linia rodzaj trasa
1 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
2 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
3 linia tramwajowa zwykła stała PELCOWIZNA – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
3
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
4 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.
5 linia tramwajowa zwykła stała RADZYMIŃSKA – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
6 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
8 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
9
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) W dni powszednie do godz. 12.00: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego).

W dni powszednie od godz. 12.00: OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego).
10 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.
11 linia tramwajowa zwykła stała WOLSKA – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – MARYMONT.
12 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (stara pętla).
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.
15 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
16 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
17 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
18 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (stara pętla) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19 linia tramwajowa zwykła stała POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI (pętla przy alei Wyścigowej).
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
21
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – ZOO.
22 linia tramwajowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – RADZYMIŃSKA.
23 linia tramwajowa zwykła stała KIELECKA – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
24 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa (powrót: Towarowa – Okopowa – Leszno – Młynarska) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
25 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
27 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
29 linia tramwajowa zwykła stała MŁOCINY – Pułkowa – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
30 linia tramwajowa zwykła stała ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
31 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.

(W dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
33 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
34 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – WOLSKA.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – PL. BERNARDYŃSKI.
51 linia trolejbusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie).
52 linia trolejbusowa zwykła stała PLAC ZAWISZY – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
53 linia trolejbusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
55 linia trolejbusowa zwykła stała ŁAZIENKOWSKA – Łazienkowska – Myśliwiecka – Piękna – Koszykowa – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
56 linia trolejbusowa zwykła stała FRANCISZKAŃSKA – Bonifraterska – Miodowa (powrót: Miodowa – Świętojerska – Nowiniarska – FRANCISZKAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – Traugutta) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
56
BIS
linia trolejbusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC MAŁACHOWSKIEGO – Kredytowa – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – PLAC MAŁACHOWSKIEGO.) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
100L linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Prosta – Żelazna – Srebrna – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Polna – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
100P linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Polna – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
101 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Dąbrowszczaków – Szymanowskiego – NAMYSŁOWSKA (powrót: NAMYSŁOWSKA – Szanajcy – Dąbrowszczaków).
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów).
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WILEŃSKA (powrót: WILEŃSKA – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska).
104 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska – WOLICA.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Graniczna – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.
107 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska).
108 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – OKRĘŻNA (powrót: OKRĘŻNA – Okrężna (wschodnia) – Powsińska).
109 linia autobusowa zwykła stała NOWE GÓRCE – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – WÓLKA WĘGLOWA (granica miasta).
111 linia autobusowa zwykła stała ZAMENHOFA – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Anielewicza – jezdnia przed pomnikiem Bohaterów Getta – Lewartowskiego – ZAMENHOFA.) – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – ZWYCIĘZCÓW.
112 linia autobusowa zwykła stała WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – WOŁOSKA.
113 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – Jakubowska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
114 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – aleja Wyzwolenia – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Śniadeckich – Nowowiejska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela) – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – SEKUNDOWA.
115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Grochowska – Gocławska – Mińska (powrót: Mińska – Grochowska) – Chrzanowskiego – Siennicka – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Kickiego – Chrzanowskiego) – Wiatraczna – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – KAJKI (kino Wrzos).
116 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
117 linia autobusowa zwykła stała WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA.
118 linia autobusowa zwykła stała PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie (powrót: Aleje Ujazdowskie – aleja Wyzwolenia – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.
119 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ZACISZE (MŁODZIEŃCZA).
120 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – STARE BRÓDNO.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Kwitnąca – BRĄZOWNICZA.
122 linia autobusowa zwykła stała SAPERSKA – Elbląska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – Kopernika – Krakowskie Przedmieście).
123 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA.
124 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Na Skraju – PALUCH (SCHRONISKO).
125 linia autobusowa zwykła stała RYNEK NOWEGO MIASTA – Freta – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Długa – Kilińskiego – Podwale – plac Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA (powrót: DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Dąbrowskiego).
126 linia autobusowa zwykła stała ZERAŃ FSO – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
127 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – STELMACHÓW.
