data linia rodzaj zmiana uwagi
2004.01.03. 2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przejęcie północnej części trasy linii 29 - jako rekompensatę przedłużono na Ochocie trasę linii 36.
16 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.)
Skierowanie na Pragę w związku ze skróceniem trasy linii autobusowej 723.
29 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Całkowite przejęcie trasy likwidowanej linii 47, zastąpienie na Bielanach przez linię 2.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Przedłużenie trasy w związku z wycofaniem ze Śródmieścia i Ochoty linii 2.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – aleja Solidarności – Towarowa – Grzybowska – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Nowolipie – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – plac Narutowicza – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Zamknięcie odcinka ul. Żelaznej z powodu zawalenia się ściany budynku przy ul. Żelaznej 55.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Wycofanie z rejonu ronda Babka.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – ... – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ..., PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, ..., NOWODWORY.)
Likwidacja przystanku DWORZEC GDAŃSKI.
723 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – ... – LEGIONOWO MICKIEWICZA.)
Skrócenie trasy, zastąpienie w ciągu ul. Jagiellońskiej przez linię tramwajową 16.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEŚNEJ POLANKI - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 126 i 133).
• BUKÓW - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 723).
• NORWIDA 02 - zmiana nazwy na SOWIŃSKIEGO 02 (dotyczy linii 723).
• HELSKA 01 - zmiana nazwy na SOWIŃSKIEGO 01 (dotyczy linii 723).
• HELSKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 723).
2004.01.05. 47 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Połączenie z linią 29.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – UTRATA.)
Przejęcie śródmiejskiego odcinka trasy linii 406.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚW. WINCENTEGO, KOŁOWA, WITEBSKA, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
Wycofanie z południowego Śródmieścia i skierowanie wzdłuż Trasy W-Z do osiedla Targówek.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, DWORZEC GDAŃSKI, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – ... – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, ..., POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, ..., STEGNY.)
Skierowanie dwukierunkowo przez ul. Słomińskiego. Uruchomienie nowych przystanków stałych: DWORZEC GDAŃSKI i UNIWERSYTET, likwidacja przystanku MURANOWSKA.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO DWORZEC GDAŃSKI – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie (powrót: Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Kłopot – METRO DWORZEC GDAŃSKI.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO DWORZEC GDAŃSKI, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa (powrót: Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA.) – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→NOWODWORY), METRO RATUSZ, EKSPRESOWA, MYŚLIBORSKA, ..., NOWODWORY.)
Skrócenie trasy. Likwidacja przystanku EKSPRESOWA w celu skrócenia czasu przejazdu.
640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe, sobotnie i niedzielne) DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY. Ograniczenie kursowania do nocy świątecznych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OŚRODEK INFORMATYKI - uruchomienie przystanku warunkowego na okres próbny (dotyczy linii 508).
2004.02.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁAZIENKOWSKA 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 185).
• ŁAZIENKOWSKA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 185).
2004.02.02. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
44, 46, 308, 327, 356, 384, 403, ŁD.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 304, 725.

2004.02.14. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 14 lutego specjalnej linii tramwajowej z okazji Walentynek.
2004.02.16. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
44, 46, 308, 327, 356, 384, 403, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164, 304, 725.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • HANDLOWA 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 403).
• EKSPRESOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii E-4).
2004.02.??. NOWODWORY

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH TARGÓWEK – Głębocka – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Nowodwory – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Toruńska – Głębocka – CH TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.])
Likwidacja linii NOWODWORY z powodu niewielkiej frekwencji. Uruchomienie bezpłatnej linii obsługującej rejon Targówka. Obsługa: Kris-Tour. Linie bezpłatne.
TARGÓWEK

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH TARGÓWEK – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Codzienna – Spójni – Krośniewicka – Łokietka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – CH TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.]
2004.03.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • OŚRODEK INFORMATYKI - uruchomienie przystanku warunkowego na stałe (dotyczy linii 508).
2004.03.21.
2004.03.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Krakowskiej i na ul. Grójeckiej (na odcinku od pętli OKĘCIE do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.) w związku z pracami torowymi.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2004.03.24. 604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wprowadzenie nocnej obsługi komunikacyjnej rejonu Młocin.
2004.03.25. 110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Przywrócenie stałej lokalizacji krańca na ul. Krasińskiego w związku z przedłużeniem tras linii 708 i 726 i brakiem miejsca postojowego na placu Wilsona.
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Przywrócenie połączenia z pl. Wilsona w związku z wystąpieniami m. in. Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niewidomych w Laskach oraz stanowiskiem Komisji Planowania Przestrzennego i Komisji Infrastruktury Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – SIERAKÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. WILSONA 11 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 121).
2004.03.31. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BERESTECKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 127, 130, 187, 191, 517 i 717).
• ŚMIGŁOWCA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 517).
2004.04.01. 29 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.)
Przywrócenie bezpośredniego połączenia Piasków z rejonem szpitala przy ul. Banacha.
45 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. Uruchomienie linii w związku z wycofaniem linii 29 z Piasków i wcześniejszym wycofaniem z ciągu ul. Okopowej i Towarowej.
167 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy połączenia Chomiczówki z Nowym Bemowem.
WOLA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Wycofanie linii z centrum. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2004.04.03. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
2004.04.12. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 12 kwietnia specjalnej linii tramwajowej z okazji świąt wielkanocnych. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2004.04.17. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
2004.04.19. 2 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – HUTA.)
Skrócenie trasy w związku z pracami torowymi na ul. Annopol.
3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Zawieszenie kursowania w związku z pracami torowymi na ul. Annopol. Zastąpienie na odcinku Żerań Wschodni - Targowa przez zastępczą linię autobusową 204 i na Gocławku przez linię 21.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Grochowska – WIATRACZNA.)
Czasowe wydłużenie trasy związane z zawieszeniem kursowania linii 3 (prace torowe na ul. Annopol).
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie linii zastępczej.
2004.04.26. 157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – ŻelaznaZłota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Nowolipie – Żelazna – aleja Solidarności – Towarowa – Grzybowska – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie ruchu na odcinku ul. Żelaznej.
2004.04.27. P-1 linia autobusowa specjalna (zwykła stała) PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Dywizjonu 303) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). br>
(W dniach 28-29 kwietnia ze względu na zamknięcie pętli TORWAR: ... – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat) – Nehru – SIELCE.)
Uruchomienie specjalnych linii autobusowych w czasie trwania Europejskiego Szczytu Gospodarczego, w celu zapewnienia mieszkańcom strefy wyłączonej z ruchu kołowego dojazdu do parkingu na lotnisku na Bemowie, gdzie zorganizowany został parking dla mieszkańców tej strefy.
P-2 linia autobusowa specjalna (zwykła stała) PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Dywizjonu 303) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
2004.04.??. PL. WILSONA

