data linia rodzaj zmiana uwagi
1995.01.02. 16 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Uruchomienie linii łączącej stację metra "POLE MOKOTOWSKIE" poprzez trasę wzdłuż alei Niepodległości i alei Jana Pawła II ze Śródmieściem zachodnim i Bielanami (osiedlami Piaski).
31 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: POTOCKA – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
Wycofanie ze Służewca i skierowanie przez ulicę Nowowiejską jako linię dowozową do metra.
101 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – TARCHOMIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Porajów – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).)
Otwarcie nowej pętli autobusowej przy zbiegu ul. Światowida i Książkowej.
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) (powrót: NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej) – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).)
510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Myśliborska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI (NŻ), METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA) (→DW. CENTRALNY), NOWODWORY (STEFANIKA).
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), TARCHOMIN ŚWIATOWIDA.)
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, PL. BANKOWY, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – ... – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida – Myśliborska).
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, ..., STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, TARCHOMIN (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), PANCERA (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), TARCHOMIN ŚWIATOWIDA.)
1995.01.07. 117 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: GOCŁAW – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – ... – WILANOWSKA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Waryńskiego (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Polnej).
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
180 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Zamenhofa – Lewartowskiego – Stawki – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – WILANÓW.)
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, BOBROWIECKA, KIERBEDZIA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – KIERBEDZIA.)
407 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, PL. KASZTELAŃSKI, CZUMY, BEMOWO RATUSZ (→STEGNY), KONARSKIEGO (NŻ), GÓRALSKA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, STEGNY.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – STEGNY.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), MANDARYNKI, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
514 linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: GWIAŹDZISTA, KLAUDYNY, SOBOCKA, OS. POTOK, MARYMONT-POTOK, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, KRÓLIKARNIA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD. (NŻ), MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, NALEWKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – POWSIN PARK KULTURY.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, MARSZAŁKOWSKA (→MARYSIN), PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – ... – MARYSIN.)
522 linia autobusowa przyspieszona stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, WILANÓW.
(Stara trasa: REDUTOWA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – WILANÓW.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).
(Stara trasa: ZACISZE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – ... – NATOLIN WOLICA.)
611 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Port Lotniczy im. F. Chopina – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – ... – SADYBA.)
1995.01.07.
1995.01.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8-16 ruchu tramwajowego na ciągu ulic: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) w związku z budową linii wysokiego napięcia pod al. Niepodległości.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
16. PIASKI – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
1995.01.14.
1995.01.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8-16 ruchu tramwajowego na ciągu ulic: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) oraz na ul. Woronicza (na odcinku od ul Wołoskiej do ul. Puławskiej w związku z przebudową linii wysokiego napięcia.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z-1. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC (powrót: SŁUŻEWIEC – Marynarska).
Z-2. WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC (powrót: SŁUŻEWIEC – Marynarska).
1995.01.28.
1995.01.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego (na odcinku od ul. Popiełuszki do pl. Wilsona) oraz Mickiewicza i Andersa (na odcinku od pętli MARYMONT-POTOK do ul. Stawki).


