Linie cmentarne w 1984 roku.
1, 3-4 listopada 1984 roku.

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, DWORZEC GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD. PL. BANKOWY, DWORZEC GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, POŻAROWA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(CHODECKA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: PL. DEFILAD. PL. BANKOWY, CENTRUM OLIMPIJSKIE (NŻ), ŻERAŃ FSO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. CENTRALNY, RONDO WASZYNGTONA, DWORZEC WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, DW. CENTRALNY, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
DW. WSCHODNI

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna zwykła DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa). Kursuje w dniach 24-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI (IV BRAMA), DWORZEC GDAŃSKI (→POWĄZKI), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, ŁOMIANKI (NŻ), DZIEKANÓW (NŻ), ŁOMNA (NŻ), PALMIRY.
Kursuje w dniach 1, 3 i 4 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
19 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – BANACHA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
34 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: ANNOPOL – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – OSIEDLE WOLSKA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
119 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Konopacka – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stała trasa: WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
120 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Krasnobrodzka – Toruńska – ŻERAŃ FSO.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna).
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – PIASECZYŃSKA.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
127 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – Warszawska – Warszawa: Łodygowa – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stała trasa: WIATRACZNA – ... – Marsa – Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
145 linia autobusowa zwykła stała BRZEZINY – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Białołęcka).
(Stała trasa: BRZEZINY – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Krośniewicka – Kościeliska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
145
BIS
linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – plac Zamkowy – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
162 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Jagiellońska).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO UGORY.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
170 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – ELSNERÓW.
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – ELSNERÓW.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Marywilska – MARCELIN WFTS.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN WFTS.)
Skrócenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
180
BIS
linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Powsińska – SADYBA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – DANKOWICKA (powrót: DANKOWICKA – Dankowicka – Dzierżoniowska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).))
Skrócenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
490 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Kondratowicza).
(Stała trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Kondratowicza).)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
A linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 27-28 października oraz 1-4 listopada w godz. 9.00 - 18.30.
E linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – ... – SPARTAŃSKA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 27-28 października oraz 1-4 listopada w godz. 9.00 - 18.30.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Jagiellońska).
(Stała trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO UGORY.)
Zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1, 3 i 4 listopada.
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIU 1 LISTOPADA
CMENTARZ WAWRZYSZEWSKI 01 i 02 uruchomienie przystanku stałego - dla linii 208 i J.

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.