data linia rodzaj zmiana uwagi
2007.01.01. ŁZ linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Kampinoska – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Kolejowa).)
Zawieszenie kursowania z powodu niewielkiej frekwencji.
A2 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 4.50 - 10.00 i 15.30 - 20.00) (komunikacja miasta Ząbki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (BIAŁOSTOCKA) – Białostocka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Białostocka – DWORZEC WILEŃSKI (BIAŁOSTOCKA).) – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Kołłątaja – Szwoleżerów – Żołnierska – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
Likwidacja linii z powodu braku zainteresowania ze strony pasażerów, a także z powodu dublowania połączenia Ząbek z Dworcem Wileńskim z linią A3 / X.
MK-2
LINIA 11
linia autobusowa prywatna (kursuje w dni powszednie i w soboty) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PRUSZKÓW URZĄD CELNY – Przejazdowa – Promyka – Waryńskiego – Batalionów Chłopskich – Poznańska – Prusa – aleja Niepodległości – Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – Wojska Polskiego – Działkowa – Parzniew: 24 Pułku Piechoty Legii Akademickiej – Główna – Rzeczna – Brwinów: Pruszkowska – Graniczna – Pszczelińska – Rynek – Biskupicka – Krosna – Koszajec – KOSZAJEC SKLEP.)
Likwidacja linii w związku z brakiem porozumienia firmy MK-2 z gminą Brwinów.
MINIBUS

DUCHNÓW
KĄCK
WIĄZOWNA
linia autobusowa prywatna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: Kursy o godz. 5.20, 6.20 i 9.50: KĄCK – Kąck – Duchnów: Wspólna – Boryszew: Boryszewska – Wiązowna: Boryszewska – Lubelska – Radiówek – Żanęcin – Dziechciniec – Pęclin – PĘCLIN SZKOŁA.
Kurs o godz. 17.48: WIĄZOWNA – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Wspólna – Kąck – KĄCK.)
Likwidacja linii.
WILGA-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OTWOCK ORLA – Świderska – Kołłątaja – Józefów: Kołłątaja – Mostowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – aleja Nadwiślańska – Graniczna – Piłsudskiego – Sikorskiego – Wiązowska – Emów: Wiązowska – WIĄZOWNA: Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Wspólna – DUCHNÓW.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji i braku dofinansowania ze strony władz miasta Józefów i gminy Wiązowna.
2007.01.02. 725 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...)

(Wybrane kursy szkolne: KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ – droga przez Okrzeszyn – Okrzeszyn: Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.).
Wprowadzenie wariantowych skróconych kursów w celu poprawy częstotliwości kursów szkolnych w godzinach porannych.
INTER-MODEX linia autobusowa prywatna okresowa (kursuje w dni powszednie) CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI PKP – Dworcowa – Strażacka – Poznańska).
Przystanki: TKACZY, STERNICZA (→TKACZY), SZELIGI, MACIERZYSZ, WIERUCHÓW, STRZYKUŁY, PIOTRKÓWEK MAŁY, OŻARÓW KABEL-STAROSTWO, OŻARÓW KOŚCIÓŁ (→OŻARÓW MAZOWIECKI), OŻARÓW HUTA (→TKACZY), OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.
Uruchomienie przez firmę "INTER-MODEX" linii autobusowej obsługującej rejon miejscowości Szeligi i Macierzysz i łączącej Warszawę z Ożarowem Mazowieckim.
2007.01.03. KABATY

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko Sękocin – Wolica – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: OS. KABATY, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN, PILECKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW ZACHODNI, MYSIADŁO, PIASECZNO LAMINA, PIASECZNO NOWA, LESZNOWOLA SZKOLNA, LESZNOWOLA, MAGDALENKA, WOLICA CH MAXIMUS.
Likwidacja wszystkich linii dowozowych poza główną linią kursującą do centrum Warszawy.
URSUS

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Główna – Granica: Główna – Pruszkowska – Popówek: Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PRUSZKÓW LIDL, NADARZYN LIPOWA, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.
2007.01.04. A3 linia autobusowa podmiejska zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO RATUSZ – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
Zmiana oznaczenia na X wraz ze zmianą przewoźnika z PKS Grójec na firmę TANDEM S.C.
A3
X
linia autobusowa podmiejska zwykła stała (komunikacja miast Ząbki i Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO RATUSZ – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – aleja Piłsudskiego – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – Kościuszki – Długa – ZIELONKA DŁUGA.)
Wygaśnięcie umowy z PKS Grójec. Utworzenie nowej linii obsługiwanej przez firmę RAF-BUS. Faktycznie oznaczało to dofinansowanie istniejącej linii firmy RAF-BUS ze zwiększeniem częstotliwości kursowania.
X linia autobusowa podmiejska zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) METRO RATUSZ – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).
Przystanki: METRO RATUSZ, DW. WILEŃSKI, TROCKA, MŁODZIEŃCZA, ZĄBKI BATOREGO, ZĄBKI BATOREGO GIMNAZJUM, ZĄBKI BATOREGO PKP, ZĄBKI 3 MAJA, ZĄBKI ORLA, ZĄBKI KWIATOWA, ZĄBKI SIKORSKIEGO, ZĄBKI SZWOLEŻERÓW, ZĄBKI KOPERNIKA, ZĄBKI POWSTAŃCÓW.
Przejęcie przez firmę TANDEM S.C. linii A3 od PKS Grójec wraz ze zmianą oznaczenia linii.
R linia autobusowa podmiejska pospieszna stała (komunikacja miasta Zielonka) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – ZIELONKA WOLNOŚCI.
Przystanki: WILEŃSKA, MARKI FABRYCZNA, ZIELONKA DREWNICKA, ZIELONKA MARECKA, ZIELONKA KOŚCIUSZKI, ZIELONKA POWSTAŃCÓW, ZIELONKA DŁUGA, ZIELONKA WOLNOŚCI.
Zwiększenie częstotliwości kursowania linii i dofinansowanie przez miasto Zielonka. Przedstawiono jednocześnie docelowy przebieg trasy z Zielonki Bankowej przez ulice 11 Listopada, Waryńskiego, Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Kolejową, Lipową, Wolności i dalej obecną trasą do Warszawy z wydłużeniem trasy do placu Bankowego.
2007.01.06. TRANSLUD
LINIA 2
linia autobusowa prywatna stała CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA.
Przystanki: CENTRUM, PL. BANKOWY, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, PIMOT, ŚLIWICE, DYREKCJA FSO, ŻERAŃ FSO, EKSPRESOWA, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA PIASKOWA, JABŁONNA SZKOLNA, JABŁONNA PAŁAC, RAJSZEW, OSIEDLE JABŁONIE, SKIERDY I, SKIERDY II, SUCHOCIN, BOŻA WOLA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, MODLIN TWIERDZA PĘTLA.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Boczna – NOWY DWÓR MAZOWIECKI PKP.
(Część kursów: ... – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA.)
Wprowadzenie kursowania wszystkich kursów do Modlina.
TRANSLUD
LINIA 3
linia autobusowa prywatna stała METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Sadowa: Kolejowa – Dziekanów Nowy: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna Las: Kolejowa – Czosnów: Kolejowa – Kazuń Nowy – most Piłsudskiego – Nowy Dwór Mazowiecki: most Piłsudskiego – Thommego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA.
Przystanki: METRO DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ZGRUPOWANIA AK "RADOSŁAW", METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, SZPITAL BIELAŃSKI, CZOSNÓW, KAZUŃ NOWY, NOWY DWÓR MAZOWIECKI ARAL, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, MODLIN TWIERDZA PĘTLA.
Uruchomienie przez firmę "TRANSLUD" linii autobusowej pospiesznej łączącej Modlin ze stacją metra DWORZEC GDAŃSKI z przejazdem przez Kazuń, Czosnów i Łomianki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BIAŁOBRZESKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 127, 128 i 130).
2007.01.13. MINI-BUS BIS linia autobusowa prywatna stała METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Kupiecka – Orla – Powstańców Warszawy – Karczewska – Karczew: Bema – Os. Ługi – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. Wprowadzenie kursowania w soboty, niedziele i święta.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARCO POLO 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 165).
2007.01.15. S2 linia szybkiej kolei miejskiej podmiejska zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA / WARSZAWA REMBERTÓW.)
Przywrócenie ruchu kolejowego w tunelu średnicowym po zakończeniu prac remontowych.
KOLEJE MAZOWIECKIE ZASTĘPCZA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: DWORZEC ZACHODNI, PLAC ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, PKP STADION, DW. WSCHODNI (LUBELSKA).)
2007.01.25. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chróścickiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej z uwagi na przedłużający się termin zamknięcia dla ruchu ulicy Bonifraterskiej jak również w celu likwidacji lewoskrętu na skrzyżowaniu ulic Muranowskiej i Andersa.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA (powrót: REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska).)
Wycofanie z kryterium ulicznego Bodycha - Noworegulska i skierowanie do nowej pętli położonej na ul. Regulskiej.
178 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska – Kompanii Kordian (powrót: Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.) – Pużaka – ... – PLAC HALLERA.)
2007.01.28.
ok. 21.00.
105 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Sokratesa – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pętli HUTA w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra MŁOCINY.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – ... – MAŃKI WOJDY.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty (powrót: jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Marymoncka – ... – PKP JEZIORKI.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).

(Stara trasa: MŁOCINY – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – ... – WĘDKARSKA.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2007.01.29.
2007.02.11.
FERIE ZIMOWE Zawieszenie kursowania linii: 43, 106, 128, 303, 305, 326, 356, 384, 403, 405, 504, E-3, ŁD.
Zawieszenie kursów szkolnych linii: 163, 164, 715, 725.
Wprowadzenie specjalnych rozkładów jazdy linii: 1, 3, 8, 17, 24, 32, 36, 121, 126, 404, 436, E-2, E-5.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: PL. WILSONA – ... – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Korekta trasy na okres ferii zimowych w celu zastąpienia zawieszonej linii 128.
126 linia autobusowa zwykła stała MARKI CENTRUM HANDLOWE – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: MARKI CENTRUM HANDLOWE – ... – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – ... – TARCHOMIN.)
Wprowadzenie podjazdów wybranych kursów w dni powszednie pod Polfę w celu zastąpienia zawieszonej linii 326.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.

(W dni powszednie w godz. 5-18: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów – Instalatorów pętla – Instalatorów – aleja Krakowska – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – aleja Krakowska – Grójecka) – ... – MDL CARGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – ... – MDL CARGO.)
Korekta trasy na okres ferii zimowych w celu zastąpienia zawieszonej linii 128.
2007.01.29. 13 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Wólczyńskiej i Nocznickiego (na odcinku od. al. Reymonta do pętli HUTA) z powodu przebudowy węzła komunikacyjnego Młociny (wraz z budową stacji metra).
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Andersa – Stawki – Smocza – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Korekty tras w celu wyeliminowania lewoskrętu na skrzyżowaniu ulic Stawki, Muranowskiej i Andersa.
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Pstrowskiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pstrowskiego – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – OSIEDLE KABATY.)
2007.02.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZARADY 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Szyszkowej za ul. Szarady w kierunku ul. Środkowej (dotyczy linii 177).
• KOLUMBA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Szyszkowej za ul. Kolumba w kierunku al. Krakowskiej (dotyczy linii 177).
• DZIAŁKOWA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Szyszkowej przed ul. Działkową w kierunku ul. Środkowej (dotyczy linii 177).
2007.02.12. 310 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy).)
Połączenie linii 310 wraz z linią 403 w nową linię 410 w celu stworzenia całodziennego przyspieszonego połączenia Targówka ze stacją metra RATUSZ oraz ograniczenia ruchu autobusowego na przeznaczonym do remontu Krakowskim Przedmieściu.
403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, HANDLOWA, MYSZKOWSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN..)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – GOCŁAW.)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pętli HUTA w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra MŁOCINY.
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁOCINY – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)
MŁOCINY – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Likwidacja podjazdów do pętli IMPROWIZACJI z powodu braku frekwencji. Zmiana organizacji ruchu w rejonie pętli HUTA w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra MŁOCINY.
503 linia autobusowa pospieszna stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Połączenie obu linii w celu ograniczenia ruchu autobusowego na przeznaczonym do remontu Krakowskim Przedmieściu. Uproszczenie trasy w celu zwiększenia prędkości przewozowej. Zastąpienie na odcinku Świderska - Porajów - Myśliborska - Światowida - Modlińska przez linię 326.
518 linia autobusowa pospieszna stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, HOTEL BRISTOL, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ - PRZYSTANEK OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI POWSZEDNIE), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO (→NOWODWORY), ĆMIELOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PŁUDOWSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN PŁN, STEFANIKA, TOPOLOWA, NOWODWORY.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BIAŁOŁĘKA-RATUSZ - nowy przystanek warunkowy (dotyczy linii E-4).
• ZACHĘTA 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 160).
2007.02.16. M1 linia metra zwykła stała PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Wprowadzenie kursowania do godziny 3.00 (na odcinku PLAC WILSONA - KABATY) w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.
PLAC WILSONA
MARYMONT
linia metra zwykła stała MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka].
2007.02.26. WILGA-BUS linia autobusowa prywatna stała OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Karczewska: Narutowicza – Glinianka – RZAKTA. Uruchomienie linii lokalnej łączącej Otwock z Wiązowną.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MODRA 01 i 02 - nowy przystanek warunkowy pomiędzy przystankami KAJETANY i ROLNA (dotyczy linii 703).
2007.02.27. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – ... – REGULSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem generalnego remontu ul. Ciołka.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – ... – EC SIEKIERKI.)
167 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna (powrót: Elekcyjna – Górczewska – księcia Janusza – Obozowa) – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska) – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CIOŁKA 03 i 04 - zawieszenie funkcjonowania (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• DALIBORA 03, 04 i 06 - zawieszenie funkcjonowania (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• BROŻKA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• BROŻKA 51 - nowy przystanek zastępczy na ul. Deotymy przed skrzyżowaniem z ul. Brożka w kierunku ul. Górczewskiej (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• BROŻKA 52 - nowy przystanek zastępczy na ul. księcia Janusza za skrzyżowaniem z ul. Brożka w kierunku ul. Obozowej (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• JANA OLBRACHTA 54 - nowy przystanek zastępczy na ul. księcia Janusza za skrzyżowaniem z ul. Górczewską (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
• PARK MOCZYDŁO 53 - nowy przystanek zastępczy na ul. Deotymy przed skrzyżowaniem z ul. Górczewską (dotyczy linii 129, 159, 167, 603).
2007.03.01. 104 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Dwa kursy: ... – Białołęcka – Brzeziny – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.)