128 linia autobusowa zwykła stała WIŚLICKA – Jasielska – Zbarska – Żwirki i Wigury – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Sowia – Furmańska – Karowa – Dobra).
129 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA (powrót: MALOWNICZA – aleja Krakowska).
130 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – RASZYN.
131 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – DĄBRÓWKA.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – Kopernika – Krakowskie Przedmieście).
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.
134 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – Racławicka – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
135 linia autobusowa zwykła stała SZWEDZKA / KOWIEŃSKA – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – SZWEDZKA / KOWIEŃSKA.) – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Ostrobramska – Łukiska – Mlądzka – Grochowska – Żółkiewskiego – Szaserów – Lubieszowska – BOREMLOWSKA (powrót: BOREMLOWSKA – Płowce – Szaserów – Żółkiewskiego – Grochowska – Kawcza – Ostrobramska).
136 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – BOKSERSKA.
137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
138 linia autobusowa zwykła stała PKP STADION (pętla od strony al. Zielenieckiej) – Zamoyskiego – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – MATUSZEWSKA.
139 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
140 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – POWSINEK.
141 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Lotników – Marynarska – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (ZAKŁAD KARNY).
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – PLACÓWKA.
143 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
144 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – BASZTY (powrót: BASZTY – Bytnara – Joliot-Curie – Malczewskiego).
145 linia autobusowa zwykła stała ODROWĄŻA / ŚW. WINCENTEGO – Odrowąża – Wysockiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Ogińskiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (JURANDA ZE SPYCHOWA).
146 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – Jakubowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – ZERZEŃ.
148 linia autobusowa zwykła stała RYDLA – Jarzębskiego – Magiera – Perzyńskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Jasna – Boduena – PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY (powrót: PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY – Świętokrzyska).
149 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza – Chróścickiego – WŁOCHY.
150 linia autobusowa zwykła stała TRZECH BUDRYSÓW – Dickensa – Białobrzeska – Opaczewska – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Srebrna) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Sowia – Furmańska – Karowa – Dobra).
151 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – aleja Wilanowska – WILANÓW.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – BOHATERÓW.
153 linia autobusowa zwykła stała PKP REMBERTÓW (pętla na ul. Cyrulików) – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
154 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE.
155 linia autobusowa zwykła stała KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego – PKP POWIŚLE (powrót: PKP POWIŚLE – aleja 3 Maja – Wybrzeże Kościuszkowskie – Tamka).
156 linia autobusowa zwykła stała PKP MIĘDZYLESIE – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Jana III – Marii Kazimiery – Rudzka – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Lewartowskiego – Zamenhofa – Dzielna – aleja Jana Pawła II – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
158 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Ostrobramska – ZAMIENIECKA.
159 linia autobusowa zwykła stała REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BASENY SZCZĘŚLIWICKIE.
160 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Strzelecka – ŚRODKOWA (powrót: ŚRODKOWA – Kowieńska – Szwedzka).
161 linia autobusowa zwykła stała IZBICKA (CMENTARZ) – Izbicka – Panny Wodnej – ZASADOWA / PANNY WODNEJ.
162 linia autobusowa zwykła stała PODCHORĄŻYCH – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra (powrót: Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Letnia – Szwedzka – SZWEDZKA / LETNIA (powrót: SZWEDZKA / LETNIA – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
163 linia autobusowa zwykła stała NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – aleja Niepodległości – Narbutta – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Narbutta).
165 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – ZAPLECZE.
201 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PKS MARYMONT – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczna – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).
201
BIS
linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PKS MARYMONT – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – DZIEKANÓW LEŚNY.
202 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WAŁ MIEDZESZYŃSKI / BYSŁAWSKA – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.
203 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – JABŁONNA.
204 linia autobusowa podmiejska zwykła stała KAJKI / CZECHA – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – SULEJÓWEK ZAKRĘT.
205 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – Mysiadło: Puławska – IWICZNA.
