data linia rodzaj zmiana uwagi
2005.01.01. linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła I – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.

(W niedziele i święta: ... – Mireckiego – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – ...))
Po półrocznych przygotowaniach PPKS Nowy Dwór Mazowiecki przejął obsługę komunikacji miejskiej w Legionowie. Skasowano wszystkie linie ZKL Legionowo - w ich miejsce PPKS Nowy Dwór uruchomił dwie nowe linie miejskie, oznaczone numerami 102 i 103, na które skierowano specjalnie pozostałych tym celu zakupione, nowe autobusy Solbus "C9,5". Obsługę pozostałych tras (z małymi wyjątkami) przejęły istniejące linie lokalne, na których skorygowano rozkłady jazdy (w szczególności dotyczyło to linii lokalnych: 34 LEGIONOWO PKP - Parkowa - os. Młodych - Starostwo Powiatowe - Wieliszew - WIELISZEW (WODOCIĄG PÓŁNOCNY) oraz 77 LEGIONOWO MICKIEWICZA - Warszawska - Zegrzyńska - Nieporęt - BIAŁOBRZEGI).
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Piaskowa – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Wrzosowa – Polna – plac Kościuszki – Daliowa – Zakopiańska – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.)
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.)
102 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
103 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła I – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Mireckiego – Jana Pawła I – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
IZABELIN

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Warszawa: Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – IZABELIN LANGIEWICZA.
Przystanki: CH BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, RADIOWA WAT, STARE BEMOWO, LASKI ŁĄKOWA, LASKI POCZTOWA, LASKI SOKOŁOWSKIEGO, IZABELIN TETMAJERA, IZABELIN KOŚCIUSZKI, IZABELIN SIERAKOWSKA, IZABELIN LANGIEWICZA.
Uruchomienie dwóch linii podmiejskich kursujących w soboty i niedziele. Obsługa: Kris-Tour. Linie bezpłatne.
ŁOMIANKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin: Kolejowa – Konopnickiej – Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – Conrada – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, POPIELA, MUZEALNA, BURAKÓW, ŁOMIANKI GRANICZNA, ŁOMIANKI GIMNAZJUM, ŁOMIANKI CENTRUM, ŁOMIANKI SZKOŁA, ŁOMIANKI BRUKOWA, ŁOMIANKI PIASKOWA, ŁOMIANKI MŁOCIŃSKA, WÓLCZYŃSKA, POPIELA, CH BEMOWO.
2005.01.03. 178 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska – Kompanii Kordian (powrót: Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.) – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kasprzaka – ... – PLAC HALLERA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli w południowym Ursusie.
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedla Ursynów Północny.
193 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy skomunikowania z linią metra kampusu SGGW na Ursynowie i osiedla Ursynów Północny.
2005.01.05. 10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Wyłączenie ruchu tramwajowego na Służewcu w związku z budową dwupoziomowego skrzyżowania Wołoska / Marynarska.
17 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
205 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC.
2005.01.07. 717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
Zmiana trasy w celu umożliwienia dokonania dogodnej przesiadki na linie: 408, 508, 523 i E-5; eliminacji z trasy czasochłonnego lewoskrętu z ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w ul. Szczęśliwicką oraz postulowanego przez mieszkańców ul. Szczęśliwickiej zmniejszenia natężenia ruchu autobusów na odcinku tej ulicy pomiędzy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. a ul. Grzymały-Sokołowskiego.
2005.01.10. 803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).)
Zawieszenie kursowania w związku z rezygnacją przez Gminę Sulejówek z dofinansowywania linii.
2005.01.12. 205 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC.)
Korekta trasy w związku z trudnymi warunkami ruchu panującymi w rejonie skrzyżowania Wołoska / Woronicza i koniecznością poprawy funkcjonowania komunikacji zastępczej w tym rejonie.
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – ... – aleja Lotników – Modzelewskiego – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska).)
Korekta trasy na Żoliborzu (w związku z wycofaniem z pętli Chomiczówka linii 608 i 612) i Mokotowie (racjonalizacja wykorzystania trasy).
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wycofanie z rejonu Młocin w związku ze skierowaniem tam linii 612.
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – ... – FALENICA.)
Zmiana trasy w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną rejonu Wólki Węglowej.
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – ... – WĘDKARSKA.)
Zmiana trasy w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną rejonu Wólki Węglowej.
AL. ZIELENIECKA

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, DW. ZACHODNI, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, WOLICA CH MAXIMUS.
Otwarcie Centrum Handlu Hurtowego MAXIMUS na terenie gminy Nadarzyn i uruchomienie sieci bezpłatnych linii dowozowych. Obsługa: ITS Michalczewski. Linie bezpłatne.
KABATY

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko Sękocin – Wolica – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: OS. KABATY, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN, PILECKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW ZACHODNI, MYSIADŁO, PIASECZNO LAMINA, PIASECZNO NOWA, LESZNOWOLA SZKOLNA, LESZNOWOLA, MAGDALENKA, WOLICA CH MAXIMUS.
URSUS

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Główna – Granica: Główna – Pruszkowska – Popówek: Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PRUSZKÓW LIDL, NADARZYN LIPOWA, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.
ŻYRARDÓW

CH MAXIMUS
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w soboty i niedziele) ŻYRARDÓW BIEDRONKA – Żyrardów – Międzyborów – Jaktorów – Kozerki – Kozery – Grodzisk Mazowiecki: Żyrardowska – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelan – Sienkiewicza – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: ŻYRARDÓW BIEDRONKA, ŻYRARDÓW CHAMPION, ŻYRARDÓW JAKTOROWSKA, MIĘDZYBORÓW, JAKTORÓW, GRODZISK MAZOWIECKI, MILANÓWEK, BRWINÓW, WKD OTRĘBUSY, NADARZYN PKS, WOLICA CH MAXIMUS.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRZYBOWSKA - zmiana nazwy przystanku na MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.
2005.01.26. POWĄZKI linia autobusowa specjalna (przyspieszona) UNIWERSYTET – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej w godz. 12-16 specjalnej linii autobusowej w związku z uroczystościami pogrzebowymi Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
2005.02.01. 166 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP. Przekształcenie linii w zwykłą w związku z powtarzającymi się postulatami o utworzenie nowych przystanków na trasie oraz nie spełnianiem kryteriów linii przyspieszonej.
513 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), LUBELSKA, AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), PKP STADION, JARACZA, SOLEC, CZERNIAKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KSIĄŻĘCA (→OS. KABATY), PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA (NŻ), CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY, KABATY STP.)
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Korekta trasy na terenie Ursusa na wniosek Urzędu Dzielnicy Ursus w celu poprawy obsługi komunikacyjnej zabudowy mieszkalnej wzdłuż ul. Wojciechowskiego.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).)
Oficjalna kasacja linii.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • IDZIKOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych na terenie Wesołej (dotyczy linii 173).
• RASZYN MŁYN 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 721).
• RASZYN SZKOLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 721).
• RASZYN SPORTOWA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 721).
• RASZYN KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• FALENTY PUCHAŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• FALENTY HRABSKA DROGA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 721).
• JANKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• JANKI DZIAŁKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• NOWY SĘKOCIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• STARY SĘKOCIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• SĘKOCIN LAS 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 721).
• IDZIKOWSKIEGO 02 - zmiana nazwy na TOR STEGNY 02.
• IDZIKOWSKIEGO 01 - zmiana nazwy na TOR STEGNY 05.
• CENTRUM HANDLOWE REDUTA - zmiana nazwy na CH REDUTA.
2005.02.09. 139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY. Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych.
724 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – nowy łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAFLOWA 01 - przeniesienie przystanku na łącznik Przyczółkowa-Drewny i zmiana oznaczenia na WAFLOWA 03 (dotyczy linii 139 i 724).
• WAFLOWA 04 - przeniesienie przystanku za skrzyżowanie ul. Drewny z łącznikiem i zmiana oznaczenia na WAFLOWA 02 (dotyczy linii 139, 700, 710 i 724).
• WAFLOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Drewny (w kierunku Konstancina) (dotyczy linii 700 i 710).
• KOŁOBRZESKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Pułaskiego w Konstancinie (dotyczy linii 724).
• SZKOLNA 01 i 03 - połączenie przystanków w jeden SZKOLNA 01 zlokalizowany w miejscu przystanku SZKOLNA 03 (dotyczy linii 707, 709, 710, 724 i 727).
• SZKOLNA 04 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 710 i 724).
• CHOPINA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 710).
• OS. ARBUZOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 710, 724 i 725).
2005.02.14. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
44, 45, 46, 303, 327, 356, 384, 403, 404, E-3, ŁD.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 416, 715, 725.

