data linia rodzaj zmiana uwagi
2014.12.31. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją przy Stadionie Narodowym imprezy sylwestrowej.

M1. Wprowadzenie kursowania przez całą noc.

2. Wprowadzenie kursowania przez całą noc.

3. Wprowadzenie kursowania przez całą noc.

9. Wprowadzenie kursowania przez całą noc. W godz. 23.55 - 3.00 obowiązuje trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

13. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

26. Wprowadzenie kursowania przez całą noc.

35. Wprowadzenie kursowania przez całą noc.

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursuje w godz. 20.00 - 23.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. [Kursy od godz. 0.15 do godz. 2.00. Obowiązują wszystkie napotkane przystanki (dodatkowe jako warunkowe).]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 0.15 do godz. 2.00. Obowiązują wszystkie napotkane przystanki (dodatkowe jako warunkowe).]

902. WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (PKiN). [Kursy w godz. 0.15 - 2.30. Linia jednokierunkowa.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy w godz. 0.15 - 2.30. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 0.15 - 2.30. Linia jednokierunkowa.]
2015.01.01. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA. Wprowadzenie kursowania w dni świąteczne wraz ze zmianą oznaczenia.
813 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.)
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy do godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: ZłotaJaroszowa Wola: Główna)Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...)

(Niektóre kursy od godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Jaroszowa Wola: Główna)Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...)
Podział linii L19 na linie: L17 (w relacji Piaseczno - Prażmów) i L19 (w relacji Piaseczno - Uwieliny).
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – UWIELINY-SZKOŁA.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy do godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: ZłotaJaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...)

(Niektóre kursy od godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Jaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...)

(Niektóre kursy: ... – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – UWIELINY-SZKOŁA.))
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) Trasa w dni powszednie i świąteczne - wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Trasa w dni powszednie - wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Narutowicza – Wigury – ... – Wigury – Narutowicza – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Wydłużenie trasy na terenie Drewnicy.
BRWINÓW

ŻÓŁWIN
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (komunikacja gminy Brwinów) Trasa do godz. 15.00: BRWINÓW (RYNEK) – Rynek – Grodziska – Wilsona – Podkowa Leśna: Brwinowska – Jana Pawła II – Żołwin: Kasztanowa – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska (pętla) – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Słoneczna – Graniczna (pętla) – Słoneczna – Nadarzyńska – Kasztanowa – Podkowa Leśna: Jana Pawła II – Brwinowska – Brwinów: Wilsona – Grodziska – Rynek – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy: PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA – Brwinowska – ... – Brwinowska – PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA.)

Trasa po godz. 15.00: BRWINÓW (RYNEK) – Rynek – Grodziska – Wilsona – Podkowa Leśna: Brwinowska – Jana Pawła II – Żołwin: Kasztanowa – Nadarzyńska – Słoneczna – Graniczna (pętla) – Słoneczna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska (pętla) – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Kasztanowa – Podkowa Leśna: Jana Pawła II – Brwinowska – Brwinów: Wilsona – Grodziska – Rynek – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy: PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA – Brwinowska – ... – Brwinowska – PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA.)

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) / PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA – ... – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – Książenicka – Cykady (pętla) – Książenicka – Kazimierzowska – Żółwińska – ... – PODKOWA LEŚNA GŁÓWNA / BRWINÓW (RYNEK).)
Zmiana przewoźnika na firmę Markpol. Wycofanie z ul. Książenickiej w Owczarni.
METRO CENTRUM

OKĘCIE

CENTRUM MODY NADARZYN
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: (W soboty i niedziele: METRO CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – METRO CENTRUM.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – CENTRUM MODY NADARZYN.
Przystanki: (CENTRUM, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→METRO CENTRUM), EMILII PLATER (→METRO CENTRUM), DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN SZKOLNA, PASZKÓW, NADARZYN PL. PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM MODY NADARZYN), CENTRUM MODY NADARZYN.)
Rezygnacja przez Centrum Mody Nadarzyn z utrzymywania bezpłatnej linii autobusowej.
2015.01.02. NADARZYN

PRUSZKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nadarzyn) NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).) – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Granica: Pruszkowska – Główna – Nowa Wieś: Główna – Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
Przystanki: NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), STRZENIÓWKA (JODŁOWA), KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE), WKD NOWA WIEŚ (GŁÓWNA), PRUSZKÓW (OS. STASZICA), PKP PRUSZKÓW.

(Niektóre kursy: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Błońska – Błońska (pętla) – Błońska – Warszawska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Strzeniówka: Pruszkowska – ...)
Przystanki: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (BŁOŃSKA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Kajetany: Brzozowa – Rolna – Nadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (BRZOZOWA), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Nad Utratą – droga nr 721 – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kajetany: Mokra – Światowe Centrum Słuchu (pętla) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Jeden kurs w godzinach porannych: SZAMOTY – Nadarzyńska – Kajetany: RolnaNadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
Przystanki: SZAMOTY, KAJETANY (CZARNY LAS), KAJETANY (CZARNY LAS), KAJETANY (ROLNA 147), KAJETANY (ROLNA 93), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)
Przedłużenie trasy jednego porannego kursu do Szamot.
2015.01.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • HENRYKA BRODATEGO - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii ZS1).
• WŁADYSŁAWA HERMANA - likwidacja przystanku warunkowego (dotyczy linii ZS1).
2015.01.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DOBOSZA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Szczęśliwickiej za skrzyżowaniem z ul. Dobosza w kierunku północnym (dotyczy linii 184).
• SZCZĘŚLIWICE 06 - zmiana nazwy na DOBOSZA 02 (dotyczy linii 157, 184 i 521).
2015.01.11. linia autobusowa specjalna CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności).
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, CENTRUM (→ CH REDUTA), PL. BANKOWY (→ CH REDUTA), METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA (→ CH REDUTA), DW. WILEŃSKI.

(Ostatnie trzy kursy dowozowe na pokaz sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.)
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA (→ CENTRUM), DW. ZACHODNI (→ CENTRUM), HALA KOPIŃSKA (→ CENTRUM), PL. NARUTOWICZA (→ CENTRUM), PL. ZAWISZY (→ CENTRUM), DW. CENTRALNY (→ CENTRUM), EMILII PLATER (→ CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→ CENTRUM), CENTRUM.

(Ostatnie trzy kursy dowozowe na pokaz sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo: DWORZEC WILEŃSKI – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – – Marszałkowska – CENTRUM.)
Przystanki: DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA (→ CENTRUM), DW. WILEŃSKI (→ CENTRUM), PARK PRASKI (→ CENTRUM), STARE MIASTO (→ CENTRUM), PL. BANKOWY (→ CENTRUM), CENTRUM.


(Kursy rozwozowe po zakończeniu pokazu sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo:


O godz. 20.20: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ TARGÓWEK), MUZEUM NARODOWE (→ TARGÓWEK), RONDO WASZYNGTONA (→ TARGÓWEK), AL. ZIELENIECKA (→ TARGÓWEK), KIJOWSKA (→ TARGÓWEK), ZĄBKOWSKA (→ TARGÓWEK), DW. WILEŃSKI (→ TARGÓWEK), SZWEDZKA (→ TARGÓWEK), SKARGI (→ TARGÓWEK), MYSZKOWSKA (→ TARGÓWEK), WITEBSKA (→ TARGÓWEK), DKS TARGÓWEK (→ TARGÓWEK), HANDLOWA (→ TARGÓWEK), PRATULIŃSKA (→ TARGÓWEK), TARGÓWEK.

O godz. 20.30 oraz 20.35: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. CENTRALNY (→ ZAJEZDNIA STALOWA), EMILII PLATER (→ ZAJEZDNIA STALOWA), PL. GRZYBOWSKI (NŻ) (→ ZAJEZDNIA STALOWA), HALA MIROWSKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), KINO FEMINA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→ ZAJEZDNIA STALOWA), STARE MIASTO (→ ZAJEZDNIA STALOWA), PARK PRASKI (→ ZAJEZDNIA STALOWA), DW. WILEŃSKI (→ ZAJEZDNIA STALOWA), SZWEDZKA (→ ZAJEZDNIA STALOWA), ZAJEZDNIA STALOWA.

O godz. 20.30: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ BRANICKIEGO), PL. KONSTYTUCJI (→ BRANICKIEGO), METRO POLITECHNIKA (→ BRANICKIEGO), PL. UNII LUBELSKIEJ (→ BRANICKIEGO), SPACEROWA (→ BRANICKIEGO), DOLNA (→ BRANICKIEGO), MANGALIA (→ BRANICKIEGO), CZARNOMORSKA (→ BRANICKIEGO), ŚW. BONIFACEGO (→ BRANICKIEGO), TRUSKAWIECKA (→ BRANICKIEGO), NAŁĘCZOWSKA (→ BRANICKIEGO), INSTYTUT NEUROLOGII (→ BRANICKIEGO), SOBIESKIEGO (→ BRANICKIEGO), OŚ KRÓLEWSKA (→ BRANICKIEGO), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ (→ BRANICKIEGO), BRANICKIEGO.

O godz. 20.30: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ NOWE BEMOWO), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→ NOWE BEMOWO), KRÓLEWSKA (→ NOWE BEMOWO), PL. BANKOWY (→ NOWE BEMOWO), KINO FEMINA (→ NOWE BEMOWO), WOLA-RATUSZ (→ NOWE BEMOWO), LESZNO (→ NOWE BEMOWO), MŁYNARSKA (→ NOWE BEMOWO), PŁOCKA-SZPITAL (→ NOWE BEMOWO), PKP KOŁO (→ NOWE BEMOWO), CIOŁKA (→ NOWE BEMOWO), GÓRALSKA (→ NOWE BEMOWO), BIAŁOWIEJSKA (→ NOWE BEMOWO), KONARSKIEGO (→ NOWE BEMOWO), BEMOWO-RATUSZ (→ NOWE BEMOWO), KAZUBÓW (→ NOWE BEMOWO), DYWIZJONU 303 (→ NOWE BEMOWO), RADIOWA (→ NOWE BEMOWO), ORLICH GNIAZD (→ NOWE BEMOWO), WIDAWSKA (→ NOWE BEMOWO), WROCŁAWSKA (→ NOWE BEMOWO), RODŁA (→ NOWE BEMOWO), PIASTÓW ŚLĄSKICH (→ NOWE BEMOWO), NOWE BEMOWO.

O godz. 20.30: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii "Kordian" – Spisaka – Kościuszki – Cielicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
Przystanki: CENTRUM, CENTRUM (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DW. CENTRALNY (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), PL. ZAWISZY (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), PL. NARUTOWICZA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), HALA KOPIŃSKA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DW. ZACHODNI (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), BERESTECKA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), POPULARNA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ŁOPUSZAŃSKA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), RYŻOWA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DZIECI WARSZAWY (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SKOROSZEWSKA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SZANCERA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), WAPOWSKIEGO (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SOSNKOWSKIEGO (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (NŻ) (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), MALINOWA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), LALKI (NŻ) (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ŚMIGIELSKA (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), PKP URSUS NIEDŹWIADEK (→ PKP URSUS NIEDŹWIADEK), URSUS NIEDŻWIADEK.)
Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2015.01.16. L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności (powrót: Łączności – Lipowa – Rolna – Słojewskiego) – aleja Krakowska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska – ...)

(Jeden kurs w niedziele i święta ok. godz. 9.00: ... – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna (powrót: Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Kielecka – Słoneczna – Piaseczno: Mleczarska – Okulickiego) – Magdalenka: Słoneczna – ...)

(Jeden kurs w niedziele i święta ok. godz. 11.00: ... – Okulickiego – Mleczarska – Nowa Iwiczna: Słoneczna – Kielecka – Krasickiego – Nowa Wola: Krasickiego – Postępu – Lesznowola: Postępu – Słoneczna (powrót: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego) – Magdalenka: Słoneczna – ...)
Wprowadzenie wariantowego podjazdu do szkoły w Łazach.
2015.01.17. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DYWIZJONU 303 - likwidacja przystanku warunkowego (dotyczy linii 523).
2015.01.19.
2015.02.01.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
304, 307, 320, 334, 356, 379, 460.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
120, 153, 158, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 504, 514, 522.

• Ograniczenie kursów wariantowych do godzin 6-10 i 19-23 linii:
411.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
2015.01.20. 114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Jednokierunkowe przywrócenie stałych tras w związku z przywróceniem ruchu na łącznicy wschód - południe (most Grota-Roweckiego - Centrum) w węźle Wisłostrada w ramach prac nad przebudową drogi S8.
118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
2015.01.20. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – MARYSIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z wyłączeniem z ruchu zachodniej jezdni ul. Słowackiego oraz łącznic Trasy AK w relacjach: wschód - południe (most Grota-Roweckiego - Centrum) oraz północ - wschód (Bielany - most Grota-Roweckiego) w węźle Słowackiego w ramach prac nad przebudową drogi S8.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – NOWODWORY.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
2015.01.21. 112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – ... – KAROLIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z wyłączeniem z ruchu zachodniej jezdni ul. Słowackiego oraz łącznic Trasy AK w relacjach: wschód - południe (most Grota-Roweckiego - Centrum) oraz północ - wschód (Bielany - most Grota-Roweckiego) w węźle Słowackiego w ramach prac nad przebudową drogi S8.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – GRODZISK.)
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – Wlościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
2015.01.23. 122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – rondo Turowicza (zawrotka) – Potocka – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Mickiewicza – Potocka – BARSZCZEWSKA.)
Zmiana trasy objazdowej w związku z przywróceniem ruchu na ul. Gwiaździstej w kierunku południowym.
2015.01.26. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji ściekowej w ul. Głębockiej, Berensona i Zaułek i zamknięciem dla ruchu ul. Głębockiej na odcinku od ul. Magicznej do ul. Kartograficznej.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Piskórka: GłównaJaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy do godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: ZłotaJaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...)

(Niektóre kursy od godz. 14.00: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Złota – Jaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – ...))
Skierowanie przez Łbiska i Pęchery. Przejęcie połączenia z Uwielinami przez linię L19.
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA). (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – UWIELINY-SZKOŁA.)
Skierowanie we wszystkich kursach do Gabryelina na wniosek Gminy Prażmów.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODŁĘCZE II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L21).
• WÓLKA DWORSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L21).
2015.01.27. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – ... – OLESIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji ściekowej w ul. Głębockiej, Berensona i Zaułek i zamknięciem dla ruchu ul. Głębockiej na odcinku od ul. Magicznej do ul. Kartograficznej.
527 linia autobusowa przyspieszona stała METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Głębocka – Berensona).
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY, OS. DERBY III, OS. DERBY VI, SKARBKA Z GÓR, KĄTY GRODZISKIE (NŻ), ZAUŁEK.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, ..., JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I, OKRĄGŁA, GRODZISK (NŻ), KĄTY GRODZISKIE (NŻ), SKARBKA Z GÓR (→METRO RATUSZ), OS. DERBY VI, OS. DERBY III, OS. DERBY (→OS. DERBY), OS. DERBY.)
732 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
2015.01.30. 143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska) – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa) – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Strażacką w kierunku zachodnim.
225 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków (powrót: Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Strażacka) – MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków (powrót: Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Żołnierska – Strażacka) – MOKRY ŁUG.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – aleja Chruściela – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JAZGARZEW GŁÓWNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L17).
• JAZGARZEW-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L17).
• ŁBISKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L17).
• PĘCHERY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L17).
2015.01.31. 164 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Stara trasa: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Lercha – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW (powrót: WILANÓW – Przyczółkowa – aleja Wilanowska).

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – WILANÓW.)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.))
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Bruzdowej po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej.
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ)Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).)

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – Kępa Okrzeska: droga przez Kępę Okrzeską – Warszawa: Sągi – Prętowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Kępa Okrzeska: droga przez Kępę OkrzeskąOkrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – Kępa Okrzeska: droga przez Kępę Okrzeską – Warszawa: Sągi – Prętowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA. [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.))
2015.02.01. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.))
Wycofanie części kursów z Pruszkowa w związku z przebudową mostu nad rzeką Utratą w Pruszkowie oraz kolejną fazą prac na linii Pruszków-Żyrardów.
151 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO. Uruchomienie linii w związku z wybudowaniem infrastruktury przystankowej na wschodnim odcinku ul. Nowaka-Jeziorańskiego.
164 linia autobusowa zwykła stała (kursuje do godz. 1.45) OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Wprowadzenie wariantowych kursów nocnych.
3 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie oraz w soboty) (komunikacja gminy Serock) Jeden kurs w dni powszednie o godz. 7.30: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska (zawrotka) – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Serock: Pułtuska) – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO (JAGIEŁŁY).

W soboty: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska – Cupel: Nadbużańska – Cupel (pętla) – Nadbużańska – Kania Nowa: Nadbużańska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Serock: Pułtuska) – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO (JAGIEŁŁY).

(Stara trasa: Jeden kurs w dni powszednie o godz. 7.30: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – ... – GĄSIOROWO.

Trzy kursy w dni powszednie po południu: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Pułtuska – Serock: Pułtuska) – Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO.

W soboty: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – ... – GĄSIOROWO.)
Ponowne wydzielenie linii 4. Przedłużenie trasy na terenie Gąsiorowa.
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) Trzy kursy dziennie: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Wyszkowska (powrót: Wyszkowska – Pułtuska – Serock: Pułtuska)Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – GĄSIOROWO (JAGIEŁŁY).
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja gminy Serock) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze: Groszkowskiego – Juzistek – Warszawska – Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – DĘBE.

(Niektóre kursy: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo DębskieStanisławowo – STANISŁAWOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie: ... – Warszawska – Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Piękna – Dosin: Piękna – Lazurowa – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska) Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo DębskieStanisławowo – STANISŁAWOWO.)

