Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się WIĘCEJ.











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/trasbus/public_html/trasbus-com/wejscie.php:12) in /home/trasbus/public_html/trasbus-com/wejscie.php on line 119
data linia rodzaj zmiana uwagi
2018.03.05.
2018.03.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.03.01. 1 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...))
Przedłużenie trasy do Dziekanowa Leśnego wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania. Wprowadzenie dwukierunkowych podjazdów do Burakowa w godzinach porannego szczytu.
2018.02.27. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2018.02.27.
godz. 14.00.
W związku z wystąpieniem silnych mrozów, w celu skrócenia czasu oczekiwania pasażerów na autobusy komunikacji miejskiej wprowadzono obowiązywanie na wszystkich liniach przyspieszonych i ekspresowych wszystkich pozostałych napotkanych przystanków na trasach podstawowych. Obowiązywały one jako warunkowe oprócz przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo (z których skręt jest niemożliwy do wykonania), przystanków w lokalizacjach, których obsługa jest niemożliwa z punktu widzenia zgodności z przepisami ruchu drogowego oraz przystanków w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków podstawowych lub przystanków krańcowych innych linii. Zasady te nie dotyczyły linii ZP i ZW.
2018.02.26.
2018.03.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie jednego z torów kolejowych na odcinku Świder - Otwock w związku z budową tunelu drogowego w ciągu ul. Majowej w Otwocku.

S1. WARSZAWA ZACHODNIA / WARSZAWA SŁUŻEWIEC – ... – OTWOCK.
(Niektóre kursy: ... – Józefów – ŚWIDER.)
(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.

ZS7. PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

2018.02.26. 340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na u. Wileńskiej).) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
Wycofanie z dojazdu do Dworca Wschodniego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODOLSKA 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowych na stałe (dotyczy linii 188 i 202).
2018.02.24. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności (powrót: Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wojska Polskiego – ...)
Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Przejęcie tras linii LZ1 i LZ2. Wycofanie z dojazdu do Mokrego Ługu ze względu na fatalny stan nawierzchni ul. Pastuszków. Wprowadzenie w dni świąteczne trasy wydłużonej w związku z ograniczeniem kursowania do linii powszednich linii L44.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności (powrót: Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala). Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Uruchomienie linii autobusowej łączącej północną i wschodnią część Zielonki. W dni świąteczne połączenie ul. Ossowskiej z centrum Zielonki realizuje kursująca na wydłużonej trasie linia L43.
LZ-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności (powrót: Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Powstańców) – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Warszawa: Pastuszków – Mokry Ług – MOKRY ŁUG.

(W dni świąteczne: ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...))
Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Przejęcie tras linii LZ1 i LZ2 przez nową linię L43.
LZ-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH MARKI – Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności (powrót: Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Powstańców) – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA).

(W dni świąteczne: ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZELIGOWSKA-WIADUKT 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Szeligowskiej po wschodniej stronie skrzyżowania z Trasą S8 (dotyczy linii 743).
• CHRZANÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Szeligowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Rayskiego (dotyczy linii 743).
2018.02.19.
2018.02.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.02.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.
2018.02.14. W-1 linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie z okazji walentynek kursującej tylko 14 lutego w godz. 12-20 linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym. Zobacz okolicznościowy bilet.
W-2 linia autobusowa specjalna (zwykła) KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE – [bez pasażerów: Bagatela – plac Unii Lubelskiej (zawrotka) – Bagatela – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE]. Uruchomienie z okazji walentynek kursującej tylko 14 lutego w godz. 12-20 linii autobusowej obsługiwanej autobusami elektrycznymi.
2018.02.12.
2018.02.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów kolejowych nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.02.10. 239 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Poleczki (powrót: Poleczki – Puławska – Romera – Herbsta) – Taneczna – Krasnowolska – KRASNOWOLA.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 13.40 oraz w dni świąteczne w godz. 8.30 - 18.10: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ursynów Południowy (pętla) – aleja KEN – Herbsta (powrót: Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY.) – ...)
Wprowadzenie ze względów technicznych wariantowości trasy.
2018.02.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KLUB LIRA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 112, 118, 156, 169, 227 (stały) oraz N14 i N64 (warunkowy)).
• SUWALSKA 01 - zmiana oznaczenia na SUWALSKA 02.
• SUWALSKA 03 - zmiana oznaczenia na SUWALSKA 04.
• SUWALSKA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 104, 112, 118, 156, 169, 204, 214, 227 (stały) oraz N64 (warunkowy)).
• MIŁA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 157).
2018.02.02.

