data linia rodzaj zmiana uwagi
1992.01.01. 710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
Przedłużenie tras w celu zwiększenia możliwości przesiadkowych i poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż al. Wilanowskiej.
724 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – ... – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
1992.01.02. E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: BEMOWO LOTNISKO, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, CIOŁKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.
Uruchomienie linii ekspresowej łączącej Bemowo i Wilanów z centrum.
1992.01.07. 186 linia autobusowa zwykła stała FALENICA – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – Wiązowska – ALEKSANDRÓW. Przekształcenie linii w miejską w związku z przyłączeniem Aleksandrowa do Warszawy.
705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: FALENICA – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Aleksandrów: Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – Wiązowska – ALEKSANDRÓW.)
1992.01.11. 176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wycofanie z centrum Bródna i skierowanie bezpośrednio przez ul. Wysockiego i Marywilską.
376 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN WFTS.)
Zmniejszone wykorzystanie linii przez pasażerów oraz dublowanie się z trasą linii 176.
1992.01.13. 902 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN.)
Przedłużenie trasy w celu usprawnienia dojazdu do Dawidów i Podolszyna wraz z przekształceniem w linię jednokierunkową.
Powrót jako linia 903.
903 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DĄBRÓWKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Jaworowa: Warszawska – Rybie: Raszyńska – Raszyn: Sportowa – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA.)
Przedłużenie trasy w celu usprawnienia dojazdu do Dawidów i Podolszyna wraz z przekształceniem w linię jednokierunkową.
Powrót jako linia 902.
1992.01.17. 168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Polną w związku z zakończeniem robót drogowych.
1992.01.??. NASZA LINIA linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PKS MARYMONT – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW. Uruchomienie przez nieznaną bliżej firmę przewozową linii autobusowej łączącej Truskaw z przystankiem przesiadkowym przy dworcu PKS-u Marymont śladem podmiejskiej linii 708.
1992.02.01. 710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stara trasa: WILANOWSKA – ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
Korekta trasy na terenie Powsina.
727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska). Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne (wraz ze zmianą oznaczenia) w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Gołkowa i Głoskowa.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO POLKOLOR – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)
728 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO (POLKOLOR). Uruchomienie linii w celu poprawy połączenia komunikacyjnego Konstancina-Jeziorny z Warszawą oraz przejazdów wewnętrznych na terenie miasta i gminy Konstancin-Jeziorna.
1992.02.15. 302 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze w godzinach wieczornych) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY.)
Likwidacja linii z powodu niewielkiej frekwencji - autobusy obsługujące tę linię włączono do obsługi linii 373.
1992.02.17. E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CHOMICZÓWKA (→STEGNY), KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO, ASPEKT, POTOCKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – STEGNY.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, ..., ASPEKT, AL. REYMONTA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, ..., STEGNY.)
Uruchomienie nowego przystanku przy Hali Marymonckiej wraz z jednoczesną likwidacją przystanku AL. REYMONTA.
1992.03.01. 107 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – WOLNOŚĆ.
(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – Dolna – Puławska – Odyńca – Kazimierzowska – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego).)
Połączenie linii.
112 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska – Odyńca – Wołoska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – WOLNOŚĆ.)
706 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – Opackiego – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Janki: Falencka – JANKI (powrót: JANKI – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska). Powrót linii do MZK Warszawa wraz z przywróceniem dawnych oznaczeń.
901 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – Opackiego – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Janki: Falencka – JANKI (powrót: JANKI – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska).)
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA.
902 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA.)
715 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DĄBRÓWKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Jaworowa: Warszawska – Rybie: Raszyńska – Raszyn: Sportowa – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – OKĘCIE.
903 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DĄBRÓWKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Jaworowa: Warszawska – Rybie: Raszyńska – Raszyn: Sportowa – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Ł
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA PGR.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – DZIEKANÓW POLSKI (JEZIORO).)
Przedłużenie trasy do Łomny.
1992.03. AKPOL linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA STYLOWA. Uruchomienie przez firmę AKPOL linii autobusowej łączącej Otwock z centrum Warszawy. Początkowo linię obsługiwały dwa autobusy, w listopadzie było ich już dziesięć.
1992.03.??. E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: BEMOWO LOTNISKO, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, CIOŁKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.
