data linia rodzaj zmiana uwagi
2010.12.31.

2011.01.01.
godz. 8.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Andersa - Marszałkowska (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela).


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

18. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w dniu 1 stycznia 2011 r. do ok. godz. 8.00.]

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE. [Obowiązuje w dniu 1 stycznia 2011 r. do ok. godz. 8.00.]

75. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]

78. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]

Z-1. BIELAŃSKA – Bielańska – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
2011.01.01. Z linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA.)
Zaprzestanie dofinansowania linii przez Urząd Miasta Zielonka.
2011.01.03. 139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Korekty tras związane z wykonaniem przez Urząd Dzielnicy Wilanów dodatkowych przystanków na ul. Przyczółkowej.
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
L12 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia).)
Czasowe zastąpienie przez linię zastępczą do czasu podpisania umowy z nowymi władzami Piastowa. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia).
A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Dworcowa – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – MILANÓWEK (OKÓLNA)) (powrót: MILANÓWEK (OKÓLNA) – Okólna – Grabowa).

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).)

(Niektóre kursy: ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).)

(Stara trasa: MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Nowowiejska – Jasna – Szkolna – Królewska – Grudowska – Nadarzyńska – MILANÓWEK (BRWINOWSKA).

(Dwa kursy: ... – Brzozowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).))
Wycofanie z Polesia wraz z wprowadzeniem trzech porannych kursów skróconych do dworca PKP.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WARNEŃSKA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 401 i 503).
• SPACEROWA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 501, 503 i 519).
2011.01.06. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GORZYKOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 160).
• AL. SOLIDARNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 160).
• HALA MIROWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 160).
2011.01.07. KUPIECBUS
CHOMICZÓWKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA (NŻ), SOKRATESA, PRZYTYK (NŻ), METRO WAWRZYSZEW, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, PODCZASZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (NŻ) (→KUPIECKA), OS. POTOK (NŻ), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień.
2011.01.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CYPRYSOWA - zmiana nazwy na INSTYTUT LOTNICTWA.
2011.01.10. 360 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez przystanków pośrednich: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI. Uruchomienie dodatkowej linii szczytowej w celu utrzymania właściwej obsługi ciągu Trasy W-Z.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Część kursów: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA (→METRO POLITECHNIKA), AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO POLITECHNIKA), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – ... – GOCŁAW / STARA MIŁOSNA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, ..., STARA MIŁOSNA.)
Korekta trasy na terenie Saskiej Kępy w celu skrócenia czasu przejazdu wraz z wprowadzeniem przystanku SASKA.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA (NŻ), ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ), ODKRYTA (NŻ), CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(W dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – zawrotka za wiaduktem Trasy Toruńskiej – Modlińska – ŻERAŃ FSO.) – ... – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.)
Wprowadzenie w dni robocze w godzinach porannego szczytu podjazdu do przystanku ŻERAŃ FSO 01 (pod wiaduktem Trasy Toruńskiej) w celu ułatwienia przesiadki do linii tramwajowych.
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→SKARBKA Z GÓR), ANIELEWICZA (→SKARBKA Z GÓR), WOLA RATUSZ (→ESPERANTO), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→ESPERANTO), LEWANDÓW (→ESPERANTO), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – SKARBKA Z GÓR.
Przystanki: OKOPOWA, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, ..., SKARBKA Z GÓR.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: SKARBKA Z GÓR – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.
Przystanki: SKARBKA Z GÓR, ..., WOLA RATUSZ, OKOPOWA, ESPERANTO.))
Korekta trasy w związku z likwidacją krańca OKOPOWA. Wprowadzenie trasy jako stałej.
2011.01.12. 170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych w związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu budowy centralnego odcinka drugiej linii metra, w tym stacji Dworzec Wileński, skutkującym koniecznością wprowadzenia znacznych zmian w układzie komunikacyjnym miasta, a także w związku z przyjęciem się dotychczasowego układu komunikacyjnego.
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.
2011.01.21. 360 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez przystanków pośrednich: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez przystanków pośrednich: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (powrót: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności).
Modyfikacja trasy obowiązującej w szczycie popołudniowym.
2011.01.22. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→CH ARKADIA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – ... – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, BOGUSŁAWSKIEGO, ..., CH ARKADIA.)
Korekta w rejonie stacji metra MŁOCINY w celu uproszczenia przebiegu trasy.
2011.01.23.
godz. 15.50.
199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z uszkodzeniem nawierzchni ul. Kwiatowej (na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Szwoleżerów) oraz rozpoczynającą się budową wodociągu.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2011.01.24. 700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy mostu na rzece Jeziorce w Konstancinie-Jeziornie.
2011.02.01. 137 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA.)
Zmiana oznaczenia w związku z pokrywaniem się części trasy z trasą linii 145 oraz planami wykorzystania numeru 137 dla nowej linii łączącej Marysin i Wesołą z ciągiem ul. Grochowskiej.
245 linia autobusowa zwykła stała PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA.
360 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (powrót: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez przystanków pośrednich: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – DWORZEC WILEŃSKI.)
Korekta trasy na terenie Muranowa.
CENTRUM

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) Trzy kursy w godzinach porannych, w tym dwa przez cały tydzień i jeden tylko od poniedziałku do piątku jednokierunkowo: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.

Trzy kursy w godzinach popołudniowych, w tym dwa przez cały tydzień i jeden tylko od poniedziałku do piątku jednokierunkowo: CH JANKI – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.)
Likwidacja linii OKĘCIE - pozostawienie kilku kursów służbowych dojeżdżających do centrum Warszawy.
PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) (Kilka kursów: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Ogińskiego (pętla) – Sowińskiego – ...)

PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka (powrót: Pęcice: Pęcicka – Pruszków: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Prusa) – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.

(Stara trasa: (Część kursów: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej – ...)

PRUSZKÓW PRUSA-PARK – Prusa – ... – CH JANKI.)
Wydłużenie trasy wszystkich kursów do Piastowa. Wprowadzenie kilku kursów wydłużonych do Ursusa.
GRODZISK

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO – Kilińskiego – 3 Maja – Okulickiego – Królewska (powrót: Królewska – Sienkiewicza – Kilińskiego – GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO.) Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka (powrót: aleja Katowicka – Warszawska – Błońska) – Wolica: aleja Katowicka – Janki: Mszczonowska – CH JANKI. Likwidacja kursowania w piątki.
2011.02.03. 166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Ciszewskiego – Rosoła – Wąwozowa – ... – KABATY STP.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy drugiej jezdni al. KEN (na odcinku od ul. Belgradzkiej do ul. Wąwozowej).
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSMAŃSKA-DHL – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – ...).)

(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2011.02.03.
godz. 7.40.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – aleja Niepodległości – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z awarią wodociągową w rejonie ul. Koszykowej.
2011.02.05. 177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Niektóre kursy w soboty w godz. 8-14: STARODĘBY – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – ... – URSUS-RATUSZ.)
Wprowadzenie kursujących tylko w soboty w godz. 8-14 dodatkowych kursów skróconych w celu ułatwienia dojazdu z Ursusa do targowiska przy ul. Gierdziejewskiego.
2011.02.11. 141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – (powrót: Bokserska – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – BOKSERSKA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Cybernetyki z ul. Postępu.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska (powrót: Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego) – Kłobucka – Zatorze – ... – WYCZÓŁKI.)
Korekta trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrzeżnej.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Ostatni kurs w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – ...)
Skierowanie z przyczyn technicznych ostatniego kursu w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę trasą objazdową.
2011.02.12. 106 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).)
Przekształcenie w linię okresową w związku z niewielkim wykorzystaniem przez pasażerów.
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – CH MARKI.) – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej z powodu braku możliwości wyjazdu autobusów z pętli przy Centrum Handlowym Marki na ul. Toruńską.
144 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w dzień powszedni w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...))
Przekształcenie w linię okresową w związku z niewielkim wykorzystaniem przez pasażerów w soboty i niedziele.
302 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...)
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa (powrót: Ołówkowa – Bohaterów – Czołowa) – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową wiaduktu drogowego w ciągu ul. Klasyków i jednokierunkowym zamknięciem dla ruchu ul. Czołowej w rejonie stacji PKP Warszawa Płudy.
210 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Znikoma frekwencja.
214 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – PKP PŁUDY. Uruchomienie dowozowej linii autobusowej w celu skomunikowania osiedla Nowodwory z pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich, kursującymi między Legionowem i Warszawą, oraz w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rozbudowujących się osiedli mieszkaniowych w rejonie ul. Hanki Ordonówny.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
Przekształcenie w linię przyspieszoną w związku z licznymi postulatami pasażerów w sprawie uruchomienia dodatkowych przystanków.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • FRACHTOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego ul. Kobiałka za skrzyżowaniem z ul. Frachtową w kierunku Dw. Wschodniego (obowiązuje dla linii 120).
• NOWOKABACKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Drewny (obowiązuje dla linii 700, 710 i N50).
• KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 724).
• MARKOWSKIEGO - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 724).
• OS. PATIO - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 710).
2011.02.12.
godz. 9.00.
102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową północnej łącznicy pomiędzy al. Poniatowskiego a Wybrzeżem Szczecińskim.
2011.02.14.
2011.02.27.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
46, 304, 315.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
211, 305, 401, 411, 501, 521, 523.

• Ograniczenie kursów wariantowych do godzin porannego szczytu linii:
517.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 725.

2011.02.17. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem remontu Dworca Centralnego i zamknięciem dla ruchu pętli autobusowej przy centrum handlowym "Złote Tarasy".
119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – ... – MIĘDZYLESIE.)
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA – [bez pasażerów: Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego] – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PAŃSKA).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, ..., OS. KABATY.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→URSYNÓW PŁN.), DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD., METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, ..., URSYNÓW PŁN.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→EMILII PLATER), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – NOWODWORY.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA – [bez pasażerów: Waryńskiego] – PLAC KONSTYTUCJI.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→PL. KONSTYTUCJI), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→POWSIN PARK KULTURY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, ..., MIĘDZYLESIE.)
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PAŃSKA).) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – SKARBKA Z GÓR.)
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – CHOSZCZÓWKA.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – ... – BRZEZINY.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – STARA MIŁOSNA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Śliska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Śliska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CHOMICZÓWKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)– Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Ostatni kurs w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – ... – KAROLIN.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – MARKI STRUGA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – ... – MARCELIN / PŁYTOWA.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – ... – ALEKSANDRÓW.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – KARCZEW KOŚCIÓŁ / BŁOTA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Podkowińska – Spychowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2011.02.28. 176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa (powrót: Ołówkowa – Bohaterów – Czołowa) – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: RONDO ŻABA – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.)
Wprowadzenie dodatkowych szczytowych kursów skróconych.
2011.02.??. RADZYMIN

NOWE ZAŁUBICE
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Mazowiecka – Opolska – Opole: Opolska – OPOLE.

(Niektóre kursy: ... – Weteranów – Łąki: Weteranów – Biedronki (zawrotka) – WeteranówBorkiStare Załubice – ...)
Wprowadzenie podjazdów do miejscowości Łąki w kursach wariantowych przez Borki.
2011.03.01. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Skrócenie trasy w celu zastąpienia linii 141 w rejonie Stegien. Zastąpienie przez linie: 141 (w relacji Sielce - Górny Mokotów), 210 (w relacji Mokotów - Ursynów) i 218 (na odcinku Wyględów - Metro Wilanowska).
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej). (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.)
Połączenie linii w celu usprawnienia połączenia Sielc z Górnym Mokotowem oraz wprowadzeniem funkcjonowania w dni świąteczne połączenia realizowanego dotychczas przez linię 301. Zastąpienie linii 141: w relacji Sielce - Stegny przez linię 107 oraz na Służewcu przez linię 365.
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – TORWAR.)
182 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz w dni świąteczne: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – ...))
Zamiana tras.
382 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.)
210 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Połączenie linii w celu usprawnienia dowozu pasażerów do szpitala MSWiA przy ul. Wołoskiej oraz do Centrum Onkologii.
505 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→URSYNÓW PŁN.), DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD., METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.)
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska) – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Skierowanie przez ul. Domaniewską i Modzelewskiego w celu zastąpienia linii 107.
365 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA. Uruchomienie linii pomocniczej w związku z wycofaniem z rejonu Służewca linii 141.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA (NŻ), SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA(NŻ), SZYSZAKÓW (NŻ), LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – ... – MOKRY ŁUG.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→MOKRY ŁUG), METRO POLITECHNIKA (→MOKRY ŁUG), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ..., MOKRY ŁUG.)
Korekty tras na terenie Śródmieścia w celu poprawy połączenia w relacji Grochów - Metro Politechnika.
515 linia autobusowa przyspieszona stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON, TOPOGRAFICZNA, CZERWONYCH BERETÓW, REMBERTÓW KOLONIA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – ... – REMBERTÓW KOLONIA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→MOKRY ŁUG), METRO POLITECHNIKA (→MOKRY ŁUG), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ..., REMBERTÓW KOLONIA.)
422 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO DASZYŃSKIEGO (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA (NŻ), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→WILANÓW), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, AL. WITOSA, PL. BERNARDYŃSKI (→REDUTOWA), GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, WIERTNICZA (NŻ), ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.)
Zmiana trasy w celu skomunikowania osiedla Miasteczko Wilanów z ciągiem ul. Sobieskiemgo, Śródmieściem i Jelonkami.
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA – [bez pasażerów: Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego] – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ..., STARA MIŁOSNA.)
Korekty tras na terenie Śródmieścia w związku z przeniesieniem przystanku końcowego dla linii 415 i 515 do zespołu przystankowego GUS, a także koniecznością zapewnienia dostępności przystanku Pl. Konstytucji 09 do planowanego uruchomienia linii zastępczej za komunikację tramwajową.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA – [bez pasażerów: Waryńskiego] – PLAC KONSTYTUCJI.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE RYNEK (powrót: STARE BABICE RYNEK – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – ... – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skrócenie i uproszczenie trasy. Zastąpienie na odcinku Os. Górczewska - Stare Babice przez linię 714, której jednocześnie zwiększono częstotliwość kursowania.
714 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Akacjowa – LIPKÓW MUZEUM (powrót: LIPKÓW MUZEUM – Akacjowa – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Leśna – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Wycofanie z rejonu gminy Izabelin wraz z wprowadzeniem jednokierunkowej trasy na terenie Lipkowa.
726 linia autobusowa strefowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE RYNEK (powrót: STARE BABICE RYNEK – Sikorskiego).
Uruchomienie linii autobusowej łaczącej Klaudyn i Stare Babice z Bemowem.
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – ... – MARIEW.)
Korekta trasy na terenie Wojcieszyna.
Z714 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Izabelin) STARE BABICE RYNEK – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO. Uruchomienie przez Urząd Gminy Izabelin tymczasowej zastępczej linii autobusowej w związku ze skróceniem trasy linii 714.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Dworcowa – Towarowa – PKP Piaseczno (pętla) – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Falenty: Opackiego – FALENTY (FALENTY OSIEDLE).)

(Stara trasa: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Dworcowa – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI) / FALENTY (FALENTY OSIEDLE).)
Korekta trasy na terenie centrum Piaseczna.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STARE BABICE (RYNEK) – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Okulickiego – STARE BABICE (RYNEK).) – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej Stare Babice z okolicznymi miejscowościami.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Niektóre kursy: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – KościelnaWieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Korekta trasy na terenie Legionowa. Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie oraz do Starostwa Powiatowego
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: NowodworskaPoniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – WarszawskaOlszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – ModlińskaPoniatów: Nowodworska – ...)

