data linia rodzaj zmiana uwagi
2008.01.02. Otwarcie trzeciego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Metro Wilanowska) zlokalizowanego w pobliżu stacji metra WILANOWSKA.
2008.01.02. R linia autobusowa podmiejska pospieszna stała (komunikacja miasta Zielonka) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA.
Przystanki: WILEŃSKA, MARKI FABRYCZNA, ZIELONKA DREWNICKA, ZIELONKA MARECKA, ZIELONKA KOŚCIUSZKI, ZIELONKA POWSTAŃCÓW, ZIELONKA DŁUGA, ZIELONKA WOLNOŚCI, ZIELONKA WOJSKA POLSKIEGO, ZIELONKA ARMII KRAJOWEJ, ZIELONKA WARYŃSKIEGO.

(Stara trasa: METRO RATUSZ – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Andersa – METRO RATUSZ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZIELONKA BANKOWA.)
Wycofanie z centrum Warszawy w związku z ciągłymi korkami na Trasie W-Z.
ARKA

WÓLKA MLĄDZKA
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) OTWOCK KUPIECKA – Kupiecka – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kupiecka – OTWOCK KUPIECKA.) – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – OTWOCK WÓLKA MLĄDZKA (KAPLICZKA). Uruchomienie przez firmę "Arka" lokalnej linii autobusowej łączącej centrum Otwocka z Wólką Mlądzką.
2008.01.05. Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Płaksowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(W dni świąteczne: ... – Łączyny – WYCZÓŁKI.)
Wprowadzenie skróconej trasy w dni świąteczne.
2008.01.09. 144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Topolowa – Mehoffera – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA (powrót: DĄBRÓWKA SZLACHECKA – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).)
Skrócenie tras w związku z przebudową ul. Modlińskiej (na odcinku od ul. Aluzyjnej do granicy miasta) i brakiem możliwości dojazdu do pętli BUKÓW.
511 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA (powrót: DĄBRÓWKA SZLACHECKA – Modlińska – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska).
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), KLASYKÓW (NŻ), MEHOFFERA (NŻ), POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA (→PL. WILSONA), DĄBRÓWKA SZLACHECKA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).)
N63 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)

(Stara trasa jednego kursu jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY – ... – Modlińska – Główna – BUKÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MILENIJNA-POD - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (obowiązuje dla linii 144).
• POETÓW - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (obowiązuje dla linii 511).
2008.01.21.
ok. 12.00.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO (kraniec na terenie parkingu).

(W dni powszednie w godz. 5-18: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów – Instalatorów pętla – Instalatorów – aleja Krakowska – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – aleja Krakowska – Grójecka) – ... – MDL CARGO (kraniec na terenie parkingu).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.)
Otwarcie nowej jezdni w nowym przebiegu ul. Wirażowej na odcinku PKP Okęcie - MDL Cargo. Likwidacja przystanku przed Dworcem Lotniczym - skierowanie do tymczasowej zawrotki na terenie parkingu.
2008.01.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE BABICE KUTRZEBY 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 712, 714, 719 i 729).
• ZIELONKI WIEŚ WARSZAWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 714, 719 i 729).
• WOJCIESZYN KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 719 i 729).
• BORZĘCIN DUŻY SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii 719 i 729).
2008.01.26. ZMIANY PRZYSTANKOWE • STASZICA 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego w Wesołej (obowiązuje dla linii 198 i 315).
• HIPODROM 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego w Wesołej (obowiązuje dla linii 198, 315 i N21).
2008.02.01. 732 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.)
Korekta trasy na terenie Bródna.
733 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).))
Wycofanie z przejazdu w kierunku Młochowa przez plac Poniatowskiego w Nadarzynie. Wycofanie jednego porannego kursu jednokierunkowo z przejazdu przez Starą Wieś.
319 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.)
Wydłużenie trasy do Zamienia wraz z przekształceniem w linię podmiejską.
809 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.
X linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI.) – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).

(Stara trasa: METRO RATUSZ – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
Wycofanie z centrum Warszawy w związku z ciągłymi korkami na Trasie W-Z.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARKI KOŚCIUSZKI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (obowiązuje dla linii 732).
• KOSTOWIEC 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii 733). • NAMYSŁOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• POŻAROWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• MARCELIN 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• SMUGOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• SADKOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• INSUREKCJI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• RACIBORSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 176).
• FAELBET 01 i 02 - zmiana nazwy na OS. MARYWILSKA (obowiązuje dla linii 176, 326 i N64).
2008.02.09. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO. Wprowadzenie w okresie ferii zimowych kursowania we wszystkie dni tygodnia.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN ŚWIATOWIDA, STEFANIKA, ORDONÓWNY, NOWODWORY.
Ograniczenie w okresie ferii zimowych kursowania do godzin szczytu.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Skrócenie trasy w związku ze skierowaniem na Służewiec nowej linii 14.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii zastępującej na ciągu ul. Nowowiejskiej zawieszoną linię 15 oraz wspomagającej linię 18 na odcinku Metro Wierzbno - Służewiec.
15 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Zawieszenie linii w związku z potrzebą ograniczenia ruchu tramwajowego na wiadukcie w ciągu ul. Andersa. Zastąpienie na odcinku ul. Andersa - Okęcie przez linię 35 oraz na ciągu ul. Nowowiejskiej przez linię 14.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przedłużenie trasy w związku z zawieszeniem kursowania linii 15.
2008.02.09.
2008.02.24.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii: 21, 46, 305, 309, 315, 390, 404, 405, 416, E-3, Z-5.
• Zawieszenie kursów szkolnych linii: 115, 163, 164, 180, 715, 725.
• Wprowadzenie specjalnych rozkładów jazdy linii: 136, 167, 301, 406, 506, 510, E-2, E-5, E-6.
2008.02.11. 134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Mańki Wojdy – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji na ul. Ostródzkiej na odcinku od ul. Berensona do ul. Zdziarskiej.
2008.02.25. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w niedziele) PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO. Ponowne wprowadzenie kursowania wyłącznie w niedziele.
134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Mańki Wojdy – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Mańki Wojdy – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)
Wprowadzenie podjazdów do pętli Mańki Wojdy w obu kierunkach.
416 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN ŚWIATOWIDA, STEFANIKA, ORDONÓWNY, NOWODWORY.
Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu.
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów – Jeziórko – Krupia Wólka – Kędzierówka – UWIELINY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Ustanów – JEZIÓRKO.)
Przedłużenie trasy do Uwielin.
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) JULIANÓW – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków – Złotokłos: Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Uruchomienie przez firmę ROJ-BUS trzeciej linii łączącej Julianów i Piaseczno z ogródkami działkowymi w Szczakach i Złotokłosie.
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) JULIANÓW – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Geodetów – Granitowa – Energetyczna – Rubinowa – Geodetów – Józefosław: Ogrodowa – Działkowa – Spacerowa – Julianów: Julianowska – JULIANÓW. Uruchomienie przez firmę ROJ-BUS czwartej linii kursującej wyłącznie w dni robocze w godzinach szczytu i łączącej nowe osiedla w Julianowie i Józefosławiu z Piasecznem.
2008.02.29.
22.00.
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Rozpoczęcie III etapu remontu ul. Puławskiej wraz z zamknięciem wschodniej jezdni na odcinku od ul. Domaniewskiej do ul. Dolnej i skierowaniem ruchu w kierunku centrum jezdnią zachodnią.
118 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – ... – SUWALSKA.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – ... – SPARTAŃSKA.)
130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Belwederska – Sobieskiego – ... – WILANÓW.)
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – ... – SADYBA.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska (powrót: Domaniewska – aleja Niepodległości – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, ..., OS. KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2008.03.01. 190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Leszno – ... – CH MARKI.)
Zamiana końcowych fragmentów trasy z linią 501 w celu stworzenia bezpośredniego połączenia osiedli położonych wzdłuż ul. Człuchowskiej z ciągiem al. Solidarności.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(W dni robocze w godzinach porannego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: STEGNY - PLAC KONSTYTUCJI.)

(W dni robocze w godzinach popołudniowego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: PLAC KONSTYTUCJI - STEGNY.)

Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – ... – STEGNY.)
Zamiana końcowych fragmentów trasy z linią 190 w celu stworzenia bezpośredniego połączenia osiedli położonych wzdłuż ul. Człuchowskiej z ciągiem al. Solidarności. Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w dni robocze w godzinach szczytu.
202 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA. Uruchomienie linii autobusowej obsługującej rejon Bródna i Targówka. Linia jednokierunkowa.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – osiedle Derby – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Głębocka – Berensona). Uruchomienie linii autobusowej łączącej osiedle Derby z Bródnem i stacją PKP PRAGA.
EXPRESS
PIASECZNO
linia autobusowa podmiejska pospieszna stała (prywatna) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, PKP PIASECZNO.)
Zawieszenie kursowania linii z powodu planowanej wymiany taboru.
NOCNY
EXPRESS
PIASECZNO
linia autobusowa nocna podmiejska pospieszna stała (prywatna) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC CENTRALNY) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC CENTRALNY).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→BOBROWIEC), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, SÓJKI, ŁAGIEWNICKA, KARCZUNKOWSKA, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, PKP PIASECZNO, POMORSKA, ZALESIE DOLNE, ZALESINEK, GOŁKÓW LETNISKO, GŁÓWNA, GOŁKÓW GIMNAZJUM, KAMIONKA, BOBROWIECKA, BAJECZNA, BOBROWIEC.)
2008.03.10. M1 linia metra zwykła stała PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Zamknięcie stacji MARYMONT w związku z podłączaniem stacji SŁODOWIEC.
PLAC WILSONA
MARYMONT
linia metra zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka].)
2008.03.15. L1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Lesznowola) PIASECZNO (KOŚCIELNA) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Kościuszki – Kościelna – PIASECZNO (KOŚCIELNA).) – Dworcowa – Towarowa – PKP Piaseczno (pętla) – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – FALENTY (OSIEDLE).

(Stara trasa: PIASECZNO (KOŚCIELNA) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Kościuszki – Kościelna – PIASECZNO (KOŚCIELNA).) – Orężna – Łoziska: Leśna – ... – FALENTY (OSIEDLE).)
Wprowadzenie podjazdów pod dworzec PKP w Piasecznie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. ARMII KRAJOWEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanku na ul. Słowackiego (obowiązuje dla linii 110, 114, 116, 121, 195, 701, 708 i 726 jako stały oraz dla linii 409 jako warunkowy).
2008.03.15.
2008.03.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie z ruchu stacji metra PLAC WILSONA w związku z przygotowaniami do włączenia do ruchu stacji SŁODOWIEC.


METRO. DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa].
508. METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska (powrót: Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – METRO DWORZEC GDAŃSKI.) – ... – NOWODWORY. Z-1. [autobus] PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa).
2008.03.20.
14.10.
M1 linia metra zwykła stała MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Skierowanie wszystkich kursów do stacji MARYMONT z zawracaniem na nieczynnej jeszcze stacji SŁODOWIEC.
2008.03.24. W linia tramwajowa specjalna zwykła PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. Jednorazowe uruchomienie linii tramwajowej kursującej w Poniedziałek Wielkanocny i obsługiwanej taborem historycznym.
2008.03.30. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 1-14 ruchu metra na odcinku IMIELIN - KABATY w związku z pracami montażowymi na stacji KABATY.


METRO. MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – ... – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi].
Z-1. [autobus] URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
2008.04.01. 201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – KSIĘCIA BOLESŁAWA. Uruchomienie linii autobusowej w celu objęcia obsługą komunikacyjną nowych osiedli Zielonego Bemowa.
202 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – zawrotka na rondzie przy ul. Toruńskiej – Łabiszyńska – Kondratowicza).

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – ... – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.)
Wprowadzenie drugiego kierunku ruchu wraz z korektą trasy na terenie Bródna.
319 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. Przywrócenie kursowania linii w godzinach porannego szczytu w celu poprawy obsługi komunikacyjnej zielonego Ursynowa.
801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).)
Skierowanie przez obwodnicę Jabłonny z podjazdami w obu kierunkach do osiedla Przylesie w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
N62 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: WyszyńskiegoZąbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) (powrót: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa).)
Przedłużenie trasy do Wołomina.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK 01 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 723).
• ZAWODZIE 01 I 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 163).
• SYTA 01 I 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 163 i 164).
• KOLEJKA PIASECZYŃSKA 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• ZALESINEK 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• GOŁKÓW WIEŚ 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• ZIELONA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• GŁOSKÓW ZIELONE 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• GŁOSKÓW LETNISKO 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• CMENTARZ POŁUDNIOWY BRAMA WSCHODNIA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• KULESZÓWKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• ORZECHOWA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• RYBNA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• LIPOWA 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• POMORSKA 01 i 02 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• WŁADYSŁAWÓW 03 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (obowiązuje dla linii 727).
• OSMAŃCZYKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 201).
• OS. OLSZYNY 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 201).
• HALA SPORTOWA BEMOWO 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 201).
• OS. LEŚNE 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 201).
• KSIĘCIA BOLESŁAWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 201).
• ZIELONKA KOLEJOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN PRZEJAZD 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN SASINA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN SŁAWEK 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN OS. NIEPODLEGŁOŚCI 01 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN LEGIONÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN WIEJSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• WOŁOMIN FIELDORFA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• KOBYŁKA RĘCZAJSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
• TURÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (obowiązuje dla linii N62).
2008.04.05. 2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.)
Zamiana krańców z linią 28 w celu dopasowania podaży miejsc do rzeczywistego zainteresowania pasażerów (linia 2 obsługiwana była pociągami dwuwagonowymi, 28 zaś w większości jednowagonowymi).
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Puławska – WYŚCIGI.
(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ... – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.))
Likwidacja kursów do Służewca w związku ze zwiększeniem częstotliwości kursowania linii 14.
5 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armiii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – POTOCKA. Uruchomienie linii tramwajowej łączącej Bemowo z ciągiem ul. Marymonckiej oraz zastępującej linię Z-8 wraz z wydłużeniem trasy do Koła.
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skrócenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Koła. Zastąpienie na odcinku Koło - Bemowo przez linie 5 i 28.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów kursujących na skróconej trasie tylko w dni robocze w godzinach porannego szczytu.
15 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Oficjalna likwidacja linii.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Przejęcie części trasy linii 46 w celu odciążenia linii 25 na odcinku centrum - Praga.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI.)
Zamiana krańców z linią 2 w celu dopasowania podaży miejsc do rzeczywistego zainteresowania pasażerów (linia 2 obsługiwana była pociągami dwuwagonowymi, 28 zaś w większości jednowagonowymi).
46 linia tramwajowa zwykła stała W godzinach porannego szczytu: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagielońska – RATUSZOWA-ZOO.


