DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2018.01.01. 150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa)Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ...)
Przejęcie organizacji połączeń komunikacyjnych gminy Łomianki przez ZTM Warszawa. Objęcie terenu gminy 1 strefą biletową. Uruchomienie linii autobusowej na bazie likwidowanych linii Ł1 i Ł2.
Ł1 linia autobusowa zwykła stała (kursuje także w nocy) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – Warszawska – Brukowa – CH Auchan Łomianki (zawrotka) – Brukowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Ł2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka) – Łomianki: Kolejowa – ...))
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana). Zmiana oznaczenia linii w związku z włączeniem Łomianek do I strefy biletowej.
701 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
750 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Uruchomienie linii na bazie likwidowanych linii Łbis Dębina, Łbis Palmiry i Łbis Sadowa.
Ł
BIS

DĘBINA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.)
Ł
BIS

PALMIRY
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Ł
BIS

SADOWA
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
N56 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa)Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
Zmiana trasy wraz z wprowadzeniem kursowania przez cały tydzień.
ŁD linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 7-18) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla) – Wiślana – Warszawska – ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo:: ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) – ... – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).))
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia. Przejęcie podjazdu do Łomianek Dolnych przez linię 2. Wprowadzenie wariantowych podjazdów do Burakowa.
1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)
Ł4 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 7-18) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: jeden kurs w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KIEŁPIN (KMŁ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).

Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – aleja Chopina – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (KMŁ).)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia. Przejęcie podjazdu do Łomianek Dolnych od linii ŁD.
2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki)
Dwa kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KIEŁPIN (KMŁ) – Rolnicza – Łomianki: Rolnicza – Armii Poznań – aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).

W godzinach popołudniowego szczytu: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana (powrót: Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – aleja Chopina – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – KIEŁPIN (KMŁ).

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Łomianki Dolne (pętla – Wiślana – aleja Chopina (powrót: aleja Chopina – Wiślana – Warszawska – Szkolna – Osiedlowa – Wiślana – Warszawska – ŁOMIANKI (ICDS).) – Armii Poznań – ...)
Ł3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w godzinach popołudniowego szczytu) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia.
3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.
ŁDL linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).)
Przekształcenie w linię bezpłatną wraz ze zmianą oznaczenia.
K linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki)
SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).
ŁS linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Dziekanów Nowy: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna: Rolnicza – ulica bez nazwy – Kolejowa – droga Palmiry-Łomna – ŁOMNA (KOŚCIÓŁ) (powrót: ŁOMNA (KOŚCIÓŁ) – Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza).)
Przejęcie dojazdu do Łomny przez linię 750.
ŁZ linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: – Kolejowa – Warszawska – Brukowa – (powrót: Brukowa – Kolejowa) – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Przejęcie relacji przez linię 250.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOMIANKI BURAKÓW 01 i 03 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI 11 LISTOPADA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI BRUKOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI POLMO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI LWOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI ŁOMIANKI-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI PILCHA 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI WĘDKARSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• ŁOMIANKI WETERANÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• KIEŁPIN-CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• KIEŁPIN 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• KIEŁPIN KMŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI KOSZAŁKA OPAŁKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI CENTRUM 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI PODRÓŻNA 01 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW NOWY WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW NOWY ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• PIEŃKÓW-SKLEP 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• PIEŃKÓW-WIEŚ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-LAS 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-CMENTARZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-ZACHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• CZĄSTKÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• CZĄSTKÓW POLSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• CZĄSTKÓW MAZOWIECKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• CZOSNÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 750).

• DĘBINA 01 - uruchomienie przystanku (krańcowy dla linii 750).

• PALMIRY 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• SADOWA KOLEJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• SADOWA STRZELECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 750).

• SADOWA-DOM OPIEKI 01 - uruchomienie przystanku (krańcowy dla linii 750).

• MARMUROWA 01 i 02 - zmiana nazwy na DĘBOWA (dotyczy linii 731 i 741).
2018.01.02. P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie przez cały dzień oraz w soboty w godz. 6.30 - 13.15) (komunikacja miasta Piastów)
PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Ogińskiego – Bohaterów Wolności – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Grunwaldzka – Leśmiana – Tuwima – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Harcerska – Ujejskiego – Dworcowa – aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – aleja Krakowska – Błońska – Wrzosowa – Północna – Orła Białego – Warszawska – aleja Piłsudskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). [Linia jednokierunkowa.] Likwidacja taryfy - przekształcenie w linię bezpłatną.
2018.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2018.01.08. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy pętli PUSTELNIK w Markach.
340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).)
M1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska – plac Kilińskiego – Warszawska – Błonie – Dąbrówki – Mickiewicza – Chrobrego – Żwirowa – Kościelna – Budowlana – Jasna – Leśna – Boczna – Bagnista – Nowy Świat – Litewska – 11 Listopada – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Urząd Miasta w Mińsku Mazowieckim trzech linii autobusowych umożliwiających wygodny dojazd do dworca PKP. Ceny biletów jednorazowych: 2 zł (normalny i 1 zł (ulgowy). Ceny biletów miesięcznych sieciowych: 60 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).
M2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – rondo Pileckiego (zawrotka) – Dąbrówki – Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]
M3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego (powrót: Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Bankowa – Topolowa – Szczecińska – Chełmońskiego – 11 Listopada – Kościuszki) – Śniadeckich – Szpitalna – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Szpitalna) – Sosnkowskiego – Chróścielewskiego – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁUKASZCZYKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Roentgena w połowie odcinka między przystankami MAKOLĄGWY i CENTRUM ONKOLOGII (dotyczy linii 179, 195, 209 i 737).

• CONRADA-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Conrada w połowie odcinka między przystankami CHOMICZÓWKA i CONRADA (dotyczy linii 114, 121, 180, N02 i N43).
2018.01.10. 138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie podjazdów do przystanku UTRATA po zakończeniu remontu nawierzchni ul. Utrata.
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.)
2018.01.14. W linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego dwóch specjalnych linii: tramwajowej i autobusowej w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
26F linia autobusowa specjalna CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grojecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – ZWYCIĘZCÓW (powrót: ZWYCIĘZCÓW – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska).
Przystanki: CH REDUTA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, KRUCZA, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA, WALECZNYCH, STACJA KRWIODAWSTWA, BRAZYLIJSKA (→CH REDUTA), ZWYCIĘZCÓW.
2018.01.15.
2018.01.28.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
14, 25, 205, 256, 304, 320, 323, 332, 334, 379, 412, Brwinów: B9, Łomianki: 2, 3.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
120, 153, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 411, 519, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 256.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 205.
2018.01.20. ZG linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – DębowaGrodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, POPULARNA, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), OTRĘBUSY (NŻ), BRWINÓW STALOWA (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW URZĄD MIASTA (NŻ), BRWINÓW SPORTOWA (NŻ), MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), PKP MILANÓWEK, MILANÓWEK DĘBOWA, GRODZISK MAZOWIECKI TELIGI (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI PARK SKARBKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Piłsudskiego – Dębowa – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), WKD MILANÓWEK GRUDÓW (NŻ), MILANÓWEK DĘBOWA, ..., PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
Korekta trasy na terenie Milanówka.
C linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Milanówek)
PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Staszica – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).[Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).) – Smoleńskiego – Dębowa – Grabowa – Okólna – MILANÓWEK (OKÓLNA) (powrót: MILANÓWEK (OKÓLNA) – Okólna – Piłsudskiego – Krzywa – Przeskok – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa).)
Przedłużenie trasy w celu ułatwienia dojazdu do zastępczej komunikacji autobusowej po zamknięciu linii kolejowej.
2018.01.27. L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Parkowa – Ustanów: Główna – Krupia Wólka: GłównaKędzierówka: Główna – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
Przywrócenie stałej trasy po udrożnieniu dla ruchu autobusów ul. Długiej w Ustanowie.
TRANSLUD
LINIA 9
linia autobusowa prywatna (stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania AK "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, HENRYKÓW, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA PIASKOWA, JABŁONNA SZKOLNA, JABŁONNA PAŁAC, RAJSZEW, OSIEDLE JABŁONIE, SKIERDY I, SKIERDY II, SUCHOCIN, BOŻA WOLA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, MODLIN TWIERDZA PĘTLA.
)
Likwidacja linii z powodu niewystarczającej frekwencji.
2018.01.29. 105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Wprowadzenie dodatkowych jednokierunkowych kursów skróconych. Wybrane autobusy wyjeżdżające z zajezdni "Kleszczowa" wykonywały półkurs na odcinku od Ciepłowni Wola do ronda Daszyńskiego, a następnie jechały wykonywać swoje zadania zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy.
136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – Cynamonowa))
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy i zawieszeniem funkcjonowania tymczasowego przystanku krańcowego CYNAMONOWA 01.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)
Przywrócenie kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 256 po zakończeniu ferii zimowych.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 205 po zakończeniu ferii.
177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa dodatkowych kursów w dni powszednie w godzinach szczytu: P+R. AL. KRAKOWSKA – Skoroszewska – SKOROSZE.)
Likwidacja kursów skróconych.
239 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Poleczki (powrót: Poleczki – Puławska – Romera – Herbsta) – Taneczna – Krasnowolska – KRASNOWOLA. Uruchomienie linii autobusowej w celu objęcia obsługą komunikacyjną Krasnowoli.
376 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

W godzinach popołudniowego szczytu: BUDOWLANA – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
Uruchomienie szczytowej linii autobusowej w celu poprawy dojazdu z rejonu Choszczówki i Płud do przystanku kolejowego WARSZAWA PŁUDY oraz linii tramwajowych kursujących ul. Matki Teresy z Kalkuty.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DW. WILEŃSKI 01 - zmiana charakteru przystanku z "dla wysiadających" na stały (dotyczy linii 262 i 512).

• GILARSKA 03 - zmiana charakteru przystanku z technicznego na "dla wsiadających" (dotyczy linii 512).

• DZIERŻONIOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• PRZEJEZDNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 120, 334 i N14).

• TANECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).

• SAMSONOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).

• KONDRACKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).

• FLAMENCO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 239).

• KRASNOWOLA 51 - uruchomienie przystanku (dkrańcowy dla linii 239).

• DZIERŻONIOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750 i N56).

• KIEŁPIN 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).

• KIEŁPIN GRANICZKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150).

• KIEŁPIN-CMENTARZ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).

• KIEŁPIN KMŁ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).

• SADOWA STRZELECKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150 i 750).

• SADOWA-DOM OPIEKI 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 150).

• DZIEKANÓW LEŚNY INSTYTUT EKOLOGII PAN 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 150).

• DZIEKANÓW POLSKI WSCHÓD 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI ZACHÓD 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 750).
2018.01.30. 179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY –... – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Stryjeńskich (powrót: Stryjeńskich – Belgradzka) – Wąwozowa – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu etapu przebudowy ul. Belgradzkiej i przywróceniem relacji lewoskrętnych na skrzyżowaniu ul. Belgradzkiej i Stryjeńskich.
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka (powrót: Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej) – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego – Pileckiego – Puławska – Rzymowskiego – Marynarska – Sasanki – Hynka – Łopuszańska – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Równoległa – WKD RAKÓW.
Przystanki: NATOLIN PŁN, BRACI WAGÓW, ..., SASANKI, HYNKA, WKD RAKÓW.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Dereniowa – Stryjeńskich (powrót: Stryjeńskich – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich) – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO (→DW. CENTRALNY), METRO NATOLIN (→DW. CENTRALNY), RAABEGO (NŻ) (→DW. CENTRALNY), MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.)
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Wigury w Ząbkach.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI.)
2018.02.01. L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Wola Karczewska: Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – RZAKTA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z pracami drogowymi w ul. Orlej w Otwocku.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Jana Pawła II – Reja – Kossaka – 11 Listopada – Wołomińska – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Korekta trasy na terenie Kobyłki.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska (powrót: Szosa Jadowska – Szkolna – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska) – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Okopowa – aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Przedłużenie trasy na terenie Wołomina. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – 1 Maja – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – WOŁOMIN (GRANICZNA) (powrót: WOŁOMIN (GRANICZNA) – Graniczna – Cicha – Wołomińska – Sikorskiego).)
Przedłużenie trasy do Majdanu. Wprowadzenie kursowania w niedziele.
OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO)

WOLSKIE
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO) – Radziwiłłów – Poznańska – Strażacka – Kolejowa – Konopnickiej – Poznańska – Poniatowskiego – Dmowskiego – Parkowa – Umiastowska – Umiastów: Umiastowska – Topolin: Sobieskiego – Borzęcin Duży: Sobieskiego – Warszawska – Poprzeczna – Topolin: Poprzeczna – Pogroszew: Rataja – Koprki: Rataja – Poznańska – Płochocin: Poznańska – Wolskie: Wolska – WOLSKIE. Wprowadzenie kursowania także w dni świąteczne.
T linia autobusowa pospieszna okresowa
(kursuje w dni powszednie) (prywatna)
PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – Nowe Lipiny: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – KrzywicaLipkaTułKarolewMiąse: Napoleońska – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Jasienica: Słoneczna – Wołomińska – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PólkoDzięciołyStryjkiOłdakiKuryBiałkiKrawcowiznaRówneKsiężykiStrachówka: droga nr 50 – Jana Pawła II – STRACHÓWKA.

(Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Batorego – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – STRACHÓWKA.)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PólkoDzięciołyStryjkiOłdakiKuryBiałkiKrawcowiznaRówneKsiężykiStrachówka: droga nr 50 – Jana Pawła II – STRACHÓWKA.)

(Stara trasa: PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – Szosa Jadowska – Nowe Lipiny: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – KrzywicaLipkaTułKarolewMiąse: Napoleońska – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Jasienica: Słoneczna – Wołomińska – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PKP TŁUSZCZ.

(Niektóre kursy: ... – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PólkoDzięciołyStryjkiOłdakiKuryBiałkiKrawcowiznaRówneKsiężykiStrachówka: droga nr 50 – Jana Pawła II – STRACHÓWKA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Batorego – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – PKP TŁUSZCZ.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Batorego – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PólkoDzięciołyStryjkiOłdakiKuryBiałkiKrawcowiznaRówneKsiężykiStrachówka: droga nr 50 – Jana Pawła II – STRACHÓWKA.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – PKP TŁUSZCZ.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin – Żelazna – ... – Tłuszcz: Batorego – Warszawska – PólkoDzięciołyStryjkiOłdakiKuryBiałkiKrawcowiznaRówneKsiężykiStrachówka: droga nr 50 – Jana Pawła II – STRACHÓWKA.))
Likwidacja kursów sobotnich wraz ze zmianą układu kursów wariantowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOŁOMIN LEGIONÓW 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35, L37 i L40).

• WOŁOMIN URZĄD MIASTA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35 i L37).

• WOŁOMIN SASINA 03 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35, L36 i L37).

• WOŁOMIN PKP WOŁOMIN (LASKOWA) 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).

• WOŁOMIN SZPITAL POWIATOWY 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L27 i L36).

• WOŁOMIN FIELDORFA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).

• WOŁOMIN PRĄDZYŃSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L35 i L37).

• WOŁOMIN LESZCZYŃSKA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).

• WOŁOMIN SOKOLA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).

• WOŁOMIN BRZOZOWA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L36).

• WOŁOMIN GRANICZNA 02 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L38).

• WOŁOMIN CMENTARZ 03 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii L38).

• WOŁOMIN ŚREDNIA - zmiana nazwy na WOŁOMIN SASINA-LICEUM (dotyczy linii L36, L37 i L38).
2018.02.02.

2018.02.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu kołowego i tramwajowego od ok. północy 2/3 lutego do ok. godz. 4.00 5 lutego fragmentu ul. Obozowej w związku z kolejnym etapem przebudowy kolejowej linii obwodowej.

20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO..

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – KAROLIN. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 2 lutego.]

N95. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 2 lutego.]

Z-3. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA – [bez pasażerów: Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa] – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności). [Kursuje w dniach 3-4 lutego.]

Z-4. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – OSIEDLE WOLSKA (powrót: OSIEDLE WOLSKA – Wolska – Elekcyjna – Deotymy – Obozowa). [Kursuje w dniach 3-4 lutego.]

ZN5. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Płocka – Wolska – PŁOCKA (powrót: PŁOCKA – Wolska – Młynarska – Obozowa). [Kursuje od nocy 2/3 do 4/5 lutego.]
2018.02.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KLUB LIRA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 112, 118, 156, 169, 227 (stały) oraz N14 i N64 (warunkowy)).

• SUWALSKA 01 - zmiana oznaczenia na SUWALSKA 02.

• SUWALSKA 03 - zmiana oznaczenia na SUWALSKA 04.

• SUWALSKA 01 - uruchomienie przystanku (dotyczy linii 104, 112, 118, 156, 169, 204, 214, 227 (stały) oraz N64 (warunkowy)).

• MIŁA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 157).
2018.02.10. 239 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Poleczki (powrót: Poleczki – Puławska – Romera – Herbsta) – Taneczna – Krasnowolska – KRASNOWOLA.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 13.40 oraz w dni świąteczne w godz. 8.30 - 18.10: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ursynów Południowy (pętla) – aleja KEN – Herbsta (powrót: Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY.) – ...)
Wprowadzenie ze względów technicznych wariantowości trasy.
2018.02.12.
2018.02.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów kolejowych nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.02.14. W-1 linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie z okazji walentynek kursującej tylko 14 lutego w godz. 12-20 linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym. Zobacz okolicznościowy bilet.
W-2 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE – [bez pasażerów: Bagatela – plac Unii Lubelskiej (zawrotka) – Bagatela – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE]. Uruchomienie z okazji walentynek kursującej tylko 14 lutego w godz. 12-20 linii autobusowej obsługiwanej autobusami elektrycznymi.
2018.02.16. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.
2018.02.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • BATALIONU PLATERÓWEK - zmiana nazwy przystanku na PLATERÓWEK.

