DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2023.01.01. 13 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Okulickiego – Matejki – Traugutta – PKP Grodzisk Mazowiecki (Traugutta) (pętla) – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Chrzanów Duży: droga przez Chrzanów Duży – Natolin: droga przez Natolin – Chlebnia: Logistyczna – Raben (pętla) – Logistyczna – Natolin: droga przez Natolin – droga wojewódzka nr 579 (powrót: droga wojewódzka nr 579 – droga do Strefy Przemysłowej – Chlebnia: droga przez Strefę Przemysłową – Logistyczna – Raben (pętla) – Logistyczna) – Tłuste: droga wojewódzka nr 579 – Kłudzienko: droga wojewódzka nr 579 – Radonice: droga wojewódzka nr 579 – Żukówka: Grodziska – Błonie: Grodziska – Kolejowa – PKP Błonie (pętla) – Kolejowa – Grodziska – Harcerska – Piłsudskiego – Legionów – Poniatowskiego – Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska – BŁONIE (CENTRUM SPORTU).

(Niektóre kursy: GRODZISK MAZOWIECKI (ROKICIAŃSKA) – Rokiciańska – Chrzanowska – Matejki – Traugutta – PKP Grodzisk Mazowiecki (Traugutta) (pętla) – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Chrzanów Duży: droga przez Chrzanów Duży – Natolin: droga przez Natolin – Cegielnia (pętla) – droga przez Natolin – Chlebnia: Logistyczna – CHLEBNIA (RABEN).

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Chrzanów Duży: droga przez Chrzanów Duży – Natolin: droga przez Natolin – droga wojewódzka nr 579 (powrót: droga wojewódzka nr 579 – droga do Strefy Przemysłowej – Chlebnia: droga przez Strefę Przemysłową – Logistyczna – Raben (pętla) – Logistyczna – Natolin: droga przez Natolin – Cegielnia (pętla) – droga przez Natolin – Chrzanów Duży: droga przez Chrzanów Duży) – droga przez Natolin (zachodnia) – ... Tłuste: droga wojewódzka nr 579 – droga przez Tłuste – Kłudno: droga przez Kłudno – Kłudno Stare: droga przez Kłudno Stare – Kłudno Nowe: droga przez Kłudno Nowe – KŁUDNO NOWE.)

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – BŁONIE (CENTRUM SPORTU).

(Niektóre kursy: PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA) – Traugutta – Langiewicza – ... – CHLEBNIA (RABEN).

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – KŁUDNO NOWE.))
Przedłużenie trasy skróconych kursów obsługujących Strefę Przemysłową do krańca ROKICIAŃSKA.
15 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
WÓLKA GRODZISKA (ZACHODNIA) – Wspólna – Grodzisk Mazowiecki: Bałtycka – Szwedzka – Okrzei (powrót: Okrzei – Szwedzka – Graniczna – Wólka Grodziska: Zachodnia – WÓLKA GRODZISKA (ZACHODNIA).) – Narutowicza – Świeża – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – PKP Grodzisk Mazowiecki (Traugutta) (pętla) – Traugutta – Matejki – Okulickiego – Kopernika – Orzeszkowej – 3 Maja – Milanówek: Skargi – Dębowa – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa) – Nowowiejska – Łączna – Łączna (pętla) – Łączna – Nowowiejska – Kazimierzowska – MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA).

(Stara trasa: MILANÓWEK (PRZEDSZKOLE KASPEREK) – Brwinowska – Królewska – Grudowska – Zawąska – Graniczna – Grudowska – Herberta – Warszawska – Bliska – Na Skraju – Jedwabna – Bliska (powrót: Bliska – Na Skraju – Jedwabna – Bliska – Warszawska) – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa) – Nowowiejska – ... – MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA).)
Przedłużenie trasy przez Grodzisk Mazowiecki do Wólki Grodziskiej. Przejęcie fragmentu trasy we wschodniej części Milanówka przez linię 17.
16 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Okulickiego – Kopernika – Orzeszkowej – 3 Maja – Teligi – Na Laski – Piaskowa – Okrężna – Królewska – Milanówek: Królewska – Piłsudskiego – Okólna – Grabowa – Dębowa – Brzozowa (powrót: Brzozowa – Dębowa – Piłsudskiego) – Warszawska – Bliska – Na Skraju – Jedwabna – Bliska (powrót: Bliska – Na Skraju – Jedwabna – Bliska – Warszawska) – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Piasta – Zaciszna – Wspólna – Krakowska – Kościuszki – Mickiewicza – Starodęby – Słowackiego – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Gospodarska – Leśny Ślad – Podleśna – Kościuszki – droga do Domu Opieki – Dom Opieki (pętla) – droga do Domu Opieki – Kościuszki – Kwiatowa – Żuków: droga przez Żuków – ŻUKÓW (KOŚCIÓŁ).

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Kwiatowa – Żuków: droga przez Żuków – Adamów: droga przez Adamów – Chrzanów Mały: droga przez Chrzanów Mały – Deserowa (zawrotka) – droga przez Chrzanów Mały – Chrzanowska – Chrzanów Duży: Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA).)
Wycofanie z północnej części Grodziska Mazowieckiego i skierowanie do Żukowa. Przejęcie fragmentu trasy przez nową linię 18.
17 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Okulickiego – Kopernika – Orzeszkowej – 3 Maja – Teligi – Na Laski – Piaskowa – Okrężna – Królewska – Milanówek: Królewska – Staszica – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Grudowska – Zawąska – Graniczna – Grudowska – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – Grodzisk Mazowiecki: Królewska) – Brwinowska – Brwinów: Grodziska – Biskupicka – BRWINÓW (RYNEK).

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Królewska – Milanówek: Królewska – Staszica – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – MILANÓWEK (KRÓLEWSKA) (powrót: MILANÓWEK (KRÓLEWSKA) – Królewska – Grodzisk Mazowiecki: Królewska).)
Przedłużenie trasy do Brwinowa. Przejęcie fragmentu trasy linii 15.
18 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA) – Traugutta – Transportowa – Chrzanowska – Chrzanów Duży: Chrzanowska – Chrzanów Mały: Chrzanowska – droga przez Chrzanów Mały – Milanówek: Ludna – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Gospodarska – Wspólna – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Zaciszna – Wspólna) – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – MILANÓWEK (KRÓLEWSKA) (powrót: MILANÓWEK (KRÓLEWSKA) – Królewska – Staszica – Dębowa – Smoleńskiego). Uruchomienie linii autobusowej łączącej północną część Grodziska Mazowieckiego z Milanówkiem. Przejęcie fragmentu trasy linii 16.
20 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Bałtycka – Spiska – Fabryczna – Żytnia (powrót: Żytnia – Spiska) – Żyrardowska – Kozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Kozerki (pętla) – Orlicz-Dreszera – Chylice: Warszawska – Jaktorów: Warszawska – Żyrardowska – Potockiego – Skokowskiego – Jaktorów-Kolonia: Skokowskiego – Kopiska: Skokowskiego – Baranów: Armii Krajowej – Nowa Pułapina: droga przez Nową Pułapinę – droga do Drybusa – Drybus: droga przez Drybus – Świetlica (pętla) – droga przez Drybus – Nowa Pułapina: droga do Drybusa – droga przez Nową Pułapinę – Kaski: Południowa – Królewska – KASKI (DWÓR).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Baranów: Armii Krajowej – BARANÓW (SZKOŁA).)

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Żyrardowska – ... – KASKI (DWÓR).)
Korekta trasy na terenie Grodziska Mazowieckiego. Skrócenie trasy części kursów do Baranowa.
21 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ŻyrardowskaKozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Marsa – Księżycowa (pętla) – Marsa – Orlicz-Dreszera – Kozerki (pętla) – Orlicz-Dreszera – Jowisza – Władków: Jowisza – WŁADKÓW (PĘTLA).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Żyrardowska (powrót: Żyrardowska – Chełmońskiego – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Żyrardowska – ... – WŁADKÓW (PĘTLA).)
Korekta trasy na terenie Grodziska Mazowieckiego.
25 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Okulickiego – Matejki – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Traugutta – PKP Grodzisk Mazowiecki (Traugutta) (pętla) – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Świeża – Narutowicza – Ziemiańska (część południowa) – Mała – Narutowicza (powrót: Narutowicza – Ziemiańska (część południowa, część północna) – Narutowicza – Mała) – Okrzei – Szwedzka – Graniczna – Zachodnia – Wólka Grodziska: Wspólna (powrót: Wspólna – Grodzisk Mazowiecki: Bałtycka – Szwedzka – Okrzei) – Kozery: Wspólna – Kraśnicza Wola: droga przez Kraśniczą Wolę – Popławska – Kozery Nowe: Popławska – Urocza – Kozery: Urocza – Krajobrazowa – Kozery Nowe: Krajobrazowa – Kozery Nowe (pętla) – Krajobrazowa – Kozery: Krajobrazowa – Urocza – Kozery Nowe: Urocza – Popławska – Kraśnicza Wola: Popławska – droga przez Kraśniczą Wolę – Izdebno Nowe: droga przez Izdebno Nowe – Izdebno Kościelne: Oziębłowskiego – IZDEBNO KOŚCIELNE (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Izdebno Kościelne: Oziębłowskiego – Cegłów: droga przez Cegłów – Boża Wola: Lipowa – Żaby: droga przez Żaby – droga lokalna w kierunku torów kolejowych – droga w kierunku Bożej Woli – droga przy granicy z Bożą Wolą – Boża Wola: Parkowa – 1 Maja – Irysowa – BOŻA WOLA (SZKOŁA) (powrót: BOŻA WOLA (SZKOŁA) – Irysowa – Jaśminowa – Błońska – Sadowa – Lipowa – Cegłów: droga przez Cegłów).)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – IZDEBNO KOŚCIELNE (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Izdebno Kościelne: Oziębłowskiego – Cegłów: droga przez Cegłów – Boża Wola: Lipowa – Sadowa – 1 Maja – Irysowa – BOŻA WOLA (SZKOŁA) (powrót: BOŻA WOLA (SZKOŁA) – Irysowa – Jaśminowa – Błońska – Sadowa).))
Korekta trasy na terenie Bożej Woli.
26 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Okulickiego – Matejki – Traugutta – PKP Grodzisk Mazowiecki (Traugutta) (pętla) – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Szwoleżerów – Traugutta – Transportowa – Chrzanowska – Chrzanów Duży: Chrzanowska – Chrzanów Mały: Chrzanowska – droga przez Chrzanów Mały – Adamów: droga przez Adamów – Żuków: droga przez Żuków – Kłudzienko: droga przez Kłudzienko – Tłuste: droga do Żukowa – droga wojewódzka nr 579 – droga przez Tłuste – Kłudno: droga przez Kłudno – Kłudno Stare: droga przez Kłudno Stare – Kłudno Nowe: droga przez Kłudno Nowe – Karolina: droga przez Karolinę – Cegłów: droga przez Cegłów – Boża Wola: Lipowa – Żaby: droga przez Żaby – Regów: droga przez Regów – Gongolina: droga przez Gongolinę – Kaski: Królewska – KASKI (DWÓR).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gongolina: droga przez Gongolinę – Kaski: Królewska – Kaski (pętla) – Królewska – Południowa – Nowa Pułapina: droga przez Nową Pułapinę – droga do Drybusa – Drybus: droga przez Drybus – droga do Buszyc – Buszyce: droga przez Buszyce (zachodnia, północna, wschodnia) – droga do Nowej Pułapiny – droga do Wyczółek – – Wyczółki: droga przez Wyczółki – Strumiany: droga przez Strumiany – Kaski: Rzeczna – Królewska (powrót: Królewska – Gongolina: droga przez Gongolinę) – KASKI (DWÓR).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Kłudno Nowe: droga przez Kłudno Nowe – KŁUDNO NOWE (PĘTLA).)

(Kursy w soboty, niedziele i święta: PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA) – Traugutta – ... – Żuków: droga przez Żuków – ŻUKÓW (KOŚCIÓŁ).)

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Gongolina: droga przez Gongolinę – Kaski: Królewska – KASKI (DWÓR).

(Niektóre kursy: ... – Kłudno Nowe: droga przez Kłudno Nowe – KŁUDNO NOWE (PĘTLA).))
Wprowadzenie wariantowych przejazdów przez Nową Pułapinę i Drybus. Wprowadzenie kursowania również w soboty, niedziele i święta na skróconej trasie.
29 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Daleka) – Okulickiego – Kopernika – Orzeszkowej – 3 Maja – Teligi – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Lipowa (zawrotka) – Mazowiecka – Owocowa (powrót: Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Jabłoniowa – Urszulin: droga przez Urszulin – Urszulin (pętla) – droga przez Urszulin – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Olszowa – Legionistów (pętla) – Olszowa – Mazowiecka – Marylskiego – KSIĄŻENICE (SZKOŁA).

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Mazowiecka – Marylskiego – Radonie: Źródlana – Motylkowa – RADONIE (powrót: RADONIE – Motylkowa – Widokowa – Źródlana).)
Wycofanie z miejscowości Radonie i skrócenie trasy do Książenic.
30 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa (powrót: Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla) – Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Wyprys – Grodziska – Żabia Wola: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Nowa Bukówka: jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Rumiankowa – Rumianka: Polnych Kwiatów – Owocowa – Skulska – Oddział: Zagrodowa – aleja Lipowa – Słoneczna – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Bieniewiec: Chełmońskiego – Bieniewiec (pętla) – Chełmońskiego – Grzymek: Przy Trasie – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Słubica A: Graniczna – Słubica Dobra: Graniczna – Słoneczna (powrót: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – aleja Lipowa) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – PIEŃKI SŁUBICKIE.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach wieczornych jednokierunkowo: ... – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – PIEŃKI SŁUBICKIE.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godz. 7-11: ... – Nowa Bukówka: jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Rumiankowa (powrót: Rumiankowa – Rumiankowa-Sklep (pętla) – Rumiankowa – jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku) – Rumianka: Polnych Kwiatów – ...)

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-16: ... – Nowa Bukówka: jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Rumiankowa – Rumiankowa-Sklep (pętla) – Rumiankowa (powrót: Rumiankowa – jezdnia lokalna na południe od Trasy Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku) – Rumianka: Polnych Kwiatów – ...))
Likwidacja wariantowych podjazdów do przystanku Rumiankowa-Sklep w Nowej Bukówce. Wprowadzenie jednego wieczornego wariantowego kursu skróconego.
31 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
Kursy w dni powszednie do ok. godz. 12.30: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Mazowieckie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy w dni powszednie po ok. godz. 12.30: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Mazowieckie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannych: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Zaciszna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).) – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Skargi (powrót: Skargi – Dębowa – Smoleńskiego)Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja) – ...

Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo: JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

Kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Mazowieckie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska (powrót: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska) – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).
Zmiana układu kursów wariantowych. Wprowadzenie jednokierunkowych kursów skróconych w relacji Józefina - Grodzisk Mazowiecki. Wprowadzenie wariantowych kursów wydłużonych do Milanówka.
32 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Nadarzyńska – Kady: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Spacerowa (zawrotka) – Marylskiego – Mazowiecka – Marynin: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – Grodziska (pętla) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska (pętla) – Przy Trasie – Żelechowska – Młochów: Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów-Towarzystwo: Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Ojrzanów-Towarzystwo: Tarczyńska – Długa – Kaleń-Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Mszczonowska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Józefina: Mazowiecka – JÓZEFINA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 6.30 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów-Towarzystwo: Tarczyńska – Żelechów: Chełmońskiego – Młochów: Żelechowska – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Żabia Wola: Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: ... – Młochów: Żelechowska – Żelechów: Nad Lasem – Krakowiańska – ŻELECHÓW (POLNA) (powrót: ŻELECHÓW (POLNA) – Krakowiańska – Chełmońskiego – Młochów: Żelechowska).))
Przedłużenie trasy do Józefiny w celu ułatwienia przesiadki do linii 63 zastępującej zlikwidowaną linię 34. Likwidacja skróconych kursów obowiązujących w soboty, niedziele i święta w związku z wprowadzeniem kursowania w te dni linii 33.
33 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Nadarzyńska – Kady: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Spacerowa (zawrotka) – Marylskiego – Mazowiecka – Marynin: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – Grodziska (pętla) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska (pętla) – Przy Trasie – Żelechowska – Młochów: Żelechowska – Żelechów: Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów-Towarzystwo: Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Ojrzanów-Szkoła (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów-Towarzystwo: Tarczyńska – Długa – Kaleń-Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Mszczonowska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Józefina: Mazowiecka – JÓZEFINA (SZKOŁA).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Żabia Wola: Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).)
34 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Dębowa – Szkolna – Mazowiecka – Wycinki Mazowieckie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).)
Przejęcie trasy przez linię 63.
50 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 7.00-18.30)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
Kursy do godz. 12.45 jednokierunkowo: KSIĄŻENICE (SZKOŁA) – Marylskiego – Radonie: Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Żródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Kady: Mazowiecka – Grodzisk Mazowiecki: Nadarzyńska – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Żródlana – Książenice: Marylskiego – Lipowa (zawrotka) – Marylskiego – KSIĄŻENICE (SZKOŁA).

Kursy po godz. 12.45 jednokierunkowo: KSIĄŻENICE (SZKOŁA) – Marylskiego – Radonie: Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Odrano-Wola: Lazurowa – Grodzisk Mazowiecki: Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Nadarzyńska – Kady: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Radonie: Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Lipowa (zawrotka) – Marylskiego – KSIĄŻENICE (SZKOŁA).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Żródlana (powrót: Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla) – Książenice: Marylskiego – KSIĄŻENICE (AGRI-ROL).)
Pzekształcenie w linię okrężną w celu efektywniejszego dowozu uczniów do szkół w Szczęsnem oraz Książenicach oraz wsparcia w godzinach szczytu linii 32 i 33 na odcinku Grodzisk Mazowiecki - Książenice.
51 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 7-17)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Główna – Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Krańcowa – Ślaskiego – Osiedlowa – Główna (powrót: Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska) – Warszawska – Przy Trasie – Wiśniowa – Wiśniowa (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia południowa) – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Przy Trasie (jezdnia północna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia północna) – Nadrzeczna – Władysławów: Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (jezdnia północna) – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Żelechowska – Przy Trasie (jezdnia południowa) – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).

(Stara trasa: JÓZEFINA (SZKOŁA) – ... – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (jezdnia północna) – Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).)
Korekta trasy na terenie Siestrzeni.
54 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 6.30-16.30)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
BARANÓW (SZKOŁA) – Armii Krajowej – Nowa Pułapina: droga przez Nową Pułapinę – droga do Drybusa – Drybus: droga przez Drybus – Świetlica (pętla) – droga przez Drybus – Nowa Pułapina: droga do Drybusa – droga przez Nową Pułapinę – Baranów: Armii Krajowej – Piękna – Holendry Baranowskie: droga przez Holendry Baranowskie – droga lokalna – Budy Zosine: Kaska – Armii Krajowej – Jaktorów-Kolonia: Armii Krajowej – Skokowskiego – Kopiska: Skokowskiego – Baranów: Armii Krajowej – BARANÓW (SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie linii autobusowej łączącej szkołę podstawową w Baranowie z okolicznymi miejscowościami.
63 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
WARSZAWA (P+R AL. KRAKOWSKA) – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sękocin Stary: Mszczonowska – Wolica: Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Żabia Wola: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Przejazdowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Józefina: Mazowiecka – Wycinki Mazowieckie: Mazowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Szkolna – Dębowa – Mazowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Odrano-Wola: Osowiecka – Grodzisk Mazowiecki: Montwiłła – aleja Mokronoskich – Daleka – Sadowa – Wólczyńska – Cicha – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła).

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).)

(Stara trasa: WARSZAWA (P+R AL. KRAKOWSKA) – ... – Józefina: Mazowiecka – Przy Trasie (jezdnia północna) – JÓZEFINA (WIADUKT).)
Połączenie z linią 34 i przedłużenie trasy do Grodziska Mazowieckiego. Wprowadzenie wariantowych kursów skróconych oraz czterech porannych skróconych kursów pospiesznych.
linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach porannego szczytu)
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
WARSZAWA (P+R AL. KRAKOWSKA) – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sękocin Stary: Mszczonowska – Wolica: Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Żabia Wola: Przy Trasie (jezdnia południowa) – Przejazdowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Józefina: Mazowiecka – JÓZEFINA (SZKOŁA).
Przystanki: P+R AL. KRAKOWSKA, RASZYN (MŁYN), JANKI (PL. SZWEDZKI), SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA) (→P+R AL. KRAKOWSKA), ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY), ŻABIA WOLA (ŻŁOBEK), HUTA ŻABIOWOLSKA, JÓZEFINA (SZKOŁA).
MPP linia autobusowa specjalna (przyspieszona) Kurs o godz. 8.30 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→ESPERANTO), PARK TRAUGUTTA (→ESPERANTO), NISKA (→ESPERANTO), ESPERANTO.

Kurs o godz. 9.05 jednokierunkowo: ESPERANTO – Anielewicza – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: ESPERANTO, SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 10.20 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), SAMOCHODOWA (→DW. WSCHODNI), DW. ZACHODNI (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), DW. GDAŃSKI (→DW. WSCHODNI), MURANOWSKA (→DW. WSCHODNI), KAPITULNA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: Kurs o godz. 9.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→ESPERANTO), PARK TRAUGUTTA (→ESPERANTO), NISKA (→ESPERANTO), ESPERANTO.

Kurs o godz. 9.40 jednokierunkowo: ESPERANTO – Anielewicza – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: ESPERANTO, SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 11.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PARK TRAUGUTTA (→DW. WSCHODNI), NISKA (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), KAPITULNA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 12.40 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), SAMOCHODOWA (→DW. WSCHODNI), DW. ZACHODNI (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 17.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – PORAJÓW.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→PORAJÓW), DW. ZACHODNI (→PORAJÓW), DW. CENTRALNY (→PORAJÓW), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PORAJÓW), METRO RATUSZ-ARSENAŁ (→PORAJÓW), KUPIECKA (→PORAJÓW), PKP ŻERAŃ (→PORAJÓW), PORAJÓW.)
Kolejna zmiana rozkładu jazdy na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Zawieszenie funkcjonowania kursów popołudniowych.
2023.01.02. 106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(W soboty, niedziele i święta: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Ponowne zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) tylko w dni świąteczne.
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Hoene-Wrońskiego – Górnośląska – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Brokla – Szpitalna – Bracka – Krucza (powrót: Krucza – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy) – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
Skierowanie także i w drugim kierunku na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy parkingu podziemnego pod pl. Powstańców Warszawy i utrudnieniami w przejeździe ul. Jasną i Brokla.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
Ponowne zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) tylko w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W soboty, niedziele i święta: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W soboty, niedziele i święta: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Boya – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W soboty, niedziele i święta: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy ŚwiatŚwiętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NOWODWORY – ... – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej – ...)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska) – Emilii Plater – EMILII PLATER.).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→EMILII PLATER), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→EMILII PLATER), ZACHĘTA (NŻ) (→EMILII PLATER), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→NOWODWORY), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
B1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720Milęcin – Milęcin (pętla) – MilęcinKotowiceFalęcin: Ziołowa – Grudów: Ziołowa – Brwinów: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – Rokitno-Majątek (pętla) – droga nr 720 – Czubin: droga nr 720 – Milęcin – ... – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Grudów: Ziołowa – Falęcin: Ziołowa – KotowiceMilęcin – Milęcin (pętla) – MilęcinCzubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – Rokitno-Majątek (pętla) – droga nr 720 – Czubin: droga nr 720 – Biskupice: Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK).))
Wycofanie z podjazdów do pętli Rokitno-Majątek. Likwidacja porannego kursu wariantowego.
B2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka (powrót: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek) – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – RokitnoŁąkiBłonie: Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska – Kolejowa – PKP BŁONIE.

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – ... – PKP BŁONIE.)
Wprowadzenie podjazdów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie.
B3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego) – GrudówFalęcinKotowiceMilęcinŁąkiBłonie: Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska – Kolejowa – PKP BŁONIE.

