data linia rodzaj zmiana uwagi
1994.01.01. linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW. Wprowadzenie równoległego oznaczenia numerycznego.
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Legionowo) ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Targowa – Narutowicza – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – PIASKI MSW.
1994.01.17. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Boboli – Batorego – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Smocza – Anielewicza – ESPERANTO.)
Uporządkowanie trasy.
165 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie linii w związku z wycofaniem z trasy objazdowej autobusów kursujących aleją Niepodległości i potrzebą zachowania komunikacji miejskiej na ciągu ulic Kazimierzowskiej i Krasickiego.
174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
Przywrócenie ruchu w alei Niepodległości na odcinku od ul. Batorego do ul. Malczewskiego.
182 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – aleja Niepodległości – Wielicka – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Puławska – aleja Niepodległości – Wielicka – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa (powrót: Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska) – Batorego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR (→EMILII PLATER), ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN.), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., GUS, BATOREGO, WIKTORSKA, PARK DRESZERA, WIELICKA, METRO WILANOWSKA, ..., URSYNÓW PŁN.
)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, MANDARYNKI (→NATOLIN PŁN.), MIGDAŁOWA (→DW. CENTRALNY), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., GUS, BATOREGO, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO SZPITAL, PARK DRESZERA, WIELICKA, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, ..., NATOLIN PŁN.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, WIELICKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA (→NATOLIN KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO, NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., GUS, BATOREGO, WIŚNIOWA, KAZIMIERZOWSKA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, WIELICKA, AL. LOTNIKÓW, ..., NATOLIN KABATY.)
511 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Modzelewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ, PROZY (NŻ), PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF (NŻ), PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), ŻEROMSKIEGO (NŻ), METRO MARYMONT, POPIEŁUSZKI, RONDO RADOSŁAWA (NŻ), STAWKI, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – Krasickiego – Malczewskiego – Modzelewskiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, ..., METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, TELEWIZJA, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Joliot-Curie – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Niepodległości – Odyńca – Tagore'a – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot-Curie – Samochodowa (powrót: Samochodowa – Woronicza – Modzelewskiego – Malczewskiego – Joliot Curie) – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy w rejonie Dworca Centralnego.
1994.01.29. 4 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie trasy podstawowej w związku z zakończeniem remontu torowiska na ul. Stalowej.
1994.01.??. W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Hallera – Ossów: Matarewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Majdan: Watykańska – Wołomin: aleja Niepodległości – Wąska – Sikorskiego – Wileńska – Legionów – Warszawska – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – Okopowa – aleja Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Zagańczyka – Marecka – Szeroka – Zielonka: Jeżynowa – Wolności – Lipowa – Marecka – Marki: Fabryczna – aleja Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Prawdopodobnie wtedy firma "Toro" zlikwidowała linię z Dworca Wschodniego do Wołomina na rzecz nowej linii ekspresowej W z centrum Warszawy do Dworca PKP w Wołominie. Kurs co 30 minut.
W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – plac 15 Sierpnia – Marmo – Pieniążka – Kolejowa – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – 1 Maja – Legionów – WOŁOMIN PKP.
1994.02.01. 326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Płochocińska – Modlińska – Obrazkowa – ... – TARCHOMIN.)
Przywrócenie podjazdów pod starą pętlę POLFA.
1994.02.07. AKPOL

OTWOCK
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – Rudka: Lubelska – Wólka Mlądzka: Lubelska – Żeromskiego – Otwock: Żeromskiego – Filipowicza – Matejki – Karczewska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK ORLA. Uruchomienie przez firmę "Akpol" linii autobusowej łączącej Wiązownę z Warszawą.
1994.03.01. 114 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – BAZA PPL.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – ... – BAZA PPL.)
Przedłużenie trasy wzdłuż Traktu Królewskiego.
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), MANDARYNKI, CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli na Natolinie.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida – Myśliborska).
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, PL. BANKOWY, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, TARCHOMIN (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), PANCERA (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), TARCHOMIN ŚWIATOWIDA.
Uruchomienie linii ekspresowej łączącej Tarchomin z centrum miasta.
1994.03.07.
1994.03.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 8.30 - 12.30 ruchu tramwajowego w al. Waszyngtona w związku z przebudową sieci trakcyjnej.