(Trzy pierwsze kursy jednokierunkowo: SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY) – Pułtuska – Nasielska – MaryninoZalesie BoroweŚwięcienicaZabłocieGutyStanisławowoLudwinowo DębskieDębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: PKP LEGIONOWO – ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo DębskieStanisławowoGutyZabłocieŚwięcienicaZalesie BoroweMaryninoSerock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (SALA WIDOWISKOWA OŚRODKA KULTURY).)
Przedłużenie trasy wybranych kursów. Wprowadzenie kursowania w soboty.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nowaka-Jeziorańskiego bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Fieldorfa w kierunku wschodnim (dotyczy linii 151).
• RECHNIEWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nowaka-Jeziorańskiego przed skrzyżowaniem z ul. Rechniewskiego w kierunku zachodnim (dotyczy linii 151).
• RECHNIEWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku krańcowego zlokalizowanego na ul. Nowaka-Jeziorańskiego przed skrzyżowaniem z ul. Rechniewskiego w kierunku wschodnim (dotyczy linii 151).
• KANAŁ GOCŁAWSKI 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 141, 143 i 188).
2015.02.02. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór).)

(Stara trasa kursów wariantowych: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).)
Przywrócenie funkcjonowania kursów skróconych (z zachowaniem objazdu zamkniętego odcinka ul. Głębockiej) po zakończeniu ferii zimowych.
158 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – .... – WITOLIN.)
Likwidacja wydłużonych kursów.
517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych funckjonujących tylko w dni powszednie w godzinach porannego szczytu. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w ogólnodostępnych rozkładach jazdy.
LEGIONOWO PRZYSTANEK

CHOTOMÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Jabłonna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Kościuszki – Chotomów: Piusa – Partyzantów – CHOTOMÓW.)
Rezygnacja przez Urząd Gminy Jabłonna z utrzymywania bezpłatnej linii dowozowej.
2015.02.02.
2015.03.01.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
193.

2015.02.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POMNIK LOTNIKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 504).
• JASTRZĘBIE BOCIANA CZARNEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L24).
• JASTRZĘBIE ZIMORODKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L24).
2015.02.09.
2015.02.15.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
114.

2015.02.12. N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Slowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – NOWODWORY.)
Przywrócenie dla ruchu kołowego jezdni zachodniej ul. Popiełuszki na odc. Gojawiczyńskiej - Krasińskiego w ramach budowy kolektora Burakowskiego-Bis.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Slowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
2015.02.14. 6 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.)
Przejęcie fragmentu trasy przez nową linię 11.
11 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. Otwarcie nowej trasy tramwajowej przez ul. Powstańców Śląskich (na odcinku od ul. Radiowej do ul. Górczewskiej). Uruchomienie linii tramwajowej obsługującej ciąg ul. Powstańców Śląskich i łączącej Jelonki ze stacją drugiej linii metra RONDO DASZYŃSKIEGO. Wprowadzenie czasowo wydłużonej trasy w związku z planowanym zamknięciem dla ruchu tramwajowego ul. Wołoskiej i zawieszeniem kursowania linii 37.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BEMOWO-RATUSZ 08 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 11).
• KAZUBÓW 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 11).
• DYWIZJONU 303 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 11).
• RADIOWA 05 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 11).
2015.02.14. B linia tramwajowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 10-18) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów: Siedmiogrodzka – Młynarska – ZAJEZDNIA WOLA] (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – Wolska). Uruchomienie kursującej tylko 14 lutego specjalnej linii tramwajowej z okazji otwarcia nowej trasy tramwajowej przez ul. Powstańców Śląskich. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
2015.02.14.
ok. godz. 18.00.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Doraźne wprowadzenie tras objazdowych w związku z wybuchem pożaru mostu Łazienkowskiego.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – most Poniatowskiego – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska) – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
151 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
182 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WITOLIN.)
188 linia autobusowa zwykła stała LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI.

(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – GOCŁAWEK WSCHODNI.)
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Niektóre kursy: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA (→METRO POLITECHNIKA), AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO POLITECHNIKA), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – STARA MIŁOSNA / GOCŁAW.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – STARA MIŁOSNA.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), SOSNOWA (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WOLA GRZYBOWSKA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: ZNANA – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MARYSIN.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.)
2015.02.15. L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności (powrót: Łączności – Lipowa – Rolna – Słojewskiego) – aleja Krakowska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska – ...)

(Jeden kurs w niedziele i święta ok. godz. 9.00: ... – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna (powrót: Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Kielecka – Słoneczna – Piaseczno: Mleczarska – Okulickiego) – Magdalenka: Słoneczna – ...)

(Jeden kurs w niedziele i święta ok. godz. 11.00: ... – Okulickiego – Mleczarska – Nowa Iwiczna: Słoneczna – Kielecka – Krasickiego – Nowa Wola: Krasickiego – Postępu – Lesznowola: Postępu – Słoneczna (powrót: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego) – Magdalenka: Słoneczna – ...)

(Jeden kurs w niedziele i święta ok. godz. 13.00: ... – Okulickiego – Mleczarska – Nowa Iwiczna: SłonecznaKolonia Lesznowola: Słoneczna – ...)
Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LESZNOWOLA 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L-3).
ZMIANY W KOMUNIKACJI PO POŻARZE MOSTU ŁAZIENKOWSKIEGO.
2015.02.16. S20 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) Jeden kurs o godz. 7.11 jednokierunkowo: WARSZAWA REMBERTÓW – Warszawa ZOO – Warszawa Gdańska – Warszawa Koło – Warszawa Kasprzaka – WARSZAWA ZACHODNIA. Uruchomienie jednego kursu SKM z Rembertowa do Dworca Zachodniego przez Dworzec Gdański w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego po pożarze.
77 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Uruchomienie dodatkowej szczytowej linii tramwajowej w związku ze zwiększoną frekwencją na ciągu Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego po pożarze mostu Łazienkowskiego.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Wprowadzenie nowego układu tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu mostu Łazienkowskiego po pożarze.
143 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater] – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach).) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska) – Republikańska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Wprowadzenie nowego układu tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu mostu Łazienkowskiego po pożarze. Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Strażackiej.
151 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater] – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach).) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
Wprowadzenie nowego układu tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu mostu Łazienkowskiego po pożarze.
225 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków (powrót: Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Strażacka) – MOKRY ŁUG.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu budowy sieci kanalizacyjnej w ul. Strażackiej.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→CENTRUM), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→CENTRUM), FABRYCZNA (→CENTRUM), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – ... – STARA MIŁOSNA / GOCŁAW.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA (→METRO POLITECHNIKA), AFRYKAŃSKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
Wprowadzenie nowego układu tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu mostu Łazienkowskiego po pożarze.
502 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→CENTRUM), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→CENTRUM), FABRYCZNA (→CENTRUM), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), SOSNOWA (→CENTRUM) (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→CENTRUM), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, ..., CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, ..., MARYSIN.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, ..., MIĘDZYLESIE.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – aleja Chruściela – Strażacka).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu budowy sieci kanalizacyjnej w ul. Strażackiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ROZBRAT - wprowadzenie przystanku stałego (dotyczy linii 523).
2015.02.16.
godz. 9.00.
153 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(W dni nauki szkolnej trzy kursy w godzinach porannych: REMBERTÓW-KOLONIA – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików (powrót: Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)

(W dni nauki szkolnej trzy kursy w godzinach popołudniowych: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików (powrót: Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)

(Stara trasa: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Niektóre kursy: ... – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.)

(W dni nauki szkolnej trzy kursy w godzinach porannych: REMBERTÓW-KOLONIA – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików (powrót: Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.)

(W dni nauki szkolnej jeden kurs w godzinach popołudniowych: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików (powrót: Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)

(W dni nauki szkolnej dwa kursy w godzinach popołudniowych: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików (powrót: Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.))
Zawieszenie podjazdów do pętli PASTUSZKÓW w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac modernizacyjnych na linii kolejowej nr 449 Rembertów - Zielonka, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego przejazdu kolejowego w ciągu ul. Mokry Ług.
2015.02.19. 8 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(W dni powszednie po godz. 20.20, w soboty do godz. 7.00 i po godz. 17.30 oraz w niedziele do godz. 10.30 i po godz. 19.15: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ...))
Przejęcie fragmentów trasy przez linie 11 (w relacji Jelonki - Śródmieście) oraz 22 (w relacji Śródmieście - Grochów).
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na Grochów w związku z likwidacją linii 8.
77 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Wprowadzenie kursowania przez cały dzień we wszystkie dni tygodnia w związku ze zwiększoną frekwencją na ciągu Alej Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego po pożarze mostu Łazienkowskiego.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-15) (komunikacja miasta Łomianki) ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla) – Wiślana – Warszawska (powrót: Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – Brukowa – ... – ŁOMIANKI (ZACHODNIA).)

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Wycofanie z ul. Zachodniej (na odcinku między ul. Wiosenną i Sierakowską) w związku z pracami wodno-kanalizacyjnymi.
ŁZ linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).

(Stara trasa:METRO MŁOCINY – ... – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
2015.02.20. JEŹDZIK.EU linia autobusowa prywatna
(nocna okresowa - kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę oraz w noce świąteczne)
PLAC DEFILAD – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Przewoska (powrót: Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy) – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (KOŚCIÓŁ).

(Stara trasa: PLAC DEFILAD – ... – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – KARCZEW (KOŚCIÓŁ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego po pożarze.
2015.02.23.
godz. 21.00.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – most Poniatowskiego – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka (powrót: Racławicka – Odyńca) – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej i związanym z tym jednokierunkowym wyłączeniem z ruchu ul. Odyńca od ul. Baboszewskiej do ul. Wołoskiej.
172 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca (powrót: Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka) – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – ... – SADYBA.)
2015.02.24. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZPITAL MSWiA - zmiana nazwy na SZPITAL MSW (dotyczy linii 17, 37, 41, 138, 168 i N34).
2015.02.27. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).

(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...))
Wycofanie z Targówka Przemysłowego w związku z uruchomieniem linii N16 i N66. Korekta trasy objazdowej na terenie Białołęki.
N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Rzeczna – Zgrzebna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Zgrzebna – Rzeczna – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)
Uruchomienie nocnej linii autobusowej łączącej Targówek Przemysłowy ze Śródmieściem.
N61 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – RadzymińskaZąbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI (STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – ... – MARKI (STRUGA).)
Wycofanie z Targówka Przemysłowego w związku z uruchomieniem linii N16 i N66.
N66 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska). Uruchomienie nocnej linii autobusowej łączącej Ząbki i Targówek Przemysłowy ze Śródmieściem.
2015.02.28. 17 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: RONDO RADOSŁAWA – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)

(Część kursów jednokierunkowo: METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.)

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: RONDO RADOSŁAWA – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.))
Zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej.
37 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.])
41 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ...– Słomińskiego – RONDO RADOSŁAWA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE.) – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie zastępczych linii autobusowych.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) Trasa w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Wołoska – Konstruktorska – Postępu – STOLBUD.

Trasa w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: KONSTRUKTORSKA – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – MOTYLKOWA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku rozpoczęciem prac związanych z budową tunelu drogowego w ciągu ulic Zwoleńska - Żegańska, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego skrzyżowania ulic Zwoleńskiej i Mrówczej.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – ... – BŁOTA.)
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – ... – PKP RADOŚĆ.)
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – ... – MIĘDZYLESIE.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŻERAŃ FSO 54 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 509 i 518).
2015.03.02. 460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze w godzinach porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAJEZDNIA STALOWA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), SZWEDZKA (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), DW. WILEŃSKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), PARK PRASKI (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), STARE MIASTO (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), METRO RATUSZ ARSENAŁ.)
Kasacja linii w związku z potrzebą skierowania autobusów do obsługi linii zastępczych Z-1 i Z-2 (wozy przeznaczone pierwotnie do obsługi tych linii zasiliły linie autobusowe kursujące na trasach objazdowych po zamknięciu mostu Łazienkowskiego).
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TARCHOMIN, TARCHOMIN (→METRO MŁOCINY), MYŚLIBORSKA (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STARE BABICE IZABELIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L18).
2015.03.05. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 21.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.
2015.03.06. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Skrócenie trasy na terenie Bielan.
2015.03.06.
godz. 22.00.
186 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska) – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej) – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska) – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z wyłączeniem z ruchu południowej jezdni zbiorczej Trasy AK na odcinku ul. Powązkowska - ul. Broniewskiego w ramach prac nad przebudową drogi S8.
2015.03.07. 414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej) – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK (→SZCZĘŚLIWICE), PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z wyłączeniem z ruchu południowej jezdni zbiorczej Trasy AK na odcinku ul. Powązkowska - ul. Broniewskiego w ramach prac nad przebudową drogi S8.
2015.03.08.
godz. 9.30.
M2 linia metra zwykła stała RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – STADION NARODOWY [Sokola / Zamoyskiego] – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności]. Uruchomienie śródmiejskiego odcinka drugiej linii metra.
M linia autobusowa specjalna (zwykła) RONDO WASZYNGTONA – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – METRO STADION NARODOWY (powrót: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Jagiellońska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Zieleniecka – RONDO WASZYNGTONA.). Uruchomienie kursującej tylko 8 marca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z otwarciem centralnego odcinka II linii metra. Obsługa taborem zabytkowym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WILEŃSKI 07 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 3, 6, 13, 25, 26 i 28).
ZMIANY W KOMUNIKACJI PO URUCHOMIENIU CENTRALNEGO ODCINKA II LINII METRA.
2015.03.09. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WYŚCIGI.)
Jednokierunkowe skierowanie na stałą trasę przez plac Wileński.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
143 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater] – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach).) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Wycofanie ze Śródmieścia i skrócenie trasy do pętli przy rondzie Wiatraczna, umożliwiającej przesiadkę do linii tramwajowych.
151 linia autobusowa zwykła stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich przy Dworcu Centralnym) – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater] – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach).) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
Wycofanie ze ścisłego centrum i skierowanie do stacji metra STADION NARODOWY.
155 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY (powrót: PLAC ZAWISZY – Towarowa – Prosta). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Koło ze stacją metra RONDO DASZYŃSKIEGO i zastępującej wycofaną z tego odcinka linię 159.
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
Wycofanie z Woli i skierowanie na Ochotę. Zastąpienie w relacji Koło - Śródmieście przez nową linię 155.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – ... – TARGÓWEK.)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia. Ograniczenie częstotliwości kursowania w związku z uruchomieniem linii ekspresowej E-3.
174 linia autobusowa zwykła stała RONDO ONZ – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: ZACHĘTA – Królewska (powrót: Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA.) – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – BOKSERSKA.)
Wycofanie z najmniej popularnego odcinka trasy.
202 linia autobusowa zwykła stała METRO STADION NARODOWY – Sokola (powrót: Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola (stara ulica wzdłuż nasypu kolejowego) – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska (pętla) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Stanisławowska) – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Grochów i Kamionek ze stacją metra STADION NARODOWY.
227 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska).)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia.
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Korekta trasy na terenie Pragi. Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
382 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej). Skrócenie trasy części szczytowych kursów linii 182 (wraz z wprowadzeniem nowego oznaczenia) w celu zapewnienia większej regularności kursowania linii na Trasie Łazienkowskiej po zamknięciu dla ruchu mostu Łazienkowskiego.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, SASKA (→METRO STADION NARODOWY), AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO STADION NARODOWY), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO STADION NARODOWY), FABRYCZNA (→METRO STADION NARODOWY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
Wycofanie ze ścisłego centrum i skierowanie do stacji metra STADION NARODOWY. Przekształcenie kursów skróconych do Gocławia w linię ekspresową E-1.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) GILARSKA – Gilarska – Rolanda – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: GILARSKA, ROLANDA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE (→DW. WILEŃSKI), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), CODZIENNA (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), KOŚCIELISKA (→DW. WILEŃSKI), JÓRSKIEGO (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), TROCKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), SZWEDZKA (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.
Skrócenie trasy części porannych kursów linii 512 (wraz z wprowadzeniem nowego oznaczenia) w celu zasilenia odcinka Zacisze - Dw. Wileński (z przesiadką do II linii metra).
423 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej).
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→METRO POLITECHNIKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→METRO POLITECHNIKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARE BEMOWO), METRO POLITECHNIKA.
Skrócenie trasy części szczytowych kursów linii 523 (wraz z wprowadzeniem nowego oznaczenia) w celu zapewnienia większej regularności kursowania linii w relacji Bemowo - Śródmieście po zamknięciu dla ruchu mostu Łazienkowskiego.
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO STADION NARODOWY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO STADION NARODOWY), FABRYCZNA (→METRO STADION NARODOWY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
Wycofanie ze ścisłego centrum i skierowanie do stacji metra STADION NARODOWY.
512 linia autobusowa przyspieszona stała METRO STADION NARODOWY – Sokola (powrót: Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, SOKOLA (NŻ) (→ZACISZE), METRO STADION NARODOWY, OKRZEI (NŻ), DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→METRO STADION NARODOWY), ZACISZE.

