Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się WIĘCEJ.











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/trasbus/public_html/trasbus-com/wejscie.php:13) in /home/trasbus/public_html/trasbus-com/wejscie.php on line 115
data linia rodzaj zmiana uwagi
2016.06.20.
ok. godz. 12.00.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Reja – Kossaka – 11 Listopada – Wołomińska – PKP KOBYŁKA (powrót: PKP KOBYŁKA – Wołomińska – aleja Jana Pawła II).)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu przejazdu kolejowego na ul. Ręczajskiej w Kobyłce.
2016.06.17.
godz. 22.00.

2016.06.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Chełmżyńskiej i Strażackiej w związku z budową ronda.

145. ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego)Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Marsa – Płowiecka – ... – WIATRACZNA.

225. GOCŁAW – ... – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – MOKRY ŁUG.

N24. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – REMBERTÓW AON.

Z45. STRAŻACKA – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – ZĄBKI (SIKORSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SIKORSKIEGO) – Sikorskiego – Kwiatowa – Szwoleżerów). [Linia kursuje w dniach 18-19 czerwca.]
2016.06.15.
ok. godz. 10.00.
203 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW.)
Zawieszenie kursowania w związku z przebudową ul. Kwitnącej i zamknięciem jej dla ruchu na odcinku Conrada - Bogusławskiego.
2016.06.11.
2016.06.12.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli KOŁO) w związku z remontem torowiska na ul. Młynarskiej (między ul. Wolską i Leszno).

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

74. KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

75. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – MARYMONT-POTOK.

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska).
2016.06.11. 10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich.
11 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – SYNÓW PUŁKU.)
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.)
Z-6 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Likwidacja zastępczej linii autobusowej.
2016.06.10. 933 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, PASZKÓW-EXPO.)
Zakończenie imprez V Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz Targów China Homelife Show.
2016.06.09. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – aleja 3 Maja – Batorego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Graniczna – Stanisławów Pierwszy: Izabelińska – Aleksandrów: Królewska – Nieporęt: Królewska – Zwycięstwa – Nowolipie – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Małołęckiej w Nieporęcie.
2016.06.08. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Wyłączenie z przyczyn technicznych od ok. godz. 22.30 do końca kursowania ruchu linii metra M1 na odcinku POLITECHNIKA - KABATY.

M1. MŁOCINY – ... – CENTRUM – POLITECHNIKA.

Z. METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Domaniewska – Bukowińska – Rolna – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, METRO SŁUŻEW, METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, METRO IMIELIN, METRO NATOLIN, METRO KABATY, OS. KABATY.


2016.06.07. 933 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, PASZKÓW-EXPO.
Uruchomienie specjalnej dowozowej linii autobusowej w związku z organizacją na terenie Ptak Warsaw Expo Center Europe w Nadarzynie w dniach 7-9 czerwca imprez V Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz Targów China Homelife Show. Linia bezpłatna.
2016.06.07. 115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – WAWER-RATUSZ (zawrotka na rondzie przy skrzyżowaniu z ul. Dworcową).

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Kościuszkowców – Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Zmiana trasy objazdowej w związku z z zakończeniem kolejnego etapu prac związanych z budową tunelu drogowego w ciągu ulic Zwoleńska - Żegańska, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego ronda Braci Skurów oraz ul. Żegańskiej na odcinku Pożaryskiego - Dworcowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAWER-RATUSZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 115).
2016.06.04. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 4-5 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2016.06.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PUCHAŁY ŻWIROWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L23).
• WYPĘDY KU SŁOŃCU 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L23).
2016.06.03.
2016.06.04.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy Orange Warsaw Festival 2016.

300. METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). [Kursy w godz. 14.30 - 21.30.]

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od godz. 23.30.]

2016.06.01. L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Główna (powrót: Główna – Cichorackiej – Szosa Jadowska) – STARE GRABIE. Uruchomienie na wniosek gminy Wołomin we współpracy z ZTM Warszawa czterech linii lokalnych obsługujących Wołomin i okoliczne miejscowości.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) WOŁOMIN (SZPITAL) – Okopowa – aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Wiosenna – Parkowa – Kwiatowa – Graniczna – Wiśniowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Wiosenna).
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska)Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót:KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska)Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska)Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Batorego – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Leśna – Tęczowa) – tymczasowy przejazd przez tory kolejowe – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – WOŁOMIN (GRANICZNA) (powrót: WOŁOMIN (GRANICZNA) – Graniczna – Cicha – Wołomińska – Sikorskiego).
SZPITAL

OSSÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Wołomin) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – Warszawska – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – Reja – Wąska – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).

(Kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: Mińska – Mostówka (pętla) – Mińska – Majdan: Mińska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Wołomińska – Cięciwa (pętla) – Wołomińska – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Watykańska) – ...)

(Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Wołomińska – Cięciwa (pętla) – Wołomińska – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Mińska – Mostówka: Mińska – Mostówka (pętla) – Mińska – Majdan: Mińska – Watykańska) – ...))
Przejęcie tras przez nowe linie lokalne L35, L36, L37 i L38 organizowane we współpracy z ZTM Warszawa.
SZPITAL

ZAGOŚCINIEC
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Wołomin) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – – Piaskowa – Słoneczna – Klonowa – Graniczna (powrót: Graniczna – Piaskowa – Słoneczna – Klonowa – Graniczna – Zagościniec: 600-lecia) – Duczki: Willowa – Szosa Jadowska – – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Główna – Cichoradzkiej – Szosa Jadowska – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Wołomin: Szosa Jadowska – (powrót: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Główna – Cichoradzkiej – Szosa Jadowska – Cuchówiec: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa) – aleja Niepodległości – Geodetów – aleja Armii Krajowej – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).)
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Wołomin) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Graniczna – Sosnowa – Błotna – Legionów – Kurkowa – Brzozowa – 1 Maja – Fieldorfa – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL). [Linia jednokierunkowa.])
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Wołomin) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Kleeberga – Tęczowa – Batorego – Wiosenna – Złota – Kopernika – Laskowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN. [Linia jednokierunkowa.])
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOŁOMIN ŚREDNIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN PIŁSUDSKIEGO-KOŚCIÓŁ 01, 02, 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii l36 i L38).
• WOŁOMIN POPULARNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN BATOREGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN LEŚNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN RONDO "SOLIDARNOŚCI" 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN KOŚCIELNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN LIPIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN PARTYZANTÓW-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN GRYCZANA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• WOŁOMIN LIPOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L38).
• CZARNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L36).
• HELENÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L36).
• ZAGOŚCINIEC TRAMWAJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L36).
• ZAGOŚCINIEC-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L36).
• LIPINKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L36).
• TURÓW II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• OSSÓW-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• OSSÓW-KRZYŻ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• OSSÓW KRYMSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• LEŚNIAKOWIZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• CIĘCIWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L37).
• MOSTÓWKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L37).
• MAJDAN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• WOŁOMIN CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• WOŁOMIN MIESZKA I 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L37).
• WOŁOMIN REJA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• WOŁOMIN OS. NIEPODLEGŁOŚCI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L37).
• NOWE LIPINY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L35).
• STARE GRABIE-SZKOŁA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L35).
• DUCZKI-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L35).
• NOWE GRABIE I 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L35).
• NOWE GRABIE II 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L35).
• WOŁOMIN GRANICZNA 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L38).
• PKP ZAGOŚCINIEC 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L36).
• STARE GRABIE 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L35).
2016.05.26.
2016.05.29.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej (na odcinku od pl. Narutowicza do pl. Zawiszy) w związku z remontem torowiska.