IKEA MARKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – CH MARKI.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, KONDRATOWICZA, MALBORSKA, IKEA MARKI.)
Niedostateczna frekwencja.
2004.05.01. P-1 linia autobusowa specjalna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Dywizjonu 303) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).)
Zakończenie Europejskiego Szczytu Gospodarczego.
P-2 linia autobusowa specjalna (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASTÓW ŚLĄSKICH – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska (powrót: Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH.) – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Dywizjonu 303) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
2004.05.01. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW. Przekształcenie linii w stałą wraz z przedłużeniem trasy w związku z ograniczeniem finansowania linii 702 przez miasto Otwock i potrzebą utrzymania dotychczasowej częstotliwości jej kursowania w granicach Warszawy.
322 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)
703 linia autobusowa podmiejska zwykła stała
(w dni powszednie kursuje w godz. 5-9 i 13-18)
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. Ograniczenie kursowania w dni powszednie.
2004.05.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POTULICKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 145 i 345).
• CM. WOLSKI 01 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 345).
2004.05.08. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – ... – SPARTAŃSKA.)
Wycofanie z ul. Klonowej i Boya. Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(W dni świateczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CENTRUM, UNIWERSYTET, ...)
Sezonowe zamknięcie ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GEN. ZAJĄCZKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 116, 122, 157, 195 i 604).
2004.05.13.
godz. 9.00.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska (powrót: Wałuszewska – Bohaterów – Ołówkowa – Wałuszewska – Bohaterów) – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji w ul. Bohaterów.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa (powrót: Ołówkowa – Wałuszewska – Bohaterów) – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
2004.05.15.
2004.05.16.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trasa Brzeska – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.
Przystanki: PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA.
Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
2004.05.16. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – ... – STEGNY.)
Korekta trasy w Ursusie w celu poprawienia obsługi komunikacyjnej zachodniej części tego osiedla.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAŁBRZYSKA CMENTARZ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 117, 141, 189, 193 i 607).
• ŁAZIENKOWSKA - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 141 i 187).
2004.05.28. 605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – Hynka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem al. Krakowskiej na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Hynka.
2004.05.29. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: STARE BEMOWO – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa (powrót: Dickensa – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – ... – MARIENSZTAT.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem al. Krakowskiej na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Hynka.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r.) – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem al. Krakowskiej na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Hynka.
178 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – PLAC HALLERA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem al. Krakowskiej na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Hynka.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: HUTA – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(W dni świateczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, UNIWERSYTET, ...)
(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – ... – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CENTRUM, UNIWERSYTET, ...)
Zmiana trasy obowiązującej w dni świąteczne.
2004.05.30. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 30 maja specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2004.06.01. 301 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA. Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy - ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CM. WOLSKI 01 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 106, 125 i 184).
• ZĄBKOWSKA 06 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 125).
• DUCHNICKA - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 180).
2004.06.05. 716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Wojska Polskiego – Wysockiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Dąbrowskiego – aleja Wojska Polskiego) – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu modernizacji ul. Sowińskiego w Piastowie.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – aleja Wojska Polskiego – Wysockiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Dąbrowskiego – aleja Wojska Polskiego) – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
2004.06.07. 2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – ... – HUTA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Annopol w rejonie Żerania Wschodniego.
3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Grochowska – GOCŁAWEK.)
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
2004.06.10. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Korekta trasy na Gocławiu w związku z postulatem mieszkańców.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DUCHNICKA 01 i 02 - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 122).
2004.06.12. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Ograniczenie kursowania do sobót i niedziel.
2004.06.19. M linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Prusa – aleja Na Skarpie – Muzeum Ziemi (zawrotka) – aleja Na Skarpie – Prusa – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – PLAC ZAMKOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. ZAMKOWY, NOWY ŚWIAT (→PL. ZAMKOWY), MUZEUM ZIEMI (→PL. ZAMKOWY), PL. NA ROZDROŻU (→PL. ZAMKOWY), KRÓLIKARNIA (→PL. ZAMKOWY), DW. CENTRALNY (→PL. ZAMKOWY), ZACHĘTA (→PL. ZAMKOWY), PL. ZAMKOWY.
Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w ramach organizowanej przez Biuro Promocji Miasta "Nocy Muzeów" specjalnej linii autobusowej obsługiwanej dwoma Jelczami "Ogórkami". Impreza odbyła się 19 czerwca 2004 r. w godz. 19.00 - 24.00.
2004.06.26. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.)
Uruchomiono na okres letni turystyczną, obsługiwaną przez tabor zabytkowy linię T. Wycofanie z krańca na placu Starynkiewicza i skierowanie przez rejon Muranowa. Linia jednokierunkowa.
2004.06.28. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
44, 45, 46, 178, 302, 303, 307, 326, 327, 356, 384, 403, E-1, E-2, E-3, E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 304, 715, 725.

