\ TRASBUS - historia warszawskiej komunikacji miejskiej.




Linie cmentarne w 1975 roku.
1-2 listopada 1975 roku.

[MZK Polecenie Służbowe nr 43/75;
Express Wieczorny 1975, nr 233, 24/26 X 1975, str. 7;
Express Wieczorny 1975, nr 237, 30 X 1975, str. 7]

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II) – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, KINO FEMINA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(OSTROROGA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Młynarska – Obozowa – Ostroroga – POWĄZKI (OSTROROGA) (powrót: POWĄZKI (OSTROROGA) – Wawrzyszewska – Obozowa – Płocka – Wolska – aleja Solidarności).
Przystanki: PL. DEFILAD, KINO FEMINA, OKOPOWA, ZAJEZDNIA WOLA, POWĄZKI (OSTROROGA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD. ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II) – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKOWSKA (→PL. DEFILAD), POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. TRZECH KRZYŻY

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II) – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKOWSKA (→WIATRACZNA), POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, KINO FEMINA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska).
Przystanki: WIATRACZNA, AL. ZIELENIECKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
DW. WSCHODNI

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna zwykła DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO). Kursuje w dniach 25 października - 2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: POWĄZKI (SYBILLI), POWĄZKI (IV BRAMA), RONDO RADOSŁAWA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, DZIEKANÓW, ŁOMNA, PALMIRY.
Kursuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w godz. 7-19: ODROWĄŻA – Odrowąża – ... – Grochowska – WIATRACZNA.
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych.
Obowiązuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7-19.
32 linia tramwajowa zwykła stała ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7-19.
34 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – OSIEDLE WOLSKA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7-19.
104 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Narbutta – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / KIELECKA.) – Puławska – aleja Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska – WOLICA.

(Dodatkowe kursy: ... – Nowoursynowska – NOWOURSYNOWSKA (CMENTARZ) (zawracanie na "trójkąt" przy kuźni).)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Rudnickiego – Powązkowska – POWĄZKI (SYBILLI).) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna).
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – PIASECZYŃSKA.)
Wycofanie z fragmentu ul. Powązkowskiej.
145 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska (powrót: Toruńska – Rembielińska – Bazyliańska – św. Hieronima – Ogińskiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Żytomierska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska) – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (KANAŁ).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] (powrót: Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Żytomierska – Wysockiego) – Ogińskiego – św. Hieronima – Bazyliańska – Rembielińska – Toruńska – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (KANAŁ).)
Jednokierunkowa zmiana trasy.
Obowiązuje w dniach 1-2 listopada w godz. 6.30 - 19.00.
162 linia autobusowa zwykła stała CHEŁMSKA – Chełmska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra (powrót: Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – KOWIEŃSKA / SZWEDZKA (powrót: KOWIEŃSKA / SZWEDZKA – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
(Stała trasa: CHEŁMSKA – ... – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – SZWEDZKA / 11 LISTOPADA (powrót: SZWEDZKA / 11 LISTOPADA – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).)
Skrócenie trasy.
Obowiązuje 1 listopada w godz. 6.30 - 19.00.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO UGORY.)
Obowiązuje 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Wysockiego – Jagiellońska – Toruńska – Marywilska (powrót: Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska) – MARCELIN WFTS.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN WFTS.)
Jednokierunkowa zmiana trasy.
Obowiązuje 1 listopada w godz. 6.30 - 19.00.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) (przystanek na południowej jezdni PKiN) – jezdnia południowa PKiN – plac Defilad – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – jezdnia południowa PKiN – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) (przystanek na południowej jezdni PKiN).) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, ŚWIĘTOKRZYSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, 11 LISTOPADA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, BRÓDNO UGORY.
(Stała trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO UGORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ..., BRÓDNO UGORY.)
Obowiązuje w dniach 1-2 listopada w godz. 7.00 - 19.00.

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.