Wprowadzenie przystanku ŚW. BONIFACEGO.
1992.04.01.
1992.04.10.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Wolskiej na odcinku od ul. Skierniewickiej do pętli "Cmentarz Wolski" z powodu robót torowych.


10. STASZICA – Wolska (powrót: Wolska – Młynarska – Górczewska – STASZICA.) – Skierniewicka – ... – SŁUŻEWIEC.
11. STASZICA – Wolska (powrót: Wolska – Młynarska – Górczewska – STASZICA.) – Skierniewicka – ... – HUTA.
26. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
34. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
Z. OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
1992.04.01. 2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu torów w zachodniej części ul. Nowowiejskiej i w ul. Filtrowej.
14 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
29 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii autobusowej zastępczej. Linia jednokierunkowa.
154 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE.)
Przedłużenie trasy do nowej pętli.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kołowa – ... – TARGÓWEK.)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Kowieńską ze względu na trudności w pokonywaniu skrzyżowania ul. Kowieńskiej ze Szwedzką.
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL. Wprowadzenie wariantowego kursy do Sadowy, oznaczonego dla odróżnienia od linii podstawowej na tablicy zielonym kolorem.
Ł linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Łomianki) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL.
1992.04.04. W linia autobusowa sezonowa pospieszna okresowa (kursuje w dni wyścigów konnych) EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – aleja Wyścigowa – Rzymowskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji).
Przystanki: EMILII PLATER, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, AL. LOTNIKÓW, WYŚCIGI.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – WYŚCIGI.)
Uruchomienie linii na wydłużonej trasie.
1992.04.06. Z linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – ZIELONKA KOPERNIKA (powrót: ZIELONKA KOPERNIKA – Staszica – Wyspiańskiego). Uruchomienie prywatnej linii autobusowej (w porozumieniu z urzędami miast Ząbki i Zielonka). Kurs co 40 minut, cena biletu 6000 zł (w tym czasie przejazd linią kolejową z Dworca Wileńskiego kosztował 3200 zł, a przejazd linią autobusową 709 - 3200 zł).
1992.05.01?. 507 linia autobusowa przyspieszona stała BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
Przystanki: BEMOWO LOTNISKO, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, GÓRALSKA, CIOŁKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, EMILII PLATER.
(Stara trasa: BEMOWO LOTNISKO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – ... – EMILII PLATER (PKiN).)
Korekta trasy na terenie Woli.
B linia autobusowa pospieszna stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO (→REDUTOWA), GORASZEWSKA, SADYBA (NŻ), ŁOWCZA (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – ... – WILANÓW.)
K linia autobusowa pospieszna stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Elekcyjna – Górczewska) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
1992.05.16. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne oraz w środy w godzinach szczytu) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Uruchomienie linii sezonowych SZCZAKI i SZAMOTY wraz z przekształceniem w linie podmiejskie okresowe (wiązało się to ze zmianami taryfowymi).
806 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne oraz w środy w godzinach szczytu) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY.
1992.06.01. 104 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – NATOLIN KABATY (powrót: NATOLIN KABATY – Rosoła – Przy Bażantarni – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła).)
Przejęcie trasy w rejonie Natolina przez linię 108.
108 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przejęcie odcinka trasy zawieszonej linii 104.
134 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – NATOLIN WYŻYNY (powrót: NATOLIN WYŻYNY – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Dereniowa).)
Korekta trasy na terenie Ursynowa.
165 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – GRABINA.)
Przekształcenie w linię podmiejską wraz z wydłużeniem trasy do Białobrzegów.
705 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).
495 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, WOLUMEN, OCZAPOWSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, MURANOWSKA, MIODOWA, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: HUTA – ... – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Korekta trasy na terenie Ursynowa Północnego.
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
Korekta trasy na terenie Ursynowa.
177 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – NATOLIN KABATY.)
Połączenie linii zwykłej i przyspieszonej szczytowej w jedną linię przyspieszoną stałą.