W godzinach popołudniowego szczytu: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagielońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: DT WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: teren zajezdni tramwajowej Wola – Młynarska] – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Przejęcie odcinka trasy Dw. Wileński - pl. Narutowicza przez linię 21, wycofanie z przejazdu przez zajezdnię "Wola". Wprowadzenie wariantowości trasy na Woli.
Z-8 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armiii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – POTOCKA.)
Przejęcie trasy przez linię 5.
2008.04.07. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD. Wprowadzenie skróconej trasy jako stałej w związku ze skierowaniem w rejon Wyczółek linii 165.
148 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.)
Przedłużenie trasy wzdłuż nowego wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ul. Poleczki w celu szybkiego skomunikowania Portu Lotniczego, MDL Cargo i obiektów położonych w rejonie ul. Poleczki z linią metra.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – ... – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(W dni powszednie w godz. 5-18: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów – Instalatorów pętla – Instalatorów – aleja Krakowska – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – aleja Krakowska – Grójecka) – ... – MDL CARGO (kraniec na terenie parkingu).))
Wycofanie z ul. Instalatorów i Wirażowej na rzecz linii 306 i skierowanie na Okęcie w celu usprawnienia połączenia osiedli Jadwisin i Okęcie z przychodniami przy ul. 1 Sierpnia i Janiszowskiej. Przejęcie odcinka trasy na Bemowie likwidowanej linii 309.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (ZAKŁAD KARNY).)
Skierowanie do pętli WYCZÓŁKI z wykorzystaniem nowego układu ulicznego w rejonie wiaduktu wzdłuż ul. Poleczki.
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: METRO IMIELIN – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Wirażowa – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)
Uruchomienie linii okresowej obsługującej relacje realizowane dotąd przez linię zastępczą Z-5. Zastąpienie na ul. Wirażowej i Instalatorów linii 154.
309 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)
Zastąpienie na odcinkach: Stare Bemowo - ul. Górczewska przez linię 154 oraz ul. Górczewska - centrum przez linię 501.
394 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ. Uruchomienie linii w celu polepszenia dojazdu z osiedla Ursus Niedźwiadek do stacji kolejowej Warszawa Ursus. Linia jednokierunkowa.
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(W dni świąteczne: ... – Łączyny – WYCZÓŁKI.))
Zastąpienie przez linię 306.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ARESZT ŚLEDCZY - zmiana nazwy na ARESZT ŚLEDCZY GROCHÓW.
• KŁOBUCKA-ZAKŁAD KARNY - zmiana nazwy na ARESZT ŚLEDCZY SŁUŻEWIEC.
• OSMAŃSKA - zmiana nazwy na OSMAŃSKA-DHL.
• MDL CARGO - zmiana nazwy na TERMINAL LOTNICZY CARGO.
2008.04.12. 720 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Jeden kurs w soboty, niedziele i święta wcześnie rano: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – ZagórzeMajdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)
Wprowadzenie jednego kursu z podjazdem do Zagórza.
2008.04.15. L4
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Łabędzia – Puławska – Piaseczno: Puławska – Fabryczna – PIASECZNO (FABRYCZNA) (powrót: PIASECZNO (FABRYCZNA) – Fabryczna – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego). Zmiana rozkładu - linia wykonuje jeden pełny kurs ok. godz. 8.00 oraz jeden jednokierunkowy kurs ok. godz. 9.00 w relacji Lesznowola - Piaseczno i jeden jednokierunkowy kurs ok. godz. 13.00 w relacji Piaseczno-Lesznowola.
2008.04.17. LECLERC BIELANY linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LECLERC BIELANY – Kwitnąca – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Żeromskiego – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Kwitnąca – LECLERC BIELANY. Uruchomienie bezpłatnej linii autobusowej łączącej Leclerc Bielany ze stacją metra SŁODOWIEC.
2008.04.19.
2008.04.20.
N linia tramwajowa specjalna zwykła NORBLIN – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Prosta – NORBLIN. Jednorazowe uruchomienie linii tramwajowej obsługiwanej taborem historycznym w związku z wystawą makiet kolejowych w Norblinie.
2008.04.19.
2008.04.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w ciągu ulic: Radiowa - Powstańców Śląskich na odcinku od pętli Koło do pętli Nowe Bemowo w związku z pracami torowymi.


5. PIASKI – Broniewskiego – Wólczyńska – ... – METRO MARYMONT.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. KOŁO – Obozowa – Młynarska – ... – GOCŁAWEK.
28. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC WSCHODNI.
Z-1. [autobus] KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO (powrót: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.).
2008.04.21. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Wrzosowa – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Warszawę z osiedlem Młodych i osiedlem Bukowiec w Legionowie poprzez Rembielszczyznę i Józefów.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA.
Uruchomienie przystanku ŻEROMSKIEGO w związku z otwarciem stacji metra SŁODOWIEC.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PŁOCHOCIŃSKA-PZG - zmiana nazwy na WARTKA (dotyczy linii 326, 705, 735 i 804).
• KĄTY WĘGIERSKIE - zmiana nazwy na PRZYLEŚNA (dotyczy linii 705 i 735).
• OŚRODEK AZS - zmiana nazwy na PORT NIEPORĘT (dotyczy linii 705).
• PILAWA - zmiana nazwy na PORT PILAWA (dotyczy linii 705).
• HOTEL MAZOWSZE - zmiana nazwy na AL. WOJSKA POLSKIEGO (dotyczy linii 705).
• STRUŻAŃSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• KRAKUSA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• POLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• WRZOSOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• OS. BUKOWIEC 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• GEN. ROI 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• OBJAZDOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• SZKOLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• KOŚCIELNA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• ANUSINEK 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• REMBELSZCZYZNA 04 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• CMENTARZ 03 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• NARUTOWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• BATOREGO 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• PARKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• RYCERSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• HUSARSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• SIWIŃSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• SOBIESKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• SOWIŃSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 804).
• WCZASOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (obowiązuje dla linii 705).
2008.04.23.
10.45.
M1 linia metra zwykła stała SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Oficjalne otwarcie dla pasażerów stacji SŁODOWIEC.
2008.04.24.
ok. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – PLAC WILSONA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego HUTA na ul. Kaliszówka wraz z zamknięciem jezdni wzdłuż budynków dyrekcji huty w związku z kolejnym etapem budowy węzła Młociny.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
114 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Słowackiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – ... – SKARBKA Z GÓR.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Wólczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).)
2008.04.25. N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Zakończenie remontu ul. Puławskiej. Wprowadzenie objazdu skrzyżowania ul. Puławskiej i Woronicza w związku z wymianą torów tramwajowych.
2008.04.26.
2008.05.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Puławskiej i Woronicza w związku z pracami torowymi (m.in. wymianą torów na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Woronicza).


4. CZYNSZOWA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
14. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
33. HUTA – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
Z-2. [autobus] PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – METRO WILANOWSKA (powrót: METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.).
Z-3. [autobus] WORONICZA – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska – POLECZKI (powrót: POLECZKI – Puławska – Domaniewska – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Garażowa – Wołoska – WORONICZA).
2008.04.26. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Chełmska – Dolna – Puławska – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska) – Wołoska – Woronicza – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Zakończenie remontu ul. Puławskiej.
118 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska – Krasickiego – Woronicza) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – ... – SUWALSKA.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – ... – SPARTAŃSKA.)
130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Rakowiecka) – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Odyńca) – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Waryńskiego – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska (powrót: Domaniewska – aleja Niepodległości – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA (→OS. KABATY), URSYNOWSKA (→DW. CENTRALNY), KRÓLIKARNIA (→DW. CENTRALNY), WIELICKA (→OS. KABATY), METRO WILANOWSKA (→DW. CENTRALNY), DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, ..., OS. KABATY.)
Zakończenie remontu ul. Puławskiej. Wprowadzenie objazdu skrzyżowania ul. Puławskiej i Woronicza w związku z wymianą torów tramwajowych.
2008.04.30. 196 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW) – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona – Wspólna – Warszawa: Korkowa – MARYSIN.

(Stara trasa: REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW) – ... – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – ... – MARYSIN.)
Wprowadzenie podjazdów (tylko w kierunku Rembertowa) do starej pętli przy stacji PKP Rembertów w celu poprawy warunków przesiadki na pociągi Kolei Mazowieckiej i Szybkiej Kolei Miejskiej.
2008.05.01. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Wyprostowanie trasy w rejonie Gocławia w celu skrócenia czasu przejazdu. Skierowanie przez ul. Abrahama w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedla Orlik. Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.)
Korekta trasy w celu usprawnienia dojazdu z osiedli położonych wzdłuż ul. Regulskiej do linii kolejowej.
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
158 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – WITOLIN.)
Przeniesienie przystanku krańcowego w rejonie Dworca Centralnego.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście) – ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Składkowskiego – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Wybrane kursy: ... – Szamoty – Traktorzystów – Ursus Ratusz – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – ODOLANY.))
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Gołąbek oraz nowych osiedli mieszkaniowych i centrum handlowego w Skoroszach. Przejęcie kursów do Odolan przez nową linię dowozową 206 obsługiwaną taborem mikrobusowym.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – ... – KONWIKTORSKA.)
Wycofanie z najsłabiej wykorzystywanego odcinka trasy i skierowanie przez Skorosze w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli mieszkaniowych i centrum handlowego, a także w celu usprawnienia połączenia z przystankami kolejowymi WŁOCHY oraz URSUS.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – STEGNY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż ul. Bohaterów Warszawy oraz wyeliminowania jednokierunkowych przejazdów w rejonie Starego Ursusa.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Skierowanie do pętli na ul. Regulskiej wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w celu poprawy połączenia komunikacyjnego tego rejonu ze Śródmieściem.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
206 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – ODOLANY. Uruchomienie linii dowozowej obsługiwanej taborem mikrobusowym i zapewniającej regularne połączenie Odolan i Nowych Włoch ze stacją kolejową WŁOCHY.
207 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Składkowskiego – SKOROSZE. Uruchomienie linii dowozowej obsługiwanej taborem mikrobusowym i zapewniającej częste połączenie Starego Ursusa, Czechowic i Skoroszy ze stacją kolejową URSUS.
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, MEISSNERA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→DW. CENTRALNY), FABRYCZNA (→DW. CENTRALNY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, ..., STARA MIŁOSNA.)
Skierowanie przez Gocław w celu zapewnienia najszybszego połączenia tego rejonu ze stacją metra POLITECHNIKA. Zmiana przystanku krańcowego w rejonie Dworca Centralnego w celu zbliżenia przystanków wszystkich linii jadących w kierunku Gocławia.
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Sezonowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), MALINOWA (→TARGÓWEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż ul. Spisaka i Kompanii Kordian oraz wyeliminowania jednokierunkowych przejazdów w rejonie Starego Ursusa.
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.))
Przekształcenie kursów do Piaseczna w nową linię 807 wraz z jednoczesnym ograniczeniem kursowania do dni roboczych.
N88 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – ...))
Wprowadzenie podjazdów do Palucha we wszystkich kursach. Korekta trasy na terenie Falent w celu poprawy nocnej obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZAWODZIE - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
• STATKOWSKIEGO - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
• POD BUDOWLANI II - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
• ANTONIEWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
• GĄSOCIŃSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
• SIŁACZKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 187).
• JANKI KOŚCIÓŁ - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 703, 706, 707, 711, 721, 728).
• JANKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 703, 706, 707, 711, 721, 728).
• SĘKOCIN-LAS - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 707, 721, 728).
• STARY SĘKOCIN - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 707, 721, 728).
• PODLEŚNA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 721, 728).
• WYGODA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 721, 728).
• WÓLKA KOSOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 703, 721).
• SZAMOTY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 703).
• MROKÓW - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 728).
• GRANICZNA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 728).
• POD SZCZAKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 728).
• SZCZAKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 728).
• WŁADYSŁAWÓW - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 707).
• KULESZÓWKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 707).
• CM. POŁUDNIOWY BRAMA WSCHODNIA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 707).
• FALENCKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 706).
• FALENTY DUŻE - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 706).
• IMUZ - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 706).
• BALETOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 715).
• SKOROSZE - zmiana nazwy przystanku na DZIECI WARSZAWY.
• POCZTY GDAŃSKIEJ 02 - zmiana nazwy przystanku na SZANCERA 02.
• OBROŃCÓW HELU 02 - zmiana nazwy przystanku na PL. TYSIĄCLECIA.
• KOŚCIUSZKI - zmiana nazwy przystanku na PKP URSUS.
• TOMCIA PALUCHA 01 - zmiana nazwy przystanku na SZANCERA 01.
• BODYCHA 01 - zmiana nazwy przystanku na MELCERA 01.
• OS. ORLIK 01 - nowy przystanek na ul. Abrahama w kierunku ul. Fieldorfa.
• OS. ORLIK 02 - nowy przystanek na ul. Abrahama w kierunku ul. Bora-Komorowskiego.
• ABRAHAMA 03 - nowy przystanek na ul. Abrahama za skrzyżowaniem z ul. Bora-Komorowskiego w kierunku ul. Fieldorfa.
• UMIŃSKIEGO 04 - nowy przystanek na ul. Abrahama za skrzyżowaniem z ul. Fieldorfa w kierunku ul. Bora-Komorowskiego.
• PL. TYSIĄCLECIA 01 - nowy przystanek na ul. Bohaterów Warszawy przed skrzyżowaniem z ul. 1 Maja w kierunku ul. Sławka.
• SPISAKA 04 - nowy przystanek na ul. Spisaka za skrzyżowaniem z ul. Kompanii Kordian w kierunku ul. Kościuszki.
• MALINOWA 02 - nowy przystanek na ul. Kościuszki w kierunku ul. Cierlickiej.
• PKP URSUS 07 - nowy przystanek na nowej pętli przy przystanku kolejowym.
• PKP URSUS 08 - nowy przystanek na nowej pętli przy przystanku kolejowym.
• PKP URSUS 10 - nowy przystanek na nowej pętli przy przystanku kolejowym.
• PRYSTORA 01 - nowy przystanek na ul. Prystora w kierunku ul. Ryżowej.
• PRYSTORA 02 - nowy przystanek na ul. Prystora w kierunku ul. Sławoja-Składkowskiego.
• SKOROSZE 01 - nowy przystanek na ul. Sławoja-Składkowskiego w kierunku ul. Prystora.
• SKOROSZE 02 - nowy przystanek na ul. Sławoja-Składkowskiego w kierunku ul. Starodęby.
• CZERWONA DROGA 01 - nowy przystanek na ul. Orłów Piastowskich za skrzyżowaniem z ul. Czerwona Droga w kierunku ul. Warszawskiej.
• WARSZAWSKA 01 - nowy przystanek na ul. Warszawskiej przed skrzyżowaniem z ul. Gierdziejewskiego.
• WARSZAWSKA 02 - nowy przystanek na ul. Warszawskiej za skrzyżowaniem z ul. Gierdziejewskiego.
2008.05.05. 311 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Abrahama – Fieldorfa – Ostrobramska – Grenadierów – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Grochowska – PRAGA POŁUDNIE RATUSZ (powrót: PRAGA POŁUDNIE RATUSZ – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów). Uruchomienie linii okresowej obsługiwanej taborem mikrobusowym łączącej Gocław z Urzędem Dzielnicy Praga Południe oraz Szpitalem Grochowskim.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, AL. WITOSA, MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA (NŻ), POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ..., MARYSIN.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż ul. Bohaterów Warszawy oraz wyeliminowania jednokierunkowych przejazdów w rejonie Starego Ursusa.
405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, PKP WŁOCHY, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, OŚRODEK INFORMATYKI (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, RODZIEWICZÓWNY (→WITOLIN), WITOLIN.