(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZACISZE.
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→ZACISZE), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→ZACISZE), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, ..., ZACISZE.)
Wycofanie ze ścisłego centrum i skierowanie do stacji metra STADION NARODOWY. Zastąpienie na Muranowie przez linię 527.
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), SOSNOWA (→METRO STADION NARODOWY) (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO STADION NARODOWY), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
Wycofanie ze ścisłego centrum i skierowanie do stacji metra STADION NARODOWY.
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Głębocka – Berensona).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ZAUŁEK), SMOCZA (→ZAUŁEK), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→ZAUŁEK), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY, OS. DERBY III, OS. DERBY VI, SKARBKA Z GÓR, KĄTY GRODZISKIE (NŻ), ZAUŁEK.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – ZAUŁEK.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, ..., ZAUŁEK.)
Przejęcie fragmentu trasy linii 512. Wydzielenie części kursów szczytowych i przekształcenie ich w linię ekspresową E-7, łączącą Osiedle Derby z Dworcem Wileńskim i II linią metra. Uruchomienie przystanku warunkowego CODZIENNA.
718 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Ponowne skierowanie do pętli przy Dworcu Wschodnim.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
805 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ (kraniec na pl. Bankowym) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, SASKA (→METRO STADION NARODOWY), AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO STADION NARODOWY), GOCŁAW.
Uruchomienie szczytowej linii ekspresowej łączącej Gocław ze stacją metra STADION NARODOWY.
E-3 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TARGÓWEK, PRATULIŃSKA (→DW. WILEŃSKI), HANDLOWA (→DW. WILEŃSKI), DKS TARGÓWEK (→DW. WILEŃSKI), WITEBSKA (→DW. WILEŃSKI), MYSZKOWSKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→TARGÓWEK), PIOTRA SKARGI (→TARGÓWEK), MYSZKOWSKA (→TARGÓWEK), WITEBSKA (→TARGÓWEK), DKS TARGÓWEK (→TARGÓWEK), HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA (→TARGÓWEK), TARGÓWEK.
Uruchomienie szczytowej linii ekspresowej łączącej Targówek ze stacją metra DWORZEC WILEŃSKI.
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA, CIEPŁOWNIA WOLA, RONDO DASZYŃSKIEGO (→RONDO DASZYŃSKIEGO), RONDO DASZYŃSKIEGO.
Uruchomienie szczytowej linii ekspresowej łączącej Jelonki ze stacją metra RONDO DASZYŃSKIEGO.
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: ZAUŁEK – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAUŁEK, KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→ZAUŁEK), JESIENNYCH LIŚCI (→ZAUŁEK), OS. DERBY (→ZAUŁEK), OS. DERBY III (→ZAUŁEK), OS. DERBY VI (→ZAUŁEK), SKARBKA Z GÓR (→ZAUŁEK), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ZAUŁEK), ZAUŁEK.
Uruchomienie szczytowej linii ekspresowej łączącej Osiedle Derby ze stacją metra DWORZEC WILEŃSKI.
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.)
Uproszczenie trasy na terenie Śródmieścia.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POMNIK SYRENY - zmiana nazwy na METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (dotyczy linii 102, 162 i 185).
• PKP STADION - zmiana nazwy na METRO STADION NARODOWY (dotyczy linii 151, 202, 411, 502, 512, 514 i E-1).
• METRO STADION NARODOWY 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Sokolej, w kierunku mostu Świętokrzyskiego (dotyczy linii 202 i 512 (stały) oraz 151, 411, 502, 514 i E-1 (dla wsiadających)).
• METRO STADION NARODOWY 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Sokolej, w kierunku ul. Zamoyskiego (dotyczy linii 202 i 512 (stały) oraz 151, 411, 502, 514 i E-1 (dla wysiadających)).
• METRO STADION NARODOWY 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na starej jezdni ul. Sokolej (krańcowy dla linii 512).
• METRO STADION NARODOWY 07 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na starej jezdni ul. Sokolej (krańcowy dla linii 202).
• SOKOLA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 202 i 512).
• DW. WILEŃSKI 09 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Wileńskiej (dla wsiadających do linii E-7).
• DW. WILEŃSKI 13 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Wileńskiej (dla wsiadających do linii E-3).
• DW. WILEŃSKI 55 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 13 i 26).
• DW. WILEŃSKI 57 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 3, 6, 25 i 28).
• KRÓLEWSKA 57 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 102 i 105).
• PL. GRZYBOWSKI 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 102 i 105).
• PL. GRZYBOWSKI 04 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 102 i 105).
• METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK 03 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 102 i 162).
• RONDO DASZYŃSKIEGO 09 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 105, 109 i 178).
• KAROLKOWA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 105, 109 i 178).
• PL. HALLERA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 125).
• ORDYNACKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 503 i E-2).
• ZĄBKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 509 i 517).
• METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 520).
• WIATRACZNA 08 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 523).
• DW. WSCHODNI (LUBELSKA) 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 202).
• DW. WSCHODNI (LUBELSKA) 13 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 202).
• GOCŁAWEK WSCHODNI 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 188 (dla wsiadających)).
• LINDLEYA 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 159).
• RONDO ONZ 07 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 174).
2015.03.11. 4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – Waryńskiego – Promyka (powrót: Promyka – Królowej Jadwigi – Elektryczna – Waryńskiego – PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO).) – Robotnicza – Błońska – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: 36 P.P. Legii Akademickiej – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Niektóre kursy: ... – Promyka – Przejazdowa – Parzniewska – Parzniewska (pętla) – Parzniewska – Przejazdowa – 36 P.P. Legii Akademickiej – ...)

(Stara trasa: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego – Poznańska (zawrotka) – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Błońska – Groblowa – Przejazdowa – Promyka – Waryńskiego – Poznańska (zawrotka) – Waryńskiego – Młynarska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA). [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy: ... – Groblowa – Przejazdowa – Parzniewska – Parzniewska (pętla) – Parzniewska – Przejazdowa – Promyka – ...))
Połączenie linii wraz z likwidacją kursów sobotnich.
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Pruszków) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Akacjowa – Działkowa – Parzniew: 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej – Pruszków: Przejazdowa – Promyka – Błońska – Groblowa – Przejazdowa – Parzniew: 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). [Linia jednokierunkowa.])
2015.03.14. S20 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: Jeden kurs o godz. 7.11 jednokierunkowo: WARSZAWA REMBERTÓW – Warszawa ZOO – Warszawa Gdańska – Warszawa Koło – Warszawa Kasprzaka – WARSZAWA ZACHODNIA.)
Likwidacja dodatkowego kursu SKM.
2015.03.15. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Kraków.
2015.03.16. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Powiśle – ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)
Uruchomienie dodatkowego skróconego kursu w związku z pracami torowymi w rejonie stacji Warszawa Rembertów i zawieszeniem funkcjonowania dwóch kursów Kolei Mazowieckich.
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW (powrót: PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – PKP REMBERTÓW.)
Korekta trasy na terenie Rembertowa.
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Piaseczno) PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – Jana Pawła II) – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Szpitalna – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) – Mickiewicza – Sienkiewicza). Uruchomienie przez Urząd Miasta Piaseczno lokalnej linii autobusowej obsługującej teren miasta.
P-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) Dwa kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PIASECZNO (JULIANOWSKA CMENTARZ) – Julianowska – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Działkowa – Wilanowska – Geodetów – Julianowska – JÓZEFOSŁAW (JULIANÓW).

Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: JÓZEFOSŁAW (JULIANÓW) – Julianowska – Geodetów – Wilanowska – Działkowa – Ogrodowa – Geodetow – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA CMENTARZ).
Uruchomienie przez Urząd Miasta Piaseczno lokalnej linii autobusowej obsługującej Józefosław (przejęcie od PKS Warszawa istniejącej wcześniej linii szkolnej).
P-3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Piaseczno) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna). Uruchomienie przez Urząd Miasta Piaseczno linii autobusowej łączącej Piaseczno z Jazgarzewem i Pęcherami.
2015.03.21. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaria wodociągowa w rejonie skrzyżowania al. Solidarności i ul. Sierakowskiego.

4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża) – ... – WYŚCIGI.

13. KOŁO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności) – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

20. BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności).

23. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności) – Stalowa – ... – CZYNSZOWA.

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności) – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA.

Z-3. OKOPOWA – Okopowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).
2015.03.23. 151 linia autobusowa zwykła stała CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
Przywrócenie dojazdu do Śródmieścia pod wpływem postulatów pasażerów.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA (→CENTRUM), AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→CENTRUM), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→CENTRUM), FABRYCZNA (→CENTRUM), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – ... – STARA MIŁOSNA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WAŁ GOCŁAWSKI - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii E-1).
2015.03.30. 177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Skrócenie trasy w związku z budową sieci ciepłowniczej w ul. Szamoty i zamknięciem tej ulicy na odcinku od ul. Posag 7 Panien do ul. Traktorzystów.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SALOMEA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Al. Jerozolimskich przy węźle Salomea (dotyczy linii 717).
2015.04.01. A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Milanówek) MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Gospodarska – Wspólna – Podgórna – Leśny Ślad – Podleśna – Kościuszki – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Smoleńskiego (powrót: Smoleńskiego – Kościelna – Słowackiego – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Królowej Jadwigi – Starodęby – Słowackiego – Wojska Polskiego) – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).

(Dwa ostatnie kursy: ... – Wojska Polskiego – Słowackiego – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Wspólna – Zaciszna – Piasta – Kościelna – Królowej Jadwigi – Starodęby – Słowackiego).)

(Stara trasa: MILANÓWEK (KWIATOWA / ŻUKOWSKA) – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Dworcowa – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL).

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).)

(Niektóre kursy: ... – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Piłsudskiego – Fiderkiewicza (powrót: Fiderkiewicza – Okólna – Grabowa) – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Grudowska – Królewska – Staszica – Dębowa – Staszica – ...))
Korekta trasy na terenie Milanówka.
B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Fiderkiewicza – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Długa – Grudowska – Królewska – Skośna – Nowowiejska – Książenicka – Zielna – Łąkowa – Kazimierzowska – WKD Kazimierówka (pętla) – Kazimierzowska – Wierzbowa – Szkolna – Głowackiego – Miła – Wiatraczna – Nadarzyńska – Grudowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – MILANÓWEK (OKÓLNA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Podwiejska – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Grabowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Okulickiego – Sienkiewicza – Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL). [Linia jednokierunkowa.])
Uruchomienie przez Urząd Miasta linii autobusowej obsługującej południową część Milanówka.
2015.04.01.
ok. godz. 9.00.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK..)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: HORNÓWEK – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Awaryjne skrócenie trasy do Hornówka w związku z fatalnym stanem nawierzchni ul. 3 Maja w Izabelinie i Truskawiu i koniecznością wycofania z tego odcinka wielkopojemnych autobusów niskopodłogowych.
2015.04.01.
ok. godz. 12.00.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Niektóre kursy: HORNÓWEK – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK..)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: HORNÓWEK – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)
Uruchomienie wariantowych kursów (obsługiwanych mikrobusem) w relacji: Hornówek - Truskaw.
2015.04.03. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2015.04.04. 102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska).
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (NŻ), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (NŻ) (→NOWODWORY), ŚLIWICE (NŻ), RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (→NOWODWORY), DW. CENTRALNY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→DW. CENTRALNY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ...)
2015.04.04. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Piast Gliwice.
2015.04.07. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9-18 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
2015.04.07.
godz. 22.00.
186 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska) – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej) – aleja Obrońców Grodna – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie ruchu na południowej jezdni zbiorczej Trasy AK na odcinku ul. Powązkowska - ul. Broniewskiego.
2015.04.08. 28 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przedłużenie trasy do Jelonek.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK (→SZCZĘŚLIWICE), PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej) – aleja Obrońców Grodna – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie ruchu na południowej jezdni zbiorczej Trasy AK na odcinku ul. Powązkowska - ul. Broniewskiego.
2015.04.08. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.30) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała.
2015.04.09. 708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK..)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: HORNÓWEK – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)
Przekształcenie wariantowych kursów w relacji: Hornówek - Truskaw w linię zastępczą Z-8.
Z-8 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła stała) HORNÓWEK – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).
2015.04.11. 35
BIS
linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 11 kwietnia specjalnej linii tramwajowej w związku z organizacją jubileuszu 35-lecia Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie i okolicznościową wystawą zabytkowych autobusów w Centralnych Warsztatach Samochodowych przy ul. Włościańskiej.
2015.04.12. 100 linia autobusowa specjalna (zwykła) PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Elektoralna – plac Mirowski – Chłodna – Żelazna – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Złota – Zgoda – Bracka – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 12 kwietnia specjalnej linii autobusowej w związku z jubileuszem 35-lecia Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie. Obsługa taborem zabytkowym.
2015.04.13. 382 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej).)
Skierowanie taboru do obsługi linii 182 w celu poprawy obsługi komunikacyjnej al. Stanów Zjednoczonych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODRÓŻNICZA - zmiana nazwy na BRACI ZAWADZKICH (dotyczy linii 126 i 152).
• BIAŁOŁĘKA-RATUSZ - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 723 i 731).
2015.04.15. L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Nowodworska – Michałów-Reginów: Nowodworska – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Modlińska – Wieliszew: Modlińska – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
Uproszczenie trasy (wycofanie z przejazdu przez Michałów-Reginów) wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania.
2015.04.16. 723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).

(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).)
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – GRUDZIE.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – ... – GRUDZIE.)
2015.04.18. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w godz. 21.45 - 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – DH SMYK (powrót: DH SMYK – Aleje Jerozolimskie – rondo de Gaulle'a (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY.). [Kursy od ok. godz. 21.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 22.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 22.00.]

903. METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 22.00. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.00. Linia jednokierunkowa.]
2015.04.19. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2015.04.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ANDRUTOWA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Drewny, za skrzyżowaniem z ul. Przekorną (w kierunku północnym) (dotyczy linii 700, 710 i 742).
• POMIECHOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 119).
2015.04.21. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór).)

(Stara trasa kursów skróconych: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór).))
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji ściekowej w ul. Głębockiej, Berensona i Zaułek i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ul. Głębockiej i Lewandów.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).)
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI.)

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI.))
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK.
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ZAUŁEK), SMOCZA (→ZAUŁEK), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→ZAUŁEK), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY, OS. DERBY III, OS. DERBY VI, SKARBKA Z GÓR, KĄTY GRODZISKIE (NŻ), ZAUŁEK.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Głębocka – Berensona).)
732 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Lewandów – Marki: Kościuszki – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAUŁEK, KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→ZAUŁEK), JESIENNYCH LIŚCI (→ZAUŁEK), OS. DERBY (→ZAUŁEK), OS. DERBY III (→ZAUŁEK), OS. DERBY VI (→ZAUŁEK), SKARBKA Z GÓR (→ZAUŁEK), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ZAUŁEK), ZAUŁEK.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: ZAUŁEK – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – ... – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK. [Linia jednokierunkowa.])
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona (powrót: Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka)tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).)
2015.04.25. 166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Rosoła – Wilczy Dół – KABATY STP.)
Skrócenie trasy większości kursów do pętli OSIEDLE KABATY w związku z niewielką frekwencją.
2015.04.26. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.))
Zmiana rozkładu jazdy w związku kolejną fazą prac na linii Pruszków-Żyrardów.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Powiśle – ... – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.))
Likwidacja dodatkowego skróconego kursu - zastąpienie przez pociąg Kolei Mazowieckich.
2015.04.27. 165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.)
Przekształcenie w linię jednokierunkową wraz z wprowadzeniem trasy objazdowej w związku z remontem nawierzchni ul. Kłobuckiej i jej jednokierunkowym wyłączeniem na odcinku od aresztu śledczego do ul. Nowy Służewiec.
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna) – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie w ciągu całego dnia oraz w dni świąteczne jeden kurs rano i jeden wieczorem: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie oraz świąteczne: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);
• trzy kursy w dni powszednie w godzinach wieczornych oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – GÓRA (DWORCOWA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie].

Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie wszystkie kursy po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 18.00: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie do godz. 15.00 oraz w dni świąteczne do godz. 18.00: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie po jednym kursie w porannym i popołudniowym szczycie: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI);
dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Poniatów – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem przejazdu przez Górę i Wieliszew].
Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy (powrotu z Nowego Dworu Mazowieckiego z pominięciem Wieliszewa).
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZGRUPOWANIA ARMII KRAJOWEJ "KAMPINOS".)
Ponowne wydłużenie trasy do zajezdni tramwajowej "Żoliborz".
2015.04.29. 177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy sieci ciepłowniczej w ul. Szamoty.
2015.04.29. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.30) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
2015.05.01. 77 linia tramwajowa zwykła stała (w piątki i soboty kursuje do godz. 2.30) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Reorganizacja rozkładów linii tramwajowych. Sezonowe wprowadzenie kursowania w weekendowe noce do godz. 2.30 w nocy w celu ułatwienia powrotu z nadwiślańskich plaż.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz prawie wszystkie w dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)
Wprowadzenie letniego rozkładu jazdy. Wydłużenie większości kursów w dni świąteczne do Powsina.
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Uruchomienie sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ - zmiana nazwy na BUDZIŃSKIEJ-TYLICKIEJ (dotyczy linii 18, 20, N03, N13 i N63).
2015.05.02. 15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Dodatkowe kursy w soboty w godz. 8-13: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Reorganizacja rozkładów linii tramwajowych. Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w soboty w celu usprawnienia dojazdu do bazaru przy ul. Bakalarskiej.
2015.05.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją Finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 17.45.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 17.45.]

77. PLAC NARUTOWICZA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 17.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 17.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 17.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.05.04. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Reorganizacja rozkładów linii tramwajowych. Wprowadzenie w dni powszednie w godzinach porannego szczytu kursów skróconych łączonych z linią 18.
9 linia tramwajowa zwykła stała (kursuje do godz. 1.00) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne przez cały dzień: ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
Wprowadzenie kursowania do godz. 1.00 w nocy oraz funkcjonowania wariantowych kursów skróconych.
17 linia tramwajowa zwykła stała TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: RONDO RADOSŁAWA – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – SŁUŻEWIEC.)
Przedłużenie trasy w związku z uruchomieniem podstacji trakcyjnej na osiedlu Tarchomin.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ...)
Wprowadzenie w dni powszednie w godzinach porannego szczytu kursów wariantowych łączonych z linią 1.
41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ...– Słomińskiego – RONDO RADOSŁAWA.)
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
E-6 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. popołudniowego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→NOWODWORY), MYŚLIBORSKA (→NOWODWORY), TARCHOMIN (→NOWODWORY), MEHOFFERA (→NOWODWORY), STEFANIKA (→NOWODWORY), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.)
Kasacja linii w związku z przedłużeniem do Tarchomina linii tramwajowej 17. Zastąpienie przez popołudniowe kursy linii E-8.
E-8 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godz. szczytu) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Słodowskiej-Curie (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: Kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY (→METRO MŁOCINY), STEFANIKA (→METRO MŁOCINY), MEHOFFERA (→METRO MŁOCINY), METRO MŁOCINY.)
Wprowadzenie kursowania w godzinach popołudniowego szczytu oraz w obu kierunkach w związku z likwidacją linii E-6.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Warszawska (powrót: Warszawska – Borowa (zawrotka) – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Wilanowska – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 (powrót: droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn:Wiślana – Łyczyńska) – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji w ul. Jabłoniowej w Słomczynie.
Z-8 linia autobusowa zastępcza (strefowa zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HORNÓWEK – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Likwidacja linii w związku z ograniczeniem przejezdności ul. 3 Maja na odcinku od ul. Żurawiej do ul. Parkowej.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30) (komunikacja miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Główna – JÓZEFÓW.)
Zmiana oznaczenia.
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Główna – JÓZEFÓW.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).)
Zmiana oznaczenia.
D2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).
D3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (KOLEJOWA) – Kolejowa – Żelazna – Narutowicza – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – LEGIONOWO (KOLEJOWA).) – aleja Legionów – aleja Róż – tunel – Piastowska – Krakowska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska). Uruchomienie przez Urząd Miasta w Legionowie bezpłatnej linii autobusowej łączącej północną część Legionowa z dworcem PKP. Skierowanie na trasę tymczasową w związku z zamknięciem przejazdu drogowego w ciągu ul. Parkowej.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Wołomin) PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Graniczna – Sosnowa – Błotna – Legionów – Kurkowa – Brzozowa – 1 Maja – Fieldorfa – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Miejski Zakład Dróg i Zieleni w Wołominie dwóch okrężnych linii autobusowych obsługujących północną i południową część Wołomina. Dojazdy do pętli przy Szpitalu Powiatowym (linia 1) i przy Dworcu PKP (linia 2) wynikały z obsługi obu linii jednym autobusem.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Wołomin) WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Kleeberga – Tęczowa – Batorego – Wiosenna – Złota – Kopernika – Laskowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN. [Linia jednokierunkowa.]
RADZYMIN

ZAWADY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – ZawadyZwierzyniecEmilianów: Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – droga krajowa nr 8 – Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY). [Linia jednokierunkowa.])
Zastąpienie przez linię R-1.
R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) ZAWADY – ZawadyZwierzyniecEmilianów: Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – droga krajowa nr 8 – Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego – Cegielnia: Sikorskiego – CEGIELNIA (PROMYKOWA).