403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – (powrót: Rosoła – Przy Bażantarni – Stryjeńskich) – NATOLIN KABATY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO (→NATOLIN KABATY), MAŁEJ ŁĄKI (NŻ) (→PL. TRZECH KRZYŻY), METRO NATOLIN (→NATOLIN KABATY), NATOLIN PŁD (→PL. TRZECH KRZYŻY), LANCIEGO (→NATOLIN KABATY), BELGRADZKA (NŻ) (→NATOLIN KABATY), LOKAJSKIEGO (NŻ) (→NATOLIN KABATY), NATOLIN KABATY.)
513 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – NATOLIN KABATY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), NATOLIN KABATY.
514 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, KRÓLIKARNIA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
Przekształcenie linii z pospiesznej w przyspieszoną wraz ze zmianą oznaczenia.
U linia autobusowa pospieszna stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, KRÓLIKARNIA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
A linia autobusowa pospieszna stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, KASPROWICZA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, MEGASAM, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, ..., METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA (NŻ), NOSKOWSKIEGO, METRO URSYNÓW, MEGASAM, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.)
Wycofanie z ul. Wałbrzyskiej.
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
Zakończenie remontu torów w zachodniej części ul. Nowowiejskiej i w ul. Filtrowej.
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.)
29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
REMONT MOSTU ŚLĄSKO-DĄBROWSKIEGO ORAZ WYMIANA TOROWISKA NA UL. GROCHOWSKIEJ.
1992.06.01. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową przez rondo Waszyngtona.
4 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.)
Skierowanie na trasę objazdową przez most Gdański. Zastąpienie na ul. Stalowej przez linię 26.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową przez rondo Waszyngtona.
13 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Zastąpienie w rejonie ul. Kawęczyńskiej przez linię 21.
14 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Utrzymanie zawieszenia kursowania.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przejęcie trasy zawieszonej linii 41.
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową przez most Gdański. Zastąpienie na ul. Stalowej przez linię 26.
32 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: (W dni świąteczne: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – ...)

CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Zastąpienie w rejonie ul. Stalowej przez linię 26 a na Bródnie przez wzmocnioną linię 25.
34 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.)
Zastąpienie na Bródnie przez wzmocnioną linię 25.
41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
Skierowanie linii 21 do pętli KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności – Towarowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofane tramwaje z al. Solidarności i mostu Śląsko-Dąbrowskiego.
202 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofane tramwaje z ul. Zamoyskiego i Grochowskiej.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem północnej jezdni remontowanego mostu Śląsko-Dąbrowskiego.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kruczkowskiego) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Szwedzka – ... – TARGÓWEK.)
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
301 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Abrahama – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.)
370 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – UTRATA.)
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater) – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA (→TARGÓWEK), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→DW. CENTRALNY), NOWY ŚWIAT (→DW. CENTRALNY), HOTEL BRISTOL (→TARGÓWEK), MIODOWA (→TARGÓWEK), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, ..., TARGÓWEK.)
462 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: EC SIEKIERKI, STATKOWSKIEGO, PREFABET (NŻ), ZAWODZIE, WIERTNICZA (NŻ), SADYBA, GORASZEWSKA, GOŁKOWSKA (→EC SIEKIERKI), PL. BERNARDYŃSKI (→TARGÓWEK), CHEŁMSKA, SIELCE, SZWOLEŻERÓW, ZARUSKIEGO (NŻ), TORWAR, SOLEC, MOST SYRENY, NOWY ZJAZD (NŻ) (→TARGÓWEK), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, BRÓDNOWSKA, RONDO ŻABA, KOŁOWA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada ... – TARGÓWEK.
Przystanki: EC SIEKIERKI, ..., SOLEC, MOST SYRENY, NOWY ZJAZD (NŻ), PARK PRASKI, ..., TARGÓWEK.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka) – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – MARYSIN.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Malczewskiego – Modzelewskiego – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN KABATY.)
D linia autobusowa pospieszna stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Inżynierska) – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: PL. HALLERA, DĄBROWSZCZAKÓW, INŻYNIERSKA, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY (→PL. HALLERA), NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, BATOREGO, SZPITAL MSWiA, WOŁOSKA, WORONICZA, CURTIS PLAZA (NŻ), CYNERNETYKI, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: PL. HALLERA, ..., DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ..., BOKSERSKA.)
F linia autobusowa pospieszna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, CM. WOLSKI, REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, GOCŁAWSKA, PRAGA PŁD. RATUSZ (NŻ), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – MIĘDZYLESIE.)