22. HUTA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
24. KOŁO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
Z. RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
1994.04.01. 113 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego). Uruchomienie linii łączącej osiedle Groty z pętlą tramwajowo-autobusową na ul. Górczewskiej.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała URSUS TECHNIKUM – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – URSUS TECHNIKUM.) – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Traktorzystów – Świerszcza – ... – REMBERTÓW AON.)
Uporządkowanie trasy na terenie Ursusa.
1994.04.09. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Uruchomienie linii sezonowej łączącej rejon ogródków działkowych w Szczakach z przystankiem przesiadkowym na Okęciu.
1994.04.18.
1994.06.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 8.30 - 12.30 ruchu tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna) w związku z pracami sieciowymi.


3. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
6. HUTA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
21. ŻERAŃ FSO – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
Z. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
1994.04.23.
1994.04.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza.


18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
31. POTOCKA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Joliot-Curie – Malczewskiego – Puławska – Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. [Linia jednokierunkowa.]
1994.04.30.
1994.05.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Woronicza.


18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
31. POTOCKA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Joliot-Curie – Malczewskiego – Puławska – Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. [Linia jednokierunkowa.]
1994.04.??. S linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka; Szeroka – Marecka – Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Konowrockiego – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – WOŁOMIN SZPITAL. Uruchomienie przez firmę "Raj-Bus" linii autobusowej łączącej Wołomin i Kobyłkę z centrum Warszawy.
1994.05.01. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – ŻERAŃ FSO.)
Przywrócenie starej trasy przez ul. Toruńską.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) WÓLKA WĘGLOWA – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
Przystanki: WÓLKA WĘGLOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, PL. BANKOWY, CENTRUM, DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – ... – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ..., EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
)
Przedłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do bramy zachodniej Cmentarza Północnego.
405 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – pl. Konstytucji) – Odyńca – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA (NŻ), REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, WIELICKA, MODZELEWSKIEGO (NŻ), SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA (NŻ), JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.)
Przekształcenie w linię stałą wraz ze zmianą oznaczenia.
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji)Odyńca – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, WIELICKA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Wprowadzenie kursowania w dni powszednie.
1994.05.04. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→NATOLIN), PKP URSUS (→URSUS), SPISAKA (→NATOLIN), WAPOWSKIEGO (→NATOLIN), PL. TYSIĄCLECIA (→URSUS), SZANCERA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, ORZECHOWA (NŻ), HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD (NŻ), MAGELLANA, POLINEZYJSKA, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
Uruchomienie linii jako realizacja długotrwałych postulatów gminy Warszawa Ursus w sprawie stworzenia bezpośredniego połączenia autobusowego z Ursynowem.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego). Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
1994.05.24. PL. ZAWISZY

ELEKTROLAND JANKI
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PLAC ZAWISZY – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI ELEKTROLAND. Uruchomienie darmowej linii autobusowej dowożącej klientów z centrum Warszawy do hipermarketu Elektroland.
1994.05.28.
1994.05.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego (na odcinku od ul. Popiełuszki do pl. Wilsona), Mickiewicza i Andersa (na odcinku od pętli MARYMONT-POTOK do ul. Stawki) oraz na ul. Międzyparkowej.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – OKĘCIE.
6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – SŁUŻEWIEC.
31. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – SŁUŻEWIEC.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI (zawrotka na wysokości ul. Inflanckiej) – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – STAWKI (zawrotka na wysokości ul. Inflanckiej). [Linia jednokierunkowa.]
1994.06.06.
1994.06.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności).


1. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – KOŁO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – KOŁO.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
1994.06.12. 605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: URSUS TECHNIKUM – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – URSUS TECHNIKUM.) – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – ... – REMBERTÓW AON.)
Kolejna korekta trasy na terenie Ursusa.
1994.06.27. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
301, 370, 384.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

1994.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
21, 29, 31, 41, 42, 326, 359, 394, 401, 404, 408, 436, 445, 460, 477, 495, E-1, E-2, E-3, E-4.

