Projekt ukazał się w „Expressie Wieczornym” 6 lutego 1992 roku. Głównym jego założeniem było ostateczne uporządkowanie warszawskiej komunikacji miejskiej. Projekt wywołał wiele kontrowersji i sprzeciwów – dyrekcja ZTM podjęła więc decyzję o wystawieniu lekko zmodyfikowanej jego wersji w siedzibie ZTM w postaci schematu, by pasażerowie na miejscu bezpośrednio mogli wyrazić swoje zdanie. Niepochlebne opinie spowodowały jednakże odłożenie projektu ad acta.
    Projekt obejmuje linie miejskie dzienne (zwykłe, przyspieszone, pospieszne oraz ekspresowe). Poniższy wykaz jest pierwszą wersją pochodząca z „Expressu Wieczornego”.


linia rodzaj trasa uwagi
1 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. Kurs co 5 minut lub częściej.
2 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. Kurs co 6-8 minut.
3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. Kurs co 9-12 minut.
4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. Kurs co 5 minut lub częściej.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Kurs co 5 minut lub częściej.
9 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. Kurs co 9-12 minut.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI. Kurs co 9-12 minut.
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE. Kurs co 9-12 minut.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Kurs co 9-12 minut.
19 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA. Kurs co 5 minut lub częściej.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. Kurs rzadziej niż co 12 minut.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. Kurs co 6-8 minut.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. Kurs co 6-8 minut.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Kurs co 5 minut lub częściej.
27 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Kurs co 9-12 minut.
33 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. Kurs co 5 minut lub częściej.
36 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. Kurs co 5 minut lub częściej.
101 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – NOWODWORSKA. Kurs co 4-7 minut.
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. Kurs co 4-7 minut.
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Kurs co 8-11 minut.
104 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka (powrót: Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej - Cynamonowa) – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – NATOLIN KABATY. Kurs co 12-15 minut.
105 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Kurs co 12-15 minut.
106 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska). Kurs co 4-7 minut.
107 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Wołoska – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli). Kurs co 12-15 minut.
108 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY. Kurs co 12-15 minut.
109 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER. Kurs co 4-7 minut.
110 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA. Kurs co 12-15 minut.
111 linia autobusowa zwykła stała WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzynarodowa – ZWYCIĘZCÓW. Kurs co 8-11 minut.
112 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Kurs co 8-11 minut.
113 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
114 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – 17 Stycznia – BAZA PPL. Kurs co 9-12 minut.
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE CZD. Kurs co 8-11 minut.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Kurs co 4-7 minut.
117 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. Kurs co 4-7 minut.
118 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Koszykowa – PLAC KONSTYTUCJI (powrót: PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie). Kurs co 4-7 minut.
120 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Kurs co 12-15 minut.
121 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA. Kurs co 12-15 minut.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Kurs co 4-7 minut.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Kurs co 8-11 minut.
124 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH. Kurs co 8-11 minut.
126 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Główna – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska). Kurs rzadziej niż co 15 minut.
127 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Białołęcka – BRZEZINY. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
128 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra). Kurs co 12-15 minut.
129 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA. Kurs co 4-7 minut.
130 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY.) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Kurs co 12-15 minut.
132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
134 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – Belgradzka – Braci Wagów – Płaskowickiej – Cynamonowa). Kurs co 12-15 minut.
135 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. Kurs co 8-11 minut.
136 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Rosoła – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Kurs co 8-11 minut.
137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN. Kurs co 8-11 minut.
138 linia autobusowa zwykła stała PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – PLAC KONSTYTUCJI.) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.

(W dni powszednie w godzinach 5.00 - 18.00: ... – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD.)
Kurs co 8-11 minut.
139 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Gąsek – STARE KABATY. Kurs co 12-15 minut.
141 linia autobusowa zwykła stała WYCZÓŁKI – Kłobucka – Bokserska – Obrzeżna – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN. Kurs co 12-15 minut.
143 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. Kurs co 8-11 minut.
144 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. Kurs co 8-11 minut.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA. Kurs co 4-7 minut.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA. Kurs co 12-15 minut.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów – Panny Wodnej – Patriotów (wschodnia strona) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
149 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska). Kurs co 12-15 minut.
150 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra). Kurs co 4-7 minut.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
153 linia autobusowa zwykła stała SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – ALEJA SZTANDARÓW. Kurs co 12-15 minut.
154 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – GORZKIEWKI. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
155 linia autobusowa zwykła stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). Kurs co 4-7 minut.
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Kurs co 4-7 minut.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE. Kurs co 8-11 minut.
158 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN. Kurs co 4-7 minut.
159 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI. Kurs co 8-11 minut.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzukowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. Kurs co 8-11 minut.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Cmentarz Izbicka – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Patriotów – Przewodowa). Kurs rzadziej niż co 15 minut.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. Kurs co 12-15 minut.
164 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – Kępa Zawadowska – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Glebowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
Linia jednokierunkowa.
165 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – GRABINA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
167 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – Boboli). Kurs co 8-11 minut.
168 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. Kurs co 8-11 minut.
169 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Kurs co 4-7 minut.
170 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – ELSNERÓW. Kurs co 8-11 minut.
171 linia autobusowa zwykła stała BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). Kurs co 4-7 minut.
172 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA. Kurs co 4-7 minut.
173 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chróścickiego – WŁOCHY. Kurs co 12-15 minut.
174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA. Kurs co 4-7 minut.
175 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – PORT LOTNICZY IM. F. CHOPINA. Kurs co 12-15 minut.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA. Kurs co 12-15 minut.
178 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – NOWODWORSKA. Kurs co 12-15 minut.
180 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Zamenhofa – Lewartowskiego – Stawki – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. Kurs co 4-7 minut.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ). Kurs rzadziej niż co 15 minut.
184 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI. Kurs co 4-7 minut.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Kurs co 8-11 minut.
186 linia autobusowa zwykła stała FALENICA – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów – Bysławska) – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
188 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. Kurs co 4-7 minut.
189 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA. Kurs co 12-15 minut.
191 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka (powrót: Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka) – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – URSUS NIEDŹWIADEK. Kurs co 4-7 minut.
193 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Kurs co 4-7 minut.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego) – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Laskonogiego – GOŁĄBKI (powrót: GOŁĄBKI – Orłów Piastowskich). Kurs co 8-11 minut.
195 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). Kurs co 12-15 minut.
327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
331 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Łączyny – WYCZÓŁKI [d. FABRYKA DOMÓW]. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
350 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Instalatorów) – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE. Kurs co 12-15 minut.
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA. Kurs co 8-11 minut.
370 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA. Kurs co 8-11 minut.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – aleja Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY. Kurs rzadziej niż co 15 minut.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida). Kurs co 8-11 minut.
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. Kurs co 12-15 minut.
404 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. Kurs co 8-11 minut.
405 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Woronicza – Wielicka – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA. Kurs co 8-11 minut.
408 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA. Kurs co 12-15 minut.
460 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DW. CENTRALNY – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. Kurs co 8-11 minut.
462 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – Augustówka – EC SIEKIERKI. Kurs co 12-15 minut.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Kurs co 4-7 minut.
501 linia autobusowa przyspieszona stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN. Kurs co 4-7 minut.
502 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. Kurs co 8-11 minut.
503 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – NATOLIN WOLICA (powrót: NATOLIN WOLICA – Belgradzka – Rosoła). Kurs co 4-7 minut.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. Kurs co 4-7 minut.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE CZD. Kurs co 8-11 minut.
508 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Kurs co 4-7 minut.
511 linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA. Kurs co 8-11 minut.
512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE. Kurs co 8-11 minut.
513 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – WILANOWSKA. Kurs co 8-11 minut.
B linia autobusowa pospieszna stała BEMOWO LOTNISKO – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Kurs co 4-7 minut.
F linia autobusowa pospieszna stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. Kurs co 4-7 minut.
H linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida). Kurs co 8-11 minut.
M linia autobusowa pospieszna stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Kurs co 4-7 minut.
N linia autobusowa pospieszna stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka (powrót: Belgradzka – Braci Wagów – Płaskowickiej) – Rosoła – NATOLIN KABATY. Kurs co 8-11 minut.
T linia autobusowa pospieszna stała URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. Kurs co 4-7 minut.
U linia autobusowa pospieszna stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Kurs co 4-7 minut.
E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY. Kurs co 8-11 minut.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Dolina Służewiecka) – NATOLIN KABATY. Kurs co 8-11 minut.

POWRÓT DO SPISU PROJEKTÓW


KONTAKT: trasbus@o2.pl.