DATA |
NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
2016.10.29. 2016.11.01. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).
Przystanki: P+R AL. KRAKOWSKA, SZYSZKOWA (NŻ), STOICKA (NŻ), NA SKRAJU (NŻ), RASZYN MŁYN (NŻ), RASZYN PUCHAŁY (NŻ), JANKI DZIAŁKOWA (NŻ), SĘKOCIN LAS (NŻ), MAGDALENKA (NŻ), LESZNOWOLA (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. |
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Cmentarz Południowy w Antoninowie z przystankiem przesiadkowym na Okęciu. W poprzednich latach połączenie to realizowała linia 707. |
2016.11.02. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
|
2017.10.28. 2017.10.29.
2017.11.01. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).
Przystanki: P+R AL. KRAKOWSKA, SZYSZKOWA (NŻ), STOICKA (NŻ), NA SKRAJU (NŻ), RASZYN MŁYN (NŻ), JANKI DZIAŁKOWA (NŻ), SĘKOCIN LAS (NŻ), MAGDALENKA (NŻ), LESZNOWOLA (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. |
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Cmentarz Południowy w Antoninowie z przystankiem przesiadkowym na Okęciu. |
2017.11.02. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
|
2018.11.01. 2018.11.02. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).
Przystanki: P+R AL. KRAKOWSKA, SZYSZKOWA (NŻ), STOICKA (NŻ), NA SKRAJU (NŻ), RASZYN MŁYN (NŻ), JANKI DZIAŁKOWA (NŻ), SĘKOCIN LAS (NŻ), MAGDALENKA (NŻ), LESZNOWOLA (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. |
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Cmentarz Południowy w Antoninowie z przystankiem przesiadkowym na Okęciu. |
2018.11.03. |
C47 |
linia autobusowa cmentarna przyspieszona |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA. |
|