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej: ... – Narutowicza – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – Narutowicza) – ... – Cegielnia: Sikorskiego – Polna – Słupno: Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Cegielnia: Polna – Sikorskiego – CEGIELNIA (PROMYKOWA).)
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Zawady i Cegielnię z Radzyminem.
RADZYMIN

BIAŁOBRZEGI
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – aleja Armii Krajowej – Konopnickiej – Maczka – Nowa – Weteranów – Łąki: Weteranów – Beniaminów: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: – aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).)
Zmiana oznaczenia linii.
R-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – aleja Armii Krajowej – Konopnickiej – Maczka – Nowa – Weteranów – Łąki: Weteranów – Beniaminów: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: – aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).
RADZYMIN

SIERAKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Polna – Słupno: Szkolna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.)
Połączenie linii wraz z wprowadzeniem nowego oznaczenia.
SŁUPNO

WÓLKA RADZYMIŃSKA
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: SŁUPNO – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Niektóre kursy: ... – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.))
R-3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Daszyńskiego – 11 Listopada – Strzelców Wileńskich – Mickiewicza – Wołomińska – Piłsudskiego – droga krajowa nr 8 – aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II – Spacerowa – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Niektóre kursy: ... – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.)
RADZYMIN

NOWE ZAŁUBICE
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Mazowiecka – Opolska – Opole: Opolska – OPOLE.

(Niektóre kursy: ... – Weteranów – Łąki: Weteranów – Biedronki (zawrotka) – Weteranów – BorkiStare Załubice – ...))
Zmiana oznaczenia linii.
R-4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Mazowiecka – Opolska – Opole: Opolska – OPOLE.

(Niektóre kursy: ... – Weteranów – Łąki: Weteranów – Biedronki (zawrotka) – Weteranów – BorkiStare Załubice – ...)
RADZYMIN

ARCIECHÓW
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Wolicka – Arciechów: Wolicka – Zegrzyńska – ARCIECHÓW.)
Zmiana oznaczenia linii.
R-5 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Radzymin) RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – RudaTrzcianaStare Załubice: Mazowiecka – Wolicka – Arciechów: Wolicka – Zegrzyńska – ARCIECHÓW.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁĘGI - zmiana nazwy na DOSTAWCZA (dotyczy linii 112, 197, 713, N45 i N52).
• BOHOMOLCA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 122, 157, 181, 185 i 205).
• TARCHOMIN KOŚCIELNY 01 - zmiana charakteru z krańcowego na "dla wsiadających" (dotyczy linii 2 i 17).
• TARCHOMIN KOŚCIELNY 02 - uruchomienie przystanku "dla wysiadających", zlokalizowanego przed wjazdem na pętlę (dotyczy linii 2 i 17).
• TARCHOMIN KOŚCIELNY 71 - uruchomienie przystanku technicznego na zewnętrznym torze pętli (dotyczy linii 17).
• TARCHOMIN KOŚCIELNY 72 - uruchomienie przystanku technicznego na wewnętrznym torze pętli (dotyczy linii 2).
• ŁAZY KACZEŃCÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Słojewskiego w Łazach (dotyczy linii L-1 i L-3).
2015.05.09. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka).)

(Stara trasa dodatkowych kursów w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór).)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji ściekowej w ul. Głębockiej, Berensona i Zaułek. Otwarcie dla ruchu skrzyżowania ul. Głębockiej i Lewandów wraz z jednoczesnym zamknięciem skrzyżowania ul. Głębockiej i Berensona.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY (powrót: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Toruńska).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona).)
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI.)

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – ... – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – ... – JESIENNYCH LIŚCI.))
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→SKARBKA Z GÓR), SMOCZA (→SKARBKA Z GÓR), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→SKARBKA Z GÓR), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→SKARBKA Z GÓR), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OSTRÓDZKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BOHUNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JESIENNYCH LIŚCI (→ESPERANTO), OS. LEWANDÓW I (→ESPERANTO), OS. DERBY (→ESPERANTO), OS. DERBY III (→ESPERANTO), OS. DERBY VI (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK.
Przystanki: ESPERANTO, ..., CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY, OS. DERBY III, OS. DERBY VI, SKARBKA Z GÓR, KĄTY GRODZISKIE (NŻ), ZAUŁEK.)
732 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – LewandówMarki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Lewandów – Marki: Kościuszki – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: WSPÓŁCZESNA – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WSPÓŁCZESNA, SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – JESIENNYCH LIŚCI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→JESIENNYCH LIŚCI), SKARBKA Z GÓR (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY VI (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY III (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. LEWANDÓW I (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: ZAUŁEK – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ZAUŁEK, KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→ZAUŁEK), JESIENNYCH LIŚCI (→ZAUŁEK), OS. DERBY (→ZAUŁEK), OS. DERBY III (→ZAUŁEK), OS. DERBY VI (→ZAUŁEK), SKARBKA Z GÓR (→ZAUŁEK), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ZAUŁEK), ZAUŁEK.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona (powrót: Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka) – tymczasowy łącznik Berensona-Lewandów – ZAUŁEK.)
Z32 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofaną z osiedla Lewandów linię 132.
2015.05.11. 708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 MajaHornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 MajaLaski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 MajaLaski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK..)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Hornówek: Fedorowicza – HORNÓWEK.

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: HORNÓWEK – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. 3 Maja w Izabelinie.
2015.05.15. ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) Trasa w dni powszednie i świąteczne - wariant "Piłsudskiego": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

Trasa w dni powszednie - wariant "Skrajna": CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa wariantu "Piłsudskiego": CH MARKI – ... – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie w wariancie "Piłsudskiego" na trase objazdową w związku z rozpoczęciem budowy ul. Wyzwolenia w Ząbkach.
2015.05.16. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.30 - 1.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), NALEWKI-MUZEUM (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
Uruchomienie kursujących tylko wieczorem i w nocy z 16 na 17 maja specjalnych linii komunikacji miejskiej w związku z organizacją XII Warszawskiej Nocy Muzeów. Linie A i M obsługiwane były taborem zabytkowym.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Madalińskiego – Puławska – Bukowińska – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Puławska) – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→PL. DEFILAD), METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), LITEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO-SZPITAL, DWORKOWA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SOBIESKIEGO, WILANÓW.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – Otwocka – FABRYKA TRZCINY (powrót: FABRYKA TRZCINY – Otwocka – Łomżyńska – Jadowska – Wołomińska – Otwocka – Radzymińska – Ząbkowska).
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, KRUCZA, MUZEUM NARODOWE, MOST PONIATOWSKIEGO, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, ZĄBKOWSKA, MARKOWSKA, KORSAKA, FABRYKA TRZCINY.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Piłsudskiego – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. WILSONA), DW. CENTRALNY (→PL. WILSONA), EMILII PLATER (→PL. WILSONA), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→PL. WILSONA), KRÓLEWSKA, ZACHĘTA, PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. TEATRALNY, KAPITULNA, PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (→PL. WILSONA), MURANOWSKA (→PL. DEFILAD), KONWIKTORSKA (→PL. DEFILAD), MOST GDAŃSKI, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (→PL. DEFILAD), PL. WILSONA.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), LINDLEYA (→PL. DEFILAD), PL. ZAWISZY (→PL. DEFILAD), PL. ZAWISZY (→PL. DEFILAD), RONDO DASZYŃSKIEGO (→PL. DEFILAD), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), MENNICA (→PL. DEFILAD), KINO FEMINA (→PL. DEFILAD), ANIELEWICZA (→PL. DEFILAD), NALEWKI-MUZEUM (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY (→PL. DEFILAD), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Stanisławowska – Mińska – NEON MUZEUM (powrót: NEON MUZEUM – Mińska – Grochowska).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→NEON MUZEUM), DW. CENTRALNY (→NEON MUZEUM), EMILII PLATER (→NEON MUZEUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→NEON MUZEUM), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, AL. ZIELENIECKA, LUBELSKA, BLISKA (→NEON MUZEUM), GOCŁAWSKA (→NEON MUZEUM), MIŃSKA (DRUKARNIA PAP) (→NEON MUZEUM), NEON MUZEUM.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), PL. NA ROZDROŻU (→PL. DEFILAD), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→PL. DEFILAD), SPACEROWA (→PL. DEFILAD), SIELCE (→PL. DEFILAD), AGRYKOLA (→PL. DEFILAD), ROZBRAT (→PL. DEFILAD), WIEJSKA (→PL. DEFILAD), PIĘKNA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
K linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), NOWY ŚWIAT, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 17.00 - 1.00) ZAJEZDNIA MOKOTÓW – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
2015.05.19. L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – ... – CZARNÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji w ul. Śniadeckich i ul. Głowackiego w Konstancinie-Jeziornej.
2015.05.20. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2015.05.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LOTNISKO-SEKTORY AB - zmiana nazwy na LOTNISKO CHOPINA-PRZYLOTY (dotyczy linii 148, 175, 188, 331, N32);
• LOTNISKO-SEKTORY CDE - zmiana nazwy na LOTNISKO CHOPINA-ODLOTY (dotyczy linii 148, 175, 188, 331, N32);
• TERMINAL AUTOBUSOWY - zmiana nazwy na TERMINAL AUTOKAROWY (dotyczy linii 148, 175, 188, 331, N32).
2015.05.23. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).)

(Stara trasa : DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) –... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka).))
Przywrócenie tras podstawowych po otwarciu dla ruchu ul. Głębockiej.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY (powrót: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Toruńska).)
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI.)

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Niektóre kursy: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy jednokierunkowo: JESIENNYCH LIŚCI – ... – JESIENNYCH LIŚCI.))
527 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→SKARBKA Z GÓR), SMOCZA (→SKARBKA Z GÓR), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→SKARBKA Z GÓR), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI (→SKARBKA Z GÓR), DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OSTRÓDZKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BOHUNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JESIENNYCH LIŚCI (→ESPERANTO), OS. LEWANDÓW I (→ESPERANTO), OS. DERBY (→ESPERANTO), OS. DERBY III (→ESPERANTO), OS. DERBY VI (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, ..., CH TARGÓWEK, GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OSTRÓDZKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BOHUNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), JESIENNYCH LIŚCI (→ESPERANTO), OS. LEWANDÓW I (→ESPERANTO), OS. DERBY (→ESPERANTO), OS. DERBY III (→ESPERANTO), OS. DERBY VI (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR.)
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), GRODZISK (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), OKRĄGŁA (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: WSPÓŁCZESNA – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – św. Wincentego – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WSPÓŁCZESNA, SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – JESIENNYCH LIŚCI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→JESIENNYCH LIŚCI), SKARBKA Z GÓR (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY VI (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY III (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. LEWANDÓW I (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI.)
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka).)
Skierowanie na nową trasę po otwarciu dla ruchu ul. Głębockiej.
Z32 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – tymczasowy łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka).)
Likwidacja linii zastępczej po przywróceniu stałej trasy linii 132.
2015.05.27. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.))
Ponowne wycofanie części kursów z Pruszkowa w związku z pracami budowlanymi na dworcu PKP w Pruszkowie.
119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
Czasowe przedłużenie trasy w związku z zakończeniem remontu pętli w Wiśniowej Górze i wcześniejszym skróceniem trasy linii 147.
2015.05.27. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu finałowego Ligi Europy na Stadionie Narodowym.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 22.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 22.45.]

77. PLAC NARUTOWICZA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 22.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.05.31. D linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 31 maja specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2015.05.31. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 17.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Kraków.
2015.06.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SOKOLA - zmiana nazwy na MOST ŚWIĘTOKRZYSKI (dotyczy linii 102, 162, 202, 512, N14 i N64).
• WÓLKA KOZODAWSKA ZACHODNIA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Dworskiej w Wólce Kozodawskiej (dotyczy linii L19).
2015.06.04. 153 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Niektóre kursy: ... – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.)

(W dni nauki szkolnej trzy kursy w godzinach porannych: REMBERTÓW-KOLONIA – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików (powrót: Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.)

(W dni nauki szkolnej jeden kurs w godzinach popołudniowych: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików (powrót: Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.)

(W dni nauki szkolnej dwa kursy w godzinach popołudniowych: REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików (powrót: Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Czerwonych Beretów (zawrotka) – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA.) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Mokry Ług – PASTUSZKÓW.)
Przywrócenie podjazdów do pętli PASTUSZKÓW po otwarciu dla ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Mokry Ług.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – KościuszkiPiłsudskiego (powrót: PiłsudskiegoJagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Krakowska – aleja Róż – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).) – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Główna – JÓZEFÓW.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Warszawska – ... – JÓZEFÓW.)
D2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Legionowo) LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Parkowa – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Nowobarska – Jagiellońska) – PiłsudskiegoJagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).

(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Piłsudskiego – ... – PKP LEGIONOWO.)
2015.06.05. 77 linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz w piątki i soboty w godz. 19.00 - 2.30) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Ograniczenie funkcjonowania kursów zwykłych do godzin porannych (kursy sezonowe pozostały bez zmian). Jednocześnie zwiększono częstotliwość kursowania linii 24.
2015.06.07. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
2015.06.08. L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z przebudową ul. Krakowskiej w Legionowie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PĘCICE-MAJĄTEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanego na ul. Pęcickiej w Pęcicach (dotyczy linii L23).
2015.06.10. L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Warszawska (powrót: Warszawska – Borowa (zawrotka) – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Wilanowska – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – JabłoniowaCieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 (powrót: droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn:Wiślana – Łyczyńska) – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Przywrócenie stałej trasy w Słomczynie po zakończeniu budowy kanalizacji.
2015.06.10.
godz. 22.00.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna (powrót: Podleśna – Marymoncka) – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem zachodniej jezdni ul. Marymonckiej na odc. al. Zjednoczenia - ul. Smoleńskiego w ramach budowy Kolektora Burakowskiego-Bis.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Ł2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Ł
BIS

CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – CZOSNÓW.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – PALMIRY.)
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – SADOWA.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – ... – METRO MŁOCINY.)
2015.06.13. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Gruzja na Stadionie Narodowym.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 19.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od godz. 19.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 19.45.]

25. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

25. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 19.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 19.45.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Uruchomienie linii w godz. 15-18.]

77. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 19.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 19.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 19.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 19.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 19.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 19.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.06.14. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER..)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.))
Wycofanie większości kursów z odcinka Warszawa Wawer - Otwock w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Zastąpienie na wycofanym odcinku przez linię autobusową ZS7.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu w dni powszednie i jeden w dni świąteczne: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Jeden kurs w dni powszednie jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – WARSZAWA SŁUŻEWIEC.)
Zmiana rozkładu jazdy (wprowadzenie drugiego skróconego kursu). Uruchomienie jednego porannego kursu z Dworca Zachodniego do Służewca.
S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA ZACHODNIA (peron 8) – Warszawa Kasprzaka – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: ... – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: LEGIONOWO PIASKI – Legionowo – Warszawa Choszczówka – ... – Warszawa Praga – WARSZAWA ZOO.)

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: LEGIONOWO – Warszawa Choszczówka – ... – Warszawa Praga – WARSZAWA ZOO.)
Zmiana rozkładu jazdy. Wprowadzenie kolejnych kursów wariantowych.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja). Uruchomienie linii zastępczej w związku z kolejnym etapem prac remontowych na odcinku Warszawa Wschodnia - Otwock i skróceniem części kursów linii SKM S1 do stacji WARSZAWA WAWER.
2015.06.15. 517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – TARGÓWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Ograniczenie liczby dodatkowych kursów skróconych.
2015.06.20. 115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego (powrót: Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki) – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Kursy do godz. 6.00 oraz po godz. 21.00: ... – Wspólna – Brata Alberta – Zielona (pętla) – Brata Alberta – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – ... – ALEKSANDRÓW.)
Zamknięcie przejazdu przez tory kolejowej wzdłuż ul. Żegańskiej wraz z ul. Żegańską na odcinku od ul. Patriotów do ul. Pożaryskiego w związku z kolejnym etapem budowy tunelu.
119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Widoczna – Błękitna – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Wydawnicza – Kaczeńca – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Patriotów (wschodnia) – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – ... – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.)
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2015.06.26.
godz. 22.00.

2015.06.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont nawierzchni zachodniej jezdni ul. Modlińskiej na odcinku od wjazdu na most Grota-Roweckiego do zjazdu z mostu w ramach przebudowy trasy S8.

211. ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – jezdnia przy budynku EC Żerań – tunel pod ul. Modlińską – Modlińska [jezdnia boczna] – Elektronowa – ŻERAŃ FSO.) – ... – BUKÓW.

426. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.) – ... – KUPIECKA.

509. GOCŁAW – ... – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – łącznica północ-wschód – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska) – ... – NOWODWORY.

516. DWORZEC WILEŃSKI – ... – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – łącznica północ-wschód – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska) – ... – NOWODWORY.

518. DWORZEC CENTRALNY – ... – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – łącznica północ-wschód – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański) – ... – NOWODWORY.

705. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.) – ... – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

723. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – ... – LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

731. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK).

734. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.) – ... – NOWE ZAŁUBICE.

735. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.) – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.

736. ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.) – ... – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

N03. NOWODWORY – ... – Modlińska – łącznica północ-wschód – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Modlińska) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – DYREKCJA FSO.
2015.06.27. 125 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
Zmiany tras w związku z utworzeniem przystanków autobusowych na ul. Zamoyskiego w rejonie stacji metra STADION NARODOWY.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola (powrót: Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZACISZE.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, MOST ŚWIĘTOKRZYSKI (NŻ) (→ZACISZE), METRO STADION NARODOWY, OKRZEI (NŻ), DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, ..., ZACISZE.)
Wycofanie z dojazdu do stacji metra STADION NARODOWY i skrócenie trasy do Dworca Wileńskiego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZALESIE GÓRNE NOWINEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanego na ul. Parkowej w Zalesiu Górnym (dotyczy linii L19).
• PRAGA PŁD.-RATUSZ - zmiana nazwy na PRAGA-PŁD.-RATUSZ (dotyczy linii 3, 6, 22, 26, 125, 135, 311, N21 i N71).
2015.06.29. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
304, 307, 315, 319, 320, 334, 356, 379, 412, 423, E-3, ŁD, P-2.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
1, 114, 120, 153, 162, 163, 164, 193, 211, 401, 504, 522.

17 linia tramwajowa zwykła stała TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: RONDO RADOSŁAWA – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.))
Przywrócenie przejazdu przez ul. Rakowiecką i Boboli. Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu trasy tramwajowej na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC).
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ...))
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu trasy tramwajowej na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC). Zawieszenie funkcjonowania kursów łączonych z linią 1.
31 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Zawieszenie linii w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu trasy tramwajowej na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC).
41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ...– Słomińskiego – RONDO RADOSŁAWA.))
136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Racławicka – Wołoska – Rzymowskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego odcinka od ul. Woronicza do ul. Konstruktorskiej.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego odcinka od ul. Woronicza do ul. Konstruktorskiej.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – most Poniatowskiego – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka (powrót: Racławicka – Odyńca) – Żwirki i Wigury – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Odyńca.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 320.
172 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca (powrót: Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka) – Puławska – ... – SADYBA.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Odyńca.
208 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. [Linia jednokierunkowa.])
Zawieszenie funkcjonowania linii w związku z przebudową ul. Włodarzewskiej (na odcinku od ul. Grójeckiej do ul. Usypiskowej).
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) Trasa w godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.) – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.

Trasa w godzinach popołudniowego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.
Wakacyjne ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.00 - 21.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.30 - 10.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn (pętla) – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP JEZIORKI – Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Uruchomienie dodatkowych porannych kursów skróconych w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 319.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Zawieszenie funkcjonowania kursów skróconych w związku z okresem wakacyjnym.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 12.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów (powrót: AntoninówKuleszówka: Gościniec) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach wieczornych: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów (powrót: AntoninówKuleszówka: Gościniec) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).))
Wakacyjna korekta układu kursów wariantowych. Ograniczenie wariantowych kursów przez Bąkówkę i Robercin do godzin szczytu i godzin wieczornych. Ograniczenie liczby wariantowych podjazdów do Władysławowa do jednego jednokierunkowego kursu w dni powszednie.
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Wołoska – aleja Wilanowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego odcinka od ul. Woronicza do ul. Konstruktorskiej.
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – ... – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...).)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) MALCZEWSKIEGO – Puławska – Woronicza (powrót: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – MALCZEWSKIEGO.) – Samochodowa – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK (powrót: WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska – Postępu).

(Stara trasa: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE.) – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Zmiana trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej. Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza), zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC) oraz zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka od ul. Woronicza do ul. Konstruktorskiej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: Trasa w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Wołoska – Konstruktorska – Postępu – STOLBUD.

Trasa w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: KONSTRUKTORSKA – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Zmiana trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej. Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza), zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC) oraz zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka od ul. Woronicza do ul. Konstruktorskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MIĘDZYNARODOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 502).
• KRYNICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 502 i 514).
2015.06.29.
2015.07.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich (na odcinku od ul. Radiowej do pętli NOWE BEMOWO) w związku z robotami torowymi na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Radiowej.

6. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.

11. RADIOWA – Powstańców Śląskich – ... – METRO MARYMONT. [Linia po dojechaniu do przystanku RADIOWA kontynuuje jazdę jako linia 23.]

23. RADIOWA – Radiowa – ... – CZYNSZOWA. [Linia po dojechaniu do przystanku RADIOWA kontynuuje jazdę jako linia 11.]

24. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – GOCŁAWEK.

28. PIASKI – Broniewskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska [odcinek południowy] – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]
2015.07.01. 720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy: ... – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)
Skrócenie trasy części kursów do Glinianki w związku z wydłużeniem do Rzakty trasy linii L20.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: LubelskaWiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – ZagórzeMajdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)

(Stara trasa niektórych kursów: WIATRACZNA – ... – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – Rudka: droga krajowa nr 17 – Otwock: droga krajowa nr 17 – Wola Ducka – WOLA KARCZEWSKA.)
Likwidacja kursów do Woli Karczewskiej w związku z wydłużeniem: do Rzakty trasy linii L20 i do Wiązowny trasy linii L22.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – ... – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Wakacyjne zawieszenie kursu z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie. Skierowanie wszystkich kursów w dni świąteczne do Komornicy.
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łajski: Kościelna – Nowodworska – Poniatów: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Wieliszew: Modlińska – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Niepodległości – Słoneczna – Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna) – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
w dni powszednie oraz świąteczne: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
w dni powszednie dwa kursy wieczorem oraz niektóre kursy w dni świąteczne: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
w dni powszednie po jednym kursie w porannym i popołudniowym szczycie: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);
w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Poniatów – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem przejazdu przez Wieliszew i Górę].
w dni świąteczne jeden kurs w godzinach wieczornych: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – GÓRA (DWORCOWA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie].



Kursy w kierunku Legionowa:
w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
w dni powszednie dwa kursy wieczorem oraz niektóre kursy w dni świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie po jednym kursie w porannym i popołudniowym szczycie: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI);
w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Poniatów – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) [z pominięciem przejazdu przez Górę i Wieliszew].
Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy - zmiana układu tras wariantowych.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – droga lokalna – Wola Karczewska: droga lokalna – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Poniatowskiego – Narutowicza – OTWOCK (ŚWIERK).)
Przedłużenie trasy do Rzakty.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (OGRODOWA).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Wspaniała – Wypoczynkowa – Żeromskiego – OTWOCK (WÓLKA MLĄDZKA) (powrót: OTWOCK (WÓLKA MLĄDZKA) – Żeromskiego – Filipowicza).)
Przedłużenie trasy do Wiązowny.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
Wprowadzenie wakacyjnego układu linii autobusowych.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema)Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).))
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...))
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Niektóre kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).)
6 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
TRANSLUD
LINIA 7
linia autobusowa prywatna (okresowa - kursuje w dni powszednie) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania AK "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).
Przystanki: METRO MŁOCINY, HENRYKÓW, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA (PIASKOWA), JABŁONNA (SZKOLNA), JABŁONNA (PAŁAC), LEGIONOWO (SOBIESKIEGO), LEGIONOWO (SOWIŃSKIEGO), LEGIONOWO (URZĄD MIASTA), LEGIONOWO (3 MAJA), LEGIONOWO (MICKIEWICZA).
Ograniczenie kursowania do dni powszednich w związku z niewielką frekwencją.
TRANSLUD
LINIA 10
linia autobusowa prywatna (okresowa - kursuje w dni powszednie) NOWY DWÓR MAZOWIECKI (TWIERDZA MODLIN) – Szpitalna – 29 Listopada – Obwodowa – Bema – Thommee – LOTNISKO MODLIN.
WKD kolej normalnotorowa (rozstaw 1435 mm, trakcja elektryczna) WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – OPACZ.

KOMORÓW – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Kazimierówka – Brzózki – Grodzisk Mazowiecki Okrężna – Grodzisk Mazowiecki Piaskowa – Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

KOMORÓW – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Polesie – MILANÓWEK GRUDÓW.

(Niektóre kursy: OPACZ – Michałowice – Reguły – Malichy – Tworki – Pruszków – Komorów – Nowa Wieś Warszawska – ...)
Zmiany związane z remontem toru nr 1 na szlaku Warszawa Śródmieście WKD - Komorów.
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 1
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy)Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 2
linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy)Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – WKD KOMORÓW (powrót: WKD KOMORÓW – aleja Dąbrowskiej – Brzozowa – Pruszków: Komorowska – Pogodna – Powstańców – Prusa).
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 3
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) WKD MICHAŁOWICE – Jesionowa – Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – PRUSZKÓW (TWORKI) (powrót: PRUSZKÓW (TWORKI) – Sadowa – Dolna – Aleje Jerozolimskie).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GLINIANKA 03 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 720).
• LIPOWO MŁODZIEŻOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w Lipowie przy ul. Łąkowej (dotyczy linii L20).
• WOLA DUCKA TEOFILÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przed skrzyżowaniem z drogą krajową nr 17 (dotyczy linii L20).
• WIĄZOWNA 01 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego przy ul. Lubelskiej w Wiązownie (dotyczy linii L22).
2015.07.03.
2015.07.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – ZAKŁADY ZBOŻOWE.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 17.45 jednokierunkowo na trasie: ZAKŁADY ZBOŻOWE – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
2015.07.04. L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – KościuszkiPiłsudskiego (powrót: PiłsudskiegoJagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Krakowskiej w Legionowie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OŻARÓW MAZOWIECKI ROBOTNICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Poniatowskiego w Ożarowie Mazowieckim (dotyczy linii 743).
2015.07.08. WILGA-BUS linia autobusowa prywatna (stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – droga lokalna – Wola Karczewska: droga lokalna – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.)
Rezygnacja firmy "Wilga-Bus" z utrzymywania połączenia Otwocka z Rzaktą po przedłużeniu trasy linii L20.
2015.07.11. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PIASTÓW – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER..)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.))
Skrócenie trasy większości kursów do Piastowa w związku z kolejnym etapem przebudowy linii kolejowej na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków.
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HENRYKA BRODATEGO (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW AL. WOJSKA POLSKIEGO (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW OŁÓWKOWA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.
Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne w związku z kolejnym etapem przebudowy linii kolejowej na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków i ograniczeniem liczby kursów linii SKM S1 na odcinku Piastów-Pruszków.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (OGRODOWA).)
Wydłużenie trasy na terenie Wiązowny.
2015.07.13. 705 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Niektóre kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 5.00: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)
Zakończenie budowy kanalizacji w ulicy Spacerowej i Głównej w Ryni.
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) (komunikacja gminy Nieporęt) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BIAŁOBRZEGI (PLAŻA) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Polna – Główna – RYNIA.)
2015.07.14. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – aleja 3 Maja – Batorego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Klonowa – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Izabelińskiej w Stanisławowie Pierwszym.
2015.07.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - FC Botosani.
2015.07.17.
ok.godz. 22.00.
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – ... – KOSÓW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Mszczonowskiej w Jankach i jednoczesnym otwarciem trasy S8 (obwodnicy Raszyna i Janek).
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – Paszków (pętla) – Paszkowianka – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Sienkiewicza – Kościelna – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) (powrót: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – aleja Katowicka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – ... – NADARZYN (WARSZAWSKA) / NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowianyWola KrakowiańskaGarbatkaParoleMłochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – ... – MŁOCHÓW.)
2015.07.18.
2015.08.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Radiowej i Dywizjonu 303 (na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do pętli KOŁO) w związku z robotami torowymi.

20. KOŁO – Obozowa – ... – ŻERAŃ FSO.

23. KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.

24. KOŁO – Obozowa – ... – GOCŁAWEK.

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywozjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa).

Z-4. STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Wrocławska [odcinek północny] – Radiowa – STARE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]
2015.07.20. WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 1
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Prusa – Aleje Jerozolimskie) – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.

(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – ... – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.)
Korekty tras na terenie Pruszkowa.
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 2
linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Krajowej – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – WKD KOMORÓW (powrót: WKD KOMORÓW – aleja Dąbrowskiej – Brzozowa – Pruszków: Komorowska – Pogodna – Powstańców – Prusa – Aleje Jerozolimskie).

(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – ... – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – WKD KOMORÓW (powrót: WKD KOMORÓW – aleja Dąbrowskiej – Brzozowa – Pruszków: Komorowska – Pogodna – Powstańców – Prusa).)
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 3
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) WKD MICHAŁOWICE – Jesionowa – Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Dolna – PRUSZKÓW (WKD MALICHY) (powrót: PRUSZKÓW (WKD MALICHY) – Dolna – Aleje Jerozolimskie). Zmiana przystanku krańcowego.
2015.07.24. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Stara trasa: PIASTÓW – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.) )
Przywrócenie kursowania większości kursów do Pruszkowa.
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HENRYKA BRODATEGO (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW AL. WOJSKA POLSKIEGO (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW OŁÓWKOWA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.
Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne w związku z kolejnym etapem przebudowy linii kolejowej na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków i ograniczeniem liczby kursów linii SKM S1 na odcinku Piastów-Pruszków.
385 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godz. 20.00 - 3.00) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej). Uruchomienie sezonowej weekendowej linii autobusowej obsługującej bulwary wiślane oraz Park Fontann.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POMNIK SAPERA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 385).
2015.07.25.

2015.07.26.
ok. godz. 14.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Ryżowej w Opaczy-Kolonii.

177. WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót : Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – ... – URSUS-RATUSZ.

Z77. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – MICHAŁOWICE (ŚRODKOWA) (zawrotka przy ul. Ryżowej).
2015.07.29.
ok. godz. 10.00.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – Żeromskiego – ... – KAROLIN.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu łącznic Trasy AK z ul. Słowackiego.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – ... – GRODZISK.)
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Wlościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Żeromskiego – Słowackiego – Wlościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego) – most Grota-Roweckiego – ... – MARYSIN.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – NOWODWORY.)
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa (zawrotka) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
2015.07.29.
ok. godz. 22.00.
148 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi) – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Pileckiego.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Herbsta) – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – ... – OSIEDLE KABATY.)
2015.08.01. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w dni powszednie jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – WARSZAWA SŁUŻEWIEC.)

(Stara trasa dwóch kursów w godzinach popołudniowego szczytu w dni powszednie i jeden w dni świąteczne: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.).)
Kolejna zmiana rozkładu jazdy. Likwidacja popołudniowych kursów kończących trasę na Dworcu Wschodnim.
2015.08.01.
2015.08.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie funkcjonowania stacji metra STOKŁOSY i NATOLIN w związku z realizacją prac modernizacyjnych.

Z-5. METRO URSYNÓW – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
2015.08.01. W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 14.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 71-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→CM. WOLSKI), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), PŁOCKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), OS. WOLSKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), REDUTA WOLSKA (NŻ) (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 71-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (NŻ), DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – zawrotka za Muzeum Niepodległości – aleja Solidarności – Bielańska – Długa – plac Krasińskich) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→POWĄZKI), ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (NŻ), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→CHEŁMSKA), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.
2015.08.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BOLEŚĆ 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego przy ul. Wybrzeże Gdańskie za skrzyżowaniem z ul. Boleść (w kierunku północnym) (dotyczy linii 118, 185 i 385).
2015.08.03. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).))
Zawieszenie funkcjonowania kursów wariantowych w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Poezji i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Poezji na odcinku Bysławska - Kosodrzewiny.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) (pętla) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Poezji i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Poezji na odcinku Bysławska - Kosodrzewiny.
2015.08.06. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - FK Kukesi.
2015.08.07.
2015.08.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – ZAKŁADY ZBOŻOWE.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 17.45 jednokierunkowo na trasie: ZAKŁADY ZBOŻOWE – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
2015.08.08. L16 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – ... – CZARNÓW.)
Zakończenie budowy kanalizacji w ul. Śniadeckich i ul. Głowackiego w Konstancinie-Jeziornej.
2015.08.08.
2015.08.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie funkcjonowania stacji pierwszej linii metra ŚWIĘTOKRZYSKA i SŁUŻEW w związku z realizacją prac modernizacyjnych.

Z-5. METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – aleja KEN – METRO URSYNÓW.
2015.08.08.
2015.08.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na północnym wylocie ronda Zgrupowania AK "Radosław" w związku z robotami torowymi.

6. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Metro Młociny – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.

11. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.

22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.

35. METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.

72. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

78. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z17. METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).

Z33. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).
2015.08.08.
2015.08.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej (na odcinku od ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. do pl. Narutowicza) w związku z przebudową torowiska.

1. ANNOPOL – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – GOCŁAWEK / WIATRACZNA.

14. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

25. ANNOPOL – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

T. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

77. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

79. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – HALE BANACHA. [Kursuje w dniach 9-22 sierpnia.]

Z-9. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2015.08.09. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Kraków.
2015.08.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. POTOK 03 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 112, 114, 118, 132, 156, 186, 414 (stały) oraz N02 (warunkowy)).
2015.08.15.
2015.08.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie funkcjonowania stacji metra IMIELIN i KABATY w związku z realizacją prac modernizacyjnych.

