' TRASBUS - historia warszawskiej komunikacji miejskiej.



data linia rodzaj zmiana uwagi
2006.01.02. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - wycofanie z Bemowa i skierowanie na Ochotę (wyeliminowanie uciążliwego skrętu Okopowa / al. Solidarności).
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – KOŁO.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - otwarcie nowego odcinka trasy przez ul. Powstańców Śląskich (Nowe Bemowo - Broniewskiego).
3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – GOCŁAWEK.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zamiana krańców z linią 25.
4 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zawieszenie linii w związku z brakiem zezwolenia na wykorzystanie skrętu z placu Bankowego w aleję Solidarności (planowano skierowanie starą trasą do pętli CZYNSZOWA), przejęcie trasy przez linię 36.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przywrócenie przejazdu przez pl. Wilsona.
7 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zastąpienie na Okęciu przez wzmocnioną linię 9.
12 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - połączenie z linią 24 wraz ze zwiększoną częstotliwością kursowania.
13 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przedłużenie linii wzdłuż nowej trasy przez ul. Powstańców Śląskich i al. Reymonta.
19 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – Puławska – WYŚCIGI.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - skrócenie trasy, zastąpienie na Wyścigach przez linię 36.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - skrócenie trasy.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zamiana krańców z linią 32.
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - połączenie z linią 12.
25 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Annopol – ANNOPOL.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zamiana końcówki trasy z linią 3.
27 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - skrócenie trasy, zastąpienie na Bielanach przez wzmocnioną linię 17.
29 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami; zastąpienie w relacji Piaski - Banacha przez linię 35, zastąpienie na odcinku Piaski - al. Niepodległości przez linie 19 i 33.
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - zamiana krańców z linią 23.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przedłużenie linii wzdłuż nowej trasy przez ul. Powstańców Śląskich i aleję Reymonta, skierowanie na Ochotę śladem wycofanej stamtąd linii 36.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: MARYMONT – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - skierowanie na Mokotów w związku z wycofaniem z tego rejonu linii 35, zwiększenie częstotliwości w związku z zawieszeniem linii 4, zastąpienie na Ochocie przez linię 35.
44 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przejęcie połączenia przez wzmocnione linie 9 i 24.
45 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przejęcie połączenia przez wzmocnioną linię 1.
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Zmiana układu linii tramwajowych w celu optymalizacji koordynacji rozkładów jazdy i wyeliminowania kursowania tramwajów grupami - przejęcie połączenia przez linie 23 i 26.
P linia tramwajowa specjalna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – PIASKI.)
Zakończenie kursowania linii promocyjnej uruchomionej z okazji otwartej nowej trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Powstańców Śląskich (od pętli Nowe Bemowo do zbiegu ulicy Broniewskiego i alei Reymonta).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. REYMONTA 08 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Reymonta w kierunku północnym, przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego (dotyczy linii 2, 13, 23 i 24).
• CONRADA 05 i 06 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z ul. Conrada (dotyczy linii 2, 13 i 35).
• OGRODY DZIAŁKOWE 05 i 06 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z ul. Maczka (dotyczy linii 2, 13 i 35).
• PIASTÓW ŚLĄSKICH 05 i 06 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z ul. Piastów Śląskich (dotyczy linii 2, 13 i 35).
• NOWE BEMOWO 06 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Powstańców Śląskich w kierunku południowym, przed wjazdem na pętlę (dotyczy linii 2, 13, 23 i 24).
• NOWE BEMOWO 09 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego na pętli (dotyczy linii 35).
• OS. ZIELONY STAW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Dywizjonu 303 z drogą prowadzącą do osiedla Zielony Staw (dotyczy linii 20).
• RONDO RADOSŁAWA 06 - uruchomienie przystanku stałego w kierunku Żoliborza, przed rondem "Radosława" (dotyczy linii 16, 17, 19, 33 i 35).
• JAGIELLOŃSKA-MPWiK - zmiana nazwy na BATALIONU PLATERÓWEK.
• PKS MARYMONT - zmiana nazwy na ŻEROMSKIEGO.
• POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-POD - zmiana nazwy na OGRODY DZIAŁKOWE BEMOWO.
• POD KOŁO - zmiana nazwy na MARYNIN.
2006.01.16.
2006.01.29.
FERIE ZIMOWE Zawieszenie kursowania linii: 307, 327, 384, 403, 405, 410, ŁD.
Zawieszenie kursów szkolnych linii: 163, 164, 715, 725.
Wprowadzenie specjalnych rozkładów jazdy linii: 1, 3, 8, 17, 24, 26, 35, 172, 189, 404, E-2.
2006.01.16. 163 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – GLEBOWA.

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową z powodu budowy kolektora sanitarnego na ulicy Sytej.
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→WILANÓW), ZNANA, ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, JANA OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PLAC BANKOWY, CENTRUM, PLAC KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PLAC UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, PLAC BERNARDYŃSKI (→ZNANA), GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO (→ZNANA), GORASZEWSKA, WIERTNICZA (NŻ), ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – ... – WILANÓW.)
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA, ANTKA ROZPYLACZA, ..., GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
Zmiana przystanku krańcowego, uruchomienie nowego przystanku warunkowego WIERTNICZA, likwidacja przystanku stałego SADYBA.
AIRPORT CITY HOTELS BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LOTNISKO IM. F. CHOPINA – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Hotel Sobieski – Aleje Jerozolimskie – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Hotel Victoria – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Kopernika – Karasia – Hotel Harenda – Oboźna – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – Hotel Radisson SAS – Hotel The Westin Warsaw – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Hotel Intercontinental – Emilii Plater – Hotel Holiday Inn – Emilii Plater – Dworzec Centralny – Aleje Jerozolimskie – Hotel Sobieski – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO IM. F. CHOPINA. Uruchomienie przez firmę "Mobilis" linii łączącej Lotnisko im. F. Chopina ze śródmiejskimi hotelami. Cena biletu: 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. W przypadku dwóch osób dorosłych jadących wspólnie - 15 zł. Linia jednokierunkowa.
2006.01.21. W związku z silnymi mrozami w dniach 21-29.01.2006 na trasach wszystkich linii przyśpieszonych i ekspresowych oprócz podstawowych przystanków dodatkowo obowiązywały wszystkie pozostałe przystanki napotkane na trasie (jako warunkowe).
2006.02.01. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa niektórych kursów: METRO WILANOWSKA – ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy (wydłużonej trasy do Antoninowa z pominięciem podjazdu do Władysławowa.
DW. WILEŃSKI

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – aleja Solidarności – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, DW. WILEŃSKI, MARKOWSKA, KORSAKA, ŚNIEŻNA, TESCO STALOWA.

(Stara trasa: TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, DARWINA, TESCO STALOWA.)
Korekta trasy - skierowanie przez rejon osiedli położonych wzdłuż ulic Ząbkowskiej i Radzymińskiej. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PŁOCKA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Wolskiej za skrzyżowaniem z ul. Płocką w kierunku Bemowa (dotyczy linii 106).
• CZŁUCHOWSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Lazurowej w kierunku ul. Górczewskiej (dotyczy linii 106).
2006.02.13. 805 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI – ... – Marki: Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – MARKI FOC.)
Przedłużenie trasy linii 805 na terenie Marek do nowej pętli wraz z jednoczesnym wycofaniem z pętli MARKI FOC.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARKI SŁONECZNA 01 i 02 - likwidacja przystanków.
• MARKI FOC 01 - likwidacja przystanku.
• MARKI PUSTELNIK 03 - uruchomienie przystanku (krańcowego dla linii 805).
2006.02.15. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej (na odcinku od al. Solidarności do pętli KOŁO) w związku z awarią wodociągową.


13. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
23. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ANNOPOL.
24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – ... – GOCŁAWEK.
40. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO.
203. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.). [Trasa obowiązuje w godz. 4-10.]
203. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.). [Trasa obowiązuje od godz. 10.]
2006.03.01. AL. ZIELENIECKA

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS.

