data linia rodzaj zmiana uwagi
2010.01.01. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Emilii Plater (zawrotka) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Sprzeczna – Marcinkowskiego – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Zawieszenie linii ze względu na sezon zimowy i małe zainteresowanie ze strony pasażerów.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NAUCZYCIELSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Markach na ul. Kościuszki przy skrzyżowaniu z ul. Nauczycielską (dotyczy linii 732).
2010.01.02. ROJ-BUS
JULIANÓW
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – JULIANÓW.)
Likwidacja firmy "Roj-Bus" - faktyczne przejęcie połączenia przez linię 739.
ROJ-BUS
UWIELINY
PRAŻMÓW
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów – Jeziórko – Krupia Wólka – Kędzierówka – UWIELINY.

(Niektóre kursy: ... – Kędzierówka – Uwieliny – Wągrodno – Wola Wągrodzka – Wola Prażmowska – PRAŻMÓW.))
Likwidacja firmy "Roj-Bus" - przejęcie linii przez PKS Warszawa.
ROJ-BUS
UWIELINY
PRAŻMÓW
linia autobusowa prywatna (nocna pospieszna okresowa - kursuje w piątki i soboty) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów – Jeziórko – Krupia Wólka – Kędzierówka – UWIELINY.)
Likwidacja firmy "Roj-Bus".
ROJ-BUS
BOBROWIEC
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MYSIADŁO AUCHAN – Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego) – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.)
Likwidacja firmy "Roj-Bus".
2010.01.04. 319 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach 7-15) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. Przekształcenie międzyszczytowych kursów linii 809 w dodatkowe kursy linii 319 w związku z likwidacją pętli autobusowej w Zamieniu.
809 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – ... – PODOLSZYN.

(W godzinach międzyszczytowych: ... – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.))
SZPITAL

OSSÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje od poniedziałku do soboty (komunikacja miejska miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – Warszawska – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL). Uruchomienie przez miasto Wołomin dwóch linii autobusowych łączących Wołomin z Ossowem, Zagościńcem i Duczkami. Obsługa: "Vis Attractivia".
SZPITAL

ZAGOŚCINIEC
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje od poniedziałku do soboty (komunikacja miejska miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Duczki: Willowa – Szosa Jadowska – Wołomin: Szosa Jadowska – aleja Niepodległości – Geodetów – aleja Armii Krajowej – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).
2010.01.05. 306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz jeden kurs w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka ostatnich kursów: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – Poleczki – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Wirażowej na czas budowy drogi ekspresowej.
2010.01.11. 902 linia autobusowa specjalna uzupełniająca (przyspieszona) Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.48: WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.

Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.53: PKP WESOŁA – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.
Uruchomienie specjalnej dowozowej linii autobusowej skomunikowanej na stacji WARSZAWA REMBERTÓW z pociągiem SKM odjeżdżającym o godz. 7.06.
Z linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA. Uruchomienie przez miasto Zielonka linii autobusowej łączącej Zielonkę Bankową z Centrum Handlowym M1 w Markach. Jednocześnie zaprzestano dofinansowywania linii R kursującej na trasie ZIELONKA BANKOWA - WILEŃSKA. Obsługa: "Przewóz Osób Autokarem Syrówka Ignacy".
2010.01.12. 731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Cynkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ulic Zegrzyńskiej i Piaskowej w Legionowie.
2010.01.15.
2010.02.04.
W związku z występowaniem silnych mrozów, w celu skrócenia czasu oczekiwania pasażerów na autobusy komunikacji miejskiej, od dnia 15.01.2010 do odwołania na trasach wszystkich linii przyśpieszonych oprócz podstawowych przystanków obowiązują wszystkie pozostałe przystanki napotkane na trasie (oprócz zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków podstawowych oraz przystanków krańcowych innych linii) jako warunkowe.
2010.01.20.
godz. 23.00.
114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos").)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy w związku z budową Trasy Mostu Północnego i zamknięciem ul. Zgrupowania AK "Kampinos" przy ul. Marymonckiej.
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową Trasy Mostu Północnego i zamknięciem ul. Zgrupowania AK "Kampinos" przy ul. Marymonckiej.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos").)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos").)
2010.02.01.
2010.02.14.
FERIE ZIMOWE Zawieszenie kursowania linii: 41, 46, 202, 304, 315, 394, Z-3.
Zawieszenie kursów szkolnych linii: 163, 164, 715, 725.
Zawieszenie dodatkowych skróconych kursów linii: 114, 120, 211, 305, 411, 501, 517.
2010.02.01. 725 linia autobusowa strefowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...)

(Wybrane kursy szkolne: KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ – droga przez Okrzeszyn – Okrzeszyn: Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.))
Wycofanie z kłopotliwego przejazdu przez przebudowywaną al. Wilanowską wraz z wprowadzeniem cyklicznego rozkładu i likwidacją skróconych kursów.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy.
902 linia autobusowa specjalna uzupełniająca (przyspieszona) Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.48: WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.

(Stara trasa: Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.48: WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.

Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.53: PKP WESOŁA – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.)
Likwidacja kursu skróconego.
A linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK KWIATOWA / ŻUKOWSKA – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Dworcowa – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Nowowiejska – Jasna – Szkolna – Królewska – Grudowska – Nadarzyńska – BRWINOWSKA.

(Dwa kursy: ... – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI SZPITAL.)

(Stara trasa: MILANÓWEK KWIATOWA / ŻUKOWSKA – ... – BRWINOWSKA.

(Dwa kursy: ... – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI SZPITAL.)

(Jeden kurs: BRWINOWSKA – Nadarzyńska – Grudowska – Królewska – Szkolna – Jasna – Nowowiejska – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa – Warszawska – PKP – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI SZPITAL.))
Likwidacja kursu z ul. Brwinowskiej do Grodziska Mazowieckiego i skierowanie autobusu stałą trasą do pętli przy ul. Kwiatowej.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (POLKOLOR) – ... – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – WOLA MROKOWSKA (powrót: WOLA MROKOWSKA – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – Garbatka: Postępu – Szeroka – Parole – Mroków: Szkolna – aleja Krakowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Stefanowo: Ułanów – Kurpińskiego – Polna – Malinowa – Urocza – Mroków: aleja Krakowska – ...))
Likwidacja kursów wariantowych przez Stefanowo oraz skierowanie do pętli w Jastrzębcu.
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO (powrót: MYSIADŁO – Piaseczno: Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego).


(Jeden kurs w niedziele i święta kościelne: ... – Nowa Wola: Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – Piaseczno: Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Mleczarska (powrót: Mleczarska – Mysiadło: Łabędzia – Piaseczno: Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Nowa Wola: Krasickiego) – Słoneczna – NOWA IWICZNA (KOŚCIÓŁ).))
Likwidacja kursu świątecznego. Korekta trasy w rejonie Mysiadła.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15). Przejęcie obsługi przez PKS Grodzisk Mazowiecki.
MINI-BUS
ŚRÓDBORÓW
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleja Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK STYLOWA.)
Zaprzestanie przez firmę "Mini-Bus" obsługi linii do Śródborowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BĄKÓWKA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w Bąkówce na ul. Asfaltowej (dotyczy linii 727).
• ROBERCIN 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w Robercinie na ul. Gościniec (dotyczy linii 727).
2010.02.15. 306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSMAŃSKA-DHL – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – ...).)
Zwiększenie liczby wieczornych wariantowych podjazdów do pętli OSMAŃSKA-DHL. Wprowadzenie jednego kursu skróconego na trasie OS. KABATY - OSMAŃSKA-DHL.
717 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Korekta trasy na terenie Ochoty związana ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z ul. Grzymały-Sokołowskiego.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Bielańska – Senatorska – plac Bankowy – Andersa).)
Znikoma frekwencja.
2010.02.20.
2010.02.21.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu pociągów metra pomiędzy stacjami POLITECHNIKA i STOKŁOSY w związku z pracami nad unowocześnieniem urządzeń systemu sterowania ruchem oraz kontroli dyspozytorskiej w metrze.


METRO. MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – ... – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej].
METRO. STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].
70 [tramwaj]. PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
Z-1 [autobus]. CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Batorego – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD.

2010.03.01. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Orląt Lwowskich w celu poprawy obsługi komunikacyjnej wschodniej części osiedla Niedźwiadek.
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
Korekta trasy na terenie Jelonek na wniosek Urzędu Dzielnicy Bemowo.
902 linia autobusowa specjalna uzupełniająca (przyspieszona) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: Jeden kurs jednokierunkowo o godz. 6.48: WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.)
Kasacja linii w związku ze zmianą rozkładu Kolei Mazowieckich.
SANIMAX TRANSPORT linia autobusowa zwykła stała (prywatna) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Stanisławowo – Pomiechówek: Warszawska – Wojska Polskiego – Słowiańska – Kosewko: Słowiańska – Szczypiorno: Słowiańska – Śniadówko: Słowiańska – Błędowo: Słowiańska – Borkowo – Cieksyn – Mokrzyce Dworskie – Ruszkowo – Stare Pieścirogi – Nowe Pieścirogi – Nasielsk: Kolejowa – Kościuszki – Warszawska – NASIELSK MIASTO.
Przystanki: DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), POETÓW, JABŁONNA PAŁAC, NOWY DWÓR MAZOWIECKI NOWODWORZANKA, MODLIN, STANISŁAWOWO, POMIECHÓWEK, KOSEWKO, SZCZYPIORNO, BŁĘDOWO, BORKOWO, CIEKSYN, MOKRZYCE WŁOŚCIAŃSKIE, RUSZKOWO, STARE PIEŚCIROGI, PIEŚCIROGI SZKOŁA (NŻ), NASIELSK PKP, PIEŚCIROGI (NŻ), NASIELSK KOLEJOWA (NŻ), NASIELSK KOŚCIUSZKI II, NASIELSK KOŚCIUSZKI, NASIELSK MIASTO.
Uruchomienie przez firmę "Sanimax-Transport S.C." z Nasielska dwóch linii autobusowych łączących Nasielsk i Świercze z Warszawą.
SANIMAX TRANSPORT linia autobusowa zwykła stała (prywatna) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Zegrzyńska – Nowowdworska – Łajski: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Nasielska – Komornica: Nasielska – Poddębe – Dębe – Ludwinowo Dębskie – Lorcin – Chechnówka – Chrcynno – Pniewo – Nasielsk: Warszawska – Młynarska – Broninek – Pianowo – Chmielewo – Kowalewice – Brodowo – Strzegocin – Sułkowo – Prusinowice – ŚWIERCZE.
Przystanki: DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), POETÓW, JABŁONNA PAŁAC, NOWY DWÓR MAZOWIECKI NOWODWORZANKA, MODLIN, STANISŁAWOWO, POMIECHÓWEK, KOSEWKO, SZCZYPIORNO, BŁĘDOWO, BORKOWO, CIEKSYN, MOKRZYCE WŁOŚCIAŃSKIE, RUSZKOWO, STARE PIEŚCIROGI, PIEŚCIROGI SZKOŁA (NŻ), NASIELSK PKP, PIEŚCIROGI (NŻ), NASIELSK KOLEJOWA (NŻ), NASIELSK KOŚCIUSZKI II, NASIELSK KOŚCIUSZKI, NASIELSK MIASTO.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. OSTROBRAMSKA - zmiana nazwy przystanku na WITOLIN.
• AL. ZJEDNOCZENIA - zmiana nazwy przystanku na BIELANY-RATUSZ.
• OŚRODEK INFORMATYKI PKP - zmiana nazwy przystanku na GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO.
• SZCZĘŚLIWICKA - zmiana nazwy przystanku na GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO.
• HOTEL VERA - zmiana nazwy przystanku na SZCZĘŚLIWICKA.
• KINO OCHOTA - zmiana nazwy przystanku na CZĘSTOCHOWSKA.
• RONDO STARZYŃSKIEGO 12 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 127).
• NAMYSŁOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 127).
• CZEKANOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 115).
• NAPOLEONA BONAPARTE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 115).
• BARTOSZYCKA 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 115).
• SAMOCHODOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 182).
• SPISKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 127).
• BIAŁOBRZESKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 127).
• GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 127).
• RUDZKA 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 157).
• PARK TRAUGUTTA 01 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 127).
• NIEMCEWICZA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 127).
• SUWALSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 127).
2010.03.05.
godz. 23.00.
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→DW. CENTRALNY), FABRYCZNA (→DW. CENTRALNY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Czecha – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, ..., STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie funkcjonowania przystanku PŁOWIECKA 03.
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Czecha – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, ..., MIĘDZYLESIE.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Widoczna – ... – FALENICA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – ... – ALEKSANDRÓW.)
2010.03.08.
godz. 10.00.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka) – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – ... – WILANÓW.)
Korekta tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Francuskiej.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – FALENICA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – ALEKSANDRÓW.)
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Francuskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WANDY 53 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 151).
• WANDY 54 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 151).
2010.03.15. S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(W godz. 5.30-8.30 i 14.00-19.30: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)
Uruchomienie obsługiwanej pociągami Kolei Mazowieckich linii szybkiej kolei miejskiej łączącej Legionowo z Warszawą.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO. Uruchomienie przez Urząd Miasta Legionowo bezpłatnej linii dowozowej do linii Szybkiej Kolei Miejskiej S-9. Przewoźnik obowiązany był zaopatrzyć autobus w tablicę z napisem: "BEZPŁATNY DOWÓZ MIESZKAŃCÓW LEGIONOWA DO LINII KOLEJOWEJ S-9".
2010.03.19. 161 linia autobusowa zwykła stała PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Techniczna – Zagórzańska – Izbicka – Kwitnącej Akacji – Cygańska – Podmokła – Zbójna Góra (pętla) – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – IZBICKA (kraniec między ul. Osterwy i ul. Radłowską) (powrót: IZBICKA (kraniec między ul. Osterwy i ul. Radłowską) – Izbicka – Osterwy – Wilgi – Radłowska – Izbicka – Kwitnącej Akacji).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Patriotów i Izbickiej.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
2010.03.27. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LUBELSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 125, 135, 166, N21 i N71).
• ŚWIECKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii N22 i N72).
• WSPÓLNA DROGA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 702).
2010.03.27.
2010.03.28.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zasilenia związane z weekendem przedświątecznym.


140. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – ... – CH MARKI.
2010.04.01. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Emilii Plater (zawrotka) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Sprzeczna – Marcinkowskiego – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Oficjalna kasacja linii.
2010.04.05. W linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 12-18) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 5 kwietnia (w drugi dzień Świąt Wielkanocnych) specjalnej linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2010.04.06. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy w celu poprawy skomunikowania nocnych linii obwodowych w występujących na ich trasach węzłach przesiadkowych oraz objęcia obsługą komunikacją nocną ciągu ul Saskiej. Zastąpienie na odcinku Dw. Wschodni - Ursynów Północny przez nową linię N03.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY. Uruchomienie linii w celu poprawy skomunikowania nocnych linii obwodowych w występujących na ich trasach węzłach przesiadkowych. Zastąpienie na odcinku Dw. Wschodni - Ursynów Północny linii N02.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – ... – TARGÓWEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy wiaduktu wzdłuż ul. Andersa w rejonie Dworca Gdańskiego.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
OKĘCIE

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI. Wprowadzenie zatrzymywania się na wszystkich przystankach na trasie. Zmiana charakteru na linie płatne - cena biletu 2 zł.
PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
GRODZISK MAZOWIECKI

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od piątku do niedzieli) GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO – Kilińskiego – 3 Maja – Okulickiego – Królewska (powrót: Królewska – Sienkiewicza – Kilińskiego – GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO.) Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka (powrót: aleja Katowicka – Warszawska – Błońska) – Wolica: aleja Katowicka – Janki: Mszczonowska – CH JANKI.
PRZEBUDOWA WIADUKTU WZDŁUŻ UL. ANDERSA W REJONIE DWORCA GDAŃSKIEGO:
• zamknięcie ruchu kołowego na prowizorycznym wiadukcie wzdłuż ul. Andersa;
• zamknięcie jezdni południowej ul. Słomińskiego w rejonie wiaduktu;
• wprowadzenie prowizorycznego objazdu przez ul. Dawidowskiego i Bonifraterską;
• zwężenie jezdni północnej ul. Słomińskiego w rejonie wiaduktu z trzech pasów ruchu do jednego.
2010.04.07. 41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT [d. POTOCKA].

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.

W godzinach popołudniowego szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.)
Czasowe przedłużenie trasy w związku z zawieszeniem kursowania linii 36.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – ... – CH REDUTA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: (W dni powszednie w wybranych godzinach oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Skrócenie trasy - zastąpienie przez linie 180 i 409.
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – ... – WILANÓW.)
Przedłużenie trasy do Chomiczówki w celu zastąpienia wycofanej linii 170. Rezygnacja z oznaczenia "Warszawska Linia Turystyczna".
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".)
Przedłużenie trasy do pętli przy centrum handlowym "Arkadia".
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – RONDO ŻABA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Kołowa (powrót: Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska) – św. Wincentego – RONDO ŻABA.)
Skierowanie dwukierunkowo przez ul. Ossowskiego w celu zastąpienia zawieszonej linii 406.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA" (→TARGÓWEK), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚW. WINCENTEGO, KOŁOWA, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
Zastąpienie przez linie: 28 (w relacji Bemowo - rondo Starzyńskiego), 122 (w relacji Stare Bemowo - linia metra), oraz 212 (w rejonie Targówka).
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, POPIELA (NŻ) (→CH ARKADIA), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", CH ARKADIA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, BOGUSŁAWSKIEGO, METRO MŁOCINY.)
Przedłużenie trasy w celu zastąpienia linii 170. Uruchomienie przystanku warunkowego POPIELA (w kierunku wschodnim).
500 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową.
527 linia autobusowa przyspieszona stała OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: OKOPOWA, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→OKOPOWA), LEWANDÓW (→OKOPOWA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OKOPOWA), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: CH ARKADIA – Kłopot Bis – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), CH TARGÓWEK, ..., SKARBKA Z GÓR.)
Zmiana trasy w celu utrzymania sprawnego połączenia nowych osiedli w Białołęce z linią metra.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RUDZKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 205).
2010.04.07.
2010.04.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Puławskiej na odcinku od ul. Woronicza do pętli Wyścigi (w związku z remontem torowiska) oraz wyłączenie z eksploatacji dwóch torów na pętli Żerań FSO (w związku z przebudową Trasy Toruńskiej).


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
16. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.
36. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
44. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
Z-1 [autobus]. KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska – aleja Wyścigowa – Pallutha – Rzymowskiego – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – KRÓLIKARNIA.).
2010.04.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZEGRZYŃSKA-IMGW 02 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Piaskowej w Legionowie (w kierunku Zegrza) (dotyczy linii 731).
2010.04.10. 30 linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 12-18) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 10 kwietnia linii tramwajowej z okazji 30-lecia Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
2010.04.11. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zasilenia w związku z planowaną na 11 kwietnia br. uroczystością Niedzieli Miłosierdzia Bożego oraz Eucharystią w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego.


171. W godz. 13-15 dodatkowe kursy jednokierunkowo: CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – PKP KOŁO.
171. W godz. 16.30-17 dodatkowe kursy jednokierunkowo: PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – CENTRUM.
190. W godz. 13-15 dodatkowe kursy jednokierunkowo: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – PKP KOŁO.
190. W godz. 16.30-17 dodatkowe kursy jednokierunkowo: PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.
520. W godz. 13-15 dodatkowe kursy jednokierunkowo: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – PKP KOŁO.
520. W godz. 16.30-17 dodatkowe kursy jednokierunkowo: PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
2010.04.12. 159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową magistrali sieci cieplnej na ul. Statkowskiego.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)
MINI-BUS
ŚRÓDBORÓW
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleja Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK STYLOWA. Ponowne uruchomienie przez firmę "Mini-Bus" linii łączącej Otwock z Warszawą.
2010.04.14. MIMTrans linia autobusowa zwykła stała (prywatna) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Krakowska – Rozalin: aleja Krakowska – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: aleja Katowicka – Przeszkoda – Żabia Wola: Przy Trasie – Józefina – Bukówka – Oddział – Krze – Radziejowice – Mszczonów: Wschodnia – Tarczyńska – Warszawska – MSZCZONÓW (RYNEK). Uruchomienie przez firmę MIMTrans z Nowej Bukówki dwóch linii autobusowych łączących Mszczonów i Skuły z Warszawą.
MIMTrans linia autobusowa zwykła stała (prywatna) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Krakowska – Rozalin: aleja Krakowska – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: aleja Katowicka – Żelechów: Chełmońskiego – Zaręby – Ojrzanów – Kaleń – SKUŁY.
2010.04.16.
godz. 14.00.
475 linia autobusowa przyspieszona stała LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Pileckiego – Gandhi – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PORT LOTNICZY IM. F CHOPINA, POLECZKI, METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN.
Uruchomienie linii przyspieszonej w celu stworzenia szybkiego połączenia Lotniska Chopina z linią metra w związku z uroczystościami żałobnymi na pl. Piłsudskiego i częstymi zamknięciami ul. Żwirki i Wigury.
2010.04.17. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany tras i zasilenia w związku z odbywającymi się uroczystościami żałobnymi ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Na podstawie Uchwały Nr LXXIX/2331/2010 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 15 kwietnia 2010r. przejazdy komunikacją miejską w tym dniu były bezpłatne.


4. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
13. Od ok. godz. 13.00 do ok. godz. 16.15 podczas zamknięcia dla ruchu tramwajowego Trasy W-Z: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
16. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – WORONICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
26. Od ok. godz. 13.00 do ok. godz. 16.15 podczas zamknięcia dla ruchu tramwajowego Trasy W-Z: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA.
35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.
Z23 [tramwaj]. CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
116. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.
517. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
519. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: EMILII PLATER – ... – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
718. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

DODATKOWE KURSY JEDNOKIERUNKOWE PO ZAKOŃCZENIU UROCZYSTOŚCI (OD OK. GODZ. 14.00):
125. PARK PRASKI – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
125. HALA MIROWSKA – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
127. METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
127. CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
131. CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
160. PARK PRASKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
190. PARK PRASKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.
190. W godz. 14.00 - ok. 16.15: METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.
190. Od ok. godz. 16.15: METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.
190. HALA MIROWSKA – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
519. CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
520. CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
527. PARK PRASKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Głębocka – MAŁEJ BRZOZY. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
527. W godz. 14.00 - ok. 16.15: METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Głębocka – MAŁEJ BRZOZY. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
527. Od ok. godz. 16.15: METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Głębocka – MAŁEJ BRZOZY. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
2010.04.17.
ok. godz. 9.00.
475 linia autobusowa przyspieszona stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Pileckiego – Gandhi – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PORT LOTNICZY IM. F CHOPINA, POLECZKI, METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN.)
Zawieszenie linii w związku ze wstrzymaniem ruchu lotniczego na terenie całego kraju z powodu chmury pyłu wulkanicznego.
2010.04.18. 475 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Pileckiego – Gandhi – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PORT LOTNICZY IM. F CHOPINA, POLECZKI, METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN.)
Oficjalna kasacja linii.
MC linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ). Uruchomienie przez Urząd Miasta Marki kursującej w niedziele linii autobusowej łączącej centrum miasta z Cmentarzem Parafialnym.
2010.04.19.
2010.04.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. Woronicza (w związku z remontem torowiska) oraz wyłączenie z eksploatacji dwóch torów na pętli Żerań FSO (w związku z przebudową Trasy Toruńskiej).


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
14. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
16. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
36. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
44. WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC. [LINIA STAŁA.]
Z-2 [autobus]. PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – METRO WILANOWSKA.
2010.04.19. Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA. Uruchomienie linii zastępczej w związku z rozpoczęciem budowy wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi wzdłuż ul. Andersa. Linia jednokierunkowa.
2010.04.19.
godz. 11.00.
144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w dzień powszedni w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna (powrót: Milenijna – Produkcyjna – Modlińska) – Ćmielowska – ... – BUKÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Milenijną.
211 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Myśliborska – Światowida – Milenijna (powrót: Milenijna – Produkcyjna – Modlińska – Światowida) – Pomorska – ... – BUKÓW / DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna (powrót: Milenijna – Produkcyjna – Modlińska) – Ćmielowska – ... – NOWODWORY.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Myśliborska – Światowida – Milenijna (powrót: Milenijna – Produkcyjna – Modlińska – Światowida) – Ćmielowska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
2010.04.23.
godz. 10.00.

2010.04.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słomińskiego (na odcinku od ronda "Radosława" do ul. Międzyparkowej) w związku z pracami przy demontażu wiaduktu w ul. Andersa.


1. ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – BANACHA.
16. RATUSZOWA-ZOO – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WORONICZA.
28. KOŁO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – ... – WIATRACZNA.
41. W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
Z-3 [autobus]. RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.
2010.04.24. 114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy w celu uporządkowania podjazdów do stacji metra MŁOCINY.
300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2010.04.28. 115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Przewodowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z II etapem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Patriotów i Izbickiej i zamknięciem przejazdu kolejowego oraz przejazdu ulicą Patriotów w rejonie skrzyżowania z ul. Izbicką.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Przewodowa – Patriotów – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – ... – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
2010.04.30. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Miodowej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2010.05.01. 14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: BANACHA – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Okresowa zmiana trasy związana z zawieszeniem kursowania linii 36 i podwojeniem częstotliwości kursowania linii 18.
102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Miodowej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, TARCHOMIN, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne w godz. 9-19: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
210 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie linii autobusowej w celu realizacji bezpośredniego połączenia szpitala przy ul. Wołoskiej z okolicą Metra Wilanowska po wcześniejszym wycofaniu z tej relacji linii tramwajowej.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne w godz. 10-19) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.
Uruchomienie kursującej w dni świąteczne linii autobusowej łączącej Śródmieście z Ogrodem Zoologicznym.
ARKA linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie (prywatna) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA". Ograniczenie kursowania do dni powszednich.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DKS TARGÓWEK 53 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 212).
• BASENY INFLANCKA - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 500).
2010.05.04. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w godzinach szczytu: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – św. Bonifacego – STEGNY.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów szczytowych.
527 linia autobusowa przyspieszona stała OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: OKOPOWA, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ), CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→OKOPOWA), LEWANDÓW (→OKOPOWA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OKOPOWA), SKARBKA Z GÓR.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: SKARBKA Z GÓR – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.
Przystanki: SKARBKA Z GÓR, ..., WOLA RATUSZ, OKOPOWA, ESPERANTO.)
Wprowadzenie dodatkowych wydłużonych kursów.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) (powrót: ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) – 3 Maja – Mrokowska – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Ogrodowa – Baszkówka: Sadowa – Głosków: Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Gołkowska). Uruchomienie dwóch lokalnych linii autobusowych obsługujących Piaseczno i okoliczne miejscowości.
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.
REAL PRAGA linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) REAL PRAGA – Jubilerska – Ostrobramska – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Meissnera – Abrahama – Fieldorfa – Zamieniecka – Łukowska – Jubilerska – REAL PRAGA. Uruchomienie bezpłatnej linii autobusowej łączącej hipermarket Real położony przy ul. Jubilerskiej z Gocławiem. Linia jednokierunkowa. Obsługa: TANDEM.
TRANSLUD
LINIA 6
linia autobusowa prywatna (stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Zakroczym: Utrata – Gałachy – Warszawska – ZAKROCZYM.
PRZYSTANKI: CENTRUM, PL. BANKOWY, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, PIMOT, ŚLIWICE, DYREKCJA FSO, ŻERAŃ FSO, EKSPRESOWA, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA PIASKOWA, JABŁONNA SZKOLNA, JABŁONNA PAŁAC, RAJSZEW, OSIEDLE JABŁONIE, SKIERDY I, SKIERDY II, SUCHOCIN, BOŻA WOLA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, GAŁACHY I, GAŁACHY II, ZAKROCZYM.
Wprowadzenie kursowania w soboty i niedziele.
2010.05.05. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – ... – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji w ul. Szymanowskiego w Klaudynie.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Sobieskiego w Legionowie (na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rycerskiej).
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(W dni świąteczne: ... – Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).

(W dni świąteczne: ... – Sobieskiego – Krasińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).))
801 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – ... – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).))
2010.05.12. 508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów (powrót: Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska) – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, ..., EKSPRESOWA, PORAJÓW, PICASSA, ..., NOWODWORY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kolektora przesyłowego do Oczyszczalni Ścieków "Czajka".
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów (powrót: Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska) – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – CHOSZCZÓWKA.)
2010.05.15. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Stalowej w związku z realizacją do filmu "Historia Roja, czyli z ziemi lepiej słychać".


23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
Z23 [autobus]. DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – ŚRODKOWA (powrót: ŚRODKOWA – Wileńska – Konopacka – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.).
2010.05.15. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY.) – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→ PL. NARUTOWICZA), MENNICA (→ PL. NARUTOWICZA), MUEZUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych i jednej tramwajowej obsługiwanych m. in. taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 15 maja 2010 r. w godz. 19.00 - 3.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Kazimierzowska – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→ PL. BANKOWY), METRO POLITECHNIKA (→ WILANÓW), LITEWSKA (→ PL. BANKOWY), DS RIVIERA (→ WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, MADALIŃSKIEGO-SZPITAL, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→ PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WILANÓW.

(Od godz. 1.30 obowiązuje trasa skrócona: ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska – MADALIŃSKIEGO SZPITAL (powrót: MADALIŃSKIEGO SZPITAL – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji).)
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – MUZEUM ZIEMI.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→MUZEUM ZIEMI), PL. GRZYBOWSKI, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, MUZEUM ZIEMI.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY. (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, DH SMYK, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, MARKOWSKA, KORSAKA, FABRYKA TRZCINY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – CENTRUM OLIMPIJSKIE (powrót: CENTRUM OLIMPIJSKIE – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY.)
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), HALA MIROWSKA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), KINO FEMINA, ANIELEWICZA, NALEWKI (→PL. BANKOWY), RONDO "RADOSŁAWA" (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), PL. GRUNWALDZKI (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), CYTADELA (NŻ) (→PL. BANKOWY), PL. WILSONA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), DROHICKA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), CENTRUM OLIMPIJSKIE.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), NALEWKI (→PL. BANKOWY), ANIELEWICZA (→PL. BANKOWY), KINO FEMINA (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego (powrót: Zamoyskiego – Sokola) – Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→PL. BANKOWY), NOWY ŚWIAT, TOPIEL, DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), INŻYNIERSKA (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), MARKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KIJOWSKA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (LUBELSKA).
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – AGRYKOLA (powrót: AGRYKOLA – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→AGRYKOLA), PL. GRZYBOWSKI, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, PIĘKNA (→PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU, AGRYKOLA.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]
2010.05.17. S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa Zoo – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.)
Wydłużenie trasy większości kursów do Wieliszewa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RUBINOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Geodetów w Józefosławiu (dotyczy linii 739).
• AGATOWA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 739).
2010.05.25. ZMIANY PRZYSTANKOWE • TORUŃSKA 05 i 06 - likwidacja przystanków w związku z kolejnym etapem przebudowy Trasy Toruńskiej (dotyczy linii 132).
2010.05.27. 106 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla autobusów pętli Okęcie z powodu rozpoczęcia budowy parkingu "Park & Ride".
124 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).)
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – 17 Stycznia – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – ... – URSUS-RATUSZ.)
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz w dni świąteczne: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – ...)

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – ... – WITOLIN.)
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – TORWAR.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – ... – TORWAR.)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
706 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN WARSZAWSKA (powrót: NADARZYN WARSZAWSKA – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – NADARZYN WARSZAWSKA.)
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
721 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
728 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: al. Krakowska – Łazy: al. Krakowska – Marysin: al. Krakowska – Wólka Kosowska: al. Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ZŁOTOKŁOS.)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – MŁOCHÓW.)
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
815 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – ... – PODOLSZYN.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
2010.05.27.
2010.05.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Organizacja komunikacji miejskiej podczas koncertu zespołu AC/DC na lotnisku na Bemowie.


PRZED KONCERTEM:
5. W godz. 14-21 dodatkowe kursy: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – ... – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
23. W godz. 14-21 dodatkowe kursy: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
24. W godz. 14-21 dodatkowe kursy: NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
41. W godzinach popołudniowego szczytu: ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
46. W godzinach popołudniowego szczytu: ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
K1 [autobus]. W godz. 14-21 jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, KINO FEMINA, BEMOWO-RATUSZ, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH.
K2 [autobus]. W godz. 14-21 jednokierunkowo: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.
Przystanki: METRO MŁOCINY, PIASTÓW ŚLĄSKICH.

PO KONCERCIE:
1. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
5. Od godz. 23.00: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Wólczyńska – Broniewskiego – PIASKI.
9. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
23. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.
24. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.
25. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
28. Od godz. 23.00: PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
35. Od godz. 23.00: PIASKI – Broniewskiego – ... – OKĘCIE.
Z-1 [autobus]. W godz. 23.00 - 0.30: KOŁO – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – WROCŁAWSKA (powrót: WROCŁAWSKA – Wrocławska – Radiowa).
M (logo metra). [autobus]. W godz. 23.30 - 2.00 jednokierunkowo: CONRADA – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW.
Przystanki: CONRADA, METRO WAWRZYSZEW.
CENTRUM. [autobus]. W godz. 23.30 - 2.00 jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstanców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.
Przystanki: WROCŁAWSKA, BEMOWO-RATUSZ, POŁCZYŃSKA-PARKING P+R, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, DW. CENTRALNY.
112. W godz. 23.30 - 2.00 dodatkowe kursy jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
2010.05.29. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
Korekta tras objazdowych w związku z przywróceniem ruchu kołowego na ul. Paryskiej.
147 linia autobusowa zwykła stała aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
2010.05.30. D linia tramwajowa specjalna zwykła (obsługiwana taborem zabytkowym) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO (powrót: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy). Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka.
2010.06.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE ŚWIDRY 01 - likwidacja przystanku w związku z budową Trasy Mostu Północnego (dotyczy linii 186, N13, N53 i N63).
2010.06.03. T linia tramwajowa specjalna zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty i niedziele)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa] Uruchomienie linii tramwajowej turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2010.06.05.
ok. godz. 14.00.
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej (powrót: aleja Rzeczyspospolitej – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska) – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, ŚW. BONIFACEGO (→METRO WILANOWSKA), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
Uruchomienie specjalnej linii przyspieszonej w celu zapewnienia sprawnego dowozu jak i rozwozu uczestników uroczystości odbywających się na Polach Wilanowskich oraz w Świątyni Opatrzności Bożej.
2010.06.06. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany tras i zasilenia w związku z odbywającymi się uroczystościami beatyfikacyjnymi ks. Jerzego Popiełuszki na pl. Piłsudskiego.


4. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. Od ok. godz. 13.00 do ok. godz. 15.00 podczas zamknięcia dla ruchu tramwajowego Trasy W-Z: KOŁO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
16. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – WORONICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
23. Od ok. godz. 13.00 do ok. godz. 15.00 podczas zamknięcia dla ruchu tramwajowego Trasy W-Z: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – ... – CZYNSZOWA.
26. Od ok. godz. 13.00 do ok. godz. 15.00 podczas zamknięcia dla ruchu tramwajowego Trasy W-Z: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA.
35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.
T. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
519. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: EMILII PLATER – ... – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
718. Dodatkowe kursy na trasie skróconej: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

DODATKOWE KURSY JEDNOKIERUNKOWE PO ZAKOŃCZENIU UROCZYSTOŚCI (OD OK. GODZ. 13.30):
125. DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
125. HALA MIROWSKA – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
127. METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
160. DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
190. DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.
190. METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.
190. HALA MIROWSKA – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
527. METRO RATUSZ ARSENAŁ – aleja Solidarności – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Głębocka – MAŁEJ BRZOZY. [Obowiązują wszystkie napotkane przystanki - dodatkowe jako warunkowe.]
2010.06.07. 400 linia autobusowa przyspieszona okresowa LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej (powrót: aleja Rzeczyspospolitej – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska) – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, ŚW. BONIFACEGO (→METRO WILANOWSKA), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ.)
2010.06.07. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową pl. Piłsudskiego w Piasecznie i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Kościuszki na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Kościelnej.
2010.06.07.
godz. 23.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu ul. Wał Miedzeszyński (na odcinku od mostu Łazienkowskiego do ul. Trakt Lubelski) w związku z ochroną wału przeciwpowodziowego.


119. EMILII PLATER (PKiN) – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Lucerny – ... – MIĘDZYLESIE.
146. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.
147. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Zwoleńska – ... – FALENICA.
168. RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – ... – REMBERTÓW KOLONIA.
213. POPRAWNA – Kadetów (powrót: Kadetów – Sęczkowa (zawrotka) – Kadetów – POPRAWNA.) – Lucerny – ... – BŁOTA.
411. METRO POLITECHNIKA – ... – most Łazienkowski – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – ... – GOCŁAW / STARA MIŁOSNA.
N75. DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – BŁOTA / KARCZEW KOŚCIÓŁ.
Z-1 [autobus]. PKP MIĘDZYLESIE – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
S10. [Szybka Kolej Miejska]. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.
2010.06.10. 106 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Łopuszańska – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).)
Korekta tras objazdowych w rejonie zamkniętej pętli autobusowej Okęcie (budowa parkingu "Park & Ride").
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).)
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz w dni świąteczne: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – ...)

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – 17 Stycznia – ... – WITOLIN.)
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – TORWAR.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Hynka – ... – TORWAR.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).))
2010.06.12. 271 linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). Uruchomienie kursującej tylko 12 czerwca specjalnej linii autobusowej w związku z Piknikiem Naukowym organizowanym w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.
2010.06.12.
2010.06.13.
900 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Jarosławska – Wiązowska – Emów: Wiązowska – obwodnica Wiązowny – Wiązowna: obwodnica Wiązowny – Góraszka: Lubelska – GÓRASZKA (powrót: GÓRASZKA – Lubelska – Majdan: Lubelska – Warszawa: Szosa Lubelska – Trakt Brzeski – Czecha – Płowiecka).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA (NŻ), KAJKI (NŻ) (→CENTRUM), 1 PRASKIEGO PUŁKU (NŻ) (→CENTRUM), SZOSA LUBELSKA (NŻ) (→CENTRUM), GÓRASZKA.
Uruchomienie bezpłatnej autobusowej linii specjalnej w celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej XV Międzynarodowego Pikniku Lotniczego "Góraszka 2010".
2010.06.14.
godz. 12.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przywrócenie ruchu na ul. Wał Miedzeszyński (na odcinku od mostu Łazienkowskiego do ul. Trakt Lubelski) tylko dla pojazdów osobowych i autobusów ośmio- i dziewięciometrowych w związku z ochroną wału przeciwpowodziowego.


