data linia rodzaj zmiana uwagi
2012.01.01. L14 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Bielawska – Mirkowska (powrót: Mirkowska – Bielawska – Bielawa: Bielawska) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 (powrót: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego) – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – ... – GASSY-PĘTLA.)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.
2012.01.02. 331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki (powrót: Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny (powrót: Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – WYCZÓŁKI.)
Przedłużenie trasy w związku z likwidacją linii 575.
575 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, TANGO (NŻ), POLONEZA (NŻ), HOŁUBCOWA (NŻ), OSMAŃSKA (NŻ), TERMINAL CARGO (NŻ), LOTNISKO-SEKTORY CDE, LOTNISKO-SEKTORY AB, LOTNISKO CHOPINA.)
Kasacja linii w związku z zakończeniem przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Przejęcie trasy przez linię 331.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.30 - 10.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Wprowadzenie nowego rozkładu kursów wariantowych.
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO). Uruchomienie linii autobusowej na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice, łączącej Stare Babice z Ożarowem i Łomiankami.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Uruchomienie linii autobusowej na wniosek Urzędu Gminy Nieporęt, łączącej Nieporęt z Legionowem i Wólką Radzymińską.
N-SKM linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Wirażowa – Szkolna – Dąbkowizna – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przejęcie trasy przez nową linię lokalną L-8.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).) – Piłsudskiego – PKP LEGIONOWO. Wprowadzenie oznaczenia numerowego bezpłatnej linii dowozowej do linii SKM S-9.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – GRUDZIE. Uruchomienie bezpłatnej linii autobusowej łączącej Grudzie i osiedle Piaski z centrum Legionowa. Przewoźnik obowiązany był zaopatrzyć pojazd w tabliczkę z napisem: "DOWÓZ MIESZKAŃCÓW Z DZIELNIC GRUDZIE I PIASKI DO CENTRUM LEGIONOWA".
A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Dworcowa – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa)Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).)

(Niektóre kursy: ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Fiderkiewicza (powrót: Fiderkiewicza – Okólna – Grabowa) – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Grudowska – Królewska – Staszica – Dębowa – Staszica – ...)

(Stara trasa: MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – MILANÓWEK (OKÓLNA)) (powrót: MILANÓWEK (OKÓLNA) – Okólna – Grabowa).

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).)

(Niektóre kursy: ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – ... – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).))
Wprowadzenie wariantowych kursów przez Grudów. Wydłużenie trasy większości kursów do Grodziska Mazowieckiego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii L-7).
• DZIEKANÓW LEŚNY INSTYTUT EKOLOGII PAN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• KIEŁPIN GRANICZKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• KIEŁPIN OGRODOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• ŁOMIANKI ARMII POZNAŃ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• ŁOMIANKI ICDS 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• ŁOMIANKI KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• ŁOMIANKI-CENTRUM 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• ŁOMIANKI WIŚLANA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-7).
• NOWE BABICE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• WIERUCHÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• STRZYKUŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• PIOTRKÓWEK MAŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-7).
• PKP OŻARÓW MAZOWIECKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-7).
• OŻARÓW MAZOWIECKI STAROSTWO - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii L-7).
• PKP DĄBKOWIZNA - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii L-8).
• WÓLKA RADZYMIŃSKA MAJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• WÓLKA RADZYMIŃSKA WIRAŻOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• WÓLKA RADZYMIŃSKA BENIAMINÓWKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• NIEPORĘT NOWOLIPIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• NIEPORĘT PRZYJACIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• NIEPORĘT PĘCZKOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• NIEPORĘT SOSENKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• IZABELIN IZABELIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• IZABELIN SZKOLNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-8).
• IZABELIN KONCERTOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE AKACJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE PORANNEJ ROSY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE MARZYCIELI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• WOLA ALEKSANDRA GAJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• WOLA ALEKSANDRA WOLSKA I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW WOLSKA II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW GOK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW WIŚNIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
2012.01.04. N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów – Żelazna – Wąska – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac modernizacyjnych w al. Armii Krajowej w Wołominie.
2012.01.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • AWF 05 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Zjednoczenia za skrzyżowaniem z ul. Cegłowską (w kierunku ul. Kasprowicza) (dotyczy linii 103 i 197).
• KOCHANOWSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Rudnickiego za skrzyżowaniem z ul. Kochanowskiego (w kierunku ul. Broniewskiego) (dotyczy linii 197).
2012.01.10. DAMAR-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA). Uruchomienie przez firmę "Damar-Bus" linii autobusowej łączącej Radzymin ze stacją metra MARYMONT.
2012.01.11. ZMIANY PRZYSTANKOWE • OGRODY DZIAŁKOWE NA SKRAJU 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku w związku z kolejnym etapem budowy drogi ekspresowej S2 (dotyczy linii 124, N88).
2012.01.14.
godz. 10.00.
177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy w soboty w godz. 8-14: STARODĘBY – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – ... – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA / STARODĘBY – ... – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z kolejnym etapem budowy ul. Nowo-Lazurowej i związanym z tym zamknięciem dla ruchu ul. Szamoty.
2012.01.16. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Teresińska – Kierbedzia – KIERBEDZIA (powrót: KIERBEDZIA – Bobrowiecka).

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.)
Skrócenie trasy w związku z niewielką frekwencją na Stegnach oraz w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli zlokalizowanych wzdłuż ul. Bobrowieckiej.
143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA. Połączenie linii wraz z jednoczesnym przekształceniem w linię zwykłą w związku z niewielkimi zyskami czasowymi osiąganymi dzięki pomijaniu przystanków przez linie przyspieszone.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA (NŻ), SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA(NŻ), SZYSZAKÓW (NŻ), LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.
Przystanki: GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON, TOPOGRAFICZNA, CZERWONYCH BERETÓW, REMBERTÓW-KOLONIA.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI. Wraz ze zmianą rozkładu jazdy wprowadzono trasę objazdową przez ul. Karolkową i Grzybowską jako stałą.
168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Podział linii w związku ze znaczną niepunktualnością oraz licznymi sygnałami w tej sprawie od pasażerów.
345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
176 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – ... – CHOSZCZÓWKA)
Skrócenie trasy w celu poprawy punktualności i regularności kursowania.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DOLNA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii E-2).
2012.01.16.
2012.01.29.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
304.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
211.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
725.

2012.01.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • INTERNETOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lewandów w rejonie ul. Internetowej (dotyczy linii 120, 132, 304 i 732).
2012.01.19. DAMAR-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Znikoma frekwencja.
2012.01.27.
godz. 18.00.
W związku z wystąpieniem silnych mrozów, w celu skrócenia czasu oczekiwania pasażerów na autobusy komunikacji miejskiej, od dnia 27.01.2012 r. od godz. 18.00 do odwołania, na trasach wszystkich linii przyspieszonych oprócz podstawowych przystanków obowiązują wszystkie pozostałe przystanki napotkane na trasie (oprócz zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków podstawowych oraz przystanków krańcowych innych linii) jako warunkowe.
2012.01.28. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna)Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Radiowa (powrót: Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna – Warszawa: Estrady) – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Sikorskiego w Klaudynie.
2012.01.29. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany związane z organizacją imprezy otwarcia Stadionu Narodowego.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA / CMENTARZ WOLSKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

22. METRO MŁOCINY – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy w godz. od ok. 13.00 do ok. 19.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00.]

909. PLAC HALLERA – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego (zawrotka) – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Kursy w godz. od ok. 13.00 do ok. 19.00.]

917. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00. Linia jednokierunkowa.]

925. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Kursy w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00. Linia jednokierunkowa.]

Z. [autobus] PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Urugwajska – Lizbońska – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych) – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 19.00 do ok. 21.30.]

2012.01.30. Otwarcie dziewiątego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Wawer SKM) zlokalizowanego przy stacji kolejowej Warszawa Wawer.
2012.01.30. Otwarcie specjalnego, tymczasowego (w związku z organizacją EURO 2012) parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Jagiellońska) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej, na wysokości Śliwic.
2012.02.01. Otwarcie dziesiątego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Metro Imielin) zlokalizowanego na terenie wielopoziomowego parkingu Multikina Ursynów.
2012.02.01. 331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki (powrót: Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Poleczki – Wyczółki – Łączyny (powrót: Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – WYCZÓŁKI.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Nadarzyn: Mszczonowska).)
Kolejna modyfikacja układu tras wariantowych.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – BRZEŚCE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)
Skierowanie wszystkich kursów do Góry Kalwarii.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).))
Przejęcie fragmentu trasy linii L10 wraz z przedłużeniem do Nowego Dworu Mazowieckiego. Wprowadzenie kolejnych wariantów trasy. Przejęcie wariantu trasowego przez osiedle Młodych i rejon Starostwa Powiatowego przez linię L10.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Nowodworska – Michałów-Reginów: Nowodworska – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.

(Niektóre kursy: ... – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – ...))
Skrócenie trasy wraz ze skierowaniem przez osiedle Młodych i rejon Starostwa Powiatowego. Przejęcie dotychczasowej trasy przez linię L-9.
SZPITAL

OSSÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – Warszawska – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – Reja – Wąska – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).

(Kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: Mińska – Mostówka (pętla) – Mińska – Majdan: Mińska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Wołomińska – Cięciwa (pętla) – Wołomińska – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Watykańska) – ...)

(Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Wołomińska – Cięciwa (pętla) – Wołomińska – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Mińska – Mostówka: Mińska – Mostówka (pętla) – Mińska – Majdan: Mińska – Watykańska) – ...)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do Mostówki i Cięciwy.
SZPITAL

ZAGOŚCINIEC
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – – Piaskowa – Słoneczna – Klonowa – Graniczna (powrót: Graniczna – Piaskowa – Słoneczna – Klonowa – GranicznaZagościniec: 600-lecia) – Duczki: Willowa – Szosa Jadowska – – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Główna – Cichoradzkiej – Szosa Jadowska – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa JadowskaWołomin: Szosa Jadowska – (powrót: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Główna – Cichoradzkiej – Szosa Jadowska – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa) – aleja Niepodległości – Geodetów – aleja Armii Krajowej – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Boryny – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Duczki: Willowa – Szosa Jadowska – Wołomin: Szosa Jadowska – aleja Niepodległości – ... – WOŁOMIN (SZPITAL).)
Wprowadzenie podjazdów do Lipinek i Starych Grabi.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIELISZEW URZĄD MIASTA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L-9 i L10).
• OLSZEWNICA STARA WARSZAWSKA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej (dotyczy linii L-9).
• GÓRA DWORCOWA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Nowodworskiej (dotyczy linii L-9).
• OKUNIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-9).
• NOWY DWÓR MAZOWIECKI KS. ZIEMOWITA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Bohaterów Modlina (dotyczy linii L-9).
• NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIASTA 01 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego przy ul. Zakroczymskiej (dotyczy linii L-9).
• GÓRA DWORCOWA 02 - likwidacja przystanku.
• PKP JANÓWEK 01 i 02 - likwidacja przystanków.
• ŁAJSKI SIKORSKIEGO 01 i 02 - likwidacja przystanków.
• ŁAJSKI NOWODWORSKA 02 - likwidacja przystanku.
2012.02.03. N52 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska). Uruchomienie kursującej tylko w weekendy linii nocnej łączącej Ożarów Mazowiecki i Koprki z Warszawą.
2012.02.04. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Lucerny – Widoczna – PKP WAWER.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania Traktu Lubelskiego z ul. Zwoleńską.
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) (powrót: KARCZEW (KOŚCIÓŁ) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania Traktu Lubelskiego z ul. Zwoleńską.
Z19 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PKP WAWER – Widoczna – Szpotańskiego – Zwoleńska – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – STRZYGŁOWSKA. Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BORKÓW 52 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego przy ul. Borków za skrzyżowaniem z Traktem Lubelskim (w kierunku ul. Zabłudowskiej) (dotyczy linii Z19).
• STRZYGŁOWSKA 51 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego przy Trakcie Lubelskim przed skrzyżowaniem z Wałem Miedzeszyńskim (dotyczy linii Z19).
• JUHASÓW 53 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Juhasów za skrzyżowaniem z ul. Mrówczą (w kierunku ul. Tadżyckiej) (dotyczy linii Z19).
• ZABŁUDOWSKA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Borków przed skrzyżowaniem z ul. Zabłudowską (w kierunku Traktu Lubelskiego) (dotyczy linii Z19).
• ZABŁUDOWSKA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Borków przed skrzyżowaniem z ul. Zabłudowską (w kierunku ul. Tadżyckiej) (dotyczy linii Z19).
• TADŻYCKA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Juhasów przed skrzyżowaniem z ul. Tadżycką (w kierunku ul. Zabłudowskiej) (dotyczy linii Z19).
• TADŻYCKA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Juhasów przed skrzyżowaniem z ul. Tadżycką (w kierunku ul. Mrówczej) (dotyczy linii Z19).
2012.02.06.
godz. 10.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania Traktu Lubelskiego z ul. Zwoleńską.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK (URZĄD MIASTA) (powrót: OTWOCK (URZĄD MIASTA) – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK (URZĄD MIASTA).)
2012.02.15. W związku z ustaniem silnych mrozów zawieszono funkcjonowanie dodatkowych przystanków dla linii przyspieszonych, obowiązujących jako warunkowe.
2012.02.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 20.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Sporting Lizbona.
2012.02.20. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Korekta trasy na terenie Stanisławowa Pierwszego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STANISŁAWÓW PIERWSZY PRZYSZŁOŚĆ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW RODZINNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW KSIĘŻYCOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
• REMBELSZCZYZNA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-8).
2012.02.22. L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (SZKOLNA) – Piłsudskiego – Fabryczna (powrót: Fabryczna – Rodziewiczówny – Szkolna – MARKI (SZKOLNA).) – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA).

(Stara trasa: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka (powrót: Zielonka: Marecka – Marki: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – aleja Piłsudskiego – Powstańców – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Lisa-Kuli w Markach z powodu budowy kanalizacji.
2012.02.29. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją meczu piłkarskiego Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA / CMENTARZ WOLSKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

22. METRO MŁOCINY – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 18.00 do ok. 20.45.]

116. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: FOKSAL – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00.]

180. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: FOKSAL – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00.]

507. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC PRZYMIERZA – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00.]

902. PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00. Linia jednokierunkowa.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Lubelska (zawrotka) – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00. Linia jednokierunkowa.]

909. PLAC HALLERA – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego (zawrotka) – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Kursy w godz. od ok. 13.00 do ok. 19.00.]

923. PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Kursy w godz. od ok. 22.45 do ok. 1.00. Linia jednokierunkowa.]

Z. [autobus] PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Kinowa – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 22.15 do ok. 23.30.]

2012.03.01. L12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Promyka – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej centrum Pruszkowa z osiedlem Żbików i Piastowem. Linia została uruchomiona przez Urząd Miasta w Pruszkowie bez porozumienia z ZTM, ale honorowano na niej wszystkie bilety okresowe na identycznych zasadach, jak w oficjalnych liniach "L".
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI (OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15)).)
Rezygnacja przez miasto Ząbki z dofinansowania linii ze względu na pokrywanie się jej trasy z liniami organizowanymi lub dofinansowanymi przez Urząd Miasta. Przewoźnik (PKS Grodzisk Mazowiecki) nie był zainteresowany utrzymaniem tej linii na zasadach komercyjnych z powodu zbyt małych wpływów z biletów.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: Wariant "Skrajna":CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Korekta trasy wariantu "SKRAJNA".
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW. Uruchomienie linii łączącej Ząbki z centrum handlowym w Markach i stacją PKP Warszawa Rembertów. Cena biletu: 3 zł normalny, 1,50 zł ulgowy - przejazdy bezpłatne przysługują wyłącznie zameldowanym mieszkańcom miasta. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
NADARZYN

PRUSZKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nadarzyn) NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).)Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Granica: Pruszkowska – Główna – Nowa Wieś: Główna – Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), STRZENIÓWKA (JODŁOWA), WKD NOWA WIEŚ (GŁÓWNA), PRUSZKÓW (OS. STASZICA), PKP PRUSZKÓW.

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Kajetany: Brzozowa – Rolna – Nadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (BRZOZOWA), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)
Uruchomienie przez Urząd Gminy Nadarzyn kursującej w dni powszednie linii autobusowej łączącej Nadarzyn z Pruszkowem. Faktycznie oznaczało to współfinansowanie istniejącej linii PKS Grodzisk Mazowiecki.
BRWINÓW

ŻÓŁWIN
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (komunikacja gminy Brwinów) Trasa do godz. 15.00: BRWINÓW (URZĄD MIASTA) – Grodziska – Wilsona – Podkowa Leśna: Brwinowska – Jana Pawła II – Parkowa – Kwiatowa – Paproci – Owczarnia: Kazimierzowska – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska (powrót: Nadarzyńska – Kasztanowa – Podkowa Leśna: Jana Pawła II) – Słoneczna – ŻÓŁWIN (GRANICZNA).

(Niektóre kursy: PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA – Brwinowska – ...)

Trasa po godz. 15.00: BRWINÓW (URZĄD MIASTA) – Grodziska – Wilsona – Podkowa Leśna: Brwinowska – Jana Pawła II – Żółwin: Kasztanowa – Nadarzyńska (powrót: Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – Podkowa Leśna: Paproci – Kwiatowa – Parkowa – Jana Pawła II) – Słoneczna – ŻÓŁWIN (GRANICZNA).

(Niektóre kursy: PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA – Brwinowska – ...)