• 1. PRASKIEGO PUŁKU - zmiana nazwy przystanku na RACZKIEWICZA.

• MODZELEWSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na KACZMARSKIEGO.

• BARTOSZKA - zmiana nazwy przystanku na BEETHOVENA.

• RZYMOWSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na RONDO UNII EUROPEJSKIEJ.

• GRUSZCZYŃSKIEGO - zmiana nazwy przystanku na OBRZEŻNA.

• 17 STYCZNIA - zmiana nazwy przystanku na KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW.

• DURACZA - zmiana nazwy przystanku na ROMASZEWSKIEGO.

• PL. HALLERA 07, 08, 10, 11, 13 - zmiany numerów przystanków odpowiednio na PL. HALLERA 11, 18, 16, 14, 10.

• DĄBROWSZCZAKÓW 01 i 02 - zmiana nazw przystanków na PL. HALLERA 07 i 08.
Zmiany nazw zespołów przystankowych po wejściu w życie zarządzeń zastępczych Wojewody Mazowieckiego wprowadzających zmiany nazw 47 ulic na terenie Warszawy.
2018.02.19.
2018.02.23.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.02.23. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WARCHAŁOWSKIEGO 01 - czasowa likwidacja przystanku w związku z kolejnym etapem prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy (dotyczy linii 192, 195, 503 i 504).

• STRYJEŃSKICH 53 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Dereniowej przed skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej (dotyczy linii 192, 503 i 504).
2018.02.24. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)
Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Przejęcie tras linii LZ1 i LZ2. Wycofanie z dojazdu do Mokrego Ługu ze względu na fatalny stan nawierzchni ul. Pastuszków. Wprowadzenie w dni świąteczne trasy wydłużonej w związku z ograniczeniem kursowania do linii powszednich linii L44.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala). Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Uruchomienie linii autobusowej łączącej północną i wschodnią część Zielonki. W dni świąteczne połączenie ul. Ossowskiej z centrum Zielonki realizuje kursująca na wydłużonej trasie linia L43.
LZ-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Powstańców) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Warszawa: Pastuszków – Mokry Ług – MOKRY ŁUG.

(W dni świąteczne: ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...))
Przejęcie przez ZTM Warszawa organizacji komunikacji miejskiej na terenie Zielonki. Przejęcie tras linii LZ1 i LZ2 przez nową linię L43.
LZ-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Zielonka) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CH MARKI – Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA).

(W dni świąteczne: ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZELIGOWSKA-WIADUKT 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Szeligowskiej po wschodniej stronie skrzyżowania z Trasą S8 (dotyczy linii 743).

• CHRZANÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Szeligowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Rayskiego (dotyczy linii 743).

• KOBYŁKA HUBALA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA SZYMAŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA TUROWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA KORCZAKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA SZYMAŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• PKP ZIELONKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L43 i L44).

• PKP ZIELONKA (ZOSINEK) 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA ŁUKASIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA PONIATOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA SKORUPKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA KOLEJOWA 02, 04 i 05 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA OS. WITUŚ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA PADEREWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA BANKOWA 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA LESZCZYNOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA ARMII KRAJOWEJ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA 11 LISTOPADA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA MICKIEWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA PL. JANA PAWŁA II 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L43).

• ZIELONKA OS. WOLNOŚCI 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA MŁODZIEŻOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA SOWIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA POWSTAŃCÓW 01, 02 i 03 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA MAZURSKA 01, 02, 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA PUSTELNICKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA KOŚCIUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA RÓŻANA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA MARECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA DREWNICKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• MARKI ZĄBKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L43 i L44).

• MARKI SPORTOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L43).
2018.02.26. 340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na u. Wileńskiej).) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
Wycofanie z dojazdu do Dworca Wschodniego.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Wola Karczewska: Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – RZAKTA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu prac drogowych w ul. Orlej w Otwocku.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PODOLSKA 01 i 02 - zmiana charakteru z warunkowych na stałe (dotyczy linii 188 i 202).

• CZAPLINEK I 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L30).
2018.02.26.
2018.03.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie jednego z torów kolejowych na odcinku Świder - Otwock w związku z budową tunelu drogowego w ciągu ul. Majowej w Otwocku.

S1. WARSZAWA ZACHODNIA / WARSZAWA SŁUŻEWIEC – ... – OTWOCK.
(Niektóre kursy: ... – Józefów – ŚWIDER.)
(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.

ZS7. PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

2018.02.27.
godz. 14.00.

2018.03.04.
W związku z wystąpieniem silnych mrozów, w celu skrócenia czasu oczekiwania pasażerów na autobusy komunikacji miejskiej wprowadzono obowiązywanie na wszystkich liniach przyspieszonych i ekspresowych wszystkich pozostałych napotkanych przystanków na trasach podstawowych. Obowiązywały one jako warunkowe oprócz przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo (z których skręt jest niemożliwy do wykonania), przystanków w lokalizacjach, których obsługa jest niemożliwa z punktu widzenia zgodności z przepisami ruchu drogowego oraz przystanków w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków podstawowych lub przystanków krańcowych innych linii. Zasady te nie dotyczyły linii ZP i ZW.
2018.02.27. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2018.03.01. 1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)

(Stara trasa: ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Brukowa – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...))
Przedłużenie trasy do Dziekanowa Leśnego wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania. Wprowadzenie dwukierunkowych podjazdów do Burakowa w godzinach porannego szczytu.
2018.03.04. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lech Poznań.
2018.03.05.
2018.03.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie w godz. 23.10 - 4.40 torów nr 1, 3 i 4 w rejonie stacji WARSZAWA REMBERTÓW i skierowanie wszystkich pociągów dwukierunkowo torem nr 2 (dalekobieżnym) w związku z kolejnym etapem budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej.

S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

ZS2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku).

ZKA Z2. PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA (powrót: PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku). [Linia uruchamiana przez Koleje Mazowieckie.]

2018.03.10.
2018.03.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.03.10.
2018.03.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie 10 marca w godz. 8.35 - 19.00 oraz 11 marca w godz. 12.10 - 19.00 dla ruchu tramwajowego ul. Zgrupowania AK "Kampinos" w związku z pracami torowymi.

2. METRO MARYMONT – Słowackiego – Marymoncka – aleja Wittek – ... – NOWODWORY.

6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.

Z-6. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.
2018.03.11.
2018.03.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Naprawa torowiska w torze nr 3 na odcinku Warszawa Śródmieście - Warszawa Powiśle.

S1. WARSZAWA POWIŚLE – Warszawa Stadion – ... – OTWOCK.
(Niektóre kursy: WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Olszynka Grochowska – ... – OTWOCK.)

S2. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Rembertów – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

S20. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Al. Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

2018.03.11. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel (powrót: tunel – Zwoleńska – Mrówcza) – Żegańska – Szpotańskiego (zawrotka) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.)
Uproszczenie trasy w rejonie przystanku PKP WARSZAWA MIĘDZYLESIE.
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – ... – FALENICA.)
Skierowanie do krańca po drugiej stronie Dworca Wschodniego z przejazdem przez rejon stacji metra STADION NARODOWY.
147 linia autobusowa zwykła stała Kursy do godz. 12.30: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – TORFOWA (powrót: TORFOWA – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – Graniczna – aleja Dzieci Polskich).

Kursy po godz. 12.30: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – Graniczna – TORFOWA (powrót: TORFOWA – Graniczna – aleja Dzieci Polskich).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – TORFOWA.)
Skierowanie do krańca po drugiej stronie Dworca Wschodniego z przejazdem przez rejon stacji metra STADION NARODOWY. Uproszczenie trasy w rejonie przystanku PKP WARSZAWA MIĘDZYLESIE.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa (powrót: Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa) – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem przebudowy pl. Krasińskich i ul. Miodowej.
2018.03.12. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ... – WILANÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem przebudowy pl. Krasińskich i ul. Miodowej.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa (powrót: Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa) – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→BIELAŃSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, ..., NATOLIN PŁN.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), MURANÓW (→NOWODWORY), PL. BANKOWY, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ... – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, ..., PL. TRZECH KRZYŻY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZAPLIN WSPÓLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L30).
2018.03.12.
ok. godz. 8.00.
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – ... – PKP ZALESIE GÓRNE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. 4 Pułku Ułanów w Jazgarzewie.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Modrzewiowa – Zadębie: Modrzewiowa – Pieczyska: droga lokalna – Pieczyska (pętla) – droga lokalna – Zadębie: Modrzewiowa – Wola Wągrodzka: Modrzewiowa – Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – ...)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: GłównaWólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – ... – GROCHOWA.)
2018.03.13. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Rataja – Pogroszew-Kolonia: Rataja – Koprki: Rataja – Poznańska – Święcice: – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – ... – WOLICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kompleksową przebudową drogi wojewódzkiej nr 888.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • POGROSZEW RATAJA 01 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 743).

• POGROSZEW GÓRNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 743).

• KOPRKI JAŚMINOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 713 i 743).

• KOPRKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 743).

• WOLSKIE WOLSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 743).
2018.03.16.
2018.03.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu kołowego i tramwajowego od ok. północy 16/17 marca do ok. godz. 4.00 19 marca fragmentu ul. Obozowej w związku z kolejnym etapem przebudowy kolejowej linii obwodowej.

20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO..

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – KAROLIN. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 16 marca.]

N95. DWORZEC CENTRALNY – ... – Skierniewicka – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Obowiązuje od początku kursowania linii nocnych 16 marca.]

Z-3. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA – [bez pasażerów: Okopowa – Leszno (zawrotka) – Okopowa] – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności). [Kursuje w dniach 17-18 marca.]

Z-4. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – OSIEDLE WOLSKA (powrót: OSIEDLE WOLSKA – Wolska – Elekcyjna – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia). [Kursuje w dniach 17-18 marca.]

ZN5. WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Płocka – Wolska – PŁOCKA (powrót: PŁOCKA – Wolska – Młynarska – Obozowa). [Kursuje od nocy 16/17 do 18/19 marca.]
2018.03.17. 132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona).)
Przeniesienie przystanku krańcowego w związku z rozpoczęciem prac przy rozbudowie ul. Głębockiej i prowadzeniem prac w ul. Lewandów przy skrzyżowaniu z ul. Głębocką.
214 linia autobusowa zwykła stała INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka) – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Żerań FSO – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: GRODZISK – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – GRODZISK.) – ... – TARCHOMIN.)
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – ... – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem prac przy rozbudowie ul. Głębockiej i prowadzeniem prac w ul. Lewandów przy skrzyżowaniu z ul. Głębocką.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TUŻYCKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 512).
2018.03.17.
2018.03.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.03.18. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Kraków.
2018.03.19. 737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Pierwszy i ostatni kurs w dni powszednie: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa kursów wariantowych: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – BOBROWIEC.)
Wydłużenie trasy kursów wariantowych do pętli WŁADYSŁAWÓW.
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska PolskiegoBeniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów)..

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: BIAŁOBRZEGI – aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Nowa – Broniewskiego – Konopnickiej – Kochanowskiego – Szkolna – Skłodowskiej-Curie – Konopnickiej – Weteranów – aleja Jana Pawła II – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Cegielnia: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Słupno: aleja Jana Pawła II (jezdnia lokalna) – Spacerowa – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wólka Radzymińska: Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI).))
Zmiana trasy na wniosek Gminy Nieporęt w związku z uruchomieniem linii L45. Ograniczenie kursowania do dni powszednich.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – MARKI (REJTANA) (powrót: MARKI (REJTANA) – Piłsudskiego – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego). Uruchomienie na wniosek Gminy Nieporęt linii autobusowej łączącej Nieporęt z Legionowem i Markami.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Połaskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa kursów skróconych: MARKI (PUSTELNIK) – ... – Połaskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA) (powrót: NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego).)
Likwidacja kursów skróconych w związku z uruchomieniem linii L45.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Pólko – Słupno: aleja Jana Pawła II (powrót: Słupno: aleja Jana Pawła II – Marki: Piłsudskiego – droga wojewódzka nr 631 (zawrotka) – Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Nadma: Pólko) – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Uruchomienie na wniosek Gminy Radzymin linii autobusowej łączącej Wólkę Radzymińską z Markami.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NADMA WRZOSOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L45).

• NADMA STARA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L45).
2018.03.21. 150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ...)

(Stara trasa kursów wariantowych: METRO MŁOCINY – ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Skierowanie do tymczasowej pętli na wysokości ul. Turystycznej 10 w Sadowej w związku z przebudową ul. Wędrowców i likwidacją dotychczasowej pętli przy Domu Opieki.
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA (tymczasowa pętla).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Stara trasa kursów wariantowych: METRO MŁOCINY – ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA (tymczasowa pętla).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Sadowa: Turystyczna – SADOWA.)
K linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki)
SADOWA (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).

(Stara trasa: SADOWA – Turystyczna – Kolejowa – ... – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).)
2018.03.24.
2018.03.26.
E linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 24-26 marca specjalnej linii tramwajowej z okazji 110. rocznicy uruchomienia tramwajów elektrycznych w Warszawie. Linia kursowała w dniach 24-25 marca w godz. 9.00 - 20.00 oraz 26 marca w godz. 15.00 - 20.00.
2018.03.24.
2018.03.25.
ZASILENIA PRZEDŚWIĄTECZNE Wprowadzenie dodatkowych kursów w okresie przedświątecznym.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2018.03.24.
2018.03.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.03.24.
2018.03.25.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 24-25 i 29-31 marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2018.03.25. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa (powrót: Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa) – Świętojerska – Bonifraterska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Miodowej.
2018.03.26. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa) – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Miodowej.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa (powrót: Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa) – Świętojerska – Bonifraterska – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza)plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa (powrót: Miodowa – Kapucyńska – aleja Solidarności – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem I etapu przebudowy ul. Sienkiewicza w Pruszkowie.
ZG linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza) – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, POPULARNA, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), OTRĘBUSY (NŻ), BRWINÓW STALOWA (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW URZĄD MIASTA (NŻ), BRWINÓW SPORTOWA (NŻ), MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), PKP MILANÓWEK, MILANÓWEK DĘBOWA, GRODZISK MAZOWIECKI TELIGI (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI PARK SKARBKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
ZP linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Kościuszki – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Komorów: Waldemara – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – ... – KOMORÓW (CMENTARZ).)
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
B6 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa).)
NADARZYN

PRUSZKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nadarzyn)
NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).) – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Granica: Pruszkowska – Główna – Nowa Wieś: Główna – Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa).
Przystanki: NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), STRZENIÓWKA (JODŁOWA), KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE), WKD NOWA WIEŚ (GŁÓWNA), PRUSZKÓW (JASNA), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW, PRUSZKÓW MONIUSZKI (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW PAŁACYK SOKOŁA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.

(Niektóre kursy: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Kajetany: Brzozowa – Rolna – Nadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (BRZOZOWA), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Nad Utratą – droga nr 721 – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kajetany: Mokra – Światowe Centrum Słuchu (pętla) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Stara trasa: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) / KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) / WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – ... – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa).)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) (komunikacja miasta Łomianki) SADOWA (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Jagodowa – SADOWA (JAGODOWA-PARKING). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z przebudową ul. Wędrowców, likwidacją dotychczasowej pętli przy Domu Opieki i przeniesieniem krańców linii 150, 750 i 3 na tymczasowy parking przy ul. Turystycznej 10.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STANISŁAWÓW PIERWSZY STRUŻAŃSKA-FABRYKI 01 - uruchomienie przystanku stałego (w obu kierunkach) (dotyczy linii L33).

• MARKI CZARNA STRUGA 01 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (w obu kierunkach) (dotyczy linii L33).
2018.03.26.
2018.04.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie jednego z torów kolejowych na odcinku Warszawa Falenica - Warszawa Międzylesie w związku z budową Południowej Obwodnicy Warszawy.

S1. WARSZAWA ZACHODNIA / WARSZAWA SŁUŻEWIEC – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – WARSZAWA MIĘDZYLESIE.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

(Jeden kurs w godzinach porannych i jeden w godzinach przedpołudniowych: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

ZR7. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

2018.03.29.
2018.03.31.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 24-25 i 29-31 marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2018.03.30. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska) – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – ... – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – GRODZISK (powrót: GRODZISK – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).))
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie ulicy Głębockiej i wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego w ulicy Lewandów przy skrzyżowaniu z ulicą Głębocką.
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów (powrót: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Kościelna – Sikorskiego – 1 Maja – Legionów – Gryczana – ... – MAJDAN.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Legionów w Wołominie.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 MajaKobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Fieldorfa – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2018.03.31. 102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorskaplac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Molieraplac Teatralny (powrót: plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Molieraplac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Molieraplac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→BIELAŃSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Molieraplac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→BIELAŃSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), MURANÓW (→NOWODWORY), PL. BANKOWY, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac TeatralnyWierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorskaplac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)
2018.04.01. M1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Piłsudskiego – plac Kilińskiego – Warszawska – Błonie – Dąbrówki – Mickiewicza – Chrobrego – Żwirowa – Kościelna – Budowlana – Jasna – Leśna – Boczna – Bagnista – Nowy Świat – Litewska – 11 Listopada – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – ... – Kazikowskiego – Warszawska – plac Kilińskiego – Warszawska – ... – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.])
Korekta trasy na terenie centrum.
M2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Łupińskiego – Warszawska – Mickiewicza – Dąbrówki – Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – ... – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – rondo Pileckiego (zawrotka) – Dąbrówki – Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – ... – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.])
Przedłużenie trasy we wschodniej części Mińska Mazowieckiego.
M3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Kościuszki) – Tartaczna – Sienkiewicza – Warszawskie Przedmieście – 11 Listopada – Kościuszki – Konstytucji 3 Maja – – Mireckiego – Śniadeckich – Szpitalna – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Szpitalna) – Sosnkowskiego – Chróścielewskiego – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).