119. EMILII PLATER (PKiN) – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Lucerny – ... – MIĘDZYLESIE.
146. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.
147. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Zwoleńska – ... – FALENICA.
168. RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – ... – REMBERTÓW KOLONIA.
213. GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Wąbrzeska – Kadetów – Lucerny – ... – BŁOTA. [PRZYWRÓCENIE STAŁEJ TRASY.]
411. METRO POLITECHNIKA – ... – most Łazienkowski – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – ... – GOCŁAW / STARA MIŁOSNA.
N75. DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – BŁOTA / KARCZEW KOŚCIÓŁ.
Z-1 [autobus]. PKP MIĘDZYLESIE – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
S10. [Szybka Kolej Miejska]. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.
2010.06.15.
2010.06.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przywrócenie ruchu na ul. Wał Miedzeszyński (na odcinku od mostu Łazienkowskiego do ul. Trakt Lubelski) tylko dla pojazdów osobowych i autobusów ośmio- i dziewięciometrowych w związku z ochroną wału przeciwpowodziowego.


119. EMILII PLATER (PKiN) – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Lucerny – ... – MIĘDZYLESIE.
146. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.
147. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Zwoleńska – ... – FALENICA.
168. RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – ... – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – ... – REMBERTÓW KOLONIA.
411. METRO POLITECHNIKA – ... – most Łazienkowski – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – ... – GOCŁAW / STARA MIŁOSNA.
N75. DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska – aleja Wieniawy-Długoszowskiego) – Wał Miedzeszyński – ... – BŁOTA / KARCZEW KOŚCIÓŁ.
Z-1 [autobus]. LIKWIDACJA LINII.
Z-2 [autobus]. GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – RYCHNOWSKA (powrót: RYCHNOWSKA – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski (zawrotka) – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa). [URUCHOMIENIE LINII.]
S10. [Szybka Kolej Miejska]. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.
2010.06.16.
2010.06.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Organizacja komunikacji miejskiej podczas koncertu zespołów: Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax na lotnisku na Bemowie.


PRZED KONCERTEM:
5. W godz. 14-21 dodatkowe kursy: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – ... – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
23. W godz. 14-21 dodatkowe kursy jednokierunkowo: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – ... – NOWE BEMOWO.
24. W godz. 14-21 dodatkowe kursy jednokierunkowo: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – ... – NOWE BEMOWO.
41. W godzinach popołudniowego szczytu: ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
46. W godzinach popołudniowego szczytu: ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
K1 [autobus]. W godz. 14-21 jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, KINO FEMINA, BEMOWO-RATUSZ, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH.
K2 [autobus]. W godz. 14-21 jednokierunkowo: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.
Przystanki: METRO MŁOCINY, PIASTÓW ŚLĄSKICH.

PO KONCERCIE:
1. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
5. Od godz. 23.00: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Wólczyńska – Broniewskiego – PIASKI.
9. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
23. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.
24. Od godz. 23.00: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.
25. Wydłużenie godzin kursowania do 2.30.
28. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
35. Od godz. 23.00: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – OKĘCIE.
Z-1 [autobus]. W godz. 23.00 - 0.30: KOŁO – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Powstańców Śląskich – WROCŁAWSKA (powrót: WROCŁAWSKA – Wrocławska – Radiowa).
M (logo metra). [autobus]. W godz. 23.30 - 2.00 jednokierunkowo: CONRADA – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – METRO WAWRZYSZEW.
Przystanki: CONRADA, METRO WAWRZYSZEW.
CENTRUM. [autobus]. W godz. 23.30 - 2.00 jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstanców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.
Przystanki: WROCŁAWSKA, BEMOWO-RATUSZ, POŁCZYŃSKA-PARKING P+R, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, DW. CENTRALNY.
112. W godz. 23.30 - 2.00 dodatkowe kursy jednokierunkowo: WROCŁAWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
2010.06.16. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – ... – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z przywróceniem ruchu kołowego na ul. Szymanowskiego w Klaudynie.
2010.06.17. 159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Czerniakowska – Gołkowska – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – EC SIEKIERKI.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy magistrali sieci cieplnej na ul. Statkowskiego.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – Gołkowska – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)
2010.06.18. RADZYMIN

DĄBKOWIZNA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Nieporęt) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Słupno: Jana Pawła II – Żeromskiego – Sieraków: Żeromskiego – Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Dąbkowizna – DĄBKOWIZNA PKP. Uruchomienie współfinansowanej przez Urząd Gminy Nieporęt linii autobusowej łączącej Dąbkowiznę z Radzyminem.
2010.06.20. 115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Przewodowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – ... – ALEKSANDRÓW.)
Zakończenie budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Patriotów i Izbickiej.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Techniczna – Zagórzańska – Izbicka – Kwitnącej Akacji – Cygańska – Podmokła – Zbójna Góra (pętla) – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – IZBICKA (kraniec między ul. Osterwy i ul. Radłowską) (powrót: IZBICKA (kraniec między ul. Osterwy i ul. Radłowską) – Izbicka – Osterwy – Wilgi – Radłowska – Izbicka – Kwitnącej Akacji).)
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Panny Wodnej – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – PKP RADOŚĆ.)

(Stara trasa: STRUSIA – ... – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Patriotów (wschodnia) – Przewodowa – Patriotów – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
2010.06.21. S10 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 6.45-18.00) WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA. Utrzymanie kursowania przywrócenia normalnego ruchu na ul. Wał Miedzeszyński.
2010.06.26.
2010.06.27.
214 linia autobusowa specjalna (zwykła) TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat – Ludna – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR. Uruchomienie kursującej tylko 26 czerwca w godz. 12.30-21.15 oraz 27 czerwca w godz. 11.15-20.15 specjalnej linii autobusowej w związku z imprezą "Święto Wisły 2010". Linia jednokierunkowa.
2010.06.26. S10 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 6.45-18.00) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)
Po wakacjach zastąpiona przez nową linię S1.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Wybrzeże Helskie w rejonie północnego wejścia do zoo (dotyczy linii 444).
2010.06.28. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
101, 197, 304, 315, 394, E-2, E-5, Z-5.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych skróconych kursów linii:
114, 120, 163, 164, 193, 211, 305, 501, 506, 521, 702, 725.

507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Wprowadzenie dodatkowych szczytowych kursów skróconych w związku z zawieszeniem kursowania linii E-5.
2010.06.28.
2010.07.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z pracami kanalizacyjnymi na ul. Zegrzyńskiej w Jabłonnie.


723. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.
731. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH / ŁAJSKI STAROSTWO POWIATOWE.
806. NOWODWORY – ... – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. [Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień również poza godzinami szczytu, zwiększenie częstotliwości kursowania, wprowadzenie taboru wielkopojemnego.]
N63. DWORZEC CENTRALNY – ... – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA [autobus]. BUKÓW – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – JABŁONNA PAŁAC. [Obsługa przez firmę "Translud". Linia bezpłatna.]
2010.06.29. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Białej Góry – Zielonki Wieś: Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – (powrót: Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Białej Góry – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – ... – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu ul. Sienkiewicza w Starych Babicach.
2010.06.30.
godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – ... – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Szeligowskiej (na odcinku od ul. Połczyńskiej do ul. Lazurowej).
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich) – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Połczyńska) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
2010.07.01.
2010.07.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z pracami kanalizacyjnymi na ul. Zegrzyńskiej w Jabłonnie.


723. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.
731. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH / ŁAJSKI STAROSTWO POWIATOWE.
806. NOWODWORY – ... – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny (jezdnia lokalna) – Przylesie – Politechniczna – Przylesie – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. [PRZYWRÓCENIE STAŁEJ TRASY I ROZKŁADU.]
N63. DWORZEC CENTRALNY – ... – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA [autobus]. BUKÓW – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – JABŁONNA PAŁAC. [Obsługa przez firmę "Translud". Linia bezpłatna.]
2010.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
8, 16, 23, 41, 46, ŁD.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych skróconych kursów linii:
3, 162.

1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ...)
Wprowadzenie dodatkowych wydłużonych kursów w związku z likwidacją linii 41.
13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Tymczasowe przedłużenie trasy na Bemowo w związku z zawieszeniem kursowania linii 23. Zwiększenie częstotliwości kursowania w godzinach szczytu, skrócenie trasy dodatkowych kursów szczytowych w związku z brakiem miejsca na pętli KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT [d. POTOCKA].)
Zastąpienie przez wydłużone kursy szczytowe linii 41.
73 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Uruchomienie zastępczej linii tramwajowej w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 23 i planowanym remontem torowiska tramwajowego na ul. Stalowej.
78 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszoną na okres wakacyjny linię 8 oraz część kursów linii 24.
167 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
Uproszczenie trasy na terenie Koła po zakończeniu przebudowy ul. Deotymy i budowy zatok przystankowych.
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego. Skierowanie przez rejon południowego Tarchomina na wniosek Urzędu Dzielnicy Białołęka.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).)
Przedłużenie trasy na terenie Gołąbek.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – św. Bonifacego – STEGNY.)
Wakacyjne ograniczenie kursowania dodatkowych skróconych kursów do godzin porannego szczytu.
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, TARCHOMIN, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ..., NATOLIN PŁN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego. Skierowanie przez ul. Porajów w celu usprawnienia połączenia tego rejonu z Pragą.
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów (powrót: Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska) – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, ..., EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego. Zamiana fragmentu trasy z linią E-4.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) [tylko niektóre kursy w dni powszednie], DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., KONWALIOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, ..., NOWODWORY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego. Skierowanie przez ul. Porajów w celu zastąpienia wraz z linią E-4 wycofanej z tego rejonu linii 508.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA (NŻ), ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ), ODKRYTA (NŻ), CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.)
Wprowadzenie komunikacji miejskiej na ul. Nowodworską. Uruchomienie przystanku warunkowego CERAMICZNA w celu usprawnienia dojazdu do przychodni.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy w dni robocze: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – BorkiStare Załubice – NOWE ZAŁUBICE.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)
Wydłużenie na okres wakacyjny wybranych kursów w dni powszednie do Nowych Załubic w związku z ograniczeniem kursowania linii 734 do dni świątecznych.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wakacyjne zmiany kursów wariantowych obsługujących Sieraków i Hornówek. Zawieszenie wydłużonych kursów do krańca METRO MARYMONT.
734 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki – Stare Załubice – NOWE ZAŁUBICE. Ograniczenie kursowania na okres wakacyjny do dni świątecznych. W dni powszednie linia zastąpiona przez wydłużone kursy linii 705.
E-4 linia autobusowa ekspresowa stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN (→METRO MARYMONT), TARCHOMIN.)
Przekształcenie w linię stałą. Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego i wycofaniem z ul. Porajów linii 508. Likwidacja przystanku BIAŁOŁĘKA RATUSZ w związku z przekroczeniem jego przepustowości.
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Wakacyjne ograniczenie kursowania do godzin porannego szczytu (jednocześnie zwiększono częstotliwość kursowania linii 508).
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów (powrót: Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska) – Świderska – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego.
N53 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego.
2010.07.03.
2010.07.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda "Żaba") oraz na ul. Towarowej (na odcinku od pl. Zawiszy do ronda Daszyńskiego).


1. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
4. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.) – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.
22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
71. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
78. BANACHA – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
T. PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
212. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.
Z-2 [autobus]. BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
Z-4 [autobus]. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
Z-6 [autobus]. PLAC ZAWISZY – Towarowa – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – Towarowa).
2010.07.05. 126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – ... – NOWODWORY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową Trasy Toruńskiej i zamknięciem wiaduktu na ul. Annopol.
2010.07.06. A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Ożarów Mazowiecki) CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Świerkowa – Piotrkówek Duży (zawrotka) – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Poniatowskiego – Sochaczewska – Umiastów: Sochaczewska – Umiastowska – Nowowiejska – Pogroszew: Nowowiejska – Pogroszew Kolonia: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Myszczyn: Zaborowska – Kujawskiego – Feliksów: Kujawskiego – Zaborów: Kujawskiego – Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy: ... – Konopnickiej – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.)
Przejęcie fragmentów tras linii B i C. Oznaczenie literowe linii stosowano wyłącznie w dokumentacji przetargowej.
B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Ożarów Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OŻARÓW MAZOWIECKI PKP – Kolejowa – Konopnickiej – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Poniatowskiego – Sochaczewska – Umiastów: Sochaczewska – Umiastowska – Nowowiejska – Pogroszew: Nowowiejska – Pogroszew Kolonia: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Myszczyn: Zaborowska – Kujawskiego – Feliksów: Kujawskiego – Zaborów: Kujawskiego – Stołeczna – ZABORÓW (KOŚCIÓŁ).)
Przejęcie fragmentów tras przez linię A. Oznaczenia literowe linii stosowano wyłącznie w dokumentacji przetargowej.
C linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Ożarów Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Świerkowa – Piotrkówek Duży (zawrotka) – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.)
2010.07.07.
ok. godz. 18.00.
17 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z awarią komory kanalizacyjnej na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i Krasińskiego.
27 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.)
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Jaśkiewicza (zawrotka) – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II) – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, HALA MIROWSKA, KINO FEMINA, NOWOLIPKI, ANIELEWICZA, STAWKI, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – ... – NOWODWORY.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona (powrót: plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II) – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – ... – METRO MŁOCINY.)
Z-7 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Jaśkiewicza (zawrotka) – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego) – RONDO "RADOSŁAWA".
2010.07.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BRATA ALBERTA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Brata Alberta (pomiędzy ul. Wspólną i Szeroką) w kierunku Rembertowa (dotyczy linii 216).
2010.07.10.
2010.07.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Grochowskiej (na odcinku od pętli WIATRACZNA do pętli GOCŁAWEK) w związku z pracami torowymi na pętli GOCŁAWEK.


