data linia rodzaj zmiana uwagi
2001.01.01. 719 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (RYNEK). Uruchomienie linii łączącej Leszno z Warszawą.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 6-16) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – ... – Krasińskiego – Sobieskiego – Siwińskiego – Pałacowa – Królewska – Leśna – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Wycofanie z południowej części osiedla Sobieskiego, skierowanie przez rejon rozbudowywującego się Bukowca.
linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i w święta kursuje w godz. 8-18) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Stanisławów Drugi: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze: Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
Podział na linie 4W i 4Z w związku z wprowadzeniem wariantu do Wólki Radzymińskiej.
4W linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i w święta kursuje w godz. 8-18) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Topolowa – WÓLKA RADZYMIŃSKA SZKOŁA.
4Z linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i w święta kursuje w godz. 8-18) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Stanisławów Drugi: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze: Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE.
2001.01.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SŁOWACKIEGO 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Armii Krajowej pod estakadami w ciągu ul. Słowackiego (dotyczy linii 112).
• SŁOWACKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Armii Krajowej pod estakadami w ciągu ul. Słowackiego (dotyczy linii 112, 156 i 356).
• SŁOWACKIEGO 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Słowackiego nad al. Armii Krajowej (dotyczy linii 6, 15, 17 i 27).
2001.01.16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CIOŁKA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 112).
• OLBRACHTA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Górczewskiej za ul. Olbrachta (w kierunku centrum) (dotyczy linii 109, 155, 171, 384, 394, 407, 410, 507, 522, 523, 610 i E-2).
2001.01.20. 131 linia autobusowa zwykła stała ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
165 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER.) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – WILANÓW.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie linii w związku z otwarciem ostatniego odcinka Trasy Armii Krajowej (od ul. Powązkowskiej do ul. Górczewskiej) oraz w celu wykorzystania możliwości szybkiego przejazdu w/w ciągiem oraz zapewnienia bezpośredniego połączenia Tarchomina, Żoliborza, Ochoty, Woli i Mokotowa.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Maczka – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – ... – UTRATA.)
Skierowanie wzdłuż nowego odcinka al. Prymasa Tysiąclecia (od Powązkowskiej do Górczewskiej) w związku z niewielkim wykorzystaniem na ul. Okopowej.
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, DW. GDAŃSKI (→PL. TRZECH KRZYŻY), BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ..., PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, TARCHOMIN.
)
Przedłużenie trasy wzdłuż ulicy Światowida do pętli w rejonie ulicy Książkowej w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Nowodworów.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), STARE KABATY (→EMILII PLATER), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
Przeniesienie przystanku krańcowego w celu realizacji postulatu Miejskich Zakładów Autobusowych dotyczącego poprawy warunków socjalnych kierowców.
E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→BRÓDNO PODGRODZIE), CENTRUM, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA (NŻ), REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
2001.01.22. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
302, 308, 356, 359, 404, 413, 420.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

2001.01.23. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁYSAKOWSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 520).
2001.02.01. 167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...)
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Rakowiecka – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Przedłużenie trasy w związku z koniecznością poprawy obsługi komunikacyjnej Siekierek i zapewnienia bezpośredniego połączenia z centralną częścią Mokotowa, urzędem dzielnicy, linią metra oraz Ochotą i Wolą.
722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – ... – ZAGÓRZE SANATORIUM.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu budowy kanalizacji na ul. Wspólnej w Wesołej.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
(Stara trasa: MARYSIN – Kościuszkowców – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA / WOLA GRZYBOWSKA.)
2001.02.03. 703 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – SZAMOTY.)
Przedłużenie trasy do Kosowa.
727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władyslawów (pętla) – Wojska PolskiegoAntoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY.))
Wprowadzenie w wydłużonych kursach podjazdów do Władysławowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MAZURSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Okrzei w Otwocku (dotyczy linii 702).
• ORZECHOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego w Woli Gołkowskiej (dotyczy linii 727).
• KULESZÓWKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych w Kuleszówce (dotyczy linii 727).
• WÓLKA KOSOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 703).
• KOSÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowego dla linii 703).
2001.02.05. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
302, 308, 356, 359, 404, 413, 420.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

2001.02.17. 4 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Postępująca budowa stacji metra RATUSZ i związane z nią przebijanie przejścia podziemnego pod aleją Solidarności - zwężenie jezdni alei oraz zamknięcie torowiska skrętu na kierunku wschód-południe.
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – Stalowa (powrót: Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
2001.03.01. 174 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – ... – BOKSERSKA.)
Zamiana pętli (racjonalizacja wykorzystania krańców).
175 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.
(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka). Wydzielenie części kursów linii 608 i skierowanie ich wzdłuż Traktu Lubelskiego i Wału Miedzeszyńskiego.
806 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Okrzeszyn: Wiechy – OKRZESZYN.)
Przedłużenie trasy do Kępy Okrzewskiej.
2001.03.05. 204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stara trasa: OKOPOWA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – Stalowa (powrót: Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Korekta trasy w rejonie pętli tramwajowej na ul. Czynszowej.
312 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA. Uruchomienie linii uzupełniającej w celu odciążenia linii 512 na odcinku Szwedzka - Centrum po zawieszeniu kursowania linii tramwajowej 4.
609 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Milenijna – Pomorska – Milenijna – Światowida – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Światowida).)
Przywrócenie trasy podstawowej w rejonie ul. Mehoffera.
2001.03.06. 126 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Modlińska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Milenijna – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera).)
Przywrócenie trasy podstawowej w rejonie ul. Mehoffera.
2001.03.17. 13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zamknięcie dla ruchu trasy tramwajowej w al. Solidarności między al. Jana Pawła II a Dworcem Wileńskim związane z przygotowywaniem przejścia podziemnego pod al. Solidarności łączącego stację metra "RATUSZ" z placem Bankowym i budową nowej wysepki przystankowej dla tramwajów jadących w kierunku Woli.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – WIATRACZNA.)
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
43 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.)
46 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BANACHA – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
47 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
2001.03.17.
2001.03.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z budową kolektora ściekowego na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.
2001.03.18. 185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Gwiaździstej i zamknięciem przejazdu ul. Gwiaździstą od ul. Potockiej do wiaduktu al. Armii Krajowej.
2001.03.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SIŁACZKI - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii E-5).
2001.03.24.
2001.03.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z budową kolektora ściekowego na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.
2001.03.31.
2001.04.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z budową kolektora ściekowego na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.
2001.04.01. 110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Zamiana fragmentów tras w celu postulowanej przez pasażerów poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu ul. Arkuszowej.
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PL.PIŁSUDSKIEGO, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
Oficjalna kasacja linii.
513 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), LUBELSKA, AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), PKP STADION, JARACZA, SOLEC, CZERNIAKOWSKA (→DW. WSCHODNI), KSIĄŻĘCA (→OS. KABATY), PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Powiśla i rejonu Dworca Wschodniego.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. KONSTANCJA - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Warszawskiej w Bielawie (dotyczy linii 139, 700, 710 i 724).
• PARLAMENTARNA - uruchomienie przystanku warunkowego w Dawidach Bankowych (dotyczy linii 715).
• PODBIPIĘTY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 139).
2001.04.05. 103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – ... – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z pracami drogowymi w rejonie pl. Grunwaldzkiego.
2001.04.06. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 22.00 - 0.00 ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z remontem torów.


16. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
19. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WIATRACZNA.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – PLAC GRUNWALDZKI (powrót: PLAC GRUNWALDZKI – Broniewskiego).
2001.04.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. GRZYBOWSKI - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 160).
2001.04.07.
2001.04.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z budową kolektora ściekowego na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.
2001.04.08. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Wcześniej niż zwykle, bo na tydzień przed świętami Wielkanocnymi uruchomiono specjalną, obsługiwaną przez historyczny tabor linię W - przyczyną wcześniejszego kursowania oraz zmiany trasy były m. in. trwające prace przy budowie wyjść ze stacji metra "RATUSZ".
2001.04.21. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Agrykola – ŁAZIENKI – Agrykola – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Uruchomienie drugiej w Warszawie linii autobusowej turystycznej (oprócz linii 180). Z czasem włączono do obsługi linii autobus piętrowy MAN SD202. Linia jednokierunkowa.
2001.04.22.
2001.04.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa i ul. Marszałkowskiej (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela) w związku z budową stacji metra na pl. Bankowym.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – BANACHA.
15. HUTA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
35. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
36. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
201. STAWKI – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – STAWKI.) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
2001.04.23. 13 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zakończenie prac przy przejściu podziemnym przy stacji metra - przywrócenie ruchu tramwajowego w ciągu alei Solidarności.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – WIATRACZNA.)
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: BANACHA – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa). Uruchomienie linii z przekształconej linii 43 wraz ze skierowaniem do krańca "CZYNSZOWA" jako rekompensata za wycofanie z Pragi linii 4.
43 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.)
45 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Przejęcie trasy od 30 kwietnia przez linię 36.
204 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Czynszowa – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – Targowa).
Likwidacja linii zastępczej.
2001.04.26. 105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Zamknięcie południowej jezdni ul. Wolskiej na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Bema oraz północnej jezdni ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Bema do al. Prymasa Tysiąclecia w związku z przebudową skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia.
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
109 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta (powrót: Prosta – Kasprzaka – Płocka – Górczewska) – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – ... – EC SIEKIERKI.)
178 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – ... – PLAC HALLERA.)
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – ... – UTRATA.)
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
(Stara trasa: REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – ... – TORWAR.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Płocka) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, ROGALIŃSKA (→STEGNY), SZPITAL WOLSKI (→OS. GÓRCZEWSKA), KAROLKOWA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), SIEDMIOGRODZKA (→STEGNY), RONDO DASZYŃSKIEGO (→STEGNY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – ... – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, ..., STEGNY.)
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, ROGALIŃSKA (→NATOLIN PŁN.), SZPITAL WOLSKI (→MŁYNÓW), KAROLKOWA (NŻ) (→MŁYNÓW), SIEDMIOGRODZKA (→NATOLIN PŁN.), RONDO DASZYŃSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, MANDARYNKI, PŁASKOWICKIEJ, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA, NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, ..., NATOLIN PÓŁNOCNY.)
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PKP KASPRZAKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), OS. WOLSKA (→NOWE BEMOWO, PKP KASPRZAKA (→EMILII PLATER), SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., CIOŁKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), ..., EMILII PLATER.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
2001.04.27. ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHEŁMSKA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 406).
2001.04.28. 705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – PłochocińskaRembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Modlińska – ŻERAŃ FSO.) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Płochocińską.
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Białołęcka – BRZEZINY.)
2001.04.30. 4 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.)
Wycofanie (pomimo protestów pasażerów i massmediów) ruchu ze skrętu na placu Bankowym i pozostawienie jako stałej tymczasowej linii 312. W celu zapewnienia obsługi krańca Czynszowa uruchomiono nową linię 23.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: MARYMONT – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Połączenie z linią 45 - skierowanie linii 4 z Wyścigów na Żoliborz.
2001.05.11. M1 linia metra zwykła stała RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Otwarcie stacji RATUSZ i ŚWIĘTOKRZYSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. BANKOWY 05 - zmiana nazwy na METRO RATUSZ 05 (dotyczy linii 125, 170, 190, 307, 312, 512 i 601).
• PL. BANKOWY 06 - zmiana nazwy na METRO RATUSZ 06 i przeniesienie z al. Solidarności za pl. Bankowym w al. Solidarności przed pl. Bankowym (dotyczy linii 125, 170, 190 i 307).
• PL. BANKOWY 09 - zmiana nazwy na METRO RATUSZ 09 i przeniesienie z al. Solidarności przed pl. Bankowym w al. Solidarności za pl. Bankowym (dotyczy linii 13, 23, 26, 32 i 46).
• PL. BANKOWY 10 - zmiana nazwy na METRO RATUSZ 10 (dotyczy linii 13, 23, 26, 32 i 46).
• METRO RATUSZ 03 i 04 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Andersa przy wyjściach z metra (dotyczy linii 2, 4, 15, 18, 35 i 36).
• ŚWIĘTOKRZYSKA - zmiana nazwy na METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (dotyczy linii 2, 4, 15, 18, 35, 36, 100, 102, 107, 119, 127, 150, 155, 171, 174, 178, 192, 312, 506, 601, 606, 607 i 609).
2001.05.12.
2001.05.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OSIEDLE GÓRCZEWSKA do pętli CMENTARZ WOLSKI) w związku z wymianą torów.


8. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
203. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
2001.05.14. 308 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
Przedłużenie trasy w związku z postulatami zgłaszanymi przez Urząd Gminy Warszawa Targówek o uruchomienie połączenia pomiędzy Targówkiem Mieszkaniowym a placem Hallera, gdzie znajduje się przychodnia oraz Urząd Skarbowy.
312 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Klonowa – Goworka – Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Przedłużenie trasy wraz z pozostawieniem linii jako stałej po przywróceniu kursowania linii tramwajowej 4 i wycofaniu jej z Pragi.
2001.05.15. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODBIPIĘTY - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 108).
2001.05.15.
ok. godz. 22.00.
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Przywrócenie dwukierunkowego ruchu na ul. Wolskiej, zamknięcie dla ruchu kołowego jezdni zachodniej al. Prymasa Tysiąclecia między ul. Wolską a ul. Kasprzaka oraz jezdni północnej ul. Kasprzaka między jezdnią wschodnią al. Prymasa Tysiąclecia a ul. Grabowską w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – MDL CARGO.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...)
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
178 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – PLAC HALLERA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
(Stara trasa: HUTA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Obrońców Grodna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – METRO WILANOWSKA.)
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – aleja Solidarności – ... – UTRATA.)
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY-UKSW – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (NŻ) (→REMBERTÓW), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, ..., REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, ..., REMBERTÓW AON.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), MONTE CASSINO (→EMILII PLATER), OS. WOLSKA (→NOWE BEMOWO, PKP KASPRZAKA (→EMILII PLATER), SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), OS. WOLSKA (→NOWE BEMOWO, PKP KASPRZAKA (→EMILII PLATER), SZPITAL WOLSKI, ..., EMILII PLATER.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), MONTE CASSINO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), ELEKCYJNA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA (→STARE BEMOWO), PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
2001.05.19.
2001.05.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO).


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska).
2001.05.21. 705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska) – Mochtyńska – Kobiałka – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI PLAŻA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – BIAŁOBRZEGI PLAŻA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Płochocińskiej i całkowitym wyłączeniem ruchu kołowego na odcinku od ul. Kobiałka do mostu łączącego ul. Płochocińską z ul. Białołęcką.
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Białołęcka – BRZEZINY. Uruchomienie linii uzupełniającej.
2001.05.22. 185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem prac drogowych i przywróceniem ruchu kołowego na ul. Gwiaździstej.
2001.05.26.
2001.05.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO).