6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – GOCŁAWEK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu torowiska na ul. Jagiellońskiej.
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
Wycofanie tramwajów z odcinka al. Krakowskiej do pętli Okęcie w celu szybszego zakończenia budowy wiaduktu w ciągu ulic Łopuszańska - Hynka).
7 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
202 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
707 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA.
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – DĄBRÓWKA. [Linia jednokierunkowa.])
Połączenie obu linii jednokierunkowych w jedną.
715 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DĄBRÓWKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn pętla – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Jaworowa: Warszawska – Rybie: Raszyńska – Raszyn: Sportowa – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – OKĘCIE. [Linia jednokierunkowa.])
1994.07.02.
1994.07.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego (na odcinku od pl. Zawiszy do ronda Waszyngtona) w związku z budową przejścia poprzecznego magistrali wodociągowej w rejonie pl. Starynkiewicza. Wyłączenie ruchu tramwajowego w rejonie skrzyżowania ul. Targowej i al. Solidarności (brak możliwości przejazdu wzdłuż ul. Targowej).


3. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – ... – GOCŁAWEK.
7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
24. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.
25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL.
Z. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.
1994.07.23. 165 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – WILANÓW.)
Korekta trasy na terenie Wierzbna.
174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – ... – BOKSERSKA.)
Przywrócenie ruchu w alei Niepodległości na odcinku od ul. Malczewskiego do ul. Woronicza wraz z jednoczesnym zamknięciem odcinka między ul. Domaniewską i Puławską.
182 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Wałbrzyska – Puławska – aleja Niepodległości – Wielicka – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego) – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR (→EMILII PLATER), ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN.), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, ..., URSYNÓW PŁN.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, MANDARYNKI (→NATOLIN PŁN.), MIGDAŁOWA (→DW. CENTRALNY), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, AL. LOTNIKÓW, ..., NATOLIN PŁN.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA (→NATOLIN KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO, NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Krasickiego (powrót: Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – ... – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, GOSZCZYŃSKIEGO-SZPITAL, WIELICKA, AL. LOTNIKÓW, ..., NATOLIN KABATY.)
511 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ, PROZY (NŻ), PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF (NŻ), PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), ŻEROMSKIEGO (NŻ), METRO MARYMONT, POPIEŁUSZKI, RONDO RADOSŁAWA (NŻ), STAWKI, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, TELEWIZJA, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – aleja Niepodległości – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Modzelewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, ..., METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.)
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Puławska – Odyńca – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., URSYNOWSKA, WIELICKA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
)
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Niepodległości – Malczewskiego (powrót: Malczewskiego – Krasickiego – Odyńca – aleja Niepodległości) – Joliot-Curie – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
1994.07.23.
1994.07.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Towarowej w związku z pracami torowymi w rejonie pl. Zawiszy.


20. BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
24. KOŁO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.
32. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
Z. OKOPOWA – Towarowa (powrót: Towarowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA.) – PLAC ZAWISZY.
1994.07.29. PRZY AGORZE

HIT GÓRCZEWSKA
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PRZY AGORZE – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – GÓRCZEWSKA HIT. Otwarcie hipermarketu Hit przy ul. Górczewskiej - uruchomienie bezpłatnej linii dowozowej dla mieszkańców Bemowa i Bielan.
1994.08.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
436.

194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska).
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Wojciechowskiego – Keniga – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego).)
Skierowanie w obu kierunkach przez ul. Orląt Lwowskich.
1994.08.01. 203 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa (powrót: Andersa – Mickiewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 50 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 12.00 - 20.00.
204 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1994.08.02.
1994.08.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dni robocze w godz. 8.30 - 12.30 ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z pracami sieciowymi.


1. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – KOŁO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
1994.08.07. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości religijno-patriotycznych we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej. Kursy w godz. 14-19. Cena biletu 12000 zł.
1994.08.24. AKPOL