126 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)
Wprowadzenie okresowych podjazdów pod Polfę w związku z zawieszeniem wakacyjnym linii 326.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DUCHNICKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 170).
• CM. WOLSKI 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 105, 129 i 155).
2004.06.30.
godz. 22.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Odrębna – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Wędkarska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową skrzyżowania Traktu Lubelskiego i Wału Miedzeszyńskiego.
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – ODRĘBNA (powrót: ODRĘBNA – Odrębna – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)
702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Odrębna – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Wędkarska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
2004.06.??. OCHOTA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Niemcewicza – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
Przystanki: CH REDUTA, HALA MERA, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., AKADEMIA MEDYCZNA, PRUSZKOWSKA, DICKENSA, HOTEL VERA, HALA MERA, CH REDUTA.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
Przystanki: CH REDUTA, HALA MERA, HALA KOPIŃSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., AKADEMIA MEDYCZNA, PRUSZKOWSKA, DICKENSA, HOTEL VERA, HALA MERA, CH REDUTA.)
Przedłużenie trasy w celu stworzenia połączenia z węzłem przesiadkowym na placu Narutowicza. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
WOLA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Przywrócenie przejazdu przez centrum. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2004.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
ŁD.

KLARYSEW

GASSY

CISZYCA
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Konstancin-Jeziorna) KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin – Łęg – Czernidła – Gassy – Czernidła – Łęg – Opacz – Ciszyca – Opacz – Habdzin – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW. Uruchomienie przez Urząd Miasta Konstancin-Jeziorna linii autobusowej łączącej Konstancin-Jeziorną z Gassami i Ciszycą.
2004.07.03. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Uruchomienie pierwszej przyspieszonej linii turystycznej jako rekompensatę za zawieszenie linii 100 w związku z licznymi remontami ulic.
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w soboty i niedziele) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.) – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie) – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa (powrót: Ratuszowa – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
PRZYSTANKI: PL. ZAMKOWY, KAPITULNA (NŻ) (→PL. ZAMKOWY), PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (NŻ) (→POWSIN), MURANOWSKA (→PL. ZAMKOWY), PODZAMCZE (NŻ), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZOO, POMNIK SYRENY (NŻ), NOWY ŚWIAT, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY (→POWSIN), KSIĄŻĘCA (NŻ), ROZBRAT (NŻ), AGRYKOLA, SIELCE (NŻ), CHEŁMSKA (NŻ), AL. WITOSA (NŻ), PL. BERNARDYŃSKI (NŻ) (→PL. ZAMKOWY), GOŁKOWSKA (NŻ) (→POWSIN), GORASZEWSKA (NŻ), SADYBA (NŻ), WILANÓW, PRZEKORNA (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).
2004.07.05.
godz. 12.00.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska (powrót: Wałuszewska – Bohaterów – Ołówkowa – Wałuszewska – Bohaterów) – Żyrardowska – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Bohaterów.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa (powrót: Ołówkowa – Wałuszewska – Bohaterów) – Parowozowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
2004.07.09.
godz. 22.00.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem modernizacji nawierzchni al. Jana Pawła II.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa (powrót: Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – ... – PKP JEZIORKI.)
2004.07.10.
2004.07.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Towarowej, Kasprzaka oraz Prostej w związku z pracami torowymi.


8. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
12. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
20. BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT.
22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.
29. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
32. ANNOPOL – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
640. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
203. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – Towarowa).
2004.07.19. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Powrót na starą trasę w związku z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu na ul. Fieldorfa (na odcinku od skrzyżowania z ul. Bora Komorowskiego do skrzyżowania z ul. Meissnera).
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – ... – KAROLIN.)
Przedłużenie trasy w związku z postulatami pasażerów dotyczącymi poprawienia połączenia rejonu Bródna i Bielan z Centrum Handlowym Targówek oraz zapewnienia bezpośredniego połączenia Bemowa ze Szpitalem Bródnowskim.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka).
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.

(W dni świąteczne: ... – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.))
Wycofanie z rejonu Bródna w związku z potrzebą znaczącej poprawy obsługi komunikacyjnej nowopowstałych i nadal rozbudowywujących się osiedli mieszkaniowych w rejonie ul. Głębockiej oraz postulatami pasażerów dotyczącymi zapewnienia bezpośredniego połączenia tych osiedli z centrum Pragi.
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)
(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – ... – TARCHOMIN.)
Przedłużenie trasy zgodnie z postulatami pasażerów dotyczącymi poprawy połączenia Tarchomina z Bródnem oraz połączenia Bródna i Białołęki z Centrum Handlowym Targówek - przejęcie odcinka trasy linii 140.
132 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – ... – MAŃKI WOJDY.)
Wycofanie z Targówka i skierowanie wzdłuż ul. Toruńskiej.
140 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Barkocińska – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Łabiszyńska) – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skrócenie trasy - wycofanie z Bródna i skierowanie nowym wiaduktem wzdłuż ul. Kraśnickiej w związku z postulatami pasażerów dotyczącymi uruchomienia bezpośredniego połączenia tą trasą Targówka Fabrycznego z ul. Radzymińską, a także planowanym zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Radzymińskiej; przejęcie odcinka trasy na Bródnie przez linię 126.
152 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Budowlana – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Przedłużenie trasy w związku z postulatami pasażerów dotyczącymi uruchomienia komunikacji autobusowej na całej długości ul. Budowlanej, poprawy połączenia Tarchomina z Bródnem i Targówka z placem Hallera. Przejęcie odcinków tras linii 132 i 308.
308 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Połączenie z linią 152.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 11 LISTOPADA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 169).
• SUWALSKA 01 - wprowadzenie obowiązywania przystanku we wszystkie dni tygodnia (dotyczy linii 169).
• EC ŻERAŃ 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 126, 133 i 152).
• GŁĘBOCKA-POD - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 132).
• GŁĘBOCKA-POD - zmiana nazwy przystanku na CH TARGÓWEK.
• TORUŃSKA-POD - zmiana nazwy przystanku na GŁĘBOCKA-POD.
• RADZYMIŃSKA-CENTRUM HANDLOWE - zmiana nazwy przystanku na CH MARKI.
2004.07.23.
godz.22.00.