3. ANNOPOL – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa).
9. OKĘCIE – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
24. NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
Z-9 [autobus]. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – MARSA.
2010.07.12. 17 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową pętli tramwajowej SŁUŻEWIEC.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
44 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Z17 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Marynarska – Sasanki – SASANKI.
Z44 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO WIERZBNO – Woronicza (powrót: Woronicza – Joliot-Curie – Malczewskiego – aleja Niepodległości – METRO WIERZBNO.) – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
2010.07.16.
godz. 21.30.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska (powrót: Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego) – BOKSERSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania ul. Postępu i Cybernetyki.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska (powrót: Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego) – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – ... – WYCZÓŁKI.)
2010.07.17.
godz. 20.00.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka) – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy al. Wilanowskiej na odcinku od Doliny Służewieckiej do ul. Sobieskiego.
139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) – Przyczółkowa – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
164 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Stara trasa kursu wariantowego: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Puławska – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska) – Przyczółkowa – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) – Przyczółkowa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – nowy łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) – Przyczółkowa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka) – Przyczółkowa – WILANÓW.)
N50 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Sobieskiego – Śródziemnomorska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) – Przyczółkowa – ... – KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SOBIESKIEGO 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 710 i 724).
• RABARBAROWA - zmiana nazwy na PATKOWSKIEGO.
• PATKOWSKIEGO 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 710 i 724).
• KARCZOCHA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 117, 139, 700, 710, 724, N01 i N50).
• SOBIESKIEGO 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 116, 130, 164, N31 i N81).
• ASTRONAUTÓW 01 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 189 i 301).
• SYMPATYCZNA 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 189 i 301).
• POPIELA 06 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 409).
2010.07.19. 73 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Rozpoczęcie przebudowy torowiska tramwajowego na ul. Stalowej.
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Konopacka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Krakowska – Toruńska – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową skrzyżowania ul. Warszawskiej i al. Wojska Polskiego w Piastowie.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Krakowska – Toruńska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2010.07.23.
godz.22.00.

2010.07.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany związane z wymianą nawierzchni północnej jezdni ul. Wolskiej (na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Redutowej) oraz wschodniej jezdni al. Prymasa Tysiąclecia (na odcinku od ronda Zesłańców Syberyjskich do ul. Kasprzaka).


105. STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – ... – PLAC TRZECH KRZYŻY.
125. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – ... – MIĘDZYLESIE.
129. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Wolska (powrót: Wolska – Elekcyjna) – Połczyńska – ... – PKP URSUS.
136. MŁYNÓW – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
154. STARE BEMOWO – ... – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka) – ... – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).
155. KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna (powrót: Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Wolska) – Górczewska – ... – TORWAR.
159. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – ... – EC SIEKIERKI.
167. CHOMICZÓWKA – ... – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.
178. PKP URSUS – ... – Ryżowa – Chrobrego – Globusowa – Dźwigowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego) – Prosta – ... – KONWIKTORSKA.
184. METRO MŁOCINY – ... – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Globusowa – Dźwigowa – Powstańców Śląskich) – ... – SZCZĘŚLIWICE.
186. TARCHOMIN – ... – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – ... – SZCZĘŚLIWICE.
523. STARE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska (powrót: Wawelska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – aleja Armii Ludowej – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
N42. DWORZEC CENTRALNY – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Wolska (powrót: Wolska – Elekcyjna) – Połczyńska – ... – KAROLIN.
N43. DWORZEC CENTRALNY – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r.) – Górczewska – ... – CHOMICZÓWKA.
Z29 [autobus]. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Redutowa – Nakielska – ZAJEZDNIA REDUTOWA (powrót: ZAJEZDNIA REDUTOWA – Norwida – Pustola – Redutowa).
2010.07.24. 114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – aleja Reymonta – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – plac Wilsona – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Popiełuszki i Krasińskiego.
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, HALA MIROWSKA, KINO FEMINA, NOWOLIPKI, ANIELEWICZA, STAWKI, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Jaśkiewicza (zawrotka) – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II) – aleja Armii Krajowej – ... – NOWODWORY.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona (powrót: plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II) – Mickiewicza – ... – METRO MŁOCINY.)
Z-7 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".
2010.07.24.
2010.07.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda "Żaba"), na ul. Słomińskiego (na odcinku od ul. Międzyparkowej do ronda "Radosława") oraz na ul. Towarowej (na odcinku od pl. Zawiszy do ronda Daszyńskiego).


1. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
4. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.) – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.
22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
71. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
78. BANACHA – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
T. PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
212. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.
Z-2 [autobus]. BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
Z-4 [autobus]. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
Z-6 [autobus]. PLAC ZAWISZY – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA.
2010.07.26. 46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagielońska – RATUSZOWA-ZOO. Wcześniejsze przywrócenie kursowania w celu usprawnienia połączenia rejonu Dworca Wileńskiego ze stacją metra RATUSZ i z Wolą.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Perzyńskiego – Broniewskiego – Popiełuszki – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – PLAC WILSONA.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Popiełuszki i Krasińskiego.
2010.07.28. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Emilii Plater.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – CHOSZCZÓWKA.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – STARA MIŁOSNA.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – ... – SADYBA.)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Połczyńska) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – ...))
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej).) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – ... – KAROLIN.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – MARKI STRUGA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA) / HENRYKÓW.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – KARCZEW KOŚCIÓŁ / BŁOTA.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – ... – WAFLOWA.)
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska (powrót: Puławska – Wałbrzyska) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PKP PIASECZNO.

(Dwa kursy: ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – PKP PIASECZNO.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Krakowska – Toruńska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2010.07.29. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Twarda (powrót: Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Emilii Plater.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
119 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne w godz. 10-19) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – ZOO.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW POŁUDNIOWY, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), NORBLIN (→NOWE BEMOWO), RONDO ONZ (→GOCŁAW), DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.))
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→NOWODWORY), RONDO ONZ, HALA MIROWSKA, KINO FEMINA, NOWOLIPKI, ANIELEWICZA, STAWKI, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., NOWODWORY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – 11 Listopada – Konopacka – Stalowa (powrót: Stalowa – Konopacka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Konopacka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zmiana trasy związana z II etapem remontu torowiska tramwajowego na ul. Stalowej.
2010.07.30.
godz. 22.00.

2010.08.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Modlińskiej w Jabłonnie.


723. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.
731. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH / ŁAJSKI STAROSTWO POWIATOWE.
N63. DWORZEC CENTRALNY – ... – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA [autobus]. BUKÓW – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – obwodnica Jabłonny – JABŁONNA ZEGRZYŃSKA. [Obsługa przez firmę "Translud". Linia bezpłatna. Linia kursuje tylko 31 lipca i 1 sierpnia.]
2010.08.01.
2010.08.01.
W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 12.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 66-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki zrezygnowano z trasy CM. WOLSKI - METRO MARYMONT. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, PŁOCKA (NŻ), OS. WOLSKA (NŻ), REDUTA WOLSKA (NŻ), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 65-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Piękna – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→CHEŁMSKA), PL. TEATRALNY (→POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→CHEŁMSKA), PL. POWSTANCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY), CHMIELNA, DH SMYK, GRAND HOTEL, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA.
2010.08.02. 714 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Leśna – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu ul. Akacjowej w Koczargach.
2010.08.06. 723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Sobieskiego w Legionowie (na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rycerskiej).
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(W dni świąteczne: ... – Sobieskiego – Krasińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).

(W dni świąteczne: ... – Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).))
801 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – ... – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).))
B linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ożarów Mazowiecki) P+R POŁCZYŃSKA – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Koprki: Poznańska – Michałówek: Poznańska – Płochocin: Poznańska – Święcice: Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Józefów: Fabryczna – Rokicka – Rokitno: Rokicka – Błonie: Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Traugutta – Targowa – Graniczna – Passowska – PASS. Zmiana oznaczenia linii D wraz z wydłużeniem trasy do Błonia i Passu. Oznaczenie literowe linii stosowano wyłącznie w dokumentacji przetargowej.
D linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Koprki: Poznańska – Michałówek: Poznańska – Płochocin: Poznańska – Święcice: Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Józefów: Fabryczna – JÓZEFÓW (POLMOS).)
A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja miejska miasta Ożarów Mazowiecki) CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Świerkowa – Piotrkówek Duży (zawrotka) – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Poniatowskiego – Sochaczewska – Umiastów: Sochaczewska – Umiastowska – Nowowiejska – Pogroszew: Nowowiejska – Pogroszew Kolonia: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Myszczyn: Zaborowska – Kujawskiego – Feliksów: Kujawskiego – Zaborów: Kujawskiego – Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy: ... – Konopnickiej – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.)
2010.08.06.
godz. 23.00.

2010.08.08.
godz. 20.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Modlińskiej w Jabłonnie.


723. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.
731. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH / ŁAJSKI STAROSTWO POWIATOWE.
N63. DWORZEC CENTRALNY – ... – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA [autobus]. BUKÓW – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – obwodnica Jabłonny – JABŁONNA ZEGRZYŃSKA. [Obsługa przez firmę "Translud". Linia bezpłatna. Linia kursuje tylko w dniach 7-8 sierpnia.]
2010.08.07. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – ... – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Białej Góry – Zielonki Wieś: Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – (powrót: Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Białej Góry – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem remontu ul. Sienkiewicza w Starych Babicach.
2010.08.07. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 14.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott") – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy hotelu "Marriott").) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem piłki nożnej Legia Warszawa - Arsenal Londyn.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 18.30 - 20.30) Jednokierunkowo: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem piłki nożnej Legia Warszawa - Arsenal Londyn.
2010.08.09. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Batorego w Ząbkach.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Sobieskiego – Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – ... – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2010.08.14. 124 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).)
Korekta tras objazdowych w rejonie przebudowywanej pętli OKĘCIE.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – ... – URSUS-RATUSZ)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
706 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN WARSZAWSKA (powrót: NADARZYN WARSZAWSKA – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – NADARZYN WARSZAWSKA.)
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
721 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – KOSÓW.)
728 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: al. Krakowska – Łazy: al. Krakowska – Marysin: al. Krakowska – Wólka Kosowska: al. Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – ZŁOTOKŁOS.)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – MŁOCHÓW.)
807 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
815 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – PODOLSZYN.)
2010.08.16. 130 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne w godz. 9-19: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
Wprowadzenie trasy skróconej w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Szujskiego z powodu budowy kanalizacji sanitarnej.
2010.08.18.
godz. 21.00.

2010.08.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Modlińskiej w Jabłonnie.


723. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK. [Kursy w godz. 21-24.]
731. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH / ŁAJSKI STAROSTWO POWIATOWE. [Kursy w godz. 21-24.]
N63. DWORZEC CENTRALNY – ... – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA [autobus]. BUKÓW – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – obwodnica Jabłonny – JABŁONNA ZEGRZYŃSKA. [Obsługa przez firmę "Translud". Linia bezpłatna. Kursy w godz. 21-24.]
2010.08.19.
2010.08.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska (na odcinku od pętli CM. WOLSKI do pętli OS. GÓRCZEWSKA) w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie centrum handlowego Fort Wola.


10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WYŚCIGI.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
Z26 [autobus]. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
2010.08.19. 14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie pętli SŁUŻEWIEC. Wprowadzenie tras objazdowych w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ciągu: Wołoska - Boboli - Rakowiecka - al. Niepodległości - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa (na odcinku od ul. Woronicza do pl. Narutowicza) w związku z przebudową torowiska.
17 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) KOSZYKOWA – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – KOSZYKOWA.) – Wołoska – Woronicza – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Woronicza – Samochodowa – Garażowa – Wołoska). Uruchomienie autobusowych linii zastępczych.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) KOSZYKOWA – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Filtrowa (powrót: Filtrowa – Krzywickiego – Koszykowa – KOSZYKOWA.) – PL. NARUTOWICZA.
2010.08.19.
godz.10.00.
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – 11 Listopada – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa (powrót: Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – 11 Listopada – Konopacka – Stalowa (powrót: Stalowa – Konopacka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zmiana trasy związana z III etapem remontu torowiska tramwajowego na ul. Stalowej.
2010.08.21. 130 linia autobusowa zwykła stała BERESTECKA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – BERESTECKA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne w godz. 9-19: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
Korekta trasy objazdowej w związku z postulatami pasażerów.
2010.08.23. 44 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie pętli SŁUŻEWIEC.
MINI-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) Kursy do godz. 11.05: OTWOCK MLĄDZ – Majowa – Świerczewskiego – Warszawska – Filipowicza – Matejki – Batorego – Olszowa – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – przejazd pod torami kolejowymi – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. [Linia jednokierunkowa.]