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Płocka – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Wawrzyszewska (zawrotka) – Obozowa – Płocka).
2001.05.27. ZMIANY PRZYSTANKOWE • TYTUŁOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 170).
2001.05.29. 206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Białołęcka – BRZEZINY.)
Przedłużenie trasy wzdłuż ul. Płochocińskiej do pętli w Olesinie.
2001.06.01. 705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI PLAŻA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska) – Mochtyńska – Kobiałka – Płochocińska – ... – BIAŁOBRZEGI PLAŻA.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Płochocińską.
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.)
2001.06.02.
2001.06.03.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trasa Brzeska – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA. Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
2001.06.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. STARYNKIEWICZA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 512).
• PL. ZAWISZY 02 - przeniesienie przystanku z Al. Jerozolimskich przed pl. Zawiszy na Al. Jerozolimskie za pl. Zawiszy (dotyczy linii 127, 130, 508 i E-5).
• PL. ZAWISZY 04 - przeniesienie przystanku z Al. Jerozolimskich przed pl. Zawiszy na ul. Grójecką za pl. Zawiszy (dotyczy linii 128, 157, 517, 521, 523 i 605).
2001.06.02.
2001.06.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO).


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Płocka – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Wawrzyszewska (zawrotka) – Obozowa – Płocka).
2001.06.04. 140 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Radzymińska – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Marki: Toruńska – Centrum Handlowe Marki – Radzymińska – Toruńska – Warszawa: Toruńska – Łabiszyńska) – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Korekta trasy uwzględniająca wszystkie zgłoszone postulaty z terenu Gminy Warszawa - Targówek i Gminy Warszawa Centrum Dzielnicy Praga Północ.
2001.06.06. IKEA MARKI linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – CH MARKI.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, KONDRATOWICZA, MALBORSKA, IKEA MARKI.
Zorganizowanie przez hipermarket Ikea bezpłatnej linii dowozowej łączącej hipermarket Ikea w Markach z placem Wilsona. Obsługa: Rapid-Bus jednym Mercedesem O345 w dni powszednie, dwoma w dni świąteczne.
2001.06.09.
2001.06.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO).


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – ALEJA ZIELENIECKA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
204. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Płocka – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Wawrzyszewska (zawrotka) – Obozowa – Płocka).
2001.06.16.
2001.06.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II (na odcinku od pętli HUTA do ronda "Radosława") oraz na ul. Popiełuszki w związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu nad torami kolejowymi.


16. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
17. HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.
19. POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki –l aleja Jana Pawła II – NOWOLIPKI (powrót: NOWOLIPKI – Nowolipki – Smocza – Anielewicza – aleja Jana Pawła II).
2001.06.18. 722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – ... – ZAGÓRZE SANATORIUM.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kanalizacji na ul. Wspólnej w Wesołej i wyłączeniem ruchu kołowego na odcinku od ul. Brata Alberta za pętlą w kierunku Sulejówka do ul. Niemcewicza.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Kościuszkowców – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA / WOLA GRZYBOWSKA.)
2001.06.20.
ok. godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Otwarcie dla ruchu kołowego jezdni północnej ul. Kasprzaka (od ul. Bema do ul. Ordona) i przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Płockiej (między ul. Wolską a ul. Kasprzaka), z jednoczesnym utrzymaniem zamknięcia dla ruchu kołowego jezdni zachodniej al. Prymasa Tysiąclecia (od ul. Wolskiej do ul. Kasprzaka).
109 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta (powrót: Prosta – Kasprzaka – Płocka – Górczewska) – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Towarowa – ... – EC SIEKIERKI.)
178 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – PLAC HALLERA.)
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
(Stara trasa: REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Towarowa – ... – TORWAR.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Płocka) – plac Zawiszy – ... – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, ROGALIŃSKA (→STEGNY), SZPITAL WOLSKI (→OS. GÓRCZEWSKA), KAROLKOWA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), SIEDMIOGRODZKA (→STEGNY), RONDO DASZYŃSKIEGO (→STEGNY), PL. ZAWISZY, ..., STEGNY.)
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, MANDARYNKI, PŁASKOWICKIEJ, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA, NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – plac Zawiszy – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, ROGALIŃSKA (→NATOLIN PŁN.), SZPITAL WOLSKI (→MŁYNÓW), KAROLKOWA (NŻ) (→MŁYNÓW), SIEDMIOGRODZKA (→NATOLIN PŁN.), RONDO DASZYŃSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. ZAWISZY, ..., NATOLIN PÓŁNOCNY.)
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska) – Prosta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PKP KASPRZAKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), SZPITAL WOLSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), MONTE CASSINO (→EMILII PLATER), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), MONTE CASSINO (→EMILII PLATER), OS. WOLSKA (→NOWE BEMOWO, PKP KASPRZAKA (→EMILII PLATER), SZPITAL WOLSKI, ..., EMILII PLATER.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
2001.06.23.
2001.06.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II (na odcinku od pętli HUTA do ronda "Radosława") i na ul. Popiełuszki w związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu nad torami kolejowymi oraz na ciągu al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej) w związku z pracami torowymi w rejonie ul. Koszykowej.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
16. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
17. HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
22. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – WIATRACZNA.
27. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – ... – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
201. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – aleja Niepodległości).
2001.06.25. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
165, 178, 301, 302, 307, 308, 312, 322, 326, 356, 359, 384, 394, 401, 404, 408, 413, 414, 416, 420, 445, 460, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5, ŁD.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

148 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Korekta trasy na terenie Mokotowa w związku z zawieszeniem kursowania linii 165.
2001.06.27.
ok. godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Zamknięcie dla ruchu kołowego przejazdu jezdnią południową ul. Kasprzaka przez skrzyżowanie z al. Prymasa Tysiąclecia (pod estakadami), przywrócenie ruchu kołowego na jezdni zachodniej al. Prymasa Tysiąclecia na odcinku: Wolska - Kasprzaka w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia.
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – ... – MDL CARGO.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – ... – EC SIEKIERKI.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...)
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
(Stara trasa: HUTA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Obrońców Grodna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – METRO WILANOWSKA.)
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), PKP KASPRZAKA (→OS. GÓRCZEWSKA), SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PKP KOŁO (→EMILII PLATER), PKP KASPRZAKA (→OS. GÓRCZEWSKA), SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), MONTE CASSINO (→EMILII PLATER), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, ..., EMILII PLATER.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., CIOŁKA (→STARE BEMOWO), MONTE CASSINO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), ELEKCYJNA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA (→STARE BEMOWO), PKP KASPRZAKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
2001.06.30. ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO RATUSZ - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Andersa przy stacji metra (dotyczy linii 107, 111, 127, 409, 413, 414, 415, 420, 508, 514, 515, 516, 520, 524 i 606).
2001.06.30.
ok. godz. 22.00.
100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Agrykola – ŁAZIENKI – Agrykola – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z wyłączeniem z ruchu zachodniej jezdni ul. Marszałkowskiej na odcinku od ul. Nowogrodzkiej do ul. Koszykowej.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – METRO WILANOWSKA.)
131 linia autobusowa zwykła stała ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – SADYBA.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→KIERBEDZIA), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, BOBROWIECKA, KIERBEDZIA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – KIERBEDZIA.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – STEGNY.)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – WILANÓW.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – REMBERTÓW AON.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – OSIEDLE KABATY.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, KONCERTOWA (NŻ), METRO URSYNÓW, WIOLINOWA, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, ARBUZOWA (NŻ), SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ (NŻ), PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, NALEWKI, MURANÓW (→URSYNÓW PŁN.), ZAMENHOFA (→ESPERANTO), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→URSYNÓW PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MARYSIN.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – WILANÓW.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→BOKSERSKA), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – BOKSERSKA.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA (NŻ), CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – MIĘDZYLESIE.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – OSIEDLE KABATY.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – SADYBA.)
2001.06.30.
2001.07.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa i ul. Marszałkowskiej (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela) w związku z pracami torowymi na ul. Andersa i pracami wodociągowymi na ul. Marszałkowskiej.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – BANACHA.
4. POTOCKA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
15. HUTA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
35. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – METRO WILANOWSKA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.
201. STAWKI – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – STAWKI.) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA. [Trasa obowiązuje 30 czerwca.]
201. STAWKI – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – STAWKI.) – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy) – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA. [Trasa obowiązuje 1 lipca.]
2001.06.??. M1 linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Tagowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI.)
Niedostateczna frekwencja.
EKSPRESS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.