301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – ... – WIATRACZNA.)
Przejęcie części trasy likwidowanej linii 382 w związku z potrzebą racjonalizacji układu komunikacyjnego poprzez dostosowanie podaży miejsc do występujących potoków pasażerskich. Równolegle zwiększono częstotliwość kursowania linii 182.
382 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.)
Przejęcie taboru i trasy przez linie 182 i 301 w związku z potrzebą racjonalizacji układu komunikacyjnego poprzez dostosowanie podaży miejsc do występujących potoków pasażerskich.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SKARGI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 718 i 805).
• TROCKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 718 i 805).
2005.02.18. PRZYWRÓCENIE KURSOWANIA • Przywrócenie kursowania linii:
404.

2005.02.23. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego) – Sienkiewicza – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Kolejna korekta trasy objazdowej w związku z trwającą modernizacją nawierzchni ulic Kilińskiego i Sierakowskiego w Piasecznie.
2005.02.28. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
44, 45, 46, 303, 327, 356, 384, 403, E-3, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 416, 715, 725.

640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe, sobotnie i niedzielne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.)
Niewielka frekwencja.
2005.03.01. 144 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska).

(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)
Przekształcenie linii w stałą wraz ze zmianą oznaczenia w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedla Dąbrówka Wiślana oraz osiedli w rejonie ulic: Topolowej, Ćmielowskiej i Milenijnej.
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska).

(Wybrane kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...))
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.)
Przekształcenie linii w stałą wraz ze zmianą oznaczenia w celu poprawy obsługi komunikacyjnej dzielnicy Wesoła.
502 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ĆMIELOWSKA 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 144).
• KAMIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 144).
• MEHOFFERA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 511).
• BUKÓW 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 511).
2005.03.10. 182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Marynarska) – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – ... – WITOLIN.)
Wprowadzenie tras objazdowych z powodu przebudowy węzła Marynarska / Rzymowskiego / al. Wilanowska / Wołoska i związanym z tym zamknięciem przejazdu przez torowisko na skrzyżowaniu ul. Marynarskiej i Postępu.
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁAZIENKOWSKA - zmiana nazwy przystanku na LEGIA-STADION.
2005.03.28. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 28 marca specjalnej linii tramwajowej z okazji świąt wielkanocnych. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2005.03.31. 163 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Niektóre kursy ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – WILANÓW.))
Tymczasowe połączenie linii w związku z budową kanalizacji w ul. Vogla i brakiem możliwości skrętu z ul. Vogla w ul. Przyczółkową.
164 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Dwa kursy ok. godz. 7.30: WILANÓW – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – ... – WILANÓW.)
(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Jeden kurs ok. godz. 7.30: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla (powrót: Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – ... – SADYBA.) – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.))
2005.04.01. 115 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ...)

DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
Przywrócenie podjazdów pod Dworzec Wschodni w dni powszednie w związku z postulatami pasażerów.
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŻÓŁKIEWSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na WOLA GRZYBOWSKA.
• CZATÓW 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 115 i 125).
2005.04.04. ŁOMIANKI

OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO POWIATOWE)
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w poniedziałki, środy i piątki) ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Fedorowicza – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki: Warszawska – Południowa – Strzykuły: Strzykulska – Piotrówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO POWIATOWE). Uruchomienie przez Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego linii mikrobusowej łączącej Łomianki, Izabelin i Stare Babice z siedzibą Starostwa w Ożarowie Mazowieckim. Odjazd z Łomianek o godz. 10.00, odjazd z Ożarowa: godz. 12.00.
2005.04.08. M1 linia metra zwykła stała PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Otwarcie stacji PLAC WILSONA.
2005.04.11. E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Kłopot – METRO DWORZEC GDAŃSKI.) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO DWORZEC GDAŃSKI, PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie (powrót: Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – METRO DWORZEC GDAŃSKI.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO DWORZEC GDAŃSKI, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Otwarcie stacji metra PLAC WILSONA.
2005.04.14. 121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – GWIAŹDZISTA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego na ul. Krasińskiego.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wesoła: Szosowa – Wspólna – OSIEDLE ZIELONA.)
Przedłużenie trasy zgodnie z postulatami mieszkańców.
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego). Uruchomienie linii w celu zrekompensowania podaży miejsc w relacji pomiędzy Bielanami i pl. Wilsona (stacją metra) w związku z wycofaniem (likwidacją) linii 415.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.)
Zastąpienie na odcinku Centrum - Wesoła przez linię 514, na Bielanach zaś przez linię 315.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
Uruchomienie linii z przekształconej linii 415 wraz ze skróceniem trasy do odcinka Centrum - Wesoła i kasacją przystanku ROZBRAT.
E-4 linia autobusowa ekspresowa stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – Bonifraterska – Muranowska – Andersa (powrót: Andersa – Kłopot – METRO DWORZEC GDAŃSKI.) – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO DWORZEC GDAŃSKI, PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Skrócenie trasy związane z otwarciem stacji metra PLAC WILSONA. Przekształcenie w linię stałą.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • INFLANCKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 157).
2005.04.14. TARGI PRACY linia autobusowa specjalna (zwykła) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY. Uruchomienie kursującej tylko 14 kwietnia w godz. 9-16 specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizowanymi na terenie Tarchomina Targami Pracy.
2005.04.23. Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Korekta tras objazdowych w celu umożliwienia przesiadki do linii metra na otwartej 8 IV stacji PLAC WILSONA.
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – ... – ŁOMNA PGR.)
2005.05.01. WOLA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Likwidacja linii WOLA z powodu niewielkiej frekwencji.
OCHOTA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Niemcewicza – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Przywrócenie przejazdu linii OCHOTA przez rejon Hali Kopińskiej. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
BIELANY

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, CONRADA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA, SOKRATESA, WRZECIONO, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PODLEŚNA, PKS MARYMONT, PERZYŃSKIEGO, AL. ZJEDNOCZENIA, ANDERSENA, AL. REYMONTA, CONRADA, CH BEMOWO.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Maczka – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, CONRADA, KWITNĄCA, SOKRATESA, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PERZYŃSKIEGO, RUDNICKIEGO, KOCHANOWSKIEGO, NIEDZIELSKIEGO, CH BEMOWO.)
Połączenie linii BIELANY i ŻOLIBORZ. Obsługa: Kris-Tour. Linia bezpłatna.
ŻOLIBORZ