Kursy od godz. 11.05: OTWOCK MLĄDZ – Majowa – Świerczewskiego – Warszawska – przejazd pod torami kolejowymi – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Filipowicza – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. [Linia jednokierunkowa.]
Uruchomienie przez firmę "MINI-BUS" linii autobusowej łączącej Mlądz z centrum Otwocka.
2010.08.27. 716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Krakowska – Toruńska – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Warszawskiej i al. Wojska Polskiego w Piastowie.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – ... – Piastów: Warszawska – aleja Krakowska – Toruńska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2010.08.28.
2010.08.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda "Żaba") w związku z robotami torowymi.


1. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
4. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.) – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.
25. BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA (powrót: NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa).
71. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
212. NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.
Z-2 [autobus]. BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
Z-4 [autobus]. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.
2010.08.28.
2010.08.30.
44 linia tramwajowa specjalna (kursuje w godz. 21.30 - 2.00) WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – WORONICZA. Uruchomienie dodatkowej linii tramwajowej w związku z odbywającą się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu imprezą muzyczną "Orange Warsaw Festival".
2010.08.29. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
ŁD.
2010.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
304, 315, 394, E-2, Z-5.

• Przywrócenie kursów wariantowych linii:
120, 162, 163, 164, 211, 305, 702, 725.

S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)
Uruchomienie kursującej w dni powszednie linii Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej Warszawę z Józefowem i Otwockiem.
331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny (powrót: Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – WYCZÓŁKI. Uruchomienie linii okresowej w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowo powstałych obiektów biurowych w rejonie ul. Poleczki.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Stara trasa dodatkowych kursów: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – św. Bonifacego – STEGNY.)
Likwidacja skróconych kursów szczytowych.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy w dni robocze: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – BorkiStare Załubice – NOWE ZAŁUBICE.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...))
Likwidacja kursów do Nowych Załubic w związku z przywróceniem kursowania linii 734 w dni powszednie.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Przywrócenie przedwakacyjnego układu tras wariantowych.
714 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Klonowa (zawrotka) – Akacjowa – KOCZARGI STARE (powrót: KOCZARGI STARE – Akacjowa – Koczargi Nowe: Szkolna).)
Wprowadzenie dodatkowych kursów na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice w celu zapewnienia dowozu dzieci do szkoły w miejscowości Stare Koczargi.
734 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembielszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki – Stare Załubice – NOWE ZAŁUBICE. Przywrócenie kursowania w dni powszednie po zakończeniu wakacji.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MYSIADŁO – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Puławska – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – JULIANÓW.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Piaseczna. Wprowadzenie w godzinach porannego szczytu dodatkowych wydłużonych kursów w celu zapewnienia dowozu mieszkańców Józefosławia do komunikacji kolejowej.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GÓRKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w al. Jana Pawła II w Słupnie (dotyczy linii 738).
• ŚW. WINCENTEGO 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 527).
• ŚW. WINCENTEGO 04 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 145 i 527).
2010.09.04. 126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – MarywilskaPłochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Wprowadzenie podjazdów do pętli KUPIECKA w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej nowego centrum handlowego MARYWILSKA 44.
426 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→KUPIECKA), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
Uruchomienie kursującej tylko w soboty i niedziele linii autobusowej łączącej centrum handlowe MARYWILSKA 44 z przystankiem przesiadkowym ŻERAŃ FSO.
KUPIECBUS
CENTRUM
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA, RONDO ŻABA, POŻAROWA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, FABRYKA POMP, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
Uruchomienie przez spółkę KUPIEC WARSZAWSKI linii autobusowej łączącej rejon centrum handlowego MARYWILSKA 44 ze Śródmieściem. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZĘSTOCHOWSKA - zmiana nazwy na OCH-TEATR (dotyczy linii 1, 7, 9, 25, 167, 191, 521, N38, N43 i N88).
2010.09.05. C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Nowy Dziekanów: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (NŻ), ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), LASEK BIELAŃSKI (NŻ) (→POCIECHA), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie kursującej tylko 5 września specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2010.09.06. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
8, 23, 101.

• Przywrócenie kursów wariantowych linii:
3, 521.

8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – ... – WIATRACZNA.)
Wycofanie z ul. Kasprzaka i Prostej w związku z zamknięciem ul. Prostej (na odcinku od ul. Karolkowej do ronda Daszyńskiego) z powodu rozpoczęcia budowy II linii metra. Ze względu na przewidywany długi czas trwania objazdu (3 lata) trasę wprowadzono jako stałą.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.)
Wycofanie z ul. Kasprzaka i Prostej w związku z zamknięciem ul. Prostej (na odcinku od ul. Karolkowej do ronda Daszyńskiego) z powodu rozpoczęcia budowy II linii metra. Ze względu na przewidywany długi czas trwania objazdu (3 lata) trasę wprowadzono jako stałą.
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – ... – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.))
Wprowadzenie przedwakacyjnej trasy i rozkładu w związku z zakończeniem przebudowy torowiska na ul. Stalowej i przywróceniem kursowania linii 23.
17 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki (w rejonie skrzyżowania z ul. Krasińskiego ruch w obu kierunkach odbywał się wahadłowo po jednym torze).
27 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki (w rejonie skrzyżowania z ul. Krasińskiego ruch w obu kierunkach odbywał się wahadłowo po jednym torze).
78 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przywrócenie kursowania linii 8 i przedwakacyjnego rozkładu linii 24.
79 linia tramwajowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie uzupełniającej szczytowej linii tramwajowej w związku z przebudową torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej i wycofaniem z Okęcia linii 35.
217 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Uruchomienie linii autobusowej w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej osiedla Miasteczko Wilanów.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→NOWODWORY), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→NOWODWORY), RONDO ONZ, HALA MIROWSKA, KINO FEMINA, NOWOLIPKI, ANIELEWICZA, STAWKI, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, ..., NOWODWORY.)
Likwidacja dodatkowych przystanków w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
Z-7 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki, Słowackiego i Marymonckiej.
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Inżynierska – 11 Listopada – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa (powrót: Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI.) – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zakończenie przebudowy torowiska na ul. Stalowej.
2010.09.08. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy pl. Piłsudskiego w Piasecznie.
2010.09.10. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem modernizacji ul. Zwycięzców.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.)
2010.09.11.
godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – aleja Jana Pawła II – ... – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Prostej (na odcinku od ul. Karolkowej do ronda ONZ) z powodu rozpoczęcia budowy II linii metra.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – ... – MIĘDZYLESIE.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – ... – EC SIEKIERKI.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – ... – KONWIKTORSKA.)
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – ... – STEGNY.)
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), NORBLIN (→NOWE BEMOWO), RONDO ONZ (→GOCŁAW), DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – ... – GOCŁAW.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej).) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej).) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – ... – KAROLIN.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA..

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2010.09.13. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Jarzębskiego – Galla Anonima – Broniewskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Galla Anonima (na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. Kochanowskiego).
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(W dni robocze w godzinach porannego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: STEGNY - PL. KONSTYTUCJI.)

(W dni robocze w godzinach popołudniowego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: PL. KONSTYTUCJI - STEGNY.)
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
Przywrócenie kursowania dodatkowych skróconych kursów po zakończeniu wakacji.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, (MARIENSZTAT), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Przywrócenie kursowania dodatkowych skróconych kursów po zakończeniu wakacji.
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), NORBLIN (→NOWE BEMOWO), RONDO ONZ (→GOCŁAW), DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Stara trasa dodatkowych kursów skróconych: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Likwidacja kursów skróconych w związku z przywróceniem kursowania linii E-5 po zakończeniu wakacji.
720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Jeden kurs w soboty, niedziele i święta wcześnie rano: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – ZagórzeMajdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)
Zwiększenie liczby wariantowych podjazdów do Pęclina w dni powszednie w godzinach porannych z dwóch do czterech.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
Przywrócenie kursowania z uwzględnieniem objazdu remontowanej ul. Emilii Plater.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).
Uruchomienie dwóch lokalnych linii autobusowych obsługujących Wieliszew i okoliczne miejscowości.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WIELISZEW (URZĄD GMINY) – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK.
2010.09.18. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 17.00 - 20.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizowaną na stadionie Legii ceremonią otwarcia V Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Warszawa 2010.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 22.00 - 24.00) Jednokierunkowo: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizowaną na stadionie Legii ceremonią otwarcia V Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Warszawa 2010.
2010.09.20. 14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
17 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej.
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY.)
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.)
79 linia tramwajowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej. Przywrócenie kursowania linii 35.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KOSZYKOWA – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – KOSZYKOWA.) – Wołoska – Woronicza – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Woronicza – Samochodowa – Garażowa – Wołoska).)
Likwidacja autobusowych linii zastępczych.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KOSZYKOWA – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Filtrowa (powrót: Filtrowa – Krzywickiego – Koszykowa – KOSZYKOWA.) – PL. NARUTOWICZA.)
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz w soboty: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Dwa kursy w dni powszednie oraz w soboty: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Dwa kursy w dni powszednie oraz w soboty: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Kilka kursów w dni powszednie: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.))
Wycofanie niektórych kursów z odcinka Pruszków - Warszawa Zachodnia wraz z likwidacją pozostałych skróconych wariantów tras w związku z remontem przejść podziemnych na przystankach Warszawa Włochy i Warszawa Ursus oraz wprowadzeniem ograniczenia ruchu pociągów w tym rejonie.
zS2 linia Kolei Mazowieckich zastępcza (zwykła stała) WARSZAWA URSUS – Piastów – Pruszków – Brwinów – Milanówek – GRODZISK MAZOWIECKI. Uruchomienie linii zastępczych w związku z rozpoczęciem remontu przejść podziemnych pod torami kolejowymi na stacjach Warszawa Włochy i Warszawa Ursus oraz wprowadzeniem ograniczenia ruchu pociągów w tym rejonie.
zS2 linia szybkiej kolei miejskiej zastępcza (zwykła stała) WARSZAWA ZACHODNIA – WARSZAWA ODOLANY.
zS2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ODOLANY – Potrzebna – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów).
Przystanki: ODOLANY, PKP WŁOCHY, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: NOWE WŁOCHY – ... – Popularna – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w ogólnodostępnych rozkładach jazdy.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, (PL. TRZECH KRZYŻY), MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
2010.09.27. 130 linia autobusowa zwykła stała BERESTECKA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – BERESTECKA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: BERESTECKA – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne w godz. 9-19: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.))
Zakończenie sezonu letniego.
444 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne w godz. 10-19) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – ZOO (powrót: ZOO – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, RATUSZOWA ZOO (→ZOO), ZOO-WEJŚCIE PÓŁNOCNE (→DW. CENTRALNY), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), ZOO-WEJŚCIE GŁÓWNE.)
2010.09.29. 105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – ... – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie Jelonek w związku z zakończeniem budowy kanalizacji w ul. Szeligowskiej.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich) – KAROLIN.)
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – Wolska – ... – MIĘDZYLESIE.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Połczyńska) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej).) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – ... – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa) – KAROLIN.)
2010.10.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursów wariantowych linii:
114, 193.

120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – OLESIN.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Gilarska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza – TARGÓWEK RATUSZ (powrót: TARGÓWEK RATUSZ – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska).))
Likwidacja kursów skróconych - skierowanie wszystkich kursów do pętli Olesin.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Wycofanie z odcinka dublującego się z linią 103 i skierowanie przez Nowe Bemowo i Koło w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli położonych w rejonie ul. Obrońców Tobruku.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze Sanatorium – Zagórze – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(Niektóre kursy: ... – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – Rudka: droga krajowa nr 17 – Otwock: droga krajowa nr 17 – Wola Ducka – WOLA KARCZEWSKA.)
Przedłużenie trasy części kursów do Woli Karczewskiej.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny (jezdnia lokalna) – Przylesie – Politechniczna – Przylesie – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. Wprowadzenie kursowania w dni świąteczne wraz ze zmianą oznaczenia.
806 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny (jezdnia lokalna) – Przylesie – Politechniczna – Przylesie – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.)
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej obsługującej Piastów.
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – ZALESIE GÓRNE (WIEKOWEJ SOSNY). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej Piaseczno z Zalesiem Górnym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZAJEZDNIA REDUTOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 129, 159 i 197).
• OS. LEŚNE - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 201).
• LEKTYKARSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 197).
2010.10.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BASENY INFLANCKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 409).
2010.10.04. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Twarda (powrót: Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ...))
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...))
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska). (Stara trasa: PKP URSUS – ... – KONWIKTORSKA.