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – MilęcinŁąkiBłonie: Poniatowskiego – Nowakowskiego – Piłsudskiego – ... – PKP BŁONIE.)
Korekta trasy na terenie Błonia oraz Łąk.
B4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Koszajec: Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – Żbikowska – Przejazdowa – Promyka – Moszna Wieś: Promyka – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Krosna-Wieś: Słoneczna – Józefowska – Długa – Biskupice: Długa – Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela:Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Krosna-Wieś: Józefowska – Długa – ... – BRWINÓW (RYNEK).)
Korekta trasy ze względu na urządzenie drogi w ul. Słonecznej w Mosznie i drogi w ul. Józefowskiej w Krośnie.
B6 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Solidarności – Wolności – Wolności (zawrotka) – Wolności – Młodości – Pruszków: Akacjowa – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.)
Podział na linie: B6A (w relacji Brwinów - Parzniew) oraz B6B (w relacji Parzniew - Pruszków). Podział związany był ze sposobem finansowania linii - wariant B6A dofinansowany był z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. W rzeczywistości autobusy oznaczone były jako B6 i kursowały na pełnej trasie.
B6A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Solidarności – Wolności – PARZNIEW.
B6B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
PARZNIEW – Wolności – Młodości – Pruszków: Akacjowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
B7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Wilsona – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Piaseckiego – Zespół Szkół (zawrotka) – Piaseckiego – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Warszawska – Mszczonowska – Graniczna – P+R Nadarzyn (pętla) – Graniczna – Mszczonowska – Warszawska – Krótka – plac Poniatowskiego – Warszawska – Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE). Wprowadzenie osobnego oznaczenia B7A dla kursów sobotnich. Zmiana formalna - w rzeczywistości autobusy kursowały w dalszym ciągu z oznaczeniem B7.
B7A linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty w godz. 9-13)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Wilsona – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Piaseckiego – Zespół Szkół (zawrotka) – Piaseckiego – Natalińska – WKD OTRĘBUSY.
B8 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: Kursy do godz. 15.00: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Podkowa Leśna: Brwinowska – Miejska – Główna – Lotnicza – Jana Pawła II – Żółwin: Kasztanowa – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska (zawrotka) – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Szkolna – Graniczna – Słoneczna – Nadarzyńska – Kasztanowa – Podkowa Leśna: Jana Pawła II – Lotnicza – Główna – Miejska – Brwinowska – Brwinów: Sportowa – Grodziska – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

Kursy po godz. 15.00: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Podkowa Leśna: Brwinowska – Miejska – Główna – Lotnicza – Jana Pawła II – Żółwin: Kasztanowa – Nadarzyńska – Słoneczna – Graniczna – Szkolna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska (zawrotka) – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Kasztanowa – Podkowa Leśna: Jana Pawła II – Lotnicza – Główna – Miejska – Brwinowska – Brwinów: Sportowa – Grodziska – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.])
Podział na linie: B8A (w relacji Brwinów Rynek - Brwinów Leśna), B8B (w relacji Brwinów - Żółwin) oraz B6C (w relacji Żółwin - Owczarnia - Żółwin). Podział związany był ze sposobem finansowania linii - wariant B8A traktowany był jako komunikacja miejska, wariant B8B jako linia zlecona i finansowana przez gminy, zaś wariant B8C dofinansowany był z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. W rzeczywistości autobusy oznaczone były jako B8 i kursowały na pełnej trasie.
B8A linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – BRWINÓW (LEŚNA).
B8B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (LEŚNA) – Sportowa – Sportowa – Podkowa Leśna: Brwinowska – Miejska – Główna – Lotnicza – Jana Pawła II – Żółwin: Kasztanowa – ŻÓŁWIN (ZARYBIE).
B8C linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
Kursy do godz. 15.00: ŻÓŁWIN (ZARYBIE) – Kasztanowa – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – WKD Kazimierówka (zawrotka) – Kazimierzowska – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Szkolna – Graniczna – Słoneczna – Południowa – Młochowska (zawrotka) – Południowa – Słoneczna – Nadarzyńska – Leśna – Młochowska (zawrotka) – Leśna – Nadarzyńska – Kasztanowa – ŻÓŁWIN (ZARYBIE). [Linia jednokierunkowa.]

Kursy po godz. 15.00: ŻÓŁWIN (ZARYBIE) – Kasztanowa – Nadarzyńska – Leśna – Młochowska (zawrotka) – Leśna – Nadarzyńska – Słoneczna – Południowa – Młochowska (zawrotka) – Południowa – Słoneczna – Graniczna – Szkolna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – WKD Kazimierówka (zawrotka) – Kazimierzowska – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Kasztanowa – ŻÓŁWIN (ZARYBIE). [Linia jednokierunkowa.]
B9 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 6-17)
(komunikacja gminy Brwinów)
ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK) – Szkolna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – WKD Kazimierówka (zawrotka) – Kazimierzowska – Książenicka – Sadowa (zawrotka) – Książenicka – Kazimierzowska – Żółwińska – Władysława Łokietka – Anny Jagiellonki (zawrotka) – Władysława Łokietka – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Szkolna – Graniczna – Słoneczna – Południowa – Młochowska (zawrotka) – Południowa – Słoneczna – Nadarzyńska – Leśna – Młochowska (zawrotka) – Leśna – Nadarzyńska – Szkolna – ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK) – Szkolna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – Książenicka – Sadowa (zawrotka) – Książenicka – Kazimierzowska – Żółwińska – Władysława Łokietka – ... – ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK). [Linia jednokierunkowa.])
Wprowadzenie podjazdów do przystanku WKD KAZIMIERÓWKA.
B10 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Brwinów)
MOSZNA WIEŚ (PARK LOGISTYCZNY) – Millennium – Powstańców Warszawy – Promyka – Moszna I (zawrotka) – Promyka – Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: św. Tomasza – św. Jerzego – Formika (pętla) – św. Jerzego – św. Tomasza – Pruszków: Przejazdowa – Promyka – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Millennium – MOSZNA WIEŚ (PARK LOGISTYCZNY).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Waryńskiego – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: św. Tomasza – św. Jerzego – Formika (pętla) – św. Jerzego – św. Tomasza – Pruszków: Przejazdowa – Promyka (powrót: Promyka – Waryńskiego) – Moszna Wieś: Promyka – ... – MOSZNA WIEŚ (PARK LOGISTYCZNY).)

(Stara trasa: MOSZNA WIEŚ (PARK LOGISTYCZNY) – Millennium – Powstańców Warszawy – Promyka – Moszna I (zawrotka) – Promyka – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Millennum) – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – ... – Pruszków: Przejazdowa – Promyka – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Millennium – MOSZNA WIEŚ (PARK LOGISTYCZNY).)
Wprowadzenie w obu kierunkach podjazdów do przystanku MOSZNA I.
B11 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – WKD Otrębusy (zawrotka) – Natalińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska – Otrębusy: Warszawska) – KANIE (HELENÓWEK).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – ... – KANIE (HELENÓWEK).)
Wprowadzenie podjazdów do przystanku WKD OTRĘBUSY.
8P linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie i soboty)
(komunikacja powiatu legionowskiego)
PKP LEGIONOWO (SZWAJCARSKA) – Szwajcarska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów (powrót: aleja Legionów – Szwajcarska – PKP LEGIONOWO (SZWAJCARSKA).) – Cynkowa – Suwalna (powrót: Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Szarych Szeregów – Starostwo Powiatowe (pętla) – Szarych Szeregów – Łajski: Suwalna – Nowodworska – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Komornica: Wspólna – Poddębie: Wspólna – Nasielska – Komornica: Nasielska – most nad Narwią – Dębe: most nad Narwią – droga nr 632 – Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Zegrze: Zegrzyńska – Warszawska – Groszkowskiego – Juzistek – ZEGRZE (OSIEDLE) (powrót: ZEGRZE (OSIEDLE) – Juzistek – Warszawska).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO (SZWAJCARSKA) – ... – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – ... – ZEGRZE (OSIEDLE).)
Korekta trasy na terenie Łajsk.
9P linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu legionowskiego)
LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE) – Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna (powrót: Suwalna – Szarych Szeregów) – Cynkowa – aleja Róż – Kolejowa – Chotomów: Kolejowa – Kordeckiego – Partyzantów – Jabłonna: Chotomowska – Modlińska – Zegrzyńska – Akademijna – Politechniczna – Przylesie – Marmurowa – Dereniowa – Brzozowa – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Jaśminowa – Mazowiecka – Golfowa – Modlińska – Malwowa – Mazowiecka – Skierdy: Nadwiślańska – Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Klonowa – Góra: Warszawska – Poprzeczna – Janówek Drugi: Kwiatowa – Żwirowa – Trzciany: Żwirowa – Granitowa – TRZCIANY (WYDMOWA).

(Stara trasa: LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE) – ... – Rajszew: Modlińska – Golfowa – Mazowiecka – Skierdy: Nadwiślańska – Modlińska – Sołecka – Trzciany: Żwirowa – Granitowa – TRZCIANY (WYDMOWA).)
Skierowanie przez Janówek Drugi oraz osiedle Nadzorcówka w Rajszewie.
10P linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu legionowskiego)
PKP NIEPORĘT – Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Kościelna – Akacjowa – Wola Aleksandra: Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Michałów-Reginów: Wolska – Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Łajski: Suwalna – Nowodworska – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Stara trasa: PKP NIEPORĘT – ... – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)
Wprowadzenie podjazdów do Starostwa Powiatowego oraz pętli OS. MŁODYCH w Legionowie.
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie przez cały dzień oraz w soboty w godz. 7.00 - 14.45)
(komunikacja miasta Piastów)
PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Ogińskiego – Bohaterów Wolności – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Grunwaldzka – Leśmiana – Tuwima – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Harcerska – Ujejskiego – Dworcowa – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – aleja Krakowska – Błońska – Wrzosowa – Północna – Orła Białego – Warszawska – Warszawa: Warszawska – Henryka Brodatego (zawrotka) – Warszawska – Piastów: Warszawska – Bohaterów Wolności – aleja Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – ... – Orła Białego – Warszawska – Bohaterów Wolności – ... – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO).)
Wprowadzenie podjazdów do przystanku LELEWELA w celu usprawnienia dojazdu do centrum handlowego.
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leoncin)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA-KAUFLAND) – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Piłsudskiego – Kazuń Nowy: most Piłsudskiego – Warszawska – droga nr 579 – Kościelna – Kazuń-Bielany: Kościelna – Długa – Kazuń Polski: Długa – Leśna – droga nr 579 – droga nr 899 – droga nr 575 – Stare Grochale: droga nr 575 – Nowe Grochale: droga nr 575 – droga lokalna do Rybitwa – droga lokalna – Głusk: droga przez wieś – Stanisławów: droga przez wieś – Wincentówek: droga przez wieś – Leoncin: Partyzantów – Michałów: droga lokalna – Gniewniewice Folwarczne: droga lokalna – droga nr 575 – Wilków Polski: droga nr 575 – Ośniki: droga nr 575 – Secyminek: droga nr 575 – Secymin Polski: droga nr 575 – Nowiny: droga nr 575 – NOWINY (powrót: NOWINY – droga przez wieś – Krubiczew: droga przez wieś – Stare Polesie: droga przez wieś – Nowy Wilków: droga przez wieś – Leoncin: Partyzantów).

(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA-KAUFLAND) – ... – NOWINY.

(Jeden kurs ok. godz. 6.30 jednokierunkowo: MICHAŁÓW – droga lokalna – Gniewniewice Folwarczne: droga lokalna – ...))
Likwidacja wariantowego kursu skróconego.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leoncin)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA-KAUFLAND) – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Piłsudskiego – Kazuń Nowy: most Piłsudskiego – Warszawska – Dębina: Warszawska – Czosnów: Warszawska – ulica bez nazwy – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Prosta – Augustówek: Prosta – Jesionka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Sowia Wola: Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: Kampinoska – droga do Dąbrówki – Dąbrówka: droga przez wieś – Stara Dąbrowa: droga przez wieś – Górki: droga do Dąbrówki – droga przez wieś – GÓRKI (SZKOŁA).

(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA-KAUFLAND) – ... – GÓRKI (SZKOŁA).

(Jeden kurs ok. godz. 13.30 jednokierunkowo: SOWIA WOLA (SZKOŁA) – Szkolna – ...))
Likwidacja wariantowego kursu skróconego.
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leoncin)
GŁUSK (SZKOŁA) – droga przez wieś – Stanisławów: droga przez wieś – Wincentówek: droga przez wieś – Leoncin: Partyzantów – Nowy Wilków: droga przez wieś – Stare Polesie: droga przez wieś – Krubiczew: droga przez wieś – Nowiny: droga przez wieś – Nowiny (pętla) – droga przez wieś – Krubiczew: droga przez wieś – Stare Polesie: droga przez wieś – Nowy Wilków: droga przez wieś – Droga Wilkowska – Górki: Droga Wilkowska – droga przez wieś – droga do Zamościa – Zamość: droga przez wieś – Zamość (pętla) – droga przez wieś – Górki: droga do Zamościa – droga przez wieś – droga do Starej Dąbrowy – Stara Dąbrowa: droga przez wieś – STARA DĄBROWA (ZHP). Uruchomienie przez gminę Leoncin linii autobusowej łączącej Leoncin z okolicznymi miejscowościami.
1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu wołomińskiego)
CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Lipowa – Marecka (zawrotka) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Zagańczyka) – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa) – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Wiśniowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Zagościniec: 100-lecia). Uruchomienie przez powiat wołomiński bezpłatnej linii autobusowej łączącej Wołomin z Markami i z Lipinkami.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu wołomińskiego)
RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Dybów-Kolonia: Korczaka – Wiktorów: Radzymińska – Stary Kraszew: Radzymińska – Szkolna – Nowy Kraszew: Jana Pawła II – Dobczyn: Mazowiecka – Wiśniowa – Pasek: Prymasa Tysiąclecia – zawrotka na wysokości posesji nr 44 – Prymasa Tysiąclecia – Dobczyn: Wiśniowa – Mazowiecka – Nowy Kraszew: Jana Pawła II – Stary Kraszew: Szkolna – Świętojańska – Rasztów: Norwida – Akacjowa – Michałów: Grzybowa – Klembowska – Klembów: Żymirskiego – Ostrówek: Żymirskiego – Kolejowa – Wołomińska – Lipka: Wołomińska – Jadowska – Tuł: Religi – Karolew: Jutrzenki – Szczepanek: droga przez wieś – Międzypole: droga przez wieś – Międzyleś: droga przez wieś – Dąbrowica: droga przez wieś – Cygów: droga przez wieś – Szkolna – Poświętne: Szkolna – Krótka – Jana Pawła II – Szkolna – POŚWIĘTNE (powrót: POŚWIĘTNE – Szkolna – Cygów: Szkolna).

(Stara trasa: RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ) – ... – Międzyleś: droga przez wieś – MIĘDZYLEŚ (SKLEP).)
Przedłużenie trasy do miejscowości Poświętne wraz z rozszerzeniem zakresu kursowania na cały dzień. Wprowadzenie oznaczenia numerowego. Przekształcenie w linię bezpłatną.
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu wołomińskiego)
RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Polskiej Organizacji Wojskowej – Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – Zwierzyniec: Wyszyńskiego – Wyszyńskiego (północna jezdnia lokalna trasy S8) – Emilianów: Wyszyńskiego (północna jezdnia lokalna trasy S8) – wiadukt nad trasą S8 – Wyszyńskiego (południowa jezdnia lokalna trasy S8) – Leśna – Wola Rasztowska: Warszawska – Roszczep: Bitwy Warszawskiej – Marecka – Krusze: Marecka – Kryształowa – Generalska – Marecka – Kozły: droga nr 636 – Wólka Kozłowska: droga nr 636 – droga nr 634 – Konary: droga nr 634 – Moczydło: droga nr 634 – Tłuszcz: Sieroszewskiego – Radzymińska – Batorego – Warszawska – PKP TŁUSZCZ. Uruchomienie przez powiat wołomiński bezpłatnej linii autobusowej łączącej Radzymin z Tłuszczem.
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu wołomińskiego)
PKP TŁUSZCZ – Warszawska – Batorego – Jasienica: Wołomińska – Centralna – Szkolna (pętla) – Centralna – Wołomińska – Słoneczna – Nowowiejska – Miąse: Nowowiejska – Wyszyńskiego – Napoleońska – Ostrowska – Stasinów: droga przez wieś – Franciszków: droga przez wieś – Jaźwie: Urcusa – Powstańców Styczniowych – Borucza: droga przez wieś – Kąty-Wielgi: droga przez wieś – Kąty-Miąski: droga przez wieś – droga nr 50 – Kąty Czernickie: droga nr 50 – Księżyki: droga nr 50 – Strachówka: Łochowska – Spółdzielcza – Norwida – STRACHÓWKA (PODLASKA).

(Stara trasa: PKP TŁUSZCZ – ... – Kąty-Miąski: droga przez wieś – KĄTY-MIĄSKI.)
Przedłużenie trasy do Strachówki wraz z rozszerzeniem zakresu kursowania na cały dzień. Wprowadzenie oznaczenia numerowego. Przekształcenie w linię bezpłatną.
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu wołomińskiego)
PKP TŁUSZCZ – Warszawska – Szkolna – Kościelna – Długa – Racławicka – Pólko: Perłowa – Dzięcioły: Szafirowa – Stryjki: droga przez wieś – Ołdaki: droga przez wieś – Kury droga przez wieś – Białki: droga przez wieś – Krawcowizna: droga przez wieś (zachodnia) – droga przez wieś (północna) – Równe: Floriańska – Księżyki: droga nr 50 – Strachówka: Łochowska – Spółdzielcza – Norwida – Jana Pawła II – Łochowska – Jadwisin: droga nr 50 – droga przez wieś – Borki: droga przez wieś – Wójty: droga przez wieś – Jadów: Jana Pawła II – Wiśniewskiego – Kościuszki – Nowy Jadów: droga do wsi – Letnisko Nowy Jadów: Twarda – Urle: Wspólna – 11 Listopada – Poniatowskiego – Iły: Ułańska – Strachów: Bitwy Warszawskiej 1920 roku – STRACHÓW.

(Stara trasa: KOZŁY – droga nr 636 – Wólka Kozłowska: droga nr 636 – droga nr 634 – Konary: droga nr 634 – Moczydło: droga nr 634 – Tłuszcz: Sieroszewskiego – Radzymińska – wiadukt nad torami kolejowymi – Batorego – Warszawska – PKP Tłuszcz (pętla) – Warszawska – Szkolna – ... – STRACHÓW.)
Skrócenie trasy do Tłuszcza wraz z rozszerzeniem zakresu kursowania na cały dzień. Wprowadzenie oznaczenia numerowego. Przekształcenie w linię bezpłatną.
M1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego (powrót: Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). Uruchomienie przez Urząd Miasta w Otwocku bezpłatnej komunikacji miejskiej ułatwiającej mieszkańcom Otwocka dojazd do centrum miasta i dworca kolejowego. Zastąpienie wycofywanych komercyjnych linii prywatnych firmy "Mini-Bus". W soboty, niedziele i święta funkcjonowała linia będąca połączeniem tras kursujących w dni powszednie linii M1 i M2 wynikającym z obsługi jednym autobusem.
M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa (powrót: Majowa – Jana Pawła II – Warszawska – Stylowa (pętla) – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – MLĄDZ.
M1+M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (DANUTY) – Danuty – Generalska – Kuklińskiego – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa – Mlądz (pętla) – Majowa – Jana Pawła II – Warszawska – Stylowa (pętla) – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). [Linia jednokierunkowa.]
C13 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 7.30 - 12.00)
(komunikacja gminy Celestynów)
PKP CELESTYNÓW – św. Kazimierza – Jankowskiego – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – CELESTYNÓW (JEDNOSTKA WOJSKOWA). Zmiana rozkładu jazdy.
161 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Grójec)
GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Sienkiewicza – Graniczna – Norwida – aleja Niepodległości – Kochanowskiego – Walecznych – Miła – Lewiczyńska – Drogowców – Orzechowa – Brzozowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Skargi – Poświętne – Bankowa – Zdrojowa – Olimpijska – Laskowa – Bankowa (powrót: Bankowa – Zdrojowa – Olimpijska – Laskowa – Bankowa) – Poświętne – Skargi – Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Wojska Polskiego – Straż Graniczna (pętla) – Wojska Polskiego – Grójecka – LESZNOWOLA. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Grójec z Lesznowolą. Obsługa: PKS Grójec.
500 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 7.10 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Grójecka – Komornicka – Józefowice: Piaseczyńska – Komorniki: Piaseczyńska – Ruda: Piaseczyńska – Prace Małe: Piaseczyńska – Prace Duże: Piaseczyńska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Tarczyńska – Mostowa – Główna – Gładków: Górna – Prace Małe: Górna – Południowa – Gąski: Południowa – Górna – Komorniki: Warszawska – Jeziorzany: Ogrodowa – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Komornicka – Grójecka – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – TARCZYN (SZARYCH SZEREGÓW-SZKOŁA).

Jeden kurs ok. godz. 14.20 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Grójecka – Komornicka – Józefowice: Piaseczyńska – Komorniki: Piaseczyńska – Ruda: Piaseczyńska – Prace Małe: Piaseczyńska – Prace Duże: Piaseczyńska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Tarczyńska – Mostowa – Główna – Gładków: Górna – Prace Małe: Górna – Południowa – Gąski: Południowa – Górna – Komorniki: Warszawska – Jeziorzany: Ogrodowa – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Komornicka – Grójecka – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
Uruchomienie przez Urząd Miasta i Gminy w Tarczynie pięciu linii autobusowych o charakterze szkolnym i dofinansowywanych ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
501 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 13.30 jednokierunkowo: TARCZYN (SZARYCH SZEREGÓW-SZKOŁA) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Błońska – Janówek: Słoneczna – Modrzewiowa – Przypki: Leśna – Spadzista – Nosy: Słoneczna – Suchodół: Krótka – 3 Maja – Słoneczna – Jeżewice: Słoneczna – Suchostruga: Szkolna – Suchostruga (pętla) – Szkolna – 3 Maja – Many: Tarczyńska – Wólka Jeżewska: Tarczyńska – Wólka Jeżewska (pętla) – Tarczyńska – Many: Tarczyńska – Suchostruga: 3 Maja – Jeżewice: Słoneczna – Suchodół: Słoneczna – Marianka: 1 Maja – Tarczyn: 1 Maja – Grójecka – Rynek – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).

Jeden kurs ok. godz. 14.20 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Błońska – Janówek: Słoneczna – Modrzewiowa – Przypki: Leśna – Księżak: Katowicka – Księżak (pętla) – Katowicka – Przypki: Leśna – Spadzista – Nosy: Słoneczna – Suchodół: Krótka – 3 Maja – Słoneczna – Jeżewice: Słoneczna – Suchostruga: Szkolna – Suchostruga (pętla) – Szkolna – 3 Maja – Many: Tarczyńska – Wólka Jeżewska: Tarczyńska – Wólka Jeżewska (pętla) – Tarczyńska – Many: Tarczyńska – Suchostruga: 3 Maja – Jeżewice: Słoneczna – Suchodół: Słoneczna – Marianka: 1 Maja – Tarczyn: 1 Maja – Grójecka – Rynek – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
502 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 6.40 jednokierunkowo: TARCZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Krakowska – Grzędy: aleja Krakowska – Brzozowa – Wola Przypkowska: Piękna – Przypki: Warszawska – Północna – Wola Przypkowska: Długa – Brzozowa – aleja Krakowska – Grzędy: aleja Krakowska – Słoneczna – Kotorydz: Warszawska – Tarczyńska – Józefowice: Tarczyńska – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
503 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Dwa kursy ok. godz. 12.40 i 16.00 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Grójecka – Komornicka – Józefowice: Piaseczyńska – Komorniki: Piaseczyńska – rondo (zawrotka) – Piaseczyńska – Józefowice: Piaseczyńska – aleja Krakowska – Tarczyńska – Kotorydz: Tarczyńska – Warszawska – Grzędy: Słoneczna – Brzozowa – Wola Przypkowska: Piękna – Przypki: Warszawska – Północna – Wola Przypkowska: Długa – Długa (pętla) – Długa – Przypki: Północna – Warszawska – Tarczyńska – Janówek: Słoneczna – Tarczyn: Błońska – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
504 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 7.00 jednokierunkowo: TARCZYN (SZARYCH SZEREGÓW-SZKOŁA) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Błońska – Janówek: Słoneczna – Modrzewiowa – Przypki: Leśna – Spadzista – Nosy: Słoneczna – Suchodół: Krótka – 3 Maja – Słoneczna – Suchostruga: 3 Maja – Many: Tarczyńska – Wólka Jeżewska: Tarczyńska – Wólka Jeżewska (pętla) – Tarczyńska – Many: Tarczyńska – Suchostruga: 3 Maja – Szkolna – Suchostruga (pętla) – Szkolna – Jeżewice: Słoneczna – Suchodół: Słoneczna – Marianka: 1 Maja – Tarczyn: 1 Maja – Grójecka – Rynek – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Radziejowice)
Jeden kurs ok. godz. 15.10 jednokierunkowo: KORYTÓW A (SZKOŁA) – Szkolna – Korytów: Główna – Leśna – Podlasie: Główna – PODLASIE (KWIATOWA).

(Stara trasa: KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA (SZKOŁA) – Norweska – droga do Bud Józefowskich – Budy Józefowskie: droga przez wieś – Stare Budy Józefowskie: Leśna – Nowe Budy: Tęczowa – Radziejowice: Ossolińskich – Chełmońskiego – Kubickiego – Kubickiego (pętla) – Kubickiego – Główna – Tartak Brzózki: Wiejska – Mszczonowska – Słabomierz: Mszczonowska – Budy Mszczonowskie: Mszczonowska – Limonki – Limonki (pętla) – Limonki – Mszczonowska – Słabomierz: Prosta – SŁABOMIERZ (WIADUKT).)
Reorganizacja komunikacji gminnej organizowanej przez Urząd Gminy w Radziejowicach. Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym łączącej Korytów z Podlasiem. Dawna trasa realizowana jako linia 2. Linia dofinansowana z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.00)
(komunikacja gminy Radziejowice)
KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA (SZKOŁA) – Norweska – droga do Bud Józefowskich – Budy Józefowskie: droga przez wieś – Stare Budy Józefowskie: Leśna – Nowe Budy: Tęczowa – Radziejowice: Ossolińskich – Chełmońskiego – Kubickiego – Kubickiego (pętla) – Kubickiego – Główna – Tartak Brzózki: Wiejska – Mszczonowska – Słabomierz: Mszczonowska – Budy Mszczonowskie: Mszczonowska – Limonki – Limonki (pętla) – Limonki – Mszczonowska – Słabomierz: Prosta – SŁABOMIERZ (WIADUKT).

