data linia rodzaj zmiana uwagi
2003.01.02. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja kursowania w dni powszednie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WCZASOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 139).
• ZAJĘCZA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 162).
• OBJAZDOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 402).
• SZWEDZKA 01 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 416).
2003.01.11. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→NATOLIN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→NATOLIN), SOSNKOWSKIEGO (→NATOLIN), ADAMIECKIEGO (→NATOLIN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→NATOLIN), SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC (NŻ), TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ, PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.
Wprowadzenie na okres zimowy dodatkowych tzw. przystanków mrozowych w celu skrócenia czasu oczekiwania przez pasażerów na autobus.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, ORDONA (NŻ), PKP KASPRZAKA, PRĄDZYŃSKIEGO (NŻ), DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA (NŻ), WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, AL. WIELKOPOLSKI (NŻ), GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, PRZYBYSZEWSKIEGO (NŻ), AL. ZJEDNOCZENIA (NŻ), PERZYŃSKIEGO (NŻ), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→GOCŁAW), OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
416 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: SUWALSKA, ŁABISZYŃSKA (→SUWALSKA), KLUB LIRA (→GOCŁAW), ŁOJEWSKA (→GOCŁAW), SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), POŻAROWA (NŻ), RONDO ŻABA, KOWIEŃSKA (NŻ), SZWEDZKA (NŻ), DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA (NŻ), WALECZNYCH (NŻ), STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, MEISSNERA, AL. WITOSA, BARTOSZKA (NŻ), WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, BALEYA (NŻ), NOVOTEL, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC (NŻ), TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), BARTŁOMIEJA (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, PL. GRZYBOWSKI, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, GORZYKOWSKA, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, NAMYSŁOWSKA, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana dojazdu do pętli z powodu trudności manewrowych przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z Alejami Jerozolimskimi. Uruchomienie dodatkowego przystanku warunkowego NAMYSŁOWSKA w celu skrócenia czasu czekania pasażerów na pojazd komunikacji miejskiej w związku z silnymi mrozami.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA (NŻ), MOST GDAŃSKI (NŻ), KS SPÓJNIA (NŻ), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Wprowadzenie na okres zimowy dodatkowych tzw. przystanków mrozowych w celu skrócenia czasu oczekiwania przez pasażerów na autobus.
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, PIMOT (NŻ), ŚLIWICE (NŻ), BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY (→SZCZĘŚLIWICE), METRO RATUSZ (→ZACISZE), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.
513 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), LUBELSKA, AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), PKP STADION, JARACZA, SOLEC, CZERNIAKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KSIĄŻĘCA (→OS. KABATY), PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, BAGATELA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (NŻ), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, ŚMIGŁOWCA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, GORZYKOWSKA (NŻ), MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, PIMOT (NŻ), ŚLIWICE (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, BOHOMOLCA (NŻ), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, PRĄDZYŃSKIEGO (NŻ), DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (NŻ), WIATRACZNA, DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODRÓŻNICZA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 723 i 801).
• DĄBRÓWKA SZLACHECKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 723 i 801).
2003.01.18. 727 linia autobusowa podmiejska stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – ... – GŁOSKÓW SZKOŁA / ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem robót drogowych na ul. Sienkiewicza w Piasecznie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE ŚWIDRY 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 508, 509 i 510).
• KRUCZA 01 - likwidacja przystanku stałego (dotyczy linii 509).
• PIĘKNA 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 509).
2003.01.20.
ok. godz. 14.30.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Popiełuszki) – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – ... – NOWODWORY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem jezdni wschodniej ul. Popiełuszki (na odcinku od ul. Krasińskiego do ul. Sarbiewskiego) z powodu budowy kolektora ogólnospławnego na skrzyżowaniu Popiełuszki / Krasińskiego.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki (powrót: Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego) – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – ... – BOKSERSKA.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – ... – STEGNY.)
2003.01.27. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
16, 44, 46, 47, 302, 307, 308, 312, 322, 327, 356, 384, 415, 416.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164.

2003.02.08. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
16.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164.

2003.02.10. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
44, 46, 47, 302, 307, 308, 312, 322, 327, 356, 384, 415, 416.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE ŚWIDRY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 508, 509 i 510).
• CZARNOMORSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii E-2).
• MANGALIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii E-2).
2003.02.14. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli KOŁO) w związku z awarią wodociągową na ul. Młynarskiej.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
12. NOWE BEMOWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
20. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
Z. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO. [Linia jednokierunkowa.]
2003.02.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SKOROSZEWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 401 i 517).
2003.03.01. 149 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).)
Przekształcenie w linię 310 wraz ze zmianą trasy.
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.