(W dni świąteczne: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Kościuszki) – Orzeszkowej – Zachodnia – Tartaczna – Sienkiewicza – Warszawskie Przedmieście – ...)

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego (powrót: Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Bankowa – Topolowa – Szczecińska – Chełmońskiego – 11 Listopada – Kościuszki) – Śniadeckich – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).)
Przedłużenie trasy w zachodniej części Mińska Mazowieckiego.
B1 linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Duchnów: Szosa Mińska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Terespolska – Dębe Wielkie: Warszawska – Kobierne: Warszawska – Chrośla: Warszawska – Choszczówka Rudzka: Warszawska – Choszczówka Stojecka: Warszawska – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – 11 Listopada – Warszawska – Kopernika – Piękna – Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki (powrót: Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki – Piękna) – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Łupińskiego – Warszawska – Kościelna – Przemysłowa – Stara Niedziałka: Mazowiecka – Strażacka – Mistów: Kościelna – Słoneczna – AnielinekJakubów: Nowa – Mińska – Dobra – IzabelinŁaziskaTymoteuszewWola PolskaMlęcinRudzienkoDobre: Kilińskiego – Kościuszki – DOBRE (RYNEK).

(Niektóre kursy: ... – Kościelna – Przemysłowa – MIŃSK MAZOWIECKI (PRZEMYSŁOWA).)
Wprowadzenie przez firmę "BAGS" oznaczeń linii autobusowych.
B2 linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie i w soboty) (prywatna)
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Duchnów: Szosa Mińska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Terespolska – Dębe Wielkie: Warszawska – Kobierne: Warszawska – Chrośla: Warszawska – Choszczówka Rudzka: Warszawska – Choszczówka Stojecka: Warszawska – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – 11 Listopada – Warszawska – Kopernika – Piękna – Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki (powrót: Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki – Piękna) – 11 Listopada – Chełmońskiego – Jasna – Małaszczyckiej – Wólka Mińska: Mazowiecka – Prosta – Królewiec: Wspólna – ArynówBrzóze: Stanisławowska – Ładzyń: Stanisławowska – LubominWólka CzarnińskaStanisławów: Mińska – Siedlecka – Rynek (pętla) – Siedlecka – Łochowska – Kolonia StanisławówWólka PieczącaOsęczyznaPoręby NoweZdrojówkiDobre: Skrzyneckiego – Polna – Kościuszki – DOBRE (RYNEK).
B3 linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (prywatna)
MIŃSK MAZOWIECKI (SZPITAL) – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Daszyńskiego – Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki (powrót: Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP Mińsk Mazowiecki (pętla) – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego) – 11 Listopada – Chełmońskiego – Jasna – Małaszczyckiej – Wólka Mińska: Mazowiecka – Prosta – Królewiec: Wspólna – ArynówBrzóze: Stanisławowska – Ładzyń: Stanisławowska – LubominWólka CzarnińskaStanisławów: Mińska – Siedlecka – Rynek (pętla) – Siedlecka – Łochowska – Kolonia StanisławówWólka PieczącaOsęczyznaPoręby NoweZdrojówkiDobre: Skrzyneckiego – Polna – Kościuszki – DOBRE (RYNEK).

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej: ... – Wólka Mińska: Mazowiecka – Królewiec: Mazowiecka – Dłużka: Mazowiecka – Długa – Brzóze: Długa – Stanisławowska – ... – Stanisławów: Mińska – Siedlecka – Rynek (pętla) – Siedlecka – Warszawska – Wołomińska – Prądzewo-KopaczewoPapierniaRządzaWólka PieczącaOsęczyzna – ...)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej: ... – Wólka Mińska: Mazowiecka – Królewiec: Mazowiecka – Dłużka: Mazowiecka – Długa – Brzóze: Długa – Stanisławowska – ... – Stanisławów: Mińska – Siedlecka – Rynek (pętla) – Siedlecka – Warszawska – Wołomińska – Prądzewo-KopaczewoPapierniaRządza – WÓLKA PIECZĄCA.)
B4 linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki (powrót: Kościuszki – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI.) – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Targówka: Mazowiecka – Stare Zakole: Mazowiecka – Budy Barcząckie: Mazowiecka – BarczącaMieniaCegłów: Dobrzyckiego – Piłsudskiego – PKP Cegłów – Oczko – Poprzeczna – RudnikMrozy: Mickiewicza – Kilińskiego – Kolejowa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Pokoju – Mickiewicza) – Graniczna – Tartaczna – Spółdzielcza – Licealna – Tartaczna – Rudka: aleja Dunina – RUDKA (SZPITAL).

(Niektóre kursy: ... – Licealna – MROZY (LICEUM).)
B5 linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – jezdnia południowa PKiN – PLAC DEFILAD.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Okuniewska – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – ZagórzeMichałówKąty GoździejewskiePustelnik: Warszawska – Goździówka: Warszawska – Osiedlowa – ZalesieMały StanisławówStanisławów: Warszawska – Siedlecka – Łochowska – Kolonia StanisławówWólka PieczącaOsęczyznaPoręby NoweZdrojówkiDobre: Skrzyneckiego – Polna – Kościuszki – DOBRE (RYNEK).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Polna – Kościuszki – Rynek – Głowackiego – Poniatowskiego – RudnoWólka Czarnogłowska – CZARNOGŁÓW.)
2018.04.02. W linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. Uruchomienie kursującej tylko 2 kwietnia (w poniedziałek wielkanocny) linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2018.04.03. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. TEATRALNY 02 - uruchomienie przystanku stałego (w kierunku pl. Bankowego) (dotyczy linii 518).
2018.04.04. L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – ... – PIASECZNO (SZKOLNA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Ogrodowej w Józefosławiu.
2018.04.07. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2018.04.07.
2018.04.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.04.07. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
2018.04.09. ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – 3 Maja).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, DZIECI WARSZAWY, SKOROSZEWSKA, SZANCERA, ADAMIECKIEGO, PL. TYSIĄCLECIA, PKP URSUS, LALKI (NŻ), ŚMIGIELSKA, KENIGA, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH (→DW. ZACHODNI) (NŻ), URSUS-SANKTUARIUM (NŻ), PIASTÓW LELEWELA (NŻ), PIASTÓW KINO BAŚŃ (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW WIENIAWSKIEGO (NŻ), PIASTÓW SKŁODOWSKIEJ-CURIE (NŻ), PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW KOLEJOWA (NŻ), PRUSZKÓW WESOŁA (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW 3 MAJA (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW GRANITOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW PAŃSKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – Warsztatowa).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.)
Przywrócenie pierwotnej pracy w związku z wnioskiem Urzędu Gminy Pruszków.
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Budkiewicza – 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Leszyckiego – BatoregoWarszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – 3 Maja – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska).

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – ... – REMBERTÓW-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Wolności i 11 Listopada w Ząbkach.
2018.04.10.
ok. godz. 15.00.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)Słupno: aleja Jana Pawła II – Gajówka – Pogonowskiego – Marki: Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – ... – PKP WOŁOMIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z I etapem modernizacji drogi wojewódzkiej 629 na odcinku od ul. Legionowej w Markach do Radzymina.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Gajówka – Pogonowskiego – Marki: Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Pólko – Słupno: aleja Jana Pawła II – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
N61 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Poławskiego (zawracanie przez węzeł drogowy) – aleja Piłsudskiego – MARKI (STRUGA) (powrót: MARKI (STRUGA) – aleja Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska).)
2018.04.14. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska) – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska) – Kąty Grodziskie – Zdziarska – ... – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Malborska).))
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie ulicy Głębockiej i wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ul. Głębockiej na odcinku od ul. Lewandów do ul. Magicznej.
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów (powrót: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Malborska – Głębocka – Berensona – Oknicka – Lewandów (powrót: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Marki: Kościuszki – ... – MARKI (PUSTELNIK).)
332 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa (powrót: Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.) – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Dwa kursy w godzinach międzyszczytowych: ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).)

(Stara trasa: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka (powrót: Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – Berensona – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA.)
527 linia autobusowa przyspieszona stała Trasa do godz. 12.00: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY (powrót: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→OS. DERBY), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→OS. DERBY), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I (→ESPERANTO), OKRĄGŁA (→ESPERANTO), GRODZISK (NŻ) (→ESPERANTO), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR (→ESPERANTO), OS. DERBY VI (→ESPERANTO), OS. DERBY III (→ESPERANTO), OS. DERBY.

Trasa po godz. 12.00: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – OSIEDLE LEWANDÓW I (powrót: OSIEDLE LEWANDÓW I – Głębocka – św. Wincentego).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→OS. LEWANDÓW I), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→OS. LEWANDÓW I), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY (→OS. LEWANDÓW I), OS. DERBY III (→OS. LEWANDÓW I), OS. DERBY VI (→OS. LEWANDÓW I), SKARBKA Z GÓR (→OS. LEWANDÓW I), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. LEWANDÓW I), GRODZISK (NŻ) (→OS. LEWANDÓW I), OKRĄGŁA (→OS. LEWANDÓW I), OS. LEWANDÓW I.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: ESPERANTO, ..., JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I, OKRĄGŁA, GRODZISK (NŻ), KĄTY GRODZISKIE (NŻ), SKARBKA Z GÓR (→ESPERANTO), OS. DERBY VI, OS. DERBY III, OS. DERBY (→OS. DERBY), OS. DERBY.)
E-7 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo:: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→DW. WILEŃSKI), OS. DERBY VI (→DW. WILEŃSKI), SKARBKA Z GÓR (→DW. WILEŃSKI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), GRODZISK (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), OKRĄGŁA (→DW. WILEŃSKI), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI (→DW. WILEŃSKI), GEODEZYJNA (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska – Głębocka – Berensona – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – JESIENNYCH LIŚCI.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→JESIENNYCH LIŚCI), MŁODZIEŃCZA (→JESIENNYCH LIŚCI), GEODEZYJNA (NŻ) (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY III (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY VI (→JESIENNYCH LIŚCI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→JESIENNYCH LIŚCI), GRODZISK (NŻ) (→JESIENNYCH LIŚCI), OKRĄGŁA (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo:: OSIEDLE DERBY – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).
Przystanki: OS. DERBY, ..., DW. WILEŃSKI.

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – ... – Toruńska – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, ..., JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.)
E-9 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Toruńska – Toruńska (jezdnia główna trasy S8) – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: OS. DERBY, OS. DERBY III (→METRO MARYMONT), OS. DERBY VI (→METRO MARYMONT), SKARBKA Z GÓR (→METRO MARYMONT), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→METRO MARYMONT), GRODZISK (NŻ) (→METRO MARYMONT), OKRĄGŁA (→METRO MARYMONT), OS. LEWANDÓW I (→METRO MARYMONT), JESIENNYCH LIŚCI (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska (jezdnia główna trasy S8) – Toruńska – Głębocka – Berensona – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – JESIENNYCH LIŚCI.
Przystanki: METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY III (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. DERBY VI (→JESIENNYCH LIŚCI), SKARBKA Z GÓR (→JESIENNYCH LIŚCI), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→JESIENNYCH LIŚCI), GRODZISK (NŻ) (→JESIENNYCH LIŚCI), OKRĄGŁA (→JESIENNYCH LIŚCI), OS. LEWANDÓW I (→JESIENNYCH LIŚCI), JESIENNYCH LIŚCI.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo:: OSIEDLE DERBY – ... – METRO MARYMONT.
Przystanki: OS. DERBY, ..., METRO MARYMONT.

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: METRO MARYMONT – ... – Toruńska – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, ..., JESIENNYCH LIŚCI (→OS. DERBY), OS. LEWANDÓW I (→OS. DERBY), OKRĄGŁA (→OS. DERBY), GRODZISK (NŻ) (→OS. DERBY), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. DERBY), OS. DERBY VI (→OS. DERBY), OS. DERBY III (→OS. DERBY), OS. DERBY.)
2018.04.14.
2018.04.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.04.14. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
2018.04.15. MC linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w co drugą niedziele w godz. 10.00 - 16.45) (komunikacja miasta Marki)
MARKI (JUTRZENKI KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO CMENTARZ). Uruchomienie przez Urząd Miasta Marki kursującej w niedziele linii autobusowej łączącej centrum miasta z Cmentarzem Parafialnym.
2018.04.16. 115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Szafirowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy i zamknięciem dla ruchu wschodniej jezdni ul. Patriotów na odcinku od ul. Arniki do ul. Drozdowej.
Z15 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) FALENICA – Bysławska – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Lokalna – LOKALNA (powrót: LOKALNA – Lokalna – Patriotów – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej zastępującej linię 115 na fragmencie trasy.
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GROCHOWA.)
Przywrócenie funkcjonowania podjazdów do ul. Szpitalnej w Piasecznie.
BK linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja – Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim dwóch szczytowych bezpłatnych linii autobusowych.
BM linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Niedźwiedzia – Janinów: Niedźwiedzia – Radziejowicka – Mościska: Radziejowicka – Makówka: Radziejowicka – MAKÓWKA.
Przystanki: PKP GRODZISK MAZOWIECKI, GRODZISK MAZOWIECKI ARMII POLSKIEJ, ODRANO-WOLA WSCHODNIA, ODRANO-WOLA BUDOKRUSZ, ADAMOWIZNA NIEDŹWIEDZIA, JANINÓW NIEDŹWIEDZIA, MOŚCISKA, MOŚCISKA ZAKRĘT, MAKÓWKA.
2018.04.17. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – ... – ZIELONKA (BANKOWA).)
Korekta trasy w rejonie centrum handlowego w Markach. Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Kościuszki w Zielonce.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – ... – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Kościuszki w Zielonce.
2018.04.18. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
2018.04.19. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – JULIANÓW.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Skrócenie trasy w związku z przebudową skrzyżowania ul. Julianowskiej i Okulickiego w Piasecznie.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Wilanowska – Geodetów (powrót: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Wilanowska – Geodetów)Mysiadło: Geodetów – Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Julianowskiej i Okulickiego w Piasecznie. Czasowe ograniczenie kursowania do dni powszednich.
2018.04.21. 143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – ... – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska) – Republikańska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Żołnierskiej i otwarciem dla ruchu kołowego zjazdu z ul. Żołnierskiej na ul. Strażacką.
2018.04.21.
2018.04.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.04.22. 300 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19)
METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2018.04.25. 1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Równoległa – Prosta – Sierakowska (powrót: Sierakowska – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z wyłączeniem z ruchu ul. Zachodniej w Łomiankach (na odcinku od ul. Wiosennej do ul. Sierakowskiej).
2018.04.27. 385 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz w niedziele)
PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – PLAC KONSTYTUCJI.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA (powrót: METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji (zawrotka) – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej).)
Przywrócenie kursowania sezonowej weekendowej linii autobusowej obsługującej bulwary wiślane oraz Park Fontann. Kursy w noce z piątku na sobotę w godz. 20.00-2.00, z soboty na niedzielę w godz. 18.00-2.00 i w niedzielę w godz. 18.00-23.00.
N50 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).)

(Ostatni kurs w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę jednokierunkowo: ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN (OGRÓD BOTANICZNY).)
Wydłużenie trasy ostatniego kursu w noce weekendowe do Ogrodu Botanicznego w Powsinie.
N88 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska).

(Kursy w godz. 3.00 - 5.00: ... – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska (powrót: Raszyn: aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Grójecka) – Falenty: aleja Krakowska – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 0.00 jednokierunkowo: PALUCH – Ogrodników – Na Skraju – aleja Krakowska – Grójecka – ... – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).)
Wprowadzenie kursu wariantowego.
2018.04.27. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Korona Kielce.
2018.04.27.
2018.04.30.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie od 27 kwietnia od godz. 23.00 do 30 kwietnia do godz. 4.00 ul. Człuchowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Lazurową i jednoczesnym zamknięciem zachodniej jezdni ul. Lazurowej na odcinku od ul. Górczewskiej do ul. Szeligowskiej w związku z robotami drogowymi.

105. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.) – ... – BROWARNA / RONDO DASZYŃSKIEGO.

112. CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Lazurowa – Górczewska – Powstańców Śląskich) – KAROLIN.

189. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – SADYBA.

190. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – ... – CH MARKI.

N42. DWORZEC CENTRALNY – ... – Połczyńska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA (powrót: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska).

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska (powrót: Połczyńska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa) – KAROLIN.

Z-5. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ROZŁOGI. [Linia kursuje w dniach 28-29 kwietnia.]