2004.07.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Naprawa nawierzchni jezdni północnej (strona południowa) ul.Połczyńskiej od ul.Szeligowskiej do granicy Warszawy. Skierowanie ruchu kołowego prawym zewnętrznym pasem (w kierunku granicy Warszawy) wraz z wprowadzeniem zakazu skrętu w lewo od strony centrum Warszawy do pętli KAROLIN.


112. CH MARKI – ... – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
155. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – ... – TORWAR.
203. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Piastowska – Cisowa – Jawczyce: Sadowa – Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – KAROLIN (powrót: KAROLIN – Połczyńska – Wolska).
2004.07.26. 128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa (powrót: Dickensa – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – ... – MARIENSZTAT.)
Skrócenie trasy objazdowej.
2004.08.01. 212 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, LESZNO, MŁYNARSKA, PŁOCKA-SZPITAL, ELEKCYJNA, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI.
Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 60 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 17.30 - 19.00 (linia 212) i 14.30 - 20.30 (linie 222 i 270).
222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
linia autobusowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Stawki – Okopowa – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie specjalnej linii autobusowej. Kursy w dniach 31 lipca - 1 sierpnia w godz. 8.00 - 19.00. Linia jednokierunkowa.
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ZTM uruchomił obsługiwaną taborem zabytkowym linię W, pozwalającą na dojazd do Cmentarza Powstańców na Woli.
2004.08.02.
2004.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Kawęczyńskiej w związku z pracami torowymi.


7. OKĘCIE – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
13. NOWE BEMOWO – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
201. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA (powrót: KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Otwocka – Siedlecka – Wołomińska – Folwarczna – Radzymińska – Ząbkowska).
2004.08.02.
godz. 22.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Odrębna – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Wędkarska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bysławska – ... – ALEKSANDRÓW.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie skrzyżowania Traktu Lubelskiego i Wału Miedzeszyńskiego.
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – ODRĘBNA (powrót: ODRĘBNA – Odrębna – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)
702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Odrębna – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Wędkarska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.)
2004.08.07. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie od godz. 13.15 do końca kursowania ruchu tramwajowego w al. Solidarności i na ul. Wolskiej (na odcinku od ul. Okopowej do ul. Skierniewickiej) oraz na ul. Młynarskiej i Obozowej (na odcinku od DT Wola do pętli KOŁO) w związku z uroczystością upamiętniającą walkę w czasie Powstania Warszawskiego (inscenizacja obrony barykady).


1. ANNOPOL – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
12. NOWE BEMOWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – aleja Solidarności – DWORZEC WSCHODNI.
20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
23. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – ... – GOCŁAWEK.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. METRO MARYMONT – ... – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
203. KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Młynarska – Leszno – Okopowa – Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO.
2004.08.08. 640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe, sobotnie i niedzielne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.)
Remont tunelu wzdłuż
Trasy W-Z.
REMONT TUNELU TRASY W-Z.
2004.08.09. 12 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
Tymczasowe wydłużenie trasy w związku z zawieszeniem linii 23.
13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
23 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
Zastąpienie w rejonie ul. Stalowej przez czasowo wydłużoną linię 12.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – WIATRACZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
32 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Zawieszenie kursowania na okres wakacji.
192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
Tymczasowa zmiana trasy.
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności). Uruchomienie linii zastępczej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAMKOWY - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 403 i 512).
2004.08.09. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Batorego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sobieskiego – Krakowska – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Objazd związany z przebudową skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Parkowej w Legionowie.
2004.08.26. 128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Lechicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – ... – MARIENSZTAT.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu kołowego jezdni wschodniej al. Krakowskiej.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r.) – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Łopuszańska – Hynka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Aleje Jerozolimskie – ... – REMBERTÓW AON.)
2004.08.30. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Zakończenie okresu wakacyjnego.
MINI-BUS

ŚRÓDBORÓW
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DWORZEC CENTRALNY (EMILII PLATER) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA". Prywatna linia "Mini-Bus" uruchomiła pierwsze z zapowiadanych w lokalnej prasie nowych połączeń - 5 kursów dziennie poprowadzono do wschodniej części Otwocka - Śródborowa.
2004.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
32, 44, 45, 302, 303, 307, 326, 327, 356, 384, 403, E-1, E-2, E-3, E-5, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
121, 163, 164, 304, 715, 725.

32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie kursowania na trasie objazdowej.
126 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).
(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – ... – TARCHOMIN.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...))
Przywrócenie kursowania linii 326.
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Wprowadzenie tras podstawowych w związku z zakończeniem modernizacji nawierzchni al. Jana Pawła II.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Andersa (powrót: Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II) – plac Bankowy – ... – PKP JEZIORKI.)
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA. Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Maczka – ... – UTRATA.)
Korekta trasy na terenie Nowego Bemowa związana z postulatami mieszkańców dotyczącymi poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu ulicy Wrocławskiej.
703 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. Przywrócenie kursowania przez cały dzień w dni powszednie.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: KIEŁPIN CMENTARZ – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN CMENTARZ.)
Przedłużenie trasy do Dziekanowa Leśnego. Linia jednokierunkowa.
URSUS

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA. Uruchomienie trzeciej bezpłatnej linii autobusowej dowożącej mieszkańców Ursusa. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
WILGA-BUS
EXPRESS
linia autobusowa ekspresowa stała (prywatna) DWORZEC CENTRALNY (EMILII PLATER) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – KARCZEW KOŚCIÓŁ. Uruchomienie przez firmę "Olpex" linii ekspresowej łączącej Warszawę z Karczewem wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego.
WILGA-BUS

WILANOWSKA
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO WILANOWSKA – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego – aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Miziołka – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI (MIZIOŁKA). Uruchomienie przez firmę "Olpex" linii autobusowej łączącej zachodnią część Karczewa z Warszawą.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DUCHNICKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 307).
• DEWAJTIS - zmiana nazwy na UKSW.
2004.09.03. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z modernizacją nawierzchni jezdni ulic Kilińskiego i Sierakowskiego w Piasecznie i zamknięciem ich dla ruchu na odcinku od ul. Gerbera do ul. Chyliczkowskiej.
2004.09.05. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.