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Brzeziny – Białołęcka – Płochocińska – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.)
Połączenie tras, wycofanie z Tarchomina z powodu niewielkiej frekwencji, zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów na ul. Białołęckiej wraz z zapewnieniem bezpośredniego dojazdu do linii tramwajowych jadących do centrum.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.)
105 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)
Zastąpienie na odcinku Huta - Nowe Bemowo przez linię 106, przedłużenie trasy w Śródmieściu w celu stworzenia bezpośredniego połączenia ciągu ulicy Lazurowej z centrum i Traktem Królewskim, a także przywrócenie połączenia Dworzec Centralny - plac Trzech Krzyży po wcześniejszej zmianie trasy linii 151.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).)
Stworzenie nowej linii obwodowej w celu bezpośredniego połaczenia Bemowa i Młocin z Przystankiem kolejowym Warszawa Włochy, poprawa dojazdu do UKSW poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne, przejęcie części trasy likwidowanej linii 384 i skróconej 105, skierowanie przez Włochy w celu odciążenia linii 189. Wycofanie z przejazdu przez ul. Górczewską i Lazurową z powodu nikłej frekwencji, na odcinku śródmiejskim linia zastąpiona została przez linię 151.
113 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przejęcie połączenia przez linie 714 i nową 149.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka).)
Zastąpienie linii 152 na ciągu ulic Jórskiego - Samarytanka - Gilarska, skierowanie przez ulicę Berensona w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowo powstałych i rozbudowywujących się osiedli w tym rejonie, wycofanie z przejazdu przez ul. Oknicką w celu uproszczenia trasy i skrócenia czasu przejazdu.
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – ... – TARCHOMIN.)
Wprowadzenie okresowych podjazdów pod Polfę w związku ze zmianą trasy linii 326.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
Uproszczenie przejazdu w celu zwiększenia prędkości przewozowej i nabrania charakteru linii obwodowej, zastąpienie linii 120 na odcinku ul. Kondratowicza i Młodzieńczej.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chróścickiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chróścickiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK. Uruchomienie linii w celu zastąpienia linii 384 w relacji Ursus - Włochy - Jelonki i poprawienia tego połączenia poza godzinami szczytu i w dni świąteczne, poprawa obsługi komunikacyjnej rejonu ul. Chróścickiego poprzez stworzenie bezpośredniego połączenia z Jelonkami oraz osiedla Groty i siedziby Sądów przy ul. Kocjana.
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – ... – GOCŁAW.)
Przejęcie fragmentu trasy wycofanej ze Śródmieścia linii 106.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Budowlana – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Skrócenie trasy i skierowanie jej do połączenia Białołeki Dworskiej z Żeraniem z pominięciem Tarchomina. Zastąpienie na Bródnie, Targówku i Pradze Północ przez linie 120 i 326.
326 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Kondratowicza – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.)
Przejęcie fragmentu trasy linii 152 w relacji Praga - południowe Zacisze - Bródno, wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu w związku z postulatami specjalistycznej przychodni dla dzieci na ul. Marywilskiej w sprawie poprawy jej połączenia z Tarchominem i Nowodworami.
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przejęcie trasy przez linie 106 na odcinku Młociny - Bemowo - Jelonki - Włochy oraz 149 na odcinku Jelonki - Włochy - Ursus.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TRANSBUD VII - zmiana nazwy na DANISZEWSKA (dotyczy linii 176 i 326).
• HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO 02 - cofnięcie o 200 m i zmiana nazwy na HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO 01 wraz ze zmianą charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 149, 410, 714).
• ZAGŁOBY 01 - nowy przystanek stały na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 149 i 714).
• BOHUSZEWICZÓWNY 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 145 i 345).
• TORUŃSKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 326).
• ODLEWNICZA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 326).
• FABRYKA POMP 01, 02 i 04 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 176 i 326).
• ŁOKIETKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120 i 326).
• ŚW. WINCENTEGO 04 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 145 i 345).
• KRAKOWIAKÓW 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 106).
• CYPRYSOWA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 106).
• ARKADYJSKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 149).
• SIEDMIOGRODZKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 151).
• ISKRY 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 149).
• PIRENEJSKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 106 i 184).
• ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 106).
• FORT BLIZNE 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 105, 149).
2007.03.05. R linia autobusowa podmiejska pospieszna stała (komunikacja miasta Zielonka) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA.
Przystanki: WILEŃSKA, MARKI FABRYCZNA, ZIELONKA DREWNICKA, ZIELONKA MARECKA, ZIELONKA KOŚCIUSZKI, ZIELONKA POWSTAŃCÓW, ZIELONKA DŁUGA, ZIELONKA WOLNOŚCI, ZIELONKA WOJSKA POLSKIEGO, ZIELONKA ARMII KRAJOWEJ, ZIELONKA WARYŃSKIEGO.

(Stara trasa: WILEŃSKA – ... – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – ZIELONKA WOLNOŚCI.
Przystanki: WILEŃSKA, MARKI FABRYCZNA, ZIELONKA DREWNICKA, ZIELONKA MARECKA, ZIELONKA KOŚCIUSZKI, ZIELONKA POWSTAŃCÓW, ZIELONKA DŁUGA, ZIELONKA WOLNOŚCI.)
Przedłużenie trasy w rejon Zielonki Bankowej.
2007.03.06. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Zamknięcie ul. Prusa w Konstancinie na odcinku od ul. Kościelnej do ul. Chylickiej z powodu remontu.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego) – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2007.03.13. L1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Lesznowola) PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Raszyńska – Podolszyn: Raszyńska – PODOLSZYN. Reorganizacja komunikacji miejskiej organizowanej przez gminę Lesznowola. Nowy przetarg wygrała firma "WARBUS". Umowa na świadczenie usług przewozowych została podpisana na 6 miesięcy.
L2 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Postępu – Zgorzała: Postępu – Dawidowska – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.

(Stara trasa: LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Wojska Polskiego – Władysławów: Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Bobrowiec: Mazowiecka – Postępu – Lesznowola Kolonia: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna) – WŁADYSŁAWÓW.)
L3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Lesznowola) PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Jabłonowo: Świątkiewicz – Mroków: Świątkiewicz – Szkolna – Parole – Garbatka: Szeroka – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – Wola Mrokowska: Postępu – WOLA MROKOWSKA.
L4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Lesznowola) LESZNOWOLA URZĄD GMINY – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Piaseczno: Łabędzia – MYSIADŁO (powrót: MYSIADŁO – Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego).
2007.03.18. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Korekty tras w Śródmieściu (skierowanie przez łącznik podziemny Złotych Tarasów).
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
2007.03.20.
godz.23.00.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Lalki.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Lalki – Cierlicka) – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – STEGNY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – TARGÓWEK.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – REMBERTÓW AON.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
2007.03.26. 13 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Wólczyńskiej i Nocznickiego.
22 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI..

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.)
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
Zmiana tras objazdowych w rejonie pętli HUTA.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – ... – MAŃKI WOJDY.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – GOCŁAW.)
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty (powrót: jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – PKP JEZIORKI.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty) – Sokratesa – Wólczyńska – ... – WĘDKARSKA.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2007.03.26. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego na odcinku od placu Wilsona do ul. Popiełuszki z powodu przebudowy kolektora.


6. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – OKĘCIE.
2007.03.28. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka (powrót: Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Zamknięcie ul. Chylickiej w Konstancinie z powodu remontu wraz z jednoczesnym przywróceniem przejazdu przez ul. Prusa.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka (powrót: Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – Chylice: Starochylicka – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
X linia autobusowa podmiejska zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) METRO RATUSZ – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Część kursów: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – ...)
Przystanki: METRO RATUSZ, DW. WILEŃSKI, TROCKA, MŁODZIEŃCZA, ZĄBKI BATOREGO, ZĄBKI BATOREGO GIMNAZJUM, ZĄBKI BATOREGO PKP, ZĄBKI 3 MAJA, ZĄBKI ORLA, ZĄBKI KWIATOWA, ZĄBKI SIKORSKIEGO, ZĄBKI SZWOLEŻERÓW, ZĄBKI KOPERNIKA, ZĄBKI POWSTAŃCÓW.
Wprowadzenie skróconych kursów w celu zwiększenia częstotliwości kursowania przy tej samej ilości obsługujących linię autobusów.
2007.03.29. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.

(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Zamknięcie ul. Koszykowej na odcinku od ul. Raszyńskiej do ul. Lindleya z powodu modernizacji magistrali wodociągowej.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – ... – EC SIEKIERKI.)
2007.04.01. 712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – ... – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skierowanie przez rejon osiedli w Bliznem Łaszczyńskiego w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tego rejonu po likwidacji linii 113.
99 linia tramwajowa specjalna zwykła POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Jednorazowe uruchomienie obsługiwanej taborem historycznym linii tramwajowej w związku z 99-leciem uruchomienia tramwajów elektrycznych w Warszawie.
2007.04.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • MIKOŁAJSKA - nowy przystanek warunkowy (dotyczy linii 405).
• HANDLOWA 03 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 406 i 410).
• ZAGŁOBY 01 - nowy przystanek warunkowy na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 410).
2007.04.09. W linia tramwajowa specjalna zwykła MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Jednorazowe uruchomienie linii tramwajowej obsługiwanej taborem historycznym.
2007.04.10.
ok. godz.11.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GROTY – ... – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Świerszcza.
2007.04.11. Otwarcie pierwszego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Metro Marymont) zlokalizowanego przy ul. Włościańskiej, w pobliżu stacji metra MARYMONT.
2007.04.12.
ok. 21.00.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
Kolejna zmiana tras objazdowych w rejonie pętli HUTA.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – ... – MAŃKI WOJDY.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – GOCŁAW.)
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Marymoncka – ... – PKP JEZIORKI.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Wólczyńska – ... – WĘDKARSKA.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2007.04.16. 27 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Tymczasowe wydłużenie trasy w związku z zamknięciem pętli POTOCKA / METRO MARYMONT z powodu przebudowy magistrali ciepłowniczej.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS.

(Stara trasa: ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Sierakowska – Prosta – Kołłątaja – Kolejowa – Sierakowska – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS.)
Skrócenie trasy - wycofanie z przejazdu przez zachodnią część Dąbrowy Zachodniej (rejonu ulicy Sierakowskiej). Linia jednokierunkowa.
2007.04.19. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Konstancin Jeziorna: Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA – Długa – Słowicza – Moniuszki – Prusa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka (powrót: Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Zamknięcie ul. Chylickiej w Konstancinie z powodu remontu.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka (powrót: Starochylicka – Konstancin Jeziorna: Długa – Słowicza – Moniuszki – Prusa) – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka (powrót: Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – Długa – Chylice: Starochylicka – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2007.04.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO KINO MEWA - zmiana nazwy przystanku na PIASECZNO KOLEJKA PIASECZYŃSKA (dotyczy linii 727).
2007.04.21.
2007.04.22.
N linia tramwajowa specjalna zwykła NORBLIN – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Prosta – NORBLIN. Jednorazowe uruchomienie linii tramwajowej obsługiwanej taborem historycznym w związku z wystawą makiet kolejowych w Norblinie.
2007.04.24. 605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji w ul. Jagiełły i jednokierunkowym zamknięciem tej ulicy dla ruchu na odcinku od ul. Falskiego do ul. Siłaczki. Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Lalki.
2007.04.25. 103 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Zamknięcie przejazdu ul. Przy Agorze przy skrzyżowaniu z ul. Kasprowicza z powodu budowy tunelu metra.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – ... – GWIAŹDZISTA.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – ... – OSIEDLE KABATY.)
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Jagiełły i jednokierunkowym zamknięciem tej ulicy dla ruchu na odcinku od ul. Falskiego do ul. Siłaczki. Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Lalki.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY (→URSYNÓW PŁN.), ŚMIGIELSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SIŁACZKI (NŻ) (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), WOJCIECHOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN.), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), ..., URSYNÓW PŁN.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY (→TARGÓWEK), ŚMIGIELSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SIŁACZKI (NŻ) (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), WOJCIECHOWSKIEGO (→TARGÓWEK), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Kościuszki – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), ..., TARGÓWEK.)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY (→GOCŁAW), ŚMIGIELSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), KOŚCIUSZKI (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), KOLOROWA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), ..., GOCŁAW.)
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Balicka – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Lalki – Cierlicka) – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Lalki.
2007.04.28. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
199 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. Uruchomienie na mocy porozumienia z miastem Ząbki linii autobusowej łączącej nowe osiedla w Ząbkach z Targówkiem i Rembertowem.
705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)
Skierowanie wybranych kursów powrotnych z Białobrzegów wcześnie rano i późno wieczorem przez Zegrze Południowe.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Warszawę z rejonem Jeziora Zegrzyńskiego.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.)
175 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ŚwiętokrzyskaMazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI CM. WOJSKOWY.) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców WarszawyMazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TUŁOWICKA 01 i 02 - nowy przystanek warunkowy zlokalizowany na ul. Wóycickiego (dotyczy linii 103 i 181).
• KOBIAŁKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 705 i 804).
• OS. LAS 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 705 i 804).
• ZĄBKI BORTNOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI WYSPIAŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 199).
• PKP ZĄBKI 01, 02, 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI KS. SKORUPKI 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI KWIATOWA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI SIKORSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI ZIELENIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 199).
• ZĄBKI PUŁASKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 199).
• NIEPORĘT STOKROTKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 705 i 804).
• ZEGRZE PŁD. 01, 02 i 71 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 705 i 804).
2007.05.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARODĘBY - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 717).
2007.05.11. N50 linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska). Uruchomienie linii nocnej na mocy umowy z miastem Konstancin-Jeziorna. Wprowadzenie oznaczenia zgodnego z planem całkowitej reorganizacji komunikacji nocnej w stolicy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO ZIELONA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 710)
2007.05.15. 128 linia autobusowa zwykła stała (W dni powszednie w godzinach 5.00 – 18.00: INSTALATORÓW – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)
SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: INSTALATORÓW / SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Wilsona – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Zamknięcie przejazdu ul. Gdańską przy skrzyżowaniu z ul. Słowackiego w związku z budową kolektora ściekowego.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – PKP JEZIORKI.)
2007.05.16. TARGI PRACY linia autobusowa specjalna (o charakterze linii zwykłej) DWORZEC CENTRALNY (pętla w alei Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. Jednorazowe uruchomienie linii w związku z odbywającymi się Targami Pracy w Nowodworach.
2007.05.19. 149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GROTY – ... – Globusowa – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa) – Traktorzystów – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Świerszcza.
2007.05.19. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), NORBLIN (→PL. BANKOWY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych i jednej tramwajowej obsługiwanych m. in. taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 19 maja 2007 r. w godz. 19.00 - 1.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Madalińskiego – Puławska – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, LITEWSKA (→PL. BANKOWY), DS RIVIERA (→WILANÓW), WIŚNIOWA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→ PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SADYBA, WILANÓW.
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – MUZEUM ZIEMI.
Przystanki: PL. BANKOWY, PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. ZAMKOWY (→PL. BANKOWY), HOTEL BRISTOL (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→MUZEUM ZIEMI), PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, MUZEUM ZIEMI.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), MUZEUM NARODOWE (→PL. BANKOWY), RONDO WASZYNGTONA (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), FABRYKA TRZCINY (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), KIJOWSKA (→PL. BANKOWY), PL. ZAMKOWY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa – PLAC BANKOWY.) – jezdnia przed Pomnikiem Bohaterów Getta – Lewartowskiego – Stawki – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – CENTRUM OLIMPIJSKIE (powrót: CENTRUM OLIMPIJSKIE – Wybrzeże Gdyńskie – Krajewskiego – Zakroczymska).
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), HOTEL BRISTOL (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), PL. ZAMKOWY (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), KAPITULNA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), PL. KRASIŃSKICH (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), NALEWKI, MURANOWSKA, MUZEUM WOJSK LĄDOWYCH, PL. WILSONA (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), CZARNIECKIEGO (→CENTRUM OLIMPIJSKIE), CENTRUM OLIMPIJSKIE.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. (→PL. BANKOWY), PRĄDZYŃSKIEGO (→PL. BANKOWY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), KINO FEMINA (→PL. BANKOWY), NALEWKI (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→PL. BANKOWY), NOWY ŚWIAT (→PL. BANKOWY), TOPIEL (→PL. BANKOWY), RONDO WASZYNGTONA (→PL. BANKOWY), GOCŁAWSKA (→PL. BANKOWY), DW. WSCHODNI (LUBELSKA) (→PL. BANKOWY), ZĄBKOWSKA (→PL. BANKOWY), INŻYNIERSKA (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), FABRYKA TRZCINY (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), KIJOWSKA (→PL. BANKOWY), TOPIEL (→PL. BANKOWY), NOWY ŚWIAT (→PL. BANKOWY), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
H linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Madalińskiego – Puławska – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
Przystanki: PL. BANKOWY, PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. ZAMKOWY (→PL. BANKOWY), HOTEL BRISTOL (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→SADYBA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY (→SADYBA), PIĘKNA (→PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU, WIŚNIOWA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SADYBA.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
2007.05.23. Otwarcie drugiego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Połczyńska) zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej.
2007.05.23. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA SKOLIMÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Konstancin Jeziorna: Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA – Długa – Słowicza – Moniuszki – Prusa).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Długiej w Konstancinie na odcinku od ul. Słowiczej do ul. Dworskiej.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Chyliczki: Wschodnia – Konstancin Jeziorna: Pułaskiego – Kołobrzeska – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Prusa – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka (powrót: Starochylicka – Konstancin Jeziorna: Długa – Słowicza – Moniuszki – Prusa) – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POŁCZYŃSKA-PARKING P+R - uruchomienie przystanku w celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej nowego parkingu "P+R" przy ul. Połczyńskiej (dotyczy linii 8, 10, 26, 27 (stały), 105, 125, 129, 155, 184, 189, 194, 601, 610, 614, 713, 716 (warunkowy))
2007.05.26. 405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARODĘBY – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.
Przystanki: STARODĘBY, STARODĘBY (NŻ) (→WITOLIN), BODYCHA, KOLOROWA (→WITOLIN), SPISAKA (→STARODĘBY), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→STARODĘBY), ADAMIECKIEGO (→WITOLIN), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, PKP WŁOCHY, MIKOŁAJSKA (NŻ), POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, OŚRODEK INFORMATYKI (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.

(Stara trasa: STARODĘBY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.
Przystanki: STARODĘBY, ..., CENTRUM OPTYKI, RODZIEWICZÓWNY (→WITOLIN), WITOLIN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu pętli autobusowej WITOLIN.
REORGANIZACJA KOMUNIKACJI NOCNEJ W STOLICY.
2007.05.31. 601 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
Całkowita reorganizacja komunikacji nocnej w stolicy. Zmieniono systemu oznaczeń z 6xx na Nxx, gdzie pierwsza cyfra oznaczała numer strefy, zaś druga numer linii. Podzielono Warszawę na cztery strefy: 1 (numery N1x i N6x) - Praga Północ, Targówek, Białołęka; 2 (numery N2x i N7x) - Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła; 3 (numery N3x i N8x) - Mokotów, Wilanów, Ursynów, Ochota, Ursus; 4 (numery N4x i N9x) - Żoliborz, Bielany, Bemowo, Wola. Przedział numerów N0x zarezerwowano dla linii obwodowych nie wjeżdżających do centrum, przedział N5x dla linii lokalnych, nie dojeżdżających do Dworca Centralnego. Linie podzielono na krótsze odcinki, gdzie punktem startowym dla każdej linii (oprócz obwodowych i lokalnych) został Dworzec Centralny. Wprowadzono także linie podmiejskie na mocy porozumienia z okolicznymi gminami.
602 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska) – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
609 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Nowodwory – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...).)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PALUCH – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MŁOCINY – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)
613 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Nowodwory – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).)
614 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Trakt Brzeski – STARA MIŁOSNA.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...).)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała ALEJA REYMONTA – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – ALEJA REYMONTA.) – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa) – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny).
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.
N32 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki).
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA.
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.)Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.
N61 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.
N62 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) (powrót: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa).
N63 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – Główna – BUKÓW.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.
N71 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
N75 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – BŁOTA.
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).
N83 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
N85 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
N88 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka)Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Grójecka)Falenty: aleja Krakowska – ...)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHOTOMÓW 01 - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii N63);
• CHOTOMÓW PIUSA XI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N63);
• LEGIONOWO KOŚCIUSZKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii N63);
• LEGIONOWO KS. SKORUPKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N63);
• LEGIONOWO OS. JAGIELLOŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N63);
• LEGIONOWO CH BŁEKITNE 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii N63);
• ZĄBKI KOŁŁĄTAJA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N62);
• ZIELONKA WARYŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N62);
• ZIELONKA KOLEJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N62);
• PKP ZIELONKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N62);
• ZIELONKA PL. JANA PAWŁA II 02 - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii N62);
• GOCŁAW 05 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N02);
• MOST SIEKIERKOWSKI 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N02);
• PRUSZKÓW PARTYZANTÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW BOHATERÓW WARSZAWY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW PLANTOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW OŁÓWKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N85);
• PRUSZKÓW OS. STASZICA 01 - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii N85). • MARKI WCZASOWA - zmiana nazwy przystanku na MARKI STRUGA.
2007.06.01. 732 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK. Uruchomienie w porozumieniu z miastem Marki nowej linii autobusowej łączącej Marki z Bródnem i Żeraniem.
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Zawieszenie kursowania w związku z niewielką frekwencją, pokrywaniem się trasy z trasami innych linii (111) oraz koniecznością racjonalnego dysponowania posiadanym taborem.
R linia autobusowa podmiejska pospieszna stała (komunikacja miasta Zielonka) METRO RATUSZ – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA.

(Stara trasa: WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ... – ZIELONKA BANKOWA.)
Przedłużenie trasy do centrum Warszawy.
2007.06.02. EXPRESS IZABELIN linia autobusowa prywatna stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa (powrót: Andersa – aleja Solidarności – Bielańska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO. Uruchomienie przez firmę "WARBUS" prywatnej linii autobusowej łączącej Truskaw i Izabelin z centrum Warszawy. Jednocześnie uruchomiono kursy nocne z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę na wydłużonej trasie.
NOCNY EXPRESS IZABELIN linia autobusowa prywatna nocna okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) DWORZEC CENTRALNY (pętla na ul. Emilii Plater) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.
2007.06.03. D linia tramwajowa specjalna zwykła (obsługiwana taborem zabytkowym) KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka.
2007.06.04. MINI-BUS linia autobusowa prywatna okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 6-18) OTWOCK ORLA – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Karczewska – Batorego – Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Miziołka – Ługi – Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI. Uruchomienie linii lokalnej łączącej Otwock z osiedle Ługi w Karczewie.
2007.06.05.
ok. godz. 23.00.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Jagiełły i jednokierunkowym zamknięciem tej ulicy dla ruchu na odcinku od ul. Falskiego do ul. Siłaczki. Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Lalki.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), ..., TARGÓWEK.)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki).)
N85 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2007.06.06. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY (→URSYNÓW PŁN.), ŚMIGIELSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SIŁACZKI (NŻ) (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), WOJCIECHOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN.), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), ..., URSYNÓW PŁN.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Jagiełły i jednokierunkowym zamknięciem tej ulicy dla ruchu na odcinku od ul. Falskiego do ul. Siłaczki. Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Lalki.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY (→GOCŁAW), ŚMIGIELSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), KOŚCIUSZKI (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ..., GOCŁAW.)
2007.06.07.
2007.06.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska na odcinku od ul Skierniewickiej do pętli Os. Górczewska w związku z pracami torowymi.


8. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
26. SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
Z-2. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA (zawrotka przy ul. Leszno).
2007.06.11. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRZEPIÓRKI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 194)
• ORDONA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 154, 159 i 184)
• SIEDMIOGRODZKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 155)
2007.06.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKI SPORTOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 712)
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ WZDŁUŻ ALEJ JEROZOLIMSKICH I MOSTU PONIATOWSKIEGO.
2007.06.16. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego. Przywrócenie kursowania linii na zmodyfikowanej trasie w celu zastąpienia zawieszonej linii 25 w relacji Praga - Śródmieście oraz linii autobusowej 524 w relacji Bródno - Śródmieście jak również w związku z postulatami pasażerów.
7 linia tramwajowa zwykła stała GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zastąpienie w al. Waszyngtona i na ul. Grochowskiej linii 22 i 24.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie na Ochotę wzdłuż trasy wycofanej linii 7.
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na najbliższą trasę objazdową oraz zwiększenie podaży miejsc na moście Śląsko-Dąbrowskim po wprowadzeniu wydzielonego torowiska.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Wycofanie z ul. Towarowej w celu uniknięcia przekroczenia przpustowości odcinka, zastąpienie na wycofanym fragmencie trasy przez linię 24.
22 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: HUTA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
Skierowanie na Ochotę wzdłuż trasy zawieszonej linii 25. Zastąpienie w al. Waszyngtona przez linię 7.
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skrócenie trasy do najbliżej położonej pętli. Przejęcie fragmentu trasy linii 20. Zastąpienie na Pradze przez linię 7.
25 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.)
Zastąpienie przez linię 4 w relacji Bródno - Śródmieście, linię 22 na Ochocie oraz linie autobusowe 512 i 517 na ciągu Alej Jerozolimskich.
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Wzmocnienie połączenia Śródmieścia z centrum Pragi, wycofanie z ul. Towarowej w związku ze skierowaniem na trasę objazdową linii 9.
43 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Tragowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Zastąpienie przez linie 4 i 32 w relacji Praga - Śródmieście oraz linie autobusowe 512 i 517 na ciągu Alej Jerozolimskich.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie linii w celu zasilenia komunikacji tramwajowej na najbardziej obciążonym odcinku Trasy W-Z.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. Uruchomienie linii zastępczej za wycofane z ciągu Alej Jerozolimskich linie tramwajowe.
114 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Uruchomienie częstej linii dowozowej do metra dla Bródna i Bielan, zastąpienie zawieszonej linii 524 na północnym odcinku trasy.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego wraz ze zwiększeniem ruchu tramwajowego na Trasie W-Z i wycofaniem stamtąd większości linii autobusowych. Skierowanie na najkrótszą trasę objazdową przy zachowaniu podstawowej relacji, ograniczenie pokrywania się trasy z komunikacją szynową, usprawnienie dojazdu Jelonek i Woli do stacji metra ŚWIĘTOKRZYSKA.
138 linia autobusowa zwykła stała WYCZÓŁKI (d. FABRYKA DOMÓW) – Łączyny – Wyczółki – Kłobucka – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – ... – UTRATA SKŁAD.)
Przejęcie fragmentu trasy likwidowanej linii 192. Uproszczenie przebiegu trasy w rejonie placu Unii Lubelskiej poprzez skierowanie dwukierunkowo przez ul. Waryńskiego.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego wraz ze zwiększeniem ruchu tramwajowego na Trasie W-Z i wycofaniem stamtąd większości linii autobusowych. Skierowanie na najkrótszą trasę objazdową wraz ze zmniejszeniem natężenia ruchu autobusów na Krakowskim Przedmieściu.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego wraz ze zwiększeniem ruchu tramwajowego na Trasie W-Z i wycofaniem stamtąd większości linii autobusowych. Skierowanie na najkrótszą trasę objazdową.
174 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – aleja Jana Pawła II – ... – BOKSERSKA.)
Przejęcie tras linii 178 i 192 na Pradze oraz (dzięki zwiększeniu częstotliwości kursowania) linii 524 na Służewcu. Zmniejszenie natężenia ruchu autobusowego na Krakowskim Przedmieściu. Zastąpienie na odcinku KONWIKTORSKA - METRO ŚWIĘTOKRZYSKA przez linię 178.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – URSUS RATUSZ.

(Wybrane kursy: ... – Szamoty – Traktorzystów – Ursus Ratusz – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – ODOLANY.)

(Stara trasa: ODOLANY – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – ... – URSUS RATUSZ.)
Skrócenie trasy do Okęcia wraz ze skierowaniem wybranych kursów do Odolan.
178 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.)
Wycofanie z Pragi na rzecz linii 174, skierowanie przez Krakowskie Przedmieście w celu zastąpienia linii 174 i 192. Wprowadzenie zaległej korekty trasy na terenie Ursusa (po zakończeniu prac drogowych na ul. Kościuszki).
192 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
Likwidacja dublowania szeregu linii tramwajowych w ciągu al. Niepodległości, zmniejszenie natężenia ruchu autobusowego na Krakowskim Przedmieściu. Przejęcie trasy przez linie: 138 na Mokotowie i 174 na Pradze.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – UTRATA.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego wraz ze zwiększeniem ruchu tramwajowego na Trasie W-Z i wycofaniem stamtąd większości linii autobusowych. Skierowanie na najkrótszą trasę objazdową. Wycofanie na okres wakacji ze słabo wykorzystywanego odcinka NOWE BEMOWO - rondo Zgrupowania AK "Radosław".
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zastąpienie przez linię 114.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ZAWODOWA, SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA (NŻ), SZYSZAKÓW, LISTONOSZY, MOKRY ŁUG.
Likwidacja przystanków CZŁUCHOWSKA, FORT WOLA i REDUTA WOLSKA w związku ze zmianą trasy linii 125.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTORKZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Likwidacja przystanków CZŁUCHOWSKA, FORT WOLA i REDUTA WOLSKA w związku ze zmianą trasy linii 125.
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
Przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego wraz ze zwiększeniem ruchu tramwajowego na Trasie W-Z i wycofaniem stamtąd większości linii autobusowych. Skierowanie na najkrótszą trasę objazdową w celu zastąpienia (wraz z linią 517) linii tramwajowych na ciągu Alej Jerozolimskich.
524 linia autobusowa przyspieszona stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
Zastąpienie linii przez linię 114 na Bródnie i Żoliborzu; metro i linię tramwajową 4 na środkowym odcinku trasy; linię 4 w relacji Bródno - Śródmieście oraz na ciągu ul. Puławskiej; linię 174 na Służewiu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. ZIELENIECKA 09 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 125 i 166).
• DS RIVIERA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 138).
• GRANICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 151).
• OKRZEI 01 i 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 160).
• PL. ZAWISZY 52 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii Z-1).
• LUBELSKA 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• DOMANIEWSKA 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 06 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• PŁOCKA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• OS. WOLSKA 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• SOKOŁOWSKA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• OGRODY DZIAŁKOWE BEMOWO 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• NIEDZIELSKIEGO 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• OLEANDRÓW 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• SIARCZANA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138)
• ZABRANIECKA TECHMAZBYT 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138)
• ŁUBINOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138)
• ZABRANIECKA WZT 01 i 04 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138 i 307)
• NIEŚWIESKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 307)
• WAŁ MIEDZESZYŃSKI 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138 i 151)
• KRYNICZNA 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 138 i 151)
• CURTIS PLAZA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 117)
• KONSTRUKTORSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 117)
• TARNINY 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 174)
• POMNIK SYRENY 03 i 04 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 102, 166 i 178)
• ORDONA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 105)
• CZŁUCHOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 105 i 125)
• PKP POWIŚLE 01 i 02 - zmiana oznaczenia przystanku na PKP POWIŚLE 03 i 04 (dotyczy linii 105 i 125)
• PKP POWIŚLE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Al. Jerozolimskich w rejonie zejść na przystanek PKP WARSZAWA POWIŚLE (dotyczy linii 111, 117, 158, N14, N22, N24, N64, N72 i Z-1)
• NOWOTYSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Dzieci Warszawy w rejonie skrzyżowania z ul. Nowotyską (dotyczy linii 178)
• KOŚCIUSZKI 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kościuszki w rejonie stacji PKP WARSZAWA URSUS (dotyczy linii 178)
2007.06.15. OMNIBUS KONNY linia omnibusowa zwykła okresowa (kursy przez cały tydzień oprócz poniedziałków) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Nowomiejska – Freta – Rynek Nowego Miasta – Kościelna – Freta – Długa – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Uruchomienie linii. Kursy w godz. 11.30 - 18.00 (w soboty, niedziele i święta: 11.00 - 18.30). Czas przejazdu ok. 40 minut. Ceny biletów: 12 zł normalny na pełnej trasie, 6 zł normalny na niepełnej trasie, 6 zł ulgowy dla dzieci do lat 12 na pełnej trasie, 3 zł ulgowy dla dzieci do lat 12 na niepełnej trasie), darmowy dla dzieci do lat 4.
TRAMWAJ WODNY linia tramwaju wodnego (kursy przez cały tydzień) STARE MIASTO (nabrzeże przy moście Śląsko-Dąbrowskim) - Cytadela - Centrum Nauki Kopernik (Powiśle) - Cypel Czerniakowski (rejon mostu Łazienkowskiego) - STARE MIASTO. Uruchomienie linii turystycznej tramwaju wodnego. Początek rejsu: godz. 10.00, 12.30, 13.00, 15.00, 15.30, 18.00. Czas rejsu ok. 90 minut. Cena biletu: 14 zł normalny, 7 zł ulgowy.
2007.06.16.
2007.06.17.
200 linia autobusowa specjalna (o charakterze linii przyspieszonej) CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – WIĄZOWNA: Lubelska – WIĄZOWNA. Linia uruchamiana raz w roku jako dowozowa na Piknik Lotniczy w Góraszce.
2007.06.20.
2007.06.23.
1
LINIA ŚMIETANKOWA
linia tramwajowa specjalna ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. W ramach kampanii reklamowej związanej z 60-leciem firmy "Zielona Budka" uruchomiono cztery dodatkowe bezpłatne tramwaje kursujące na skróconych trasach linii podstawowych. Każdej z linii przyporządkowano konkretny smak. Można było w nich zjeść darmowe lody i posłuchać muzyki na żywo.
15
LINIA OWOCOWA
linia tramwajowa specjalna HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
33
LINIA CZEKOLADOWA
linia tramwajowa specjalna PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
36
LINIA BAKALIOWA
linia tramwajowa specjalna MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
2007.06.21. 101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Korekty tras związane z trudnymi warunkami drogowymi w rejonie Dworca Wileńskiego.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Ks. Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – UTRATA.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) [tylko niektóre kursy w dni powszednie], DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – ... – ALEKSANDRÓW.)
Korekta trasy na terenie Falenicy do czasu zmiany organizacji ruchu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KINOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 521)
2007.06.25. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
E-1, E-3 i E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Korekta trasy na terenie Pragi w związku z trudnymi warunkami drogowymi.
2007.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
109, 128, 137, 345, 416, 504, E-2, Express Izabelin.

T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
104 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Białołęcka – BRZEZINY.
(Dwa kursy: ... – Białołęcka – Brzeziny – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.).)
Wakacyjne zawieszenie wariantowych kursów do Olesina.
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: (W dni świąteczne: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ...)
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie wszystkich kursów do Dworca Wschodniego w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 137.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).)
Wydłużenie linii, zamiana fragmentu trasy z linią 132, przejęcie odcinka trasy linii 134 w Kobiałce i Olesinie.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.)
Skrócenie trasy wraz z uproszczeniem jej przebiegu w celu stworzenia całotygodniowego szybkiego połączenia nowych osiedli Zielonej Białołęki z linią metra. W rejonie Kątów Grodziskich linia zastąpiona została przez linię 120.
134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)
Skierowanie nową trasą przez pozbawiony dotąd komunikacji miejskiej Ruskowy Bród. W rejonie Kobiałki zastąpienie przez linię 120. Uproszczenie przebiegu w rejonie Bródna.
144 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Topolowa – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).
(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – ... – BUKÓW.)
Skrócenie trasy w związku z problemami drogowymi w rejonie Dworca Wileńskiego i zwiększeniem częstotliwości kursowania linii tramwajowej 21.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów – Panny Wodnej – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.
(W dni świąteczne: ... – Zwoleńska – Żegańska – ...))
Skierowanie wszystkich kursów bezpośrednio przez ulice Zwoleńską i Żegańską. Przejęcie fragmentu trasy w Radości przez linię 305.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.

(W dni powszednie w godz. 5-18: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów – Instalatorów pętla – Instalatorów – aleja Krakowska – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – aleja Krakowska – Grójecka) – ... – MDL CARGO.)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – ... – MDL CARGO.)
Wprowadzenie podjazdów do pętli INSTALATORÓW w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 128.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – ... – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
Przedłużenie trasy do Międzylesia. Zastąpienie linii 147 w Radości.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN ŚWIATOWIDA, STEFANIKA, TOPOLOWA, NOWODWORY.
Wakacyjne zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała ALEJA REYMONTA – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – ALEJA REYMONTA.) – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ALEJA REYMONTA – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa) – Zamoyskiego – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy na terenie Pragi i Targówka.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Odrowąża – ... – BRZEZINY.)
Korekta trasy na terenie Pragi i Targówka.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Odrowąża – ... – MARCELIN.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZDZIARSKA 01 i 02 - zmiana nazwy na ZDZIARSKA-KANAŁ
• MAŃKOWSKA 01 i 02 - zmiana nazwy na MOCHTYŃSKA-KANAŁ
• MOCHTYŃSKA-OSIEDLE 01 i 02 - zmiana nazwy na ARONIOWA
• CHUDOBY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120)
• WYSZKOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120)
• ZDZIARSKA-KANAŁ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120 i 134)
• OSTRÓDZKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 132 i 134)
• BERENSONA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 132 i 134)
• MOCHTYŃSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 120)
• CENTRUM OLIMPIJSKIE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 132)
• CZARNIECKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 132)
• LAWINOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 115)
• KĄTY GRODZISKIE 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Berensona za skrzyżowaniem z ul. Kąty Grodziskie (dotyczy linii 132)
• RUSKOWY BRÓD 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Kobiałka za skrzyżowaniem z ul. Ruskowy Bród (dotyczy linii 120)
• RUSKOWY BRÓD 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Ruskowy Bród za skrzyżowaniem z ul. Kobiałka (dotyczy linii 134)
• PSZENICZNA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Ostródzkiej za skrzyżowaniem z ul. Pszeniczną (dotyczy linii 134)
• ZDZIARSKA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Zdziarskiej za skrzyżowaniem z ul. Ruskowy Bród (dotyczy linii 134)
• ZDZIARSKA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Ruskowy Bród za skrzyżowaniem z ul. Zdziarską (dotyczy linii 134)
• JARZEBINOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanego na ul. Ruskowy Bród w rejonie skrzyżowania z ul. Jarzębinową (dotyczy linii 134)
• MAŃKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanego na ul. Ruskowy Bród w rejonie skrzyżowania z ul. Mańkowską (dotyczy linii 134)
• TYMOTKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanego na ul. Ruskowy Bród w rejonie skrzyżowania z ul. Tymotki (dotyczy linii 134)
• SKARBKA Z GÓR 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Berensona za skrzyżowaniem z ul. Skarbka z Gór (dotyczy linii 132)
2007.07.02.
2007.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic aleja Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska od Nowowiejskiej do Woronicza z powodu remontu magistrali ciepłowniczej.


10. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
16. ŻERAŃ FSO – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
32. CZYNSZOWA – ... – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z-3. [autobus] DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Marynarska – Wynalazek – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC (powrót: SŁUŻEWIEC – Marynarska).
Z-9. [tramwaj] SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
2007.07.02. 407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR.
Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
801 linia autobusowa podmiejska okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa (powrót: Parkowa – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego) – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RONDO STARZYŃSKIEGO 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 406)
2007.07.05. 189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA (powrót: SADYBA – Powsińska – Nałęczowska – Sobieskiego – św. Bonifacego).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu pętli autobusowej SADYBA.
2007.07.14.
2007.07.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Planowane wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej z powodu remontu magistrali ciepłowniczej (odwołane), zmiany związane z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki.


27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
Z-4. [autobus] OKOPOWA – Okopowa – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Chłodna – Okopowa – OKOPOWA.) – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – PODLEŚNA-IMIGW.
2007.07.14.
2007.08.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Popiełuszki z powodu robót torowych.


6. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK.
15. MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – OKĘCIE.
17. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
27. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
Z-5. [autobus] BONIFRATERSKA – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – PODLEŚNA-IMIGW. [Linia kursuje od 16.07.2007.]
Z-8. [tramwaj] HUTA – Pstrowskiego – Marymoncka – Słowackiego – METRO MARYMONT [d. POTOCKA].
2007.07.17. 191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Jagiełły.
2007.07.20. 405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARODĘBY – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.
Przystanki: STARODĘBY, STARODĘBY (NŻ) (→WITOLIN), BODYCHA, KOLOROWA (→WITOLIN), SPISAKA (→STARODĘBY), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→STARODĘBY), ADAMIECKIEGO (→WITOLIN), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, PKP WŁOCHY, MIKOŁAJSKA (NŻ), POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, OŚRODEK INFORMATYKI (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, RODZIEWICZÓWNY (→WITOLIN), WITOLIN.

(Stara trasa: STARODĘBY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.
Przystanki: STARODĘBY, ..., CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu pętli autobusowej WITOLIN.
2007.07.23. Z-9 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Część kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Uruchomienie dodatkowych kursów na skróconej trasie w dni powszednie w godzinach porannego szczytu.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY (powrót: MAŃKI WOJDY – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA – ... – Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji na ul. Berensona.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – LEWANDÓW (powrót: LEWANDÓW – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ), OKRĄGŁA, LEWANDÓW.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, ..., MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Zdziarska – ZDZIARSKA-KANAŁ (powrót: ZDZIARSKA-KANAŁ – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).)
2007.07.24. 307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA. Zawieszenie kursowania w godzinach popołudniowego szczytu w związku z brakiem kierowców i pogarszającym się stanem taboru.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), KOŚCIUSZKI (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), POCZTY GDAŃSKIEJ (→URSUS), TOMCIA PALUCHA (→URSYNÓW PŁN), SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW, NOWOURSYNOWSKA-SGGW, CISZEWSKIEGO-SGGW, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ZAWODOWA, SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA (NŻ), SZYSZAKÓW, LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.
2007.07.28. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.)
Skrócenie trasy.
2007.08.01. 705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)
Wydłużenie niektórych kursów do Ryni.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała ALEJA REYMONTA – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – ALEJA REYMONTA.) – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska) – Targowa – ...)
Przywrócenie w wybranych kursach podjazdów pod bramę zajezdni autobusowej "Stalowa".
AL. ZIELENIECKA / OKĘCIE

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.
Skrócenie większości kursów linii AL. ZIELENIECKA do pętli na Okęciu. Ponowne uruchomienie linii dowozowych do Kabat i Ursusa. Zmiana przewoźnika z ITS Michalczewski na L. WNUK.
KABATY

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko Sękocin – Wolica – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: OS. KABATY, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN, PILECKIEGO, URSYNÓW ZACHODNI, MYSIADŁO, PIASECZNO LAMINA, PIASECZNO NOWA, LESZNOWOLA SZKOLNA, LESZNOWOLA, MAGDALENKA, WOLICA CH MAXIMUS.
URSUS

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Główna – Brwinów: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Natalińska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, WOJCIECHOWSKIEGO, FALSKIEGO, WARSZAWSKA, PIASTÓW AL. TYSIĄCLECIA, PIASTÓW AL. JEROZOLIMSKIE REMA 1000, PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PRUSZKÓW WOJSKA POLSKIEGO, PRUSZKÓW OS. STASZICA LIDL, OTRĘBUSY WKD, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MOŚCISKA SIKORSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Mościskach na ul. 3 Maja (dotyczy linii 708 i 726)
2007.08.01.
2007.08.01.
W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 12.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 63-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 19.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii specjalnych z okazji obchodów 63-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła (kursuje w godz. 14.00 - 20.30) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2007.08.04.
2007.08.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej z powodu remontu magistrali ciepłowniczej.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – OKĘCIE.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
Z-4. [autobus] OKOPOWA – Okopowa – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Chłodna – Okopowa – OKOPOWA.) – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – PODLEŚNA-IMIGW.
Z-5. [autobus] ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
2007.08.06. 6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego.
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – OKĘCIE.)
28 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Uruchomienie nowej linii tramwajowej zastępującej na wycofanym odcinku linię autobusową 103.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wycofanie z odcinka praskiego, zastąpienie przez linię tramwajową 28.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Podleśna – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie przez ul. Gdańską w związku z zawieszeniem kursowania linii 128.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Zmiana trasy w rejonie placu Hallera związana z wycofaniem z Pragi linii 103.
515 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – ... – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).)
Skrócenie trasy, na odcinku Bielany - pl. Wilsona zastąpienie przez linię 114, na odcinku plac Wilsona - Trasa Łazienkowska zastąpienie przez metro.
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – MARYSIN.)
Tymczasowa zmiana trasy na terenie Bielan w związku ze skróceniem trasy linii 515.
2007.08.18.
ok. 23.00.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – ... – PLAC WILSONA)
Przeniesienie krańca HUTA na jezdnię wzdłuż budynków dyrekcji huty w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra MŁOCINY.
114 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY (powrót: MAŃKI WOJDY – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – ... – MAŃKI WOJDY.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA SKOLIMÓW.)
Przywrócenie stałej trasy w Konstancinie w związku z częściowym zakończeniem remontu ul. Długiej.
2007.08.24.
godz. 23.00.
100 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele) PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO.

(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – ... – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Zmiany tras związane z kolejnym etapem przebudowy Krakowskiego Przedmieścia i zamknięciem dla ruchu odcinka od ul. Miodowej do Królewskiej.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...).)
178 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
2007.08.25. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – ... – STEGNY.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Jagiełły na odcinku od ul. Siłaczki do ul. Lalki wraz z utrzymaniem jednokierunkowego zamknięcia na odcinku od ul. Lalki do ul. Wojciechowskiego.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Cierlicka – Kościuszki ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Cierlicka – Kościuszki – ... – TARGÓWEK.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki).)
N85 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NATOLIN PŁN 14 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 195 i 503).
2007.08.27. 520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI, DURACZA, WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE, KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→CHOMICZÓWKA), DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→CHOMICZÓWKA), MARYSIN.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – ... – MARYSIN.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z końcem wakacji i przywróceniem kursowania linii E-1 na skróconej trasie.
2007.08.28. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Puławskiej i zamknięciem jezdni zachodniej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Domaniewskiej.
118 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – ... – SUWALSKA.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – ... – SPARTAŃSKA.)
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CH REDUTA – ... – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Puławska – Dolna (powrót: Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – ... – SADYBA.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Pileckiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – ... – PIASECZNO PKP PIASECZNO.)
2007.09.01. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Banacha (na odcinku od ul. Grójeckiej do pętli), w al. Waszyngtona (na odcinku od ronda Waszyngtona do pętli "Wiatraczna") oraz w alei Zielenieckiej w związku z modernizacją trasy tramwajowej Banacha - Gocławek.
7 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Waszyngtona).

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.)
46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Przywrócenie stałej trasy wraz z wprowadzeniem kursowania przez cały dzień.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – LEWANDÓW (powrót: LEWANDÓW – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ), OKRĄGŁA, LEWANDÓW.)
Wprowadzenie kursowania w dni świąteczne wraz ze zmianą oznaczenia.
527 linia autobusowa przyspieszona stała CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – LEWANDÓW (powrót: LEWANDÓW – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ), OKRĄGŁA, LEWANDÓW.
723 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.)
Reorganizacja połączeń komunikacyjnych Warszawy z Legionowem.
731 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa (powrót: Parkowa – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego) – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
N63 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – Główna – BUKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – Główna – BUKÓW.))
735 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska). Zmiana oznaczenia w związku z przekształceniem linii w stałą kursującą całotygodniowo przez cały rok.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).)
DW. WILEŃSKI

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – aleja Solidarności – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, DW. WILEŃSKI, MARKOWSKA, KORSAKA, ŚNIEŻNA, TESCO STALOWA.)
Rezygnacja Tesco przy ul. Stalowej z utrzymywania bezpłatnej komunikacji autobusowej.
TARGÓWEK

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – al. Solidarności – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, ŚW. WINCENTEGO, ROGOWSKA, KOŁOWA, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, PRATULIŃSKA, TROCKA, GORZYKOWSKA, TESCO STALOWA.)
WILGA-BUS linia autobusowa prywatna stała OTWOCK ORLA – Świderska – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Słoneczna – Osiedle Ługi – Słoneczna – Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały – Wygoda – Ostrówiec – Sobiekursk – Piotrowice – Dziecinów – Warszawice – Radwanków – Sobiekursk Jeziory – Piwonin – Wysoczyn – Sniadków – Szymanowice – Nieciecz – MARIAŃSKIE PORZECZE. Uruchomienie linii lokalnych łączącej Otwock z Mariańskim Porzeczem w związku z likwidacją otwockiego oddziału PPKS Piaseczno.
WILGA-BUS linia autobusowa prywatna stała OTWOCK ORLA – Świderska – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Słoneczna – Osiedle Ługi – Słoneczna – Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały – Wygoda – Ostrówiec – Sobiekursk – Piotrowice – Dziecinów – Warszawice – Radwanków – Sobiekursk Jeziory – Piwonin – Wysoczyn – Sniadków – Siedzów – Mała Wieś – Goźlin Mały – MARIAŃSKIE PORZECZE.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RYDYGIERA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 122).
2007.09.02. 281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→POCIECHA), TEATR KOMEDIA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), LASEK BIELAŃSKI (→POCIECHA) (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie kursującej tylko 2 września specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych Jerzyki we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2007.09.02. 189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA (powrót: SADYBA – Powsińska – Nałęczowska – Sobieskiego – św. Bonifacego).)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu remontu pętli autobusowej SADYBA.
729 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – ... – MARIEW.)
Korekta trasy na terenie Wojcieszyna.
2007.09.03. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
E-1, E-2, E-3, E-5.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

345 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.)
Zastąpienie przez linie: 145 (zwiększenie częstotliwości kursowania) oraz nową 414.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.
Uruchomienie linii przyspieszonej łączącej Bródno z Ochotą i zastępującej w relacji Bródno - Wola likwidowaną linię 345.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→PL. WILSONA), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, METRO MARYMONT, PL. WILSONA.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, PL. WILSONA, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy Krakowskiego Przedmieścia, sprowadzenie do roli szybkiej linii dowozowej rejonu Chomiczówki do linii metra.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO (→WILANÓW), FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. ZAMKOWY (→WILANÓW), KRÓLEWSKA (→NOWE BEMOWO), FOKSAL, ..., WILANÓW.)
Korekta trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy Krakowskiego Przedmieścia. Likwidacja przystanku KRÓLEWSKA wraz z uruchomieniem nowego PL. MAŁACHOWSKIEGO. Likwidacja przystanku DYWIZJONU 303.
E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", DWORZEC GDAŃSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→RONDO RADOSŁAWA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→BRÓDNO PODGRODZIE), CENTRUM, HOTEL BRISTOL, PL. ZAMKOWY, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wycofanie z centrum w związku z kolejnym etapem przebudowy Krakowskiego Przedmieścia. Wprowadzenie nowej trasy w celu stworzenia szybkiego połączenia rejonu Bródna ze stacją metra DWORZEC GDAŃSKI.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki (powrót: Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie 25 sierpnia ruchu dwukierunkowego na ul. Jagiełły na odcinku od ul. Siłaczki do ul. Lalki wraz z utrzymaniem jednokierunkowego zamknięcia na odcinku od ul. Lalki do ul. Wojciechowskiego.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA. Przywrócenie kursowania w godzinach popołudniowego szczytu.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), KOŚCIUSZKI (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), POCZTY GDAŃSKIEJ (→URSUS), TOMCIA PALUCHA (→URSYNÓW PŁN), SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW, NOWOURSYNOWSKA-SGGW, CISZEWSKIEGO-SGGW, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA, SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA (NŻ), SZYSZAKÓW, LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.
2007.09.08.
2007.09.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Puławskiej na odcinku Woronicza - Wyścigi z powodu prac wodociągowych.


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – ... – PIASKI.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – HUTA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
Z-6. [autobus] WIELICKA – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – zawrotka na wysokości ul. Romera – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – aleja Niepodległości – Woronicza – WIELICKA.).
2007.09.10. 523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), SZASERÓW (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Uruchomienie nowego przystanku warunkowego WIATRACZNA zlokalizowanego na ul. Zakole.
2007.09.14. 710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piłsudskiego – Prusa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Chyliczki: Wschodnia – Konstancin Jeziorna: Pułaskiego – Kołobrzeska – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Długiej w Konstancinie.
2007.09.15. CARREFOUR
MIŃSK MAZOWIECKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała MIŃSK MAZOWIECKI PRZEMYSŁOWA – Kościelna – Warszawska – Mickiewicza – 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Daszyńskiego – Kościuszki – Mińsk Mazowiecki Dworzec PKP – Kościuszki – Piękna – Kopernika – Warszawska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kościuszki) – Boczna – Bagnista – Nowy Świat – Warszawska – Stojadła: Warszawska – STOJADŁA CARREFOUR. Uruchomienie bezpłatnej lokalnej linii hipermarketowej dowożącej mieszkańców Mińska Mazowieckiego do hipermarketu Carrefour w Stojadłach. Obsługa: BAGS.
2007.09.17. 32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie starej trasy.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – ... – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.)
Wycofanie linii ze Śródmieścia wraz z wydłużeniem trasy na terenie Utraty.
109 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)
Ograniczenie kursowania do dni roboczych wraz ze zmianą oznaczenia.
309 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
137 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.)
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w dni robocze wraz ze zmianą oznaczenia.
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: HUTA / CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – ... – PLAC WILSONA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Przy Agorze.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – GWIAŹDZISTA.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
2007.09.22. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: WYCZÓŁKI (d. FABRYKA DOMÓW) – Łączyny – Wyczółki – Kłobucka – Bokserska – Gotarda – ... – UTRATA SKŁAD.)
Czasowe skrócenie trasy w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego przejazdu ciągiem ulic Kłobucka - Poleczki.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (ZAKŁAD KARNY).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Czasowe skrócenie trasy w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego przejazdu ciągiem ulic Kłobucka - Poleczki. Zastąpienie na ul. Poleczki przez linię zastępczą Z-5.
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Niektóre kursy: ... – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki pętla – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
Uruchomienie linii zastępującej linię 165 na odcinku Poleczki - Ursynów.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – ... – REGULSKA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Ciołka.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – ... – EC SIEKIERKI.)
167 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna (powrót: Elekcyjna – Górczewska – księcia Janusza – Obozowa) – Wolska – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
2007.09.24. 183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW (powrót: NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).)
Korekta trasy na terenie Nowego Rembertowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRZEBIEG 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 153).
• BUŁAWY 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 153).
• SZAFARZY 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 153).
• LISTONOSZY 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 153).
• MOKRY ŁUG 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 408).
2007.10.01. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i w al. Waszyngtona. Zamknięcie dla ruchu tramwajowego ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza. Tymczasowe przejęcie fragmentu trasy zawieszonej linii 9.
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ... – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Skierowanie wybranych kursów w dni robocze w godzinach szczytu do pętli Służewiec w celu odciążenia linii 18.
8 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego.
9 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i w al. Waszyngtona. Zamknięcie dla ruchu tramwajowego ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza. Tymczasowe przejęcie połączenia przez linię 1.
16 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
Tymczasowe skierowanie na Ochotę w związku z zamknięciem dla ruchu tramwajowego odcinka ul. Grójeckiej od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.)
Wprowadzenie skróconej trasy jako stałej.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Tymczasowe skrócenie trasy do czasu uzyskania zgody Miejskiego Inżyniera Ruchu na użytkowanie skrętu na rondzie Waszyngtona w relacji al. Zieleniecka - al. Waszyngtona.
22 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: HUTA – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego.
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego.
27 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: POTOCKA – ... – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skrócenie trasy w związku ze zwiększeniem częstotliwości kursowania linii 26.
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka1 – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich i w al. Waszyngtona. Zamknięcie dla ruchu tramwajowego ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza. Tymczasowe przejęcie fragmentu trasy zawieszonej linii 7.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu na ul. Banacha.
43 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Tragowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Zastąpienie przez linię 46.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DT WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: teren zajezdni tramwajowej Wola – Młynarska] – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Wycofanie z Woli w związku ze zwiększeniem częstotliwości kursowania linii 26, przedłużenie trasy w związku z likwidacją linii 43.
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: (W dni świąteczne: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ...)
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – ... – ALEKSANDRÓW.)
Utrzymanie wydłużonej trasy jako stałej we wszystkie dni tygodnia.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej południowo-wschodniej części Gocławia i wprowadzenia komunikacji autobusowej na ul. Jugosłowiańską.
130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CH REDUTA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
Zastąpienie linii 136 w alei Bohaterów Września oraz w rejonie centrum handlowego Blue City. Przejęcie dojazdu do centrum Handlowego Reduta przez linię 157.
136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – ... – Marynarska – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – ... – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Uproszczenie przebiegu na Służewcu (zastąpienie w rejonie Centrum Targowego Mokotów przez linię 141), zastąpienie na Młynowie linii 436, skierowanie wzdłuż alei Prymasa Tysiąclecia w celu uniknięcia korków w rejonie placu Zawiszy, korekta trasy na Ursynowie (zastąpienie na ul. Kiedacza przez nową linię 148). Zastąpienie w rejonie centrum handlowego Blue City przez linię 130.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.

(Wybrane kursy w godzinach porannego szczytu: ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu – Bokserska – BOKSERSKA (powrót: BOKSERSKA – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska).

(Wybrane kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA (powrót: BOKSERSKA – Bokserska – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska)

(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – ... – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.)
Korekta trasy na Pradze Południe w celu poprawy połączenia osiedla Ostrobramska z liniami tramwajowymi na ul. Grochowskiej, przejęcie funkcji linii na odcinku Marysin - Trasa Łazienkowska przez linię 520. Wprowadzenie wariantowych podjazdów w rejon Centrum Handlowego Mokotów po wycofaniu stamtąd linii 136.
143 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
Przejęcie trasy w relacji Rembertów - Wygoda - Gocław - Mokotów przez linię 168, i w relacji Gocław - Mokotów - Ursynów przez linię 148.
144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Topolowa – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – ... – BUKÓW.)
Przywrócenie pierwotnej trasy.
148 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI. Uruchomienie linii łączącej Grochów i Gocław przez Trasę Siekierkowską ze Stegnami i Ursynowem. Czasowe wydłużenie trasy w celu zastąpienia linii 165 na ul. Poleczki.
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej południowo-wschodniej części Gocławia.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.)
Skrócenie trasy między placem Zawiszy i osiedlem Rakowiec w celu poprawy wykorzystania linii w obsłudze tego osiedla. Wydłużenie do centrum handlowego "Reduta" w celu zastąpienia wycofanej stamtąd linii 130.
168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA. Uruchomienie linii w celu zapewnienia całotygodniowego połączenia Rembertowa i Gocławia przez Trasę Siekierkowską z północną częścią Mokotowa. Zastąpienie odcinkowo zlikwidowanych linii 143 i 192 i skróconej linii 301.
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli mieszkaniowych w rejonie ul. Rosoła i ul. Pileckiego oraz Centrum Onkologii i Instytutu Hematologii.
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ... – WITOLIN.)
Skierowanie przez skrzyżowanie ulic Wołoska / Rzymowskiego / Marynarska w celu zwiększenia atrakcyjności linii dla pasażerów.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli mieszkaniowych w rejonie ul. Pileckiego i ul. Płaskowickiej, Instytutu Hematologii, hospicjum onkologicznego i hali sportowo-widowiskowej i centrum handlowego Ursynów.
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Korekta trasy w celu poprawy połączenia między Mokotowem a Ochotą i Wolą oraz poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli w rejonie alei Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego oraz obiektów biurowych w rejonie ul. Wołoskiej.
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów szczytowych.
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – TORWAR.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przejęcie funkcji połączenia północnej części Mokotowa z Gocławiem przez nową linię 168.
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Oficjalna likwidacja linii.
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), KOŚCIUSZKI (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), POCZTY GDAŃSKIEJ (→URSUS), TOMCIA PALUCHA (→URSYNÓW PŁN), SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, AL. WITOSA, MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA (NŻ), POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., NOWOURSYNOWSKA, SGGW, NOWOURSYNOWSKA-SGGW, CISZEWSKIEGO-SGGW, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.)
Wycofanie z Ursynowa i przedłużenie na drugi brzeg Wisły w celu stworzenia nowego bezpośredniego połączenia obwodowego południowych dzielnic Warszawy przez Trasę Siekierkowską. Zastąpienie w relacji metro Służew - SGGW przez kursującą ze zwiększoną częstotliwością linię 193. Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu. Likwidacja przystanków ŁOPUSZAŃSKA i ASTRONAUTÓW w celu zwiększenia prędkości przewozowej.
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY, PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, PL. ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, AKADEMIA MEDYCZNA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN (→MŁYNÓW), NATOLIN PŁN.)
Połączenie z linią 504. Zastąpienie na Młynowie przez linię 136.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, AKADEMIA MEDYCZNA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, ..., OS. KABATY.)
Przejęcie trasy likwidowanej linii 436. Zastąpienie w relacji Ursynów - aleja Niepodległości przez metro.
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja NiepodległościDomaniewska – Modzelewskiego (powrót: Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska) – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), DOMANIEWSKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), MODZELEWSKIEGO (→OS. KABATY), SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – ... – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, ..., OS. KABATY.)
Korekta trasy na Mokotowie w celu przywrócenia bezpośredniego połączenia ul. Modzelewskiego z ul. Puławską po zawieszeniu kursowania linii 524.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Waszyngtona).)
Skrócenie trasy w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego w Alejach Jerozolimskich, na moście Poniatowskiego i w al. Waszyngtona. Jednocześnie zamknięto odcinek trasy tramwajowej na ul. Grójeckiej (od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza).
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.
(Niektóre kursy: ... – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki pętla – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
Likwidacja kursowania w dni świąteczne oraz wprowadzenie kursowania wszystkich kursów do pętli na ul. Osmańskiej w związku ze skierowaniem do Wyczółek nowej linii 148.
Z-9 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii uzupełniającej w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza i zawieszeniem kursowania linii 7, 9 i 25.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – GOCŁAW.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – ...))
Przywrócenie ruchu autobusowego na ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej. Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska)Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...))
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO (→WILANÓW), FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., WILANÓW.)
OKĘCIE

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
Likwidacja linii CENTRUM, URSYNÓW i HYNKA - uruchomienie zamiast nich jednej linii dowozowej do pętli tramwajowo-autobusowej na Okęciu. Kurs co 30 minut. Obsługa: Mobilis.
METRO CENTRUM

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: METRO CENTRUM, WKD AL. JEROZOLIMSKIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI)
METRO URSYNÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO URSYNÓW – Surowieckiego – Romera – Puławska – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – METRO URSYNÓW.) – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: METRO URSYNÓW, MEGASAM (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.)
HYNKA

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HYNKA / ALEJA KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.)
BIELANY