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa:CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, AL. ZJEDNOCZENIA, PERZYŃSKIEGO, LEKTYKARSKA, KLAUDYNY, MARYMONT, PL. WILSONA, POPIEŁUSZKI, PARK OLSZYNA, RUDNICKIEGO, CH BEMOWO.)
JELONKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, KAZUBÓW, CZUMY, HALA WOLA, RAGINISA, ROZŁOGI, CZŁUCHOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SZOBERA, OS. GÓRCZEWSKA, GÓRCE, KAZUBÓW, DYWIZJONU 303, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, RODŁA, CH BEMOWO.
Przywrócenie kursowania linii JELONKI na zmienionej trasie. Obsługa: Kris-Tour. Linia bezpłatna.
2005.05.14. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(W dni świateczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, UNIWERSYTET, ...)
2005.05.18. 182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Marynarska) – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – ... – WITOLIN.)
Przywrócenie przejazdu przez torowisko tramwajowe w rejonie skrzyżowania ul. Marynarskiej i Postępu.
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – ... – OSIEDLE KABATY.)
EXPRESS PIASECZNO linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP PIASECZNO.
Przystanki: CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, MYSIADŁO, IWICZNA, ENERGETYCZNA, LAMINA, SZKOLNA, WOJSKA POLSKIEGO, DWORCOWA, PKP PIASECZNO.
Firma "Mobilis" organizuje konkurencyjne dla ZTM połączenie Warszawy z Piasecznem na które składały się: podstawowa linia pospieszna łącząca Piaseczno z centrum Warszawy oraz trzy linie dowozowe obsługujące Piaseczno (linia 1 uruchomiona została w czerwcu).
2 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) PIASECZNO PKP – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Słowicza – Tukanów – Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Słowicza – Tukanów – Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP.
3 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) PIASECZNO ENERGETYCZNA – Energetyczna – Puławska – Łabędzia – Nowa Iwiczna: Graniczna – Szkolna – Krasickiego – Piaseczno: Raszyńska – Puławska – Energetyczna – Granitowa – Geodetów – Puławska – Energetyczna – PIASECZNO ENERGETYCZNA.
2005.05.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • RATUSZOWA - zmiana nazwy przystanku na RATUSZOWA-ZOO.
• WIŚNIEWO - zmiana nazwy przystanku na BIAŁOŁĘKA-RATUSZ.
• AL. TYSIĄCLECIA - zmiana nazwy przystanku na ZAJEZDNIA PRAGA.
• ŚW. WINCENTEGO - zmiana nazwy przystanku na RONDO ŻABA.
• MARCELIN-WFTS - zmiana nazwy przystanku na MARCELIN.
• MALBORSKA 01 - zmiana nazwy przystanku na ŚW. WINCENTEGO 01.
• MALBORSKA 02, 03, 04 - zmiana nazwy przystanku na TARGÓWEK-RATUSZ 04, 02, 01.
• ZACISZAŃSKA 01 - zmiana nazwy przystanku na ŚW. WINCENTEGO 04.
• TERESPOLSKA - zmiana nazwy przystanku na PRAGA PŁD.-RATUSZ.
• ALPEJSKA - zmiana nazwy przystanku na INSTYTUT KARDIOLOGII.
• BURSZTYNOWA - zmiana nazwy przystanku na BURSZTYNOWA-SZPITAL.
• KONWISARSKA - zmiana nazwy przystanku na REMBERTÓW-RATUSZ.
• JANIKA - zmiana nazwy przystanku na OS. ISKRA.
• NIEMCEWICZA (WESOŁA) - zmiana nazwy przystanku na WESOŁA-RATUSZ.
• IDZIKOWSKIEGO 02 - zmiana nazwy przystanku na TOR STEGNY 02.
• INSTYTUT LEKÓW - zmiana nazwy przystanku na ZAKRZEWSKA.
• AKADEMIA MEDYCZNA - zmiana nazwy przystanku na BANACHA-SZPITAL.
• BALEYA-ITN - zmiana nazwy przystanku na BALEYA.
• HALA MERA - zmiana nazwy przystanku na RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH.
• KRZYWICKIEGO - zmiana nazwy przystanku na NIK.
• PL. CZERWCA 1976 R. - zmiana nazwy przystanku na URSUS-RATUSZ.
• ŻELAZNA - zmiana nazwy przystanku na WOLA-RATUSZ.
• GÓRCE - zmiana nazwy przystanku na BEMOWO-RATUSZ.
• SPÓŁDZIELNIA SPES - zmiana nazwy przystanku na FORT BLIZNE.
• NAKIELSKA - zmiana nazwy przystanku na ZAJEZDNIA REDUTOWA.
• PODLEŚNA - zmiana nazwy przystanku na PODLEŚNA-IMiGW.
• PARK KULTURY - zmiana nazwy przystanku na LASEK BIELAŃSKI.
• ENCYKLOPEDYCZNA - zmiana nazwy przystanku na ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.
• ŻUBROWA - zmiana nazwy przystanku na ŻUBROWA-UKSW.
• SŁOWACKIEGO 03, 04 - zmiana nazwy przystanku na AL. ARMII KRAJOWEJ.
• AL. ARMII KRAJOWEJ - zmiana nazwy przystanku na TYLŻYCKA.
• KS SPÓJNIA - zmiana nazwy przystanku na CENTRUM OLIMPIJSKIE.
• IZABELIN KOŚCIUSZKI - zmiana nazwy przystanku na IZABELIN KOŚCIUSZKI-SZKOŁA.
• TETMAJERA - zmiana nazwy przystanku na URZĄD GMINY.
• MŁOCINY - zmiana nazwy przystanku na MŁOCINY-UKSW.
• DW. GDAŃSKI 05, 12, 13 - zmiana nazwy przystanku na BONIFRATERSKA 01, 04, 03.
• MIODOWA - zmiana nazwy przystanku na PL. ZAMKOWY.
• KKS POLONIA - zmiana nazwy przystanku na KS POLONIA.
• LIPOWA - zmiana nazwy przystanku na BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA.
• BAGATELA - zmiana nazwy przystanku na ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE.
• TOR STEGNY 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 116, 130, 141, 166, 172 i 195).
• KLAMROWA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 145 i 345).
2005.05.27.
2005.05.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jageillońska – ŻERAŃ FSO.
16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC (powrót: SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska).
2005.05.29. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 29 maja specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2005.06.01. MINI-BUS
BIS
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (prywatna) METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleja Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (EMILII PLATER) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – KARCZEW GS.)
Korekta trasy na terenie centrum Warszawy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRYNICZNA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 151).
• STARE ŚWIDRY - likwidacja przystanku (dotyczy linii 508 i 510).
• EC ŻERAŃ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego obowiązującego tylko w godz. 14-16 (dotyczy linii 508).
2005.06.03. 183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP REMBERTÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Ilskiego.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – Nowy Rembertów (Kościół) (pętla) – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, MARYSIN, WSPÓLNA (NŻ), NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – PKP Rembertów (zawrotka) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – Nowy Rembertów (Kościół) (pętla) – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.06.04.
2005.06.05.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.
Przystanki: CENTRUM, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→WIĄZOWNA), DW. CENTRALNY (→WIĄZOWNA), PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA.
Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
2005.06.06. PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Królewska – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Regulska – Powstańców Warszawy – Pęcice: Powstańców Warszawy – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – ... – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – ... – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem przebudowy wiaduktu nad torami WKD w Pruszkowie. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2005.06.10.
godz. 22.00.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów – Panny Wodnej – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(W dni świąteczne: ... – Zwoleńska – Żegańska – ...))
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Panny Wodnej i Patriotów i zamknięciem przejazdu przez tory kolejowe w rejonie stacji PKP Radość.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Patriotów (strona wschodnia) – PKP Miedzeszyn – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA (NŻ), PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.
(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
2005.06.12. 157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Nowolipie – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Otwarcie ruchu na odbudowanym wiadukcie wzdłuż ul. Żelaznej nad torami kolejowymi.
2005.06.18.
2005.06.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi w al. Niepodległości.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC (powrót: SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska).
2005.06.18. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – plac Zamkowy – Podwale – Kilińskiego – Długa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – PLAC BANKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. BANKOWY, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. BANKOWY), PL. ZAWISZY (→PL. BANKOWY), PL. STARYNKIEWICZA (→PL. BANKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. BANKOWY), NOWY ŚWIAT (→PL. BANKOWY), ZACHĘTA (→PL. BANKOWY), BIELAŃSKA (→PL. BANKOWY), PL. TEATRALNY (→PL. BANKOWY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→PL. BANKOWY), STARE MIASTO (→PL. BANKOWY), PL. KRASIŃSKICH (→PL. BANKOWY), CENTRUM OLIMPIJSKIE (→PL. BANKOWY), PL. WILSONA (→PL. BANKOWY), METRO RATUSZ (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY.
Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w ramach organizowanej przez Biuro Promocji Miasta "Nocy Muzeów" dwóch specjalnych linii autobusowych obsługiwanych taborem zabytkowym. Impreza odbyła się 18 czerwca 2005 r. w godz. 19.00 - 24.00.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Prusa – aleja Na Skarpie – Muzeum Ziemi (zawrotka) – aleja Na Skarpie – Prusa – Wiejska – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: PL. BANKOWY, MUZEUM ZIEMI, PL. NA ROZDROŻU, DOMINIKAŃSKA, KRÓLIKARNIA, WIŚNIOWA, DW. CENTRALNY, MUZEUM NARODOWE, FABRYKA TRZCINY.
2005.06.27. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
106, 303, 307, 315, 326, 327, 356, 384, 403, E-1, E-2, E-3, E-5, ŁD.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 304, 715, 725.