(Stara trasa: STARODĘBY – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – WITOLIN.
Przystanki: STARODĘBY, STARODĘBY (NŻ) (→WITOLIN), BODYCHA, KOLOROWA (→WITOLIN), SPISAKA (→STARODĘBY), SOSNKOWSKIEGO, ADAMIECKIEGO (→WITOLIN), WAPOWSKIEGO (→STARODĘBY), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ..., WITOLIN.)
Wycofanie z odcinka trasy o niewielkim wykorzystaniu i skierowanie wzdłuż trasy wycofanej linii E-5 do osiedla Niedźwiadek. Skierowanie dwukierunkowo przez ul. Bohaterów Warszawy w celu wyeliminowania jednokierunkowych przejazdów w rejonie Starego Ursusa.
807 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR. Przekształcenie kursów linii 707 do Piaseczna w osobną linię wraz z jednoczesnym ograniczeniem kursowania do dni roboczych.
809 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.

(Jeden kurs wcześnie rano: ... – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – PODOLSZYN.)
Wprowadzenie jednego wydłużonego kursu do Podolszyna.
815 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN.

(Jeden kurs wcześnie rano: ... – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.)
Uruchomienie linii okresowej wspomagającej linię 715 w relacji Okęcie - Podolszyn. Wprowadzenie jednego wydłużonego kursu do Zamienia.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ..., GOCŁAW.)
Przejęcie odcinka trasy z centrum do Ursusa przez linię 405. Likwidacja przystanku RONDO WASZYNGTONA w celu skrócenia czasu przejazdu.
2008.05.09.
ok. 22.00.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Aleje Jerozolimskie – ...))
Zmiana tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Krakowskie Przedmieście i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania tej ulicy z ul. Królewską.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...))
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...))
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – ... – TARGÓWEK.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście) – ...))
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...))
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...))
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, NOWY ŚWIAT, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO (→WILANÓW), NOWY ŚWIAT,, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., WILANÓW.)
2008.05.12. 505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Puławska – Waryńskiego) – Modzelewskiego – aleja Lotników – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem wymiany torów tramwajowych na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Woronicza.
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2008.05.12.
2008.05.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Puławskiej na odcinku od pl. Unii Lubelskiej do ul. Woronicza w związku z pracami torowymi.


4. CZYNSZOWA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
Z-2. [autobus] PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – METRO WILANOWSKA (powrót: METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.).
2008.05.17. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), NORBLIN (→PL. BANKOWY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych i jednej tramwajowej obsługiwanych m. in. taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 17 maja 2008 r. w godz. 19.00 - 1.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – Wielicka – Ksawerów – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: PL. BANKOWY, PL. KRASIŃSKICH (→ PL. BANKOWY), KAPITULNA (→ PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→ PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→ PL. BANKOWY), ZACHĘTA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PIĘKNA (→ PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU, PL. UNII LUBELSKIEJ, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→ PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SADYBA, WILANÓW.
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC BANKOWY) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – MUZEUM ZIEMI.
Przystanki: PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→MUZEUM ZIEMI), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→MUZEUM ZIEMI), ORDYNACKA, FOKSAL, MUZEUM ZIEMI.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), MUZEUM NARODOWE (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), FABRYKA TRZCINY (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), KIJOWSKA (→PL. BANKOWY), STARE MIASTO (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krajewskiego – Nowaka-Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), NALEWKI (→PL. BANKOWY), RONDO "RADOSŁAWA" (→PL. BANKOWY), PL. WILSONA (→PL. BANKOWY), CZARNIECKIEGO (→PL. BANKOWY), CENTRUM OLIMPIJSKIE (→PL. BANKOWY), MUZEUM WOJSK LĄDOWYCH (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), RASZYŃSKA (→PL. BANKOWY), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. (→PL. BANKOWY), PRĄDZYŃSKIEGO (→PL. BANKOWY), PKP KASPRZAKA (→PL. BANKOWY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), MENNICA (→PL. BANKOWY), HALA MIROWSKA (→PL. BANKOWY), KINO FEMINA (→PL. BANKOWY), NALEWKI (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska – Markowska – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), STARE MIASTO (→PL. BANKOWY), PARK PRASKI (→PL. BANKOWY), DW. WILEŃSKI (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), KORSAKA (→PL. BANKOWY), FABRYKA TRZCINY (→PL. BANKOWY), KORSAKA (→PL. BANKOWY), MARKOWSKA (→PL. BANKOWY), KIJOWSKA (→PL. BANKOWY), DW. WSCHODNI (LUBELSKA) (→PL. BANKOWY), MIŃSKA-PZO (→PL. BANKOWY), RONDO WASZYNGTONA (→PL. BANKOWY), OBROŃCÓW (→PL. BANKOWY), MUZEUM NARODOWE (→PL. BANKOWY), DH SMYK (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), KRÓLEWSKA (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
H linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), HOŻA (→PL. BANKOWY), PL. KONSTYTUCJI (→PL. BANKOWY), DS RIVIERA (→PL. BANKOWY), WIŚNIOWA (→PL. BANKOWY), PL. UNII LUBELSKIEJ (→PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU (→PL. BANKOWY), PIĘKNA (→PL. BANKOWY), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. BANKOWY), FOKSAL (→PL. BANKOWY), ORDYNACKA (→PL. BANKOWY), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), KAPITULNA (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
2008.05.22.
2008.06.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Aluzyjnej w dniach 22-25 maja, 31 maja - 1 czerwca oraz 7-8 czerwca w związku z pracami drogowymi.


144. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Mehoffera – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
511. PLAC WILSONA – ... – Modlińska – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – NOWODWORY.
Z-1. [autobus] NOWODWORY – Światowida (powrót: Światowida – rondo Ligi Morskiej i Rzecznej – Światowida – NOWODWORY.) – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA. [kursuje w dniach 22-25 maja oraz 31 maja; od 1 czerwca zastępuje ją nowa linia 211.]
2008.05.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DZIECI WARSZAWY 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Ryżowej za skrzyżowaniem z ul. Dzieci Warszawy w kierunku Al. Jerozolimskich (dotyczy linii 178 i 207).
• ZAJEZDNIA URSUS PŁN 01 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Posag 7 Panien w kierunku ul. Gierdziejewskiego (dotyczy linii 177).
• PKP URSUS 12 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Wojciechowskiego w kierunku ul. Keniga (dotyczy linii 149, 194 i 394).
2008.05.28. 134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Mańki Wojdy – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem prac budowlanych na ul. Ostródzkiej.
2008.05.30. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KONDRATOWICZA 05 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 204).
2008.05.31. 185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – URSYNÓW ZACHODNI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanalizacji wzdłuż ul. Gwiaździstej na odcinku od ul. Podleśnej do al. Armii Krajowej.
Z-6 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Czarnieckiego (zawrotka) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – Potocka – BARSZCZEWSKA. Uruchomienie autobusowej linii uzupełniającej.
2008.06.01. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Emilii Plater (zawrotka) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Sprzeczna – Marcinkowskiego – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO.

(W dni dni świąteczne: ... – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Zmiana trasy w celu podniesienia atrakcyjności dla pasażerów przy uwzględnieniu wyników badania opinii publicznej. Wprowadzenie kursowania w dni powszednie.
211 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida (powrót: Światowida – rondo Ligi Morskiej i Rzecznej – Światowida – NOWODWORY.) – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA. Uruchomienie linii obsługiwanej taborem mikrobusowej w celu stworzenia bezpośredniego połączenia Dąbrówki Wiślanej z pętlą autobusową w Nowodworach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZYSZKOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 124).
• SWORZNIOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 124).
• STOICKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 124).
• SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 124).
2008.06.02. S2, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 731, 732, 733, 735, 801, 804, 805, 807, 809, 815, N50, N61, N62, N63, N75, N85, N88 Zmiana taryfy biletowej - wprowadzenie stref biletowych: 1 (dawnej miejskiej) i 2 (dawnej podmiejskiej). Dotychczasowe linie podmiejskie zaczęły być oznaczane jako linie strefowe.
2008.06.02. 5 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armiii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – POTOCKA.)
Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Wólczyńska - Nocznickiego - Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" na odcinku od al. Reymonta do zajezdni "Żoliborz" w związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie węzła "Młociny".
6 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – GOCŁAWEK.)
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) HUTA – Kaliszówka – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – SPARTAŃSKA.)
Wycofanie z ul. Przasnyskiej i Duchnickiej w związku z remontem wiaduktu na ul. Powązkowskiej.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – ... – CH REDUTA.)
Korekta trasy w związku z brakiem możliwości wykonania skrętu w lewo z ulicy Stawki w ulicę Andersa.
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)
Wycofanie porannych kursów z podjazdów do Starej Wsi (tylko w kierunku Młochowa).
2008.06.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CM. WAWRZYSZEWSKI - uruchomienie przystanku stałego dla linii 520 w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Chomiczówki i Wawrzyszewa po zawieszeniu kursowania tramwajów.
2008.06.07.
2008.06.08.
900 linia autobusowa specjalna (podmiejska przyspieszona) CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (OGRODOWA).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, 1 PRASKIEGO PUŁKU, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA URZĄD GMINY, WIĄZOWNA OGRODOWA.
Uruchomienie bezpłatnej autobusowej linii specjalnej w celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej XIII Międzynarodowego Pikniku Lotniczego "Góraszka 2008".
2008.06.14.
2008.06.15.
40 linia tramwajowa specjalna (zwykła) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. Uruchomienie specjalnej linii tramwajowej w związku organizowaną na lotnisku na Bemowie imprezą "BMW-Sauber Pit Lane Park".
2008.06.14.
2008.06.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela w związku z przebudową magistrali wodociągowej.


14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
35. NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
45. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
2008.06.16. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor tymczasowy] – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża) – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.)
Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Inżynierskiej do ronda "Żaba" (tylko w kierunku Bródna) w związku z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. 11 Listopada. Skierowanie tymczasowym torem przez ul. Starzyńskiego.
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor tymczasowy] – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – ... – WYŚCIGI.)
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor tymczasowy] – 11 Listopada – Targowa) – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – ... – ANNOPOL.)
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. 11 Listopada i związanym z tym brakiem możliwości skrętu w lewo z ul. Szwedzkiej w ul. 11 Listopada.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – ... – TARGÓWEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. 11 Listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
326 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Kondratowicza – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – ... – NOWODWORY.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – ... – BRZEZINY.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – ... – MARCELIN.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARKI WENECKA 02 - uruchomienie przystanku stałego w Markach (dotyczy linii 718 i N61).
2008.06.17. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Karczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Hoża).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Matejki, Andriollego i Filipowicza oraz zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Filipowicza na odcinku od ul. Andriollego do Liceum Ogólnokształcącego im. Gałczyńskiego.
2008.06.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIĄZOWNA BORYSZEWSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego w Wiązownie (dotyczy linii 720 i 722).
2008.06.21.
2008.06.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa na odcinku od pl. Bankowego do ul. Stawki w związku z remontem torów.


18. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – SŁUŻEWIEC.
35. NOWE BEMOWO – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – OKĘCIE.
36. MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
Z-2 [autobus]. PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa).
2008.06.21. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
315, 390, 404, 405, E-1, E-2, E-3, E-5, E-6.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.)
Wycofanie z Tarchomina.
102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
110 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Skierowanie do nowej pętli METRO MARYMONT.
144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA (powrót: DĄBRÓWKA SZLACHECKA – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w dzień powszedni w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...)
Wprowadzenie podjazdu jednego kursu w godzinach wieczornych pod Polfę.
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – SokratesaKasprowicza (powrót: KasprowiczaNocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z otwarciem dla ruchu ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Podczaszyńskiego.
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Wakacyjne zawieszenie dodatkowych skróconych kursów.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – SokratesaKasprowicza (powrót: KasprowiczaNocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z otwarciem dla ruchu ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Podczaszyńskiego.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
Wakacyjne zawieszenie dodatkowych skróconych kursów.
508 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.)
Skierowanie do nowej pętli METRO MARYMONT.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej. Wprowadzenie przystanku PARK KASKADA (tylko w kierunku centrum).
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)
Skierowanie do nowej pętli METRO MARYMONT. Przekształcenie przystanku BIAŁOŁĘKA-RATUSZ z warunkowego w stały.
701 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(W dni powszednie w godzinach międzyszczytowych: ... – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny Brama Zachodnia – Dziekanowska – Estrady – Trenów – ...)

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
Skierowanie do nowej pętli METRO MARYMONT.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN ŚWIATOWIDA, STEFANIKA, ORDONÓWNY, NOWODWORY.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.)
Skierowanie do nowej pętli METRO MARYMONT. Przekształcenie przystanku BIAŁOŁĘKA-RATUSZ z warunkowego w stały. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MEHOFFERA - zmiana nazwy na HENRYKÓW.
• PANCERA - zmiana nazwy na NOWODWORSKA.
• TARCHOMIN PŁN. - zmiana nazwy na MEHOFFERA.
• PŁUDOWSKA - zmiana nazwy na PANCERA.
• ĆMIELOWSKA - zmiana nazwy na TARCHOMIN.
• ORDONÓWNY - zmiana nazwy na NOWODWORY.
• MILENIJNA-POD - zmiana nazwy na ĆMIELOWSKA.
• OS. AKACJE - zmiana nazwy na ORDONÓWNY.
• AL. ARMII KRAJOWEJ - zmiana nazwy na PARK KASKADA.
• SŁOWACKIEGO - zmiana nazwy na PARK KASKADA.
• STACJA ENERGETYCZNA - zmiana nazwy na ENERGETYCZNA.
• ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO 02- zmiana nazwy na TARCHOMIN 08.
• TALAROWA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126).
• WYSZOGRODZKA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126).
• ERAZMA Z ZAKROCZYMIA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126).
• PODRÓŻNICZA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126).
• OSTRÓDZKA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126).
• AKCENT - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 110).
• KAMPINOSKA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 701).
• PARK KASKADA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 110, 114, 116, 121, 195, 701, 708 i 726).
• GRZYBOWA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 701).
• DŁUGA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 701).
• PIASKOWA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 701).
• BIAŁOŁĘKA-RATUSZ - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 511, 516 i E-4).
• ALUZYJNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 144).
• PARK KASKADA 05 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 414, 508 i 511).
• PARK KASKADA 06 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 414, 508, 510 i 511).
• PL. WILSONA 18 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 114 i 132).
• BOGUSŁAWSKIEGO 53 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 110, 701, N01, N41 i N91).
• BOGUSŁAWSKIEGO 54 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 110, 701 i N91).
2008.06.23. MINIBUS
LINIA 3
linia autobusowa prywatna (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Miziołka – Ługi – Bema – Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.)
Zawieszenie kursowania w związku z okresem wakacyjnym.
2008.06.30. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Brazylijskiej.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).))
Czasowe skrócenie wariantowych kursów w związku z przebudową ul. Kościuszki w Legionowie.
TRANSLUD
LINIA 1
linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Kłopot Bis (zawrotka) – Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.

(Wybrane kursy: ... – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Kordeckiego – Olszewnica Stara: Warszawska – OLSZEWNICA STARA.)
Skrócenie tras linii prywatnych kursujących do Chotomowa w związku z przebudową ul. Kościuszki w Legionowie. Uruchomienie przez firmę TRANSLUD bezpłatnej linii zastępczej.
TRANSLUD BIS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Kłopot Bis (zawrotka) – Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.

(Wybrane kursy: ... – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Kordeckiego – Olszewnica Stara: Warszawska – OLSZEWNICA STARA.)
KORDEKS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Kłopot Bis (zawrotka) – Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.
M.K. linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Kłopot Bis (zawrotka) – Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP.

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.
LEGIONOWO
CHOTOMÓW
linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW.
2008.06.??. LECLERC BIELANY linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LECLERC BIELANY – Kwitnąca – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Kwitnąca – LECLERC BIELANY.

(Stara trasa: LECLERC BIELANY – ... – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Żeromskiego – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Kwitnąca – LECLERC BIELANY.)
Skierowanie jednokierunkowo przez Sady Żoliborskie i Piaski "w związku z czasowym zamknięciem linii tramwajowych na ul. Broniewskiego".
2008.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
27, 46.

8 linia tramwajowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.)
Skrócenie tras w związku z remontem torów na ul. Wolskiej na odcinku od ul. Skierniewickiej do pętli CMENTARZ WOLSKI.
10 linia tramwajowa zwykła stała ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: teren zajezdni tramwajowej "Wola" – Młynarska – Wolska] – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – ROGALIŃSKA.) – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – ... – WORONICZA.)
26 linia tramwajowa zwykła stała ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: teren zajezdni tramwajowej "Wola" – Młynarska] – DT WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.)
44 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Uruchomienie linii pomocniczej w związku z zamknięciem ruchu kołowego na moście Poniatowskiego w celu remontu nawierzchni.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OKOPOWA – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska (powrót: Wolska – aleja Solidarności – OKOPOWA.) – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. Uruchomienie linii autobusowej zastępczej w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska na odcinku od ul. Skierniewickiej do pętli OS. GÓRCZEWSKA.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z częściowym zamknięciem dla ruchu ul. 11 Listopada w związku z wymianą torów tramwajowych.
164 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu realizacji postulatów pasażerów dotyczących zapewnienia bezpośredniego połączenia osiedla Bernardyńska z Sadybą i Stegnami.
167 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem torowiska na ul. Wolskiej.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy objazdowej w związku z częściowym zamknięciem dla ruchu ul. 11 Listopada w związku z wymianą torów tramwajowych.
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – ... – WITOLIN.)
Skierowanie jednokierunkowo bezpośrednio ulicami Konstruktorską i Wołoską w celu obsłużenia nowego przystanku KONSTRUKTORSKA.
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy skomunikowania Jelonek ze Służewcem, a także w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
505 linia autobusowa przyspieszona stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, DWORZEC CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, ..., OS. KABATY.)
Czasowe skrócenie trasy w związku z minimalnym wykorzystaniem linii przez pasażerów na odcinku przebiegającym wzdłuż linii tramwajowej.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Wycofanie z podjazdów do pętli OSIEDLE MŁODYCH w kursach w kierunku Starostwa Powiatowego.
804 linia autobusowa strefowa okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Korekta trasy na terenie osiedla Bukowiec w Legionowie. Wycofanie z podjazdów do pętli OSIEDLE MŁODYCH w kursach w kierunku Starostwa Powiatowego.
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Wycofanie z pl. Wilsona i skierowanie do nowej pętli w rejonie stacji metra MARYMONT.
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – ŁOMNA PGR.)
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: JULIANÓW – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków – Złotokłos: Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI.)
Niewystarczająca frekwencja.
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: JULIANÓW – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Geodetów – Granitowa – Energetyczna – Rubinowa – Geodetów – Józefosław: Ogrodowa – Działkowa – Spacerowa – Julianów: Julianowska – JULIANÓW.)
TRANSLUD
LINIA 3
linia autobusowa prywatna (pospieszna okresowa - kursuje od poniedziałku do soboty) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Sadowa: Kolejowa – Nowy Dziekanów: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna Las: Kolejowa – Palmiry: Kolejowa – Czosnów: Kolejowa – Nowy Dwór Mazowiecki: most Piłsudskiego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thomme – most Pancera – Thomme – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – NOWY DWÓR MAZOWIECKI TWIERDZA MODLIN. Zawieszenie kursowania w niedziele w związku z okresem wakacyjnym.
2008.07.03. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SUCHY LAS 01 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Spisaka za skrzyżowaniem z ul. Suchy Las w kierunku Al. Jerozolimskich (dotyczy linii 177 i 178).
• SUCHY LAS 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Spisaka za skrzyżowaniem z ul. Suchy Las w kierunku ul. Kompanii Kordian (dotyczy linii 178).
• MELCERA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Spisaka za skrzyżowaniem z ul. Melcera w kierunku ul. Kompanii Kordian (dotyczy linii 178).
2008.07.04. 165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Osmańska – Poleczki – Łączyny – Wyczółki – WYCZÓŁKI.)
Korekty tras w związku ze zmianą organizacji ruchu w rejonie ulic Poleczki, Łączyny i Wyczółki.
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: METRO IMIELIN – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Wirażowa – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)

(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – Wirażowa – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – ... – OSIEDLE KABATY.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
Zamknięcie ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Sokratesa do ul. Nocznickiego w związku z kolejnym etapem budowy węzła Młociny.
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).)
2008.07.05. 103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego).

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – PLAC WILSONA.)
Zamknięcie ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Sokratesa do ul. Nocznickiego w związku z kolejnym etapem budowy węzła Młociny.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – ... – OKĘCIE.)
114 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Słowackiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Zjednoczenia – ... – SKARBKA Z GÓR.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).)– Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.)
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie tramwajowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2008.07.06. N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – ... – BRZEZINY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego wiaduktu i mostu Poniatowskiego z powodu remontu. Wprowadzenie wariantowych podjazdów linii N64 do zajezdni firmy "ITS Michalczewski".
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – ... – MARCELIN / PŁYTOWA.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – ... – ALEKSANDRÓW.)
2008.07.07. 101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – PLAC HALLERA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego wiaduktu i mostu Poniatowskiego z powodu remontu.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – WILANÓW.)
158 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.) – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – ... – WITOLIN.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, OS. ISKRA, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, ..., GOCŁAW.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, ..., TARGÓWEK.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., BANACHA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)
AL. ZIELENIECKA / OKĘCIE

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.

(Stara trasa: (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – ... – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.)
Z   7 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY.
Uruchomienie autobusowej linii zastępczej w związku ze skróceniem trasy linii 517.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARKING P+R 51 i 52 - uruchomienie przystanków stałych w al.Poniatowskiego przy Wale Miedzeszyńskim (dotyczy linii 7, 8, 9, 21, 22, 24, 25, 44).
• PKP POWIŚLE 55 i 56 - uruchomienie przystanków stałych w Al.Jerozolimskich przy Muzeum WP (dotyczy linii 7, 8, 9, 21, 22, 24, 25, 44).
• TOPIEL 51 - uruchomienie przystanku stałego na ul.Tamka w kierunku mostu Świętokrzyskiego, za skrzyżowaniem z ul.Dobrą (dotyczy linii 101, 117 i 166).
• RONDO WASZYNGTONA 52 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowego) w al.Poniatowskiego (dotyczy linii 158).
• MUZEUM NARODOWE 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• PKP POWIŚLE 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• MOST PONIATOWSKIEGO 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
2008.07.12. L7 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASECZNO PKP – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.)
Zawieszenie linii przez firmę MOBILIS z powodu niewielkiej frekwencji w okresie wakacyjnym.
2008.07.14. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy Krakowskiego Przedmieścia.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – ... – TARGÓWEK.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Nowy Świat) – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...))
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ..., NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA, PL. MAŁACHOWSKIEGO, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – Bonifraterska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa – Conrada – ... – OKĘCIE.)
Zamknięcie ul. Nocznickiego na odcinku od ulicy bez nazwy do ul. Zgrupowania AK "Kampinos" oraz ul. Zgrupowania AK "Kampinos" na odcinku od ul. Nocznickiego do ul. Kasprowicza w związku z kolejnym etapem budowy węzła Młociny.
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).)
2008.07.17. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – BatoregoKarczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Hoża).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Karczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Hoża).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem ul. Rycerskiej i Mieszka I w Otwocku.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BRÓDNOWSKA 04 - uruchomienie przystanku stałego na ul. 11 Listopada przed ul. Bródnowską (dotyczy linii 169).
• ŚWIDRY WIELKIE 52 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Kraszewskiego (dotyczy linii 702).
• WARSZTATOWA 51 i 52 - uruchomienie przystanków warunkowych przy skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego/Batorego/Warsztatowa (dotyczy linii 702).
• BATOREGO 51 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Batorego za skrzyżowaniem z ul. Okrzei (dotyczy linii 702).
• TYSIĄCLECIA 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
• ŚWIDRY WIELKIE 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
• OKRZEI 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
• OKRZEI 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
• BATOREGO 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
• MAZURSKA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 702).
2008.07.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DZIECI WARSZAWY 01 - przeniesienie przystanku warunkowego do nowej lokalizacji na ul. Ryżowej za skrzyżowaniem z ul. Dzieci Warszawy w kierunku ul. Kleszczowej (dotyczy linii 129, 178, 187, 191, N35 i N85).
• ADAMIECKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Walerego Sławka przed skrzyżowaniem z ul. Adamieckiego w kierunku ul. Bohaterów Warszawy (dotyczy linii 129, 187, 191, 401, 405, Z7, N35 i N85).
2008.07.24. 710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia (powrót: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – Chylicka) – Piaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piłsudskiego – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Starochylickiej w Konstancinie na odcinku od ul. Dworskiej do ul. Sielskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHYLICE 52 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Dworskiej przed ul. Starochylicką (dotyczy linii 710).
• JASNA 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 710).
• CHYLICE 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków (dotyczy linii 710).
• ZIELONA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków (dotyczy linii 710).
• CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 710).
2008.07.26.
2008.07.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Broniewskiego na odcinku od pl. Grunwaldzkiego do pętli PIASKI w związku z przebudową sieci ciepłowniczej.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
19. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
22. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
23. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – RATUSZOWA-ZOO.
28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – OKĘCIE.
Z-5. [autobus] HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".