(Stara trasa: ALEJA ZIELENIECKA – ... – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – ... – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, ..., PL. ZAWISZY, DW. ZACHODNI, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, WOLICA CH MAXIMUS.)
Wycofanie z dojazdu do Dworca Zachodniego, wprowadzenie nowych przystanków. Obsługa: ITS Michalczewski. Linia bezpłatna.
ŻYRARDÓW

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ŻYRARDÓW BIEDRONKA – Żyrardów – Międzyborów – Jaktorów – Kozerki – Kozery – Grodzisk Mazowiecki: Żyrardowska – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelan – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: ŻYRARDÓW BIEDRONKA, ŻYRARDÓW CHAMPION, ŻYRARDÓW JAKTOROWSKA, MIĘDZYBORÓW, JAKTORÓW, GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, BRWINÓW, WKD OTRĘBUSY, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. CENTRALNY 17 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Emilii Plater od strony Złotych Tarasów (dotyczy linii 160).
2006.03.02. 163 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – GLEBOWA.)
Zakończenie budowy kolektora sanitarnego na ulicy Sytej - przywrócenie stałej trasy.
2006.03.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE Zawieszenie funkcjonowania przystanków BUCHNIK, PIASKOWA, SZKOLNA, PAŁAC na terenie gminy Jabłonna dla linii 723 i 801 z powodu braku udziału gminy Jabłonna w finansowaniu komunikacji miejskiej.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) (komunikacja miejska gminy Jabłonna) BUKÓW – Główna – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska (powrót: Modlińska – Główna – BUKÓW.) – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – LEGIONOWO SOBIESKIEGO. Zorganizowanie przez gminę Jabłonna komunikacji zastępczej wskutek wypowiedzenia przez ZTM Warszawa umowy na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta i zawieszenia przystanków linii 723 i 801.
2006.03.15. AIRPORT CITY HOTELS BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LOTNISKO IM. F. CHOPINA – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Hotel Sobieski – Aleje Jerozolimskie – Dworzec Centralny – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Hotel Victoria – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Kopernika – Karasia – Hotel Harenda – Oboźna – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – Hotel Radisson SAS – Hotel The Westin Warsaw – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Hotel Intercontinental – Emilii Plater – Hotel Holiday Inn – Emilii Plater – Dworzec Centralny – Aleje Jerozolimskie – Hotel Sobieski – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO IM. F. CHOPINA.)
Likwidacja przez firmę "Mobilis" linii dowozowej na Lotnisko im. F. Chopina z powodu niewielkiego zainteresowania pasażerów.
2006.03.17. 607 linia autobusowa nocna stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZACISZE – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
Rozpoczęcie remontu odcinka ulicy Marszałkowskiej pomiędzy placami Zbawiciela i Unii Lubelskiej wraz z przebudową torowiska tramwajowego.
611 linia autobusowa nocna stała PALUCH – Logiczna – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: PALUCH – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – ... – SADYBA.)
2006.03.18. 18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.)
Rozpoczęcie remontu odcinka ulicy Marszałkowskiej pomiędzy placami Zbawiciela i Unii Lubelskiej wraz z przebudową torowiska tramwajowego.
19 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: MARYMONT – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – aleja Bora Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – ... – WILANÓW.)
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – ... – SADYBA.)
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska – METRO WILANOWSKA.
359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – ... – MIĘDZYLESIE.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RAKOWIECKA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• MORSKIE OKO - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• MALCZEWSKIEGO - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• BUKOWIŃSKA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
2006.03.30. TARGI PRACY linia autobusowa specjalna (zwykła) CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. Uruchomienie kursującej tylko 30 marca w godz. 9-16 bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Targów Pracy.
2006.03.31.
godz. 23.00.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Wybrane kursy: ... – Szamoty – Traktorzystów – Ursus Ratusz – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – ODOLANY.)

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – ... – URSUS-RATUSZ / ODOLANY.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Bohaterów Warszawy (na odcinku od ul. Obrońców Helu do ul. 1 Maja).
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – STEGNY.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – TARGÓWEK.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – ... – REMBERTÓW AON.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
2006.03.??. URSUS

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji.
2006.04.01. 27 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: POTOCKA – ... – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.)
Czasowe przedłużenie trasy w rejon Jelonek - trasa pozostaje jako stała.
2006.04.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ORLĄT LWOWSKICH 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 187, 194 i 605).
2006.04.03. J linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Kościuszki – Długa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – ks. Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Laskowa – aleja Armii Krajowej – Chodkiewicza – Kopernika – Złota – Wiosenna – Konopnickiej – WOŁOMIN KOPERNIKA (powrót: WOŁOMIN KOPERNIKA – Kopernika – Chodkiewicza). Uruchomienie przez firmę "Raj-Bus" drugiej linii łączącej Warszawę z Wołominem przebiegającej przez Marki (w odróżnieniu od linii S kursującej przez Ząbki).
2006.04.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ADAMIECKIEGO 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Sławka za skrzyżowaniem z ul. Bohaterów Warszawy (dotyczy linii 177 i E-5).
2006.04.14. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUCHNIK 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 723 i 801).
• PIASKOWA 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 723 i 801).
• SZKOLNA 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 723 i 801).
• PAŁAC 01 i 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 723 i 801).
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA linia autobusowa zwykła stała (zastępcza zorganizowana przez miasto Jabłonna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BUKÓW – Główna – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska (powrót: Modlińska – Główna – BUKÓW.) – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – LEGIONOWO SOBIESKIEGO.)
Przywrócenie funkcjonowania przystanków linii 723 i 801 na terenie gminy Jabłonna.
2006.04.15. 713 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 7.30 - 9.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(W dni powszednie w godzinach 11.00 - 14.00 oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)
Wprowadzenie trasy wariantowej w dni świąteczne.
2006.04.17. W linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 17 kwietnia z okazji świąt wielkanocnych linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym. Linia jednokierunkowa.
2006.04.22. N linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa) NORBLIN – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Prosta – NORBLIN. Uruchomienie na dwa dni w związku z organizowaną w Norblinie wystawą makiet kolejowych linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2006.04.27. ROJ-BUS

UWIELINY
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Kasztanowa – Jeziórko: Kasztanowa – Główna – Jeziórko (pętla) – Główna – Kościelna (powrót: Kościelna – Kasztanowa) – Kędzierówka – Uwieliny: Słoneczna – Dębowa – Główna – Szkolna – UWIELINY SZKOŁA.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Jeziórko: Kasztanowa – Główna – JEZIÓRKO.)
Przedłużenie trasy do Uwielin.
2006.04.29.
2006.05.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na odcinku Wołoska - Marynarska (od Woronicza do pętli Służewiec) od 29 kwietnia (godz. 0.00) do 4 maja (godz. 4.00).

10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
17. HUTA – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
205. SŁUŻEWIEC – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Wołoska – Marynarska – Taśmowa – SŁUŻEWIEC.
2006.04.29. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – aleja Bora Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.)
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska).)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(W dni świąteczne w godz. 7-21: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)