(Niektóre kursy: ... – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Wprowadzenie alternatywnej trasy do Piaseczna.
2003.03.03. 310 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy). Uruchomienie linii z przekształconej linii 149 wraz z jednoczesnym wydłużeniem trasy w celu stworzenia bezpośredniego połączenia autobusowego Sądu Rejonowego na ul. Kocjana z Sądem Okręgowym w alei Solidarności.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WARNEŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 416).
• LIPOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego w Głoskowie (dotyczy linii 727 w kursach do Głoskowa).
2003.03.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WSPÓLNA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 718).
2003.03.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KORDIANA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 408 i 515).
2003.03.13. 153 linia autobusowa zwykła stała SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków (powrót: Czwartaków – Szyszaków – aleja Chruściela) – MOKRY ŁUG.
(Stara trasa: SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanału sanitarnego w ul. Paderewskiego.
2003.03.15. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODBIPIĘTY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 724).
• DOMINIKAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 724).
• SZKOLNA 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 710 i 724).
2003.03.15.
2003.03.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Krakowskiej i na ul. Grójeckiej (na odcinku od pętli OKĘCIE do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.) w związku z pracami torowymi.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2003.03.17. 136 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Zamknięcie przejazdu z południowej jezdni Alej Jerozolimskich na pętlę DW. ZACHODNI.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŚMIGŁOWCA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 717).
• POPULARNA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 717).
2003.03.21. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→NATOLIN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→NATOLIN), SOSNKOWSKIEGO (→NATOLIN), ADAMIECKIEGO (→NATOLIN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→NATOLIN), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ, PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.
Likwidacja "mrozowego" przystanku PKP SŁUŻEWIEC. Pozostawienie warunkowego przystanku ASTRONAUTÓW na stałe.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Likwidacja przystanków "mrozowych" ORDONA, PRĄDZYŃSKIEGO i AL. WIELKOPOLSKI w związku z ustąpieniem mrozów. Pozostawienie przystanku HALA KOPIŃSKA na stałe.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja przystanków "mrozowych" PRZYBYSZEWSKIEGO, AL. ZJEDNOCZENIA i PERZYŃSKIEGO w związku z ustąpieniem mrozów.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→GOCŁAW), OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
Likwidacja przystanku "mrozowego" WAŁ GOCŁAWSKI w związku z ustąpieniem mrozów.
416 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: SUWALSKA, ŁABISZYŃSKA (→SUWALSKA), KLUB LIRA (→GOCŁAW), ŁOJEWSKA (→GOCŁAW), SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), POŻAROWA (NŻ), RONDO ŻABA, KOWIEŃSKA (NŻ), SZWEDZKA (NŻ), DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, MEISSNERA, AL. WITOSA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
Likwidacja przystanków "mrozowych" BARTOSZKA, WAŁ GOCŁAWSKI, WALECZNYCH i ADAMPOLSKA w związku z ustąpieniem mrozów.
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
Likwidacja przystanków "mrozowych" KS. TROJDENA, BALEYA-ITN, PKP SLUŻEWIEC i BARTŁOMIEJA w związku z ustąpieniem mrozów.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
Likwidacja przystanków "mrozowych" PL. GRZYBOWSKI i GORZYKOWSKA w związku z ustąpieniem mrozów.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Likwidacja przystanku "mrozowego" NAMYSŁOWSKA w związku z ustąpieniem mrozów.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA (NŻ), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Likwidacja przystanków "mrozowych" MOST GDAŃSKI i KS SPÓJNIA w związku z ustąpieniem mrozów.
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Likwidacja przystanków "mrozowych" PIMOT i ŚLIWICE w związku z ustąpieniem mrozów.
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY (→SZCZĘŚLIWICE), METRO RATUSZ (→ZACISZE), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.
Likwidacja przystanku "mrozowego" TUŻYCKA w związku z ustąpieniem mrozów.
513 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), LUBELSKA, AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), PKP STADION, JARACZA, SOLEC, CZERNIAKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KSIĄŻĘCA (→OS. KABATY), PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
Likwidacja przystanków "mrozowych" BAGATELA i WARNEŃSKA w związku z ustąpieniem mrozów.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Utrzymanie przystanku OS. MAJDAŃSKA na stałe wraz z przekształceniem z warunkowego na stały.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, ŚMIGŁOWCA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
Likwidacja przystanku "mrozowego" GORZYKOWSKA w związku z ustąpieniem mrozów.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Likwidacja przystanków "mrozowych" PIMOT i ŚLIWICE w związku z ustąpieniem mrozów.
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, BOHOMOLCA (NŻ), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
Likwidacja przystanków "mrozowych" BOHOMOLCA i KOSTRZEWSKIEGO w związku z ustąpieniem mrozów. Pozostawienie przystanku SPACEROWA na stałe wraz z przekształceniem z warunkowego na stały.
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Likwidacja przystanku "mrozowego" PRĄDZYŃSKIEGO w związku z ustąpieniem mrozów. Utrzymanie przystanków OS. MAJDAŃSKA i DWERNICKIEGO na stałe wraz z przekształceniem przystanku OS. MAJDAŃSKA z warunkowego na stały.
2003.04.01. 601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
Przedłużenie trasy do Wesołej wraz z korektą na terenie Grochowa.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki (powrót: Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego) – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.)
Przedłużenie trasy.
609 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Nowodwory – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).)
Wydzielenie linii 613, korekta trasy na terenie Tarchomina i Nowodworów.
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
Wydzielenie linii 614, przedłużenie trasy do Międzylesia.
613 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Nowodwory – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska). Wydzielenie z linii 609 w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną rejonu Choszczówki i Białołeki Dworskiej.
614 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – EMILII PLATER – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
Wydzielenie z linii 610 w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną rejonu zachodniego Wawra.
2003.04.01?. HYNKA

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) HYNKA / ALEJA KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
Wydzielenie kolejnej linii dowożącej do węzła przesiadkowego Hynka / al. Krakowska. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2003.04.05. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
2003.04.06. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Krakowskiej i na ul. Grójeckiej (na odcinku od pętli OKĘCIE do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.) w związku z pracami torowymi.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2003.05.01. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
2003.05.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. SOLIDARNOŚCI 01 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku Dw. Wileńskiego) (dotyczy linii 120, 156, 160, 190, 718 i 805).
2003.05.12. AL. JEROZOLIMSKIE