(Stara trasa: RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO) – Kubickiego – Główna – Sienkiewicza – Radziejowice-Parcel: aleja Lipowa – Akacjowa – Długa – Zboiska: Akacjowa – droga przez wieś – Kamionka: Rzeczna – Główna – Alternatywy – Słoneczna – Krze Duże: droga przez wieś – Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku (południowa jezdnia lokalna) – Słubica A: Graniczna – Grzymek: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Przy Trasie – Krze Duże: droga przez wieś – tunel pod Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku (południowa jezdnia lokalna) – Słoneczna – Kubickiego – RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO). [Linia jednokierunkowa.])
Reorganizacja komunikacji gminnej organizowanej przez Urząd Gminy w Radziejowicach. Zmiana oznaczenia linii 1. Dawna trasa realizowana jako linia 3. Linia dofinansowana z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.00)
(komunikacja gminy Radziejowice)
RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO) – Kubickiego – Główna – Sienkiewicza – Radziejowice-Parcel: aleja Lipowa – Akacjowa – Długa – Zboiska: Akacjowa – droga przez wieś – Kamionka: Rzeczna – Główna – Alternatywy – Słoneczna – Krze Duże: droga przez wieś – Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku (południowa jezdnia lokalna) – Słubica A: Graniczna – Grzymek: wiadukt nad Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Przy Trasie – Krze Duże: droga przez wieś – tunel pod Trasą Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku (południowa jezdnia lokalna) – Słoneczna – Kubickiego – RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO) – Kubickiego – Chełmońskiego (zawrotka) – Kubickiego – Ogarów Polskich – Krze Duże: Ogarów Polskich – Przedpełskiego – Adamów-Parcel: Łęgowa – Parcela – Podgórna – Adamów-Wieś: Podgórna – Brzozokalska – Klonowa (pętla) – Brzozokalska – Kuklówka Radziejowicka: Biniszewicze – Norweska – Kuklówka Zarzeczna: Grodziska – Chełmońskiego – KUKLÓWKA ZARZECZNA (BABIE LATO).)
Reorganizacja komunikacji gminnej organizowanej przez Urząd Gminy w Radziejowicach. Zmiana oznaczenia linii 2. Dawna trasa realizowana jako linia 4. Linia dofinansowana z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
(komunikacja gminy Radziejowice)
RADZIEJOWICE (KUBICKIEGO) – Kubickiego – Chełmońskiego (zawrotka) – Kubickiego – Ogarów Polskich – Krze Duże: Ogarów Polskich – Przedpełskiego – Adamów-Parcel: Łęgowa – Parcela – Podgórna – Adamów-Wieś: Podgórna – Brzozokalska – Klonowa (pętla) – Brzozokalska – Kuklówka Radziejowicka: Biniszewicze – Norweska – Kuklówka Zarzeczna: Grodziska – Chełmońskiego – KUKLÓWKA ZARZECZNA (BABIE LATO).

(Stara trasa: KORYTÓW (POLNA) – Główna – Korytów A: Szkolna – Żyrardów: Mickiewicza – Korytów A: Dębowa – Świerkowa – Chroboty: Pogodna – Działki: droga lokalna – Berenard: Turystyczna – Bednarska – Zazdrość: Słoneczna – Zacisze – Pieńki-Towarzystwo: droga przez wieś – Krótka – droga lokalna – Korytów A: Dębowa – Żyrardów: Mickiewicza – Korytów A: Szkolna – Korytów: Główna – KORYTÓW (POLNA). [Linia jednokierunkowa.])
Reorganizacja komunikacji gminnej organizowanej przez Urząd Gminy w Radziejowicach. Zmiana oznaczenia linii 3. Dawna trasa realizowana jako linia 5. Linia dofinansowana z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.00)
(komunikacja gminy Radziejowice)
KORYTÓW (POLNA) – Główna – Korytów A: Szkolna – Żyrardów: Mickiewicza – Korytów A: Dębowa – Świerkowa – Chroboty: Pogodna – Działki: droga lokalna – Berenard: Turystyczna – Bednarska – Zazdrość: Słoneczna – Zacisze – Pieńki-Towarzystwo: droga przez wieś – Krótka – droga lokalna – Korytów A: Dębowa – Żyrardów: Mickiewicza – Korytów A: Szkolna – Korytów: Główna – KORYTÓW (POLNA). [Linia jednokierunkowa.] Reorganizacja komunikacji gminnej organizowanej przez Urząd Gminy w Radziejowicach. Zmiana oznaczenia linii 4. Linia dofinansowana z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 5064 WROCŁAWSKA 07 - zmiana oznaczenia na 5064 WROCŁAWSKA 03 (dotyczy linii 122, 172, 201 i 220).

• 5214 ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Żołnierzy Wyklętych w rejonie skrzyżowania z ul. Zachodzącego Słońca (dotyczy linii 122, 172, 201 i 220).
2023.01.06. 78 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – ŻERAŃ FSO.)
Korekta trasy w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na ul. Prostej i Kasprzaka.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 6007 PODLEŚNA-IMiGW - zmiana nazwy na PODLEŚNA-IMGW (dotyczy linii 6, 17, 121, 150, 181, 197, 850 i N46).
2023.01.08. 1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Czosnów)
Kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne ok. godz. 8.00 w opisanym kierunku oraz ok. godz. 16.00 w kierunku odwrotnym: CZOSNÓW – Warszawska – ulica bez nazwy – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska (powrót: Pańska – ulica bez nazwy) – Janówek: Trakt Partyzancki – Truskawka: Wolności – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Dąbrówka: droga nr 579 – Sowia Wola: droga nr 579 – Sowia Wola Folwarczna: droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW.

Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 14.20 jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – ulica bez nazwy – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – Janówek: Trakt Partyzancki – Truskawka: Wolności – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Dąbrówka: droga nr 579 – Sowia Wola: droga nr 579 – droga do Dąbrówki – Dąbrówka: droga przez Dąbrówkę – Dąbrówka (pętla) – droga przez Dąbrówkę – Sowia Wola: droga do Dąbrówki – droga nr 579 – Sowia Wola Folwarczna: droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW.
Korekta rozkładów jazdy.
1
BIS
linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Czosnów)
Kursy w dni powszednie ok. godz. 6.20 i 12.50, w soboty ok. godz. 7.10 i w niedziele i dni świąteczne ok. godz. 7.10 w opisanym kierunku oraz w dni powszednie ok. godz. 11.10, 16.10 i 19.50, w soboty, niedziele i dni świąteczne ok. godz. 9.10 i 13.00 w kierunku odwrotnym: CZOSNÓW – Warszawska – ulica bez nazwy – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska (powrót: Pańska – ulica bez nazwy) – Janówek: Trakt Partyzancki – Truskawka: Wolności – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – droga przez Aleksandrów – Brzozówka: Łasicy – Urocza – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW.
3
NOWA
linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Czosnów)
Kursy w dni powszednie ok. godz. 5.40, 6.20 i 12.10 i w soboty, niedziele i dni świąteczne ok. godz. 10.10 i 15.10 w opisanym kierunku oraz w dni powszednie ok. godz. 16.20 i 17.20 i w soboty, niedziele i dni świąteczne ok. godz. 11.50: CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – droga nr 579 – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Sosnowa – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Małe: Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – Wspólna – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa – Kazuń-Bielany: Trakt – Jeziorna – Długa – Akacjowa – Kampinoska – Kazuń Nowy: droga nr 579 – Warszawska – Dębina: Warszawska – Czosnów: Warszawska – CZOSNÓW.
2023.01.09. 106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – MARIENSZTAT.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście we wszystkie dni tygodnia.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: ESPERANTO – ... – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: SZCZĘŚLIWICE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Boya – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., NATOLIN PŁN.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy ŚwiatŚwiętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NOWODWORY – ... – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska) – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→EMILII PLATER), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→EMILII PLATER), ZACHĘTA (NŻ) (→EMILII PLATER), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→NOWODWORY), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(Stara trasa w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
60 linia autobusowa zwykła stała
(Grodziskie Przewozy Autobusowe)
PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa (powrót: Plantowa – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – Grodziska – Nowa Wieś: Grodziska – Główna – Granica: Główna – Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – Graniczna – P+R Nadarzyn (pętla) – Graniczna – Warszawska – Kościelna – Kajetany: aleja Katowicka – Mokra – Centrum Słuchu i Mowy (pętla) – Mokra – aleja Katowicka – Rolna – Brzozowa – Walendów: Brzozowa – Nad Utratą – WALENDÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Graniczna – P+R NADARZYN.)

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.00 i po godz. 22.00 oraz kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: ... – Kościelna – Kajetany: Rolna – ...)

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – ... – WALENDÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Graniczna – P+R NADARZYN.)

(Kursy w soboty, niedziele i dni świąteczne: ... – Kościelna – Kajetany: Rolna – ...))
Zwiększenie w dni powszednie liczby kursów do Walendowa wraz z wprowadzeniem ich wariantowości.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1005 PL. HALLERA 10 i 14 - likwidacja przystanków w związku z rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego i zmienioną organizacją ruchu.

• 1005 PL. HALLERA 16 - zmiana oznaczenia na 1005 PL. HALLERA 10.
2023.01.14. 106 linia autobusowa zwykła stała OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – ... – MARIENSZTAT.)
Przedłużenie tras w związku z zakończeniem prac przy budowie pętli autobusowej OSTROROGA zlokalizowanej przy zbiegu ul. Jana Ostroroga i Wawrzyszewskiej oraz oddania do użytku dwóch jej peronów przystankowych.
136 linia autobusowa zwykła stała OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 4129 PKP URSUS PŁN. 03 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 177, 194 i 220).

• 3244 CYBERNETYKI 04 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 317).

• 3250 POSTĘPU 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 189, 401, 402 i 504).

• 3260 RACJONALIZACJI 01, 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 136, 218 i 308).

• 3263 RONDO ŻABCZYŃSKIEGO 03 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 317).

• 3383 KOMPUTEROWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 317).

• 3409 OS. NOWY MOKOTÓW 01 i 03 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 208 i 308).

• 3451 WYGLĘDOWSKA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 136).

• 3452 WYJAZD 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 136).

• 3453 ETIUDY REWOLUCYJNEJ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 136).

• 5096 PARAFIALNA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 136, 167 178, 184 i 186).

• 5193 WRONIA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 106).

• 5203 GIZÓW 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 255).

• 5204 GOLESZOWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 255).

• 5205 JANA KAZIMIERZA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 255).

• 5124 OSTROROGA 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego przy wschodnim peronie pętli w kierunku ul. Wawrzyszewskiej (krańcowy dla linii 136).

• 5124 OSTROROGA 05 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego przy zachodnim peronie pętli w kierunku ul. Wawrzyszewskiej (krańcowy dla linii 106).

• 5067 MŁYNÓW 05 - likwidacja przystanku.

• 5067 MŁYNÓW 02, 03, 04, 06 i 07 - zmiana oznaczeń odpowiednio na 5067 PL. POLE ELEKCYJNE 02, 03, 04, 05 i 06 (dotyczy linii 20, 23, 24, 103, 106, 136, N45 i N95).

• EKSPRESOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 509).
2023.01.16. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Górnośląska – Myśliwiecka – Hoene-Wrońskiego – Górnośląska – Rozbrat – Łazienkowska – ... – EC SIEKIERKI.)
Przywrócenie przejazdu przez rondo Sedlaczka po otwarciu dla ruchu ul. Myśliwieckiej.
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – MAŁE SIEKIERKI (powrót: MAŁE SIEKIERKI – [bez pasażerów: aleja Becka – Czerniakowska (zawrotka) – aleja Witosa – aleja Polski Walczącej] – MAŁE SIEKIERKI).

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Górnośląska – Myśliwiecka – Hoene-Wrońskiego – Górnośląska – Rozbrat – Łazienkowska – ... – MAŁE SIEKIERKI.)
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Powstańców) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – Bankowa – Wrzosowa – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 13.00: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Kościuszki – Powstańców – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Powstańców) – Kolejowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Długiej w Zielonce.
L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Powstańców) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – Bankowa – Wrzosowa – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 8.30 - 12.00 i jeden kurs ok. godz. 20.00 oraz jeden kurs w soboty w godzinach porannych: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Kościuszki – Powstańców – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Powstańców) – Kolejowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 3059 CHEŁMSKA 05 - przekształcenie przystanku z technicznego na krańcowy (z dopuszczeniem obsługi pasażerskiej) (dotyczy linii 162).
2023.01.17.
ok. godz. 16.00.
228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – SASANKI.

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – ... – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ...))
Zawieszenie podjazdów do przystanku WAGONOWNIA w związku ze złym stanem nawierzchni jezdni uniemożliwiającym bezpieczną obsługę ul. Potrzebnej.
2023.01.23. L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla (powrót: Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Filipowicza – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – ... – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – ... – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Andriollego w Otwocku (na odcinku od ul. Partyzantów do ronda Herberta).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 2871 OTWOCK PUŁASKIEGO 53 - uruchomienie przystanku zastępczego (warunkowy dla linii L20).
2023.01.28.
ok. godz. 18.00.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – REDUTA WOLSKA – [bez pasażerów: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – ELEKCYJNA] (powrót: [bez pasażerów: ELEKCYJNA – Wolska – Redutowa] – REDUTA WOLSKA).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej na ul. Kasprzaka i ul. Wolskiej.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Ordona (powrót: Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Młynarska – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2023.01.29. 31A linia autobusowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 13-19) METRO RATUSZ-ARSENAŁ – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – METRO RATUSZ-ARSENAŁ.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (powrót: ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE – Aleje Ujazdowskie). Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego trzech specjalnych linii: tramwajowej i dwóch autobusowych w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
31B linia autobusowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 12-20) OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Unicka – Trocka – METRO TROCKA.
31T linia tramwajowa specjalna
(zwykła - kursuje w godz. 12-21)
KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa).
2023.02.01. 228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ...)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do Odolan.
900 linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) POETÓW – Modlińska – zjazd przed ul. Husa – Modlińska (jezdnia serwisowa) – zawrotka za ul. Pochyłą – Modlińska – Prząśniczek (powrót: Prząśniczek – Modlińska – POETÓW.) – Animuszu – Przylesie – Czajki – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Stara trasa: POETÓW – ... – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Czajki – (powrót: Czajki – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→DOM SAMOTNEJ MATKI), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Czajki (powrót: Czajki – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→POETÓW), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.))
)
Likwidacja wariantowych podjazdów do przystanku OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" 01.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Reorganizacja komunikacji miejskiej w Halinowie. Likwidacja linii: 808, 809, 810 i 811 kursujących tylko w dni powszednie nie będące dniami nauki szkolnej. Wprowadzenie kursowania w te dni wybranych kursów linii 801, 802, 803, 804 oraz 807.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – Zagórze: Sarnia – Stanisławowska – Michałów: Stanisławowska – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – Zagórze: Stanisławowska (powrót: Stanisławowska – Okuniew: Stanisławowska) – Michałów: Stanisławowska – MICHAŁÓW.)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Halinów)
Kursy do godz. 12.00 i po godz. 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Kursy w godz. 12.00 - 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych jednokierunkowo: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Halinów)
Trzy kursy do godz. 13.00: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA.

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Halinów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – ... – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Kursy w godz. 14.00-16.00: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego) – HALINÓW (SZKOŁA).

Kursy po godz. 16.00: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wspólna – Brzeziny (pętla) – Wspólna – Terespolska (powrót: Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).

(Niektóre kursy jednokierunkowo: ... Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – ... – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze: Sarnia – Stanisławowska – Michałów: Stanisławowska – Michałów (pętla) – Stanisławowska – Zagórze: Stanisławowska – Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: ... – Michałów: Stanisławowska – MICHAŁÓW.))
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 2481 CIEPLARNIANA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Cieplarnianą (stały dla linii 147, 173, 198, 411 i 502 oraz warunkowy dla linii N21).

• 2008 WIATRACZNA 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 123 i 173).

• 1206 OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" 01 - likwidacja przystanku.
2023.02.06. L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (FIELDORFA) – 1 Maja – Prądzyńskiego – Wiejska – Legionów – 1 Maja – Fieldorfa (powrót: Fieldorfa – WOŁOMIN (FIELDORFA).) – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa – Armii Krajowej) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Legionów (powrót: Legionów – Wierzbowa – Topolowa – Sokola – SOKOLA.) – 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
Kolejna korekta tras objazdowych w związku z przebudową ul. Legionów w Wołominie (na odcinku pomiędzy ul. Partyzantów i Wołomińską).
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY) – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Kochanowskiego – WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY).) – Tęczowa – Głowackiego – Leśna – aleja Armii Krajowej – Geodetów (powrót: Geodetów – zawrotka przy wyjeździe z centrum handlowego – Geodetów – aleja Armii Krajowej) – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – 1 Maja – Poniatowskiego – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY) – ... – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – ... – MAJDAN.)
L50 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JÓZEFÓW – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Jarosławska – Wiązowska – Emów: Wiązowska – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Boryszewska – Stefanówka: Żurawia – Boryszew: Żurawia – Duchnów: Wspólna – Kąck: Malownicza – Majowa – KĄCK.

(Kursy w dni powszednie w godz. 5-9, 11-12 i 14-19: PKP JÓZEFÓW – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – 3 Maja – Graniczna – aleja Nadwiślańska – Wyszyńskiego – PKP JÓZEFÓW.) – Piłsudskiego – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PKP JÓZEFÓW – Wyszyńskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawa: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Wyszyńskiego) – ...)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do przystanku PKP FALENICA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1695 HELENÓW BORYNY 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Boryny pomiędzy przystankami CZARNA i HELENÓW (w kierunku Zagościńca) (dotyczy linii L36).
2023.02.11.
2023.02.19.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie funkcjonowania kursów wariantowych:
114.
2023.02.11.
2023.02.26.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
196, 200, 320, 332, 339, 356, 379.


• Zawieszenie funkcjonowania kursów wariantowych:
121, 150, 163, 164, 201, 211, 401, 518, L24.
2023.02.11. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: Rolna – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.]
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ - tylko w kierunku Ursusa), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD. (→URSUS NIEDŹWIADEK) (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Kursy do godz. 6.30 i po godz. 21.00: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).

(Niektóre kursy w godzinach porannych i wieczornych: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).))
Wprowadzenie trasy skróconej w związku z feriami zimowymi.
2023.02.13. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: WARSZAWA WSCHODNIAWARSZAWA REMBERTÓW.)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych jednokierunkowo: WARSZAWA REMBERTÓW. – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA CENTRALNA.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Cztery pierwsze kursy jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych jednokierunkowo: SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA ZACHODNIA.))
Wstrzymanie kursowania pociągów SKM pomiędzy stacjami Warszawa Rembertów i Sulejówek Miłosna w związku z budową tunelu drogowego w ciągu al. Piłsudskiego w Sulejówku i zamknięciem jednego toru kolejowego.
ZS2 linia autobusowa zastępcza
(strefowa przyspieszona stała)
REMBERTÓW-AKADEMIA – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Ogińskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Poniatowskiego – Reymonta – Ogińskiego (powrót: Ogińskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Poniatowskiego – Reymonta – Ogińskiego) – Okuniewska – Szosowa – 3 Maja – Staszica – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Bema).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: PKP REMBERTÓW – Cyrulików – ...)
Przystanki: REMBERTÓW-KOLONIA, ESKULAPÓW (NŻ), REMBERTÓW-RATUSZ, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, SULEJÓWEK OGIŃSKIEGO (NŻ), PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK OGIŃSKIEGO (NŻ), SULEJÓWEK JAGIELLOŃSKA (NŻ) (→REMBERTÓW-AKADEMIA), SULEJÓWEK PRZYBYSZEWSKIEGO (NŻ) (→REMBERTÓW-AKADEMIA), SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→REMBERTÓW-AKADEMIA), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK.
Uruchomienie linii zastępczej w związku z wstrzymaniem kursowania linii SKM S2 na odcinku między stacjami WARSZAWA REMBERTÓW i SULEJÓWEK MIŁOSNA w związku z budową tunelu drogowego wzdłuż al. Piłsudskiego w Sulejówku.
217 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – aleja KEN – NATOLIN PÓŁNOCNY (przystanek w al. KEN).

(Kursy w dni powszednie do godz. 5.30 i po godz. 21.10 oraz w soboty, niedziele i święta do godz. 7.30 i po godz. 19.50: ... – aleja Rzeczypospolitej – branickiego – SARMACKA.)
Przedłużenie trasy większości kursów w celu usprawnienia połączenia Wilanowa z linią metra M1 w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej do Wilanowa i związanym z tym wprowadzeniem ograniczeń w ruchu drogowym.
319 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu)
PILECKIEGO – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Płaskowickiej – Branickiego – Przyczółkowa – Południowa Obwodnica Warszawy – most Anny Jagiellonki – Południowa Obwodnica Warszawy – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: NATOLIN PÓŁNOCNY – aleja KEN – Gandhi – Rosoła – ... – MIĘDZYLESIE.)
Korekta trasy w związku z przedłużeniem linii 217.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla (powrót: Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – ... – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – ... – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Filipowicza – ...))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy chodników wzdłuż ul. Andriollego w Otwocku.
R1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Wyszyńskiego – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Dybów-Kolonia: Korczaka – Wiktorów: Kraszewska – Radosna (pętla) – Kraszewska – Dybów-Kolonia: Korczaka – Majowa – Ciemne: Majowa – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Wołomińska – Stary Janków: droga przez wieś – Stary Janków (pętla) – droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – Radzymin: Piłsudskiego – Bohaterów Radzymina 1920 roku – Cegielnia: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Słupno: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Spacerowa – Klubowa – Wodna – aleja Jana Pawła II – SŁUPNO.

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Wyszyńskiego – Konstytucji 3 Maja – Wołomińska – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – ...)

(Jeden kurs w dni wolne od nauki szkolnej w godzinach porannych tylko w kierunku Radzymina oraz jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych w obu kierunkach: ... – Korczaka – Słowackiego – Osiedle Victoria (pętla) – Słowackiego – Trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 roku (jezdnia lokalna) – Korczaka – Dybów-Kolonia: Korczaka – ...)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Ciemne: Majowa – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Wołomińska – Nowy Janków: Wołomińska – Helenów: Witosa – Czarna: Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Helenów: Witosa – Stary Janków: droga przez wieś – Stary Janków (pętla) – droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – ...

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Ciemne: Majowa – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Wołomińska – Nowy Janków: Wołomińska – Helenów: Witosa – Czarna: Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Helenów: Witosa – Stary Janków: droga przez wieś – Stary Janków (pętla) – droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – ...

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: SŁUPNO – ... – Ciemne: Piłsudskiego – Wołomińska – Stary Janków: droga przez wieś – Stary Janków (pętla) – droga przez wieś – Helenów: Witosa – Czarna: Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Helenów: Witosa – Nowy Janków: Wołomińska – Ciemne: Wołomińska – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Majowa – ... – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).)

(Stara trasa: RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – ... – SŁUPNO.

(Kursy w godz. 8.00 - 9.00, 12.00 - 14.00 oraz 16.00 - 17.00: ... – Wołomińska – Stary Janków: droga przez wieś – Rżyska: droga przez wieś – Boryny – Rżyska (pętla) – Boryny – droga przez wieś – Stary Janków: droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – ...)

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – Wołomińska – Ciemne: Wołomińska – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Majowa – Dybów-Kolonia: Majowa – Korczaka – Wiktorów: Kraszewska – Radosna (pętla) – Kraszewska – Dybów-Kolonia: Korczaka – Radzymin: Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Ciemne: Majowa – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Wołomińska – Nowy Janków: Wołomińska – Helenów: Witosa – Czarna: Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Helenów: Boryny – Rżyska: Boryny – Rżyska (pętla) – Boryny – droga przez wieś – Stary Janków: droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – ...

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Ciemne: Majowa – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Wołomińska – Nowy Janków: Wołomińska – Helenów: Witosa – Czarna: Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Helenów: Boryny – Rżyska: Boryny – Rżyska (pętla) – Boryny – droga przez wieś – Stary Janków: droga przez wieś – Ciemne: Wołomińska – Piłsudskiego – ...

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: SŁUPNO – ... – Ciemne: Piłsudskiego – Wołomińska – Stary Janków: droga przez wieś – Rżyska: droga przez wieś – Boryny – Rżyska (pętla) – Boryny – Helenów: Boryny – Czarna: Witosa – Radzymińska (zawrotka) – Witosa – Chabrowa – Nowy Janków: Okopowa – Plac Zabaw (pętla) – Okopowa – Czarna: Chabrowa – Witosa – Helenów: Witosa – Nowy Janków: Wołomińska – Ciemne: Wołomińska – łącznik Trasy S8 z ul. Wołomińską – Majowa – ... – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).))
Kolejna zmiana układu kursów wariantowych. Zawieszenie podjazdów do pętli w Rżyskach w związku z remontem nawierzchni.
M1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa – Rycerska – Mieszka I – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Majowa – Turystyczna – Kraszewskiego – Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki (powrót: Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego (powrót: Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).)
Korekta trasy na wniosek mieszkańców Kresów i osiedla Batorego w celu ułatwienia dojazdu do dworca kolejowego.
M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – tunel – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla (powrót: Orla – OTWOCK (ORLA).) – Świderska – Kołłątaja – Majowa – MLĄDZ.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa (powrót: Majowa – Jana Pawła II – Warszawska – Stylowa (pętla) – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – MLĄDZ.)
Korekta trasy w celu usprawnienia dojazdu do Szkoły Podstawowej nr 2.
M1+M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (DANUTY) – Danuty – Generalska – Kuklińskiego – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa – Rycerska – Mieszka I – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Majowa – Turystyczna – Kraszewskiego – Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Świderska – Orla – tunel – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa – Mlądz (pętla) – Majowa – Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: OTWOCK (DANUTY) – Danuty – Generalska – Kuklińskiego – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa – Mlądz (pętla) – Majowa – Jana Pawła II – Warszawska – Stylowa (pętla) – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). [Linia jednokierunkowa.])
Korekta trasy związana ze zmianami tras linii M1 i M2.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 2890 SULEJÓWEK OGIŃSKIEGO 51 i 52 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Okuniewskiej w Sulejówku w rejonie skrzyżowania z ul. Ogińskiego (dotyczy linii ZS2).

• 2890 SULEJÓWEK OGIŃSKIEGO 54 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Ogińskiego w Sulejówku w rejonie skrzyżowania z ul. Okuniewską (w kierunku przystanku PKP SULEJÓWEK) (dotyczy linii ZS2).