6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
31. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI (zawrotka na wysokości ul. Inflanckiej) – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – STAWKI (zawrotka na wysokości ul. Inflanckiej). [Linia jednokierunkowa.]
1995.02.01. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – ... – SPARTAŃSKA.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Waryńskiego (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Polnej).
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – ... – GOCŁAW.)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: BEMOWO LOTNISKO, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303, BEMOWO RATUSZ, CIOŁKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.
(Stara trasa: BEMOWO LOTNISKO – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Zbożowa – Wojska Polskiego – Rychlińskiego – ZĄBKI DREWNICA SZPITAL (powrót: ZĄBKI DREWNICA SZPITAL – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Batorego). Uruchomienie przez firmę "Toro" po raz drugi linii łączącej centrum Pragi z osiedlem Drewnica w Ząbkach.
1995.02.20. 404 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
Przystanki: OS. OSTROBRAMSKA, TARNOWIECKA, ŁUKOWSKA (NŻ), PL. SZEMBEKA, WIATRACZNA, OS. MAJDAŃSKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, MIĘDZYNARODOWA, SASKA, ROZBRAT, PL. NA ROZDROŻU, MARSZAŁKOWSKA (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→OS. OSTROBRAMSKA), PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.
(Stara trasa: WITOLIN – ... – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – ... – WITOLIN.
Przystanki: OS. OSTROBRAMSKA, ..., ROZBRAT, PL. NA ROZDROŻU, PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→OS. OSTROBRAMSKA), DH SMYK (→OS. OSTROBRAMSKA), CENTRUM.
)
Korekty tras związane ze zmianą kierunku ruchu na ul. Koszykowej (na odcinku od pl. Konstytucji do pl. Na Rozdrożu). Dostosowanie do linii metra.
520 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI (NŻ), RUDNICKIEGO (→CHOMICZÓWKA), DURACZA (→MARYSIN), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→MARYSIN), POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – ... – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, ..., PL. KONSTYTUCJI, MARSZAŁKOWSKA (→MARYSIN), PL. NA ROZDROŻU, SASKA, ..., MARYSIN.)
1995.03.01. 118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Batorego – aleja Niepodległości – Koszykowa – Piękna – Aleje Ujazdowskie – ... – SUWALSKA.)
Skrócenie trasy w celu skomunikowania z linią metra.
125 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. Uruchomienie linii z przyspieszonej w zwykłą w związku z wnioskiem gminy Bemowo o uruchomienie nowych przystanków na trasie.
518 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, SZELIGOWSKA (NŻ), TKACZY (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, CM. WOLSKI, REDUTA WOLSKA, WOLSKA, DT WOLA, ŻELAZNA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, AL. ZIELENIECKA, GOCŁAWSKA, PRAGA PŁD. RATUSZ (NŻ), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUTKARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.)
128 linia autobusowa zwykła stała (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia (zawrotka) – aleja Krakowska – Grójecka (powrót: Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów) – Dickensa – Szczęśliwicka – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Szczęśliwicka – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Formalna zmiana oznaczenia liniii zwykłej stałej wraz z korektą trasy na terenie Ochoty.
350 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: (W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – ...)

SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
509 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, PIĘKNA (NŻ), PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – ... – TARCHOMIN.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, ..., TARCHOMIN.)
Przedłużenie trasy w celu dostosowania do pierwszego odcinka linii metra.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, PL. BANKOWY, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).
(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – ... – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, ..., NOWODWORY (STEFANIKA).)
Przedłużenie trasy w celu dostosowania do pierwszego odcinka linii metra.
URSYNÓW

IKEA JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała URSYNÓW MEGASAM – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Dolina Służewiecka (powrót: Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – URSYNÓW MEGASAM.) – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI PLAC SZWEDZKI (powrót: JANKI PLAC SZWEDZKI – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska).
Przystanki: MEGASAM, CENTRUM ONKOLOGII (→JANKI), STRYJEŃSKICH (→JANKI), METRO NATOLIN (→JANKI), BELGRADZKA (→JANKI), GRZEGORZEWSKIEJ (→JANKI), HYNKA, OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA.
Uruchomienie drugiej bezpłatnej linii autobusowej dowożącej mieszkańców Ursynowa. Obsługa: Rapid-Bus.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO POLITECHNIKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 404, 406, 407, 408, 505, 514, 515, 516, 519, 520, 522, 524).
• METRO NATOLIN - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 436, 505, 513).
• METRO WILANOWSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 505, 514, 516).
• METRO WIERZBNO - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 511).
• METRO SŁUŻEW - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 515).
• METRO IMIELIN - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 401).
• DWORKOWA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 524).
• URSYNOWSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 514, 516).
• KRÓLIKARNIA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 516).
• AL. LOTNIKÓW - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 505).
1995.03.04. 130 linia autobusowa zwykła stała ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – ... – WILANÓW.)
Wycofanie jednokierunkowo z ul. Batorego.
165 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Krasickiego – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – ... – WILANÓW.)
167 linia autobusowa zwykła stała (W niedziele: KOŁO – Obozowa – Elekcyjna – Górczewska (powrót: Górczewska – księcia Janusza – KOŁO.) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ...)

KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.)
168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – Puławska – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie przejazdu przez al. Niepodległości.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, HALA WOLA, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy na terenie Jelonek na wniosek gminy Bemowo.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
Korekta trasy na terenie Mokotowa.
1995.03.12. 159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.
(Stara trasa: (W niedziele: KOŁO – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Górczewska – księcia Janusza – KOŁO.) – Redutowa – ...)