(Stara trasa: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
2006.05.01. 703 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – SienkiewiczaKajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – ... – KOSÓW.)
Wprowadzenie podjazdów do pętli w Nadarzynie.
711 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN WARSZAWSKA (powrót: NADARZYN WARSZAWSKA – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO (powrót: NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO – Sienkiewicza).)
Korekta trasy na terenie Nadarzyna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DĘBOWA 01 i 02 - uruchomienie sezonowego przystanku warunkowego obowiązującego od 1 maja do 31 pażdziernika - funkcjonowanie przedłużone do 31 grudnia 2007 r. (dotyczy linii 723 i 801).
• NADARZYN TURYSTYCZNA 02 - zmiana nazwy przystanku na NADARZYN WARSZAWSKA 02.
2006.05.04. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – ... – GŁOSKÓW / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Zmiana trasy związana z przebudową ulicy Kościuszki w Piasecznie.
2006.05.11. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Drugi etap remontu ul. Piłsudskiego w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2006.05.14.
ok. godz. 21.00.
143 linia autobusowa zwykła stała NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Rosoła – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy zachodniej jezdni ul. Rosoła na odcinku od ul. Belgradzkiej do ul. Jeżewskiego.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZACISZE – ... – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2006.05.15. L6 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) MYSIADŁO – Puławska – Piaseczno: Puławska – Chyliczkowska – Przesmyckiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Konstancin-Jeziorna: Długa – Chylicka – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA PLAC SPORTOWY. Uruchomienie przez Express Piaseczno (Mobilis) kolejnej linii dowozowej łączącej Piaseczno z Konstancinem-Jeziorną (z przesiadką w Mysiadle na linię Express Piaseczno Warszawa-Piaseczno).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŻYWIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii E-5).
• SIŁACZKI 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii E-5).
• ŁOPUSZAŃSKA 04 - przeniesienie przystanku na stanowisko ŁOPUSZAŃSKA 02 (dotyczy linii E-5).
2006.05.19.
godz. 23.00
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Kolejny etap budowy dwupoziomowego skrzyżowania ulic Rzymowskiego / Marynarska / aleja Wilanowska / Wołoska; zamknięcie dla ruchu jednej jezdni ulicy Wołoskiej (odcinek Domaniewska - Marynarska), jednej jezdni ulicy Rzymowskiego (odcinek Marynarska - Cybernetyki; wprowadzenie jednego kierunku ruchu na odcinku ulicy Postępu (odcinek Konstruktorska - Marynarska).
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – aleja Bora Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Wołoska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – ... – WILANÓW.)
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – aleja Wilanowska) – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Postępu – Marynarska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska) – Konstruktorska – Racjonalizacji – ... – WITOLIN.)
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Wołoska) – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
603 linia autobusowa nocna stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska) – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
604 linia autobusowa nocna stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2006.05.20. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – plac Starynkiewicza – Nowogrodzka – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), NORBLIN (→PL. BANKOWY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
Uruchomienie w ramach organizowanej przez Biuro Promocji i Rozwoju Miasta "Nocy Muzeów" specjalnych linii autobusowych obsługiwanych w większości kursów taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 20 maja 2006 r. w godz. 18.00 - 1.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska) – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – Muzeum Ziemi – aleja Na Skarpie – Prusa – Wiejska – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska – Madalińskiego – Puławska (powrót: Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Batorego – Boya) – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA, PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), PL. ZAMKOWY (→PL. BANKOWY), UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, DH SMYK (→PL. BANKOWY), MUZEUM ZIEMI, PL. NA ROZDROŻU, WIŚNIOWA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA (→PL. BANKOWY), DOMINIKAŃSKA, WILANÓW.
C linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – Muzeum Ziemi – aleja Na Skarpie – Prusa – Wiejska – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Podwale – Kilińskiego – Długa – plac Krasińskich – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), PL. KONSTYTUCJI (→PL. BANKOWY), PL. NA ROZDROŻU (→PL. BANKOWY), MUZEUM ZIEMI (→PL. BANKOWY), DH SMYK (→PL. BANKOWY), NOWY ŚWIAT (→PL. BANKOWY), UNIWERSYTET (→PL. BANKOWY), STARE MIASTO (→PL. BANKOWY), KILIŃSKIEGO (→PL. BANKOWY), METRO RATUSZ (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – Łomżyńska – Łochowska – Otwocka – Kawęczyńska – Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Zamoyskiego – Sokola – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. BANKOWY), CENTRUM (→PL. BANKOWY), MUZEUM NARODOWE (→PL. BANKOWY), RONDO WASZYNGTONA (→PL. BANKOWY), FABRYKA TRZCINY (→PL. BANKOWY), POMNIK SYRENY (→PL. BANKOWY), UNIWERSYTET (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Podwale – Kilińskiego – Długa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), STARE MIASTO (→PL. BANKOWY), KILIŃSKIEGO (→PL. BANKOWY), CENTRUM OLIMPIJSKIE (→PL. BANKOWY), PL. WILSONA (→PL. BANKOWY), MURANÓW (→PL. BANKOWY), METRO RATUSZ (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
2006.05.22. 18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.)
Zakończenie remontu odcinka ulicy Marszałkowskiej.
19 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: MARYMONT – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – ... – WYŚCIGI.)
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – aleja Bora Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Wołoska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Madalińskiego – ... – WILANÓW.)
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – ... – SADYBA.)
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – ... – MIĘDZYLESIE.)
607 linia autobusowa nocna stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZACISZE – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
611 linia autobusowa nocna stała PALUCH – Logiczna – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: PALUCH – ... – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – ... – SADYBA.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Trzeci etap remontu ul. Piłsudskiego w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TRASA ŁAZIENKOWSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku Mokotowa) (dotyczy linii 18, 19 i 36).
• RAKOWIECKA - likwidacja tymczasowego przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• MORSKIE OKO - likwidacja tymczasowego przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• MALCZEWSKIEGO - likwidacja tymczasowego przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
• BUKOWIŃSKA - likwidacja tymczasowego przystanku warunkowego (dotyczy linii 505 i 524).
2006.05.26.
2006.05.26.
PARKING
P-1
linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
CENTRUM – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Rzymowskiego – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Rzymowskiego – Puławska).
Przystanki POŚREDNIE OBOWIĄZUJĄCE PO GODZINIE 12.00: BEŁDAN, ORZYCKA, GOTARDA, BARTŁOMIEJA.
Wizyta Papieża Benedykta XVI w Warszawie. Uruchomienie linii jako dowozowych do parkingów zlokalizowanych m. in. na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, przy ulicy Chełmskiej (na terenie zajezdni autobusowej), ul. Gagarina, na Torwarze, wzdłuż ul. Wybrzeże Gdyńskie i Jagiellońskiej. Linie kursują ramowo w godzinach 4.30 - 9.30 i 12.00 - 14.00.
PARKING
P-2
linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
Przystanki POŚREDNIE: SPACEROWA, CHEŁMSKA, SIELCE, LEGIA-STADION.
PARKING
P-3
linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
W godz. 4.30 - 9.30: PLAC BANKOWY – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Jagiellońska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY.
W godz. 12.00 - 14.00: PLAC BANKOWY – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Jagiellońska – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – PLAC BANKOWY.
Przystanki POŚREDNIE: MOST GDAŃSKI, CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, MOST GROTA-ROWECKIEGO, DYREKCJA FSO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ, ŚLIWICE, PIMOT, RONDO STARZYŃSKIEGO.
JELONKI linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, PKP KASPRZAKA, CIEPŁOWNIA WOLA, SYNÓW PUŁKU, HALA WOLA, RAGINISA, ROZŁOGI, CZŁUCHOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SZOBERA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
Uruchomienie po zakończeniu Mszy Św. w celu usprawnienia powrotu jej uczestników bezpłatnych linii autobusowych kursujących do większych osiedli. Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Stołecznego Warszawy, przejazd specjalnymi liniami parkingowymi i odwozowymi był bezpłatny.
BEMOWO linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – Leszno (powrót: Leszno – Okopowa – aleja Solidarności) – Górczewska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
Przystanki: PLAC BANKOWY, LESZNO, PŁOCKA-SZPITAL, CIOŁKA, GÓRALSKA, KONARSKIEGO, BEMOWO-RATUSZ, KAZUBÓW, DYWIZJONU 303, RADIOWA, PIRENEJSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO.
CHOMICZÓWKA linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
PLAC BANKOWY – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.
Przystanki: PLAC BANKOWY, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ALEJA ZJEDNOCZENIA, PRZYBYSZEWSKIEGO, ANDERSENA, ASPEKT, CMENTARZ WAWRZYSZEWSKI, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA.
NOWODWORY linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
PLAC BANKOWY – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PLAC BANKOWY, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, PICASSA, ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO, PŁUDOWSKA, PANCERA, TARCHOMIN PÓŁNOCNY, STEFANIKA, TOPOLOWA, NOWODWORY.
BRÓDNO linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
PLAC BANKOWY – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: PLAC BANKOWY, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, ROGOWSKA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, KLUB LIRA, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
TARGÓWEK linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
CENTRUM – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: CENTRUM, RONDO WASZYNGTONA, ALEJA ZIELENIECKA, DWORZEC WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, GORZYKOWSKA, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
WIATRACZNA linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most łązienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, GOCŁAWEK, ŻÓŁKIEWSKIEGO, PLAC SZEMBEKA, WSPÓLNA DROGA, WIATRACZNA.
GOCŁAW linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA, WALECZNYCH, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, OSIEDLE ISKRA, GOCŁAW.
WILANÓW linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, PLAC UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO, TOR STEGNY, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.
SZCZĘŚLIWICE linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, PLAC ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA, PRUSZKOWSKA, MOŁDAWSKA, WIŚLICKA, DOCKENSA, SZCZĘŚLIWICE.
URSUS linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
METRO ŚWIĘTOKRZYSKA – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA.) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
Przystanki: METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, PLAC ZAWISZY, DWORZEC ZACHODNI, MIKOŁAJSKA, PKP WŁOCHY, RYŻOWA, SKOROSZEWSKA, POCZTY GDAŃSKIEJ, OBROŃCÓW HELU, KOŚCIUSZKI, SIŁACZKI, ŚMIGIELSKA, PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
2006.05.31. A3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
METRO RATUSZ – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15). Uruchomienie linii łączącej centrum Warszawy (rejon stacji metra RATUSZ) z osiedlem Powstańców w Ząbkach. Obsługa: PKS Grójec na zlecenie miasta Ząbki. Cena biletu: 2 zł normalny, 1 zł ulgowy.
2006.05.31.
ok. godz. 23.00.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Pruszkowskiej.
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – ... – SADYBA.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota- Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – ... – METRO WILANOWSKA.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA (→ZACISZE), KS. TROJDENA (→SZCZĘŚLIWICE), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY (→SZCZĘŚLIWICE), METRO RATUSZ (→ZACISZE), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – ... – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, BANACHA-SZPITAL, ..., ZACISZE.)
2006.06.01. 729 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Kwiatowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – WÓLKA (powrót: WÓLKA – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska). Uruchomienie w porozumieniu z gminą Stare Babice nowej linii autobusowej obsługującej pozbawione dotychczas komunikacji miejskiej wsie Marlew i Wólkę.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SMOLUCHOWSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku Natolina) zlokalizowanego w al. Wilanowskiej za skrzyżowaniem z ul. Modzelewskiego (dotyczy linii 165).
• BORZĘCIN DUŻY 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 729).
• TRAKT KRÓLEWSKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).
• BORKI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).
• STANISŁAWÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 729).
• MARIEW 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 729).
• WÓLKA 01 - uruchomienie przystanku krańcowego (dotyczy linii 729).
• LEŚNA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 729).
• TOPOLOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).
2006.06.04. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 4 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2006.06.07. 191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji pod ul. Wojciechowskiego.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – ... – GOŁĄBKI.)
2006.06.10.
2006.06.11.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – WIĄZOWNA: Lubelska – WIĄZOWNA.
CENTRUM, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), DW. CENTRALNY (→ CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA.
Linia uruchamiana raz w roku jako dowozowa na Piknik Lotniczy w Góraszce.
2006.06.12. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – WierzejewskiegoPiasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Warecka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Czwarty etap remontu ul. Piłsudskiego w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – WierzejewskiegoPiasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Warecka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Piłsudskiego – Piasta – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2006.06.15. OMNIBUS KONNY linia omnibusowa zwykła okresowa (kursy przez cały tydzień oprócz poniedziałków) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Nowomiejska – Freta – Rynek Nowego Miasta – Kościelna – Freta – Długa – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Uruchomienie linii na zmodyfikowanej trasie. Do repliki omnibusu znanego z ubiegłego roku dołączył 16-osobowy omnibus piętrowy. Kursy w godz. 11.30 - 18.00 (w soboty, niedziele i święta: 11.00 - 18.30). Czas przejazdu ok. 40 minut. Ceny biletów: 12 zł normalny na pełnej trasie, 6 zł normalny na niepełnej trasie, 6 zł ulgowy dla dzieci do lat 12 na pełnej trasie, 3 zł ulgowy dla dzieci do lat 12 na niepełnej trasie), darmowy dla dzieci do lat 4.
TRAMWAJ WODNY
(1)
linia tramwaju wodnego (kursy przez cały tydzień) STARE MIASTO (nabrzeże przy moście Śląsko-Dąbrowskim) - Centrum Nauki Kopernik (Powiśle) - Cypel Czerniakowski (rejon mostu Łazienkowskiego) - STARE MIASTO. Uruchomienie linii turystycznej tramwaju wodnego (obsługa przez dwa tramwaje - jeden 45-osobowy, drugi 110-osobowy). Początek rejsu: godz. 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 (dni powszednie), 10.30, 12.30, 14.30, 16.30 (dni świąteczne). Czas rejsu ok. 90 minut. Cena biletu: 14 zł normalny, 7 zł ulgowy.
TRAMWAJ WODNY
(2)
linia tramwaju wodnego (kursy w soboty i niedziele) STARE MIASTO (nabrzeże przy moście Śląsko-Dąbrowskim) - ZALEW ZEGRZYŃSKI. Uruchomienie linii turystycznej tramwaju wodnego (obsługa przez tramwaj 110-osobowy). Początek rejsu: 9.30, powrót ok. 17.00. Czas rejsu ok. 7,5 godziny. Cena biletu: 48 zł normalny (w obie strony), 36 zł normalny (w jedną stronę), 36 ulgowy (w obie strony), 24 zł ulgowy (w jedną stronę).
2006.06.16.
ok. godz. 6.00.
143 linia autobusowa zwykła stała NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Rosoła – Ciszewskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu przebudowy zachodniej jezdni ul. Rosoła na odcinku od ul. Belgradzkiej do ul. Jeżewskiego.
166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZACISZE – ... – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2006.06.17.
2006.06.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dniach 17 czerwca (godz. 0.00) - 26 czerwca (godz. 4.00) ruchu tramwajowego na odcinkach:
• Koło - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - Nowe Bemowo.
• Koło - Dywizjonu 303 - Kaliskiego - Boernerowo.
• aleja Solidarności (odcinek od Młynarskiej do Towarowej) w kierunku centrum.
• przejazd przez skrzyżowanie Wolska / Młynarska w kierunku Woli.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
13. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Młynarska) – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Młynarska) – ... – CZYNSZOWA.
24. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa (powrót: Towarowa – aleja Solidarności – Młynarska) – ... – GOCŁAWEK.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – KOŁO (DALIBORA) (powrót: KOŁO (DALIBORA) – Newelska – księcia Janusza – Dywizjonu 303).


