data linia rodzaj zmiana uwagi
2002.01.01. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja kursowania w dni powszednie.
2002.01.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KIJOWSKA 02 i 07 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 718 i 805).
• ZĄBKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 718 i 805).
• KOSMOWSKIEJ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 718 i 805).
• JÓRSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 718 i 805).
• KOŚCIELISKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 718 i 805).
• TUŻYCKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 718 i 805).
• KANAŁ ŻERAŃSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 723 i 801).
• KONWALIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 723 i 801).
• PŁOCHOCIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 723 i 801).
• OBRAZKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 723 i 801).
• PODRÓŻNICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 723 i 801).
• DROGOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 723 i 801).
2002.01.12. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem generalnego remontu wiaduktu w ciągu Alej Jerozolimskich nad torami kolejowymi.
130 linia autobusowa zwykła stała ŚMIGŁOWCA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Dickensa – Drawska – Śmigłowca – ŚMIGŁOWCA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Aleje Jerozolimskie – ... – WILANÓW.)
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska) – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).)
187 linia autobusowa zwykła stała ŚMIGŁOWCA – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Dickensa – Drawska – Śmigłowca – ŚMIGŁOWCA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – ... – STEGNY.)
191 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka (powrót: Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – ... – NOWE WŁOCHY.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, HYNKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, ŚMIGŁOWCA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, ..., TARGÓWEK.)
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
E-5 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ) (→GOCŁAW), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA (→URSUS), HYNKA (NŻ), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, ..., GOCŁAW.)
2002.01.17. PL. ZAWISZY

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC ZAWISZY.).
Przystanki: PL. ZAWISZY, DW. ZACHODNI, CH REDUTA.
Uruchomienie linii łączącej hipermarket Carrefour w Alejach Jerozolimskich z węzłem przesiadkowym na pl. Zawiszy. Obsługa: Mobilis. Linia bezpłatna.
2002.01.19.
2002.01.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Woronicza do pętli SŁUŻEWIEC) w związku z awarią sieci cieplnej w rejonie skrzyżowania ul. Marynarskiej i ul. Suwak.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
17. HUTA – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
205. SŁUŻEWIEC – Taśmowa – Marynarska – Wołoska – Bytnara – Baszty – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SLUŻEWIEC. [Linia jednokierunkowa.]
2002.01.21. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie podjazdów do nieczynnego wiaduktu w celu utrzymania obsługi komunikacyjnej stacji WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE.
191 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka (powrót: Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka (powrót: Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
203 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). Uruchomienie linii uzupełniającej.
2002.01.21. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
16, 44, 46, 47, 302, 307, 308, 322, 356, 359, 384, 394, 401, 404, 413, 415, 416.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

2002.01.25. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: ŚMIGŁOWCA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Dickensa – Drawska – Śmigłowca – ŚMIGŁOWCA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Drawską i Śmigłowca i skierowanie do nowej pętli położonej przy Centrum Handlowym "Reduta". Wprowadzenie podjazdów do nieczynnego wiaduktu w celu utrzymania obsługi komunikacyjnej stacji WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE.
187 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: ŚMIGŁOWCA – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szczęśliwicka – Dickensa – Drawska – Śmigłowca – ŚMIGŁOWCA.) – Grzymały-Sokołowskiego – ... – STEGNY.)
2002.02.01. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Przejęcie odcinka trasy wycofanej z ul. Modzelewskiego linii 117.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Przejęcie odcinka trasy likwidowanej linii 165 w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli zlokalizowanych w rejonie al. Wilanowskiej oraz ciągu Wałbrzyska - al. Lotników. Zastąpienie na odcinku Woronicza - Metro Wilanowska przez linię 107.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Złota – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Żelazna) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z bardzo złym stanem technicznym wiaduktu w ul. Żelaznej nad torami kolejowymi.
165 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER.) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
Minimalne wykorzystanie przez pasażerów na odcinku Puławska / Wałbrzyska - Dw. Centralny. Przejęcie trasy przez linie 117 (w relacji Mokotów - Wilanów) i 148 (na ciągu ulic Kazimierzowskiej i Krasickiego).
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Kolejowa – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Mireckiego – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – ... – PIASKI MSW.)
Wycofanie z podjazdu pod budynek gazowni na ul. Kolejowej.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-17) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – STAROSTWO POWIATOWE.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – ... – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.)
Likwidacja podjazdów pod budynek gazowni na ul. Kolejowej, zmiana przystanku krańcowego, ograniczenie godzin kursowania.
FORT WOLA linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH FORT WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, SZELIGOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, OS. GÓRCZEWSKA, GÓRCE, KAZUBÓW, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, KAZUBÓW, CZUMY, HALA WOLA, FORT WOLA.)
Niewielka frekwencja.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WROTKOWA - zmiana nazwy na PASZKOWSKIEGO.
• SZPITAL MSW - zmiana nazwy na SZPITAL MSWiA.
• KŁOBUCKA-MPRI - zmiana nazwy na KŁOBUCKA-PRI.
• ESTRADY-CPN - zmiana nazwy na KAMPINOSKA.
2002.02.02. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: (W dni świąteczne: REDUTOWA – Redutowa – ...)

KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – ... – OKĘCIE.)
Wprowadzenie we wszystkie dni tygodnia tras obowiązujących w dni powszednie w związku z przywróceniem przejezdności ul. Newelskiej.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.
(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – ... – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...))
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SUWALSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego obowiązującego w dni świąteczne (dotyczy linii 169).
2002.02.04. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
16, 44, 46, 47, 302, 307, 308, 322, 356, 359, 384, 394, 401, 404, 413, 415, 416.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

191 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka (powrót: Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Popularna – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Korekta trasy objazdowej.
2002.02.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAWISZY 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150).
2002.02.11. 312 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Oficjalna likwidacja linii.
2002.02.16. 164 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Niektóre kursy ok. godz. 8.00: SADYBA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (zawrotka) – Przyczółkowa – WILANÓW.)
(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Glebowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.)
Przedłużenie trasy.
2002.02.19. 177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska) – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).)
Korekta tras objazdowych w związku z wybudowaniem przez Zarząd Dróg Miejskich przystanku autobusowego w Al. Jerozolimskich za skrzyżowaniem z ul. Łopuszańską w kierunku Piastowa.
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje JerozolimskieMichałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), HYNKA (NŻ), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.)
2002.02.25. PL. ZAWISZY

