data linia rodzaj zmiana uwagi
1980.01.12. 150 linia autobusowa zwykła stała DICKENSA – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – DICKENSA.) – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Mariensztat – Sowia – Furmańska – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: DICKENSA – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – DICKENSA.) – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Kopińska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – ... – MARIENSZTAT.)
Zakończenie modernizacji ul. Kopińskiej.
350 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Instalatorów) – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Kopernika – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna).
(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – Dickensa – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Szczęśliwicka – Kopińska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – ... – NOWY ŚWIAT.)
1980.01.13. 33 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: HUTA – ... – Puławska – WILANOWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Służewia nad Dolinką.
1980.01.17. 130 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – ... – WILANÓW.)
Skierowanie do nowej pętli przy Dworcu Zachodnim.
154 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Kopińska (powrót: Kopińska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – GORZKIEWKI.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – ... – GORZKIEWKI.)
187 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – STEGNY.)
354 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Kopińska (powrót: Kopińska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Węgierska – Kaliska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – ... – PKP OKĘCIE.)
K linia autobusowa pospieszna stała OSIEDLE LAZUROWA – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: OSIEDLE LAZUROWA – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana trasy na terenie Ochoty w związku z oddaniem do użytku nowego dworca autobusowego przy Dworcu Zachodnim.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – ... – BRÓDNO UGORY.)
Przedłużenie trasy w związku z oddaniem do użytku nowego dworca autobusowego przy Dworcu Zachodnim.
1980.01.19. 605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – ... – REMBERTÓW AON.)
Korekta trasy na terenie Ochoty w celu wprowadzenia nocnej obsługi komunikacyjnej Dworca Zachodniego.
1980.01.26. 606 linia autobusowa nocna zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Gotarda (powrót: Gotarda – Orzycka – Cybernetyki) – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – BOKSERSKA.)
Korekta trasy w celu usprawnienia nocnej obsługi komunikacyjnej Marymontu.
1980.01.??. 162 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach szczytu: KIERBEDZIA – Bobrowiecka – Chełmska – Czerniakowska – ...)

CHEŁMSKA – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego – Borzymowska – KORZONA (powrót: KORZONA – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
(Stara trasa: KIERBEDZIA / CHEŁMSKA – ... – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra (powrót: Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – ... – KORZONA.)
Korekta trasy na terenie Powiśla.
1980.02.02.
1980.02.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie ruchu tramwajowego na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO w związku z robotami drogowymi w rejonie wiaduktu ul. Toruńskiej.


12. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
18. ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
21. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – ... – WIATRACZNA.
28. HUTA – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – ODROWĄŻA.
Z. RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
1980.02.10. 137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.)
Wycofanie z kłopotliwego przejazdu przez tory kolejowe na ul. Korkowej.
137
BIS
linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – MARYSIN.)
601 linia autobusowa nocna zwykła stała OSIEDLE LAZUROWA – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: OSIEDLE LAZUROWA – ... – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – MARYSIN.)
J linia autobusowa pospieszna stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Ostrobramska – Płowiecka – Korkowa – MARYSIN.)
1980.02.25. 105
BIS
linia autobusowa zwykła stała POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / RADIOWA – Radiowa – STARE BEMOWO. Uruchomienie linii jako linii wahadłowej zapewniającej dojazd do nowych osiedli na Bemowie.
462 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) EC SIEKIERKI – Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: CHEŁMSKA – Czerniakowska – ... – TARGÓWEK.)
Przedłużenie trasy.
1980.03.08.
1980.03.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie ruchu tramwajowego na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO w związku z robotami torowymi.


12. ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – SŁUŻEWIEC.
21. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – ... – WIATRACZNA.
28. HUTA – ... – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.
Z. RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
1980.04.02.
1980.04.05.

1980.04.08.
1980.04.13.
BUDEXPO linia autobusowa specjalna (zwykła) EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Bartycka – BARTYCKA (BUDEXPO). Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z dwoma wystawami: "Mieszkanie Rodzinne" odbywającą w ośrodku BUDEXPO przy ul. Bartyckiej oraz "Rodzina i gospodarstwo domowe" odbywającą się w Pałacu Kultury i Nauki.
1980.04.19. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w godz. 8-15 ruchu tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna w związku z robotami prowadzonymi przez Miejski Kombinat Budownictwa "Praga".


3. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
6. TWARDOWSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
8. BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
21. ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
26. CMENTARZ WOLSKI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
Z. ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
1980.04.21.
ok. 13.00.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców (powrót: Zwycięzców – Saska – Walecznych – Francuska – aleja i most Poniatowskiego) – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – AFRYKAŃSKA.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska (powrót: Saska – Walecznych – Francuska – aleja i most Poniatowskiego) – Zwycięzców – Międzynarodowa – ... – AFRYKAŃSKA.)
Wycofanie autobusów z północnego odcinka ulicy Saskiej w związku z budową kanalizacji pod ulicą.
1980.04.26. W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI. Uruchomienie linii w związku z rozpoczęciem sezonu wyścigowego.
1980.05.01. NOWY ŚWIAT

RONDO WASZYNGTONA
linia autobusowa specjalna (zwykła) RONDO DE GAULLE'A – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. Uruchomienie linii autobusowej specjalnej w związku z obchodami Święta Pracy.
1980.05.05. 406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska (powrót: Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta) – PLAC PIŁSUDSKIEGO.
Przystanki: NOWE GÓRCE, KONARSKIEGO, CZUMY, SYNÓW PUŁKU, SZPITAL WOLSKI, RONDO ONZ, KRÓLEWSKA, PL. PIŁSUDSKIEGO.
(Stara trasa: NOWE GÓRCE – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.)
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej (likwidacja lewoskrętu).
438 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – PLAC KONSTYTUCJI.) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, OBROŃCÓW, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, ZĄBKOWSKA, KORSAKA, ŚNIEŻNA, NACZELNIKOWSKA, ZABRANIECKA-TECHMAZBYT, KS. ANNY (NŻ), ZABRANIECKA WZT, UTRATA.
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – MATUSZEWSKA.)
Przedłużenie trasy w celu usprawnienia dojazdu z centrum do Warszawskich Zakładów Telewizyjnych.
1980.05.09. BIAŁOBRZEGI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – droga do Nieporętu – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Nieporęt: Nowolipie – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. WILEŃSKI, TYKOCIŃSKA (NŻ), STRUGA, NIEPORĘT PORT PILAWA, BIAŁOBRZEGI AL. WOJSKA POLSKIEGO, BIAŁOBRZEGI HOTEL MAZOWSZE, BIAŁOBRZEGI.
Uruchomienie linii.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW (nowa pętla).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, METRO WILANOWSKA, DĄBRÓWKA, IWICZNA, PIASECZNO, ŻABIENIEC (NŻ), STEFANÓW, CHOJNÓW DROGA DO ZALESIA, CHOJNÓW PĘTLA.
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – MAGDALENKA.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R, OKĘCIE, RASZYN, JANKI, SĘKOCIN NOWY, SĘKOCIN STARY, SĘKOCIN LAS, MAGDALENKA LAS, MAGDALENKA, LESZNOWOLA PĘTLA.
1980.06.01. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. WILSONA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie kursującej tylko 1 czerwca linii autobusowej w związku z odbywającym się w Puszczy Kampinoskiej XIII Marszem Patrolowym Szlakiem Walk Partyzanckich.
1980.06.15. ŚWIDRY
WIELKIE
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.
Przystanki: PL. DEFILAD, MARSZAŁKOWSKA, OŚRODEK LOK, CYKLAMENÓW (NŻ), BYSŁAWSKA, JÓZEFÓW NOWA WIEŚ, JÓZEFÓW ŚWIDRY MAŁE, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO, OTWOCK GÓRKI, ŚWIDRY WIELKIE.
Uruchomienie linii.
1980.06.21. 141 linia autobusowa zwykła stała TORWAR – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (d. WYCZÓŁKI).
(Stara trasa: TORWAR – ... – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – ... – KŁOBUCKA (d. WYCZÓŁKI).)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli położonych wzdłuż ul. Wałbrzyskiej.
192 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (kraniec na ul. Puławskiej) – Puławska – Romera – Surowieckiego – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: WILANOWSKA ... – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Przedłużenie trasy w celu objęcia obsługą komunikacyjną nowych osiedli Imielina.
1980.06.23. 181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).)
Przedłużenie trasy wybranych kursów w celu usprawnienia obsługi komunikacyjnej zakładów pracy położonych w rejonie Placówki.
341 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Puławska – aleja Lotników – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Rzymowskiego – Gotarda (powrót: Gotarda – Orzycka – Cybernetyki) – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (d.WYCZÓŁKI).
(Stara trasa: WILANOWSKA (kraniec na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Lotników – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (d.WYCZÓŁKI).)
Przedłużenie trasy w celu poprawy komunikacji na Ursynowie oraz objęcia obsługą nowych osiedli Imielina wraz z korektą trasy na terenie Służewca.
1980.06.29. POWSIN linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. KONSTYTUCJI, GOWORKA, DOLNA (NŻ), CZARNOMORSKA, NAŁĘCZOWSKA, WILANÓW, PRZEKORNA (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
Uruchomienie linii.
1980.07.??. 131 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA – Puławska – DĄBRÓWKA.
(Stara trasa: WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – DĄBRÓWKA.)
Skierowanie do nowej pętli.
139 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
(Stara trasa: WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – aleja Wilanowska – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
192 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA – Puławska – Romera – Surowieckiego – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
205 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – PIASECZNO (GOŁKÓW).
(Stara trasa: WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – ... – PIASECZNO GOŁKÓW.)
331 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – ... – WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW).)
A linia autobusowa pospieszna stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WILANOWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Puławska – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej).)
1980.07.05.
1980.07.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: aleja Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości na odcinku od ronda ONZ do ul. Nowowiejskiej w związku z budową kanału ciepłowniczego w ul. Chałubińskiego.