2018.04.28. TRANSLUD
LINIA 7
linia autobusowa prywatna (okresowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania AK "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).
Przystanki: METRO MŁOCINY, HENRYKÓW, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA (PIASKOWA), JABŁONNA (SZKOLNA), JABŁONNA (PAŁAC), LEGIONOWO (SOBIESKIEGO), LEGIONOWO (SOWIŃSKIEGO), LEGIONOWO (URZĄD MIASTA), LEGIONOWO (3 MAJA), LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Likwidacja linii w związku z niewystarczającą frekwencją.
2018.04.28.
2018.05.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.04.30. L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)Słupno: aleja Jana Pawła II – Gajówka – Pogonowskiego – Marki: Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – ... – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – ... – PKP WOŁOMIN.)
Korekty tras na wniosek Urzędu Gminy w Radzyminie.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Gajówka – Pogonowskiego – Marki: Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Stara – Rzeczna – Pólko – Słupno: aleja Jana Pawła II – Żeromskiego – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SŁUPNO BIESZCZADZKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L45).
2018.04.30.
2018.05.04.
ZASILENIA Wprowadzenie w dniach: 30 kwietnia, 2 maja oraz 4 maja dodatkowych skróconych kursów w związku z obowiązywaniem świątecznego rozkładu jazdy w dni międzyświąteczne.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2018.05.01. TRANSLUD
LINIA 1
linia autobusowa prywatna (okresowa - kursuje w dni powszednie) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach (zawrotka) – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. Likwidacja kursów sobotnich w związku z niewystarczającą frekwencją.
2018.05.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej o Puchar Polski na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

9. Dodatkowe kursy: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – ... – WIATRACZNA. [Kursy w godz. 14.00 - 16.00.]
9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]
24. CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 18.00. Linia jednokierunkowa.]
2018.05.05. M linia autobusowa specjalna
(zwykła)
CHEŁMSKA – Chełmska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Chełmska – CHEŁMSKA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 5 maja specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Festiwalu Grzesiuka w Parku Sieleckim. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.05.06. P linia autobusowa specjalna
(zwykła)
PLAC HALLERA – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego (zawrotka) – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie kursującej tylko 6 maja specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją XIII Jarmarku Floriańskiego na Pradze Północ. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.05.07. 707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego) – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 721 oraz wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Okulickiego i ul. Wojska Polskiego w Piasecznie. Przywrócenie przejazdu linii L39 przez ul. Ogrodową w Józefosławiu.
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – Wojska Polskiego – Szkolna – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).)
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).)
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego) – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów (powrót: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów)Mysiadło: Geodetów – Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Piaseczno)
PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II) – Stara Iwiczna: Nowa – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Szpitalna – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) – Mickiewicza – Sienkiewicza).

(Stara trasa: PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – Jana Pawła II) – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – ... – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY).)
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA (tymczasowa pętla).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Dziekanów Polski: Podróżna – Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Wprowadzenie kolejnego wariantu trasy.
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – ... – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Źródlanej w Laszczkach.
2018.05.09. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Płock.
2018.05.10. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Nadarzyn: Mszczonowska).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową drogi krajowej nr 8 w okolicach miejscowości Rusiec. Skierowanie wszystkich kursów przez Starą Wieś.
2018.05.12. T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.) – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Uruchomienie turystycznej linii tramwajowej obsługiwanej do czasu rozpoczęcia sezonu wakacyjnego tylko wagonem promocyjnym.
2018.05.12.
2018.05.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.05.12. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją zawodów Grand Prix na żużlu na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

18. CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ... – WORONICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]
24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 21.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

904. BEREZYŃSKA – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 21.45. Linia jednokierunkowa.]
2018.05.13. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zawieszenie kursowania II linii metra w związku z koniecznością przeglądu urządzeń sterowania ruchem.

M2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

105. Wszystkie kursy: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – BROWARNA.

ZM2. RONDO DASZYŃSKIEGO – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).

2018.05.13. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
2018.05.16. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Fabryczna – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego – ... – ZIELONKA (BANKOWA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu ul. Kościuszki w Zielonce.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – ... – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA).)
2018.05.18. 710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – Wojska Polskiego – Szkolna – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).)
Korekta trasy objazdowej na terenie Piaseczna.
2018.05.19.
2018.05.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.05.19. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – ZAJEZDNIA WOLA (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.).
Przystanki: PL. DEFILAD, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, ZAJEZDNIA WOLA.
Uruchomienie kursujących tylko wieczorem i w nocy z 19 na 20 maja specjalnych linii komunikacji miejskiej w związku z organizacją XV Warszawskiej Nocy Muzeów. Linie A, K i P obsługiwane były taborem zabytkowym, linia M - zabytkowym i współczesnym.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – Wałbrzyska – Dominikańska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→PL. DEFILAD), METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), LITEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, MADALIŃSKIEGO, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, KRÓLIKARNIA, BUKOWIŃSKA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, WRÓBLA, DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SOBIESKIEGO, WILANÓW (→ PL. DEFILAD), WILANÓW.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. WILSONA), DW. CENTRALNY (→PL. WILSONA), EMILII PLATER (→PL. WILSONA), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→PL. WILSONA), KRÓLEWSKA (→PL. WILSONA), ZACHĘTA, PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. TEATRALNY, PL. BANKOWY, METRO RATUSZ ARSENAŁ, ŚWIĘTOJERSKA, FRANCISZKAŃSKA (→PL. WILSONA), MURANOWSKA (→PL. DEFILAD), KONWIKTORSKA (→PL. DEFILAD), MOST GDAŃSKI, CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (→PL. DEFILAD), PL. WILSONA.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), LINDLEYA (→PL. DEFILAD), PL. ZAWISZY (→PL. DEFILAD), RONDO DASZYŃSKIEGO (→PL. DEFILAD), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), MENNICA (→PL. DEFILAD), HALA MIROWSKA (→PL. DEFILAD), KINO FEMINA (→PL. DEFILAD), ANIELEWICZA (→PL. DEFILAD), NALEWKI-MUZEUM (→PL. DEFILAD), MURANÓW (→PL. DEFILAD), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→PL. BANKOWY), PL. BANKOWY (→PL. DEFILAD), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Stanisławowska – Mińska – NEON-MUZEUM (powrót: NEON-MUZEUM – Mińska – Grochowska).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→NEON-MUZEUM), DW. CENTRALNY (→NEON-MUZEUM), EMILII PLATER (→NEON-MUZEUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→NEON-MUZEUM), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, AL. ZIELENIECKA, LUBELSKA, GOCŁAWSKA (→NEON-MUZEUM), MIĘDZYBORSKA (→NEON-MUZEUM), NEON-MUZEUM.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), PL. NA ROZDROŻU (→PL. DEFILAD), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→PL. DEFILAD), SPACEROWA (→PL. DEFILAD), SIELCE (→PL. DEFILAD), AGRYKOLA (→PL. DEFILAD), ROZBRAT (→PL. DEFILAD), WIEJSKA (→PL. DEFILAD), PIĘKNA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
K linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY (–MARIENSZTAT), KSIĄŻĘCA (→PL. DEFILAD), CZERNIAKOWSKA (→MARIENSZTAT), SOLEC, AL. 3 MAJA, JARACZA, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
M linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
(kursuje w godz. 19.00 - 1.30)
ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów przez teren zajezdni Wola: Siedmiogrodzka – Młynarska] – ZAJEZDNIA WOLA.) – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).
P linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (powrót: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Puławska).
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).
2018.05.22. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów (powrót: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Skierowanie na trasy objazdowe w Markach w związku z kolejnym etapem modernizacji al. Piłsudskiego.
340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Rybna – Brzozowa – Duża – MARKI (PUSTELNIK) (powrót: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI – ... – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
2018.05.25. 143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa) – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ul. Żołnierskiej i Strażackiej i zamknięciem łącznicy pod ul. Żołnierską.
225 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka (powrót: Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików – Marsa) – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – ... – MOKRY ŁUG.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Marsa).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).)
2018.05.25.
2018.05.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie od 25 maja od ok. godz. 22.00 do 28 maja do godz. 4.00 ul. Człuchowskiej na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Rozłogi w związku z robotami drogowymi.

112. CH MARKI – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

189. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – SADYBA.

190. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – ... – CH MARKI.

N42. DWORZEC CENTRALNY – ... – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

Z-5. CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – RAGINISA. [Linia kursuje w dniach 26-27 maja.]

2018.05.26. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją Narodowej Gali Boksu "Boxing Night 14" na Stadionie PGE Narodowy.

9. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Kursy od ok. godz. 2.00.]

507. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich). [Kursy od ok. godz. 2.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 2.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 2.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 2.00.]
2018.05.26. T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Metro Marymont (pętla) – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Modyfikacja trasy - wycofanie z Pragi i skierowanie na Żoliborz.
2018.05.26.
2018.05.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO.

18. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – WORONICZA.

20. BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Z20. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.

2018.05.26. R linia autobusowa specjalna
(zwykła)
REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW-AKADEMIA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 26 maja w godz. 11.00 - 17.00 specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z imprezą "Piknik z rodziną Treflików" odbywającą się na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Obsługa przez autobus Jelcz PR110M użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.05.26.
2018.05.27.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Solec – Wioślarska – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM, PL. BANKOWY (→CENTRUM), DW. GDAŃSKI (→CENTRUM), PL. WILSONA (→CENTRUM), CYTADELA (→CENTRUM), PODZAMCZE (→CENTRUM), MUZEUM NARODOWE (→CENTRUM), CENTRUM.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach: 26 maja w godz. 11.30 - 18.00 oraz 27 maja w godz. 11.00 - 16.00 specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją XIII Warszawskiego Konwentu Gier Strategicznych "Grenadier 2018". Obsługa przez autobusy zabytkowe użyczone przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.05.27. A linia autobusowa specjalna
(zwykła)
ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – ZAJEZDNIA WOLA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 27 maja w godz. 14.00 - 19.00 specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z imprezą "Korowód Wolski 2018" organizowaną przez Spółdzielnię Socjalną WOLA. Obsługa przez autobus Jelcz 043 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.05.28. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Wojska Polskiego w Zielonce.
2018.05.31.
2018.06.03.
D linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 31 maja-3 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2018.06.01.
2018.06.02.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy Orange Warsaw Festival 2018.

300. METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). [Kursy w godz. 14.30 - 23.00.]

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od godz. 23.00.]
2018.06.01.
godz. 4.00.

2018.06.04.
godz. 4.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont nawierzchni zachodniej jezdni ul. Powsińskiej na odcinku od ul. Idzikowskiego (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. św. Bonifacego (wraz ze skrzyżowaniem).

108. PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Augustówka – Nałęczowska – Sobieskiego – św. Bonifacego – ... – METRO WILANOWSKA.

131. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – aleja Becka – łącznik przy Małych Siekierkach – Antoniewska – Augustówka – Statkowskiego – św. Bonifacego – GOARSZEWSKA (powrót: GORASZEWSKA – Powsińska – Czerniakowska).

159. CH BLUE CITY – ... – Czerniakowska – aleja Becka – łącznik przy Małych Siekierkach – Antoniewska – Augustówka – EC SIEKIERKI (powrót: EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska).

162. TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – aleja Becka – łącznik przy Małych Siekierkach – Antoniewska – Augustówka – EC SIEKIERKI (powrót: EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska).

164. GORASZEWSKA – św. Bonifacego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

172. CH BLUE CITY – ... – Dolna – Sobieskiego – Nałęczowska – Powsińska – SADYBA.

180. CHOMICZÓWKA – ... – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – Nałęczowska – Wiertnicza (powrót: Wiertnicza – Powsińska – Czerniakowska) – WILANÓW.

185. GWIAŹDZISTA – ... – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – ... – URSYNÓW ZACHODNI.

187. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

189. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Powsińska – SADYBA.

N33. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.

N83. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – ... – PKP PIASECZNO.

Z89. GORASZEWSKA – św. Bonifacego – STEGNY. [Linia kursuje w dniach 1-3 czerwca.]
2018.06.06.
2018.06.08.
933 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, PASZKÓW-EXPO.

(Dwa kursy 6 czerwca w godzinach popołudniowych: ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka (powrót: Grójecka – Korotyńskiego – Pawińskiego – Banacha – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy) – aleja Krakowska – aleja POW – ... – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, WIŚLICKA (→DW. CENTRALNY), PASZKÓW-EXPO.
Uruchomienie specjalnej dowozowej linii autobusowej w związku z organizacją na terenie Ptak Warsaw Expo Center Europe w Nadarzynie w dniach 6-8 czerwca imprez VII Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz Targów China Homelife Show. Linia bezpłatna.
2018.06.08. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).))
Skierowanie kursów w obu kierunkach przez Starą Wieś.
2018.06.09. 4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem remontu torowiska na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej (na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. Woronicza).
10 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
14 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
18 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.)
31 linia tramwajowa zwykła stała WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – RONDO UNII EUROPEJSKIEJ.

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO WIERZBNO – Woronicza – ...)
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Kursy po godz. 21.00 oraz w niedziele i święta przed godz. 8.00: ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.)
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.
Z-4 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – METRO WILANOWSKA.
T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Metro Marymont (pętla) – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Kolejna modyfikacja trasy - ponowne skierowanie na Pragę.
255 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Hubalczyków – Jana Kazimierza – Ordona – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO. Uruchomienie linii autobusowej w celu wprowadzenia obsługi komunikacyjnej nowych osiedli mieszkaniowych na Odolanach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ORDONA 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Jana Kazimierza za skrzyżowaniem z ul. Ordona (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 255).

• GIZÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Jana Kazimierza w rejonie skrzyżowania z ul. Gizów (dotyczy linii 255).

• GOLESZOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Jana Kazimierza w rejonie skrzyżowania z ul. Goleszowską (dotyczy linii 255).

• JANA KAZIMIERZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Jana Kazimierza w rejonie skrzyżowania z ul. Sowińskiego (dotyczy linii 255).

• FORT WOLA 05 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Hubalczyków za skrzyżowaniem z ul. Wolską (w kierunku południowym) (dotyczy linii 255).

• FORT WOLA 06 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Fort Wola za skrzyżowaniem z ul. Wolską (w kierunku północnym) (dotyczy linii 194, 255, 713, 716, 743 i N52).
2018.06.09. U linia autobusowa specjalna
(zwykła)
KONCERTOWA – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – KONCERTOWA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 9 czerwca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Dni Ursynowa" w Parku im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila). Obsługa przez autobus Jelcz PR110M użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.06.09.
2018.06.10.
P linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN (OGRÓD BOTANICZNY).
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, DOLNA, ŚW. BONIFACEGO, SOBIESKIEGO, WILANÓW, OGRÓD BOTANICZNY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 9-10 czerwca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją IX. Warszawskiego Pikniku Archiwalnego w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie. Obsługa przez autobus Ikarus 280.70E użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.06.10. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Korekt tras objazdowych w związku z rozpoczęciem II etapu przebudowy ul. Sienkiewicza w Pruszkowie.
ZG linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki) – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, POPULARNA, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW PAŁACYK "SOKOŁA" (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), OTRĘBUSY (NŻ), BRWINÓW STALOWA (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW URZĄD MIASTA (NŻ), BRWINÓW SPORTOWA (NŻ), MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), PKP MILANÓWEK, MILANÓWEK DĘBOWA, GRODZISK MAZOWIECKI TELIGI (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI PARK SKARBKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza) – aleja Wojska Polskiego – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), ..., PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
ZP linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW PAŁACYK "SOKOŁA" (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PRUSZKÓW KUBUSIA PUCHATKA (→DW. ZACHODNI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), ..., PRUSZKÓW OS. STASZICA.)
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Komorów: Waldemara – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – ... – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Kościuszki – Prusa – ... – KOMORÓW (CMENTARZ).)
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – ... – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Kościuszki – Prusa – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
2018.06.11. L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Pojedyncze kursy: PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Topolowa – ...)
Wprowadzenie podjazdów większości kursów do pętli na ul. Szkolnej w Wólce Radzymińskiej.
2018.06.12. ZMIANY PRZYSTANKOWE • NA BATERYJCE 01 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 159 i 172).
2018.06.12. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Litwa na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 19.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 19.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 19.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 19.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 19.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 19.45.]
2018.06.13. 710 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).)
Przywrócenie stałych tras w związku z częściowym otwarciem dla ruchu skrzyżowania ul. Okulickiego i Wojska Polskiego w Piasecznie (od strony ul. Puławskiej).
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów (powrót: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów)Mysiadło: Geodetów – Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Puławska – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
2018.06.16. W linia autobusowa specjalna
(zwykła)
ZIELONA – Brata Alberta – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego (powrót: 1 Pułku Praskiego – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – 1 Pułku Praskiego – Niemcewicza) – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA. Uruchomienie kursującej tylko 16 czerwca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Pikniku Wesoła 2018. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
W linia autobusowa specjalna
(zwykła)
WAWER-RATUSZ – Żegańska – tunel – Zwoleńska – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Romantyczna – Rychnowska – PLAŻA ROMANTYCZNA. Uruchomienie kursującej tylko 16 czerwca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Wawerskiego Pikniku Historycznego na Plaży Romantycznej. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.06.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO SZKOLNA 01 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii L-2, L-5, L12, L13, L24, L25 i L32).
2018.06.19. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją strefy kibica na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 18.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 18.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 18.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 18.30.]

507. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich). [Kursy od ok. godz. 18.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 18.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 18.45.]
2018.06.20. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – ZIELONKA (BANKOWA) (powrót: ZIELONKA (BANKOWA) – Bankowa – Waryńskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...))
Czasowe skierowanie wszystkich kursów przez ul. Marecką w Zielonce w związku z przebudową ul. Mazurskiej. Zmiana trasy w rejonie Zielonki Bankowej.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (KOŚCIUSZKI) – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – aleja Piłsudskiego – Marecka – Kościuszki – ZIELONKA (KOŚCIUSZKI).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – ... – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA).)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z przebudową ul. Mazurskiej.
2018.06.23. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
205, 256, Z15.

• Zawieszenie kursowania w dni świąteczne linii:
195, 196, 201, 214, 262, B-M.