WYŚCIGI
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI. Uruchomienie przez firmę "Akpol" tytułem próby linii miejskiej na wzór linii WYŚCIGI obsługiwanej przez ZTM Warszawa.
1994.08.??. W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Zbożowa – Wojska Polskiego – Rychlińskiego – ZĄBKI DREWNICA SZPITAL (powrót: ZĄBKI DREWNICA SZPITAL – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Batorego).)
Likwidacja linii ze względu na niewielką frekwencję (miasto Ząbki nie wykazało zainteresowania partycypowaniem w kosztach utrzymania linii).
1994.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
21, 29, 31, 41, 42, 301, 326, 359, 370, 384, 394, 401, 404, 408, 436, 445, 460, 477, 495, E-1, E-2, E-3, E-4.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie ruchu na południowym odcinku ulicy Jagiellońskiej.
201 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na trasie do Okęcia.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.)
202 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
154 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – MDL CARGO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – ... – MDL CARGO.)
Przedłużenie trasy.
524 linia autobusowa przyspieszona stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA (NŻ), BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO (NŻ), OS. POTOK, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), BEŁDAN, ORZYCKA, JADŹWINGÓW, BOKSERSKA.
(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Puławska – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, SMOLUCHOWSKIEGO (NŻ), ..., BOKSERSKA.)
Wprowadzenie przystanku WILANOWSKA.
TRANSLUD linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. Uruchomienie przez firmę "Translud" Jana Domosławskiego dwóch linii autobusowych łączących Chotomów i Legionowo z Warszawą.
TRANSLUD linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – LEGIONOWO OSIEDLE PIASKI.
1994.09.04. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej. Kursy w godz. 7-19. Cena biletu 12000 zł.
1994.09.10. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 0-16 ruchu tramwajowego na ul. Towarowej.


20. BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – ... – BANACHA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.
24. KOŁO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.
32. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
Z. OKOPOWA – Towarowa (powrót: Towarowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA.) – PLAC ZAWISZY.
1994.09.??. AKPOL

WYŚCIGI
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI.)
Znikoma frekwencja.
1994.10.03. 35 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA. Uruchomienie linii jako dodatkowe połączenie Piasków z ciągiem ul. Marszałkowskiej wzdłuż wyremontowanej i przystosowanej do ruchu liniowego trasy przez ul. Stawki (wspomaganie przepełnionej linii autobusowej 520).
1 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem remontu torów w ul. Słomińskiego (na odcinku między rondem Zgrupowania AK "Radosław" i ul. Międzyparkową).
42 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
1994.10.30.
1994.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (bRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – centrum – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, RATUSZ, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Starzyńskiego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→ODROWĄŻA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, ODROWĄŻA.
KRÓLEWSKA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: KRÓLEWSKA, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
KRÓLEWSKA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jageillońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego (powrót: Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
1994.11.02. MINI-BUS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) FALENICA (MERA-PNEFAL) – Poezji – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Karczewska – Karczew: Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI. Uruchomienie przez firmę "Mini-Bus" drugiej linii kursującej z Karczewa do Falenicy.
1994.11.05.
1994.11.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Kaliskiego i Dywizjonu 303.


20. KOŁO – Obozowa – ... – BANACHA.
220. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – STARE BEMOWO. [Trasa obowiązuje 5 listopada.]
220. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska (powrót: Górczewska – księcia Janusza – KOŁO.) – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – STARE BEMOWO. [Trasa obowiązuje 6 listopada.]
1994.11.??. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
1994.12.01. 1 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.)
Zakończenie remontu torowiska w ciągu ulicy Słomińskiego.
42 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
164 linia autobusowa zwykła stała SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Glebowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.