KOŁO – ... – EC SIEKIERKI.)
Likwidacja niedzielnego objazdu związana z przeniesieniem niedzielnej giełdy handlowej z ul. Ciołka i Newelskiej na tereny klubu "Olimpia".
167 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: (W niedziele: KOŁO – Obozowa – Elekcyjna – Górczewska (powrót: Górczewska – księcia Janusza – KOŁO.) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ...)

KOŁO – ... – METRO WILANOWSKA.)
1995.03.??. AKPOL

OTWOCK
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA".)
Likwidacja firmy "Akpol" z powodu utraty płynności finansowej. Część kierowców założyła firmę "Arka" przejmując połączenie autobusowe z Otwockiem. Linię do Okuniewa przejęła firma "Jedność".
AKPOL

KARCZEW
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW STARE MIASTO.)
AKPOL

RZAKTA
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Teofilów – Wola Karczewska – Glinianka: Łąkowa – Napoleońska – Wrzosowa – Rzakta – RZAKTA.)
AKPOL

OKUNIEW
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Ogińskiego – Okuniewska – Szosowa – 3 Maja – Staszica – Bema – Armii Krajowej – Łukasińskiego – Szosowa – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – OKUNIEW RYNEK.)
AKPOL

CELESTYNÓW
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś – Dąbrówka – Celestynów: Otwocka – św. Kazimierza – Jankowskiego – Obrońców Pokoju – Kolejowa – CELESTYNÓW PKP.)
AKPOL

OTWOCK
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – Rudka: Lubelska – Wólka Mlądzka: Lubelska – Żeromskiego – Otwock: Żeromskiego – Filipowicza – Matejki – Karczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK ORLA.)
AKPOL

RZAKTA
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OTWOCK ORLA – Bohaterów Warszawy – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – Mostowa – Emów: Mlądzka – Nadwiślańczyków – Wiązowska – Wiązowna: Wiązowska – Lubelska – Radiówek: Lubelska – Żanęcin – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy: ... – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.))
ARKA

OTWOCK
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK RESTAURACJA "STYLOWA". Przejęcie przez firmę "Arka" linii autobusowych po zlikwidowanej firmie "Akpol".
ARKA

KARCZEW
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW STARE MIASTO.
JEDNOŚĆ

OKUNIEW
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Ogińskiego – Okuniewska – Szosowa – 3 Maja – Staszica – Bema – Armii Krajowej – Łukasińskiego – Szosowa – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – OKUNIEW RYNEK. Przejęcie przez firmę "Jedność S.C." linii autobusowej po zlikwidowanej firmie "Akpol".
1995.04.07.
godz. 12.00.
M1 linia metra zwykła stała POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Uruchomienie pierwszego odcinka pierwszej linii warszawskiego metra.
1995.04.08. 3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Ponowny remont zachodniego odcinka torowiska w ul. Grochowskiej.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
21 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC HALLERA – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
1995.04.??. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Wprowadzenie na okres letni kursowania w dni świąteczne.
1995.05.04. 326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) (powrót: NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – ... – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej).)
Korekta trasy w celu usprawnienia dojazdu do Warszawskiej Fabryki Tworzyw Sztucznych.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zakopiańska – Kwiatowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.

(W dni świąteczne: ... – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – WIELISZEW URZĄD GMINY.)
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Zmiana trasy związana z objęciem obsługą komunikacyjną Wieliszewa, likwidacją linii świątecznej oraz poprawą obsługi rozbudowywującego się osiedla Bukowiec.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.
(Stara trasa: ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – ... – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Wycofanie przejazdu przez ul. Złotą wraz z korektą trasy na terenie osiedla Piaski.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) HUSARSKA BANK – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – WIELISZEW URZĄD GMINY. Uruchomienie linii na mocy porozumienia Legionowa i Wieliszewa. Wieliszew zakupił jeden autobus marki "Autosan", w zamian za co legionowska komunikacja lokalna dotarła do Wieliszewa.
(ŚWIĄTECZNA) linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Legionowo Przystanek PKP – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Uruchomienie świątecznych kursów linii 1 i 2.
1995.05.09. 382 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) RAKOWIECKA (KOŚCIÓŁ) – Rakowiecka – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA (KOŚCIÓŁ).) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN. Uruchomienie linii jako pomocniczej dla linii 182.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→REDUTOWA), WILANÓW.
Wydzielenie z linii 522 linii okresowej łączącej z centrum i Wolą ciąg ulicy Sobieskiego.
1995.05.17. 716 linia autobusowa podmiejska zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego) – Piastów: Warszawska – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.)
Korekta trasy na terenie Ursusa.
1995.05.27. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8-20 ruchu tramwajowego na ul. Kaliskiego i Dywizjonu 303.