(Stara trasa: BRWINÓW (URZĄD MIASTA) – Grodziska – Sportowa – Wilsona – Podkowa Leśna: Brwinowska – Jana Pawła II – Parkowa – Kwiatowa – Paproci – Owczarnia: Kazimierzowska – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Słoneczna – ŻÓŁWIN (POŁUDNIOWA).)
Przedłużenie trasy na terenie Żółwina. Wprowadzenie wariantowości trasy.
KUPIECBUS
BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) RADIOWA – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OGRODY DZIAŁKOWE BEMOWO (NŻ) (→RADIOWA), OBROŃCÓW TOBRUKU (NŻ) (→KUPIECKA), MACZKA (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA (NŻ), POWĄZKOWSKA, BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, BONIFRATERSKA (NŻ) (→KUPIECKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
Ograniczenie kursowania do sobót i niedziel.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRUSZKÓW STALOWA - zmiana nazwy na PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW.
• PRUSZKÓW CHOPINA - zmiana nazwy na PRUSZKÓW PAŁACYK "SOKOŁA".
• PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW - zmiana nazwy na PRUSZKÓW AL. WOJSKA POLSKIEGO.
2012.03.03. 225 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG. Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień wraz ze zmianą oznaczenia.
345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MALBORSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 527).
• SKARBKA Z GÓR 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 527).
2012.03.05. 304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)

(Stara trasa: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – KĄTY GRODZISKIE (powrót: KĄTY GRODZISKIE – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie).

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.))
Korekta trasy w celu poprawy dojazdu do Szkoły Podstawowej Nr 112.
2012.03.07. 210 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy w związku z otwarciem nowego odcinka al. KEN (pomiędzy ul. Wałbrzyską i Doliną Służewiecką).
2012.03.08. N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kaliskiego i Radiowej.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2012.03.09. 122 linia autobusowa zwykła stała RADIOWA-WAT – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – ... – GWIAŻDZISTA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kaliskiego i Radiowej.
154 linia autobusowa zwykła stała WAT – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego (zawrotka) – Kaliskiego – WAT.) – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (zawrotka) – Radiowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa (powrót: Radiowa – Kutrzeby – Kaliskiego – Thommeego – Kunickiego – Ebro – Radiowa – Powstańców Śląskich) – FORT RADIOWO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – FORT RADIOWO.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA (powrót: ZACHĘTA – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska).
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), FORT BLIZNE (NŻ), NARWIK (NŻ), OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→BIELAŃSKA), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→BIELAŃSKA), PKP KOŁO, PŁOCKA-SZPITAL, MŁYNARSKA, LESZNO, OKOPOWA (→BIELAŃSKA), WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→ZACHĘTA), ZACHĘTA.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – ... – ZACHĘTA.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, ..., ZACHĘTA.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała RADIOWA-WAT – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa (powrót: Radiowa – Fort Radiowo (zawrotka) – Radiowa – STARE BEMOWO.) – Powstańców Śląskich – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego (zawrotka) – Kaliskiego – WAT (powrót: WAT – Kaliskiego – Lazurowa). Uruchomienie linii zastępczej.
2012.03.10. L14 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska PolskiegoHabdzin: droga nr 721 – droga nr 712 (powrót: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego) – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Bielawska – Mirkowska (powrót: Mirkowska – Bielawska – Bielawa: Bielawska) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – ... – GASSY-PĘTLA.)
Korekta tras na terenie Konstancina-Jeziorny.
L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CZARNÓW – ... – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – Piaseczyńska – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.)
L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CZARNÓW – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Piaseczyńska – Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Łyczyn: Łymczyńska – Słomczyn: Wilanowska – Jabłoniowa – Kawęczynek: Sarenki – Prosta – Topolowa – Zaleśna – Borowina: Zaleśna – Warecka – Łyczyn: Warecka – Konstancin-Jeziorna: Warecka – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CZARNÓW – ... – Piaseczyńska – Warszawska – Wilanowska – Mickiewicza – ... – CZARNÓW.)
2012.03.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIATRACZNA 10 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 141 i 143).
• KONOPACKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 460).
• RZESZOTARSKIEJ 53 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 460).
• LIPKÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego w obu kierunkach (dotyczy linii L-6 i L-7).
2012.03.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Polonia Warszawa.
2012.03.17.
2012.03.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych z związku z kolejnym etapem budowy centralnego odcinka II linii metra i koniecznością wprowadzenia ograniczeń na pierwszej linii metra.

METRO. MŁOCINY – ... – RATUSZ ARSENAŁ. [Ruch normalny po obu torach.]

METRO. RATUSZ ARSENAŁ – Świętokrzyska – CENTRUM. [Ruch wahadłowy po jednym torze.]

METRO. CENTRUM – ... – KABATY. [Ruch normalny po obu torach.]

520. Uruchomienie dodatkowych przystanków: KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM 03.

Z-1. METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

BUDOWA II LINII METRA:
• wyłączenie z eksploatacji I linii metra na odcinku RATUSZ ARSENAŁ - CENTRUM.
2012.03.21. MŁOCINY

RATUSZ ARSENAŁ
linia metra zwykła stała MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności].

(Stara trasa: MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – ... – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].)
Czasowy podział na dwie linie.
CENTRUM

KABATY
linia metra zwykła stała CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].

(Stara trasa: MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – ... – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].)
6 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – ... – RATUSZOWA-ZOO.)
Czasowa zamiana fragmentów tras.
15 linia tramwajowa zwykła stała METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Zastąpienie na Ochocie przez linie: 15, 74 oraz 75.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie zastępczej linii tramwajowej wspomagającej linię 4 w relacji Bródno - Śródmieście.
75 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie zastępczej linii tramwajowej wspomagającej linię 15 w relacji Żoliborz - Śródmieście.
226 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego w związku z uruchomieniem linii zastępczej Z-1 o wysokiej częstotliwości kursowania.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), KONOPACKA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), RZESZOTARSKIEJ (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), DW. WILEŃSKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), PARK PRASKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), STARE MIASTO (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), METRO RATUSZ ARSENAŁ.

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→CENTRUM), KONOPACKA (→CENTRUM), RZESZOTARSKIEJ (→CENTRUM), DW. WILEŃSKI (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), STARE MIASTO (→CENTRUM), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM.)
Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
500 linia autobusowa przyspieszona stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) .) – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: PL. BANKOWY (→BRÓDNO PODGRODZIE), METRO RATUSZ ARSENAŁ, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. BANKOWY, METRO RATUSZ ARSENAŁ, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)

(Stara trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana trasy w celu usprawnienia połączenia Bródno - Śródmieście. Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., NOWODWORY.)
Zmiana tras w celu ułatwienia przesiadki do linii tramwajowych 15, 74 oraz 75.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM (→MARYSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.
Czasowe uruchomienie dodatkowych przystanków.
718 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Jednokierunkowe wydłużenie kursów w godzinach porannego szczytu w celu umożliwienia przesiadki do południowego fragmentu linii metra.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PL. WILSONA (→METRO MARYMONT) (tylko w godz. porannego szczytu), PARK KASKADA, EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.)
Zmiana tras obowiązujących w godzinach porannego szczytu w celu ułatwienia przesiadki do linii tramwajowych 15, 74 oraz 75.
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MARYMONT), STEFANIKA (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA (→METRO MARYMONT), PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MARYMONT), STEFANIKA (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RARUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Uruchomienie zastępczej linii autobusowej.
2012.03.21.
godz. 15.00.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Uruchomienie uzupełniającej linii tramwajowej w celu wzmocnienia przeciążonych linii kursujących al. Jana Pawła II.
2012.03.23. 46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. porannego szczytu: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI. [Linia jednokierunkowa.])

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. popołudniowego szczytu: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI. [Linia jednokierunkowa.])
Wprowadzenie dodatkowych szczytowych kursów wariantowych.
2012.03.24.
2012.03.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z modernizacją przejazdu kolejowego w ciągu ul. Marsa w Rembertowie.

215. PKP REMBERTÓW – Marsa – Ilskiego – ... – MARYSIN.

Z15. MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

2012.03.24. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z otwarciem mostu Marii Skłodowskiej-Curie.

509. GOCŁAW – ... – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – ... – NOWODWORY. [Zmiana obowiązuje od godz. 10.00.]

MOST. METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

2012.03.25. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8.30 - 11.00 ruchu tramwajowego na moście Poniatowskiego w związku z organizacją VII Półmaratonu Warszawskiego.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

Z-2. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka (powrót: aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

2012.03.25. N01 linia autobusowa nocna zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – ... – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – ... – WILANÓW.)
Przedłużenie trasy w związku z oddaniem do użytku mostu Marii Skłodowskiej-Curie wraz z trasą mostową łączącą węzeł Młociny z ul. Myśliborską i ul. Modlińską. Korekta trasy w związku z oddaniem do użytku nowego odcinka al. KEN (między ul. Wałbrzyską i Doliną Służewiecką.
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w związku z oddaniem do użytku nowego odcinka al. KEN (między ul. Wałbrzyską i Doliną Służewiecką.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".)
Wprowadzenie trasy jako stałej wraz z przywróceniem dojazdu do Zajezdni Żoliborz.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE ŚWIDRY 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Myśliborskiej po zjeździe z trasy mostowej w kierunku ul. Światowida (dotyczy linii 101 i N01).
• ŚWIDERSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na trasie mostu Skłodowskiej-Curie w rejonie wiaduktów nad ul. Świderską (dotyczy linii 101 i N01).
• PROZY 03 i 04 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na trasie mostu Skłodowskiej-Curie w rejonie skrzyżowania z ul. Marymoncką (dotyczy linii 101 i N01).
• ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na trasie mostu Skłodowskiej-Curie w rejonie zajezdni tramwajowej (dotyczy linii 101 i N01).
• ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 03 i 04 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" przy zajezdni tramwajowej (dotyczy linii N44).
2012.03.26. 17 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.)
Skierowanie na trasę podstawową w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (na odcinku od Zajezdni Żoliborz do pętli METRO MŁOCINY).
101 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Słodowskiej-Curie (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (RONDO LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Nowodwory i Tarchomin z końcową stacją I linii metra w związku z oddaniem do użytku mostu Marii Skłodowskiej-Curie wraz z trasą mostową łączącą węzeł Młociny z ul. Myśliborską i ul. Modlińską. Czasowe skrócenie trasy na terenie Nowodworów.
114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-16: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy w związku z oddaniem do użytku mostu Marii Skłodowskiej-Curie wraz z trasą mostową łączącą węzeł Młociny z ul. Myśliborską i ul. Modlińską.
203 linia autobusowa zwykła stała ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS" – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (zawrotka) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – ... – FORT WAWRZYSZEW.)
Stałe przedłużenie trasy do krańca przy ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" wraz z korektą w rejonie stacji metra MŁOCINY.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Zmiana układu tras wariantowych. Skierowanie przez Sieraków większości (poza jednym) porannych powszednich kursów jadących przez Hornówek.
2012.03. Wprowadzenie przez Koleje Mazowieckie oznaczeń poszczególnych relacji:

KM 1     Warszawa - Skierniewice:
• KM 101. Skierniewice - Warszawa Wschodnia.
• KM 102. Żyrardów - Warszawa Wschodnia.
• KM 103. Grodzisk Mazowiecki - Warszawa Wschodnia.
• KM 104. Żyrardów - Warszawa Rembertów.
• KM 105. Grodzisk Mazowiecki - Warszawa Rembertów.
• KM 106. Skierniewice - Warszawa Rembertów.
• KM 107. Grodzisk Mazowiecki - Tłuszcz.
• KM 108. Żyrardów - Dęblin.
• KM 109. Grodzisk Mazowiecki - Celestynów.
• KM 110. Skierniewice - Warszawa Wschodnia (przez Warszawę Centralną).
• KME 1 Bolimek. Żyrardów - Warszawa Wschodnia (przyspieszony).
• KME 1 Wiedenka. Skierniewice - Warszawa Wschodnia (przyspieszony).

KM 2     Warszawa - Łuków:
• KM 201. Warszawa Zachodnia - Łuków.
• KM 202. Siedlce - Łuków.
• KM 203. Warszawa Zachodnia - Siedlce.
• KM 204. Warszawa Zachodnia - Mrozy.
• KM 205. Warszawa Zachodnia - Mińsk Mazowiecki.
• KM 206. Grodzisk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki.
• KM 207. Czachówek Południowy - Mrozy.
• KM 208. Grodzisk Mazowiecki - Łuków.
• KM 209. Żyrardów - Mińsk Mazowiecki.
• KM 210. Radom - Mińsk Mazowiecki.
• KM 211. Góra Kalwaria - Mińsk Mazowiecki.
• KM 212. Piaseczno - Mińsk Mazowiecki.
• KM 213. Skierniewice - Mińsk Mazowiecki.
• KM 214. Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów.
• KM 215. Warka - Mińsk Mazowiecki.
• KME 2. Warszawa Zachodnia - Siedlce (przyspieszony).
• KME 2 Łukowianka. Warszawa Zachodnia - Łuków (przyspieszony).

KM 3     Warszawa - Łowicz:
• KM 301. Łowicz Główny - Warszawa Wschodnia.
• KM 302. Sochaczew - Warszawa Wschodnia.
• KM 303. Błonie - Warszawa Wschodnia.
• KM 304. Łowicz Główny - Sochaczew.
• KM 305. Sochaczew - Warszawa ZOO.
• KM 306. Sochaczew - Warszawa Rembertów.
• KM 307. Łowicz Główny - Warszawa Rembertów.
• KM 308. Łowicz Główny - Mińsk Mazowiecki.
• KM 309. Sochaczew - Mińsk Mazowiecki.
• KM 310. Błonie - Mińsk Mazowiecki.
• KM 311. Błonie - Otwock.
• KM 312. Łowicz Główny - Otwock.
• KM 314. Łowicz Główny - Dęblin.
• KME 3 Mazovia. Płock - Warszawa Wschodnia (przyspieszony).

KM 6     Warszawa - Małkinia:
• KM 601. Warszawa Wileńska - Małkinia.
• KM 602. Warszawa Wileńska - Łochów.
• KM 603. Warszawa Wileńska - Tłuszcz.
• KM 604. Warszawa Zachodnia - Tłuszcz.
• KM 605. Warszawa Wileńska - Wołomin.
• KM 606. Żyrardów - Tłuszcz.
• KM 607. Skierniewice - Tłuszcz.
• KM 608. Góra Kalwaria - Tłuszcz.
• KM 609. Sierpc - Tłuszcz.
• KME 6. Warszawa Wschodnia - Czeremcha.

KM 7     Warszawa - Dęblin:
• KM 701. Warszawa Zachodnia - Dęblin.
• KM 702. Dęblin - Pilawa.
• KM 703. Warszawa Zachodnia - Pilawa.
• KM 704. Warszawa Zachodnia - Celestynów.
• KM 705. Warszawa Zachodnia - Otwock.
• KM 706. Grodzisk Mazowiecki - Dęblin.
• KM 707. Skierniewice - Otwock.
• KM 708. Grodzisk Mazowiecki - Otwock.
• KM 709. Grodzisk Mazowiecki - Pilawa.
• KM 710. Sochaczew - Dęblin.
• KM 711. Radom - Otwock.
• KM 712. Skarżysko-Kamienna - Otwock.
• KM 713. Góra Kalwaria - Pilawa.
• KM 714. Góra Kalwaria - Dęblin.
• KM 715. Warszawa Zachodnia - Pilawa (przez Warszawę Centralną).
• KM 716. Warszawa Zachodnia - Dęblin (przez Warszawę Centralną).
• KME 7. Grodzisk Mazowiecki - Celestynów (przyspieszony).

KM 8     Warszawa - Skarżysko-Kamienna:
• KM 801. Radom - Skarżysko-Kamienna.
• KM 802. Warszawa Wschodnia - Skarżysko-Kamienna.
• KM 803. Warszawa Wschodnia - Radom.
• KM 804. Warka - Radom.
• KM 805. Warszawa Wschodnia - Warka.
• KM 806. Warszawa Zachodnia - Piaseczno.
• KM 807. Warszawa Wschodnia - Piaseczno.
• KM 808. Warszawa Zachodnia - Czachówek Południowy.
• KM 809. Warszawa Wschodnia - Czachówek Południowy.
• KM 810L. Warszawa Wschodnia - Warszawa Lotnisko Chopina.
• KM 811L. Warszawa Zachodnia - Warszawa Lotnisko Chopina.
• KM 812L. Warszawa Centralna - Warszawa Lotnisko Chopina.
• KM 813. Warszawa Rembertów - Piaseczno.
• KM 814. Otwock - Warka.
• KM 815. Dęblin - Piaseczno.
• KM 816. Warszawa Wschodnia - Góra Kalwaria (przez Czachówek Południowy).
• KM 817. Warszawa Wschodnia - Góra Kalwaria (z pominięciem stacji Czachówek Południowy).
• KM 818. Czachówek Południowy - Góra Kalwaria.
• KME 8. Warszawa Wschodnia - Radom (przyspieszony).
• KME 8 Radomiak. Warszawa Wschodnia - Radom (przyspieszony).
• KME 81. Warszawa Wschodnia - Radom (przyspieszony).
• KME 82. Warszawa Zachodnia - Radom (przez Dęblin, z zatrzymaniem na stacji Pilawa) (przyspieszony).
• KME 83. Warszawa Zachodnia - Radom (przez Dęblin, bez zatrzymania na stacji Pilawa) (przyspieszony).

KM 9     Warszawa - Działdowo:
• KM 901. Warszawa Wola - Działdowo.
• KM 902. Warszawa Gdańska - Działdowo.
• KM 903. Nasielsk - Działdowo.
• KM 904. Warszawa Wola - Ciechanów.
• KM 905. Warszawa Gdańska - Ciechanów.
• KM 906. Warszawa Wola - Nasielsk.
• KM 907. Warszawa Gdańska - Nasielsk.
• KM 908. Warszawa Zachodnia - Nasielsk.
• KML 909. Warszawa Gdańska - Modlin.
• KML 910. Warszawa Lotnisko Chopina - Modlin.
• KML 911. Warszawa Wschodnia - Modlin.
• KM 912. Warszawa Gdańska - Mława.
• KM 913. Warszawa Zachodnia - Działdowo.
• KM 914. Warszawa Wola - Mława.
• KM 915. Mława - Działdowo.
• KME 91. Warszawa Wola - Działdowo (przyspieszony).
• KME 92. Warszawa Zachodnia - Działdowo (przyspieszony).

KM 22     Radom - Drzewica:
• KM 2201. Radom - Drzewica.
• KM 2202. Radom - Przysucha.