• 2432 PKP SULEJÓWEK 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Kombatantów II Wojny Światowej w Sulejówku w rejonie skrzyżowania z ul. Piastowską (dotyczy linii ZS2).

• 2344 PKP WESOŁA 03 i 04 - wznowienie funkcjonowania przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Okuniewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. 1 Praskiego Pułku (dotyczy linii ZS2).

• 2088 REMBERTÓW-AKADEMIA 04 - wznowienie funkcjonowania przystanku zlokalizowanego w al. Chruściela przed rondem gen. Fieldorfa "Nila" (krańcowy dla linii ZS2).
2023.02.16. 163 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
STEGNY – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Spiralna – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: SADYBA – Powsińska – Augustówka – ...)

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: WILANÓW – ... – Augustówka – Powsińska – SADYBA.)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Tuzinowa – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" MPWiK – Syta (powrót: Syta – Tuzinowa) – Vogla – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Tuzinowa – Syta (powrót: Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" MPWiK – Syta – Tuzinowa) – Vogla – ...)

(Stara trasa: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – ... – WILANÓW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem dla ruchu wschodniej jezdni ul. Sobieskiego (na odcinku od ul. Limanowskiego do al. Wilanowskiej) z powodu budowy linii tramwajowej do Wilanowa.
172 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.)
263 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Spiralna – Tuzinowa – Syta – Vogla – Branickiego – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego – CENTRUM ONKOLOGII (powrót: CENTRUM ONKOLOGII – Pileckiego – Gandhi).

(Niektóre kursy: SYTA – Vogla – ...)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu oraz dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Tuzinowa – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" MPWiK – Syta – Vogla – ...)

(Stara trasa: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – ... – CENTRUM ONKOLOGII.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 3031 MANGALIA 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 116, 148, 172, 501, 519, 522, E-2, N03, N31 i N81).

• 3030 TOR STEGNY 01 - wprowadzenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 501, 519, 522 i E-2).

• 3042 SOBIESKIEGO 01 i 04 - wprowadzenie funkcjonowania przystanków (dotyczy linii E-2).

• 3150 SYTA 01, 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 163, 164 i 263).

• 3152 GLEBOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 163 i 263).

• 3197 JARA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 163 i 263).
2023.02.18. 249 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Batalionów Chłopskich – Coopera – COOPERA (powrót: COOPERA – Coopera – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska).

(W niedziele i dni świąteczne: METRO BEMOWO (przystanek na ul. Powstańców Śląskich) – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek na ul. Powstańców Śląskich).]) – ...)

(Stara trasa: KOŁO / METRO BEMOWO – ... – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Rayskiego – CHRZANÓW (powrót: CHRZANÓW – Rayskiego – Coopera – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska).)
Skrócenie trasy w związku z rozpoczęciem budowy stacji metra C02 CHRZANÓW i zamknięciem przejazdu ul. Rayskiego.
2023.02.18.
ok. godz. 16.00.
103 linia autobusowa zwykła stała [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Kasprzaka – Bema – Prądzyńskiego (powrót: Prądzyńskiego – Brylowska – Szarych Szeregów – Krzyżanowskiego – Kasprzaka – Karolkowa (zawrotka) – Kasprzaka – Płocka) – Tunelowa – KOLEJOWA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – KOLEJOWA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – ... – LAZUROWA.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2023.02.19. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ...)
Skrócenie trasy dwóch ostatnich kursów w kierunku Legionowa oraz czterech w kierunku Warszawy w związku z przebudową stacji WARSZAWA ZACHODNIA.
2023.02.19.
ok. godz. 22.00.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra – Solec).

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – ... – BROWARNA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem remontu wiaduktu w ciągu ul. Świerszcza nad ul. Globusową.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – ... – PKP GOŁĄBKI.)
228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna – Cegielniana – ...)

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ... – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ...))
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka – Zdobnicza – Cienista – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Ogińskiego (pętla) – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego (powrót: aleja Wojska Polskiego – Warszawska) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Chrościckiego – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2023.02.21. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji w ul. Panny Wodnej.
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – ALEKSANDRÓW.

(Jeden kurs: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Patriotów – Bysławska – FALENICA.))
Z42 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa (powrót: Skalnicowa – Panny Wodnej – Mrówcza) – OŚRODEK SZKOLENIOWY.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Mrówcza – Panny Wodnej – Skalnicowa – OŚRODEK SZKOLENIOWY.)
2023.02.22. 723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Krasińskiego i Sowińskiego w Legionowie.
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30)
(komunikacja miasta Legionowo)
LEGIONOWO (ARENA LEGIONOWO) – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – ... – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).)
2023.02.24. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA. Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Widzew Łódź.
2023.02.26. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Gdańska – ...)
Zmiana trasy kilku ostatnich kursów w związku z przebudową stacji WARSZAWA ZACHODNIA.
2023.02.27. 152 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Cieślewskich – Białołęcka – Hemara – Ostródzka – Olsztyńska – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Kilka pierwszych i ostatnich kursów: ... – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.40 jednokierunkowo: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Olsztyńska – Ostródzka – Hemara – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA-KANAŁ.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów wariantowych.
226 linia autobusowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Olsztyńska – Berensona – Kąty Grodziskie – ZDZIARSKA-KANAŁ.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.20 jednokierunkowo: METRO BRÓDNO – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – GŁĘBOCKA.)
331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Niektóre kursy w dni porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Łaczyny – WYCZÓŁKI.)
Wprowadzenie kursów skróconych łączonych z linią 165.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU, WYNALAZEK (NŻ) (→URSYNÓW PŁD.), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ - tylko w kierunku Ursusa), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD. (→URSUS NIEDŹWIADEK) (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Kursy do godz. 6.30 i po godz. 21.00: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).

(Niektóre kursy w godzinach porannych i wieczornych: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).)
Przywrócenie stałej trasy oraz funkcjonowania kursów wariantowych po zakończeniu ferii zimowych.
705 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki: Wczasowa – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Opolska – Piwna – NOWE ZAŁUBICE (OPOLSKA) (powrót: NOWE ZAŁUBICE (OPOLSKA) – Opolska).)

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – RYNIA.

(Niektóre kursy: ... – ... – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Kościelna – NOWE ZAŁUBICE.)

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.))
Przedłużenie trasy na terenie Nowych Załubic na wniosek Urzędu Gminy Radzymin.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 6059 METRO MŁOCINY 16 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 2).

• 6223 CONRADA-SZKOŁA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 114, 171 i 180).

• 3071 ŁOSOSIOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).

• 3251 WYNALAZEK 03 - wprowadzenie funkcjonowania przystanku warunkowego (dotyczy linii 401, 402 i 504).

• 4087 ORZECHOWA 01 i 02 - wprowadzenie funkcjonowania przystanków stałych (dotyczy linii 401).

• 1693 NOWE ZAŁUBICE STARORZECZE 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Opolskiej w rejonie posesji Opolska 60 i 62 (dotyczy linii 705).

• 1692 NOWE ZAŁUBICE IRYSOWA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Opolskiej w rejonie posesji Opolska 20 (dotyczy linii 705).

• 1694 NOWE ZAŁUBICE OPOLSKA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Opolskiej za wyjazdem z pętli (dotyczy linii 705 - dla wsiadających).

• 1694 NOWE ZAŁUBICE OPOLSKA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Opolskiej w rejonie posesji Opolska 16 (dotyczy linii 705 - dla wysiadających).

• 1444 NOWE ZAŁUBICE 01 - likwidacja przystanku.
2023.03.02. 10 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 5.00 - 16.30)
(komunikacja gminy Tarczyn)
TARCZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Rynek – Grójecka – Komornicka – aleja Krakowska – Jeziorzany: aleja Krakowska – Rembertów: aleja Krakowska – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – Kopana: aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – PAMIĄTKA (SZKOŁA). Uruchomienie przez Urząd Miasta i Gminy w Tarczynie linii autobusowej o charakterze szkolnym i dofinansowywanej ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Linia wykonuje pięć kursów w godz. 5.00 - 8.30 w relacji Pamiątka - Tarczyn oraz pięć kursów w godz. 6.00 - 16.30 w relacji Tarczyn - Pamiątka.
499 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 14.30 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – Szarych Szeregów (Szkoła) (pętla) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Grójecka – Dobrowolskiego – Jeziorzany: Spacerowa – Drozdy: Spacerowa – Skłodowskiej-Curie – Świętochów: Skłodowskiej-Curie – Kopernika – Piłsudskiego – Michrówek: droga przez wieś (wschodnia) – Michrów: droga przez wieś (zachodnia) – droga przez wieś – Rembertów: Główna – aleja Krakowska – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – Kopana: aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – PAMIĄTKA (SZKOŁA). Uruchomienie przez Urząd Miasta i Gminy w Tarczynie kolejnych sześciu linii autobusowych o charakterze szkolnym i dofinansowywanych ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
505 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 6.40 jednokierunkowo: TARCZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Rynek – Grójecka – Dobrowolskiego – Jeziorzany: Spacerowa – Drozdy: Spacerowa – Skłodowskiej-Curie – Świętochów: Skłodowskiej-Curie – Kopernika – Piłsudskiego – Michrówek: droga przez wieś (wschodnia) – Michrów: droga przez wieś (zachodnia) – droga przez wieś – Rembertów: Główna – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Komornicka – Grójecka – Rynek – Błońska – Janówek: Słoneczna – Przypki: Tarczyńska – Nadarzyńska – Kościelna – Księżak: Działkowa – Katowicka – Przypki: Katowicka – Leśna – Janówek: Modrzewiowa – Słoneczna – Tarczyn: Błońska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Szarych Szeregów – TARCZYN (SZARYCH SZEREGÓW-SZKOŁA).
506 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 7.20 jednokierunkowo: TARCZYN (SZARYCH SZEREGÓW-SZKOŁA) – Szarych Szeregów – Warszawska – Rynek – Grójecka – Komornicka – aleja Krakowska – Jeziorzany: aleja Krakowska – Rembertów: aleja Krakowska – Spokojna – Kościelna – Główna – Stefanówka: Akacjowa – Wylezin: Słoneczna – Centralna – Wesoła – Nowe Racibory: Mazowiecka – Racibory: Główna – Kawęczyn: Południowa – Kasztanowa – Pawłowice: Topolowa – Kopana: Pawłowicka – wiadukt nad trasą S7 – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – Pamiątka (Szkoła) (pętla) – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – wiadukt nad trasą S7 – Pawłowicka – Pawłowice: Topolowa – Kawęczyn: Kasztanowa – Kawęczyn (pętla) – Kasztanowa – Pawłowice: Topolowa – Kopana: Pawłowicka – wiadukt nad trasą S7 – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – PAMIĄTKA (SZKOŁA).
507 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 12.50 jednokierunkowo: PAMIĄTKA (SZKOŁA) – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – wiadukt nad trasą S7 – Pawłowicka – Pawłowice: Topolowa – Kawęczyn: Kasztanowa – Południowa – Racibory: Główna – Nowe Racibory: Mazowiecka – Wylezin: Wesoła – Centralna – Słoneczna – Stefanówka: Akacjowa – Rembertów: Główna – Kościelna – Spokojna – aleja Krakowska – Jeziorzany: aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Komornicka – Grójecka – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
508 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Jeden kurs ok. godz. 13.30 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Rynek – Grójecka – 1 Maja – Marianka: Ogrodowa – Duki – Janówek: Spacerowa – Modrzewiowa – Przypki: Leśna – Katowicka – Księżak: Katowicka – Działkowa – Przypki: Kościelna – Nadarzyńska – Warszawska – Wola Przypkowska: Piękna – Grzędy: Brzozowa – Słoneczna – Kotorydz: Warszawska – Kotorydz (pętla) – Warszawska – Grzędy: Słoneczna – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA).
509 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Tarczyn)
Dwa kursy ok. godz. 15.00 i 15.20 jednokierunkowo: PAMIĄTKA (SZKOŁA) – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – wiadukt nad trasą S7 – Pawłowicka – Pawłowice: Topolowa – Kawęczyn: Kasztanowa – Południowa – Racibory: Główna – Nowe Racibory: Mazowiecka – Wylezin: Wesoła – Centralna – Słoneczna – Stefanówka: Akacjowa – Rembertów: Główna – Kościelna – Spokojna – aleja Krakowska – aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – Kopana: aleja Krakowska (zachodnia jezdnia lokalna) – PAMIĄTKA (SZKOŁA).
2023.03.04. 900 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona stała)
POETÓW – Modlińska – zjazd przed ul. Husa – Modlińska (jezdnia serwisowa) – zawrotka za ul. Pochyłą – Modlińska – Prząśniczek (powrót: Prząśniczek – Modlińska – POETÓW.) – Animuszu – Przylesie – Czajki – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.

(W soboty, niedziele i święta: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Modlińska – Prząśniczek – Animuszu – ...)
Wprowadzenie w soboty, niedziele i święta trasy wydłużonej w związku z wprowadzeniem łączenia brygad z linią 211.
2023.03.06. 8 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Pruszków)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.)
Przejęcie połączenia przez linię 10.
10 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 4.50 - 19.15)
(komunikacja miasta Pruszków)
PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Pogodna – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Berenta – aleja Armii Krajowej – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Pogodna – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej południowej części Pruszkowa.
PRAŻMÓW

UWIELINY
linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w poniedziałki)
(komunikacja gminy Prażmów)
Jeden kurs ok. godz. 9.50 jednokierunkowo: UWIELINY (SZKOŁA) – Główna – Kędzierówka: Główna – Krupia Wólka: Główna – Ustanów: Główna – Polna – Kasztanów – Brzozowa Droga – Długa – Jeziórko: Kasztanowa – Główna – Przyrzeczna – Krępa: Przyrzeczna – Długa – Leśna (pętla) – Długa – Klonowa (pętla) – Długa – Przyrzeczna – Jeziórko: Przyrzeczna – Główna – Kościelna – Kędzierówka: Kościelna – Spacerowa – Główna – Uwieliny: Główna – Dębowa – Wschodzącego Słońca – Bronisławów: Kalinowa – Miła – Gabryelin: Różana – Słoneczna – Złota – Ławki: Polna – Główna – Zagórna – Zielonych Sosen – Biały Ług: Zielonych Sosen – Różana – Wągrodno: Różana – Słoneczna – Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – Ryxa – PRAŻMÓW (GMINNY OŚRODEK ZDROWIA).

Jeden kurs ok. godz. 11.40 jednokierunkowo: PRAŻMÓW (GMINNY OŚRODEK ZDROWIA) – Ryxa – Czołchańskiego – Wola Prażmowska: Główna – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Zagórna – Główna – Polna – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Dworcowa – Bronisławów: Miła – Kalinowa – Uwieliny: Wschodzącego Słońca – Dębowa – Główna – Kędzierówka: Główna – Spacerowa – Kościelna – Jeziórko: Kościelna – Główna – Przyrzeczna – Krępa: Przyrzeczna – Długa – Klonowa (pętla) – Długa – Leśna (pętla) – Długa – Przyrzeczna – Jeziórko: Przyrzeczna – Główna – Kasztanowa – Ustanów: Długa – Brzozowa Droga – Kasztanów – Polna – Główna – Krupia Wólka: Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – UWIELINY (SZKOŁA).

(Stara trasa: Jeden kurs ok. godz. 9.50 jednokierunkowo: UWIELINY (SZKOŁA) – ... – Jeziórko: Kasztanowa – Kościelna – ... – PRAŻMÓW (GMINNY OŚRODEK ZDROWIA).

Jeden kurs ok. godz. 11.40 jednokierunkowo: PRAŻMÓW (GMINNY OŚRODEK ZDROWIA) – ... – Jeziórko: Kościelna – Kasztanowa – ... – UWIELINY (SZKOŁA).)
Wprowadzenie podjazdów do Krępy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 3427 BATALIONU AK "BAŁTYK" 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 159 i 168).

• 4042 BIAŁOBRZESKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 127, 158 i 159).
2023.03.06.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Kasprzaka – Bema – Prądzyńskiego (powrót: Prądzyńskiego – Brylowska – Szarych Szeregów – Krzyżanowskiego – Kasprzaka – Karolkowa (zawrotka) – Kasprzaka – Płocka) – Tunelowa – KOLEJOWA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ... – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – KOLEJOWA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Kochanowskiego i Rudnickiego i zamknięciem dla ruchu ul. Rudnickiego.
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – GWIAŹDZISTA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – WILANÓW.)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – REDUTA WOLSKA.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Perzyńskiego – Rudnickiego – Powązkowska – ... – REDUTA WOLSKA.)
2023.03.11. 409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, NIEDZIELSKIEGO (NŻ), OBROŃCÓW TOBRUKU (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, ROGOWSKA (NŻ), KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, NIWA (NŻ), ŻUROMIŃSKA, METRO KONDRATOWICZA (NŻ) (→BRÓDNO PODGRODZIE), METRO KONDRATOWICZA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – ... – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ..., CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Kochanowskiego i Rudnickiego i zamknięciem dla ruchu ul. Rudnickiego.
2023.03.12. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Pojedyncze kursy w dni powszednie w godzinach porannych i wieczornych: ... – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.)

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Kilka kursów w godzinach wieczornych: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Gdańska – ...))
Przywrócenie dojazdu do Lotniska Chopina w związku z otwarciem połączenia linii kolejowych nr 8 i nr 20 (przejścia nad układem torowym w rejonie stacji Warszawa Zachodnia). Wprowadzenie trasy przez linię obwodową jako stałej. Zmiana układu tras wariantowych na północnym odcinku w związku z uruchomieniem linii S4.
S4 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PIASECZNO – Nowa Iwiczna – Warszawa Jeziorki – Warszawa Dawidy – Warszawa Okęcie – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: ... – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.)
Uruchomienie nowej linii szybkiej kolei miejskiej i wprowadzenie połączenia z Piasecznem. Przejęcie dojazdu do Wieliszewa od linii S3.
S40 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PIASECZNO – Nowa Iwiczna – Warszawa Jeziorki – Warszawa Dawidy – Warszawa Okęcie – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – WARSZAWA GŁÓWNA. Uruchomienie linii szybkiej kolei miejskiej wspomagającej linię S4 w relacji Piaseczno - Śródmieście.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – 1 Maja – aleja Kalin – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).

(Stara trasa: PIASECZNO (RUBINOWA) – Energetyczna – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – ... – PIASECZNO (SZPITAL).)
Przywrócenie dojazdu do pętli przy przystanku PKP WARSZAWA JEZIORKI na wniosek Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 3477 JÓZEFOSŁAW OS. ELEKTRA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.

• 3476 JÓZEFOSŁAW RUBINOWA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
2023.03.13. L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – Żeromskiego – Dworcowa – Legionów – Krasickiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Okrzei – Sobieskiego – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – ... – MICHAŁÓWEK.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Legionów w Sulejówku.
BŁONIE

ROZTOKA
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leszno)
PKP BŁONIE – Kolejowa – Grodziska – Jana Pawła II – Okrzei – Piłsudskiego – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Powstańców – Sochaczewska – Modlińska (powrót: Modlińska – Lesznowolska – Sochaczewska – Targowa – Traugutta – Wyszyńskiego – Grodziska) – Białuty: droga nr 579 – droga do Wawrzyszewa – Wawrzyszew: droga przez wieś – Rochaliki: droga przez wieś – Rochale Wielkie: droga przez wieś – Walentów: droga przez wieś – Podrochale: droga przez wieś – Towarzystwo Czarnów: droga przez wieś – droga przez wieś – Promykowa – Wilkowa Wieś: Promykowa – Chopina – Wilków: Chopina – Grądy: Chopina – Leszno: Sochaczewska – Partyzantów – Julinek: droga nr 579 – Kępiaste: droga nr 579 – Łubiec: droga nr 579 – Roztoka: droga nr 579 – ROZTOKA.

(Stara trasa: PKP BŁONIE – ... – Białuty: droga nr 579 – droga do Wawrzyszewa – Wawrzyszew: droga przez wieś – Rochaliki: droga przez wieś – Rochale Wielkie: droga przez wieś – Walentów: droga przez wieś – Podrochale: droga przez wieś – Czarna Droga – Grądki: Czarna Droga – Leszno: Czarna Droga – Sochaczewska – Partyzantów – ... – ROZTOKA.

(Niektóre kursy: LESZNO (SOCHACZEWSKA) – Partyzantów – ...))
Częściowe wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej. Skierowanie przez Wilkową Wieś.
2023.03.14. M1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa – Rycerska – Mieszka I – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Majowa – Turystyczna – Kraszewskiego – Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – OTWOCK (ORLA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa – Rycerska – Mieszka I – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Majowa – Turystyczna – Kraszewskiego – Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki (powrót: Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Batorego – ... – OTWOCK (DANUTY).)
Korekta trasy w związku z planowanymi objazdami w centrum Otwocka związanymi m. in. z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy, Orlej i Armii Krajowej.
M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (ORLA) – Orla – tunel – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla (powrót: Orla – OTWOCK (ORLA).) – Świderska – Kołłątaja – Majowa – MLĄDZ.

(Kursy w godz. 12.30 - 14.00 oraz po godz. 21.50: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa – MLĄDZ.)
Wprowadzenie kursów skróconych w celu poprawy połączenia Mlądza z centrum Otwocka.
M1+M2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
(komunikacja miasta Otwock)
OTWOCK (DANUTY) – Danuty – Generalska – Kuklińskiego – Kraszewskiego – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Wawerska – Portowa – Rycerska – Mieszka I – Kraszewskiego – Turystyczna – Majowa – Kołłątaja – Jasna – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Majowa – Turystyczna – Kraszewskiego – Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Staszica – Świderska – Orla – tunel – Warszawska – Czaplickiego – Samorządowa – Żeromskiego – Reymonta – Tatrzańska – Narutowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Świderska – Kołłątaja – Majowa – Mlądz (pętla) – Majowa – Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: OTWOCK (DANUTY) – ... – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Pułaskiego – Andriollego – Matejki – ... – OTWOCK (DANUTY).)
Korekta trasy w związku z planowanymi objazdami w centrum Otwocka związanymi m. in. z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy, Orlej i Armii Krajowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SOCHACZEWSKA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku w związku z rozpoczęciem budowy stacji metra C01 KAROLIN (dotyczy linii 112, 713 i 716).
2023.03.15. 3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Pruszków)
Kursy do godz. 11.30: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzębinowa – Miodowa – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Korczaka – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA).) – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Kurca – 3 Maja) – Promyka – PRUSZKÓW (PRZEJAZDOWA).

Kursy po godz. 11.30: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzębinowa – Miodowa – Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Korczaka – Zdziarska (powrót: Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA).) – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Kurca – 3 Maja) – Promyka – PRUSZKÓW (PRZEJAZDOWA).

(Stara trasa: PIASTÓW (WARSZAWSKA) – Warszawska – Bohaterów Wolności – Pruszków: Dąbrowskiej – Korczaka – Zdziarska – Długa – ... – PRUSZKÓW (PRZEJAZDOWA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ul. Grunwaldzkiej w Pruszkowie oraz zamknięciem dla ruchu ul. Broniewskiego i Warszawskiej.
7 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Pruszków)
PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Pogodna – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Prusa – Poznańska – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Ciechanowska – Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska – PIASTÓW (WARSZAWSKA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – ... – Długa – Warsztatowa – Broniewskiego – Piastów: Warszawska – PIASTÓW (WARSZAWSKA).)
9 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Pruszków)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – Warsztatowa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.])
2023.03.16. K51 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe)
PKP FALENICA – Patriotów – Józefów: PiłsudskiegoOtwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Żaboklickiego – Częstochowska – Otwock Mały: Częstochowska – OTWOCK MAŁY (CZĘSTOCHOWSKA).

(Stara trasa: JÓZEFÓW (WĄSKA) – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – ... – OTWOCK MAŁY (CZĘSTOCHOWSKA).)
Przedłużenie trasy do przystanku kolejowego w Falenicy.
2023.03.16.
2023.03.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Przerwa w ruchu pociągów na linii otwockiej.


S1. PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA. [Obowiązuje w godz. 22-24.]
S1. WARSZAWA FALENICA – Michalin – ... – OTWOCK. [Obowiązuje w godz. 21-24.]

ZS1. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – PKP FALENICA. [Kursuje w godz. 22-24.]
2023.03.17.
ok. godz. 10.00.
720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa – Mazowiecka – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa (powrót: Majowa – Dworska – Graniczna – Pęclin: Dworska – Krótka – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa) – Mazowiecka – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa – Dworska – Graniczna – Pęclin: Dworska – Krótka – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Majowa – Żanęcin: Rajska) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – RZAKTA.)
Skierowanie na trasy zmienione w związku z kolejnym etapem budowy trasy ekspresowej S17.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-20 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – Piękna – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – RADIÓWEK.)
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Stefanówka: Żurawia – Boryszew: Żurawia – Duchnów: Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – BRZEZINY.)
W12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe)
MICHAŁÓWEK – Postępu – Izabela: Postępu – Szkolna – Zakręt: Szkolna – Sulejówek: Trakt Brzeski – Warszawa: Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Góraszka: Przelotowa – Mickiewicza – Boryszew: Nadziei – Wilcza – Stefanówka: Żurawia – Wiązowna: Boryszewska – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(Stara trasa: MICHAŁÓWEK – ... – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Piękna – ... – RADIÓWEK.)
2023.03.26. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Annopol - Rembielińska - Matki Teresy z Kalkuty - Odrowąża (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda Żaba) w związku z kolejnym etapem budowy zajezdni tramwajowej przy ul. Annopol.


1. RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – BANACHA. [Brygady łączone z linią 4 na przystanku RONDO ŻABA.]
1. RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – PL. NARUTOWICZA. [Brygady łączone z linią 3 na przystanku RONDO ŻABA.]