(Stara trasa: WIELISZEW (URZĄD GMINY) – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.)
Korekta trasy na terenie Legionowa. Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy.
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Ołówkowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW.) – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej osiedla Staszica i Powstańców z dworcem PKP.
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – ZALESIE GÓRNE (WIEKOWEJ SOSNY).)
Korekta trasy na terenie Zalesia Górnego.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Mieczysława – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – ... – Tadeusza – PRUSZKÓW (OSTOJA).

(Niektóre kursy: ... – Tadeusza – Waldemara – Mieczysława – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).))
Skierowanie wszystkich kursów do Komorowa.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Gomulińskiego – Działkowa – Robotnicza – Promyka – Waryńskiego – Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich – Waryńskiego – Promyka – Przejazdowa – Magazynowa (zawrotka) – Przejazdowa – Groblowa – Błońska – Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). [Linia jednokierunkowa.])
Zastąpienie przez pozostałe linie obsługiwane przez PKS Grodzisk Mazowiecki.
KUPIECBUS
ŻERAŃ
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SOBIESKIEGO 04 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (obowiązuje dla linii 116, 130 i 164).
• GRAND HOTEL - zmiana nazwy przystanku na WSPÓLNA (obowiązuje dla linii 107).
2011.03.04. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy)) – Jórskiego – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy)) – Jórskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – ... – SKARBKA Z GÓR.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...))
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Naczelnikowskiej (na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. księcia Ziemowita).
2011.03.05. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Naczelnikowskiej (na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. księcia Ziemowita).
140 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – Głębocka – Jesiennych Liści (zawrotka) – Głębocka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Głębocka – CH TARGÓWEK.) – Kołowa – ... – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Korekta trasy objazdowej w rejonie centrum handlowego "Targówek". Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Naczelnikowskiej (na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. księcia Ziemowita).
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Naczelnikowskiej (na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. księcia Ziemowita).
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – UTRATA SKŁAD.)
2011.03.08. 176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa (powrót: Ołówkowa – Bohaterów – Czołowa) – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: RONDO ŻABA – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.))
Przywrócenie stałej trasy wraz z likwidacją kursów skróconych.
2011.03.11. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy mostu Północnego i związanym z tym brakiem wjazdu autobusów linii N44 na teren Zajezdni Żoliborz.
2011.03.12.
2011.04.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej (na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi w rejonie pl. Unii Lubelskiej.


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

14. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

74. WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

Z-1. PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – METRO WILANOWSKA.
2011.03.12. 5 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. 6.00 - 19.30: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.))
Zmiana trasy kursów skróconych.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.

(Niektóre kursy: ... – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – ...)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – ...))
Zwiększenie liczby kursów wariantowych przez Wieliszew.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEŻAJSKA - przekształcenie przystanku ze stałęgo na warunkowy (obowiązuje dla linii 154, 175, 188 i 306).
• ZAJEZDNIA REDUTOWA - przekształcenie przystanku ze stałęgo na warunkowy (obowiązuje dla linii 154).
• CENTRUM OPTYKI - zmiana nazwy przystanku na CH PROMENADA.
• SUPON - zmiana nazwy przystanku na TANGO.
• TERMINAL T2 - zmiana nazwy przystanku na LOTNISKO-SEKTORY CDE.
• TERMINAL T1 - zmiana nazwy przystanku na LOTNISKO-SEKTORY AB.
• TERMINAL ETIUDA - zmiana nazwy przystanku na TERMINAL AUTOBUSOWY.
• DT WOLA - zmiana nazwy przystanku na ZAJEZDNIA WOLA.
2011.03.19. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki w związku z demontażem jednotoru w rejonie skrzyżowania z ul. Krasińskiego.


17. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.

27. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.

Z-7. METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".
2011.03.21. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK. Zamknięcie przystanku Warszawa Stadion w związku z całkowitą modernizacją.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.
SZPITAL

OSSÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – Warszawska – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – Reja – Wąska – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Kościelna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – ... – WOŁOMIN (SZPITAL).)
Korekta trasy na terenie osiedla Słoneczna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP POWIŚLE - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii 517).
2011.03.22.
godz. 17.00.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – plac Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – aleja Niepodległości – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Piękna – Myśliwiecka – ... – EC SIEKIERKI.)
Przywrócenie stałej trasy w rejonie ul. Koszykowej w związku z zakończeniem usuwania awarii wodociągowej.
2011.03.25. 126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Mehoffera) – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...))
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanału ogólnospławnego w ul. Mehoffera. Wprowadzenie kolejnych wariantów trasy. Przekształcenie trasy objazdowej przez ul. Wysockiego i Marywilską oraz skróconą do CH Targówek w trasę stałą.
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida) – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanału ogólnospławnego w ul. Mehoffera.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KLASYKÓW - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 126).
• PKP ŻERAŃ - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 426).
2011.04.01. 726 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE RYNEK (powrót: STARE BABICE RYNEK – Sikorskiego).)
Przekształcenie linii w okresową wraz z likwidacją kursów do Starych Babic wraz z jednoczesną zmianą częstotliwości kursowania linii 712.
812 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna).
L12 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia).)
Kasacja linii ze względu na niewielką frekwencję oraz wzrost dofinansowania przez miasto Piastów linii Szybkiej Kolei Miejskiej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia).)
PRZEBUDOWA UL. NOWOWIEJSKIEJ
ORAZ II ETAP REMONTU TORÓW TRAMWAJOWYCH NA SKRZYŻOWANIU CHAŁUBIŃSKIEGO / AL. NIEPODLEGŁOŚCI / NOWOWIEJSKA:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej (na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela);
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej).
2011.04.02. 10 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Zastąpienie w relacji Jelonki - Śródmieście przez linię zastępczą 70, na ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości przez linią autobusową Z-3 oraz na ul. Puławskiej przez linię 33.
14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Zastąpienie w relacji Ochota - Służewiec przez linię zastępczą 77 oraz na ul. Puławskiej przez linię 33.
16 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Zastąpienie na ciągu: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska przez linię 77 oraz na ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości przez linię autobusową Z-3.
17 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Zastąpienie w relacji Bielany - Śródmieście przez linię 70, w relacji Śródmieście - Służewiec przez linię 77 oraz na ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości przez linię autobusową Z-3.
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
Zastąpienie na ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości przez linią autobusową Z-3. Skierowanie przez ciąg ul. Andersa - Marszałkowska - Puławska do pętli Wyścigi w celu zastąpienia zawieszonych linii 10, 14 oraz 35.
35 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Zastąpienie w relacji Nowe Bemowo - Śródmieście przez linię 75, na odcinku Piaski - ciąg ul. Marszałkowskiej przez linię 33 oraz na odcinku Nowowiejska - Okęcie przez linię 77.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Zastąpienie w relacji al. Solidarności - Dw. Wschodni przez linię 75.
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie: 10 (na odcinku Os. Górczewska - al. Jana Pawła II) oraz 17 (na odcinku Twardowska - al. Jana Pawła II).
75 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie: 35 (na odcinku Nowe Bemowo - al. Jana Pawła II), 46 (na odcinku al. Solidarności - Dw. Wschodni) oraz wycofaną z fragmentu al. Jana Pawła II linię 33.
77 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Niektóre kursy: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – ... – SŁUŻEWIEC.)
Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie: 17 (na odcinku al. Niepodległości - Służewiec) oraz 35 (na odcinku Nowowiejska - Okęcie).
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej zawieszone linie tramwajowe na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • HALA MIROWSKA - uruchomienie tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• NOWOLIPKI - uruchomienie tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• STAWKI - uruchomienie tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• PL. GRUNWALDZKI - uruchomienie tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
2011.04.03. MC linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ). Uruchomienie przez Urząd Miasta Marki kursującej w niedziele linii autobusowej łączącej centrum miasta z Cmentarzem Parafialnym.
2011.04.04. 1 linia autobusowa zwykła stała
(PKS WARSZAWA - Oddział Piaseczno)
METRO WILANOWSKA – Mysiadło – Piaseczno – Żabieniec – Stefanów – Pilawa – Solec – Baniocha – Marki Grójeckie – Tomice – Kąty – Mikówiec – GÓRA KALWARIA.

(Jeden kurs w dni powszednie godzinach popołudniowych: ... – Góra Kalwaria – Czersk – Ostrówik – BRZUMIN.)
Wprowadzenie oznaczenia numerowego pięciu linii w celu poprawy czytelności oznakowań poszczególnych kierunków jazdy.
2 linia autobusowa zwykła stała
(PKS WARSZAWA - Oddział Piaseczno)
METRO WILANOWSKA – Bielawa – Konstancin-Jeziorna – Słomczyn – Turowice – Kawęczyn – Brześce – Wólka Dworska – Moczydłów – GÓRA KALWARIA.

(Kilka kursów w dni powszednie: ... – Kawęczyn – Dębówka – Podłęcze – Brześce – ...)
3 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty)
(PKS WARSZAWA - Oddział Piaseczno)
METRO WILANOWSKA – Mysiadło – Piaseczno – Jazgarzew – Wólka Pęcherska – Bogatki – Łoś – Nowy Prażmów – Zawodne – Prażmów – Dobrzenica – Rybno – Gościeńczyce – Mirowice – Lesznowola – Kobylin – GRÓJEC.
4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty)
(PKS WARSZAWA - Oddział Piaseczno)
METRO WILANOWSKA – Mysiadło – Piaseczno – Gołków – Głosków-Letnisko – Głosków – Runów – Henryków – ZŁOTOKŁOS.
5 linia autobusowa zwykła stała sezonowa (kursuje w okresie letnim)
(PKS WARSZAWA - Oddział Piaseczno)
METRO WILANOWSKA – Mysiadło – Piaseczno – Gołków – Głosków-Letnisko – Głosków – Runów – Henryków – Złotokłos – SZCZAKI.
1 linia autobusowa zwykła stała
(PKS WARSZAWA - Oddział Nowy Dwór Mazowiecki)
DWORZEC GDAŃSKI – Łomianki – Kiełpin – Dziekanów Leśny – Dziekanów Polski – Nowy Dziekanów – Pieńków – Łomna Las – Łomna – Cząstków Polski – Cząstków Mazowiecki – Czosnów – Dębina – Kazuń Bielany – Kazuń Polski – Cybulice Las – Grochale Stare – Grochale Nowe – Głusk – Stanisławów – Leoncin – Wilków Nowy – Polesie Nowe – Krubiczew – NOWINY.

(Niektóre kursy: ... – Czosnów – Dobrzyń – Łosia Wólka – Augustówek – Małocice – Kazuń Polski – ...)

(Niektóre kursy: ... – Stanisławów – Leoncin – Gniewniewice – Wilków Polski – Ośniki – Secyminek – Secymin – NOWINY.)
Wprowadzenie oznaczenia numerowego czterech linii w celu poprawy czytelności oznakowań poszczególnych kierunków jazdy.
2 linia autobusowa zwykła stała
(PKS WARSZAWA - Oddział Nowy Dwór Mazowiecki)
DWORZEC GDAŃSKI – Łomianki – Kiełpin – Dziekanów Leśny – Dziekanów Polski – Sadowa – Nowy Dziekanów – Pieńków – Łomna Las – Palmiry – Czosnów – Nowy Dwór Mazowiecki – ZAKROCZYM.

(Niektóre kursy: ... – Łomianki – Kiełpin – Dziekanów Leśny – Dziekanów Polski – Nowy Dziekanów – Pieńków – Łomna Las – Łomna – Cząstków Polski – Cząstków Mazowiecki – Czosnów – ...)
3 linia autobusowa zwykła stała
(PKS WARSZAWA - Oddział Nowy Dwór Mazowiecki)
DWORZEC CENTRALNY – Jabłonna – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki – Gałachy – ZAKROCZYM.

(Niektóre kursy: ... – Nowy Dwór Mazowiecki – NOWY DWÓR MAZOWIECKI TWIERDZA MODLIN.)

(Niektóre kursy: ... – Zakroczym – Ostrzykowizna – Henrysin – Trębki Nowe – Emolinek – Wygoda – Goławin – Miączyn – CHOCISZEWO.)

(Niektóre kursy: ... – Zakroczym – Ostrzykowizna – Wólka Smoszewska – Trębki Stare – Emolinek – Wygoda Smoszewska – SMOSZEWO.)

(Niektóre kursy: ... – Zakroczym – Ostrzykowizna – Henrysin – Trębki Nowe – KROCZEWO.)

(Niektóre kursy: ... – Zakroczym – Ostrzykowizna – Henrysin – Trębki Nowe – Kroczewo – Sobole – Niepiekła – ZAŁUSKI.)
4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku)
(PKS WARSZAWA - Oddział Nowy Dwór Mazowiecki)
DWORZEC CENTRALNY – Jabłonna – Legionowo – Michałów – Łajski – Wieliszew – Poniatów – Skrzeszew – Kałuszyn – Olszewnica Stara – Olszewnica Nowa – Krubin – Janówek – Góra – Okunin – NOWY DWÓR MAZOWIECKI.

(Niektóre kursy: LEGIONOWO PKP – Legionowo (osiedle Młodych) – Łajski – Wieliszew – ...)

(Niektóre kursy: LEGIONOWO PKP – Michałów – Łajski – Wieliszew – Poddębe – Dębe – Poddębe – Poniatów – ...)
2011.04.04. 27 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Czasowe wydłużenie trasy w związku z zawieszeniem kursowania linii 17 i uruchomieniem na odcinku Twardowska - al. Jana Pawła II - al. Solidarności - Os. Górczewska linii zastępczej 70 o zmniejszonej czestotliwości kursowania.
2011.04.07. Z-4 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego). Uruchomienie na wniosek pasażerów dodatkowej linii zastępczej w związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) oraz na ul. Nowowiejskiej (na odcinku od pl. Zbawiciela do al. Niepodległości) z powodu przebudowy torowiska tramwajowego.
2011.04.09. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Uruchomienie sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2011.04.13. 194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – ... – PKP GOŁĄBKI.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy wiaduktu drogowego w ciągu ul. Traktorzystów nad ul. Cierlicką.
394 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS – Jagiełły – Lalki (zawrotka) – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – PKP URSUS.

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BEMOWO-RATUSZ 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Powstańców Śląskich, za skrzyżowaniem z ul. Górczewską, w kierunku ul. Człuchowskiej (obowiązuje dla linii 112, 184, 190 i 384 (stały) oraz N01 i N42 (warunkowy)).
• GORZYKOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (obowiązuje dla linii 190).
• AL. SOLIDARNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 190).
2011.04.17. 723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (powrót: LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową tunelu drogowego w ciągu al. Krakowska - al. Róż w Legionowie i likwidacją pętli autobusowej PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).) – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.