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – WKD ŚRÓDMIEŚCIE.) – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – TESCO KAROLIN.)
Likwidacja linii AL. JEROZOLIMSKIE w związku z niewielką frekwencją. Wydłużenie trasy linii URSUS do osiedla Skorosze. Skrócenie trasy linii PRUSZKÓW do Ożarowa. Uruchomienie nowej linii kursującej do Błonia. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linie bezpłatne.
URSUS

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TOMCIA PALUCHA – Dzieci Warszawy (powrót: Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Chełmońskiego – TOMCIA PALUCHA.) – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: TOMCIA PALUCHA, DZIECI WARSZAWY, OBROŃCÓW HELU, SOSNKOWSKIEGO, SPISAKA (→URSUS), SIŁACZKI, ŚMIGIELSKA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, GOŁĄBKI (→PRUSZKÓW), PRZEJAZDOWA, TESCO KAROLIN.
(Stara trasa: OBROŃCÓW HELU – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – ... – TESCO KAROLIN.
Przystanki: OBROŃCÓW HELU, SOSNKOWSKIEGO, ..., TESCO KAROLIN.)
OŻARÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OŻARÓW MAZOWIECKI PKP – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Mickiewicza – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.) – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
BŁONIE

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) BŁONIE TARGOWA – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Poznańska – Białuty – Leszno: Warszawska – Zaborówek: Warszawska – Zaborów: Warszawska – Wyględy: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – TESCO KAROLIN.
2003.05.15. 611 linia autobusowa nocna zwykła stała PALUCH – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – ... – SADYBA.)
Zmiana przystanku krańcowego.
2003.05.17.
2003.05.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do al. Waszyngtona) w związku z pracami torowymi.


3. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
6. HUTA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
21. ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
204. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
2003.05.17.
2003.05.18.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trasa Brzeska – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.
Przystanki: PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA.
Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
2003.05.24.
2003.05.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Krakowskiej i na ul. Grójeckiej (na odcinku od pętli OKĘCIE do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.) w związku z pracami torowymi.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2003.05.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • NIECAŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 177).
2003.05.31.
ok. godz. 20.00.
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Popiełuszki) – aleja Armii Krajowej – ... – NOWODWORY.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Popiełuszki po zakończeniu budowy kolektora ogólnospławnego na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i ul. Krasińskiego.
2003.06.01. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka.
2003.06.02. E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego) – Miodowa – ... – STEGNY.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Popiełuszki po zakończeniu budowy kolektora ogólnospławnego na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i ul. Krasińskiego.
2003.06.05. 606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki (powrót: Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego) – aleja Jana Pawła II – Stawki – ... – PKP JEZIORKI.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Popiełuszki po zakończeniu budowy kolektora ogólnospławnego na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i ul. Krasińskiego.
2003.06.07.
2003.06.08.
201 linia autobusowa uzupełniająca (zwykła) STARE BEMOWO – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Uruchomienie uzupełniającej linii autobusowej w celu umożliwienia mieszkańcom Grot dojazdu do lokali wyborczych w związku z referendum ogólnokrajowym w sprawie przystąpienia Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej.
2003.06.14.
2003.06.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Krakowskiej i na ul. Grójeckiej (na odcinku od pętli OKĘCIE do pl. Narutowicza) w związku z pracami torowymi.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
7. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
15. HUTA – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
20. BOERNEROWO – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
29. HUTA – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – PLAC ZAWISZY.
2003.06.20. URSYNÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – Rosoła – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), RYBAŁTÓW (→JANKI), METRO KABATY (→JANKI), BELGRADZKA (→JANKI), GRZEGORZEWSKIEJ (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – ... – CH JANKI.
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), METRO NATOLIN (→JANKI), BELGRADZKA (→JANKI), GRZEGORZEWSKIEJ (→JANKI), HYNKA, ..., CH JANKI.)
Zmiana trasy na terenie Kabat. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
PIASECZNO

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od piątku do niedzieli) PIASECZNO SZKOLNA – Puławska – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – PIASECZNO SZKOLNA.) Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI. Uruchomienie dwóch nowych linii autobusowych kursujących do Piaseczna oraz Grodziska Mazowieckiego. Obsługa: Mobilis. Linie bezpłatne.
GRODZISK

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od piątku do niedzieli) GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO – Kilińskiego – 3 Maja – Okulickiego – Królewska (powrót: Królewska – Sienkiewicza – Kilińskiego – GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO.) Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka (powrót: aleja Katowicka – Warszawska – Błońska) – Wolica: aleja Katowicka – Janki: Mszczonowska – CH JANKI.
Przystanki: GRODZISK KILIŃSKIEGO / KRÓLEWSKA, GRODZISK KRÓLEWSKA STACJA PETROCHEMII, MILANÓWEK ZAKŁADY NIFAM, BRWINÓW POCZTA (→JANKI), BRWINÓW STRAŻ POŻARNA (→GRODZISK), OTRĘBUSY WKD, NADARZYN KOŚCIÓŁ (→JANKI), NADARZYN BŁOŃSKA (→GRODZISK), JANKI IKEA, CH JANKI.
BŁONIE

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BŁONIE TARGOWA – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Poznańska – Białuty – Leszno: Warszawska – Zaborówek: Warszawska – Zaborów: Warszawska – Wyględy: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – TESCO KAROLIN.)
Likwidacja linii do Błonia z powodu niewielkiej frekwencji - uruchomienie w zamian linii WŁOCHY. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linie bezpłatne.
WŁOCHY

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) TESCO KAROLIN – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Krańcowa – Popularna – Techników – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Dźwigowa – Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: TESCO KAROLIN, TKACZY, CIEPŁOWNIA WOLA, WAŁOWICKA, PKP WŁOCHY, RYŻOWA, DOJAZDOWA, TECHNIKÓW, PŁUŻAŃSKA, SYMPATYCZNA, WAŁOWICKA, TKACZY, TESCO KAROLIN.
2003.06.23. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
178, 303, 307, 308, 322, 326, 327, 345, 356, 359, 384, 406, 415,
460, E-1, E-2, E-3, E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
163, 164.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • TABITA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 700).
2003.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
16, 21, 44, 46, 47.

ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŁOMIANKI SZKOLNA – Warszawska – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Warszawa: Trenów – Estrady – MOŚCISKA.)
Wakacyjne zawieszenie linii.
URSUS

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HERMANA, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW KINO BAŚŃ, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO.
(Stara trasa: PLAC CZERWCA 1976 R. – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PL. CZERWCA 1976 R., ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HERMANA, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW KINO BAŚŃ, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO.)
Skrócenie trasy linii URSUS. Podział linii PIASTÓW / PRUSZKÓW na dwie niezależne wraz z modyfikacją trasy linii PRUSZKÓW. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linie bezpłatne.
PIASTÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW DĄBROWSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO.
PRUSZKÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej) – 3 Maja – Żbików – 3 Maja – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – aleja Dwudziestolecia – Piastów: Królewska – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PRUSZKÓW OS. STASZICA, PRUSZKÓW PLANTOWA, PRUSZKÓW HERBAPOL, PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW, PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→KAROLIN), PRUSZKÓW WKD, PRUSZKÓW PRUSA (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW ZURT, PRUSZKÓW ZNICZ, PRUSZKÓW REMA, PIASTÓW TESCO.
PIASTÓW

PRUSZKÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA.)
ŻOLIBORZ

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, KWITNĄCA, AL. ZJEDNOCZENIA, PERZYŃSKIEGO, PKS MARYMONT, POTOCKA, PL. WILSONA, POPIEŁUSZKI, PARK OLSZYNA, RUDNICKIEGO, CH BEMOWO.
(Stara trasa: CH BEMOWO – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.)
Wycofanie linii z rejonu osiedla Bemowo Lotnisko - uruchomienie drugiej linii obsługującej Jelonki oraz Bemowo. Obsługa: Kris-Tour każdej linii jednym Mercedesem O405. Linie bezpłatne.
JELONKI

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ANANASOWA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 108).
2003.07.05. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Uruchomiono na okres letni turystyczną, obsługiwaną przez tabor zabytkowy linię T. Jej trasę ponownie zmodyfikowano w stosunku do poprzedniego roku, wycofując ją z podjazdów na Muranów ze względu na planowane prace torowe - jej pętlę ponownie ustanowiono na awaryjnym krańcu na placu Starynkiewicza. Linia jednokierunkowa.
2003.07.05.
2003.07.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ul. Stawki do ul. Nowowiejskiej) w związku z pracami torowymi w rejonie ronda ONZ.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
206. RONDO "RADOSŁAWA" – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości).
2003.07.12.
2003.07.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągach: Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska (na odcinku od pętli CM. WOLSKI do pętli OS. GÓRCZEWSKA) oraz Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa (na odcinku od pl. Zbawiciela do pl. Narutowicza) w związku z pracami torowymi.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
8. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.
15. HUTA – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
203. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
205. PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – Nowowiejska).
2003.07.14. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki) – Wawerska – OTWOCK WAWERSKA.