20. KOŁO – Obozowa – ... – BANACHA.
220. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – STARE BEMOWO.
1995.05.30. 130 linia autobusowa zwykła stała ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Puławska – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie stacji metra POLE MOKOTOWSKIE.
165 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka) – Krasickiego – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Krasickiego – ... – WILANÓW.)
167 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
1995.06.01. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. Przywrócenie ruchu na ulicy Grochowskiej.
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
714 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OŻARÓW MAZOWIECKI PKP – Żeromskiego – Duchnicka – Duchnice: Duchnicka – Ożarowska (powrót: Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: Ożarowska – Zatorze – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.) – Pruszków: Ożarowska – Żbikowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska (powrót: Poznańska – POW – 3 Maja) – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA.

(W dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Warszawska – Kanie: Warszawska – KANIE HELENÓWEK.).)
Przejęcie przewozów przez PKS.
1995.06.03. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – ... – GOCŁAW.)
Zamknięcie w celu generalnego remontu wiaduktu w ciągu ulicy Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Zwycięzców – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
301 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.)
501 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Zwycięzców – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
312 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – NATOLIN KABATY. Połączenie linii przyspieszonych w jedną linię zwykłą w ramach dostosowania układu komunikacyjnego do linii metra.
502 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER.) – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN.), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA (→NATOLIN KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO, NATOLIN KABATY.)
725 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: JULIANÓW – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Popiełuszki – Pod Bateriami – Główna – Bobrowiec: Główna – Bobrowiecka – Przemysłowa – BOBROWIEC.)
Przejęcie linii przez PKS Piaseczno.
727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)
1995.06.04. 133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.)
Wypowiedzenie umowy przez właściciela gruntu, na którym znajdowała się dawna pętla - stworzenie nowej pętli ulicznej.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.)
1995.06.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • REKRUCKA - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 143 i 183).
1995.06.10.
1995.06.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej (na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. Woronicza) w związku z wymianą rozjazdu na pl. Zbawiciela.


4. CZYNSZOWA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
35. PIASKI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
Z. PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – METRO WILANOWSKA.
1995.06.17.
1995.06.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z pracami torowymi na skrzyżowaniu ul. Okopowej z al. Solidarności oraz pracami wodociągowymi w rejonie skrzyżowania ul. Okopowej z ul. Dziką.


1. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – KOŁO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Leszno – Młynarska – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
1995.06.24.
1995.06.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z pracami torowymi.


1. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – KOŁO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Leszno – Młynarska – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
1995.07.01.
1995.07.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego tunelu pod torami kolejowymi wzdłuż ul. Dźwigowej z powodu robót drogowych.


189. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – ... – SADYBA.
194. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa) – ... – GOŁĄBKI.
716. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa) – ... – PIASTÓW OGIŃSKIEGO.
203. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka) – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
1995.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
27, 29, 41, 42, 301, 359, 370, 382, 384, 394, 401, 404, 408, 436, 445, 460, 477, 495, E-1, E-2, E-3, E-4.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie kursowania linii tramwajowej na skróconej trasie wraz z likwidacją zastępczej linii autobusowej.
201 linia autobusowa zastępcza zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WIATRACZNA.)
Rozpoczęcie wymiany torów na ulicy Wolskiej - w związku z tym zamknięto dla ruchu odcinek Młynarska - Skierniewicka, zaś odcinek Skierniewicka - Sokołowska zredukowano do jednego toru. Wprowadzenie trasy objazdowej.
104 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Brzeziny – Białołecka – Płochocińska – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej). Uruchomienie nowej linii wydzielonej z linii 145.
108 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – NATOLIN KABATY.)
Skrócenie trasy - dostosowanie komunikacji do metra.
118 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – Sobieskiego – Belwederska – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka).
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – ... – SUWALSKA.)
Przejęcie trasy linii 477.
134 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).)
Połączenie linii w związku z dostosowywaniem komunikacji autobusowej do linii metra.
182 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.)
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: BRZEZINY – Białołęcka – Kopijników – Łabiszyńska– Kondratowicza – ... – WIATRACZNA.)
Uruchomienie do Brzezin nowej linii 104 w związku z nierównomiernym wykorzystaniem całej trasy.
504 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, MANDARYNKI (→NATOLIN PŁN.), MIGDAŁOWA (→DW. CENTRALNY), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.)
Przekształcenie w linię 304.
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – NATOLIN KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), LOKAJSKIEGO (NŻ), NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), MANDARYNKI, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.)
Przedłużenie trasy do tymczasowej pętli zlokalizowanej na parkingu przy ul. Rosoła.
515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ (NŻ), PŁASKOWICKIEJ (NŻ), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: HUTA – ... – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: HUTA, ..., CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.)
Przedłużenie linii w związku ze skróceniem trasy linii 108.
1995.07.03. 304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1").) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY. Uruchomienie linii z przekształconej linii 504 - dostosowanie komunikacji do metra.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Uruchomienie linii łączącej Rembertów z Bielanami i Śródmieściem.
1995.07.08.
1995.07.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Jana Pawła II (na odcinku od ul. Stawki do ronda ONZ).


16. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – KIELECKA.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – ... – WYŚCIGI.
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Łowicka – Rakowiecka – RAKOWIECKA (powrót: RAKOWIECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości).
1995.07.08. 189 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – ... – SADYBA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z wprowadzeniem zakazu wjazdu na ul. Globusową pojazdów cięższych niż 1,5 tony.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY.)
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ryżowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Krańcowa – ... – REMBERTÓW AON.)
1995.07.11. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP SULEJÓWEK 01 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku Marysina) (dotyczy linii 803).
1995.07.15. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej w związku z robotami torowymi.


1. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
13. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – KOŁO.
20. STASZICA – Wolska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – STASZICA.) – ... – BANACHA.
24. STASZICA – Wolska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – STASZICA.) – ... – GOCŁAWEK.
Z. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO. [Linia jednokierunkowa.]
1995.08.01. 222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 51 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 12.00 - 20.00.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1995.08.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
436.

156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Targówka.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza – Petunii (powrót: Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Bysławska – Falenica – Bysławska – Patriotów – Przewodowa) – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Przewodowa).)
Połączenie linii.
186 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: FALENICA – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – Wiązowska – ALEKSANDRÓW.)
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – ... – SADYBA.)
Korekta trasy na terenie Ochoty.
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – ... – SADYBA.)
Przedłużenie trasy w rejon Jelonek.
356 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) HUTA – Kaprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Uruchomienie linii jako pomocniczej dla linii 156.
1995.08.01.
1995.09.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 8.30 - 12.30 ruchu tramwajowego na ul. Nocznickiego, Wólczyńskiej i Broniewskiego w związku z remontem sieci trakcyjnej.


22. PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
Z. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Rudnickiego – Kochanowskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA. [Linia jednokierunkowa.]
1995.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
359, 370, 382, 384, 394, 401, 404, 408, 445, 460, 495, E-1, E-2,
E-3, E-4.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