206 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – FALENTY (OŚRODEK SZKOLENIOWO-ROLNICZY).
305 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – PODCHORĄŻYCH.
309 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
317 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WERSALSKA – Paryska – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Narbutta – SANDOMIERSKA (powrót: SANDOMIERSKA – Madalińskiego – Puławska).
320 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – SAMARYTANKA.
325 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC ZAMKOWY – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Różana – aleja Niepodległości – ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI / DĄBROWSKIEGO (powrót: ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI / DĄBROWSKIEGO – Dąbrowskiego).
332 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ALEJA REYMONTA – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Tokarzewskiego-Karaszewicza – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Królewska – Krakowskie Przedmieście).
348 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
601 linia autobusowa nocna stała WOLNOŚĆ – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
602 linia autobusowa nocna stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
603 linia autobusowa nocna stała PLAC ZAWISZY – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska (powrót: Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa) – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
604 linia autobusowa nocna stała WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA.
605 linia autobusowa nocna stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
606 linia autobusowa nocna stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY.
607 linia autobusowa nocna stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
608 linia autobusowa nocna stała ZACISZE (MŁODZIEŃCZA) – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA.
609 linia autobusowa nocna stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
610 linia autobusowa nocna stała PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – STALOWA (powrót: STALOWA – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
611 linia autobusowa nocna stała NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska) – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów).
612 linia autobusowa nocna stała SAPERSKA – Elbląska – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
613 linia autobusowa nocna stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
614 linia autobusowa nocna stała ZAJEZDNIA REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – 17 Stycznia – PKP OKĘCIE.
615 linia autobusowa nocna stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – SOLEC.
616 linia autobusowa nocna stała TORUŃSKA – Toruńska – Jarosławska – Wybrańska – Wysockiego (powrót: Wysockiego – TORUŃSKA.) – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA (powrót: KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA – Folwarczna – Radzymińska – Ząbkowska).
617 linia autobusowa nocna stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).
618 linia autobusowa nocna stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Łowicka – Narbutta – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej) – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
A linia autobusowa pospieszna stała KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej).
Przystanki: KASPROWICZA, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY-RATUSZ (NŻ), POTOCKA, PL. WILSONA, PL. INWALIDÓW (NŻ), DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA, KRÓLIKARNIA (NŻ), DWORZEC POŁUDNIOWY.
B linia autobusowa pospieszna stała KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej) – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: KS. JANUSZA, CIOŁKA, PŁOCKA SZPITAL, DT WOLA, ŻELAZNA, KINO "FEMINA", PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, ZAKRZEWSKA (NŻ), CHEŁMSKA.
C linia autobusowa pospieszna stała OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU, KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, GOCŁAWEK, MARSA, EDISONA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA (NŻ), PKP ANIN, PKP MIĘDZYLESIE, BORKÓW (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA (NŻ), PKP RADOŚĆ, SZACHOWA, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.
C
BIS
linia autobusowa pospieszna okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Panny Wodnej – RADOŚĆ PKP.
Przystanki: OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU, KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, GOCŁAWEK, MARSA, EDISONA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA (NŻ), PKP ANIN, PKP MIĘDZYLESIE, BORKÓW (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA (NŻ), PKP RADOŚĆ.
D linia autobusowa pospieszna stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 STYCZNIA.
E linia autobusowa pospieszna stała SZPITAL BIELAŃSKI – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
(W godzinach szczytu: ... – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA (INSTYTUT REUMATOLOGII).)
Przystanki: SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PODLEŚNA, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, POPIEŁUSZKI, RONDO BABKA, STAWKI, KINO FEMINA, TWARDA, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, SGH, RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, (INSTYTUT REUMATOLOGII).
F linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – KAJKI (KINO WRZOS).
Przystanki: CMENTARZ WOLSKI, REDUTA WOLSKA (NŻ), BEMA, DT WOLA, OKOPOWA, KINO "FEMINA", PL. BANKOWY, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, AL. ZIELENIECKA, GOCŁAWSKA, MIĘDZYBORSKA (NŻ), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, EDISONA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, KINO WRZOS.