(W dni świąteczne: ... – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).))
Wprowadzenie trasy świątecznej jako stałej w związku ze skierowaniem do obsługi autobusów wielkopojemnych i brakiem możliwości manewrowych na krańcu WAWERSKA.
2003.07.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • 11 LISTOPADA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 135 i 308).
• 11 LISTOPADA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 162 i 362).
• SZKOLNA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 718 i 805).
2003.07.19.
2003.07.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ul Stawki do ul. Nowowiejskiej) w związku z pracami torowymi w rejonie ronda ONZ.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
206. RONDO "RADOSŁAWA" – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości).
2003.07.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SGGW-KLINIKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 193 i 401).
2003.07.23.
ok. godz. 22.00.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – ... – WILANÓW.)
Zamknięcie dla ruchu tranzytowego ul. Marszałkowskiej (na odcinku od pl. Konstytucji do pl. Unii Lubelskiej) w związku z pracami wodociągowymi.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała PALUCH – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: PALUCH – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
2003.07.26. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – Bonifraterska – Muranowska – Stawki – Lewartowskiego – Zamenhofa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Korekta trasy w związku z planowanym remontem jezdni zachodniej al. Jana Pawła II między rondem Radosława i al. Solidarności i wprowadzeniem na ten czas nowej organizacji ruchu na tym odcinku (m.in. zakazu skrętu w lewo z al. Jana Pawła II w al. Solidarności) oraz przewidywanym skierowaniem do obsługi linii 100 autobusu piętrowego MAN SD 202.
2003.07.30. 106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z pracami torowymi na skrzyżowaniu Wolska / Skierniewicka i zamknięciem dla ruchu kołowego jezdni południowej ul. Wolskiej przy skrzyżowaniu z ul. Skierniewicką.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – MIĘDZYLESIE.)
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Górczewska) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: KAROLIN – ... – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – ... – TORWAR.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2003.07.30.
ok. godz. 22.00.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem prac drogowych na Wybrzeżu Kościuszkowskim.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec (powrót: Solec – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec (powrót: Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Czerniakowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
362 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.)
2003.08.01. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Połączenie linii.
312 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – Dolina Służewiecka – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
143 linia autobusowa zwykła stała NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – ... – REMBERTÓW AON.)
Przejęcie odcinka trasy linii 401.
165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: BOKSERSKA – Kłobucka – ... – Puławska – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Służewca wraz z korektą trasy na terenie Natolina.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: HUTA – ... – Roentgena – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.)
Przedłużenie trasy.
306 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Cynamonowa).)
Kasacja linii, połączenie Ursynów Północny - Natolin Północny realizowane jest przez przedłużoną linię 195.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→URSYNÓW PŁD), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→URSYNÓW PŁD), SOSNKOWSKIEGO (→URSYNÓW PŁD), ADAMIECKIEGO (→URSYNÓW PŁD), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, SKOROSZEWSKA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→URSYNÓW PŁD), SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ, PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.)
Skrócenie trasy, zastąpienie na Natolinie przez linię 143.
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.)
Zmiana trasy w celu wprowadzenia przejazdu w rejonie stacji metra. Przekształcenie przystanków POLECZKI i MAŁEJ ŁĄKI z warunkowych na stałe.
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN., METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN. (→EMILII PLATER), NATOLIN PŁN.)
Korekta trasy na terenie Natolina w celu zsynchronizowania z linią 504. Przekształcenie przystanku POLECZKI z warunkowego na stały. Uruchomienie przystanku warunkowego HERBSTA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MAŁEJ ŁĄKI - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 504, 505 i 513).
• POLECZKI - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 436, 504 i 505).
• JEZIORKO IMIELIŃSKIE - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 195 i 715).
• NATOLIN PŁN. 14 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Płaskowickiej za al. KEN (w kier. ul. Stryjeńskich) (dotyczy linii 185, 195, 503, 504 i 505).
• MIKLASZEWSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Gandhi (w kier. ul. Pileckiego) (dotyczy linii 165).
• INSTYTUT FIZYKI 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na al. Wilanowskiej za al. Lotników (w kier. ul. Puławskiej) (dotyczy linii 165).
• ŁAZIENKOWSKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 436, 504 i 505).
2003.08.01. 212 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, LESZNO, MŁYNARSKA, PŁOCKA-SZPITAL, ELEKCYJNA, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI.
Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 17.30 - 19.00 (linia 212) i 14.30 - 20.30 (linie 222 i 270).
222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ZTM uruchomił obsługiwaną taborem zabytkowym linię W, pozwalającą na dojazd do Cmentarza Powstańców na Woli.
2003.08.02.
2003.08.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka (na odcinku od pętli OS. GÓRCZEWSKA do ul. Siedmiogrodzkiej) w związku z pracami torowymi.


8. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
26. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. METRO MARYMONT – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
203. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska).
2003.08.04.
2003.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Skierniewickiej (na odcinku od ul. Wolskiej do ul. Siedmiogrodzkiej) w związku z pracami torowymi.


8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
2003.08.09.
2003.08.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: Al. Jerozolimskie - most i al. Poniatowskiego (na odcinku od pl. Zawiszy do ronda Waszyngtona) w związku z pracami torowymi.


7. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
9. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.
12. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
24. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
T. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
204. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.
2003.08.09.
2003.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Skierniewickiej (na odcinku od ul. Wolskiej do ul. Siedmiogrodzkiej) w związku z pracami torowymi [korekta trasy objazdowej linii 10].


8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
2003.08.14.
ok. godz. 19.00.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec (powrót: Solec – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Czerniakowska – Powsińska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem prac drogowych na Wybrzeżu Kościuszkowskim.
362 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Czerniakowska) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska) – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.)
2003.08.18. 159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z awaryjną wymianą przez SPEC magistrali wodociągowej w ul. Augustówka, Statkowskiego i Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu ul. Statkowskiego i Gołkowskiej (na odcinku od ul. Augustówka do ul. św. Bonifacego).
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHODKIEWICZA - zmiana nazwy na ŚW. A BOBOLI.
2003.08.23.
2003.08.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka (na odcinku od pętli OS. GÓRCZEWSKA do ul. Siedmiogrodzkiej) w związku z pracami torowymi.


8. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
10. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
26. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. METRO MARYMONT – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
203. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska).
2003.08.30. 106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Królewska – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Przywrócenie stałej organizacji ruchu na ul. Wolskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Skierniewicką.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – MIĘDZYLESIE.)
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: KAROLIN – ... – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Górczewska) – ... – TORWAR.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska) – aleja Jana Pawła II – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
2003.08.30.
ok. godz. 11.00.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Solec – Czerniakowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałych tras wraz ze skierowaniem przez tunel wzdłuż Wybrzeża Kościuszkowskiego.
362 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Czerniakowska) – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.)
2003.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
16, 21, 44, 46, 47, 178, 303, 307, 308, 322, 326, 327, 345, 356, 359, 384, 394, 406, 415, E-1, E-2, E-3, E-5, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
163, 164.

