1933.12.23. |
PL. NARUTOWICZA
RASZYN |
linia autobusowa zwykła stała (SKA) |
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn – RASZYN (RYNEK).
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – aleja Krakowska – [...] – OKĘCIE (LOTNISKO). |
Uruchomienie dwunastej linii Społecznej Komunikacji Autobusowej, łączącej Ochotę z Raszynem, zaś częścią kursów z nowym lotniskiem na Okęciu. Częstotliwośc kursowania 30 minut. Cena biletu - 60 groszy.
[NCD 1933, nr 373, 28 XII 1933, str. 5; NCD 1933, nr 374, 29 XII 1933, str. 4] |