(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.)
2011.04.18. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Zabraniecka – ... – UTRATA SKŁAD.)
Przywrócenie tras podstawowych po otwarciu ul. Naczelnikowskiej.
140 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – ... – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.)
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – ... – UTRATA SKŁAD.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Jórskiego – ... – SKARBKA Z GÓR.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy)) – Jórskiego – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy) – Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Naczelnikowska (przejazd kolejowy)) – Jórskiego – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRODZIEŃSKA - zmiana nazwy na WOŁOMIŃSKA.
• NACZELNIKOWSKA 01 - zmiana nazwy na WOŁOMIŃSKA 01.
• NACZELNIKOWSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Naczelnikowskiej w rejonie sklepu "Kaufland".
• NACZELNIKOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138, 140, 170 i 338).
• WOŁOMIŃSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138, 140, 170 i 338).
• KSIĘCIA ZIEMOWITA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138, 140, 170 i 338).
2011.04.25. W linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 12-18) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 25 kwietnia (w drugi dzień Świąt Wielkanocnych) specjalnej linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2011.04.26. Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA.)
Zawieszenie linii w związku z pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Zajączka i Mickiewicza.
2011.04.28. 716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Piłsudskiego – Wysockiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z awaryjną naprawą magistrali wodociągowej w Piastowie w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Sowińskiego oraz wymianą wodociągu w ul. Sowińskiego na odcinku Piłsudskiego - Wojska Polskiego.
717 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Piłsudskiego – Wysockiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
2011.04.29. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Miodowej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. LEWANDÓW II 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na chodniku po północnej stronie ul. Lewandów za skrzyżowaniem z wjazdem na Osiedle Lewandów II (kier. zachód) (dotyczy linii 120 i 732).
• OS. LEWANDÓW II 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na chodniku po południowej stronie ul. Lewandów za skrzyżowaniem z wjazdem na Osiedle Lewandów II (kier. wschód), (dotyczy linii 120, 132, 304 i 732).
2011.04.30. 20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Obozowa – KOŁO.)
Przywrócenie kursowania linii 20 po zakończeniu przebudowy torowiska na ul. Dywizjonu 303 i Kaliskiego. Połączenie linii.
13 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – FORT RADIOWO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Kutrzeby – Radiowa – FORT RADIOWO.)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Kaliskiego i Kutrzeby w związku z przywróceniem kursowania linii tramwajowej 20.
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Miodowej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – rębackaisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
300 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Przywrócenie kursowania sezonowej linii autobusowej w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
439 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, POWSIN PARK KULTURY.
Uruchomienie kursującej w dni świąteczne sezonowej linii autobusowej łączącej Park Kultury w Powsinie ze stacją metra WILANOWSKA. Jednocześnie zrezygnowano z sezonowego wydłużania trasy linii 130 do Powsina.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Przywrócenie kursowania linii sezonowej na zmodyfikowanej trasie w celu ułatwienia dojazdu do Ogrodu Zoologicznego i Centrum Nauki Kopernik.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SAMOCHODOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 222).
2011.05.04. 11 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Bohaterów Modlina – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Berlinga – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Nałęcza – Modlińska – Sawy – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Bohaterów Modlina – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Leśna – ...) [Linia jednokierunkowa.]
Wprowadzenie szczytowych podjazdów do Okunina.
12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Magistracka – Legionów – Modlińska – Kościuszki – Partyzantów – Paderewskiego – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Berlinga – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Leśna – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – ...) [Linia jednokierunkowa.]
PRZEBUDOWA UL. NOWOWIEJSKIEJ
ORAZ REMONT TORÓW TRAMWAJOWYCH NA UL.TARGOWEJ:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej (na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela);
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od al. Solidarności do ul. Kijowskiej).
2011.05.09. 3 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.))
Skierowanie na trasę skróconą wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania po wycofaniu z ciągu Targowa - Zamoyskiego - Grochowska linii i 28. Zastąpienie na odcinku Annopol - Dw. Wileński przez linię 26.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Przywrócenie kursowania wraz ze skierowaniem na Okęcie (czasowa zamiana fragmentów tras z linią 35).
14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania. Zastąpienie przez linię zastępczą 74.
16 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA. Przywrócenie kursowania.
17 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Przywrócenie kursowania.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skierowanie do pętli ŻERAŃ FSO w celu zastąpienia wycofanej z tego rejonu linii 22.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie do pętli KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA w celu zastąpienia wycofanej z tego rejonu linii 20. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Żerań FSO przez linię 20.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: BANACHA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CZYNSZOWA – Stalowa – 11 Listopada – ... – BANACHA.))
Skierowanie do pętli WIATRACZNA w celu zastąpienia wycofanych z tego rejonu linii 26 i 28. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Annopol przez linię 26.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie do pętli ANNOPOL w celu zastąpienia wycofanych z tego rejonu linii 3 i 25. Zastąpienie na ciągu ul. Zamoyskiego - Grochowska przez linie 3 i 25.
27 linia tramwajowa zwykła stała METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Przywrócenie kursowania linii 17.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie na trasę skróconą. Zastąpienie na ciągu ul. Zamoyskiego - Grochowska przez linie 3 i 25.
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Przywrócenie stałej trasy.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Przywrócenie kursowania wraz ze skierowaniem na Wyścigi (czasowa zamiana fragmentów tras z linią 10).
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania.
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Likwidacja linii zastępczej.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej linię 14.
75 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Likwidacja linii zastępczej.
77 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Niektóre kursy: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – ... – SŁUŻEWIEC.))
Likwidacja linii zastępczej.
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa). Uruchomienie autobusowej komunikacji zastępczej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).
Z-3 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego).)
Likwidacja autobusowych linii zastępczych.
Z-4 linia autobusowa zastępcza
(zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • HALA MIROWSKA - likwidacja tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• NOWOLIPKI - likwidacja tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• STAWKI - likwidacja tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• PL. GRUNWALDZKI - likwidacja tymczasowego przystanku stałego (obowiązuje dla linii 510).
• KIJOWSKA 51 i 52 - uruchomienie tymczasowych przystanków stałych (dotyczy linii 101, 135, 138, 509, 517, Z-1 i Z-2).
• ZĄBKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie tymczasowych przystanków stałych (dotyczy linii 509 i 517).
• PL. HALLERA 01 i 02 - uruchomienie tymczasowych przystanków stałych (dotyczy linii 509).
2011.05.09. 378 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – Karolkowa – Kasprzaka – PKP KASPRZAKA. Uruchomienie linii szczytowej w celu usprawnienia (poprzez zwiększenie podaży miejsc) połączenia biurowców położonych przy ul. Prostej i Kasprzaka z linią metra.
2011.05.12.
2011.05.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont ul. Akacjowej w Koczargach Starych.


714. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Lipków: Mościckiego – LIPKÓW (powrót: LIPKÓW – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek).

L-6. STARE BABICE RYNEK – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Okulickiego – STARE BABICE RYNEK.) – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY DZIKIEJ RÓŻY.

Z-4. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – KOCZARGI NOWE KLONOWA. [Linia kursuje w dniach 12-13 maja.]
2011.05.14. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY.) – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→ PL. NARUTOWICZA), MENNICA (→ PL. NARUTOWICZA), MUEZUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych i jednej tramwajowej obsługiwanych m. in. taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 14 maja 2011 r. w godz. 19.00 - 3.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – Klimczaka (zawrotka) – aleja Rzeczypospolitej – Przyczółkowa – WILANÓW (powrót: WILANÓW – Wiertnicza – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→ PL. BANKOWY), METRO POLITECHNIKA (→ WILANÓW), LITEWSKA (→ PL. BANKOWY), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→ PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, PATKOWSKIEGO (→ WILANÓW), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ (→ WILANÓW), ŚW. BONIFACEGO (→ PL. BANKOWY), SADYBA (→ PL. BANKOWY), WILANÓW.
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – MUZEUM ZIEMI.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→MUZEUM ZIEMI), PL. GRZYBOWSKI, EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, MUZEUM ZIEMI.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY. (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, DH SMYK, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, ZĄBKOWSKA, MARKOWSKA, KORSAKA, FABRYKA TRZCINY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT (→PL. WILSONA), NOWY ZJAZD (→PL. BANKOWY), PODZAMCZE, SANGUSZKI, CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY.) – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY. (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, KAPITULNA (→FABRYKA TRZCINY), PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (→FABRYKA TRZCINY), MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, INŻYNIERSKA, DW. WILEŃSKI, MARKOWSKA, KORSAKA, FABRYKA TRZCINY.
H linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Woronicza – SAMOCHODOWA.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→ PL. BANKOWY), METRO POLITECHNIKA (→ WILANÓW), LITEWSKA (→ PL. BANKOWY), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO, METRO WIERZBNO, SAMOCHODOWA.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→TORWAR), PL. GRZYBOWSKI, EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, PIĘKNA (→PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU, LEGIA-STADION (→TORWAR), AGRYKOLA, ROZBRAT, TORWAR.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
2011.05.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEWANDÓW - zmiana nazwy na OS. LEWANDÓW I (dotyczy linii 120, 132, 527, 732 i N11).
• MAŁEJ BRZOZY - zmiana nazwy na JESIENNYCH LIŚCI (dotyczy linii 120, 132, 527, 732 i N11).
• GORZYKOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120).
• AL. SOLIDARNOŚCI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120).
• ZAUŁEK - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120, 132 i 304).
• KĄTY GRODZISKIE - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120, 132 i 304).
• KĄTY GRODZISKIE - OSIEDLE - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120 i 304).
• MAŃKI WOJDY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120, 134 i 304).
• OKNICKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120, 304 i 732).
• TRZYKROTKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 147).
• ATEŃSKA 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego przed skrzyżowaniem ul. Saskiej z Ateńską w kierunku Gocławia (dotyczy linii 111, 123, 147, 151 (stały), N02, N22 i N72 (warunkowy)).
2011.05.23. 740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Czarna (zawrotka) – Stara – mjr Billa – Piłsudskiego – Gajówka – Połaskiego – Piłsudskiego).

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szkolnej w Nadmie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ORCHOWIECKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 133).
2011.05.27. Z75 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, LOTNISKO-SEKTORY CDE, LOTNISKO-SEKTORY AB, LOTNISKO CHOPINA.
Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej w związku z przylotem do Warszawy prezydenta USA Baracka Obamy i długotrwałymi zamknięciami ul. Żwirki i Wigury. Kursy 27 maja w godz. 7-19 oraz 28 maja w godz. 10-18.
2011.05.27. Z linia autobusowa zastępcza (zwykła) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej w celu ułatwienia dojazdu pasażerom z Dworca Centralnego do metra w związku z przylotem do Warszawy prezydenta USA Baracka Obamy i długotrwałymi zamknięciami ul. Żwirki i Wigury. Kursy 27 maja w godz. 12-19.
2011.05.28. Z linia autobusowa zastępcza (zwykła) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.)
2011.05.28. 971 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). Uruchomienie kursującej tylko 28 maja specjalnej linii autobusowej w związku z Piknikiem Naukowym organizowanym w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.
2011.05.29. Z75 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, LOTNISKO-SEKTORY CDE, LOTNISKO-SEKTORY AB, LOTNISKO CHOPINA.)
2011.05.29. D linia tramwajowa specjalna zwykła (obsługiwana taborem zabytkowym) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka.
2011.05.30. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida) – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida) – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy wiaduktu drogowego nad torami PKP przy ulicy Mehoffera, tj. przebudową ul. Mehoffera na odcinku Polnych Kwiatów - Brzezińska (wraz z rozpoczęciem budowy kanalizacji sanitarnej na skrzyżowaniu ulic Mehoffera/Brzezińska).
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).)
Korekta trasy w celu zwiększenia obszaru nocnej obsługi komunikacyjnej na Białołęce. Zastąpienie w rejonie Choszczówki przez linię N64.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Białołęcka – BRZEZINY.)
Przedłużenie trasy w celu zwiększenia obszaru nocnej obsługi komunikacyjnej na Białołęce.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.))
Przedłużenie trasy do Choszczówki w celu zwiększenia obszaru nocnej obsługi komunikacyjnej na Białołęce. Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy wiaduktu drogowego nad torami PKP przy ulicy Mehoffera, tj. przebudową ul. Mehoffera na odcinku Polnych Kwiatów - Brzezińska (wraz z rozpoczęciem budowy kanalizacji sanitarnej na skrzyżowaniu ulic Mehoffera/Brzezińska). Zmiana trasy kursów wariantowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POLNYCH KWIATÓW 53 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Piwonionej przed skrzyżowaniem z ul. Mehoffera (dotyczy linii 133 i 176 (stały) oraz N64 (warunkowy)).
• POLNYCH KWIATÓW 54 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Piwonionej za skrzyżowaniem z ul. Mehoffera (dotyczy linii 133 i 176 (stały) oraz N64 (warunkowy)).
• PKP CHOSZCZÓWKA 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Piwonionej za skrzyżowaniem z ul. Kłosową (dotyczy linii 133 i 176 (stały) oraz N64 (warunkowy)).
• PKP CHOSZCZÓWKA 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Kłosowej za skrzyżowaniem z ul. Piwoniową (dotyczy linii 133 i 176 (stały) oraz N64 (warunkowy)).
• ZAGRODECKA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Brzezińskiej za skrzyżowaniem z ul. Zagrodecką (dotyczy linii 133, 176 i N64).
• ZAGRODECKA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Zagrodeckiej za skrzyżowaniem z ul. Brzezińską (dotyczy linii 133, 176 i N64).
2011.06.01. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Część kursów: PRUSZKÓW – ... – WARSZAWA ZACHODNIA.)

(Część kursów: WARSZAWA WSCHODNIA – ... – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – ... – OTWOCK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej oraz skrócenie trasy części kursów w związku z remontem części podmiejskiej tunelu średnicowego.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Kursy w dni powszednie do godz. 10.00: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – Warszawa Rembertów – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.)

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.)
Skrócenie trasy w związku z remontem części podmiejskiej tunelu średnicowego. Skierowanie kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu do stacji Warszawa Gdańska w celu utrzymania przesiadki do linii metra.
zS2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie autobusowej komunikacji zastępczej.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach szczytu (po jednym rano i po południu) oraz jeden kurs w dni świąteczne (rano w kierunku Legionowa, w godzinach przedpołudniowych w kierunku Wieliszewa): PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Niektóre kursy: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).))
Ograniczenie liczby wariantowych kursów z podjazdem do Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy w Wieliszewie.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka (powrót: Zielonka: Marecka – Marki: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej Marki z Zielonką.
KUPIECBUS
CENTRUM

LINIA 1
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA, RONDO ŻABA, POŻAROWA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, FABRYKA POMP, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
Likwidacja kursów wariantowych. Zmiana oznaczenia linii CENTRUM.
KUPIECBUS
CHOMICZÓWKA

LINIA 2
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA (NŻ), SOKRATESA, PRZYTYK (NŻ), METRO WAWRZYSZEW, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, PODCZASZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (NŻ) (→KUPIECKA), OS. POTOK (NŻ), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
Zmiana oznaczenia linii CHOMICZÓWKA.
S linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Armii Ludowej – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Waryńskiego – Wyszyńskiego) – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Konowrockiego – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Laskowa – aleja Armii Krajowej – Chodkiewicza – Kopernika – Złota – Wiosenna – Konopnickiej – WOŁOMIN KOPERNIKA (powrót: WOŁOMIN KOPERNIKA – Kopernika – Chodkiewicza).)
Rezygnacja firmy RAJ-BUS z utrzymywania linii ze względu na zmniejszającą się frekwencję.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA 11 LISTOPADA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Waryńskiego (krańcowego dla linii L17).
• ZIELONKA PADEREWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Armii Krajowej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA OS. WITUŚ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA KOLEJOWA 04 i 05 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA MICKIEWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kolejowej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA PKP ZIELONKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Kolejowej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA URZĄD MIASTA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Lipowej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA WOLNOŚCI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Długiej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA MŁODZIEŻOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Długiej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA SOWIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Sowińskiego (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA POWSTAŃCÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Powstańców (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA MARECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Mareckiej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA DREWNICKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Mareckiej (dotyczy linii L17).
2011.06.03. Z17 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) Kursy w godzinach porannego szczytu: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – Waryńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II). [Linia jednokierunkowa.]