T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Kolejna zmiana trasy wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania i wprowadzeniem do obsługi taboru zabytkowego.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM, KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. GRZYBOWSKI (→CENTRUM), MENNICA (→CENTRUM), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CENTRUM), ESPERANTO (→CENTRUM), ANIELEWICZA (→CENTRUM), NALEWKI-MUZEUM (→CENTRUM), SANGUSZKI (→CENTRUM), BOLEŚĆ (→CENTRUM), PODZAMCZE (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), ZĄBKOWSKA (→CENTRUM), RONDO WASZYNGTONA (→CENTRUM), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (→CENTRUM), METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (→CENTRUM), TOPIEL (→CENTRUM), KSIĄŻĘCA (→CENTRUM), ROZBRAT (→CENTRUM), AGRYKOLA (→CENTRUM), ROZBRAT (→CENTRUM), PIĘKNA (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→CENTRUM), KRUCZA (→CENTRUM), CENTRUM.
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – LewandówGłębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Berensona).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Berensona i jednokierunkowym wyłączeniem z ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Głębockiej do ul. Kąty Grodziskie oraz jednokierunkowym wyłączeniem ul. Głębockiej na odcinku od ul. Lewandów do ul. Berensona.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wprowadzenie podjazdów do pętli TARGÓWEK i PRATULIŃSKA w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 256.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie w okresie wakacyjnym na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 205.
201 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Wakacyjne zawieszenie kursowania w dni świąteczne. Czasowe wycofanie z przejazdu przez ul. Żołnierzy Wyklętych.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kameralna – JULIANÓW.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Julianowskiej i Okulickiego w Piasecznie.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów (powrót: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Cyraneczki – Ogrodowa – Geodetów)Mysiadło: Geodetów – Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
2018.06.25. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
304, 318, 320, 323, 332, 334, 376, 379, 412, Brwinów: B9, Łomianki: 2, 3.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
105, 120, 153, 163, 164, 326, 401, 411, 504, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 320.
214 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
INTERNETOWA – LewandówGłębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka) – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Żerań FSO – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – ... – TARCHOMIN.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Berensona i jednokierunkowym wyłączeniem z ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Głębockiej do ul. Kąty Grodziskie oraz jednokierunkowym wyłączeniem ul. Głębockiej na odcinku od ul. Lewandów do ul. Berensona.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – ZAGOŚCINIEC-SZKOŁA.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).)
Skrócenie trasy w związku z przebudową ul. 100-lecia w Zagościńcu.
2018.06.26. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego) – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Zmiana trasy w związku z zamknięciem ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos".
2018.06.28. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).))
Skierowanie na trasę objazdową w rejonie Kostowca w związku z kolejnym etapem budowy trasy S8.
2018.06.29. 157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ulic: Rudzkiej, Mickiewicza i Klaudyny i całkowitym zamknięciem dla ruchu ul. Klaudyny na odcinku od ul. Rudzkiej do ul. Pęcickiej.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Rudzka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – ... – URSYNÓW ZACHODNI.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – ... – METRO MŁOCINY.)
N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Trzy ostatnie kursy: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Księżnej Anny – Rzeczna – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.))
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Ząbkowskiej (na odcinku od ul. Targowej do ul. Brzeskiej) z powodu organizacji cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska". Likwidacja porannych wariantowych podjazdów linii N16 do Utraty.
N66 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – ... – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO).)
2018.06.30. WAKACJE • Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 211, 723.

138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Ząbkowskiej (na odcinku od ul. Targowej do ul. Brzeskiej) z powodu organizacji cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WileńskaTargowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WileńskaTargowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Świderska – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA (NŻ), KAFLOWA (NŻ), ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, PANCERA, NOWODWORSKA (NŻ), ODKRYTA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – NOWODWORY.

(W dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ŻERAŃ FSO – Modlińska (powrót: Modlińska – zawrotka za wiaduktem Trasy Toruńskiej – Modlińska – ŻERAŃ FSO.) – ... – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, ..., NOWODWORY.))
Likwidacja wariantowych przejazdów przez zawrotkę przy FSO.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – ... – Kolejowa – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Wigury w Ząbkach.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Szpitalna – Narutowicza – Budkiewicza – Tetmajera – Batorego – Kolejowa – ... – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Górnośląska – Budkiewicza – Narutowicza – Szpitalna – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SADYBA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 131, 172 i 189).
2018.06.30. M linia tramwajowa specjalna (okresowa - kursuje w soboty i niedziele w godz. 11.30 - 15.30) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Uruchomienie przez Urząd Dzielnicy Mokotów we współpracy z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w soboty i niedziele linii tramwajowej w ramach projektu "Mokotowski Tramwaj Historyczny". Linia obsługiwana taborem historycznym.
2018.06.30. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją koncertu Jaya-Z i Beyoncé na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2018.06.30. U linia autobusowa specjalna
(zwykła)
ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY. Uruchomienie kursującej tylko 30 czerwca specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Pikniku Twórczości Artystycznym Domu Animacji przy ul. Chrościckiego. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.07.01. L15 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – droga nr 868 – Podlaska – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Konstancin-Jeziorna: Literatów – Mickiewicza – Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...))
Podział na linie: L15 (w relacji: Klarysew - Borowina - Słomczyn) i L42 (w relacji: Klarysew - Obory - Słomczyn). Korekta trasy kursów wariantowych.
L42 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).)Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Cieciszew: Wiślana).
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Mickiewicza – Literatów – Obory: Literatów – Baczyńskiego – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Korekta trasy w rejonie osiedla Grapa w Konstancinie-Jeziornie.
L28 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Szymanów: Warecka – Łubna: Wesoła – droga lokalna – Łubińska – Baniocha: Puławska – Projektowana – Sportowa – Spokojna – BANIOCHA (powrót: BANIOCHA – Spokojna – Szkolna – Łubna: Łubińska).

(W godz. 8-15: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)

(Stara trasa kursów w godz. 8-15: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ... – ... – BANIOCHA.)
Korekta trasy kursów wariantowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KONSTANCIN-JEZIORNA OS. ELSAM 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L15 i L28).

• KONSTANCIN-JEZIORNA OD LASU 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L21 i L42).

• SŁOMCZYN JABŁONIOWA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L15).
2018.07.01. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zamknięcie w godz. 0.00 - 18.00 dla ruchu Alej Jerozolimskich oraz mostu i al. Poniatowskiego (na odcinku od ronda de Gaulle'a do ronda Waszyngtona) w związku z realizacją zdjęć filmowych.

7. GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

T. PLAC NARUTOWICZA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

Z-9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Waszyngtona).
2018.07.02. 199 linia autobusowa zwykła stała PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Niektóre kursy: PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ...)

(Stara trasa: PRATULIŃSKA – ... – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska) – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ul. Żołnierskiej i Czwartaków.
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (ZACHODNIA) (powrót: ŁOMIANKI (ZACHODNIA) – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Wiosennej w Łomiankach.
1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Równoległa – Prosta – Sierakowska (powrót: Sierakowska – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).))
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
Likwidacja oddziału PKS Mińsk Mazowiecki wraz z przejęciem komunikacji miejskiej w Halinowie przez firmę "Stalko". Wprowadzenie nowego systemu oznaczeń linii. Warianty linii 1-7 kursujące w dni nauki szkolnej otrzymały oznaczenia 801-807, warianty linii 1-4 kursujące w dni powszednie w okresie ferii, wakacji i innych szkolnych przerw świątecznych otrzymały oznaczenia 808-811.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).))
3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...))
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Niektóre kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).)
6 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Halinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema)Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Budkiewicza – 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Leszyckiego – BatoregoWarszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – 3 Maja – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Strażacka – Zesłańców Polskich (zawrotka) – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Paderewskiego).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Warszawa: Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Żołnierskiej w Warszawie i brakiem możliwości skrętu w ul. Strażacką. Wakacyjne ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
P linia autobusowa pospieszna okresowa (wykonuje jeden kurs w dni powszednie w godzinach wieczornych i trzy w soboty i niedziele) (prywatna) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna Las: Warszawska – Gdańska – Cząstków Polski: Gdańska – Cząstków Mazowiecki: Firmowa – Czosnów: Duńska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: droga S7 – Gałachy: droga S7 – Zakroczym: droga S7 – Tomaszówka: droga S7 – Kroczewo: droga S7 – droga lokalna – droga S7 – Sobole: droga S7 – Załuski: droga S7 – Michałówek: droga S7 – Przyborowice Górne: droga S7 – Stare Wrońska: droga S7 – Szczytno: droga S7 – Szczytniki: droga S7 – Pilitowo: Witosa – Siedlin: Witosa – Płońsk: droga S7 – Warszawska – 19 Stycznia – Grunwaldzka – Młodzieżowa – Kopernika – Kolejowa – Popiełuszki – Warszawska – PŁOŃSK (DWORZEC AUTOBUSOWY).
Przystanki: METRO MŁOCINY, KROCZEWO, ZAŁUSKI, SZCZYTNO, PŁOŃSK (DWORZEC AUTOBUSOWY), PŁOŃSK (WARSZAWSKA) (→METRO MŁOCINY), PŁOŃSK (SIENKIEWICZA), PŁOŃSK (MŁODZIEŻOWA), PŁOŃSK (KOLEJOWA), PŁOŃSK (DWORZEC AUTOBUSOWY).
Uruchomienie przez firmę "Stalko" linii pospiesznej łączącej Warszawę z Płońskiem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KSIĘCIA ZIEMOWITA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Naczelnikowskiej za skrzyżowaniem z ul. Księcia Ziemowita (dotyczy linii 138 i 156).
2018.07.04. 724 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Księcia Janusza – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Piaseczna w związku z częściowym otwarciem dla ruchu skrzyżowania ul. Okulickiego i Wojska Polskiego (od strony ul. Puławskiej).
2018.07.07. N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – PuławskaMysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki (pętla przy ul. Nawłockiej) – Karczunkowska – Puławska (powrót: Puławska – Wałbrzyska) – Mysiadło: Puławska – ... – PKP PIASECZNO.

(Jeden kurs: ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki (pętla przy ul. Nawłockiej) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – ...))
Zawieszenie podjazdów do pętli PKP JEZIORKI w związku z realizacją prac w ul. Karczunkowskiej i zmianą parametrów geometrycznych jezdni łączącej tymczasową pętlę autobusową z ul. Karczunkowską.
2018.07.08. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją koncertu The Rolling Stones na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2018.07.09. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Geodetów i Julianowskiej oraz Geodetów i Wilanowskiej w Józefosławiu.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa – Przytorowa – Szkolna – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska (powrót: Szosa Jadowska – Szkolna – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska) – Ręczajska – ... – STARE GRABIE.)
Wprowadzenie w obu kierunkach przejazdu w rejonie stacji PKP ZAGOŚCINIEC.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOŁOMIN SASINA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L36 i L37).

• DUCZKI WILLOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L35).

• DUCZKI RĘCZAJSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L35).
2018.07.11. ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Budkiewicza – 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Leszyckiego – BatoregoWarszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Strażacka – Zesłańców Polskich (zawrotka) – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Paderewskiego).

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Budkiewicza – 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Leszyckiego – BatoregoWarszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – 3 Maja – Piłsudskiego – Powstańców – ... – REMBERTÓW-RATUSZ.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z awaryjną wymianą nawierzchni ul. 3 Maja w Ząbkach.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
2018.07.14. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POZYTYWKI 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 209 i L39).

• SÓJKI 01 i 03 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 209 i 737).
2018.07.14.
2018.07.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe w al. Jana Pawła II na odcinku od ronda Zgrupowania AK "Radosław" do pl. Grunwaldzkiego.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WORONICZA.

22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.

35. [bez pasażerów: TWARDOWSKA – Marymoncka] – AWF – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.

72. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

78. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z17. ŻEROMSKIEGO – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka – ŻEROMSKIEGO.) – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).
2018.07.14. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 21.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Arka Gdynia.
2018.07.16. 116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
Zamknięcie dla ruchu skrzyżowania ul. Senatorskiej i Miodowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Miodowej.
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska (powrót: Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→BIELAŃSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→BIELAŃSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), MURANÓW (→NOWODWORY), PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska (powrót: Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – ... – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela (powrót: aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa) – Republikańska – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Strażackiej i otwarciem dla ruchu kołowego łącznicy pod ul. Żołnierską.
225 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka (powrót: Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików – Marsa) – aleja Chruściela – ... – MOKRY ŁUG.)
N24 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Marsa).)
S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – ŚWIDER.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(W dni świąteczne: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)

(Stara trasa: WARSZAWA SŁUŻEWIEC / WARSZAWA ZACHODNIA – ... – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)
Całkowite zamknięcie odcinka Świder - Otwock w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.)Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja). Uruchomienie zastępczych linii autobusowych w związku z zamknięciem odcinka Świder - Otwock z powodu wprowadzenia kolejnego etapu modernizacji linii kolejowej nr 7.
ZKA linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
(Koleje Mazowieckie)
OTWOCK (PKP ŚWIDER) – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Jasna – Górna – OTWOCK (PKP ŚWIDER).).
2018.07.17. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Cork City FC.
2018.07.18. 121 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Sacharowa – ŻEROMSKIEGO (przystanek na ul. Sacharowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem I etapu przebudowy ul. Podleśnej i zamknięciem dla ruchu tej ulicy na odcinku od ul. Marymonckiej do ul. Lektykarskiej.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – ... – METRO MŁOCINY.)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Bociania (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – ... – KOSÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy trasy S8.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Rolna – Lipowa – Łączności – aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska – SłonecznaLesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Słojewskiego w Magdalence i Łazach.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego) – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja KrakowskaMarysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...))
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska – SłonecznaLesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – ... – MYSIADŁO.)
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – aleja Piłsudskiego – Długa – Lipowa – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Przywrócenie stałej trasy (z wariantami) po zakończeniu przebudowy ul. Mazurskiej w Zielonce. Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Powstańców w Zielonce.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: ZIELONKA (KOŚCIUSZKI) – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – aleja Piłsudskiego – Marecka – Kościuszki – ZIELONKA (KOŚCIUSZKI).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).)
Zakończenie przebudowy ul. Mazurskiej. Zawieszenie kursowania na okres wakacji na wniosek Gminy Zielonka.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Adamowizna (pętla) – Osowiecka – Królicza – Szczęsne: Drozda – Orla (powrót: Orla – Szczęsne Cmentarz (pętla) – Orla – Drozda)Radonie: Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: KAROLINA – Kłudno NoweKłudno Stare – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy: KŁUDZIENKO – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)

(Niektóre kursy: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Adamowizna: Osowiecka – ADAMOWIZNA.)

(Stara trasa: KŁUDNO NOWE / KAROLINA / KŁUDZIENKO / PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – ... – RADONIE / SZCZĘSNE (CMENTARZ NOWY).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem skrzyżowania ul. Centralnej i Widokowej w Radoniu.
2018.07.20. 345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Szwoleżerów – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – ZĄBKI (GAJOWA) (powrót: ZĄBKI (GAJOWA) – Gajowa – Kosynierów).

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

W godzinach popołudniowego szczytu: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA)
– Maczka – Powstańców))
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców i Maczka w Ząbkach.
N66 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).)
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Szwoleżerów – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Szwoleżerów – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) Zielonka: aleja PiłsudskiegoWarszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska).

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Budkiewicza – 11 Listopada – Rychlińskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Leszyckiego – BatoregoWarszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – Strażacka – Zesłańców Polskich (zawrotka) – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Paderewskiego).)
Przywrócenie stałej trasy w północnej części Ząbek oraz w Rembertowie. Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Powstańców i Maczka w Ząbkach.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Modrzewiowa – Zadębie: Modrzewiowa – Pieczyska: droga lokalna – Pieczyska (pętla) – droga lokalna – Zadębie: Modrzewiowa – Wola Wągrodzka: Modrzewiowa – Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – ...)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. 4 Pułku Ułanów oraz ul. Głównej w Jazgarzewie.
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. 4 Pułku Ułanów oraz ul. Głównej w Jazgarzewie.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

(Niektóre kursy: ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)
Korekta trasy części kursów w związku z dużym wykorzystaniem przystanku ORLA 02 w Otwocku.
2018.07.20.
godz. 22.00.

2018.07.23.
godz. 4.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont nawierzchni wschodniej jezdni ul. Powsińskiej na odcinku od ul. św. Bonifacego (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. Gołkowskiej (wraz ze skrzyżowaniem).

108. PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Augustówka – Nałęczowska – Sobieskiego – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka) – ... – METRO WILANOWSKA.

131. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA (powrót: SADYBA – Powsińska – Nałęczowska – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska).

159. CH BLUE CITY – ... – Czerniakowska – Powsińska – GOŁKOWSKA (powrót: GOŁKOWSKA – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska).

162. TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – Powsińska – GOŁKOWSKA (powrót: GOŁKOWSKA – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska).

164. STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

172. CH BLUE CITY – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA (powrót: SADYBA – Powsińska – Nałęczowska – Sobieskiego).

180. CHOMICZÓWKA – ... – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza (powrót: Wiertnicza – Nałęczowska – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska) – WILANÓW.

185. GWIAŹDZISTA – ... – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska) – ... – URSYNÓW ZACHODNI.

187. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska) – STEGNY.

189. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA (powrót: SADYBA – Powsińska – Nałęczowska – Sobieskiego – św. Bonifacego).

N33. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska) – ... – ZAJEZDNIA WORONICZA.

N83. DWORZEC CENTRALNY – ... – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Witosa – Czerniakowska) – ... – PKP PIASECZNO.

Z64. GOŁKOWSKA – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI. [Linia kursuje w dniach 21-22 lipca.]
2018.07.21. 159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Lindleya.
2018.07.21.
2018.07.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe w al. Jana Pawła II na odcinku od ronda Zgrupowania AK "Radosław" do pl. Grunwaldzkiego.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – ... – WORONICZA.

22. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.

35. [bez pasażerów: TWARDOWSKA – Marymoncka] – AWF – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.

72. METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

78. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Z17. ŻEROMSKIEGO – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka – ŻEROMSKIEGO.) – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – STAWKI (powrót: STAWKI – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II).
2018.07.21. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
2018.07.24. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Spartak Trnawa.
2018.07.26. 703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Kościelna (zawrotka) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Bociania (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – ... – KOSÓW.)
Korekty tras objazdowych w związku ze zmianą lokalizacji przejazdu z północnej na południową jezdnię trasy S8, zamknięciem dla ruchu ul. Kościelnej oraz zmianą organizacji ruchu na ul. Warszawskiej w Nadarzynie (wprowadzenie jednego kierunku ruchu na odcinku od ul. Komorowskiej do zjazdu w trasę S8).
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – KomorowskaStrzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Sienkiewicza – Kościelna – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) (powrót: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – aleja Katowicka))
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza).))
2018.07.27. 703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Kościelna (zawrotka) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – ... – KOSÓW.)
Korekty tras objazdowych w związku z utrzymaniem możliwości przejazdu ul. Kościelną w Nadarzynie.
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Sienkiewicza – Kościelna – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) (powrót: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – KomorowskaStrzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).))
2018.07.27.
godz. 22.00.