(Niektóre kursy ok. godz. 8.00: SADYBA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (zawrotka) – Przyczółkowa – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.)
(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – ... – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Przedłużenie trasy.
Linia jednokierunkowa.
702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki – OTWOCK (WYSPIAŃSKIEGO) (powrót: OTWOCK (WYSPIAŃSKIEGO) – Matejki – Karczewska – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa).
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki – Karczewska – Powstańców Warszawy – Wawerska – OTWOCK (WAWERSKA) (powrót: OTWOCK (WAWERSKA) – Wawerska – Portowa).)
Zmiana przystanku krańcowego na terenie Otwocka.
1994.12.07. 134 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – Sasanki – ... – Racjonalizacji – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – aleja Niepodległości – Puławska – ... – NATOLIN WOLICA.)
Przywrócenie ruchu kołowego w alei Niepodległości na odcinku od ul. Woronicza do ul. Wielickiej. Skierowanie linii wzdłuż ul. 17 Stycznia w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: DWORZEC GDAŃSKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
Przywrócenie ruchu w alei Niepodległości na odcinku od ul. Woronicza do ul. Wielickiej.
182 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Puławska – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – ... – WITOLIN.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER.) – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ (→EMILII PLATER), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR, ZAOLZIAŃSKA (→URSYNÓW PŁN.), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN, URSYNÓW PŁN.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, ..., URSYNÓW PŁN.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, MANDARYNKI (→NATOLIN PŁN.), MIGDAŁOWA (→DW. CENTRALNY), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Pileckiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., POLSKIE RADIO, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, ..., NATOLIN PŁN.)
508 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW PŁD, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MIGDAŁOWA (→NATOLIN KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO, NATOLIN KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Pileckiego – ... – NATOLIN KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, CENTRUM ONKOLOGII, ..., NATOLIN KABATY.)
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
1994.??.??. 145 linia autobusowa zwykła stała BRZEZINY – Białołęcka – Kopijników – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: BRZEZINY – Białołęcka – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – ... – WIATRACZNA.)
Korekta trasy związana ze zmianą układu ulicznego w rejonie skrzyżowania ul. Toruńskiej i Łabiszyńskiej.
1994.??.??. 509 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ROZBRAT, SOLEC, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BUDZYŃSKIEJ-TYLICKIEJ (NŻ), DYREKCJA FSO (NŻ), KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN.
Uruchomienie przystanków warunkowych DYREKCJA FSO i PŁOCHOCIŃSKA.
1994.??.??. 510 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Dworzec Centralny (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – TARCHOMIN ŚWIATOWIDA (powrót: TARCHOMIN ŚWIATOWIDA – Światowida).
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI (NŻ), METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, PANCERA (→TARCHOMIN ŚWIATOWIDA), TARCHOMIN ŚWIATOWIDA.
Uruchomienie przystanków warunkowych POPIEŁUSZKI i PŁOCHOCIŃSKA.
1994.??.??. 1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze w godzinach 6-19) (komunikacja miejska miasta Józefów) JÓZEFÓW POD DĘBAMI – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Sikorskiego – Wronia – Wiązowska – Wiązowna – WIĄZOWNA EMÓW.
(Stara trasa: FALENICA (MERA-PNEFAL) – Poezji – Bysławska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – 3 Maja – Graniczna – aleja Nadwiślańska) – JÓZEFÓW PKP.)
Zmiana oznaczenia linii 3 - stara trasa realizowana jako wariant linii 2.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze w godzinach 6-19) (komunikacja miejska miasta Józefów) BYSŁAWSKA / WAŁ MIEDZESZYŃSKI – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego – JÓZEFÓW PKP.

BYSŁAWSKA / WAŁ MIEDZESZYŃSKI – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego – JÓZEFÓW PKP.
(Stara trasa: FALENICA (MERA-PNEFAL) – Poezji – Bysławska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Graniczna – 3 Maja – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – aleja Nadwiślańska) – JÓZEFÓW PKP.)
Przejęcie trasy linii 1.
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze w godzinach 6-19) (komunikacja miejska miasta Józefów) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: JÓZEFÓW POD DĘBAMI – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Sikorskiego – Wronia – Wiązowska – Wiązowna – WIĄZOWNA EMÓW.)
Przejęcie trasy przez linię 1.
1994.??.??. S linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH.)
Likwidacja linii - w kwietniu 1994 r. uruchomiona została inna linia o tym samym oznaczeniu, łącząca plac Bankowy z Wołominem.
1994.??.??. W linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Zbożowa – Wojska Polskiego – Rychlińskiego – ZĄBKI DREWNICA SZPITAL (powrót: ZĄBKI DREWNICA SZPITAL – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Batorego). Uruchomienie przez firmę "Toro" linii łączącej centrum Pragi z osiedlem Drewnica w Ząbkach.
1994.??.??. EKSPRESS
NOWA LINIA
linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. Uruchomienie przez firmę "Palk" linii autobusowej łączącej Karczew z Warszawą trasą wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego.
1994.??.??. EKSPRESS linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS.

(Niektóre kursy: ... – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Żaboklickiego – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały: Zamkowa – Otwock Wielki: Zamkowa – Wiślana – Nadbrzeż – NADBRZEŻ.)
Wprowadzenie wariantowych kursów do Nadbrzeża.
1994?.??.??. Z linia autobusowa prywatna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – 21 Października – Kościuszki – Długa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – aleja Niepodległości – Kościelna – WOŁOMIN SŁONECZNA (powrót: WOŁOMIN SŁONECZNA – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska).)
Likwidacja linii.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1994 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1994 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1994 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.