KM 26     Radom - Dęblin:
• KM 2601. Radom - Dęblin.
• KM 2602. Radom - Pionki.

KM 27     Nasielsk - Sierpc:
• KM 2701. Nasielsk - Sierpc.
• KME 27. Warszawa Gdańska - Sierpc (przyspieszony).
• KME 27. Warszawa Gdańska - Tłuszcz (przyspieszony).

KM 29     Tłuszcz - Ostrołęka:
• KM 2901. Tłuszcz - Ostrołęka.
• KM 2902. Tłuszcz - Wyszków.
• KM 2903. Warszawa Wileńska - Wyszków.
• KM 2904. Warszawa Zachodnia - Ostrołęka.

KM 31     Siedlce - Czeremcha:
• KM 3101. Siedlce - Czeremcha.

KM 33     Sierpc - Kutno:
• KM 3301. Sierpc - Kutno.
• KM 3302. Sierpc - Płock.
2012.04.01. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – ... – PALMIRY-MUZEUM.)
Uruchomienie sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Dworcowa – Towarowa – PKP Piaseczno (pętla) – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Falenty: Opackiego – FALENTY (FALENTY OSIEDLE).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów – Cmentarz Południowy (pętla) – AntoninówWola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Antoninów – Cmentarz Południowy (pętla) – AntoninówKuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)
Wprowadzenie w wybranych kursach podjazdów do Cmentarza Południowego w Antoninowie.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Zmiana układu kursów wariantowych.
MC linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ). Uruchomienie przez Urząd Miasta Marki kursującej w niedziele linii autobusowej łączącej centrum miasta z Cmentarzem Parafialnym.
2012.04.04. 220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Thommeego – Kunickiego – Ebro – Radiowa – Powstańców Śląskich) – Kutrzeby – Radiowa – FORT RADIOWO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa (powrót: Radiowa – Kutrzeby – Kaliskiego – Thommeego – Kunickiego – Ebro – Radiowa – Powstańców Śląskich) – FORT RADIOWO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w kierunku Fortu Bemowo w związku z kolejnym etapem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kaliskiego i Radiowej.
2012.04.06. MŁOCINY

KABATY
linia metra zwykła stała MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
MŁOCINY

RATUSZ ARSENAŁ
linia metra zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności])
CENTRUM

KABATY
linia metra zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].)
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Likwidacja zastępczych linii tramwajowych.
75 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
226 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).)
Przywrócenie stałego przystanku krańcowego.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), KONOPACKA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), RZESZOTARSKIEJ (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), DW. WILEŃSKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), PARK PRASKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), STARE MIASTO (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), METRO RATUSZ ARSENAŁ.

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→CENTRUM), KONOPACKA (→CENTRUM), RZESZOTARSKIEJ (→CENTRUM), DW. WILEŃSKI (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), STARE MIASTO (→CENTRUM), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM.
Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
500 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: PL. BANKOWY (→BRÓDNO PODGRODZIE), METRO RATUSZ ARSENAŁ, RONDO STARZYŃSKIEGO, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. BANKOWY, METRO RATUSZ ARSENAŁ, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie stałej trasy. Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., NOWODWORY.)
Przywrócenie tras podstawowych.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: ZNANA – ... – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, ..., PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM (→MARYSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., MARYSIN.
Likwidacja dodatkowych przystanków.
718 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 6.30 - 9.30: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
Likwidacja porannych wydłużonych kursów.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa:: PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RARUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.)
Likwidacja zastępczej linii autobusowej.
2012.04.07. 46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. porannego szczytu: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI. [Linia jednokierunkowa.])

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godz. popołudniowego szczytu: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI. [Linia jednokierunkowa.]))
Likwidacja uzupełniającej linii tramwajowej.
2012.04.09. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. Uruchomienie kursującej tylko 9 kwietnia z okazji świąt wielkanocnych linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2012.04.10. 5 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY.)
Połączenie linii.
6 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – ... – RATUSZOWA-ZOO.)
101 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Słodowskiej-Curie (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (RONDO LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ).)
Skierowanie na stałą trasę (z wjazdem na pętlę NOWODWORY).
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(W dni powszednie w godz. 6.00 - 10.00: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., NOWODWORY.)
Wydłużenie trasy porannych kursów w celu usprawnienia przesiadki z autobusów do metra i tramwajów. Zmiana charakteru przystanku EKSPRESOWA ze stałego na warunkowy.
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), ..., POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→EMILII PLATER), OS. POTOK, ..., NOWODWORY.)
Korekta trasy w rejonie stacji metra MARYMONT w celu zapewnienia dogodnej przesiadki z linii metra (uruchomienie przystanku PARK KASKADA także w kierunku Nowodworów). Zmiana charakteru przystanku EKSPRESOWA ze stałego na warunkowy.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(W dni powszednie w godz. 6.00 - 10.00: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Wydłużenie trasy porannych kursów w celu usprawnienia przesiadki z autobusów do metra i tramwajów.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. porannego szczytu) TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TARCHOMIN, TARCHOMIN (→METRO MŁOCINY), MYŚLIBORSKA (→METRO MŁOCINY), PORAJÓW (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.)
Skierowanie do pętli przy stacji metra MŁOCINY. Przekształcenie w linię jednokierunkową. Ograniczenie kursowania do godzin porannego szczytu - w popołudniowym szczycie połączenie realizowane jest przez nową jednokierunkową linię E-6 (w relacji METRO MŁOCINY - NOWODWORY).
E-6 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. popołudniowego szczytu) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→NOWODWORY), PORAJÓW (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN (→NOWODWORY), MEHOFFERA (→NOWODWORY), STEFANIKA (→NOWODWORY), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.
Uruchomienie jednokierunkowej linii ekspresowej kursującej tylko w godzinach popołudniowego szczytu i łączącej stację metra MŁOCINY z Tarchominem i Nowodworami. W godzinach porannego szczytu jednokierunkowe połączenie TARCHOMIN - METRO MŁOCINY realizowane jest przez linię E-4, połączenie NOWODWORY - METRO MŁOCINY zaś przez linię E-8.
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. porannego szczytu) NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MŁOCINY), STEFANIKA (→METRO MŁOCINY), MEHOFFERA (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MARYMONT), STEFANIKA (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.)
Skierowanie do pętli przy stacji metra MŁOCINY. W popołudniowym szczycie połączenie realizowane jest przez nową jednokierunkową linię E-6 (w relacji METRO MŁOCINY - NOWODWORY).
REMONT TOROWISKA W AL. JANA PAWŁA II:
• wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej);
• wyłączenie z ruchu lewoskrętów w relacjach: Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego i Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II.
2012.04.10. 10 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Zastąpienie przez linie: 14 (na odcinku: Nowowiejska - Wyścigi), zastępczą tramwajową 70 (na odcinku Os. Górczewska - al. Jana Pawła II) oraz autobusową Z-3 (na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości).
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: BANACHA – ... – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Czasowe przedłużenie trasy w celu zastąpienia zawieszonej linii 10.
16 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Zastąpienie przez linie: zastępczą tramwajową 71 (w relacji: rondo "Radosława - Woronicza) oraz autobusową Z-3 (na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości).
17 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Zastąpienie przez linie: tramwajowe 70 (na odcinku Metro Młociny - al. Jana Pawła II) i 73 (na odcinku al. Niepodległości - Służewiec) oraz autobusową Z-3 (na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości).
33 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
Zastąpienie przez linie: zastępczą tramwajową 73 oraz autobusową Z-3.
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową torowiska. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie: 10 (na odcinku Os. Górczewska - al. Jana Pawła II) oraz 17 (na odcinku Metro Młociny - al. Jana Pawła II).
71 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA. Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową torowiska. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszoną linię: 16 (na odcinku: rondo "Radosława" - Woronicza) oraz 17 (na odcinku: Metro Marymont - al. Jana Pawła II).
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową torowiska. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszoną linię: 17 (na odcinku: al. Niepodległości - Służewiec) oraz 33 (na odcinku: Metro Młociny - al. Jana Pawła II oraz al. Niepodległości - Kielecka).
102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Czasowa zamiana krańców z linią 504.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – DWORZEC GDAŃSKI (kraniec na ul. Słomińskiego).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA.)
Zmiana trasy w celu zapewnienia odpowiedniej długości krawędzi postojowej na krańcu CH ARKADIA dla linii Z-3.
409 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – rondo "Radosława" – Okopowa – Powązkowska).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, WÓLCZYŃSKA (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→CH ARKADIA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA".

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.)
Zmiana trasy w celu zapewnienia odpowiedniej długości krawędzi postojowej na krańcu CH ARKADIA dla linii Z-3.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – OSIEDLE KABATY.)
Czasowa zamiana krańców z linią 102.
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, HALA MIROWSKA (NŻ), KINO FEMINA, NOWOLIPKI (NŻ), ANIELEWICZA, STAWKI (NŻ), RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI (NŻ), POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Czasowe uruchomienie dodatkowych przystanków.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MIĘDZYNARODOWA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót bez pasażerów: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR (postój) – Łazienkowska – Czerniakowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – MIĘDZYNARODOWA.)
Uruchomienie dodatkowych jednokierunkowych skróconych kursów. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w ogólnodostępnych rozkładach jazdy.
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Wilcza – Koszykowa – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – ... – KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA).)
Skierowanie na trasy objazdowe.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CHOMICZÓWKA.)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego). Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przebudową torowiska.
2012.04.13.
godz. 22.00.

2012.04.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie z eksploatacji I linii metra na odcinku RATUSZ ARSENAŁ - CENTRUM w związku z kolejnym etapem budowy II linii.

METRO. MŁOCINY – ... – RATUSZ ARSENAŁ.

METRO. CENTRUM – ... – KABATY.

520. Uruchomienie dodatkowych przystanków: KRÓLEWSKA 01 i 02, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 i 02 oraz CENTRUM 03.

Z-1. METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

2012.04.15. 300 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Przywrócenie kursowania sezonowej linii autobusowej w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa (powrót: Parkowa – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE.)Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy: ... – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).)
Uruchomienie na wniosek Urzędu Gminy Prażmów linii autobusowej łączącej Zalesie Górne z Prażmowem i okolicznymi miejscowościami.
2012.04.16. 710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska). Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w związku z przedłużającym się terminem naprawy nawierzchni i brakiem możliwości eksploatacji jezdni na pętli POLKOLOR w Piasecznie.
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – PIASECZNO (DOM KULTURY) (powrót: PIASECZNO (DOM KULTURY) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).)
Przedłużenie trasy wraz z wprowadzeniem jako stałej w związku z przedłużającym się terminem naprawy nawierzchni i brakiem możliwości eksploatacji jezdni na pętli POLKOLOR w Piasecznie.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego). Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych w związku z przedłużającym się terminem naprawy nawierzchni i brakiem możliwości eksploatacji jezdni na pętli POLKOLOR w Piasecznie.
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – aleja Wojska Polskiego – OkulickiegoStara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska – ...)
2012.04.17. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją meczu piłkarskiego Legia Warszawa - FC Sevilla na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA / CMENTARZ WOLSKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

22. METRO MŁOCINY – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

24. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.30.]

507. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC PRZYMIERZA – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30.]

902. PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30. Linia jednokierunkowa.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Lubelska (zawrotka) – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30. Linia jednokierunkowa.]

904. PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30. Linia jednokierunkowa.]

909. PLAC HALLERA – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego (zawrotka) – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Kursy w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.30.]

923. PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 21.30. Linia jednokierunkowa.]

Z. [autobus] PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Kinowa – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 19.45 do ok. 20.45.]

2012.04.20.
godz. 22.00.

2012.04.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie z eksploatacji I linii metra na odcinku RATUSZ ARSENAŁ - CENTRUM w związku z kolejnym etapem budowy II linii.

METRO. MŁOCINY – ... – RATUSZ ARSENAŁ.

METRO. CENTRUM – ... – KABATY.

520. Uruchomienie dodatkowych przystanków: KRÓLEWSKA 01 i 02, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 i 02 oraz CENTRUM 03.

Z-1. METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

2012.04.21. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 15.30) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lech Poznań.
2012.04.27. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście (na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Królewskiej) w dni świąteczne.
2012.04.27.
godz. 22.00.

2012.05.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie z eksploatacji I linii metra na odcinku RATUSZ ARSENAŁ - CENTRUM w związku z kolejnym etapem budowy II linii.

METRO. MŁOCINY – ... – RATUSZ ARSENAŁ.

METRO. CENTRUM – ... – KABATY.

520. Uruchomienie dodatkowych przystanków: KRÓLEWSKA 01 i 02, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 i 02 oraz CENTRUM 03.

Z-1. METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

2012.04.28. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście (na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Królewskiej) w dni świąteczne.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), UNIWERSYTET, ...)
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska (powrót: Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY) (NŻ), RONDO ONZ (→ZOO), PL. GRZYBOWSKI (→DW. CENTRALNY), AL. JANA PAWŁA II (→ZOO) (NŻ), KRÓLEWSKA, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→ZOO), RONDO STARZYŃSKIEGO (→ZOO), RATUSZOWA-ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), EMILII PLATER (→ZOO), KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Przywrócenie kursowania linii sezonowej na zmodyfikowanej trasie.
2012.04.29. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją Meczu Gwiazd Obu Narodów Polska - Ukraina na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA / CMENTARZ WOLSKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

22. METRO MŁOCINY – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 12.30 do ok. 15.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. od ok. 17.00 do ok. 17.45.]

902. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – METRO RATUSZ ARSENAŁ. [Kursy w godz. od ok. 17.00 do ok. 17.45. Linia jednokierunkowa.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Lubelska (zawrotka) – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. od ok. 17.00 do ok. 17.45. Linia jednokierunkowa.]

909. PLAC HALLERA – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego (zawrotka) – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Kursy w godz. od ok. 12.30 do ok. 15.30.]

Z. [autobus] PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – Solec – most Łazienkowski (powrót: most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży) – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 17.00 do ok. 18.00.]

Z. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 17.00 do ok. 17.45.]

2012.05.02. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie lewoskrętów w ruchu kołowym w relacjach: Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego i Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – DWORZEC GDAŃSKI (kraniec na ul. Słomińskiego).)
Przywrócenie stałych tras w rejonie CH Arkadia.
409 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→CH ARKADIA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – rondo "Radosława" – Okopowa – Powązkowska).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA".)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie lewoskrętów w ruchu kołowym w relacjach: Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego i Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II.
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Wilcza – Koszykowa – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Puławska – ... – KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA).)
Przywrócenie lewoskrętów w ruchu kołowym w relacjach: Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego i Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CHOMICZÓWKA.)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
BUDOWA II LINII METRA:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej);
• wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: Andersa - Marszałkowska (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela);
• wyłączenie ruchu kołowego na ul. Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Świętokrzyską.
2012.05.02. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.)
Skierowanie na trasę objazdową.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: BANACHA – ... – pl. Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
16 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-Z00 – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Przywrócenie stałej trasy do pętli ŻERAŃ FSO w związku z zawieszeniem kursowania linii 18.
17 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
18 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Zastąpienie przez linie: 16 (na ul. Jagiellońskiej), okresową 40 (w relacji rondo Starzyńskiego - Trasa W-Z) oraz zastępczą 74 (na odcinku pl. Zbawiciela - Służewiec).
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Przywrócenie kursowania na stałej trasie.
35 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Zastąpienie przez linie: okresową 40 (na odcinku Nowe Bemowo - rondo "Radosława") oraz zastępczą 74 (w relacji pl. Zbawiciela - pl. Narutowicza).
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Likwidacja linii zastępczej.
71 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Likwidacja linii zastępczej.
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Likwidacja linii zastępczej.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszoną linię 18 (na odcinku od pl. Zbawiciela do pętli SŁUŻEWIEC).
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Teresińska – Kierbedzia – KIERBEDZIA (powrót: KIERBEDZIA – Bobrowiecka).

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – ... – KIERBEDZIA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Podział na dwie linie w celu uzyskania większej regularności kursowania.
227 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Świętojerska – Anielewicza – Zamenhofa – Nowolipki – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska).
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – GOCŁAW.)
Skierowanie na trasę objazdową.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Andersa – Stawki – Smocza – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Czasowa korekta trasy w celu wyeliminowania lewoskrętu na skrzyżowaniu ulic Stawki, Muranowskiej i Andersa.
171 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – TORWAR.)
Skierowanie na trasę objazdową.
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – NOWODWORY.
Przystanki: EMILII PLATER (ZŁOTA), DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, HALA MIROWSKA (NŻ), KINO FEMINA, NOWOLIPKI (NŻ), ANIELEWICZA, STAWKI (NŻ), RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI (NŻ), POPIEŁUSZKI, ..., NOWODWORY.)
Likwidacja dodatkowych przystanków.
519 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), STARE KABATY (→CENTRUM), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia.
520 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., MARYSIN.)
Podział na dwie linie: 520 (w relacji centrum - Marysin) i 522 (w relacji Znana - pl. Bankowy).
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Bielańska – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno).
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→BIELAŃSKA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→BIELAŃSKA), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ (→BIELAŃSKA), PL. BANKOWY (→ZNANA), BIELAŃSKA.
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Korekty tras na terenie Śródmieścia.
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – KAROLIN.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego).)
Likwidacja linii zastępczej.
2012.05.04. S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.)
Czasowe skierowanie na odcinku Warszawa Praga - Warszawa Toruńska części kursów torami towarowymi w związku z pracami przy odtworzeniu peronu stacji Warszawa Toruńska po zakończeniu budowy Trasy S-8.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach szczytu (jeden rano i jeden po południu): PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Nowodworska) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Korekta trasy na terenie Góry.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).) – Piłsudskiego – PKP LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).)
Wydłużenie trasy wybranych kursów do pl. Kościuszki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GÓRA DWORCOWA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-9).
• GÓRA PAŁACOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-9).
2012.05.05. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK. Oddanie do użytku przebudowanego przystanku WARSZAWA STADION.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.
2012.05.05.
2012.05.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Zgrupowania AK "Kampinos" - Marymoncka - Słowackiego (na odcinku od Zajezdni Żoliborz do pętli Metro Marymont) w związku z pracami torowymi w rejonie pętli TWARDOWSKA.