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...))
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. (Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – SKARBKA Z GÓR.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Emilii Plater.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – TARGÓWEK.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – CHOSZCZÓWKA.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – ... – STARA MIŁOSNA.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Konstytucji – ... – SADYBA.)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Książęca – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Zawiszy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – ... – MŁOCINY-UKSW.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Królewska – ...))
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Chmielnej).) – Towarowa – ... – KAROLIN.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY.)
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – MARKI STRUGA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI (powrót: WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – WOŁOMIN OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA (powrót: LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Wybrane kursy: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego) – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.)

(Jeden kurs: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – LEGIONOWO OSIEDLE JAGIELLOŃSKA / CHOTOMÓW / HENRYKÓW.)
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Bankowy – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – KARCZEW KOŚCIÓŁ / BŁOTA.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Konstytucji – ... – WAFLOWA.)
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska (powrót: Puławska – Wałbrzyska) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PKP PIASECZNO.

(Dwa kursy: ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – Książęca – ... – PKP PIASECZNO.)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – plac Zawiszy – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
MINI-BUS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.

(Stara trasa: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – ... – KARCZEW GS.)
Korekta tras na terenie Śródmieścia.
MINI-BUS BIS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.

(Stara trasa: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – ... – KARCZEW GS.)
MINI-BUS ŚRÓDBORÓW linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK STYLOWA.

(Stara trasa: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – ... – KARCZEW GS.)
2010.10.05. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Twarda (powrót: Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Grzybowski – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Emilii Plater.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
119 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).) – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD., METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., URSYNÓW PŁN.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., KAROLKOWA (NŻ), NORBLIN (→NOWE BEMOWO), RONDO ONZ (→GOCŁAW), DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→NOWODWORY), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., NOWODWORY.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II w rejonie ul. Złotej).) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
2010.10.06. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Jarzębskiego – Galla Anonima – Broniewskiego – Rudnickiego – Maczka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem przebudowy ul. Galla Anonima (na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. Kochanowskiego).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • FELIŃSKIEGO 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rydygiera po skręcie z ul. Felińskiego (dotyczy linii Z-5).
• KS. BOGUCKIEGO 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rydygiera na wysokości budynku Zajączka 23 (dotyczy linii Z-5).
• PL. GRUNWALDZKI 62 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Matysiakówny przed pl. Grunwaldzkim (dotyczy linii Z-5).
2010.10.07. 186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
2010.10.08. N01 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – ... – WILANÓW.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej w związku z remontem zapadającej się jezdni w tunelu pod torami PKP. Skierowanie na trasę objazdową.
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Korekta trasy w rejonie Wyględowa.
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
Korekta trasy w rejonie Wyględowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. CENTRALNY 05 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii N36).
2010.10.09. 106 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska))
Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej w związku z remontem zapadającej się jezdni w tunelu pod torami PKP. Zastąpienie przez linię 184 (o zwiększonej częstotliwości kursowania).
129 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej w związku z remontem zapadającej się jezdni w tunelu pod torami PKP. Zastąpienie przez linię 197 (na odcinku: Koło - Cm. Wolski) oraz zastępczą Z-9 (na odcinku Ciepłownia Wola - PKP Ursus).
189 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Globusowa – Chrobrego (powrót: Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – WAŁOWICKA.) – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – ... – SADYBA.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej w związku z remontem zapadającej się jezdni w tunelu pod torami PKP. Zastąpienie na wycofanym odcinku przez linię zastępczą Z-9.
194 linia autobusowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – ... – PKP GOŁĄBKI.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Z-9 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS. Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Dźwigowej w związku z remontem zapadającej się jezdni w tunelu pod torami PKP. Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych ze względu na przewidywany długi okres zamknięcia dla ruchu ul. Prostej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
2010.10.09. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 14.00 - 17.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem charytatywnym.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 19.00 - 22.00) Jednokierunkowo: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem charytatywnym.
2010.10.10. 901 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 16.00 - 19.00) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM (→WIATRACZNA), PL. KONSTYTUCJI (→WIATRACZNA), METRO POLITECHNIKA (→WIATRACZNA), PL. NA ROZDROŻU (→WIATRACZNA), ROZBRAT, TORWAR, SASKA (→DW. CENTRALNY), PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI (→DW. CENTRALNY), OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), WIATRACZNA.
Uruchomienie linii dowozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem piłki nożnej Legia Warszawa - FC Den Haag.
901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 21.00 - 23.00) Jednokierunkowo: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizowanym na stadionie Legii meczem piłki nożnej Legia Warszawa - FC Den Haag.
2010.10.13.
godz. 12.00.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – ... – KABATY STP.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem budowy drugiej jezdni al. KEN (na odcinku od ul. Belgradzkiej do ul. Wąwozowej).
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSMAŃSKA-DHL – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – ...).)

(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2010.10.15. N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny). Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – ... – Herbsta – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej zachodniej części Ursynowa oraz utworzenia przystanku zbiorczego dla linii N34 i N36 w obrębie zespołu METRO POLE MOKOTOWSKIE w kierunku krańca DW. CENTRALNY.
2010.10.16. KUPIECBUS
LEGIONOWO
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH.
Przystanki: KUPIECKA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, JABŁONNA OS. PRZYLESIE, LEGIONOWO SOBIESKIEGO, LEGIONOWO SOWIŃSKIEGO, LEGIONOWO JAGIELLOŃSKA, LEGIONOWO STRUŻAŃSKA, LEGIONOWO OS. PIASKI, LEGIONOWO PIASKOWA, LEGIONOWO AL. LEGIONÓW, LEGIONOWO CMENTARZ, LEGIONOWO OS. MŁODYCH.
Uruchomienie przez spółkę KUPIEC WARSZAWSKI drugiej linii autobusowej łączącej rejon centrum handlowego MARYWILSKA 44 z Legionowem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. DERBY 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 204 i 304).
2010.10.16.
godz. 12.00.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Zwycięzców.
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – ... – GOCŁAW.)
2010.10.17. 130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: BERESTECKA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – BERESTECKA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Szujskiego.
2010.10.20. zS2 linia Szybkiej Kolei Miejskiej zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – WARSZAWA ODOLANY.)
Rozpoczęcie kolejnego etapu remontu przejść podziemnych pod torami kolejowymi na stacjach Warszawa Włochy i Warszawa Ursus. Zastąpienie linii wahadłowej obsługiwanej przez SKM przez linię autobusową zS2 w celu ograniczenia liczby przesiadek.
zS2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów).
Przystanki: DW. ZACHODNI, BERESTECKA, PKP WŁOCHY, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: ODOLANY – Potrzebna – Świerszcza – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
Przystanki: ODOLANY, PKP WŁOCHY, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
2010.10.22. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)
Korekta trasy wybranych kursów w celu objęcia rejonu Utraty komunikacją nocną.
2010.10.23.
godz. 1.00.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY (powrót: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Dolina Służewiecka).

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem zjazdu z Doliny Służewieckiej w al. KEN z powodu robót drogowych.
2010.10.23. 141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – (powrót: Bokserska – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – BOKSERSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska (powrót: Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego) – BOKSERSKA.)
Przywrócenie przejazdu wzdłuż ul. Postępu.
2010.10.25. 508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) [tylko niektóre kursy w dni powszednie], DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.
2010.10.30. N01 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Dźwigowej.
2010.10.30.
2010.11.01.
C1 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 30 X - 1 XI specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy. Pełny wykaz linii i zmian znajduje się TUTAJ.
C2 linia tramwajowa cmentarna zwykła METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
C3 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
C07 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – LEŚNEJ POLANKI (powrót: LEŚNEJ POLANKI – Mehoffera – Modlińska).
C09 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
C10 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, MURANOWSKA (NŻ), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C11 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
C12 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE (→KRÓLEWSKA), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, SZPITAL WOLSKI, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
C13 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
C14 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
C20 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, DKS TARGÓWEK (→CM. BRÓDNOWSKI), HANDLOWA (→CM. BRÓDNOWSKI), SKARGI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→DW. WSCHODNI), 11 LISTOPADA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), BRÓDNOWSKA (→DW. WSCHODNI), HARNASIE (NŻ) (→DW. WSCHODNI), INŻYNIERSKA (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C22 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA.
C24 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA, PIASKI (→CM. PÓŁNOCNY), KOCHANOWSKIEGO (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
C25 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C27 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót:METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), BOGUSŁAWSKIEGO, METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
C42 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, MURANOWSKA (NŻ), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C50 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), WÓLCZYŃSKA, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
C51 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
C56 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, SOKRATESA, METRO WAWRZYSZEW, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (→BRÓDNO PODGRODZIE), OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→ CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
C63 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C69 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
C70 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C76 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C80 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, SOKRATESA, WRZECIONO, PRZY AGORZE, CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
C84 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA (powrót: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
C88 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
C90 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
DĄBROWA

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Legionowo) PKP LEGIONOWO – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO (PLAC ZGODY) (powrót: LEGIONOWO (PLAC ZGODY) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
WKD KAZIMIERÓWKA

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA) – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – WKD Grudów (zawrotka) – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki).
PKP MILANÓWEK

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK.).
2010.10.30.
godz.22.00.
106 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska). Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu ul. Dźwigowej.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Globusowa – Chrobrego (powrót: Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – WAŁOWICKA.) – Kleszczowa – ... – SADYBA.)
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – ... – PKP GOŁĄBKI.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: WAŁOWICKA – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.) – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Z-9 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.)
2010.11.01. 199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – 3 Maja – Orla – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu modernizacji ul. Batorego w Ząbkach.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Bystra – Ząbki: 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Sobieskiego – Batorego – 3 Maja – ... – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
MC linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ).)
Zawieszenie kursowania na okres zimowy.
2010.11.02. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont przejazdu kolejowego w Falenicy.


142. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
213. GOCŁAW – ... – Izbicka – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – Aleksandrów – Podkowy – Złotej Jesieni – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – BYSTRZYCKA (powrót: BYSTRZYCKA – Bystrzycka – Walcownicza – Petunii).
305. STRUSIA – ... – Zwoleńska – Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza (zawrotka) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
N72. DWORZEC CENTRALNY – ... – Zwoleńska – Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
Z13. PKP FALENICA – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – PKP FALENICA.) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
2010.11.02. 11 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Bohaterów Modlina – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Berlinga – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Nałęcza – Modlińska – Sawy – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim dwóch przeciwbieżnych jednokierunkowych linii autobusowych łączących Osiedle Młodych, Okunin i Twierdzę Modlin z centrum miasta. Obsługa: Translud. Cena biletu na całej trasie: 1 zł.
12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Zakroczymska – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Magistracka – Legionów – Modlińska – Kościuszki – Partyzantów – Paderewskiego – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Berlinga – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.]
2010.11.05.
2010.11.07.
902 linia autobusowa specjalna (zwykła) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka). Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z uroczystą inauguracją Centrum Nauki Kopernik. Kursy: 5 listopada w godz. 18.00 - 2.30 oraz 6 i 7 listopada w godz. 9.30 - 21.30.
2010.11.05. 112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – CH MARKI.) – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – ... – KAROLIN.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy Trasy Toruńskiej i brakiem zgody na korzystanie z wiaduktu nad Trasą Toruńską przy Domu Meblowym Ikea.
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – ... – NOWODWORY.)
140 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – Głębocka – Jesiennych Liści (zawrotka) – Głębocka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Głębocka – CH TARGÓWEK.) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
2010.11.06.
godz. 12.00.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałych tras w związku z otwarciem przebudowanej ul. Francuskiej. Pozostawienie linii: 147, N22 i N72 na trasach objazdowych do czasu podjęcia decyzji przez Urzędy Dzielnic: Pragi Południe i Wawra.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – UTRATA SKŁAD.)
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
2010.11.07. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Dworcowa – Towarowa – PKP Piaseczno (pętla) – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Falenty: Opackiego – FALENTY (FALENTY OSIEDLE).)

(Stara trasa: PIASECZNO (KOŚCIELNA) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Kościuszki – Kościelna – PIASECZNO (KOŚCIELNA).) – Dworcowa – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI) / FALENTY (FALENTY OSIEDLE).)
Przeniesienie przystanku krańcowego na terenie Piaseczna.
2010.11.09. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Olszowa – Karczewska – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30: BŁOTA – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem ul. Batorego w Otwocku (na odcinku od ul. Przewoskiej do zjazdu do szpitala).
2010.11.11.
godz. 22.00

2010.11.15.
godz. 4.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wymiana nawierzchni ul. Wspólnej w Wesołej.


173. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Ilskiego) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – STARA MIŁOSNA. [Trasa obowiązuje od 11 listopada od ok. godz. 22.00 do 12 listopada do ok. godz. 22.00.]

173. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Płowiecka) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – STARA MIŁOSNA. [Trasa obowiązuje od 12 listopada od ok. godz. 22.00 do 14 listopada do końca kursowania.]

215. MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Instruktorska – Płatnerska – Korkowa – MARYSIN. [Trasa obowiązuje od 12 listopada od ok. godz. 22.00 do 14 listopada do końca kursowania.]

216. PKP REMBERTÓW (kraniec na ul. Marsa) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Instruktorska – Płatnerska – Korkowa – MARYSIN. [Trasa obowiązuje od 12 listopada od ok. godz. 22.00 do końca kursowania. W dniach 13 i 14 listopada linia zawieszona - zastąpiona przez linię Z16.]

514. DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Ostrobramska) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – WOLA GRZYBOWSKA. [Trasa obowiązuje od 11 listopada od ok. godz. 22.00 do 14 listopada do końca kursowania.]

N21. DWORZEC CENTRALNY – ... – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Płowiecka) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – STARA MIŁOSNA. [Trasa obowiązuje w nocy z 11 na 12 listopada.]

N21. DWORZEC CENTRALNY – ... – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Płowiecka) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – STARA MIŁOSNA. [Trasa obowiązuje w noce: z 12 na 13, z 13 na 14 oraz z 14 na 15 listopada.]

N71. DWORZEC CENTRALNY – ... – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – WOLA GRZYBOWSKA. [Trasa obowiązuje w nocy z 11 na 12 listopada.]

N71. DWORZEC CENTRALNY – ... – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa (powrót: Marsa – Płowiecka) – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – WOLA GRZYBOWSKA. [Trasa obowiązuje w noce: z 12 na 13, z 13 na 14 oraz z 14 na 15 listopada.]

Z16. PKP WESOŁA – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Niemcewicza – Brata Alberta – ZIELONA.
2010.11.11.
2010.11.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słomińskiego (na odcinku od ronda "Radosława" do ul. Międzyparkowej) w związku z robotami torowymi.


1. ANNOPOL – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
16. RATUSZOWA-ZOO – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WORONICZA.
28. KOŁO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – ... – WIATRACZNA.
Z-3 [autobus]. RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.
2010.11.11. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy w celu poprawy dojazdu do budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy zachodnim odcinku ul. Dzielnej.
714 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Leśna – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Klonowa (zawrotka) – Akacjowa – KOCZARGI STARE (powrót: KOCZARGI STARE – Akacjowa – Koczargi Nowe: Szkolna).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Akacjowej w Koczargach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BELLOTTIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Dzielnej za skrzyżowaniem z ul. Bellottiego (dotyczy linii 107).
• METRO WILANOWSKA 08 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 107).
• CURTIS PLAZA 05 i 06 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 107).
• SUWALSKA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 104, 112, 134, 156, 204 - stały oraz N64 - warunkowy).
2010.11.15. 46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagielońska – RATUSZOWA-ZOO. Ograniczenie kursowania do godzin porannego szczytu.
N-SKM linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nieporęt) LEGIONOWO PKP – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Wirażowa – Szkolna – Dąbkowizna – DĄBKOWIZNA PKP. Uruchomienie finansowanej przez Urząd Gminy Nieporęt linii autobusowej łączącej Legionowo z Wólką Radzymińską. W autobusach obowiązują bilety ZTM (z wyłączeniem jednorazowych) i karta miejska. Obsługa: RAF-BUS.
2010.11.18. 304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – KĄTY GRODZISKIE (powrót: KĄTY GRODZISKIE – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie).

(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)

(Stara trasa: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.) – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)

(Niektóre kursy: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK.) – Skarbka z Gór – osiedle Derby – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.))
Korekta trasy w związku z postulatami mieszkańców o poprawę dojazdu do Szkoły Podstawowej Nr 112 oraz do Gimnazjum Nr 164 zlokalizowanych przy ul. Ostródzkiej 175.
KUPIECBUS
CENTRUM
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA, RONDO ŻABA, POŻAROWA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, FABRYKA POMP, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: PLAC STARYNKIEWICZA – ... – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa (powrót: Płytowa – Płochocińska – Białołęcka – Kopijników – Łabiszyńska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności) – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA (→KUPIECKA), RONDO ŻABA (→KUPIECKA), JÓRSKIEGO (→PL. STARYNKIEWICZA), POŻAROWA (→KUPIECKA), BARTNICZA (→KUPIECKA), BAZYLIAŃSKA (→KUPIECKA), MŁODZIEŃCZA (→PL. STARYNKIEWICZA), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→PL. STARYNKIEWICZA), ŁABISZYŃSKA (→PL. STARYNKIEWICZA), FABRYKA POMP (→KUPIECKA), PKP ŻERAŃ (→KUPIECKA), BRUSZEWSKA (→PL. STARYNKIEWICZA), KUPIECKA.)
Zmiana trasy dwóch porannych kursów ze względu na przebudowę Trasy Toruńskiej i duże utrudnienia w ruchu na tej trasie. Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
2010.11.22. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.)

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.))
Zmiana trasy kursów skróconych w związku z czasowym wyłączeniem z ruchu skrętu z ul. Ratuszowej w ul. Jagiellońską (w kierunku pętli RATUSZOWA-ZOO).
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CZYNSZOWA – Stalowa – 11 Listopada – ... – BANACHA.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagielońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Zmiana trasy w związku z czasowym wyłączeniem z ruchu skrętu z ul. Ratuszowej w ul. Jagiellońską (w kierunku pętli RATUSZOWA-ZOO).
2010.11.24. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: NOWE WŁOCHY – ... – Popularna – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)
Likwidacja prawie wszystkich dodatkowych kursów skróconych (pozostaje tylko jedna "wtyczka" kursująca w godzinach porannego szczytu) w związku z zakończeniem remontu przejść podziemnych pod torami kolejowymi na stacjach Warszawa Włochy i Warszawa Ursus oraz przywróceniem normalnego ruchu pociągów w tym rejonie.
zS2 linia Kolei Mazowieckich zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WARSZAWA URSUS – Piastów – Pruszków – Brwinów – Milanówek – GRODZISK MAZOWIECKI.)
Likwidacja linii zastępczych w związku z zakończeniem remontu przejść podziemnych pod torami kolejowymi na stacjach Warszawa Włochy i Warszawa Ursus oraz przywróceniem normalnego ruchu pociągów w tym rejonie.
zS2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów).
Przystanki: DW. ZACHODNI, BERESTECKA, PKP WŁOCHY, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
2010.11.30.
ok. godz. 13.00.

2010.12.04.
godz. 17.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Trakt Lubelski / Kadetów / Lucerny z jednoczesnym zamknięciem skrzyżowania dla ruchu.


119. EMILII PLATER (PKiN) – ... – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – ... – MIĘDZYLESIE.

142. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Trakt Lubelski – ... – ALEKSANDRÓW.

213. GOCŁAW – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Mrówcza – ... – BŁOTA.

305. STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna (powrót: Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – ... – MIĘDZYLESIE.

702. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Trakt Lubelski – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.

N72. DWORZEC CENTRALNY – ... – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.

Z-1. LUCERNY – Lucerny – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski – KLIMONTOWSKA – [bez pasażerów: Trakt Lubelski – zawrotka w rejonie skrzyżowania ul. Trakt Lubelski z ul. Wąbrzeską] – LUCERNY – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Lucerny – LUCERNY.


Z-2. LUCERNY – Lucerny – Szpotańskiego – Zwoleńska – Trakt Lubelski – TRAKT LUBELSKI-LAS – [bez pasażerów: Trakt Lubelski – zawrotka w rejonie posesji przy ul. Trakt Lubelski 271] – LUCERNY – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Szpotańskiego – Lucerny – LUCERNY.
2010.11.30.
godz. 22.00.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Fletniowa – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem budowy wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ul. Klasyków.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).)
2010.12.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • NUGAT 02 - zmiana oznaczenia na NUGAT 01.
• NUGAT 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Nugat przed skrzyżowaniem z ul. Nowoursynowską w kierunku ul. Kiedacza (dotyczy linii 148).
• POLINEZYJSKA 04 - przeniesienie przystanku zlokalizowanego na ul. Indiry Gandhi sprzed skrzyżowania z ul. Cynamonową za skrzyżowanie (uruchomienie dla linii 136, 192, 306 i 715).
• PODLEŚNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Akacjowej w Koczargach Starych (dotyczy linii 714).
2010.12.02.
godz. 14.00.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI. Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej w związku z okresowymi utrudnieniami w kursowaniu tramwajów na Trasie W-Z spowodowanymi bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi.
2010.12.03. 500 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), BASENY INFLANCKA (NŻ), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie ruchu kołowego na jezdni południowej ul. Słomińskiego w rejonie Dworca Gdańskiego.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – TARGÓWEK.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Dawidowskiego – tymczasowy przejazd przez ul. Andersa – Bonifraterska – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA.)
2010.12.04. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC.)
Zakończenie sezonu wyścigów konnych.
KUPIECBUS
ŻERAŃ
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
Uruchomienie przez spółkę KUPIEC WARSZAWSKI dwóch kolejnych bezpłatnych linii dowozowych łączących rejon centrum handlowego MARYWILSKA 44 z przystankiem przesiadkowym ŻERAŃ FSO, Bielanami i Chomiczówką.
KUPIECBUS
CHOMICZÓWKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA (NŻ), SOKRATESA, PRZYTYK (NŻ), METRO WAWRZYSZEW, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, PODCZASZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (NŻ) (→KUPIECKA), OS. POTOK (NŻ), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA.
2010.12.05. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 5 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Mikołajek. Linia obsługiwana taborem zabytkowym. Linia jednokierunkowa.
2010.12.06. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w godzinach szczytu: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – św. Bonifacego – STEGNY.)
Przywrócenie funkcjonowania dodatkowych kursów skróconych. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w ogólnodostępnych rozkładach jazdy.
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – ... – OLSZYNKA.)
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w ogólnodostępnych rozkładach jazdy.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN.
Wprowadzenie kursowania w godzinach porannego szczytu tylko w jednym kierunku w celu usprawnienia dojazdu z Tarchomina i Nowodworów do linii metra (18 listopada zwiększono do 3 minut szczytową częstotliwość kursowania linii 508).
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, METRO MARYMONT.
2010.12.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZARYCH SZEREGÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na terenie Jabłonny.
2010.12.12. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Stara trasa: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.))
Przedłużenie linii do Pruszkowa wraz z likwidacją wariantowego kursu skróconego.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Stara trasa: PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.))

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.))

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.))

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.))
Przejęcie odcinka trasy do Pruszkowa przez linię S1.
215 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.

(Kursy do godz. 6.00 oraz po godz. 21.00: ... – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – Zielona (pętla) – Brata Alberta – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.)
Skierowanie wybranych kursów dwukierunkowo przez pętlę ZIELONA w związku z ograniczeniem godzin kursowania linii 216.
2010.12.16. W związku z silnymi mrozami wprowadzono obowiązek zatrzymywania się autobusów linii przyspieszonych "na żądanie" na każdym przystanku na trasie. Zarządzenie nie dotyczyło przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków podstawowych oraz przystanków krańcowych innych linii.
2010.12.18. 147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w celu realizacji postulatów wielu pasażerów, popartych przez Urząd Dzielnicy Praga Południe.
2010.12.23. Po ustąpieniu mrozów zlikwidowano dodatkowe przystanku "na żądanie" obowiązujące dla linii przyspieszonych.
2010.12.23. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Zawieszenie dodatkowych kursów skróconych na okres świąteczny do 10 stycznia - nie przywrócono jej kursowania po tym terminie.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.)
Kasacja linii autobusowej wspomagającej w godzinach szczytu tramwaje na najbardziej obciążonym odcinku Trasy W-Z.
2010.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia w godz. 12-17 specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2010.12.31.

2011.01.01.
godz. 8.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Andersa - Marszałkowska (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela).


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

18. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w dniu 1 stycznia 2011 r. do ok. godz. 8.00.]

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE. [Obowiązuje w dniu 1 stycznia 2011 r. do ok. godz. 8.00.]

75. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]

78. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]

Z-1. BIELAŃSKA – Bielańska – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA. [Linia kursuje w dniu 31 grudnia 2010 r.]
2010.12.31. 9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. Uruchomienie dodatkowych nocnych kursów linii tramwajowych obsługujących imprezę sylwestrową na pl. Konstytucji. Linie 9 i 25 kursowały przez całą noc, linie 10, 24 i 33 odbyły kilka kursów wypadowych w celu odwiezienia uczestników imprezy.
10 linia tramwajowa zwykła stała KOSZYKOWA – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
24 linia tramwajowa zwykła stała CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]
25 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
33 linia tramwajowa zwykła stała KOSZYKOWA – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
2010.12.??. linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.

(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.)
Wycofanie z ul. Sowińskiego i skierowanie ul. Sobieskiego i Piłsudskiego.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2010 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2010 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.