linia rodzaj trasa
1 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO.
2 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – KIELECKA.
3 linia tramwajowa zwykła stała PELCOWIZNA – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
3
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
4 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.
5 linia tramwajowa zwykła stała RADZYMIŃSKA – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
5
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) RADZYMIŃSKA – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – PKP KASPRZAKA.
6 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
7 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
7
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
8 linia tramwajowa zwykła stała POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
10 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.
11 linia tramwajowa zwykła stała PKP KASPRZAKA – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WIERZBNO.

(W dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (stara pętla).
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – WILANOWSKA.
15 linia tramwajowa zwykła stała TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
15
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – PLAC ZBAWICIELA.
16 linia tramwajowa zwykła stała PKP KASPRZAKA – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
17 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
18 linia tramwajowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (stara pętla) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI (pętla przy alei Wyścigowej).
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
21
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – ZOO.
22 linia tramwajowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
23 linia tramwajowa zwykła stała KIELECKA – Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
24 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Leszno – Młynarska) – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
25 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
27 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
28 linia tramwajowa zwykła stała MŁOCINY – Pułkowa – Marymoncka – Słowackiego – POTOCKA.
29 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
30 linia tramwajowa zwykła stała ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
31 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.

(W dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.)
32 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
33 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
33
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Woronicza – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
33
BIS
linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) KIELECKA – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
34 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
36 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.
51 linia trolejbusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie).
52 linia trolejbusowa zwykła stała PLAC ZAWISZY – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
53 linia trolejbusowa zwykła stała DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
54 linia trolejbusowa zwykła stała MIODOWA – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie).
55 linia trolejbusowa zwykła stała ŁAZIENKOWSKA – Łazienkowska – Myśliwiecka – Piękna – Koszykowa – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
56 linia trolejbusowa zwykła stała MIODOWA – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – Traugutta) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
100L linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Twarda – Srebrna – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Polna – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
100P linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Polna – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
101 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – SZWEDZKA/KOWIEŃSKA (powrót: SZWEDZKA/KOWIEŃSKA – Kowieńska – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Waszyngtona) – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów).
102
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – PLAC SZEMBEKA.
103 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WILEŃSKA (powrót: WILEŃSKA – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska).
104 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska – WOLICA.
105 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Ciepła – Twarda – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Grzybowska) – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
106 linia autobusowa zwykła stała NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Graniczna – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.
107 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
107
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – PODCHORĄŻYCH.
108 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – OKRĘŻNA (powrót: OKRĘŻNA – Okrężna (wschodnia) – Powsińska).
109 linia autobusowa zwykła stała NOWE GÓRCE – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – Działdowska – Górczewska) – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Ciepła – Twarda – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Grzybowska) – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – WÓLKA WĘGLOWA GROTESKI.
111 linia autobusowa zwykła stała PLAC TEATRALNY – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – ZWYCIĘZCÓW.
112 linia autobusowa zwykła stała WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – WOŁOSKA.
113 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – Jakubowska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
114 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – aleja Wyzwolenia – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Śniadeckich – Nowowiejska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela) – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – SEKUNDOWA.
115 linia autobusowa zwykła stała SIENNICKA – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – KAJKI (kino Wrzos).
116 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
117 linia autobusowa zwykła stała WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA.
117
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WERSALSKA – Paryska – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
118 linia autobusowa zwykła stała PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
119 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ZACISZE (MŁODZIEŃCZA).
120 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – STARE BRÓDNO.
121 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Kwitnąca – BRĄZOWNICZA.
122L linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Gwiaździsta (pętla) – Gwiaździsta – Jana III – Marii Kazimiery – Rudzka – Gdańska – Słowackiego – Włościańska – Elbląska – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
122P linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Elbląska – Włościańska – Słowackiego – Gdańska – Rudzka – Marii Kazimiery – Jana III – Gwiaździsta – Gwiaździsta (pętla) – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – PLAC WILSONA.
123 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – 11 Listopada – Targowa – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA.
124 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Na Skraju – PALUCH (pętla na ul. Na Skraju).
125 linia autobusowa zwykła stała RYNEK NOWEGO MIASTA – Freta – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Długa – Kilińskiego – Podwale – plac Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA (powrót: DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Dąbrowskiego).
126 linia autobusowa zwykła stała ZERAŃ FSO – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.
127 linia autobusowa zwykła stała PLAC SZEMBEKA – Kordeckiego – Serocka – Grochowska (powrót: Grochowska – Chłopickiego – PLAC SZEMBEKA.) – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – STELMACHÓW.
128 linia autobusowa zwykła stała WIŚLICKA – Jasielska – Zbarska – Żwirki i Wigury – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
129 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Krańcowa – Popularna – Techników) – aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA (powrót: MALOWNICZA – aleja Krakowska).
130 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – RASZYN.
131 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – DĄBRÓWKA.
132 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – Kopernika – Krakowskie Przedmieście).
133 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.
134 linia autobusowa zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości).
135 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
135
BIS
linia autobusowa zwykła stała POLIGONOWA – Międzyborska – aleja Waszyngtona – Grenadierów – POLIGONOWA.
136 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – BOKSERSKA.
137 linia autobusowa zwykła stała PLAC SZEMBEKA – Kordeckiego – Serocka – Grochowska (powrót: Grochowska – Chłopickiego – PLAC SZEMBEKA.) – Płowiecka – Korkowa – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
138 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – MATUSZEWSKA.
139 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
140 linia autobusowa zwykła stała PLAC UNII LUBELSKIEJ – Klonowa – Spacerowa – Zawrotna – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – POWSINEK.
141 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Lotników – Marynarska – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (ZAKŁAD KARNY).
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – PLACÓWKA.
143 linia autobusowa zwykła stała PLAC SZEMBEKA – Kordeckiego – Serocka – Grochowska (powrót: Grochowska – Chłopickiego – PLAC SZEMBEKA.) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
144 linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAMKOWY – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – pl. Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – BASZTY (powrót: BASZTY – Bytnara – Joliot-Curie – Malczewskiego).
145 linia autobusowa zwykła stała ODROWĄŻA / ŚW. WINCENTEGO – Odrowąża – Wysockiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Ogińskiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (JURANDA ZE SPYCHOWA).
146 linia autobusowa zwykła stała RONDO WASZYNGTONA – Jakubowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.
147 linia autobusowa zwykła stała ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – ZERZEŃ.
148 linia autobusowa zwykła stała ALEJA REYMONTA – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Kopernika – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska).
149 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Zdobnicza – Obrońców Pokoju – Chróścickiego – WŁOCHY.
150L linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAWISZY – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY.
150P linia autobusowa zwykła stała PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Prosta – Twarda – Srebrna – Towarowa – PLAC ZAWISZY.
151 linia autobusowa zwykła stała WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – aleja Wilanowska – WILANÓW.
152 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – BOHATERÓW.
154 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Białobrzeska) – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE.
155 linia autobusowa zwykła stała KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Wolska (powrót: Wolska – Działdowska – Górczewska) – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Ciepła – Twarda – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Grzybowska) – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
156 linia autobusowa zwykła stała PKP MIĘDZYLESIE – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.
201 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PKS MARYMONT – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – DZIEKANÓW LEŚNY.
202 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WAŁ MIEDZESZYŃSKI / BYSŁAWSKA – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE.
203 linia autobusowa podmiejska zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – JABŁONNA.
204 linia autobusowa podmiejska zwykła stała KAJKI / CZECHA – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – SULEJÓWEK ZAKRĘT.
205 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – Mysiadło: Puławska – IWICZNA.
206 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – FALENTY (OŚRODEK SZKOLENIOWO-ROLNICZY).
306 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Ciepła – Twarda – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Grzybowska) – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
Przystanki: NOWE GÓRCE, KLUB STUDENCKI, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, PŁOCKA, SIEDMIOGRODZKA, MENNICA, RONDO ONZ, EMILII PLATER.
312 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – WOŁOSKA.
Przystanki: WOLNOŚĆ, NOWOLIPKI, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, TAGORE'A, WOŁOSKA.
320 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – SAMARYTANKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MOKRA, JÓRSKIEGO, SAMARYTANKA.
325 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – Kazimierzowska – Różana – aleja Niepodległości – ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI / DĄBROWSKIEGO (powrót: ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI / DĄBROWSKIEGO – Dąbrowskiego).
Przystanki: PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. UNII LUBELSKIEJ, MORSKIE OKO, DĄBROWSKIEGO / AL. NIEPODLEGŁOŚCI.
348 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA).
401 linia mikrobusowa zwykła stała SUPERSAM – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – WERSALSKA.
402 linia mikrobusowa zwykła stała PKP MIĘDZYLESIE – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
601 linia autobusowa nocna zwykła stała WOLNOŚĆ – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
602 linia autobusowa nocna zwykła stała MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).
603 linia autobusowa nocna zwykła stała PLAC ZAWISZY – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska (powrót: Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa) – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
604 linia autobusowa nocna zwykła stała WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY.
607 linia autobusowa nocna zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – PLAC UNII LUBELSKIEJ.
608 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE (MŁODZIEŃCZA) – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA.
609 linia autobusowa nocna zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
610 linia autobusowa nocna zwykła stała PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – STALOWA (powrót: STALOWA – Inżynierska – Wileńska – Targowa).
611 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – Grochowska) – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów).
612 linia autobusowa nocna zwykła stała PLAC ZAWISZY – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA.
613 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Konarskiego – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – Działdowska – Górczewska) – Grzybowska – Towarowa – PLAC ZAWISZY.
614 linia autobusowa nocna zwykła stała CMENTARZ WOLSKI (pętla na ul. Sieradzkiej) – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Wilczycka – Kleszczowa – Łopuszańska (powrót: Łopuszańska – Krańcowa – Popularna – Techników) – aleja Krakowska – 17 Stycznia – PKP OKĘCIE.
615 linia autobusowa nocna zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – Działdowska – Górczewska – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Ciepła – Twarda – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – SOLEC.
651 linia tramwajowa nocna zwykła stała (Wypady: ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – ...)

PELCOWIZNA – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
652 linia tramwajowa nocna zwykła stała CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (stara pętla).
653 linia tramwajowa nocna zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
654 linia tramwajowa nocna zwykła stała KIELECKA – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
A linia autobusowa pospieszna stała KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej).
Przystanki: KASPROWICZA, BIELANY, BIELANY-RATUSZ (NŻ), POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA, KRÓLIKARNIA (NŻ), DWORZEC POŁUDNIOWY.
C linia autobusowa pospieszna stała OPACZEWSKA / BIAŁOBRZESKA – Opaczewska – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA / BIAŁOBRZESKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – PKP MIĘDZYLESIE.
Przystanki: OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, GOCŁAWEK, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW, PKP MIĘDZYLESIE.
D linia autobusowa pospieszna stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Ratuszowa – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – WOŁOSKA.
Przystanki: PL. HALLERA, DW. WILEŃSKI, PARK PRASKI, MIODOWA, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, DW. ŚRÓDMIEŚCIE, KOSZYKOWA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA.
W linia tramwajowa sezonowa (kursuje w dni wyścigów konnych) PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI (pętla przy alei Wyścigowej).
W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – WYŚCIGI.
A
NOCNY
linia autobusowa nocna pospieszna stała KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej).
Przystanki: KASPROWICZA, BIELANY, BIELANY-RATUSZ (NŻ), POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, PARK DRESZERA, KRÓLIKARNIA (NŻ), DWORZEC POŁUDNIOWY.
C
NOCNY
linia autobusowa nocna pospieszna stała OPACZEWSKA / BIAŁOBRZESKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska – Opaczewska – OPACZEWSKA / BIAŁOBRZESKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – PKP WAWER.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Żabieniec Stefanów: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW.
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – MAGDALENKA.
NIEPORĘT linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) STRUGA – Marki: Legionowa – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze – ZEGRZE PKP.
POWSIN linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
STRUGA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – MARKI STRUGA.
ŚWIDRY MAŁE linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) STADION X-LECIA – Wał Miedzeszyński – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – JÓZEFÓW ŚWIDRY MAŁE.
ZEGRZE linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) WILEŃSKA – Wileńska – Targowa – Ratuszowa (powrót: Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – WILEŃSKA.) – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Zegrze – ZEGRZE PKP.

 

KALENDARIUM ZMIAN W 1963 ROKU

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1963 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1963 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.