H linia autobusowa pospieszna stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
Przystanki: MALOWNICZA, CYPRYSOWA (NŻ), KRAKOWIAKÓW, HYNKA, 1 SIERPNIA (NŻ), DICKENSA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚLIWICE, ŻERAŃ FSO, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA (NŻ), SĄSIEDZKA, KLASYKÓW, MEHOFFERA (NŻ), DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
H
BIS
linia autobusowa pospieszna okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – PLAC HALLERA.
Przystanki: MALOWNICZA, CYPRYSOWA (NŻ), KRAKOWIAKÓW, HYNKA, 1 SIERPNIA (NŻ), DICKENSA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, ZĄBKOWSKA, DW. WILEŃSKI, PL. HALLERA.
A
NOCNY
linia autobusowa pospieszna nocna stała KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej).
Przystanki: KASPROWICZA, SCHROEGERA (NŻ), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY-RATUSZ (NŻ), POTOCKA, PL. WILSONA, PL. INWALIDÓW (NŻ), DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA, KRÓLIKARNIA (NŻ), DWORZEC POŁUDNIOWY.
C
NOCNY
linia autobusowa pospieszna nocna stała OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – PKP WAWER.
Przystanki: OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU, KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, GOCŁAWEK, MARSA, EDISONA (NŻ), TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER.
DH
NOCNY
linia autobusowa pospieszna nocna stała 17 STYCZNIA – Żwirki i Wigury – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
Przystanki: 17 STYCZNIA, HYNKA, BALEYA (NŻ), RAKOWIEC, KS. TROJDENA, POMNIK LOTNIKA (NŻ), RASZYŃSKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, PL. ZAMKOWY, DW. WILEŃSKI, INŻYNIERSKA, DĄBROWSZCZAKÓW, PL. HALLERA, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚLIWICE, ŻERAŃ FSO, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA (NŻ), SĄSIEDZKA, KLASYKÓW, MEHOFFERA (NŻ), DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
E
NOCNY
linia autobusowa pospieszna nocna stała SZPITAL BIELAŃSKI – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – BOKSERSKA.
W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej (powrót: plac Unii Lubelskiej – Polna – Noakowskiego – Emilii Plater – PLAC DEFILAD.) – Puławska – WYŚCIGI.
BIAŁOBRZEGI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni przedświąteczne w godz. 14-22 i w dni świąteczne) Trasa w dni świąteczne: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Rembielszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.
Przystanki: PL. DEFILAD, RONDO STARZYŃSKIEGO, BIAŁOBRZEGI.
Trasa w dni przedświąteczne: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Zegrze – Nieporęt: Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej (powrót: plac Unii Lubelskiej – Polna – Noakowskiego – Emilii Plater – PLAC DEFILAD.) – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW.
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – PLAC DEFILAD.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: al. Krakowska – Stary Sękocin: al. Krakowska – Sękocin Las: al. Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – MAGDALENKA.
NIEPORĘT linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) BIAŁOBRZEGI – aleja Wojska Polskiego – Nieporęt: aleja Wojska Polskiego – Zegrzyńska – Zegrze – ZEGRZE PKP.
Przystanki: BIAŁOBRZEGI, ZEGRZE DROGA DO NIEPORĘTU, ZEGRZE PKP.
POWSIN linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Polna – Noakowskiego – Emilii Plater – PLAC DEFILAD.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
STRUGA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – STRUGA.
ŚWIDRY WIELKIE linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Jakubowska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – JÓZEFÓW ŚWIDRY MAŁE.
ZEGRZE linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Zegrze – ZEGRZE PKP.
Przystanki: PL. DEFILAD, RONDO STARZYŃSKIEGO (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), JABŁONNA (NŻ), ZEGRZE DROGA DO NIEPORĘTU, ZEGRZE PKP.

 

KALENDARIUM ZMIAN W 1965 ROKU

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1965 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1965 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.