2018.07.30.
godz. 5.00.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Kolejny etap remontu południowej jezdni ul. Czecha i zamknięcie dla ruchu kołowego południowej części skrzyżowania ulic Czecha i Kajki.

115. MOKRY ŁUG – ... – Kościuszkowców – Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca – Wydawnicza – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha) – Pożaryskiego – ... – ALEKSANDRÓW.

125. METRO STADION NARODOWY – ... – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – Kaczeńca – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha) – Pożaryskiego – ... – MIĘDZYLESIE.

525. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – Kaczeńca – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha) – Pożaryskiego – ... – MIĘDZYLESIE.

N25. MOKRY ŁUG – ... – Kościuszkowców – Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca – Wydawnicza – Szpotańskiego – IX Poprzeczna – Kajki (powrót: Kajki – VIII Poprzeczna – Szpotańskiego – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha) – Pożaryskiego – ... – MIĘDZYLESIE.

Z15. KAJKI (przystanek przy skrzyżowaniu z ul. Krawiecką) – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – PKP MIĘDZYLESIE. [Linia kursuje w dniach 28-29 lipca.]
2018.07.28. BIEG POWSTANIA linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 19-24) W godz. 19-21 jednokierunkowo: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
Przystanki: METRO WILANOWSKA (→STEGNY), DOLINA SŁUŻEWIECKA (→STEGNY), STEGNY.

W godz. 21-24 jednokierunkowo: STEGNY – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.
Przystanki: STEGNY (→METRO WILANOWSKA), DOLINA SŁUŻEWIECKA (→METRO WILANOWSKA), METRO WILANOWSKA.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją XXVIII Biegu Powstania Warszawskiego.
2018.08.01. 121 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Sacharowa – ŻEROMSKIEGO (przystanek na ul. Sacharowa).)
Korekty tras objazdowych w związku z II etapem przebudowy ul. Podleśnej. Otwarto dla ruchu odcinek od ul. Marymonckiej do ul. Lektykarskiej zamykając jednocześnie odcinek od ul. Lektykarskiej do ul. Klaudyny (bez skrzyżowań).
157 linia autobusowa zwykła stała ŻEROMSKIEGO (przystanek na ul. Sacharowa) – Sacharowa – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Rudzka – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Potocka – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – ... – URSYNÓW ZACHODNI / CHEŁMSKA.)
197 linia autobusowa zwykła stała ŻEROMSKIEGO – Marymoncka – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – ŻEROMSKIEGO.) – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Marymoncka – Przy Agorzee – ... – METRO MŁOCINY.)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Kościelna (zawrotka) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – ... – KOSÓW.)
Korekty tras objazdowych po zamknięciu połączenia alei Katowickiej z ul. Sienkiewicza w Nadarzynie.
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – KomorowskaStrzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Sienkiewicza – Kościelna – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) (powrót: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka))
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).))
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Szwoleżerów – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie stałej trasy w rejonie stacji PKP ZĄBKI po zakończeniu naprawy nawierzchni ul. 3 Maja.
2018.08.01. W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 14.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→CM. WOLSKI), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), PKP KASPRZAKA (→CM. WOLSKI), SOWIŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (NŻ), DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→POWĄZKI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→POWĄZKI), ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY, PL. PIŁSUDSKIEGO, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.

(Dodatkowe kursy w zależności od frekwencji jednokierunkowo: POWĄZKOWSKA – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).)
2018.08.04. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – ŚWIDER.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(W dni świąteczne: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)
Wyłączenie z użytkowania przystanku WARSZAWA OLSZYNKA GROCHOWSKA w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7.
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – ... – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: FalenckaFalenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Przywrócenie stałej trasy w Laszczkach po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Źródlanej.
2018.08.04.
2018.08.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Doraźna naprawa torowiska tramwajowego w al. Waszyngtona.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska (powrót: Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego) – GOCŁAWEK.
9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego).

24. NOWE BEMOWO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska (powrót: Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego) – GOCŁAWEK.

Z-9. RONDO WASZYNGTONA – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – alwja Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – RONDO WASZYNGTONA.).
2018.08.04. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.
2018.08.06. 31 linia tramwajowa zwykła stała WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – DOMANIEWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO WIERZBNO – Woronicza – ...)

(Stara trasa: WYŚCIGI / METRO WIERZBNO – ... – Wołoska – Marynarska – RONDO UNII EUROPEJSKIEJ.)
Kolejne skrócenie trasy na Służewcu w związku z kolejnym etapem przebudowy linii tramwajowej.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie ruchu kołowego na skrzyżowaniu ul. Senatorskiej i Miodowej.
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska (powrót: Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – plac Bankowy – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→BIELAŃSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→BIELAŃSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), MURANÓW (→NOWODWORY), PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska (powrót: Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – plac Bankowy – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
527 linia autobusowa przyspieszona stała Trasa do godz. 12.00: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – OSIEDLE DERBY (powrót: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→OS. DERBY), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→OS. DERBY), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. LEWANDÓW I (→ESPERANTO), OKRĄGŁA (→ESPERANTO), GRODZISK (NŻ) (→ESPERANTO), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→ESPERANTO), SKARBKA Z GÓR (→ESPERANTO), OS. DERBY VI (→ESPERANTO), OS. DERBY III (→ESPERANTO), OS. DERBY.

Trasa po godz. 12.00: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – OSIEDLE LEWANDÓW I (powrót: OSIEDLE LEWANDÓW I – Głębocka – św. Wincentego).
Przystanki: ESPERANTO, OKOPOWA (→ESPERANTO), SMOCZA (→OS. LEWANDÓW I), WOLA-RATUSZ (→ESPERANTO), ANIELEWICZA (→OS. LEWANDÓW I), KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA (NŻ), ŚW. WINCENTEGO, MALBORSKA (NŻ), CH TARGÓWEK, JESIENNYCH LIŚCI, OS. DERBY (→OS. LEWANDÓW I), OS. DERBY III (→OS. LEWANDÓW I), OS. DERBY VI (→OS. LEWANDÓW I), SKARBKA Z GÓR (→OS. LEWANDÓW I), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OS. LEWANDÓW I), GRODZISK (NŻ) (→OS. LEWANDÓW I), OKRĄGŁA (→OS. LEWANDÓW I), OS. LEWANDÓW I.

(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – most Śląsko-Dąbrowski – ... – OSIEDLE DERBY / OSIEDLE LEWANDÓW I.)
Korekta trasy w związku z budową drogi dla rowerów na ul. Okopowej i Towarowej i likwidacją skrętu z al. Solidarności w ul. Okopową (w relacji wschód - północ).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OKOPOWA 06 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 527).

• OKOPOWA 10 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Leszno przed skrzyżowaniem z ul. Okopową (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 520, 527 i E-2).
2018.08.09. ZKA linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
(Koleje Mazowieckie)
OTWOCK (PKP ŚWIDER) – Jana Pawła II – Mickiewicza – Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Jasna – Jana Pawła II – OTWOCK (PKP ŚWIDER).).

(Stara trasa: OTWOCK (PKP ŚWIDER) – Górna – Mickiewicza – Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja – Jasna – Górna – OTWOCK (PKP ŚWIDER).).)
Przeniesienie przystanku krańcowego w rejonie stacji PKP ŚWIDER.
2018.08.09. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.30)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Dudelange.
2018.08.10. L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – JAZGARZEW-SZKOŁA.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z oddaniem do użytku tymczasowej zawrotki oraz potrzebą zapewnienia obsługi Łbisk i Pęcher.
2018.08.11.
2018.08.12.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją dwóch koncertów Eda Sheerana na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2018.08.15. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 11.30 - 17.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 15 sierpnia dodatkowej linii tramwajowej w związku z obchodami Święta Wojska Polskiego i realizacją widowiska na pl. Piłsudskiego.
2018.08.16. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Zielonka: Marecka – aleja Piłsudskiego – Długa – Wolności – Lipowa – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – aleja Piłsudskiego – Długa – Wolności – Lipowa – ...))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Powstańców w Zielonce.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MIŃSKA 01 - zmiana nazwy na TERESPOLSKA 03 (dotyczy linii 123, 173 i 202).

• TERESPOLSKA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Stanisławowskiej za skrzyżowaniem z ul. Terespolską (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 173 i 202).

• PODSKARBIŃSKA 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 173 i 202).

• PODSKARBIŃSKA 05 - zmiana nazwy na PODSKARBIŃSKA 02 (dotyczy linii 173, 202 i 311).
2018.08.20. N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Ogińskiego (pętla) – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego (powrót: aleja Wojska Polskiego – Warszawska) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy w związku z brakiem możliwości przejazdu pojazdów komunikacji miejskiej ul. Partyzantów i Bohaterów Warszawy w Pruszkowie.
2018.08.23. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – aleja Becka (powrót: aleja Becka – aleja Witosa – Beethovena – Bobrowiecka – Chełmska) – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową kanalizacji sanitarnej w ul. Bobrowieckiej i jej jednokierunkowym zamknięciem w kierunku ul. Beethovena.
2018.08.26. 121 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem przebudowy ul. Podleśnej.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: ŻEROMSKIEGO (przystanek na ul. Sacharowa) – Sacharowa – Marymoncka – Podleśna – Lektykarska – Rudzka – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
185 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Potocka – Mickiewicza – ... – URSYNÓW ZACHODNI / CHEŁMSKA.)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: ŻEROMSKIEGO – Marymoncka – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – ŻEROMSKIEGO.) – aleja Zjednoczenia – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
N46 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – plac Wilsona – Mickiewicza – Rudzka – Lektykarska – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – ... – METRO MŁOCINY.)
2018.08.27. 3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska (powrót: Poznańska – POW – Warsztatowa) – Mostowa – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z uszkodzeniem nawierzchni ul. Długiej w Pruszkowie.
ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – Warsztatowa).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, DZIECI WARSZAWY, SKOROSZEWSKA, SZANCERA, ADAMIECKIEGO, PL. TYSIĄCLECIA, PKP URSUS, LALKI (NŻ), ŚMIGIELSKA, KENIGA, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH (→DW. ZACHODNI) (NŻ), URSUS-SANKTUARIUM (NŻ), PIASTÓW LELEWELA (NŻ), PIASTÓW KINO BAŚŃ (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW WIENIAWSKIEGO (NŻ), PIASTÓW SKŁODOWSKIEJ-CURIE (NŻ), PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – 3 Maja).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW KOLEJOWA (NŻ), PRUSZKÓW WESOŁA (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW 3 MAJA (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW GRANITOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW PAŃSKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.)
2018.08.31. N50 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).)

(Ostatni kurs w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę jednokierunkowo: ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN (OGRÓD BOTANICZNY).)
Włączenie Gminy Konstancin-Jeziorna do 1. strefy biletowej.
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO). Włączenie Gminy Izabelin do 1. strefy biletowej.
2018.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania w dni świąteczne linii:
195, 196, 201, 214.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Conrada – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skrócenie trasy w związku ze skierowaniem do Chomiczówki linii 171.
171 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – ... – TORWAR.)
Skrócenie trasy w związku ze skierowaniem do Chomiczówki linii 171.
195 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Roentgena). Przywrócenie kursowania w dni świąteczne po zakończeniu wakacji.
196 linia autobusowa zwykła stała REMBERTÓW-KOLONIA – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA. Przywrócenie kursowania w dni świąteczne po zakończeniu wakacji.
200 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA). Zmiana oznaczenia linii w związku z włączeniem Gminy Konstancin-Jeziorna do 1. strefy biletowej.
700 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA).)
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Korekta trasy w dni powszednie na wniosek Szkoły Podstawowej nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca.
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)
Zmiana oznaczenia linii w związku z włączeniem Gminy Izabelin do 1. strefy biletowej.
708 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
214 linia autobusowa zwykła stała INTERNETOWA – LewandówGłębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka) – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Żerań FSO – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska). Przywrócenie kursowania w dni świąteczne po zakończeniu wakacji.
228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL. Przekształcenie w linię stałą wraz ze zmianą oznaczenia.
306 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).)
Zmiana oznaczenia linii w związku z włączeniem Gminy Konstancin-Jeziorna do 1. strefy biletowej.
725 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).))
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA. Włączenie Gminy Konstancin-Jeziorna do 1. strefy biletowej.
L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)
L16 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Cieciszew: Wiślana).
2018.09.01.
2018.09.02.
WCH
FORT BEMA
linia autobusowa specjalna METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Maczka – aleja Armii Krajowej – Żelazowska – Włościańska – METRO MARYMONT.) – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – KSIĘCIA BOLESŁAWA.
Przystanki: METRO MARYMONT, KSIĘCIA BOLESŁAWA.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Warsaw Challenge". Linia kursowała 1 września w godz. 14-23 oraz 2 września w godz. 12-23.
2018.09.03. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
205, 256, 262, 304, 318, 320, 323, 332, 334, 376, 379, 412, L44, Brwinów: B9, B-M, Łomianki: 2, 3.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
105, 120, 153, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 411, 504, 519, 522, 723.

S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(W dni świąteczne: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)

(Stara trasa: WARSZAWA SŁUŻEWIEC – ... – Warszawa Wschodnia – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – ŚWIDER.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(W dni świąteczne: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...))
Przywrócenie dojazdu do Otwocka oraz funkcjonowania przystanku WARSZAWA OLSZYNKA GROCHOWSKA.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.


(Stara trasa: PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).

(Niektóre kursy: ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).))
4 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu torowiska na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej.
10 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. Przywrócenie kursowania po zakończeniu remontu torowiska na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej.
14 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. Przywrócenie kursowania po zakończeniu remontu torowiska na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej.
17 linia tramwajowa zwykła stała TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO MARYMONT – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy torowiska na Służewcu.
18 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Służewca po zakończeniu przebudowy linii tramwajowej. Skierowanie na trasę skróconą w związku z kolejnym etapem remontu linii tramwajowej na ul. Jagiellońskiej.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z kolejnym etapem remontu linii tramwajowej na ul. Jagiellońskiej.
31 linia tramwajowa zwykła stała METRO WIERZBNO – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – DOMANIEWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: METRO WIERZBNO – Woronicza – ...))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy torowiska na Służewcu.
35 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Kursy po godz. 21.00 oraz w niedziele i święta przed godz. 8.00: ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu torowiska na ul. Marszałkowskiej i Puławskiej.
70 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Kasacja linii w związku z otwarciem ruchu tramwajowego na przebudowanym torowisku na ul. Puławskiej i przywróceniem kursowania linii 10 i 18.
M linia tramwajowa specjalna (okresowa - kursuje w soboty i niedziele w godz. 11.30 - 15.30) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
110 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) (pętla) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Brukowa – CH ŁOMIANKI.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
Przedłużenie trasy w dni powszednie na wniosek Urzędu Miasta Łomianki.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie kursowania przez ul. Ząbkowską przez cały tydzień po zakończeniu cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Przywrócenie kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Pratulińska (pętla) – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 256 po zakończeniu wakacji.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 205 po zakończeniu wakacji.
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WileńskaTargowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – WileńskaTargowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
Przywrócenie kursowania przez ul. Ząbkowską przez cały tydzień po zakończeniu cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – ... – KONWIKTORSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – ... – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Żubrowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)
Przedłużenie trasy wybranych kursów szczytowych w dni powszednie w rejon Wólki Węglowej.
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA. Wprowadzenie trasy tymczasowej jako stałej.
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – ... – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
262 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA. Przywrócenie kursowania w dni świąteczne po zakończeniu wakacji.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie).

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z trwającą przebudową ul. Głębockiej i Berensona i brakiem możliwości przejazdu przez ul. Zaułek.
308 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska).
Uruchomienie szczytowej linii autobusowej na trasie zbliżonej do trasy likwidowanej linii zastępczej Z-2 w celu usprawnienia połączenia osiedla Nowy Mokotów z linią metra.
317 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – Cybernetyki – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska (powrót: aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki) – aleja Lotników – ... – WILANÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Marynarskiej i przełożeniem ruchu z jezdni południowej na północną.
328 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
POPULARNA – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – HYNKA. Uruchomienie szczytowej linii autobusowej wspomagającej linię 228 na ul. Instalatorów.
332 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa (powrót: Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.) – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).

(Dwa kursy w godzinach międzyszczytowych: ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).)

(Stara trasa: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – ... – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z trwającą przebudową ul. Głębockiej i Berensona i brakiem możliwości przejazdu przez ul. Zaułek.
334 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.

(Stara trasa: OLESIN – ... – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA (powrót: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa).)
Przedłużenie trasy w celu ułatwienia przesiadki do linii tramwajowych 1 i 4.
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WileńskaTargowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – WileńskaTargowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Przywrócenie kursowania przez ul. Ząbkowską przez cały tydzień po zakończeniu cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
365 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Postępu (powrót: Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – Bokserska – BOKSERSKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Marynarskiej i przełożeniem ruchu z jezdni południowej na północną.
380 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Elbląska – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA. Uruchomienie linii okresowej ułatwiającej dojazd mieszkańcom Żoliborza Artystycznego do węzła przesiadkowego w rejonie ronda "Radosława".
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SŁUŻEWIEC – Marynarska (powrót: Marynarska – POSTĘPU.) – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: POSTĘPU, PKP SŁUŻEWIEC (→MARYSIN), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), TOR STEGNY (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→POSTĘPU), MARYSIN.