3. RONDO ŻABA – Starzyńskiego – Starzyńskiego (stary odcinek) – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – RONDO ŻABA.) – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje do godz. 8.45.]
3. RONDO ŻABA – 11 Listopada – ... – GOCŁAWEK. [Brygady łączone z linią 1 na przystanku RONDO ŻABA.]

4. RONDO ŻABA – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI. [Brygady łączone z linią 1 na przystanku RONDO ŻABA.]

Z-1. FARADAYA – Annopol (powrót: Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.) – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – RONDO ŻABA.
2023.03.27. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – BANACHA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta oraz kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych i wieczornych: ANNOPOL – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.))
Czasowe zawieszenie funkcjonowania kursów do Żerania Wschodniego w związku z kolejnym etapem budowy zajezdni tramwajowej przy ul. Annopol i wprowadzeniem odcinka bez zasilania z sieci trakcyjnej.
2023.03.27. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Albania na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2023.03.29. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – SKALNICOWA (powrót: SKALNICOWA – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)
Przywrócenie funkcjonowania dodatkowych kursów skróconych.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – ... – BŁOTA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Kadetów.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej (powrót: Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa) – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – ... – BŁOTA.)
Przywrócenie kursowania po zakończeniu przebudowy ul. Kadetów. Skierowanie na trasę objazdową w związku z trwającą budową kanalizacji w ul. Panny Wodnej.
Z42 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa (powrót: Skalnicowa – Panny Wodnej – Mrówcza) – OŚRODEK SZKOLENIOWY.)
Likwidacja linii w związku z przywróceniem kursowania linii 219.
2023.04.01. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Sadowa: Kolejowa – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna-Las: droga krajowa nr 7 – Palmiry: droga krajowa nr 7 – Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Żbikowskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Skorupki – Piłsudskiego – Warszawska) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego) – PKP WOŁOMIN.

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ... – DWORZEC CENTRALNY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego).)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Miasta Wołomin.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Kursy w dni powszednie w godz. 10.00-12.00 i 13.00-14.30, w soboty i niedziele handlowe w godz. 11.00-16.00 oraz w niedziele niehandlowe i święta w godz. 9.00-21.00: ... – Kochanowskiego – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Narutowicza – ... – Narutowicza – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Kochanowskiego – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Skorupki – Orla – 3 Maja – Wyzwolenia – Lipowa – Langiewicza – 3 Maja – Orla – Traugutta (zawrotka) – Orla – Wojska Polskiego – ...)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do ul. Langiewicza oraz do Cmentarza Północnego.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 9.00-10.00 i 14.30-15.30, w soboty i niedziele handlowe w godz. 11.50-16.30 oraz w niedziele niehandlowe i święta w godz. 10.00-20.00: ... – Kochanowskiego – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Narutowicza – ... – Narutowicza – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Kochanowskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Traugutta (zawrotka) – Orla – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Kwiatowa – ... – CH MARKI.)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do Cmentarza Północnego. Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem ul. Kołłątaja.
11 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele giełdowe w godz. 7-13)
(komunikacja gminy Grójec)
GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – aleja Niepodległości – Drogowców – Orzechowa – Brzozowa – Mogielnicka – Piłsudskiego – Skargi – Piaseczyńska – Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga przez wieś – Lisówek: droga przez wieś – Słomczyn: droga do Lisówka – droga przez wieś – SŁOMCZYN (GIEŁDA) (powrót: SŁOMCZYN (GIEŁDA) – droga przez wieś – Janówek: droga przez wieś – droga nr 50 – droga do Marianowa – Marianów: droga przez wieś – Krobów: droga do Marianowa – Warecka – Grójec: Piłsudskiego). Włączenie do sieci linii organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Grójcu linii autobusowej dotychczas organizowanej przez PKS Grójec. Obsługa pozostała ta sama: PKS Grójec.
161 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Grójec)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Sienkiewicza – Graniczna – Norwida – aleja Niepodległości – Kochanowskiego – Walecznych – Miła – Lewiczyńska – Drogowców – Orzechowa – Brzozowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Skargi – Poświętne – Bankowa – Zdrojowa – Olimpijska – Laskowa – Bankowa (powrót: Bankowa – Zdrojowa – Olimpijska – Laskowa – Bankowa) – Poświętne – Skargi – Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Wojska Polskiego – Straż Graniczna (pętla) – Wojska Polskiego – Grójecka – LESZNOWOLA.)
Przejęcie trasy przez linię 162.
162 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Grójec)
GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Sienkiewicza – Graniczna – Norwida – aleja Niepodległości – Kochanowskiego – Walecznych – Miła – Lewiczyńska – Drogowców – Orzechowa – Brzozowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Laskowa – Bankowa (powrót: Bankowa – Zdrojowa – Olimpijska – Laskowa) – Poświętne – Skargi – droga nr 50 – Armii Krajowej – Kobylińska – Kobylin: Kobylińska – Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Wojska Polskiego – Straż Graniczna (pętla) – Wojska Polskiego – Grójecka – Piaseczyńska – Mirowice: Piaseczyńska – Gościeńczyce: Piaseczyńska – Jeziorki – Wilcza Wólka: Jeziorki – Prażmów: Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – ŁOŚ. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Grójec z Lesznowolą i Łosiem. Przejęcie trasy linii 161. Obsługa: PKS Grójec.
550 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 6.45 jednokierunkowo: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Krótka – Mogielnicka – Targowa – Kasztanowa – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Armii Krajowej – Fabryczna – Wola Worowska: droga przez wieś – Worów: droga przez wieś – droga do Zalesia – Zalesie: droga przez wieś – Zalesie (pętla) – droga przez wieś – Worów: droga do Zalesia – Zalesie: droga do Bikówka – Bikówek: droga przez wieś – Uleniec: droga przez wieś – ULENIEC. Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Uleńcem. Obsługa: PKS Grójec.
551 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 7.00 jednokierunkowo: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Skargi – Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga przez wieś – Lisówek: droga przez wieś – Słomczyn: droga do Lisówka – droga przez wieś – droga nr 50 – Żyrówek (pętla) – droga nr 50 – droga przez wieś – Janówek: droga przez wieś – droga nr 50 – Grójec: droga nr 50 – Skargi – Szpitalna – Armii Krajowej – Krótka – Mogielnicka – Targowa – Kasztanowa – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Słoneczna – Laskowa – GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY). Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Kośminem i Słomczynem. Obsługa: PKS Grójec.
552 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Kurs ok. godz. 6.55 GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Skargi (powrót: Skargi – Piłsudskiego – Krótka – Mogielnicka – Targowa – Kasztanowa – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Laskowa)Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Piaseczyńska – Mirowice: Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Wspólna – Mirowice Wieś (pętla) – Wspólna – Piaseczyńska – Lesznowola: Piaseczyńska – Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Grójecka)Gościeńczyce: Piaseczyńska – droga przez wieś – GOŚCIEŃCZYCE.

Kurs ok. godz. 15.20: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Słoneczna – Laskowa – Piłsudskiego – Skargi (powrót: Skargi – Piłsudskiego – Laskowa – GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY).)Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Piaseczyńska – Mirowice: Piaseczyńska – Wspólna – Mirowice Wieś (pętla) – Wspólna – Piaseczyńska – Gościeńczyce: Piaseczyńska – droga przez wieś – GOŚCIEŃCZYCE.

Kurs ok. godz. 16.10: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Skargi – Kobylin: Piaseczyńska – Kośmin: droga nr 722 – Maciejowice: droga nr 722 – Zakrzewska Wola: droga nr 722 – Lesznowola: Grójecka – Szkolna – Szkoła (pętla) – Szkolna – Piaseczyńska (powrót: Piaseczyńska – Grójecka)Mirowice: Piaseczyńska – Gościeńczyce: Piaseczyńska – droga przez wieś – GOŚCIEŃCZYCE.
Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Kośminem, Lesznowolą i Gościeńczycami. Obsługa: PKS Grójec.
553 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 7.05 jednokierunkowo: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – aleja Niepodległości – Kępina: droga wzdłuż kolejki wąskotorowej – droga przez wieś – Grudzkowola: droga przez wieś – Piekiełko: droga przez wieś – Oczesały: droga przez wieś – droga do Skurowa – Skurów: droga nr 730 – Turowice: droga nr 730 – Pabierowice: droga nr 730 – droga przez wieś – droga do Wólki Turowskiej – Wólka Turowska: droga przez wieś – Kępina: droga do Wólki Turowskiej – droga przez wieś – Grójec: aleja Niepodległości – Drogowców – Orzechowa – Kasztanowa – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Słoneczna – Laskowa – GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY). Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Grudzkowolą i Pabierowicami. Obsługa: PKS Grójec.
554 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 6.50: GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY) – Laskowa – Piłsudskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – droga nr 50 – Skargi – Szpitalna – Armii Krajowej – Krótka – Mogielnicka – Targowa – Kasztanowa – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Słoneczna – Laskowa – GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY).)Szczęsna: Warszawska – Głuchów: Warszawska – Warszawska (wschodnia jednia lokalna trasy S7) – Podole: wschodnia jezdnia lokalna trasy S7 – Kopana: aleja Krakowska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S7) – KOPANA. Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Głuchowem i Podolem. Obsługa: PKS Grójec.
555 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 14.55 jednokierunkowo: GRÓJEC (POLNA) – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – Piłsudskiego – Słoneczna – Laskowa – Piłsudskiego – Skargi – Szpitalna – Armii Krajowej – Szczęsna: Warszawska – Głuchów: Warszawska – Warszawska (wschodnia jednia lokalna trasy S7) – Głuchów (pętla) – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S7) – Warszawska – Szczęsna: Warszawska – Szmaragdowa – Główna – Kośmin: droga do Szczęsny – droga nr 722 – Maciejowice: droga przez wieś – Lisówek: droga przez wieś – Słomczyn: droga do Lisówka – droga przez wieś – droga nr 50 – Żyrówek (pętla) – droga nr 50 – droga przez wieś – Janówek: droga przez wieś – droga nr 50 – Grójec: droga nr 50 – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Laskowa – GRÓJEC (DWORZEC AUTOBUSOWY). Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Głuchowem, Podolem i Słomczynem i będącej popołudniowym odpowiednikiem linii 551 i 554. Obsługa: PKS Grójec.
556 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Grójec)
Jeden kurs ok. godz. 14.35 jednokierunkowo: GRÓJEC (POLNA) – Polna – Kozietulskiego – Targowa – Mogielnicka – Krótka – aleja Niepodległości – Kępina: droga wzdłuż kolejki wąskotorowej – droga przez wieś – Grudzkowola: droga przez wieś – Piekiełko: droga przez wieś – Oczesały: droga przez wieś – droga do Skurowa – Skurów: droga nr 730 – Turowice: droga nr 730 – Pabierowice: droga nr 730 – droga przez wieś – droga do Wólki Turowskiej – Wólka Turowska: droga przez wieś – Kępina: droga do Wólki Turowskiej – droga przez wieś – Grójec: aleja Niepodległości – Drogowców – Orzechowa – Kasztanowa – Polna – GRÓJEC (POLNA). Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym, łączącej Grójec z Grudzkowolą i Pabierowicami i będącej popołudniowym odpowiednikiem linii 553. Obsługa: PKS Grójec.
2023.04.01.
2023.04.02.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 1-2 kwietnia specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2023.04.03. 136 linia autobusowa zwykła stała OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Wołoska (powrót: Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: OSTROROGA – ... – Żwirki i Wigury – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Korekta trasy wynikająca z funkcjonowania układu drogowego na Służewcu.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska).

(W niedziele i dni świąteczne: ... – Górczewska – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (powrót: [METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO).)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.10 jednokierunkowo: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – PODKOWIŃSKA.)
Wprowadzenie dodatkowego skróconego kursu wariantowego łączonego z linią 320.
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – MAŁE SIEKIERKI (powrót: MAŁE SIEKIERKI – [bez pasażerów: aleja Becka – Czerniakowska (zawrotka) – aleja Witosa – aleja Polski Walczącej] – MAŁE SIEKIERKI).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Siekierek.
308 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – OSIEDLE NOWY MOKOTÓW.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska).)
Korekta trasy wynikająca z funkcjonowania układu drogowego na Służewcu.
320 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
Dwa kursy ok. godz. 7.20 i 8.20 jednokierunkowo: PODKOWIŃSKA – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Kaliskiego – Stare Bemowo (przejazd przez pętlę) – Radiowa – FORT RADIOWO.

Jeden kurs ok. godz. 9.10 jednokierunkowo: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (przejazd przez pętlę) – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.

Dwa kursy ok. godz. 9.20 i 14.30 jednokierunkowo: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska – Kocjana – Kaliskiego – STARE BEMOWO.

Jeden kurs ok. godz. 13.50 w obu kierunkach: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (przejazd przez pętlę) – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).
Zwiększenie liczby kursów wraz z wprowadzeniem ich wariantowości.
ZĄBKI-2M linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Ząbki)
METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Żbikowskiego – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska).
[Na odcinku METRO TROCKA - WARSZAWSKA obowiązują tylko przystanki: METRO TROCKA, BIEŻUŃSKA (tylko w kierunku Rembertowa), MŁODZIEŃCZA i KLAMROWA.]
Wprowadzenie zatrzymywania się na przystanku BIEŻUŃSKA 02 (w kierunku Rembertowa) w celu ułatwienia przesiadania się z autobusów jadących z kierunku od Dworca Wileńskiego.
2023.04.06.
2023.04.11.
WIELKANOC • Zawieszenie kursowania linii (dotyczy 6, 7 i 11 kwietnia (czwartek, piątek oraz wtorek)):
196, 200, 320, 332, 339, 356, 379, E-2.



• Zawieszenie kursowania linii (dotyczy 8 kwietnia (sobota)):
196, 200.



• Zawieszenie kursowania linii (dotyczy 9 i 10 kwietnia (niedziela oraz poniedziałek)):
13, 28, 31, 102, 107, 117, 118, 119, 125, 126, 129, 139, 156, 168, 182, 187, 188, 193, 196, 200, 201, 219, 221, 222, 226, 228, 233, 234, 249, 256, 512, 514, 516, Z76.



• Zawieszenie funkcjonowania kursów wariantowych linii (dotyczy 6, 7 i 11 kwietnia (czwartek, piątek oraz poniedziałek)):
114, 121, 142, 150, 152, 163, 164, 201, 211, 226, 401, 522.



78. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

131. Wszystkie kursy: DWORZEC CENTRALNY – ... – Powsińska – SADYBA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

134. Niektóre kursy: METRO MARYMONT – ... – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Chudoby – Augustów (pętla) – Chudoby – Zdziarska – Ruskowy Bród – ... – OLESIN. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)


154. DWORZEC ZACHODNI (przystanek w Al. Jerozolimskich) – ... – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów – Instalatorów (pętla) – Instalatorów – aleja Krakowska – 1 Sierpnia (powrót: 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka) – ... – P+R AL. KRAKOWSKA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

164. WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – ... – KĘPA ZAWADOWSKA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

194. Dwa kursy w godzinach porannych oraz dwa w godzinach popołudniowych: CMENTARZ WOLSKI – ... – Globusowa – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza – Globusowa) – ... – PKP GOŁĄBKI. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

201. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – URSUS-RATUSZ. (dotyczy 6, 7 i 11 kwietnia)

218. KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Spartańska – Spartańska (pętla) – Spartańska – Woronicza – Racjonalizacji – ... – METRO WILANOWSKA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

251. Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – Powsin (Ogród Botaniczny) (pętla) – Prawdziwka – Borowa – Bielawa: Borowa – Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA) (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

521. Wszystkie kursy: WIATRACZNA – Grochowska – ... – FALENICA. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

735. Wszystkie kursy: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE. (dotyczy 9 i 10 kwietnia)

L24. Wszystkie kursy: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA). (dotyczy 6, 7 i 11 kwietnia)
2023.04.07.
ok. godz. 10.15.
133 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Mehoffera – Parcelacyjna – Jeżowskiego – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – CHOSZCZÓWKA.

(Dodatkowe dwa kursy ok. godz. 0.30 i 1.30: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera (powrót: Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – ...))
Likwidacja kursów nocnych w związku z otwarciem wiaduktu drogowego w ciągu ul. Marywilskiej i przywróceniem stałej trasy linii N64.
176 linia autobusowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: METRO BRÓDNO – ... – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z otwarciem wiaduktu drogowego w ciągu ul. Marywilskiej.
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: PŁYTOWA – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: ... – Wysockiego – Marywilska (powrót: Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego) – Czołowa – ...)

(Dwa kursy ok. godz. 4.00 i 5.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: PŁYTOWA – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: ... – Wysockiego – Marywilska (powrót: Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego) – MARCELIN.)

(Dwa kursy ok. godz. 4.00 i 5.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – MARCELIN.))
Przywrócenie stałej trasy w związku z otwarciem wiaduktu drogowego w ciągu ul. Marywilskiej.
Z76 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SMUGOWA – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).)
Przywrócenie stałej trasy linii 176 po otwarciu wiaduktu drogowego w ciągu ul. Marywilskiej.
2023.04.07. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Świętokrzyskiej) w dni świąteczne.
2023.04.08. 106 linia autobusowa zwykła stała OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).

(W soboty, niedziele i święta: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Świętokrzyskiej) w dni świąteczne.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W soboty, niedziele i święta: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W soboty, niedziele i święta: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W soboty, niedziele i święta: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, ...))
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, NOWY ŚWIAT, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NOWODWORY – ... – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej – ...)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – MarszałkowskaŚwiętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Emilii Plater – EMILII PLATER.
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH,
KAPITULNA (→EMILII PLATER), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. PIŁSUDSKIEGO (→EMILII PLATER), ZACHĘTA (NŻ) (→EMILII PLATER), PL. MAŁACHOWSKIEGO (→NOWODWORY), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER.
)
2023.04.08. C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniu 8 kwietnia specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2023.04.10. W linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 10 kwietnia (w poniedziałek wielkanocny) linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2023.04.11. 249 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: KOŁO – ... – Człuchowska – Lazurowa – Batalionów Chłopskich – Coopera – COOPERA (powrót: COOPERA – Coopera – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska).

(W niedziele i dni świąteczne: METRO BEMOWO (przystanek na ul. Powstańców Śląskich) – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek na ul. Powstańców Śląskich).]) – ...))
Korekta trasy w związku z zamknięciem przejazdu ul. Coopera. Zawieszenie kursowania w niedziele i święta.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Orlej i Powstańców Warszawy w Otwocku.
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO BEMOWO – Górczewska (powrót: Górczewska – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Powstańców Śląskich – Konarskiego – Górczewska – KONARSKIEGO – Górczewska] – METRO BEMOWO.)Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Ekologicznej i Estrady w Klaudynie. Zastąpienie w relacji Metro Młociny - Klaudyn przez linię Z12.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STRZYKUŁY – Strzykulska – Zielonki Parcela: Południowa – Rekreacyjna – GOSiR (pętla) – Rekreacyjna – Południowa – Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – Krótka – Myszczyn: Zaborowska – Pilaszków: Zaborowska – PILASZKÓW.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki Parcela: Warszawska – ... – PILASZKÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Ekologicznej i Estrady w Klaudynie.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla (powrót: Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – ... – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...))
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Orlej i Powstańców Warszawy w Otwocku.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – ...))

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla (powrót: Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
L51 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – OTWOCK (WARSZTATOWA).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Karczewska – ... – OTWOCK (WARSZTATOWA).)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kołłątaja) – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – ... – KARCZEW (STARE MIASTO).)
Z12 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Warszawa: Radiowa – STARE BEMOWO. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Ekologicznej i Estrady w Klaudynie oraz wycofaniem z relacji Metro Młociny - Klaudyn linii 712.
C1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu otwockiego)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Główna – Brzozowa – Glina: Otwocka – Dąbrowskiej – Stara Wieś: Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Mazowiecka – św. Kazimierza – CELESTYNÓW (PAWILONY).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – Poniatowskiego – ... – CELESTYNÓW (PAWILONY).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową rond na skrzyżowaniach ul. Orlej i Powstańców Warszawy oraz Andriollego i Hożej w Otwocku.
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu otwockiego)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Matejki – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Rudka: Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Żanęcin: Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17 – Rajska – Dziechciniec: Majowa – Dworska – Pęclin: Dworska – Krótka – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Czarnówka: Piłsudskiego – Bolesławów: Szlachecka – Dobrzyniec: Wawrzyniecka – DOBRZYNIEC.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – Żeromskiego – ... – DOBRZYNIEC.)
K2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu otwockiego)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Matejki – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Kopki: Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Wola Karczewska: Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Wola Ducka: Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Trakt Lubelski – Ostrów: Lubelska – Jatne: Lubelska – Ostrowik: wschodnia jezdnia lokalna trasy S17 – Sępochów: wschodnia jezdnia lokalna trasy S17 – droga lokalna – Nowa Wieś: droga przez wieś – Kołbiel: droga do Nowej Wsi – 1 Maja – KOŁBIEL (RYNEK).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – Żeromskiego – ... – KOŁBIEL (RYNEK).)
K51 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe)
PKP FALENICA – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – Świderska – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – Świderska – Kołłątaja) – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Żaboklickiego – Częstochowska – Otwock Mały: Częstochowska – OTWOCK MAŁY (CZĘSTOCHOWSKA).

(Stara trasa: PKP FALENICA – ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – ... – OTWOCK MAŁY (CZĘSTOCHOWSKA).)
O1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe)
OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Żaboklickiego – Częstochowska – Otwock Mały: Częstochowska – droga nr 798 – droga do Otwocka Wielkiego – Otwock Wielki: Zamkowa – Wygodna – Wygoda: droga nr 734 – droga przez wieś – Ostrówiec: droga przez wieś – droga nr 801 – Sobiekursk: droga przez wieś – Piotrowice: droga przez wieś – droga nr 801 – Dziecinów: droga nr 801 – droga nr 805 – Warszawice: droga nr 805 – Sobienie Biskupie: Warszawska – Sobienie Szlacheckie: Warszawska – Radwanków Królewski: Wiślana – Jaworowa (pętla) – Wiślana – Sobienie-Jeziory: Wiślana – Warszawska – Parysowska – Sobienie Szlacheckie: Parysowska – droga nr 739 – Sobienki: droga nr 739 – Osieck: Warszawska – Krótka – OSIECK (RYNEK).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Filipowicza – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – ... – OSIECK (RYNEK).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 5801 STRZYKUŁY 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Strzykulskiej w Strzykułach za rondem (w kierunku Zielonek-Parceli) (krańcowy dla linii L-6).

• 6112 KLAUDYN 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Sikorskiego w Klaudynie przed skrzyżowaniem z ul. Lutosławskiego (krańcowy dla linii 712).

• 6228 ZIELONKI-PARCELA GOSiR 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na terenie parkingu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w drugiej zatoce przystankowej od strony wjazdu na ul. Rekreacyjnej (dotyczy linii L-6).
2023.04.12. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – HOSERÓW.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu, dwa kursy w dni powszednie w godzinach wieczornych oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: HOSERÓW – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Bruzdowej (na odcinku od ul. Gratyny do pętli KĘPA ZAWADOWSKA).
2023.04.14.
ok. godz. 20.00.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – ... – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Zamknięcie dotychczasowej pętli autobusowej w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra C03 LAZUROWA. Autobusy obsługujące linie: 105, 122, 189, 190, 249 i N95 odbywały postój techniczny (bez obsługi pasażerskiej) na prowizorycznej pętli na wysokości pętli tramwajowej. Autobusy linii 177, 743 i N42 odbywały postój (z wymianą pasażerską) na przystanku krańcowym na ul. Górczewskiej na wysokości pętli tramwajowej.
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – ... – GWIAŹDZISTA.)
177 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska (powrót: Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Szamoty – Posag 7 Panien – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
189 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – ... – SADYBA.)
190 linia autobusowa zwykła stała ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 6-22 oraz w soboty w godz. 8-17: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – ... – CH MARKI.)
249 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej). (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa).

(Stara trasa: KOŁO – ... – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska (powrót: Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Ożarów Mazowiecki: Umiastowska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) – Parkowa – Umiastowska).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ... – WOLICA / OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA).)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Ordona (powrót: Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2023.04.16. 149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska).

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.10 jednokierunkowo: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – PODKOWIŃSKA.)

(Stara trasa w niedziele i dni świąteczne: GROTY – ... – Górczewska – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (powrót: [METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO.).)
Ujednolicenie trasy w rejonie krańca METRO BEMOWO w związku z zawieszeniem kursowania linii 249 w niedziele i dni świąteczne.
2023.04.17. ZMIANY PRZYSTANKOWE • 6190 MASZEWSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 203).

• 6089 RYDYGIERA 03 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 221).

• 2272 SULEJÓWEK IDZIKOWSKIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 173).
2023.04.17. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Ćwiczenia antyterrorystyczne na stacjach metra STARE BIELANY i STADION NARODOWY w celu sprawdzenia oraz doskonalenia umiejętności służb państwowych, miejskich oraz przewoźnika w zakresie reagowania w sytuacjach kryzysowych.


M1. PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. [Obowiązuje w godz. 19-23.]
M1. DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ... – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. [Obowiązuje w godz. 23-24.]

M2. BEMOWO [Górczewska / Powstańców Śląskich / Konarskiego] – ... – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności] – ... – BRÓDNO [Kondratowicza / Rembielińska]. [Obowiązuje w godz. 19-24.]

2. Dodatkowe kursy: [Bez pasażerów: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza] – PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – aleja Wittek – ... – WINNICA. [Obowiązuje w godz. 19-23.]
2. Dodatkowe kursy: [Bez pasażerów: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa] – DWORZEC GDAŃSKI – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza] – PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – aleja Wittek – ... – WINNICA. [Obowiązuje w godz. 23-24.]