2018.02.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu kołowego i tramwajowego od ok. północy 2/3 lutego do ok. godz. 4.00 5 lutego fragmentu ul. Obozowej w związku z kolejnym etapem przebudowy kolejowej linii obwodowej.

20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO..

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – KAROLIN. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 17 listopada.]

N95. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 17 listopada.]

Z-3. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA – [bez pasażerów: Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa] – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności). [Kursuje w dniach 3-4 lutego.]

Z-4. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – OSIEDLE WOLSKA (powrót: OSIEDLE WOLSKA – Wolska – Elekcyjna – Deotymy – Obozowa). [Kursuje w dniach 3-4 lutego.]

ZN5. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Płocka – Wolska – PŁOCKA (powrót: PŁOCKA – Wolska – Młynarska – Obozowa). [Kursuje od nocy 2/3 do 4/5 listopada.]
2018.02.01. L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska (powrót: Szosa Jadowska – Szkolna – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska) – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Okopowa – aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – WOŁOMIN (GRANICZNA) (powrót: WOŁOMIN (GRANICZNA) – Graniczna – Cicha – Wołomińska – Sikorskiego).)
Przedłużenie trasy do Majdanu. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO)

WOLSKIE
linia autobusowa zwykła stałą (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO) – Radziwiłłów – Poznańska – Strażacka – Kolejowa – Konopnickiej – Poznańska – Poniatowskiego – Dmowskiego – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Topolin: Sobieskiego – Borzęcin Duży: Sobieskiego – Warszawska – Poprzeczna – Topolin: Poprzeczna – Pogroszew: Rataja – Koprki: Rataja – Poznańska – Płochocin: Poznańska – Wolskie: Wolska – WOLSKIE. Wprowadzenie kursowania także w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOŁOMIN LEGIONÓW 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35, L37 i L40).
• WOŁOMIN URZĄD MIASTA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35 i L37).
• WOŁOMIN SASINA 03 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35, L36 i L37).
• WOŁOMIN PKP WOŁOMIN (LASKOWA) 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).
• WOŁOMIN SZPITAL POWIATOWY 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L27 i L36).
• WOŁOMIN FIELDORFA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).
• WOŁOMIN PRĄDZYŃSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35 i L37).
• WOŁOMIN LESZCZYŃSKA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).
• WOŁOMIN SOKOLA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).
• WOŁOMIN BRZOZOWA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).
• WOŁOMIN GRANICZNA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN CMENTARZ 03 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN ŚREDNIA - zmiana nazwy na WOŁOMIN SASINA-LICEUM (dotyczy linii L36, L37 i L38).
2018.01.30. 179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY –... – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Stryjeńskich (powrót: Stryjeńskich – Belgradzka) – Wąwozowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu etapu przebudowy ul. Belgradzkiej i przywróceniem relacji lewoskrętnych na skrzyżowaniu ul. Belgradzkiej i Stryjeńskich.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka (powrót: Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej) – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego – Puławska – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – Łopuszańska – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Równoległa – WKD RAKÓW.
Przystanki: NATOLIN PŁN, BRACI WAGÓW, ..., SASANKI, HYNKA, WKD RAKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dereniowa – Stryjeńskich (powrót: Stryjeńskich – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich) – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), METRO NATOLIN (→DW. CENTRALNY), RAABEGO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.)
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Wigury w Ząbkach.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI.)
2018.01.29. 136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – Cynamonowa))
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy i zawieszeniem funkcjonowania tymczasowego przystanku krańcowego CYNAMONOWA 01.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)
Przywrócenie kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 256 po zakończeniu ferii zimowych.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 205 po zakończeniu ferii.
239 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Poleczki (powrót: Poleczki – Puławska – Romera – Herbsta) – Taneczna – Krasnowolska – KRASNOWOLA. Uruchomienie linii autobusowej w celu objęcia obsługą komunikacyjną Krasnowoli.
376 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