101 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.)
Przejęcie dotychczasowej trasy linii 509.
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)
Wprowadzenie okresowych podjazdów pod Polfę w związku z zawieszeniem wakacyjnym linii 326.
178 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska – Kompanii Kordian (powrót: Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.) – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA. Wakacyjne zawieszenie kursowania poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Przejęcie odcinka do centrum przez linię 101 i skierowanie na Gocław z wykorzystaniem odcinka trasy zawieszonej linii 303. Likwidacja przystanków: STARE ŚWIDRY, EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ i PL. HALLERA w celu zwiększenia prędkości przewozowej.
JELONKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, KAZUBÓW, CZUMY, HALA WOLA, RAGINISA, ROZŁOGI, CZŁUCHOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SZOBERA, OS. GÓRCZEWSKA, GÓRCE, KAZUBÓW, DYWIZJONU 303, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, RODŁA, CH BEMOWO.)
Likwidacja linii JELONKI, IZABELIN i ŁOMIANKI z powodu niewielkiej frekwencji.
IZABELIN

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Warszawa: Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – IZABELIN LANGIEWICZA.
Przystanki: CH BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, RADIOWA WAT, STARE BEMOWO, LASKI ŁĄKOWA, LASKI POCZTOWA, LASKI SOKOŁOWSKIEGO, IZABELIN TETMAJERA, IZABELIN KOŚCIUSZKI, IZABELIN SIERAKOWSKA, IZABELIN LANGIEWICZA.)
ŁOMIANKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin: Kolejowa – Konopnickiej – Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – Conrada – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, POPIELA, MUZEALNA, BURAKÓW, ŁOMIANKI GRANICZNA, ŁOMIANKI GIMNAZJUM, ŁOMIANKI CENTRUM, ŁOMIANKI SZKOŁA, ŁOMIANKI BRUKOWA, ŁOMIANKI PIASKOWA, ŁOMIANKI MŁOCIŃSKA, WÓLCZYŃSKA, POPIELA, CH BEMOWO.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • EC ŻERAŃ 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 101).
• BARTYCKA 05 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Czerniakowskiej za ul. Nowosielecką w kierunku Chomiczówki (dotyczy linii 167).
2005.06.??. AL. ZIELENIECKA

CENTRUM MODY NADARZYN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – NADARZYN CENTRUM MODY.
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN SZKOLNA, PASZKÓW, NADARZYN PL. PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM MODY NADARZYN), CENTRUM MODY NADARZYN.
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Warszawę z Centrum Mody w Nadarzynie. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
1 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) PIASECZNO PKP – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – PIASECZNO GOŁKÓW GIMNAZJUM. Uruchomienie przez firmę "Mobilis" trzeciej linii dowozowej na terenie Piaseczna.
2005.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
19, 32, 44, 45, ŁD.

TARGÓWEK

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, RONDO ŻABA, ROGOWSKA, KOŁOWA, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, PRATULIŃSKA, TROCKA, GORZYKOWSKA, TESCO STALOWA.
Wprowadzenie nowych przystanków na trasie. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2005.07.01.
2005.07.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z pracami torowymi na odcinkach:
• Powstańców Śląskich - Radiowa (na odcinku od pętli Nowe Bemowo do ul. Dywizjonu 303);
• Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa (na odcinku od ronda Starzyńskiego do pl. Wileńskiego);
• 11 Listopada (na odcinku od ronda Żaba do ul. Targowej);
• Stalowa (wraz z pętlą uliczną).


1. ANNOPOL – ... – Obozowa – KOŁO.
3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
6. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
12. KOŁO – Obozowa – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
13. KOŁO – Obozowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ANNOPOL – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – OKĘCIE.
46. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – Dywizjonu 303).
204. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2005.07.02. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ZOO.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Uruchomienie linii turystycznej, obsługiwanej zabytkowym taborem, na skróconej niż zwykle trasie w związku z wieloetapową akcją remontów warszawskich torowisk.
2005.07.04.
ok. godz. 17.00.
704 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Stary Konik: Trakt Brzeski – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Warszawskiej w Halinowie.
2005.07.11. 10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w rejonie skrzyżowania Wołoska / Marynarska.
17 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: HUTA – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
205 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: SŁUŻEWIEC – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC.)
2005.07.11.
2005.07.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z pracami torowymi na odcinkach:
• Powstańców Śląskich - Radiowa (na odcinku od pętli Nowe Bemowo do ul. Dywizjonu 303);
• Targowa (na odcinku od pl. Wileńskiego do ul. Kijowskiej);
• Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta (na odcinku od ul. Wolskiej do ronda ONZ).


1. ANNOPOL – ... – Obozowa – KOŁO.
3. KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
6. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
12. KOŁO – Obozowa – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
13. KOŁO – Obozowa – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
21. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – ... – WIATRACZNA. [LINIA KURSUJE OD 12 LIPCA.]
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ANNOPOL – ... – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – OKĘCIE.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – Dywizjonu 303).
204. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2005.07.16. 177 linia autobusowa zwykła stała ODOLANY – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.
(Stara trasa: ODOLANY – ... – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót; Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Regulska – Spisaka – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Korekta trasy w celu poprawy dojazdu do siedziby Urzędu m. st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus z centralnej części dzielnicy.
2005.07.18. WŁOCHY