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC ZAWISZY.).
Przystanki: PL. ZAWISZY, DW. ZACHODNI, CH REDUTA.
Likwidacja linii PL. ZAWISZY i uruchomienie dwóch nowych linii okrężnych dowożących mieszkańców Ochoty oraz Woli. Obsługa: Mobilis. Linie bezpłatne.
WOLA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
Przystanki: CH REDUTA, PKP KASPRZAKA, PŁOCKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, DW. CENTRALNY, PL. NARUTOWICZA, DW. ZACHODNI, CH REDUTA.
OCHOTA

CH REDUTA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.
Przystanki: CH REDUTA, HALA MERA, HALA KOPIŃSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., AKADEMIA MEDYCZNA, PRUSZKOWSKA, DICKENSA, HOTEL VERA, HALA MERA, CH REDUTA.
2002.03.01. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Mehoffera – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Korekta trasy w celu usprawnienia połączenia Choszczówki z Tarchominem.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, PL. GRUNWALDZKI (NŻ), RONDO "RADOSŁAWA", ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→KIERBEDZIA), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – CHEŁMSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, ..., CHEŁMSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku ze złym stanem wiaduktu na ul. Powązkowskiej i wycofaniem stamtąd autobusów przegubowych.
2002.03.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. SPORTOWY - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 700).
2002.03.12.
ok. godz. 8.30.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie ruchu kołowego w ciągu Alej Jerozolimskich nad torami kolejowymi.
517 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), SOSNKOWSKIEGO (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, ŚMIGŁOWCA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, HYNKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, ..., TARGÓWEK.)
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje JerozolimskieMichałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
E-5 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), HYNKA (NŻ), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., PL. ZAWISZY, ..., GOCŁAW.)
203 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) RONDO DUDAJEWA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
(Stara trasa: WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Przedłużenie trasy w związku z likwidacją prowizorycznej zawrotki w rejonie stacji WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE.
2002.03.13. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Utrzymanie trasy skróconej jako stałej.
177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – ... – PRAŻMOWSKA.)
Utrzymanie trasy skróconej jako stałej.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – ... – STEGNY.)
Przywrócenie ruchu kołowego w ciągu Alej Jerozolimskich nad torami kolejowymi.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Przywrócenie ruchu kołowego w ciągu Alej Jerozolimskich nad torami kolejowymi.
203 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RONDO DUDAJEWA – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Przywrócenie ruchu kołowego w ciągu Alej Jerozolimskich nad torami kolejowymi.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – ... – NOWE WŁOCHY.)
Utrzymanie trasy skróconej jako stałej.
2002.03.25.
ok. godz. 14.00.
130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – WKD Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Likwidacja podjazdów do przystanku WKD ALEJE JEROZOLIMSKIE w związku z zamknięciem przez Zarząd Dróg Miejskich przystanku WKD AL.JEROZOLIMSKIE 52.
2002.03.25.
2002.04.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 22.00 - 4.00 ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z remontem torów.


16. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
19. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WIATRACZNA.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – PLAC GRUNWALDZKI (powrót: PLAC GRUNWALDZKI – Broniewskiego).
2002.04.01. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej specjalnej, obsługiwanej taborem historycznym linii tramwajowej z okazji drugiego dnia świąt Wielkanocnych.
2002.04.02. 177 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Regulska – Spisaka – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).)
Przedłużenie trasy na wniosek Urzędu Gminy Warszawa Ursus w celu rozszerzenia obsługi komunikacyjnej północno-wschodniej części Ursusa oraz poprawy obsługi nowej siedziby Urzędu Gminy przy pl. Czerwca 1976 roku i skomunikowania jej z południową częścią Ursusa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZM URSUS - zmiana nazwy na PL. CZERWCA 1976 R.
2002.04.06. 406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, PL. GRUNWALDZKI (NŻ), RONDO "RADOSŁAWA", ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→KIERBEDZIA), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem realizacji budowy Trasy Siekierkowskiej polegającym na oddaniu do ruchu przebudowanej jezdni zachodniej ul. Czerniakowskiej oraz zamknięciem połowy jezdni wschodniej tej ulicy na odcinku od ul. Chełmskiej do pl. Bernardyńskiego z jednoczesnym zamknięciem dla ruchu kołowego lewoskrętu z ul. Czerniakowskiej w ul. Chełmską. Przejęcie fragmentu trasy przez linię 522. Likwidacja kursów pozaszczytowych i sobotnich.
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.)
Skierowanie przez ul. Gagarina w związku ze skróceniem linii 406, przebudową ul. Czerniakowskiej i związaną z tym likwidacją lewoskrętu z ul. Czerniakowskiej w ul. Chełmską.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
2002.04.06.
2002.04.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II (na odcinku od pętli HUTA do ronda "Radosława") oraz na ul. Popiełuszki w związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu nad torami kolejowymi.


16. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
17. HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.
19. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – NOWOLIPKI (powrót: NOWOLIPKI – Nowolipki – Smocza – Anielewicza – aleja Jana Pawła II).
2002.04.10. 506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA (NŻ), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Wprowadzenie nowego przystanku przy Bibliotece Uniwersyteckiej na wniosek pasażerów i władz Biblioteki.
METRO NATOLIN

CH URSYNÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW.
(Stara trasa: CH URSYNÓW – ... – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – Gandhi – Dereniowa – ... – CH URSYNÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez wschodnią część Natolina i Imielina. Obsługa: PPKS Piaseczno. Linia bezpłatna.
2002.04.13.
2002.04.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II (na odcinku od pętli HUTA do ronda "Radosława") oraz na ul. Popiełuszki w związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu nad torami kolejowymi.


16. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
17. HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.
19. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki –l aleja Jana Pawła II – NOWOLIPKI (powrót: NOWOLIPKI – Nowolipki – Smocza – Anielewicza – aleja Jana Pawła II).
2002.04.13.
ok. godz. 19.00.
109 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska) – Kasprzaka – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Przywrócenie stałych tras w związku z otwarciem dla ruchu kołowego jezdni południowej ul. Górczewskiej na odcinku między ul. Sokołowską a ul. Młynarską.
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: KAROLIN – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska (powrót: Wolska – Płocka – Górczewska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – ... – TORWAR.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska) – Kasprzaka – ... – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ... CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PKP WOLA (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL (→OS. GÓRCZEWSKA), PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, ..., STEGNY.)
2002.04.15. 179 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową pl. Puławskiego.
2002.04.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP KOŁO - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 109, 155, 171, 190, 307, 384 i 394).
2002.04.21. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej specjalnej, obsługiwanej taborem historycznym linii tramwajowej z okazji Święta Warszawy.
2002.04.26.
godz. 21.00.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji ściekowej na ul. Chełmżyńskiej.
327 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.)
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, CODZIENNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, KLAMROWA (NŻ), WARSZAWSKA, POWSTAŃCÓW, KAWĘCZYN POD, SPB KAWĘCZYN, EC KAWĘCZYN (NŻ), STRAŻACKA (NŻ), OKULAROWA (→ŻERAŃ FSO), REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
2002.05.01. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Sezonowe wydłużenie trasy w dni świąteczne.
179 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
Podział na linie: 179 i uzupełniającą 206 na wniosek Urzędu Gminy Warszawa Ursynów.
Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SADY ŻOLIBORSKIE 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 520).
• POWSIN - zmiana nazwy przystanku na POWSIN PARK KULTURY.
2002.05.06. 206 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Wydzielenie z linii 179 linii łączącej Mokotów z Ursynowem.
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.)
Połączenie z linią 159.
704 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ... – Wesoła: Trakt Lubelski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów zgodnie z ustaleniami z Urzędem Miasta Wesoła.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(Co drugi kurs: ... – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Wesoła: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.)

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
Wydłużenie trasy wybranych kursów w dni powszednie zgodnie z ustaleniami z Urzędem Miasta Wesoła.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • AXENTOWICZA - zmiana nazwy przystanku na WIERZCHOWSKIEGO.
• TORFOWA - zmiana nazwy przystanku na WESOŁA.
2002.05.11.
2002.05.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (kraniec w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2002.05.16. 189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – ... – SADYBA.)
Przywrócenie trasy przez ul. Chrobrego w związku z zakończeniem remontu wiaduktu.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, PL. GRUNWALDZKI (NŻ), RONDO "RADOSŁAWA", ANIELEWICZA, ..., METRO POLITECHNIKA.)
Powrót na starą trasę przez ul. Powązkowską w związku z pracami drogowymi w ul. Krasińskiego oraz zmniejszeniem frekwencji - skierowanie do obsługi linii wyłącznie autobusów 12-metrowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOPUSZAŃSKA 03 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 129 i 189).
2002.05.18. 102 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Oddanie do użytku nowego krańca autobusowego DWORZEC CENTRALNY.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – ... – TARGÓWEK.)
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, ..., TARGÓWEK.)
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN. (→EMILII PLATER), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., NATOLIN PŁN.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ..., NOWODWORY.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA (NŻ), CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., CZD, MIĘDZYLESIE.)
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – aleja Niepodległości – ... – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAMKOWY O1 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 160 i 192).
• GOTARDA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 192).
2002.05.18.
2002.05.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na pętli HUTA (część północna) w związku z pracami torowymi.


6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.
15. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – OKĘCIE.
17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.
27. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – CMENTARZ WOLSKI.
203. HUTA – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA. [Linia jednokierunkowa.]
2002.05.25.
2002.05.26.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trasa Brzeska – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA.
Przystanki: PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, PŁOWIECKA, KAJKI, SZOSA LUBELSKA, GÓRASZKA, WIĄZOWNA.
Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
2002.06.01. 141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: MARYSIN – ... – most Łazienkowski – Czerniakowska – aleja Witosa (powrót: aleja Witosa – Idzikowskiego – Czerniakowska) – Sobieskiego – św. Bonifacego – ... – BOKSERSKA.)
Korekta trasy w związku z potrzebą zwiększenia podaży miejsc pasażerskich na ul. Chełmskiej po wycofaniu z niej autobusów linii 522.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
Zawieszenie kursów pozaszczytowych i sobotnich.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
2002.06.01. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka.
2002.06.01.
2002.06.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na pętli HUTA (część północna) w związku z pracami torowymi.


6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.
15. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – OKĘCIE.
17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.
27. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – CMENTARZ WOLSKI.
203. HUTA – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA. [Linia jednokierunkowa.]
2002.06.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • JANOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Hubala-Dobrzańskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Janowskiego, w kierunku krańca OS. GÓRCZEWSKA (dotyczy linii 714).
2002.06.08.
2002.06.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na pętli HUTA (część północna) w związku z pracami torowymi.


6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.
15. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – OKĘCIE.
17. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – SŁUŻEWIEC.
27. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – CMENTARZ WOLSKI.
203. HUTA – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – HUTA. [Linia jednokierunkowa.]
2002.06.15.
2002.06.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pętli PIASKI) w związku z pracami torowymi.


16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
22. PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2002.06.17. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WSPÓŁCZESNA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Ostródzkiej przy osiedlu Viking II (dotyczy linii 134).
2002.06.18.
2002.07.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 22.35 - 4.00 oraz w dniach 22-23 czerwca, 29-30 czerwca i 6-7 lipca przez cały dzień ruchu tramwajowego na ul. Okopowej w związku z remontem torów.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
204. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO.
2002.06.22. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Puławska – Odyńca – Wołoska – Woronicza – ... – METRO WILANOWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu zapewnienia bezpośredniego dojazdu do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA z osiedli "Domaniewska" i "Modzelewskiego" oraz z rejonu ul. Woronicza.
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→BOKSERSKA), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Orzycka – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ..., BOKSERSKA.)
Korekta trasy w związku z wystąpieniami pasażerów w sprawie poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli "Domaniewska" i "Modzelewskiego".
2002.06.24. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
118, 178, 301, 302, 307, 308, 322, 326, 327, 356, 384, 394, 401, 404, 413, 415, 416, 445, 460, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

2002.06.27. 119 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.)
Korekta trasy w celu przywrócenia połączenia ul. Chełmskiej z centrum po wycofaniu z Czerniakowa linii 406 i skierowaniu przez ul. Gagarina linii 522.
2002.06.29. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Uruchomiono na okres letni turystyczną, obsługiwaną przez tabor zabytkowy linię T. Jej trasę zmodyfikowano w stosunku do poprzednich lat, kierując ją dodatkowo przez rejony Muranowa. Linia jednokierunkowa.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Stawki – Lewartowskiego – Zamenhofa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Agrykola – ŁAZIENKI – Agrykola – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.)
Przedłużenie trasy wraz z likwidacją podjazdów do prowizorycznej pętli na Agrykoli.
702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego (powrót: Batorego – Olszowa – Przewoska – Batorego) – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki) – Wawerska – OTWOCK WAWERSKA.