1992.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
9, 11, 12, 14, 31, 104, 107, 129, 151, 163, 309, 326, 384, 394, 401, 406, 436, 445, 508, 709, 711, 717, 719, 720, 721, 724, R, E-1, E-2.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

140 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – POWSINEK.

(W dni świąteczne: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.))
Wprowadzenie wydłużonej trasy przez cały tydzień w związku z zawieszeniem (i późniejszą likwidacją) linii 151.
405 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – pl. Konstytucji) – Odyńca – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA.
PRZYSTANKI: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA (NŻ), REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS.POTOK, POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, WIELICKA, MODZELEWSKIEGO (NŻ), SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA (NŻ), JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
477 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
509 linia autobusowa przyspieszona stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
Przystanki: CM. WOLSKI, CIEPŁOWNIA WOLA, WAŁOWICKA, PKP WŁOCHY, RYŻOWA (NŻ), DOJAZDOWA (NŻ), WKD RAKÓW, PRZEDPOLE, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, BATUMI, ŚW. BONIFACEGO, KLARYSEWSKA, GORASZEWSKA, SADYBA.
Uruchomienie nowych przystanków warunkowych DOJAZDOWA i RYŻOWA w związku z zawieszeniem (i późniejszą likwidacją) linii 129.
B linia autobusowa pospieszna stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, ZAKRZEWSKA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO (→REDUTOWA), GORASZEWSKA, SADYBA (NŻ), ŁOWCZA (NŻ), WILANÓW.
Uruchomienie na okres wakacji nowego przystanku warunkowego ZAKRZEWSKA w związku z zawieszeniem kursowania linii 107.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (ZKL Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW. Miasto Legionowo uruchamia własną sieć linii autobusowych, zorganizowaną przez budżetowy Zakład Komunikacji Lokalnej a obsługiwaną przez minibusy Mercedes.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (ZKL Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (ZKL Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Legionowo Przystanek PKP – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
1992.07.08. 201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: DT WOLA – Karolkowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności – Towarowa – Wolska – DT WOLA.) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Przedłużenie trasy w celu usprawnienia połączenia z liniami tramwajowymi obsługującymi Wolę.
1992.07.11.
1992.07.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Towarowej w związku z pracami ciepłowniczymi w rejonie Domu Słowa Polskiego.


20. BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
24. KOŁO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.
26. CMENTARZ WOLSKI – ... – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
Z. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – Młynarska – Leszno – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
1992.08.01. 10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.)
Udostępnienie do ruchu pięciokilometrowego odcinka trasy od Cmentarza Wolskiego biegnącego ulicami Połczyńską, Powstańców Śląskich i Górczewską do pętli na Jelonkach. Trasą tą skierowano przedłużone z krańca CMENTARZ WOLSKI linie 10 i 26. Na trasie zbudowano kilkunastometrowe przewężenie do jednego toru w okolicach placu Kasztelańskiego dla ominięcia prywatnej posesji, będącej przez ostatnie lata obok kłopotów finansowych główną przyczyną opóźnienia oddania do użytku inwestycji (drugi tor na brakującym odcinku wybudowano po zburzeniu budynku w 1994 roku).
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – CZYNSZOWA.)
14 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Likwidacja linii spowodowana niewystarczającą frekwencją i dublowaniem się trasy z innymi liniami tramwajowymi.
163 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli).)
Połączenie linii w nową linię przyspieszoną wraz z wycofaniem z odcinka dublującego się z linią tramwajową 10 i skierowaniem na Stegny.
309 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ, KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, STEGNY.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, CM. WOLSKI, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska (powrót: Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta) – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., RONDO ONZ, KRÓLEWSKA, PL. PIŁSUDSKIEGO.)
Przedłużenie trasy w celu stworzenia szybkiego połączenia Bródna ze Śródmieściem i Wolą.
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PKS MARYMONT – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – TRUSKAW.)
Przedłużenie tras na terenie Żoliborza.
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PKS MARYMONT – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – SIERAKÓW.)
1992.08.05. 114 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – BAZA PPL.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Piękna – Koszykowa – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Racławicka – ... – BAZA PPL.)
Korekta trasy na terenie Mokotowa. Zastąpienie na wycofanym odcinku przez linię 118.