6. KOŁO – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

17. METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.

Z-6. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Marymoncka – Słowackiego – PLAC WILSONA.
2012.05.07. 40 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie: 18 (w relacji: rondo Starzyńskiego - Trasa W-Z) oraz 35 (na odcinku: Nowe Bemowo - rondo "Radosława").
316 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. porannego szczytu) PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Uruchomienie linii w celu wzmocnienia w godzinach porannego szczytu równoległego do ul. Marszałkowskiej ciągu Traktu Królewskiego.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) MURANOWSKA – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – MURANOWSKA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – Rysia (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy). Uruchomienie dodatkowej linii zastępczej w celu poprawy połączenia Muranowa z pl. Bankowym po wyłączeniu ruchu tramwajowego na ul. Andersa i Marszałkowskiej (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela).
2012.05.08. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji w ul. Ciećwierza w Klaudynie.
2012.05.10. WKD OTRĘBUSY

KAJETANY CENTRUM SŁUCHU
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach) WKD OTRĘBUSY – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Warszawska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska) – aleja Katowicka – Kajetany: Mokra – KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU). Otwarcie Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Uruchomienie linii dowozowej łączącej stację WKD w Otrębusach z siedzibą instytutu.
2012.05.10.
2012.05.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Organizacja komunikacji miejskiej podczas "Sonisphere Festival" - koncertu zespołów: Metallica, Machine Head, Black Label Society, Gojira i innych na lotnisku na Bemowie.


PRZED KONCERTEM:
6. Od godz. 14.00: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – RATUSZOWA-ZOO.

76. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia kursuje w godz. 14.00-23.00.]

PO KONCERCIE:
6. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – RATUSZOWA-ZOO.

23. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.

24. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.

28. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – ŻERAŃ WSCHODNI.

Z. [autobus]. W godz. 23.00 - 0.30: KOŁO – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – WROCŁAWSKA (powrót: WROCŁAWSKA – Wrocławska – Radiowa).

M (logo metra). [autobus]. Od godz. 23.15 jednokierunkowo: CONRADA – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW.
Przystanki: CONRADA, METRO WAWRZYSZEW.


CENTRUM. [autobus]. Od godz. 23.15 jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstanców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.
Przystanki: WROCŁAWSKA, BEMOWO-RATUSZ, POŁCZYŃSKA-PARKING P+R, KINO FEMINA, DW. CENTRALNY, CENTRUM.

2012.05.11. 122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: RADIOWA-WAT – Radiowa – ... – GWIAŻDZISTA.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kaliskiego i Radiowej.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WAT – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego (zawrotka) – Kaliskiego – WAT.) – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – FORT RADIOWO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa (powrót: Radiowa – Kutrzeby – Kaliskiego – Thommeego – Kunickiego – Ebro – Radiowa – Powstańców Śląskich) – FORT RADIOWO.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA (powrót: ZACHĘTA – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska).
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→BIELAŃSKA), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→BIELAŃSKA), PKP KOŁO, PŁOCKA-SZPITAL, MŁYNARSKA, LESZNO, OKOPOWA (→BIELAŃSKA), WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→ZACHĘTA), ZACHĘTA.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – ... – ZACHĘTA.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), FORT BLIZNE (NŻ), NARWIK (NŻ), OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, ..., ZACHĘTA.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: RADIOWA-WAT – Radiowa – Powstańców Śląskich – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska)Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich).)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego (zawrotka) – Kaliskiego – WAT (powrót: WAT – Kaliskiego – Lazurowa).)
Likwidacja linii zastępczej.
2012.05.12. 971 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). Uruchomienie kursującej tylko 12 maja specjalnej linii autobusowej w związku z Piknikiem Naukowym organizowanym w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.
2012.05.14. L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – GranicznaMysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – ... – Szkolna – Zimowa – Wiosenna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem budowy systemu odwodnienia w Nowej Iwicznej.
2012.05.19. T linia tramwajowa specjalna zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty i niedziele)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie linii tramwajowej turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2012.05.19. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→PL. NARUTOWICZA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, DH SMYK, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych i jednej tramwajowej obsługiwanych m. in. taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 19 maja 2012 r. w godz. 19.00 - 3.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→WILANÓW), PL. PIŁSUDSKIEGO (→WILANÓW), ZACHĘTA (→WILANÓW), KRÓLEWSKA, PL. GRZYBOWSKI, EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→ BIELAŃSKA), METRO POLITECHNIKA (→ WILANÓW), LITEWSKA (→BIELAŃSKA), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO-SZPITAL, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→BIELAŃSKA), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WILANÓW.
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – MUZEUM ZIEMI.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→MUZEUM ZIEMI), PL. PIŁSUDSKIEGO (→MUZEUM ZIEMI), UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, MUZEUM ZIEMI.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY. (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→FABRYKA TRZCINY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→FABRYKA TRZCINY), ZACHĘTA (→BIELAŃSKA), UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, MARKOWSKA, KORSAKA, FABRYKA TRZCINY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), KAPITULNA, PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (→PL. WILSONA), MURANOWSKA (→BIELAŃSKA), KONWIKTORSKA (→BIELAŃSKA), CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→BIELAŃSKA), ZACHĘTA (→BIELAŃSKA), KRÓLEWSKA (→BIELAŃSKA), PL. GRZYBOWSKI (→BIELAŃSKA), AL. JANA PAWŁA II (→BIELAŃSKA), MENNICA (→BIELAŃSKA), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→BIELAŃSKA), OKOPOWA (→BIELAŃSKA), ANIELEWICZA (→BIELAŃSKA), KINO FEMINA (→BIELAŃSKA), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→BIELAŃSKA), BIELAŃSKA.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→TORWAR), PL. PIŁSUDSKIEGO (→TORWAR), ZACHĘTA (→TORWAR), KRÓLEWSKA, PL. GRZYBOWSKI, EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, PIĘKNA (→BIELAŃSKA), PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, LEGIA-STADION (→TORWAR), AGRYKOLA, ROZBRAT, TORWAR.
K linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BIELAŃSKA – Bielańska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→MARIENSZTAT), PL. PIŁSUDSKIEGO (→MARIENSZTAT ), ZACHĘTA (→BIELAŃSKA), UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
2012.05.19.
2012.05.20.
985 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko w dniach: 19 maja (w godz. 11.00 - 1.00) oraz 20 maja (w godz. 11.00 - 20.00) specjalnej linii autobusowej w związku z imprezą "Święto Wisły".
2012.05.20. Zmiana nazwy przystanku kolejowego Warszawa Wola na Warszawa Zachodnia (peron 8).
2012.05.26. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – KOMBAJNISTÓW.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską. Zastąpienie na odcinku Wał Miedzeszyński - Międzylesie przez linię Z19.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Borków – Juhasów – Mrówcza (powrót: Mrówcza – Lucerny – Trakt Lubelski – Wąbrzeska – Kadetów – Wał Miedzeszyński) – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – ... – BŁOTA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską. Przywrócenie przejazdu (jednokierunkowo) przez ul. Kadetów.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – Żegańska – Patriotów (powrót: Patriotów – Szpotańskiego – Lucerny) – Bysławska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK (URZĄD MIASTA) (powrót: OTWOCK (URZĄD MIASTA) – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK (URZĄD MIASTA).)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską.
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) (powrót: KARCZEW (KOŚCIÓŁ) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) / BŁOTA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską.
Z19 linia autobusowa zwykła stała MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Zwoleńska – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – KOMBAJNISTÓW.

(Stara trasa: PKP WAWER – Widoczna – Szpotańskiego – Zwoleńska – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – STRZYGŁOWSKA.)
Korekta trasy w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu odcinka Traktu Lubelskiego (od ul. Bronowskiej do ul. Lucerny) przy jednoczesnym utrzymaniu braku możliwości przejazdu ul. Zwoleńską oraz Traktem Lubelskim pomiędzy ul. Zwoleńską a Bronowską. Zastąpienie na odcinku Wał Miedzeszyński - Międzylesie linii 119.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP WOLA - zmiana nazwy przystanku na ARMATNIA (dotyczy linii 136, 154, 167, 178, 184, 186 i Z-9).
2012.05.26.
2012.05.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w ruchu metra z związku z koniecznością dokonania szczegółowej oceny zjawiska i dokonania napraw ewentualnych nieszczelności w zachodnim tunelu centralnego odcinka I linii.

METRO. MŁOCINY – ... – RATUSZ ARSENAŁ. [Ruch normalny po obu torach.]

METRO. RATUSZ ARSENAŁ – Świętokrzyska – CENTRUM. [Ruch wahadłowy po jednym torze.]

METRO. CENTRUM – ... – KABATY. [Ruch normalny po obu torach.]

Z-2. METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na ul. Andersa) – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na ul. Andersa).) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.

2012.05.27. N32 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zajęciem przez operatora Strefy Kibica UEFA EURO 2012 jezdni ul. Marszałkowskiej (na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Moniuszki).
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
2012.05.28. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki (powrót: Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego) – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. 3 Maja w Ząbkach.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zajęciem przez operatora Strefy Kibica UEFA EURO 2012 jezdni ul. Marszałkowskiej (na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Moniuszki).
520 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MARYSIN.)
740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Czarna (zawrotka) – Stara – mjr Billa – Piłsudskiego – Gajówka – Połaskiego – Piłsudskiego).

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Szkolnej w Nadmie.
2012.06.01. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.)
Przedłużenie trasy w związku z otwarciem nowej trasy kolejowej do Lotniska Chopina.
S3 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała Dwa kursy dziennie: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – WARSZAWA ZACHODNIA. Otwarcie nowej trasy kolejowej do Lotniska Chopina. Uruchomienie linii szybkiej kolei miejskiej łączącej Lotnisko Chopina z Legionowem. Wprowadzenie osobnych oznaczeń w zależności od wariantu trasy (C - przez Warszawę Centralną, S - przez Warszawę Śródmieście). Dodatkowo funkcjonowały dwa kursy na trasie: Lotnisko Chopina - Warszawa Zachodnia w rozkładzie ujęte jako S3S, a faktycznie oznaczone jako S3.
S3C linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Centralna – WARSZAWA WSCHODNIA.)
S3S linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy jednokierunkowo: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)
S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)
Przywrócenie zatrzymywania się wszystkich kursów na stacjach: Warszawa Praga i Warszawa Toruńska. Likwidacja kursów skróconych do stacji Legionowo (wydłużenie trasy do stacji Legionowo Piaski oraz Wieliszew).
KM 810 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA WSCHODNIA.

(Niektóre kursy: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – WARSZAWA ZACHODNIA.)
Uruchomienie przez Koleje Mazowieckie trzech linii kolejowych czasowo o tej samej trasie (docelowo linia KM 811 miała kursować na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Zachodnia, a KM 910 na trasie: Warszawa Lotnisko Chopina - Modlin).
KM 811 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA WSCHODNIA.
KM 910 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA WSCHODNIA.
275 linia autobusowa zwykła stała SASANKI – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). Uruchomienie dodatkowej linii autobusowej w związku z wytyczeniem na ulicach Żwirki i Wigury oraz Raszyńskiej (na odcinku od ul. Sasanki do pl. Zawiszy) buspasa na okres UEFA EURO 2012.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS (22 LIPCA) (powrót: ZŁOTOKŁOS (22 LIPCA) – 3 Maja – Mrokowska – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Ogrodowa – Baszkówka: Sadowa – Głosków: Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Gołkowska).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) (powrót: ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) – 3 Maja – Mrokowska – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Ogrodowa – Baszkówka: Sadowa – Głosków: Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Gołkowska).)
Przeniesienie przystanku krańcowego w Złotokłosie wraz z wydłużeniem trasy w Piasecznie.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach szczytu (jeden rano i jeden po południu): PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Zmiana układu kursów wariantowych.
2012.06.01.
2012.06.03.
URSYNALIA linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa - kursuje w godz. 1.30 - 2.40) URSYNÓW PÓŁNOCNY – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: URSYNÓW PŁN., METRO STOKŁOSY.
Uruchomienie specjalnej linii rozwozowej w związku z organizacją festiwalu URSYNALIA 2012.
2012.06.02. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 15.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Polska - Andora.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od ok. godz. 18.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Polska - Andora.
2012.06.03. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 3 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2012.06.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE • MIĘDZYBORSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 135).
2012.06.07. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS. Przywrócenie stałych tras w związku z otwarciem dla ruchu ul. Dźwigowej.
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Globusowa (powrót: Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrobrego – ... – SADYBA.)
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – ... – PKP GOŁĄBKI.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Traktorzystów – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
Z-9 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.)
Wprowadzenie dodatkowych porannych kursów wariantowych.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – ZNANA (powrót: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – Górczewska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Korekta trasy w związku z przywróceniem kursowania linii 129 i rozbudową osiedli mieszkaniowych w rejonie zachodniego odcinka ul. Jana Olbrachta.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GWIAŹDZISTA 02 i 04 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 197).
ORGANIZACJA UEFA EURO 2012:
• wydłużenie w dniach 7 VI 2012 - 2 VII 2012 kursowania metra, linii tramwajowych: 7, 10, 16, 24, 33 oraz linii autobusowej 101 do ok. godz. 2.30;
• wprowadzenie w noce: 8/9, 12/13, 16/17, 21/22, 28/29 VI oraz 1/2 VII 2012 kursowania metra, linii tramwajowych: 7, 10, 16, 24, 33 oraz linii autobusowej 101 przez całą noc;
• wycofanie z krańców w rejonie Dworca Centralnego linii nocnych, w związku ze zwiększeniem częstotliwości ich kursowania.
2012.06.07. 14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Czasowe zawieszenie linii w związku z funkcjonowaniem Strefy Kibica UEFA EURO 2012 - zastąpienie przez linię 74.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – ... – SŁUŻEWIEC.)
Przedłużenie trasy w związku z zawieszeniem kursowania linii 14.
76 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 22.00 - 2.30) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie uzupełniającej linii tramwajowej w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012. W noce: 8/9, 12/13, 16/17, 21/22, 28/29 VI oraz 1/2 VII 2012 linia kursuje przez całą noc.
F22 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej między ul. Wspólną i Hożą) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie dodatkowych rozwozowych linii autobusowych. Kursy w dniach: 7 VI, 9 VI, 11 VI - 1 VII 2012 (w godz. 22.00 - 2.30) oraz 8 VI (w godz. 20.00 - 2.30). Częstoliwość kursowania zależna od frekwencji. Wszystkie przystanki na trasie obowiązują jako warunkowe.
F27 linia autobusowa specjalna (zwykła) KRÓLEWSKA (kraniec na ul. Królewskiej za pl. Grzybowskim) – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR. [Linia jednokierunkowa.]
F31 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej między ul. Wspólną i Hożą) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. [Linia jednokierunkowa.]
F90 linia autobusowa specjalna (zwykła) KRÓLEWSKA (kraniec na ul. Królewskiej za pl. Grzybowskim) – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
SHL linia autobusowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – Żwirki i Wigury – LOTNISKO CHOPINA. Uruchomienie dodatkowej linii autobusowej w celu poprawienia dojazdu do Lotniska Chopina. W noce: 8/9, 12/13, 16/17, 21/22, 28/29 VI oraz 1/2 VII 2012 linia kursuje przez całą noc.
SHO linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – CENTRUM OLIMPIJSKIE. Uruchomienie dodatkowej linii autobusowej w celu poprawienia dojazdu do FanCampu przy Centrum Olimpijskim. Linia kursuje w godz. 6.00 - 15.00 (w dniach: 8, 12, 16, 21 i 28 VI w godz. 6.00 - 13.30).
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Czasowe wycofanie z krańca w rejonie Dworca Centralnego w związku ze zwiększeniem częstotliwości kursowania z powodu organizacji UEFA EURO 2012.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – ... – NOWODWORY.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – OLESIN.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – STARA MIŁOSNA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Grzybowska – Królewska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – ... – CHOMICZÓWKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – ... – KAROLIN.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI (STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – ... – MARKI (STRUGA).)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – ALEKSANDRÓW.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) (powrót: KARCZEW (KOŚCIÓŁ) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) / BŁOTA.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – WAFLOWA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
ORGANIZACJA UEFA EURO 2012:
• uruchomienie dodatkowych parkingów "Park & Ride" zlokalizowanych:
P1 - P+R Jagiellońska 71-79,
P2 - P+R Jagiellońska 69,
P3 - P+R Jagiellońska 88 (FSO),
P4 - P+R Jagiellońska - parking autokarowy,
P5 - P+R Marywilska 44 (Domy Kupieckie),
P6 - P+R Wóycickiego 14 (Cmentarz Północny),
P7 - P+R Bronisze, Poznańska 98 (Giełda Towarowa),
P8 - P+R Al. Jerozolimskie 179 (CH Blue City),
P9 - P+R Puławska 266 (Tor Wyścigów Konnych na Służewcu),
P10 - P+R 1 Praskiego Pułku 89 (Hipodrom Wesoła),
P11 - P+R Wydawnicza / Szpotańskiego - parking autokarowy;
• uruchomienie dodatkowych linii komunikacji miejskiej obsługujących parkingi "Park & Ride" i rejon Stadionu Narodowego.
2012.06.08.
2012.06.29.
AIR linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA STADION – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Koleje Mazowieckie specjalnych linii odwozowych. Kursy w dniach: 8 czerwca w godz. 20.00 - 20.30, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca w godz. 22.45 - 23.16.
CEN linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA STADION – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – WARSZAWA ZACHODNIA. [Linia jednokierunkowa.]
77 linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Uruchomienie specjalnej linii tramwajowej dowożącej w rejon Stadionu Narodowego. Kursy w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00.
P-1 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Przed meczem: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), ŚLIWICE (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), PIMOT (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Lizbońska – Urugwajska – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), PRAGA PŁD.-RATUSZ (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), PIMOT (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), ŚLIWICE (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), DYREKCJA FSO (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), ŻERAŃ FSO.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parkingi: P1, P2, P3 i P4 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P-5 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Przed meczem: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KUPIECKA, PKP ŻERAŃ (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), KONWALIOWA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), ŻERAŃ FSO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), DYREKCJA FSO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), ŚLIWICE (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), PIMOT (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Lizbońska – Urugwajska – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (NŻ) (→KUPIECKA), PRAGA PŁD.-RATUSZ (NŻ) (→KUPIECKA), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→KUPIECKA), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→KUPIECKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→KUPIECKA), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→KUPIECKA), PIMOT (NŻ) (→KUPIECKA), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→KUPIECKA), ŚLIWICE (NŻ) (→KUPIECKA), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→KUPIECKA), DYREKCJA FSO (NŻ) (→KUPIECKA), ŻERAŃ FSO (NŻ) (→KUPIECKA), KONWALIOWA (NŻ) (→KUPIECKA), PKP ŻERAŃ (NŻ) (→KUPIECKA), KUPIECKA.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parkingi: P1, P2, P3, P4 i P5 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P-6 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Przed meczem: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) – Wólczyńska – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD., METRO MŁOCINY (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), KONWALIOWA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), ŻERAŃ FSO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), DYREKCJA FSO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), ŚLIWICE (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), PIMOT (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Lizbońska – Urugwajska – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Nocznickiego – Wólczyńska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), PRAGA PŁD.-RATUSZ (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), AL. ZIELENIECKA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), GOLĘDZINÓW (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), PIMOT (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), BATALIONU PLATERÓWEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), ŚLIWICE (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), DYREKCJA FSO (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), ŻERAŃ FSO (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), KONWALIOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), METRO MŁOCINY (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.), CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parkingi: P1, P2, P3, P4 i P6 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P-7 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Przed meczem: BRONISZE-PARKING – Świerkowa – Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: BRONISZE-PARKING P-7, CIEPŁOWNIA WOLA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), FORT WOLA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), PKP KASPRZAKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), MENNICA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), KRÓLEWSKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), UNIWERSYTET (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), FOKSAL (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), MUZEUM NARODOWE (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Świerkowa – BRONISZE-PARKING. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, SASKA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), PL. NA ROZDROŻU (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), METRO POLITECHNIKA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), GUS (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), POMNIK LOTNIKA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), WAWELSKA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), DW. ZACHODNI (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), PKP KASPRZAKA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), FORT WOLA (NŻ) (→BRONISZE-PARKING P-7), BRONISZE-PARKING P-7.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parking P7 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P-8 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, SASKA (NŻ) (→CH BLUE CITY), PL. NA ROZDROŻU (NŻ) (→CH BLUE CITY), METRO POLITECHNIKA (NŻ) (→CH BLUE CITY), GUS (NŻ) (→CH BLUE CITY), POMNIK LOTNIKA (NŻ) (→CH BLUE CITY), WAWELSKA (NŻ) (→CH BLUE CITY), DW. ZACHODNI (NŻ) (→CH BLUE CITY), CH BLUE CITY.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parking P8 ze Stadionem Narodowym. Kursy odwozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P-9 linia autobusowa specjalna (zwykła) Przed meczem: TOR SŁUŻEWIEC – aleja Wyścigowa – Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TOR SŁUŻEWIEC, WYŚCIGI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), METRO WILANOWSKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), METRO POLITECHNIKA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), CENTRUM (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), MUZEUM NARODOWE (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska – aleja Wyścigowa – TOR SŁUŻEWIEC. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, SASKA (NŻ) (→TOR SŁUŻEWIEC), PL. NA ROZDROŻU (NŻ) (→TOR SŁUŻEWIEC), METRO POLITECHNIKA (NŻ) (→TOR SŁUŻEWIEC), METRO WILANOWSKA (NŻ) (→TOR SŁUŻEWIEC), WYŚCIGI (NŻ) (→TOR SŁUŻEWIEC), TOR SŁUŻEWIEC.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parking P9 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
P10 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Przed meczem: HIPODROM – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Czecha – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: HIPODROM, KAJKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), TRAKT LUBELSKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), CH PROMENADA (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (NŻ) (→RONDO WASZYNGTONA), RONDO WASZYNGTONA.

Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – HIPODROM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PARK SKARYSZEWSKI, SASKA (NŻ) (→HIPODROM), AFRYKAŃSKA (NŻ) (→HIPODROM), BORA-KOMOROWSKIEGO (NŻ) (→HIPODROM), GOCŁAW (NŻ) (→HIPODROM), TRAKT LUBELSKI (NŻ) (→HIPODROM), KAJKI (NŻ) (→HIPODROM), HIPODROM.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej parking P10 ze Stadionem Narodowym. Kursy dowozowe w dniu 8 czerwca w godz. od ok. 14.00 do ok. 18.00, odwozowe w godz. od ok. 20.00 do ok. 21.00, oraz w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca dowozowe w godz. od ok. 16.00 do ok. 20.00, odwozowe w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
SH5 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Jagiellońska – DYREKCJA FSO.
Przystanki: KUPIECKA, PKP ŻERAŃ (NŻ), KONWALIOWA (NŻ), ŻERAŃ FSO (NŻ), DYREKCJA FSO.
Uruchomienie specjalnych linii autobusowych łączącej parkingi: P5, P6, P7 i P9 z najbliższymi węzłami przesiadkowymi. Kursy w dniach: 8/9, 12/13, 16/17, 21/22 i 28/29 czerwca dowozowe od godz. 10.00 do godz. 10.00 dnia następnego.
SH6 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD., METRO MŁOCINY.
SH7 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) BRONISZE-PARKING – Świerkowa – Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski – Fort Wola – Wolska – FORT WOLA (powrót: FORT WOLA – Wolska – Połczyńska).
Przystanki: BRONISZE-PARKING P-7, CIEPŁOWNIA WOLA (NŻ), FORT WOLA.
SH9 linia autobusowa specjalna (zwykła) TOR SŁUŻEWIEC – aleja Wyścigowa – Puławska – METRO WILANOWSKA.
Przystanki: TOR SŁUŻEWIEC, WYŚCIGI, AL. LOTNIKÓW, METRO WILANOWSKA.
SHW linia autobusowa specjalna (zwykła) Po meczu: PARK SKARYSZEWSKI – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie specjalnej rozwozowej linii autobusowej łączącej Stadion Narodowy z rondem Wiatraczna. Kursy w dniach: 12, 16, 21 i 28 czerwca w godz. od ok. 22.45 do ok. 23.45.
2012.06.08. C1
CONTIBUS
linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa - kursuje w godz. 15.00 - 0.30) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PLAC WILSONA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), KRÓLEWSKA (NŻ), DW. CENTRALNY (NŻ), EMILII PLATER (FAN ZONE), KRÓLEWSKA (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), PL. WILSONA (NŻ), CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.
Uruchomienie przez firmę "Continental" specjalnej linii turystycznej łączącej FanCamp w rejonie Centrum Olimpijskiego z centrum miasta (Strefą Kibica) Linia kursuje w dni meczowe: 8, 12, 16, 21 i 28 czerwca. Obsługa wypożyczonymi od MPK Lublin dziesięcioma autobusami marki Mercedes Conecto G. Linia bezpłatna.
C2
CONTIBUS
linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa - kursuje w godz. 13.00 - 0.30) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – most Gdański – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – rondo Waszyngtona (zawrotka) – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PLAC WILSONA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (NŻ), RONDO WASZYNGTONA (NŻ), MUZEUM NARODOWE (NŻ), CENTRUM (NŻ), EMILII PLATER (FAN ZONE), KRÓLEWSKA (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), PL. WILSONA (NŻ), CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.
Uruchomienie przez firmę "Continental" specjalnej linii turystycznej łączącej FanCamp w rejonie Centrum Olimpijskiego ze Stadionem Narodowym i centrum miasta (Strefą Kibica) Linia kursuje w dni niemeczowe: 9-11, 13-15, 17-20, 22-27, 29-30 czerwca oraz 1 lipca. Obsługa wypożyczonymi od MPK Lublin dziesięcioma autobusami marki Mercedes Conecto G. Linia bezpłatna.
2012.06.08. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie od godz. 19.30 do końca kursowania linii dziennych ruchu tramwajowego na ciągu Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Waszyngtona (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Wiatraczna) oraz w al. Zielenieckiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Grecja na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.

2012.06.08. N56 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana). Uruchomienie nocnej linii autobusowej łączącej Łomianki z Warszawą śladem linii dziennej 701.
2012.06.11. 306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSMAŃSKA-DHL – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – ...).)
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRABÓW 01 i 02 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 306).
• SÓJKI 02 i 03 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 306).
2012.06.12. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie od godz. 17.10 do końca kursowania linii dziennych ruchu tramwajowego na ciągu Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Waszyngtona (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Wiatraczna) oraz w al. Zielenieckiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Rosja na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.

2012.06.16. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie od godz. 17.10 do końca kursowania linii dziennych ruchu tramwajowego na ciągu Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) oraz od godz. 21.50 w al. Zielenieckiej i al. Waszyngtona w związku z organizacją meczu piłki nożnej Grecja - Rosja na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Kursy do godz. 21.50.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 21.50.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 21.50.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Kursy do godz. 21.50.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 21.50.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 21.50.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie (powrót: Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 20.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 20.00.]

2012.06.21. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie od godz. 20.00 do godz. 21.25 oraz od. godz. 22.30 do końca kursowania linii dziennych ruchu tramwajowego na ciągu Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) oraz od godz. 22.00 w al. Waszyngtona i od godz. 22.30 w al. Zielenieckiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Czechy - Portugalia na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Kursy do godz. 22.00.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 22.00.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 22.00.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Kursy do godz. 22.00.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 22.00.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 22.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie (powrót: Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 20.00 - 21.25.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.30.]

2012.06.26.
2012.06.27.
SHO linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – CENTRUM OLIMPIJSKIE.)
Zawieszenie kursowania w związku z zamknięciem Carlsberg FanCamp w rejonie Centrum Olimpijskiego.
2012.06.26. N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – ... – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie pl. Szembeka po zakończeniu przebudowy ul. Chłopickiego.
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – ... – Dwernickiego – Szaserów – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2012.06.27. 135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Zamieniecka – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska)Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie pl. Szembeka po zakończeniu przebudowy ul. Chłopickiego.
245 linia autobusowa zwykła stała PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA.

(Stara trasa: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Szaserów – Wspólna Droga – Grochowska – Marsa – ... – OSIEDLE DUDZIARSKA.)
2012.06.28. KM 810 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA WSCHODNIA. Wycofanie linii "lotniskowych" z przejazdu przez dworzec Warszawa Śródmieście.
KM 811 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – WARSZAWA ZACHODNIA. Skierowanie na trasę docelową.
KM 812 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – WARSZAWA CENTRALNA. Uruchomienie kolejnej linii łączącej Lotnisko Chopina ze Śródmieściem.
KM 909 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Przystanek – Chotomów – Janówek – Nowy Dwór Mazowiecki – MODLIN. Uruchomienie linii kolejowej łączącej Dworzec Gdański z Modlinem.
KM 910 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Toruńska – Warszawa Płudy – Legionowo – Legionowo Przystanek – Chotomów – Nowy Dwór Mazowiecki – MODLIN.

(Niektóre kursy: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Toruńska – Legionowo – ... – MODLIN.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – ... – MODLIN.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Toruńska – Warszawa Choszczówka – Legionowo – ... – MODLIN.)
Skierowanie na trasę docelową - wprowadzenie wariantowych postojów na wybranych stacjach.
KM 911 linia kolejowa
(Koleje Mazowieckie)
WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Toruńska – Warszawa Płudy – Legionowo – Legionowo Przystanek – Chotomów – Nowy Dwór Mazowiecki – MODLIN. Uruchomienie linii kolejowej łączącej Dworzec Zachodni z Modlinem.
2012.06.28. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie od godz. 19.30 do końca kursowania linii dziennych ruchu tramwajowego na ciągu Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) oraz w al. Waszyngtona i w al. Zielenieckiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Niemcy - Włochy na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Kursy do godz. 22.00.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 22.00.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 22.00.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Kursy do godz. 22.00.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Kursy do godz. 22.00.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

25. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy do godz. 22.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie (powrót: Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
2012.06.29. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Wakacyjne skrócenie trasy wariantu do Komornicy (z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie) do krańca WIELISZEW (PLAŻA). Zawieszenie funkcjonowania wariantu do Góry z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie.
PKP MODLIN

LOTNISKO MODLIN
linia autobusowa zwykła stała (Koleje Mazowieckie) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (PKP MODLIN) – Mieszka I – Kraszewskiego – Thomme – LOTNISKO MODLIN.
Przystanki: PKP MODLIN, LOTNISKO MODLIN.
Uruchomienie przez Koleje Mazowieckie dowozowej linii autobusowej łączącej stację PKP Modlin z Lotniskiem Modlin.
2012.06.30.
2012.07.01.
SHO linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – CENTRUM OLIMPIJSKIE.)
Zawieszenie kursowania w związku z zamknięciem Carlsberg FanCamp w rejonie Centrum Olimpijskiego.
2012.07.01. Likwidacja czasowego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Jagiellońska) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej, w związku z zakończeniem EURO 2012.
2012.07.01. PRUSZKÓW

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Niepodległości – Wojska Polskiego – Kanie: Grodziska – Otrębusy: Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA (CH MAXIMUS).
Przystanki: PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW OS. STASZICA, HELENÓWEK, KANIE, OTRĘBUSY, OTRĘBUSY WKD, STRZENIÓWKA LEŚNICZÓWKA, NADARZYN STEFANKI, NADARZYN 1, NADARZYN, PASZKÓW, WOLICA (CH MAXIMUS).)
Przejęcie kursów linii PRUSZKÓW w dni powszednie przez wariantowe kursy linii autobusowej organizowanej przez gminę Nadarzyn. Przejęcie kursów świątecznych przez linię GRODZISK MAZOWIECKI.
GRODZISK MAZOWIECKI

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) GRODZISK MAZOWIECKI (KILIŃSKIEGO) – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Grodziska – Pruszków: Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – Wojska Polskiego – Kanie: Grodziska – Główna (powrót: Główna – Grodziska – Pruszków: Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – Wojska Polskiego – Kanie: Grodziska – Otrębusy: Warszawska) – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA (CH MAXIMUS).
Przystanki: GRODZISK MAZOWIECKI (KILIŃSKIEGO), GRODZISK MAZOWIECKI ORZESZKOWEJ, MILANÓWEK MIFAM, BRWINÓW POCZTA, OTRĘBUSY, KANIE, PRUSZKÓW (AL. WOJSKA POLSKIEGO), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW (OS. STASZICA), WKD NOWA WIEŚ, NADARZYN (KOŚCIÓŁ), WOLICA (CH MAXIMUS).

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (KILIŃSKIEGO) – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA (CH MAXIMUS).
Przystanki: GRODZISK MAZOWIECKI (KILIŃSKIEGO), GRODZISK MAZOWIECKI ORZESZKOWEJ, MILANÓWEK MIFAM, BRWINÓW POCZTA, OTRĘBUSY WKD, NADARZYN, WOLICA (CH MAXIMUS).)
2012.07.02. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
201, 202, 304, 315, 316, 319, 460, E-4, E-8.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 162, 185, 193, 211, 411, 514, 521, 725, 731.

76 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 22.00 - 2.30) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Likwidacja linii w związku z zakończeniem Euro 2012.
199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki (powrót: Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego) – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Niektóre kursy: PLAC HALLERA – ... – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie wariantowych przejazdów przez ul. Tarnogórską i Tużycką w związku z zawieszeniem kursowania linii 202.
275 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: SASANKI – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Zawieszenie linii w związku z zakończeniem funkcjonowania buspasa na ulicach Żwirki i Wigury oraz Raszyńskiej (na odcinku od ul. Sasanki do pl. Zawiszy).
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – NOWODWORY.