(W dni świąteczne: ... – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).)
Korekta trasy w związku z potrzebą skierowania do obsługi linii 702 w soboty i dni wolne od pracy autobusów wielkopojemnych, przy jednoczesnym braku możliwości zawracania tego typu autobusów na krańcu WAWERSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KS SPÓJNIA - uruchomienie przystanku warunkowego obowiązującego tylko w dni świąteczne w związku z zawieszeniem kursowania linii 118 (dotyczy linii 506).
2002.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
1, 19, 21, 44, 46, 47.

• Zawieszenie kursowania kursów wariantowych linii:
704.

4 linia autobusowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: POTOCKA – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Rozpoczęcie ostatniego etapu budowy wschodniej jezdni ulicy Waryńskiego na odcinku między Puławską a rondem Jazdy Polskiej - wytyczenie zjazdu z Puławskiej w ulicę Waryńskiego (gotową jezdnię na północ od Batorego) oraz przebudowa przejazdu przez tory tramwajowe i likwidacja przejazdu jezdnią ulicy Puławskiej w kierunku południowym - od strony placu Unii Lubelskiej (zredukowanie jezdni do roli lokalnego dojazdu do "Supersamu"). Skierowanie na trasy objazdowe.
18 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
35 linia autobusowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: PIASKI – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Stawki – Lewartowskiego – Zamenhofa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Sezonowe przywrócenie kursowania w dni powszednie.
206 linia autobusowa zwykła stała PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Dolina Służewiecka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Tymczasowe wydłużenie trasy wraz z wprowadzeniem kursowania we wszystkie dni tygodnia.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA. Wakacyjne zwieszenie kursowania w dni świąteczne.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 6-16) (komunikacja miejska miasta Legionowo) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – STAROSTWO POWIATOWE.)
Wakacyjne zawieszenie linii.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŁOMIANKI SZKOLNA – Warszawska – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Warszawa: Trenów – Estrady – MOŚCISKA.)
Wakacyjne zawieszenie linii.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MORSKIE OKO - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 505 i 524).
• MALCZEWSKIEGO - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 505 i 524).
• BUKOWIŃSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 505 i 524).
• NORWIDA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 717).
2002.07.08.
ok. godz. 21.00.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – ... – SPARTAŃSKA.)
Korekta trasy na terenie Mokotowa w związku ze zmianą funkcji jezdni zachodniej ul. Puławskiej pomiędzy pl. Unii Lubelskiej a ul. Waryńskiego z przelotowej na lokalną.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – ... – SADYBA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z przebudową układu drogowego w rejonie pl. Puławskiego oraz zamknięciem przejazdu z ul. Waryńskiego w ul. Goworka.
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska) – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – ... – STEGNY.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – ... – WILANÓW.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – ... – WILANÓW.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – ... – SADYBA.)
2002.07.17. 510 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY.)
Zamknięcie rampy wjazdowej na pętlę DW. CENTRALNY.
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy związana z przebudową ul. Słomińskiego w związku z budową stacji metra DWORZEC GDAŃSKI.
2002.07.18. 127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekty tras związane z przebudową ul. Słomińskiego w związku z budową stacji metra DWORZEC GDAŃSKI.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – ... – NOWODWORY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. GDAŃSKI 07 - czasowa likwidacja przystanku (dotyczy linii 103).
2002.07.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BASENY INFLANCKA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 103).
2002.07.25.
ok. godz. 11.00.
727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Przemysłowa – Bobrowiecka – Główna – Piaseczno: Główna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem wiaduktu w Piasecznie oraz zamknięciem ul. Kościuszki.
2002.07.30.
godz. 21.00.
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – WaryńskiegoBoya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – ... – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, ..., STEGNY.)
Przekazanie do ruchu wschodniej jezdni ul. Waryńskiego na odcinku od skrzyżowania Goworka / Puławska do ul. Boya.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – WaryńskiegoBoya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – ... – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, ..., WILANÓW.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN. (→EMILII PLATER), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, ..., NATOLIN PŁN.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – WaryńskiegoBoya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Belwederska – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – WaryńskiegoBoya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Gagarina – ... – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, ..., WILANÓW.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, ..., BOKSERSKA.)
2002.07.30.
ok. godz. 22.00.
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem sieci cieplnej i zamknięciem dla ruchu kołowego jezdni północnej ul. Wolskiej od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Wieluńskiej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska) – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
2002.07.??. WOLA

HALA POLSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) HALA POLSKA – Kolejowa – Towarowa – Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – Żelazna – Twarda – Srebrna – Towarowa – Kolejowa – HALA POLSKA. Uruchomienie dwóch linii bezpłatnych łączących Wolę i Ochotę z Halą Polską położoną przy ul. Kolejowej.
OCHOTA

HALA POLSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) HALA POLSKA – Kolejowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Żelazna – aleja Solidarności – Towarowa – Kolejowa – HALA POLSKA.
2002.08.01. 212 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, DT WOLA, PKP KASPRZAKA, REDUTA WOLSKA, CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 58 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 17.30 - 19.00 (linia 212) i 14.30 - 20.30 (linie 222 i 270).
222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ZTM uruchomił obsługiwaną taborem zabytkowym linię W, pozwalającą na dojazd do Cmentarza Powstańców na Woli.
2002.08.01. 4 linia autobusowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: POTOCKA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.)
Zakończenie przebudowy torowiska w rejonie zbiegu ul. Waryńskiego i Puławskiej.
18 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
35 linia autobusowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: PIASKI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
206 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – Dolina Służewiecka – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.)
Przekształcenie linii w stałą wraz ze zmianą oznaczenia.
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
ŻOLIBORZ