Z-5. METRO URSYNÓW – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
2015.08.17. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Rozszerzenie godzin kursowania kursów wariantowych.
2015.08.20. L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sienkiewicza – Stare Babice: Izabelińska – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem mostu w Lipkowie.
2015.08.21.
2015.08.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – ZAKŁADY ZBOŻOWE.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 17.45 jednokierunkowo na trasie: ZAKŁADY ZBOŻOWE – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
2015.08.21.
2015.08.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie kursów nocnych linii metra M1 na odcinku KABATY - POLITECHNIKA w związku z pracami remontowymi.

M1. MŁOCINY – ... – POLITECHNIKA.

Z-5. METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Puławska – Metro Wilanowska (pętla) – aleja Wilanowska – Rolna (powrót: Rolna – Bukowińska – Domaniewska – aleja Niepodległości) – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. [Kursuje w godz. 0.00 - 3.10.]
2015.08.22. 147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE (zawrotka na rondzie Zwoleńska / Mrówcza).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Trakt Lubelski – Zwoleńska – MOTYLKOWA.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy tunelu drogowego w ciągu ulic Zwoleńska - Żegańska. Zamknięcie dla ruchu zachodniej jezdni ul. Patriotów w rejonie przystanku PKP Międzylesie wraz z jednoczesnym przywróceniem ruchu na ul. Zwoleńskiej i Mrówczej.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Kadetów – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Panny Wodnej – ... – BŁOTA.)
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Kadetów – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Odeska – Mrówcza (powrót: Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów) – Juhasów – ... – PKP RADOŚĆ.)
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Walcownicza – Patriotów (wschodnia) – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego) – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – ... – MIĘDZYLESIE.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, GRUSZY (NŻ), ODESKA (NŻ) (→WIATRACZNA), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.

(Niektóre kursy: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE, ..., PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, ..., FALENICA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Lucerny – Szpotańskiego – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Szpotańskiego – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.))
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – ... – OTWOCK (ORLA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BYSTRZYCKA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 213).
• NOWOZABIELSKA - zmiana nazwy przystanku na ŁASAKA.
• POPRAWNA - zmiana nazwy przystanku na KADETÓW-SZKOŁA.
• ZAGÓRZAŃSKA - zmiana nazwy przystanku na JACHTOWA.
• JACHTOWA - zmiana nazwy przystanku na ZAGÓRZAŃSKA.
• BORÓWKOWA - zmiana nazwy przystanku na SAMORZĄDOWA.
2015.08.24. 208 linia autobusowa zwykła stała BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Harfowa – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. [Linia jednokierunkowa.] Przywrócenie kursowania na trasie objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Włodarzewskiej.
2015.08.25.
ok. godz. 22.30.
148 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi) – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Nugat – Gandhi – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi) – Poleczki – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Kolejny etap przebudowy ul. Pileckiego. Zamknięcie dla ruchu jezdni ul. Pileckiego w kierunku północnym (na odcinku od ul. Płaskowickiej do ul. Ciszewskiego) wraz z jednoczesnym przywróceniem ruchu na jezdni w kierunku południowym.
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – ... – OSIEDLE KABATY.)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego) – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Herbsta) – Płaskowickiej – ... – OSIEDLE KABATY.)
2015.08.27. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Świerkowa – Piotrkówek Duży: Świerkowa – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – ... – WOLICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Wojska Polskiego i Sochaczewskiej w Macierzyszu.
2015.08.27.
2015.08.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany związane z remontem nawierzchni ul. Izbickiej.

161. PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – ... – OLECKA. [Obowiązuje od godz. 9.00 w dniu 27 VIII 2015.]

213. GOCŁAW – ... – Panny Wodnej – Patriotów – Bysławska – ... – BŁOTA.

Z13. ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – FALENICA.
2015.08.27. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zoria Ługańsk.
2015.08.28.
2015.08.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – ZAKŁADY ZBOŻOWE.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 17.45 jednokierunkowo na trasie: ZAKŁADY ZBOŻOWE – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
2015.08.28.
2015.08.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiana układu kursów nocnych linii metra M1 na odcinku RATUSZ ARSENAŁ - WILANOWSKA w związku z wymianą szyn.

M1. MŁOCINY – ... – METRO RATUSZ ARSENAŁ.

M1. METRO RATUSZ ARSENAŁ – ... – WILANOWSKA. [Pociąg wahadłowy.]

M1. WILANOWSKA – ... – KABATY.

70. [tramwaj] METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Kursuje w godz. 23.00 - 3.00.]
2015.08.29. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie funkcjonowania stacji URSYNÓW na pierwszej linii metra w związku z realizacją prac modernizacyjnych.

Z-7. METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI - ETAP I:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ul. Targowej);
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Stalowej, Środkowej, Wileńskiej i Czynszowej;
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ronda Żaba do ronda Starzyńskiego);
• zamknięcie dla ruchu kołowego ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską;
• zamknięcie przejazdu drogowego przez torowisko tramwajowe wzdłuż ul. Bartniczej przy ul. Rembielińskiej.
2015.08.30. 1 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Skrócenie trasy do czasu zamontowania tymczasowego rozjazdu nakładkowego na ul. Matki Teresy z Kalkuty.
3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)<
Zastąpienie przez linię tramwajową 74 (na odcinku Dw. Wileński - Gocławek) oraz linię autobusową Z-3 (na odcinku Żerań Wschodni - Dw. Wileński).
4 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)<
Zastąpienie przez linię tramwajową 74 (na odcinku Dw. Wileński - Wyścigi) oraz linię autobusową Z-3 (na odcinku Żerań Wschodni - Dw. Wileński).
23 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)<
Zastąpienie przez linię tramwajową 73 (na odcinku Nowe Bemowo - Dw. Wileński) oraz linię autobusową Z23 (na odcinku Dw. Wileński - Czynszowa).
25 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)<
Zastąpienie przez linię tramwajową 73 (na odcinku Banacha - Dw. Wileński) oraz linię autobusową Z-3 (na odcinku Żerań Wschodni - Dw. Wileński).
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie 23 (na odcinku Nowe Bemowo - Dw. Wileński) oraz 25 (na odcinku Banacha - Dw. Wileński).
74 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie 23 (na odcinku Nowe Bemowo - Dw. Wileński) oraz 25 (na odcinku Banacha - Dw. Wileński).
114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową linii tramwajowej wzdłuż ul. Rembielińskiej i zamknięciem przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej.
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – ... – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Rosoła – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową linii tramwajowej na ul. 11 Listopada i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Środkowa – Stalowa – Inżynierska) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – ... – OSIEDLE DERBY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową linii tramwajowej wzdłuż ul. Rembielińskiej i zamknięciem przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej.
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową linii tramwajowej na ul. 11 Listopada i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA, BUDOWLANA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – ... – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową linii tramwajowej wzdłuż ul. Rembielińskiej i zamknięciem przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową linii tramwajowej na ul. 11 Listopada i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – Wileńska – Targowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.))
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – ... – OLESIN.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową linii tramwajowej wzdłuż ul. Rembielińskiej i zamknięciem przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej oraz przebudową linii tramwajowej na ul. 11 Listopada i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową linii tramwajowej wzdłuż ul. Rembielińskiej i zamknięciem przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej oraz przebudową linii tramwajowej na ul. 11 Listopada i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska). Uruchomienie zastępczych linii autobusowych.
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOŁOMIŃSKA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 138, 156, 170 i 338).
2015.08.30. 910 linia autobusowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 8.30 - 17.00) NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Dolina Służewiecka – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – aleja KEN) – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie kursującej tylko 30 sierpnia specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją na Torze Wyścigów Konnych pikniku "Dzień Ursynowski na Wyścigach".
2015.08.31. 1 linia tramwajowa zwykła stała BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Odrowąża i Starzyńskiego. Skierowanie do obsługi linii wyłącznie taboru dwukierunkowego korzystającego z torowego rozjazdu nakładkowego zamontowanego za przystankiem BUDOWLANA. Zmiana kierunku ruchu odbywała się bez pasażerów.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Kolejny etap przebudowy ul. Wołoskiej. Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC) wraz z utrzymaniem zamknięcia przejazdu na wprost przez ul. Wołoską i Woronicza.
31 linia tramwajowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Kolejny etap przebudowy ul. Wołoskiej. Przywrócenie kursowania linii po otwarciu ruchu tramwajowego na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC) wraz z utrzymaniem zamknięcia przejazdu na wprost przez ul. Wołoską i Woronicza.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MALCZEWSKIEGO – Puławska – Woronicza (powrót: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – MALCZEWSKIEGO.) – Samochodowa – Domaniewska – Postępu – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK (powrót: WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska – Postępu).)
Kolejny etap przebudowy ul. Wołoskiej. Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Puławskiej do pętli SŁUŻEWIEC) wraz z utrzymaniem zamknięcia przejazdu na wprost przez ul. Wołoską i Woronicza.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.)
Z-4 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona okresowa - kursuje w godzinach szczytu) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności).
Przystanki: SUWALSKA, KLUB LIRA (→DW. WILEŃSKI), ŁOJEWSKA (→DW. WILEŃSKI), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→DW. WILEŃSKI), PARK BRÓDNOWSKI (→DW. WILEŃSKI), ŁABISZYŃSKA, KONDRATOWICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA, BALKONOWA, CM. BRÓDNOWSKI, PRATULIŃSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI (→SUWALSKA), DW. WILEŃSKI.
Uruchomienie dwóch kolejnych zastępczych linii autobusowych.
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – BUDOWLANA.
2015.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
304, 315, 319, 320, 334, 356, 379, 412, E-3, ŁD, P-2.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
120, 153, 162, 163, 164, 211, 401, 504, 522.

S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – WARSZAWA WAWER.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)

(Pojedyncze kursy: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.)

(Pojedyncze kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.))
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków. Skrócenie trasy części kursów do Dworca Wschodniego.
S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu w dni powszednie i świąteczne: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Stara trasa jednego kursu w dni powszednie jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – WARSZAWA SŁUŻEWIEC.))
Przywrócenie funkcjonowania jednego popołudniowego kursu kończącego trasę na Dworcu Wschodnim. Likwidacja porannego jednokierunkowego kursu z Dworca Zachodniego do Służewca.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów szczytowych.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Przywrócenie kursowania linii 320.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Rudzka – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – rondo "Radosława" (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Kokarda – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).)
Skrócenie trasy w związku z uruchomieniem linii 221.
221 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera – Kokarda – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA). Uruchomienie linii dowozowej obsługującej nowe osiedla mieszkaniowe przy ul. Rydygiera.
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Włodarzewska – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: (Niektóre kursy: URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Włodarzewska – Instalatorów – ...)

INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – ... – OSMAŃSKA-DHL.)
Przedłużenie trasy wszystkich kursów do Ursusa.
307 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Starodęby (powrót: Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Składkowskiego – Prystora – Skoroszewska – Dzieci Warszawy – Poczty Gdańskiej – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Zagłoby – URSUS-SANKTUARIUM (powrót: URSUS-SANKTUARIUM – Zagłoby – Orląt Lwowskich – Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego).)
Skierowanie autobusów do obsługi linii 177.
326 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.

(W godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – Jagiellońska – Dyrekcja FSO (zawrotka) – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.) – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.)
Przywrócenie po zakończeniu wakacji funkcjonowania kursów międzyszczytowych obowiązujących tylko w dni nauki szkolnej.
356 linia autobusowa zwykła okresowa calodzienna (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – WITEBSKA (powrót: WITEBSKA – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska).

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – ... – WITEBSKA.)
Przywrócenie kursowania wraz z czasową zmianą trasy związaną z przebudową trasy tramwajowej Żerań Wschodni - Dw. Wileński.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Trasa Siekierkowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).)
Przywrócenie funkcjonowania dodatkowych kursów po zakończeniu wakacji.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ŚW. WINCENTEGO – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ŚW. WINCENTEGO, CODZIENNA (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), KOŚCIELISKA (→DW. WILEŃSKI), JÓRSKIEGO (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), TROCKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

(Stara trasa: GILARSKA – Gilarska – Rolanda – Codzienna – Młodzieńcza – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: GILARSKA, ROLANDA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE (→DW. WILEŃSKI), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), CODZIENNA (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), KOŚCIELISKA (→DW. WILEŃSKI), JÓRSKIEGO (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), TROCKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), SZWEDZKA (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.)
Zmiana trasy na terenie Targówka wraz z likwidacją przystanku SZWEDZKA.
423 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej).
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→METRO POLITECHNIKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→METRO POLITECHNIKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARE BEMOWO), METRO POLITECHNIKA.)
Skierowanie autobusów do obsługi linii 523.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ROLANDA – Rolanda – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Wprowadzenie dodatkowych wariantowych kursów szczytowych wraz z likwidacją przystanku SZWEDZKA.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Przywrócenie przedwakacyjnego układu tras wariantowych.
713 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.30 - 10.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...)

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).

(W dni powszednie w godzinach 9.30 - 20.00 oraz w dni świąteczne w godzinach 9.30 - 21.00: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Połczyńska – Karolin (podjazd) – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Fort Wola) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach 7.00 - 21.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne w godz. 9.30 - 19.30: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn (pętla) – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – METRO WILANOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP JEZIORKI – Karczunkowska – Puławska – METRO WILANOWSKA.))
Likwidacja dodatkowych kursów skróconych w związku z przywróceniem kursowania linii 319.
720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy: ... – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.))
Ponowne skierowanie wszystkich kursów do Rzakty na wniosek gminy Wiązowna.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie funkcjonowania kursów skróconych po zakończeniu wakacji.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach wieczornych: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – Władysławów (pętla) – Wojska Polskiego – Antoninów (powrót: AntoninówKuleszówka: Gościniec) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Przywrócenie przedwakacyjnego układu kursów wariantowych.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(Stara trasa: WIATRACZNA –... – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW.)
Przedłużenie trasy do Brzezin na wniosek gminy Wiązowna.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała 1. LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

2. LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).
Przywrócenie funkcjonowania kursu z podjazdem do Urzedu Gminy w Wieliszewie.
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – ... – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska (powrót: Falenty: aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Gminy w Raszynie.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ). Uruchomienie na wniosek Urzędu Miasta w Kobyłce linii autobusowej łączącej Kobyłkę z Zielonką.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).)Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego (powrót: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka)Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Marmo – Napoleona – Jasińskiego – PKP KOBYŁKA OSSÓW (powrót: PKP KOBYŁKA OSSÓW – Jasińskiego – Emilii Plater – Napoleona). Uruchomienie na wniosek Urzędu Miasta w Kobyłce linii autobusowej łączącej Kobyłkę z Nadmą.
L29 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LESZNO – Warszawska – Sochaczewska – Grądy: Chopina – Wilków: Chopina – Wilkowa Wieś: Chopina – Wiejca: Chopina – Kampinos: Chopina – Niepokalanowska – KAMPINOS. Uruchomienie na wniosek Gminy Kampinos linii autobusowej łączącej Kampinos z pętlą autobusową linii 719 w Lesznie.
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), ŁOPUSZAŃSKA (NŻ), PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HENRYKA BRODATEGO (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW AL. WOJSKA POLSKIEGO (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW OŁÓWKOWA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.)
Przywrócenie stałego rozkładu linii SKM S1.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
Przywrócenie tras sprzed wakacji.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska)Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Niektóre kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
6 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).

(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – ... – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Główna – ... – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
Przywrócenie kursowania linii wraz z modyfikacją trasy na terenie Wielgolasu Brzezińskiego. Na starej trasie kursowała nowa linia 7.
7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO). Uruchomienie linii autobusowej stanowiącej wariant linii 6 - różnica polegała na przebiegu na terenie Wielgolasu Brzezińskiego.
STEFANÓWKA

MACIOŁKI
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Kobyłka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ) – Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – 11 Listopada – Piaskowa – Orszagha – aleja Jana Pawła II – Pieniążka – Marmo – Żymirskiego – Zagańczyka – Marecka – Szeroka – KOBYŁKA (GLINIANKI).

(Kursy po godz. 12.00: KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ) – Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Leśna – Warszawska – Ręczajska (powrót: Ręczajska – Nadarzyńska) – aleja Jana Pawła II – Pieniążka – Marmo – Żymirskiego – Zagańczyka – Marecka – Szeroka – KOBYŁKA (GLINIANKI) – ...)

(Niektóre kursy od poniedziałku do piątku: KOBYŁKA (BRONIEWSKIEGO) – Bohaterów Ossowa – ...)

(Niektóre kursy: KOBYŁKA (URZĄD MIASTA) – aleja Jana Pawła II – ...)

(Niektóre kursy od poniedziałku do piątku: KOBYŁKA (MARMO) – Żymirskiego – ...))
Zastąpienie przez nowe linie L26 i L27 organizowane przez ZTM Warszawa.
WKD kolej normalnotorowa (rozstaw 1435 mm, trakcja elektryczna) WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – Opacz – Michałowice – Reguły – Malichy – Tworki – Pruszków – Komorów – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Kazimierówka – Brzózki – Grodzisk Mazowiecki Okrężna – Grodzisk Mazowiecki Piaskowa – Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – Opacz – Michałowice – Reguły – Malichy – Tworki – Pruszków – Komorów – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Polesie – MILANÓWEK GRUDÓW.

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – Opacz – Michałowice – Reguły – Malichy – Tworki – Pruszków – KOMORÓW.

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Raków – Warszawa Salomea – OPACZ.

KOMORÓW – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Kazimierówka – Brzózki – Grodzisk Mazowiecki Okrężna – Grodzisk Mazowiecki Piaskowa – Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

KOMORÓW – Nowa Wieś Warszawska – Kanie Helenowskie – Otrębusy – Podkowa Leśna Wschodnia – Podkowa Leśna Główna – Podkowa Leśna Zachodnia – Polesie – MILANÓWEK GRUDÓW.