(W dni powszednie w godz. 6.00 - 10.00: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., NOWODWORY.))
Likwidacja wydłużonych porannych wariantowych kursów ze względu na trudne warunki ruchowe w rejonie pl. Kuronia.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(W dni powszednie w godz. 6.00 - 10.00: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Kuronia (zawrotka) – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, ..., DĄBRÓWKA WIŚLANA.))
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.30 - 21.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
800 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie.
E-6 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. szczytu) Kursy w godzinach porannego szczytu: NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MŁOCINY), STEFANIKA (→METRO MŁOCINY), MEHOFFERA (→METRO MŁOCINY), TARCHOMIN (→METRO MŁOCINY), MYŚLIBORSKA (→METRO MŁOCINY), PORAJÓW (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→NOWODWORY), PORAJÓW (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN (→NOWODWORY), MEHOFFERA (→NOWODWORY), STEFANIKA (→NOWODWORY), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.
Wprowadzenie kursowania w godzinach porannego szczytu w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii E-4 i E-8.
F22 linia autobusowa specjalna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej między ul. Wspólną i Hożą) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN. [Linia jednokierunkowa.])
Likwidacja dodatkowych rozwozowych linii autobusowych w związku z zakończeniem Euro 2012.
F27 linia autobusowa specjalna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KRÓLEWSKA (kraniec na ul. Królewskiej za pl. Grzybowskim) – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR. [Linia jednokierunkowa.])
F31 linia autobusowa specjalna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej między ul. Wspólną i Hożą) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. [Linia jednokierunkowa.])
F90 linia autobusowa specjalna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KRÓLEWSKA (kraniec na ul. Królewskiej za pl. Grzybowskim) – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.])
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie Dworca Centralnego po zakończeniu funkcjonowania Strefy Kibica. Korekty tras linii N45 i N95 (na terenie Woli) oraz N91 (na terenie Śródmieścia). Wprowadzenie trasy objazdowej dla linii N75 na terenie Józefowa w związku z rozpoczęciem budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Piłsudskiego.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Słomińskiego – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – NOWODWORY.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – OLESIN.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – STARA MIŁOSNA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Książęca – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią).) – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – ... – CHOMICZÓWKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Grzybowska – Królewska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Siedmiogrodzka – ... – KAROLIN.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI (STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – ... – MARKI (STRUGA).)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Słomińskiego – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – ALEKSANDRÓW.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Warszawa: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) (powrót: KARCZEW (KOŚCIÓŁ) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Wspólną i Nowogrodzką) – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – Marszałkowska – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ).)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego między ul. Nowogrodzką i Oczki) – Chałubińskiego – Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Chałubińskiego za Al. Jerozolimskimi).) – Marszałkowska – ... – WAFLOWA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM (przystanek na ul. Marszałkowskiej za ul. Żurawią).) – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich za al. Jana Pawła II).) – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Powązkowska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich między al. Jana Pawła II i ul. Żelazną) – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II za ul. Chmielną).) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
SHL linia autobusowa specjalna (zwykła) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – Żwirki i Wigury – LOTNISKO CHOPINA.)
Likwidacja dodatkowych linii autobusowych w związku z zakończeniem Euro 2012.
SHO linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – CENTRUM OLIMPIJSKIE.)
C1
CONTIBUS
linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa - kursuje w godz. 15.00 - 0.30) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PLAC WILSONA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), KRÓLEWSKA (NŻ), DW. CENTRALNY (NŻ), EMILII PLATER (FAN ZONE), KRÓLEWSKA (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), PL. WILSONA (NŻ), CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.)
Likwidacja specjalnych bezpłatnych linii autobusowych w związku z zakończeniem Euro 2012.
C2
CONTIBUS
linia autobusowa specjalna (przyspieszona okresowa - kursuje w godz. 13.00 - 0.30) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – most Gdański – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – rondo Waszyngtona (zawrotka) – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PLAC WILSONA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (NŻ), RONDO WASZYNGTONA (NŻ), MUZEUM NARODOWE (NŻ), CENTRUM (NŻ), EMILII PLATER (FAN ZONE), KRÓLEWSKA (NŻ), HOTEL BRISTOL (NŻ), PL. ZAMKOWY (NŻ), PL. KRASIŃSKICH (NŻ), MURANOWSKA (NŻ), DW. GDAŃSKI (NŻ), PL. WILSONA (NŻ), CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA.)
11 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Bohaterów Modlina – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Berlinga – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Nałęcza – Modlińska – Sawy – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Bohaterów Modlina – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Leśna – ...)

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Okulickiego – Morawicza – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Kilińskiego – Sienkiewicza – Akacjowa – Morawicza – Paderewskiego – ...) [Linia jednokierunkowa.]
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do szpitala powiatowego.
12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Magistracka – Legionów – Modlińska – Kościuszki – Partyzantów – Paderewskiego – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Berlinga – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Leśna – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – ...)

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Paderewskiego – Morawicza – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Kilińskiego – Sienkiewicza – Akacjowa – Morawicza – Okulickiego – ...) [Linia jednokierunkowa.]
2012.07.07. 114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze) – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Przy Agorze w związku z postulatami mieszkańców osiedla Wrzeciono oraz ze względu na wakacyjną przerwę w funkcjonowaniu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
519 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), STARE KABATY (→CENTRUM), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji –... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie Śródmieścia po zakończeniu funkcjonowania Strefy Kibica.
520 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MARYSIN.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., MARYSIN.)
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
2012.07.07. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 9-17 ruchu tramwajowego na ciągu ul.: Zgrupowania Armii Krajowej - Marymoncka - Słowackiego (na odcinku od Zajezdni Żoliborz do pętli Metro Marymont) w związku z koniecznością wykonania cięć gałęzi drzew na ul. Marymonckiej.

6. KOŁO – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ. [Trasa obowiązuje przez cały dzień.]

17. METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC. [Trasa obowiązuje w godz. 9-17.]

71. METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. [Linia kursuje przez cały dzień.]

Z-6. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Marymoncka – Słowackiego – PLAC WILSONA. [Linia kursuje w godz. 9-17.]
2012.07.15. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją NAC VII SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego pomiędzy Warsaw Eagles i Seahawks Gdynia odbywającego się na Stadionie Narodowym.

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. od ok. 13.30 do ok. 17.15 oraz od ok. 20.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 20.00.]

517. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. [Kursy od ok. godz. 20.00.]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach). [Kursy od ok. godz. 20.00. Linia jednokierunkowa.]
2012.07.16. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).)
Korekta tras objazdowych w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy kanalizacji ściekowej w Choszczówce, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Henrykowskiej.
176 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).

(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).)
MODLINBUS linia autobusowa prywatna (ekspresowa stała) DWORZEC CENTRALNY (przystanek na parkingu w Al. Jerozolimskich na zachód od al. Jana Pawła II) – Metro Młociny – LOTNISKO MODLIN. Uruchomienie przez firmę TRANS-KINETIK S.C. linii autobusowej łączącej Lotnisko Modlin z centrum Warszawy oraz przystankiem przesiadkowym przy stacji metra MŁOCINY.
2012.07.18. 10
TRANSLUD
linia autobusowa prywatna (zwykła stała) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (TWIERDZA MODLIN) – Szpitalna – 29 Listopada – Obwodowa – Bema – Thommee – LOTNISKO MODLIN. Uruchomienie przez firmę TRANSLUD linii autobusowej łączącej Nowy Dwór Mazowiecki z lotniskiem w Modlinie.
2012.07.21. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym przywróceniem ruchu kołowego na ul. Zwoleńskiej.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Wąbrzeska – Kadetów – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa) – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Borków – Juhasów – Mrówcza (powrót: Mrówcza – Lucerny – Trakt Lubelski – Wąbrzeska – Kadetów – Wał Miedzeszyński) – Panny Wodnej – ... – BŁOTA.)
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK (URZĄD MIASTA) (powrót: OTWOCK (URZĄD MIASTA) – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – Żegańska – Patriotów (powrót: Patriotów – Szpotańskiego – Lucerny) – Bysławska – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK (URZĄD MIASTA))
Z19 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PKP WAWER – Widoczna – Szpotańskiego – Zwoleńska – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – KOMBAJNISTÓW.

(Stara trasa: MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Zwoleńska – ... – KOMBAJNISTÓW.)
BUDOWA LINII METRA W REJONIE DWORCA WILEŃSKIEGO:
• zamknięcie al. Solidarności w rejonie skrzyżowania z ul. Targową.
2012.07.22. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OLESIN.)
Skierowanie na trasę objazdową.
125 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Wycofanie z pl. Hallera i przedłużenie trasy do pl. Bankowego zgodnie z postulatami pasażerów. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - pl. Hallera przez linię 162.
135 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek przy dworcu) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka) – plac Hallera – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w celu utrzymania połączenia Nowej Pragi z Pragą Południe.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Metro Ratusz Arsenał przez linię zastępczą Z12 oraz w bezpośredniej relacji: Targówek - Dw. Centralny przez linię zastępczą Z60.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Wycofanie z Targówka i skierowanie do pl. Hallera w celu zastąpienia wycofanej z tego rejonu linii 125. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Targówek przez linię 160.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – ... – KABATY STP.)
Wycofanie z Nowej Pragi i skierowanie do pętli przy Dworcu Wschodnim.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową.
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – ... – ELSNERÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy cerkwi).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.)
Czasowy podział linii na linie: 190 (na odcinku Os. Górczewska - Dw. Wileński) oraz zastępczą Z90 (na odcinku Dw. Wileński - CH Marki).
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Kilka ostatnich kursów w obu szczytach: ... – Ordonówny – Mehoffera – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – ... – BUKÓW.)
Skierowanie na trasę skróconą.
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Wycofanie z rejonu budowy i skierowanie do Dworca Wschodniego.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – rondo "Radosława" (zawrotka) – Okopowa – Powązkowska).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→RONDO "RADOSŁAWA"), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA".

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – ... – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ..., POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.)
Czasowe wycofanie z krańca przy centrum handlowym "Arkadia" w związku ze skierowaniem tam linii 527.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
Skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego. Zastąpienie na odcinku: Dw. Wileński - Metro Ratusz Arsenał przez linię zastępczą Z12, oraz w relacji Dw. Wileński - Os. Górczewska przez linię 190.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., MUZEUM NARODOWE, PKP POWIŚLE (NŻ), RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA (→TARGÓWEK), OKRZEI (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, ..., TARGÓWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową. Likwidacja przystanku warunkowego PKP POWIŚLE.
527 linia autobusowa przyspieszona stała CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR (→SKARBKA Z GÓR) (NŻ), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – ... – SKARBKA Z GÓR.
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→SKARBKA Z GÓR), ANIELEWICZA (→SKARBKA Z GÓR), WOLA RATUSZ (→ESPERANTO), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), MALBORSKA (NŻ), ..., SKARBKA Z GÓR.)
Wycofanie z rejonu budowy i skierowanie do stacji metra Dworzec Gdański.
718 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Metro Ratusz Arsenał przez linię zastępczą Z12.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Metro Ratusz Arsenał przez linię zastępczą Z12.
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
Skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego. Zastąpienie na odcinku Dw. Wileński - Metro Ratusz Arsenał przez linię zastępczą Z12.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ... – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...))
Skierowanie na trasę objazdową.
Z12 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy cerkwi) Uruchomienie linii autobusowej zastępującej na kluczowym odcinku Trasy W-Z linie wycofane z tego odcinka i zapewniającej dojazd do stacji metra.
Z60 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – aleja Solidarności) – plac Hallera – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w celu utrzymania bezpośredniego połączenia osiedla Targówek i ciągu ul. Radzymińskiej z zachodnim odcinkiem al. Solidarności i Dworcem Centralnym (po skróceniu trasy linii 160 do odcinka: Dw. Wileński - Targówek), kierowanej długim objazdem placu budowy.
Z90 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI. Czasowy podział linii 190 na linie: 190 (na odcinku Os. Górczewska - Dw. Wileński) oraz zastępczą Z90 (na odcinku Dw. Wileński - CH Marki).
2012.07.27. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Organizacja komunikacji miejskiej podczas "Impact Festival" - koncertu zespołów: Red Hot Chili Peppers, Kasabian i innych na lotnisku na Bemowie.


PRZED KONCERTEM:
6. Od godz. 14.00: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – RATUSZOWA-ZOO.

76. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia kursuje w godz. 14.00-22.30.]

PO KONCERCIE:
6. Od godz. 22.30: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – RATUSZOWA-ZOO.

23. Od godz. 22.30: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.

24. Od godz. 22.30: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.

28. Od godz. 22.30: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – ŻERAŃ WSCHODNI.
Z. [autobus]. W godz. 22.30 - 0.30: KOŁO – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – WROCŁAWSKA (powrót: WROCŁAWSKA – Wrocławska – Radiowa).

M (logo metra). [autobus]. Od godz. 23.15 jednokierunkowo: CONRADA – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW.
Przystanki: CONRADA, AL. REYMONTA (→METRO WAWRZYSZEW), METRO WAWRZYSZEW.

CENTRUM. [autobus]. Od godz. 23.15 jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstanców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.
Przystanki: WROCŁAWSKA, BEMOWO-RATUSZ (→CENTRUM), HALA WOLA (→CENTRUM), POŁCZYŃSKA-PARKING P+R (→CENTRUM), REDUTA WOLSKA (→CENTRUM), PŁOCKA (→CENTRUM), OKOPOWA (→CENTRUM), KINO FEMINA (→CENTRUM), DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM.
2012.07.28.
2012.07.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z przyłączaniem tymczasowego torowiska w rejonie ronda ONZ.


1. Niektóre kursy: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – BANACHA.

4. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

15. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

31. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

70. METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

73. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK.

74. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – ... – SŁUŻEWIEC.

75. SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

205. GWIAŹDZISTA – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – DWORZEC GDAŃSKI (zawrotka za wiaduktem ul. Andersa).

510. Uruchomienie dodatkowych przystanków warunkowych: PL. GRUNWALDZKI, NOWOLIPKI, STAWKI, HALA MIROWSKA.

527. RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – ... – SKARBKA Z GÓR.

T. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – PLAC NARUTOWICZA.

Z-3. CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE (powrót: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Chałubińskiego).
2012.07.28.
2012.07.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle i brak możliwości przepłynięcia statku przez próg śluzy.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

AUTOBUS. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – CEMENTOWNIA.

AUTOBUS. Kurs o godz. 16.35 jednokierunkowo na trasie: CEMENTOWNIA – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – PODZAMCZE.
2012.07.29. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 17.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Borussia Dortmund.
2012.07.30. 16 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Ponowne skierowanie do pętli WORONICZA.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – ... – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem modernizacji ul. Skarbka z Gór.
2012.07.30.
godz. 21.00.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Starodęby – Starodęby (zawrotka) – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy w soboty w godz. 8-14: STARODĘBY – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – ... – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – ... – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z III etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy S-2 i związanym z tym zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulic: Szyszkowej i Rebusowej.
2012.07.31. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Niektóre kursy: PLAC HALLERA – ... – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ... – REMBERTÓW AON.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Ząbki: Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki (powrót: Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego) – Kwiatowa – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. 3 Maja w Ząbkach.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – 3 Maja – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: Wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
2012.08.01. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska-Kanał (zawrotka) – Ostródzka – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Kąty Grodziskie) – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Głębocka).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem budowy kanalizacji ściekowej w ul. Mochtyńskiej. Zastąpienie na ul. Kobiałka przez linię zastępczą Z20. Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów szczytowych.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – Olesin (zawrotka) – Kobiałka – FRACHTOWA (powrót: FRACHTOWA – Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem budowy kanalizacji ściekowej w ul. Mochtyńskiej.
Z20 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN. Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofaną z fragmentu ul. Kobiałka linię 120 w związku z budową kanalizacji ściekowej w ul. Mochtyńskiej.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – WÓLKA RADZYMIŃSKA (WIRAŻOWA).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową mostu w ciągu ul. Szkolnej w Wólce Radzymińskiej.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Nasielska – MaryninoSzadkiWola SmolnaZalesie BoroweŚwięcienicaZabłocieGutyStanisławowoLudwinowo DębskieDębe: Nasielska – Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Zegrze: Zegrzyńska – Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Jadwisin: Warszawska – Szaniawskiego – Długa – Stasi Las: Długa – Nasielska – Radziwiłłów – Główna – Warszawska – Promyka – KarolinoSerock: Karolińska – Radziwiłła – Wyzwolenia – Pułtuska – SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez gminę Serock dwóch okrężnych jednokierunkowych linii autobusowych obsługujących Serock i okoliczne miejscowości.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wyzwolenia – Radziwiłła – Karolińska – KarolinoStasi Las: Promyka – Warszawska – Główna – Radziwiłłów – Nasielska – Długa – Jadwisin: Długa – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Zegrze: Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo DębskieStanisławowoGutyZabłocieŚwięcienicaZalesie BoroweWola SmolnaSzadkiMaryninoSerock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY). [Linia jednokierunkowa.]
TRANSLUD BIS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Kłopot Bis (zawrotka) – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.)
Zakończenie działalności gospodarczej przez firmę "Translud Bis".
2012.08.01. W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 12.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 68-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), PŁOCKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), OS. WOLSKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), REDUTA WOLSKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 68-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, PL. GRZYBOWSKI (NŻ), EMILII PLATER (NŻ), DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (→POWĄZKI) (NŻ), OKRZEI (→DW. WSCHODNI) (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.
2012.08.01. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z koncertem Madonny na Stadionie Narodowym.

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 17.00 - 21.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. 23.15 - 0.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. 23.15 - 0.30.]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach). [Kursy w godz. 23.15 - 0.30. Linia jednokierunkowa.]

903. RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. 23.15 - 0.30. Linia jednokierunkowa.]
2012.08.04. Ł
BIS

CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – CZOSNÓW.)
Skierowanie do pętli przy stacji metra MŁOCINY.
Ł
BIS

ŁOMNA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA LAS.)
Likwidacja linii w związku z brakiem możliwości dalszego użytkowania pętli w Łomnie.
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Palmirska Droga – PALMIRY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – PALMIRY.)
Skierowanie do pętli przy stacji metra MŁOCINY.
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA. Uruchomienie nowej linii autobusowej łączącej Sadowę z Łomiankami i Warszawą w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Sadowy i Dziekanowa Polskiego. Zachowanie objazdu przebudowywanego skrzyżowania ul. Kolejowej i Brukowej w Łomiankach.
2012.08.04.
2012.08.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul.: Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska (na odcinku od ul. Skierniewickiej do pętli OS. GÓRCZEWSKA) w związku z remontem torowiska.


8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

26. ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: Siedmiogrodzka – Młynarska] – ZAJEZDNIA WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – ANNOPOL.

27. METRO MŁOCINY – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: Siedmiogrodzka – Młynarska] – ZAJEZDNIA WOLA (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności).

78. WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

Z-6. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – Ordona – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności).
2012.08.07. KUPIECBUS

WÓLKA KOSOWSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od wtorku do piątku) Jeden kurs o godz. 6.00 jednokierunkowo: CH WÓLKA KOSOWSKA – Nadrzeczna – Jabłonowo: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka – [...?] – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CH WÓLKA KOSOWSKA, KUPIECKA.

Jeden kurs o godz. 11.00 jednokierunkowo: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – [...?] – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: Nadrzeczna – CH WÓLKA KOSOWSKA.
Przystanki: KUPIECKA, CH WÓLKA KOSOWSKA.
Uruchomienie nowej bezpłatnej linii autobusowej łączącej Wólkę Kosowską z centrum handlowym MARYWILSKA 44.
2012.08.08. 317 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(Niektóre kursy: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.) – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie wariantowych kursów w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ul. Działkowej po wycofaniu z tego rejonu linii 177.
2012.08.08.
godz. 22.00.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego (powrót: Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa) – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Wóycickiego.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Wóycickiego) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – ... – PLAC WILSONA.)
2012.08.09. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 20.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - SV Ried.
2012.08.11.
2012.08.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle i brak możliwości przepłynięcia statku przez próg śluzy.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

AUTOBUS. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – CEMENTOWNIA.