1. ANNOPOL – ... – Towarowa – PLAC ZAWISZY. [Tramwaje kontynuują jazdę jako linia 9.]

7. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. GOCŁAWEK – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY. [Tramwaje kontynuują jazdę jako linia 1.]

25. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – ... – ANNOPOL.

79. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

Z-9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.
2016.05.26.
ok. godz. 22.00.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – WITEBSKA.)
Zamknięcie ruchu kołowego na południowej jezdni al. Solidarności (na odcinku od ul. Jagiellońskiej do ul. Targowej) w związku z przebudową torowiska tramwajowego.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – CH MARKI.)
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→SKARBKA Z GÓR), SMOCZA (→SKARBKA Z GÓR), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→SKARBKA Z GÓR), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→SKARBKA Z GÓR), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I, OKRĄGŁA, GRODZISK (NŻ), KĄTY GRODZISKIE (NŻ), SKARBKA Z GÓR (→METRO RATUSZ), OS. DERBY VI, OS. DERBY III, OS. DERBY (→OS. DERBY), OS. DERBY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OSIEDLE DERBY.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – OSIEDLE DERBY.)
N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Rzeczna – Zgrzebna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Zgrzebna – Rzeczna – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności) – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI (STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (STRUGA).)
N66 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności) – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO).)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności) – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2016.05.26. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WYŚCIGI.)
Zamknięcie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od ul. Jagiellońskiej do ul. Targowej) w związku z przebudową torowiska.
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: KOŁO – ... – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Solidarności – Targowa – ... – WIATRACZNA.)
2016.05.24.
ok. godz. 9.00.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego (powrót: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Żymirskiego) – Jasińskiego – PKP KOBYŁKA OSSÓW (powrót: PKP KOBYŁKA OSSÓW – Jasińskiego – Emilii Plater – Napoleona).)
Przywrócenie stałej trasy po wznowieniu ruchu na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Napoleona w Kobyłce.
2016.05.24. L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Reja – Kossaka – 11 Listopada – Wołomińska – PKP KOBYŁKA (powrót: PKP KOBYŁKA – Wołomińska – aleja Jana Pawła II).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Ręczajskiej w Kobyłce.
2016.05.23. 121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna (powrót: Podleśna – Marymoncka) – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac dotyczących przebudowy ul. Marymonckiej w ramach budowy kolektora Burakowskiego-Bis.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA). Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej po zakończeniu prac dotyczących przebudowy ul. Marymonckiej w ramach budowy kolektora Burakowskiego-Bis.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Żeromskiego – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu prac dotyczących przebudowy ul. Marymonckiej w ramach budowy kolektora Burakowskiego-Bis.
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Przy Agorze – ... – METRO MŁOCINY.)
Ł2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Ł
BIS

CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – ... – CZOSNÓW.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – ... – PALMIRY.)
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – ... – SADOWA.)
2016.05.21. 908 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 9.30 - 16.30) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – PSZOK ZAWODZIE. Uruchomienie kursujących tylko 21 maja dwóch specjalnych linii autobusowych w związku z organizacją imprezy "Warszawskie Dni Recyklingu" i w celu ułatwienia mieszkańcom dojazdu do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych przy ul. Zawodzie 16 i Płytowej 1.
926 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 9.30 - 16.30) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Skłodowskiej-Curie (powrót: trasa mostu Skłodowskiej-Curie – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – PSZOK PŁYTOWA (powrót: PSZOK PŁYTOWA – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska).
2016.05.21. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i ul. Bysławskiej i zamknięciem ul. Bysławskiej na odcinku od Wału Miedzeszyńskiego do ul. Rafałowskiej.
187 linia autobusowa zwykła stała URSUS-SANKTUARIUM – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – rondo (zawrotka) – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS-SANKTUARIUM.) – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Poczty Gdańskiej – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: URSUS-SANKTUARIUM – Orląt Lwowskich – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – ... – STEGNY.)
Zmiana trasy objazdowej po wznowieniu ruchu na ul. Orląt Lwowskich.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – ... – PKP GOŁĄBKI.)
Przywrócenie stałej trasy po wznowieniu ruchu na ul. Orląt Lwowskich.
212 linia autobusowa zwykła stała PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – ... – PLAC HALLERA.)
Wprowadzenie podjazdów do przystanku WITEBSKA.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Rafałowska – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Przylaszczkowa – Poezji – Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i ul. Bysławskiej i zamknięciem ul. Bysławskiej na odcinku od Wału Miedzeszyńskiego do ul. Rafałowskiej.
2016.05.20. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – aleja 3 Maja – Batorego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Graniczna – Stanisławów Pierwszy: IzabelińskaAleksandrów: Królewska – Nieporęt: Królewska – Zwycięstwa – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Aleksandrów: Królewska – Nieporęt: Królewska – Zwycięstwa – Nowolipie – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie podjazdów do przystanku SZKOLNA w Izabelinie w związku z możliwością przejazdu ul. Małołęcką (na odcinku od ul. Izabelińskiej do ul. Szkolnej).
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – ... – MARYSIN.)
Wprowadzenie podjazdów do przystanku WITEBSKA.
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga (powrót: Keniga – Warszawska) – URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie stałej trasy po wznowieniu ruchu na ul. Orląt Lwowskich.
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i ul. Bysławskiej i zamknięciem ul. Bysławskiej na odcinku od Wału Miedzeszyńskiego do ul. Rafałowskiej.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska) – Piastów: Warszawska – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Przywrócenie stałej trasy po wznowieniu ruchu na ul. Orląt Lwowskich.
2016.05.18. 345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Stefczyka – Sikorskiego – Gajowa – ZĄBKI (GAJOWA) (powrót: ZĄBKI (GAJOWA) – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska).

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

W godzinach popołudniowego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Powstańców w Ząbkach na odcinku od posesji nr 2 do alei Piłsudskiego w Zielonce i koniecznością wyłączenia ruchu kołowego w kierunku wschodnim.
N66 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).)
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – 3 Maja – Wojska Polskiego) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW (powrót: PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców)– Warszawa: Żołnierska – ... – PKP REMBERTÓW.)
2016.05.16. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – aleja 3 Maja – Batorego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Aleksandrów: Królewska – Nieporęt: Królewska – Zwycięstwa – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z wymianą nawierzchni bitumicznej na ul. Małołęckiej w Nieporęcie.
2016.05.15. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
2016.05.15. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu żużlowego Polska - Reszta Świata na Stadionie Narodowym.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 16.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 16.30.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od ok. godz. 16.30. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 16.30. Linia jednokierunkowa.]
2016.05.14. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją zużlowego Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym.