T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.)
Sezonowe zawieszenie kursowania.
164 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Jeden kurs ok. godz. 7.30: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla (powrót: Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – WILANÓW.) – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.)
(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przedłużenie trasy do Sadyby w związku z postulatami pasażerów.
359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – ... – MIĘDZYLESIE.)
Przywrócenie kursowania wraz z zachowaniem objazdu zamkniętej dla ruchu tranzytowego ul. Marszałkowskiej (na odcinku od pl. Konstytucji do pl. Unii Lubelskiej) w związku z pracami wodociągowymi.
403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), MYSZKOWSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
Uruchomienie linii jako połączenia dodatkowych szczytowych kursów linii 503 z linią 460.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.)
Wycofanie z południowego Śródmieścia i skierowanie wzdłuż Trasy W-Z do osiedla Targówek.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, ..., KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Wesołej.
725 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...)
Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień wraz ze zmianą oznaczenia.
806 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.

(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...))
DERBYBUS linia autobusowa prywatna (zwykła okresowa całodzienna - kursuje od poniedziałku do soboty) SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – REMBIELIŃSKA.

(W godzinach 6-9 jednokierunkowo: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Rembielińska – Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR.)
Uruchomienie przez firmę "Dom Development" (jej rola ograniczyła się do zorganizowania przetargu) dowozowej linii autobusowej łączącej nowopowstałe osiedle Derby na Białołęce z Bródnem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BARTNICZA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 416 i E-3).
• DZIAŁYŃCZYKÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 183, 415 i 601).
• MIKLASZEWSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Gandhi (w kier. ul. Pileckiego) (dotyczy linii 165).
• INSTYTUT FIZYKI 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na al. Wilanowskiej za al. Lotników (w kier. ul. Puławskiej) (dotyczy linii 165).
2003.09.03. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – Jagiellońska – Krasińskiego – Batorego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Krakowska – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z robotami kanalizacyjnymi na ul. Parkowej w Legionowie (na odcinku od ul. Jagiellońskiej do ul. Batorego).
2003.09.06. DERBYBUS linia autobusowa prywatna (zwykła okresowa całodzienna - kursuje od poniedziałku do soboty) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – REMBIELIŃSKA.

(W godzinach 6-9 jednokierunkowo: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Rembielińska – Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR.)
Znikoma frekwencja.
2003.09.06.
2003.09.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w związku z budową stacji metra na Pl.Wilsona oraz pracami torowymi na ul.Międzyparkowej i ul.Grójeckiej na następujących odcinkach:
• Słowackiego - Mickiewicza - Andersa (na odcinku od ul. Popiełuszki do ul. Międzyparkowej;
• Mickiewicza (na odcinku od pętli MARYMONT-POTOK do pl. Wilsona);
• Międzyparkowa (całość);
• al. Krakowska - Grójecka (na odcinku od pętli OKĘCIE do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.).


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
4. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
18. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – SŁUŻEWIEC.
25. ANNOPOL – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
36. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
202. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
2003.09.07. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Szpital (pętla) – Konopnickiej – Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – ...
Przystanki: ..., PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL, PALMIRY, POCIECHA.)
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2003.09.11.
ok. godz. 8.00.
173 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem modernizacji ul. Armii Krajowej w Wesołej (na odcinku od ul. 1 Praskiego Pułku do ul. Żółkiewskiego).
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA.)
2003.09.11. 602 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie podjazdów do zajezdni autobusowej "Stalowa" na wniosek Miejskich Zakładów Autobusowych.
2003.09.15. S linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Armii Ludowej – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Waryńskiego – Wyszyńskiego) – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Konowrockiego – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Laskowa – aleja Armii Krajowej – Chodkiewicza – Kopernika – Złota – Wiosenna – Konopnickiej – WOŁOMIN KOPERNIKA (powrót: WOŁOMIN KOPERNIKA – Kopernika – Chodkiewicza).
(Stara trasa: DT CENTRUM – ... – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Jeżynowa – ... – WOŁOMIN KOPERNIKA.)
Skierowanie linii na mocy porozumienia z miastem Zielonka przez Zielonkę Bankową.
2003.09.20. A1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Bema – Jana Pawła II – Batorego – 3 Maja – Orla – Szkolna – Kołłątaja – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (CEGIELNIA). Uruchomienie linii łączącej Centrum Handlowe M1 z osiedlem Powstańców. Cena biletu: 2 zł normalny, 1 zł ulgowy.
2003.09.27. 723 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z modernizacją ul. Sowińskiego w Legionowie.
2003.09.29. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (strona południowa).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – Jagiellońska – Krasińskiego – Batorego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Skrócenie trasy związane z przebudową skrzyżowania ulic Parkowej i Jagiellońskiej.
801

LINIA
ZASTĘPCZA
linia autobusowa zastępcza
(zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miejska miasta Legionowo)
LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Narutowicza – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (strona północna). Uruchomienie na zlecenie miasta przez firmę "L-Bus" komunikacji zastępczej.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) JAGIELLOŃSKA – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja 3 Maja – Jagiellońska – JAGIELLOŃSKA.) – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – ... – OSIEDLE MŁODYCH.)
Objazd związany z przebudową skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Parkowej w Legionowie.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Piłsudskiego – ... – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Kolejowa – Chotomów: Kolejowa – Partyzantów – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – ... – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.)
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – al. Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Kolejowa – Chotomów: Kolejowa – Partyzantów – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Krakowska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – ... – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
2003.10.01. 373 linia autobusowa zwykła stała ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY. Wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
513 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), LUBELSKA, AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), PKP STADION, JARACZA, SOLEC, CZERNIAKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KSIĄŻĘCA (→OS. KABATY), PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, SGGW-KLINIKA (NŻ), CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY, KABATY STP.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), ..., DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.)
Przedłużenie trasy do pętli położonej przy stacji techniczno-postojowej metra. Skierowanie przez ul. Nowoursynowską w celu poprawy obsługi komunikacyjnej SGGW. Przekształcenie przystanku BELGRADZKA z warunkowego na stały.
720 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA. Uruchomienie linii w związku z postulatami pasażerów o objęcie obsługą komunikacyjną Wiązowny.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAWISZY 16 - uruchomienie tytułem próby przystanku stałego (dotyczy linii 436).
• BELGRADZKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 513).
• HANDLOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 517).
2003.10.05. 604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – OSIEDLE KABATY.)
Zamknięcie ul. Słowackiego (na odcinku od pl. Wilsona do ul. Popiełuszki) z powodu budowy metra.
2003.10.06. 4 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – ... – WYŚCIGI.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem ul. Słowackiego (na odcinku od pl. Wilsona do ul. Popiełuszki) z powodu budowy metra.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – ... – GOCŁAWEK.)
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – ... – OKĘCIE.)
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.)
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego).)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).))
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – ... – GOCŁAW.)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – METRO POLITECHNIKA.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – ... – REMBERTÓW AON.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, ..., BOKSERSKA.)
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – ... – SIERAKÓW.)
ŻOLIBORZ

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, KWITNĄCA, AL. ZJEDNOCZENIA, PERZYŃSKIEGO, LEKTYKARSKA, KLAUDYNY, MARYMONT, PL. WILSONA, POPIEŁUSZKI, PARK OLSZYNA, RUDNICKIEGO, CH BEMOWO.
(Stara trasa: CH BEMOWO – ... – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – ... – CH BEMOWO.
Przystanki: CH BEMOWO, ..., PERZYŃSKIEGO, PKS MARYMONT, POTOCKA, PL. WILSONA, ..., CH BEMOWO.)
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.)
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) POTOCKA – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – POTOCKA.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – ... – ŁOMNA PGR.)
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) KIEŁPIN CMENTARZ – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Ogrodowa – Rolnicza – KIEŁPIN CMENTARZ.
(Stara trasa: ŁOMIANKI SZKOŁA – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – ŁOMIANKI SZKOŁA.)
Przedłużenie trasy w celu usprawnienia połączenia rejonu Dąbrowy z nowym gimnazjum w Łomiankach. Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KLAUDYNY 02 - likwidacja przystanku.
• PL. WILSONA 03 i 10 - likwidacja przystanków.
• TEATR KOMEDIA 01, 02, 03 i 04 - likwidacja przystanków.
• POTOCKA 05 - likwidacja przystanku.
• KS SPÓJNIA 03 - likwidacja przystanku.
• POWĄZKI-CM. WOJSKOWY 04 - uruchomienie przystanku (krańcowego dla linii 701, 708 i 726).
• RUDZKA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Mickiewicza, za skrzyżowaniem z ul. Rudzką, w kierunku pl. Wilsona (dotyczy linii 157 i 181).
• BARTNICZA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 524).
• HUTA-BOCZNICA PKP - zmiana nazwy przystanku na WÓLCZYŃSKA-BOCZNICA.
2003.10.07. 522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Boznańskiej – Strąkowa – Znana – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – ... – WILANÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem modernizacji ul. Stromej.
2003.10.08.
ok. godz. 9.00.
158 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową kanału ogólnospławnego w ul. Spalinowej.
2003.10.11.
2003.10.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ul. Inżynierskiej) oraz na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ul. św. Wincentego do ronda Starzyńskiego) w związku z pracami torowymi na ul. Rembielińskiej.


1. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – NOWE BEMOWO.
2. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – BANACHA.
3. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – ... – OKĘCIE.
32. CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – ... – PLAC NARUTOWICZA.
204. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2003.10.14. 117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Madalińskiego – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu prac wodociągowych na odcinku ul. Marszałkowskiej pomiędzy ul. Litewską a pl. Zbawiciela.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – ... – SADYBA.)
359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – ... – MIĘDZYLESIE.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała PALUCH – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: PALUCH – ... – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – ... – SADYBA.)
2003.10.18.
2003.10.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ul. Inżynierskiej) oraz na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ul. św. Wincentego do ronda Starzyńskiego) w związku z pracami torowymi na ul. Rembielińskiej.


1. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – NOWE BEMOWO.
2. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – BANACHA.
3. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – ... – OKĘCIE.
32. CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – ... – PLAC NARUTOWICZA.
204. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
2003.10.20. 409 linia autobusowa przyspieszona stała
(kursuje w godz. 7-18)
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
2003.10.22. OKĘCIE

REAL OKĘCIE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – MEDIA MARKT OKĘCIE.)
Uruchomienie wydłużonej wersji linii bezpłatnej - otwarcie hipermarketu Real. Obsługa: Tandem. Linie bezpłatne.
BANACHA

REAL OKĘCIE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE.
2003.10.27. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (strona południowa).)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu modernizacji skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Parkowej.
801