118 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Batorego – aleja Niepodległości – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – ... – SUWALSKA.)
Przejęcie odcinka trasy linii 114.
167 linia autobusowa zwykła stała (W niedziele: KOŁO – Obozowa – Elekcyjna – Górczewska (powrót: Górczewska – księcia Janusza – KOŁO.) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ...)

KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.
(Stara trasa: KOŁO – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli).)
Przedłużenie trasy w związku z likwidacją linii tramwajowej 14.
1992.08.14./ 1992.08.15. 640 linia tramwajowa nocna zwykła PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Jednorazowe uruchomienie linii w związku z koncertem na rzecz dzieci zarażonych wirusem HIV odbywającym się na Stadionie X-Lecia.
1992.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
31, 301, 326, 384, 394, 401, 404, 436, 445, E-1, E-2.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przedłużenie trasy w związku z wcześniejszą likwidacją linii 14.
11 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze oraz w soboty robocze w godz. 5-16) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.)
Połączenie linii w nową linię szczytową łączącą Żerań z Wolą.
12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze oraz w soboty robocze w godz. 5-16) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
42 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
107 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Boboli – Batorego – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Smocza – Anielewicza – ESPERANTO.
(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – Puławska – Odyńca – Wołoska – Madalińskiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – plac Bankowy – ... – WOLNOŚĆ.)
Korekta na terenie Mokotowa w celu uproszczenia trasy i wycofania z dwukrotnego przejazdu przez plac Trzech Krzyży. Przedłużenie trasy na Muranowie wraz z likwidacją pętli WOLNOŚĆ.
138 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – UTRATA.

(W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: ... – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.)
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – PLAC KONSTYUCJI.) – most Łazienkowski – ... – UTRATA / UTRATA SKŁAD.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej północnego Mokotowa.
151 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.)
Przedłużenie do Powsina linii 140.
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.)
Skrócenie trasy. Do pętli Kierbedzia skierowano linię 406.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
PRZYSTANKI: CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, BOBROWIECKA, KIERBEDZIA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
PRZYSTANKI: CHOMICZÓWKA, ..., PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, STEGNY.)
Skierowanie linii do pętli KIERBEDZIA w związku z wycofaniem stamtąd linii 359 i w celu lepszego skomunikowania tego rejonu ze Śródmieściem.
477 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Rosoła – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
508 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, BATOREGO, WIŚNIOWA, KAZIMIERZOWSKA, KRASICKIEGO, WIELICKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA (→NATOLIN WOLICA), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), NATOLIN WOLICA.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – Pileckiego – ... – NATOLIN WOLICA.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, WIŚNIOWA, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, ..., NATOLIN WOLICA.)
Wycofanie z ul. Puławskiej i skierowanie przez ul. Kazimierzowską.
709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki (powrót: Skorupki – Słoneczna – Wyzwolenia – 3 Maja – Piłsudskiego) – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – ZIELONKA (KOPERNIKA) (powrót: ZIELONKA (KOPERNIKA) – Staszica – Wyszyńskiego).)
Likwidacja linii w związku z brakiem zgody miast Ząbki i Zielonka na współfinansowanie linii oraz w związku z zaistnieniem na tej trasie komunikacji prywatnej (linii Z).
717 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: Legionowo: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Jana Pawła I – Fabryczna – Szarych Szeregów – Suwalna – Legionowo: Suwalna – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Przejęcie tras przez linie komunikacji miejskiej miasta Legionowo.
719 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: Legionowo: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).)
B linia autobusowa pospieszna stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO (→REDUTOWA), GORASZEWSKA, SADYBA (NŻ), ŁOWCZA (NŻ), WILANÓW.
Likwidacja przystanku warunkowego ZAKRZEWSKA w związku z przywróceniem kursowania linii 107.
189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA. Przekształcenie linii w zwykłą w związku z postulatami pasażerów o uruchomienie dodatkowych przystanków na trasie.
509 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
Przystanki: CM. WOLSKI, CIEPŁOWNIA WOLA, WAŁOWICKA, PKP WŁOCHY, RYŻOWA (NŻ), DOJAZDOWA (NŻ), WKD RAKÓW, PRZEDPOLE, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, ASTRONAUTÓW, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, BATUMI, ŚW. BONIFACEGO, KLARYSEWSKA, GORASZEWSKA, SADYBA.)
