Projekt ukazał się na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego na przełomie stycznia i lutego 2007 r.


"W związku z postulatami dotyczącymi rozszerzenia komunikacji nocnej w ramach M. St. Warszawy, oraz zainteresowaniem gmin podwarszawskich obsługą ich terenu przez linie nocne zlecane przez ZTM, Pion Przewozów przygotował projekt reorganizacji przebiegu linii nocnych.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

1. Spełnienie postulatów rozszerzenia sieci komunikacji nocnej obejmującej następujące rejony Warszawy:
- Powsin - rejon ul. Przyczółkowej, Waflowej, Drewny;
- Wilanów - rejon ul. Sytej, Kobylańskiej, Augustówki;
- Falenica - rejon ul. Bysławskiej i Wału Miedzeszyńskiego;
- Stara Miłosna - ul. 1 Pułku Praskiego - al. Marszałka Piłsudskiego, oraz obsługa części Sulejówka;
- Rembertów - rejon Mokrego Ługu, ul. Czwartaków i ul. Paderewskiego;
- Białołęka - ul. Toruńska, Ostródzka, Berensona, Lewandów, os. Derby, ul. Płochocińska, os. Marcelin;
- Tarchomin - ul. Milenijna, Ćmielowska, Hanki Ordonówny;
- Targówek - ul. księcia Ziemowita;
- Nowe Włochy - ul. Dźwigowa.

2. Spełnienie postulatów uruchomienia linii nocnych do gmin podwarszawskich: Legionowa i Otwocka oraz pozostawienie potencjalnej możliwości objęcia komunikacją nocną Ząbek, Narek, Piaseczna, oraz gmin na zachód od pętli Okęcie.

3. Działania optymalizacyjne w ramach istniejącego układu komunikacyjnego polegające na:
a) uproszczeniu przebiegu linii nocnych skutkujących poprawą punktualności ich kursowania, oraz czasu przejazdu na ważniejsze osiedla (Bródno, Ursus);
b) utworzeniu węzłów przesiadkowych umożliwiających przesiadki pomiędzy liniami obsługującymi różne rejony dzielnicy bez konieczności przejazdu przez centrum, np. osiedla Ursynów i Natolin;
c) utworzeniu nocnych relacji obwodowych umożliwiających przy wykorzystaniu utworzonych węzłów przesiadkowych, znaczne skrócenie przejazdu pomiędzy takimi dzielnicami jak: Marymont - Bródno - Tarchomin oraz Ochota - Wola - Chomiczówka;
d) racjonalizacji obsługi dzielnic peryferyjnych poprzez dobór częstotliwości do popytu;
e) utworzeniu "rodzin" linii nocnych - grupujących linie o podobnych trasach, ale różniących się przebiegiem na peryferiach miasta (np. 601 i 611, 602 i 612, 608 i 618) - ułatwi to orientację mieszkańcom poszczególnych dzielnic.

Dodatkowym czynnikiem determinującym konieczność wprowadzenia zmian jest przebudowa pętli Złote Tarasy, co wymusza silną reorganizację rozpływu linii nocnych w rejonie samego Dworca Centralnego. Planując więc nowe połączenia zmuszeni byliśmy również dostosować ich kształt do nowej infrastruktury przystankowej, oraz ograniczyć liczbę wozokilometrów wynikających z dostosowania tras do nowych warunków w rejonie dworca, co przy konieczności zachowania regulaminowych 15 minut postoju znacznie ograniczyło możliwości połączeń. Niemniej przy projekcie starano się zachować "klasyczne" oznaczenia linii na możliwie najszerszym terenie.

Projekt umożliwia realizację części linii nocnych z wykorzystaniem trakcji tramwajowej jak również wprowadzenie tej trakcji jako sieci uzupełniającej (np. w weekendy)."


linia rodzaj trasa uwagi
601
linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa).

W przypadku zainteresowania przez miasto Konstancin-Jeziorna: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Prusa – Chylicka – Długa – Pańska (pętla) – Długa – Chylicka – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA PLAC SPORTOWY (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA PLAC SPORTOWY – Piłsudskiego).
Kurs co 60 minut.
602
linia autobusowa nocna zwykła stała SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR.) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności) aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – KARCZEW URZĄD MIASTA (powrót: KARCZEW URZĄD MIASTA – Warszawska – Świderska – Kościelna – Przechodnia – Warszawska).