10. CMENTARZ WOLSKI – ... – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
12. ŻERAŃ FSO – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.
29. POTOCKA – ... – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – NOWOWIEJSKA.
1980.07.16. 191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – 1 Maja – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Łopuszańska – Kleszczowa – Wilczycka – Popularna – Chrobrego – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Kleszczowa) – Dzieci Warszawy – ... – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Wycofanie z trasy zastępczej przez ul. Wilczycką, Popularną i Chrobrego i skierowanie bezpośrednio z Kleszczowej w Ryżową w obu kierunkach.
129 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa (powrót: Kleszczowa – Chrobrego – Popularna) – Łopuszańska – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – ... – OKĘCIE.)
Zmiana trasy objazdowej w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Chrobrego.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna (powrót: Popularna – Wilczycka – Kleszczowa) – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – WAGONOWNIA SZCZĘŚLIWICE.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – ... – WAGONOWNIA SZCZĘŚLIWICE.)
489 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa (powrót: Kleszczowa – Chrobrego – Popularna) – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Dominikańska – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – ... – SADYBA.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa (powrót: Kleszczowa – Chrobrego – Popularna) – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – ... – REMBERTÓW AON.)
1980.08.06.
1980.09.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w dni powszednie od godz. 22.30 ruchu tramwajowego w al. Solidarności i na moście Śląsko-Dąbrowskim na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego z powodu robót torowych.


4. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.
13. KOŁO – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26. CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – WIATRACZNA.
32. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.
34. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – ... – OSIEDLE WOLSKA.
Z. CZYNSZOWA – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Leszno – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności).
1980.09.08. POWSIN linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. KONSTYTUCJI, GOWORKA, DOLNA (NŻ), CZARNOMORSKA, NAŁĘCZOWSKA, WILANÓW, PRZEKORNA (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
ŚWIDRY
WIELKIE
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.
Przystanki: PL. DEFILAD, MARSZAŁKOWSKA, OŚRODEK LOK, CYKLAMENÓW (NŻ), BYSŁAWSKA, JÓZEFÓW NOWA WIEŚ, JÓZEFÓW ŚWIDRY MAŁE, JÓZEFÓW WYSZYŃSKIEGO, OTWOCK GÓRKI, ŚWIDRY WIELKIE.)
1980.09.28. 191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – 1 Maja – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Zagłoby – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga).
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
Korekty tras na terenie Ursusa w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedla "Niedźwiadek".
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Zagłoby – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.)
1980.09.29. 451 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHMIELNA – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Chmielna – CHMIELNA.) – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Uruchomienie linii przyspieszonej łączącej Ursynów z centrum wzdłuż ciągu al. Niepodległości.
495 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC PIŁSUDSKIEGO – Tokarzewskiego-Karaszewicza – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Uruchomienie linii przyspieszonej w celu skrócenia czasu przejazdu z Ursynowa Traktem Królewskim do Śródmieścia.
1980.10.05. 123 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Abrahama – Bora-Komorowskiego – FIELDORFA (powrót: FIELDORFA – Fieldorfa – Zamieniecka). Uruchomienie linii w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej nowych osiedli na Gocławiu.
144 linia autobusowa zwykła stała DŁUGA – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – plac Zamkowy – Podwale – Kilińskiego – DŁUGA.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: DŁUGA – ... – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie (powrót: Joliot-Curie – Baszty – Bytnara – Joliot-Curie – Malczewskiego) – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.)
Uproszczenie trasy - wycofanie z przejazdu przez ul. Bytnara i Baszty.
1980.10.06. 359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.)
Przekształcenie linii w przyspieszoną wraz z wydłużeniem trasy w celu skrócenia czasu przejazdu mieszkańców Koła w rejony zatrudnienia w Śródmieściu.
459 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DEOTYMY – Brożka – Ciołka (powrót: Ciołka – Ożarowska – DEOTYMY.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
1980.10.06.
1980.10.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie ruchu tramwajowego na ul. Kawęczyńskiej w związku z robotami ciepłowniczymi.


7. OKĘCIE – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
13. KOŁO – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
21bis. ŻERAŃ FSO – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
Z. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Kawęczyńska – Folwarczna – Łochowska – Siedlecka – Otwocka – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA (powrót: KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Kawęczyńska – Ząbkowska – Brzeska – Kijowska).
1980.10.13. BIAŁOBRZEGI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – droga do Nieporętu – Wólka Radzymińska: Pogonowskiego – Nieporęt: Nowolipie – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. WILEŃSKI, TYKOCIŃSKA (NŻ), STRUGA, NIEPORĘT PORT PILAWA, BIAŁOBRZEGI AL. WOJSKA POLSKIEGO, BIAŁOBRZEGI HOTEL MAZOWSZE, BIAŁOBRZEGI.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW (nowa pętla).
rzystanki: PL. DEFILAD, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, METRO WILANOWSKA, DĄBRÓWKA, IWICZNA, PIASECZNO, ŻABIENIEC (NŻ), STEFANÓW, CHOJNÓW DROGA DO ZALESIA, CHOJNÓW PĘTLA.)
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – MAGDALENKA.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R, OKĘCIE, RASZYN, JANKI, SĘKOCIN NOWY, SĘKOCIN STARY, SĘKOCIN LAS, MAGDALENKA LAS, MAGDALENKA, LESZNOWOLA PĘTLA.)
1980.10.15. 602 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Rembielińska – Bazyliańska – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – STANIEWICKA (powrót: STANIEWICKA – Odrowąża).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – ... – STANIEWICKA.)
Zamiana fragmentów tras na terenie Ochoty.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa (powrót: Kleszczowa – Chrobrego – Popularna) – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – ... – REMBERTÓW AON.)
1980.10.19. 213 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – OŁTARZEW (powrót: OŁTARZEW – Lipowa – Poznańska). Uruchomienie linii w celu objęcia obsługą komunikacyjną Ożarowa Mazowieckiego i Ołtarzewa.
1980.10.27. 178
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Świderska – TARCHOMIN (FABRYKA DOMÓW). Przekształcenie linii w całodzienną wraz z wydłużeniem trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Tarchomina.
378 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Obrazkowa – Świderska – TARCHOMIN (FABRYKA DOMÓW).)
1980.10.??. W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI.)
Zakończenie sezonu.
1980.11.01.
1980.11.02.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKI (IV BRAMA).
PL. DEFILAD

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna zwykła PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, DWORZEC GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD. PL. BANKOWY, DWORZEC GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, POŻAROWA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(CHODECKA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: PL. DEFILAD. PL. BANKOWY, DWORZEC GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. CENTRALNY, RONDO WASZYNGTONA, DWORZEC WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, DW. CENTRALNY, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), POWĄZKI (IV BRAMA), DWORZEC GDAŃSKI (→POWĄZKI), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, ŁOMIANKI (NŻ), DZIEKANÓW (NŻ), ŁOMNA (NŻ), PALMIRY.
DW. WSCHODNI

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna zwykła DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
1980.11.17. 105
BIS
linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Radiowa – STARE BEMOWO.
(Stara trasa: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / RADIOWA – Radiowa – STARE BEMOWO.)
Przedłużenie trasy w celu stworzenia bezpośredniego połączenia Bielan z Bemowem wzdłuż nowego ciągu ul. Powstańców Śląskich.
1980.11.22. 207 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – ŁADY.