(Stara trasa: WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska (powrót: Marynarska – Sasanki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Sasanki – Marynarska – Wynalazek – Cybernetyki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Cybernetyki – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK.) – Marynarska – aleja Wilanowska – ... – MARYSIN.
Przystanki: WYNALAZEK, RONDO ŻABCZYŃSKIEGO (NŻ) (→WYNALAZEK), POSTĘPU (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, ..., MARYSIN.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Marynarskiej i przełożeniem ruchu z jezdni południowej na północną.
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: BIELAŃSKA, PL. BANKOWY (→BIELAŃSKA), PL. TEATRALNY (→BIELAŃSKA), PL. ZAMKOWY, ..., NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→BIELAŃSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA (→PL. TRZECH KRZYŻY), MURANÓW (→NOWODWORY), PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. ZAMKOWY, ..., PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – plac Teatralny) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Szkolna (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Szkolna (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: aleja Katowicka – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Czarnego Bzu (zawrotka) – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – zawrotka przed ul. Główną – aleja Katowicka (jezdnia lokalna) – aleja Katowicka).))
Korekta trasy objazdowej w związku z zamknięciem łącznika skrzyżowania ul. Grodziskiej i Mszczonowskiej z jezdnią główną al. Katowickiej (trasy S8). Zmiana lokalizacji tymczasowej zawrotki między przystankami RUSIEC i STARA WIEŚ dla autobusów jadących w kierunku Warszawy.
N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
Przywrócenie kursowania przez ul. Ząbkowską przez cały tydzień po zakończeniu cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – ... – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Senatorska – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Miodowej.
N66 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – ... – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO).)
Przywrócenie kursowania przez ul. Ząbkowską przez cały tydzień po zakończeniu cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
Z-1 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WIELICKA – Woronicza (powrót: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Puławska – Woronicza – WIELICKA.) – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej i Marynarskiej.
Z-2 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: WIELICKA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – OSIEDLE NOWY MOKOTÓW (powrót: OSIEDLE NOWY MOKOTÓW – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Puławska – Woronicza] – WIELICKA.).

W godzinach popołudniowego szczytu: WIELICKA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – DOMANIEWSKA (powrót: DOMANIEWSKA – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Krasickiego – Malczewskiego – Puławska – Woronicza] – WIELICKA.).)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej i Marynarskiej. Przekształcenie w linię okresową 308.
Z-4 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – METRO WILANOWSKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ul. Puławskiej po zakończeniu przebudowy torowiska.
Z20 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Jagiellońskiej (na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli ŻERAŃ FSO) w ramach kolejnego etapu przebudowy torowiska.
3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Pruszków)
PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Korczaka – Tuwima – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie linii autobusowej w celu ułatwienia dojazdu do obiektów oświatowo-sportowych przy ul. Jarzynowej. Wprowadzenie trasy jako tymczasowej w związku z trwającym zamknięciem dla ruchu fragmentów ul. Długiej i Zdziarskiej.
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) Zielonka: aleja PiłsudskiegoWarszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska). Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu po zakończeniu wakacji.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Wprowadzenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska)Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska)Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska)Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Piaseczno)
PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II) – Stara Iwiczna: Nowa – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Szpitalna – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) – Szpitalna – aleja Kalin – 1 Maja – 17 Stycznia – Gerbera – Sienkiewicza).

(Stara trasa: PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – ... – Towarowa – Sienkiewicza – Szpitalna – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) – Mickiewicza – Sienkiewicza).)
Korekta trasy w celu wprowadzenia obsługi Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w al. Kalin.
WOŁOMIN
TURZE
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (prywatna)
PKP WOŁOMIN – Żelazna – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: Mińska – Ręczaje Polskie: Mińska – Nowe Ręczaje: Mińska – Poświętne: Mińska – Jana Pawła II – Kopernika – Wola Ręczajska: Szkolna – ulica bez nazwy – Wola Cygowska: Lelewela – Poświętne: Lelewela – Jana Pawła II – CygówRojków – TURZE.

(Niektóre kursy: ... – Poświętne: Mińska – Jana Pawła II – CygówRojków – TURZE.)

(Trzy kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Poświętne: Mińska – Szkolna – Nowy CygówDąbrowicaMiędzyleś (pętla) – DąbrowicaWólka Dąbrowicka (pętla) – DąbrowicaNowy CygówPoświętne: Szkolna – Jana Pawła II – CygówRojków – TURZE.)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: TURZE – RojkówCygówPoświętne: Jana Pawła II – Szkolna – Nowy CygówDąbrowicaWólka Dąbrowicka (pętla) – DąbrowicaMiędzyleś (pętla) – DąbrowicaNowy CygówPoświętne: Szkolna – Mińska – ...)
Uruchomienie przez firmę "Stalko" dwóch linii autobusowych obsługujących gminę Poświętne po zawieszeniu tych połączeń przez firmę "Mobilis" i likwidacji oddziału PKS Mińsk Mazowiecki.
POŚWIĘTNE
NADBIEL
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (prywatna)
Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: NADBIEL – CzubajowiznaLaskowiznaJózefin (pętla) LaskowiznaNowy CygówPoświętne: Szkolna – Kopernika – Wola Ręczajska: Kopernika – ulica bez nazwy – KolnoNowe Ręczaje: Mińska – Poświętne: Mińska – Jana Pawła II – POŚWIĘTNE.

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: POŚWIĘTNE – Jana Pawła II – Mińska – Nowe Ręczaje: Mińska – KolnoWola Ręczajska: ulica bez nazwy – Kopernika – Poświętne: Kopernika – Szkolna – Nowy CygówLaskowiznaJózefin (pętla) – LaskowiznaCzubajowizna – NADBIEL.

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: NOWE RĘCZAJE – Mińska – KolnoWola Ręczajska: ulica bez nazwy – Kopernika – Poświętne: Kopernika – Szkolna – Nowy CygówLaskowiznaJózefin (pętla) – LaskowiznaCzubajowizna – NADBIEL.

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: TURZE – RojkówCygówPoświętne: Jana Pawła II – Szkolna – Nowy CygówDąbrowicaWólka Dąbrowicka (pętla) – Dąbrowica – MIĘDZYLEŚ.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KSIĘCIA ZIEMOWITA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Księcia Ziemowita za skrzyżowaniem z ul. Naczelnikowską (dotyczy linii 156, 170, 338 i N16).

• OS. NOWY MOKOTÓW 51 i 52 - zmiana oznaczeń na OS. NOWY MOKOTÓW 01 i 02 (dotyczy linii 218 i 308).

• SUWAK 52 i 53 - zmiana oznaczeń na SUWAK 02 i 03 (dotyczy linii 218 i 308).

• DOMANIEWSKA OFFICE PARK 51 i 52 - zmiana oznaczeń na DOMANIEWSKA OFFICE PARK 01 i 02 (dotyczy linii 218 i 308).

• PARK POSTĘPU 51 i 52 - zmiana oznaczeń na PARK POSTĘPU 01 i 02 (dotyczy linii 218 i 308).

• SŁUŻEWIEC 01, 02, 03, 04 i 05 - zmiana oznaczeń na PKP SŁUŻEWIEC 11, 12, 13, 14, 15 (dotyczy linii 17, 18 i 31).

• ŻERAŃ WSCHODNI 04 - uruchomienie przystanku "dla wysiadających" zlokalizowanego na ul. Annopol za skrzyżowaniem z ul. Daniszewską (w kierunku północnym) (dotyczy linii 334).

• ŻERAŃ WSCHODNI 06 - uruchomienie przystanku "dla wsiadających" zlokalizowanego na ul. Daniszewskiej za skrzyżowaniem z ul. Annopol (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 334).

• ŻERAŃ WSCHODNI 71 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Annopol na pętli autobusowej (krańcowy dla linii 334).

• SZLACHECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Daniszewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Szlachecką (dotyczy linii 334).

• ŁOMIANKI PANCERZ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Brukowej w Łomiankach w rejonie skrzyżowania z ul. Długą (dotyczy linii 110).

• CH ŁOMIANKI 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Brukowej w Łomiankach (krańcowy dla linii 110).
2018.09.04. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Rolna – Lipowa – Łączności – aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska – Słoneczna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Słojewskiego w Magdalence i Łazach.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego) – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... Łazy: Słojewskiego – ŁącznościWalendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja KrakowskaMarysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Magdalenka: Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska) – ...))
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Magdalenka: aleja Krakowska – SłonecznaLesznowola: Słoneczna – ... – MYSIADŁO.)
2018.09.05. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Pomorska – Kruczkowskiego – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z remontem ul. Jana Pawła II w Piasecznie.
2018.09.06. L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Orszagha – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Krechowiecka – Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. 11 Listopada w Kobyłce.
2018.09.06.
godz. 10.30.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Stara trasa: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie).)
Przywrócenie dojazdu do pętli ZAUŁEK-SZKOŁA po dostosowaniu ul. Zaułek do prowadzenia ruchu autobusowego.
332 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa (powrót: Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.) – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Dwa kursy w godzinach międzyszczytowych: ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).)

(Stara trasa: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – ... – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).)
2018.09.08. 3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: KAROLINA – Kłudno NoweKłudno Stare – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy: KŁUDZIENKO – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)

(Niektóre kursy: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Adamowizna: Osowiecka – ADAMOWIZNA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – Szczęsne: Orla – SZCZĘSNE (CMENTARZ NOWY).)

(Stara trasa: KŁUDNO NOWE / KAROLINA / KŁUDZIENKO / PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Adamowizna: Osowiecka – Adamowizna (pętla) – Osowiecka – Królicza – Szczęsne: Drozda – Orla (powrót: Orla – Szczęsne Cmentarz (pętla) – Orla – Drozda)Radonie: Widokowa – RADONIE.)
Przywrócenie ruchu kołowego na ul. Centralnej i Widokowej w Radoniu.
2018.09.08. U linia autobusowa specjalna
(zwykła)
PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP URSUS. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 8 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Pożegnanie Lata" w Parku Czechowickim. Obsługa przez autobus Jelcz 043 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.09.09. B linia autobusowa specjalna
(zwykła)
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 9 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Pikniku Historycznego "Od niepodległości do współczesności" w Parku Górczewska. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
T linia autobusowa specjalna
(zwykła)
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO. Uruchomienie kursującej tylko 9 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Dni Targówka" w Parku Bródnowskim. Obsługa przez autobus Jelcz 043 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.09.10. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: OSIEDLE BERNARDYŃSKA – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.))
Zawieszenie wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej w związku z budową kanalizacji w ul. Prętowej.
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Kolejowa – Wyszyńskiego – Paderewskiego – 11 Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – 11 Listopada – Paderewskiego).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Wojska Polskiego w Zielonce.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP ZIELONKA - zmiana nazwy na MUZEUM ZIELONKI (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA ŁUKASIŃSKIEGO - zmiana nazwy na PKP ZIELONKA (dotyczy linii L43 i L44).

• STANISŁAWÓW DRUGI KWIATOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L-8).
2018.09.12. 124 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Na Skraju – ... – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE).)
Przeniesienie przystanków krańcowych w związku z I etapem remontu pętli P+R AL. KRAKOWSKA i wyłączeniem z ruchu dwóch peronów od strony północnej.
141 linia autobusowa zwykła stała WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – Racławicka – Żwirki i Wigury – Hynka – aleja Krakowska – Janka Muzykanta – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) (powrót: P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: WITOLIN – ... – Hynka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Janka Muzykanta – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) (powrót: P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
177 linia autobusowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Na Skraju – ... – URSUS-RATUSZ.)
317 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janka Muzykanta – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta).) – 17 Stycznia – Cybernetyki – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – 17 Stycznia – ... – WILANÓW.)
N38 linia autobusowa nocna zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Janka Muzykanta – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) (powrót: P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska).

(Stara trasa: CENTRUM – ... – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Przemysłowa – Wróblewskiego – Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Pojedyncze kursy: PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Topolowa – ...)

(Stara trasa: PKP DĄBKOWIZNA – ... – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozbudową ul. Weteranów w Radzyminie.
1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(W godz. 11.30 - 18.30: ... – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)
Wprowadzenie w wybranych godzinach podjazdów na parking CH Auchan.
2018.09.15. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców (powrót: Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Przywrócenie stałych tras w Pruszkowie po zakończeniu przebudowy ul. Sienkiewicza.
ZP linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], ..., PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW PAŁACYK "SOKOŁA" (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PRUSZKÓW KUBUSIA PUCHATKA (→DW. ZACHODNI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.)
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Komorów: Waldemara – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Prusa – ... – KOMORÓW (CMENTARZ).)
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa) – Prusa – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
B6 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców).)
NADARZYN

PRUSZKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nadarzyn)
NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).) – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Granica: Pruszkowska – Główna – Nowa Wieś: Główna – Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa).
Przystanki: NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), STRZENIÓWKA (JODŁOWA), KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE), WKD NOWA WIEŚ (GŁÓWNA), PRUSZKÓW (JASNA), PRUSZKÓW RONDO POPIEŁUSZKI (→NADARZYN), PRUSZKÓW URZĄD SKARBOWY (→NADARZYN), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW MONIUSZKI (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW PAŁACYK SOKOŁA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.

(Niektóre kursy: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Kajetany: Brzozowa – Rolna – Nadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (BRZOZOWA), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Nad Utratą – droga nr 721 – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kajetany: Mokra – Światowe Centrum Słuchu (pętla) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Stara trasa: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) / KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) / WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – ... – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa).)
2018.09.16. 912 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 12.30 - 16.30) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Popiełuszki – Okopowa – Towarowa – Prosta – KAROLKOWA (powrót: KAROLKOWA – Karolkowa – aleja Solidarności – Okopowa). Uruchomienie kursującej tylko 16 września specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy plenerowej "Ekokreatywna Warszawa" oraz pikniku organizowanego przez Metro Warszawskie.
2018.09.16. W linia autobusowa specjalna
(zwykła)
MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów (jezdnia wschodnia) – Panny Wodnej – Patriotów (jezdnia zachodnia) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 16 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Kolej na Wawer". Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.09.17. 729 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).)
Wprowadzenie kolejnych kursów wariantowych przebiegających dwukierunkowo przez Mariew.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Modrzewiowa – Zadębie: Modrzewiowa – Pieczyska: droga lokalna – Pieczyska (pętla) – droga lokalna – Zadębie: Modrzewiowa – Wola Wągrodzka: Modrzewiowa – Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: ZłotaJaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
Wprowadzenie kursu wariantowego z podjazdem do Gabryelina.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SULEJÓWEK MARIAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mariańską (dotyczy linii 173).

• PIASECZNO SZKOLNA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L17).

• WYGLĘDY TOPOLOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).

• WIKTORÓW LEŚNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).

• MARIEW WÓLCZYŃSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).

• BORZĘCIN DUŻY BORKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).

• BORZĘCIN DUŻY TRAKT KRÓLEWSKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 729).
2018.09.19. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – aleja Becka (powrót: aleja Becka – aleja Witosa – Beethovena – Bobrowiecka – Chełmska) – most Siekierkowski – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy kanalizacji sanitarnej w ul. Bobrowieckiej.
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego) – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i Okulickiego w Piasecznie.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – OkulickiegoStara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego) – Stara Iwiczna: Nowa – ... – JASTRZĘBIEC.)
P-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Piaseczno)
PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Warszawska – Młynarska – Puławska (powrót: Puławska – Jana Pawła II) – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – OkulickiegoStara Iwiczna: Nowa – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Towarowa – Sienkiewicza – Szpitalna – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY) – Szpitalna – aleja Kalin – 1 Maja – 17 Stycznia – Gerbera – Sienkiewicza).

(Stara trasa: PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Powstańców Warszawy – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II) – Stara Iwiczna: Nowa – ... – PIASECZNO (SZPITAL POWIATOWY).)
2018.09.22. W związku z przypadającym 22 września Europejskim Dniem Bez Samochodu korzystanie z komunikacji miejskiej tego dnia było bezpłatne.
2018.09.22. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POETÓW 04 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Prząśniczek za skrzyżowaniem z ul. Modlińską (dotyczy linii 741 i 900).
2018.09.22. 400 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Wawelska (powrót: Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska) – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.
Przystanki: ZAJEZDNIA WOLA RONDO DASZYŃSKIEGO, PL. ZAWISZY, GUS, METRO POLITECHNIKA, SASKA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA.
Uruchomienie specjalnych linii tramwajowych i autobusowej w związku z organizacją Dni Transportu Publicznego, na które składały się m. in. piknik w zajezdni autobusowej przy ul. Ostrobramskiej oraz wystawy w zajezdni tramwajowej "Wola" oraz w Zakładzie Energetyki Trakcyjnej i Torów przy ul. Obozowej. Linie bezpłatne.
D linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Młynarska – ZAJEZDNIA WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
O linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska (powrót: Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Młynarska – ZAJEZDNIA WOLA.) – Obozowa – ZETiT OBOZOWA.
2018.09.22. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją imprezy "Roztańczony Narodowy" na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA (powrót: PLAC ZAWISZY – Grójecka). [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]
9. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

24. NOWE BEMOWO – ... Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA (powrót: PLAC ZAWISZY – Towarowa). [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]
24. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 23.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 23.00.]
2018.09.23. 3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska (powrót: Poznańska – POW – Warsztatowa) – Mostowa – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu naprawy nawierzchni ul. Długiej w Pruszkowie.
2018.09.24. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(W dni świąteczne: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)
Przywrócenie ruchu kolejowego na linii kolejowej nr 447 (na odcinku Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki). Przywrócenie dojazdu większości kursów do Pruszkowa (kilka kursów w dni powszednie pozostało w relacji Warszawa Służewiec - Otwock z osobnym oznaczeniem S10).
S10 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK. Pozostawienie kilku kursów w dni powszednie linii S1 na trasie objazdowej wraz z wprowadzeniem osobnego oznaczenia.
ZB linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Przyszłości – Parzniew: Przyszłości – 36 PP. Legii Akademickiej – Główna – Rzeczna – Pruszkowska – Brwinów: Pruszkowska – Graniczna – Pszczelińska (powrót: Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Nowa Wieś: Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego) – Rynek – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – BRWINÓW (ARMII KRAJOWEJ).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW AL. WOJSKA POLSKIEGO (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→BRWINÓW) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PARZNIEW (→BRWINÓW) (NŻ), OTRĘBUSY (→DW. ZACHODNI), BRWINÓW STALOWA (→ DW. ZACHODNI) (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW ARMII KRAJOWEJ.)
Przywrócenie ruchu kolejowego na linii kolejowej nr 447 (na odcinku Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki).
ZBA linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa - kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: BRWINÓW (ARMII KRAJOWEJ) – Armii Krajowej – Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Moszna ParcelaMoszna WieśDomaniewekDomaniew: Domaniewska – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Autostrada Wolności – Konotopa: Autostrada Wolności – aleja POW – Warszawa: aleja POW – Piastów: aleja POW – Warszawa: aleja POW – Opacz-Kolonia: – aleja POW – Trasa Salomea-Wolica – Warszawa: Trasa Salomea-Wolica – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
Przystanki: BRWINÓW ARMII KRAJOWEJ, ŁOPUSZAŃSKA, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, DW. ZACHODNI, [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO].