(Niektóre kursy: ... – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Żaboklickiego – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały: Zamkowa – Otwock Wielki: Zamkowa – Wiślana – Nadbrzeż – NADBRZEŻ.))
Zakończenie działalności przez firmę "Palk" (formalnie koncesję na usługi przewozowe firma straciła już w sierpniu 1999 r.).
EKSPRESS
NOWA LINIA
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.)
2001.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
16, 21, 29, 44, 46, 47.

T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Uroczyściej niż w minionych latach zainaugurowano linię turystyczną T. Pierwszego dnia na linii kursowały wagony Linke-Hoffman "Lw" (541) i oraz pociąg "4NJ" + "4ND" (838 + 1811), a rolę konduktora przez chwilę pełnił wiceprezydent Miasta odpowiedzialny za komunikację Jacek Zdrojewski (wóz Linke-Hoffmana użyto jedynie do uroczystego otwarcia linii, ze względu zaś na jego wartość nie skierowano go do regularnej eksploatacji). Linia jednokierunkowa.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) MIRECKIEGO – Jana Pawła II – Wieliszew: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.

(W dni świąteczne: – Zegrzyńska – Piaskowa – Piaski MSW – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – ...)
Wakacyjne zawieszenie kursowania w niedziele.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 6-16) (komunikacja miejska miasta Legionowo) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: MIRECKIEGO – Jana Pawła II – Wieliszew: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.

(W dni świąteczne: – Zegrzyńska – Piaskowa – Piaski MSW – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – ...))
Wakacyjne zawieszenie linii.
2001.07.02. 137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z budową kolektorów kanalizacyjnych w Wesołej i wyłączeniem z ruchu ul. Szosowej w Wesołej i ul. Grzybowej w Rembertowie.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wesoła: Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Warszawa: Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).)
2001.07.03. 101 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej).)
Przedłużenie tras w związku z oddaniem do ruchu nowej pętli autobusowej w Nowodworach.
104 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Brzeziny – Białołęcka – Płochocińska – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Modlińska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).)
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA) (→DW. ZACHODNI), NOWODWORY (STEFANIKA).)
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA) (→METRO POLITECHNIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA) (→DW. CENTRALNY), NOWODWORY (STEFANIKA).)
518 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, FOKSAL, UNIWERSYTET, PL. ZAMKOWY, PL. KRASIŃSKICH, MURANOWSKA, DW. GDAŃSKI (→PL. TRZECH KRZYŻY), BONIFRATERSKA (→NOWODWORY), RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MILENIJNA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ..., PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STEFANIKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 101, 104, 508, 509, 510 i 518).
• TOPOLOWA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 101, 104, 508, 509, 510 i 518).
• MAJOLIKOWA - zmiana nazwy na MILENIJNA (dotyczy linii 101, 104, 133, 152, 302 i 518).
2001.07.03.
2001.07.05.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) METRO WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Linia specjalna uruchomiona w związku ze spodziewanym zwiększeniem potoków pasażerskich z powodu egzaminów wstępnych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na ul. Nowoursynowskiej. Kursy w godz. 7.30 - 9.00 i 13.00 - 15.00.
2001.07.04.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego) – Słomińskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem przebudowy al. Reymonta.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
112 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego) – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – KAROLIN.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada (powrót: Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego) – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – ... – GWIAŹDZISTA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC ZACHODNI.)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – ... – METRO POLITECHNIKA.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW AON.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, ARBUZOWA (NŻ), SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ (NŻ), PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – ... – MARYSIN.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – ... – FALENICA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – ... – WĘDKARSKA.)
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – SIERAKÓW.)
2001.07.07.
2001.07.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Towarowej (na odcinku od pl. Zawiszy do al. Solidarności) w związku z pracami torowymi.


8. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
12. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
20. BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
24. KOŁO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.
32. CZYNSZOWA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
204. OKOPOWA – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – Towarowa (powrót: Towarowa – Okopowa – OKOPOWA.) – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2001.07.14.
2001.07.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Jana Pawła II (na odcinku od ul. Stawki do al. Solidarności) oraz na ciągu ul. al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
19. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu ul. Chałubińskiego i Al. Jerozolimskich) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2001.07.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KĄTY WĘGIERSKIE - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 705).
2001.07.24.
ok. godz. 22.00.
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Zamknięcie dla ruchu kołowego jezdni północnej ul. Wolskiej na odcinku pomiędzy wschodnią a zachodnią jezdnią al. Prymasa Tysiąclecia oraz zwężenie obu jezdni al. Prymasa Tysiąclecia w rejonie skrzyżowania z północną jezdnią ul. Wolskiej do jednego pasa ruchu w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...)
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – MARYSIN.)
2001.07.25. 106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Korekta tras objazdowych w związku z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu na zachodniej jezdni al. Prymasa Tysiąclecia od ul. Górczewskiej do ul. Wolskiej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – rondo Szczepańskiego – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MARYSIN.)
2001.07.28.
2001.08.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z pracami torowymi.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
204. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO.
2001.07.28.
ok. godz. 22.00.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Mokotowska – Piękna (powrót: Piękna – Koszykowa) – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – ... – EC SIEKIERKI.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem remontu jezdni ul. Marszałkowskiej.
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Mokotowska – Piękna (powrót: Piękna – plac Konstytucji – Waryńskiego) – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – ... – NOWODWORY.)
2001.07.30.
2001.08.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni powszednie w godz. 8.45 - 13.15 ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Banacha do pętli OKĘCIE) w związku z pracami energetycznymi.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
25. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – ANNOPOL.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2001.08.01. 212 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Leszno – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, LESZNO, MŁYNARSKA, PŁOCKA-SZPITAL, ELEKCYJNA, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI.
Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 57 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 17.30 - 19.00 (linia 212) i 14.30 - 20.30 (linie 222 i 270).
222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ZTM uruchomił obsługiwaną taborem zabytkowym linię W, pozwalającą na dojazd do Cmentarza Powstańców na Woli.
2001.08.01. 118 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – Sobieskiego – Belwederska – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – ... – SUWALSKA.)
Podział linii wynikający z wycofania części kursów powszednich i wszystkich świątecznych z Ursynowa.
318 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – rondo ONZ – aleja Jana Pawła II – ALEJA JANA PAWŁA II / SIENNA.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – SADYBA.)
Powrót na starą pętlę.
179 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Uruchomienie linii jako dowozowej do metra w związku z likwidacją linii 412 i 516.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Lalki – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ul. Kompanii Kordian i Pużaka.
193 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Uruchomienie linii jako dowozowej do metra w związku z wycofaniem z Ursynowa linii 515.
306 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Cynamonowa).
(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa).)
Zmiana trasy w celu zastąpienia na al. KEN zlikwidowanej linii 514.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR (→EMILII PLATER), ZAOLZIAŃSKA (→OSIEDLE KABATY), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, PŁASKOWICKIEJ (→EMILII PLATER), MIGDAŁOWA (→OSIEDLE KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), LANCIEGO (→OSIEDLE KABATY), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OSIEDLE KABATY.)
Reorganizacja komunikacji na Ursynowie. Przejęcie części trasy przez linię 179.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→GWIAŹDZISTA), WILANÓW.)
Połączenie linii.
514 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, KONCERTOWA (NŻ), METRO URSYNÓW, WIOLINOWA, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – MarszałkowskaNowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), STARE KABATY (→EMILII PLATER), ZAPŁOCIE (NŻ) (→EMILII PLATER), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – ... – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, ..., POWSIN PARK KULTURY.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.)
Zawieszenie kursowania w związku z planowanym połączeniem z linią 420 i skierowaniem linii 515 do Rembertowa.
419 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
Uruchomienie linii jako sezonowe świąteczne zasilenie linii 519.
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, ..., MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, MANDARYNKI, PŁASKOWICKIEJ, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA, NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skrócenie trasy na terenie Natolina.
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN. (→EMILII PLATER), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.)
Skrócenie trasy. Zastąpienie na terenie Natolina przez linie 179 i 193.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, ARBUZOWA (NŻ), SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ (NŻ), PŁASKOWICKIEJ (NŻ), MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), LANCIEGO, MIGDAŁOWA, NATOLIN PŁN.)
Likwidacja odcinka Centrum - Natolin i przejęcie trasy linii 415. Zastąpienie na terenie Ursynowa przez nową linię dowozową 193.
516 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, NALEWKI, MURANÓW (→URSYNÓW PŁN.), ZAMENHOFA (→ESPERANTO), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→URSYNÓW PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.)
Część trasy przejęta została przez nową linię zwykłą 179.
AL. JEROZOLIMSKIE