(Niektóre kursy: OPACZ – Michałowice – Reguły – Malichy – Tworki – Pruszków – Komorów – Nowa Wieś Warszawska – ...))
Zakończenie remontu toru nr 1 linii WKD na szlaku Warszawa Śródmieście WKD - Komorów.
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 1
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Prusa – Aleje Jerozolimskie) – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.)
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 2
linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Krajowej – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – WKD KOMORÓW (powrót: WKD KOMORÓW – aleja Dąbrowskiej – Brzozowa – Pruszków: Komorowska – Pogodna – Powstańców – Prusa – Aleje Jerozolimskie).)
WKD
KOMUNIKACJA
ZASTĘPCZA

LINIA 3
linia autobusowa zastępcza (okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WKD MICHAŁOWICE – Jesionowa – Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Dolna – PRUSZKÓW (WKD MALICHY) (powrót: PRUSZKÓW (WKD MALICHY) – Dolna – Aleje Jerozolimskie).
KUPIECBUS

CHOMICZÓWKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Nocznickiego – trasa mostu Słodowskiej-Curie – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, PROZY, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→KUPIECKA), MEHOFFERA, TARCHOMIN, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.)
Przedłużenie trasy linii CHOMICZÓWKA do Jelonek wraz z korektą trasy na terenie Tarchomina.
KUPIECBUS

GÓRCZEWSKA
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, RADIOWA, WROCŁAWSKA, PIASTÓW ŚLĄSKICH, CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, PROZY, ŚWIDERSKA, OBRAZKOWA, EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRĄDZYŃSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na PARAFIALNA (dotyczy linii 136, 154, 167, 178, 184, 186 i N43).
• NOWODWORSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 518).
• PL. GRUNWALDZKI 13 i 14 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Rydygiera dla obu kierunków za skrzyżowaniem z ul. Matysiakówny (dotyczy linii 221).
• ANNY GERMAN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Rydygiera dla obu kierunków za skrzyżowaniem z ul. Anny German (dotyczy linii 221).
• RYDYGIERA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rydygiera za skrzyżowaniem z ul. Przasnyską (w kierunku pl. Grunwaldzkiego) (dotyczy linii 221).
• PRZASNYSKA 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Przasnyskiej dla obu kierunków za skrzyżowaniem z ul. Krasińskiego (dotyczy linii 221).
• ELBLĄSKA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Elbląskiej za skrzyżowaniem z ul. Powązkowską (w kierunku Powązek) (dotyczy linii 221).
• DUCHNÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 730).
• BRZEZINY 01 - uruchomienie przystanków stałego (krańcowego dla linii 730).
2015.09.02. 217 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – SARMACKA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.)
Przedłużenie tras w związku z otwarciem dla ruchu ul. Branickiego (na odcinku od al. Rzeczypospolitej do ul. Sarmackiej).
379 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) SARMACKA – Branickiego – aleja Rzeczypospolitej – aleja Wilanowska – Wiertnicza – WILANÓW. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRANICKIEGO – ... – WILANÓW.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO (powrót: BRANICKIEGO – Branickiego – Sarmacka (zawrotka) – Branickiego – aleja Rzeczypospolitej).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA (NŻ), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO (→DW. CENTRALNY), SARMACKA (→DW. CENTRALNY), BRANICKIEGO.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – ... – BRANICKIEGO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY / PLAC KONSTYTUCJI – ... – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – SARMACKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO.)
2015.09.04.
ok. godz. 23.00.
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Poczty Gdańskiej – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – ... – STEGNY.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową nowej pętli autobusowej PKP URSUS NIEDŹWIADEK i zamknięciem dla ruchu ul. Orląt Lwowskich (na odcinku od ul. Zagłoby do ul. Keniga).
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – ... – PKP GOŁĄBKI.)
N35 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga (powrót: Keniga – Warszawska) – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska).)
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska) – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2015.09.05. 205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Rudzka – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – RONDO "RADOSŁAWA".)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu przejazdu ul. Gdańską i Hłaski.
2015.09.05.
2015.09.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przebudowa stacji PKP Warszawa Rembertów.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – WARSZAWA WSCHODNIA

(Cztery kursy: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.)

ZS2. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – aleja Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica – SULEJÓWEK (3 MAJA) (powrót: SULEJÓWEK (3 MAJA) – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – aleja Piłsudskiego).
Przystanki: WIATRACZNA, WIATRACZNA (→WIATRACZNA), PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, PKP GOCŁAWEK (NŻ), OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK (KRASIŃSKIEGO) (NŻ) (→WIATRACZNA), SULEJÓWEK (3 MAJA).
2015.09.05.
2015.09.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


TRAMWAJ WODNY. ŻERAŃ – ... – SEROCK.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo na trasie: TORWAR – Łazienkowska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – ZAKŁADY ZBOŻOWE.

STATEK SEROCK [autobus]. Kurs o godz. 17.45 jednokierunkowo na trasie: ZAKŁADY ZBOŻOWE – Płochocińska – Modlińska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
2015.09.05. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją pokazów na Błoniach Stadionu Narodowego.

6. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 23.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 23.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 23.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 23.30.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 23.30. Linia jednokierunkowa.]
2015.09.06. 920 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 17.00) PLAC BANKOWY – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Tatarska – KOZIELSKA (powrót: KOZIELSKA – [bez pasażerów: Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Wawrzyszewska – Ostroroga] – Tatarska). Uruchomienie kursującej tylko 6 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z obchodami Święta Kawalerii Polskiej.
2015.09.07. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – Jagiellońska – aleja 3 Maja – Batorego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE).) – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (CH BŁĘKITNE) – ... – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Klonowa – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Izabelińskiej w Stanisławowie Pierwszym.
2015.09.07.
2015.09.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Niski stan wody na Wiśle.


6. METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – GOCŁAWEK.

17. METRO MARYMONT – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.

Z17. METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Kasprowicza – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – PLAC WILSONA.
2015.09.07. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Gibraltar na Stadionie Narodowym.

6. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 22.45.]

73. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

73. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 22.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.09.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • TROCKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii Z-4).
• BALKONOWA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii Z-4).
2015.09.11. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
2015.09.14. 122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Mickiewicza – Potocka – rondo Turowicza (zawrotka) – Potocka – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza).)
Przywrócenie stałej trasy w związku ze stopniowym wprowadzaniem stałej organizacji ruchu w rejonie modernizowanej Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej i otwarciem dwukierunkowego przejazdu ciągiem ulicy Gwiaździstej.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)
Przywrócenie funkcjonowania kursów wariantowych po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Poezji.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) (pętla) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Poezji.
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 7-18: ... – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Hornówek (pętla) – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Wprowadzenie w wybranych kursach podjazdów do pętli w Hornówku.
L28 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) KONSTANCIN-JEZIORNA (SOBIESKIEGO) – Piłsudskiego – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Szymanów: Warecka – Łubna: Wesoła – droga lokalna – Łubińska – Baniocha: Puławska – Projektowana – Sportowa – Spokojna – BANIOCHA (powrót: BANIOCHA – Spokojna – Szkolna – Łubna: Łubińska). Uruchomienie na wniosek gminy Góra Kalwaria linii autobusowej łączącej Baniochę z Konstancinem-Jeziorną.
L30 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska (powrót: Kalwaryjska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Budowlanych – Wiejska – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Kolonia Sobików: droga lokalna – Cendrowice: Brzozowa – Szkolna – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Szkolna – CZACHÓWEK. Uruchomienie na wniosek gminy Góra Kalwaria linii autobusowej łączącej Górę Kalwarię z Czachówkiem.
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI - ETAP II:
• przywrócenie przejazdu przez tory tramwajowej w ciągu ul. Bartniczej i Wyszogrodzkiej.
2015.09.14.
godz. 23.00.
114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Toruńska – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
II etap przebudowy trasy tramwajowej ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI. Przywrócenie przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Bartniczej i Wyszogrodzkiej.
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – ... – Wyszogrodzka – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Marywilska – ... – NOWODWORY.)
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Kondratowicza – ... – OSIEDLE DERBY.)
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Wyszogrodzka – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Toruńska – ... – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA, BUDOWLANA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ..., SZCZĘŚLIWICE.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Odrowąża – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – ... – OLESIN.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Odrowąża – Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Wyszogrodzka – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska).

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).)
II etap przebudowy trasy tramwajowej ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI. Przywrócenie przejazdu przez tory tramwajowej w ciągu ul. Bartniczej i Wyszogrodzkiej wraz z jednoczesnym zamknięciem przejazdu drogowego przez tory tramwajowe na skrzyżowaniu ul. Rembielińskiej i Matki Teresy z Kalkuty.
Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – Staniewicka – POŻAROWA (przystanek na ul. Staniewickiej) (powrót: POŻAROWA (przystanek na ul. Staniewickiej) – Staniewicka – Odrowąża).

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – BUDOWLANA.)
2015.09.15. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – WARSZAWA ANIN.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)
Przedłużenie trasy kursów dotychczas kursujących do stacji Warszawa Wawer.
S10 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA MIĘDZYLESIE – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK. Uruchomienie uzupełniającej linii zastępczej.
2015.09.17. N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – Wileńska – Targowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa jednego kursu ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – Wileńska – Targowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
II etap modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Stalowej, Środkowej, Wileńskiej i Czynszowej. Zamknięcie dla ruchu ul. Stalowej na odcinku od ul. Środkowej do ul. Czynszowej.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – ... – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...))
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...))
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – Wileńska (powrót: Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa) – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa).

(Stara trasa: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa).)
2015.09.18. L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STARE BABICE (RYNEK) – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Okulickiego – STARE BABICE (RYNEK).) – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – BORZĘCIN DUŻY (SZKOŁA).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – ... – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).)
Skrócenie trasy w związku z remontem ul. Kosmowskiej w Borzęcinie Dużym.
2015.09.18.
2015.09.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie kursów nocnych linii metra M1 na odcinku STOKŁOSY - POLITECHNIKA w związku z pracami remontowymi.

M1. MŁOCINY – ... – POLITECHNIKA.

M1. STOKŁOSY – ... – KABATY.

Z-7. METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Puławska – Metro Wilanowska (pętla) – aleja Wilanowska – Rolna (powrót: Rolna – Bukowińska – Domaniewska – aleja Niepodległości) – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY. [Kursuje w godz. 0.30 - 3.10.]
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, METRO POLITECHNIKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, METRO SŁUŻEW, METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD.
2015.09.19. 100 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, GUS, BATOREGO, WOŁOSKA, ZAJEZDNIA WORONICZA.
Uruchomienie specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w związku z organizacją Dni Transportu Publicznego, na które składały się m. in. piknik w zajezdni autobusowej przy ul. Woronicza i wystawa zabytkowego taboru tramwajowego na pl. Narutowicza. Linie 100, D, W i 40 lat 105N były bezpłatne. W autobusach linii DTP obowiązywała taryfa ZTM.
DTP linia autobusowa specjalna (zwykła) KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Spartańska – SPARTAŃSKA.
D linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
40 LAT 105N linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]
2015.09.20. Z-5 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – Staniewicka – POŻAROWA (przystanek na ul. Staniewickiej) (powrót: POŻAROWA (przystanek na ul. Staniewickiej) – Staniewicka – Odrowąża).)
Skierowanie autobusów do obsługi linii Z-3.
2015.09.21. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA). Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona) – most Grota-Roweckiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej.
118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Wybrzeże Gdyńskie) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
186 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego (powrót: most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marywilska – Płochocińska – Modlińska) – aleja Armii Krajowej – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej.
356 linia autobusowa zwykła okresowa calodzienna (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – WITEBSKA (powrót: WITEBSKA – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska).

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka) – św. Wincentego – ... – WITEBSKA)
Przywrócenie stałej trasy po wycofaniu z krańca SUWALSKA linii Z-4.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚLIWICE (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.
Otwarcie dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej. Likwidacja dodatkowego przystanku ŻERAŃ FSO.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – trasa mostu Słodowskiej-Curie (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→DĄBRÓWKA WIŚLANA), OBRAZKOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA (NŻ), KAFLOWA (NŻ), ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ), ODKRYTA (NŻ), CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY.

(W dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – zawrotka za wiaduktem Trasy Toruńskiej – Modlińska – ŻERAŃ FSO.) – ... – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.)
Otwarcie dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej. Pozostawienie przystanków PŁOCHOCIŃSKA I EKSPRESOWA na stałe.
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska).
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ) (→NOWODWORY), PANCERA (NŻ), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (→NOWODWORY), DW. CENTRALNY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→DW. CENTRALNY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – ... – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach).
Przystanki: NOWODWORY, ..., KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→NOWODWORY), ŚLIWICE (NŻ), RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, ..., DW. CENTRALNY.)
Otwarcie dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej. Przywrócenie przejazdu przez most Grota-Roweckiego wraz z korektą trasy w związku z wycofaniem z Marymontu linii 511.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Niektóre kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 5.00: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – ... – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA) / RYNIA.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej.
735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) W godzinach porannego szczytu: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), GRODZISK (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), OKRĄGŁA (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→OS. DERBY), JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.

(Stara trasa w godzinach porannego szczytu: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.])
Zmiana trasy kursów porannych.
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – NOWODWORY.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skierowanie na trasy objazdowe po zamknięciu przejazdu ul. Lazurową (w okolicach zbiegu z ul. Szeligowską) w związku z kolejnym etapem budowy ul. Nowolazurowej.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
N52 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – KAROLIN.

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).)
Zamknięcie przejazdu ul. Lazurową (w okolicach zbiegu z ul. Szeligowską) w związku z kolejnym etapem budowy ul. Nowolazurowej. Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień na skróconej trasie w związku z wycofaniem z Karolina linii N45.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).

(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Światowida – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu estakad Trasy Toruńskiej.
Z-4 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona okresowa - kursuje w godzinach szczytu) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA, BALKONOWA (NŻ), CM. BRÓDNOWSKI, TROCKA, PRATULIŃSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI (→SUWALSKA), DW. WILEŃSKI.

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).
Przystanki: SUWALSKA, KLUB LIRA (→DW. WILEŃSKI), ŁOJEWSKA (→DW. WILEŃSKI), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→DW. WILEŃSKI), PARK BRÓDNOWSKI (→DW. WILEŃSKI), ŁABISZYŃSKA, KONDRATOWICZA, REMBIELIŃSKA, ..., DW. WILEŃSKI.)
Przedłużenie trasy w celu ułatwienia przesiadki do linii metra M1.
2015.09.22. 105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – ... – BROWARNA / RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Skierowanie na trasy objazdowe po zamknięciu przejazdu ul. Lazurową (w okolicach zbiegu z ul. Szeligowską) w związku z kolejnym etapem budowy ul. Nowolazurowej.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ROZŁOGI (powrót: ROZŁOGI – Człuchowska – Lazurowa (zawrotka) – Człuchowska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.)
E-5 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, RONDO DASZYŃSKIEGO (→RONDO DASZYŃSKIEGO), RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – ... – BROWARNA / RONDO DASZYŃSKIEGO.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA, SZELIGOWSKA, CIEPŁOWNIA WOLA, RONDO DASZYŃSKIEGO (→RONDO DASZYŃSKIEGO), RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Z12 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Kopalniana (pętla) – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku ze skróceniem trasy linii 112.
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI - ETAP III:
• przywrócenie dla ruchu kołowego ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Targowej do ul. Inżynierskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Inżynierską;
• zamknięcie dla ruchu kołowego ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Ratuszowej do ul. Szwedzkiej;
• zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ul. Namysłowskiej).
2015.09.22.
godz. 23.00.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z III etapem przebudowy trasy tramwajowej ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI i zamknięciem dla ruchu ul 11 Listopada (na odcinku od ul. Szwedzkiej do ul. Ratuszowej).
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Rosoła – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. skrzyżowanie ul. Inżynierskiej i 11 Listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka (powrót: Szwedzka – StrzeleckaŚrodkowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Środkowa – Stalowa – Inżynierska) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. skrzyżowanie ul. Inżynierskiej i 11 Listopada.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Zamknięcie dla ruchu ul 11 Listopada (na odcinku od ul. Szwedzkiej do ul. Ratuszowej).
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.)
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. skrzyżowanie ul. Inżynierskiej i 11 Listopada.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Rolanda – Codzienna – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ŚW. WINCENTEGO (NŻ) (→ZACISZE), BOHUSZEWICZÓWNY (→ZACISZE), ŻUROMIŃSKA (→ZACISZE), ROLANDA (NŻ) (→ZACISZE), KANAŁ BRÓDNOWSKI (NŻ) (→ZACISZE), CZERWIŃSKA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ZACISZE.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ROLANDA – Rolanda – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Bródnowska – 11 Listopada – Ratuszowa – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – Wileńska – Targowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.))
Zamknięcie dla ruchu ul 11 Listopada (na odcinku od ul. Szwedzkiej do ul. Ratuszowej). Przywrócenie przejazdu przez ul. skrzyżowanie ul. Inżynierskiej i 11 Listopada.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – ... – OLESIN.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. skrzyżowanie ul. Inżynierskiej i 11 Listopada.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Wileńska – Konopacka – Stalowa) – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Wileńska – Inżynierska – Stalowa – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa).

(Stara trasa: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – Wileńska (powrót: Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa) – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa).)
2015.09.23. 1 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Rozpoczęcie III etapu przebudowy trasy tramwajowej Żerań Wschodni - Dw. Wileński. Zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda Starzyńskiego). Skrócenie trasy do czasu zamontowania tymczasowego rozjazdu nakładkowego na ul. Starzyńskiego.
2015.09.24. 1 linia tramwajowa zwykła stała NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ronda Starzyńskiego do ul. Namysłowskiej). Skierowanie do obsługi linii wyłącznie taboru dwukierunkowego korzystającego z torowego rozjazdu nakładkowego zamontowanego za przystankiem NAMYSŁOWSKA. Zmiana kierunku ruchu odbywała się bez pasażerów.
2015.09.24. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.
2015.09.25.
2015.09.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie kursów nocnych linii metra M1 na odcinku STOKŁOSY - POLITECHNIKA w związku z pracami remontowymi.

M1. MŁOCINY – ... – POLITECHNIKA.

M1. STOKŁOSY – ... – KABATY.