ZA METRO. [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – PLAC WILSONA. [Obowiązuje w godz. 19-23.]
ZA METRO. [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – DWORZEC GDAŃSKI. [Obowiązuje w godz. 23-24.]
2023.04.18. L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – ... – RZAKTA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Andriollego w Otwocku (na odcinku od ul. Partyzantów do ronda Herberta).
2023.04.20. 720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa – Mazowiecka – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa (powrót: Majowa – Dworska – Graniczna – Pęclin: Dworska – Krótka – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa) – Mazowiecka – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – Rajska – Dziechciniec: Majowa – Dworska – Graniczna – Pęclin: Dworska – Krótka – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Majowa – Żanęcin: Rajska) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – RZAKTA.)
Skierowanie na stałe trasy po otwarciu dla ruchu kołowego wschodniej jezdni bocznej trasy ekspresowej S17 pomiędzy miejscowościami Zakręt i Majdan.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-20 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wesoła – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – Piękna – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-20 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – Piękna – ...))
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna (powrót: Błękitna – łącznik z trasą S17 – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Stefanówka: Żurawia – Boryszew: Żurawia – Duchnów: Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – BRZEZINY.)
737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Szkolna – Lesznowola: Szkolna – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – BOBROWIEC.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Żwirowej w Wilczej Górze.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Orężna – Łoziska: Leśna – Kolonia Lesznowola: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska PolskiegoWładysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Wirażowa – Rolna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Podolszyn: Wygody – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – Kolonia Lesznowola: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska PolskiegoWładysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)
W12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe)
MICHAŁÓWEK – Postępu – Izabela: Postępu – Szkolna – Zakręt: Szkolna – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Góraszka: Przelotowa – Mickiewicza – Boryszew: Nadziei – Wilcza – Stefanówka: Żurawia – Wiązowna: Boryszewska – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(Stara trasa: MICHAŁÓWEK – ... – Sulejówek: Trakt Brzeski – Warszawa: Trakt Brzeski – Jana Pawła II – Gościniec – Dąbrowskiego – Majdan: Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Równa – Zagórska – Wesoła – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ... – RADIÓWEK.)
Skierowanie na stałe trasy po otwarciu dla ruchu kołowego wschodniej jezdni bocznej trasy ekspresowej S17 pomiędzy miejscowościami Zakręt i Majdan.
2023.04.21.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – KOLEJOWA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ... – Obozowa – Płocka – Kasprzaka – Bema – Prądzyńskiego (powrót: Prądzyńskiego – Brylowska – Szarych Szeregów – Krzyżanowskiego – Kasprzaka – Karolkowa (zawrotka) – Kasprzaka – Płocka) – Tunelowa – KOLEJOWA.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie skrzyżowania ul. Kasprzaka i Płockiej.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dywizjonu 303 – ... – LAZUROWA.)
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
2023.04.22. 103 linia autobusowa zwykła stała [Bez pasażerów: METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R) – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – Nocznickiego – Kasprowicza] – METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Kasprowicza) – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY (przystanek w al. Wittek) – [bez pasażerów: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – METRO MŁOCINY (kraniec na ulicy bez nazwy przy parkingu P+R)].) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA). Przywrócenie pierwotnej nazwy krańca zlokalizowanego na tymczasowej pętli autobusowej w rejonie Dworca Zachodniego.
300 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19)
METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Bazyliańska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska) – św. Wincentego – ... – MARYSIN.)
Skierowanie na stałą trasę w związku z zakończeniem przebudowy ul. Kondratowicza.
Z12 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – ulica bez nazwy przy parkingu P+R – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Zorzy – Sikorskiego – Lutosławskiego – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Estrady – Warszawa: Radiowa – STARE BEMOWO.)
Korekta trasy w związku z dopuszczeniem przejazdu przez ul. Zorzy w Klaudynie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 5126 GNIEWKOWSKA 51, 02 - zmiana oznaczeń na 4356 GNIEWKOWSKA 01, 02 (dotyczy linii 228).
2023.04.22.
ok. godz. 15.00.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Krasnobrodzka – BRÓDNO PODGRODZIE (powrót: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza).)
Skierowanie na stałą trasę w związku z zakończeniem przebudowy ul. Kondratowicza.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZPITAL BRÓDNOWSKI 01 - uruchomienie przystanku (stały dla linii 169 i warunkowy dla N02).
2023.04.23. 112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 6-22 oraz w soboty w godz. 8-17: ... – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Malborska – Głębocka) – Chodecka – ... – NOWE BEMOWO.)
Skierowanie na stałe trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Kondratowicza.
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).

(Kursy po godz. 19.30: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Światowida – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Światowida – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Malborska – Głębocka) – Chodecka – ... – TARCHOMIN.)
212 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Malborska – Głębocka) – Chodecka – ... – PLAC HALLERA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO KONDRATOWICZA 06 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 112, 126 i 212).

• METRO KONDRATOWICZA 56 - likwidacja przystanku.
2023.04.27. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)
Korekty tras objazdowych w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Andriollego i Hożej w Otwocku.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – ... – RZAKTA.)
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Filipowicza – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
L51 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – OTWOCK (WARSZTATOWA).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – ... – OTWOCK (WARSZTATOWA).)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kołłątaja) – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).)
2023.04.29. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – GOCŁAW.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ul. Świętokrzyskiej) w dni świąteczne.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W soboty, niedziele i święta: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, ..., NATOLIN PŁN.))
728 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu ul. Mrokowskiej w Szczakach.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – OgrodowaWola Mrokowska: Ogrodowa – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – POD Szczaki (pętla) – MrokowskaWarszawianka: Ogrodowa – Wola Mrokowska: Ogrodowa – ... – JASTRZĘBIEC.)
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków Letnisko: Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 8.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w soboty, niedziele i święta: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 9.00-10.00 i 14.30-15.30, w soboty i niedziele handlowe w godz. 11.50-16.30 oraz w niedziele niehandlowe i święta w godz. 10.00-20.00: ... – Kochanowskiego – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Narutowicza – ... – Narutowicza – Szpitalna – droga do Cmentarza Północnego – Cmentarz Północny (pętla) – droga do Cmentarza Północnego – Szpitalna – Kochanowskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – ... – CH MARKI.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac na ul. Skrajnej.
2023.04.29.
2023.05.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Andersa - Marszałkowska (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela) oraz ul. Nowowiejskiej (na odcinku od pl. Zbawiciela do al. Niepodległości) w związku z wymianą zwrotnic na pl. Bankowym.


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – ... – WYŚCIGI.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.

78. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

Z-4. MURANOWSKA – Muranowska – Stawki – Lewartowskiego (zawrotka) – Stawki – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska (zawrotka) – Muranowska – MURANOWSKA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – DWORKOWA.
2023.05.01.
2023.05.03.
WEEKEND MAJOWY • Wprowadzenie obowiązywania 2 maja sobotnich rozkładów dla linii dziennych.


• Zawieszenie kursowania linii (dotyczy 1 i 3 maja):
126.



• Zawieszenie kursowania linii (dotyczy 2 maja):
409.



• Uruchomienie kursowania w godzinach szczytu linii (dotyczy 2 maja):
317, 331, 401, 402.



331. Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Wirażowa – ... – LOTNISKO CHOPINA. [Dotyczy 2 maja.]

401. Wszystkie kursy: URSUS-NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Wałbrzyska] – METRO SŁUŻEW – Wałbrzyska). [Dotyczy 2 maja.]

735. Wszystkie kursy: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE. [Dotyczy 1 i 3 maja.]

L24. Wszystkie kursy: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA). [Dotyczy 2 maja.]
2023.05.01. 36 linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty, niedziele i dni świąteczne)
METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej zabytkowymi tramwajami szybkobieżnymi.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (NŻ) (→DW. CENTRALNY), NORBLIN (NŻ) (→DW. CENTRALNY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→DW. CENTRALNY), OKOPOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ESPERANTO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), NALEWKI-MUZEUM (→DW. CENTRALNY), ŚWIĘTOJERSKA (→DW. CENTRALNY), SANGUSZKI (NŻ) (→DW. CENTRALNY), BOLEŚĆ (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PODZAMCZE (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PARK PRASKI (→DW. CENTRALNY), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ZOO (→DW. CENTRALNY), OS. PANIEŃSKA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (→DW. CENTRALNY), KSIĄŻĘCA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PL. TRZECH KRZYŻY (→DW. CENTRALNY), PL. NA ROZDROŻU (→DW. CENTRALNY), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→DW. CENTRALNY), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PL. KONSTYTUCJI (→DW. CENTRALNY), NOAKOWSKIEGO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa – ... – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), MENNICA (→CENTRUM), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CENTRUM), ..., PARK PRASKI (→CENTRUM), ZOO (→CENTRUM), ..., PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.)
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec).

(W wybrane dni dodatkowe dwa kursy w soboty i niedziele w godzinach wieczornych jednokierunkowo: CYTADELA – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec – ...)
Wprowadzenie dodatkowych kursów w związku ze spodziewanym zwiększonym zapotrzebowaniem na przewozy po zakończeniu pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Kursy realizowane dwoma autobusami w maju, czerwcu i lipcu ok. godz. 21.30, w sierpniu ok. godz. 21.00 i we wrześniu ok. godz. 20.30.
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(W wybrane dni dodatkowe dwa kursy w soboty i niedziele w godzinach wieczornych jednokierunkowo: PODZAMCZE – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – ...)
Wprowadzenie dodatkowych kursów w związku ze spodziewanym zwiększonym zapotrzebowaniem na przewozy po zakończeniu pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Kursy realizowane jednym autobusem w maju, czerwcu i lipcu ok. godz. 21.30, w sierpniu ok. godz. 21.00 i we wrześniu ok. godz. 20.30.
2023.05.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją finału Pucharu Polski na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.30.]

7. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 14.00 do ok. godz. 16.30.]
7. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 14.00 do ok. godz. 16.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 17.45.]
2023.05.04. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska (powrót: Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: UmiastowskaPogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Niektóre kursy: ... – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Kaputy: Sochaczewska – Arena Ożarów (pętla) – Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Kaputy: Sochaczewska – KAPUTY (ARENA OŻARÓW).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – ... – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – ... – WOLICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Ożarów Mazowiecki: Umiastowska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) – Parkowa – Umiastowska).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Sochaczewskiej i Poniatowskiego na pograniczu miejscowości Strzykuły i Kaputy.
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: SzkolnaSobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – droga do Czarnego Lasu – Czarny Las: droga lokalna – przejazd przez tory kolejowe – droga lokalna – Cendrowice: Długa – Szkolna – Sobików: Szkolna – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu wiaduktu nad linią kolejową w Sierzchowie.
2023.05.04.
ok. godz. 23.30.
119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska (powrót: Puławska – Madalińskiego – aleja Niepodległości) – Dolna – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska (powrót: Chełmska – Dolna – Puławska – Madalińskiego – aleja Niepodległości) – Bobrowiecka – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy linii tramwajowej do Wilanowa i całkowitym zamknięciem dla ruchu ul. Goworka i Spacerowej.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Niektóre kursy: ... – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina (powrót: Gagarina – Belwederska – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego) – Czerniakowska – ... – SADYBA / WILANÓW.)
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Puławska) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina (powrót: Gagarina – Belwederska – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska) – Czerniakowska – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
168 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – ... – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina (powrót: Gagarina – Belwederska – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska) – Nehru – ... – WITOLIN.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: BIELAŃSKA – ... – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie) – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska – Malczewskiego – ... – SPARTAŃSKA.)
501 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, PL. UNII LUBELSKIEJ (→DW. CENTRALNY), RAKOWIECKA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), SPACEROWA (→STEGNY), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, TOR STEGNY (→STEGNY), MANGALIA (→DW. CENTRALNY), CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Waryńskiego) – ... – STEGNY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (→STEGNY), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, ..., STEGNY.)
519 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, PL. UNII LUBELSKIEJ (→DW. CENTRALNY), RAKOWIECKA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), SPACEROWA (→STEGNY), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, TOR STEGNY (→STEGNY), MANGALIA (→DW. CENTRALNY), CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa [osiedle Powsin] – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Waryńskiego) – ... – WILANÓW / POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (→WILANÓW), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, ..., WILANÓW / POWSIN (PARK KULTURY).)
522 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – plac Unii Lubelskiej) – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO (powrót: BRANICKIEGO – Branickiego – Sarmacka (zawrotka) – Branickiego – aleja Rzeczypospolitej).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, PL. UNII LUBELSKIEJ (→DW. CENTRALNY), RAKOWIECKA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), SPACEROWA (→STEGNY), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, TOR STEGNY (→STEGNY), MANGALIA (→DW. CENTRALNY), CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA, ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO (→DW. CENTRALNY), SARMACKA (→DW. CENTRALNY), BRANICKIEGO.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego (powrót: Sobieskiego – Dolna – Puławska – Waryńskiego) – ... – BRANICKIEGO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (→BRANICKIEGO), DWORKOWA (→DW. CENTRALNY), MORSKIE OKO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DOLNA, ..., BRANICKIEGO.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Spiralna – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska – WIERTNICZA (powrót: WIERTNICZA – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Spiralna – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Wałbrzyska – ... – OSIEDLE KABATY.)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – SARMACKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – ... – SARMACKA.)
Z-4 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego) – DWORKOWA.

(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska – DWORKOWA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. UNII LUBELSKIEJ 57 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Boya-Żeleńskiego za skrzyżowaniem z ul. Waryńskiego (dotyczy linii 131, 167, 168, 501, 519 i 522 (stały) oraz N31 i N81 (warunkowy)).

• RAKOWIECKA 52 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Puławskiej przed skrzyżowaniem z ul. Olszewską (dotyczy linii 138, 222 i Z-4 (stały) oraz 501, 519, 522 i N37 (warunkowy)).
2023.05.08. 225 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – MOKRY ŁUG.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Marsa) – ...)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska – Marsa) – ...))
Zawieszenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do pętli OS. DUDZIARSKA w związku zamknięciem dla ruchu kołowego przejazdu kolejowego w ul. Chłopickiego.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – ... – RZAKTA.)
Przywrócenie fragmentu trasy podstawowej po otwarciu dla ruchu południowego odcinka ul. Andriollego (na odcinku od ronda Herberta do ronda Polskiego Państwa Podziemnego).
L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – Narutowicza).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Kilińskiego – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Szekspira – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – Narutowicza).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Szekspira – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Kilińskiego – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).)
Przywrócenie trasy podstawowej po zakończeniu przebudowy ul. Łukasińskiego w Sulejówku.
2023.05.09. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Abramowicza – Wola Gołkowska: Rybna – Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaBąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec (powrót: Gościniec – Rybna – Głosków: Abramowicza – Lipowa – Głosków-Letnisko: Lipowa)Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Abramowicza – Wola Gołkowska: Rybna – Gościniec – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Abramowicza – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Abramowicza (powrót: Abramowicza – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Wola Gołkowska: Rybna – Gościniec – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szkolnej w Głoskowie.
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – Kolonia Lesznowola: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska PolskiegoWładysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)
Czasowe przedłużenie trasy w związku z przebudową ul. Szkolnej w Głoskowie i skierowaniem do pętli we Władysławowie linii 727.
2023.05.10. L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – Żeromskiego – Dworcowa – Legionów – Krasickiego – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Legionów – Krasickiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – ... – MICHAŁÓWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Mariańskiej w Sulejówku.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OTWOCK URZĄD SKARBOWY 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Matejki za skrzyżowaniem z ul. Karczewską (w kierunku ronda Herberta) (dotyczy linii L20 i L22).

• OTWOCK STASZICA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Karczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Sosnową (w kierunku ul. Powstańców Warszawy) (dotyczy linii 702 (stały) oraz L20, L22, L51 i N72 (warunkowy)).
2023.05.10.
ok. godz. 22.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa).

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.10 jednokierunkowo: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – PODKOWIŃSKA.)

(Stara trasa: GROTY – ... – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Lazurowej (na odcinku od al. Obrońców Grodna do ul. Górczewskiej).
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa (powrót: Ryżowa – Bodycha – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Starodęby) – Środkowa – Nowa – Warszawa: Szyszkowa – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Kaliskiego – Lazurowa – aleja 4 Czerwca 1989 roku – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kaliskiego – Lazurowa – LAZUROWA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NARWIK 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na zachodniej jezdni lokalnej al. Obrońców Grodna za skrzyżowaniem z ul. Lazurową (w kierunku ul. Warszawskiej) (warunkowy dla linii 149, 167, 220 i N45).
2023.05.12.
ok. godz. 13.00.
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Elekcyjna – Ordona (powrót: Ordona – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Lazurowa) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka i zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Wolskiej i Redutowej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Redutowa) – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Olbrachta – Redutowa – REDUTA WOLSKA.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka i zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Wolskiej i Redutowej.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Ordona (powrót: Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
2023.05.13. A linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
(kursuje w godz. 19.00 - 22.30)
EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER.) – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO DASZYŃSKIEGO (→PL. NARUTOWICZA), PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Uruchomienie kursujących tylko wieczorem i w nocy z 13 na 14 maja specjalnych linii komunikacji miejskiej w związku z organizacją XIX Warszawskiej Nocy Muzeów. Linie A i R obsługiwane była taborem zabytkowym, linia M - zabytkowym i współczesnym, linia N - autobusami elektrycznymi.
M linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
(kursuje w godz. 19.00 - 24.00)
CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
N linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje w godz. 19.00 - 2.00)
MURANOWSKA – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – MURANOWSKA [bez pasażerów: – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA – Konwiktorska – MURANOWSKA.]) – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
R linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
(kursuje w godz. 19.00 - 22.30)
EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.
Przystanki: EMILII PLATER, ZAJEZDNIA WORONICZA.
651 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
(kursuje w godz. 17.15 - 22.30)
METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (powrót: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).

(Ostatnie dwa kursy jednokierunkowo: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Warszawa: Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM.)
Przystanki: (CENTRUM), METRO WILANOWSKA, POLECZKI, MYSIADŁO, PIASECZNO (LAMINA) (→PIASECZNO), PIASECZNO (KUSOCIŃSKIEGO) (→METRO WILANOWSKA), PIASECZNO (SZKOLNA) (→PIASECZNO), PIASECZNO (FABRYCZNA) (→METRO WILANOWSKA), PIASECZNO (URZĄD MIASTA) (→PIASECZNO), PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją Nocy Muzeów w Piasecznie, w ramach której uruchomiono kursy Piaseczyńsko-Grójeckiej Kolei Wąskotorowej. Obsługa: Escape Service.
NM23 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
(kursuje w godz. 19.00 - 1.00)
NORBLIN – Prosta – Kasprzaka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Prosta – NORBLIN. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NORBLIN, KRZYŻANOWSKIEGO (→NORBLIN), RONDO DASZYŃSKIEGO (→NORBLIN), PL. ZAWISZY (→NORBLIN), NORBLIN.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej organizowanej przez Fabrykę Norblina.
WAWERBUS linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
(kursuje w godz. 15.40 - 22.30)
WAWER-RATUSZ – Żegańska – Pożaryskiego – Kajki – Czecha – Płowiecka – rondo Mościckiego (zawrotka) – Płowiecka – Błękitna – Solidna – Widoczna – Patriotów – Walcownicza – Patriotów (jezdnia wschodnia) – Żegańska – WAWER-RATUSZ. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WAWER-RATUSZ, EDISONA (→WAWER-RATUSZ), BŁĘKITNA (→WAWER-RATUSZ), PKP MIĘDZYLESIE (→WAWER-RATUSZ), FALENICA (→WAWER-RATUSZ), WAWER-RATUSZ.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej organizowanej przez Urząd Dzielnicy Wawer. Obsługa przez zabytkowy autobus piętrowy.
2023.05.13/14. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany związane z organizacją XVII Nocy Muzeów w Warszawie:
• wydłużenie do ok. godz. 2.30 kursowania linii: 1, 2, 9, 26, 33, 111, 116, 180, 190, 517, 527.

• wydłużenie do ok. godz. 23.00 kursowania linii: 36.

1. Wszystkie kursy: ANNOPOL – ... – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Zmiana obowiązuje od godz. 17.00.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 23.00-2.30.]

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 23.00-2.30.]

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 23.00-2.30.]
2023.05.13. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją zawodów Grand Prix na żużlu na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.00.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]
2023.05.15. 4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – WYŚCIGI.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z kolejnym etapem budowy zajezdni tramwajowej R-5 Annopol i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Annopol (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do pętli ANNOPOL).
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
FARADAYA – Annopol (powrót: Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.) – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – METRO BRÓDNO. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej.
2023.05.17.
ok. godz. 12.00.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – ... – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Elekcyjna – Ordona (powrót: Ordona – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Lazurowa) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – Redutowa) – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Przywrócenie stałych tras w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska) – Połczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2023.05.19/20.
2023.05.20/21.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją imprezy "Juwenalia WAWA x US" na Lotnisku Bemowo.

942. WROCŁAWSKA – Powstańców Śląskich – Górczewska – METRO BEMOWO. [Linia jednokierunkowa. Kursuje w godz. 0.30 - 2.30.]
2023.05.22. 149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa).

(Stara trasa: GROTY – ... – METRO BEMOWO.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.10 jednokierunkowo: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – PODKOWIŃSKA.))
Likwidacja wariantowego kursu skróconego.
L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyńska – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Od Lasu – Konstancin-Jeziorna: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy kanalizacji w Cieciszewie.
L21 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Łyczyńska – Wilanowska – Turowice: droga nr 724 – Dębówka: droga nr 734 – droga lokalna – Podłęcze – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – CIECISZEW-OSP.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 3871 CIECISZEW-OSP 03 i 04 - zmiana oznaczenia na 3991 CIECISZEW-STARY KOŚCIÓŁ 01 i 02 (warunkowy dla linii L21).

• 3953 CIECISZEW 01 i 02 - zmiana oznaczenia na 3953 CIECISZEW-LAS 01 i 02 (warunkowy dla linii L42).
2023.05.23. L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – Długa – Narutowicza – Orzeszkowej – Nadarzyńska – Nadarzyn – Poniatowskiego – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Kursy po godz. 18.00: ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – PKP KOBYŁKA (powrót: PKP KOBYŁKA – Wołomińska – 11 Listopada – Piaskowa – Orszagha – aleja Jana Pawła II).)

(Stara trasa: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – ... – KOBYŁKA (TURÓW) / PKP KOBYŁKA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Szerokiej w Kobyłce.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Żbikowskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Skorupki – Piłsudskiego – Warszawska) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego) – PKP WOŁOMIN.

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ... – DWORZEC CENTRALNY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego) – PKP WOŁOMIN.)
2023.05.27.
ok. godz. 0.15.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – ... – LAZUROWA.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową torowiska tramwajowego na ul. Obozowej oraz zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ulicy na odcinku od ul. Ciołka do ul. Księcia Janusza.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
REMONT TOROWISKA TRAMWAJOWEGO NA UL. OBOZOWEJ:
• zamknięcie ruchu tramwajowego na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do pętli KOŁO;
• zamknięcie ruchu kołowego na północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od ul. Ciołka do ul. Księcia Janusza.
2023.05.27. 11 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Zawieszenie kursowania. Zastąpienie przez skierowaną przez ul. Połczyńską i Powstańców Śląskich linię 23.
20 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę objazdową. Zastąpienie na odcinku Koło - Boernerowo przez linię zastępczą 70.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.)
Skierowanie na trasę objazdową. Przejęcie fragmentu trasy zawieszonej linii 11.
24 linia tramwajowa zwykła stała PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę skróconą.
35 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Czasowe przedłużenie trasy w celu zastąpienia na ciągu ul. Dywizjonu 303 i Radiowej wycofanych z tego rejonu linii 23 i 24.
70 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – KOŁO. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej wycofaną z Bemowa linię 20.
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej.
737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Szkolna – Lesznowola: Szkolna – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – BOBROWIEC.)
Przywrócenie tras podstawowych w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Żwirowej w Wilczej Górze.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Wilcza Góra: ŻwirowaWładysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Wirażowa – Rolna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Podolszyn: Wygody – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Orężna – Łoziska: Leśna – Kolonia Lesznowola: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska PolskiegoWładysławów: Wojska Polskiego – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – Postępu – Wilcza Góra: ŻwirowaWładysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – Kolonia Lesznowola: Postępu – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska Polskiego – Władysławów: Wojska Polskiego – ... – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)
2023.05.29. 225 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Marsa) – ...)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska – Marsa) – ...)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do pętli OS. DUDZIARSKA w związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy linii kolejowej nr 7 i otwarciem dla ruchu kołowego przejazdu kolejowego w ul. Chłopickiego.
2023.06.02.
2023.06.03.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy Orange Warsaw Festival.

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Herbsta – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od ok. godz. 23.00.]
Przystanki: WYŚCIGI (→METRO URSYNÓW), MEGASAM (→METRO URSYNÓW), KOŃSKI JAR (→METRO URSYNÓW), METRO URSYNÓW.
2023.06.03.
ok. godz. 0.15.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Deotymy – Górczewska (powrót: Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Olbrachta – ... – PKP URSUS.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej przez ul. Obozową i zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od pętli KOŁO do ul. Deotymy.
249 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
KOŁO – Obozowa – Deotymy – Górczewska (powrót: Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej). (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Powstańców Śląskich – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – ... – LAZUROWA.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej przez ul. Obozową i zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od pętli KOŁO do ul. Deotymy.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.).

(Stara trasa: OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.).)
2023.06.03.
2023.06.04.
D linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 3-4 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2023.06.05. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – ... – EC SIEKIERKI.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem odbudowy ronda Sedlaczka.
109 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat).