S1. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – WARSZAWA ZACHODNIA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

13. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od ok. godz. 22.15. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15. Linia jednokierunkowa.]
2016.05.14. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), PL. NARUTOWICZA (→PL. DEFILAD), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
Uruchomienie kursujących tylko wieczorem i w nocy z 14 na 15 maja specjalnych linii komunikacji miejskiej w związku z organizacją XIII Warszawskiej Nocy Muzeów. Linie A i K obsługiwane były taborem zabytkowym, linia M - zabytkowym i współczesnym.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→PL. DEFILAD), METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), LITEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, DWORKOWA, KRÓLIKARNIA, BUKOWIŃSKA, METRO WILANOWSKA, DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SOBIESKIEGO, WILANÓW (→ PL. DEFILAD), WILANÓW.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Folwarczna – Kawęczyńska – Ząbkowska – KONESER (powrót: KONESER – Ząbkowska – Targowa).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→KONESER), DW. CENTRALNY (→KONESER), EMILII PLATER (→KONESER), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→KONESER), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (→PL. DEFILAD), KONESER.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. WILSONA), DW. CENTRALNY (→PL. WILSONA), EMILII PLATER (→PL. WILSONA), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→PL. WILSONA), KRÓLEWSKA (→PL. WILSONA), ZACHĘTA, PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. TEATRALNY, KAPITULNA, PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (→PL. WILSONA), MURANOWSKA (→PL. DEFILAD), KONWIKTORSKA (→PL. DEFILAD), MUZEUM KATYŃSKIE (→PL. WILSONA), MOST GDAŃSKI, CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (→PL. DEFILAD), PL. WILSONA.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. DEFILAD), PL. ZAWISZY (→PL. DEFILAD), RONDO DASZYŃSKIEGO (→PL. DEFILAD), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), MENNICA (→PL. DEFILAD), KINO FEMINA (→PL. DEFILAD), ANIELEWICZA (→PL. DEFILAD), NALEWKI-MUZEUM (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY (→PL. DEFILAD), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – NEON-MUZEUM (powrót: NEON-MUZEUM – Mińska – Grochowska – Zamoyskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→NEON-MUZEUM), DW. CENTRALNY (→NEON-MUZEUM), EMILII PLATER (→NEON-MUZEUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→NEON-MUZEUM), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, AL. ZIELENIECKA, LUBELSKA, ŻUPNICZA (→NEON-MUZEUM), MIŃSKA-DRUKARNIA PAP (→NEON-MUZEUM), NEON-MUZEUM.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), PL. NA ROZDROŻU (→PL. DEFILAD), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→PL. DEFILAD), SPACEROWA (→PL. DEFILAD), SIELCE (→PL. DEFILAD), AGRYKOLA (→PL. DEFILAD), ROZBRAT (→PL. DEFILAD), WIEJSKA (→PL. DEFILAD), PIĘKNA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
K linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY (–MARIENSZTAT), KSIĄŻĘCA (→PL. DEFILAD), CZERNIAKOWSKA (→MARIENSZTAT), SOLEC, AL. 3 MAJA, JARACZA, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
2016.05.13. ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) Trasa w dni powszednie i świąteczne - wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Trasa w dni powszednie - wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – ... – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szpitalnej.
2016.05.08. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Piast Gliwice.
2016.05.04. L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego (powrót: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Żymirskiego) – Jasińskiego – PKP KOBYŁKA OSSÓW (powrót: PKP KOBYŁKA OSSÓW – Jasińskiego – Emilii Plater – Napoleona).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).)
Czasowe skrócenie trasy w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Napoleona w Kobyłce.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ORZECHOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 189).
2016.05.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją Finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 17.45.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 17.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 17.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 17.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 17.45. Linia jednokierunkowa.]
2016.05.02. 11 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – SYNÓW PUŁKU.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przedłużenie trasy do tymczasowego krańca SYNÓW PUŁKU. Zmiana kierunku ruchu odbywała się z wykorzystaniem torowego rozjazdu nakładkowego.
15 linia tramwajowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Dodatkowe kursy w soboty w godz. 8-13: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – DWORZEC WILEŃSKI – [bez pasażerów: Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa] – DWORZEC WILEŃSKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Skierowanie do tymczasowego krańca METRO RATUSZ ARSENAŁ. Skierowanie do obsługi linii wyłącznie taboru dwukierunkowego korzystającego z torowego rozjazdu nakładkowego zamontowanego za przystankiem METRO RATUSZ ARSENAŁ. Zmiana kierunku ruchu odbywała się bez pasażerów.
35 linia tramwajowa zwykła stała METRO RATUSZ ARSENAŁ – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – DWORZEC WILEŃSKI – [bez pasażerów: Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa] – DWORZEC WILEŃSKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
740 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).)
Zastąpienie przez nową linię lokalną L40.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Połaskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Marki:mjr Billa – stacja benzynowa (pętla) – mjr Billa – Nadma: Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – tymczasowy przejazd przez tory kolejowe – Wąska – Sikorskiego – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN. Uruchomienie na wniosek gminy Radzymin linii autobusowej łączącej Nadmę z Markami i Wołominem i zastępującej likwidowaną linię 740.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP WOŁOMIN - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L40).
• WOŁOMIN SASINA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
• WOŁOMIN MIEJSKI DOM KULTURY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L40).
• NADMA SĘKOCIN 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
• NADMA POZIOMKOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
• NADMA JAWORÓWKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
• NADMA SZKOLNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
• NADMA MOSTOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L40).
2016.05.01.
ok. godz. 22.00.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Zmiany tras w związku z budową wschodniego odcinka II linii metra i zamknięciem ul. Ossowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Pratulińską, ul. Pratulińskiej pomiędzy ul. Handlową i ul. Trocką wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Trocką. Ze względu na długotrwały charakter objazdu trasy wprowadzone jako stałe.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Dodatkowe kursy w godzinach popołudniowego szczytu: CHEŁMSKA – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
199 linia autobusowa zwykła stała PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ... – REMBERTÓW AON.)
212 linia autobusowa zwykła stała PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – ... – PLAC HALLERA.)
356 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – WITEBSKA (powrót: WITEBSKA – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska).)
517 linia autobusowa przyspieszona stała URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, LUSIŃSKA (→URSUS NIEDŹWIADEK), DKS TARGÓWEK, WITEBSKA.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – ... – MARYSIN.)
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Marecka – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Kolejowa – Sikorskiego – WOŁOMIN (SIKORSKIEGO) (powrót: WOŁOMIN (SIKORSKIEGO) – Sikorskiego – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WOŁOMIN (SIKORSKIEGO).)
262 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA. Przekształcenie szczytowej linii ekspresowej w zwykłą stałą. Skierowanie bezpośrednio ul. Radzymińską i Trocką w związku z budową wschodniego odcinka II linii metra i zamknięciem ul. Ossowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Pratulińską, ul. Pratulińskiej pomiędzy ul. Handlową i ul. Trocką wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Trocką.
E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TARGÓWEK, PRATULIŃSKA (→DW. WILEŃSKI), HANDLOWA (→DW. WILEŃSKI), DKS TARGÓWEK (→DW. WILEŃSKI), WITEBSKA (→DW. WILEŃSKI), MYSZKOWSKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→TARGÓWEK), PIOTRA SKARGI (→TARGÓWEK), MYSZKOWSKA (→TARGÓWEK), WITEBSKA (→TARGÓWEK), DKS TARGÓWEK (→TARGÓWEK), HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA (→TARGÓWEK), TARGÓWEK.)
2016.05.01. L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: KĘPA OKRZEWSKA – ... – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – ... – CZARNÓW.)
Czasowe skrócenie trasy w związku z budową kanalizacji w ul. Śniadeckich i Głowackiego w Konstancinie-Jeziornie.
2016.04.30. 10 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – WYŚCIGI.)
Skrócenie trasy w związku z remontem torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich.
11 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Rozpoczęcie remontu torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Czasowe skierowanie do pętli OS. GÓRCZEWSKA w związku z montażem torowego rozjazdu nakładkowego na wysokości przystanku SYNÓW PUŁKU.
15 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – DWORZEC WILEŃSKI – [bez pasażerów: Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa] – DWORZEC WILEŃSKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Dodatkowe kursy w soboty w godz. 8-13: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Rozpoczęcie remontu torowiska na ul. Andersa. Czasowe skierowanie do Dworca Wileńskiego w związku z montażem torowego rozjazdu nakładkowego na ul. Andersa na wysokości przystanku METR RATUSZ ARSENAŁ.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – SŁUŻEWIEC.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem torowiska na ul. Andersa.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – CZYNSZOWA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy pętli NOWE BEMOWO.
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – GOCŁAWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: KOŁO – Obozowa – ...))
Przywrócenie stałej trasy i rozkładu jazdy (wraz z likwidacją kursów skróconych) po zakończeniu przebudowy pętli NOWE BEMOWO.
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – WIATRACZNA.)
Skrócenie trasy w związku z remontem torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich.
35 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – DWORZEC WILEŃSKI – [bez pasażerów: Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa] – DWORZEC WILEŃSKI.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.)
Rozpoczęcie remontu torowiska na ul. Andersa. Czasowe skierowanie do Dworca Wileńskiego w związku z montażem torowego rozjazdu nakładkowego na ul. Andersa na wysokości przystanku METR RATUSZ ARSENAŁ.
75 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK. Rozpoczęcie remontu torowiska na ul. Andersa. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej linie 15 (na odcinku Marymont-Potok - Andersa) oraz 35 (na odcinku Nowe Bemowo - Andersa).
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC INWALIDÓW – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – zawrotka za ul. Elektoralną – Marszałkowska – PLAC BANKOWY (powrót: PLAC BANKOWY – Andersa). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z remontem torowiska tramwajowego na ul. Andersa i wyłączeniem ruchu tramwajowego na odcinku od przystanku METRO RATUSZ ARSENAŁ do ul. Stawki.
Z-6 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii zastępczej w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego w rejonie skrzyżowania ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LAS BIELAŃSKI 03 i 04 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 6 i 17).
• LAS BIELAŃSKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 103, 121, 181 i N46).
• TWARDOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 103, 121, 181 i N46).
2016.04.29.
godz. 22.00.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kolejnego odcinka II linii metra i jednokierunkowym zamknięciem dla ruchu ul. Szwedzkiej na odcinku od ul. Strzeleckiej do ul. Stalowej).
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – Zajezdnia Stalowa) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – ... – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...))
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – Zajezdnia Stalowa) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...))
2016.04.29. 385 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godz. 20.00 - 3.00) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej). Przywrócenie kursowania sezonowej weekendowej linii autobusowej obsługującej bulwary wiślane oraz Park Fontann.
2016.04.22.
godz. 22.00.