W przypadku braku zainteresowania przez gminę Karczew: ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – OTWOCK FILIPOWICZA LICEUM (powrót: OTWOCK FILIPOWICZA LICEUM – Filipowicza – Poniatowskiego – Pułaskiego – Andriollego).
Kurs co 60 minut.
603
linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Smocza – Anielewicza) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Trasa Siekierkowska – Powsińska (powrót: Powsińska – Czerniakowska) – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA. Kurs co 60 minut.
604
linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania AK Kampinos – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC CENTRALNY) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Kurs co 30 minut.
605
linia autobusowa nocna zwykła stała W przypadku zainteresowania przez miasta Piastów i Pruszków: PRUSZKÓW URZĄD MIASTA – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – PRUSZKÓW URZĄD MIASTA.) – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – aleja Dwudziestolecia – Piastów: aleja Tysiąclecia – Okulickiego – Warszawska – Warszawa: Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska) – ...)

URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Sosnkowskiego – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Waszyngtona – Grochowska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska – Czwartaków – Mokry Ług – Czwartaków – Paderewskiego (powrót: Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska) – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Kurs co 30 minut.
606
linia autobusowa nocna zwykła stała W przypadku zainteresowania przez gminę Raszyn: JANKI PLAC SZWEDZKI – Mszczonowska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – JANKI PLAC SZWEDZKI.) – Falenty: aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – ...)

OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA.
Kurs co 60 minut.
607
linia autobusowa nocna zwykła stała PORT LOTNICZY IM. FRYDERYKA CHOPINA – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Kurs co 30 minut.
608
linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania AK Kampinos – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – PKP RADOŚĆ (powrót: PKP RADOŚĆ – Patriotów – Przewodowa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Szpotańskiego). Kurs co 60 minut.
609
linia autobusowa nocna zwykła stała LEGIONOWO KOMISARIAT – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Mickiewicza – LEGIONOWO KOMISARIAT.) – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Ćmielowska – Milenijna – Światowida – Modlińska – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska). Kurs co 60 minut.
610
linia autobusowa nocna zwykła stała W przypadku zainteresowania przez miasto Ożarów Mazowiecki: KOPRKI AGRICOOP – Pogroszewska Droga – Szosa Poznańska – Ołtarzew: Poznańska (powrót: Ołtarzew: Poznańska – Koprki: droga przez Koprki – KOPRKI AGRICOOP.) – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Mory: Poznańska – Warszawa: Połczyńska – ...)

KAROLIN – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta).
Kurs co 60 minut.
611
linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – WIERTNICZA (powrót: WIERTNICZA – Wiertnicza – aleja Wilanowska). Kurs co 60 minut.
612
linia autobusowa nocna zwykła stała SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka – Berensona – SKARBKA Z GÓR.) – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności) aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE CZD. Kurs co 60 minut.
613
linia autobusowa nocna zwykła stała W przypadku zainteresowania przez miasto Łomianki: ŁOMIANKI URZĄD MIASTA – Warszawska – Brukowa – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI URZĄD MIASTA.) – Warszawa: Pułkowa – Zgrupowania AK Kampinos – ...)

MŁOCINY UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY UKSW.) – Zgrupowania AK Kampinos – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Smocza – Anielewicza) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – Puławska – KARCZUNKOWSKA.

W przypadku zainteresowania przez miasto Piaseczno: ... – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – PIASECZNO URZĄD MIASTA (powrót: PIASECZNO URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego).
Kurs co 60 minut.
614
linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – ŁOJEWSKA (powrót: ŁOJEWSKA – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego). Kurs co 30 minut.
615
linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC CENTRALNY) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Zacisze – Codzienna – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Jagiellońska – Gromali – Piastowska – ZIELONKA KOMENDA POLICJI (powrót: ZIELONKA KOMENDA POLICJI – Piastowska – Kolejowa). Kurs co 60 minut.
616
linia autobusowa nocna zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – BOKSERSKA. Kurs co 60 minut.
617
linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – rondo Wiatraczna – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA. Kurs co 30 minut.
618
linia autobusowa nocna zwykła stała SZPITAL BRÓDNOWSKI – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – SZPITAL BRÓDNOWSKI.) – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki) – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wesoła: Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Wesoła: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku – Niemcewicza) – WESOŁA OS. STARA MIŁOSNA. Kurs co 60 minut.
619
linia autobusowa nocna zwykła stała CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – (powrót: Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA.) – Ordonówny – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska). Kurs co 60 minut.
620
linia autobusowa nocna zwykła stała W przypadku zainteresowania przez gminy Stare Babice i Leszno: LESZNO RYNEK – Warszawska – Zaborówek: Warszawska – Zaborów: Warszawska – Wyględy: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – ...)

OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta).
Kurs co 60 minut.
625
linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER (DWORZEC CENTRALNY) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Kraśnicka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI URZĄD MIASTA. Kurs co 60 minut.

POWRÓT DO SPISU PROJEKTÓW


KONTAKT: trasbus@o2.pl.