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – WKD ŚRÓDMIEŚCIE.) – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – TESCO KAROLIN. Uruchomienie bezpośredniej linii łączącej Tesco Mory z centrum Warszawy. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linia bezpłatna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • URSYNÓW PŁD 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 136).
• MAGELLANA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 136).
• IDZIKOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 195).
• DOLINA SŁUŻEWIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 513).
2001.08.07. 610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
Przywrócenie ruchu kołowego na jezdni południowej ul. Kasprzaka na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Bema, zwężenie do jednego pasa ruchu jezdni południowej ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Ordona do al. Prymasa Tysiąclecia oraz zwężenie do jednego pasa ruchu jezdni zachodniej al. Prymasa Tysiąclecia w rejonie skrzyżowania z południową jezdnią ul. Kasprzaka w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia.
2001.08.16.
ok. godz. 22.00.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Powstańców Śląskich – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Skierowanie na stałą trasę w związku z przywróceniem ruchu dwukierunkowego w al. Reymonta między ul. Żeromskiego a ul. Broniewskiego. Utrzymano ruch jednokierunkowy w al. Reymonta od ul. Fukierów do ul. Żeromskiego (tylko w kierunku ul. Żeromskiego), na ul. Żeromskiego od ul. Przybyszewskiego do al. Reymonta (tylko w kierunku al. Reymonta) oraz na ul. Broniewskiego od al. Reymonta do ul. Jarzębskiego (tylko w kierunku ul. Jarzębskiego).
2001.08.20.
ok. godz. 20.00.
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), ELEKCYJNA (→STARE BEMOWO), OS. WOLSKA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Kolejny etap przebudowy skrzyżowań Kasprzaka / al. Prymasa Tysiąclecia oraz Wolska / al. Prymasa Tysiąclecia i związany z tym brak możliwości podjazdu na przystanek OS. WOLSKA 06 autobusu jadącego al. Prymasa Tysiąclecia od strony ul. Kasprzaka.
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – ... – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
2001.08.21. 803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Kościuszkowców – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z pracami kanalizacyjnymi na ul. Paderewskiego w Sulejówku.
2001.08.24. 100 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Agrykola – ŁAZIENKI – Agrykola – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY.
(Stara trasa: PLAC ZAMKOWY – ... – Królewska – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – ... – PLAC ZAMKOWY.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z przywróceniem ruchu na zachodniej jezdni ul. Marszałkowskiej na odcinku od ul. Nowogrodzkiej do ul. Koszykowej.
117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Madalińskiego – ... – METRO WILANOWSKA.)
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – plac Zawiszy – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Mokotowska – Piękna (powrót: Piękna – Koszykowa) – Myśliwiecka – ... – EC SIEKIERKI.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→KIERBEDZIA), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, BOBROWIECKA, KIERBEDZIA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – KIERBEDZIA.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – STEGNY.)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.)
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→REDUTOWA), PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – WILANÓW.)
419 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Spacerowa – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN. (→EMILII PLATER), NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Pileckiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Mokotowska – Piękna (powrót: Piękna – plac Konstytucji – Waryńskiego) – Aleje Ujazdowskie – ... – NOWODWORY.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – ... – REMBERTÓW AON.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.

(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), STARE KABATY (→GWIAŹDZISTA), ZAPŁOCIE (NŻ) (→GWIAŹDZISTA), POWSIN PARK KULTURY.)
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – ... – MARYSIN.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – WILANÓW.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→BOKSERSKA), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – aleja Wilanowska – ... – BOKSERSKA.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA (NŻ), CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Marszałkowska) – Waryńskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – Paluch – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – OKĘCIE.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Nowogrodzka – Poznańska – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
2001.08.26. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Sezonowe zawieszenie kursowania.
2001.08.28.
ok. godz. 21.00.
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – Skierniewicka – ... – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Wolskiej.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MIĘDZYLESIE.)
167 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(W dni świąteczne: ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – ...)
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), ELEKCYJNA (→STARE BEMOWO), OS. WOLSKA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), PKP KASPRZAKA, ..., PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – ... – MARYSIN.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).

(Niektóre kursy: ... – Szeligowska – Połczyńska – Karolin – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Szeligowska) – Wolska – ...)
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – MARYSIN.)
2001.08.29. 105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(W dni świąteczne: KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Radiowa / Wrocławska – Radiowa – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Obozowa) – ...)
(Stara trasa: KOŁO – ... – Redutowa – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – ... – EC SIEKIERKI.)
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), PKP KASPRZAKA (→OS. GÓRCZEWSKA), SZPITAL WOLSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
507 linia autobusowa przyspieszona stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – ... – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: NOWE BEMOWO, ..., CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PKP KOŁO (→EMILII PLATER), PKP KASPRZAKA (→OS. GÓRCZEWSKA), SZPITAL WOLSKI, ..., EMILII PLATER.)
2001.08.31. KONCERT

EMILII PLATER
linia autobusowa specjalna (przyspieszona) EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: EMILII PLATER, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→ EMILII PLATER), POMNIK SYRENY.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z odbywającym się po stronie praskiej mostu Świętokrzyskiego koncertem zespołu "Tangerine Dream". Kursy w godz. 23.00 - 0.00.
2001.08.31. 103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słomińskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu prac drogowych w rejonie pl. Grunwaldzkiego.
2001.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
16, 21, 29, 44, 46, 47, 165, 178, 301, 302, 307, 308, 322, 326, 356, 359, 384, 394, 401, 404, 408, 413, 416, 445, 460, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5, ŁD.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

148 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. Wprowadzenie trasy jako stałej.
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY-UKSW – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Huta – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: IMPROWIZACJI / MŁOCINY-UKSW – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie kursowania na trasach podstawowych w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowań al. Prymasa Tysiąclecia / Kasprzaka i al. Prymasa Tysiąclecia / Wolska.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, OSIEDLE GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (NŻ) (→REMBERTÓW), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska) – Aleje Jerozolimskie – ... – REMBERTÓW AON.)
linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i święta w godz. 9-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.

(Dwa kursy po południu w kierunku Osiedla Młodych: ... – Wyszyńskiego – Targowa – Złota – Złota/aleja Legionów – Złota – Targowa – Narutowicza – ...))
Ponowne skierowanie przez rejon osiedla Łajski, wyeliminowanie podjazdów do ul. Złotej.
linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i święta w godz. 9-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – GRUDZIE.
(Stara trasa: MIRECKIEGO – Jana Pawła II – Wieliszew: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.