LINIA
ZASTĘPCZA
linia autobusowa zastępcza
(zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miejska miasta Legionowo)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Narutowicza – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK (strona północna).)
Likwidacja komunikacji zastępczej.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: JAGIELLOŃSKA – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – aleja 3 Maja – Jagiellońska – JAGIELLOŃSKA.) – Zakopiańska – ... – OSIEDLE MŁODYCH.)
Zakończenie modernizacji skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Parkowej.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Piłsudskiego – ... – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – ... – Wyszyńskiego – Targowa – Kolejowa – Chotomów: Kolejowa – Partyzantów – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.)
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Wyszyńskiego – Targowa – Kolejowa – Chotomów: Kolejowa – Partyzantów – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Krakowska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – ... – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
2003.10.30. 716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Wysockiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Dąbrowskiego – aleja Wojska Polskiego) – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z modernizacją ul. Sowińskiego w Piastowie i zamknięciem jej dla ruchu na odcinku od ul. Piłsudskiego do al. Wojska Polskiego.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Wysockiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Dąbrowskiego – aleja Wojska Polskiego) – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
2003.11.01.
2003.11.02.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Krasińskiego – Popiełuszki – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Łomianki)
KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła
(komunikacja miejska miasta Legionowo)
LEGIONOWO DWORZEC PKP – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – LEGIONOWO PLAC ZGODY (powrót: LEGIONOWO PLAC ZGODY – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego).
2003.11.01. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja kursowania w dni powszednie.
2003.11.03. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
2003.11.05. 158 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (ZŁOTA) – ... – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu robót na ul. Spalinowej.
2003.11.08. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Przywrócenie przejazdu przez al. Jana Pawła II (do planowanego remontu nie doszło w planowanym terminie).
2003.11.08.
2003.11.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi na ul. Wołoskiej w rejonie ul. Dąbrowskiego.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2003.11.09.
2003.11.11.
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie w dniach 9-11 listopada przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej specjalnej, obsługiwanej taborem historycznym linii tramwajowej z okazji Święta Niepodległości.
2003.11.15. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA (powrót: REGULSKA – Bodycha – Noworegulska – Regulska).
(Stara trasa: KOŁO – ... – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Korekta trasy w celu realizacji postulatów pasażerów dotyczących zapewnienia bezpośredniego połączenia południowej części Ursusa z Wolą oraz objęcia obsługą komunikacyjną nowego osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ulic Regulska / Bodycha.
177 linia autobusowa zwykła stała ODOLANY – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót; Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Regulska – Spisaka – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – ... – URSUS-RATUSZ.)
Wycofanie z Okęcia - przejęcie odcinka trasy linii 373.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.)
Przejęcie dojazdu z Włoch do Okęcia od linii 129 i 177 wraz z jednoczesnym wycofaniem z Odolan i likwidacją kursowania w dni świąteczne.
2003.11.19. 153 linia autobusowa zwykła stała SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
(Stara trasa: SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków (powrót: Czwartaków – Szyszaków – aleja Chruściela) – MOKRY ŁUG.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu robót na ul. Paderewskiego i Czwartaków.
2003.11.22. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ROGATKOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Zwoleńskiej za ul. Rogatkową w kierunku Traktu Lubelskiego (dotyczy linii 147 i 359).
• MARYSIN 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 520).
• BOGUSŁAWSKIEGO - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 520).
• PIASKI - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 520).
2003.11.26. 723 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO MICKIEWICZA.)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu modernizacji ul. Sowińskiego w Legionowie.
2003.11.29.
2003.11.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi na ul. Boboli w rejonie ul. Rakowieckiej.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2003.12.01. 302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).

(Wybrane kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).)
Wycofanie z Tarchomina i skierowanie bezpośrednio ul. Modlińską w związku z potrzebą poprawy obsługi komunikacyjnej nowego osiedla w rejonie ul. Aluzyjnej.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła I – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.

(W niedziele i święta: ... – Mireckiego – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – ...)
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.)
Kolejna zmiana tras wszystkich linii w związku ze spadającą frekwencją.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – ... – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Piaskowa – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Wrzosowa – Polna – plac Kościuszki – Daliowa – Zakopiańska – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.)
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAWISZY 16 - utrzymanie przystanku na stałe (dotyczy linii 436).
2003.12.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GEN. MACZKA - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 186 i 345).
2003.12.12. 640 linia tramwajowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce piątkowe, sobotnie i niedzielne) DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY. Uruchomienie nocnej okólnej linii tramwajowej obsługującej Śródmieście i centrum Pragi.
2003.12.19. 522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Boznańskiej – Strąkowa – Znana – ZNANA.) – Górczewska – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Stromej.
2003.12.20. 159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – św. Bonifacego – STEGNY.)
Zakończenie objazdu ul. Statkowskiego.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – ... – TARGÓWEK.)
Połączenie linii wraz z zakończeniem objazdu ul. Statkowskiego.
362 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁAZIENKOWSKA - przekształcenie przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 159).
• PL. ZAWISZY 16 - zmiana oznaczenia na PL. ZAWISZY 15.
• TARCZYŃSKA 01 - zmiana oznaczenia na PL. ZAWISZY 07.
• TARCZYŃSKA 02 - zmiana oznaczenia na PL. ZAWISZY 16.
• DW. WILEŃSKI 02 - zmiana oznaczenia na ZĄBKOWSKA 06.
• DW. GDAŃSKI 07 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 500).
• DW. GDAŃSKI 05 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 500).
2003.12.20.
godz. 12.00.
M1 linia metra zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Otwarcie stacji DWORZEC GDAŃSKI.
2003.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2003.12.31. 640 linia tramwajowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Waszyngtona – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY. Okresowe wprowadzenie kursowania przez cały tydzień.
2003.12.??. 173 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – STARA MIŁOSNA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu modernizacji ul. Armii Krajowej w Wesołej.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (NŻ) (→HUTA), WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Sikorskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Sikorskiego – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA.)
2003.12.??. WOLA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
(Stara trasa: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.)
Przedłużenie trasy w rejon Ulrychowa i Koła. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2003.??.??. ATMA linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK (STYLOWA).)

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2003 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 2003 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 2003 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.