51 linia trolejbusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO SZKOLNA (powrót: PIASECZNO SZKOLNA – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Likwidacja linii trolejbusowych wraz z uruchomieniem zastępujących je linii autobusowych.
651 linia trolejbusowa podmiejska nocna zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO SZKOLNA (powrót: PIASECZNO SZKOLNA – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).
727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska (powrót: Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – Mysiadło: Puławska) – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – ... – MIĘDZYLESIE.)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Dzielnicy Wawer.
136 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Nugat – Kiedacza – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Rosoła – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Utworzenie połączenia Dw. Zachodniego z Ursynowem - objęcie komunikacją osiedli w okolicy ul. Kiedacza na Ursynowie.
158 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – ... – WITOLIN.)
Przeniesienie przystanku końcowego.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→NATOLIN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→NATOLIN), WAPOWSKIEGO (→NATOLIN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, MAGELLANA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD (NŻ), MAGELLANA, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
Zmiana trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu osiedli mieszkaniowych Służewia oraz SGGW.
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, TARGÓWEK-RATUSZ, CODZIENNA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, KLAMROWA (NŻ), WARSZAWSKA, POWSTAŃCÓW, KAWĘCZYN POD, SPB KAWĘCZYN, EC KAWĘCZYN, STRAŻACKA (NŻ), SZYMAŃSKIEGO (NŻ), RAFII (→MARYSIN), OKULAROWA (→ŻERAŃ FSO), REZEDOWA, POTOCKICH, MARYSIN.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – MARYSIN.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ..., TARGÓWEK RATUSZ, ŻUROMIŃSKA, PRATULIŃSKA, TROCKA, MŁODZIEŃCZA, ..., MARYSIN.)
Skierowanie bezpośrednio ulicami Kondratowicza i Młodzieńczą w celu skrócenia czasu przejazdu. Zastąpienie na Targówku przez linię 156.
477 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO STOKŁOSY, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.)
Oficjalna likwidacja linii. Przejęcie trasy przez linię 118.
495 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, WOLUMEN, OCZAPOWSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: HUTA, ..., PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD.)
Skrócenie trasy - dostosowanie do linii metra.
501 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Zwycięzców – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, ..., GOCŁAW.)
Przeniesienie przystanku końcowego.
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA (NŻ), CENTRUM OPTYKI, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI (NŻ), ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE.
Uruchomienie linii przyspieszonej łączącej Międzylesie ze Śródmieściem.
1995.09.04. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
27, 29, 41, 42.

26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WIATRACZNA.)
Zakończenie wymiany torów na ulicy Wolskiej.
1995.09.16. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. do pętli OKĘCIE) w związku z budową wiaduktu drogowego nad skrzyżowaniem al. Krakowskiej i ul. Hynka.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
7. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
29. HUTA – ... – Grójecka – Banacha – BANACHA.
202. OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
1995.09.16.
1995.09.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8-15 ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Woronicza do pętli SŁUŻEWIEC) w związku z remontem linii wysokiego napięcia.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.
17. HUTA – ... – Wołoska – Woronicza – Puławska – WILANOWSKA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
Z. SŁUŻEWIEC – Taśmowa – Marynarska – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC. [Linia jednokierunkowa.]
1995.09.16.
1995.09.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciąg ul. 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol (na odcinku od ul. Stalowej do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) oraz na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ronda Starzyńskiego do ul. 11 Listopada) w związku z robotami torowymi.


1. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – KOŁO.
2. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – OKĘCIE.
3. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – BANACHA.
32. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
Z-1. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.
Z-2. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – STANIEWICKA (powrót: STANIEWICKA – Odrowąża).
1995.09.18. 301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Abrahama – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – ... – WIATRACZNA.)
Przywrócenie kursowania wraz z jednoczesnym wycofaniem z Saskiej Kępy z powodu remontu wiaduktu wzdłuż ul. Saskiej.
1995.09.23.
1995.09.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciąg ul. 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol (na odcinku od ul. Stalowej do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) oraz na ul. Starzyńskiego (na odcinku od ronda Starzyńskiego do ul. 11 Listopada) w związku z robotami torowymi.


1. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – KOŁO.
2. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – OKĘCIE.
3. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
21. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
25. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – BANACHA.
32. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
Z-1. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.
Z-2. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – STANIEWICKA (powrót: STANIEWICKA – Odrowąża).
1995.09.25. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada) – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z remontem torowiska na ul. 11 Listopada.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa) – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – ... – ANNOPOL.)
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
1995.09.30. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) WÓLKA WĘGLOWA – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: WÓLKA WĘGLOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.
(Stara trasa: WÓLKA WĘGLOWA – ... – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
Przystanki: WÓLKA WĘGLOWA, ..., PL. BANKOWY, CENTRUM, DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).)
Przedłużenie trasy - dostosowanie komunikacji do metra.
1995.10.01. 138 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.