2008.07.26. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZERWONA DROGA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Czerwona Droga za skrzyżowaniem z ul. Orłów Piastowskich w kierunku ul. Gierdziejewskiego (dotyczy linii 177).
• ZAJEZDNIA URSUS PŁN. 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Posag 7 Panien w kierunku ul. Szamoty, w rejonie zajezdni autobusowej Mobilis (dotyczy linii 177).
2008.07.29. 104 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Dwa kursy w dni robocze: – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – Białołęcka – BRZEZINY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu pętli autobusowej ŻERAŃ FSO. Wprowadzenie wariantowych podjazdów do krańca KOBIAŁKA-SZKOŁA.
134 linia autobusowa zwykła stała BUDOWLANA – Budowlana – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – BUDOWLANA.) – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Dwa kursy w dni robocze: – Ruskowy Bród – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.)
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Światowida – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu pętli autobusowej ŻERAŃ FSO.
145 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Rembielińska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – ... – WIATRACZNA.)
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), ŻERAŃ FSO (→NOWODWORY), KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, ĆMIELOWSKA, TARCHOMIN PŁN., STEFANIKA, CIOŁKOSZA, OS. AKACJE, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), ORDONÓWNY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – ... – NOWODWORY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO MARYMONT 11 - zmiana charakteru przystanku z przystanku dla wysiadających na stały (dotyczy linii 110, 508, 511, 701 i E-4).
2008.08.01.
2008.08.01.
W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 64-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 19.00) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, MACZKA (NŻ), OBOZOWA, PKP KOŁO (NŻ), OS. WOLSKA (NŻ), REDUTA WOLSKA (NŻ), CMENTARZ WOLSKI..
Uruchomienie linii specjalnych z okazji obchodów 64-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 20.30) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, CZARNIECKIEGO (NŻ) (→POWĄZKI), CENTRUM OLIMPIJSKIE (NŻ) (→POWĄZKI), PL. WILSONA.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 20.30) POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, PARK TRAUGUTTA (NŻ), RONDO STARZYŃSKIEGO, PL. HALLERA (NŻ), DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
2008.08.01. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Emilii Plater (zawrotka) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Sprzeczna – Marcinkowskiego – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.

(W dni dni świąteczne: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – ... – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – PLAC PISŁUDSKIEGO.

(W dni dni świąteczne: ... – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – ...))
Zmiana trasy w związku z zakończeniem remontu ul. Krakowskie Przedmieście.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie poprzednich tras objazdowych w związku z zakończeniem naprawy zachodniego toru tramwajowego w ul. 11 Listopada i przełączeniem ruchu tramwajowego na wyremontowany odcinek.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – PKP Legionowo Przystanek (pętla) – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).))
Przywrócenie stałej trasy w Chotomowie w związku z zakończeniem przebudowy ulicy Kościuszki w Legionowie.
2008.08.02.
2008.08.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul.: Targowa - Ratuszowa - Jagiellońska na odcinku od ul. 11 Listopada do ronda Starzyńskiego w związku z pracami torowymi.


3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor tymczasowy] – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego) – ... – WYŚCIGI.
6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
25. BANACHA – ... – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA. (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor tymczasowy] – 11 Listopada – Targowa – ... – BANACHA. [Kursy tylko w jednym kierunku.]
28. KOŁO – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
46. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
Z3. [autobus] RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

2008.08.04. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie stałych tras na Saskiej Kępie w związku z zakończeniem remontu ul. Brazylijskiej.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
804 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Tymczasowe skrócenie trasy w związku z remontem nawierzchni ul. Wyszyńskiego w Legionowie.
PKP PRZYSTANEK

OS. MŁODYCH

STAROSTWO POWIATOWE
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (PRZYSTANEK PKP) – Targowa – Żelazna – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Wprowadzenie komunikacji zastępczej zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.
2008.08.08.
godz. 8-18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany tras związane z robotami drogowymi w Sierakowie. Uruchomienie przez Urząd Gminy w Izabelinie komunikacji zastępczej obsługiwanej szkolnym mikrobusem.


708. Wycofanie z podjazdów do Sierakowa.
726. PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.
IZABELIN-SIERAKÓW. [mikrobus] IZABELIN 3 MAJA / SIERAKOWSKA – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.

2008.08.14. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARKING P+R 51 i 52 - likwidacja przystanku tramwajowego (dotyczy linii 7, 8, 9, 22, 24, 25, 44).
• PKP POWIŚLE 55 i 56 - likwidacja przystanku tramwajowego (dotyczy linii 7, 8, 9, 22, 24, 25, 44).
2008.08.19.
godz. 22.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Stare Bemowo (zawrotka) – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza) – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GROTY – ... – Kocjana – Lazurowa – Człuchowska – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem ul. Kocjana na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Kartezjusza z powodu robót drogowych.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza) – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: GROTY – ... – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – ... – TARGÓWEK.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza (powrót: Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego) – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2008.08.21. 101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – PLAC HALLERA.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem remontu nawierzchni wiaduktu i mostu Poniatowskiego.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAW.)
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Francuska – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – ... – WILANÓW.)
158 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.) – Kinowa – ... – WITOLIN.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, OS. ISKRA, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, ..., GOCŁAW.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
Z   7 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY.)
AL. ZIELENIECKA / OKĘCIE

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.

(Stara trasa: (W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – ... – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – ... – FALENICA.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – ... – ALEKSANDRÓW.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., BANACHA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w celu realizacji postulatów pasażerów i ograniczenia dublowania się trasy z liniami tramwajowymi.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)
Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TOPIEL 51 - likwidacja przystanku.
• RONDO WASZYNGTONA 52 - likwidacja przystanku.
• MUZEUM NARODOWE 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanków.
• PKP POWIŚLE 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanków.
• MOST PONIATOWSKIEGO 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanków.
2008.08.23.
2008.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego:
• na ul. Nowowiejskiej na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela w związku z przebudową magistrali wodociągowej;
• na ul. Grochowskiej na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna w związku z przebudową magistrali ciepłowniczej oraz robotami torowymi;
• na pętli RATUSZOWA-ZOO w związku z pracami torowymi.


3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
8. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO..
14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
26. ROGALIŃSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
35. NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
45. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
T. PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Z4. [autobus] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

2008.08.26. 150 linia autobusowa zwykła stała OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – ... – MARIENSZTAT.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Szczęśliwickiej, Dickensa i Drawskiej.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – CH REDUTA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – ... – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.)
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, OPACZEWSKA.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, PKP STADION, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – ... – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, ..., ZACISZE.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała OPACZEWSKA – Opaczewska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Banacha – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA (→OPACZEWSKA), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., BANACHA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., ..., FALENICA.)
2008.08.27. ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Kasztanowa – Jeziórko: Kasztanowa – Główna – Jeziórko (pętla) – Główna – Kościelna – Kędzierówka – Uwieliny: Słoneczna – Dębowa – Główna – Szkolna – UWIELINY SZKOŁA.

(Niektóre kursy w dni robocze oraz wszystkie w dni świąteczne: ... – Uwieliny: Słoneczna – Dębowa – Główna – Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Główna – Dębowa – Kamionka – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – Ryxa – PRAŻMÓW.)
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Prażmowa wraz z wprowadzeniem dodatkowych kursów nocnych (odjazd z przystanku METRO WILANOWSKA o godz. 23.30 i 1.40).
ROJ-BUS linia autobusowa prywatna (nocna pospieszna okresowa - kursuje w piątki i soboty) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Kasztanowa – Jeziórko: Kasztanowa – Kościelna – Kędzierówka – Uwieliny: Słoneczna – Dębowa – Główna – Szkolna – UWIELINY SZKOŁA.
2008.08.30. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: al. Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – BatoregoMatejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Karczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Hoża).)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Matejki, Andriollego i Filipowicza.
2008.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
27, 315, 390, 404, E-2, E-3, E-5, E-6.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

20 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.)
Zawieszenie kursowania linii w związku z pracami drogowymi przy budowie trasy ekspresowej S8.
44 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
Likwidacja linii w związku z zakończeniem remontu nawierzchni wiaduktu i mostu Poniatowskiego i przywróceniem ruchu autobusowego.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego).

(Stara trasa: HUTA / CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.)
Tymczasowa zmiana trasy w związku z brakiem możliwości przejazdu łącznikiem z al. Armii Krajowej do ronda Ofiar Zbrodni Katyńskiej (jadąc od strony al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku ulicy Powązkowskiej i gen. Maczka) spowodowanym budową trasy S-8 i skierowaniem linii 186 i 197 główną jezdnią al. Armii Krajowej pod rondem Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).)
Połączenie z linią 326 wraz z korektą trasy na terenie Bródna w celu stworzenia całotygodniowego bezpośredniego połączenia Marcelina z Urzędem Dzielnicy i Nowodworami oraz poprawy połączenia Bródna z centrami handlowymi "Targówek" oraz "Marki".
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI (powrót: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie).)
Skrócenie trasy do pętli SZCZĘŚLIWICE z zachowaniem objazdu rejonu skrzyżowania ulic Szczęśliwickiej, Dickensa i Drawskiej. Skierowanie do pętli przy CH Reduta linii 158.
158 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – WITOLIN.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy połączenia komunikacyjnego rejonu centrów handlowych "Reduta" i "Blue City" z centrum.
164 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Przywrócenie kursów szkolnych po zakończeniu okresu wakacyjnego. Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – ... – KABATY STP.)
Korekta trasy na terenie Ursynowa w celu uproszczenia trasy i skrócenia czasu przejazdu w relacji lokalnej wzdłuż ciągu ul. Rosoła oraz w relacji z Kabat do Śródmieścia i do Dworca Wschodniego.
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi relacji lokalnych na terenie Ursynowa i Natolina.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Uruchomienie linii z przekształconego południowego odcinka trasy linii 505. Zamiana końcowego fragmentu trasy z linią 179 w celu poprawy obsługi relacji lokalnych na terenie Ursynowa i Natolina.
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przywrócenie kursowania dodatkowych kursów szczytowych po zakończeniu okresu wakacyjnego.
198 linia autobusowa zwykła stała WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Chodkiewicza – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni, południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Wesołej.
199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ... – REMBERTÓW AON.)
Przejęcie fragmentu trasy likwidowanej linii 326. Zachowanie objazdu remontowanego wiaduktu kolejowego przy rondzie Żaba.
208 linia autobusowa zwykła stała BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. Uruchomienie linii dowozowej obsługiwanej taborem mikrobusowym i zapewniającej częste połączenie osiedli położonych wzdłuż ul. Włodarzewskiej z przystankami przesiadkowymi w Alejach Jerozolimskich i na ul. Grójeckiej. Zachowanie objazdu rejonu skrzyżowania ulic Szczęśliwickiej, Dickensa i Drawskiej. Linia jednokierunkowa.
211 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida (powrót: Światowida – rondo Ligi Morskiej i Rzecznej – Światowida – NOWODWORY.) – Dzierzgońska – ... – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli przy ulicach Pomorskiej i Milenijnej oraz połączenia osiedla Poraje z Urzędem Dzielnicy.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów (wschodnia)– PKP RADOŚĆ.)
Wprowadzenie dodatkowego skróconego kursu szkolnego.
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz jeden kurs w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)

(Kilka ostatnich kursów: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)
Zwiększenie liczby kursów wariantowych.
326 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Kondratowicza – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).)
Przejęcie trasy przez linie 126 w relacji Tarchomin - Marcelin - Bródno oraz linię 199 na odcinku plac Hallera - Bródno.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW.
Uruchomienie linii w celu zachowania połączenia osiedla Gocław z ciągiem Trasy Łazienkowskiej po wycofaniu z tego odcinka linii 502.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(W dni robocze w godzinach porannego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: STEGNY - PLAC KONSTYTUCJI.)

(W dni robocze w godzinach popołudniowego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: PLAC KONSTYTUCJI - STEGNY.)
Przywrócenie dodatkowych skróconych kursów w związku z zakończeniem okresu wakacyjnego.
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→DW. CENTRALNY), FABRYCZNA (→DW. CENTRALNY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., PL. NA ROZDROŻU, MEISSNERA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, ..., STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie starej trasy w związku z postulatami dzielnicy Wesoła.
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.)
Przywrócenie dojazdu do Dworca Centralnego. Przejęcie południowego odcinka przez nową linię zwykłą 192.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), ŻERAŃ FSO (→NOWODWORY), KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, TARCHOMIN PŁN., STEFANIKA, CIOŁKOSZA, OS. AKACJE, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), ORDONÓWNY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – ... – Modlińska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), ŻERAŃ FSO (→NOWODWORY), KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, TARCHOMIN PŁN., STEFANIKA, ..., NOWODWORY.)
Korekta trasy na terenie Tarchomina w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż ulic Milenijnej i Ćmielowskiej. Uruchomienie dodatkowego przystanku warunkowego DYREKCJA FSO 02.
521 linia autobusowa przyspieszona stała OPACZEWSKA – Opaczewska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA (→OPACZEWSKA), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Stara trasa: OPACZEWSKA – Opaczewska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Banacha – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA (→OPACZEWSKA), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., BANACHA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)
Przywrócenie starej trasy na terenie Śródmieścia w związku z postulatami pasażerów.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW. Uruchomienie na wniosek Urzędu Gminy w Wiązownie linii podmiejskiej łączącej Warszawę z Duchnowem.
804 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni ul. Wyszyńskiego w Legionowie.
PKP PRZYSTANEK

OS. MŁODYCH

STAROSTWO POWIATOWE
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (PRZYSTANEK PKP) – Targowa – Żelazna – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).))
Likwidacji zastępczej komunikacji autobusowej organizowanej przez Urząd Miasta w Legionowie.
E   2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, PL. MAŁACHOWSKIEGO (→WILANÓW), NOWY ŚWIAT,, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ..., WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Śródmieścia wraz ze zmianą oznaczenia.
E   4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN (→METRO MARYMONT), TARCHOMIN.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Podział linii na linie: E4 (obsługującą Tarchomin) i E8 (obsługującą Nowodwory) w celu usprawnienia połączenia obu osiedli ze stacją metra MARYMONT wraz ze zmianą oznaczenia.
E   8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.)
Podział na linie: Ł BIS ŁOMNA, Ł BIS CZOSNÓW i Ł BIS PALMIRY.
Ł
BIS
ŁOMNA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA LAS.
Ł
BIS
CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – Cząstków Polski – Czosnów Mazowiecki – CZOSNÓW.
Ł
BIS
PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna: Rolnicza – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Palmirska Droga – PALMIRY.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-15) (komunikacja miasta Łomianki) ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – ... – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Wprowadzenie jednego wydłużonego kursu do Dziekanowa Leśnego.
1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – JanówekTruskawka: Trakt Partyzancki – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Sowia Wola: droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. Uruchomienie linii autobusowych organizowanych przez Urząd Gminy w Czosnowie i łączących Czosnów z okolicznymi miejscowościami pozbawionymi dotąd regularnej komunikacji miejskiej.
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Słoneczna – Spokojna – Augustówek: Spokojna – Kampinoska – Małocice: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Brzozówka – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Spokojna – Łosia Wólka: Spokojna – Słoneczna – Kampinoska – Adamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.]