(Niektóre: ... – Dawidy: Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – ZAMIENIE.)
Skierowanie części brygad alternatywną trasą w celu rozszerzenia obsługi komunikacyjnej miejscowości Dawidy Bankowe i Zamienie. Oznakowanie poprzez dodatkową tablicę kierunkową.
1980.12.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE Zmiany w celu realizacji postulatów służby ruchu:
• RONDO STARZYŃSKIEGO (przystanek w kierunku Żerania za rondem Starzyńskiego) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 12, 18, 21, 21bis, 28, 28bis).
• 11 LISTOPADA / SZWEDZKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 3, 25, 34).
• RATUSZOWA / NAMYSŁOWSKA (w kierunku Dw. Wileńskiego) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 162, 169 i 602).
• NAMYSŁOWSKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii M).
• OLBRACHTA (w kierunku Redutowej) - likwidacja przystanku (dotyczy linii B i Bbis).
• EDISONA - likwidacja przystanku (dotyczy linii C, Cbis i F).
• SŁOTNA - likwidacja przystanku (dotyczy linii C i Cbis).
• CHŁOPICKIEGO - likwidacja przystanku (dotyczy linii K).
• LUBELSKA (w kierunku Dw. Wileńskiego) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 135).
• ŁUKOWSKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 123 i 135).
• CHEŁMSKA (przy zajezdni w kierunku Czerniakowskiej) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 107).
• ŁAGIEWNICKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 205).
• BALETOWA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 205).
1980.12.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE Zmiany w celu realizacji postulatów służby ruchu:
• PL. INWALIDÓW (w kierunku Żoliborza) - likwidacja przystanku (dotyczy linii A).
• ODYŃCA (w kierunku centrum) - likwidacja przystanku (dotyczy linii 104 i 174).
• LEKTYKARSKA / PODLEŚNA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 157).
• KSIĘŻYCOWA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 208).
1980.12.19.

1980.12.22.
1980.12.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w godz. 9.00 - 12.30 ruchu tramwajowego na ul. Kawęczyńskiej w związku z robotami sieciowymi.


7. OKĘCIE – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
13. KOŁO – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
21bis. ŻERAŃ FSO – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
Z. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Kawęczyńska – Folwarczna – Łochowska – Siedlecka – Otwocka – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA (powrót: KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Kawęczyńska – Ząbkowska – Brzeska – Kijowska).
1980.12.??. 205
BIS
linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO ENERGETYCZNA. Uruchomienie linii jako pomocniczej dla linii 205.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
1980.??.??. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Przewodowa).
(Stara trasa: IZBICKA (CMENTARZ) – Izbicka – Panny Wodnej – Zasadowa – ... – OLECKA.)
Przedłużenie trasy.
1980.??.??. 162 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach szczytu: KIERBEDZIA – Bobrowiecka – Chełmska – Czerniakowska – ...)

CHEŁMSKA – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: KIERBEDZIA / CHEŁMSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego – Borzymowska – KORZONA (powrót: KORZONA – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).)
Skierowanie do nowej pętli zbiorczej na Targówku.
462 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHEŁMSKA – Czerniakowska – Solec – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stara trasa: CHEŁMSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Borzymowska – KORZONA (powrót: KORZONA – Kołowa – św. Wincentego).)
1980.??.??. 191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – 1 Maja – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Warszawska – Keniga – Zagłoby – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga).)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Zagłoby i Orląt Lwowskich.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Keniga – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Warszawska – Keniga – Zagłoby – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga).)
1980.??.??. 206
BIS
linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – RASZYN (KOŚCIÓŁ). Uruchomienie linii jako pomocniczej dla linii 206.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1980 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1980 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1980 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.