(W dni świąteczne: – Zegrzyńska – Piaskowa – Piaski MSW – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – ...))
Kolejna modyfikacja trasy, wycofanie z rejonu gminy Nieporęt. Przywrócenie kursowania w niedziele.
linia autobusowa zwykła stała
(w niedziele i święta w godz. 9-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo)
LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Kolejna modyfikacja trasy.
4B linia autobusowa zwykła stała
(w dni świąteczne tylko dwa kursy przed południem) (komunikacja miejska gminy Nieporęt)
MICKIEWICZA – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI. Zmiana oznaczenia linii wraz ze zmianą trasy. Przejęcie obsługi przez Urząd Gminy Nieporęt.
4Z linia autobusowa zwykła stała
(w dni świąteczne tylko dwa kursy przed południem) (komunikacja miejska gminy Nieporęt)
LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Stanisławów Drugi: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze: Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
4W linia autobusowa zwykła stała
(w dni świąteczne tylko dwa kursy przed południem) (komunikacja miejska gminy Nieporęt)
MICKIEWICZA – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Topolowa – WÓLKA RADZYMIŃSKA SZKOŁA.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza ̵ Strużańska – Stanisławów Drugi: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Topolowa – WÓLKA RADZYMIŃSKA SZKOŁA.)
Przejęcie obsługi przez Urząd Gminy w Nieporęcie wraz ze skróceniem trasy na terenie Legionowa.
PIASTÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW LELEWELA, ZAGŁOBY, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, GOŁĄBKI (→PRUSZKÓW), PRZEJAZDOWA, TESCO KAROLIN.
Podział linii PRUSZKÓW na dwie niezależne linie obsługujące Pruszków, Piastów oraz Ożarów Mazowiecki. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Linie bezpłatne.
PRUSZKÓW

TESCO KAROLIN
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PRUSZKÓW WKD – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – 3 Maja – Domaniew: droga nr 718 – Ołtarzew: Ceramiczna – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.
(Stara trasa: PRUSZKÓW WKD – Kraszewskiego – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – Piastów: Królewska – aleja Tysiąclecia – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Piastów Ogińskiego – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka (powrót: Kadłubka – Laskonogiego – Orłów Piastowskich) – Leszczyńskiego – Przejazdowa – Mory: Wspólna Droga – Poznańska – Warszawa: Połczyńska – TESCO KAROLIN.)
2001.09.02. KONCERT linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1").) – aleja Niepodległości – Domaniewska – Wołoska – Rzymowskiego – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Rzymowskiego – Puławska – aleja Niepodległości). Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z odbywającym się na terenie Wyścigów Konnych koncertem zespołu "Depeche Mode". Linia kursowała od godz. 16 do godzin nocnych.
2001.09.02. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Szpital (pętla) – Konopnickiej – Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – ...
Przystanki: ..., PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL, PALMIRY, POCIECHA.)
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
2001.09.02. 722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Korkowa – Kościuszkowców – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – ... – ZAGÓRZE SANATORIUM.)
Przywrócenie tras podstawowych po zakończeniu budowy kanalizacji na ul. Wspólnej w Wesołej.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
(Stara trasa: MARYSIN – Kościuszkowców – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – ... – SULEJÓWEK SZKOLNA.)
2001.09.03. 307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Ks. Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.)
Zakończenie przebudowy ul. Rzecznej - korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu ul. Ks. Ziemowita, gdzie znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz szkoła.
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) (powrót: NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).)
Przywrócenie kursowania wraz ze skierowaniem do nowej pętli w Nowodworach.
413 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA (powrót: BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, KONDRATOWICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY (→BRÓDNO PODGRODZIE), BIELAŃSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.)
Skrócenie trasy w związku z przedłużeniem linii metra do stacji RATUSZ.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW.
(Stara trasa: HUTA – ... – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, ..., OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.)
Połączenie linii wraz z likwidacją kursowania linii 415 w soboty. Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Marszałkowskiej.
420 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→PL. WILSONA), DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – ... – STEGNY.)
Przywrócenie kursowania z uwzględnieniem objazdu związanego z przebudową al. Reymonta.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa (powrót: Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA.) – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→NOWODWORY), METRO RATUSZ, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, PL. BANKOWY, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN.)
Skrócenie trasy w Śródmieściu w związku z przedłużeniem linii metra do stacji RATUSZ, przedłużenie trasy na Tarchominie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ciągle rozbudowywujących się osiedli w Nowodworach.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), KOŚCIUSZKI (→URSUS), MALINOWA (→GOCŁAW), SPISAKA (→GOCŁAW), OBROŃCÓW HELU (→URSUS), KOLOROWA (→URSUS), BODYCHA, ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), DW. ZACHODNI, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
Uruchomienie przystanku ŁOPUSZAŃSKA we wszystkich kursach.
2001.09.08.
2001.09.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Rakowiecka - Boboli - Wołoska - Marynarska (na odcinku od pętli KIELECKA do pętli SŁUŻEWIEC) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
205. RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC. (powrót: SŁUŻEWIEC – Taśmowa – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.).
2001.09.11. 137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Szosowej w Wesołej.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wesoła: Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Warszawa: Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.)
2001.09.17.
2001.10.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 22.00 - 0.00 ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z remontem torów.


16. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
19. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WIATRACZNA.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – PLAC GRUNWALDZKI (powrót: PLAC GRUNWALDZKI – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska).
2001.09.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POD IM. WARNEŃCZYKA BRAMA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. 17 Stycznia 150 m. przed ul. Radarową (dotyczy linii 154, 182, 382 i 611).
2001.09.22.
2001.09.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza w związku z pracami torowymi.


18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
33. HUTA – ... – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
205. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
2001.09.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SALOMEA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 177).
• GNIEWKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 373).
• LIPOWA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 727).
2001.09.26. 609 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – BUKÓW.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Obrazkowej i Myśliborskiej.
2001.09.27. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Mehoffera – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Obrazkowej i Myśliborskiej.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – ... – METRO WILANOWSKA.)
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).