(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).)
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – MAŁE SIEKIERKI (powrót: MAŁE SIEKIERKI – [bez pasażerów: aleja Becka – Czerniakowska (zawrotka) – aleja Witosa – aleja Polski Walczącej] – MAŁE SIEKIERKI).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – ... – MAŁE SIEKIERKI / EC SIEKIERKI.)
171 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie przez cały dzień oraz w soboty w godz. 8-17)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).)
211 linia autobusowa zwykła stała ŚWIDERSKA – Świderska – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – ŚWIDERSKA.) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Dorodna) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Sprawna – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Światowida – MYŚLIBORSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: MYŚLIBORSKA – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.))
Skrócenie trasy w związku z modernizacją kolektora ściekowego w ul. Myśliborskiej i wprowadzeniem jednego kierunku ruchu w ul. Myśliborskiej na odcinku od ul. Dorodnej do ul. Płużnickiej. Zastąpienie w relacji Żerań FSO - Tarchomin przez linię Z11. Zawieszenie funkcjonowania wariantowych kursów skróconych.
Z11 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ŻERAŃ FSO – Modlińska – Żerańska – Klembowska – Dorodna – Myśliborska – MYŚLIBORSKA (powrót: MYŚLIBORSKA – Światowida – Modlińska – Familijna – Portowa – Dorodna).
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała WINNICA – Dionizosa – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy do godz. 2.00: WINNICA – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Kursy po godz. 3.00: WINNICA – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: WINNICA – ... – Światowida – Modlińska – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Żerań FSO (pętla) – Modlińska) – plac Hallera – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Wycofanie z przejazdu przez pętlę ŻERAŃ FSO.
N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.))
Likwidacja wariantowego podjazdu do Utraty.
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat) – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem odbudowy ronda Sedlaczka.
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat) – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – ... – PKP PIASECZNO.)
N86 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – Otomańska – Osmańska – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Jeden kurs ok. godz. 0.30 jednokierunkowo: WYCZÓŁKI – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Osmańska – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 4.30 jednokierunkowo: ... – Osmańska – Poleczki – POLECZKI.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...))
Ujednolicenie trasy na terenie Wyględowa. Wprowadzenie kursów wariantowych na południowym odcinku trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRUSZKÓW JASNA 01 i 02 - zmiana oznaczenia odpowiednio na PRUSZKÓW JASNA 02 i 01 (dotyczy linii 817 i N85).
2023.06.08.
2023.06.11.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Roboty torowe na ul. Kawęczyńskiej i wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: ul. Kijowska - al. Tysiąclecia - ul. Kawęczyńska (na odcinku od pętli DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) do pętli KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA).

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

13. CMENTARZ WOLSKI – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z13. ZĄBKOWSKA – Targowa – Kijowska – Objazdowa – Kawęczyńska – Ząbkowska – ZĄBKOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
2023.06.09. BOŻE CIAŁO Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w związku z obowiązywaniem sobotniego rozkładu jazdy w piątek po Bożym Ciele:


• Wprowadzenie sobotnich rozkładów dla linii dziennych (za wyjątkiem linii L-2, L-5, L-8, L12, L13, L17, L19, L23, L24, L26, L27, L31, L32, L39, L47, L48, L51 i L52).


• Zawieszenie kursowania linii:
409.



• Uruchomienie kursowania w godzinach szczytu linii:
317, 331, 401, 402.



331. Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Wirażowa – ... – LOTNISKO CHOPINA.

401. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.

L24. Wszystkie kursy: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).
2023.06.10.
ok. godz. 6.00.
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka (powrót: Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Chełmska – ... – EC SIEKIERKI.)
Korekta tras objazdowych w związku z całkowitym zamknięcie wlotu ul. Łazienkowskiej na rondo Sedlaczka.
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka (powrót: Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Szwoleżerów – Czerniakowska – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – MAŁE SIEKIERKI (powrót: MAŁE SIEKIERKI – [bez pasażerów: aleja Becka – Czerniakowska (zawrotka) – aleja Witosa – aleja Polski Walczącej] – MAŁE SIEKIERKI).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)

(Stara trasa: CH BLUE CITY – ... – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Nehru – ... – MAŁE SIEKIERKI / EC SIEKIERKI.)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat) – Powsińska – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat) – Powsińska – ... – PKP PIASECZNO.)
2023.06.14. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Skośna – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka) – Olsztyńska – Ostródzka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Mochtyńska) – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Kobiałka i wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na odcinku od ul. Ruskowy Bród do ul. Frachtowej.
314 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska (powrót: Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka) – Ostródzka – Hemara – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – ... – TARCHOMIN.)
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska) – OLESIN.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.)
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Mochtyńska) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.)
2023.06.16. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Niemcy na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2023.06.16. N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – ... – LAZUROWA.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej przez ul. Obozową i zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Deotymy przy jednoczesnym otwarciu dla ruchu odcinka od ul. Deotymy do ul. Księcia Janusza.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
2023.06.17. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Deotymy – Górczewska (powrót: Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Olbrachta – ... – PKP URSUS.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej przez ul. Obozową i zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Deotymy przy jednoczesnym otwarciu dla ruchu odcinka od ul. Deotymy do ul. Księcia Janusza.
249 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej). (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Lazurowej) – Lazurowa).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Deotymy – Górczewska (powrót: Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Powstańców Śląskich – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.).

(Stara trasa: OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.).)
Korekta trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy trasy tramwajowej przez ul. Obozową i zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ul. Obozowej na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Deotymy przy jednoczesnym otwarciu dla ruchu odcinka od ul. Deotymy do ul. Księcia Janusza.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Krasińskiego i Sowińskiego w Legionowie.
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30)
(komunikacja miasta Legionowo)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).

(Stara trasa: LEGIONOWO (ARENA LEGIONOWO) – Sobieskiego – Piłsudskiego – ... – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO MICKIEWICZA 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Sowińskiego między ul. Krasińskiego i wjazdem na pętlę autobusową (w kierunku ul. Piłsudskiego) (dotyczy linii 723).
2023.06.17.
2023.06.18.
S linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Niektóre kursy: ... – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 17-18 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Święta Ulicy Stalowej. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2023.06.21.
ok. godz. 22.00.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa).

(Stara trasa: GROTY – ... – Kocjana – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – METRO BEMOWO – [bez pasażerów: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich – METRO BEMOWO (przystanek za skrzyżowaniem z ul. Konarskiego) – Powstańców Śląskich] – METRO BEMOWO (powrót: METRO BEMOWO – Górczewska – Lazurowa).)
Korekty tras w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Lazurowej (na odcinku od al. Obrońców Grodna do ul. Górczewskiej). Przywrócenie stałych tras w kierunku południowym wraz z wprowadzeniem tras objazdowych w kierunku północnym.
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska (powrót: Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska (powrót: Górczewska – Lazurowa) – Olbrachta – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa (powrót: Ryżowa – Bodycha – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Starodęby) – Środkowa – Nowa – Warszawa: Szyszkowa – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kaliskiego – Lazurowa – aleja Obrońców Grodna (zachodnia jezdnia lokalna) – Blizne Łaszczyńskiego: zachodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawska – Warszawa: Górczewska – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.)
2023.06.21. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją koncertu zespołu Red Hot Chili Peppers na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2023.06.24. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
109, 192, 196, 233, 249, 320, 328, 332, 339, 340, 356, 379, 809, 815, E-2, Z-4, Brwinów: B9, Łomianki: 2, 3, Grodziskie Przewozy Autobusowe: 50, 51, 52, 53, 58.

• Zawieszenie kursowania w soboty i dni świąteczne linii:
226.

• Zawieszenie kursowania w soboty i dni świąteczne oraz w dni powszednie poza godzinami szczytu linii:
256 (faktycznie od 25 czerwca), Z-1 (od 26 czerwca).

• Zawieszenie kursowania w dni powszednie poza godzinami szczytu linii:
411.

• Zawieszenie kursowania w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu linii:
308.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 121, 142, 150, 152, 162, 163, 164, 201, 226, 263, 401, 518, 723.

T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty, niedziele i dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Dwa kursy: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – ... – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.)
Uruchomienie obsługiwanej taborem zabytkowym linii turystycznej na zmodyfikowanej trasie.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Koszykowa – Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), RONDO ONZ (NŻ) (→DW. CENTRALNY), NORBLIN (NŻ) (→DW. CENTRALNY), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→DW. CENTRALNY), OKOPOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ESPERANTO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), NALEWKI-MUZEUM (→DW. CENTRALNY), ŚWIĘTOJERSKA (→DW. CENTRALNY), SANGUSZKI (NŻ) (→DW. CENTRALNY), BOLEŚĆ (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PODZAMCZE (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PARK PRASKI (→DW. CENTRALNY), DW. WILEŃSKI (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ZOO (→DW. CENTRALNY), OS. PANIEŃSKA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (→DW. CENTRALNY), KSIĄŻĘCA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PL. TRZECH KRZYŻY (→DW. CENTRALNY), PL. NA ROZDROŻU (→DW. CENTRALNY), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→DW. CENTRALNY), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), PL. KONSTYTUCJI (→DW. CENTRALNY), NOAKOWSKIEGO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.

(Niektóre kursy: ... – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.
Przystanki: ..., PL. KONSTYTUCJI (→DW. CENTRALNY), CENTRUM (→DW. CENTRALNY),, DW. CENTRALNY.
Zwiększenie częstotliwości kursów poprzez wprowadzenie dodatkowej brygady kursującej na zmienionej trasie.
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka (powrót: Myśliwiecka – Rozbrat – Górnośląska – Hoene-Wrońskiego – Myśliwiecka) – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z okresem wakacyjnym.
118 linia autobusowa zwykła stała DWORKOWA – Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec).

(W wybrane dni dodatkowe dwa kursy w soboty i niedziele w godzinach wieczornych jednokierunkowo: CYTADELA – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec – ...)

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – ... – MARIENSZTAT.)
Czasowe przejęcie trasy zawieszonej linii zastępczej Z-4.
151 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: NOWOWIEJSKA – aleja Niepodległości – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – NOWOWIEJSKA.) – most Łazienkowski – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
Skrócenie trasy w związku z wycofaniem z krańca METRO POLITECHNIKA linii 118.
164 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – HOSERÓW.

(Pierwszy i ostatni kurs w dni powszednie oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – HOSERÓW.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu, dwa kursy w dni powszednie w godzinach wieczornych oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – HOSERÓW.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: HOSERÓW – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.))
Zawieszenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do Powsinka w związku z okresem wakacyjnym.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Perzyńskiego i zamknięciem jej dla ruchu kołowego.
209 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – DAWIDY. Wprowadzenie kursowania w godzinach szczytu po zawieszeniu kursowania linii 815 w związku z okresem wakacyjnym.
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 15.00: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie po godz. 15.00: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy.
211 linia autobusowa zwykła stała ŚWIDERSKA – Świderska – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – ŚWIDERSKA.) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.

(Niektóre kursy: ... – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze (powrót: Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska) – Bukowska – Kępa Tarchomińska – KĘPA TARCHOMIŃSKA.)
Wprowadzenie wariantowych wydłużonych kursów w celu zastąpienia zawieszonej na okres wakacyjny linii 233.
234 linia autobusowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Odlewnicza – Annopol – Daniszewska – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Olsztyńska – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Chudoby – AUGUSTÓW.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Daniszewska – ... – AUGUSTÓW.)
Czasowe przedłużenie trasy w związku z trwającym zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Annopol. Jednocześnie ograniczono zakres kursowania linii zastępczej Z-1.
331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Niektóre kursy w dni porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Łaczyny – WYCZÓŁKI.)

(Niektóre kursy: ... – Chodzonego – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Wirażowa – ...)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do krańca OSMAŃSKA-DHL (w zamian za zawieszoną linię 328) w związku z okresem wakacyjnym.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: Rolna – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.]
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ - tylko w kierunku Ursusa), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD. (→URSUS NIEDŹWIADEK) (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Kursy do godz. 6.30 i po godz. 21.00: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).

(Niektóre kursy w godzinach porannych i wieczornych: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – [bez pasażerów: aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej] – METRO SŁUŻEW.).))
Wprowadzenie trasy skróconej w związku z okresem wakacyjnym.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→v), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, TORWAR (→GOCŁAW) (NŻ), SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Niektóre kursy: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, CIEPLARNIANA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, TORFOWA (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA) (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).)
Wakacyjne ograniczenie kursowania do godzin szczytu wraz ze skierowaniem wszystkich kursów do pętli GOCŁAW.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Instalatorów – INSTALATORÓW.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, PKP TORUŃSKA (NŻ), ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, PKP MŁYNÓW, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA (NŻ), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, KOROTYŃSKIEGO, GRÓJECKA, PKP RAKOWIEC, INSTALATORÓW-KAM (NŻ), RAKOWSKA, INSTALATORÓW (NŻ), INSTALATORÓW.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE.)
Przedłużenie trasy w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 328.
439 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – OGRÓD BOTANICZNY.
Przystanki: OS. KABATY, METRO KABATY, ZARUBY (NŻ), WĄWOZOWA (NŻ), ROSNOWSKIEGO (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), BOROWA (NŻ), WCZASOWA (NŻ), OGRÓD BOTANICZNY, OGRÓD BOTANICZNY.
Uruchomienie kursującej w dni świąteczne sezonowej linii autobusowej łączącej Ogród Botaniczny w Powsinie ze stacją metra KABATY.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – Dionizosa – WINNICA.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, WAŁ GOCŁAWSKI, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, ADAMPOLSKA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, GOLĘDZINÓW (NŻ), PIMOT (NŻ), ŚLIWICE (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MILENIJNA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, ŠTEFÁNIKA, NOWODWORY, GRZYMALITÓW, WINNICA (→GOCŁAW) (NŻ), WINNICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 15 i po godz. 19 oraz niektóre kursy w soboty, niedziele i święta w godzinach wieczornych: ... – Światowida – NOWODWORY.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – ... – Światowida – NOWODWORY.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – ... – WINNICA.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→WINNICA), KIJOWSKA, ...)
Zmiana charakteru przystanku GRZYMALITÓW z warunkowego na stały. Zmiana układu kursów wariantowych.
517 linia autobusowa przyspieszona stała URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat).
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, KSIĄŻĘCA, ŚNIEGOCKIEJ, KOŹMIŃSKA (→TORWAR), GÓRNOŚLĄSKA (→TORWAR), ROZBRAT (→URSUS NIEDŹWIADEK), AGRYKOLA (→URSUS NIEDŹWIADEK), SZWOLEŻERÓW (→URSUS NIEDŹWIADEK), ZARUSKIEGO (→URSUS NIEDŹWIADEK), LEGIA-STADION (NŻ) (→URSUS NIEDŹWIADEK), TORWAR (→TORWAR), TORWAR.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.
Przystanki: ..., DW. CENTRALNY, CENTRUM.)

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., DW. CENTRALNY, EMILII PLATER (→CENTRUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM (→URSUS NIEDŹWIADEK), CENTRUM.)
Przedłużenie trasy w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 109. Wprowadzenie dodatkowych porannych skróconych kursów w związku z trwającym remontem kolejowej linii średnicowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1086 TORUŃSKA 05 i 06 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 132 i 134).

• 1406 GRZYMALITÓW 01, 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 211, 233, 509 i 516).

• 1348 JARZĘBINOWA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 134).

• 1697 VERDIEGO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 134 i 234).

• 1526 SZLACHECKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 234 i 314).

• 1463 OS. LEWANDÓW II 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 204, 240 i 256).

• 1331 MARKI NAUCZYCIELSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 240).

• 1022 KLASYKÓW 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 152).

• 1486 KROKWI 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 152).

• 1565 ARESZT ŚLEDCZY BIAŁOŁĘKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 152).

• 1566 OGRODY PRZYJACIÓŁ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 152).

• 6120 IZABELIN SIERAKOWSKA 01, 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii L-7 i L18).

• 1347 ZDZIARSKA 01, 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 134 i 234).

• 7058 NOWY ZJAZD 01 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 118).

• 1285 PIASTA KOŁODZIEJA - zmiana nazwy zespołu przystankowego na 1285 KRZEMIENNA (dotyczy linii 134, 226, 332 i N11).
2023.06.24.
2023.06.25.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Remont rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Okopowej (relacja wschód-zachód). Montaż rozjazdu nakładkowego w rejonie zespołu przystankowego METRO BRÓDNO.

1. RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – PLAC NARUTOWICZA. [Brygady łączone z linią 4.]

3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

4. RONDO ŻABA – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI. [Brygady łączone z linią 1.]

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

20. ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

23. NOWE BEMOWO – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarnosci – ... – CZYNSZOWA.

24. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.

26. METRO MŁOCINY – ... – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarnosci – ... – WIATRACZNA.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

73. BANACHA – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

77. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – PKP KOŁO.

Z-1. METRO BRÓDNO – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – RONDO ŻABA. [Obowiązuje w dniach 24-25 czerwca.]
Z-1. Trzy kursy w godzinach porannych: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol (powrót: Annopol – FARADAYA.) – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – RONDO ŻABA. [Obowiązuje tylko 24 czerwca.]

Z23. KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Młynarska – aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (zawracanie bez pasażerów za Muzeum Niepodległości).
2023.06.26. 1 linia tramwajowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Skrócenie trasy w związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Rembielińskiej i Annopol (na odcinku od przystanku METRO BRÓDNO do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) w ramach kolejnego etapu budowy zajezdni tramwajowej "Annopol". Brygady obsługujące kursy skrócone były łączone z linią 4.
3 linia tramwajowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – ... – GOCŁAWEK.)
Skrócenie trasy w związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Rembielińskiej i Annopol (na odcinku od przystanku METRO BRÓDNO do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) w ramach kolejnego etapu budowy zajezdni tramwajowej "Annopol".
4 linia tramwajowa zwykła stała RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Kursy w niedziele do ok. godz. 8.00: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – ...)

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI.)
Skrócenie trasy w związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Rembielińskiej i Annopol (na odcinku od przystanku METRO BRÓDNO do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) w ramach kolejnego etapu budowy zajezdni tramwajowej "Annopol". Brygady były łączone z kursami skróconymi linii 1 (wariantowe kursy niedzielne wynikały z późniejszego rozpoczęcia funkcjonowania w niedziele kursów skróconych linii 1).
25 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: BANACHA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Skrócenie trasy w związku z zamknięciem ruchu tramwajowego na ul. Rembielińskiej i Annopol (na odcinku od przystanku METRO BRÓDNO do pętli ŻERAŃ WSCHODNI) w ramach kolejnego etapu budowy zajezdni tramwajowej "Annopol".
208 linia autobusowa zwykła stała BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. [Linia jednokierunkowa.]

(Kursy w dni powszednie do godz. 10.15 oraz w godz. 14.00 - 19.20: BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska (powrót: Włodarzewska – Harfowa – Grójecka) – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU.)
Wprowadzenie w wybranych godzinach w dni powszednie kursowania także w odwrotnym kierunku.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00)
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – aleja Reymonta – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Perzyńskiego i zamknięciem jej dla ruchu kołowego.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków Letnisko: Radnych – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 8.00 - 21.30 oraz niektóre kursy w soboty, niedziele i święta w ciągu całego dnia: ... – Złotokłos: 3 Maja – Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.))
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Szczak w związku z zawieszeniem kursowania linii L12 z powodu trwającej przebudowy skrzyżowania ul. Millenium i Szkolnej w Głoskowie.
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki Parcela: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Strażackiej w Ożarowie Mazowieckim.
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Zielona – Głosków Letnisko: Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 8.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w soboty, niedziele i święta: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.))
Zawieszenie funkcjonowania w związku z przebudową skrzyżowania ul. Millenium i Szkolnej w Głoskowie. Zastąpienie przez wydłużoną do Szczak linię L-2 oraz zastępczą linię Z-1 obsługiwaną busem i organizowaną przez Gminę Piaseczno.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (NOWA) – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – Nowa – NADMA (NOWA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa – Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Hubala – Zielonka: Ossowskiego – Słowackiego – Leśna – tunel – Inżynierska – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska) – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).

(Stara trasa: NADMA (NOWA) – ... – Zielonka: Ossowskiego – Słowackiego – Łukasińskiego – Sienkiewicza – Poniatowskiego – Skorupki – Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Łukasińskiego w Zielonce.
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Piaseczno)
GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS. Uruchomienie przez Gminę Piaseczno zastępczej linii autobusowej w związku z zawieszeniem kursowania linii L12 z powodu trwającej przebudowy skrzyżowania ul. Millenium i Szkolnej w Głoskowie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 4005 BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. 12 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku na chodniku w czole przystanku 4005 BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. 06 (w kierunku Alej Jerozolimskich) (krańcowy dla linii 208).

• 4047 PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Włodarzewskiej za skrzyżowaniem z drogą dojazdową Alej Jerozolimskich (w kierunku ul. Grójeckiej) (dotyczy linii 208).

• 4312 MASZYNOWA 01 - zmiana oznaczenia na 4312 MASZYNOWA 02 (dotyczy linii 208).

• 4312 MASZYNOWA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Włodarzewskiej przed skrzyżowaniem z ul. Drawską (w kierunku ul. Grójeckiej) (dotyczy linii 208).

• 4311 PRZY PARKU 01 - zmiana oznaczenia na 4311 PRZY PARKU 02 (dotyczy linii 208).

• 4311 PRZY PARKU 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Włodarzewskiej za skrzyżowaniem z ul. Przy Parku (w kierunku ul. Grójeckiej) (dotyczy linii 208).

• 4310 HARFOWA 01 - zmiana oznaczenia na 4310 HARFOWA 02 (dotyczy linii 208).

• 4310 HARFOWA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Harfowej za skrzyżowaniem z ul. Włodarzewską (w kierunku ul. Grójeckiej) (dotyczy linii 208).
2023.06.26.
ok. godz. 14.30.
1 linia tramwajowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: BRÓDNOWSKA – 11 Listopada – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.) – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: METRO BRÓDNO – ... – BANACHA.

(Niektóre kursy: RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.))
Zawieszenie funkcjonowania przystanków zastępczych RONDO ŻABA 58 i 59 w związku z brakiem przygotowania do nich dojścia.
4 linia tramwajowa zwykła stała NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – BRÓDNOWSKA.) – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Kursy w niedziele do ok. godz. 8.00: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – ...)

(Stara trasa: RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – ... – WYŚCIGI.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1075 NAMYSŁOWSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 409 i 500).
2023.06.27. N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Żbikowskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Skorupki – Piłsudskiego – Warszawska) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego) – PKP WOŁOMIN.

(Jeden kurs: ... – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – PKP Wołomin (pętla) – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego).)
Wprowadzenie kursu wariantowego na wniosek Urzędu Miasta Wołomin.
2023.06.27.
2023.06.28.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją koncertu Beyonce na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książeca – Ludna – Solec – most Łazienkowski (powrót: most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży) – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2023.06.28. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – Bankowa – Wrzosowa – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Kursy w dni powszednie w godz. 10.00 - 13.00: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Lipowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Długiej w Zielonce.
L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – Bankowa – Wrzosowa – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 8.30 - 12.00 i jeden kurs ok. godz. 20.00 oraz jeden kurs w soboty w godzinach porannych: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Lipowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
2023.06.30. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej).)
Korekty tras w związku z pracami drogowymi na południowym wlocie ronda Zegarmistrza Gałeckiego uniemożliwiającymi bezpieczny przejazd autobusów.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ (powrót: PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa).

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Skalnicowa – Panny Wodnej (powrót: Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa) – PKP RADOŚĆ.)
2023.06.30/07.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1148 PARK BRÓDNOWSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Kondratowicza w rejonie ul. Rohatyńskiej (stałe dla linii 169 i warunkowe dla linii N02).

• 1689 KRZEWNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Swojskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Krzewną (dotyczy linii 156, 170, 356 i N16).
2023.07.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • 7071 ROZBRAT 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku stałego po oddaniu do ruchu odbudowanego wiaduktu północnego Trasy Łazienkowskiej (dotyczy linii 138, 141, 143, 151, 182, 187, 188, 411, 502, 514, 520, 523, 525 i N25).

• 7076 TORWAR 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 411, 502, 514, 520, 523 i 525).
2023.07.01.
2023.07.02.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Remont rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Okopowej (relacja północ-południe).

1. METRO BRÓDNO – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – ... – BANACHA.

20. PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – ŻERAŃ FSO.

22. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – ... – WIATRACZNA.

24. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – ... – GOCŁAWEK.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

74. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA (powrót: BRÓDNOWSKA – 11 Listopada – Starzyńskiego). [Brygady łączone z linią 4.]

Z-2. PLAC ZAWISZY – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA.
2023.07.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją koncertu Harry'ego Stylesa na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
7. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książeca – Ludna – Solec – most Łazienkowski (powrót: most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży) – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

7. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 15.00 do ok. godz. 21.00.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2023.07.03.
ok. godz. 22.00.
110 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Conrada – Kwitnąca – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) (pętla) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Brukowa – CH ŁOMIANKI.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – CH ŁOMIANKI / CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem przejazdu tramwajowego w ul. Wólczyńskiej przy ul. Aspekt.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – ... – WILANÓW.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku) – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Broniewskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Sokratesa – Przy Agorze – ... – MŁOCINY-UKSW.

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Wittek – METRO MŁOCINY.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA (powrót: CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta).)
N91 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Okopowa (powrót: Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
2023.07.04. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andiollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska).)
Korekta tras objazdowych w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Andriollego i Hożej w Otwocku.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ... – RZAKTA.)
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andiollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Matejki – Filipowicza – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Hoża – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Karczew: Mickiewicza – ... – KARCZEW (STARE MIASTO).)
2023.07.07. E-1 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, KRYNICZNA (NŻ) (→GOCŁAW), KATOWICKA (→METRO STADION NARODOWY), STACJA KRWIODAWSTWA (→METRO STADION NARODOWY), SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO STADION NARODOWY), GOCŁAW.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – Wał Miedzeszyński – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, METRO STADION NARODOWY, KRYNICZNA (NŻ), SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO STADION NARODOWY), GOCŁAW.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy estakad Trasy Łazienkowskiej (w ciągu al. Stanów Zjednoczonych).
2023.07.07.
2023.07.08.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy "Męskie Granie 2023".