W godzinach popołudniowego szczytu: BUDOWLANA – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
Uruchomienie szczytowej linii autobusowej w celu poprawy dojazdu z rejonu Choszczówki i Płud do przystanku kolejowego WARSZAWA PŁUDY oraz linii tramwajowych kursujących ul. Matki Teresy z Kalkuty.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WILEŃSKI 01 - zmiana charakteru przystanku z "dla wysiadających" na stały (dotyczy linii 262 i 512).
• GILARSKA 03 - zmiana charakteru przystanku z technicznego na "dla wsiadających" (dotyczy linii 512).
• DZIERŻONIOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• PRZEJEZDNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 120, 334 i N14).
• TANECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).
• SAMSONOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).
• KONDRACKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).
• FLAMENCO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).
• TANECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).
• KRASNOWOLA 51 - uruchomienie przystanku (dkrańcowy dla linii 239).
• DZIERŻONIOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• KIEŁPIN 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
• KIEŁPIN GRANICZKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150).
• KIEŁPIN-CMENTARZ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
• KIEŁPIN KMŁ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
• SADOWA STRZELECKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150 i 750).
• SADOWA-DOM OPIEKI 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 150).
• DZIEKANÓW LEŚNY INSTYTUT EKOLOGII PAN 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150).
• DZIEKANÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI ZACHÓD 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
2018.01.27. L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: GłównaKędzierówka: Główna – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
Przywrócenie stałej trasy po udrożnieniu dla ruchu autobusów ul. Długiej w Ustanowie.
TRANSLUD
LINIA 9
linia autobusowa prywatna (stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania AK "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, HENRYKÓW, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA PIASKOWA, JABŁONNA SZKOLNA, JABŁONNA PAŁAC, RAJSZEW, OSIEDLE JABŁONIE, SKIERDY I, SKIERDY II, SUCHOCIN, BOŻA WOLA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, MODLIN TWIERDZA PĘTLA.
)
Likwidacja linii z powodu niewystarczającej frekwencji.
2018.01.20. ZG linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – DębowaGrodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, POPULARNA, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), OTRĘBUSY (NŻ), BRWINÓW STALOWA (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW URZĄD MIASTA (NŻ), BRWINÓW SPORTOWA (NŻ), MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), PKP MILANÓWEK, MILANÓWEK DĘBOWA, GRODZISK MAZOWIECKI TELIGI (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI PARK SKARBKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Piłsudskiego – Dębowa – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), WKD MILANÓWEK GRUDÓW (NŻ), MILANÓWEK DĘBOWA, ..., PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
Korekta trasy na terenie Milanówka.
C linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Staszica – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).[Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).) – Smoleńskiego – Dębowa – Grabowa – Okólna – MILANÓWEK (OKÓLNA) (powrót: MILANÓWEK (OKÓLNA) – Okólna – Piłsudskiego – Krzywa – Przeskok – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa).)
Przedłużenie trasy w celu ułatwienia dojazdu do zastępczej komunikacji autobusowej po zamknięciu linii kolejowej.
2018.01.15.
2018.01.28.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
14, 25, 205, 256, 304, 320, 323, 332, 334, 379, 412.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
120, 153, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 411, 519, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 256.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 205.
2018.01.14. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego dwóch specjalnych linii: tramwajowej i autobusowej w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
26F linia autobusowa specjalna CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – ZWYCIĘZCÓW (powrót: ZWYCIĘZCÓW – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska).
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, KRUCZA, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA, WALECZNYCH, STACJA KRWIODAWSTWA, BRAZYLIJSKA (→CH REDUTA), ZWYCIĘZCÓW.
2018.01.10. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie podjazdów do przystanku UTRATA po zakończeniu remontu nawierzchni ul. Utrata.
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.)
2018.01.08. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy pętli PUSTELNIK w Markach.
340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁUKASZCZYKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Roentgena w połowie odcinka między przystankami MAKOLĄGWY i CENTRUM ONKOLOGII (dotyczy linii 179, 195, 209 i 737).
• CONRADA-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Conrada w połowie odcinka między przystankami CHOMICZÓWKA i CONRADA (dotyczy linii 114, 121, 180, N02 i N43).
2018.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2018.01.02. P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie przez cały dzień oraz w soboty w godz. 6.30 - 13.15) (komunikacja miasta Piastów) PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Ogińskiego – Bohaterów Wolności – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Grunwaldzka – Leśmiana – Tuwima – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Harcerska – Ujejskiego – Dworcowa – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – aleja Krakowska – Błońska – Wrzosowa – Północna – Orła Białego – Warszawska – aleja Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). [Linia jednokierunkowa.] Likwidacja taryfy - przekształcenie w linię bezpłatną.
2018.01.01. 150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa)Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ...)
Przejęcie organizacji połączeń komunikacyjnych gminy Łomianki przez ZTM Warszawa. Objęcie terenu gminy 1 strefą biletową. Uruchomienie linii autobusowej na bazie likwidowanych linii Ł1 i Ł2.
Ł1 linia autobusowa zwykła stała (kursuje także w nocy) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – Warszawska – Brukowa – CH Auchan Łomianki (zawrotka) – Brukowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Ł2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...))
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana). Zmiana oznaczenia linii w związku z włączeniem Łomianek do I strefy biletowej.
701 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
750 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Uruchomienie linii na bazie likwidowanych linii Łbis Dębina, Łbis Palmiry i Łbis Sadowa.
Ł
BIS