(Niektóre: ... – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Dziekanów Leśny Szpital – Konopnickiej – Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – ...)
Przystanki: PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), (DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej. Zachowanie objazdu zamkniętego fragmentu ul. Słowackiego (budowa metra).
2004.09.08. WOLA PARK linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH WOLA PARK – Górczewska – Leszno – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Górczewska – CH WOLA PARK. Otwarcie centrum handlowego Wola Park wraz z hipermarketem Auchan oraz uruchomienie linii okrężnej (kursującej w obu kierunkach) obsługującej rejon Woli, Muranowa, Żoliborza oraz Bemowa.
2004.09.15. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa (powrót: Parkowa – Sobieskiego – rondo Piłsudskiego – Sobieskiego) – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Batorego – Parkowa – Wyszyńskiego – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Zmiana trasy na terenie Legionowa związana z brakiem możliwości zakrętu na nowym rondzie na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Parkowej i jednoczesnymi postulatami Urzędu Miasta i Gminy Legionowo dotyczącymi przywrócenia obsługi komunikacyjnej rejonu ronda Piłsudskiego.
10 linia autobusowa zwykła stała (prywatna) PRUSZKÓW WKD – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – Bohaterów Warszawy – Poznańska – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Domaniewska – Domaniew – Domaniewek – Moszna – Pruszków: Promyka – Przejazdowa – Groblowa – Błońska – Robotnicza – Promyka – Waryńskiego – PKP PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO). Uruchomienie przez firmę "MK-2" linii autobusowej łączącej Pruszków z Moszną i Domaniewem.
2004.09.16. L-BUS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Kolejowa – LEGIONOWO (KOLEJOWA). Uruchomienie przez firmę "L-Bus" linii autobusowej łączącej Legionowo, Kąty Węgierskie i Rembelszczyznę z Warszawą.
2004.09.17. E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→BRÓDNO PODGRODZIE), CENTRUM, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa) – Wybrzeże Gdyńskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Stała korekta trasy związana z utrudnieniami z przejazdem przez tunel Trasy W-Z.
2004.09.22. 280 linia autobusowa specjalna (zwykła) ESPERANTO – Anielewicza – Świętojerska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA. Uruchomienie kursującej tylko w dniu 22 września linii autobusowej w związku z organizowaną pod auspicjami Komisji Europejskiej kampanią "Europejski Dzień Bez Samochodu".
2004.09.23. 170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne w godz. 7.00 - 19.00: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
Ograniczenie kursowania wydłużonych świątecznych kursów.
2004.09.25. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego).

(W dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową ul. Bora-Komorowskiego na odcinku od Trasy Siekierkowskiej do ul. Umińskiego oraz wyłączenia z ruchu pętli GOCŁAW wraz z odcinkiem ul. Bora-Komorowskiego na wysokości pętli.
117 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA.) – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – ... – WILANÓW.)
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Gocław (pętla) – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Meissnera – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
151 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego).
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Gocław (pętla) – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
614 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Gocław (pętla) – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
2004.09.27. 301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Gocław (pętla) – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – ... – WIATRACZNA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową ul. Bora-Komorowskiego na odcinku od Trasy Siekierkowskiej do ul. Umińskiego oraz wyłączenia z ruchu pętli GOCŁAW wraz z odcinkiem ul. Bora-Komorowskiego na wysokości pętli.
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
(Stara trasa: HUTA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→OS. WILGA), OLBRACHTA (→OS. WILGA), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→OS. WILGA), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.
(Stara trasa: ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, ..., ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
2004.10.01. 115 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
(Stara trasa: (W dni świąteczne: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – ...)

DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Marsa – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skrócenie wszystkich kursów do pętli Wiatraczna w związku z wydłużeniem trasy linii 137 wraz z korektą trasy na terenie os. Ostrobramska.
137 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Wesoła – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – OSIEDLE ZIELONA.)
Obustronne wydłużenie trasy wraz z wycofaniem z jednokierunkowego przejazdu przez Rembertów w związku z porządkowaniem komunikacji na terenie Marysina i Wesołej.
173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przedłużenie trasy do przystanku przesiadkowego przy Wiatracznej w ramach porządkowania komunikacji w Marysinie i Wesołej.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – OSIEDLE ZIELONA.)
Wycofanie z jednokierunkowego przejazdu przez Marysin w związku ze skierowaniem tamże linii 137 w ramach porządkowania komunikacji na terenie Marysina i Wesołej.
327 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Rembertów AON – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.)
Wycofanie z ul. Chełmżyńskiej wraz z wprowadzeniem podjazdu do pętli przy AON w Rembertowie.
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.)
Przedłużenie trasy w celu stworzenia bezpośredniego połączenia komunikacyjnego os. Stara Miłosna w Wesołej ze Śródmieściem.
722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.)
Wycofanie z północnej części Wesołej w związku ze skierowaniem tamtędy linii 137.
4B linia autobusowa zwykła stała
(w dni świąteczne tylko dwa kursy przed południem) (komunikacja miejska gminy Nieporęt)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MICKIEWICZA – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.)
Na skutek konieczności cięć oszczędnościowych w budżecie oraz wielu skarg na dotychczasowego przewoźnika (któremu wg lokalnych mediów zdarzało się często... samowolnie zmieniać trasę) gmina Nieporęt przekazała linie 4B i 4W PPKS Nowy Dwór Mazowiecki, to zaś przedsiębiorstwo włączyło je w swoją sieć linii lokalnych.
4W linia autobusowa zwykła stała
(w dni świąteczne tylko dwa kursy przed południem) (komunikacja miejska gminy Nieporęt)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MICKIEWICZA – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Topolowa – WÓLKA RADZYMIŃSKA SZKOŁA.)
JELONKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA 03 - zmiana nazwy na RODZIEWICZÓWNY 02.
• OS. OSTROBRAMSKA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Rodziewiczówny (dotyczy linii 115).
• UKSW - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 121, 181 i 606).
2004.10.02. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Przywrócenie kursowania po zakończeniu sezonu letniego na zmodyfikowanej trasie w związku z potrzebą skierowania linii turystycznej w rejon Muzeum Powstania Warszawskiego.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego).
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
136 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Banacha – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w związku z rozbudową układu drogowego w rejonie Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego i Centrum Handlowego Blue City w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tych obiektów i przyległego rejonu.
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska (powrót: Powązkowska – rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.) – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – Targowa – Ratuszowa (powrót: Ratuszowa – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: PL. ZAMKOWY, KAPITULNA (NŻ) (→PL. ZAMKOWY), PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (NŻ) (→POWSIN), MURANOWSKA (→PL. ZAMKOWY), PODZAMCZE (NŻ), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZOO, POMNIK SYRENY (NŻ), NOWY ŚWIAT, CENTRUM, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY (→POWSIN), KSIĄŻĘCA (NŻ), ROZBRAT (NŻ), AGRYKOLA, SIELCE (NŻ), CHEŁMSKA (NŻ), AL. WITOSA (NŻ), PL. BERNARDYŃSKI (NŻ) (→PL. ZAMKOWY), GOŁKOWSKA (NŻ) (→POWSIN), GORASZEWSKA (NŻ), SADYBA (NŻ), WILANÓW, PRZEKORNA (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.)
Spadek frekwencji na trasie do Powsina wraz z zakończeniem sezonu letniego i przywróceniem kursowania linii 100 na zmodyfikowanej trasie.
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa w dni świąteczne: ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska) – ...
Przystanki: ..., UNIWERSYTET, CHMIELNA, DH SMYK, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY.) – Krakowskie Przedmieście – ...
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, DH SMYK, CHMIELNA, UNIWERSYTET, ...)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Nowy Świat w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • EC ŻERAŃ 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 186).
2004.10.04. 178 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA. Przywrócenie kursowania po zakończeniu okresu wakacyjnego. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
404 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: TARCHOMIN, PANCERA (→PL. NARUTOWICZA), MEHOFFERA (→PL. NARUTOWICZA), TARCHOMIN (→PL. NARUTOWICZA), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R, KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA.
Uruchomienie linii w związku z potrzebą zwiększenia oferowanej podaży miejsc na linii 186 w relacji Tarchomin - Ochota.
MINI-BUS
BIS
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (prywatna) DWORZEC CENTRALNY (EMILII PLATER) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. Prywatna linia "Mini-Bus" uruchomiła nową linię Mini-Bus Bis, skierowaną przez Wał Miedzeszyński z ominięciem tzw. pasa otwockiego oraz Pragi. Do obsługi linii skierowano dwa najnowsze nabytki firmy - autobusy lokalne Mercedes "O345".
2004.10.08.
godz. 22.00.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – STEGNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z I. etapem budowy ronda przy ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowań z ulicami Keniga i Orłów Piastowskich obejmującym zamknięcie skrzyżowania Warszawska / Keniga dla ruchu kołowego we wszystkich relacjach oraz wprowadzenie na ul. Orłów Piastowskich (na odcinku od ul. Rakuszanki do ul. Warszawskiej) jednego kierunku ruchu (w kierunku ul. Warszawskiej).
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).)
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY-UKSW – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁD), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁD), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁD), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁD), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁD), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), ..., URSYNÓW PŁD.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), ..., TARGÓWEK.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – ... – REMBERTÓW AON.)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – ... – OSIEDLE WILGA.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), ..., OS. WILGA.)
2004.10.09.
2004.10.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Jagiellońskiej (na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO) w związku z pracami torowymi na pętli ŻERAŃ FSO.


16. WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – KIELECKA.
18. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – SŁUŻEWIEC.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
203. RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
2004.10.15. METRO CENTRUM

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) METRO CENTRUM – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: METRO CENTRUM, WKD ŚRÓDMIEŚCIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – CH JANKI.
Przystanki: WKD ŚRÓDMIEŚCIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., ..., CH JANKI.)
Wydłużenie trasy w rejon stacji metra CENTRUM. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
METRO URSYNÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) METRO URSYNÓW – Surowieckiego – Romera – Puławska – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – METRO URSYNÓW.) – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: METRO URSYNÓW, MEGASAM (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – Rosoła – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – Marynarska – ... – CH JANKI.
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), RYBAŁTÓW (→JANKI), METRO KABATY (→JANKI), BELGRADZKA (→JANKI), GRZEGORZEWSKIEJ (→JANKI), HYNKA, ..., CH JANKI.)
Skrócenie trasy linii na terenie Ursynowa. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
PIASTÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: URSUS OBROŃCÓW HELU – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – ... – CH JANKI.
Przystanki: URSUS OBROŃCÓW HELU, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, ..., CH JANKI.)
Wycofanie z rejonu Ursusa i skrócenie do Piastowa. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
PIASECZNO

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od piątku do niedzieli) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO SZKOLNA – Puławska – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – PIASECZNO SZKOLNA.) Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
JELONKI

FORT WOLA

(czerwona)
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH FORT WOLA – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, SYNÓW PUŁKU, HALA WOLA, RAGINISA, ROZŁOGI, CZŁUCHOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, SZOBERA, OS. GÓRCZEWSKA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA.
Trzecia próba uruchomienia bezpłatnej komunikacji miejskiej przez centrum handlowe "Fort Wola" - uruchomienie dwóch linii obsługujących rejon Jelonek oraz Koła. Obsługa: Sekar-Trans naprzemiennie obie linie jednym Mercedesem Citaro.
KOŁO

FORT WOLA

(zielona)
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH FORT WOLA – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, PUSTOLA, REDUTOWA, OLBRACHTA, MONTE CASSINO, FORT WOLA.
2004.10.16. ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.