AUTOBUS. Kurs o godz. 16.35 jednokierunkowo na trasie: CEMENTOWNIA – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – PODZAMCZE.
2012.08.13. 715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn (pętla) – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP JEZIORKI – Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Uruchomienie dodatkowych porannych kursów skróconych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP SŁUŻEWIEC 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 401 i 504).
• TAŚMOWA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 189, 401 i 504).
2012.08.14. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – HenrykowskaWyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – PrzytulnaHenrykowska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Henrykowską.
176 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – HenrykowskaWyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – PrzytulnaHenrykowska).

(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – HenrykowskaWyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – PrzytulnaHenrykowska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Tapetowa – Na Przełaj – Henrykowska).)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – ... – URSYNÓW ZACHODNI.)
Awaryjne wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem tunelu Wisłostrady z powodu zalania przez wodę budowanej stacji metra POWIŚLE.
2012.08.15. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle i brak możliwości przepłynięcia statku przez próg śluzy.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

AUTOBUS. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – CEMENTOWNIA.

AUTOBUS. Kurs o godz. 16.35 jednokierunkowo na trasie: CEMENTOWNIA – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – PODZAMCZE.
2012.08.18.
2012.08.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle i brak możliwości przepłynięcia statku przez próg śluzy.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

AUTOBUS. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – CEMENTOWNIA.

AUTOBUS. Kurs o godz. 16.35 jednokierunkowo na trasie: CEMENTOWNIA – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – PODZAMCZE.
2012.08.19. 213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Wąbrzeska – Kadetów – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa) – Lucerny – ... – BŁOTA.)
Skierowanie na stałą trasę w związku z przywróceniem możliwości przejazdu ciągiem ulic Lucerny - Kadetów w kierunku wschodnim.
2012.08.23. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 20.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Rosenborg BK.
2012.08.24. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Ciećwierza – Szymanowskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Ciećwierza – Szymanowskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Zmiana trasy objazdowej w związku z zakończeniem budowy kanalizacji w ul. Ciećwierza i rozpoczęciem w ul. Lutosławskiego w Klaudynie.
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – WarszawskaWierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – ... – MARIEW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji oraz remontem Traktu Królewskiego w Wojcieszynie i Wierzbinie.
2012.08.25.
2012.08.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle i brak możliwości przepłynięcia statku przez próg śluzy.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

AUTOBUS. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – CEMENTOWNIA.

AUTOBUS. Kurs o godz. 16.35 jednokierunkowo na trasie: CEMENTOWNIA – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – PODZAMCZE.
2012.08.25.
godz. 22.00.
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Rekrucka – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową skrzyżowania ulic: Marsa, Okularowej i Chełmżyńskiej i związanym z tym zamknięciem dla ruchu ul. Okularowej.
173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Rekrucka – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – ... – STARA MIŁOSNA.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Rekrucka – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC (NŻ), TAŚMOWA (→MARYSIN), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, ..., MARYSIN.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Rekrucka – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – ... – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CENTRUM, ..., PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, ..., MARYSIN.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Rekrucka – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – ... – STARA MIŁOSNA.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Rekrucka – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – ... – MIĘDZYLESIE.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Rekrucka – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
BUDOWA LINII METRA W REJONIE DWORCA WILEŃSKIEGO:
• otwarcie przejazdu wzdłuż al. Solidarności w rejonie skrzyżowania z ul. Targową.
2012.08.26. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ... – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...))
Przywrócenie przejazdu przez al. Solidarności w rejonie pl. Wileńskiego.
BUDOWA LINII METRA W REJONIE DWORCA WILEŃSKIEGO:
• otwarcie przejazdu wzdłuż al. Solidarności w rejonie skrzyżowania z ul. Targową.
2012.08.27. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska-Kanał (zawrotka) – Ostródzka – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Kąty Grodziskie) – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Głębocka).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Głębocka).))
Przywrócenie przejazdu przez al. Solidarności w rejonie pl. Wileńskiego. Zmiana trasy porannych kursów skróconych.
125 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Przywrócenie wcześniejszych tras.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek przy dworcu) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka) – plac Hallera – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.)
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – ... – KABATY STP.)
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Konopacka – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Ratuszowa – 11 Listopada – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – ... – ELSNERÓW.)
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy cerkwi).)
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Kilka ostatnich kursów w obu szczytach: ... – Ordonówny – Mehoffera – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Modlińska – ... – BUKÓW.)
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Jagiellońska – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – rondo "Radosława" (zawrotka) – Okopowa – Powązkowska).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→RONDO "RADOSŁAWA"), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA".
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w związku ze skierowaniem na stałe linii 527 do krańca CH ARKADIA.
512 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→ZACISZE), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→ZACISZE), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→ZACISZE), SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.)
Wycofanie z ciągu ul. Górczewskiej i skierowanie do pętli ESPERANTO po trasie wycofanej z Trasy W-Z linii 527.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Marcinkowskiego – Targowa) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA (→TARGÓWEK), OKRZEI (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Radzymińska – Gorzykowska – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, SKARGI, ..., TARGÓWEK.)
Przywrócenie wcześniejszej trasy.
527 linia autobusowa przyspieszona stała CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR (→SKARBKA Z GÓR) (NŻ), SKARBKA Z GÓR.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej z powodu ograniczenia przepustowości mostu Śląsko-Dąbrowskiego dla komunikacji miejskiej w związku z dopuszczeniem na tej przeprawie ruchu samochodów osobowych.
718 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Przywrócenie wcześniejszych tras.
738 linia autobusowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
Z12 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy cerkwi).)
Likwidacja linii zastępczych.
Z60 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – aleja Solidarności) – plac Hallera – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Z90 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności przy dworcu) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.)
2012.08.28. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Chemików – Inżynierska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową sieci kanalizacyjnej w ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Mazowieckim.
2012.08.31. N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Kombajnistów (zawrotka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: PiłsudskiegoOtwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW (KOŚCIÓŁ) (powrót: KARCZEW (KOŚCIÓŁ) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Warszawa: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Otwock: Kołłątaja – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ).)
Przywrócenie stałej trasy w Józefowie w związku z zakończeniem budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Piłsudskiego.
2012.09.01. MINI-BUS
CELESTYNÓW
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) (Dwa kursy w dni powszednie: OTWOCK (SZPITAL IM. GRUCY) – Konarskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Orla – ...)

OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Poniatowskiego (powrót: Poniatowskiego – Andriollego) – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Brzozowa – Glina: Otwocka – Dąbrowskiej – Stara Wieś: Fabryczna – Dąbrowskiego – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Otwocka – św. Kazimierza – CELESTYNÓW (PAWILONY).
Uruchomienie przez firmę "Mini-Bus" linii autobusowej łączącej Celestynów z Otwockiem.
RADZYMIN

ARCIECHÓW
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Wolicka – Arciechów: Wolicka – Zegrzyńska – ARCIECHÓW. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Arciechów z Radzyminem. Linia wykonywała jeden kurs rano i jeden po południu.
SŁUPNO

SIERAKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja gminy Radzymin) SŁUPNO – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Sieraków z przystankiem przesiadkowym w Słupnie. W dni powszednie linia kursowała w godzinach szczytu. W soboty wykonywała jeden kurs rano i jeden po południu.
2012.09.01. 77 linia tramwajowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 13.00 - 17.00 oraz od godz. 18.00) W godz. 13.00 - 17.00: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

Od godz. 18.00 jednokierunkowo: RONDO WASZYNGTONA – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Uruchomienie specjalnej linii tramwajowej w związku z organizacją meczu Futbolu Amerykańskiego "EURO-AMERICAN Challenge" na Stadionie Narodowym.
2012.09.02. 900 linia autobusowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 8.30 - 17.30) NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Dolina Służewiecka – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Pileckiego – Gandhi – aleja KEN) – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie kursującej tylko 2 września specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją na Torze Wyścigów Konnych pikniku "Dzień Ursynowski na Wyścigach".
2012.09.02. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 14.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej meczu charytatywnego pomiędzy dziennikarzami i politykami.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od ok. godz. 19.00) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej meczu charytatywnego pomiędzy dziennikarzami i politykami.
2012.09.03. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
201, 202, 304, 315, 319, E-4, E-8.

• Przywrócenie kursów wariantowych linii:
114, 162, 185, 193, 211, 411, 514, 521, 725, 731.

S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA (peron 8) – Warszawa Kasprzaka – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Stara trasa: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ... – WIELISZEW / LEGIONOWO PIASKI.)
Wydłużenie trasy do Dworca Zachodniego (dawniej stacji Warszawa Wola).
114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-16: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze) – Conrada – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie kursowania dodatkowych skróconych kursów po zakończeniu wakacji. Ponowne skierowanie przez trasę mostu Skłodowskiej-Curie.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Ponowne skierowanie do pl. Hallera na zmodyfikowanej trasie w związku z postulatami pasażerów o przywrócenie bezpośredniego połączenia Choszczówki, Białołęki Dworskiej i os. Marywilska m. in. z Domem Kultury Świt oraz przychodnią przy pl. Hallera. Wycofanie z przejazdu przez ul. Annopol oraz Odlewniczą i skierowanie bezpośrednio ulicami: Wysockiego i Marywilską.
199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa niektórych kursów: PLAC HALLERA – ... – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ... – REMBERTÓW AON.)
Likwidacja wariantowych przejazdów przez ul. Tarnogórską i Tużycką w związku z przywróceniem kursowania linii 202.
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Krasickiego – Woronicza – Racjonalizacji – ... – METRO WILANOWSKA.)
Podział linii 218 na linie: 218 (w relacji Królikarnia - Metro Wilanowska) oraz okresową 318 (w relacji Rakowiecka - Spartańska) w związku z nierównomiernym wykorzystaniem i licznymi postulatai pasażerów.
318 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Magiczna – Głębocka – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Magiczna – Głębocka – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)

(Stara trasa: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.))
Przywrócenie kursowania po zakończeniu wakacji szkolnych wraz ze skierowaniem na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji w ul. Mochtyńskiej oraz modernizacją ul. Skarbka z Gór.
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Rekrucka – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie kursowania wraz ze skierowaniem na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ulic: Marsa, Okularowej i Chełmżyńskiej i związanym z tym zamknięciem dla ruchu ul. Okularowej.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Przywrócenie przedwakacyjnego układu tras wariantowych.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.30 - 10.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Przywrócenie przedwakacyjnego układu tras wariantowych.
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa dodatkowych kursów: PKP JEZIORKI – Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Likwidacja dodatkowych skróconych kursów w związku z przywróceniem kursowania linii 319.
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Ograniczenie kursowania do dni świątecznych po zakończeniu wakacji.
E-6 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. popołudniowego szczytu) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→NOWODWORY), PORAJÓW (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN (→NOWODWORY), MEHOFFERA (→NOWODWORY), STEFANIKA (→NOWODWORY), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa w godzinach porannego szczytu: NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MŁOCINY), STEFANIKA (→METRO MŁOCINY), MEHOFFERA (→METRO MŁOCINY), TARCHOMIN (→METRO MŁOCINY), MYŚLIBORSKA (→METRO MŁOCINY), PORAJÓW (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.)
Likwidacja jednokierunkowych kursów porannych w związku z przywróceniem kursowania linii E-4 i E-8.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Chemików – Inżynierska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych i jeden kurs w godzinach wieczornych oraz niektóre kursy w dni świąteczne przez cały dzień: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Chemików – Inżynierska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

3. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).))
Przywrócenie funkcjonowania wariantów do Góry i Komornicy (z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie) w związku z zakończeniem wakacji.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ASTRONAUTÓW 01 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 189).
• LEKTYKARSKA 03 i 04 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 121 i 181).
• RUDZKA 02 i 03 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 181).
• GWIAŹDZISTA 01 i 02 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 122).
• GWIAŹDZISTA 04 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 121 i 205).
2012.09.04. KUPIECBUS

WÓLKA KOSOWSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od wtorku do piątku) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: Jeden kurs o godz. 6.00 jednokierunkowo: CH WÓLKA KOSOWSKA – Nadrzeczna – Jabłonowo: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka – [...?] – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CH WÓLKA KOSOWSKA, KUPIECKA.

Jeden kurs o godz. 11.00 jednokierunkowo: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – [...?] – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: Nadrzeczna – CH WÓLKA KOSOWSKA.
Przystanki: KUPIECKA, CH WÓLKA KOSOWSKA.)
Zawieszenie kursowania z powodu braku frekwencji.
2012.09.09. 77 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 10.00 - 15.00) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Uruchomienie specjalnej linii tramwajowej w związku z organizacją finałów "Danone Nations Cup" na Stadionie Narodowym.
BUDOWA II LINII METRA:
• przywrócenie ruchu kołowego na ul. Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Świętokrzyską.
2012.09.09. N32 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Świętokrzyską.
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – ... – KAROLIN.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – ...))
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
BUDOWA II LINII METRA:
• przywrócenie ruchu kołowego na ul. Marszałkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Świętokrzyską.
2012.09.10. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
460.

107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Kierbedzia – KIERBEDZIA. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w związku z korkami w rejonie ronda Dmowskiego.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie stałej trasy.
171 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – TORWAR.)
Przywrócenie stałej trasy.
186 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przedłużenie trasy na terenie Tarchomina w związku z likwidacją linii 508.
316 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
Likwidacja linii uruchomionej w celu wzmocnienia w godzinach porannego szczytu równoległego do ul. Marszałkowskiej ciągu Traktu Królewskiego.
508 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Zastąpienie przez linie: 186 (w relacji: al. Armii Krajowej - Nowodwory) oraz 511 (w relacji: Metro Marymont - Modlińska).
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Wprowadzenie dodatkowych przystanków warunkowych PŁOCHOCIŃSKA i EKSPRESOWA wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w związku z likwidacją linii 508.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa dodatkowych kursów jednokierunkowych: MIĘDZYNARODOWA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót bez pasażerów: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR (postój) – Łazienkowska – Czerniakowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – MIĘDZYNARODOWA.))
Likwidacja dodatkowych skróconych kursów - skierowanie "wtyczek" do obsługi linii 411.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – ... – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN (PARK KULTURY).

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY) (powrót: POWSIN (PARK KULTURY) – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), STARE KABATY (→CENTRUM), ZAPŁOCIE (NŻ) (→CENTRUM), POWSIN (PARK KULTURY).))
Przywrócenie stałej trasy na terenie Śródmieścia. Likwidacja podjazdów do Starych Kabat - zastąpienie na tym odcinku przez linię 725.
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Rekrucka – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: CENTRUM (zawrotka przy ul. Moniuszki) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MARYSIN.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., MARYSIN.)
Przywrócenie stałej trasy - połączenie z linią 522.
522 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Bielańska – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno).
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→BIELAŃSKA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→BIELAŃSKA), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ (→BIELAŃSKA), PL. BANKOWY (→ZNANA), BIELAŃSKA.)
Zastąpienie przez przywróconą na stałą trasę linię 520.
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Wybrane kursy w dni nauki szkolnej: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...))
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Starych Kabat.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) MURANOWSKA – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – MURANOWSKA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Rysia – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).

(Stara trasa: MURANOWSKA – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – MURANOWSKA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – Rysia (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).)
Korekta trasy w związku z likwidacją prowizorycznej zawrotki w rejonie zbiegu ul. Marszałkowskiej z ul. Rysią.
2012.09.10.
2012.09.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przebudowa drogi powiatowej w miejscowościach Dziechciniec i Lipowo.


720. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (pętla) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – PĘCLIN.

722. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

730. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze Sanatorium – ZagórzeMajdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW.

Z22. WIĄZOWNA (OGRODOWA) – Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – Rudka: droga krajowa nr 17 – Otwock: droga krajowa nr 17 – Wola DuckaWola KarczewskaGlinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.
2012.09.13. 133 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Mehoffera – Parcelacyjna – Jeżowskiego – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – HenrykowskaWyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – PrzytulnaHenrykowska).)
Korekta trasy na terenie Choszczówki w związku z oddaniem do ruchu wiaduktu wzdłuż ul. Mehoffera Bis nad torami kolejowymi wraz z przywróceniem stałej trasy dojazdowej do pętli CHOSZCZÓWKA. Skrócenie trasy (wycofanie z ul. Modlińskiej i krańca ŻERAŃ FSO) wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania.
152 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Płud wraz ze skierowaniem przez nowy wiadukt wzdłuż ul. Klasyków nad torami kolejowymi. Skrócenie trasy (wycofanie z ul. Modlińskiej i krańca ŻERAŃ FSO) wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w związku z likwidacją linii 214.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Choszczówki.
214 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – FLETNIOWA.)
Zastąpienie przez linię 152 o zwiększonej częstotliwości kursowania.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Polnych Kwiatów – Piwoniowa – Kłosowa – Brzezińska – Zagrodecka – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Choszczówki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP PŁUDY 01 i 02 - uruchomienie przystanków na wiadukcie w ciągu ulic: Bohaterów i Klasyków nad linią kolejową (dotyczy linii 152).
• PARCELACYJNA 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Parcelacyjnej za skrzyżowaniem z ul. Mehoffera (w kierunku wiaduktu) (dotyczy linii 133).
• BRZEZIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Mehoffera-Bis w rejonie skrzyżowania z ul. Brzezińską (dotyczy linii 133).
• FLETNIOWA 52 i 53 - likwidacja przystanków.
• PKP PŁUDY 51 - likwidacja przystanku.
• PARCELACYJNA 02 i 54 - likwidacja przystanków.
• POLNYCH KWIATÓW 53 i 54 - likwidacja przystanków.
• PKP CHOSZCZÓWKA 51 i 52 - likwidacja przystanków.
• ZAGRODECKA 51 i 52 - likwidacja przystanków.
• POLNYCH KWIATÓW 53 i 54 - likwidacja przystanków.
• RACIBORSKA 02 - likwidacja przystanków.
• KIERSNOWSKIEGO 51 i 52 - likwidacja przystanków.
• PKP PŁUDY 06 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 176).
• POLNYCH KWIATÓW 01 i 02 - przekształcenie przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 176).
2012.09.14.
2012.09.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont przejazdu kolejowego w Międzylesiu.


147. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE (kraniec na ul. Zwoleńskiej).

Z47. PKP MIĘDZYLESIE (kraniec na ul. Żegańskiej) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.
2012.09.15. 740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Marki: Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Czarna (zawrotka) – Stara – mjr Billa – Piłsudskiego – Gajówka – Połaskiego – Piłsudskiego).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Nadmy.
2012.09.16. N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Kuklińskiego – ... – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy przez ul. Dźwigową i Globusową. Przedłużenie trasy na terenie Tarchomina w celu usprawnienia nocnej obsługi komunikacyjnej zachodniej części Białołęki oraz w związku z likwidacją linii N53. Skierowanie przez osiedle Rakowiec pozbawione dotychczas nocnej obsługi komunikacyjnej. Wycofanie z odcinka: Ursynów - Wilanów (i zastąpienie w al. Wilanowskiej przez linię N50) w związku z niewielką frekwencją.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Rekrucka – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Kijowska – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przedłużenie trasy do Marysina z zachowaniem objazdu zamkniętej ul. Okularowej.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Rzeszotarskiej – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy na terenie Pragi wraz z wprowadzeniem podjazdów do zajezdni autobusowej przy ul. Stalowej.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Korekta trasy w celu skrócenia czasu dojazdu w nocy z centrum Warszawy do Tarchomina i Nowodworów oraz w związku z likwidacją linii N53. Zastąpienie w relacji: Nowodwory - Dworzec Wileński przez linię N03.
N50 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – KONSTANCIN JEZIORNA (SKOLIMÓW).)
Korekta trasy na terenie Służewia w celu ułatwienia przesiadki na linie: N01, N33, N37 i N83. Wprowadzenie kursowania także w pozostałe noce na skróconej trasie w celu zastąpienia wycofanej z Powsina linii N81.
N53 linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.)
Zastąpienie przez linie: N01, N13 i N63.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Modlińska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
Korekta trasy w celu skrócenia czasu dojazdu w nocy z centrum Warszawy do Tarchomina i Nowodworów oraz w związku z likwidacją linii N53. Zastąpienie w relacji: Nowodwory - Dworzec Wileński przez linię N03.
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).)
Korekta trasy w celu wprowadzenia nocnej obsługi komunikacyjnej Miasteczka Wilanów. Zastąpienie w Powsinie przez linię N50.
2012.09.17. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Marszałkowskiej.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
16 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.)
Ponowne skierowanie do pętli RATUSZOWA-ZOO w związku z przedłużającym się odtworzeniem pełnego układu torowego na pętli ŻERAŃ FSO oraz przywróceniem kursowania na stałej trasie linii 18.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Przywrócenie kursowania po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Marszałkowskiej.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
40 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.)
Przywrócenie kursowania linii 18 i 35 po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Marszałkowskiej.
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Przywrócenie kursowania linii 14 i 18 na stałej trasie po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Marszałkowskiej.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).)
Zakończenie przebudowy ul. Skarbka z Gór. Skierowanie dwukierunkowo przez ul. Ostródzką (w związku z wycofaniem z tego odcinka linii 527) wraz z przedłużeniem trasy do pętli GRODZISK.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie stałej trasy w rejonie skrzyżowania ulic: Stawki, Muranowskiej i Andersa.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – ... – Ostródzka – Berensona – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Skarbka z Gór.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – rondo "Radosława" (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Kokarda – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej południowej części Żoliborza oraz w związku z wykonaniem infrastruktury przystankowej w ciągu ulic: Matysiakówny - Rydygiera.
227 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska).

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Świętojerska – Anielewicza – Zamenhofa – Nowolipki – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska).)
Korekta trasy na terenie Muranowa wraz z jednokierunkowym skierowaniem przez ul. Marszałkowską i Aleje Jerozolimskie.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)

(Stara trasa: OSIEDLE DERBY – Magiczna – Głębocka – Berensona – Ostródzka – ... – ZAUŁEK-SZKOŁA / OLESIN.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie osiedla Derby po zakończeniu przebudowy ul. Skarbka z Gór.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza (zawrotka) – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→RONDO "RADOSŁAWA"), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – ... – Maczka – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) (powrót: RONDO "RADOSŁAWA" (przystanek na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – rondo "Radosława" (zawrotka) – Okopowa – Powązkowska).)
Przywrócenie dojazdu do krańca CH ARKADIA w związku z wycofaniem z ciągu mostu Gdańskiego linii 527.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MIĘDZYNARODOWA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót bez pasażerów: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR (postój) – Łazienkowska – Czerniakowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – MIĘDZYNARODOWA.)
Ponowne uruchomienie dodatkowych skróconych kursów.
527 linia autobusowa przyspieszona stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I, OKRĄGŁA, GRODZISK (NŻ), KĄTY GRODZISKIE (NŻ), SKARBKA Z GÓR (NŻ) (→METRO RATUSZ), OS. DERBY VI, OS. DERBY III, OS. DERBY (→OS. DERBY), OS. DERBY.

(Stara trasa: CH ARKADIA – Kłopot-Bis – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR (→SKARBKA Z GÓR) (NŻ), SKARBKA Z GÓR.)
Przywrócenie przejazdu przez Trasę W-Z w związku z licznymi postulatami pasażerów. Korekta trasy w rejonie osiedla Derby w związku z zakończeniem modernizacji ul. Skarbka z Gór. Zastąpienie na ul. Ostródzkiej przez linię 132.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Brześce: Wilanowska – BRZEŚCE.)
Wprowadzenie dodatkowych porannych kursów, na trasie skróconej do miejscowości Brześce.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MURANOWSKA – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – MURANOWSKA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Rysia – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa i Marszałkowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. GRUNWALDZKI 11 i 12 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Matysiakówny (dotyczy linii 205).
• KS. BOGUCKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Rydygiera (dotyczy linii 205).
• FELIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Felińskiego (dotyczy linii 205).
• DW. GDAŃSKI (RYDYGIERA) 01 i 02 - uruchomienie przystanków dla wysiadających (01) i dla wsiadających (02) zlokalizowanych na ul. Kokarda przy Dworcu Gdańskim (dotyczy linii 205).
• OS. DERBY 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Skarbka z Gór w kierunku ul. Berensona (dotyczy linii 304).
• PL. INWALIDÓW 55 - zmiana oznaczenia z tymczasowego na stałe: PL. INWALIDÓW 06.
• PL. GRUNWALDZKI 59 - zmiana oznaczenia z tymczasowego na stałe: PL. GRUNWALDZKI 10.
• PL. GRUNWALDZKI 60 - zmiana oznaczenia z tymczasowego na stałe: PL. GRUNWALDZKI 09.
2012.09.18.
godz. 22.00.
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Kleczewska (zawrotka) – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową drugiej jezdni ul. Kasprowicza.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Wóycickiego) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Kleczewska (zawrotka) – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – ... – PLAC WILSONA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Kleczewska (zawrotka) – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
2012.09.19. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z koncertem zespołu Coldplay na Stadionie Narodowym.

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 18.00 - 21.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. 23.15- 0.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. 23.15- 0.30.]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach). [Kursy w godz. 23.15- 0.30. Linia jednokierunkowa.]

903. RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. 23.15- 0.30. Linia jednokierunkowa.]
2012.09.21. L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka (powrót: Zielonka: Marecka – Marki: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA).

(Stara trasa: MARKI (SZKOLNA) – Piłsudskiego – Fabryczna (powrót: Fabryczna – Rodziewiczówny – Szkolna – MARKI (SZKOLNA).) – Zielonka: Marecka – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Lisa-Kuli w Markach.
2012.09.22. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Zmiana trasy w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Marszałkowskiej i wynikającym z tego brakiem możliwości skrętu na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Stawki (w relacji południe-wschód) oraz na skrzyżowaniu ul. Stawki i ul. Andersa (w relacji zachód-północ).
2012.09.24.
2012.09.26.
971 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY (→TORWAR), TORWAR.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją konwencji "Międzypokoleniowe Dni Aktywności" na Torwarze. Linia kursuje w dniach: 24 września w godz. 10.30 - 13.30 oraz 15.00 - 19.00, 25 września w godz. 10.30 - 18.00 oraz 26 września w godz. 9.30 - 15.00.
2012.09.28. 700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – (powrót: Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – Piłsudskiego – Warszawska) – Chylicka – Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Wierzejewskiego w Konstancinie-Jeziornie.
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – ... – PIASECZNO (SZKOLNA).)
2012.09.29.
2012.09.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.


8. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.

10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WYŚCIGI.

26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – ANNOPOL.

Z-6. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
2012.09.30. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Wał Miedzeszyński – Bronowska – KOMBAJNISTÓW.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i przywróceniem ruchu na ul. Trakt Lubelski (na odcinku od ul. Bronowskiej do ul. Zwoleńskiej).
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Zwoleńska – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Skierowanie na stałą trasę w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i przywróceniem ruchu na ul. Trakt Lubelski (na odcinku od ul. Bronowskiej do ul. Zwoleńskiej).
Z19 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PKP WAWER – Widoczna – Szpotańskiego – Zwoleńska – Mrówcza – Juhasów – Borków –Trakt Lubelski – STRZYGŁOWSKA.

(Stara trasa: PKP WAWER – ... – Borków – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – KOMBAJNISTÓW.)
Zmiana trasy w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i przywróceniem ruchu na ul. Trakt Lubelski (na odcinku od ul. Bronowskiej do ul. Zwoleńskiej).
2012.09.30. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w godz.: od ok. 7.00 do ok. 10.00 ruchu tramwajowego na moście Poniatowskiego w związku z organizacją XXIV. Maratonu Warszawskiego.


7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

8. CMENTARZ WOLSKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

22. PIASKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

24. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
25. WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

Z-2. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka (powrót: aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2012.10.01. 444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska (powrót: Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie).
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY) (NŻ), RONDO ONZ (→ZOO), PL. GRZYBOWSKI (→DW. CENTRALNY), AL. JANA PAWŁA II (→ZOO) (NŻ), KRÓLEWSKA, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, POMNIK SYRENY (NŻ), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→ZOO), RONDO STARZYŃSKIEGO (→ZOO), RATUSZOWA-ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
Zakończenie sezonu letniego.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
KUPIECBUS

CHOMICZÓWKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA (NŻ), SOKRATESA, PRZYTYK (NŻ), METRO WAWRZYSZEW, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, PODCZASZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (NŻ) (→KUPIECKA), OS. POTOK (NŻ), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
Ograniczenie kursowania do sobót i niedziel.
KUPIECBUS

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Warszawska – Paderewskiego – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Berlinga – Wojska Polskiego – Boża Wola: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Rajszew: Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA), NOWY DWÓR MAZOWIECKI (PADEREWSKIEGO) (NŻ), NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA) (NŻ), NOWY DWÓR MAZOWIECKI (STACJA BP) (NŻ), NOWY DWÓR MAZOWIECKI (OS. MŁODYCH I) (NŻ), NOWY DWÓR MAZOWIECKI (OS. MŁODYCH II) (NŻ), BOŻA WOLA (NŻ), SKIERDY (NŻ), SKIERDY (MUZYCZNA) (NŻ), RAJSZEW (GOLFOWA) (NŻ), JABŁONNA (LAS) (NŻ), JABŁONNA (CHOTOMOWSKA) (NŻ), JABŁONNA (PAŁAC) (NŻ), LEGIONOWO (SIELANKOWA) (NŻ), LEGIONOWO (SOBIESKIEGO) (NŻ), JABŁONNA (SZARYCH SZEREGÓW) (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), KUPIECKA.
Uruchomienie nowej, kursującej w soboty i niedziele, linii autobusowej łączącej Nowy Dwór Mazowiecki i Jabłonnę z centrum handlowym MARYWILSKA 44.
2012.10.02. 181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego (powrót: Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa) – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Wóycickiego.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Kleczewska (zawrotka) – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Wóycickiego) – Marymoncka – ... – PLAC WILSONA.)
2012.10.06. 705 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – ... – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA) / RYNIA.)
Przedłużenie tras do stacji metra MARYMONT.
735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
2012.10.08. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Rekrucka – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC (NŻ), TAŚMOWA (→MARYSIN), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).)
Uruchomienie dodatkowych skróconych kursów.
2012.10.10. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy kolektora W i związanym z tym wyłączeniem z ruchu ul. Trakt Lubelski (na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Borków).
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK (URZĄD MIASTA) (powrót: OTWOCK (URZĄD MIASTA) – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Szpotańskiego – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK (URZĄD MIASTA).)
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych i jeden kurs w godzinach wieczornych oraz niektóre kursy w dni świąteczne przez cały dzie: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Chemików – Inżynierska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych i jeden kurs w godzinach wieczornych oraz niektóre kursy w dni świąteczne przez cały dzień: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.
2012.10.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO SŁONECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Legionowie w rejonie skrzyżowania ul. Polnej z ul. Słoneczną (dotyczy linii 736).
2012.10.12. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją meczu piłki nożnej Polska - RPA na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

8. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 18.00 - 21.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. 22.30 - 0.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. 22.30 - 0.00.]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach). [Kursy w godz. 22.30 - 0.00. Linia jednokierunkowa.]

903. RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. 22.30 - 0.00. Linia jednokierunkowa.]
2012.10.13. N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową ul. Górczewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Lazurową.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska (powrót: Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – KLEMENSIEWICZA (powrót: KLEMENSIEWICZA – Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – GórczewskaBlizne Łaszczyńskiego: Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁAZY SPOKOJNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-3).
• NOWA WOLA DZIKIEJ RÓŻY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-4).
2012.10.14. 105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – ... – BROWARNA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową ul. Górczewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Lazurową.
122 linia autobusowa zwykła stała KLEMENSIEWICZA – Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – KLEMENSIEWICZA.) – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – ... – GWIAŻDZISTA.)
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – KLEMENSIEWICZA (powrót: KLEMENSIEWICZA – Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – Górczewska – Lazurowa).

(Stara trasa: GROTY – ... – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
190 linia autobusowa zwykła stała CZŁUCHOWSKA – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – CZŁUCHOWSKA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – ... – CH MARKI.)
422 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ROZŁOGI – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ROZŁOGI.) – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.
Przystanki: ROZŁOGI, RAGINISA (→ROZŁOGI), SIEMIATYCKA (NŻ) (→BRANICKIEGO), STERNICZA (NŻ) (→BRANICKIEGO), SZELIGOWSKA (→BRANICKIEGO), HALA WOLA (→ROZŁOGI), SYNÓW PUŁKU (→ROZŁOGI), CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO DASZYŃSKIEGO (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA (NŻ), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – BRANICKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, ..., BRANICKIEGO.)
714 linia autobusowa strefowa zwykła stała KLEMENSIEWICZA – Górczewska (powrót: Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – Górczewska – KLEMENSIEWICZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Akacjowa – LIPKÓW (MUZEUM) (powrót: LIPKÓW (MUZEUM) – Akacjowa – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – LIPKÓW (MUZEUM).)
719 linia autobusowa strefowa zwykła stała KLEMENSIEWICZA – Górczewska (powrót: Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – Górczewska – KLEMENSIEWICZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (RYNEK).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – LESZNO.)
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała KLEMENSIEWICZA – Górczewska (powrót: Górczewska – Powstańców Śląskich (zawrotka) – Górczewska – KLEMENSIEWICZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – WarszawskaWierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – MARIEW.)
2012.10.15. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa w dni świąteczne: PKP URSUS – ... – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
199 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – ... – REMBERTÓW AON.)
Skrócenie trasy wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania. Przejęcie połączenia Targówka z pl. Hallera przez linię 212.
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – św. Wincentego – RONDO ŻABA.)
Przedłużenie trasy do pl. Hallera - przejęcie fragmentu trasy linii 199.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy jednokierunkowo: ZAUŁEK-SZKOŁA – Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Osiedle Derby (pętla) – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: OSTRÓDZKA-SZKOŁA – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Ostródzka – OSTRÓDZKA-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: OSTRÓDZKA-SZKOŁA – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: ZAUŁEK-SZKOŁA – Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Osiedle Derby (pętla) – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: KOPIJNIKÓW – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – OSTRÓDZKA-SZKOŁA.)
Wprowadzenie kolejnych (oraz modyfikacja istniejącego) wariantów trasy.
3 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) Jeden kurs o godz. 7.30: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Serock: Pułtuska)Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO. Uruchomienie przez gminę Serock kolejnych dwóch linii autobusowych obsługujących Serock i okoliczne miejscowości.
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) Trzy kursy dziennie: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Pułtuska – Serock: Pułtuska)Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DKS TARGÓWEK 53 - zmiana oznaczenia przystanku warunkowego na DKS TARGÓWEK 03 (dotyczy linii 140, N12 i N62).
• PKP PŁUDY 03 i 06 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 176).
2012.10.16. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. Kursy w dni powszednie do godz. 13.00: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

Kursy w dni powszednie od godz. 13.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni świąteczne w godzinach porannych: PKP LEGIONOWO – ... – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych i jeden kurs w godzinach wieczornych oraz niektóre kursy w dni świąteczne przez cały dzień: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Leśna – Rzeczna – Nowodworska (powrót: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska) – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)

(Pojedyncze kursy rano i wieczorem: PKP LEGIONOWO – ... – Góra: Nowodworska – Dworcowa – GÓRA (DWORCOWA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – GÓRA (DWORCOWA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

3. Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych i jeden kurs w godzinach wieczornych oraz niektóre kursy w dni świąteczne przez cały dzie: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Korekta trasy na terenie Góry wraz z likwidacją kursów kończących trasę w tej miejscowości.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GÓRA RZECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Leśnej w Górze (dotyczy linii L-9).
2012.10.16. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej związane z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Anglia na Stadionie Narodowym. Mecz został odwołany i przełożony na dzień następny.

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 18.00 - 21.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy w godz. od ok. 21.30 do 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. [Kursy w godz. od ok. 21.30 do 22.30.]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra &#