data |
numer |
rodzaj |
trasa |
uwagi |
2012.01.02. |
L-8 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) |
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. |
Uruchomienie linii autobusowej na wniosek Urzędu Gminy Nieporęt, łączącej Nieporęt z Legionowem i Wólką Radzymińską. |
2012.02.20. |
L-8 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) |
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. |
Korekta trasy na terenie Stanisławowa Pierwszego. |
2012.08.01. |
L-8 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) |
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – WÓLKA RADZYMIŃSKA (WIRAŻOWA). |
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową mostu w ciągu ul. Szkolnej w Wólce Radzymińskiej. |
2013.01.02. |
L-8 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) |
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. |
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem prac drogowych na ul. Szkolnej w Wólce Radzymińskiej. |