CH BEMOWO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – CH BEMOWO. Uruchomienie bezpłatnej linii dowozowej dla mieszkańców Żoliborza i Bielan do hipermarketu Carrefour przy ul. Powstańców Śląskich. Obsługa: Kris-Tour jednym Mercedesem O405.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MORSKIE OKO - likwidacja przystanku (dotyczy linii 505 i 524).
• MALCZEWSKIEGO - likwidacja przystanku (dotyczy linii 505 i 524).
• BUKOWIŃSKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 505 i 524).
2002.08.10. 709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej południowo-wschodniej części miasta Piaseczno po zamknięciu dla ruchu kołowego wiaduktu w ciągu ul. Sienkiewicza nad linią kolejową Warszawa - Radom i wycofaniem z centrum Piaseczna linii 727. Trasa pozostaje jako stała.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOJSKA POLSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Jana Pawła II, za skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego, w obu kierunkach (dotyczy linii 709).
• DWORCOWA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Dworcowej, za skrzyżowaniem z ul. Jana Pawła II, w kierunku krańca PKP PIASECZNO (dotyczy linii 709).
• POWSTAŃCÓW WARSZAWY 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jana Pawła II, za skrzyżowaniem z ul. Powstańców Warszawy, w kierunku Warszawy (dotyczy linii 709).
• SZKOLNA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Chyliczkowskiej, między ul. Warszawską a ul. Zgoda, w kierunku Warszawy (dotyczy linii 709).
2002.08.12. 139 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Zawieszenie linii w związku z przebudową ul. Borowej, brakiem możliwości technicznych kursowania tą ulicą autobusów w czasie prac drogowych oraz brakiem alternatywnej trasy dojazdu do Ogrodu Botanicznego.
2002.08.14.
ok. godz. 21.00.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Gagarina – ... – SADYBA.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie pl. Puławskiego.
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska) – Gagarina – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – ... – WILANÓW.)
501 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – ... – STEGNY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Belwederska – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego) – Gagarina – ... – WILANÓW.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Gagarina – ... – SADYBA.)
2002.08.14. 601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
Korekty tras w celu poprawy warunków eksploatacji krańca DW. CENTRALNY w porze nocnej oraz zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie ul. Emilii Plater.
602 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – Modzelewskiego – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – ... – OSIEDLE KABATY.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – ... – BOKSERSKA.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – OSIEDLE KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – ... – FALENICA.)
609 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – ... – BUKÓW.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa (powrót: Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – SADYBA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – ... – WĘDKARSKA.)
2002.08.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • FIELDORFA-WISŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na Wale Miedzeszyńskim przy ul. Fieldorfa (dotyczy linii 146).
2002.08.26. 106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem remontu sieci cieplnej i otwarciem dla ruchu kołowego jezdni północnej ul. Wolskiej od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Wieluńskiej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
2002.09.01. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Szpital (pętla) – Konopnickiej – Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – ...
Przystanki: ..., PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL, PALMIRY, POCIECHA.)
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2002.09.02. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
19, 21, 44, 46, 47, 118, 301, 302, 307, 308, 322, 326, 356, 384, 394, 401, 415, 416, 445, 460, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5, ŁD.

• Przywrócenie kursów wariantowych linii:
164, 704.

100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Stawki – Lewartowskiego – Zamenhofa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Wiejska – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Zawieszenie kursowania w dni powszednie.
148 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – ... – SPARTAŃSKA.)
Przedłużenie trasy w związku z potrzebą rozszerzenia obsługi komunikacyjnej Młocin, Cmentarza Północnego oraz Wrzeciona.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Sezonowe zawieszenie kursowania.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Kolejowa – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Kompleksowa zmiana tras wszystkich linii wraz z likwidacją niektórych przystanków w celu uproszczenia przebiegu i przyspieszenia czasu przejazdu pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi a centrum. Ograniczenie kursowania trzech linii do dni powszednich i sobót wraz z uruchomieniem jednej uniwersalnej linii świątecznej.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona północna) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – LEGIONOWO PKP.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – STAROSTWO POWIATOWE.)
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Łomianki) ŁOMIANKI SZKOŁA – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – ŁOMIANKI SZKOŁA.
(Stara trasa: ŁOMIANKI SZKOŁA – Szkolna – Warszawska – Wiślana (powrót: Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – ŁOMIANKI SZKOŁA.) – Akacjowa – Partyzantów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – MOŚCISKA SZKOŁA.)
Wycofanie z Mościsk w związku z nikłą frekwencją. Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KS SPÓJNIA 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 506).
• POŻARYSKIEGO 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy ul. Pożaryskiego przed skrzyżowaniem z ul. Żegańską (dotyczy linii 125 i 525).
2002.09.05. 327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW. Przywrócenie kursowania na trasie objazdowej wraz z ograniczeniem kursowania do godzin szczytu.
2002.09.06. 139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY. Przywrócenie kursowania po zakończeniu remontu nawierzchni ul. Borowej.
2002.09.11. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki) – Wawerska – OTWOCK WAWERSKA.