(W dni świąteczne niektóre kursy: CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Słoneczna – Spokojna – Augustówek: Spokojna – Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.])
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – Kazuń-Bielany: Działkowa – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Słoneczna – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – droga nr 579 – Cybulice Małe: Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa – Kazuń Polski Szkoła (zawrotka) – Długa – Leśna – Kampinoska – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Działkowa – Dębina: Pańska – Czosnów: Pańska – Warszawska – CZOSNÓW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – Kazuń-Bielany: Działkowa – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Słoneczna – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – droga nr 579 – Cybulice Małe: Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Działkowa – Dębina: Pańska – Czosnów: Pańska – Warszawska – CZOSNÓW.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: KAZUŃ-BIELANY LAS – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Słoneczna – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – droga nr 579 – Cybulice Małe: Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Działkowa – Dębina: Pańska – Czosnów: Pańska – Warszawska – CZOSNÓW.)

(Jeden kurs w dni świąteczne jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – Kazuń-Bielany: Działkowa – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Słoneczna – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – droga nr 579 – Cybulice Małe: Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa – Kazuń-Bielany: Długa – Kościelna – Kampinoska – Działkowa – Dębina: Pańska – Czosnów: Pańska – Warszawska – CZOSNÓW.)

(Jeden kurs w dni świąteczne jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – Kazuń-Bielany: Działkowa – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa (zawrotka) – Leśna – Kampinoska – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wesoła – Wiosenna – Cybulice Duże: droga nr 579 – Spacerowa – Cybulice: Spacerowa – Partyzantów – Czeczotki: Partyzantów – Słoneczna – Kazuń Polski: Słoneczna – Kampinoska – Kazuń-Bielany: Kampinoska – KAZUŃ-BIELANY LAS.)
4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Czosnów – Dębina – Ordona – Kazuń Nowy – Sady – Kazuń Polski – Kazuń Nowy – Ordona – Dębina – Czosnów – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.]
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – Waryńskiego) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.
Przywrócenie kursowania obu linii.
L7 linia autobusowa prywatna (pospieszna zwykła) PIASECZNO PKP – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.
ITER-GENS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) MYSIADŁO (AUCHAN) – Puławska – Piaseczno: Puławska – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków: Radnych – PGR Runów: Solidarności – Runów: Solidarności – Henryków Urocze – Prace Duże – Prace Małe – Ruda – Józefowice – Komorniki – Tarczyn – TARCZYN WARSZAWSKA. Uruchomienie przez firmę ITER-GENS A.M.GRODZCY SP. J. z Rembertowa koło Tarczyna prywatnej linii autobusowej łączącej Mysiadło i Piaseczno z Tarczynem.
LECLERC BIELANY linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LECLERC BIELANY – Kwitnąca – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Oczapowskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Żeromskiego – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Kwitnąca – LECLERC BIELANY.

(Stara trasa: LECLERC BIELANY – ... – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Kwitnąca – LECLERC BIELANY.)
Przywrócenie starej trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARK KASKADA - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 404).
• SAGALI 01 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 198).
• SAGALI 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 198 i 502).
• PUŁASKIEGO 01 i 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 199).
• ZIELENIECKA 01 i 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 199).
• KOLEJOWA 01 i 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 731).
• AL. SYBIRAKÓW 01 i 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 731).
• CERAMICZNA 01 i 02 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 144).
• EKSPRESOWA 01 i 02 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii E4).
• GRZYMALITÓW 01 i 02 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 211).
• PADEREWSKIEGO 02 i 04 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 199).
• PARKOWA 03 i 04 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 804).
• ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO 01 - zmiana nazwy przystanku na TARCHOMIN 11.
• ĆMIELOWSKA 02 - zmiana nazwy przystanku na ĆMIELOWSKA 03.
• WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE - zmiana nazwy przystanku na PKP WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE.
• CMENTARZ PRAWOSŁAWNY - likwidacja przystanku (dotyczy linii 8, 10, 26 i 27).
• GDECKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego na ulicy Zamienieckiej przed skrzyżowaniem z ulicą Gdecką w kierunku ulicy Ostrobramskiej (dotyczy linii 115, 123, 135, 141, 148 i N02).
• HARFOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego na ulicy Włodarzewskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Harfową w kierunku Alej Jerozolimskich (dotyczy linii 208).
• PRZY PARKU 01 - uruchomienie przystanku stałego na ulicy Włodarzewskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Przy Parku w kierunku Alej Jerozolimskich (dotyczy linii 208).
• MASZYNOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego na ulicy Włodarzewskiej za skrzyżowaniem z ulicą Drawską w kierunku Alej Jerozolimskich (dotyczy linii 208).
• PKP WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE 03 - uruchomienie przystanku stałego na jezdni bocznej Alej Jerozolimskich za skrzyżowaniem z ulicą Włodarzewską (dotyczy linii 208).
• PKP WESOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego na ulicy Głowackiego przed skrzyżowaniem z ulicą 1. Praskiego Pułku pomiędzy ulicami 1. Praskiego Pułku a Akacjową (dotyczy linii 198).
• STEFANÓWKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Boryszewskiej w Boryszewie (dotyczy linii 730).
• BORYSZEW 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Boryszewskiej w Boryszewie (dotyczy linii 730).
• WSPÓLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Boryszewskiej w Duchnowie (dotyczy linii 730).
• SPACEROWA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Boryszewskiej w Duchnowie (dotyczy linii 730).
• DUCHNÓW 03 - uruchomienie przystanku stałego na placu wokół biblioteki w Duchnowie (dotyczy linii 730).
2008.09.01.
2008.09.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego:
• w al. Solidarności na odcinku od al. Jana Pawła II do ul. Okopowej;
• na ciągu ul. Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska na odcinku od al. Niepodległości do pl. Narutowicza w związku z pracami wodociągowymi i torowymi.


8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
13. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
19. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
23. NOWE BEMOWO – ... – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
32. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
35. NOWE BEMOWO – ... – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
Z2. [autobus] PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Wawelska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]
2008.09.06. 907 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE. Uruchomienie bezpłatnych linii tramwajowych w związku z imprezą sportową "Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw" organizowaną na Stadionie X-lecia. Linie: 907, 908, 909, 925 i 928 kursowały od godz. 22.30 do końca kursowania linii nocnych, linia 944 w godz. 15-21.
908 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
909 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
925 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa) – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
928 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
944 linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
2008.09.06. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2008.09.07. C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Nowy Dziekanów: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (NŻ), ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), LASEK BIELAŃSKI (NŻ) (→POCIECHA), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Zmiana oznaczenia linii 281 wraz z wprowadzeniem taryfy podmiejskiej.
2008.09.08. 198 linia autobusowa zwykła stała PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni, południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku).

(Stara trasa: WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Chodkiewicza – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni, odcinek południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku).)
Wprowadzenie trasy objazdowej (faktyczne przywrócenie starej trasy) w związku z wnioskiem Urzędu Dzielnicy Wesoła dot. pilnej zmiany trasy linii 198.
2008.09.08.
godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego).

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – PLAC WILSONA.)
Zmiana lokalizacji tymczasowych przystanków krańcowych w rejonie Huty w związku z kolejnym etapem budowy węzła Młociny.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
114 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Słowackiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Zjednoczenia – ... – SKARBKA Z GÓR.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Powstańców Śląskich – ... – OPACZEWSKA.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Sokratesa – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Nocznickiego – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Żeromskiego – Słowackiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Nocznickiego) – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Nocznickiego – HUTA (kraniec na ul. Nocznickiego).) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kaliszówka – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – ... – WILANÓW.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) HUTA (kraniec na ulicy bez nazwy) – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica baz nazwy – HUTA (kraniec na ulicy bez nazwy).) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka) – Kaliszówka – Nocznickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Sokratesa – Kaliszówka – HUTA (kraniec na ul. Kaliszówka).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.)
2008.09.15.
2008.10.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego:
- na ul. Wolskiej na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Skierniewickiej w związku z pracami torowymi;
- na ciągu ul. Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska na odcinku od al. Niepodległości do pl. Narutowicza w związku z pracami wodociągowymi i torowymi.


14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. METRO MARYMONT – ... – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
32. CZYNSZOWA – ... – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
35. NOWE BEMOWO – ... – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
Z2. [autobus] PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Wawelska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]
2008.09.15. 198 linia autobusowa zwykła stała PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni, południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku). Utrzymanie trasy objazdowej jako stałej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Wawelska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Oficjalne przywrócenie oznaczeń "z myślnikiem". W rzeczywistości obie wersje funkcjonowały równolegle.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN (→METRO MARYMONT), TARCHOMIN.
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
2008.09.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CMENTARZ PRAWOSŁAWNY 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku tramwajowego (dotyczy linii 8, 10, 26, 27).
2008.09.20. Z przyjemnością informujemy, iż w ramach zorganizowanej przez redakcję miesięcznika STOLICA sympozjum "Syrenka w sieci czyli e-Warszawiacy! Spotkajmy się w realu" w dniu 20 września wręczono nagrody i wyróżnienia dla autorów warszawskich stron internetowych.
Dwie równorzędne nagrody NAGRODY STOLICY 2008 otrzymali:
1. eela (eela1.blox.pl)
2. Sławomir Bielicki (www.pw44.pl, www.dawnyrembertow.pl, www.rembertow.fora.pl)
oprócz tego równorzędne WYRÓŻNIENIA STOLICY 2008 otrzymali:
1. Filosss (www.filosss.fotolog.pl, www.forumrozwoju.waw.pl)
2. Artur Rawicz (fotoamatorszczyzna.blox.pl, gtwb.blox.pl)
3. Autorzy strony Trasbus.com
4. Autorzy strony Przegubowiec
5. Autor strony Chłodna 20 - Piotr Szczepański
6. Autor strony My z Mirowa - Jerzy Urynek

Fundatorem nagród rzeczowych jest firma "Multimedia Polska".

Wręczono również ufundowane przez Burmistrza Dzielnicy Warszawa Praga Północ nagrody dla najlepszych stron praskich:
1. www.warszawskapraga.pl
2. www.przystanekpraga.pl
2008.09.22. 205 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Czarnieckiego (zawrotka) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA. Uruchomienie tymczasowej linii dowozowej z ciągu ulic Gwiaździstej i Potockiej do stacji metra PLAC WILSONA.
Z-6 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Czarnieckiego (zawrotka) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – Potocka – BARSZCZEWSKA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Gwiaździstej.
1
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – JanówekTruskawka: Trakt Partyzancki – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – BrzozówkaSowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.

(W dni świąteczne funkcjonuje tylko jeden kurs jednokierunkowo: SOWIA WOLA FOLWARCZNA – droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Polnych Kwiatów – BrzozówkaAleksandrów: droga nr 579 – Kiścinne: Kniołka – Krogulec: Kniołka – Wiersze: Kniołka – Armii Krajowej – Truskawka: Trakt Partyzancki – JanówekAdamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: Akacjowa – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.)
Uruchomienie wariantu linii 1, różniącego się przebiegiem na terenie Sowiej Woli.
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: AkacjowaDobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Słoneczna – Spokojna – Augustówek: Spokojna – Kampinoska – Małocice: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Brzozówka – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Spokojna – Łosia Wólka: Spokojna – Słoneczna – Kampinoska – Adamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: AkacjowaCzosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.]

(W dni świąteczne niektóre kursy: CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: AkacjowaDobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Słoneczna – Spokojna – Augustówek: Spokojna – Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: AkacjowaCzosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie przez Kaliszki.
4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja miejska gminy Czosnów) CZOSNÓW – Czosnów – Dębina – Ordona – Kazuń Nowy – Sady – Kazuń Polski – Kazuń Nowy – Ordona – Dębina – Czosnów – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.] Likwidacja kursów niedzielnych.
2008.09.22.
godz. 22.00.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni (powrót: Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – ... – KABATY STP.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową al. KEN na odcinku od ul. Płaskowickiej do ul.Belgradzkiej oraz na odcinku za skrzyżowaniem z ul.Belgradzką.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, LANCIEGO (→OS. KABATY), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, ..., OS. KABATY.)
2008.09.23.
godz. 22.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego – Stare Bemowo (zawrotka) – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Stare Bemowo (zawrotka) – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza) – Lazurowa – Człuchowska – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Zmiana tras objazdowych w związku z II etapem przebudowy ul. Kocjana (całkowite wyłączenie ruchu od ul.Bolimowskiej w kierunku ul. Lazurowej, przy utrzymaniu ruchu w kierunku Grot od ul. Kartezjusza).
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ) (→GROTY), KOCJANA-SĄDY (→GROTY), OS. GÓRCZEWSKA (→TARGÓWEK), FORT BLIZNE (→TARGÓWEK), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza) – Radiowa – ... – TARGÓWEK.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego) – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza (powrót: Kartezjusza – Archimedesa – Kaliskiego) – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2008.10.01. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Emilii Plater (zawrotka) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Sprzeczna – Marcinkowskiego – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.