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: TESCO KAROLIN – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Krańcowa – Popularna – Techników – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Dźwigowa – Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: TESCO KAROLIN, TKACZY, CIEPŁOWNIA WOLA, WAŁOWICKA, PKP WŁOCHY, RYŻOWA, DOJAZDOWA, TECHNIKÓW, PŁUŻAŃSKA, SYMPATYCZNA, WAŁOWICKA, TKACZY, TESCO KAROLIN.)
Likwidacja linii w związku z niewielką frekwencją. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
JÓZEFÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) JÓZEFÓW – Płochocin – Koprki: Droga przez Koprki – Pogroszewska Droga – Szosa Poznańska – Ołtarzew: Poznańska (powrót: Ołtarzew: Poznańska – Płochocin) – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: JÓZEFÓW, PŁOCHOCIN PRZEJAZD, KOPRKI (→TESCO KAROLIN), POZNAŃSKA, OŁTARZEW, OŻARÓW KOŚCIÓŁ, OŻARÓW BLOKI, OŻARÓW KABEL, TESCO KAROLIN.
Uruchomienie nowej linii dowożącej do Tesco pasażerów mieszkających wzdłuż Szosy Poznańskiej. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2005.07.20. 604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – ... – OSIEDLE KABATY.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego jezdni wschodniej al. Niepodległości (na odcinku od al. Armii Ludowej do ul. Koszykowej) w związku z rozpoczęciem przebudowy magistrali cieplnej.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – ... – PKP JEZIORKI.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – FALENICA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – WĘDKARSKA.)
2005.07.21. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: CH REDUTA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego jezdni wschodniej al. Niepodległości (na odcinku od al. Armii Ludowej do ul. Koszykowej) w związku z rozpoczęciem przebudowy magistrali cieplnej.
148 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – ... – SPARTAŃSKA.)
174 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA (→OS. KABATY), NIK (→EMILII PLATER), GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ..., OS. KABATY.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, KOSZYKOWA (→STARE BEMOWO), NOWOWIEJSKA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Wilanowska – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
2005.07.21.
2005.07.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z pracami torowymi na odcinkach:
• Powstańców Śląskich - Radiowa (na odcinku od pętli Nowe Bemowo do ul. Dywizjonu 303);
• al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Nowowiejskiej);
• al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego);
• Nowowiejska (na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela).


1. ANNOPOL – ... – Obozowa – KOŁO.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
12. KOŁO – Obozowa – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
13. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
15. HUTA – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – WIATRACZNA.
29. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
46. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [UTRZYMANE DO 1 STYCZNIA 2006 R.]
T. PLAC NARUTOWICZA – ... – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – Dywizjonu 303).
204. OKOPOWA – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.
205. RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego).
2005.07.21.
2005.07.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Stalowej (wraz z pętlą uliczną) w związku z awarią wodociągową. Linia 12 wróciła na trasę 23 lipca ok. godz. 12.40, linia Z zaprzestała kursowania ok. godz. 13.55.


12. KOŁO – Obozowa – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
Z. [autobus] CZYNSZOWA – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (powrót: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.).
2005.07.22. 183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – PKP REMBERTÓW.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem kanalizacji sanitarnej w ul. Ilskiego i al. Komandosów.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – Nowy Rembertów (Kościół) (pętla) – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PŁOWIECKA, OKULAROWA, MARYSIN, WSPÓLNA (NŻ), NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Ostrobramska – Marsa – PKP Rembertów (zawrotka) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – Nowy Rembertów (Kościół) (pętla) – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.07.26. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Piaseczna.
2005.07.29.
ok. godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową linii tramwajowej w al. Reymonta i zamknięciem tejże ulicy w rejonie skrzyżowania z ul. Broniewskiego.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – KAROLIN.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – ... – GWIAŹDZISTA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
2005.07.30.
2005.08.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z pracami torowymi na odcinkach:
• al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Nowowiejskiej);
• Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pętli PIASKI).


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Broniewskiego – PIASKI.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
22. PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
29. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
33. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
46. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
205. RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego).
2005.08.01. 212 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, LESZNO, MŁYNARSKA, PŁOCKA-SZPITAL, ELEKCYJNA, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI.
Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 61 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 17.30 - 19.00 (linia 212) i 14.30 - 20.30 (linie 222 i 270).
222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ZTM uruchomił obsługiwaną taborem zabytkowym linię W, pozwalającą na dojazd do Cmentarza Powstańców na Woli.
2005.08.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ - uruchomienie przystanku warunkowego obowiązującego tylko w dni powszednie w wybranych kursach (dotyczy linii 509 i 518).
2005.08.13. 163 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW. Przywrócenie kursowania po zakończeniu I etapu przebudowy kanalizacji w ul. Vogla.
164 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.
(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu I etapu przebudowy kanalizacji w ul. Vogla.
ROJ-BUS

JEZIÓRKO
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Kasztanowa – Jeziórko: Kasztanowa – Główna – JEZIÓRKO.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Zalesie Górne: Pionierów – PKP ZALESIE GÓRNE.)
Przedłużenie trasy do Jeziórka.
2005.08.16. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA. Przekształcenie przystanków warunkowych dotychczas dostępnych tylko dla osób niepełnosprawnych w ogólnodostępne.
2005.08.20.
2005.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z pracami torowymi na ciągu: ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pętli PIASKI).


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Broniewskiego – PIASKI.
22. PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
33. PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
46. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2005.08.21. 720 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.

(Niektóre kursy: ... – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.)
Wprowadzenie wybranych wydłużonych kursów do Glinianki.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WSPÓLNA DROGA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 704, 720 i 722).
• ŻÓŁKIEWSKIEGO - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 704, 720 i 722).
• WAWERSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 704, 720 i 722).
2005.08.23.
godz. 22.00.
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: CH REDUTA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Rakowiecka – ... – WILANÓW / POWSIN PARK KULTURY.)
Przywrócenie ruchu kołowego w al. Niepodległości po zakończeniu przebudowy magistrali cieplnej.
148 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Rakowiecka – ... – SPARTAŃSKA.)
174 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Batorego – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – Puławska – ... – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA (→OS. KABATY), NIK (→EMILII PLATER), GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ..., OS. KABATY.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego) – most Łazienkowski – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, KOSZYKOWA (→STARE BEMOWO), NOWOWIEJSKA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), METRO POLITECHNIKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – ... – OSIEDLE KABATY.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – ... – PKP JEZIORKI.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – FALENICA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – WĘDKARSKA.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Koszykowa – Chałubińskiego) – aleja Wilanowska – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
2005.08.27.
2005.08.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. do pętli Okęcie) oraz na ul. Słomińskiego (na odcinku od ronda "Radosława" do ul. Międzyparkowej) w związku z robotami torowymi.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI.
6. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK.
7. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
16. ŻERAŃ FSO – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
25. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – ANNOPOL.
29. PIASKI – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
204. RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – RONDO STARZYŃSKIEGO.
2005.08.28. 4 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego, wraz z dostosowaniem układu przystanków do wyjść z metra (likwidacja przystanku "Teatr Komedia" w kierunku Bielan, uruchomienie nowego "Plac Wilsona" położonego bezpośrednio za rondem).
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej w związku ze zwiększoną frekwencją po otwarciu centrum handlowego "Arkadia".
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Słowackiego wraz z wprowadzeniem nowego układu przystanków na pl. Wilsona.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA. Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Słowackiego wraz z wprowadzeniem nowego układu przystanków na pl. Wilsona. Wprowadzenie tras objazdowych jako stałych.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego).)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Słowackiego wraz z wprowadzeniem nowego układu przystanków na pl. Wilsona.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – ... – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, ..., METRO POLITECHNIKA.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), OŚRODEK INFORMATYKI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→DW. ZACHODNI) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.)
511 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska).
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), KLASYKÓW (NŻ), HENRYKÓW (NŻ), POETÓW (NŻ), DĄBRÓWKA WIŚLANA (→PL. WILSONA), DĄBRÓWKA SZLACHECKA, BUKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – ... – BUKÓW.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→PL. WILSONA), KONWALIOWA, ..., BUKÓW.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – ... – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, ..., ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, ..., REMBERTÓW AON.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Słowackiego wraz z wprowadzeniem nowego układu przystanków na pl. Wilsona. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Słowackiego wraz z wprowadzeniem nowego układu przystanków na pl. Wilsona.
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – ... – SIERAKÓW.)
E-4 linia autobusowa ekspresowa stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILS0NA.) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.)
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Potocka – Mickiewicza) – Marymoncka – Pułkowa – ... – ŁOMNA PGR.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SUZINA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 121 i 122).
• ŁOMIANKI PIASKOWA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 701).
• CZARNIECKIEGO 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 110 i 121).
2005.08.29. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ZOO.)
Zakończenie okresu wakacyjnego.
MINI-BUS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (EMILII PLATER) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – KARCZEW GS.)
Korekta trasy na terenie centrum Warszawy.
2005.08.31.
ok. godz. 21.00.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Przywrócenie ruchu kołowego w al. Reymonta.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – KAROLIN.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada – Sokratesa – ... – GWIAŹDZISTA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Wrocławska – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
2005.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
19, 32, 35, 44, 45, 106, 303, 307, 326, 327, 356, 384, 403, E-1, E-2, E-3, E-5, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 304, 715, 725.

15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – OKĘCIE.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego, wraz z dostosowaniem układu przystanków do wyjść z metra (likwidacja przystanku "Teatr Komedia" w kierunku Bielan, uruchomienie nowego "Plac Wilsona" położonego bezpośrednio za rondem).
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).
(Stara trasa: CH MARKI – ... – TARCHOMIN.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...))
Przywrócenie kursowania linii 326.
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW. Pozostawienie trasy objazdowej jako stałej (na ul. Słowackiego przywrócono ruch kołowy 28 sierpnia).
315 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego).)
Przejęcie trasy przez linię 356.
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: HUTA – Kaprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przejęcie części trasy linii 315 wraz z korektą trasy na Bródnie.
A2 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 4.50 - 10.00 i 15.30 - 20.00) (komunikacja miejska miasta Ząbki) DWORZEC WILEŃSKI (BIAŁOSTOCKA) – Białostocka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Białostocka – DWORZEC WILEŃSKI (BIAŁOSTOCKA).) – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Kołłątaja – Szwoleżerów – Żołnierska – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15). Uruchomienie linii łączącej rejon Dworca Wileńskiego z osiedlem Powstańców w Ząbkach. Cena biletu: 2 zł normalny, 1 zł ulgowy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • INFLANCKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 303).
2005.09.03.
2005.09.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi na ciągach ul.:
• Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OS. GÓRCZEWSKA do pętli CM. WOLSKI);
• Zamoyskiego - Grochowska (na odcinku od al. Zielenieckiej do pętli WIATRACZNA).


3. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
6. HUTA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.
21. ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
203. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
204. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
2005.09.04. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), UKSW (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2005.09.05. 405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARODĘBY – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.
Przystanki: STARODĘBY, STARODĘBY (NŻ) (→WITOLIN), BODYCHA, KOLOROWA (→WITOLIN), SPISAKA (→STARODĘBY), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→STARODĘBY), ADAMIECKIEGO (→WITOLIN), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, PKP WŁOCHY, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, OŚRODEK INFORMATYKI (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, RODZIEWICZÓWNY (→WITOLIN), WITOLIN.
Uruchomienie linii okresowej łączącej rejon Witolina i Starego Ursusa z centrum.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ZAWODOWA, SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA (NŻ), SZYSZAKÓW, LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, ..., REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.)
Skierowanie w rejon osiedla Mokry Ług w celu stworzenia bezpośredniego połączenia z centrum Warszawy. Przekształcenie przystanków SZOBERA i STERNICZA z warunkowych na stałe.
2005.09.06.
ok. godz. 21.00.
136 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Bokserska – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Zamknięcie przejazdu przez ul. Marynarską (na odcinku od ul. Taśmowej do ul. Wołoskiej) w związku z kolejnym etapem przebudowy węzła Marynarska / Rzymowskiego / al. Wilanowska / Wołoska.
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska) – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – ... – WITOLIN.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota- Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – ... – SADYBA.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁD), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁD), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁD), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁD), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁD), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Marynarska) – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO (→MŁYNÓW), CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN (→MŁYNÓW), NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Marynarska) – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
2005.09.10. 178 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska – Kompanii Kordian (powrót: Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.) – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA. Przywrócenie kursowania przez cały tydzień.
2005.09.10.
2005.09.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi na ciągach ul.:
• Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego);
• Okopowa (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności).


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
19. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa – MURANOWSKA (powrót: MURANOWSKA – Stawki – aleja Jana Pawła II).
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
2005.09.12. 410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – ... – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→GOCŁAW), OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), ..., GOCŁAW.)
Zmiana trasy związana z budową progów spowalniających na terenie centrum handlowego Wola Park utrudniających ruch autobusów.
2005.09.17.
2005.09.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z robotami torowymi na ciągach ul.:
• Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego);
• Popiełuszki - al. Jana Pawła II (na odcinku od ul. Słowackiego do ronda "Radosława").


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
6. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK.
17. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.
19. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
29. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa – MURANOWSKA (powrót: MURANOWSKA – Stawki – aleja Jana Pawła II).
2005.09.20. 112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Chodecka – ... – KAROLIN.)
Skierowanie nowym odcinkiem ul. św. Wincentego.
140 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MALBORSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków w rejonie skrzyżowania ul. św. Wincentego i Malborskiej.
• ŚW. WINCENTEGO 02 - uruchomienie przystanku w rejonie skrzyżowania ul. św. Wincentego i Kondratowicza.
• DW, WSCHODNI 11 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na północnej jezdni ul. Kijowskiej (dotyczy linii 103, 120, 123, 140, 144, 146, 147, 169, 718 i 805).
2005.09.24. 13 linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. Uruchomienie kursujących w godz. 23.00 - 1.00 czterech odwozowych linii tramwajowych po koncercie Stinga na terenie Torów Wyścigów Konnych.
19 linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
25 linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
26 linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
2005.10.01. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne wraz z korektą trasy na terenie osiedla Gocław.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ [tylko w dni powszednie], DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, UNIWERSYTET, ...)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Panny Wodnej i Patriotów.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ - uruchomienie przystanku obowiązującego w dni powszednie we wszystkich kursach (dotyczy linii 509 i 518).
2005.10.01.
2005.10.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z pracami torowymi.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
19. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
29. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa – MURANOWSKA (powrót: MURANOWSKA – Stawki – aleja Jana Pawła II).
2005.10.02. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Patriotów (strona wschodnia) – PKP Miedzeszyn – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Patriotów – Bysławska (powrót: Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Panny Wodnej i Patriotów.
521 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA (NŻ), PKP MIEDZESZYN (NŻ), PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.
(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Szpotańskiego – Patriotów (powrót: Patriotów – PKP Miedzeszyn – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – Patriotów) – Bysławska – FALENICA.)
2005.10.03. S0 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – WARSZAWA ZACHODNIA.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach wieczornych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.
Uruchomienie pierwszej linii Szybkiej Kolei Miejskiej S1. Wprowadzenie osobnego oznaczenia dla skróconych kursów wyjazdowych i zjazdowych.
S1 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA. Uruchomienie pierwszej linii Szybkiej Kolei Miejskiej "tytułem próby". Obsługiwana początkowo przez dwa składy kursuje co ok. 40 minut. Kursy skrócone oznaczone zostały jako osobne linie: S0 (na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia) oraz S10 (na odcinku Warszawa Wschodnia - Falenica). Do 10 grudnia 2005 roku przewozi pasażerów za darmo.
S10 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła stała WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA. Uruchomienie pierwszej linii Szybkiej Kolei Miejskiej S1. Wprowadzenie osobnego oznaczenia dla skróconych kursów.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów – Panny Wodnej – Patriotów (strona wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(W dni świąteczne: ... – Zwoleńska – Żegańska – ...)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Panny Wodnej i Patriotów.
2005.10.03.
2005.10.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Częściowe przywrócenie ruchu tramwajowego na pętli PIASKI.


19. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
29. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
35. PIASKI – Broniewskiego – ... – METRO WILANOWSKA.
2005.10.06. 601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Ostrobramska – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Nowego Rembertowa.
2005.10.07. 183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – osiedle Zielona (pętla) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – ... – MARYSIN.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Nowego Rembertowa.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marsa – Płatnerska – Grawerska – Żeligowskiego – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa (powrót: Grzybowa – Działyńczyków – Ilskiego – Marsa) – Szosowa – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.10.09. 203 linia autobusowa zwykła uzupełniająca STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie kursującej tylko 9 października dodatkowej linii autobusowej w celu ułatwienia mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych (I tura wyborów prezydenckich).
2005.10.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE ŚWIDRY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 152, 186 i 326).
2005.10.15.
2005.10.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z pracami torowymi.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
19. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
29. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa – MURANOWSKA (powrót: MURANOWSKA – Stawki – aleja Jana Pawła II).
2005.10.23. 203 linia autobusowa zwykła uzupełniająca STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie kursującej tylko 23 października dodatkowej linii autobusowej w celu ułatwienia mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych (II tura wyborów prezydenckich).
2005.10.30.
2005.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
210 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Słowackiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA (powrót: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, SUZINA (NŻ), METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Legionowo)
LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
2005.11.01. 704 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Warszawskiej w Halinowie.
M linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI OSIEDLE MŁODYCH – Berlinga – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Słowackiego – Modlińska – Legionów – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – TWIERDZA MODLIN. Uruchomienie przez PPKS Nowy Dwór Mazowiecki lokalnej linii autobusowej łączącej Twierdzę Modlin i osiedle Młodych z centrum miasta.
2005.11.03. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem północnej jezdni ulicy Muranowskiej. Ruch na tym odcinku został przywrócony 11 XI 2005., trasa objazdowa linii 127 została utrzymana.
2005.11.05. 138 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców (powrót: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – ... – UTRATA SKŁAD.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu estakady zjazdowej z mostu Łazienkowskiego na Wał Miedzeszyński.
151 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POZNAŃSKA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 713).
2005.11.07. 410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→GOCŁAW), HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
Wycofanie linii z Woli i skierowanie na Ochotę z zachowaniem objazdu remontowanej estakady zjazdowej z mostu Łazienkowskiego na Wał Miedzeszyński.
2005.11.10.
ok. godz. 18.00.
173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem nawierzchni ul. 1 Praskiego Pułku.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.11.12. GALERIA MOKOTÓW linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) GALERIA MOKOTÓW – Wołoska – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Wołoska – GALERIA MOKOTÓW.
Przystanki: RZYMOWSKIEGO, WORONICZA, SAMOCHODOWA, TELEWIZJA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, RZYMOWSKIEGO.
Uruchomienie linii w związku z utrudnionym dojazdem w rejon Galerii Mokotów z powodu przebudowy węzła drogowego Wołoska / Marynarska / Rzymowskiego / aleja Wilanowska. Jako dodatkowy powód podano zwiększoną liczbę klientów w okresie przedświątecznym. Linia jednokierunkowa.
2005.11.15. 700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu ulicy Piłsudskiego w Konstancinie.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska – Od Lasu – Gąsiorowskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żeromskiego – Sobieskiego – Mickiewicza – Wilanowska) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – Prusa – Chylicka – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
TARGÓWEK

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH TARGÓWEK – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Łokietka – Krośniewicka – Spójni – Codzienna – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – CH TARGÓWEK.)
Likwidacja linii z powodu niedostatecznej frekwencji.
NOWODWORY

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH TARGÓWEK – Głębocka – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Nowodwory – Światowida – Modlińska – Toruńska – Wysockiego – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – CH TARGÓWEK. Ponowne uruchomienie bezpłatnej linii obsługującej rejon Tarchomina. Obsługa: Kris-Tour. Linia bezpłatna.
2005.12.01. 305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – FALENICA. Uruchomienie linii okresowej całodziennej w celu ułatwienia mieszkańcom Wawra dojazdu do przychodni rejonowej i urzędu dzielnicy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TOPIEL 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150).
• ZAJĘCZA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150).
• CZŁUCHOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 506).
• BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 506).
2005.12.02. 173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Praskiego Pułku) – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Wesołej (w kierunku Sulejówka i Woli Grzybowskiej).
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Pułku Praskiego) – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Praskiego Pułku) – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Chodkiewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.12.09. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – ... – WILANÓW.)
Zamknięcie odcinka ulicy Bonifraterskiej pomiędzy ulicami Słomińskiego i Międzyparkową z powodu zapadnięcia się jezdni.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – ... – SPARTAŃSKA.)
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
175 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: HUTA – ... – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, DWORZEC GDAŃSKI, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – ... – STEGNY.)
2005.12.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KAJKI - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 125, 502 i 525).
2005.12.10. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – KRÓLIKARNIA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 10 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Mikołajek. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
2005.12.14. 173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Praskiego Pułku) – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Wesołej.
514 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Pułku Praskiego) – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Chodkiewicza – Sikorskiego – 1 Pułku Praskiego) – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
2005.12.17. 177 linia autobusowa zwykła stała ODOLANY – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót; Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.
(Stara trasa: ODOLANY – ... – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – ... – URSUS-RATUSZ.)
Przedłużenie trasy - przejęcie połączenia realizowanego dotychczas przez linię 373.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.)
Przejęcie trasy przez linię 177.
M linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Nowy Dwór Mazowiecki) NOWY DWÓR MAZOWIECKI OSIEDLE MŁODYCH – Berlinga – Wojska Polskiego – Morawicza – Sienkiewicza – Szpital Miejski – Sienkiewicza – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Słowackiego – Modlińska – Legionów – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – TWIERDZA MODLIN.
(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI OSIEDLE MŁODYCH – Berlinga – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – ... – TWIERDZA MODLIN.)
Wprowadzenie dwukierunkowych podjazdów do Szpitala Miejskiego wraz z przekształceniem w linię stałą.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CM. PRAWOSŁAWNY 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 8, 10, 26 i 27).
• SZYSZKOWA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 124).
• OKRĘŻNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 124 i 611).
• ŁĘGI - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 112, 155, 610, 614 i 713).
• OŁTARZEW GOŁASZEWSKA 04 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 713).
• OŁTARZEW NIZINNA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 713).
• OŁTARZEW POZNAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków (dotyczy linii 713).
• PALUCH-POD - zmiana nazwy na OGRODY DZIAŁKOWE PALUCH.
• NA SKRAJU-POD - zmiana nazwy na OGRODY DZIAŁKOWE NA SKRAJU.
• OŁTARZEW POZNAŃSKA 01 - zmiana nazwy na OŁTARZEW GOŁASZEWSKA 01.
• OŁTARZEW FABRYKA KABLI 01 i 02 - zmiana nazwy na OŁTARZEW STAROSTWO 01 i 02.
• OŁTARZEW KOŚCIÓŁ 01 i 02 - zmiana nazwy na OŁTARZEW SANKTUARIUM 01 i 02.
2005.12.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • HALE BANACHA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 7, 9, 15 i 25).
2005.12.21. P linia tramwajowa specjalna (zwykła) PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. Uruchomienie promocyjnej linii tramwajowej w związku z otwarciem trasy tramwajowej na ul. Powstańców Śląskich i w al. Reymonta (na odcinku od ul. Broniewskiego do pętli NOWE BEMOWO). Linia bezpłatna obsługiwana: w dni powszednie wagonem niskopodłogowym, w dni świąteczne wagonem historycznym.
2005.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2005.12.29. 103 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przejęcie części trasy likwidowanej linii 148, zapewnienie bezpośredniego połączenia między dworcami Wschodnim, Wileńskim i Gdańskim a Cmentarzem Północnym, jak również Młocin (wydziałów UKSW) z centralną częścią Pragi.
118 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – ... – SUWALSKA.)
Wydłużenie trasy - przejęcie odcinków tras linii 128 (w relacji Powiśle - centrum) i 148 (na odcinku Dworzec Centralny - Spartańska), stworzenie nowego bezpośredniego połączenia Bródna i Powiśla z Górnym Mokotowem.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
Przywrócenie starej trasy w rejonie osiedla Marymont-Ruda w celu skrócenia przejazdu w tej relacji, w tym dojazdu do szkół przy ul. Kiwerskiej i Gwiaździstej, zastąpienie na ul. Gdańskiej przez linię 128.
128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Lechicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: INSTALATORÓW / SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Zastąpienie linii 508 w relacji Dw. Zachodni - pl. Wilsona i linii 519 na odcinku centrum - Gwiaździsta.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – ... – MAŃKI WOJDY.)
Przejęcie trasy linii 148 na Bielanach, zapewnienie dodatkowego połączenia ciągu ul. Broniewskiego ze stacją metra PLAC WILSONA.
148 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Likwidacja linii w związku z nierównomiernym wykorzystaniem przez pasażerów, przejęcie trasy przez linie: 118 na Mokotowie, 103 i 132 na Bielanach oraz tramwaje w ciągu al. Jana Pawła II.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego).))
Likwidacja wydłużonych kursów.
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Wydłużenie linii w rejon ul. Bokserskiej w celu umożliwienia bezpośredniego dojazdu do najbliższej stacji metra (Służew), wycofanie z Ursynowa Północnego w związku z niewielkim wykorzystaniem (zastąpienie przez linię 401).
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Podczaszyńskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA). Uruchomienie linii w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej Dworca Zachodniego od strony Woli oraz zapewnienie bezpośredniego połączenia zlokalizowanych w tym rejonie osiedli mieszkaniowych i szpitali z Bielanami i Dworcem Zachodnim.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Taśmowa – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁN), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁN), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), WKD RAKÓW, HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ..., METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.)
Przejęcie odcinka trasy linii 193, likwidacja przystanków WRÓBLA i ORZECHOWA, uruchomienie przystanku ŁOPUSZAŃSKA 03.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
Uruchomienie nowego przystanku warunkowego CZŁUCHOWSKA 02, przekształcenie przystanku SZOBERA z warunkowego na stały.
508 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→PL. WILSONA) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), OŚRODEK INFORMATYKI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ..., NOWODWORY.)
Skrócenie trasy (wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania) w związku z niewielkim wykorzystaniem na odcinku plac Wilsona - Dw. Zachodni, przejęcie odcinka trasy przez linię 128.
519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY (→EMILII PLATER), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.


Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), STARE KABATY (→EMILII PLATER), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, BOHOMOLCA (NŻ), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
Skrócenie trasy w związku z niewielkim wykrzystaniem na północnym odcinku trasy, przejęcie fragmentu trasy przez linię 128. Likwidacja przystanku SPACEROWA.
E-4 linia autobusowa ekspresowa stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILS0NA.) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: PL. WILSONA, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Przywrócenie poprzedniej trasy na terenie Żoliborza w związku z postulatami pasażerów oraz w celu skrócenia czasu przejazdu. Likwidacja przystanku PORAJÓW.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BERENSONA-SZKOŁA - zmiana nazwy przystanku na KĄTY GRODZISKIE.
• GŁĘBOCKA - zmiana nazwy przystanku na ZAUŁEK.
• KĄTY GRODZISKIE - zmiana nazwy przystanku na KĄTY GRODZISKIE-OSIEDLE.
• KRZYŻANOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Krzyżanowskiego w kierunku Dw. Zachodniego (dotyczy linii 197).
• BRYLOWSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Brylowskiej w kierunku Dw. Zachodniego (dotyczy linii 197).
• BRYLOWSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Brylowskiej w kierunku ul. Kasprzaka (dotyczy linii 197).
• KOLEJOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Tunelowej za skrzyżowaniem z ul. Prądzyńskiego w kierunku Dw. Zachodniego (dotyczy linii 197).
• DW. ZACHODNI (TUNELOWA) 01 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego na ul. Tunelowej przy Dw. Zachodnim (dotyczy linii 197).
• LASEK BIELAŃSKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Marymonckiej przed skrzyżowaniem z ul. Przy Agorze (dotyczy linii 121, 181 i 606).
• PERZYŃSKIEGO 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Podczaszyńskiego przed skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego (dotyczy linii 121, 181 i 606).
• AL. LOTNIKÓW 03 - likwidacja przystanku.
• BURLESKA 01 - likwidacja przystanku.
2005.12.31. 640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe, sobotnie i niedzielne) LIKWIDACJA LINII.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.)
Oficjalna kasacja linii.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2005.??.??. A1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Bema – Jana Pawła II – Batorego – 3 Maja – Orla – Szkolna – Kołłątaja – Szwoleżerów – Żołnierska – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 62).
(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kołłątaja – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – OSIEDLE POWSTAŃCÓW (CEGIELNIA).)
Korekta trasy na terenie osiedla Powstańców.
2005.??.??. URSUS

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) DZIECI WARSZAWY – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: DZIECI WARSZAWY, OBROŃCÓW HELU, SOSNKOWSKIEGO, SPISAKA (→URSUS), SIŁACZKI, ŚMIGIELSKA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, GOŁĄBKI (→PRUSZKÓW), PRZEJAZDOWA, TESCO KAROLIN.
(Stara trasa: TOMCIA PALUCHA – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Chełmońskiego – TOMCIA PALUCHA.) – Sławka – Bohaterów Warszawy – ... – TESCO KAROLIN.)
Wycofanie ze Skoroszy. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2005.??.??. JELONKI
(czerwona)
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH FORT WOLA – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, SYNÓW PUŁKU, HALA WOLA, RAGINISA, ROZŁOGI, CZŁUCHOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SZOBERA, OS. GÓRCZEWSKA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA.)
Likwidacja linii z powodu braku frekwencji.
KOŁO
(zielona)
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH FORT WOLA – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, PUSTOLA, REDUTOWA, OLBRACHTA, MONTE CASSINO, FORT WOLA.)
2005.??.??. DW. WILEŃSKI

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, DARWINA, TESCO STALOWA.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA (powrót: TESCO STALOWA – aleja Solidarności).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, TESCO STALOWA.)
Korekta trasy na terenie centrum Pragi wraz z uruchomieniem nowej linii obsługującej rejon Targówka. Obsługa obu linii naprzemiennie jednym Ikarusem 260 z PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linie bezpłatne.
TARGÓWEK

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TESCO STALOWA – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – TESCO STALOWA.
Przystanki: TESCO STALOWA, RONDO ŻABA, WITEBSKA, PRATULIŃSKA, TESCO STALOWA.
2005.??.??. 2 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO PKP – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Słowicza – Tukanów – Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Słowicza – Tukanów – Powstańców Warszawy – Jana Pawła II – Dworcowa – Towarowa – PIASECZNO PKP.)
Likwidacja linii ze względu na niewielką frekwencję.
3 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO ENERGETYCZNA – Energetyczna – Puławska – Łabędzia – Nowa Iwiczna: Graniczna – Szkolna – Krasickiego – Piaseczno: Raszyńska – Puławska – Energetyczna – Granitowa – Geodetów – Puławska – Energetyczna – PIASECZNO ENERGETYCZNA.)

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2005 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 2005 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 2005 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.