2016.04.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Chełmżyńskiej i Strażackiej w związku z budową ronda.

145. ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców)Warszawa: Żołnierska – Marsa – Płowiecka – ... – WIATRACZNA.

225. GOCŁAW – ... – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – MOKRY ŁUG.

N24. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – REMBERTÓW AON.

Z45. STRAŻACKA – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – ZĄBKI (POWSTAŃCÓW). [Linia kursuje w dniach 16-17 kwietnia.]
2016.04.18. 177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku (powrót: plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga) – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – ... – URSUS-RATUSZ.)
Przywrócenie stałej trasy w Michałowicach w związku z zakończeniem przebudowy ul. Ryżowej.
Z77 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.


(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – MICHAŁOWICE (ŚRODKOWA) (zawrotka przy ul. Ryżowej).)
Likwidacja linii zastępczej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA KRÓTKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L26 i N62).
2016.04.17. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2016.04.15.
godz. 22.00.

2016.04.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Chełmżyńskiej i Strażackiej w związku z budową ronda.

145. ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców)Warszawa: Żołnierska – Marsa – Płowiecka – ... – WIATRACZNA.

225. GOCŁAW – ... – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – MOKRY ŁUG.

N24. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – REMBERTÓW AON.

Z45. STRAŻACKA – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – ZĄBKI (POWSTAŃCÓW). [Linia kursuje w dniach 16-17 kwietnia.]
2016.04.15.
godz. 22.00.

2016.04.18.
ok. godz. 9.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont ul. Gorzykowskiej.

156. METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

160. DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.

162. EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.

517. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.

N02. METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – ... – MARYSIN.

Z62. TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa. Kursuje w dniach 16-18 kwietnia.]
2016.04.15. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lech Poznań.
2016.04.11. L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska – Warszawska (powrót: Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Piłsudskiego – Warecka – ... – Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska – Warszawska).)
Kolejna korekta trasy na terenie Konstancina-Jeziorny.
2016.04.09. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Patriotów – Michalinki – Włókiennicza – Olecka – Jachowicza).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy pętli FALENICA.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) (pętla) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji (powrót: Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza) – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Niektóre kursy: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Patriotów – PKP FALENICA.)
2016.04.08.
godz. 22.00.

2016.04.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Chełmżyńskiej i Strażackiej w związku z budową ronda.

145. ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców)Warszawa: Żołnierska – Marsa – Płowiecka – ... – WIATRACZNA.

225. GOCŁAW – ... – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – MOKRY ŁUG.

N24. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – REMBERTÓW AON.

Z45. STRAŻACKA – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – ZĄBKI (POWSTAŃCÓW). [Linia kursuje w dniach 9-10 kwietnia.]
2016.04.08. N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Lucerny – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa kursów wariantowych: DWORZEC CENTRALNY – ... – Lucerny – Patriotów – PKP FALENICA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy pętli FALENICA.
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Patriotów – Michalinki – Włókiennicza – Olecka – Jachowicza).)
2016.04.06. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAŁ GOCŁAWSKI 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowych na stałe (dotyczy linii 411, 507, 509 i E-1).
• SASKA 05 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na łącznicy zjazdowej z al. Stanów Zjednoczonych w ul. Saską (dotyczy linii 411 i E-1).
2016.04.04. 345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

W godzinach popołudniowego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).
Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. OSTREJ BRAMY 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowych na stałe (dotyczy linii 170).
• NOWY PODOLSZYN OLSZYNOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-1).
• NOWY PODOLSZYN WILLOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-1).
• FALENTY NOWE 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
• FALENTY-OSIEDLE 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
• FALENTY IMUZ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
• FALENTY DUŻE 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
• JANKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
• JANKI FALENCKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
2016.04.02. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.
2016.04.02. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Skłodowskiej-Curie (powrót: trasa mostu Skłodowskiej-Curie – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2016.04.01. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
L14 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: W dni powszednie do godz. 13.30: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 (powrót: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego) – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

W dni powszednie od godz. 13.30: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 (powrót: droga nr 712 – droga nr 721 Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego) – – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

W dni świąteczne: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.)
Ujednolicenie trasy wszystkich kursów (skierowanie w obu kierunkach przez Ciszycę).
L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska – Warszawska (powrót: Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Piłsudskiego – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska – Warszawska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Warszawska (powrót: Warszawska – Borowa (zawrotka) – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Piłsudskiego – Warecka – ... – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – Borowa (zawrotka) – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Warszawska – Wilanowska).)
Korekta trasy na terenie Konstancina-Jeziorny.
L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn)Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Pułaskiego – ... – CZARNÓW.)
Przedłużenie trasy przez Bielawę i Okrzeszyn do Kępy Okrzeskiej.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Warszawska (powrót: Warszawska – Borowa (zawrotka) – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Wilanowska – Mickiewicza – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Korekta trasy na terenie Konstancina-Jeziorny.
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – Gerbera – aleja Wojska Polskiego – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – SOBIKÓW.)
Przedłużenie trasy przez Krzaki Czaplinkowskie do Góry Kalwarii. Wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
L30 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska (powrót: Dominikańska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – plac Tysiąclecia – Warecka – Pułaskiego – Książąt Mazowieckich – Trakt Pułaskiego – Coniew: Trakt Pułaskiego – Linin:WincentówCzaplin: Wspólna – Czaplinek: Słoneczna – Sadowa – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – Czarny Las: droga lokalna – CZARNY LAS.

(Stara trasa: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska (powrót: Kalwaryjska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Budowlanych – Wiejska – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Kolonia Sobików: droga lokalna – Cendrowice: Brzozowa – Szkolna – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Szkolna – CZACHÓWEK.)
Przedłużenie trasy do Czarnego Lasu. Skierowanie przez Czersk i Wincentów. Zastąpienie w Krzakach Czaplinkowskich przez linię L25.
A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Milanówek) MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Gospodarska – Wspólna – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Zaciszna – Wspólna – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego (powrót: Smoleńskiego – Kościelna – Słowackiego – Piasta – Zaciszna – Wspólna – Krakowska – Kościuszki – Mickiewicza) – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Bliska – Na Skraju – Skargi – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).

(Dwa ostatnie kursy: ... – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Zaciszna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Mickiewicza).)

(Stara trasa: MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Gospodarska – Wspólna – Podgórna – Leśny Ślad – Podleśna – Kościuszki – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Smoleńskiego (powrót: Smoleńskiego – Kościelna – Słowackiego – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Królowej Jadwigi – Starodęby – Słowackiego – Wojska Polskiego) – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).

(Dwa ostatnie kursy: ... – Wojska Polskiego – Słowackiego – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Królowej Jadwigi – Starodęby – Słowackiego).))
Korekta tras na terenie Milanówka.
B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Bliska – Na Skraju – Skargi – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Prosta – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Grudowska – Królewska (powrót: Królewska – Podwiejska – Warszawska – PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA).) – Szkolna – Jasna – Marszałkowska – Królewska – Nowowiejska – Kazimierzowska – MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA).

(Trzy kursy w godzinach rannych i przedpołudniowych jednokierunkowo: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Bliska – Na Skraju – Skargi – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Prosta – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Grudowska – MILANÓWEK (WKD GRUDÓW).)

(Stara trasa: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Fiderkiewicza – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Długa – Grudowska – Królewska – Skośna – Nowowiejska – Książenicka – Zielna – Łąkowa – Kazimierzowska – WKD Kazimierówka (pętla) – Kazimierzowska – Wierzbowa – Szkolna – Głowackiego – Miła – Wiatraczna – Nadarzyńska – Grudowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – MILANÓWEK (OKÓLNA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Podwiejska – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Grabowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL). [Linia jednokierunkowa.]))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JAZGARZEW GŁÓWNA 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L13).
• KONSTANCIN-JEZIORNA KAZIMIERZOWSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L24).
• DOBIESZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L25).
• BIELAWA OKRZEWSKA I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L16).
• OBÓRKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L16).
• OBÓRKI-WAŁ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L16).
• KĘPA OBORSKA I 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L16).
• KĘPA OBORSKA II 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L16).
• GÓRA KALWARIA STADION 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZERSK-ZAMEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZERSK WARECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZERSK PRZYBOROWIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CONIEW SZPRUCH 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• LININ-OSIEDLE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• LININ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• WINCENTÓW I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• WINCENTÓW II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZAPLIN WSPÓLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZAPLINEK I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZAPLINEK II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZACHÓWEK-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
• CZARNY LAS 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowego dla linii L30).
• NIEPORĘT POGONOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• NIEPORĘT WOJSKA POLSKIEGO-WIADUKT 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
2016.03.30. 177 linia autobusowa zwykła stała SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku (powrót: plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga) – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – ... – URSUS-RATUSZ.)
Korekta trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy kolejnego odcinka ul. Ryżowej w Michałowicach.
2016.03.29. 115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa kursów w dni powszednie w godz. 6-20: MOKRY ŁUG – ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ... – MIĘDZYLESIE.)
Likwidacja wariantowych podjazdów do pętli ZIELONA w związku ze skierowaniem w ten rejon linii 183.
173 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Torfowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie poza godzinami szczytu: ... – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego).)
Połączenie z linią 315. Wprowadzenie w większości kursów podjazdów do przystanku Torfowa.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – ZIELONA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW (powrót: NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa).)
Połączenie linii w celu utworzenia bezpośredniego połączenia osiedla Zielona z Pragą Południe.
216 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP REMBERTÓW (kraniec na ul. Marsa) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – ZIELONA.)
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).)
Połączenie z linią 173.
2016.03.28. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO (powrót: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności). Uruchomienie kursującej tylko 28 marca (w poniedziałek wielkanocny) linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2016.03.26. 102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska).
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (NŻ), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (NŻ) (→NOWODWORY), ŚLIWICE (NŻ), RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (→NOWODWORY), DW. CENTRALNY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→DW. CENTRALNY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ...)
2016.03.25. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2016.03.24. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Stara trasa: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przedłużenie trasy na terenie Sadyby i Siekierek. Wprowadzenie wariantowych przejazdów przez południową część Kępy Zawadowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BRUZDOWA-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Bruzdowej między pętlą KĘPA ZAWADOWSKA a ul. Obok Sadu (dotyczy linii 164).
• PRĘTOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Prętowej, za skrzyżowaniem z ul. Bruzdową (w kierunku ul. Sągi) (dotyczy linii 164).
• SĄGI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sągi, między ul. Prętową i Calową) (dotyczy linii 164).
• CALOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Calowej, między ul. Sągi i Prętową) (dotyczy linii 164).
2016.03.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz.
2016.03.19.
2016.03.20.

2016.03.25.
2016.03.26.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – trasa mostu Skłodowskiej-Curie – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Skłodowskiej-Curie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach: 19, 20, 25 i 26 marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2016.03.15. 703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – CH Maximus (pętla) – Paszkowianka – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. Wprowadzenie zatrzymywania się na wszystkich przystankach na terenie gminy Raszyn (wcześniej między przystankami NA SKRAJU i WOLICA autobusy zatrzymywały się jedynie na przystanku PL. SZWEDZKI).
2016.03.14. 23 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – CZYNSZOWA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem pętli tramwajowej NOWE BEMOWO.
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: KOŁO – Obozowa – ...)
Czasowe wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych w związku z remontem pętli NOWE BEMOWO i zmianą rozkładu jazdy (tramwaje linii 24 po dojechaniu do przystanku NOWE BEMOWO kontynuowały jazdę jako linia 35 i odwrotnie).
2016.03.07. E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), GRODZISK (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), OKRĄGŁA (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), GEODEZYJNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), MŁODZIEŃCZA, GEODEZYJNA (NŻ), JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.

(Stara trasa w godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY. [Linia jednokierunkowa.])
Zmiana trasy kursów popołudniowych (skierowanie przez Marki). Uruchomienie przystanków MŁODZIEŃCZA i GEODEZYJNA.
2016.03.05. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
2016.03.05. 213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji (powrót: Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza) – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – ... – BŁOTA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem budowy kanalizacji w ul. Mrówczej i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Odeskiej.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – ... – PKP RADOŚĆ.)
2016.03.01. D linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: LEGIONOWO (KOLEJOWA) – Kolejowa – Żelazna – Narutowicza – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – LEGIONOWO (KOLEJOWA).) – aleja Legionów – aleja Róż – tunel – Piastowska – Krakowska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska).)
Likwidacja linii po otwarciu kładki nad torami kolejowymi w ciągu ul. Parkowej i Wyszyńskiego w Legionowie.
Ł3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w godzinach popołudniowego szczytu) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – SADOWA. Uruchomienie kursującej tylko w dni nauki szkolnej linii autobusowej łączącej Sadową z Dziekanowem Leśnym. Linia kursuje w godzinach popołudniowego szczytu i wykonuje dwa kursy w kierunku Sadowy i jeden w kierunku Dziekanowa Leśnego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NOWY PODOLSZYN OLSZYNOWA 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii L-1).
• NOWY PODOLSZYN WILLOWA 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii L-1).
• FALENTY NOWE 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
• FALENTY-OSIEDLE 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
• FALENTY IMUZ 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
• FALENTY DUŻE 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
• JANKI 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
• JANKI FALENCKA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L-1).
2016.02.28. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Ruch Chorzów.
2016.02.23. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku (powrót: plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga) – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – ... – URSUS-RATUSZ.)
Skrócenie trasy w związku z przebudową ul. Ryżowej w Michałowicach. Zastąpienie na odcinku Okęcie - Michałowice przez linię Z77.
Z77 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – MICHAŁOWICE (ŚRODKOWA) (zawrotka przy ul. Ryżowej). Uruchomienie linii zastępczej.
2016.02.20. 105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – ... – BROWARNA / RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Korekty tras związane z otwarciem dla ruchu nowego odcinka ul. Lazurowej (między ul. Sterniczą i Połczyńską).
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Sternicza – ... – WOLICA.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA, CIEPŁOWNIA WOLA, RONDO DASZYŃSKIEGO (→RONDO DASZYŃSKIEGO), RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – ... – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZELIGOWSKA - zmiana nazwy na DRZEWORYTNIKÓW (dotyczy linii 105, 197, 713, 743, E-5, N42 i N52).
• SZELIGOWSKA 01 i 04 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 105, 112, 743, E-5, N42 i N45).
• DRZEWORYTNIKÓW 01 - uruchomienie przystanku na ul. Połczyńskiej za skrzyżowaniem z ul. Szeligowską (w kierunku ul. Wolskiej) (dotyczy linii 105, 197, 713, 743 i E-5 (stały) oraz N42 i N52 (warunkowy)).
• DRZEWORYTNIKÓW 02 [d. SZELIGOWSKA 02] - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 713 i 743).
• STERNICZA 01 - przeniesienie przystanku z ul. Szeligowskiej na ul. Lazurową (dotyczy linii 105, 112, 743, E-5, N42 i N45).
• LAZUROWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Połczyńskiej za skrzyżowaniem z al. 4 Czerwca 1989 r. (w kierunku ul. Wolskiej) (dotyczy linii 105, 197, 713, 743, N42 i N52).
• LAZUROWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Połczyńskiej za skrzyżowaniem z al. 4 Czerwca 1989 r. (w kierunku Ożarowa Mazowieckiego) (dotyczy linii 112, 197, 713, N45 i N52).
• LAZUROWA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Lazurowej za skrzyżowaniem z ul. Połczyńską (w kierunku Jelonek) (dotyczy linii 105, 112, 743, N42 i N45).
2016.02.15. 177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku (powrót: plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga) – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 r. – Ursus-Ratusz (pętla) – plac Czerwca 1976 r. – Traktorzystów (powrót: Traktorzystów – Jagiełły) – Szamoty – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy sieci ciepłowniczej w ul. Posag 7 Panien i związanym z tym jednokierunkowym wyłączeniem z ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Szamoty do ul. Gierdziejewskiego.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – rondo "Radosława" – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Krasińskiego – Elbląska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).

(Kursy do godz. 9.20 i po godz. 22.20: ... – aleja Wojska Polskiego – Broniewskiego – Matysiakówny – ...)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnego osiedla Żoliborz Artystyczny.
221 linia autobusowa zwykła stała PLAC NIEMENA – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera (powrót: Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Krasińskiego – PLAC NIEMENA.) – Kokarda – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera – Kokarda – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).)
Korekta trasy w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnego osiedla mieszkaniowego położonego przy ul. Przasnyskiej na południe od ul. Rydygiera.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – ... – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI.))
Likwidacja kursów wariantowych w związku z uruchomieniem linii 332.
323 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) OŚ KRÓLEWSKA – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – Vogla – Przyczółkowa (jezdnia lokalna) – POWSINEK. Uruchomienie linii autobusowej w celu połączenia osiedla Miasteczko Wilanów ze szkołą podstawową przy ul. Uprawnej.
332 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa (powrót: Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.) – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Dwa kursy w godzinach międzyszczytowych: ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).)
Uruchomienie linii autobusowej obsługującej dwie szkoły podstawowe: przy ul. Juranda ze Spychowa i Zaułek i przejmującej wariantowe kursy linii 304 i 334.
334 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA (powrót: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa).

(Stara trasa: OLESIN – ... – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.

(Kursy do godz. 11.00: OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA (powrót: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska).)

(Jeden kurs ok. godz. 11.30: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.).)
Likwidacja kursów wariantowych w związku z uruchomieniem linii 332.
397 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – METRO STARE BIELANY.) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza). Uruchomienie linii wspomagającej linię 197 na najbardziej obciążonym odcinku trasy.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego (powrót: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Marmo – Napoleona – Poniatowskiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Korekta trasy na terenie centrum Kobyłki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. NIEMENA 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Powązkowskiej (dotyczy linii 103, 180, 221, N41 i N91).
• SARMACKA 01 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Branickiego za skrzyżowaniem z ul. Sarmacką (w kierunku ul. Przyczółkowej) (dotyczy linii 323).
• JÓZEFOSŁAW NADZIEI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Julianowskiej w Józefosławiu (dotyczy linii 739).
2016.02.14. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2016.02.14. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. Uruchomienie kursującej tylko 14 lutego w godz. 12-17 z okazji walentynek linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2016.02.08.
2016.02.14.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
114.

2016.02.08. P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Piastów) PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Ogińskiego – Bohaterów Wolności – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Grunwaldzka – Leśmiana – Tuwima – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Harcerska – Ujejskiego – Dworcowa – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – aleja Krakowska – Błońska – Wrzosowa – Północna – Ożarowska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – ... – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – aleja Krakowska – Błońska – Wrzosowa – Północna – Orła Białego – Warszawska – aleja Piłsudskiego – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Orła Białego.
2016.02.01.
2016.02.14.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
14, 25, 304, 320, 334, 356, 379, 412.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
153, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 411, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
2016.01.30. 115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Kursy do godz. 6.00 oraz po godz. 21.00: ... – Wspólna – Brata Alberta – Zielona (pętla) – Brata Alberta – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Kościuszkowców – Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego (powrót: Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki) – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.)
Skrócenie tras i uruchomienie linii zastępczej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową tunelu drogowego w ciągu ulic Zwoleńska - Żegańska, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Patriotów po wschodniej stronie torów kolejowych w rejonie ul. Żegańskiej.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – ... – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Patriotów (wschodnia) – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Z15 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PKP MIĘDZYLESIE (zawrotka przed ul. Żegańską) – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
Ł2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Marymoncką.
Ł
BIS

CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – ... – CZOSNÓW.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – ... – PALMIRY.)
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – ... – SADOWA.)
2016.01.28.
godz. 19.00.

2016.01.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Kolejny etap przebudowy stacji Warszawa Rembertów.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA. [Obowiązuje w dniach od 28 stycznia (od godz. 20.00) do 31 stycznia.]

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW. [Obowiązuje w dniach 29-31 stycznia.]

(Pojedyncze kursy: ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA. [Obowiązuje w dniach 29-31 stycznia.]

ZS2. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – aleja Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – aleja Piłsudskiego) – Bema – Kilińskiego – Hallera – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Bema). [Kursuje w dniach od 28 stycznia (od godz. 19.00) do 31 stycznia.]
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, PKP GOCŁAWEK (NŻ), OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, KRASIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK.
2016.01.25. 211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Portowa – Kasztanowa – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Kasztanowa) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa kursów skróconych: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Przedłużenie trasy kursów skróconych.
2016.01.20. D linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (KOLEJOWA) – Kolejowa – Żelazna – Narutowicza – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – LEGIONOWO (KOLEJOWA).) – aleja Legionów – aleja Róż – tunel – Piastowska – Krakowska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska). Uruchomienie w związku z licznymi postulatami pasażerów tymczasowej linii dowozowej do czasu otwarcia kładki nad torami kolejowymi w ciągu ul. Parkowej i Wyszyńskiego w Legionowie.
2016.01.18. 178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Wprowadzenie kursów skróconych w celu zwiększenia częstotliwości kursów na najbardziej popularnym odcinku trasy.
187 linia autobusowa zwykła stała URSUS-SANKTUARIUM – Orląt Lwowskich – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Poczty Gdańskiej – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich) – Jagiełły – Lalki – ... – STEGNY.)
Korekta trasy objazdowej w związku z trwającą budową nowej pętli autobusowej URSUS-NIEDŹWIADEK w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu skrzyżowania ulic Orląt Lwowskich / Zagłoby.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, SGGW-BIBLIOTEKA (NŻ), SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD., METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: WKD RAKÓW, ..., STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD., METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSYNÓW PŁD., METRO SŁUŻEW, ..., STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).)

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Trasa Siekierkowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→URSUS NIEDŹWIADEK), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).))
Podział linii 401 na linie: 401 (w relacji Ursus - Służewiec - Ursynów) i 402 (w relacji Służewiec-Marysin) w celu poprawy regularności kursów i zwiększenia częstotliwości na najbardziej obciążonych odcinkach trasy.
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska (powrót: Marynarska – Sasanki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK.) – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleaj Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: WYNALAZEK, RONDO ŻABCZYŃSKIEGO (NŻ) (→WYNALAZEK), POSTĘPU (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), TOR STEGNY (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→WYNALAZEK), MARYSIN.
2016.01.16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • OTWOCK WYSZYŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L22).
• OTWOCK TEKLIN II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L22).
• OTWOCK TEKLIN-SZPITAL 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L22).
2016.01.11. 512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Młodzieńcza – Codzienna – Rolanda – Gilarska – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE, KANAŁ BRÓDNOWSKI, ROLANDA (NŻ), GILARSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ROLANDA – Rolanda – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE.)
Skierowanie do nowej pętli przy ul. Gilarskiej. Korekta trasy w rejonie Dworca Wileńskiego. Zmiana charakteru przystanku KANAŁ BRÓDNOWSKI z warunkowego na stały.
E-9 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu) W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Toruńska – Toruńska (jezdnia główna trasy S8) – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→METRO MARYMONT), OS. DERBY VI (→METRO MARYMONT), SKARBKA Z GÓR (→METRO MARYMONT), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→METRO MARYMONT), GRODZISK (NŻ) (→METRO MARYMONT), OKRĄGŁA (→METRO MARYMONT), OS. LEWANDÓW I (→METRO MARYMONT), JESIENNYCH LIŚCI (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego, Toruńska (jezdnia główna trasy S8) – Toruńska – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→OS. DERBY), JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.
Uruchomienie szczytowej linii ekspresowej w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli Derby, Lewandów I i Lewandów II poprzez zapewnienie bezpośredniego połączenia zmodernizowaną trasą ekspresową S8 do I linii metra.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZACISZE 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Codziennej, za skrzyżowaniem z ul. Blokową (w kierunku ul. Gilarskiej) (dotyczy linii 512).
• GILARSKA 04 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 512).
• KANAŁ BRÓDNOWSKI 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 512).
2016.01.10. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego dwóch specjalnych linii: tramwajowej i autobusowej w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
linia autobusowa specjalna CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności).
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, CENTRUM (→ CH REDUTA), PL. BANKOWY (→ CH REDUTA), METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA (→ CH REDUTA), DW. WILEŃSKI.

(Ostatnie trzy kursy dowozowe na pokaz sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.)
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA (→ CENTRUM), DW. ZACHODNI (→ CENTRUM), HALA KOPIŃSKA (→ CENTRUM), PL. NARUTOWICZA (→ CENTRUM), PL. ZAWISZY (→ CENTRUM), DW. CENTRALNY (→ CENTRUM), EMILII PLATER (→ CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→ CENTRUM), CENTRUM.

(Ostatnie trzy kursy dowozowe na pokaz sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo: DWORZEC WILEŃSKI – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – – Marszałkowska – CENTRUM.)
Przystanki: DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA (→ CENTRUM), DW. WILEŃSKI (→ CENTRUM), PARK PRASKI (→ CENTRUM), STARE MIASTO (→ CENTRUM), PL. BANKOWY (→ CENTRUM), CENTRUM.


(Kursy rozwozowe po zakończeniu pokazu sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo:


O godz. 20.30: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ WILANÓW), PL. KONSTYTUCJI (→ WILANÓW), METRO POLITECHNIKA (→ WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ (→ WILANÓW), SPACEROWA (→ WILANÓW), DOLNA (→ WILANÓW), MANGALIA (→ WILANÓW), CZARNOMORSKA (→ WILANÓW), ŚW. BONIFACEGO (→ WILANÓW), TRUSKAWIECKA (→ WILANÓW), NAŁĘCZOWSKA (→ WILANÓW), INSTYTUT NEUROLOGII (→ WILANÓW), KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI (→ WILANÓW), WILANÓW.

O godz. 20.30: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ GOCŁAW), PL. KONSTYTUCJI (→ GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→ GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA (→ GOCŁAW), PL. NA ROZDROŻU (→ GOCŁAW), ROZBRAT (→ GOCŁAW), AFRYKAŃSKA (→ GOCŁAW), ABRAHAMA (→ GOCŁAW), BORA-KOMOROWSKIEGO (→ GOCŁAW), GOCŁAW.

O godz. 20.40: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), DW. CENTRALNY (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), PL. ZAWISZY (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), PL. NARUTOWICZA (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), HALA KOPIŃSKA (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), DW. ZACHODNI (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), BERESTECKA (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), POPULARNA (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), ŁOPUSZAŃSKA (→ ZAJEZDNIA KLESZCZOWA), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.)

O godz. 20.40: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. CENTRALNY (→ ZAJEZDNIA STALOWA), RONDO ONZ (→ ZAJEZDNIA STALOWA), HALA MIROWSKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), KINO FEMINA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→ ZAJEZDNIA STALOWA), STARE MIASTO (→ ZAJEZDNIA STALOWA), PARK PRASKI (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. WILEŃSKI (→ ZAJEZDNIA STALOWA), SZWEDZKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), ZAJEZDNIA STALOWA.

O godz. 20.45: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ GOCŁAW), KRUCZA (→ GOCŁAW), MUZEUM NARODOWE (→ GOCŁAW), RONDO WASZYNGTONA (→ GOCŁAW), STACJA KRWIODAWSTWA (→ GOCŁAW), SASKA (→ GOCŁAW), AFRYKAŃSKA (→ GOCŁAW), ABRAHAMA (→ GOCŁAW), BORA-KOMOROWSKIEGO (→ GOCŁAW), GOCŁAW.