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (NŻ) (→REMBERTÓW), PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, WAWELSKA (NŻ), GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Przekształcenie linii w przyspieszoną wraz z wydłużeniem trasy w celu usprawnienia obsługi komunikacyjnej osiedla Jelonki.
R linia autobusowa pospieszna okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→REMBERTÓW AON), WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA (NŻ), GUS, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REMBERTÓW RATUSZ, REMBERTÓW AON.)
711 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).)
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w dni robocze wraz ze zmianą oznaczenia w związku z zafunkcjonowaniem na tej trasie linii prywatnej ("Pasmo").
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).
724 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.)
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w dni robocze wraz ze zmianą oznaczenia w związku z zafunkcjonowaniem na tej trasie linii prywatnej.
802 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
II ETAP REMONTU MOSTU ŚLĄSKO-DĄBROWSKIEGO.
1992.09.01. 160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater) – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.)
Zmiana tras objazdowych w związku z zamknięciem południowej jezdni remontowanego mostu Śląsko-Dąbrowskiego i przywróceniem ruchu na jezdni północnej w alei Solidarności na odcinku od Wybrzeża Kościuszkowego do ul. Bielańskiej.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kruczkowskiego) – Szwedzka – ... – TARGÓWEK.)
170 linia autobusowa zwykła stała (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA / CHOMICZÓWKA – ... – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – ... – Bardowskiego – ELSNERÓW.)
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA, HOTEL BRISTOL, MIODOWA, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA (→TARGÓWEK), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Emilii Plater) – Radzymińska – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, KRÓLEWSKA (→TARGÓWEK), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→DW. CENTRALNY), NOWY ŚWIAT (→DW. CENTRALNY), HOTEL BRISTOL (→TARGÓWEK), MIODOWA (→TARGÓWEK), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ..., TARGÓWEK.)
462 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Syreny – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: EC SIEKIERKI, STATKOWSKIEGO, PREFABET (NŻ), ZAWODZIE, WIERTNICZA (NŻ), SADYBA, GORASZEWSKA, GOŁKOWSKA (→EC SIEKIERKI), PL. BERNARDYŃSKI (→TARGÓWEK), CHEŁMSKA, SIELCE, SZWOLEŻERÓW, ZARUSKIEGO (NŻ), TORWAR, SOLEC, MOST SYRENY, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, BRÓDNOWSKA, RONDO ŻABA, KOŁOWA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Targowa – ... – TARGÓWEK.
Przystanki: EC SIEKIERKI, ..., MOST SYRENY, NOWY ZJAZD (NŻ) (→TARGÓWEK), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ..., TARGÓWEK.)
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka) – Targowa – ... – MARYSIN.)
D linia autobusowa pospieszna stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Inżynierska) – aleja Solidarności – Jagiellońska – Sokola – Zamoście – most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: PL. HALLERA, DĄBROWSZCZAKÓW, INŻYNIERSKA, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, BATOREGO, SZPITAL MSWiA, WOŁOSKA, WORONICZA, CURTIS PLAZA (NŻ), CYNERNETYKI, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności) – aleja Jana Pawła II – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: PL. HALLERA, ..., PARK PRASKI, PL. ZAMKOWY (→PL. HALLERA), NOWY ŚWIAT, ..., BOKSERSKA.)
F linia autobusowa pospieszna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, CM. WOLSKI, REDUTA WOLSKA, OS. WOLSKA, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, GOCŁAWSKA, PRAGA PŁD. RATUSZ (NŻ), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłudskiego – Moliera – plac Teatralny – Bielańska – aleja Solidarności) – Targowa – ... – MIĘDZYLESIE.)
118 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Batorego – aleja Niepodległości – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – ... – SUWALSKA.)
Tymczasowe korekty tras na terenie Mariensztatu związane z objazdami remontowanego mostu Śląsko-Dąbrowskiego.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, CM. WOLSKI, REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL (→BRÓDNO PODGRODZIE), PL. ZAMKOWY (→OS. GÓRCZEWSKA), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
1992.09.05.
1992.09.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Rakowieckiej, Boboli i Wołoskiej w godz. 8-12 w związku z przycinaniem gałęzi.


10. CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – ... – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Woronicza – Joliot-Curie – Pułku Baszta – Bytnara – Wołoska).
1992.09.06. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
1992.10.01. 110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – WÓLKA WĘGLOWA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
Skierowanie do nowej pętli przy zbiegu ul. Estrady z ul. Trenów.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA. Przywrócenie kursowania linii w związku z wycofaniem linii 110 z rejonu Cmentarza Północnego.
381 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Heroldów – IMPROWIZACJI.)
Połączenie linii wraz ze skierowaniem większości kursów do pętli MŁOCINY.
384 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) (Dwa kursy: IMPROWIZACJI – Heroldów – Pułkowa – ...)

MŁOCINY – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY.) – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Sokratesa – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Kampinoska – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
Przedłużenie trasy do przystanku przesiadkowego na pl. Wilsona.
704 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej).
(Stara trasa: PKP WAWER – Widoczna – Błękitna – Czecha (powrót: Czecha – Widoczna) – ... – PKP HALINÓW.)
Przedłużenie trasy do przystanku przesiadkowego przy rondzie Wiatraczna.
722 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Szosa Lubelska – Majdan – Zagórze – ZAGÓRZE SANATORIUM.
(Stara trasa: PKP WAWER – Widoczna – Błękitna – Czecha (powrót: Czecha – Widoczna) – ... – HALINÓW.)
1992.10.03.
1992.10.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ulicy Mickiewicza i Słowackiego na odcinku od Dworca Gdańskiego do ul. Popiełuszki z powodu robót torowych.


6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
31. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – SŁUŻEWIEC.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – STAWKI.
1992.10.10.
1992.10.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ulicy Mickiewicza i Słowackiego na odcinku od Dworca Gdańskiego do ul. Popiełuszki z powodu robót torowych.


6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
31. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – SŁUŻEWIEC.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – STAWKI.
1992.10.24.
1992.10.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ulicy Mickiewicza i Słowackiego na odcinku od Dworca Gdańskiego do ul. Popiełuszki z powodu robót torowych.


6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
31. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – SŁUŻEWIEC.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – STAWKI.
1992.10.31. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Zakończenie remontu torowiska na odcinku ulicy Grochowskiej.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
41 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
202 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
104 linia autobusowa zwykła stała WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW) – Łączyny – Galopu – Poleczki – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – NATOLIN KABATY (powrót: NATOLIN KABATY – Rosoła – Przy Bażantarni – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła).)
Połączenie linii w celu usprawnienia obsługi komunikacyjnej rejonu Starej Wolicy oraz racjonalizacji wykorzystania taboru.
331 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego) – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: ZM URSUS – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – PIASTÓW PUŁASKIEGO (powrót: PIASTÓW PUŁASKIEGO – Piłsudskiego – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego).)
Obustronne przedłużenie trasy w celu usprawnienia obsług komunikacyjnej Ursusa i Piastowa.
1992.10.31.
1992.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Centrum – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, RATUSZ, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Starzyńskiego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→ODROWĄŻA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, ODROWĄŻA.
KRÓLEWSKA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: KRÓLEWSKA, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
KRÓLEWSKA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jageillońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego (powrót: Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
1992.11.02. 149 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).)
Zamknięcie dla ruchu ul. Kocjana na odcinku od ul. Kartezjusza do ul. Bolimowskiej w związku z budową kanału ściekowego.
1992.11.21. 132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – ... – MAŃKI WOJDY.)
Korekta trasy w celu ponownego wprowadzenia obsługi komunikacyjnej rejonu ul. Jórskiego i Gilarskiej.
1992.11.30. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne oraz w środy w godzinach szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
806 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego. Od następnego roku na wniosek Urzędu Gminy Nadarzyn wprowadzono kursowanie całotygodniowo przez cały rok i zmieniono oznaczenie na 703.
1992.11. AKPOL linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy) – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Stare Miasto – KARCZEW KOŚCIÓŁ. Uruchomienie przez firmę AKPOL kolejnych dwóch linii autobusowych łączących z Warszawą Karczew i Rzaktę.
AKPOL linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – Żanęcin – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.
MINIBUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy) – Karczew: Mickiewicza – Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI. Uruchomienie konkurencyjnej dla linii PKS-u prywatnej linii autobusowej łączącej karczewskie osiedle Ługi z centrum Otwocka.
1992.12.01. 101 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORSKA.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – NOWODWORSKA.)
Korekta trasy na terenie Tarchomina w celu poprawy obsługi osiedli położonych wzdłuż ul. Światowida.
178 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – NOWODWORSKA.)
Wycofanie z pętli NOWODWORSKA.
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida).
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi osiedli położonych wzdłuż ul. Światowida.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
Podział linii A na linie 515 i 516 w celu stworzenia bezpośredniego połączenia rejonu Ursynowa Wschodniego (SGGW) z ciągiem komunikacyjnym Puławska-Marszałkowska oraz znacznego skrócenia czasu przejazdu z Ursynowa Północnego (osiedla Jary i Stokłosy) do przystanków położonych na ciągu komunikacyjnym Puławska - Marszałkowska.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, NALEWKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.
A linia autobusowa pospieszna stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, KASPROWICZA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, MEGASAM, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – ... – MARYSIN.)
Reorganizacja sieci linii autobusowych nocnych. Wszystkie linie (oprócz trolejbusowej 651) zbiegać się odtąd miały w rejonie Dworca Centralnego. Poprawiono także obsługę osiedli peryferyjnych (Tarchomin, Targówek).
602 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – STANIEWICKA (powrót: STANIEWICKA – Odrowąża).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – ... – Szwedzka – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – STANIEWICKA.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – WILANOWSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – ... – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Andersa – Stawki – Pokorna – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – REMBERTÓW AON.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Pokorna – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Gotarda – BOKSERSKA.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Domaniewska – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – Rosoła – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła).
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Malczewskiego – Modzelewskiego – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – NATOLIN KABATY.)
608 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).)
609 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Modlińska – Wiśniewo – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska – Mehoffera).
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Grochowska – Chłopickiego – Szaserów – Wiatraczna – Chrzanowskiego – Mińska – Terespolska – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
(Stara trasa: KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Lotnisko Krajowe – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.)
612 linia autobusowa nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Dąbrówka Szlachecka – Modlińska – Mehoffera – NOWODWORSKA (powrót: NOWODWORSKA – Mehoffera – Modlińska – Jagiellońska).)
1992.12.14. 801 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu stacji PKP Legionowo Przystanek.
1992.12.23. AIRPORT CITY linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Ossolińskich – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO CHOPINA.
Przystanki: LOTNISKO CHOPINA, NOVOTEL, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. MAŁACHOWSKIEGO, HOTEL VICTORIA, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, NOVOTEL, LOTNISKO CHOPINA.
Uruchomienie linii autobusowej specjalnej mającej być w założeniach konkurencją dla taksówek. Bilet kosztował początkowo 25000 zł (kupowało się go bezpośrednio u kierowcy lub w kasach Orbisu na lotnisku), nie obowiązywały bilety okresowe i jednorazowe MZK.
Linia jednokierunkowa.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
1992.??.??. S linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH. Uruchomienie linii autobusowej prywatnej łączącej osiedle Młodych w Legionowie z centrum Warszawy.
1992.??.??. ZERDEKS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze Północne: Warszawska – Jadwisin: Warszawska – Zegrzynek: Warszawska – Serock: Warszawska – Pułtuska – Wierzbica: Warszawska – most – Nowa Wieś: Wyszkowska – Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska – Kania Polska: Nadbużańska – Bindugi – KANIA POLSKA. Uruchomienie linii autobusowej prywatnej łączącej osiedle Piaski w Legionowie z centrum Warszawy.
1992.??.??. RAPID-BUS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Piastów: Królewska – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Patyzantów – Bohaterów Warszawy – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Pruszków WKD – Kraszewskiego – Prusa) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA. Uruchomienie przez firmę RAPID-BUS linii łączącej Pruszków z centrum Warszawy.
1992.??.??. BUS linia autobusowa prywatna (zwykła stała) OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK ORLA.) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Orla – OTWOCK ORLA. Uruchomienie linii mikrobusowej prywatnej kursującej na terenie Otwocka i dublującej linie MZK 720 i 721.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1992 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1992 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1992 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.