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA). [Linia jednokierunkowa.]
Uruchomienie lokalnej linii autobusowej w związku z brakiem obsługi pociągami podmiejskimi stacji PKP ZIELONKA BANKOWA oraz koniecznością uzupełnienia oferty linii L17 w okresie trwania prac remontowych.
2011.06.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA URZĄD MIASTA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Lipowej (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA POWSTAŃCÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Powstańców (dotyczy linii L17).
• ZIELONKA WOLNOŚCI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Wolności (dotyczy linii L17).
2011.06.05. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 15.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami narodowymi Polski i Argentyny.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 18.30 - 20.00) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami narodowymi Polski i Argentyny.
2011.06.05. 716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Piłsudskiego – Wysockiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Piastowa.
717 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Piłsudskiego – Wysockiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
III ETAP BUDOWY CENTRALNEGO ODCINKA II LINII METRA:
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Sokolej (na odcinku od Wybrzeża Szczecińskiego do ul. Zamoyskiego).
2011.06.05. 101 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.)
Połączenie linii. Przejęcie połączenia ul. Książęcej ze stacją metra przez linię 118 (od 11 czerwca).
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – ... – KABATY STP.)
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
2011.06.06. KUPIECBUS
ŻERAŃ
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.)
Zawieszenie kursowania w związku z przebudową ul. Modlińskiej.
KUPIECBUS
LEGIONOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH.
Przystanki: KUPIECKA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, JABŁONNA OS. PRZYLESIE, LEGIONOWO SOBIESKIEGO, LEGIONOWO SOWIŃSKIEGO, LEGIONOWO JAGIELLOŃSKA, LEGIONOWO STRUŻAŃSKA, LEGIONOWO OS. PIASKI, LEGIONOWO PIASKOWA, LEGIONOWO AL. LEGIONÓW, LEGIONOWO CMENTARZ, LEGIONOWO OS. MŁODYCH.)
KUPIECBUS
BEMOWO

LINIA 3
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) RADIOWA – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OGRODY DZIAŁKOWE BEMOWO (NŻ) (→RADIOWA), OBROŃCÓW TOBRUKU (NŻ) (→KUPIECKA), MACZKA (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA (NŻ), POWĄZKOWSKA, BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, BONIFRATERSKA (NŻ) (→KUPIECKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
Uruchomienie nowej linii łączącej rejon centrum handlowego MARYWILSKA 44 z Bemowem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRÓLEWSKA 57 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Królewskiej w rejonie ul. Zielnej (dotyczy linii 102).
2011.06.09. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 23.00 - 00.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami narodowymi Polski i Francji.
2011.06.10.
2011.06.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Organizacja komunikacji miejskiej podczas "Sonisphere Festival" - koncertu zespołów: Iron Maiden, Motorhead, Mastodon, Volbeat, Devin Townsend Project i Killing Joke na lotnisku na Bemowie.


PRZED KONCERTEM:
5. Od godz. 14.00: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – METRO MŁOCINY.
75. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia kursuje w godz. 14.00-23.00.]

PO KONCERCIE:
23. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.
24. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.
28. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – RATUSZOWA-ZOO.
35. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.
Z-3 [autobus]. W godz. 23.00 - 0.15: KOŁO – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – WROCŁAWSKA (powrót: WROCŁAWSKA – Wrocławska – Radiowa).
M (logo metra). [autobus]. W godz. 23.30 - 1.30 jednokierunkowo: CONRADA – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW.
Przystanki: CONRADA, METRO WAWRZYSZEW.
CENTRUM. [autobus]. W godz. 23.30 - 1.30 jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstanców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.
Przystanki: WROCŁAWSKA, BEMOWO-RATUSZ, POŁCZYŃSKA-PARKING P+R, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, DW. CENTRALNY.
2011.06.10. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – TARGÓWEK.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – ... – NOWODWORY.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – ... – OLESIN.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – STARA MIŁOSNA.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MIĘDZYLESIE.)
Przywrócenie częściowego funkcjonowania pętli DWORZEC CENTRALNY. Autobusy obsługujące linię kursują także na linii N95 - stąd dwa przystanki krańcowe w rejonie Dworca Centralnego.
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Zawiszy – ... – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – MŁOCINY-UKSW.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skierowanie przez ul. Marszałkowską w celu umożliwienia dojazdu do linii metra.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...))
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)– Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Ostatni kurs w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – ...))
Skierowanie przez ul. Marszałkowską w celu umożliwienia dojazdu do linii metra. Skierowanie wszystkich kursów jednokierunkowo przez ul. Młynarską ze względu na ograniczone parametry geometryczne skrzyżowania Płockiej i Obozowej.
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym).) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Bankowy – ... – MARKI STRUGA.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE)Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – ... – OLESIN.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Korekta trasy wynikająca ze zmiany organizacji ruchu.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)– Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA)
Skierowanie przez ul. Marszałkowską w celu umożliwienia dojazdu do linii metra. Skierowanie wszystkich kursów jednokierunkowo przez ul. Młynarską ze względu na ograniczone parametry geometryczne skrzyżowania Płockiej i Obozowej. Autobusy obsługujące linię kursują także na linii N25 - stąd dwa przystanki krańcowe w rejonie Dworca Centralnego.
III ETAP BUDOWY CENTRALNEGO ODCINKA II LINII METRA:
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Prostej i Świętokrzyskiej (na odcinku od ul. Towarowej do ul. Nowy Świat).
2011.06.11. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: EMILII PLATER (PKiN) – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Zmiana trasy wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w celu zastąpienia w relacji Jelonki - Śródmieście wycofanej z tego rejonu linii 125 oraz zawieszonych 155 i 506. Połączenie Stare Bemowo - Śródmieście realizowane jest przez linię tramwajową 20.
109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej linie 501 i 507 w relacji Górczewska - Dworzec Centralny. Uwzględnienie objazdu związanego z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – ... – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).)
Skrócenie trasy wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania. Zastąpienie linii 506 w relacji Bródno - Śródmieście oraz linii 101 w relacji Książęca - Metro Politechnika. Zastąpienie na ul. Bartniczej przez często kursującą linię 114 oraz na Mokotowie przez linię 218.
125 linia autobusowa zwykła stała OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – Zamoyskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Zastąpienie w relacji Os. Górczewska - Śródmieście przez linię 105.
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – rondo de Gaulle'a (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka) – ...)
Uruchomienie linii autobusowej w celu poprawy połączenia Powiśla i Mariensztatu ze ścisłym centrum. Zastąpienie linii 157 i 512 w relacji Szczęśliwice - Rakowiec - Aleje Jerozolimskie oraz zawieszonej linii 150 w relacji Ochota - Powiśle.
150 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Zastąpienie przez linie: 128 (w relacji Ochota - Powiśle) oraz 157 (na odcinku Szczęśliwice - plac Zawiszy).
155 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).)
Zastąpienie przez linie: 105 (w relacji Połczyńska - Śródmieście), 109 (w relacji Górczewska - Śródmieście) oraz 171 (w relacji Górczewska - Torwar).
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).)
Uproszczenie trasy na Ochocie w celu poprawy regularności i punktualności kursowania. Zastąpienie zawieszonej linii 150 na odcinku Szczęśliwice - plac Zawiszy. Zastąpienie: na odcinku Rakowiec - Żwirki i Wigury - Aleje Jerozolimskie przez linię 128 oraz w relacji CH Reduta - Rakowiec przez nową linię dowozową 228.
171 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – ... – TORWAR.)
Korekta trasy w celu zastąpienia wycofanej z Nowego Bemowa linii 507.
174 linia autobusowa zwykła stała ZACHĘTA – Królewska (powrót: Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA.) – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – BOKSERSKA.)
Skrócenie trasy w celu lepszego dostosowania rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów na podstawowym odcinku jej trasy oraz poprawy regularności i punktualności jej kursowania. Zastąpienie w relacji Dworzec Centralny - Praga przez często kursującą linię 160.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...))
Skierowanie na trasę objazdową.
210 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – Marszałkowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy objazdowej związanej z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
218 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Krasickiego – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu zastąpienia na ciągu ul. Kazimierzowskiej linii 118. Przywrócenie starej trasy na terenie Służewca.
228 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie lokalnej linii dowozowej obsługującej rejon Szczęśliwic i Rakowca oraz zastępującej w tej relacji linię 157.
360 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (powrót: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności).)
Zawieszenie linii wspomagającej tramwaje na odcinku Kino Femina - Dw. Wileński.
365 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
378 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – Karolkowa – Kasprzaka – PKP KASPRZAKA.)
Przejęcie połączenia przez często kursującą linię 105.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
Połączenie z linią 507.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Świętokrzyska – Kopernika – ... – ZOO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ..., ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Zmiana trasy wraz z uwzględnieniem objazdu związanego z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
501 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – ... – STEGNY.

(W dni robocze w godzinach porannego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: STEGNY - PL. KONSTYTUCJI.)

(W dni robocze w godzinach popołudniowego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: PL. KONSTYTUCJI - STEGNY.)
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, ..., STEGNY.)
Skrócenie trasy w celu lepszego dostosowania rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów oraz poprawy regularności i punktualności jej kursowania. Zastąpienie na odcinku Os. Górczewska - Dw. Centralny przez nową linię 109. Bezpośrednie połączenie ciągu ul. Sobieskiego z Jelonkami realizowane jest przez linię 422.
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PAŃSKA).) – plac Zawiszy – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, ..., OS. KABATY.)
Korekta trasy objazdowej związanej z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
506 linia autobusowa przyspieszona stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, (MARIENSZTAT), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zastąpienie przez linie: 105 (w relacji Jelonki - Śródmieście), 112 (w relacji Jelonki - Bródno) oraz 118 (w relacji Bródno - Śródmieście).
507 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
Skrócenie trasy wraz z połączeniem z linią 407. Zastąpienie w relacji Górczewska - Śródmieście przez nową linię 109. Połączenie Bemowo - Śródmieście realizowane jest przez linie: 23, 24, 171 oraz E-2. Uwzględnienie objazdu związanego z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PKiN)Emilii Plater – Świętokrzyska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii PlaterEMILII PLATER (PKiN).) – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→EMILII PLATER), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., NOWODWORY.)
Korekta trasy objazdowej związanej z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
512 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(W dni świąteczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka) – Kopernika – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, NOWY ŚWIAT, ...)

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, ..., ZACISZE.)
Skrócenie trasy - zastąpienie na odcinku Szczęśliwice - Nowy Świat przez nową linię 128.
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PAŃSKA).) – aleja Niepodległości – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Korekta trasy objazdowej związanej z utrzymaniem zamknięcia dwóch peronów na pętli DWORZEC CENTRALNY.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DOMANIEWSKA - zmiana nazwy przystanku na OS. DOMANIEWSKA.
• PASZKOWSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na KULSKIEGO.
• CURTIS PLAZA - zmiana nazwy przystanku na DOMANIEWSKA.
• RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ - zmiana nazwy przystanku na RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.
• PL. HALLERA 09 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• NORBLIN 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• RONDO DASZYŃSKIEGO 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• KAROLIN 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• NOWE BEMOWO 10 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 03 i 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• NOWY ŚWIAT 03 i 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• TORWAR 06 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• RONDO ONZ 02, 03, 04, 05 i 06 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• OKOPOWA 59 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Wolskiej przed ul. Karolkową (krańcowego dla linii 125).
• NOWY ŚWIAT 53 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Świętokrzyskiej przed skrzyżowaniem z ul. Kopernika (dotyczy linii 102, 105, 125, 128, 444 (stały) oraz N13 i N63 (warunkowy)).
• NOWY ŚWIAT 54 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Świętokrzyskiej pomiędzy ul. Kopernika a ul. Świętokrzyską (dotyczy linii 102, 105, 125, 128, 444 (stały) oraz N13 i N63 (warunkowy)).
• RONDO ONZ 52 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Jana Pawła II przed ul. Śliską (w kierunku północnym) (dotyczy linii 174 i 510).
• RONDO ONZ 53 i 54 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych w al. Jana Pawła II na wysokości ul. Śliskiej (dotyczy linii 10, 16, 17 i 33).
• BROWARNA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Browarnej przed ul. Karową (krańcowego dla linii 105).
• LUBELSKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 125).
• STEFANA BATOREGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 168).
• PASZKOWSKIEGO 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 168).
• ŁOWICKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 168).
• SPACEROWA 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 422 i 501).
• TKACZY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 105).
• GWIAŹDZISTA 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 157).
• DOBRA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 118).
• ZACHĘTA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 102).
• PL. GRZYBOWSKI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 102).
• PODZAMCZE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 118).
• PKP KOŁO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 410).
• MŁYNARSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 410).
• LESZNO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 410).
• OKOPOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 410).
2011.06.12. 109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Karolkowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska).)
Korekta trasy objazdowej.
2011.06.13. 10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
2011.06.14. 716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem wymiany wodociągu w ul. Sowińskiego (na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Sułkowskiego).
717 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
2011.06.15.
2011.06.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przebudowa drogi powiatowej w miejscowościach Dziechciniec i Lipowo.


720. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (pętla) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – PĘCLIN.

722. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

730. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze Sanatorium – Zagórze – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW.

Z22. WIĄZOWNA OGRODOWA – Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – Rudka: droga krajowa nr 17 – Otwock: droga krajowa nr 17 – Wola Ducka – Wola Karczewska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.
2011.06.17.
godz. 23.00.

2011.06.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową wiaduktu nad ul. Cierlicką i zamknięciem tej ulicy dla ruchu.


177. OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – ... – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS. (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

187. PKP URSUS (kraniec na ul. Spisaka) – Spisaka – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (kraniec na ul. Spisaka).) – Bohaterów Warszawy – ... – STEGNY.

401. PKP URSUS (kraniec na ul. Spisaka) – Spisaka – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (kraniec na ul. Spisaka).) – Bohaterów Warszawy – ... – MARYSIN.

517. PKP URSUS (kraniec na ul. Sosnkowskiego) – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – PKP URSUS (kraniec na ul. Sosnkowskiego).) – Kompanii Kordian – ... – TARGÓWEK.

N35. EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.

N85. EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

Z-7. PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2011.06.18.
2011.06.19.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 0.30 - 1.00) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY. Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa koncertów w ramach Orange Warsaw Festival 2011.
REMONT TORÓW TRAMWAJOWYCH NA UL.TARGOWEJ:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od ul. Kijowskiej do al. Zielenieckiej).
2011.06.18. 3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Zastąpienie na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej przez linię 22.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skierowanie na trasę skróconą. Zastąpienie na ul. Kawęczyńskiej w dn. 18-19 czerwca przez autobusową linię zastępczą Z-8, a od 20 czerwca przez linię tramwajową 28.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zmiana trasy objazdowej w celu zastąpienie wycofanej z Grochowa linii 3. Zastąpienie od 20 czerwca na odcinku Kijowska - Żerań FSO przez linię uzupełniającą 71.
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa). Utrzymanie funkcjonowania linii autobusowych zastępczych.
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).
Z-8 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
DWORZEC DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej).) – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej w związku z wycofaniem linii tramwajowych z rejonu ul. Kawęczyńskiej.
REMONT TORÓW TRAMWAJOWYCH NA UL. TARGOWEJ:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od al. Solidarności do ul. Kijowskiej).
2011.06.20. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę skróconą. Zastąpienie na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej przez linię 22.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Przywrócenie stałej trasy.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Utrzymanie trasy objazdowej.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. Utrzymanie trasy objazdowej.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Zmiana trasy objazdowej w celu zastąpienia wycofanej z ul. Kawęczyńskiej linii 7.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania.
71 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej wycofaną z tego odcinka linię 22.
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa). Utrzymanie funkcjonowania linii autobusowych zastępczych.
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).
Z-8 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej).) – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Przywrócenie połączenia tramwajowego z ul. Kawęczyńską.
2011.06.22. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Wprowadzenie stałej organizacji ruchu w rejonie Dworca Centralnego po przywróceniu funkcjonowania pętli autobusowej przy centrum handlowym "Złote Tarasy".
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – NOWODWORY.

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...))
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – ... – OLESIN.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – STARA MIŁOSNA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Śliska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego.) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Śliska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego.) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Zawiszy – ... – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – ... – CHOMICZÓWKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – ... – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...))
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – MARKI STRUGA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.

(W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...))
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – most i aleja Poniatowskiego – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – ALEKSANDRÓW.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – KARCZEW KOŚCIÓŁ / BŁOTA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – Siedmiogrodzka – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • EMILII PLATER 01 - zmiana oznaczenia na EMILII PLATER 03.
• EMILII PLATER 02 - likwidacja przystanku.
• EMILII PLATER 04 - zmiana oznaczenia na EMILII PLATER 02.
• EMILII PLATER 05 - zmiana oznaczenia na EMILII PLATER 01.
• EMILII PLATER 06 - zmiana oznaczenia na EMILII PLATER 04.
• EMILII PLATER 08 - likwidacja przystanku.
• EMILII PLATER 09 - zmiana oznaczenia na EMILII PLATER 05.
• DW. CENTRALNY 17 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 11.
• DW. CENTRALNY 18 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 12.
• DW. CENTRALNY 19 - likwidacja przystanku.
• DW. CENTRALNY 20 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 16.
• DW. CENTRALNY 26 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 14.
• DW. CENTRALNY 27 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 13.
• DW. CENTRALNY 31-40 - zmiana oznaczenia na DW. CENTRALNY 21-30.
2011.06.23. WAKACJE • Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 725.

102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Twarda – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie stałej organizacji ruchu w rejonie Dworca Centralnego po przywróceniu funkcjonowania pętli autobusowej przy centrum handlowym "Złote Tarasy".
109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Karolkowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).)
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
210 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→ZOO), KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – ZOO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ..., ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY,
PL. ZAWISZY, ..., OS. KABATY.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→GOCŁAW), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→EMILII PLATER), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Świętokrzyska (zawrotka) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).) – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., NOWODWORY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→POWSIN PARK KULTURY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., MIĘDZYLESIE.)
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PAŃSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. Utrzymanie tras objazdowych jako stałych.
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.
2011.06.24. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Batorego w Ząbkach.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – ... – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2011.06.29. 16 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Zawieszenie linii w związku z budową tymczasowego toru na ul. Jagiellońskiej w rejonie pętli RATUSZOWA-ZOO.
2011.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
201, 202, 304, 315, 319, 338, 382, 384, 415, 734, 801, 809, 812, 815,
E-2.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 162, 193, 211, 411, 702, 739.

575 linia autobusowa przyspieszona stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, LOTNISKO-SEKTORY CDE, LOTNISKO-SEKTORY AB, LOTNISKO CHOPINA.
Uruchomienie linii w celu poprawy dojazdu z Lotniska Chopina do centrum Warszawy (do linii metra), w związku z przejęciem przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej i przewidywaną znaczną liczbą gości zagranicznych biorących udział w wydarzeniach w Warszawie związanych z polską prezydencją.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy w dni robocze: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – BorkiStare Załubice – NOWE ZAŁUBICE.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...))
Wprowadzenie kursów wydłużonych do Nowych Załubic w związku z zawieszeniem kursowania linii 734. Zawieszenie wariantowych podjazdów do Zegrza Południowego.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wakacyjna korekta trasy kursu wariantowego przez Hornówek. Zawieszenie wydłużonych kursów do krańca METRO MARYMONT.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.00 - 14.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(W dni świąteczne w godz. 7.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 7.30 - 9.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(W dni powszednie w godzinach 11.00 - 14.00 oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...))
Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy.
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – ... – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy w celu usprawnienia dojazdu do stacji metra Wilanowska, realizacji postulatu Rady Dzielnicy Ursynów o poprawę obsługi komunikacyjnej rejonu Zielonego Ursynowa, a także zapewnienia odpowiedniej koordynacji rozkładów jazdy pomiędzy innymi liniami strefowymi na ciągu ul. Puławskiej.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (powrót: LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.)
Wprowadzenie kursów skróconych.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Korekta trasy na terenie Jabłonny w związku z zawieszeniem kursowania linii 801.
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(W dni świąteczne: ... – Sobieskiego – Krasińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Skrócenie trasy w związku z niewielkim wykorzystaniem, a także w celu zapewnienia odpowiedniej regularności kursowania i utrudnieniami w ruchu na przebudowywanym odcinku DK nr 61 pomiędzy ul. Sowińskiego i Sobieskiego.
800 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów – Żelazna – Wąska – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z modernizacją al. Armii Krajowej w Wołominie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIECZARKARNIA - zmiana nazwy przystanku na HIPOLITOWSKA.
• KONIK STARY - zmiana nazwy przystanku na WARSZAWSKA.
• WARSZAWSKA - zmiana nazwy przystanku na WIERZBOWA.
• OGRODNICZA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 704).
• TERESPOLSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 704).
• KONIK NOWY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 704).
• WARSZAWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 704).
• GRABÓW 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 709 i 727).
• SÓJKI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 709, 715 i 727).
• SÓJKI 01 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 209).
• ŻOŁNY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 209, 709, 715 i 727).
• BOGATKI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 209, 709, 715 i 727).
• ŁAGIEWNICKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 209, 709, 715 i 727).
• KARCZUNKOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 709 i 727).
• KARCZUNKOWSKA 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 209 i 715).
• 3 MAJA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 708).
• PARKOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 708).
• EKSPRESOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 723 i 731).
• BIAŁOŁEKA-RATUSZ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 723 i 731).
• RZEMIEŚLNICZA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 704).
2011.07.01.
godz. 22.00.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→ZOO), KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), INŻYNIERSKA (→DW. CENTRALNY), PL. HALLERA (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Jagiellońskiej (na odcinku od al. Solidarności do ul. Ratuszowej z powodu budowy tymczasowego torowiska tramwajowego.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, INŻYNIERSKA (→GOCŁAW), PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.)
2011.07.01. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Uruchomienie dodatkowych kursów linii tramwajowych w związku z odbywającym się na pl. Defilad koncertem TU WARSZAWA związanym z inauguracją polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Podstawienie wozów ok. godz. 23.45.


4. METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – most Ślsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

8. CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

9. CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

24. CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.

24. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

2011.07.02. T linia tramwajowa specjalna zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty i niedziele)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa] Uruchomienie linii tramwajowej turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
Zmiana tras obowiązujących w dni świąteczne w związku z przywróceniem ruchu kołowego na ul. Nowy Świat (na odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ronda de Gaulle'a).
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
2011.07.02.
2011.07.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie z ruchu linii metra na odcinku od stacji IMIELIN do stacji KABATY w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


M1. MŁOCINY – ... – Ursynów – STOKŁOSY.

Z-3. METRO URSYNÓW – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

2011.07.03. 203 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (zawrotka) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – ... – FORT WAWRZYSZEW.)
Przedłużenie trasy w związku z budową Trasy Mostu Północnego i zamknięciem ruchu tramwajowego na odcinku Metro Młociny - Zajezdnia Żoliborz
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Sowińskiego w Piastowie.
717 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego) – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Korekta trasy na terenie Legionowa w związku z zawieszeniem kursowania linii 801.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GŁOWACKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 203).
2011.07.03.
godz. 11.45.
5 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. 6.00 - 19.30: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.))
Zamknięcie ruchu tramwajowego na odcinku Metro Młociny - Zajezdnia Żoliborz w związku z kolejnym etapem budowy Trasy Mostu Północnego. Ze względu na przewidywany długi czas trwania objazdu trasę wprowadzono jako stałą.
2011.07.04. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
14.

17 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – SŁUŻEWIEC.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Marymonckiej i Zgrupowania AK "Kampinos" (na odcinku Twardowska - Zajezdnia Żoliborz). Zamknięcie ruchu tramwajowego na odcinku Metro Młociny - Zajezdnia Żoliborz w związku z kolejnym etapem budowy Trasy Mostu Północnego. Ze względu na przewidywany długi czas trwania objazdu trasę wprowadzono jako stałą.
2011.07.06. 732 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Okólna – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Kościuszki) – Duża – MARKI PUSTELNIK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji ściekowej w ul. Sosnowej w Markach i jednoczesnym wyłączeniem z ruchu ul. Sosnowej na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Okólnej.
2011.07.07. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie stałych tras w południowej części Ząbek po zakończeniu remontu ul. Kwiatowej.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – 3 Maja – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla) – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2011.07.08.
godz. 18.00.
139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Przyczółkowej na terenie Powsina.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa) – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ROSOCHATA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa) – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.))
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa – WILANÓW.) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – ... – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa – aleja Wilanowska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).)
2011.07.09.
2011.07.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra SŁUŻEW i STOKŁOSY w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-3. KONCERTOWA – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

Z-4. METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
2011.07.09. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana tras obowiązujących w dni świąteczne w związku z przywróceniem ruchu kołowego na ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat (na odcinku od ul. Królewskiej do Al. Jerozolimskich).
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa w dni świąteczne: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – BROWARNA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
125 linia autobusowa zwykła stała OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa w dni świąteczne: OKOPOWA – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska) – Kopernika – ... – MIĘDZYLESIE.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(Stara trasa w dni świąteczne: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – rondo de Gaulle'a (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka) – ... – MARIENSZTAT.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), UNIWERSYTET, ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
512 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka) – Kopernika – ... – ZACISZE.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, NOWY ŚWIAT, ..., ZACISZE.))
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa w noce świąteczne: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – NOWODWORY.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa w noce świąteczne: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SPACEROWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 503 i 519).
2011.07.11. 415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) GUS – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA (NŻ), SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA(NŻ), SZYSZAKÓW (NŻ), LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.
Przywrócenie kursowania linii w godzinach porannego szczytu w związku z dużymi utrudnieniami komunikacyjnymi dla mieszkańców Rembertowa w czasie remontu linii średnicowej i utrudnieniami w kursowaniu kolei.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY (powrót: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Dolina Służewiecka).)
Przywrócenie kursowania linii w godzinach porannego szczytu w związku z dużymi utrudnieniami komunikacyjnymi dla mieszkańców Rembertowa w czasie remontu linii średnicowej i utrudnieniami w kursowaniu kolei.
2011.07.12.
godz. 6.00.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Okrzei – Batorego – Olszowa – Karczewska – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Batorego w Otwocku.
2011.07.13.
ok. godz. 22.00.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie ruchu kołowego na wiadukcie w ciągu ulic Andersa i Mickiewicza.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – ... – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA.)
2011.07.15. 165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – ... – WYCZÓŁKI.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu kołowego ul. Obrzeżnej.
2011.07.15.
godz. 22.00.

2011.07.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont nawierzchni ul. Radiowej (na odcinku od ul. Hery do ul. Kaliskiego).


122. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – ... – GWIAŹDZISTA.

220. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

523. STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – ... – KAROLIN.

N95. DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – STARE BEMOWO (powrót: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Lazurowa – Górczewska).

Z20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – FORT RADIOWO. [Kursuje tylko 16 i 17 lipca.]
2011.07.16.
2011.07.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont nawierzchni ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie (na odcinku od ul. Bielawskiej do ul. Wojska Polskiego).


700. DWORZEC CENTRALNY – aleja Niepodległości – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Chylice: Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – Chylicka – Prusa – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA STOCER (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA STOCER – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego).

710. METRO WILANOWSKA – ... – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA POLNA (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA POLNA – Warszawska – Bielawska – Mirkowska – Warszawska).

N50. METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Nowopiaseczyńska – Piaseczyńska – Chylicka – Prusa – rondo Prusa/Piłsudskiego (zawrotka) – Prusa – KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).

Z10. KONSTANCIN-JEZIORNA SOBIESKIEGO – Piłsudskiego – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
2011.07.16.
2011.07.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra URSYNÓW w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-3. KONCERTOWA – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
2011.07.19. 194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu nawierzchni ul. Kazimierza Jagiellończyka.
2011.07.21. 211 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Trąby – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – ... – BUKÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji ogólnospławnej na ulicy Aluzyjnej (a tym samym zamknięciem dla ruchu tej ulicy).
2011.07.21.
godz. 22.30.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego w ciągu ulic Bohaterów - Klasyków i dwukierunkowym zamknięciem ul. Czołowej.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Smugowa (powrót: Smugowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SMUGOWA 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na tymczasowym wypłytowaniu na ul. Marywilskiej przed skrętem w ul. Smugową (warunkowego dla linii 176 i N64).
• JEŻOWA 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na tymczasowym wypłytowaniu na ul. Jeżowej pomiędzy ulicami Borecką a Smugową (warunkowego dla linii 176 i N64).
• JEŻOWA 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jeżowej po skręcie z ul. Smugowej (warunkowego dla linii 176 i N64).
• OŁOWKOWA 53 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Majorki po skręcie z ul. Bohaterów (stałego dla linii 176 i warunkowego dla linii N64).
2011.07.22. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – ... – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu ul. Polnej w Legionowie.
2011.07.25. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – ... – OTWOCK.

(Część kursów: PRUSZKÓW – ... – WARSZAWA ZACHODNIA.)

(Część kursów: WARSZAWA WSCHODNIA – ... – OTWOCK.))
Zakończenie remontu linii średnicowej.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Wschodnia – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Stara trasa: WARSZAWA WSCHODNIA – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Kursy w dni powszednie do godz. 10.00: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Rembertów – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.))
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Fletniowa – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy kanalizacji ściekowej na ul. Fletniowej.
575 linia autobusowa przyspieszona stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, TANGO (NŻ), POLONEZA (NŻ), HOŁUBCOWA (NŻ), OSMAŃSKA (NŻ), TERMINAL CARGO (NŻ), LOTNISKO-SEKTORY CDE, LOTNISKO-SEKTORY AB, LOTNISKO CHOPINA.
Wprowadzenie dodatkowych przystanków w związku z licznymi postulatami pasażerów.
zS2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przywrócenie kursowania pociągów Kolei Mazowieckich przez linię średnicową.
Z17 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: Kursy w godzinach porannego szczytu: ZIELONKA 11 LISTOPADA – Waryńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – ZIELONKA PL. JANA PAWŁA II. [Linia jednokierunkowa.]

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ZIELONKA PL. JANA PAWŁA II – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA 11 LISTOPADA. [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie kursowania pociągów Kolei Mazowieckich przez stację ZIELONKA BANKOWA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KLASYKÓW - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 152).
2011.07.29. 129 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.)
Zamknięcie przez Zarząd Dróg Miejskich dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej (na odcinku od ul. Połczyńskiej do ul. Wałowickiej).
189 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Globusowa (powrót: Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – ... – SADYBA.)
194 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – ... – PKP GOŁĄBKI.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – ... – PKP GOŁĄBKI.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – ... – WILANÓW.)
Z-9 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS. Uruchomienie linii uzupełniającej zastępującej linie: 129 (na odcinku: Ciepłownia Wola - PKP Ursus) i 189 (na odcinku: Os. Górczewska - Włochy).
REMONT TORÓW TRAMWAJOWYCH NA UL. ZAMOYSKIEGO I GROCHOWSKIEJ:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od ul. Kijowskiej do al. Zielenieckiej);
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna).
2011.07.30. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
Przywrócenie stałej trasy.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Wprowadzenie trasy skróconej.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie stałej trasy.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przywrócenie stałej trasy.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania.
71 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Likwidacja linii zastępczych.
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).)
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – ... – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej).)
Zmiana trasy linii zastępczej.
2011.07.30.
2011.07.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra WILANOWSKA w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-4. METRO WILANOWSKA – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
2011.08.01.
2011.08.01.
W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 12.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 67-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, PŁOCKA (NŻ), OS. WOLSKA (NŻ), REDUTA WOLSKA (NŻ), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 67-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.
2011.08.01. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka) – aleja Waszyngtona – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Powiśla.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego – Wawerska – Jarosławska – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki – Batorego – Okrzei – Rycerska – Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu mostu nad rzeką Świder w ciągu ul. Kraszewskiego w Otwocku.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie i świąteczne w godzinach 9.00 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.00 - 14.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Wprowadzenie w godz. 9-21 podjazdów do pętli Karolin.
801 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa).)
Oficjalna kasacja linii.
809 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – PODOLSZYN.)
815 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN.)
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Ołówkowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW.) – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Miasta w Pruszkowie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRUSZKÓW APTECZNA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L11).
• PRUSZKÓW STALOWA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L11).
• MICHAŁÓW-REGINÓW WOLSKA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-9 i L10).
2011.08.04. 740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Czarna (zawrotka) – Stara – mjr Billa – Piłsudskiego – Gajówka – Połaskiego – Piłsudskiego).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szkolnej w Nadmie.
2011.08.05. 126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – ... – Modlińska – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Mehoffera) – NOWODWORY.)
Zakończenie kanału ogólnospławnego w ul. Mehoffera.
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – MehofferaPiwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Ćmielowska – Światowida) – Piwoniowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
2011.08.06.
2011.08.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra POLE MOKOTOWSKIE i WIERZBNO w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-4. METRO POLITECHNIKA – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – METRO WILANOWSKA.
2011.08.09. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Popularna (powrót: Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. Cegielnianą.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→ZOO), KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RATUSZOWA ZOO (→ZOO), INŻYNIERSKA (→DW. CENTRALNY), PL. HALLERA (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Przywrócenie stałych tras przez ul. Jagiellońską.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, INŻYNIERSKA (→GOCŁAW), PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
2011.08.11. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA.

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.))
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem ul. Rybnej w Woli Gołkowskiej.
2011.08.13. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Jarzębskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Bielan w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na całej długości ul. Marymonckiej.
2011.08.13.
2011.08.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra RACŁAWICKA w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-4. METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – METRO WILANOWSKA.
2011.08.13.
2011.08.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra RATUSZ ARSENAŁ w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-3. PLAC WILSONA – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – zawrotka przed ul. Królewską – Marszałkowska – PLAC BANKOWY (powrót: PLAC BANKOWY – Andersa).
2011.08.15.
2011.08.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra STARE BIELANY w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-5. METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
2011.08.18. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 20.00 - 22.00) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY. Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Spartak Moskwa.
2011.08.19. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Zegrzyńska – ... – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem remontu ul. Polnej w Legionowie.
2011.08.20. 139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Przyczółkowej na terenie Powsina.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa) – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ROSOCHATA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa) – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.))
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa – WILANÓW.) – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa – aleja Wilanowska).)
2011.08.20.
2011.08.21.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie ronda ONZ.


10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

70. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

74. PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

Z-3. CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego).
2011.08.22. L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).)Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej Stare Babice z Izabelinem i Truskawiem.
Z714 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Izabelin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Likwidacja linii zastępczej.
2011.08.27.
2011.08.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi na odcinkach:
• Targowa - Zamoyskiego - Grochowska (na odcinku od ul. Kijowskiej do ronda Wiatraczna;
• al. Zieleniecka (na odcinku od ul. Targowej do pętli AL. ZIELENIECKA);
• Woronicza (na odcinku od ul. Wołoskiej do pętli WORONICZA).


3. ANNOPOL – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

7. OKĘCIE – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

18. ŻERAŃ FSO – ... – Woronicza – WORONICZA.

22. PIASKI – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

25. BANACHA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

71. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

Z-2. WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).
2011.08.27.
2011.08.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie stacji metra POLITECHNIKA w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


Z-4. METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.).
2011.08.28. Otwarcie ósmego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Aleja Krakowska) zlokalizowanego przy przebudowanej pętli autobusowej i tramwajowej Okęcie.
2011.08.28. 124 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).)
Zakończenie budowy parkingu P+R AL. KRAKOWSKA oraz nowej pętli autobusowej.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Hynka – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej). (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).)
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).)
177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Niektóre kursy w soboty w godz. 8-14: STARODĘBY – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – ... – URSUS-RATUSZ.)

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – ... – URSUS-RATUSZ.)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja KrakowskaRaszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
706 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja KrakowskaRaszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN WARSZAWSKA (powrót: NADARZYN WARSZAWSKA – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – NADARZYN WARSZAWSKA.)
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – METRO WILANOWSKA.)
721 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja KrakowskaRaszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
728 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: al. Krakowska – Łazy: al. Krakowska – Marysin: al. Krakowska – Wólka Kosowska: al. Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ZŁOTOKŁOS.)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja KrakowskaRaszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu oraz jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).))
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OKĘCIE - zmiana nazwy na P+R AL. KRAKOWSKA.
• POD IM. WARNEŃCZYKA - zmiana nazwy na OGRÓD DZIAŁKOWY IM. WARNEŃCZYKA.
REMONT TORÓW TRAMWAJOWYCH W AL. ZIELENIECKIEJ:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna);
• zamknięcie ruchu tramwajowego w al. Zielenieckiej (na odcinku od ul. Zamoyskiego do ronda Waszyngtona).
2011.08.29. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie stałej trasy.
7 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zastąpienie na odcinku Okęcie - rondo Waszyngtona przez linię 9 (o zwiększonej częstotliwości kursowania) oraz na odcinku Targowa - Kawęczyńska przez linię 28.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(W dni powszednie po godz. 20.20, w soboty do godz. 7.00 i po godz. 17.30 oraz w niedziele do godz. 10.30 i po godz. 19.15: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
Skierowanie na trasę objazdową. Wprowadzenie wariantowych kursów skróconych.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: PIASKI – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę objazdową.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – ANNOPOL.)
Skierowanie na trasę objazdową.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
Przywrócenie stałej trasy.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Skierowanie do pętli przy ul. Kawęczyńskiej w celu zastąpienia zawieszonej linii 7.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania.
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (kraniec na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).)
Likwidacja linii zastępczej.
2011.08.29. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
14, 16, 338.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • UTRATA-SKŁAD - zmiana nazwy na ZAJEZDNIA UTRATA.
• ZABRANIECKA-WZT - zmiana nazwy na ZABRANIECKA.
• ZABRANIECKA-TECHMAZBYT - zmiana nazwy na ZABRANIECKA-MAGAZYNY.
2011.08.29.
2011.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie od 29 sierpnia od ok. godz. 23.00 do 30 sierpnia do godz. 4.00 oraz od 30 sierpnia od godz. 23.00 do 31 sierpnia do godz. 4.00 stacji metra MŁOCINY w związku z modernizacją peronów (wymiana pasa z granitu, montaż oznaczeń dotykowych, malowanie oznaczeń wizualnych).


M1. WAWRZYSZEW – Stare Bielany – ... – KABATY.

Z-5. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Oczapowskiego (zawrotka) – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW (powrót: METRO WAWRZYSZEW – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.).
2011.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
201, 202, 304, 315, 319, 734, 812, E-2.

• Przywrócenie kursów wariantowych linii:
114, 162, 193, 211, 411, 725.

163 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Jeden kurs ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Vogla) – WILANÓW.)

(Dwa kursy ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – ŚW. BONIFACEGO.))
Likwidacja podjazdów do Powsinka w związku z brakiem możliwości dalszego użytkowania zawrotki na bocznej jezdni ul. Przyczółkowej przy skrzyżowaniu z ul. Uprawną.
164 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Stara trasa: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.))
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – ... – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi osiedli zlokalizowanych w rejonie ul. Lanciego.
317 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – STEGNY. Uruchomienie linii autobusowej obsługującej Służewiec i Mokotów.
319 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. Ograniczenie kursowania do godzin porannego szczytu.
382 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.)
Kasacja linii w związku z niewielką frekwencją. Przejęcie fragmentu trasy przez nową linię 317.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) GUS – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA (NŻ), SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA(NŻ), SZYSZAKÓW (NŻ), LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.
Przywrócenie kursowania w godzinach popołudniowego szczytu po zakończeniu wakacji.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy w dni robocze: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – BorkiStare Załubice – NOWE ZAŁUBICE.))
Kasacja kursów wydłużonych do Nowych Załubic w związku z przywróceniem kursowania linii 734. Przywrócenie funkcjonowania kursów wariantowych przez Zegrze Południowe w związku ze zmianą rozkładu linii 735.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Przywrócenie przedwakacyjnego układu tras wariantowych.
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO SZKOLNA (powrót: PIASECZNO SZKOLNA – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni na krańcu POLKOLOR w Piasecznie.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne w godzinach 9.00 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 6.30 - 10.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 17.00 oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Wprowadzenie nowego rozkładu kursów wariantowych.
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO SZKOLNA (powrót: PIASECZNO SZKOLNA – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni na krańcu POLKOLOR w Piasecznie.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Czasowa korekta trasy na terenie Piaseczna w związku ze skierowaniem przez ul. Wojska Polskiego i Kusocińskiego linii wycofanych z zamkniętej pętli POLKOLOR.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO (powrót: PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MYSIADŁO – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Puławska – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.))
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni na krańcu POLKOLOR w Piasecznie. Kasacja zawieszonych na okres wakacyjny kursów wariantowych.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – BRZEŚCE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)
Uruchomienie linii podmiejskiej łączącej Warszawę z Brześcami i Górą Kalwarią.
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Ograniczenie kursowania do dni świątecznych po zakończeniu wakacji.
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO (powrót: PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni na krańcu POLKOLOR w Piasecznie.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO) – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa (powrót: Nowa – Piaseczno: Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO).) – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – ... – JASTRZĘBIEC.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni na krańcu POLKOLOR w Piasecznie.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach szczytu (rano jeden półkurs w kierunku Legionowa, po południu jeden pełny kurs i jeden półkurs w kierunku Wieliszewa)) oraz jeden kurs w dni świąteczne (rano w kierunku Legionowa, w godzinach przedpołudniowych w kierunku Wieliszewa): PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach szczytu (po jednym rano i po południu) oraz jeden kurs w dni świąteczne (rano w kierunku Legionowa, w godzinach przedpołudniowych w kierunku Wieliszewa): PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).))
Zmiana układu kursów wariantowych.
L14 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 (powrót: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego) – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA. Uruchomienie przez gminę Konstancin-Jeziorna linii autobusowej łączącej Konstancin-Jeziornę z Bielawą, Ciszycą i Gassami.
L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Mirkowska – Bielawska – Piaseczyńska – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW. Uruchomienie przez gminę Konstancin-Jeziorna dwóch przeciwbieżnych jednokierunkowych linii autobusowych łączącej Konstancin-Jeziornę z okolicznymi miejscowościami.
L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Piaseczyńska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Łyczyn: Łymczyńska – Słomczyn: Wilanowska – Jabłoniowa – Kawęczynek: Sarenki – Prosta – Topolowa – Zaleśna – Borowina: Zaleśna – Warecka – Łyczyn: Warecka – Konstancin-Jeziorna: Warecka – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna":CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]
Uruchomienie linii łączącej Centrum Handlowe M1 w Markach z osiedlem Powstańców w Ząbkach. Od września do grudnia 2011 r. przejazdy wykonywane były bezpłatnie, od stycznia 2012 r. przejazdy bezpłatne przysługiwały wyłącznie zameldowanym mieszkańcom miasta. Cena biletu: 3 zł normalny, 1,50 zł ulgowy. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRABÓW - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• SÓJKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• ŻOŁNY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• BOGATKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• ŁAGIEWNICKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• KARCZUNKOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 319).
• POWSINEK 03 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 163 i 164).
• VOGLA 05 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 163 i 164).
• LEGIONOWO SŁOWACKIEGO 02 - likwidacja przystanku.
• PARK KASKADA - uruchomienie przystanku (dotyczy linii E-4).
• JÓZEFOSŁAW AGATOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w Józefosławiu przy ul. Geodetów (dotyczy linii 739).
• INSTYTUT SZKŁA - zmiana nazwy na RONDO ŻABCZYŃSKIEGO.
• POD-9 MAJA - zmiana nazwy na WIRAŻOWA.
• LEGIONOWO MONIUSZKI - zmiana nazwy na ARENA LEGIONOWO.
• LEGIONOWO RONDO PONIATOWSKIEGO - zmiana nazwy na LEGIONOWO URZĄD MIASTA.
• LEGIONOWO KOLEJOWA - zmiana nazwy na PKP LEGIONOWO PIASKI.
2011.09.02. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Batorego w Ząbkach.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Bystra – Ząbki: Batorego – Lisa-Kuli – Górnośląska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Sobieskiego – Górnośląska – Wyspiańskiego – Batorego) – Kolejowa – Batorego – 3 Maja – ... – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2011.09.02. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami narodowymi Polski i Meksyku.
2011.09.04. 17 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – SŁUŻEWIEC.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Marymonckiej i Zgrupowania AK "Kampinos" (na odcinku Twardowska - Zajezdnia Żoliborz). Zamknięcie ruchu tramwajowego na odcinku Metro Młociny - Zajezdnia Żoliborz w związku z kolejnym etapem budowy Trasy Mostu Północnego. Ze względu na przewidywany długi czas trwania objazdu trasę wprowadzono jako stałą.
2011.09.04. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 15.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Dziennikarze - Politycy.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 18.30 - 20.00) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Dziennikarze - Politycy.
2011.09.05. 214 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – FLETNIOWA.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Klasyków – PKP PŁUDY.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy w ciągu ul. Klasyków wiaduktu nad torami kolejowymi.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
2011.09.09.
godz. 20.00.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Popularna (powrót: Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Aleje Jerozolimskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zakończenie remontu wiaduktu kolejowego nad ul. Cegielnianą.
2011.09.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRÓLIKARNIA 08 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Woronicza za skrzyżowaniem z ul. Puławską (dotyczy linii 210).
2011.09.11. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).))
Przywrócenie stałej trasy na terenie Woli Gołkowskiej.
2011.09.14. 194 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: WAŁOWICKA – ... – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).)
Zakończenie remontu nawierzchni ul. Kazimierza Jagiellończyka.
2011.09.16. N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...))
Korekta trasy na terenie Wyględowa.
2011.09.24. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Radiowa (powrót: Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna – Warszawa: Estrady) – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE RYNEK (powrót: STARE BABICE RYNEK – Sikorskiego).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Sikorskiego (na odcinku od ul. Lutosławskiego w Klaudynie do ul. Maczka w Janowie). Skierowanie do pętli przy ul. Górczewskiej w celu umożliwienia przesiadki do kursujących do Starych Babic linii 714, 719 i 729.
812 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna).)
Rozpoczęcie przebudowy ul. Sikorskiego (na odcinku od ul. Lutosławskiego w Klaudynie do ul. Maczka w Janowie). Czasowe zastąpienie przez linię 712.
2011.09.26. 444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→ZOO), KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Zakończenie sezonu letniego.
2011.09.27. 135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska)Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową ul. Chłopickiego (na odcinku od pl. Szembeka do ul. Szaserów).
245 linia autobusowa zwykła stała PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Szaserów – Wspólna Droga – Grochowska – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA.

(Stara trasa: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ... – OSIEDLE DUDZIARSKA.)
N21 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ... – STARA MIŁOSNA.)
N71 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2011.09.29. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Hapoel Tel Aviv.
2011.09.30.
2011.10.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Woronicza (na odcinku od ul. Wołoskiej do ul. Bełskiej) w związku z przebudową torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Wołoskiej z Woronicza.


218. RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Krasickiego – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

222. KONWIKTORSKA – ... – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

N33. DWORZEC CENTRALNY – ... – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

N36. DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.

Z-3. SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
2011.10.01.
2011.10.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z robotami torowymi.


16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

Z17. METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Samochodowa – SAMOCHODOWA (powrót: SAMOCHODOWA – Garażowa – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – METRO POLE MOKOTOWSKIE).
BUDOWA LINII METRA W REJONIE DWORCA WILEŃSKIEGO:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od al. Solidarności do ul. Kijowskiej);
• utrzymanie zamknięcia ruchu tramwajowego w al. Zielenieckiej (na odcinku od ul. Zamoyskiego do ronda Waszyngtona).
2011.10.01. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – ... – BANACHA.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ...))
Likwidacja dodatkowych wydłużonych kursów w związku ze skierowaniem do Żerania Wschodniego linii 28.
3 linia tramwajowa zwykła stała KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skierowanie do pętli przy ul. Kawęczyńskiej w celu zastąpienia linii 20 i zawieszonej linii 7. Zastąpienie na odcinku Annopol - Dw. Wileński przez linię 26.
7 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania. Zastąpienie na odcinku Okęcie - rondo Waszyngtona przez linię 9 (o zwiększonej czestotliwości kursowania) oraz na odcinku Targowa - Kawęczyńska przez linię 3.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(W dni powszednie po godz. 20.20, w soboty do godz. 7.00 i po godz. 17.30 oraz w niedziele do godz. 10.30 i po godz. 19.15: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ...)
Utrzymanie trasy objazdowej.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skierowanie do pętli ŻERAŃ FSO w celu zastąpienia wycofanej z tego rejonu linii 22. Zastąpienie na odcinku Targowa - Kawęczyńska przez linię 3.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: PIASKI – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Zastąpienie na odcinku Żerań FSO - Dw. Wileński przez linię 20.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: BANACHA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Zastąpienie na odcinku Annopol - Dw. Wileński przez linię 26.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie na Bródno w celu zastąpienia wycofanych z tego rejonu linii 3 i 25. Zastąpienie na odcinku Targowa - Wiatraczna przez linię 3 (o zwiększonej częstotliwości kursowania).
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.

(W godzinach porannych i wieczornych: ... – Annopol – ANNOPOL.)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie na Żerań Wschodni - przejęcie trasy zlikwidowanych wydłużonych kursów linii 1. Zastąpienie na odcinku Targowa - Wiatraczna przez linię 3 (o zwiększonej częstotliwości kursowania).
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
2011.10.01. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Przywrócenie przejazdu przez al. Wojska Polskiego w Piasecznie na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godz. porannych jednokierunkowo: JABŁONNA (AKADEMIJNA) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godz. porannych jednokierunkowo: JABŁONNA (AKADEMIJNA) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – NOWODWORY.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w dni powszednie.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO) (powrót: PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO) – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).)
Przeniesienie przystanku krańcowego na terenie Piaseczna.
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – PIASECZNO NADARZYŃSKA.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO (powrót: PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa).)
Korekta tras objazdowych na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – aleja Wojska Polskiego – OkulickiegoStara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO) – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa (powrót: Nowa – Piaseczno: Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO).) – Słoneczna – ... – JASTRZĘBIEC.)
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Piastów) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Ogińskiego – Bohaterów Wolności – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Grunwaldzka – Leśmiana – Tuwima – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Harcerska – Ujejskiego – Dworcowa – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Orła Białego – Małachowskiego – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO. Uruchomienie lokalnej linii autobusowej obsługującej Piastów. Pomimo faktu istnienia linii poza oficjalną siecią komunikacyjną organizowaną przez Zarząd Transportu Miejskiego - honorowano w autobusach Warszawską Kartę Miejską. Obsługa: MK-2. Linia jednokierunkowa.
PRUSZKÓW

REGUŁY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Michałowice) PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – Brzozowa – Komorów: Brzozowa – Dąbrowskiej – aleja Kasztanowa – Pęcice: Sanatoryjna – Leśna – Woźniaka – Suchy Las: Woźniaka – Sokołów: Woźniaka – Rodzinna – Sokołowska – Pęcice: Sokołowska – Parkowa – Pęcicka – aleja Powstańców Warszawy – Reguły: aleja Powstańców Warszawy – Wiejska – Piastów: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Regulska – aleja Powstańców Warszawy – Pęcice: aleja Powstańców Warszawy – Pęcicka – Parkowa – Komorowska – Sanatoryjna – Komorów: aleja Kasztanowa – Dąbrowskiej – Brzozowa – Pruszków: Brzozowa – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW. Uruchomienie przez Urząd Gminy Michałowice kursującej w dni nauki szkolnej linii autobusowej łączącej Pruszków z Pęcicami i Regułami.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEŚNYCH BOGINEK 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w Zalesiu Górnym (dotyczy linii L13).
2011.10.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZŁUCHOWSKA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Człuchowskiej w kierunku ul. Powstańców Śląskich (dotyczy linii 112, 190, N42 i Z-9).
2011.10.14. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska) – Kijowska – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – ... – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...))
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – ... – OLESIN.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(Stara trasa w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ... – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat w noce weekendowe.
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – MARKI STRUGA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Smugowa – Jeżowa – Borecka – Waligóry – Majorki – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Smugowa (powrót: Smugowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
2011.10.14.
2011.10.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie od 14 października od godz. 22.00 do 16 października dla ruchu kołowego ul. Płochocińskiej z powodu remontu nawierzchni.


126. CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Bruszewska (zawrotka) – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY. [Trasa obowiązuje w dniach 15-16 października w kursach z podjazdami do krańca KUPIECKA.]

426. Uruchomienie dodatkowych przystanków warunkowych: EC ŻERAŃ, WARTKA, CEMENTOWNIA, PŁYTOWA. [Obowiązują w dniach 15-16 października.]

705. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Legionowa – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI / RYNIA. [Trasa obowiązuje w dniu 14 października od godz. 22.00.]

705. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI / RYNIA. [Trasa obowiązuje w dniach 15-16 października.]

705. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – Rynia: Wczasowa – Borki – NOWE ZAŁUBICE. [Trasa obowiązuje w dniach 15-16 października w wybranych kursach.]

734. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Legionowa – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – NOWE ZAŁUBICE. [Trasa obowiązuje w dniu 14 października od godz. 22.00.]

734. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 15-16 października.]

735. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wieliszew: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE. [Trasa obowiązuje w dniach 15-16 października.]

736. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 15-16 października.]

Z-5. TOMASZEW – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – REMBELSZCZYZNA.
2011.10.15.
2011.10.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi i sieciowymi na następujących odcinkach:
• al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego;
• Targowa - Ratuszowa (na odcinku od pl. Wileńskiego do ul. Jagiellońskiej;
• 11 Listopada (na odcinku od ul. Targowej do ronda Żaba;
• Stalowa (na odcinku od ul. 11 Listopada do krańca CZYNSZOWA);
• skrzyżowanie Wołoska / Woronicza (w relacji północ-południe oraz wschód-zachód).

4. ANNOPOL – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI. [Skierowanie na nową trasę stałą.]

16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA MOKOTÓW.

23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – ... – ANNOPOL.

Z-1. NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z-2. POŻAROWA – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – POŻAROWA.) – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada) – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
2011.10.15. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.)
Zamknięcie ruchu tramwajowego w rejonie pl. Wileńskiego w związku z budową II linii metra. Zamiana fragmentu trasy z linią 18.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OLESIN.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
125 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – Zamoyskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Wycofanie ze Śródmieścia ze względu na niewielką frekwencję. Skierowanie do pl. Hallera w celu zapewnienia połaczenia Międzylesia i Grochowa z ul. Targową, Dworcem Wileńskim oraz liniami tramwajowymi i autobusowymi kursującymi Trasą W-Z.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska)Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego oraz na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Szwedzką związane z budową II linii metra.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – ... – KABATY STP.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
171 linia autobusowa zwykła stała PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – ... – TORWAR.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem pętli NOWE BEMOWO.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa w dni świąteczne: PKP URSUS – ... – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
201 linia autobusowa zwykła stała PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich (powrót: Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem pętli NOWE BEMOWO.
220 linia autobusowa zwykła stała PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – FORT RADIOWO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – FORT RADIOWO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem pętli NOWE BEMOWO.
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – SPARTAŃSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
226 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofaną z odcinka pl. Bankowy - Wiatraczna linię tramwajową 26.
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Kilka ostatnich kursów w obu szczytach: ... – Ordonówny – Mehoffera – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...))
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu wraz z likwidacją wieczornego kursu wariantowego przez pętlę POLFA.
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – UTRATA SKŁAD.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), UNIWERSYTET, ...))
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI (→NOWODWORY), DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ..., NOWODWORY.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
512 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, PKP POWIŚLE (NŻ), RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).))
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Likwidacja dodatkowych kursów skróconych. Uruchomienie przystanku stałego SZWEDZKA.
718 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI CZARNA STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI CZARNA STRUGA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Przedłużenie trasy do pl. Bankowego w celu ułatwienia przesiadek do linii metra.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN OSIEDLE VICTORIA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN OSIEDLE VICTORIA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Przedłużenie trasy do pl. Bankowego w celu ułatwienia przesiadek do linii metra.
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI PUSTELNIK.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra. Przedłużenie trasy do pl. Bankowego w celu ułatwienia przesiadek do linii metra.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PIASTÓW ŚLĄSKICH – Powstańców Śląskich – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PIASTÓW ŚLĄSKICH, PIASTÓW ŚLĄSKICH (→WILANÓW), RODŁA (→PIASTÓW ŚLĄSKICH), NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ..., WILANÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem pętli NOWE BEMOWO.
KUPIECBUS
CENTRUM

LINIA 1
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA, RONDO ŻABA, POŻAROWA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, FABRYKA POMP, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.

(Stara trasa: PLAC STARYNKIEWICZA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – ... – KUPIECKA.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Wileńskiego związana z budową II linii metra.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WILEŃSKI 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej za al. Solidarności (w kierunku południowym) (dotyczy linii 120, 125, 135, 162, 166, 169, 170, 226, 302, 338, 509, 512 i 517 (stały) oraz N02, N03, N11, N13, N14, N21, N61, N63, N64 i N71 (warunkowy)).
• DW. WILEŃSKI 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej pomiędzy ul. Kłopotowskiego i al. Solidarności (dotyczy linii 226 (stały) oraz N02, N03, N11, N13, N14, N21, N61, N63, N64 i N71 (warunkowy)).
• DW. WILEŃSKI 53 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Solidarności za ul. Jagiellońską (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 120, 135, 160, 162, 190, 512, 517, 527, 718, 738 i 805 (stały) oraz N02 (warunkowy)).
• DW. WILEŃSKI 54 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej pomiędzy al. Solidarności i ul. św. Cyryla i Metodego (dotyczy linii 125, 166, 169, 170, 302, 338 i 509 (stały) oraz N03, N13, N14, N63 i N64 (warunkowy)).
• DW. WILEŃSKI 56 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Kłopotowskiego za ul. Targową (dotyczy linii 120, 125, 135, 166, 169, 170, 226, 302, 338, 509 i 517 (stały) oraz N02, N03, N11, N21, N61 i N71 (warunkowy)).
• PARK PRASKI 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Solidarności na wysokości przystanku 01 (dotyczy linii 160, 226, 718, 738 i 805 (stały) oraz N11, N21, N61 i N71 (warunkowy)).
• PARK PRASKI 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Solidarności na wysokości przystanku 02 (dotyczy linii 190, 2527, 718, 738 i 805 (stały) oraz N11, N21, N61 i N71 (warunkowy)).
• RZESZOTARSKIEJ 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w al. Solidarności za ul. Rzeszotarskiej (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 120, 160, 162, 190, 718, 738, 805 i N02).
• RZESZOTARSKIEJ 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w al. Solidarności za ul. Rzeszotarskiej (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 120, 135, 160, 162, 190, 718, 738, 805 i N02).
• RZESZOTARSKIEJ 54 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rzeszotarskiej pomiędzy ul. Wileńską i al. Solidarności (dotyczy linii 135, 166, 169, 170 i 302).
• BRÓDNOWSKA 52 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. 11 Listopada ok. 80 m. za przystankiem BRÓDNOWSKA 02 (w kierunku ronda Żaba) (dotyczy linii 169).
• SKARBKA Z GÓR 03 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego na ul. Berensona za skrzyżowaniem z ul. Skarbka z Gór (w kierunku ul. Głębockiej) (dotyczy linii 527 i N11).
• WIATRACZNA 54 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego na ul. Grochowskiej między ul. Modrzewiową a rondem Wiatraczna (dotyczy linii 226).
• METRO RATUSZ ARSENAŁ 55 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Solidarności na wysokości przystanku 09 (dotyczy linii 226, 718, 738 i 805 (stały) oraz N11, N21, N61 i N71 (warunkowy)).
• METRO RATUSZ ARSENAŁ 71 - uruchomienie przystanku technicznego zlokalizowanego na pl. Bankowym (dotyczy linii 226, 718, 738 i 805).
• LUBELSKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 135).
• HALA MIROWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 160).
BUDOWA LINII METRA W REJONIE DWORCA WILEŃSKIEGO:
• zamknięcie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od ul. Jagiellońskiej do ul. Targowej);
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od ul. 11 Listopada do al. Solidarności);
• utrzymanie zamknięcia ruchu tramwajowego na ul. Targowej (na odcinku od al. Solidarności do ul. Kijowskiej);
• utrzymanie zamknięcia ruchu tramwajowego w al. Zielenieckiej (na odcinku od ul. Zamoyskiego do ronda Waszyngtona);
• otwarcie nowego tymczasowego torowiska tramwajowego na ul. Jagiellońskiej (na odcinku od al. Solidarności do pętli RATUSZOWA-ZOO).
2011.10.17. 18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – SŁUŻEWIEC.)
Zamiana fragmentu trasy z linią 18.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej do pętli ŻERAŃ FSO jako stałej wraz ze skierowaniem nowym tymczasowym torowiskiem na ul. Jagiellońskiej.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – ... – CZYNSZOWA.)
Skierowaniem nowym tymczasowym torowiskiem na ul. Jagiellońskiej.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Wprowadzenie trasy objazdowej do pętli ANNOPOL jako stałej wraz ze skierowaniem nowym tymczasowym torowiskiem na ul. Jagiellońskiej.
31 linia tramwajowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Przekształcenie linii w stałą wraz ze zmianą oznaczenia w związku ze zmianą częstotliwości kursowania linii 18.
44 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
36 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Oficjalna kasacja linii.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WILEŃSKI 58 i 59 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Jagiellońskiej (dotyczy linii 18, 20, 23 i 26).
• RATUSZOWA 51 i 52 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Targowej przy ul. Ratuszowej (dotyczy linii 23 i 26).
2011.10.17.
godz. 17.30.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OLESIN.)
Korekty tras związane z trudnymi warunkami ruchowymi (utrudnionym skrętem w lewo z ulicy Jagiellońskiej w Okrzei).
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska)Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – ... – KABATY STP.)
226 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Kilka ostatnich kursów w obu szczytach: ... – Ordonówny – Mehoffera – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – plac Hallera – ... – BUKÓW.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA (→NOWODWORY), OKRZEI (→GOCŁAW), DW. WILEŃSKI (→NOWODWORY), DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ..., NOWODWORY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, PKP POWIŚLE (NŻ), RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA (→TARGÓWEK), OKRZEI (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, ..., TARGÓWEK.)
2011.10.19. 512 linia autobusowa przyspieszona stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.)
Korekta trasy w celu dostosowania do istniejących warunków ruchowych w okolicach budowanej stacji II linii metra przy Dworcu Wileńskim do obecnych potrzeb przewozowych.
2011.10.20. 732 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Lewandów – Marki: Kościuszki – Okólna – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Kościuszki) – Duża – MARKI PUSTELNIK.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem budowy kanalizacji ściekowej w ul. Sosnowej w Markach.
2011.10.21.
2011.10.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie od 14 października od godz. 22.00 do 16 października dla ruchu kołowego ul. Płochocińskiej (na odcinku od ul. Wilkowieckiej do ul. Przyrodniczej) z powodu remontu nawierzchni.