(W soboty: KIEŁPIN CMENTARZ – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN CMENTARZ.)
Próbne wprowadzenie kursowania w soboty na zmodyfikowanej trasie. Linia jednokierunkowa.
2004.10.18. 132 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Głębocka – Lewandów – ... – MAŃKI WOJDY.)
Korekta trasy w związku z postulatami pasażerów z rejonu Kątów Grodziskich, popartymi stanowiskiem Urzędu m. st. Warszawy dla Dzielnicy Białołęka.
2004.10.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • RONDO "RADOSŁAWA" 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 406).
• RONDO "RADOSŁAWA" 09 - uruchomienie przystanku przed rondem "Radosława" (w kierunku południowym) (dotyczy linii 2, 6, 15, 17, 19, 22, 27, 29, 33, 35 i 45).
• BASENY INFLANCKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 103).
2004.10.22. 139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania ul. Przyczółkowej z ul. Drewny w Powsinie.
724 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – nowy łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
2004.10.25. 192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
Przywrócenie stałej trasy przez most Śląsko Dąbrowski pomimo niezakończenia prac remontowych w tunelu w al. Solidarności.
2004.10.30. 12 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na Trasie W-Z.
13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA.)
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAMKOWY - likwidacja przystanku (dotyczy linii 403 i 512).
2004.10.??. ANHAR linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.)
2004.10.30.
2004.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, SUZINA (NŻ), METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Legionowo)
LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
2004.11.01. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
TARGÓWEK

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH TARGÓWEK – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Łokietka – Krośniewicka – Spójni – Codzienna – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – CH TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.]
(Stara trasa: CH TARGÓWEK – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Codzienna – Spójni – Krośniewicka – Łokietka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – CH TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.])
Zmiana trasy (odwrócenie kierunku). Obsługa: Kris-Tour. Linia bezpłatna.
2004.11.03. 46 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA Przywrócenie ruchu tramwajowego na Trasie W-Z.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)
Skierowanie wybranych kursów przez ul. Olecką także w godzinach porannego szczytu.
2004.11.06. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MAŁEGO RYCERZA - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Ostródzkiej (dotyczy linii 134).
2004.11.09.
godz. 22.00.
141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników) – BOKSERSKA.
(Stara trasa: MARYSIN – ... – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych z powodu przebudowy węzła Marynarska / Rzymowskiego / al. Wilanowska / Wołoska.
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota- Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – ... – SADYBA.)
401 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁD), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁD), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁD), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁD), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁD), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
436 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego (powrót: Rzymowskiego – Marynarska) – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO (→MŁYNÓW), CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, ..., SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, ..., NATOLIN PÓŁNOCNY.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
2004.11.11. 721 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. Uruchomienie linii w celu stworzenia bezpośredniego połączenia Warszawy z centrum handlowym w Kosowie.
728 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Zmiana oznaczenia linii w związku z wprowadzeniem całorocznego kursowania we wszystkie dni tygodnia.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.)
2004.11.16. ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Kampinoska – ŁOMIANKI DĄBROWA (powrót: ŁOMIANKI DĄBROWA – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Ogrodowa). (W soboty: KIEŁPIN ZAJEZDNIA – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – ŁOMIANKI DĄBROWA (powrót: ŁOMIANKI DĄBROWA – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Armii Poznań) Wprowadzenie kursowania w soboty na zmodyfikowanej trasie.
2004.11.17. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem modernizacji nawierzchni ulic Kilińskiego i Sierakowskiego w Piasecznie.
2004.11.22. 302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Trąby – Aluzyjna – Modlińska).