(Wybrane kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).)
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, PICASSA, ..., NOWODWORY.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa (powrót: Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA.) – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→NOWODWORY), METRO RATUSZ, EKSPRESOWA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: BIELAŃSKA – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, ..., EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
2001.09.29. linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-16) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH.
(Stara trasa: LEGIONOWO PRZYSTANEK PKP (strona południowa) – Jagiellońska – Mickiewicza – ... – OSIEDLE MŁODYCH.)
Przedłużenie trasy w celu przywrócenia dogodnego dojazdu do cmentarza przy ul. Wyszyńskiego.
2001.10.01. 100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) PLAC ZAMKOWY – Podwale – Kilińskiego – Długa – Miodowa – Świętojerska – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Agrykola – ŁAZIENKI – Agrykola – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Senatorska – PLAC ZAMKOWY. Zawieszenie kursowania w dni powszednie w związku z zakończeniem sezonu letniego. Linia jednokierunkowa.
409 linia autobusowa przyspieszona stała (kursuje w godz. 7-18) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
2001.10.03. FORT WOLA linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała CH FORT WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – CH FORT WOLA.
Przystanki: FORT WOLA, SZELIGOWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, OS. GÓRCZEWSKA, GÓRCE, KAZUBÓW, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, KAZUBÓW, CZUMY, HALA WOLA, FORT WOLA.
Otwarcie centrum handlowego Fort Wola wraz z hipermarketem Geant i uruchomienie bezpłatnej linii dowozowej dla mieszkańców Jelonek. Obsługa: PPKS Piaseczno.
2001.10.04. 109 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska) – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Płockiej w związku z przebudową ul. Górczewskiej.
155 linia autobusowa zwykła stała KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska (powrót: Wolska – Płocka – Górczewska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: KAROLIN – ... – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – ... – TORWAR.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska) – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PKP WOLA (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL (→OS. GÓRCZEWSKA), PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→STEGNY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – ... – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, ..., STEGNY.)
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka – Górczewska – Młynarska – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
2001.10.05. 141 linia autobusowa zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – aleja Witosa (powrót: aleja Witosa – Idzikowskiego – Czerniakowska) – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: MARYSIN – ... – most Łazienkowski – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – ... – BOKSERSKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z budową Trasy Siekierkowskiej.
2001.10.06.
2001.10.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z pracami torowymi.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
204. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO.
2001.10.15. 113 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego).)
Korekta trasy w związku z przeniesieniem na ul. Kocjana wydziałów Sądu Okręgowego dla m. st. Warszawy - zastąpienie w Bliznem przez linię 714.
714 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Leśna – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
Skierowanie po trasie wycofanej z Bliznego linii 113 zgodnie z postulatem Urzędu Gminy Stare Babice o wprowadzenie komunikacji autobusowej w ul. Hubala-Dobrzańskiego (od granicy Warszawy do ul. Sikorskiego).
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW. Wydłużenie godzin kursowania w dni świąteczne.
linia autobusowa okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Fabryczna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – Kolejowa – Szczygla – Narutowicza – aleja Legionów – Mireckiego – Jana Pawła II – Łajski: Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Fabryczna – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – OSIEDLE MŁODYCH. Wydłużenie godzin kursowania.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POD IM. WARNEŃCZYKA BRAMA 02 - likwidacja przystanku warunkowego (dotyczy linii 154, 182, 382 i 611).
• KOCJANA 01 i 02 - zmiana nazwy na KOCJANA-SĄDY 01 i 02 wraz ze zmianą charakteru z warunkowych na stałe (dotyczy linii 113 i 149).
• REYMONTA 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 714).
• FORT WOLA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Wolskiej przed skrzyżowaniem z ul. Fort Wola w kierunku Centrum (dotyczy linii 105, 106, 125, 129, 155, 184, 408, 506, 601 i 610).
• CM. WOLSKI 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 408 i 506).
• CM. WOLSKI 02 - zmiana nazwy na FORT WOLA 02 (dotyczy linii 105, 106, 125, 129, 149, 155, 184, 194, 408, 506, 601, 610, 713 i 716).
• CM. WOLSKI 11 - zmiana nazwy na FORT WOLA 03 (dotyczy linii 8, 10, 26 i 46).
• CM. WOLSKI 12 - zmiana nazwy na FORT WOLA 04 (dotyczy linii 8, 10, 26 i 46).
2001.10.18.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – aleja Jana Pawła II – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy al. Reymonta. Wprowadzenie jednego kierunku ruchu na ul. Wólczyńskiej od al. Reymonta do ul. Wolumen (tylko w kierunku ul. Conrada), zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Broniewskiego między al. Reymonta a ul. Jarzębskiego, przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Żeromskiego między ul. Przybyszewskiego a al. Reymonta oraz utrzymanie zakazu skrętu w lewo z al. Reymonta w ul. Żeromskiego (w relacji płn. - wsch.).
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
112 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego) – Piastów Śląskich – ... – KAROLIN.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada (powrót: Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego) – Sokratesa – ... – GWIAŹDZISTA.)
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC ZACHODNI.)
409 linia autobusowa przyspieszona stała (w dni powszednie kursuje w godz. 7.00 - 18.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, BOGUSŁAWSKIEGO (→METRO POLITECHNIKA), CM. WAWRZYSZEWSKI (→CM. PÓŁNOCNY), ASPEKT (→CM. PÓŁNOCNY), KWITNĄCA (→METRO POLITECHNIKA), CHOMICZÓWKA (→METRO POLITECHNIKA), CONRADA (→METRO POLITECHNIKA), AL. REYMONTA (→METRO POLITECHNIKA), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – ... – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, ..., METRO POLITECHNIKA.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO (→HUTA), PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, ..., NOWY REMBERTÓW.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO (→HUTA), PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, ..., REMBERTÓW AON.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), WOLUMEN (→MARYSIN), ASPEKT (→CHOMICZÓWKA), OCZAPOWSKIEGO (→MARYSIN), AL. REYMONTA (→CHOMICZÓWKA), PIASKI, RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – ... – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), ..., MARYSIN.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – ... – FALENICA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska) – Krasińskiego – ... – WĘDKARSKA.)
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Opłotek – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – SIERAKÓW.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – ... – STEGNY.)
2001.10.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WROCŁAWSKA-KOŚCIÓŁ - zmiana nazwy na WROCŁAWSKA.
• ANDRIOLLEGO - zmiana nazwy na WIDAWSKA.
• LEGIA-BEMOWO - zmiana nazwy na GEN. MACZKA.
2001.10.24. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z robotami drogowymi na Wale Miedzeszyńskim.
2001.10.25. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAPOWSKIEGO 01 - zmiana nazwy na ADAMIECKIEGO 01.
• POCZTY GDAŃSKIEJ 01 - zmiana nazwy na TOMCIA PALUCHA 01.
• PRUSA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 714).
• REYMONTA 01 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 714).
• CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 714).
2001.10.26.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy al. Reymonta.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.) – Radiowa – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
112 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – ... – KAROLIN.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA.) – Słowackiego – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Conrada – Sokratesa – ... – GWIAŹDZISTA.)
409 linia autobusowa przyspieszona stała (w dni powszednie kursuje w godz. 7.00 - 18.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – ... – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska) – Słowackiego – ... – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ..., CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, BOGUSŁAWSKIEGO (→METRO POLITECHNIKA), CM. WAWRZYSZEWSKI (→CM. PÓŁNOCNY), ASPEKT (→CM. PÓŁNOCNY), KWITNĄCA (→METRO POLITECHNIKA), CHOMICZÓWKA (→METRO POLITECHNIKA), CONRADA (→METRO POLITECHNIKA), AL. REYMONTA (→METRO POLITECHNIKA), ŻEROMSKIEGO, ..., METRO POLITECHNIKA.)
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW PKP, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW.
(Stara trasa: HUTA – HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO (→HUTA), PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, ..., NOWY REMBERTÓW.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: HUTA – HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO (→HUTA), PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, ..., REMBERTÓW AON.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI, RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – ... – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→MARYSIN), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), WOLUMEN (→MARYSIN), ASPEKT (→CHOMICZÓWKA), OCZAPOWSKIEGO (→MARYSIN), AL. REYMONTA (→CHOMICZÓWKA), PIASKI, RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), ..., MARYSIN.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – ... – FALENICA.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – WĘDKARSKA (powrót: WĘDKARSKA – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Krasińskiego – ... – WĘDKARSKA.)
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Opłotek – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Arkuszowa – ... – SIERAKÓW.)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Wólczyńska – Conrada) – Słowackiego – ... – STEGNY.)
2001.10.27. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SCHROEGERA - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 415).
2001.10.31. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GROTY 02 - uruchomienie przystanku stałego na ul. Hubala-Dobrzańskiego (dotyczy linii 714).
2001.11.01.
2001.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWĄZKI), KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, HOTEL BRISTOL, NOWY ŚWIAT (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
250 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Budowlana – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) (→BRÓDNO PODGRODZIE), TYTUŁOWA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), BALKONOWA, GILARSKA (→CM. PÓŁNOCNY), ŻUROMIŃSKA (→CM. PÓŁNOCNY), TARGÓWEK RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA (→CM. PÓŁNOCNY), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW
CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ).
2001.11.02. 179 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – Rakowiecka – Wiśniowa – Batorego – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Boya-Żeleńskiego.
AL. JEROZOLIMSKIE

IKEA JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI PLAC SZWEDZKI (powrót: JANKI PLAC SZWEDZKI – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska).
Przystanki: WKD ŚRÓDMIEŚCIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA.)
Porozumienie centrów handlowych w Jankach - połączenie linii Ikea Jankiz liniami Geant Janki. Nowe linie: CH Janki. Zmiana firmy obsługującej linie z "Rapid-Bus" na "Mobilis".
URSYNÓW