426. Uruchomienie dodatkowych przystanków warunkowych: EC ŻERAŃ, WARTKA, CEMENTOWNIA, PŁYTOWA. [Obowiązują w dniach 22-23 października.]

705. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI / RYNIA. [Trasa obowiązuje w dniu 21 października od godz. 22.00.]

705. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI / RYNIA. [Trasa obowiązuje w dniach 22-23 października.]

705. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – Rynia: Wczasowa – Borki – NOWE ZAŁUBICE. [Trasa obowiązuje w dniach 22-23 października w wybranych kursach.]

734. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – ... – NOWE ZAŁUBICE. [Trasa obowiązuje w dniu 21 października od godz. 22.00.]

734. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 22-23 października.]

735. LEGIONOWO MICKIEWICZA – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wieliszew: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE. [Trasa obowiązuje w dniach 22-23 października.]

736. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 22-23 października.]

Z-5. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – BIAŁOŁĘKA.
2011.10.22.
2011.10.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi na ul. Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Woronicza do pętli SŁUŻEWIEC).

16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.

31. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z31. METRO WIERZBNO – Woronicza (powrót: Woronicza – Joliot-Curie – Malczewskiego – aleja Niepodległości – METRO WIERZBNO.) – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
2011.10.24. 138 linia autobusowa zwykła stała CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska (powrót: Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE.) – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem pętli BOKSERSKA.
174 linia autobusowa zwykła stała ZACHĘTA – Królewska (powrót: Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA.) – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE (powrót: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska – Gotarda).

(Stara trasa: ZACHĘTA – ... – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
193 linia autobusowa zwykła stała CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska (powrót: Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE.) – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE (powrót: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska – Gotarda).

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – ... – BŁOTA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kolektora "W" i jednoczesnym wyłączeniem z ruchu ul. Kadetów na odcinku od ul. Nowozabielskiej do ul. Poprawnej.
PRZYWRÓCENIE FUNKCJONOWANIA TRASY TRAMWAJOWEJ NA WIADUKCIE WZDŁUŻ ULIC ANDERSA - MICKIEWICZA:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego. Mickiewicza i Andersa (na odcinku od ul. Popiełuszki do ul. Międzyparkowej);
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Mickiewicza (na odcinku od pl. Wilsona do pętli MARYMONT-POTOK).
2011.10.27. 6 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie kursowania linii na zmodyfikowanej trasie uwzględniającej zamknięcie dla ruchu pl. Wileńskiego z powodu budowy II linii metra.
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA. Ponowne uruchomienie linii na zmodyfikowanej trasie - przejęcie odcinka trasy do pętli MARYMONT-POTOK od zlikwidowanej linii 36.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Skierowanie do pętli WYŚCIGI - przejęcie odcinka trasy na terenie Ochoty przez nową linię 15.
2011.10.27.
ok. godz. 14.00.
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Kilka ostatnich kursów w obu szczytach: ... – Ordonówny – Mehoffera – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – BUKÓW.

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...))
Zawieszenie funkcjonowania kursów wariantowych w związku z brakiem możliwości wjazdu na teren Oczyszczalni Ścieków "Czajka".
2011.10.29.
2010.11.01.
C1 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 29 X - 1 XI specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy. Pełny wykaz linii i zmian znajduje się TUTAJ.
C6 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
C07 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – LEŚNEJ POLANKI (powrót: LEŚNEJ POLANKI – Mehoffera – Modlińska).
C09 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
C11 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→POWĄZKI), CM. BRÓDNOWSKI.
C12 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE (→DW. ZACHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→DW. ZACHODNI), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→DW. ZACHODNI), REDUTA WOLSKA, DWORZEC ZACHODNI.
C13 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→POWĄZKI), CM. BRÓDNOWSKI.
C14 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
C20 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, HANDLOWA (→CM. BRÓDNOWSKI), PRATULIŃSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), SKARGI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→DW. WSCHODNI), 11 LISTOPADA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), BRÓDNOWSKA (→DW. WSCHODNI), KONOPACKA (→DW. WSCHODNI), RZESZOTARSKIEJ (NŻ) (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C22 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA.
C25 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C27 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA (→KRÓLEWSKA), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C30 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→WIATRACZNA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót:METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), BOGUSŁAWSKIEGO, METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
C42 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C50 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), WÓLCZYŃSKA, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
C51 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
C56 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, SOKRATESA, METRO WAWRZYSZEW, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (→BRÓDNO PODGRODZIE), OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→ CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
C63 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C69 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
C70 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA, PIASKI (→CM. PÓŁNOCNY), KOCHANOWSKIEGO (→DW. WSCHODNI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C76 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniu 29 X do godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Trasa od 29 X od godz. 13.00: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C80 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, SOKRATESA (NŻ), WRZECIONO (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI (NŻ), PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
C84 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA (powrót: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
C88 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
C90 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
DĄBROWA

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Legionowo) PKP LEGIONOWO – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO (PLAC ZGODY) (powrót: LEGIONOWO (PLAC ZGODY) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
PKP WOŁOMIN

CMENTARZ WOŁOMIN
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Wołomin) PKP WOŁOMIN – Legionów – Wileńska – Sikorskiego – Wąska – aleja Niepodległości – Graniczna – WOŁOMIN (CMENTARZ).
WKD KAZIMIERÓWKA

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA) – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – WKD Grudów (zawrotka) – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki).
PKP MILANÓWEK

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK.).
2011.10.30. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego – Wawerska – Jarosławska – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki – Batorego – Okrzei – Rycerska – Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu mostu nad rzeką Świder w ciągu ul. Kraszewskiego w Otwocku.
2011.10.31. MC linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ).)
Zawieszenie kursowania na okres zimowy.
2011.11.01. AL. ZIELENIECKA

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja KrakowskaRaszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA (CH MAXIMUS).
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA (CH MAXIMUS).

(Stara trasa: (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA (CH MAXIMUS).)
Skierowanie wszystkich kursów linii do Śródmieścia.
KABATY

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko SękocinWolica – WOLICA (CH MAXIMUS).
Przystanki: OS. KABATY, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN, PILECKIEGO, URSYNÓW ZACHODNI, MYSIADŁO, PIASECZNO LAMINA, PIASECZNO (SZKOLNA), PIASECZNO WOJSKA POLSKIEGO, STARA IWICZNA NOWA, LESZNOWOLA SZKOLNA, LESZNOWOLA, MAGDALENKA, WOLICA (CH MAXIMUS).

(Stara trasa: (Niektóre kursy: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska) – Okulickiego – ...)

PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko SękocinWolica – WOLICA (CH MAXIMUS))
Skierowanie wszystkich kursów do Kabat.
2011.11.02. 16 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Zmiana przystanku końcowego w celu poprawy warunków socjalnych dla motorniczych.
2011.11.03.
godz. 12.00.
217 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.)
Przedłużenie tras do nowego tymczasowego krańca na terenie osiedla Miasteczko Wilanów w związku z oddaniem do ruchu kolejnego fragmentu al. Rzeczypospolitej.
422 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO DASZYŃSKIEGO (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA (NŻ), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Rzeczypospolitej – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.)
2011.11.03. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 20.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Rapid Bukareszt.
2011.11.07. 147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i jednoczesnym wyłączeniem z ruchu ul. Zwoleńskiej na odcinku od ul. Rogatkowej do ul. Źródlanej.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – PKP RADOŚĆ.)

(Stara trasa: STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ.
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), DW. WILEŃSKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), PARK PRASKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), STARE MIASTO (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), METRO RATUSZ ARSENAŁ.
Uruchomienie dodatkowej szczytowej linii w celu zwiększenia podaży miejsc na moście Śląsko-Dąbrowskim. Linia jednokierunkowa.
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Zimowa – Wiosenna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – ... – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową odwodnienia ul. Granicznej w Nowej Iwicznej i jednoczesnym wyłączeniem z ruchu ul. Granicznej na odcinku od ul. Zimowej do ul. Szkolnej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KAWĘCZYN 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 742).
• GÓRA KALWARIA PIJARSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 742).
2011.11.07.
2011.11.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przebudowa ulicy Julianowskiej i Cyraneczki w Piasecznie.

739. METRO WILANOWSKA – ... – Kameralna – JULIANÓW.

Z39. JULIANÓW – Kameralna – Wilanowska – Geodetów – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO (powrót: PIASECZNO KUSOCIŃSKIEGO – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).
2011.11.08.
godz. 22.00.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (zawrotka) – Radiowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Radiowej i ul. Kaliskiego.
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa (powrót: Radiowa – Fort Radiowo (zawrotka) – Radiowa – STARE BEMOWO.) – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, FORT RADIOWO (→STARE BEMOWO) (NŻ), STARE BEMOWO (→ STARE BEMOWO), RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
2011.11.08.
godz. 23.00.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŚW. WINCENTEGO 06 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 120, 127, 140, 156, 169, 500, N02 i N11).
• ŚW. WINCENTEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 500).
• BASENY INFLANCKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 500).
• GORZYKOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 156).
• AL. SOLIDARNOŚCI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 156).
2011.11.10.
godz. 22.00.

2011.11.13.
godz. 22.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Asfaltowanie skrzyżowania ulic Zamoyskiego / Targowa / al. Zieleniecka.

53. [Linia tramwajowa nocna.] DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

120. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – ... – OLESIN.

123. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Kijowska (powrót: Kijowska – Targowa – Białostocka (zawrotka) – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona) – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

125. PLAC HALLERA – ... – Jagiellońska – Okrzei – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – ... – MIĘDZYLESIE.

135. PLAC HALLERA – ... – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

138. BOKSERSKA – ... – Francuska – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łączki do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – Francuska) – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.

146. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Białostocka (zawrotka) – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – Francuska (powrót: Francuska – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Kijowska) – ... – FALENICA.

147. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Białostocka (zawrotka) – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Kijowska) – ... – WIŚNIOWA GÓRA.

166. PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna (powrót: Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – STP KABATY.

226. METRO RATUSZ – ... – aleja Solidarności – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik do al. Zielenieckiej – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – WIATRACZNA.

509. NOWODWORY – ... – Modlińska – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska) – ... – GOCŁAW.

517. PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego) – ... – TARGÓWEK.

N02. METRO MŁOCINY – ... – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska) – ... – GOCŁAW.

N03. NOWODWORY – ... – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

N21. DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa) – ... – STARA MIŁOSNA.

N71. DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Jagiellońska – Zamoyskiego – jezdnia dawnego PKS Stadion – tymczasowy łącznik z aleją Zieleniecką – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Grochowska – Lubelska – Skaryszewska – Targowa) – ... – WOLA GRZYBOWSKA.

2011.11.11. 700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Konstancina-Jeziorny po zakończeniu remontu mostu na rzece Jeziorce.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – BRZEŚCE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – ... – BRZEŚCE / GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – Piaseczyńska – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: CZARNÓW – ... – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Mirkowska – Bielawska – Piaseczyńska – ... – CZARNÓW.)
L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Piaseczyńska – Warszawska – Wilanowska – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Łyczyn: Łymczyńska – Słomczyn: Wilanowska – Jabłoniowa – Kawęczynek: Sarenki – Prosta – Topolowa – Zaleśna – Borowina: Zaleśna – Warecka – Łyczyn: Warecka – Konstancin-Jeziorna: Warecka – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: CZARNÓW – ... – Piaseczyńska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – ... – CZARNÓW.)
2011.11.11.
2011.11.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową kanalizacji teletechnicznej w rejonie ronda ONZ.

10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

14. BANACHA – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

70. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

205. GWIAŹDZISTA – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – DWORZEC GDAŃSKI (kraniec na ul. Słomińskiego).

409. CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO RADOSŁAWA (kraniec na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO RADOSŁAWA (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa– rondo "Radosława" (zawrotka) – Okopowa – Powązkowska).

510. Uruchomienie dodatkowych przystanków warunkowych: PL. GRUNWALDZKI, NOWOLIPKI, STAWKI i HALA MIROWSKA.

Z-3. CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego).
2011.11.14. 215 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – ŁYSAKOWSKA.

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.

(Kursy do godz. 6.00 oraz po godz. 21.00: ... – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – Zielona (pętla) – Brata Alberta – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.))
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy pętli MARYSIN.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – ŁYSAKOWSKA.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Potockich – Bychowska – BYCHOWSKA (powrót: BYCHOWSKA – Bychowska – Kościuszkowców – Korkowa).
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→ZNANA), BYCHOWSKA.

(Stara trasa: ZNANA – ... – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, ..., ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.)
2011.11.17. 211 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Sprawna – Trąby – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – ... – BUKÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Aluzyjną po zakończeniu prac przy budowie kanalizacji ogólnospławnej.
2011.11.18. 317 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – ... – STEGNY.)
Skierowanie na stałą trasę w związku z oddaniem do użytku wiaduktów łączących ul. 17 Stycznia i ul. Cybernetyki.
2011.11.19. 800 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM.)
Zakończenie sezonu letniego.
2011.11.23.
godz. 9.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy kanalizacji sanitarnej na ul. Floriana.
702 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Lucerny – ... – ALEKSANDRÓW.)
2011.11.24. 439 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, POWSIN PARK KULTURY.)
W następnych latach w sezonie letnim zwiększano liczbę autobusów obsługujących w dni świąteczne linię 519.
2011.11.25. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska (powrót: Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE.) – Gotarda – ... – UTRATA SKŁAD.)
Zakończenie remontu pętli BOKSERSKA.
174 linia autobusowa zwykła stała ZACHĘTA – Królewska (powrót: Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA.) – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: ZACHĘTA – ... – Gotarda – Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE (powrót: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska – Gotarda).)
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska (powrót: Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE.) – Gotarda – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gotarda – Bokserska – Postępu – CENTRUM TARGOWE (powrót: CENTRUM TARGOWE – Postępu – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Postępu – Bokserska – Gotarda).)
2011.11.28. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC.)
Zakończenie sezonu wyścigów konnych.
2011.11.28.
godz.10.00.
194 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Szamoty – ... – PKP GOŁĄBKI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową ul. Nowo-Lazurowej i zamknięciem dla ruchu ul. Świerszcza (na odcinku od ul. Chrościckiego do ul. Obywatelskiej).
2011.11.30. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - PSV Eindhoven.
2011.12.01. 3 linia tramwajowa zwykła stała KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
7 linia tramwajowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. Przywrócenie kursowania w związku z zakończeniem przebudowy torowiska w al. Zielenieckiej.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(W dni powszednie po godz. 20.20, w soboty do godz. 7.00 i po godz. 17.30 oraz w niedziele do godz. 10.30 i po godz. 19.15: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA / CMENTARZ WOLSKI – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy torowiska w al. Zielenieckiej.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: PIASKI – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Skierowanie na nową stałą trasę po zakończeniu przebudowy torowiska w al. Zielenieckiej.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
172 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – ... – SADYBA.)
Przedłużenie trasy w związku z przedłużeniem przez zarządcę Centrum Handlowego BLUE CITY zatoki przystankowej oraz rozwojem zagospodarowania w rejonie zachodniego odcinka ul. Opaczewskiej.
512 linia autobusowa przyspieszona stała