(Wybrane kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Jagiellońska – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).)
Zmiana trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedla Dąbrówka Wiślana oraz osiedli wzdłuż ulic Topolowej i Milenijnej.
2004.11.24.
godz. 13.00.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – ... – STEGNY.)
Rozpoczęcie II etapu budowy ronda przy ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowań z ulicami Keniga i Orłów Piastowskich. Otwarcie ronda w relacji wschód-południe oraz zamknięcie ul. Orłów Piastowskich (na odcinku od ul. Królów Polskich do ul. Warszawskiej) i Warszawskiej (na odcinku od ul. Władysława Hermana do ul. Orłów Piastowskich).
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Leszczyńskiego – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów).)
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY-UKSW – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Marynarska) – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁD), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁD), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁD), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁD), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁD), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), ..., URSYNÓW PŁD.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), ..., TARGÓWEK.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – ... – REMBERTÓW AON.)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Warszawska – Rakuszanki – Orłów Piastowskich – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – Traktorzystów) – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Jagiełły – Lalki – ... – OSIEDLE WILGA.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, BEŁZY, WOJCIECHOWSKIEGO, SIŁACZKI (NŻ), ..., OS. WILGA.)
2004.11.27. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego).)
Przywrócenie stałych tras w rejonie pętli GOCŁAW.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA.) – Egipska – ... – WILANÓW.)
151 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego).)
2004.11.28. ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL – Konopnickiej – Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa w soboty : KIEŁPIN CMENTARZ – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Długa – Żywiczna – Akacjowa – Wiślana – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN CMENTARZ.)
Likwidacja kursów sobotnich. Linia jednokierunkowa.
2004.11.29. 303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: HUTA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).)
Przywrócenie stałych tras w rejonie pętli GOCŁAW.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→GOCŁAW), OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: ULRYCHÓW, ..., ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – OSIEDLE WILGA (powrót: OSIEDLE WILGA – Umińskiego – Bora-Komorowskiego).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, UMIŃSKIEGO (→OS. WILGA), HORBACZEWSKIEGO (→ULRYCHÓW), GOCŁAW (→ULRYCHÓW), OS. WILGA.)
2004.12.01. 511 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska).
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→PL. WILSONA), KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), KLASYKÓW (NŻ), POETÓW (NŻ), DĄBRÓWKA WIŚLANA (→PL. WILSONA), DĄBRÓWKA SZLACHECKA, BUKÓW (→PL. WILSONA), BUKÓW.
Uruchomienie linii w związku z potrzebą stworzenia bezpośredniego przyspieszonego połączenia rozbudowywującego się osiedla Dąbrówka Wiślana z przyszłą stacją końcową metra.
2004.12.05.
2004.12.05.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 5 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Mikołajek. Linia jednokierunkowa obsługiwana taborem zabytkowym.
2004.12.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • TRYLOGII 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 148 i 181).
• PASYMSKA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 281).
• PASYMSKA 01 - zmiana nazwy przystanku na DZIERŻONIOWSKA 01 (dotyczy linii 148, 181, 384 i 604).
• TRYLOGII 02 - zmiana nazwy przystanku na DZIERŻONIOWSKA 04 (dotyczy linii 148, 181, 384 i 604).
• DZIERŻONIOWSKA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 281).
2004.12.11. 173 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Armii Krajowej w Wesołej.
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
2004.12.12. 187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Orląt Lwowskich (powrót: Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga (powrót: Keniga – Orląt Lwowskich – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Warszawska – Jagiełły – ... – STEGNY.)
Zakończenie budowy ronda przy ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowań z ulicami Keniga i Orłów Piastowskich.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Leszczyńskiego – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego).)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – ... – REMBERTÓW AON.)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
2004.12.13. 415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WESOŁA WOLA GRZYBOWSKA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Armii Krajowej w Wesołej.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA.)
2004.12.15. 1 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW. Zmiana oznaczenia linii METRO NATOLIN na 1. Uruchomienie nowej linii obsługującej rejon Ursynowa Północnego. Obsługa: PPKS Piaseczno. Linie bezpłatne.
2 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GEN. MACZKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 180).
2004.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2004.12.31. 640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe i sobotnie) DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.)
Przywrócenie kursowania na zmodyfikowanej trasie wraz z likwidacją kursów niedzielno-poniedziałkowych.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2004.??.??. RASZYN

REAL OKĘCIE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) REAL OKĘCIE – Szyszkowa – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE. Uruchomienie przez Centrum Handlowe Okęcie nowej linii dowożącej mieszkańców Raszyna. Obsługa: Tandem. Linia bezpłatna.
2004.??.??. KRÓLEWSKA

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) KRÓLEWSKA – [???] – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA (powrót: TESCO STALOWA – aleja Solidarności). Uruchomienie linii łączącej hipermarket Tesco przy ul. Stalowej ze Śródmieściem. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2004.??.??. KRÓLEWSKA

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: KRÓLEWSKA – [???] – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA (powrót: TESCO STALOWA – aleja Solidarności).)
Likwidacja linii w związku z niewielką frekwencją. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2004.??.??. BRWINÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) BRWINÓW PKP – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 24 Pułku Piechoty Legii Akademickiej – Pruszków: Gomulińskiego – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – aleja Dwudziestolecia – Piastów: Królewska – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: BRWINÓW PKP, BRWINÓW POCZTA, BRWINÓW GRANICZNA, PARZNIEW, PRUSZKÓW GOMULICKIEGO, PRUSZKÓW PKP, PRUSZKÓW ZURT, PRUSZKÓW ZNICZ, PRUSZKÓW REMA, PIASTÓW TESCO.
Uruchomienie przez Tesco Piastów czwartej linii dowozowej kursującej tylko w soboty i niedziele. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2004.??.??. BRWINÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w soboty i niedziele) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BRWINÓW PKP – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 24 Pułku Piechoty Legii Akademickiej – Pruszków: Gomulińskiego – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – aleja Dwudziestolecia – Piastów: Królewska – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: BRWINÓW PKP, BRWINÓW POCZTA, BRWINÓW GRANICZNA, PARZNIEW, PRUSZKÓW GOMULICKIEGO, PRUSZKÓW PKP, PRUSZKÓW ZURT, PRUSZKÓW ZNICZ, PRUSZKÓW REMA, PIASTÓW TESCO.)
Likwidacja linii w związku z niewielką frekwencją. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
2004.??.??. ŻOLIBORZ

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, AL. ZJEDNOCZENIA, PERZYŃSKIEGO, LEKTYKARSKA, KLAUDYNY, MARYMONT, PL. WILSONA, POPIEŁUSZKI, PARK OLSZYNA, RUDNICKIEGO, CH BEMOWO.
(Stara trasa: CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.)
Wydzielenie z linii ŻOLIBORZ nowej linii BIELANY. Obsługa: Kris-Tour każdej linii jednym Mercedesem O405. Linie bezpłatne.
BIELANY

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Maczka – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, CONRADA, KWITNĄCA, SOKRATESA, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PERZYŃSKIEGO, RUDNICKIEGO, KOCHANOWSKIEGO, NIEDZIELSKIEGO, CH BEMOWO.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2004 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 2004 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 2004 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.