(W dni robocze w godzinach 5.00 - 18.00: ... – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.))
Skierowanie wszystkich kursów do pętli UTRATA SKŁAD.
1995.10.02. 373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) W godzinach 5.00 – 13.00: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna – Wałowicka – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza (powrót: Świerszcza – PotrzebnaSympatyczna – Cegielniana) – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.

W godzinach 13.00 – 21.00: PL. NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana) – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY.)
Przedłużenie linii wraz z wprowadzeniem wariantowych podjazdów do pętli ODOLANY.
1995.10.10. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska – Falenica – Bysławska – Patriotów – Przewodowa) – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.
(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza – Petunii (powrót: Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Bysławska – Falenica – Bysławska – Patriotów – Przewodowa) – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.)
Korekta trasy na terenie Falenicy.
1995.10.23. 402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, ORLICH GNIAZD, WIDAWSKA, WROCŁAWSKA, NOWE BEMOWO, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO, POWĄZKI CM.WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Bemowo z centrum.
706 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).
(Stara trasa: OKĘCIE – ... –Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – Opackiego – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Janki: Falencka – JANKI (powrót: JANKI – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska).)
Przedłużenie linii wraz z odwróceniem kierunków trasy w Falentach.
1995.10.28. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada) – Zamoyskiego – ... – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem remontu torowiska na ul. 11 Listopada.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa) – Budowlana – ... – ANNOPOL.)
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada) – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
1995.10.28.
1995.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY.
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – centrum – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Starzyńskiego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→ODROWĄŻA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, STANIEWICKA, ODROWĄŻA.
KRÓLEWSKA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
KRÓLEWSKA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka) – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. ZACHODNI, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), FORT WOLA (→CM. PÓŁNOCNY), CIEPŁOWNIA WOLA, HALA WOLA, CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), BEMOWO-RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), RADIOWA, WROCŁAWSKA, AL. REYMONTA, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jageillońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: WIATRACZNA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów) – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
WIATRACZNA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: WIATRACZNA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, SASKA, PL. NA ROZDROŻU, METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego (powrót: Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
1995.11.27. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
1995.11.??. 1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze w godzinach 6-19) (komunikacja miejska miasta Józefów) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: JÓZEFÓW POD DĘBAMI – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Sikorskiego – Wronia – Wiązowska – Wiązowna – WIĄZOWNA EMÓW.)
Rezygnacja miasta Józefów z utrzymywania komunikacji miejskiej.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze w godzinach 6-19) (komunikacja miejska miasta Józefów) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BYSŁAWSKA / WAŁ MIEDZESZYŃSKI – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego – JÓZEFÓW PKP.

BYSŁAWSKA / WAŁ MIEDZESZYŃSKI – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego – JÓZEFÓW PKP.)
1995.11.??. W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Zbożowa – Wojska Polskiego – Rychlińskiego – ZĄBKI DREWNICA SZPITAL (powrót: ZĄBKI DREWNICA SZPITAL – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Batorego).)
Ostateczna likwidacja linii.
1995.12.01. 112 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii w związku z otwarciem nowego odcinka alei Armii Krajowej (od ul. Słowackiego do ul. Broniewskiego).
1995.12.18. 150 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna) – Kopernika – ... – MARIENSZTAT.)
Wycofanie z ul. Złotej.
700 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA. Uruchomienie linii obsługiwanej taborem niskopodłogowym łączącej centrum rehabilitacji STOCER w Konstancinie z centrum Warszawy.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
jesień 1995. D linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – Nowe Lipiny: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – DUCZKI. Uruchomienie przez nieznaną bliżej firmę kolejnej linii łączącej centrum Warszawy z Wołominem, dojeżdżającej jednakże dalej, do miejscowości Duczki.
1995.??.??. 408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, SZOBERA (NŻ), BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CZŁUCHOWSKA (NŻ), SIEMIATYCKA, STERNICZA (NŻ), CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (NŻ) (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (NŻ) (→REMBERTÓW), REDUTA WOLSKA (NŻ), PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, WAWELSKA (NŻ), POMNIK LOTNIKA (NŻ), GUS, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA (NŻ), REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Uruchomienie nowych przystanków warunkowych REDUTA WOLSKA i POMNIK LOTNIKA.
1995.??.??. 503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
Uruchomienie przystanku NOWOURSYNOWSKA.
1995.??.??. 515 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→NATOLIN PŁN.), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, ARBUZOWA (NŻ), SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, TELIGI, GRZEGORZEWSKIEJ (NŻ), PŁASKOWICKIEJ (NŻ), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
Uruchomienie przystanku warunkowego ARBUZOWA.
1995.??.??. 517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA (NŻ), DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI (NŻ), MYSZKOWSKA (NŻ), WITEBSKA, DKS TARGÓWEK (NŻ), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
Przekształcenie przystanków ŚMIGIELSKA i ZAJEZDNIA KLESZCZOWA z warunkowych na stałe. Uruchomienie przystanku warunkowego POPULARNA.
1995.??.??. 519 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→POWSIN), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→POWSIN), PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
Uruchomienie przystanku MANGALIA.
1995.??.??. 522 linia autobusowa przyspieszona stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, WILANÓW.
Wprowadzenie przystanku stałego GOŁKOWSKA (w kierunku Wilanowa).
1995.??.??. 708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW.)
Skierowanie do nowej pętli na terenie Truskawia.
1995.??.??. ARKA