Z-7. METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Puławska – Metro Wilanowska (pętla) – aleja Wilanowska – Rolna (powrót: Rolna – Bukowińska – Domaniewska – aleja Niepodległości) – aleja KEN – URSYNÓW POŁUDNIOWY. [Kursuje w godz. 0.30 - 3.10.]
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, METRO POLITECHNIKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, METRO SŁUŻEW, METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD.
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI - ETAP IV:
• przywrócenie ruchu kołowego na ul. Stalowej (na odcinku od ul. Środkowej do ul. Czynszowej);
• zamknięcie dla ruchu kołowego ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Szwedzkiej do ronda Żaba.
2015.09.28.
godz. 23.00.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa (powrót: Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka (powrót: Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – 11 Listopada – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zamknięcie dla ruchu ul 11 Listopada (na odcinku od ul. Szwedzkiej do ronda Żaba).
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – plac Hallera) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.))
Przywrócenie stałej trasy.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – SzwedzkaStarzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – ... – OLESIN.)
Zamknięcie dla ruchu ul 11 Listopada (na odcinku od ul. Szwedzkiej do ronda Żaba). Przywrócenie przejazdu przez ul. Stalową.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – Wileńska – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – Stalowa).)
2015.09.30.
ok. godz. 23.00.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska).

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).)
Przywrócenie przejazdu przez tory tramwajowej na skrzyżowaniu ul. Rembielińskiej i Matki Teresy z Kalkuty.
2015.10.01. 114 linia autobusowa zwykła stała (Niektóre kursy w dni nauki na UKSW: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek).)

MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przywrócenie funkcjonowania dodatkowych skróconych kursów po zakończeniu przerwy międzysemestralnej na UKSW.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.)

(Dodatkowe kursy w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: CHEŁMSKA – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)
Przywrócenie funkcjonowania popołudniowych kursów skróconych.
193 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannych i przedpołudniowych jednokierunkowo: METRO SŁUŻEW – Wałbrzyska – ... – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)
Przywrócenie funkcjonowania kursów skróconych po zakończeniu wakacji.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Trasa Siekierkowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), MARYSIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).)
Przywrócenie funkcjonowania dodatkowych kursów łączonych z linią 504.
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, EMILII PLATER (→EMILII PLATER), RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego – Puławska – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – Łopuszańska – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Równoległa – WKD RAKÓW.
Przystanki: NATOLIN PŁN, BRACI WAGÓW, ..., SASANKI, HYNKA, WKD RAKÓW.)
Przywrócenie funkcjonowania porannych wariantowych kursów łączonych z linią 401.
2015.10.01. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - SSC Napoli.
2015.10.02. 77 linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Zawieszenie funkcjonowania kursów nocnych po zakończeniu sezonu.
2015.10.05. 385 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godz. 20.00 - 3.00) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej).)
Zawieszenie linii w związku z zakończeniem sezonu letniego.
2015.10.06.
ok. godz. 6.00.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Staniewicka – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Pożarowa) – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – ... – OSIEDLE DERBY.)
Zamknięcie przejazdu przez tory tramwajowej na skrzyżowaniu ul. Odrowąża i Pożarowej w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej Żerań Wschodni - Dw. Wileński.
2015.10.10. C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, SOKRATESA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
Uruchomienie dodatkowej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie poprzedzającym święto Wszystkich Świętych.
2015.10.10. 908 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.30) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – PSZOK ZAWODZIE. Uruchomienie kursujących tylko 10 października dwóch specjalnych linii autobusowych w związku z organizacją imprezy "Warszawskie Dni Recyklingu - Otwieramy PSZOK-i" i w celu ułatwienia mieszkańcom dojazdu do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych przy ul. Zawodzie 16 i Płytowej 1.
926 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.30) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – PSZOK PŁYTOWA (powrót: PSZOK PŁYTOWA – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska).
2015.10.11. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Irlandia na Stadionie Narodowym.

6. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. KOŁO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 22.45.]

73. BANACHA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

73. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 22.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.10.12. 23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa). Przywrócenie kursowania po zakończeniu przebudowy torowiska tramwajowego na ul. Stalowej, Środkowej, Wileńskiej i Czynszowej.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Przywrócenie kursowania na skróconej trasie.
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przywrócenie kursowania linii 23 i 25 (na skróconej trasie).
102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa w dni świąteczne: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – BROWARNA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Krakowskie Przedmieście).

(Stara trasa w dni świąteczne: SZCZĘŚLIWICE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie 𔂿 ... – LOTNISKO CHOPINA.)
177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 r. – Ursus-Ratusz (pętla) – plac Czerwca 1976 r. – Traktorzystów (powrót: Traktorzystów – Jagiełły) – Szamoty – Posag 7 Panien – ZAJEZDNIA URSUS PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową sieci ciepłowniczej i zamknięciem dla ruchu ul. Posag 7 Panien.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Stara trasa w dni świąteczne: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście w dni świąteczne.
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPAERTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska).
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ) (→NOWODWORY), PANCERA (NŻ), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (→NOWODWORY), DW. CENTRALNY.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II przy Złotych Tarasach) – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→DW. CENTRALNY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ...))
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BYTNARA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 136, 138, 168, N01 i N34).
• BANIOCHA SZKOLNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Szkolnej w Baniosze (dotyczy linii L28).
2015.10.14. 208 linia autobusowa zwykła stała BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Harfowa – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – ... – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Włodarzewskiej.
2015.10.15. 165 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna (powrót: Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu robót drogowych na ul. Kłobuckiej.
2015.10.17. 17 linia tramwajowa zwykła stała TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy drugiej jezdni ul. Wołoskiej i zamknięciem wjazdu na skrzyżowanie ul. Wołoskiej i Woroniczej od północy. Jednocześnie rozpoczęto montaż tymczasowego rozjazdu nakładkowego na ul. Wołoskiej przed skrzyżowaniem z ul. Woronicza.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Samochodowa – Woronicza – aleja Niepodległości – Odyńca – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE.) – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Wołoskiej i ograniczeniem ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza).
2015.10.19. 41 linia tramwajowa zwykła stała NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – WORONICZA (przystanek na ul. Wołoskiej).

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ...– Słomińskiego – RONDO RADOSŁAWA.))
Przywrócenie kursowania na skróconej trasie wraz z wprowadzeniem kursowania poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne. Skierowanie do obsługi wyłącznie tramwajów dwukierunkowych w związku z wykorzystaniem na krańcach rozjazdów nakładkowych.
136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Racławicka) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Racławicka – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie przejazdu ul. Wołoską przez skrzyżowanie z ul. Woronicza (w relacji południe-północ) wraz z jednoczesnym zamknięciem relacji zachód-północ oraz przejazdu na wprost ul. Woronicza.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego) – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
168 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska (powrót: Wołoska – Woronicza – Spartańska) – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – ... – WITOLIN.)
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Samochodowa – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza – Joliot-Curie) – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Rzymowskiego – Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz prawie wszystkie w dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)

(Niektóre kursy: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki (powrót: Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna) – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DW. CENTRALNY), STARE KABATY (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DW. CENTRALNY), POWSIN (PARK KULTURY).)
Wprowadzenie podjazdów w wybranych kursach podjazdów do Starych Kabat w związku z przebudową przepustu w ul. Rosochatej i zmianą trasy linii 725.
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Racławicka) – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Racławicka – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – aleja Wilanowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie przejazdu ul. Wołoską przez skrzyżowanie z ul. Woronicza (w relacji południe-północ) wraz z jednoczesnym zamknięciem relacji zachód-północ oraz przejazdu na wprost ul. Woronicza.
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego) – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE.) – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: METRO POLE MOKOTOWSKIE – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Samochodowa – Woronicza – aleja Niepodległości – Odyńca – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – METRO POLE MOKOTOWSKIE.) – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
2015.10.19.
godz. 11.00.
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała ZASTRUŻE – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – Kępa Okrzewska (Cmentarz) (pętla) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Okrzewska – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Bielawa: Warszawska – Warszawa: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa – Rosochata – ZAKAMAREK.

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową przepustu w ul. Rosochatej.
2015.10.22. 146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Patriotów – Michalinki – Włókiennicza – Olecka – Jachowicza).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).))
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Bysławska/Mozaikowa oraz modernizacji krańca FALENICA, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Bysławskiej wraz z pętlą FALENICA.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) (pętla) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Włókiennicza – Kosodrzewiny – Poezji (powrót: Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza) – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.)
521 linia autobusowa przyspieszona stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – PKP FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, GRUSZY (NŻ), ODESKA (NŻ) (→WIATRACZNA), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA.

(Niektóre kursy: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – PKP FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., PKP FALENICA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Bysławska – FALENICA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa pierwsze kursy: ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – PKP FALENICA.)

(Stara trasa dwóch ostatnich kursów: ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy między ul. Odeską i Zagajnikową – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Bysławska – FALENICA.))
N72 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Patriotów – Michalinki – Włókiennicza – Olecka – Jachowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.)
N34 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego) – Stryjeńskich – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie stałej trasy na Ursynowie po zakończeniu przebudowy ul. Pileckiego.
2015.10.22. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.50) Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Club Brugge.
2015.10.23. 148 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Nugat – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego (powrót: Pileckiego – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi) – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.)
Przywrócenie stałych tras na Ursynowie po zakończeniu przebudowy ul. Pileckiego.
179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Rosoła – ... – OSIEDLE KABATY.)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.)
PRZEBUDOWA TRASY TRAMWAJOWEJ ŻERAŃ WSCHODNI - DW. WILEŃSKI - ETAP V:
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ciągu ul.: Annopol - Rembielińska - Matki Teresy z Kalkuty - Odrowąża - 11 Listopada (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ul. Inżynierskiej);
• przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ronda Żaba do ul. Namysłowskiej);
• częściowe przywrócenie funkcjowania pętli tramwajowej ANNOPOL w związku z przebudową;
• przywrócenie funkcjonowania przejazdu przez tory tramwajowe na skrzyżowaniu ul. Odrowąża i Pożarowej);
• zamknięcie w godz. 22.00 - 4.00 ruchu tramwajowego na ul. 11 Listopada (na odcinku od ronda Żaba do ul. Inżynierskiej).
2015.10.24. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie stałej trasy.
3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Kursy po godz. 22.00: ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego) – ...)
Przywrócenie kursowania na wydłużonej trasie w związku z przebudową pętli ANNOPOL. Wprowadzenie objazdu ul. 11 Listopada w godz. 22.00 - 4.00.
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Kursy po godz. 22.00: ... – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ...)
Przywrócenie kursowania na stałej trasie. Wprowadzenie objazdu ul. 11 Listopada w godz. 22.00 - 4.00.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Przywrócenie stałej trasy.
41 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – WORONICZA (przystanek na ul. Wołoskiej).

(Stara trasa: NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – ... – WORONICZA (przystanek na ul. Wołoskiej).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Bródna.
74 linia tramwajowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie kursowania linii 3 i 4.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Staniewicka – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Pożarowa) – – Wysockiego – ... – OSIEDLE DERBY.)
Przywrócenie przejazdu przez tory tramwajowe w ciągu ul. Pożarowej.
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: SochaczewskaStrzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Świerkowa – Piotrkówek Duży: Świerkowa – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – ... – WOLICA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Macierzysza w związku z zakończeniem przebudowy ul. Wojska Polskiego i Sochaczewskiej.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Zagłoby – Keniga – Orląt Lwowskich (zawrotka) – Keniga – Warszawska) – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – Prusa – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem mostu nad rzeką Utratą w ciągu al. Wojska Polskiego w Pruszkowie.
Z-3 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska).)
Likwidacja autobusowych linii zastępczych.
Z-4 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona okresowa - kursuje w godzinach szczytu) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, REMBIELIŃSKA, BOLESŁAWICKA, BALKONOWA (NŻ), CM. BRÓDNOWSKI, TROCKA, PRATULIŃSKA, SKARGI, DW. WILEŃSKI (→SUWALSKA), DW. WILEŃSKI.)
Z23 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa - kursuje w godz. 22.00 - 23.45) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej). [Linia jednokierunkowa.] Częściowe przywrócenie (poza godz. 22.00 - 4.00) ruchu tramwajowego na ul. 11 Listopada.
2015.10.24.
2015.11.02.
C1 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie w dniach 24 X - 2 XI 2015 specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy. Pełny wykaz linii i zmian znajduje się TUTAJ.
C6 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
C07 linia autobusowa cmentarna przyspieszona ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – LEŚNEJ POLANKI (powrót: LEŚNEJ POLANKI – Mehoffera – Modlińska).
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MILENIJNA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), MYŚLIBORSKA (→LEŚNEJ POLANKI), TARCHOMIN (→LEŚNEJ POLANKI), MEHOFFERA (→LEŚNEJ POLANKI), ERAZMA Z ZAKROCZYMIA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), TALAROWA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), PODRÓŻNICZA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), DROGOWA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), KLASYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), HENRYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), CHĘCIŃSKA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), LEŚNEJ POLANKI.
C09 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – ulica bez nazwy – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY.
C11 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
C12 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. WOLSKI), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→CM. WOLSKI), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI.
C13 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
C14 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
C17 linia autobusowa cmentarna zwykła BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
C20 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, DKS TARGÓWEK (→CM. BRÓDNOWSKI), HANDLOWA (→CM. BRÓDNOWSKI), SKARGI (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→DW. WSCHODNI), 11 LISTOPADA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), BRÓDNOWSKA (→DW. WSCHODNI), HARNASIE (→DW. WSCHODNI), INŻYNIERSKA (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C22 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA (→POWĄZKI), PL. WILSONA.
C25 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C27 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI, DKS TARGÓWEK (NŻ) (→CM. BRÓDNOWSKI), HANDLOWA (NŻ) (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→KRÓLEWSKA), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), STARE MIASTO (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C37 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, GRABÓW (NŻ), SÓJKI (NŻ), ŁAGIEWNICKA, KARCZUNKOWSKA (NŻ), PKP JEZIORKI (NŻ), LESZNOWOLA POSTĘPU (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona Trasa w dniach: 10-11, 17-18, 24-30 października oraz 2 listopada: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót:METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, SOKRATESA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.

Trasa w dniach 31 października - 1 listopada: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót:METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
C42 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→CM. PÓŁNOCNY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C50 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
C51 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
C56 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, ŚWIDERSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA, KLUB LIRA (→ BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.
C63 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
C69 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
C70 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA, PIASKI (→CM. PÓŁNOCNY), KOCHANOWSKIEGO (→DW. WSCHODNI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→CM. PÓŁNOCNY), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
C76 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), STARE MIASTO (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
C80 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→POCIECHA), ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (NŻ), PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY (NŻ), PALMIRY-MUZEUM, POCIECHA.
C84 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA (powrót: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
C88 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
C90 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
BURAKÓW

KIEŁPIN CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – 11 Listopada – Parkowa – Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
DĄBROWA

KIEŁPIN CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Łomianki) KIEŁPIN (CMENTARZ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Legionowo) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.) – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Piastowska – tunel – aleja Róż – aleja Legionów – CYNKOWA.
WKD KAZIMIERÓWKA

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA) – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – WKD Grudów (zawrotka) – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki).
PKP MILANÓWEK

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK. [Linia jednokierunkowa.]
PRUSZKÓW WKD

ŻBIKÓW CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Pruszków) WKD PRUSZKÓW – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – Bohaterów Warszawy – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Domaniewska – PRUSZKÓW (CMENTARZ).
OS. STASZICA

ŻBIKÓW CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – PRUSZKÓW (ŻBIKÓW).
PKP WOŁOMIN

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Wołomin) PKP WOŁOMIN – Legionów – Wileńska – Sikorskiego – Wąska – aleja Niepodległości – Graniczna – WOŁOMIN (CMENTARZ).
2015.10.24. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją imprezy motoryzacyjnej na Stadionie Narodowym.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od godz. 22.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI. [Kursy od godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. od godz. 22.45.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od godz. 22.45.]

77. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.30 do ok. 20.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ADAMPOLSKA – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od godz. 22.45.]

903. ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od godz. 22.45. Linia jednokierunkowa.]
2015.10.26. 740 linia autobusowa strefowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – RadzymińskaZąbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego).

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Ząbki: Radzymińska – ... – NADMA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Tarnogórskiej (na odcinku od ul. Bajecznej do ul. Krzesiwa).
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM.)
Zawieszenie kursowania linii na okres zimowy.
2015.10.28. 517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Stara trasa dodatkowych kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: MALINOWA – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka (powrót: Spisaka – Sosnkowskiego – MALINOWA.) – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie)).)
Likwidacja dodatkowych kursów skróconych.
2015.10.28.
godz. 6.00.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego) – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu wyremontowanego mostu Łazienkowskiego.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – Wał Miedzeszyński – most Poniatowskiego – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Chełmska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
151 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
182 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WITOLIN.)
188 linia autobusowa zwykła stała LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI.

(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – ... – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – GOCŁAWEK WSCHODNI.)
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).

(Niektóre kursy: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA (→METRO POLITECHNIKA), AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI (NŻ), ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO POLITECHNIKA), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – [bez pasażerów: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska] – CENTRUM.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: CENTRUM, DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA (→CENTRUM), AFRYKAŃSKA, ..., STARA MIŁOSNA.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – STARA MIŁOSNA.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, KRYNICZNA (NŻ), SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, ..., STARA MIŁOSNA.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), SOSNOWA (→METRO STADION NARODOWY) (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→METRO STADION NARODOWY), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, KRYNICZNA (NŻ), SASKA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: ZNANA – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, ..., CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, ..., MARYSIN.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, SASKA, ..., MIĘDZYLESIE.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – ... – MIĘDZYLESIE.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRYNICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii E-1).
• RECHNIEWSKIEGO 01 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 151).
2015.10.31. 135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Okrzei – Targowa) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy trasy tramwajowej na ul. 11 Listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa (powrót: Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – ... – CHOSZCZÓWKA.)
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – św. Wincentego – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – PLAC HALLERA.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Odrowąża – ... – OLESIN.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska (zawrotka) – Starzyńskiego – Odrowąża – ... – CHOSZCZÓWKA / KUPIECKA.)
2015.11.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • OTWOCK TULIPANOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Narutowicza (dotyczy linii L20).
2015.11.04.
ok. godz. 15.00.
Ł2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy Kolektora Burakowskiego-Bis.
Ł
BIS

CZOSNÓW
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – ... – CZOSNÓW.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Słowackiego) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmi