data linia rodzaj zmiana uwagi
1988.01.23. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 9-13 ruchu tramwajowego na ul. Dywizjonu 303 i Kaliskiego w związku z koniecznością wykonania prób techniczno-ruchowych na jednotorowym odcinku trasy tramwajowej.


20. KOŁO – Obozowa – ... – BANACHA.
Z. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO) – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – STARE BEMOWO.
1988.01.26. Otwarcie nowego przystanku kolejowego "WARSZAWA KOŁO".
1988.03.01. Zmiana taryfy biletowej MZK.

RODZAJ BILETU BILET NORMALNY BILET ULGOWY
Bilet jednorazowy na linie tramwajowe, trolejbusowe i autobusowe zwykłe. 15 zł 7,50 zł
Bilet jednorazowy na linie trolejbusowe i autobusowe przyspieszone. 30 zł 7,50 zł
Bilet jednorazowy na linie autobusowe pospieszne i podmiejskie. 45 zł 22,50 zł
Bilet jednorazowy na linie autobusowe nocne. 90 zł 45 zł (tylko dla kombatantów)
Bilet jednorazowy na linie autobusowe sezonowe. 45 - 120 zł -
Bilet jednorazowy na linię "Wyścigi". 90 zł 45 zł (tylko dla kombatantów)
Bilet jednorazowy na bagaż 30 zł -
Bilet miesięczny docelowy (praca-dom) bez linii pospiesznych, dla pracowników jednostek budżetowych. 750 zł -
Bilet miesięczny na wszystkie linie bez pospiesznych, normalny, ogólnodostępny. 1500 zł -
Bilet miesięczny na wszystkie linie z pospiesznymi, normalny, ogólnodostępny. 3600 zł -
Bilet miesięczny na linie podmiejskie do 10 km. 810 zł 375 zł
Bilet miesięczny na linie podmiejskie do 20 km. 1620 zł 375 zł
Opłata za jazdę bez ważnego biletu. 5000 zł -

1988.03.05. 132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.)
Przedłużenie trasy.
1988.03.15. PRZYWRÓCENIE KURSOWANIA • Przywrócenie kursowania linii:
801.

1988.03.31. 604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy na terenie Bielan.
1988.04.01. 253 linia autobusowa zwykła stała LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Partyzantów – Suwalna – Szarych Szeregów – ŁAJSKI (FABRYKA DOMÓW). Zmiana oznaczenia.
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Partyzantów – Suwalna – Szarych Szeregów – ŁAJSKI (FABRYKA DOMÓW).)
1988.04.09. SZAMOTY linia autobusowa sezonowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY. Uruchomienie linii sezonowych.
SZCZAKI linia autobusowa sezonowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne i w środy w godzinach szczytu) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI.
1988.04.09.
1988.04.10.
W linia autobusowa specjalna (pospieszna) DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – jezdnia południowa PKiN – plac Defilad – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI. Uruchomienie kursującej w godz. 7-17 specjalnej linii autobusowej w związku z odbywającą się na terenie Państwowych Torów Wyścigów Konnych III Międzynarodową Wystawą Psów Rasowych. Cena biletu: 90 zł.
1988.04.11. 20 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – ... – BANACHA.)
Skrócenie trasy z powodu remontu drewnianej konstrukcji wiaduktu nad torami kolejowymi w ul. Dywizjonu 303.
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO) – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – STARE BEMOWO. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej.
1988.04.16. W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI.
(Stara trasa: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Puławska – WYŚCIGI.)
Uruchomienie linii w związku z rozpoczęciem sezonu wyścigowego. Przywrócenie starej trasy.
1988.04.20. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Rozpoczęcie remontu wschodniego odcinka torowiska wzdłuż ul. Grochowskiej (między Wiatraczną a Gocławkiem).
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.)
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej. Linia jednokierunkowa.
1988.05.07. BIAŁOBRZEGI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI. Uruchomienie linii sezonowych.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) WILANOWSKA – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW (nowa pętla).
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola – LESZNOWOLA.
1988.05.29. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA. Uruchomienie kursującej tylko 29 maja linii autobusowej w związku z odbywającym się w Puszczy Kampinoskiej XXI Marszem Patrolowym Szlakiem Walk Partyzanckich.
1988.05.30. 145 linia autobusowa zwykła stała BRZEZINY – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – EC KAWĘCZYN.
(Stara trasa: BRZEZINY – ... – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Przedłużenie trasy na terenie Kawęczyna.
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY.) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – EC KAWĘCZYN.
(Stara trasa: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY.) – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Powrót na trasę przez Targówek, skierowanie do nowej pętli na Kawęczynie.
1988.06.01.
1988.06.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w dniach 1-30 czerwca (oprócz sobót i niedziel) w godz. 8.30 - 12.30 ruchu tramwajowego na ciągu: Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza) w związku z modernizacją sieci trakcyjnej.


10. CMENTARZ WOLSKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
12. ŻERAŃ FSO – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot Curie – Woronicza – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Wołoska).
1988.06.17. 602 linia autobusowa nocna zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Rembielińska – Bazyliańska – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – STANIEWICKA (powrót: STANIEWICKA – Odrowąża).
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – STANIEWICKA.)
Przywrócenie ruchu na moście Poniatowskiego.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – REMBERTÓW AON.)
610 linia autobusowa nocna zwykła stała KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – Francuska – ... – GOCŁAW.)
1988.06.18. 101 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Obrazkowa – Świderska – TARCHOMIN (FABRYKA DOMÓW).
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ... – TARCHOMIN (FABRYKA DOMÓW).)
Przywrócenie ruchu na moście Poniatowskiego.
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAW.)
117 linia autobusowa zwykła stała AFRYKAŃSKA – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA (powrót: WOŁOSKA – Odyńca – Tagore'a – Bytnara – Wołoska).
(Stara trasa: AFRYKAŃSKA – ... – Francuska – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka – Kruczkowskiego – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – Marszałkowska – ... – WOŁOSKA.)
158 linia autobusowa zwykła stała PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – PLAC DEFILAD.) – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – PLAC DEFILAD.) – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – WITOLIN.)
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Syreny – Tamka) – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: EMILII PLATER, ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, RONDO WASZYNGTONA, MIĘDZYBORSKA, PODSKARBIŃSKA, MYCIELSKIEGO, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OS. MŁODYCH, PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
1988.06.19. 20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – ... – BANACHA.)
Zakończenie remontu drewnianej konstrukcji wiaduktu nad torami kolejowymi w ul. Dywizjonu 303.
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: KOŁO – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO) – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – STARE BEMOWO.)
1988.06.25.
1988.06.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa i Marszałkowskiej (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela) w związku z wykonywaniem przejścia kablowego pod torami tramwajowymi na ul. Marszałkowskiej (na wysokości ul. Pięknej).


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.
4. CZYNSZOWA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
15. HUTA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
31. POTOCKA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
36. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
Z. STAWKI (zawrotka przy ul. Pokornej) – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji).
1988.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
12, 14, 19, 22, 32, 33, 42, 305, 355, 366, 367, 376, 382, 402, 422, 463, 801, P, S, T.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

5 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Rozpoczęcie remontu torowiska na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego).
11 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.)
24 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.
(Stara trasa: KOŁO – ... – Rakowiecka – KIELECKA.)
29 linia tramwajowa zwykła stała POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – OKĘCIE.)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PLAC GRUNWALDZKI.
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.)
Rozpoczęcie remontu torowiska na ul. Nowowiejskiej (na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela).
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.)
Likwidacja zastępczej linii autobusowej w związku z niewielką frekwencją.
1988.07.30. 156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: HUTA – ... – Bazyliańska – Rembielińska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Krasnobrodzka – Toruńska).)
Skierowanie do nowej zbiorczej pętli autobusowej.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Rembielińska – Toruńska – Krasnobrodzka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).)
445 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – EC KAWĘCZYN.
(Stara trasa: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY.) – św. Wincentego – ... – EC KAWĘCZYN.)
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Kondratowicza).)
709 linia autobusowa podmiejska zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki (powrót: Skorupki – Słoneczna – Wyzwolenia – 3 Maja – Piłsudskiego) – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – ZIELONKA (KOPERNIKA) (powrót: ZIELONKA (KOPERNIKA) – Staszica – Wyszyńskiego).
(Stara trasa: ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – ... – ZIELONKA (KOPERNIKA).)
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Rembielińska – Toruńska – Krasnobrodzka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).)
1988.07.31.
1988.08.01.
DW. CENTRALNY

POWĄZKI
linia autobusowa cmentarna przyspieszona DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – jezdnia południowa PKiN – plac Defilad – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE).) – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II) – POWĄZKI (SYBILLI).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY, PL. BANKOWY, KINO FEMINA, RONDO "RADOSŁAWA", POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKI (SYBILLI).
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 31 lipca - 1 sierpnia specjalnej linii autobusowej w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy na Powązkach. Kursy 31 lipca w godz. 10-21, 1 sierpnia w godz. 12-21. Cena biletu - 45 zł.
1988.08.13. 115 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Podskarbińska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – ... – MIĘDZYLESIE.)
Korekta trasy na terenie Kamionka w celu poprawy obsługi komunikacyjnej IV Oddziału ZUS przy ul. Podskarbińskiej.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – RAKOWIEC (powrót: RAKOWIEC – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska – Pawińskiego).
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – ... – RAKOWIEC.)
Zakończenie objazdu i przywrócenie przejazdu przez ul. Gdańską wraz z wytyczeniem nowej ul. Hłaski.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – ... – BOKSERSKA.)
1988.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
12, 14, 19, 22, 32, 33, 42, 305, 376, 402, 422.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

5 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Zakończenie remontu torowiska na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego).
11 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
24 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
(Stara trasa: KOŁO – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.)
29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – OKĘCIE.)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PLAC GRUNWALDZKI.)
2 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.)
Zakończenie remontu torowiska na ul. Nowowiejskiej (na odcinku od al. Niepodległości do pl. Zbawiciela).
15 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
254 linia autobusowa zwykła stała LEGIONOWO (PKP PRZYSTANEK) – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI). Uruchomienie linii autobusowej łączącej północną i południową część Legionowa.
718 linia autobusowa podmiejska zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI CZARNA STRUGA. Uruchomienie linii autobusowych łączących Marki z Warszawą.
805 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – MARKI FOC.
806 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) JABŁONNA CPN – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa IX – Partyzantów – Kolejowa – CHOTOMÓW PKP. Uruchomienie linii łączącej Chotomów i Jabłonnę z Legionowem.
1988.09.03. 104 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Kazimierzowska – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Nugat – Nowoursynowska – WOLICA.
(Stara trasa: WILANOWSKA – Puławska – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – Rosoła – Nugat – Nowoursynowska – WOLICA.)
Przedłużenie trasy z zachowaniem objazdu al. Niepodległości. Skierowanie przez ul. Nowoursynowską w celu poprawy obsługi komunikacyjnej SGGW.
182 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – aleja Niepodległości – Wielicka – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa (powrót: Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska) – Batorego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Stara trasa: URSYNÓW SGGW-AR – Nowoursynowska – Wałbrzyska – ... – WITOLIN.)
Przedłużenie trasy na terenie Ursynowa.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Korekta trasy na terenie Natolina.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Wielicka – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej (powrót: Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka) – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, BATOREGO, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO SZPITAL, PARK DRESZERA, WIELICKA, DOMANIEWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, LANCIEGO, MANDARYNKI (→NATOLIN PŁN.), MIGDAŁOWA (→DW. CENTRALNY), CYNAMONOWA, NATOLIN PŁN.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Złota – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom -1).) – Chałubińskiego – ... – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej nowych osiedli Natolina.
1988.09.04. PALMIRY linia autobusowa specjalna (pospieszna) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA. Uruchomienie kursującej tylko 4 września linii autobusowej w związku z odbywającym się w Puszczy Kampinoskiej Apelem Poległych. Kursy w godz. 7-18. Cena biletu 120 zł (50 % ulgi tylko dla kombatantów).
1988.09.05. 3 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Zakończenie remontu wschodniego odcinka torowiska wzdłuż ul. Grochowskiej (między Wiatraczną a Gocławkiem).
6 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: HUTA – ... – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
9 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
21 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
1988.10.03. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
463, S.

1988.10.09. 150 linia autobusowa zwykła stała DICKENSA – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – DICKENSA.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
(Stara trasa: DICKENSA – Białobrzeska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – DICKENSA.) – Grójecka – plac Zawiszy – ... – MARIENSZTAT.)
Otwarcie nowego odcinka Trasy Łazienkowskiej - ul. Wawelskiej, Kopińskiej i Grzymały-Sokołowskiego.
154 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka (powrót: Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Wirażowa – GORZKIEWKI.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Kopińska (powrót: Kopińska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Szczęśliwicka – Sękocińska – Białobrzeska – Niemcewicza – Grójecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska) – Grójecka – ... – GORZKIEWKI.)
187 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. (powrót: Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Kopińska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grójecka – Wawelska – ... – STEGNY.)
K linia autobusowa pospieszna stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
1988.10.10. 350 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Instalatorów) – Grójecka – Dickensa – Białobrzeska – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Kopernika – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna).
(Stara trasa: INSTALATORÓW – ... – Dickensa – Białobrzeska – Barska – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – ... – NOWY ŚWIAT.)
Otwarcie nowego odcinka Trasy Łazienkowskiej - ul. Wawelskiej, Kopińskiej i Grzymały-Sokołowskiego.
354 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szczęśliwicka – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka (powrót: Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Kopińska (powrót: Kopińska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Szczęśliwicka – Sękocińska – Białobrzeska – Niemcewicza – Grójecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Słupecka – Sękocińska) – Grójecka – ... – PKP OKĘCIE.)
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – ODOLANY.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Słupecka – Sękocińska (powrót: Sękocińska – Białobrzeska – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.) – Szczęśliwicka – Kopińska – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – ... – ODOLANY.)
1988.10.16. BIAŁOBRZEGI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
CHOJNÓW linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: WILANOWSKA – Puławska – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW (nowa pętla).)
MAGDALENKA linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola – LESZNOWOLA.)
1988.10.19. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
P.

1988.10.22. 157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – RAKOWIEC (powrót: RAKOWIEC – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska – Pawińskiego).
(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – RAKOWIEC.)
Korekty tras na terenie Marymontu.
606 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Huta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Popiełuszki – ... – BOKSERSKA.)
1988.10.25. W linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI.)
Zakończenie sezonu.
1988.11.05. 612 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Dąbrówka Szlachecka – Modlińska – Mehoffera – NOWODWORSKA (powrót: NOWODWORSKA – Mehoffera – Modlińska – Jagiellońska).
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Jagiellońska – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)
Przedłużenie trasy w celu objęcia komunikacją nocną osiedla Tarchomin IV.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.00 - 18.00) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – STARE BABICE RYNEK. Uruchomienie linii łączącej Stare Babice, Latchorzew i Blizne z przystankiem przesiadkowym przy ul. Górczewskiej.
1988.11.21.
1988.11.26.

1988.11.28.
1988.12.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8.30 - 13.30 ruchu tramwajowego na ciągu: Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od pętli KIELECKA do ul. Woronicza).


10. CMENTARZ WOLSKI – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
12. ŻERAŃ FSO – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – SŁUŻEWIEC.
33. HUTA – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
Z. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i ul. Chałubińskiego) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Bytnara – Pułku Baszta – Joliot Curie – Woronicza – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Wołoska).
1988.11.28. 403 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – NATOLIN WYŻYNY (powrót: NATOLIN WYŻYNY – Belgradzka – Braci Wagów – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (→PL. TRZECH KRZYŻY), NATOLIN WYŻYNY.
Uruchomienie linii jako pomocniczej dla linii 503.
1988.11.??. SZAMOTY linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna – Szamoty: Rolna – SZAMOTY.)
Zakończenie sezonu wypoczynkowego.
SZCZAKI linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne i w środy w godzinach szczytu) SEZONOWE ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – SZCZAKI.)
1988.12.13. 196 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Syreny – ... – WIATRACZNA.)
Korekty trasy na terenie Powiśla.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły (powrót: Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Plutonu Torpedy – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska) – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – Świerszcza – ... – REMBERTÓW AON.)
Wprowadzenie nocnej obsługi komunikacyjnej starego Ursusa.
1988.12.31. 126 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – Modlińska – Główna – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Modlińska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA.)
Przedłużenie trasy.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
1988.??.??. 124 linia autobusowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).
(Stara trasa: OKĘCIE – aleja Krakowska – Na Skraju – PALUCH (SCHRONISKO).)
Przedłużenie trasy do nowej pętli w rejonie ogródków działkowych.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1988 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1988 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1988 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.