MLĄDZ
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. Uruchomienie przez firmę "Arka" linii autobusowej łączącej osiedle Mlądz w Otwocku z Warszawą.
1995.??.??. W linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów (powrót: Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – 1 Maja) – WOŁOMIN PKP.
(Stara trasa: DT CENTRUM – ... – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – plac 15 Sierpnia – Marmo – Pieniążka – Kolejowa – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – 1 Maja – Legionów – WOŁOMIN PKP.)
Zmiana trasy na terenie Kobyłki i Wołomina.
1995.??.??. BAGS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Kościuszki) – Kościelna – Przemysłowa – Stara Niedziałka – Przedewsie – Jakubów – Izabelin – Wola Polska – Mlęcin – Rudzienko – DOBRE. Uruchomienie przez firmę "BAGS" linii autobusowej łączącej Dobre z Mińskiem Mazowieckim.
1995.??.??. MINI-BUS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI.
(Stara trasa: FALENICA (MERA PNEFAL) – Poezji – Bysławska – Patriotów – ... – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI.)
Przedłużenie trasy do centrum Pragi.
1995.??.??. RORBI-TOUR linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Kościuszki) – Stojadła: Warszawska – Kołbielska – Mińsk Mazowiecki: Kołbielska – Kędzierak – Zamienie – Maliszew – Józefów – Grębiszew – Rudzienko – Rudno – KOŁBIEL. Uruchomienie przez firmę "Rapit" linii autobusowych łączących Kołbiel i Grodzisk z Mińskiem Mazowieckim.
RORBI-TOUR linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja (powrót: Konstytucji 3 Maja – Armii Ludowej – Kościuszki) – Mireckiego – 1-go Pułku Lotnictwa Mysliwskiego "Warszawa" – Dąbrówki – Targówka – Zakole – Barcząca – Wiciejów – Mienia – Cegłów – Rudnik – Mrozy – GRODZISK.
1995.??.??. WILGA-BUS linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) OTWOCK PKP – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Rynek – Armii Krajowej – Żaboklickiego – Częstochowska – Otwock Mały – Wygoda – Ostrowiec – Sobiekursk – Piotrowice – Dziecinów – Radwanków Szlachecki – Sobienie Jeziory – Sobienie Kleczewskie Drugie – Sobienie Kleczewskie Pierwsze – Nowy Zambrzyków – Celejów – WILGA. Uruchomienie przez firmę "Olpex" linii autobusowej łączącej Otwock z Karczewem i Wilgą.
1995.??.??. DJ CARS

ZEGRZE
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze Północne: Warszawska – ZEGRZE PÓŁNOCNE.)
Likwidacja firmy "DJ Cars".
DJ CARS

LEGIONOWO PIASKI
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – LEGIONOWO PIASKI.)
1995.??.??. BUS-CITY

ZEGRZE
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze Północne: Warszawska – ZEGRZE PÓŁNOCNE. Przejęcie przez firmę "Bus-City" połączeń dotychczas realizowanych przez firmę "DJ Cars".
BUS-CITY

LEGIONOWO PIASKI
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – LEGIONOWO PIASKI.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1995 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1995 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1995 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.