MG KONCERT. METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). [Kursy w godz. 15.00-21.00.]
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, WYŚCIGI (NŻ) (→METRO WILANOWSKA), WYŚCIGI.

MG DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Herbsta – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od ok. godz. 0.15.]
Przystanki: WYŚCIGI (→METRO URSYNÓW), MEGASAM (→METRO URSYNÓW), KOŃSKI JAR (→METRO URSYNÓW), METRO URSYNÓW.
2023.07.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1690 DUCZKI OLSZOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego przy Szosie Jadowskiej za skrzyżowaniem z ul. Olszową (w kierunku Wołomina) (dotyczy linii L35).
2023.07.08.
ok. godz. 22.00.
136 linia autobusowa zwykła stała OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga (powrót: Ostroroga – OSTROROGA.) – Obozowa – Płocka – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Grabowska (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Wołoska (powrót: Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: OSTROROGA – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej w ciągu ul. Kasprzaka i Wolskiej i zamknięciem dla ruchu ronda Tybetu w relacjach północ-południe i południe-północ.
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska (powrót: Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
178 linia autobusowa zwykła stała SKOROSZE – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Grabowska (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa: SKOROSZE – ... – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – ... – KONWIKTORSKA / RONDO DASZYŃSKIEGO.)
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Aleje Jerozolimskie – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
186 linia autobusowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Grabowska (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – estakada nad rondem Tybetu – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Instalatorów – INSTALATORÓW.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, BRÓDNO PODGRODZIE (→SZCZĘŚLIWICE), ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, PKP TORUŃSKA (NŻ), ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, PKP MŁYNÓW, PARAFIALNA (NŻ), RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, SZCZĘŚLIWICKA (NŻ), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, KOROTYŃSKIEGO, GRÓJECKA, PKP RAKOWIEC, INSTALATORÓW-KAM (NŻ), RAKOWSKA, INSTALATORÓW (NŻ), INSTALATORÓW.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – INSTALATORÓW.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ..., PKP MŁYNÓW, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, ..., INSTALATORÓW.)
523 linia autobusowa przyspieszona stała STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Grabowska (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, METRO BEMOWO, KONARSKIEGO, METRO ULRYCHÓW, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO, PKP MŁYNÓW, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (→STARE BEMOWO), TORWAR (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA) (NŻ), SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO, SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO, PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
N43 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Grabowska (zawrotka) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia) – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Conrada – CHOMICZÓWKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ... – CHOMICZÓWKA.)
2023.07.10. 20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – ŻERAŃ FSO.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.)
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: PKP KOŁO – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – Młynarska – ... – GOCŁAWEK.)
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
70 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – KOŁO.)
118 linia autobusowa zwykła stała DWORKOWA – Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka).

(W wybrane dni dodatkowe dwa kursy w soboty i niedziele w godzinach wieczornych jednokierunkowo: CYTADELA – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – ...)

(Stara trasa: DWORKOWA – ... – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec).

(W wybrane dni dodatkowe dwa kursy w soboty i niedziele w godzinach wieczornych jednokierunkowo: CYTADELA – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec – ...))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. Solec i zamknięciem jej dla ruchu w miejscu prowadzenia robót.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Cienista – Zdobnicza – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra – Tamka).

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra – Solec).)
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andiollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy (zawrotka) – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Staszica – Karczewska).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Matejki – Andiollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska).)
Korekty tras objazdowych w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy, Orlej i Armii Krajowej w Otwocku oraz rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy i Andriollego.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy (zawrotka) – Orla – Świderska – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andriollego – Pułaskiego – ... – RZAKTA.)
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Powstańców Warszawy (zawrotka) – Orla – Świderska – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Rajska – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rajska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – Emów: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17 – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Hoża – Andriollego – Filipowicza – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
L51 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy (zawrotka) – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – OTWOCK (WARSZTATOWA).

(Stara trasa: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).) – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – OTWOCK (WARSZTATOWA).)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa – Kaliskiego) – LAZUROWA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – ... – LAZUROWA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Karczewska (powrót: Karczewska – Powstańców Warszawy – Staszica) – Hoża – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy (zawrotka) – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa kursów wariantowych: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Pod Zegarem – Orla – OTWOCK (ORLA).))
Korekta trasy objazdowej kursu wariantowego w związku z zakończeniem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy, Orlej i Armii Krajowej w Otwocku oraz rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy i Andriollego.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej.
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OSTROROGA – Wawrzyszewska – Ostroroga – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ostroroga – OSTROROGA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Obozowej po zakończeniu przebudowy torowiska.
2023.07.12. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ul. Jagiellońskiej i Słowackiego w Legionowie.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
D1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty do godz. 13.30)
(komunikacja miasta Legionowo)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – ... – JÓZEFÓW (GŁÓWNA / STRUŻAŃSKA).)
D2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Legionowo)
LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – aleja Róż – tunel – Piastowska – Krakowska – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – PKP Przystanek (rondo) – Jagiellońska – Nowobarska – Piastowska) – Parkowa – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO.

(Stara trasa: LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – ... – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO (powrót: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego).)
D3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Legionowo)
LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Kolejowa – Piaskowa – Szwajcarska – Zegrzyńska (jezdnia lokalna) – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Plantowa – Roi – LEGIONOWO (OSIEDLE BUKOWIEC) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE BUKOWIEC) – Roi – Wrzosowa – Polna – Szwajcarska).

(Stara trasa: LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) – ... – Szwajcarska – Plantowa – Roi – LEGIONOWO (OSIEDLE BUKOWIEC) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE BUKOWIEC) – Roi – Wrzosowa – Wąska – Szwajcarska).)
Korekta trasy w związku z otwarciem tunelu w ciągu ulic Polna - Kwiatowa.
2023.07.14. L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego – Stefanowo: Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – Graniczna – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna (powrót: Produkcyjna – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Zachodnia, Brama Południowa) – Stefanowo: Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – Graniczna – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).) – Lokalna – Wirażowa – Rolna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Postępu – Zgorzała: Postępu – Warszawa: Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA) – ... – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – Osiedlowa – MYSIADŁO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Krasickiego w Nowej Iwicznej.
2023.07.16. N86 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – Otomańska – Osmańska – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Jeden kurs ok. godz. 0.30 jednokierunkowo: WYCZÓŁKI – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Osmańska – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 4.30 jednokierunkowo: ... – Osmańska – Poleczki – POLECZKI.)

(Jeden kurs ok. godz. 5.00 jednokierunkowo: ... – Otomańska – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
Wprowadzenie kolejnego jednokierunkowego kursu na skróconej trasie.
2023.07.16. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją koncertu P!nk na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]

22. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]

24. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.35.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książeca – Ludna – Solec – most Łazienkowski (powrót: most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży) – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.35.]

7. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 15.00 do ok. godz. 21.00.]
7. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 15.00 do ok. godz. 21.00.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Kursy od ok. godz. 22.50.]

138. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – Francuska – ... – BOKSERSKA. [Kursy od ok. godz. 22.50.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.50.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 22.50.]
2023.07.17. 23 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.)
Skierowanie na trasy skrócone w związku z remontem torowiska tramwajowego na ul. Wólczyńskiej i wyłączeniem ruchu tramwajowego włącznie ze skrzyżowaniem ul. Broniewskiego i al. Reymonta.
26 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – WIATRACZNA.)
28 linia tramwajowa zwykła stała METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
33 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – ... – KIELECKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PIASKI – Broniewskiego – ...))
35 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – BANACHA.)
78 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem torowiska tramwajowego na ul. Górczewskiej w ramach kolejnego etapu budowy II linii metra do Karolina.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (NOWA) – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – Nowa – NADMA (NOWA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Kochanowskiego – Szpital Powiatowy (pętla) – Gdyńska – Okopowa – Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Jasińskiego – wiadukt – Poniatowskiego – Hubala – Zielonka: Ossowskiego – Słowackiego – Leśna – tunel – Inżynierska – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska) – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).

(Stara trasa: NADMA (NOWA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Hubala – ... – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).)
Korekta trasy w związku z otwarciem dla ruchu wiaduktu nad linią kolejową oraz zamknięciem naziemnego przejazdu kolejowego w Kobyłce.
Z33 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Kwitnąca – Conrada – Kochanowskiego – Galla Anonima – PIASKI (powrót: PIASKI – Galla Anonima – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada). Uruchomienie zastępczych linii autobusowych.
Z35 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – PIASKI (powrót: PIASKI – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta).
2023.07.18. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej – Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji).)
Przywrócenie poprzednich tras objazdowych w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy kanalizacji w ul. Panny Wodnej i Skalnicowej.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej (powrót: Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa) – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ (powrót: PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa).)
2023.07.21. 181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Podczaszyńskiego i zamknięciem jej dla ruchu na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Marymonckiej.
2023.07.21. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: LEGIA-STADION – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - ŁKS Łódź.
2023.07.21.
ok. godz. 23.30.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Niektóre kursy: ... – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – ... – SADYBA / WILANÓW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Gagarina (na odcinku od ul. Belwederskiej do ul. Sułkowickiej) w ramach kolejnego etapu budowy linii tramwajowej do Sielc i Wilanowa.
167 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska (powrót: Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia (powrót: aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Bema (zawrotka) – Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec).

(Niektóre kursy: FORT RADIOWO – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO / FORT RADIOWO – ... – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – ... – SIEKIERKI SANKTUARIUM.)
168 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – ... – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Nehru – ... – WITOLIN.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – ... – WILANÓW.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Spiralna – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska – WIERTNICZA (powrót: WIERTNICZA – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska).)
N81 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya-Żeleńskiego – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska – Nabielaka – Gagarina (powrót: Gagarina – Sułkowicka – Belwederska) – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – SARMACKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Bagatela – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – ... – SARMACKA.)
Z31 linia autobusowa zastępcza
(nocna zwykła stała)
SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" (pętla) – Syta – Metryczna – Bruzdowa – HOSERÓW.

(Pierwszy kurs: WILANÓW – Przyczółkowa – ...)
Uruchomienie linii zastępującej w rejonie Zawad N31.
2023.07.22. 197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – PerzyńskiegoBroniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Perzyńskiego po zakończeniu przebudowy.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00)
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – aleja Reymonta – Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.)
2023.07.25. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska (powrót: Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).) – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: SochaczewskaUmiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Ożarów Mazowiecki: Umiastowska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) – Parkowa – Umiastowska).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – ... – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: UmiastowskaPogroszew: Nowowiejska – ... – WOLICA.

(Niektóre kursy: ... – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Kaputy: Sochaczewska – Arena Ożarów (pętla) – Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Kaputy: Sochaczewska – KAPUTY (ARENA OŻARÓW).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Sochaczewskiej i Poniatowskiego na pograniczu Strzykuł i Kaput.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 5215 STRZYKUŁY PONIATOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sochaczewskiej za rondem (w kierunku Wieruchowa) (czasowo nieczynny).

• 5215 KAPUTY PONIATOWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sochaczewskiej za rondem (w kierunku Umiastowa) (dotyczy linii 743).

• 5215 STRZYKUŁY PONIATOWSKIEGO 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Poniatowskiego za rondem (w kierunku Ożarowa Mazowieckiego) (dotyczy linii 743).
2023.07.30. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – ... – MARYSIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem dla ruchu wlotu ul. Sokratesa w ul. Wólczyńską w ramach remontu torowiska tramwajowego. Jednocześnie otwarta dla ruchu została ul. Nocznickiego.
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Abrahama – Sieraków (pętla) – Abrahama – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
2023.07.31. 114 linia autobusowa zwykła stała MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: MŁOCINY-UKSW – ... – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem dla ruchu wlotu ul. Sokratesa w ul. Wólczyńską w ramach remontu torowiska tramwajowego. Jednocześnie otwarta dla ruchu została ul. Nocznickiego.
121 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.

(W soboty kursy do godz. 8.00 i po godz. 17.30: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – ... – METRO MARYMONT.)
203 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – ... – FORT WAWRZYSZEW.)
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 15.00: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie po godz. 15.00: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada – aleja Reymonta – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY, POPIELA, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, NIEDZIELSKIEGO (NŻ), OBROŃCÓW TOBRUKU (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, ROGOWSKA (NŻ), KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, NIWA (NŻ), ŻUROMIŃSKA, METRO KONDRATOWICZA (NŻ) (→BRÓDNO PODGRODZIE), METRO KONDRATOWICZA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – ... – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Z12 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Zorzy – Sikorskiego – Lutosławskiego – KLAUDYN (powrót: KLAUDYN – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – ... – KLAUDYN.)
Z33 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Kwitnąca – Conrada – Kochanowskiego – Galla Anonima – PIASKI (powrót: PIASKI – Galla Anonima – Broniewskiego – aleja Reymonta – Conrada).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Kwitnąca – ... – PIASKI.)
2023.08.01. 220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa (powrót: Lazurowa – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – wschodnia jezdnia lokalna trasy S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna (wschodnia jezdnia lokalna) – Lazurowa) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa (powrót: Ryżowa – Bodycha – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Starodęby) – Środkowa – Nowa – MICHAŁOWICE (REBUSOWA) – [bez pasażerów: Rebusowa – Środkowa – MICHAŁOWICE (REBUSOWA)].

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Środkowa – Nowa – Warszawa: Szyszkowa – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z przebudową ul. Szyszkowej.
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – PKP MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW-AKADEMIA (powrót: REMBERTÓW-AKADEMIA – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).)
Korekta trasy na terenie Rembertowa.
1 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Prażmów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Błońska – Błonie: Błońska – Słowicza – Dobrzenica: Słowicza – Zawilcowa – Mazowiecka – Gościeńczyce: Jeziorki – Wilcza Wólka: Jeziorki – Prażmów: Ryxa – Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY). [Linia jednokierunkowa.])
Likwidacja linii w związku z uruchomieniem linii 163 łączącej bezpośrednio Dobrzenicę i Prażmow z Piasecznem.
163 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Prażmów)
PIASECZNO (CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM) – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Pęchery: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Łoś: Prażmowska – Nowy Prażmów: Główna – Zawodne: Ryxa – Prażmów: Ryxa – Błońska – Błonie: Błońska – Słowicza – Dobrzenica: Słowicza – Zawilcowa – Mazowiecka – DOBRZENICA. Uruchomienie przez Urząd Gminy w Prażmowie linii autobusowej łączącej Prażmów i okoliczne miejscowości z Piasecznem.
2023.08.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w związku z organizacją koncertu zespołu Depeche Mode na Stadionie PGE Narodowym. Wykaz uwzględnia tylko linie tramwajowe oraz linie bądź kursy dodatkowe.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

22. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]
22. WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

24. PLAC NARUTOWICZA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

Z-9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książeca – Ludna – Solec – most Łazienkowski (powrót: most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży) – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

138. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – Francuska – ... – BOKSERSKA. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – ... – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – WINNICA. [Kursy od ok. godz. 23.00.]
2023.08.03. 199 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Traugutta (zawrotka) – Orla – 3 Maja – Wyzwolenia – Langiewicza – Sosnowa – Sikorskiego – Kwiatowa – Szwoleżerów – Żbikowskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Żbikowskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Warszawa: Żołnierska – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Skorupki i Orlej w Ząbkach.
221 linia autobusowa zwykła stała PLAC NIEMENA – Powązkowska – Rydygiera – Indrzejczyka – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).

(Stara trasa: PLAC NIEMENA – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera (powrót: Rydygiera – Powązkowska – PLAC NIEMENA.) – Indrzejczyka – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Przasnyskiej.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Żbikowskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego) – PKP WOŁOMIN.

(Jeden kurs: ... – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Marecka – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Główna – Kobyłka: Dworkowa – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – PKP Wołomin (pętla) – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Żbikowskiego – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Skorupki – Piłsudskiego – Warszawska) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – ... – PKP WOŁOMIN / WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Skorupki i Orlej w Ząbkach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZĄBKI LEGIONÓW 51 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. 3 Maja za skrzyżowaniem z ul. Legionów (w kierunku ul. Orlej) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI LEGIONÓW 52 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. 3 Maja za skrzyżowaniem z ul. Legionów (w kierunku ul. Wyzwolenia) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI 3 MAJA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Wyzwolenia w rejonie skrzyżowania z ul. Krótką (w kierunku ul. 3 Maja) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI 3 MAJA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Wyzwolenia za skrzyżowaniem z ul. Krótką (w kierunku ul. Langiewicza) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI LANGIEWICZA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Langiewicza przed skrzyżowaniem z ul. Wyzwolenia (w kierunku Bródna) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI SOSNOWA 51 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sosnowej za skrzyżowaniem z ul. Skorupki (w kierunku ul. Sikorskiego) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI SOSNOWA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sosnowej przed skrzyżowaniem z ul. Skorupki (w kierunku ul. Langiewicza) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI GAJOWA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sikorskiego za skrzyżowaniem z ul. Gajową (w kierunku ul. Kwiatowej) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI SIKORSKIEGO 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Sikorskiego za skrzyżowaniem z ul. Stefczyka (w kierunku ul. Gajowej) (dotyczy linii 199).

• ZĄBKI KOSYNIERÓW 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Szwoleżerów przed skrzyżowaniem z ul. Kosynierów (w kierunku ul. Żbikowskiego) (dotyczy linii 199).
2023.08.03. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.45)
Jednokierunkowo: LEGIA-STADION – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.

Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent.
2023.08.05. 13 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Zamknięcie torowiska tramwajowego na ul. Wolskiej (na odcinku od pętli CMENTARZ WOLSKI do ul. Elekcyjnej) w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka. Przejęcie fragmentu trasy przez linię zastępczą 73.
26 linia tramwajowa zwykła stała ROGALIŃSKA – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – ZAJEZDNIA WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.)
Skrócenie trasy w związku z montażem rozjazdów nakładkowych w rejonie przystanków FORT WOLA i PKP WOLA (WOLSKA). Brygady łączone z linią 78.
27 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.)
Przejęcie fragmentu trasy przez linię zastępczą 73.
73 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. Uruchomienie linii zastępującej zawieszone linie 13 i 27.
78 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
ZAJEZDNIA WOLA – Wolska – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – ROGALIŃSKA.) – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skrócenie trasy w związku z montażem rozjazdów nakładkowych w rejonie przystanków FORT WOLA i PKP WOLA (WOLSKA). Brygady łączone z linią 26.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej – Maczka – Rudnickiego – Powązkowska – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Ordona – Kasprzaka – Redutowa) – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy trasy tramwajowej przez ul. Kasprzaka.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska (powrót: Wolska – Ordona – Kasprzaka – Redutowa) – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska – Powstańców Śląskich).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Redutowa – Wolska – Połczyńska – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej))
Z26 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska). Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
2023.08.07. 23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – ... – CZYNSZOWA.)
Przywrócenie stałej trasy po wycofaniu z pętli NOWE BEMOWO linii 26.
26 linia tramwajowa zwykła stała PKP WOLA (WOLSKA) – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ROGALIŃSKA – Skierniewicka – Wolska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – ZAJEZDNIA WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WIATRACZNA.)
Skierowanie do tymczasowego krańca po zakończeniu montażu rozjazdu nakładkowego.
33 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.)
Korekta trasy w związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i al. Reymonta.
76 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – FORT WOLA. Uruchomienie uzupełniającej linii tramwajowej po zakończeniu montażu rozjazdu nakładkowego w rejonie przystanku FORT WOLA.
78 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
PKP WOLA (WOLSKA) – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: ZAJEZDNIA WOLA – Wolska – Skierniewicka (powrót: Skierniewicka – ROGALIŃSKA.) – Kasprzaka – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie do tymczasowego krańca po zakończeniu montażu rozjazdu nakładkowego.
Z26 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – METRO PŁOCKA (powrót: METRO PŁOCKA – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Fort Wola).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Ordona – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska).)
Zmiana trasy w związku z zakończeniem montażu rozjazdów nakładkowych w rejonie przystanków FORT WOLA i PKP WOLA (WOLSKA) i skierowaniem tam linii tramwajowych.
Z35 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Galla Anonima – PIASKI (powrót: PIASKI – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta).)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i al. Reymonta.
2023.08.08. 1 linia tramwajowa zwykła stała METRO BRÓDNO – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: RONDO ŻABA – Starzyńskiego – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: METRO BRÓDNO – ... – BANACHA.

(Niektóre kursy: METRO BRÓDNO – ... – BANACHA.

(Niektóre kursy: BRÓDNOWSKA – 11 Listopada – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – NAMYSŁOWSKA.) – ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.))
Wprowadzenie funkcjonowania przystanków zastępczych RONDO ŻABA 58 i 59 w związku z przywróceniem do nich dojścia.
4 linia tramwajowa zwykła stała RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Kursy w niedziele do ok. godz. 8.00: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – ...)

(Stara trasa: NAMYSŁOWSKA – Starzyńskiego – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – BRÓDNOWSKA.) – Targowa – ... – WYŚCIGI.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • 1075 NAMYSŁOWSKA - likwidacja przystanku (dotyczy linii 409 i 500).
2023.08.09. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa – Zasadowa – Panny Wodnej).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu kolejnego etapu budowy kanalizacji w ul. Panny Wodnej i Skalnicowej.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Skalnicowa – Panny Wodnej (powrót: Panny Wodnej – Mozaikowa – Przewodowa – Zasadowa – Skalnicowa) – PKP RADOŚĆ.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
Skierowanie wszystkich kursów bezpośrednio przez ul. Patriotów.
2023.08.12. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Skośna – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka) – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ruskowy Bród – Jarzębinowa – Mańkowska – Fajna – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Głębocka – Lewandów – Skośna – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka) – Olsztyńska – Ostródzka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Mochtyńska) – OLESIN.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego przez ul. Kobiałka po zakończeniu kolejnego etapu budowy kanalizacji. Skierowanie na trasę objazdową w związku z III etapem przebudowy skrzyżowania ul. Ostródzkiej i Zdziarskiej.
134 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Pszeniczna – Stogi (powrót: Stogi – Spichrzowa – Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – ...)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Olsztyńska – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – ... – OLESIN.)
314 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Jarzębinowa – Ruskowy Bród – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Stogi – Spichrzowa – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Pszeniczna – Stogi) – Hemara – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska (powrót: Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka) – Ostródzka – Hemara – ... – TARCHOMIN.)
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Płochocińska – Kobiałka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska) – OLESIN.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego przez ul. Kobiałka po zakończeniu kolejnego etapu budowy kanalizacji.
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Pszeniczna – Stogi (powrót: Stogi – Spichrzowa – Ostródzka) – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ruskowy Bród – Jarzębinowa – Mańkowska – Fajna – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Mochtyńska) – OLESIN.)
Przywrócenie ruchu dwukierunkowego przez ul. Kobiałka po zakończeniu kolejnego etapu budowy kanalizacji. Skierowanie na trasę objazdową w związku z III etapem przebudowy skrzyżowania ul. Ostródzkiej i Zdziarskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JARZĘBINOWA 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Jarzębinowej za skrzyżowaniem z ul. Ruskowy Bród (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 120 i 314).

• FAJNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Fajnej pomiędzy ul. Mańkowską i Mochtyńską (dotyczy linii 120 i 314).

• OS. OLCHOWY PARK 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Jarzębinowej za skrzyżowaniem z ul. Mańkowską (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 120 i 314).

• OS. OLCHOWY PARK 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Mańkowską za skrzyżowaniem z ul. Jarzębinową (w kierunku północnym) (dotyczy linii 120 i 314).
2023.08.14. ZASILENIA Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w związku z obowiązywaniem sobotniego rozkładu jazdy w poniedziałek przed Świętem Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:


• Wprowadzenie sobotnich rozkładów dla linii dziennych (za wyjątkiem linii L-2, L-5, L-8, L12, L13, L17, L19, L23, L24, L26, L27, L31, L32, L39, L43, L46, L47, L48, L51 i L52).


• Zawieszenie kursowania linii:
409.



• Uruchomienie kursowania w godzinach szczytu linii:
317, 331, 401, 402.



331. Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Wirażowa – ... – LOTNISKO CHOPINA.

401. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW.
2023.08.16. 164 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – ZAWADY.

(Pierwszy i ostatni kurs w dni powszednie oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – ZAWADY.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI / WILANÓW – ... – Syta – Metryczna – Bruzdowa – HOSERÓW.)
Czasowe wyłączenie z użytkowania tymczasowego krańca HOSERÓW w związku z naprawą nawierzchni ul. Bruzdowej.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY) – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Kochanowskiego – WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY).) – Sasina – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – 1 Maja – Sikorskiego – Słowiańska – Spokojna – Wołomińska – Sikorskiego – GranicznaMajdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL POWIATOWY) – ... – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową al. Niepodległości w Wołominie (na odcinku od ul. 1 Maja do ul. Granicznej).
Z31 linia autobusowa zastępcza
(nocna zwykła stała)
SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" (pętla) – Syta – Metryczna (zawrotka) – Syta – SYTA (powrót: SYTA – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" (pętla)).

(Pierwszy kurs jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – ...)

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – parking Zakładu Oczyszczalni Ścieków "Południe" (pętla) – Syta – Metryczna – Bruzdowa – HOSERÓW.

(Pierwszy kurs: WILANÓW – Przyczółkowa – ...))
Wycofanie z końcowego odcinka trasy.
2023.08.18. N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 (powrót: Dywizjonu 303 – Obozowa – Płocka) – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – rondo Radia Wolna Europa (zawrotka) – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej) – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (przystanek na ul. Górczewskiej).)
Zmiana przystanku krańcowego na terenie Jelonek.


 


SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2023 r.)


SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2023 r.)


POWRÓT DO SPISU LAT

KONTAKT: trasbus@o2.pl.


78