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, CONRADA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA, SOKRATESA, WRZECIONO, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PODLEŚNA, PKS MARYMONT, PERZYŃSKIEGO, AL. ZJEDNOCZENIA, ANDERSENA, AL. REYMONTA, CONRADA, CH BEMOWO.)
Rezygnacja Carrefour Bemowo z utrzymywania bezpłatnej komunikacji autobusowej.
TRAKS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Sikorskiego – Wiązowska – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś: Warszawska – Dąbrówka – Celestynów – Człekówka – Chrosna – Chrząszczówka Kąty – ZABIEŻKI.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Grochowska – ... – ZABIEŻKI.)
Skrócenie trasy do przystanku przesiadkowego przy rondzie Wiatraczna.
TRAKS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Sikorskiego – Wiązowska – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś: Warszawska – Dąbrówka – Celestynów – Człekówka – KOŁBIEL. Uruchomienie przez firmę TRAKS nowej linii stanowiącej wariant linii do Zabieżek i łączącej Kołbiel z Warszawą.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. ISKRA 01 i 02 - zmiana nazwy na HORBACZEWSKIEGO (dotyczy linii 117, 148, 507, E-5, N02, N22 i N72).
• DEDALA 01 i 02 - zmiana nazwy na OS. JANTAR (dotyczy linii 111, 123 i 151).
• TARGOWISKO NA SKRAJU 01 i 02 - zmiana nazwy na POLINEZYJSKA (dotyczy linii 136, 148, 166, 179, 185, 503 i N37).
• JERZEGO ZARUBY 01 i 02 - zmiana nazwy na ZARUBY (dotyczy linii 166, 179 i N37).
• GOCŁAW 05 - nowy przystanek stały na ul. Bora-Komorowskiego przy pętli w kierunku Trasy Siekierkowskiej.
• GOCŁAW 07 - nowy przystanek stały na ul. Jugosłowiańskiej za skrzyżowaniem z ul. Bora-Komorowskiego w kierunku ul. Fieldorfa (dotyczy linii 123 i 151).
• GOCŁAW 10 - nowy przystanek stały na Trasie Siekierkowskiej za skrzyżowaniem z ul. Bora-Komorowskiego w kierunku ul. Płowieckiej (dotyczy linii 401).
• OS. ISKRA 01 - nowy przystanek stały na ul. Jugosłowiańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Manteuffla w kierunku ul. Fieldorfa (dotyczy linii 123 i 151).
• OS. ISKRA 02 - nowy przystanek stały na ul. Jugosłowiańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Manteuffla w kierunku ul. Bora-Komorowskiego (dotyczy linii 123 i 151).
• MEISSNERA 04 - nowy przystanek stały na ul. Jugosłowiańskiej za skrzyżowaniem z ul. Fieldorfa w kierunku ul. Bora-Komorowskiego (dotyczy linii 123 i 151).
• GDECKA 02 - nowy przystanek warunkowy na ul. Zamienieckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Gdecką w kierunku pl. Szembeka (dotyczy linii 115, 1233, 135, 141, 148 i N02).
• CENTRUM ONKOLOGII 03 - nowy przystanek stały na ul. Pileckiego za skrzyżowaniem z ul. Ciszewskiego w kierunku ul. Indiry Gandhi (dotyczy linii 148 i 179).
• MARCO POLO 02 - nowy przystanek warunkowy na ul. Pileckiego za skrzyżowaniem z ul. Indiry Gandhi w kierunku ul. Ciszewskiego (dotyczy linii 148 i 179).
• PANCERA 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 186).
• WAŁ MIEDZESZYŃSKI 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 141, 182 i 188).
• ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 115 i 168).
• ŻUPNICZA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 115 i 123).
• MAGELLANA 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 193).
• NATOLIN PŁN 01 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 136).
• RAABEGO 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 166 i 179).
• MARCO POLO 01 i 03 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 148, 179 i 185).
• BARTŁOMIEJA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 136).
• GRUSZCZYŃSKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 141).
• HOSPICJUM ONKOLOGICZNE 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 185).
• TARNINY 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 193).
• KRAKOWIAKÓW 01 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 301).
• KRAKOWIAKÓW 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 182 i 301).
• CYPRYSOWA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 182 i 301).
• ASTRONAUTÓW 01 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 189 i 301).
• SKOROCHÓD-MAJEWSKIEGO 01 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 157).
• POD IM. WARNEŃCZYKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 182).
• CENTRUM OLIMPIJSKIE 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 185).
• CZARNIECKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 185).
• PL. SZEMBEKA 01 i 06 - likwidacja przystanków.
• POSTĘPU-BAZA TRANSPORTOWA 02 - likwidacja przystanku.
• HERBSTA 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 504).
• KRAKOWIAKÓW 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 182).
• ŁOPUSZAŃSKA 03 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 401).
• ASTRONAUTÓW 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 401).
• TORWAR 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 141).
• METRO POLITECHNIKA 08 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 515).
• AL. WITOSA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 522).
• FOKSAL 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 111).
2007.10.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO PIASKOWA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 731).
2007.10.10.
ok. godz. 21.00
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Dolna (powrót: Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Odyńca – aleja Niepodległości – Puławska – Dolna (powrót: Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – Sobieskiego – ... – SADYBA.)
Zmiana tras objazdowych w związku z przywróceniem ruchu kołowego na zachodniej jezdni ul. Puławskiej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Domaniewskiej.
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego (powrót: Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska) – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), MODZELEWSKIEGO (→OS. KABATY), SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego (powrót: Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska) – aleja Lotników – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), DOMANIEWSKA (→OS. KABATY), MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, ..., OS. KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – ... – OSIEDLE KABATY.)
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – ... – PIASECZNO PKP PIASECZNO.)
2007.10.11.
ok. 14.00.
102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wycofanie z przejazdu przez tunel pod al. Jana Pawła II w związku z uszkodzeniem kratek ściekowych.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.)
2007.10.13.
2007.10.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego, Marymonckiej i Zgrupowania AK "Kampinos" na odcinku Potocka - Huta z powodu prac torowych.


6. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – GOCŁAWEK.
15. METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – ... – OKĘCIE.
17. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – ... – SŁUŻEWIEC.
Z-4. [autobus] PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA.
2007.10.13. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza. Skierowanie na trasę podstawową w związku z przywróceniem kursowania linii 9.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zamiana fragmentu trasy z linią 25.
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza.
16 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Skrócenie trasy w związku z przywróceniem kursowania linii 25 i utrzymaniem na trasie do Żerania Wschodniego kursowania linii 4.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – ... – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.)
Przywrócenie kursowania wraz ze skróceniem trasy w związku z wydłużeniem do Okęcia linii 7 i utrzymaniem kursowania linii 4.
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DT WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: teren zajezdni tramwajowej Wola – Młynarska] – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: DT WOLA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej na odcinku od pl. Zawiszy do pl. Narutowicza.
130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH BLUE CITY – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia. Utrzymanie trasy objazdowej przez most Świętokrzyski jako stałej.
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – ... – ZACISZE.)
Wycofanie z trasy objazdowej, skierowanie nową trasą przez most Świętokrzyski.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.)
Likwidacja linii zastępczych.
Z-9 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRANICZNA 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 106).
• KINOWA 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 521).
2007.10.15. 101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Utrzymanie trasy objazdowej jako stałej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
Utrzymanie trasy objazdowej jako stałej.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Utrzymanie trasy objazdowej jako stałej.
416 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
Przystanki: SUWALSKA, ŁABISZYŃSKA (→SUWALSKA), KLUB LIRA (→GOCŁAW), ŁOJEWSKA (→GOCŁAW), SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, POŻAROWA (NŻ), RONDO ŻABA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY, PODBIPIĘTY (NŻ), METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: SUWALSKA, ..., RONDO ŻABA, KOWIEŃSKA (NŻ), SZWEDZKA (NŻ), DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, MEISSNERA, AL. WITOSA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.)
Przywrócenie kursowania linii, przejęcie fragmentu trasy skróconej linii E-1, ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – PuławskaDomaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Krasickiego – Woronicza – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego (powrót: Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska) – aleja Lotników – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), MODZELEWSKIEGO (→OS. KABATY), SMOLUCHOWSKIEGO, ..., OS. KABATY.)
Zmiana trasy objazdowej w związku z przywróceniem ruchu kołowego na zachodniej jezdni ul. Puławskiej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Domaniewskiej.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ) [tylko niektóre kursy w dni powszednie], DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – ... – NOWODWORY.)
Utrzymanie trasy objazdowej jako stałej.
715 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn Pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy połączenia Zielonego Ursynowa z ursynowskim ratuszem.
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – ... – FALENICA.)
Korekta tras na terenie Gocławia.
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – ... – ALEKSANDRÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁADY 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 715).
• ZGORZAŁA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 715).
• RYBIE 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 715).
2007.10.17.
2007.10.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego, Marymonckiej i Zgrupowania AK "Kampinos" na odcinku Potocka - Huta z powodu prac torowych [korekta trasy objazdowej linii 6].


6. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – ... – GOCŁAWEK.
15. METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – ... – OKĘCIE.
17. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – ... – SŁUŻEWIEC.
Z-4. [autobus] PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA.
2007.10.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZARADY 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 177).
2007.10.21. 203 linia autobusowa uzupełniająca (zwykła) STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie dodatkowej linii specjalnej w związku z wyborami parlamentarnymi, kursującej tylko jeden dzień, w celu poprawy mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych.
2007.10.21. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Chełmska – Dolna – Puławska – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska) – Wołoska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem pierwszego etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywróceniem ruchu kołowego na jezdni zachodniej.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – ... – SPARTAŃSKA.)
Zakończenie I etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywrócenie ruchu na jezdni zachodniej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Woronicza. Rozpoczęcie II etapu przebudowy, zamknięcie ruchu kołowego na jezdni wschodniej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Malczewskiego i skierowanie ruchu na tym odcinku jezdnią zachodnią.
130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem pierwszego etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywróceniem ruchu kołowego na jezdni zachodniej.
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Odyńca – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Dolna (powrót: Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem pierwszego etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywróceniem ruchu kołowego na jezdni zachodniej.
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska – Domaniewska – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, ..., OS. KABATY.)
Zakończenie I etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywrócenie ruchu na jezdni zachodniej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Woronicza. Rozpoczęcie II etapu przebudowy, zamknięcie ruchu kołowego na jezdni wschodniej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Malczewskiego i skierowanie ruchu na tym odcinku jezdnią zachodnią.
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – ... – OSIEDLE KABATY.)
Zakończenie I etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywrócenie ruchu na jezdni zachodniej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Woronicza. Rozpoczęcie II etapu przebudowy, zamknięcie ruchu kołowego na jezdni wschodniej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Malczewskiego i skierowanie ruchu na tym odcinku jezdnią zachodnią.
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – ... – PIASECZNO PKP PIASECZNO.)
Zakończenie I etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywrócenie ruchu na jezdni zachodniej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Woronicza. Rozpoczęcie II etapu przebudowy, zamknięcie ruchu kołowego na jezdni wschodniej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Malczewskiego i skierowanie ruchu na tym odcinku jezdnią zachodnią.
2007.10.27.
ok. godz. 15.00.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie tras podstawowych na terenie Ursusa po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Jagiełły.
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Siłaczki – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
2007.11.01.
2007.11.02.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 27.X.-4.XI. linii tramwajowych i autobusowych cmentarnych w celu ułatwienia dojazdu na stołeczne nekropolie. Pełny tekst zmian znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II– Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
45 linia tramwajowa cmentarna zwykła HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstztucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
208 linia autobusowa zwykła uzupełniająca PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
210 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WIDOKOWA (NŻ), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), WÓLCZYŃSKA, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza) – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). Linie kursują tylko 1 listopada.
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego). Linia kursuje 31 października i 1 listopada w godz. 8-20. Linia bezpłatna.
WKD GRUDÓW
MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek (PKS Grodzisk Mazowiecki)) MILANÓWEK WKD GRUDÓW – Królewska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ (powrót: MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki). Linie kursują tylko 1 listopada w godz. 8.20 - 17.35.
PKP MILANÓWEK
MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek (PKS Grodzisk Mazowiecki)) MILANÓWEK DWORZEC PKP – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – MILANÓWEK DWORZEC PKP.
2007.11.02. PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka (powrót: Pęcice: Pęcicka – Pruszków: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Prusa – Aleje Jerozolimskie) – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TORUŃSKA, PIASTÓW DĄBROWSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW OS. STASZICA, PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), PRUSZKÓW SOWIŃSKIEGO, PĘCICE KOŚCIÓŁ, SOKOŁÓW, JANKI IKEA, CH JANKI.

(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – ... – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – ... – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.)
Wprowadzenie podjazdów do osiedla Staszica w Pruszkowie. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2007.11.03. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZACHOWA 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 305 i 521).
2007.11.05. Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Płaksowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – ... – OSMAŃSKA-DHL.)
Wprowadzenie kursowania we wszystkie dni tygodnia wraz z wydłużeniem trasy na Ursynowie.
MINIBUS

LINIA 3
linia autobusowa prywatna stała PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Miziołka – Ługi – Bema – Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. Uruchomienie przez firmę "MINIBUS" kolejnej linii łaczącej Warszawę z Karczewem.
2007.11.09. 173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (TORFOWA).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II – Gościniec – STARA MIŁOSNA.)
Zmiany tras związane z remontem odcinka ul. Jana Pawła II wraz z likwidacją pętli STARA MIŁOSNA.
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (POGODNA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (RUMIANKOWA).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI, TORFOWA, MARMUROWA, POGODNA (→DW. CENTRALNY), STARA MIŁOSNA (RUMIANKOWA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (wschodnia część) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (POGODNA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA.)
N75 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
Przedłużenie trasy większości kursów do Karczewa.
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OTWOCK SZPITAL POWIATOWY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• JÓZEFÓW WĄSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• JÓZEFÓW PKP MICHALIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• JÓZEFÓW CICHA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• PKP JÓZEFÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• JÓZEFÓW JAROSŁAWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• OTWOCK ŚWIDER-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• OTWOCK ŚWIDER 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• OTWOCK RZEMIEŚLNICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• OTWOCK ORLA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• KARCZEW ŁUGI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• KARCZEW POMNIK KOLEI WĄSKOTOROWEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N75).
• KARCZEW KOŚCIÓŁ 01 - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii N75).
2007.11.10. 733 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka)Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska)
Uruchomienie w porozumieniu z gminą Nadarzyn nowej linii autobusowej łączącej Rozalin i Młochów z przystankiem przesiadkowym na Okęciu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TRAKT LUBELSKI-LAS 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 702).
• JÓZEFÓW NOWA WIEŚ-STADNINA - zmiana nazwy na JÓZEFÓW PODLEŚNA.
• JÓZEFÓW POD DĘBAMI - zmiana nazwy na JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO.
• OTWOCK ANDRIOLLEGO - zmiana nazwy na OTWOCK PARK MIEJSKI.
• OTWOCK KRUCZA - zmiana nazwy na OTWOCK URZĄD MIASTA.
• OTWOCK FILIPOWICZA-LICEUM - zmiana nazwy na OTWOCK PARK MIEJSKI.
• OTWOCK WYSPIAŃSKIEGO - zmiana nazwy na OTWOCK URZĄD SKARBOWY.
• OTWOCK SZPITAL REJONOWY - zmiana nazwy na OTWOCK SZPITAL POWIATOWY.
• NADARZYN URZĄD GMINY 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 733).
• NADARZYN STAROWIEJSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 733).
• STARA WIEŚ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• RUSIEC 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 733).
• URZUT 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• ROZALIN 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• ROZALIN PAŁACOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• MŁOCHÓW KANARKOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• MŁOCHÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 733).
• MŁOCHÓW PLATANOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• PŁAWY LEŚNICZÓWKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• KRAKOWIANY 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• GARBATKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• PAROLE 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• PAROLE-PĘTLA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
2007.11.14. 137 linia autobusowa zwykła stała PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA. Uruchomienie linii autobusowej łączącej pozbawione dotąd komunikacji miejskiej osiedle Dudziarska z ciągiem ul. Grochowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKI WIEŚ 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 714 i 729).
• OS. DUDZIARSKA 01 - uruchomienie przystanku krancowego zlokalizowanego na ul. Dudziarskiej przy osiedlu (dotyczy linii 137).
• ARESZT ŚLEDCZY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Chłopickiego przy areszcie śledczym (dotyczy linii 137).
2007.11.17. L1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Lesznowola) PIASECZNO (KOŚCIELNA) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Kościuszki – Kościelna – PIASECZNO (KOŚCIELNA).) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – FALENTY (OSIEDLE).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – ... – Janczewice: Jedności – Raszyńska – Podolszyn: Raszyńska – PODOLSZYN.)
Korekta trasy na terenie Piaseczna wraz z jednoczesnym wydłużeniem trasy do Falent.
L4 linia autobusowa zwykła stała (w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne) (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Łabędzia – MYSIADŁO (powrót: MYSIADŁO – Piaseczno: Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego). Zmiana rozkładu - linia kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz wykonuje dwa jednokierunkowe kursy w dni świąteczne (rano w relacji Lesznowola - Mysiadło, po południu w relacji Mysiadło-Lesznowola).
L4
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Łabędzia – Puławska – Piaseczno: Puławska – Fabryczna – PIASECZNO (FABRYCZNA) (powrót: PIASECZNO (FABRYCZNA) – Fabryczna – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego). Wprowadzenie wydłużonych kursów wariantowych linii L4 (jeden kurs ok. godz. 9.00 w relacji Lesznowola - Piaseczno, jeden kurs ok. godz. 13.00 w relacji Piaseczno-Lesznowola).
L5 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele) (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mleczarska (powrót: Mleczarska – Krasickiego) – Słoneczna – NOWA IWICZNA (KOŚCIÓŁ). Uruchomienie linii autobusowej stanowiącej zmodyfikowany wariant linii L4 i dowożącej oraz rozwożącej wiernych z dwóch mszy (o 11.00 i o 13.00) odbywających się w kościele w Nowej Iwicznej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. SOLIDARNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 718 i 805).
• RYNIA GŁÓWNA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 705).
• MARKI FABRYCZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków (dotyczy linii 718, 732, 805 (stałe) i N61 (warunkowe)).
• MARKI STRUGA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii N61).
2007.11.18. N61 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – ... – MARKI STRUGA.)
Wycofanie z ul. Kraśnickiej, ks. Ziemowita i Naczelnikowskiej i skierowanie bezpośrednio ul. Radzymińską.
2007.11.25. 132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA – ... – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY (powrót: MAŃKI WOJDY – Ostródzka – Toruńska).)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Berensona wraz z korektą trasy linii 132 w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Lewandowa.
527 linia autobusowa przyspieszona stała CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – LEWANDÓW (powrót: LEWANDÓW – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ), OKRĄGŁA, LEWANDÓW.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Zdziarska – ZDZIARSKA-KANAŁ (powrót: ZDZIARSKA-KANAŁ – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona).)
2007.11.29. ZMIANY PRZYSTANKOWE • MŁOCHÓW OS. BELINA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• ŻABIENIEC 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
• WOLA KRAKOWIAŃSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 733).
2007.12.01.
2007.12.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Rozpoczęcie I etapu przebudowy pętli tramwajowej Huta i zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Wólczyńska i Nocznickiego na odcinku od al. Reymonta do pętli Huta.


13. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
22. PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
33. PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.
Z-1. [autobus] 1-2 grudnia: HUTA – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – HUTA) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
Z-1. [autobus] 3-9 grudnia: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2007.12.01. 121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – GWIAŹDZISTA. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w związku z ostateczną likwidacją linii 128.
128 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: (W dni powszednie w godzinach 5.00 – 18.00: INSTALATORÓW – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)
SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Oficjalna likwidacja linii.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Przywrócenie przejazdu przez Nowy Świat.
192 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
Oficjalna likwidacja linii.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN PŁN., STEFANIKA, CIOŁKOSZA, OS. AKACJE, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), ODRDONÓWNY (→NOWODWORY), NOWODWORY.
Uruchomienie nowej linii przyspieszonej łączącej rejon ul. Odkrytej w Nowodworach z Przystankiem przesiadkowym przy FSO i skoordynowanej rozkładowo z linią tramwajową 16.
524 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA.)
Oficjalna likwidacja linii.
720 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.

(Niektóre kursy: ... – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.))
Skierowanie wszystkich kursów do Glinianki.
722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze Sanatorium – Zagórze – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.)
Wydłużenie trasy do Wiązowny.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-15) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS. Zwiększenie liczby kursów wykonywanych w dni powszednie wraz z wprowadzeniem kursowania w soboty. Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BONIFRATERSKA 01 - zmiana charakteru przystanku na warunkowy (dotyczy linii 170).
• LEGIONOWO CMENTARZ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 731).
• LEGIONOWO ZEGRZYŃSKA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 731).
• STEFANIKA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Stefanika za skrzyżowaniem z ul. Światowida w kierunku ul. Odkrytej (dotyczy linii 516).
• CIOŁKOSZA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Odkrytej za skrzyżowaniem z ul. Stefanika w kierunku ul. Dzierzgońskiej (dotyczy linii 516).
• CIOŁKOSZA 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Stefanika za skrzyżowaniem z ul. Odkrytą w kierunku ul. Światowida (dotyczy linii 516).
• OS. AKACJE 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Odkrytej za skrzyżowaniem z ul. Ordonówny w kierunku ul. Stefanika (dotyczy linii 516).
• OS. AKACJE 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Odkrytej za skrzyżowaniem z ul. Ordonówny w kierunku ul. Dzierzgońskiej (dotyczy linii 516).
• BAREI 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Odkrytej przed skrzyżowaniem z ul. Barei w kierunku ul. Stefanika (dotyczy linii 516).
• BAREI 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Odkrytej za skrzyżowaniem z ul. Barei w kierunku ul. Dzierzgońskiej (dotyczy linii 516).
• DZIERZGOŃSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Dzierzgońskiej przed skrzyżowaniem z ul. Odkrytą w kierunku ul. Odkrytej (dotyczy linii 516).
• DZIERZGOŃSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Dzierzgońskiej za skrzyżowaniem z ul. Odkrytą w kierunku ul. Światowida (dotyczy linii 516).
• GRZYMALITÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Światowida w rejonie skrzyżowania z ul. Grzymalitów w kierunku ul. Stefanika (dotyczy linii 516).
• GRZYMALITÓW 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. na ul. Światowida w rejonie skrzyżowania z ul. Grzymalitów w kierunku ul. Dzierzgońskiej (dotyczy linii 516).
2007.12.03. 307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wycofanie z rejonu pl. Hallera z powodu niewielkiej frekwencji i skierowanie wzdłuż ul. Radzymińskiej do Zacisza.
390 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI. Uruchomienie linii okresowej wspomagającej linię 190 na najbardziej obciążonym odcinku.
E-6 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
Uruchomienie linii ekspresowej wspomagającej linię przyspieszoną 506 na odcinku Jelonki - centrum.
2007.12.08.
2007.12.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Rozpoczęcie II etapu przebudowy pętli tramwajowej Huta oraz prace torowe w ul. Jagiellońskiej i Ratuszowej i zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" na odcinku od zajezdni Żoliborz do pętli Huta oraz na ul. Jagiellońskiej i Ratuszowej na odcinku od ul. Targowej do ronda Starzyńskiego.


6. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
13. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
15. METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – OKĘCIE.
17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.
Z-1. [autobus] HUTA – Kasprowicza – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – HUTA.
2007.12.08.
2007.12.09.
M1 linia tramwajowa specjalna (kursuje w godz. 11-18) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie z okazji Mikołajek dwóch linii specjalnych obsługiwanych taborem zabytkowym. Kurs co 30 minut.
M2 linia autobusowa specjalna (kursuje w godz. 11-18) PLAC TEATRALNY – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – PLAC TEATRALNY.) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
2007.12.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ARMII KRAJOWEJ 03 i 05 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 198).
• PADEREWSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 199).
2007.12.10. 6 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – GOCŁAWEK.)
Rozpoczęcie III etapu przebudowy pętli tramwajowej Huta i wyłączenie jej z eksploatacji od 10 grudnia do odwołania wraz z uruchomieniem funkcjonowania toru tranzytowego.
13 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
15 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – ... – OKĘCIE.)
17 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.)
22 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – ... – WYŚCIGI.)
2007.12.11. 106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
Kolejna korekta trasy w rejonie przebudowywanej pętli HUTA związana z wybudowaniem zastępczych torów tramwajowych w bezpośredniej bliskości ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos".
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – ... – MŁOCINY-UKSW.)
2007.12.15. 13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skrócenie trasy w związku z niedostateczną długością krawędzi przystanku METRO MARYMONT 10 nie pozwalającą na bezpieczne obsłużenie pasażerów.
Z-8 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) PIASKI – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – POTOCKA. Uruchomienie dodatkowej linii uzupełniającej.
2007.12.18.
ok. 22.00.
118 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza) – aleja Niepodległości – ... – SUWALSKA.)
Zakończenie II etapu przebudowy ul. Puławskiej i przywrócenie ruchu na jezdni wschodniej na odcinku od ul. Woronicza do ul. Malczewskiego.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Puławska – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Puławska) – Joliot-Curie – ... – SPARTAŃSKA.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – ... – PIASECZNO PKP PIASECZNO.)
2007.12.21. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Przywrócenie ruchu na ul. Koszykowej w związku z zakończeniem prac wodociągowych.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
N61 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – ... – MARKI STRUGA.)
Zakończenie prac torowych na przejeździe kolejowym przy ul. Naczelnikowskiej.
2007.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2007.12.29. 173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – aleja Piłsudskiego – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (TORFOWA).)
Wprowadzenie zmian tras na terenie Starej Miłosnej w związku z oddaniem do ruchu całości przebudowanej ul. Jana Pawła II. Likwidacja przystanku PŁOWIECKA 02 dla linii 502 i 525.
198 linia autobusowa zwykła stała PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni, południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: WESOŁA PKP – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (POGODNA).)
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – STARA MIŁOSNA (POGODNA).)
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→DW. CENTRALNY), FABRYCZNA (→DW. CENTRALNY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (RUMIANKOWA).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI, TORFOWA, MARMUROWA, POGODNA (→DW. CENTRALNY), STARA MIŁOSNA (RUMIANKOWA).)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, ..., MIĘDZYLESIE.)
N21 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (POGODNA).)
2007.12.31. 4 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. Uruchomienie specjalnych kursów linii tramwajowych obsługujących imprezę sylwestrową na pl. Defilad. Tramwaje linii 9 kursowały dwukierunkowo na pełnej trasie przez całą noc. Pozostałe linie (w tym skrócone kursy linii 9) wykonały tylko kilka kursów wypadowych.
9 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
9 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
17 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.
26 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
35 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2007.??.??. URSUS

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DZIECI WARSZAWY – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: DZIECI WARSZAWY, OBROŃCÓW HELU, SOSNKOWSKIEGO, SPISAKA (→URSUS), SIŁACZKI, ŚMIGIELSKA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, GOŁĄBKI (→PRUSZKÓW), PRZEJAZDOWA, TESCO KAROLIN.)
Likwidacja linii bezpłatnej.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2007 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2007 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.