IKEA JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI PLAC SZWEDZKI (powrót: JANKI PLAC SZWEDZKI – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska).
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), RYBAŁTÓW (→JANKI), METRO KABATY (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA.)
AL. JEROZOLIMSKIE

GEANT JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – JANKI GEANT.
Przystanki: WKD ŚRÓDMIEŚCIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI GEANT.)
URSUS

GEANT JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – JANKI GEANT.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI GEANT.)
AL. JEROZOLIMSKIE

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: WKD ŚRÓDMIEŚCIE, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
URSYNÓW

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), METRO NATOLIN (→JANKI), BELGRADZKA (→JANKI), GRZEGORZEWSKIEJ (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI.
URSUS

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) ̵ Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.
OKĘCIE

MEDIA MARKT OKĘCIE
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – MEDIA MARKT OKĘCIE. Uruchomienie linii łączącej hipermarkety WALTHER MEBLE oraz MEDIA MARKT z pętlą tramwajowo-autobusową na Okęciu. Obsługa: Tandem. Linia bezpłatna.
2001.11.05. 192 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (d. WYCZÓŁKI).)
Przedłużenie trasy w celu rozszerzenia obsługi komunikacyjnej rejonu Wyczółek.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁĄCZYNY - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 305).
• WYCZÓŁKI - zmiana nazwy na KŁOBUCKA (dotyczy linii 192 i 305).
• FABRYKA DOMÓW - zmiana nazwy na WYCZÓŁKI (dotyczy linii 192 i 305).
2001.11.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAWISZY 16 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Raszyńskiej, pomiędzy pl. Zawiszy a ul. Tarczyńską (przy hotelu "Sobieski") (dotyczy linii 175, 512 i 611).
2001.11.10. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Likwidacja kursowania w dni powszednie.
2001.11.12. 419 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.)
Zawieszenie kursowania na okres zimowy.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
2001.11.16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 01 - zmiana oznaczenia na RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 06 (dotyczy linii 138).
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 01 - uruchomienie przystanku w kierunku Służewca (dotyczy linii 192 i 604).
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 02 - uruchomienie przystanku w kierunku Centrum (dotyczy linii 192 i 604).
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 03 - zmiana oznaczenia na RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 05 (dotyczy linii 301).
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 03 - uruchomienie przystanku w kierunku Służewca (dotyczy linii 10, 17 i 33).
• RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ 04 - uruchomienie przystanku w kierunku Centrum (dotyczy linii 10, 17 i 33).
• NARBUTTA - likwidacja zespołu przystankowego.
• WROTKOWA 01 - zmiana oznaczenia na WROTKOWA 05 (dotyczy linii 117).
• WROTKOWA 01 - uruchomienie przystanku w kierunku Służewca (dotyczy linii 117, 192 i 604).
• WROTKOWA 02 - likwidacja dotychczasowego przystanku.
• WROTKOWA 02 - uruchomienie przystanku w kierunku Centrum (dotyczy linii 138, 192, 301 i 604).
• WROTKOWA 03 - uruchomienie przystanku w kierunku Służewca (dotyczy linii 10, 17 i 33).
• WROTKOWA 04 - uruchomienie przystanku w kierunku Centrum (dotyczy linii 10, 17 i 33).
2001.11.23. 609 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – ... – BUKÓW.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Obrazkowej i Myśliborskiej.
2001.11.24. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Obrazkowej i Myśliborskiej.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
186 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – most Grota-Roweckiego – ... – METRO WILANOWSKA.)
302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).

(Wybrane kursy: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Jagiellońska – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).)
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Ekspresowa – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – ... – NOWODWORY.
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, ..., NOWODWORY.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BIELAŃSKA – Senatorska – plac Bankowy – Andersa (powrót: Andersa – aleja Solidarności – BIELAŃSKA.) – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→NOWODWORY), METRO RATUSZ, EKSPRESOWA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
(Stara trasa: BIELAŃSKA – ... – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: BIELAŃSKA, ..., EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
2001.11.28. 406 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH POD, NIEDZIELSKIEGO, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, ANIELEWICZA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→KIERBEDZIA), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
Przystanki: STARE BEMOWO, ..., SIELCE, CHEŁMSKA, BOBROWIECKA, KIERBEDZIA.)
Skrócenie trasy w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Bobrowieckiej.
2001.12.01. 179 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – Rakowiecka – Wiśniowa – Batorego – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Dolina Służewiecka – ... – OSIEDLE KABATY.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Boya-Żeleńskiego.
linia autobusowa zwykła stała (w niedziele i święta w godz. 9-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – ... – Grudzie – Wspólna – GRUDZIE.)
Przywrócenie starej trasy na terenie gminy Nieporęt.
2001.12.04. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEWINOWSKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 145).
• SALOMEA 02 - czasowa likwidacja przystanku w związku z decyzją ZDM (dotyczy linii 177 i 717).
2001.12.10. 409 linia autobusowa przyspieszona stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
Okresowe wprowadzenie kursowania w dni powszednie w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Cmentarza Północnego.
436 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: MŁYNÓW, GRENADY (NŻ), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, RASZYŃSKA, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, PRUSZKOWSKA, RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, CYBERNETYKI (NŻ), GOTARDA, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN., NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka – Górczewska – Młynarska – Wolska – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na stałą trasę w związku z przywróceniem ruchu dwukierunkowego na ul. Płockiej.
2001.12.12. 803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
(Stara trasa: MARYSIN – ... – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa).)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu prac kanalizacyjnych na ul. Paderewskiego w Sulejówku.
2001.12.19. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA.)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu robót drogowych na Wale Miedzeszyńskim.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
2001.??.??. ANHAR linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. Uruchomienie przez firmę "Anhar" linii autobusowej łączącej Karczew z Warszawą wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego - faktyczne przejęcie trasy od firmy "Palk".
2001.??.??. EKSPRESS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.

(Niektóre kursy: ... – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Żaboklickiego – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały: Zamkowa – Otwock Wielki: Zamkowa – Wiślana – Nadbrzeż – NADBRZEŻ.))
Zakończenie działalności przez firmę "Palk" (formalnie koncesję na usługi przewozowe firma straciła już w sierpniu 1999 r.).
EKSPRESS
NOWA LINIA
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.)
2001.??.??. URSUS

CH JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała URSUS OBROŃCÓW HELU – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Ursus Niedźwiadek – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: URSUS OBROŃCÓW HELU, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI IKEA, CH JANKI.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – ... – CH JANKI.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, ..., CH JANKI.
)
Przedłużenie trasy w rejon Starego Ursusa.
2001.??.??. METRO NATOLIN

CH URSYNÓW
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW.
(Stara trasa: CH URSYNÓW – ... – Belgradzka – Rosoła – Gandhi – ... – CH URSYNÓW.)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Rosoła.
2001.??.??. GOŁKÓW

AUCHAN MYSIADŁO
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PIASECZNO GOŁKÓW – Główna – Pod Bateriami – Stołeczna – Sienkiewicza – Kościuszki – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – Kościuszki) – Mysiadło: Puławska – MYSIADŁO AUCHAN. Uruchomienie linii dowożącej do hipermarketu Auchan w Mysiadle mieszkańców Piaseczna i Gołkowa.
2001.??.??. BANACHA

GIEŁDA BRONISZE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w godz. 4.30 - 10.30) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Świerkowa – BRONISZE GIEŁDA ROLNO-SPOŻYWCZA.)
Niewielka frekwencja.
2001.??.??. MARKI

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała CH TARGÓWEK – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Pustelnik – Piłsudskiego – Amii Krajowej – Warszawa: Toruńska – Głębocka – CH TARGÓWEK. Uruchomienie drugiej bezpłatnej linii autobusowej obsługującej Centrum Handlowe Targówek. Obsługa: Kris-Tour.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2001 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 2001 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 2001 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.