ZMIANY PRZYSTANKOWE:
PŁOCKA 51 - uruchomienie tymczasowego przystanku (na ulicy Skierniewickiej za Wolską) dla linii 8, 10, 13, 23, 24 i 26.
2006.06.23.
godz. 22.00
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie skrzyżowania ulic Rzymowskiego / Marynarska / aleja Wilanowska / Wołoska.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – aleja Bora Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Madalińskiego – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Wołoska) – aleja Lotników – ... – WILANÓW.)
136 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Postępu – Bokserska – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: MARYSIN – ... – aleja Lotników – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników) – Bokserska – BOKSERSKA.)
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – aleja Wilanowska) – Gotarda – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Postępu – Marynarska) – Racjonalizacji – ... – WITOLIN.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – ... – METRO WILANOWSKA.)
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – ... – SADYBA.)
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d. FABRYKA DOMÓW).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Boboli – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Wołoska) – Gotarda – ... – WYCZÓŁKI (d. FABRYKA DOMÓW).)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN (→MŁYNÓW), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Marynarska) – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
603 linia autobusowa nocna stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska) – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
604 linia autobusowa nocna stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2006.06.24.
godz. 6.30
141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: MARYSIN – ... – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – BOKSERSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z nową organizacją ruchu na ulicy Marynarskiej (likwidacja lewoskrętu z Marynarskiej w Postępu w kierunku Cybernetyki).
2006.06.26. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
303, 307, 326, 327, 356, 384, 401, 403, 405, 410,
E-1, E-3.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – ... – TARCHOMIN.)
Wprowadzenie okresowych podjazdów pod Polfę w związku z zawieszeniem wakacyjnym linii 326.
2006.07.01. 504 linia autobusowa przypieszona stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN., METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
Wakacyjne zawieszenie kursowania (przedłużone do końca września).
515 linia autobusowa przypieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON, TOPOGRAFICZNA, CZERWONYCH BERETÓW, REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: HUTA – ... – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
Przedłużenie trasy przez osiedle Stary Rembertów do przebudowanej pętli SZATKOWNIKÓW, której nazwę jednocześnie zmieniono na REMBERTÓW-KOLONIA.
S0 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – WARSZAWA ZACHODNIA.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach wieczornych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)
Zawieszenie kursowania spowodowane remontem tunelu kolei średnicowej - uruchomienie nowej linii S2.
S1 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)
S10 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)
S2 linia szybkiej kolei miejskiej podmiejska zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW. Uruchomienie drugiej linii Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej Rembertów poprzez centrum (z uwzględnieniem objazdu remontowanego tunelu kolei średnicowej) z Ursusem, Piastowem i Pruszkowem.
T linia tramwajowa sezonowa turystyczna (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii turystycznej, obsługiwanej zabytkowym taborem, na po raz kolejny zmodyfikowanej trasie. Linia jednokierunkowa.
KOLEJE MAZOWIECKIE ZASTĘPCZA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: PL. ZAWISZY, PL. STARYNKIEWICZA (→PLAC ZAWISZY), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AL. ZIELENIECKA, DW. WSCHODNI (LUBELSKA).
Wyłączenie ruchu kolejowego w tunelu średnicowym (dotyczy tunelu dla linii podmiejskich) i wprowadzenie autobusowej linii zastępczej.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
Wakacyjne zawieszenie kursowania.
WOLA PARK linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CH WOLA PARK – Górczewska – Leszno – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Górczewska – CH WOLA PARK.
Rezygnacja centrum handlowego Wola Park z utrzymywania bezpłatnej komunikacji autobusowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TOPOGRAFICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 515).
• CZERWONYCH BERETÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 515).
2006.07.01.
2006.07.02.


2006.07.08.
2006.07.09.


2006.07.15.
2006.07.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ulicy Woronicza z powodu remontu torowiska w dniach:
1.07.2006 (godz. 0.00) - 3.07.2006 (godz. 4.00)
8.07.2006 (godz. 0.00) - 10.07.2006 (godz. 4.00)
15.07.2006 (godz. 0.00) - 17.07.2006 (godz. 4.00).


18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. HUTA – ...– aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2006.07.03. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Chylicka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Warecka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Remont ulicy Prusa w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – Chylicka (powrót: Chylicka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Warecka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2006.07.05. 138 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.

(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców (powrót: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Francuska – ... – UTRATA SKŁAD.)
Przywrócenie ruchu na estakadach zjazdowych z mostu Łazienkowskiego na Wał Miedzeszyński.
151 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Egipska – ... – GOCŁAW.)
2006.07.10. 183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona (pętla) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.)
Czasowe wycofanie z podjazdów do pętli w Zielonej w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Brata Alberta.
2006.07.14. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaria wodociągowa w rejonie skrzyżowania ul. Puławskiej z ul. Woronicza.


18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – KRÓLIKARNIA.
19. PIASKI – ... – Puławska – KRÓLIKARNIA.
36. MARYMONT-POTOK – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
Z [tramwaj]. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
2006.07.17. KOLEJE MAZOWIECKIE ZASTĘPCZA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: DWORZEC ZACHODNI, PLAC ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AL. ZIELENIECKA, DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

(Stara trasa: PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
Przedłużenie trasy w celu poprawy połączenia pomiędzy Dworcem Zachodnim i Wschodnim na czas zawieszenia ruchu kolei podmiejskich w tunelu średnicowym.
2006.07.20.
2006.07.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od al. Solidarności do ronda "Radosława") w związku z remontem torowiska tramwajowego.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
203. RONDO RADOSŁAWA – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska (zawrotka) – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
2006.07.21.
2006.08.08.
21 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Zawieszenie kursowania w dniach 21.07. (godz. 0.00) do 9.08. (godz. 4.00) z powodu prac przy budowie estakady na rondzie Starzyńskiego.
2006.07.22. 522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→WILANÓW), ZNANA, ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, JANA OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PLAC BANKOWY, CENTRUM, PLAC KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PLAC UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, PLAC BERNARDYŃSKI, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO (→ZNANA), GORASZEWSKA, WIERTNICZA (NŻ), ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.

(Stara trasa: ZNANA – ... – WILANÓW.)
Przystanki: ZNANA, ..., CHEŁMSKA, PLAC BERNARDYŃSKI (→ZNANA), GOŁKOWSKA (→WILANÓW), ..., WILANÓW.
Wprowadzenie przystanku PL. BERNARDYŃSKI 02 (w kierunku Wilanowa).
2006.08.01. 416 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: SUWALSKA, KLUB LIRA (→URSYNÓW PŁD), ŁABISZYŃSKA (→SUWALSKA), ŁOJEWSKA (→URSYNÓW PŁD), SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, POŻAROWA (NŻ), RONDO ŻABA, KOWIEŃSKA (NŻ), SZWEDZKA (NŻ), DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, MEISSNERA, AL. WITOSA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD (→SUWALSKA), URSYNÓW PŁD.

(Stara trasa: SUWALSKA – ... aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Zmiana w związku z remontem alei Zielenieckiej i ograniczenia jezdni do jednego pasa w każdą stronę. Zawieszono przystanek RONDO WASZYNGTONA w alei Zielenieckiej w kierunku Pragi, dla linii 416 i 509 przeniesiony on został na ulicę Francuską przed rondem, dla linii 123 został zawieszony.
509 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWODWORY, TOPOLOWA, STEFANIKA, TARCHOMIN PŁN, ĆMIELOWSKA, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, DYREKCJA FSO (NŻ), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ - PRZYSTANEK OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI ROBOCZE), RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO, OS. WILGA, GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.)
L6 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MYSIADŁO – Puławska – Piaseczno: Puławska – Chyliczkowska – Przesmyckiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Konstancin-Jeziorna: Długa – Chylicka – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA PLAC SPORTOWY.)
Likwidacja linii dowozowej firmy Express Piaseczno (Mobilis) z powodu niewielkiej frekwencji.
2006.08.01.
2006.08.01.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona
(kursuje w godz. 17.30 - 19.00)
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii specjalnych z okazji obchodów 62-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia W obsługiwana taborem historycznym.
222 linia autobusowa cmentarna zwykła
(kursuje w godz. 14.00 - 20.30)
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła
(kursuje w godz. 14.00 - 20.30)
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
W linia tramwajowa specjalna (zwykła)
(kursuje w godz. 13.00 - 22.00)
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – POTOCKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POWĄZKI IV BRAMA 01 i 02 - stałe dla linii 406 (tylko w dniach 31.07. - 1.08.).
2006.08.07. 157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Banacha – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu przebudowy ul. Pruszkowskiej.
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – Odyńca – ... – SADYBA.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – Sasanki – ... – METRO WILANOWSKA.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY (→SZCZĘŚLIWICE), METRO RATUSZ (→ZACISZE), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – księcia Trojdena – Pawińskiego) – plac Zawiszy – ... – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA (→ZACISZE), KS. TROJDENA (→SZCZĘŚLIWICE), BANACHA-SZPITAL, ..., ZACISZE.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa (powrót: Prusa – Chylicka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Drugi etap remontu ulicy Prusa w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Prusa – Chylicka (powrót: Chylicka – Potulickich – Od Lasu – Wilanowska – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2006.08.10. 156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zamknięcie fragmentu ulicy Kasprowicza (pomiędzy ulicami Żeromskiego i Podczaszyńskiego) z powodu budowy metra.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki) – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Wojciechowskiego.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga (powrót: Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI.)
2006.08.11. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – ... – GŁOSKÓW / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Przywrócenie dwukierunkowego ruchu na ul. Kościuszki w Piasecznie.
2006.08.16.
2006.08.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dniach 16 sierpnia (godz. 0.00) - 26 sierpnia (godz. 4.00) ruchu tramwajowego z powodu remontu torów na odcinku:
• Potocka - Słowackiego - Marymoncka - Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" - Huta.


6. MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – GOCŁAWEK.
15. POTOCKA – Słowackiego – ... – OKĘCIE.
17. POTOCKA – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA W DNIACH 19-20.08.2006.
201. PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA.
2006.08.16. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: al. Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK KRUCZA (powrót: OTWOCK KRUCZA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – ... – OTWOCK KRUCZA.)
Zamknięcie ulicy Rycerskiej w Otwocku z powodu remontu (przewidywany koniec prac 09.10.2006).
2006.08.22. ZMIANY PRZYSTANKOWE Zawieszenie funkcjonowania przystanku z powodu budowy tunelu metra wzdłuż ulicy Kasprowicza:
• SOKRATESA 04 (→HUTA) - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 132, 156, 184, 195, 303, 356, 384, 515, 606, 612).
2006.08.23. 189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
Skrócenie trasy w związku z remontem pętli autobusowej OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
2006.08.24.
2006.09.11.
21 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Zawieszenie kursowania w dniach 24.08. (godz. 0.00) do 12.09. (godz. 4.00) z powodu prac przy budowie estakady na rondzie Starzyńskiego.
2006.08.25. EXPRESS PIASECZNO

NOCNY EXPRESS
linia autobusowa prywatna
(nocna podmiejska)
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na Emilii Plater) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na Emilii Plater).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Główna – Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→DW. CENTRALNY), METRO CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, SÓJKI, ŁAGIEWNICKA, KARCZUNKOWSKA, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, CHYLICZKOWSKA-TECH. (→DW. CENTRALNY), SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, PKP PIASECZNO, POMORSKA, ZALESIE DOLNE, ZALESINEK, GOŁKÓW-LETNISKO, GŁÓWNA, GOŁKÓW GIMNAZJUM, KAMIONKA, BOBROWIECKA, BAJECZNA, BOBROWIEC.
Uruchomienie przez Express Piaseczno (Mobilis) w porozumieniu z miastem Piaseczno nowej linii autobusowej nocnej łączącej Piaseczno i Bobrowiec z centrum Warszawy.
2006.08?.??. PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.

(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – ... – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Królewska – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Regulska – Powstańców Warszawy – Pęcice: Powstańców Warszawy – Parkowa – Sokołowska – ... – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, JANKI IKEA, CH JANKI.)
Przywrócenie stałej trasy linii PIASTÓW na terenie Pruszkowa po zakończeniu przebudowy wiaduktu nad torami WKD w Pruszkowie. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2006.09.01. 119 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.)
Przejęcie trasy likwidowanej linii 359, skierowanie przez przebudowaną ulicę Lucerny (dotąd pozbawioną komunikacji miejskiej), stworzenie bezpośredniego całotygodniowego połączenia Wawra z centrum, zastąpienie na odcinku Młynów - plac Na Rozdrożu przez linię 151.
141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: MARYSIN – ... – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Cybernetyki – Obrzeżna – ... – BOKSERSKA.)
Stała zmiana trasy związana z definitywną likwidacją lewoskrętu z Marynarskiej w Postępu w kierunku Cybernetyki.
151 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Przejęcie fragmentu trasy wycofanej z Młynowa linii 119, stworzenie bezpośredniego połączenia rejonu ulic Górczewskiej i Płockiej z Gocławiem (postulowane po wycofaniu stamtąd linii 410), zastąpienie w relacji Dworzec Centralny - Gocław przez linię 507.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.)
Zastąpienie na odcinku Nowy Rembertów - Marysin przez linię 196.
196 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA [d. SZATKOWNIKÓW] – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Korkowa – MARYSIN. Uruchomienie linii z przekształconej linii 327, stworzenie linii dowozowej do Szybkiej Kolei Miejskiej, realizacja bezpośredniego połączenia Starego i Nowego Rembertowa, zastąpienie na odcinku Nowy Rembertów - Marysin linii 183.
327 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Rembertów AON – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.)
Przekształcenie w linię 196, zmiana jej charakteru na dowozową do Szybkiej Kolei Miejskiej.
359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Przejęcie trasy przez linię 119 w celu wprowadzenia całotygodniowego połączenia Wawra z centrum.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Połączenie z linią 523.
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, OS. ISKRA, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO-RATUSZ, ..., RONDO ONZ, EMILII PLATER.)
Przedłużenie trasy w celu przywrócenia całotygodniowego połączenia przyspieszonego osiedla Gocław z centrum i Wolą po wcześniejszym wycofaniu linii 410. Zmiana charakteru przystanku DYWIZJONU 303 ze stałego na warunkowy.
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, SZASERÓW (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu przywrócenia całotygodniowego połączenia przyspieszonego osiedla Gocław z centrum i Wolą po wcześniejszym wycofaniu linii 410. Zmiana charakteru przystanku DYWIZJONU 303 ze stałego na warunkowy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KSIĘCIA TROJDENA 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 436 i 512).
• RASZYŃSKA 01 i 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 436).
• GRENADY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 436).
• DYWIZJONU 303 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 507).
• PKP URSUS NIEDŹWIADEK 01 (→NATOLIN PŁN) - uruchomienie przystanku stałego po wyjeździe z pętli (dotyczy linii 401).
• PKP ANIN 03 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Lucerny za skrzyżowaniem z ul. Patriotów (w kierunku Traktu Lubelskiego) (dotyczy linii 119).
• LUCERNY 04 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Lucerny za skrzyżowaniem z Traktem Lubelskim (w kierunku ul. Patriotów) (dotyczy linii 119).
• PIELĘGNIAREK 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych na ul. Lucerny w rejonie skrzyżowania z ul. Pielęgniarek (dotyczy linii 119).
• POMIECHOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych na ul. Lucerny w rejonie skrzyżowania z ul. Pomiechowską (dotyczy linii 119).
• BARTOSZKA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Beethovena za skrzyżowaniem z al. Witosa (w kierunku ul. Bobrowieckiej) (dotyczy linii 119).
• PKP REMBERTÓW 04 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Cyrulików za za przejazdem kolejowym w ul. Marsa (w kierunku al. Chruściela) (dotyczy linii 196).
• ZIELONA 03 - likwidacja przystanku.
• KIERBEDZIA 01 - likwidacja przystanku.
2006.09.03.
2006.09.03.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→POCIECHA), TEATR KOMEDIA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), LASEK BIELAŃSKI (→POCIECHA) (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2006.09.04. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
303, 307, 326, 356, 384, 401, 403, 405, E-1, E-3, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 715, 725.

126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – ... – TARCHOMIN. (Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...))
Likwidacja okresowych podjazdów pod Polfę w związku z przywróceniem kursowania linii 326.
KOLEJE MAZOWIECKIE ZASTĘPCZA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: DWORZEC ZACHODNI, PLAC ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, PKP STADION, DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

(Stara trasa: PLAC ZAWISZY – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., MUZEUM NARODOWE, AL. ZIELENIECKA, DW. WSCHDONI (LUBELSKA).)
Zmiana trasy związana z remontem alei Zielenieckiej oraz zwiększeniem częstotliwości kursowania związana z rozpoczęciem roku szkolnego.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS.

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Skrócenie trasy z powodu niewielkiego wykorzystania na dublującym się z linią Ł fragmencie trasy w Dziekanowie Leśnym.
2006.09.09.
2006.09.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie od 9 września (godz. 0.00) do 11 września (godz. 4.00) ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. do pętli OKĘCIE) w związku z robotami torowymi.


9. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
25. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
202. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
2006.09.11. 128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Lechicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Lektykarska – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: INSTALATORÓW – / SZCZĘŚLIWICE – ... – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji pod ul. Klaudyny.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – ... – PKP JEZIORKI.)
2006.09.12. 177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Wybrane kursy: ... – Szamoty – Traktorzystów – Ursus Ratusz – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – ODOLANY.)

(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – ... – URSUS-RATUSZ / ODOLANY.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Bohaterów Warszawy.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – ... – STEGNY.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – ... – TARGÓWEK.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Ryżowa – ... – REMBERTÓW AON.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŻYWIECKA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), ADAMIECKIEGO (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
2006.09.13. L2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Wojska Polskiego – Władysławów: Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Bobrowiec: Mazowiecka – Postępu – Lesznowola Kolonia: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna) – WŁADYSŁAWÓW. Uruchomienie przez Express Piaseczno (Mobilis) pierwszych dwóch z planowanych czterech linii lokalnego transportu zbiorowego gminy Lesznowola, powstałych w ramach przetargu ogłoszonego przez Urząd Gminy.
L4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Lesznowola) LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Łabędzia – MYSIADŁO (powrót: MYSIADŁO – Piaseczno: Puławska – Raszyńska – Nowa Iwiczna: Krasickiego).
2006.09.19. 140 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – Ks. Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu ul. Kołowej.
152 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Budowlana – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – ... – TARGÓWEK.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, RONDO BABKA (→TARGÓWEK), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚW. WINCENTEGO, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., ŚW. WINCENTEGO, KOŁOWA, WITEBSKA, ..., TARGÓWEK.)
602 linia autobusowa nocna stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.)

(Stara trasa: (Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem ul. Jana Pawła II w Piasecznie.
709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
2006.09.22.
godz. 22.00
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(W dni świąteczne: ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Aleje Jerozolimskie – ....)
Rozpoczęcie I etapu przebudowy Krakowskiego Przedmieścia. Zamknięcie dla ruchu odcinków Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu pomiędzy ulicami Królewską i Świętokrzyską.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ....)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – SPARTAŃSKA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
174 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – BOKSERSKA.
175 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, HANDLOWA, MYSZKOWSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, MIODOWA, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: TARGÓWEK, ..., MIODOWA, UNIWERSYTET, FOKSAL, ..., NATOLIN PŁN.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, MIODOWA, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., MIODOWA, UNIWERSYTET, FOKSAL, ..., NATOLIN PŁN.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, HOTEL BRISTOL, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ - PRZYSTANEK OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI POWSZEDNIE), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO (→NOWODWORY), ĆMIELOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PŁUDOWSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN PŁN., STEFANIKA, TOPOLOWA, NOWODWORY.
(W dni świateczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – ... – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, ..., NOWODWORY.
(W dni świateczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krakowskie Przedmieście – ...)
607 linia autobusowa nocna stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: ZACISZE – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – ... – OSIEDLE KABATY.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, DW. GDAŃSKI, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, DW. GDAŃSKI, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. ZAMKOWY (→WILANÓW), KRÓLEWSKA (→NOWE BEMOWO), FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, ..., WILANÓW.)
E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→BRÓDNO PODGRODZIE), CENTRUM, HOTEL BRISTOL, PL. ZAMKOWY, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→BRÓDNO PODGRODZIE), CENTRUM, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.
2006.09.23. 195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: HUTA – ... – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy na terenie Ursynowa w celu ułatwienia dojazdu od linii metra do Centrum Onkologii.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, PL. WILSONA, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – ... – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, ..., POTOCKA, DW. GDAŃSKI, PL. ZAMKOWY, ..., STEGNY.)
Korekta trasy w celu poprawienia połączenia Chomiczówki ze stacją metra PLAC WILSONA oraz ominięcia ronda "Radosława". Likwidacja przystanku DW. GDAŃSKI, uruchomienie przystanku PL. WILSONA.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. ZAMKOWY (→WILANÓW), KRÓLEWSKA (→NOWE BEMOWO), FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO-RATUSZ, ..., WILANÓW.)
Zmiana charakteru przystanku DYWIZJONU 303 ze stałego na warunkowy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ - likwidacja przystanku warunkowego obowiązującego tylko w dni powszednie dla linii 509 i 518.
2006.09.23. 41 linia tramwajowa specjalna (kursuje w godz. 15-20) WORONICZA – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI. Zmiany w komunikacji obowiązujące tylko 23.09. w związku z imprezą Livebox Generation Show i koncertem zespołu Duran Duran na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu. Uruchomienie dwóch linii dowozowych. Przejazd linią autobusową DD był bezpłatny.
DD linia autobusowa specjalna
(o charakterze linii przyspieszonej) (kursuje w godz. 13-19)
EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Wołoska – Rzymowskiego – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Rzymowskiego – Puławska – aleja Niepodległości).
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, METRO WILANOWSKA (→EMILII PLATER), AL. LOTNIKÓW (→EMILII PLATER), WYŚCIGI.
19 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Wydłużenie kursowania do godz. 24.00.
33 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA. Skrócenie trasy obowiązujące po godz. 22.00 - wyłączenie pętli WYŚCIGI z użytku.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WYŚCIGI - stały przystanek obowiązujący tylko 23.09. dla linii 136, 505, 709, 727.
2006.09.26. 716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy al. Wojska Polskiego (na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Sowińskiego) w Piastowie.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
2006.09.??. GALERIA MOKOTÓW linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GALERIA MOKOTÓW – Wołoska – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Wołoska – GALERIA MOKOTÓW.
Przystanki: RZYMOWSKIEGO, WORONICZA, SAMOCHODOWA, TELEWIZJA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, RZYMOWSKIEGO.)
Likwidacja linii bezpłatnej z powodu niewielkiej frekwencji i zakończenia przebudowy węzła drogowego Wołoska / Marynarska / Rzymowskiego / aleja Wilanowska.
2006.10.01. L5 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) PIASECZNO PKP – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Lipowa – Głosków-Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Runów: Solidarności – Henryków: Społeczna – Złotokłos: 3 Maja – Mrokowska – ZŁOTOKŁOS (powrót: ZŁOTOKŁOS – Mrokowska – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Ogrodowa – Baszkówka: Sadowa – Głosków: Milenium – Radnych – Głosków-Letnisko: Radnych – Gołków: Gołkowska). Uruchomienie przez Express Piaseczno (Mobilis) kolejnej linii dowozowej łączącej Piaseczno z Głoskowem i Złotokłosem (z przesiadką w Piasecznie na linię Express Piaseczno Warszawa-Piaseczno).
L7 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) PIASECZNO PKP – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC. Zmiana oznaczenia linii dowozowej.
1 linia autobusowa prywatna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO PKP – Dworcowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – PIASECZNO GOŁKÓW GIMNAZJUM.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRZYDROŻNA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 104 i 304).
• STANISŁAWÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 705).
• KRZYŻANOWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 197).
• KOLEJOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 197).
• WKD OPACZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 177).
• BADYLARSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 177).
2006.10.02. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
504.

701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).

(W dni powszednie w godzinach międzyszczytowych: ... – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny Brama Zachodnia – Dziekanowska – Estrady – Trenów – ...)
Wprowadzenie w godzinach międzyszczytowych podjazdów pod Bramę Zachodnią Cmentarza Północnego.
BIAŁOBRZEGI linia autobusowa prywatna (podmiejska okresowa - kursuje w dni powszednie) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI PLAŻA. Uruchomienie przez przedsiębiorcę prywatnego linii autobusowej stanowiącej wydłużoną (do Dworca Gdańskiego) wersję linii 705.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • HOSPICJUM ONKOLOGICZNE 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Pileckiego w kierunku ul. Płaskowickiej (dotyczy linii 165).
2006.10.05. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy pętli STEGNY.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, PL. WILSONA, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.)
2006.10.06. ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Sierakowska – Prosta – Kołłątaja – Kolejowa – Sierakowska – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS.

(Stara trasa: ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS.)
Przedłużenie trasy - wprowadzenie obsługi komunikacyjnej zachodniej części Dąbrowy Zachodniej (rejonu ulicy Sierakowskiej). Linia jednokierunkowa.
2006.10.07. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
175 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, TARGOWISKO NA SKRAJU, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, NOWY ŚWIAT, HOTEL BRISTOL, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ - PRZYSTANEK OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI POWSZEDNIE), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, ŚWIĘTOSŁAWSKIEGO (→NOWODWORY), ĆMIELOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PŁUDOWSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN PŁN, STEFANIKA, TOPOLOWA, NOWODWORY.

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – NOWODWORY.)
128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Lechicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.

(Stara trasa: INSTALATORÓW – / SZCZĘŚLIWICE – ... – Hłaski – Lektykarska – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Klaudyny.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – Rudzka – ... – PKP JEZIORKI.)
2006.10.17. 708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Mościska: Sikorskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Zamknięcie przejazdu ul. 3 Maja w Mościskach (na ok. 2 miesiące) z powodu modernizacji ulicy.
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RASZYN SZKOLNA 01 (→OKĘCIE) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 703, 706, 707, 711, 715, 721, 728).
• RASZYN SPORTOWA 04 (→OKĘCIE) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 715).
• RASZYN SPORTOWA 01 (→OKĘCIE) - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 703, 706, 707, 715, 721, 728).
• RASZYN SPORTOWA 02 (→JANKI) - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 703, 706, 707, 715, 721, 728).
2006.10.21. 105 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Czasowe wydłużenie trasy związane z remontem pętli CHOMICZÓWKA.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni powszednie w wybranych godzinach oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stara trasa: (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada - ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Wydłużenie trasy części kursów w wybranych godzinach w dni powszednie do Cmentarza Północnego związane z remontem pętli CHOMICZÓWKA.
2006.10.23. 140 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – Ks. Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Zakończenie modernizacji ulicy Kołowej.
152 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Budowlana – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – Handlowa – ... – TARGÓWEK.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, RONDO BABKA (→TARGÓWEK), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚW. WINCENTEGO, KOŁOWA, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., ŚW. WINCENTEGO, WITEBSKA, ..., TARGÓWEK.)
602 linia autobusowa nocna stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska (powrót: Witebska – Smoleńska – św. Wincentego) – Ossowskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
A3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miast Ząbki i Zielonka) METRO RATUSZ – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15). Wydłużenie trasy części kursów do Zielonki na mocy umowy zawartej pomiędzy miastem Zielonką a PKS Grójec. Cena biletu: odcinek Zielonka - Warszawa 2,40 / 1,20 zł; odcinek Zielonka - Ząbki 2,00 / 1,00 zł; odcinek Ząbki - Warszawa 2,00 / 1,00 zł.
A3
X
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miast Ząbki i Zielonka) METRO RATUSZ – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ.) – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – aleja Piłsudskiego – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – Kościuszki – Długa – ZIELONKA DŁUGA.

(Stara trasa: METRO RATUSZ – ... – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15).)
2006.10.24. 122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – aleja Niepodległości – Woronicza (powrót: Woronicza – Modzelewskiego – Malczewskiego) – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – ... – SPARTAŃSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem ulicy Joliot-Curie.
2006.10.28. 716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu przebudowy al. Wojska Polskiego w Piastowie.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
2006.10.28. 40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 28-29.X. oraz 1.XI. linii tramwajowych i autobusowych cmentarnych w celu ułatwienia dojazdu na stołeczne nekropolie. Pełny tekst zmian znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II– Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
45 linia tramwajowa cmentarna zwykła HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstztucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
208 linia autobusowa zwykła uzupełniająca PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
210 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Słowackiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). Linie kursują tylko 1 listopada.
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Sierakowska – Prosta – Kołłątaja – Kolejowa – Sierakowska – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego). Linia kursuje 31 października i 1 listopada w godz. 8-20. Linia bezpłatna.
WKD GRUDÓW
MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK WKD GRUDÓW – Królewska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ (powrót: MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki). Linie kursują tylko 1 listopada w godz. 8.20 - 17.35.
PKP MILANÓWEK
MILANÓWEK CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miejska miasta Milanówek) MILANÓWEK DWORZEC PKP – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK CMENTARZ – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – MILANÓWEK DWORZEC PKP.
2006.11.01. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
OŻARÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OŻARÓW MAZOWIECKI PKP – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Mickiewicza – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.) – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji.
WILGA-BUS linia autobusowa prywatna stała OTWOCK ORLA – Świderska – Kołłątaja – Józefów: Kołłątaja – Mostowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – aleja Nadwiślańska – Graniczna – Piłsudskiego – Sikorskiego – Wiązowska – Emów: Wiązowska – WIĄZOWNA: Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Wspólna – DUCHNÓW.
Przystanki: OTWOCK ORLA, OTWOCK KOŁŁĄTAJA, OTWOCK KOŁŁĄTAJA / MAJOWA, OTWOCK KOŁŁĄTAJA / KOŚCIÓŁ, JÓZEFÓW STACJA BENZYNOWA PRZY RONDZIE, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO PĘTLA AUTOBUSOWA, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO PRZY RONDZIE, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO / SIENKIEWICZA, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO / AL. NADWIŚLAŃSKA, JÓZEFÓW GRANICZNA / OKOLICE DAGLEZJI, JÓZEFÓW GRANICZNA / JACHOWICZA, JÓZEFÓW GRANICZNA / SZKOŁA, JÓZEFÓW PIŁSUDSKIEGO / PKP MICHALIN, JÓZEFÓW SIKORSKIEGO / PKP JÓZEFÓW, JÓZEFÓW WIĄZOWSKA ZA WIADUKTEM, EMÓW, WIĄZOWNA URZĄD GMINY, BORYSZEW, DUCHNÓW, DUCHNÓW PĘTLA.
Uruchomienie przez firmę "OLPEX-P" (Wilga-Bus) linii autobusowej obsługującej rejon Józefowa i łączącej Otwock poprzez Józefów z gminą WIĄZOWNA.
2006.11.02.
godz. 22.00
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA (powrót: REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska).

(Stara trasa: KOŁO – ... – Ciołka – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – ... – REGULSKA.)
Zamknięcie (na około 2 miesiące) skrzyżowania ulic Olbrachta i Redutowej z powodu budowy ronda.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – ... – MDL CARGO.)
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: KAROLIN – ... – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – ... – TORWAR.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Ciołka – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – ... – EC SIEKIERKI.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZAJEZDNIA REDUTOWA – Redutowa – Pustola – Norwida – Nakielska – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Redutowa – ZAJEZDNIA REDUTOWA.) – Elekcyjna – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – ... – WILANÓW.)
610 linia autobusowa nocna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – ... – MIĘDZYLESIE.)
614 linia autobusowa nocna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – ... – STARA MIŁOSNA.)
2006.11.03. 209 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – zawrotka przy Straży Pożarnej – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Kruszyńska – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA. Uruchomienie linii uzupełniającej po wycofaniu z rejonu ulicy Znanej linii 522 w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Olbrachta i Redutowej. Linia jednokierunkowa.
2006.11.04.
2006.11.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dniach 4 listopada (godz. 0.00) - 5 listopada (godz. 4.00) ruchu tramwajowego z powodu remontu torów na odcinku:
• Grójecka / Banacha - Grójecka - aleja Krakowska - Okęcie.


9. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
25. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
202. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
2006.11.04. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: al. Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK KRUCZA (powrót: OTWOCK KRUCZA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Otwock: Mieszka I – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – ... – OTWOCK KRUCZA.)
Zakończenie remontu ulicy Rycerskiej w Otwocku.
2006.11.05. 188 linia autobusowa zwykła stała LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – SZASERÓW.

(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – ... – Wiatraczna – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Oddanie do użytku nowego, przebudowanego odcinka ulicy Szaserów wraz z krańcem na końcu ulicy przy torach kolejowych.
729 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Kwiatowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – WÓLKA (powrót: WÓLKA – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).)
Przeniesienie przystanku krańcowego z Wólki do Mariewa na pętlę przy skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Kwiatowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHŁOPICKIEGO 04 - nowy przystanek stały dla linii 188.
• HETMAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 188).
• PODOLSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 188).
• SZASERÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 188).
• SZASERÓW 01 i 02 - zmiana nazwy przystanków na DWERNICKIEGO oraz zmiana charakteru z warunkowych na stałe.
• DWERNICKIEGO 03 - zmiana oznaczenia przystanku na DWERNICKIEGO 04.
• STANISŁAWÓW 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 729).
• MARIEW 01 - zmiana nazwy przystanku na WÓLCZYŃSKA 01.
• PROJEKTOWANA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 720).
• KOTLINY 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 720).
2006.11.06. S2 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – WARSZAWA WOLA GRZYBOWSKA.)
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Woli Grzybowskiej.
198 linia autobusowa zwykła stała PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (POGODNA). Uruchomienie linii autobusowej dowożącej mieszkańców osiedla mieszkaniowego w Starej Miłosnej do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej. Skierowanie przebudowanym odcinkiem ulicy Jana Pawła II z prowizorycznym, tymczasowym krańcem przy skrzyżowaniu z ulicą Pogodną.
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Przywrócenie stałej trasy w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – ... – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Sanatoryjna – Oborska – Chylicka – Długa (powrót: Długa – Chylicka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa (powrót: Parkowa – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego) – Wyszyńskiego – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Wycofanie z przejazdu przez rondo Piłsudskiego w związku z budową kanalizacji sanitarnej pod ul. Krakowską w Legionowie.
2006.11.12. 203 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie linii uzupełniającej w celu ułatwienia mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych w związku z I turą wyborów samorządowych.
2006.11.13.
2006.11.17.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – ... – WIATRACZNA.)
Zamknięcie na 5 dni przejazdu kolejowego na ul. Łodygowej z powodu remontu.
245 linia autobusowa zwykła uzupełniająca TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – KLAMROWA.
345 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – ... – MARYSIN.)
2006.11.17. 43 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Tragowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie linii wspomagającej przeciążoną linię 25 w czasie remontu tunelu średnicowego oraz alei Zielenieckiej.
2006.11.20. 407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, CH TARGÓWEK, GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR.
Uruchomienie linii przyspieszonej w celu stworzenia szybkiego połączenia rejonu Kątów Grodziskich i Grodziska (osiedla Derby i Viking) z linią metra.
ZMIANY PRZYSTANKOWE SKARBKA Z GÓR - zmiana nazwy na OKRĄGŁA.
GŁĘBOCKA-POD - zmiana nazwy na GŁĘBOCKA.
2006.11.23. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KĘPA OKRZESKA - zmiana nazwy na KĘPA OKRZEWSKA.
• KĘPA OKRZESKA-CMENTARZ - zmiana nazwy na KĘPA OKRZEWSKA-CMENTARZ.
• KOSMOWSKIEJ - zmiana nazwy na RZESZOTARSKIEJ.
• PSTROWSKIEGO - zmiana nazwy na ZGRUPOWANIA AK "KAMPINOS".
• TOPOLOWA - zmiana nazwy na ORDONÓWNY.
2006.11.24. ŁZ linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Kampinoska – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Kolejowa). Uruchomienie linii łączącej Warszawę z Dąbrową poprzez Buraków z pominięciem centrum Łomianek.
2006.11.25. 196 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW) – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.

(Stara trasa: REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW) – ... – Szosowa – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.)
Skierowanie linii w obu kierunkach w rejon dawnej pętli na os. Zielona.
2006.11.26. 203 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie linii uzupełniającej w celu ułatwienia mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych w związku z II turą wyborów samorządowych.
2006.11.28. 122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Puławska – Malczewskiego – aleja Niepodległości – Woronicza (powrót: Woronicza – Modzelewskiego – Malczewskiego) – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Joliot-Curie.
105 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Zmiana organizacji ruchu w rejonie pętli HUTA w związku z rozpoczęciem budowy stacji metra MŁOCINY.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – ... – MAŃKI WOJDY.)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – ... – GOCŁAW.)
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW-KOLONIA (d. SZATKOWNIKÓW).)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza) – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – PKP JEZIORKI.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos") – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).

(Stara trasa: MŁOCINY – ... – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – ... – WĘDKARSKA.)
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2006.12.01. 105 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).

(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – HUTA.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Utrzymanie wydłużonej trasy jako stałej.
519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).)

(Stara trasa: EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).) – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
Korekta trasy w Śródmieściu w związku z utrudnionym przejazdem ul. Świętokrzyską oraz z potrzebą poprawy obsługi komunikacyjnej Dworca Centralnego i rejonu ul. Emilii Plater.
2006.12.05.
ok. godz. 16.00.
801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa (powrót: Parkowa – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego) – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Przywrócenie przejazdu przez rondo Piłsudskiego po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej pod ul. Krakowską w Legionowie.
2006.12.07. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).)
Przywrócenie funkcjonowania pętli STEGNY.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, PL. WILSONA, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY (powrót: STEGNY – św Bonifacego – aleja Sikorskiego – Czarnomorska – św. Bonifacego).)
2006.12.08. 170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
Skierowanie wszystkich kursów w dni powszednie do pętli CHOMICZÓWKA w związku z zakończeniem remontu pętli.
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.)

(Stara trasa: (Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.).)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem remontu ul. Jana Pawła II w Piasecznie.
709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
2006.12.09. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 9 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Mikołajek. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
2006.12.10. S2 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – WARSZAWA WOLA GRZYBOWSKA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)
Przedłużenie trasy prawie wszystkich kursów do Woli Grzybowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WESOŁA - zmiana nazwy na 1 PUŁKU PRASKIEGO.
2006.12.14.
ok. godz. 10.00
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Niektóre: PLAC WILSONA – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Mościska: Sikorskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem remontu ul. 3 Maja w Mościskach.
2006.12.16. 726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW. Przywrócenie kursowania w związku z zakończeniem remontu ul. 3 Maja w Mościskach.
2006.12.18. S2 linia szybkiej kolei miejskiej podmiejska zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Stara trasa: (Wybrane kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – WARSZAWA WOLA GRZYBOWSKA.)
Przedłużenie trasy do stacji Sulejówek Miłosna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ - uruchomienie przystanku warunkowego obowiązującego w dni powszednie w wybranych kursach (dotyczy linii 509).
2006.12.18.
godz. 22.00
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA (powrót: REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska).

(Stara trasa: KOŁO – ... – Ciołka – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – ... – REGULSKA.)
Przywrócenie ruchu na skrzyżowaniu ulic Olbrachta i Redutowej.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – MDL CARGO.)
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: KAROLIN – ... – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – ... – TORWAR.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Ciołka – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – ... – EC SIEKIERKI.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA REDUTOWA – Redutowa – Pustola – Norwida – Nakielska – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Redutowa – ZAJEZDNIA REDUTOWA.) – Elekcyjna – Górczewska – ... – WILANÓW.)
610 linia autobusowa nocna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – ... – MIĘDZYLESIE.)
614 linia autobusowa nocna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Niektóre: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – ... – STARA MIŁOSNA.)
2006.12.19. 209 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – zawrotka przy Straży Pożarnej – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Kruszyńska – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.)
Likwidacja linii w związku z przywróceniem ruchu kołowego na skrzyżowaniu ulic Redutowej i Olbrachta.
2006.12.21. 407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CH ARKADIA – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→CH ARKADIA), LEWANDÓW (→CH ARKADIA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→CH ARKADIA), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – św. Wincentego – Głębocka – ... – SKARBKA Z GÓR.
Przystanki: CH ARKADIA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO ŻABA, ŻUROMIŃSKA, CH TARGÓWEK, GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), ..., SKARBKA Z GÓR.)
Korekta trasy na terenie Starego Bródna w celu poprawy nierównomiernego wykorzystania przez pasażerów linii 407 i skoordynowanej z nią linii 500. Uruchomienie dwóch dodatkowych przystanków na trasie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TARGÓWEK-RATUSZ - uruchomienie przystanku stałego dla linii 407.
• MAŁEJ BRZOZY - uruchomienie przystanku stałego dla linii 120, 132 i warunkowego dla linii 407.
2006.12.23. 189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
Utrzymanie skróconej trasy jako stałej.
2006.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła okresowa) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2006.12.29.
ok. godz. 15.00
M1 linia metra zwykła stała PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Otwarcie stacji metra MARYMONT. Z powodu braku torów odstawczych uruchomiono linię wahadłową do czasu otwarcia stacji SŁODOWIEC. Kurs linii wahadłowej co 15 minut (4 stycznia 2007 zwiększono częstotliwość do 12 minut, zaś 9 stycznia do 9 minut).
PLAC WILSONA
MARYMONT
linia metra zwykła stała MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka].
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POTOCKA - zmiana nazwy na METRO MARYMONT.
• MARYMONT - zmiana nazwy na MARYMONT-POTOK.
• METRO RATUSZ - zmiana nazwy na METRO RATUSZ ARSENAŁ.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2006 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2006 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.