(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.

(W dni dni świąteczne: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – ... – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Anielewicza – Andersa – ...))
Zawieszenie kursowania w dni powszednie. Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach porannego szczytu: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych szczytowych kursów w celu poprawy połączenia osiedla Chomiczówka ze stacją metra MARYMONT. Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Gilarska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza – TARGÓWEK RATUSZ (powrót: TARGÓWEK RATUSZ – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska).)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Zacisza.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana tras objazdowych w związku z pracami torowymi na ul. 11 Listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Nowy Świat) – ...))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Część kursów: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO POLITECHNIKA), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.
Przedłużenie trasy części kursów w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Starej Miłosny.
503 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, TARCHOMIN, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska (powrót: Puławska – Wałbrzyska) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PKP PIASECZNO.

(Dwa kursy: ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.)
Przedłużenie trasy do Piaseczna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LOTNISKO CHOPINA 01 i 02 - zmiana nazwy na TERMINAL T2 01 i 02 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• LOTNISKO CHOPINA 03 i 04 - zmiana nazwy na TERMINAL T1 01 i 02 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• LOTNISKO CHOPINA 05 i 06 - zmiana nazwy na TERMINAL ETIUDA 01 i 02 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• LOTNISKO CHOPINA 08 - zmiana nazwy na BENNETTA 02 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• LOTNISKO CHOPINA 71 - zmiana nazwy na LOTNISKO CHOPINA 71 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• TERMINAL LOTNICZY CARGO 01 i 02 - zmiana nazwy na TERMINAL CARGO 01 i 02 (dotyczy linii 148, 175, 188, 306 i N32).
• KSIĘCIA TROJDENA - zmiana nazwy na UNIWERSYTET MEDYCZNY (dotyczy linii 136, 157, 175, 188, 504, 512 i N32).
• ZAKŁADY WKLĘSŁODRUKOWE - zmiana nazwy na HOŁUBCOWA (dotyczy linii 148, 165 i 306).
• HETMAŃSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 188).
• PODOLSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 188).
• OŚRODEK WOJSKOWY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 175 i 188).
• AL. WIELKOPOLSKI - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 188).
• BENNETTA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 148, 175 i 188).
2008.10.03. N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – ... – BRZEZINY.)
Przywrócenie starej trasy.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Szwedzka – ... – MARCELIN / PŁYTOWA.)
2008.10.04.
2008.10.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela w związku z przebudową magistrali wodociągowej.


14. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
35. NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
45. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
2008.10.04.
2008.10.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego:
• na ul. Wolskiej na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Skierniewickiej w związku z pracami torowymi;

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. METRO MARYMONT – ... – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
2008.10.04. 5 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armiii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – METRO MARYMONT [d. POTOCKA] Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie pętli HUTA.
6 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – ... – GOCŁAWEK.)
22 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA (kraniec na ulicy bez nazwy) – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica baz nazwy – HUTA (kraniec na ulicy bez nazwy).) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.)
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI (powrót: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Mickiewicza – Andersa – Stawki (powrót: Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Smocza – ... – DWORZEC ZACHODNI)
Przywrócenie lewoskrętu na skrzyżowaniu ulic Stawki, Muranowskiej i Andersa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CM. WAWRZYSZEWSKI - likwidacja przystanku (dotyczy linii 520).
2008.10.06. 144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Jeden kurs w dzień powszedni w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)
Przywrócenie funkcjonowania pętli BUKÓW (w nowej lokalizacji) w związku z zakończeniem przebudowy ul. Modlińskiej.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.)

(Stara trasa jednego kursu jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY – ... – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)
Stałe skrócenie trasy jednego kursu po zakończeniu przebudowy ul. Modlińskiej.
2008.10.16. 505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW POŁUDNIOWY, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: EMILII PLATER (PKiN) – ... – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w związku z rozpoczętym remontem pętli URSYNÓW POŁUDNIOWY i adaptacją na potrzeby funkcjonowania parkingu "Parkuj i Jedź".
2008.10.20. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża) – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem remontu torowiska na ul. 11 Listopada oraz otwarciem przejazdu pod wiaduktem kolejowym.
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża) – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.)
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa) – Budowlana – ... – ANNOPOL.)
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Kołowa – ... – TARGÓWEK.)
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
199 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – REMBERTÓW AON.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Szwedzka – Starzyńskiego (jezdnia tymczasowa) – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Szwedzka) – Wysockiego – ... – BRZEZINY.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)
2008.10.22.
2008.11.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową wiaduktu kolejowego przy ulicy Naczelnikowskiej, wynikającą z modernizacji linii kolejowej E65 Warszawa Wschodnia - Gdynia Główna.

138. BOKSERSKA – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej – aleja Solidarności – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – ... – UTRATA SKŁAD.
140. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – ... – CH MARKI.
170. CHOMICZÓWKA – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej – aleja Solidarności – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW. [Trasa obowiązuje w dni powszednie.]
170. CHOMICZÓWKA – ... – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Trasa obowiązuje w dni świąteczne.]
307. RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Rozwadowskiego – Rzeczna – ... – UTRATA SKŁAD.
N11. DWORZEC CENTRALNY – ... – Ząbkowska – Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – ... – SKARBKA Z GÓR.
N61. DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI STRUGA.
Z-7. PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej – aleja Solidarności – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. [Linia kursuje w dni świąteczne.]
2008.10.24.
godz. 12.00.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kolektora ściekowego w ul. Zakroczymskiej i wprowadzeniem jednego kierunku ruchu w tej ulicy (od ul. Konwiktorskiej do ul. Szymanowskiej).
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).)
2008.10.25. Otwarcie czwartego parkingu typu Parkuj i Jedź (P+R Metro Młociny) zlokalizowanego w pobliżu stacji metra MŁOCINY.
2008.10.25. 130 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH BLUE CITY – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
409 linia autobusowa przyspieszona stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, METRO MARYMONT. (Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, PL. WILSONA.)
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie na skróconej trasie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
2008.10.25.
2008.10.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w ciągu ulic: Radiowa - Powstańców Śląskich na odcinku od pętli Koło do pętli Nowe Bemowo w związku z podłączaniem torowiska objazdowego w rejonie skrzyżowania ul. Dywizjonu 303 z ul. Radiową.


5. PIASKI – Broniewskiego – Wólczyńska – ... – METRO MARYMONT.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. KOŁO – Obozowa – Młynarska – ... – GOCŁAWEK.
28. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC WSCHODNI.
Z-1. [autobus] KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
2008.10.25.
16.20.
M1 linia metra zwykła stała MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Oficjalne zakończenie budowy I linii metra - otwarcie dla pasażerów stacji STARE BIELANY, WAWRZYSZEW i MŁOCINY.
2008.10.27. 6 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – GOCŁAWEK.)
Rozpoczęcie funkcjonowania przebudowanej pętli tramwajowo-autobusowej HUTA wraz ze zmianą nazwy na METRO MŁOCINY.
17 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Trzy kursy jednokierunkowo w dni robocze w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ...)

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.)
22 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – ... – WIATRACZNA.)
33 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – ... – WYŚCIGI.)
103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego).

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – ... – PLAC WILSONA.)
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(W dni robocze w godzinach szczytu dodatkowe kursy: MŁOCINY-UKSW – ... – Conrada – CHOMICZÓWKA.)

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – ... – OKĘCIE.)
114 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego –... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – ... – SKARBKA Z GÓR.)
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Żeromskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka).

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – ... – OPACZEWSKA.)
195 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza – Żeromskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA (kraniec na ul. Nocznickiego) – Nocznickiego – ulica bez nazwy – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Nocznickiego – HUTA (kraniec na ul. Nocznickiego).) – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa (powrót: Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Wólczyńska – ... – WILANÓW.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DYWIZJONU 303 - uruchomienie przystanku warunkowego w związku z zawieszeniem linii tramwajowej 20 (dotyczy linii 410).
• BIELANY - zmiana nazwy na METRO STARE BIELANY.
• WOLUMEN - zmiana nazwy na METRO WAWRZYSZEW.
• HUTA - zmiana nazwy na METRO MŁOCINY.
2008.11.01. L.WNUK linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska) – Opacz: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA.)
Zawieszenie kursowania z powodu złej kondycji finansowej firmy.
2008.11.01.
2008.11.02.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 1-2 XI specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy. Pełny wykaz linii i zmian znajduje się TUTAJ.
45 linia tramwajowa cmentarna zwykła METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstztucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
C07 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
C09 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C10 linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
Przystanki: KRÓLEWSKA, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA PŁD., WÓLCZYŃSKA (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
C11 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, DW. GDAŃSKI, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
C12 linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Kasprzaka – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka) – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), RONDO ONZ, RONDO DASZYŃSKIEGO, SZPITAL WOLSKI, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), FORT WOLA (→POWĄZKI), CIEPŁOWNIA WOLA, HALA WOLA, CZUMY (→KRÓLEWSKA), BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), RADIOWA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, CONRADA, AL. REYMONTA, RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→KRÓLEWSKA), POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
C13 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, DW. GDAŃSKI, RONDO RADOSŁAWA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, AL. ZJEDNOCZENIA, PRZYBYSZEWSKIEGO, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), ASPEKT, CM. WAWRZYSZEWSKI, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C14 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska) – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), AL. ZJEDNOCZENIA, PRZYBYSZEWSKIEGO, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), ASPEKT, CM. WAWRZYSZEWSKI, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C22 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: PLAC WILSONA, KS. POPIEŁUSZKI, PL. GRUNWALDZKI, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
C25 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PLAC NARUTOWICZA.
C27 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Centrum – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C42 linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, METRO STARE BIELANY, METRO WAWRZYSZEW, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C50 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, PALISADOWA (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), OPŁOTEK (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, WÓLCZYŃSKA, WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
C51 linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów) – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
C56 linia autobusowa cmentarna przyspieszona BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŁABISZYŃSKA, PARK BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŻEROMSKIEGO, METRO STARE BIELANY, METRO WAWRZYSZEW, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C63 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: PLAC NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
C69 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
C70 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
C76 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA.
C80 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego (powrót: Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PLAC WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (NŻ), ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), LASEK BIELAŃSKI (→POCIECHA) (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
C84 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka) – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: PLAC NARUTOWICZA, DW. ZACHODNI, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), FORT WOLA (→CM. PÓŁNOCNY), CIEPŁOWNIA WOLA, HALA WOLA, CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), RADIOWA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, CONRADA, BOGUSŁAWSKIEGO, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C88 linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjedonczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: WIATRACZNA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, SASKA, PL. NA ROZDROŻU, MARSZAŁKOWSKA, METRO POLITECHNIKA, NOWOWIEJSKA, DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
C90 linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KINO FEMINA (→KRÓLEWSKA), OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY.
BURAKÓW

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
DĄBROWA

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
WKD KAZIMIERÓWKA

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek (PKS Grodzisk Mazowiecki)) MILANÓWEK WKD KAZIMIERÓWKA – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ (powrót: MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki).
PKP MILANÓWEK

MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek (PKS Grodzisk Mazowiecki)) MILANÓWEK DWORZEC PKP – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – MILANÓWEK DWORZEC PKP.
2008.11.03. 410 linia autobusowa przyspieszona stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – PLAC HALLERA.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ) (→GROTY), KOCJANA-SĄDY (→GROTY), OS. GÓRCZEWSKA (→TARGÓWEK), FORT BLIZNE (→TARGÓWEK), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA.

(Stara trasa: GROTY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ..., PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
Tymczasowe skrócenie trasy w związku z dużymi zatorami drogowymi w ciągu al. Solidarności i ul. Radzymińskiej spowodowanymi remontem wiaduktu kolejowego linii E-65 nad ul. Radzymińską.
2008.11.05. 104 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Dwa kursy w dni robocze: – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.)

(Stara trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – BRZEZINY / KOBIAŁKA-SZKOŁA.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem remontu pętli autobusowej ŻERAŃ FSO.
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Światowida – ... – CHOSZCZÓWKA.)
134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Dwa kursy w dni robocze: – Ruskowy Bród – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.)

(Stara trasa: BUDOWLANA – Budowlana – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – BUDOWLANA.) – Łabiszyńska – ... – OLESIN / KOBIAŁKA-SZKOŁA.)
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Rembielińska – Kondratowicza – Młodzieńcza – ... – WIATRACZNA.)
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Klasyków – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Stefanika – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej) – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – ŻERAŃ FSO (kraniec na ul. Modlińskiej).) – Światowida – ... – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), DYREKCJA FSO (→NOWODWORY), ŻERAŃ FSO (→NOWODWORY), KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.)
2008.11.08. 210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA. Uruchomienie linii autobusowej łączącej stację metra MŁOCINY z Placówką i Bramą Główną Cmentarza Północnego.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, METRO MARYMONT. (Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.)
Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z awaryjnym zamknięciem wiaduktu w ciągu ulic Andersa - Mickiewicza dla pojazdów powyżej 3.5 t (w tym tramwajów i autobusów).
2008.11.08.
2008.11.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie:
• w dniach 8-10 listopada przez cały dzień ruchu tramwajowego na pętli METRO MARYMONT oraz w ul. Słowackiego na odcinku od pl. Wilsona do ul. Popiełuszki w związku z robotami torowymi;
• w noce 8/9, 9/10 i 10/11 listopada od godz. 22.00 ruchu tramwajowego na ciągu ul. Popiełuszki - Słowackiego - Marymoncka - Zgrupowania AK "Kampinos" na odcinku od pl. Grunwaldzkiego do Zajezdni Żoliborz.


5. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
6. METRO MŁOCINY – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK. [Trasa obowiązuje 8 listopada w godz. 4-22.]
6. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK. [Trasa obowiązuje 8 listopada w godz. 22-24.]
27. KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – ... – CMENTARZ WOLSKI. [Trasa obowiązuje w godz. 4-22.]
27. KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – CMENTARZ WOLSKI. [Trasa obowiązuje w godz. 22-24.]
36. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI. [Trasa obowiązuje 9-10 listopada w godz. 22-24.]
2008.11.09. 410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ) (→GROTY), KOCJANA-SĄDY (→GROTY), OS. GÓRCZEWSKA (→TARGÓWEK), FORT BLIZNE (→TARGÓWEK), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: GROTY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – PLAC HALLERA.
Przystanki: GROTY, ..., PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA.)
Przywrócenie stałej trasy na Targówku.
AWARYJNE ZAMKNIĘCIEM WIADUKTU W CIĄGU ULIC ANDERSA - MICKIEWICZA DLA POJAZDÓW POWYŻEJ 3.5 T
(W TYM TRAMWAJÓW I AUTOBUSÓW).
2008.11.09. 6 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Zastąpienie na Bielanach przez linię 36 i na Gocławku przez linię 28.
28 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.)
Przejęcie na Grochowie fragmentu trasy zawieszonej linii 6.
36 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – ... – WYŚCIGI.)
Przejęcie na Bielanach fragmentu trasy zawieszonej linii 6.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – OKĘCIE.

(W dni robocze w godzinach szczytu dodatkowe kursy: MŁOCINY-UKSW – ... – Conrada – CHOMICZÓWKA.))
Likwidacja skróconych kursów w związku ze skierowaniem na Młociny linii 114.
114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wycofanie z ul. Żeromskiego i Kasprowicza i skierowanie wzdłuż ul. Krasińskiego i Broniewskiego w związku ze skróceniem trasy linii 520. Skierowanie do Młocin w celu poprawy obsługi komunikacyjnej UKSW - zastąpienie dodatkowych skróconych kursów linii 106.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska (powrót: Konwiktorska – Zakroczymska) – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach porannego szczytu: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŻDZISTA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Podział na dwie linie: 122 (na północnym odcinku) i Z-2 (na południowym odcinku). Zastąpienie na Marymoncie likwidowanej linii 205.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska (powrót: Konwiktorska – Zakroczymska) – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI (powrót: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – ... – DWORZEC ZACHODNI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Wycofanie z Bielan i Żoliborza.
205 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Czarnieckiego (zawrotka) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Przejęcie trasy przez linię 122.
520 linia autobusowa przyspieszona stała MURANÓW – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – MURANÓW.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: MURANÓW, METRO RATUSZ (→MURANÓW), PL. KRASIŃSKICH (→MARYSIN), PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→MURANÓW), MARYSIN.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – ... – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI, RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→CHOMICZÓWKA), DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, ..., MARYSIN.)
Wycofanie z Bielan i Żoliborza.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska (powrót: Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska) – Mickiewicza – plac Inwalidów – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Wprowadzenie trasy objazdowej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. Uruchomienie linii autobusowej zastępującej linię 122 na południowym odcinku trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 71 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• GEN. ZAJĄCZKA 03, 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• PL. INWALIDÓW 03, 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• PL. WILSONA 10, 11, 12, 13, 14 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• TEATR KOMEDIA 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• METRO MARYMONT 05 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• BOHOMOLCA 03, 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• MARYMONT-POTOK 03, 04 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• CHOMICZÓWKA 03 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• METRO MŁOCINY 22 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
• DW. GDAŃSKI 01, 02, 05, 06, 09 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.
• PL. PIŁSUDSKIEGO 06 - wznowienie funkcjonowania przystanku.
• KONWIKTORSKA 02 - wznowienie funkcjonowania przystanku.
• MURANÓW 52 - uruchomienie przystanku na ul. Świętojerskiej za skrzyżowaniem z ul. Andersa.
• MURANOWSKA 54 - uruchomienie przystanku na ul. Konwiktorskiej za skrzyżowaniem z ul. Bonifraterską.
• PARK TRAUGUTTA 56, 57 - uruchomienie przystanków na ul. Jeziorańskiego pod wiaduktami ul. Słomińskiego.
2008.11.12. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Bystrzycka – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie nowej organizacji ruchu w rejonie ul. Młodej.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Petunii – ... – ALEKSANDRÓW.)
N75 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).

(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – ... – KARCZEW KOŚCIÓŁ.)
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30: BŁOTA – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
Wprowadzenie dodatkowego kursu wariantowego.
734 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – BorkiStare Załubice – NOWE ZAŁUBICE. Uruchomienie linii podmiejskiej łączącej Nowe Załubice z Przystankiem przesiadkowym ŻERAŃ FSO. Wprowadzenie ograniczonej liczby przystanków na terenie gminy Nieporęt ze względu na brak dofinansowania.
740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego). Uruchomienie linii podmiejskiej łączącej Nadmę z pętlą autobusową na Targówku.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TRAKT LUBELSKI-LAS - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 142).
• MARKI WENECKA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 718).
• ROZBRAT - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 502).
2008.11.13.
godz. 22.00.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – Wołoska (powrót: Wołoska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna) – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Gotarda i zamknięciem tej ulicy dla ruchu na odcinku od ul. Rzymowskiego do ul. Bokserskiej.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – ... – WYCZÓŁKI.)
174 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Rzymowskiego – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
2008.11.15. 150 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Kopińska – ... – MARIENSZTAT.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Szczęśliwicka / Drawska / Dickensa oraz remontu pętli SZCZĘŚLIWICE.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska (powrót: Konwiktorska – Zakroczymska) – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI (powrót: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego).)
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka).)
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA (powrót: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, OPACZEWSKA.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, PKP STADION, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.

(Stara trasa: OPACZEWSKA – Opaczewska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Dickensa – ... – ZACISZE.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA, DICKENSA, ..., ZACISZE.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Stara trasa: OPACZEWSKA – Opaczewska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – Grójecka – plac Narutowicza – ... – FALENICA.
Przystanki: OPACZEWSKA, OPACZEWSKA (→OPACZEWSKA), HOTEL VERA (→FALENICA), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., ..., FALENICA.)
208 linia autobusowa zwykła stała BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. Wprowadzenie trasy jako stałej. Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP MIEDZESZYN - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 521).
2008.11.17. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SIEKIERKI-SANKTUARIUM - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 401).
2008.11.19. 166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni (powrót: Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – Rosoła – Wąwozowa – ... – KABATY STP.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem przebudowy al. KEN.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, LANCIEGO (→OS. KABATY), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, ..., OS. KABATY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Gąsek – STARE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ), STARE KABATY.

(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), STARE KABATY (→EMILII PLATER), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), POWSIN PARK KULTURY.))
Skierowanie wszystkich kursów do pętli STARE KABATY w związku z rozpoczęciem generalnego remontu pętli w Powsinie.
2008.11.19.
godz. 22.00.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Składkowskiego – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego) – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – ... – URSUS-RATUSZ.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Lalki / Jagiełły / Balicka.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego (powrót: Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – STEGNY.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Gierdziejewskiego (powrót: Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA (→MARYSIN), GIERDZIEJEWSKIEGO, PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA (NŻ), POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, ..., MARYSIN.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Gierdziejewskiego (powrót: Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Keniga) – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA (→MARYSIN), GIERDZIEJEWSKIEGO, MALINOWA, SPISAKA, SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, ..., TARGÓWEK.)
716 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Gierdziejewskiego).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Keniga (powrót: Keniga – Warszawska – Gierdziejewskiego) – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2008.11.24. 104 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Białołęcka – BRZEZINY.

(Dwa kursy w dni robocze: – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.))
Likwidacja podjazdów do Kobiałki w związku z zamknięciem dla ruchu autobusów mostu nad Kanałem Żerańskim.
134 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Ruskowy Bród – Kobiałka – BRZEZINY.

(Dwa kursy w dni robocze: – Ruskowy Bród – Kobiałka – KOBIAŁKA-SZKOŁA.))
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – FORT RADIOWO. Uruchomienie obsługiwanej taborem mikrobusowym linii łączącej pozbawione dotąd komunikacji miejskiej osiedle Fort Radiowo z Bemowem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LECHICKA - zmiana nazwy na WŁOCHY-RATUSZ (dotyczy linii 7, 9 i 35).
• WINOGRONOWA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Przemysłowej w Rozalinie (dotyczy linii 733).
• JANKI-IKEA - zmiana nazwy na PL. SZWEDZKI (dotyczy linii 706 i N88).
• FALENCKA 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 706).
• VOGLA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 139).
• POWSINEK - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 139).
• CZEKOLADOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 139).
• ROSOCHATA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 139).
2008.11.27. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30: BŁOTA – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem remontu ul. Rycerskiej w Otwocku.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BONY 01 - uruchomienie na trasie objazdowej dodatkowego przystanku stałego (dotyczy linii 401 i 517).
2008.11.29.
2008.12.14.
975 linia autobusowa specjalna (ekspresowa) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO IM. F. CHOPINA (powrót: LOTNISKO IM. F. CHOPINA – Bennetta – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska).
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, TERMINAL T2, TERMINAL T1, LOTNISKO IM. F. CHOPINA.
Uruchomienie kursującej w dniach 29.XI - 1.XII, 9 - 10.XII oraz 12 - 14.XII linii specjalnej w związku z organizowaną w Poznaniu konferencją klimatyczną ONZ i łączącej Lotnisko im. F. Chopina z Dworcem Centralnym. Linia bezpłatna.
2008.11.??. TRANSLUD
LINIA 4
linia autobusowa prywatna (okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej) JABŁONNA PAŃSKA – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. Uruchomienie dwóch linii autobusowych finansowanych przez gminę Jabłonna, mających za zadanie dowozić i odwozić uczniów do szkół w Jabłonnie.
TRANSLUD
LINIA 5
linia autobusowa prywatna (okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej) JABŁONNA PAŃSKA – Szkolna – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Golfowa – Mazowiecka – Skierdy: Nadwiślańska – Modlińska – Sołecka – TRZCIANY.
2008.12.01. 211 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Bukowa. Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów.
300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC.)
Zakończenie sezonu wyścigów konnych.
2008.12.02. 103 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 5.00 - 8.00 i 17.00 - 23.30: METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – ...)

CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Powązkowska – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY / CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego).)
Zmiana trasy objazdowej w związku z zamknięciem łącznicy zjazdowej z ronda Ofiar Zbrodni Katyńskiej w al. Armii Krajowej (w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia) spowodowanym budową trasy S-8.
2008.12.03. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – Wołoska (powrót: Wołoska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna) – Madalińskiego – ... – UTRATA SKŁAD.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu ul. Gotarda.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – Kłobucka – ... – WYCZÓŁKI.)
174 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Orzycka – Gotarda – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.)
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Rzymowskiego – Gotarda – Orzycka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Orzycka – Gotarda – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.)
2008.12.03.
godz. 22.00.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach porannego szczytu: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe jednokierunkowe kursy w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska (powrót: Konwiktorska – Zakroczymska) – Bonifraterska – Miodowa – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Zakroczymską w związku z zakończeniem budowy kolektora ściekowego.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska (powrót: Konwiktorska – Zakroczymska) – Muranowska – Stawki – Smocza – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska (powrót: Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – ... – SPARTAŃSKA.)
2008.12.05.
godz. 22.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego – Stare Bemowo (zawrotka) – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Człuchowska – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy ul. Kocjana.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→TARGÓWEK), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→TARGÓWEK), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala-Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Lazurowa – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Radiowa – Powstańców Śląskich – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ) (→GROTY), KOCJANA-SĄDY (→GROTY), OS. GÓRCZEWSKA (→TARGÓWEK), FORT BLIZNE (→TARGÓWEK), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, ..., TARGÓWEK.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Kaliskiego – Gąsiorowskiego – Kartezjusza – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego) – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2008.12.06. 49 linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej kursującej tylko 6 grudnia obsługiwanej taborem historycznym specjalnej linii tramwajowej z okazji "Mikołajek". Nietypowe oznaczenie linii (dotychczas M lub W) wynikało z zarządzenia urzędu miasta, na mocy którego linie tramwajowe oznaczane miały być wyłącznie liczbami z zakresu 1-49.
2008.12.14. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: WARSZAWA REMBERTÓW – Warszawa Wschodnia – ... – PRUSZKÓW.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.))
Zmiana godzin kursowania kursu skróconego.
2008.12.15. 203 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY [d. HUTA] – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY [d. HUTA].) – Sokratesa – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW. Uruchomienie linii w celu objęcia obsługą komunikacyjną zachodniej części osiedla Chomiczówka i połączenia jej ze stacją metra Młociny.
405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, PKP WŁOCHY, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, OŚRODEK INFORMATYKI (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, RODZIEWICZÓWNY (→WITOLIN), WITOLIN.)
Oficjalna likwidacja linii.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA.)
2008.12.20.
2008.12.21.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na pętli KOŁO w związku z pracami torowymi.


5. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
28. METRO MARYMONT – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – GOCŁAWEK.
2008.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2008.12.29. 519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), STARE KABATY (→EMILII PLATER), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Przekorna – Gąsek – STARE KABATY.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem generalnego remontu pętli w Powsinie.
2008.12.31. N58 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków Pętla – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO. Uruchomienie linii nocnej na mocy umowy z gminą Izabelin.
2008.12.31. 909 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. Uruchomienie specjalnych linii tramwajowych obsługujących imprezę sylwestrową na pl. Konstytucji. Linie 909 i 925 kursowały przez całą noc, linie 910, 924 i 933 odbyły kilka kursów wypadowych w celu odwiezienia uczestników imprezy.
910 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) KOSZYKOWA – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
924 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]
925 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
933 linia tramwajowa specjalna (zwykła nocna) KOSZYKOWA – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2008.??.??. URSUS

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Główna – Brwinów: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Natalińska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, WOJCIECHOWSKIEGO, FALSKIEGO, WARSZAWSKA, PIASTÓW AL. TYSIĄCLECIA, PIASTÓW AL. JEROZOLIMSKIE REMA 1000, PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PRUSZKÓW WOJSKA POLSKIEGO, PRUSZKÓW OS. STASZICA LIDL, OTRĘBUSY WKD, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.)
Likwidacja linii bezpłatnej.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2008 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2008 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.