Linie cmentarne w 1971 roku.
31 października - 1 listopada 1971 roku.
[MZK Polecenie Służbowe nr 66/71
MZK Polecenie Służbowe nr 67/71;
Express Wieczorny 1971, nr 256, 29 X 1971, str. 5]

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(OSTROROGA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Ostroroga – POWĄZKI (OSTROROGA) (powrót: POWĄZKI (OSTROROGA) – Wawrzyszewska – Obozowa – Płocka).
Przystanki: PL. DEFILAD, KINO FEMINA, OKOPOWA, ZAJEZDNIA WOLA, POWĄZKI (OSTROROGA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Szymanowska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: PL. DEFILAD, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Zakroczymska – Szymanowska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego).
Przystanki: PL. DEFILAD. PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI (→PL. DEFILAD), RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(OSTROROGA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Ostroroga – POWĄZKI (OSTROROGA) (powrót: POWĄZKI (OSTROROGA) – Wawrzyszewska – Obozowa – Płocka).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, ZAJEZDNIA WOLA, POWĄZKI (OSTROROGA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. TRZECH KRZYŻY

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (SYBILLI).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – POWĄZKI (IV BRAMA) (powrót: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, KINO FEMINA, RONDO RADOSŁAWA, POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: WIATRACZNA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: POWĄZKI (SYBILLI), POWĄZKI (IV BRAMA) (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO RADOSŁAWA, DWORZEC GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Warszawska – Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, DZIEKANÓW, ŁOMNA, PALMIRY.
Kursuje w dniach 31 października i 1 listopada w godz. 7.00 - 19.00.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
2 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Dodatkowe kursy w godz. 7-19: ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – ... – WILANÓW.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Dodatkowe kursy w godz. 7-19: ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – ... – GOCŁAWEK.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
32 linia tramwajowa zwykła stała ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w godz. 7-19.
34 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – OSIEDLE WOLSKA.)
Wydłużenie trasy.
Obowiązuje w godz. 7-19.
104 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (kraniec na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska – WOLICA.

(Dodatkowe kursy: ... – Nowoursynowska – NOWOURSYNOWSKA (CMENTARZ) (zawracanie na "trójkąt" przy kuźni).)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna).
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – PIASECZYŃSKA.)
Wycofanie z fragmentu ul. Powązkowskiej.
145 linia autobusowa zwykła stała SIEDZIBNA – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Palestyńska – Ogińskiego – Siedzibna – SIEDZIBNA.) – Ogińskiego – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (KANAŁ).
(Stała trasa: ODROWĄŻA / ŚW. WINCENTEGO – Odrowąża – Wysockiego – ... – BIAŁOŁĘKA (KANAŁ).)
Skrócenie trasy.
Obowiązuje w godz. 6.30 - 19.00.
162 linia autobusowa zwykła stała PODCHORĄŻYCH – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra (powrót: Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – KOWIEŃSKA / SZWEDZKA (powrót: KOWIEŃSKA / SZWEDZKA – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
(Stała trasa: PODCHORĄŻYCH – ... – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – SZWEDZKA / 11 LISTOPADA (powrót: SZWEDZKA / 11 LISTOPADA – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).)
Skrócenie trasy.
Obowiązuje w godz. 6.30 - 19.00.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Błotna – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO UGORY.)
Obowiązuje w godz. 7.00 - 19.00.
170 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – RADZYMIŃSKA.
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Smocza – Anielewicza) – aleja Solidarności – ... – RADZYMIŃSKA.)
Obowiązuje w godz. 7.00 - 19.00.
176 linia autobusowa zwykła stała SIEDZIBNA – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Palestyńska – Ogińskiego – Siedzibna – SIEDZIBNA.) – Marywilska – MARCELIN WFTS.
(Stała trasa: ODROWĄŻA / ŚW. WINCENTEGO – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN WFTS.)
Skrócenie trasy.
Obowiązuje w godz. 6.30 - 19.00.
M linia autobusowa pospieszna stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – Błotna – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, ŚWIĘTOKRZYSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, 11 LISTOPADA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, BRÓDNO UGORY.
(Stała trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – ... – BRÓDNO UGORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ..., BRÓDNO UGORY.)
Obowiązuje w godz. 7.00 - 19.00.

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.