(W dni świąteczne: ... – Matejki – Andriollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).)
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Rycerska – Okrzei – Batorego (powrót: Batorego – Olszowa – Przewoska – Batorego) – Matejki – ... – OTWOCK WAWERSKA / OTWOCK URZĄD MIASTA.)
Wycofanie z ulic Olszowej i Przewoskiej w Otwocku w związku z wybudowaniem nowej zatoki przystankowej na ul. Batorego.
2002.09.19. 145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem budowy kanalizacji ściekowej na ul. Chełmżyńskiej.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Grochowska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, CODZIENNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, KLAMROWA (NŻ), WARSZAWSKA, POWSTAŃCÓW, KAWĘCZYN POD, SPB KAWĘCZYN, EC KAWĘCZYN (NŻ), STRAŻACKA (NŻ), STRAŻACKA-MAGAZYNY (NŻ), STĘŻYCKA (NŻ), REKRUCKA (NŻ), OKULAROWA, REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.
Utrzymanie trasy objazdowej do czasu uruchomienia mostu Siekierkowskiego wraz z wprowadzeniem dodatkowych przystanków.
2002.09.21. 201 linia autobusowa zwykła (uzupełniająca) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec). Uruchomienie dwóch linii dowozowych w związku z uroczystością oddania do użytku Trasy Siekierkowskiej na odcinku: Wisłostrada - Wał Miedzeszyński. Kursy w godz. 13-23.
203 linia autobusowa zwykła (uzupełniająca) WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – MOST SIEKIERKOWSKI.
204 linia autobusowa zwykła (uzupełniająca) MOST SIEKIERKOWSKI – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). Uruchomienie jednokierunkowej linii uzupełniającej dla zapewnienia sprawnego odwozu uczestników uroczystości po jej zakończeniu. Kursy w godz. 22-23.
2002.09.23. 143 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
Otwarcie dla ruchu zachodniego odcinka Trasy Siekierkowskiej wraz z mostem. Przejęcie odcinka trasy linii 327 w Wygodzie.
301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Gagarina – Czerniakowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – ... – WIATRACZNA.)
Skierowanie wzdłuż nowootwartego odcinka Trasy Siekierkowskiej (od skrzyżowania z ul. Czerniakowską do Wału Miedzeszyńskiego).
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.

(Dwa kursy: ... – Białołęcka – Brzeziny – Białołęcka – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.)
Wprowadzenie dwóch wydłużonych kursów na wniosek Urzędu Gminy Warszawa Białołęka w celu zapewnienia dowozu dzieci do gimnazjum.
327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej - zastąpienie na ul. Chełmżyńskiej przez linię 143.
404 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
Przystanki: OS. OSTROBRAMSKA, TARNOWIECKA, ŁUKOWSKA (NŻ), PL. SZEMBEKA, WIATRACZNA, OS. MAJDAŃSKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, MIĘDZYNARODOWA, SASKA, ROZBRAT, PL. NA ROZDROŻU, MARSZAŁKOWSKA (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→OS. OSTROBRAMSKA), METRO POLITECHNIKA (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.)
Połączenie linii.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – ... – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, ..., SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ..., REMBERTÓW AON.)
419 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.)
Oficjalna kasacja linii - przejęcie sezonowych świątecznych kursów do Powsina przez linię 130.
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, CODZIENNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, KLAMROWA (NŻ), WARSZAWSKA, POWSTAŃCÓW, KAWĘCZYN POD, SPB KAWĘCZYN, EC KAWĘCZYN (NŻ), STRAŻACKA (NŻ), SZYMAŃSKIEGO (NŻ), RAFII (→MARYSIN), OKULAROWA (→ŻERAŃ FSO), REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Warszawa: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ..., STRAŻACKA (NŻ), STRAŻACKA-MAGAZYNY (NŻ), STĘŻYCKA (NŻ), REKRUCKA (NŻ), OKULAROWA, REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.)
Przywrócenie stałej trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZAMIENIECKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 525).
• MEISSNERA 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 147).
• MEISSNERA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Fieldorfa za skrzyżowaniem z ul. Meissnera - w kierunku Wału Miedzeszyńskiego (dotyczy linii 143, 147 i 301).
• SIEKIERKI SANKTUARIUM 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Trasie Siekierkowskiej w rejonie Sanktuarium na Siekierkach (dotyczy linii 143 i 301).
• MAŁE SIEKIERKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Trasie Siekierkowskiej w węźle z projektowaną ul. Czerniakowską-bis (dotyczy linii 143 i 301).
• POD CZERNIAKÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Trasie Siekierkowskiej w rejonie Pracowniczych Ogródków Działkowych "Czerniaków" (dotyczy linii 143 i 301).
• AL. WITOSA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na al. Witosa w węźle z ul. Czerniakowską - w kierunku ul. Sobieskiego (dotyczy linii 143).
• AL. WITOSA 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na Trasie Siekierkowskiej w węźle z ul. Czerniakowską - w kierunku mostu Siekierkowskiego (dotyczy linii 143 i 301).
• BARTOSZKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na al. Witosa w rejonie skrzyżowania z projektowaną ul. Beethovena oraz ul. Bartoszka (dotyczy linii 143).
• TOR STEGNY 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na al. Witosa za skrzyżowaniem z ul. Sobieskiego - w kierunku ul. Czerniakowskiej (dotyczy linii 143).
• FIELDORFA - zmiana nazwy przystanku na BORA-KOMOROWSKIEGO.
• KOSMATKI - zmiana nazwy przystanku na MOST SIEKIERKOWSKI.
• FIELDORFA-WISŁA - zmiana nazwy przystanku na FIELDORFA.
2002.09.28. 113 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez Blizne wszystkich kursów w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ciągu ulic Łaszczyńskiego - Graniczna - Przejazd.
Linia jednokierunkowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • FOKSAL 02 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku Muranowa) (dotyczy linii 111).
2002.09.28.
godz. 22.00.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec (powrót: Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z pracami drogowymi przy tunelu na Wybrzeżu Kościuszkowskim.
362 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
2002.09.??. WOLA

HALA POLSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HALA POLSKA – Kolejowa – Towarowa – Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – Żelazna – Twarda – Srebrna – Towarowa – Kolejowa – HALA POLSKA.)
Likwidacja obu linii z powodu niewielkiej frekwencji.
OCHOTA

HALA POLSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HALA POLSKA – Kolejowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Żelazna – aleja Solidarności – Towarowa – Kolejowa – HALA POLSKA.)
2002.10.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
1, 178.

122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – ... – SPARTAŃSKA.)
Wycofanie z ul. Boya.
140 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Łabiszyńska) – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Łabiszyńska – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Radzymińska – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Radzymińska – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Łabiszyńska) – Malborska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wycofanie z ul. Radzymińskiej w Markach.
163 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Niektóre kursy ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Podział linii na wniosek Urzędu Gminy Warszawa-Wilanów.
164 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Jeden kurs ok. godz. 7.30: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla (powrót: Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – WILANÓW.) – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.)
(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.)