O godz. 20.40: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. CENTRALNY (→ ZAJEZDNIA STALOWA), EMILII PLATER (→ ZAJEZDNIA STALOWA), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), NOWY ŚWIAT (→ ZAJEZDNIA STALOWA), TOPIEL (→ ZAJEZDNIA STALOWA), METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (→ ZAJEZDNIA STALOWA), METRO STADION NARODOWY (→ ZAJEZDNIA STALOWA), ZĄBKOWSKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. WILEŃSKI (→ ZAJEZDNIA STALOWA), INŻYNIERSKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), KONOPACKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), SZWEDZKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), ZAJEZDNIA STALOWA.
2016.01.05. L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) BIAŁOBRZEGI – aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Nowa – Maczka – Konopnickiej – Weteranów – aleja Jana Pawła II – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Cegielnia: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Słupno: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Spacerowa – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wólka Radzymińska: Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI).)
Uruchomienie na wniosek gminy Radzymin linii autobusowej łączącej Radzymin z Białobrzegami, Wólką Radzymińską i Nieporętem. Przejęcie połączeń realizowanych dotychczas przez linie R-2 i R-3 organizowane przez gminę Radzymin.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BENIAMINÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• ŁAKI BIEDRONKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• ŁĄKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• ŁĄKI SASANKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN PRZEMYSŁOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN KOLONIA POD LASEM 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN BRONIEWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN MACZKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN ZSO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• RADZYMIN WRÓBLEWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• CEGIELNIA WAWRZYNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SŁUPNO KLUBOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SŁUPNO LIPOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SŁUPNO MAGNOLII 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SŁUPNO SZKOLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SŁUPNO EKOLOGICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SIERAKÓW PODBIPIĘTY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• SIERAKÓW SOBIESKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L31).
• NIEPORĘT PL. WOLNOŚCI 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L31).
2016.01.04. L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego (powrót: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Marmo – Napoleona – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Marmo – Napoleona – Jasińskiego – PKP KOBYŁKA OSSÓW (powrót: PKP KOBYŁKA OSSÓW – Jasińskiego – Emilii Plater – Napoleona).)
Przedłużenie trasy do Turowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KOBYŁKA ROZWADOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L27).
• KOBYŁKA DĄBROWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L27).
• KOBYŁKA KAZIMIERZA ODNOWICIELA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L27).
• KOBYŁKA MAŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L27).
• KOBYŁKA HUBALA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L27).
• PKP KOBYŁKA OSSÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L27).
• KOBYŁKA TURÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L27).
2016.01.02. D3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – aleja Róż – tunel – Piastowska – Krakowska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska).

(Stara trasa: LEGIONOWO (KOLEJOWA) – Kolejowa – Żelazna – Narutowicza – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – LEGIONOWO (KOLEJOWA).) – aleja Legionów – aleja Róż – ... – PKP LEGIONOWO.)
Korekta trasy - wycofanie z III Parceli i skierowanie do pętli na Osiedlu Młodych.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-15) (komunikacja miasta Łomianki) ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla) – Wiślana – Warszawska (powrót: Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – Brukowa – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – ... – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Zachodnią do Dąbrowy Zachodniej.
ŁZ linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Skłodowskiej-Curie (powrót: trasa mostu Skłodowskiej-Curie – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Polskiej Organizacji Wojskowej – ZawadyZwierzyniecEmilianów: Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – droga krajowa nr 8 – Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – Dworzec Autobusowy (pętla) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Wołomińska – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – Radzymin: Piłsudskiego – Jana Pawła II – Cegielnia: Sikorskiego – Polna – Radzymin: Polna – aleja Jana Pawła II – RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: ZAWADY – ZawadyZwierzyniecEmilianów: Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – droga krajowa nr 8 – Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego – Cegielnia: Sikorskiego – CEGIELNIA (PROMYKOWA).

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej: ... – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – Narutowicza) – ... – Cegielnia: Sikorskiego – Polna – Słupno: Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Cegielnia: Polna – Sikorskiego – CEGIELNIA (PROMYKOWA).))
Zmiana trasy na terenie Radzymina - przekształcenie w linię jednokierunkową.
R-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Polskiej Organizacji Wojskowej – Leśna – Mokra – Mokre: Radzymińska – Łosie: Radzymińska – Działkowa – ŁOSIE.

(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – aleja Armii Krajowej – Konopnickiej – Maczka – Nowa – Weteranów – Łąki: Weteranów – Beniaminów: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: – aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).)
Przejęcie dotychczasowej trasy przez linię L31 organizowaną przez ZTM Warszawa. Uruchomienie linii autobusowej kursującej tylko w soboty, niedziele i dni świąteczne i łączącej Radzymin z Łosiami.
R-3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Mickiewicza – Wołomińska – Piłsudskiego – droga krajowa nr 8 – aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II – Spacerowa – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Niektóre kursy: ... – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.))
Przejęcie trasy przez linię L31 organizowaną przez ZTM Warszawa.
R-4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Mazowiecka – Opolska – Opole: Opolska – OPOLE.

(Niektóre kursy: ... – RudaBorki – droga przez Borki – Błękitna (zawrotka) – droga przez Borki – Ruda – ...)

(Stara trasa niektórych kursów: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – ... – Weteranów – Łąki: Weteranów – Biedronki (zawrotka) – Weteranów – BorkiStare Załubice – ... – OPOLE.)
Zmiana trasy kursów przez Borki.
R-5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaBorki – droga przez Borki – Błękitna (zawrotka) – droga przez Borki – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Nowe Załubice: Mazowiecka – Opolska – Opole: Opolska – Opole (pętla) – Opolska – Nowe Załubice: Opolska – Mazowiecka – Stare Załubice: MazowieckaTrzciana) – Wolicka – Arciechów: Wolicka – Zegrzyńska – ARCIECHÓW.

(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Wolicka – Arciechów: Wolicka – Zegrzyńska – ARCIECHÓW.)
Zwiększenie liczby kursów wraz z wprowadzeniem podjazdów do Borków i Nowych Załubic.
N linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek) (komunikacja gminy Radzymin) MARKI (STRUGA) – Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY). Uruchomienie kursującej w weekendowe noce linii autobusowej, łączącej Radzymin z przystankiem przesiadkowym w Markach. Rozkład jazdy linii zsynchronizowany został z rozkładem linii N61 organizowanej przez ZTM Warszawa wraz z miastem Marki.
2016.01.01. 177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 r. – Ursus-Ratusz (pętla) – plac Czerwca 1976 r. – Traktorzystów (powrót: Traktorzystów – Jagiełły) – Szamoty – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – ... – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Dzielnicy Ursus.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).)
Korekta trasy na terenie osiedla Gołąbki.
Ł2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...)
Ograniczenie kursowania do dni powszednich.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONEJ GĘSI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Zielonej Gęsi za skrzyżowaniem z ul. Przejazdową (dotyczy linii 194).
• KONOTOPSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Wincentego Kadłubka za skrzyżowaniem z ul. Leszka Białego (dotyczy linii 194).
• PKP GOŁĄBKI 01 - przeniesienie przystanku na ul. Zielonej Gęsi przed skrzyżowaniem z ul. Wincentego Kadłubka (dotyczy linii 194).
• LESZKA BIAŁEGO 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 194).


POPRZEDNIE ZMIANY - KALENDARIUM ZMIAN W 2015 ROKU

KONTAKT: trasbus@go2.pl.