DĘBINA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
N56 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa)Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
Zmiana trasy wraz z wprowadzeniem kursowania przez cały tydzień.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-18) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla) – Wiślana – Warszawska – ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo:: ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) – ... – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).))
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia. Przejęcie podjazdu do Łomianek Dolnych przez linię 2. Wprowadzenie wariantowych podjazdów do Burakowa.
1 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)
Ł4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-18) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KIEŁPIN (KMŁ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).

Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – aleja Chopina – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (KMŁ).)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia. Przejęcie podjazdu do Łomianek Dolnych od linii ŁD.
2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki) Dwa kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KIEŁPIN (KMŁ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).

W godzinach popołudniowego szczytu: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana (powrót: Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – aleja Chopina – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (KMŁ).

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla – Wiślana – aleja Chopina (powrót: aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – Armii Poznań – ...)
Ł3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w godzinach popołudniowego szczytu) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia.
3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.
ŁDL linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia.
K linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki) SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).
ŁS linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Dziekanów Nowy: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna: Rolnicza – ulica bez nazwy – Kolejowa – droga Palmiry-Łomna – ŁOMNA (KOŚCIÓŁ) (powrót: ŁOMNA (KOŚCIÓŁ) – Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza).)
Przejęcie dojazdu do Łomny przez linię 750.
ŁZ linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: – Kolejowa – Warszawska – Brukowa – (powrót: Brukowa – Kolejowa) – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Przejęcie relacji przez linię 250.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOMIANKI BURAKÓW 01 i 03 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI 11 LISTOPADA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI BRUKOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI POLMO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI LWOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI ŁOMIANKI-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI PILCHA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI WĘDKARSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• ŁOMIANKI WETERANÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 150, 750 i N56).
• KIEŁPIN-CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• KIEŁPIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• KIEŁPIN KMŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI KOSZAŁKA OPAŁKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI CENTRUM 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW POLSKI PODRÓŻNA 01 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW NOWY WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• DZIEKANÓW NOWY ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• PIEŃKÓW-SKLEP 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• PIEŃKÓW-WIEŚ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-LAS 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• ŁOMNA-ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• CZĄSTKÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• CZĄSTKÓW POLSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• CZĄSTKÓW MAZOWIECKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• CZOSNÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 750).
• DĘBINA 01 - uruchomienie przystanku (krańcowy dla linii 750).
• PALMIRY 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• SADOWA KOLEJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• SADOWA STRZELECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).
• SADOWA-DOM OPIEKI 01 - uruchomienie przystanku (krańcowy dla linii 750).
• MARMUROWA 01 i 02 - zmiana nazwy na DĘBOWA (dotyczy linii 731 i 741).


POPRZEDNIE ZMIANY - KALENDARIUM ZMIAN W 2017 ROKU

KONTAKT: trasbus@go2.pl.