NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
2 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – Wałbrzyska – Nowowursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. |
|
9 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
RONDO DE GAULLE'A – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Mehoffera – NOWODWORSKA. |
|
12 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – PLAC BANKOWY. |
|
20 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – [Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza?] – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. |
Linia miała być obsługiwana piętnastoma należącymi do dzielnicy Warszawa-Śródmieście autobusami przegubowymi marki "Ikarus" odzyskanymi przez burmistrza (od 1 marca 1994 r. zostały one przekazane do obsługi linii 117 firmie "Akpol"). Finalnie udało się odzyskać zaledwie jeden autobus. |
21 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – BEMOWO LOTNISKO. |
|
22 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
...???... – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...???... |
|
? |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA. |
Linia zorganizowana przez dzielnicę Warszawa-Żoliborz. Obsługa przez 2 autokary. |
? |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
ASPEKT – Wólczyńska – Żeromskiego – PKS MARYMONT. |
Linia zorganizowana przez dzielnicę Warszawa-Żoliborz. Obsługa przez samochód marki "Nysa". |
? |
linia autobusowa zastępcza (zwykła) |
CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA. |
Linia zorganizowana przez dzielnicę Warszawa-Żoliborz. Obsługa przez samochód marki "Tarpan". |