(Niektóre kursy ok. godz. 8.00: SADYBA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – WILANÓW.)
345 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Armii Krajowej – most Grota Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN. Połączenie linii wraz z przekształceniem w linię zwykłą i zmianą oznaczenia w celu utworzenia postulowanej przez pasażerów bezpośredniej relacji obwodowej w północnej części miasta.
413 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, KONDRATOWICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY (→BRÓDNO PODGRODZIE), BIELAŃSKA.)
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, CODZIENNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, KLAMROWA (NŻ), WARSZAWSKA, POWSTAŃCÓW, KAWĘCZYN POD, SPB KAWĘCZYN, EC KAWĘCZYN (NŻ), STRAŻACKA (NŻ), SZYMAŃSKIEGO (NŻ), RAFII (→MARYSIN), OKULAROWA (→ŻERAŃ FSO), REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.)
409 linia autobusowa przyspieszona stała
(kursuje w godz. 7-18)
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.)
Korekta trasy w związku z licznymi postulatami niezadowolonych z wrześniowych zmian pasażerów.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) TOPOLOWA – aleja Legionów – Złota – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona północna) – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
Przedłużenie trasy w rejon północnego Legionowa, korekta trasy na terenie centrum celu ułatwienia dojazdu do targowiska przy ul. Jagiellońskiej.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – HUSARSKA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – ... – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – LEGIONOWO PKP.)
Skrócenie trasy.
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.)
Przywrócenie komunikacji miejskiej w dni świąteczne w rejonie dworca PKP i Bukowca.
ŁZ linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa). Testowe uruchomienie linii autobusowej łączącej Warszawę z Dąbrową poprzez Buraków z pominięciem centrum Łomianek.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BASENY INFLANCKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 103).
• ŁUCZNICZA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (w kierunku Wilanowa) (dotyczy linii 163).
2002.10.03. 607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – most Gdański – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Miodowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z modernizacją nawierzchni ul. Szymanowskiej (na odcinku między ul. Słomińskiego a ul. Zakroczymską).
2002.10.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. NA ROZDROŻU - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii E-1 i E-2).
• WILANÓW - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku centrum) (dotyczy linii E-2).
2002.10.12. 184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: HUTA – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)
Przedłużenie trasy w związku z wycofaniem ze Szczęśliwic linii 384.
2002.10.14. 384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY-UKSW – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.)
Połączenie linii.
394 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
2002.10.21. 327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Marsa – Żołnierska – Strażacka – ... – SZATKOWNIKÓW.)
Przywrócenie starej trasy na wniosek Urzędu Gminy Warszawa-Rembertów.
2002.10.22. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – aleja Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Gerbera – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod BateriamiGołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Przemysłowa – Bobrowiecka – Główna – Piaseczno: Główna – Pod Bateriami – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Przywrócenie ruchu na wiadukcie w Piasecznie. Wprowadzenie objazdu ul. Sienkiewicza (na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Nadarzyńskiej) w związku z robotami drogowymi.
2002.10.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SKOROSZEWSKA - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Dzieci Warszawy przy skrzyżowaniu z ul. Skoroszewską (dotyczy linii 187, 191 i 605).
2002.10.26. URSUS

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PLAC CZERWCA 1976 R. – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PL. CZERWCA 1976 R., ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HERMANA, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW KINO BAŚŃ, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO.
Otwarcie hipermarketu Tesco w Piastowie wraz z uruchomieniem dwóch linii dowozowych (połączone z reorganizacją sieci linii bezpłatnych obsługujących hipermarket Tesco w Karolinie. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki.
PIASTÓW

PRUSZKÓW

TESCO PIASTÓW
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO – Pruszków: aleja Dwudziestolecia – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA.
URSUS

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OBROŃCÓW HELU – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: OBROŃCÓW HELU, SOSNKOWSKIEGO, SPISAKA (→URSUS), SIŁACZKI, ŚMIGIELSKA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, GOŁĄBKI (→PRUSZKÓW), PRZEJAZDOWA, TESCO KAROLIN.
(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – ... – TESCO KAROLIN.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW LELEWELA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., TESCO KAROLIN.)
Skrócenie trasy linii PIASTÓW do Ursusa oraz likwidacja linii PRUSZKÓW w związku z otwarciem hipermarketu Tesco w Piastowie i uruchomieniem nowych linii dojazdowych. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki.
PRUSZKÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PRUSZKÓW WKD – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – 3 Maja – Domaniew: droga nr 718 – Ołtarzew: Ceramiczna – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.)
2002.10.27. 173 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA. Przekształcenie kursów wydłużonych i skróconych linii 803 w nową linię 173 w związku z przyłączeniem miasta Wesoła do Warszawy.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) MARYSIN – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK (SZKOLNA) (powrót: SULEJÓWEK (SZKOLNA) – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK (SZKOLNA) (powrót: SULEJÓWEK (SZKOLNA) – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(Co drugi kurs: ... – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Wesoła: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec – STARA MIŁOSNA.)

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.))
2002.10.28. 402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA.
Przekształcenie dodatkowych kursów skróconych linii 704 w nową linię 402 w związku z przyłączeniem Wesołej do Warszawy.
704 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – HALINÓW.

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: ... – Wesoła: Trakt Brzeski – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA.))
2002.11.01.
2002.11.03.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
207 linia autobusowa cmentarna zwykła ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Słomińskiego) – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
DĄBROWA
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Brukowa – Kolejowa – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Żywiczna – Długa – Wiślana – Dolna – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
2002.11.01. 707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Warszawę z Cmentarzem Południowym w Antoninowie.
ŁZ linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa).)
Likwidacja testowych kursów w związku z niewystarczającą frekwencją.
2002.11.09.
2002.11.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego) w związku z pracami w tunelu Trasy W-Z.


12. NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
23. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA.
32. ANNOPOL – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.
203. OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA.
2002.11.12. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja kursów w dni powszednie.
2002.11.16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁUCZNICZA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (w kierunku Sadyby) (dotyczy linii 163).
2002.11.18. 359 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. Uruchomienie linii po dokonaniu uzgodnień z Urzędem Gminy Warszawa Wawer w związku z II etapem zmian po otwarciu Trasy Siekierkowskiej.
2002.11.25. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASTA KOŁODZIEJA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 134).
2002.12.01. 130 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CH REDUTA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie świątecznych wydłużonych kursów.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NAMYSŁOWSKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 127, 135, 176 i 308).
2002.12.02. 318 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Połączenie linii wraz z wprowadzeniem kursowania poza godzinami szczytu w związku z postulatami pasażerów dotyczącymi uruchomienia linii przyspieszonej w relacji Praga - Ursynów.
416 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: SUWALSKA, ŁABISZYŃSKA (→SUWALSKA), KLUB LIRA (→GOCŁAW), ŁOJEWSKA (→GOCŁAW), SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), POŻAROWA (NŻ), RONDO ŻABA, KOWIEŃSKA (NŻ), DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, MEISSNERA, AL. WITOSA, DOLINA SŁUŻEWIECKA (NŻ), NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: SUWALSKA, ..., ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→WILANÓW), OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→ULRYCHÓW), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – ... – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), ..., WILANÓW.)
Wypowiedzenie umowy dzierżawy przez właścicielkę nieruchomości przy ul. Olbrachta i wynikający z tego faktu brak możliwości użytkowania pętli REDUTOWA.
2002.12.07.
2002.12.08.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – POTOCKA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi specjalnej linii tramwajowej z okazji Mikołajek. Linia jednokierunkowa.
2002.12.09. 410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: ULRYCHÓW, GÓRALSKA (→GOCŁAW), OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→ULRYCHÓW), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: ULRYCHÓW (CH WOLA PARK) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
Przystanki: ULRYCHÓW, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→ULRYCHÓW), WILANÓW.)
Wycofanie z Wilanowa (połączenie z centrum realizują linie 519 i E-2) i skierowanie przez Saską Kępę na Gocław.
2002.12.12. 710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
Skierowanie przez obwodnicę Powsina w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu os. Patio.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. PATIO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 700 i 710).
• ANDRUTOWA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 700 i 710).
• PAŁACOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 710).
• PODBIPIĘTY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 710).
• DOMINIKAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 710).
• POMORSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych na terenie Piaseczna (dotyczy linii 727).
2002.12.14. 165 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Zmiana oznaczenia wraz ze skróceniem trasy.
305 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Łączyny – Wyczółki pętla (d. Fabryka Domów) – Łączyny – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne obowiązuje trasa skrócona: WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW) – Łączyny – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.))
193 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skrócenie trasy, przejęcie odcinka trasy w rejonie Natolina przez linie: 165 i 401.
206 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przekształcenie w linię szczytową 312 wraz z wycofaniem z ul. Puławskiej.
2002.12.14. 312 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – Dolina Służewiecka – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Uruchomienie linii z przekształconej linii 206 wraz z wycofaniem z ul. Puławskiej.
319 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. Uruchomienie linii (po zakończeniu budowy krańca PKP JEZIORKI) w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Zielonego Ursynowa.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→NATOLIN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→NATOLIN), SOSNKOWSKIEGO (→NATOLIN), ADAMIECKIEGO (→NATOLIN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW (NŻ) (→NATOLIN) [dwa razy dziennie rano], SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ, PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – aleja KEN).
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, ..., CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, MAGELLANA (→NATOLIN), URSYNÓW PŁD, METRO IMIELIN, POLINEZYJSKA (→NATOLIN), MIKLASZEWSKIEGO (→URSUS), SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO (→NATOLIN), WARCHAŁOWSKIEGO (→URSUS), CYNAMONOWA (→NATOLIN), STRYJEŃSKICH (→URSUS), BRACI WAGÓW (→URSUS), NATOLIN PŁN.)
Skierowanie przez ul. Rosoła w związku ze skróceniem trasy linii 193. Wprowadzenie dwóch nowych przystanków.
409 linia autobusowa przyspieszona stała
(w dni powszednie kursuje w godz. 7.00 - 18.00)
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
2002.12.18.
godz. 4-10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Górczewska (na odcinku od pętli CM. WOLSKI do pętli OS. GÓRCZEWSKA) w związku z zapadnięciem się podbudowy torowiska po awarii wodociągowej przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Szczotkarska.


8. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
46. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – ANNOPOL.
Z. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
2002.12.26. M linia tramwajowa specjalna (zwykła) POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 26 grudnia specjalnej linii tramwajowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2002.??.??. GOŁKÓW

AUCHAN MYSIADŁO
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO GOŁKÓW – Główna – Pod Bateriami – Stołeczna – Sienkiewicza – Kościuszki – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – Kościuszki) – Mysiadło: Puławska – MYSIADŁO AUCHAN.)
Likwidacja linii prawdopodobnie ze względu na niewielką frekwencję.
2002.??.??. 121 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH FORT WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA. Druga próba uruchomienia bezpłatnej komunikacji miejskiej obsługjącej Fort Wola - tym razem uruchomiono dwie linie oznaczone numerami 121 i 122 osobno obsługujące Jelonki oraz Bemowo.
122 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH FORT WOLA – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.
2002.??.??. 121 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH FORT WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.)
Likwidacja obu linii z powodu braku frekwencji.
122 linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH FORT WOLA – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.)
2002.??.??. ROJ-BUS

ZALESIE
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – PKP ZALESIE GÓRNE. Uruchomienie przez firmę "Roj-Bus" linii autobusowej łączącej Piaseczno i Zalesie z Warszawą.
2002.??.??. NOWODWORY

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) CH TARGÓWEK – Głębocka – Toruńska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Nowodwory – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – Toruńska – Głębocka – CH TARGÓWEK.
(zatrzymuje się na wszystkich przystankach)
Uruchomienie trzeciej bezpłatnej linii obsługującej rejon Tarchomina i Nowodworów. Obsługa: Kris-Tour.
2002.??.??. DW. WILEŃSKI

HIT STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – HIT STALOWA (powrót: HIT STALOWA – aleja Solidarności).)
Przejęcie sieci HIT przez grupę Tesco.
2002.??.??. DW. WILEŃSKI

TESCO STALOWA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – TESCO STALOWA (powrót: TESCO STALOWA – aleja Solidarności).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, TESCO STALOWA.
Przejęcie sieci HIT przez grupę Tesco. Linia bezpłatna.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2002 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 2002 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 2002 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.