W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Trasa Salomea-Wolica – Opacz-Kolonia: Trasa Salomea-Wolica – aleja POW – Warszawa: aleja POW – Piastów: aleja POW – Warszawa: aleja POW – Konotopa: aleja POW – Autostrada Wolności – Pruszków: Autostrada Wolności – 3 Maja – Domaniewska – Domaniew: Domaniewska – DomaniewekMoszna WieśMoszna ParcelaKoszajec: Powstańców Warszawy – Brwinów: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – BRWINÓW (ARMII KRAJOWEJ).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, BRWINÓW ARMII KRAJOWEJ.)
ZG linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki) – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, POPULARNA, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (NŻ), PRUSZKÓW PAŁACYK "SOKOŁA" (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA (NŻ), PRUSZKÓW OS. STASZICA (→GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), PRUSZKÓW DZIAŁKOWA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), OTRĘBUSY (NŻ), BRWINÓW STALOWA (NŻ), BRWINÓW PEDAGOGICZNA (NŻ), PKP BRWINÓW, BRWINÓW URZĄD MIASTA (NŻ), BRWINÓW SPORTOWA (NŻ), MILANÓWEK TURCZYNEK (NŻ), PKP MILANÓWEK, MILANÓWEK DĘBOWA, GRODZISK MAZOWIECKI TELIGI (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI PARK SKARBKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
ZGE linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: Trzy kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Staszica – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – Brwinowska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Nowa Wieś: Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
Przystanki: PKP GRODZISK MAZOWIECKI (→PKP PRUSZKÓW), MILANÓWEK PROSTA (→PKP PRUSZKÓW), PKP BRWINÓW (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.

Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – Nowa Wieś: Grodziska – Kanie: Warszawska – Otrębusy: Warszawska – Pszczelińska – Brwinów: Pszczelińska – Grodziska – Milanówek: Brwinowska – Królewska – Piłsudskiego – Dębowa – Staszica – Królewska – Grodzisk Mazowiecki: Królewska – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.
Przystanki: PKP PRUSZKÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PKP BRWINÓW (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), MILANÓWEK PROSTA (→PKP GRODZISK MAZOWIECKI), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
ZM linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MILANÓWEK (DĘBOWA) – Dębowa – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego – Chrzanowska – Milanówek: Ludna – Wojska Polskiego – Mickiewicza – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – MILANÓWEK (DĘBOWA).).
Przystanki: MILANÓWEK DĘBOWA, MILANÓWEK MICKIEWICZA (→PKP MILANÓWEK) (NŻ), MILANÓWEK WOJSKA POLSKIEGO (→PKP MILANÓWEK) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI 3 MAJA (→PKP MILANÓWEK) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI SIENKIEWICZA (→PKP MILANÓWEK) (NŻ), GRODZISK MAZOWIECKI ZONDKA (→PKP MILANÓWEK) (NŻ), PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)
ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – 3 Maja).
Przystanki: PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW WIENIAWSKIEGO (NŻ), PIASTÓW SKŁODOWSKIEJ-CURIE (NŻ), PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW KOLEJOWA (NŻ), PRUSZKÓW WESOŁA (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW 3 MAJA (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW GRANITOWA (→PIASTÓW TRAUGUTTA) (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW PAŃSKA (→PIASTÓW TRAUGUTTA) (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – Warsztatowa).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, DZIECI WARSZAWY, SKOROSZEWSKA, SZANCERA, ADAMIECKIEGO, PL. TYSIĄCLECIA, PKP URSUS, LALKI (NŻ), ŚMIGIELSKA, KENIGA, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH (→DW. ZACHODNI) (NŻ), URSUS-SANKTUARIUM (NŻ), PIASTÓW LELEWELA (NŻ), PIASTÓW KINO BAŚŃ (NŻ), PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW WIENIAWSKIEGO (NŻ), PIASTÓW SKŁODOWSKIEJ-CURIE (NŻ), PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.)
Skrócenie trasy w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania stacji PRUSZKÓW z powodu otwarcia tylko jednej krawędzi peronowej.
ZR1 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła okresowa - kursuje w dni powszednie)
PKP PIASTÓW – Dworcowa – Tuwima – Pruszków: Bohaterów Warszawy – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
Przystanki: PKP PIASTÓW, PKP PRUSZKÓW.
Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania stacji PRUSZKÓW z powodu otwarcia tylko jednej krawędzi peronowej. Linia organizowana przez Koleje Mazowieckie.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Solec).

(Stara trasa dodatkowych kursów w dni powszednie w godzinach szczytu: NOWE WŁOCHY – ... – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie).)
Likwidacja dodatkowych kursów skróconych w związku z przywróceniem ruchu kolejowego na linii nr 447 i funkcjonowania stacji WARSZAWA WŁOCHY.
207 linia autobusowa zwykła stała REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Achera – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – SKOROSZE.

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – SKOROSZE.)
Przywrócenie ruchu kolejowego na linii kolejowej nr 447 (na odcinku Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki). Przywrócenie funkcjonowania podjazdów pod stację PKP Warszawa Ursus.
517 linia autobusowa przyspieszona stała URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, LUSIŃSKA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), DKS TARGÓWEK, WITEBSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM (→URSUS NIEDŹWIADEK), CENTRUM.)

(Stara trasa dodatkowych kursów: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – ... – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.).)
Korekta trasy kursów skróconych po przywróceniu ruchu kolejowego na linii nr 447 i funkcjonowania stacji WARSZAWA URSUS i WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK.
13 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – PLATERÓWEK.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Czasowa zamiana fragmentów tras. Skierowanie linii 13 do tymczasowego krańca PLATERÓWEK w związku z uruchomieniem rozjazdu nakładkowego w ramach remontu trasy tramwajowej na ul. Jagiellońskiej.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.)
Z20 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności) – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek w al. Solidarności).) – ŻERAŃ FSO.)
130 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Mokotów z Sielcami i Wilanowem po zmianie trasy linii 195.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.

(Niektóre kursy: ... – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.)
Wydłużenie trasy części kursów do Wilanowa.
163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Jeden kurs ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Vogla) – WILANÓW.)

(Stara trasa: SADYBA – Powsińska – Augustówka – ... – WILANÓW.)
Korekta trasy w celu usprawnienia obsługi komunikacyjnej ul. Nałęczowskiej i umożliwienia wygodnej przesiadki mieszkańcom Zawad do autobusów kursujących ciągiem ul. Sobieskiego.
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Roentgena).

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Łowicka – Madalińskiego (powrót: Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Ponowne skierowanie przez śródmiejski odcinek Traktu Królewskiego.
251 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA). Uruchomienie linii autobusowej w związku z wycofaniem z Wilanowa i al. Wilanowskiej linii strefowych 710 i 724.
264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Gąsek – Stare Kabaty (pętla) – Gąsek – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).))
Korekta trasy na terenie Powsina wraz z wycofaniem z podjazdów do pętli STARE KABATY w związku z wprowadzeniem komunikacji miejskiej na ul. Korbońskiego i Rosnowskiego.
339 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Uruchomienie linii autobusowej łączącej Służew i Wilanów z Powsinem po wycofaniu z tego rejonu linii: 710, 724 i 742.
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO (SZKOLNA).)
Wycofanie z Wilanowa i skierowanie przez ul. Korbońskiego w rejon stacji metra KABATY.
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO (GERBERA).)
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – Warsztatowa (zawrotka) – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY). Uruchomienie na wniosek Gminy Karczew linii autobusowej łączącej Karczew z Otwockiem.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – TurystycznaDziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).))
Przedłużenie tras w związku z oddaniem do użytku nowej pętli w Izabelinie-Dziekanówku.
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – TurystycznaDziekanów Polski: Podróżna – Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA (tymczasowa pętla).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Dziekanów Polski: Podróżna – ... – PALMIRY.))
3 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – SADOWA (tymczasowa pętla).)
K linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w niedziele) (komunikacja miasta Łomianki)
IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Konopnickiej – Miła – Dziekanów Polski: Miła – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).

(Stara trasa: SADOWA (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Kolejowa – ... – DZIEKANÓW POLSKI (KOŚCIÓŁ).)
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) (komunikacja miasta Łomianki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SADOWA (tymczasowa pętla) – Turystyczna – Jagodowa – SADOWA (JAGODOWA-PARKING).)
C linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Milanówek)
PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).) – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Prosta – Warszawska – PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa).

(W soboty: ... – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Grudowska – Prosta – Warszawska – PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Piłsudskiego).)

(Stara trasa: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Staszica – Królewska – Podwiejska – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska – PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA).[Linia jednokierunkowa.])
Zmiana trasy związana z przywróceniem funkcjonowania stacji PKP MILANÓWEK i kursowania kolejowych linii podmiejskich.
D linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Milanówek)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA) – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Słowackiego – Ludna – Chrzanów DużyGrodzisk Mazowiecki: Traugutta – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA).
Przystanki: PKP MILANÓWEK (KRAKOWSKA), PKP GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA).)
Likwidacja linii uzupełniającej związana z przywróceniem funkcjonowania stacji PKP MILANÓWEK i kursowania kolejowych linii podmiejskich.
B-M linia autobusowa przyspieszona okresowa
(kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) (komunikacja gminy Brwinów)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BRWINÓW (ARMII KRAJOWEJ) – Armii Krajowej – Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Moszna ParcelaMoszna WieśDmaniewekDomaniew: Domaniewska – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Autostrada Wolności – Konotopa: Autostrada Wolności – Trasa S8 – Jawczyce: Trasa S8 – Mory: Trasa S8 – Macierzysz: Trasa S8 – Warszawa: Trasa S8 – Blizne Łaszczyńskiego: Trasa S8 – Warszawa: aleja Obrońców Grodna – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT. Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: BRWINÓW (ARMII KRAJOWEJ), MOSZNA SKRZYŻOWANIE (→METRO MARYMONT), DOMANIEW SKLEP (→METRO MARYMONT), DOMANIEW I (→METRO MARYMONT), DOMANIEW II (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT.)
Likwidacja linii uzupełniającej związana z przywróceniem funkcjonowania stacji PKP BRWINÓW i kursowania kolejowych linii podmiejskich.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • IZABELIN-DZIEKANÓWEK DZIEKANÓWEK 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 150, 750, 3 i K).

• IZABELIN-DZIEKANÓWEK DZIEKANÓWEK 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150, 750, 3 i K).

• SADOWA-DOM OPIEKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Wędrowców w Sadowej za skrzyżowaniem z ul. Turystyczną (dotyczy linii 150, 750, 3 i K).

• STARE KABATY 01 - zmiana oznaczenia na STARE KABATY 03.

• WĄWOZOWA 01 - zmiana oznaczenia na WĄWOZOWA 04.

• ZARUBY 02 - zmiana oznaczenia na ZARUBY 01.

• ZARUBY 01 - zmiana oznaczenia na ZARUBY 02.

• NAŁĘCZOWSKA 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 163).

• BUSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 163).

• WIERTNICZA 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 163).

• KORBOŃSKIEGO 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• WIEDEŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• ROSNOWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• RÓW NATOLIŃSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• STARE KABATY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• WĄWOZOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 339, 710, 724 i 742).

• OS. KABATY 05 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 710).

• OS. KABATY 06 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 724 i 742).

• SADYBA 02 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 131).

• KONSTANCIN-JEZIORNA CH STARA PAPIERNIA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 710).

• KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 742).

• AL. LOTNIKÓW 02 - likwidacja przystanku.

• AL. LOTNIKÓW 04 - zmiana oznaczenia na AL. LOTNIKÓW 02.

• OTWOCK ZYGMUNTA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• OTWOCK SZPITAL POWIATOWY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• KARCZEW OS. ŁUGI 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L46).

• KARCZEW OS. ŁUGI 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii L46).

• KARCZEW POMNIK KOLEI WĄSKOTOROWEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).<

• KARCZEW STARE MIASTO 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L46).

• KARCZEW BEDNARSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• KARCZEW URZĄD MIASTA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L46).

• KARCZEW WYSOCKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• KARCZEW MIZIOŁKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• OTWOCK WARSZTATOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego w obu kierunkach (dotyczy linii L46).

• OTWOCK KUKLIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L46).

• OTWOCK DANUTY 01 i 02 - uruchomienie przystanków "dla wysiadających" i "dla wsiadających" (dotyczy linii L46).
2018.09.26. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Geodetów – Józefosław: Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – ... – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Częściowe przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Wilanowskiej i Geodetów w Józefosławiu.
2018.09.28. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Arka Gdynia.
2018.09.28.
2018.10.01.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie ruchu na ul. Cierlickiej od nocy z 28 na 29 września (od początku kursowania linii nocnych) do nocy z 30 września na 1 października (do końca kursowania linii nocnych) w związku z kolejnym etapem przebudowy linii kolejowej nr 447.

177. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Dzieci Warszawy – Poczty Gdańskiej – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Szamoty – Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

187. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wojciechowskiego – Traktorzystów – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Ryżowa – ... – STEGNY.

517. URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Jagiełły – Traktorzystów – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – ... – WITEBSKA.

N35. CENTRUM – ... – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Regulska).

N85. CENTRUM – ... – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

Z-7. URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Traktorzystów – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Spisaka – Regulska – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka).
2018.09.29. P linia autobusowa specjalna
(zwykła)
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Popiełuszki – Krasińskiego – Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Żelazowska – Włościańska – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 29 września specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją III. Turnieju Piłkarskiego im. Jędrka Szwajkerta. Obsługa przez autobus Jelcz MEX 272 użyczony przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2018.09.30. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w godz.: od ok. 8.00 do ok. 15.00 ruchu autobusów na ul. Jagiellońskiej w związku z organizacją Maratonu Warszawskiego (uwzględniono w wykazie tylko te linie, które są zastępowane przez linię zastępczą Z70).

135. 11 LISTOPADA – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – rondo Żaba (zawrotka) – 11 Listopada – 11 LISTOPADA.) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

166. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska (powrót: Wileńska – Inżynierska – Stalowa – Konopacka – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Targowa – ... – OSIEDLE KABATY / STP-KABATY.

170. ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – ... – OSIEDLE WILNO / ELSNERÓW.

176. PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Odrowąża – Starzyńskiego – Jagiellońska – PLAC HALLERA.) – ... – CHOSZCZÓWKA.

212. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – św. Wincentego – ... – PRATULIŃSKA.

509. GOCŁAW – ... – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka) – ... – NOWODWORY.

Z70. PLAC HALLERA – Jagiellońska – RONDO STARZYŃSKIEGO.
2018.10.01. ZP linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI – [bez pasażerów: Aleje Jerozolimskie – GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO – Aleje Jerozolimskie – Szczęśliwicka – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie] – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: [GRZYMAŁY-SOKOŁOWSKIEGO], DW. ZACHODNI, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI, PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW OS. STASZICA) (NŻ), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→DW. ZACHODNI) (NŻ), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w dni powszednie po przywróceniu ruchu na linii kolejowej nr 447.
ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – PRUSZKÓW (DULAG) (powrót: PRUSZKÓW (DULAG) – POW – 3 Maja).
Przystanki: PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW WIENIAWSKIEGO (NŻ), PIASTÓW SKŁODOWSKIEJ-CURIE (NŻ), PRUSZKÓW STUDZIENNA (NŻ), PRUSZKÓW KOLEJOWA (NŻ), PRUSZKÓW WESOŁA (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW 3 MAJA (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW GRANITOWA (→PIASTÓW TRAUGUTTA) (NŻ), PRUSZKÓW MOSTOWA (NŻ), PRUSZKÓW PAŃSKA (→PIASTÓW TRAUGUTTA) (NŻ), PRUSZKÓW RONDO SOLIDARNOŚCI (→PRUSZKÓW DULAG) (NŻ), PRUSZKÓW DULAG.)
Kasacja linii po przywróceniu ruchu na linii kolejowej nr 447.
ZR1 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła okresowa - kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PIASTÓW – Dworcowa – Tuwima – Pruszków: Bohaterów Warszawy – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.
Przystanki: PKP PIASTÓW, PKP PRUSZKÓW.)
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – ... – URSUS-RATUSZ.)
Wycofanie z Okęcia w związku z uruchomieniem linii 220.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PKP FALENICA – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Techniczna – Zagórzańska – Izbicka – PKP RADOŚĆ.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: PKP RADOŚĆ – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – PKP FALENICA.)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów wariantowych.
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Środkowa – Warszawa: Szyszkowa – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej) (powrót: P+R AL. KRAKOWSKA (przystanek w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Malownicza (zawrotka) – aleja Krakowska – Szyszkowa). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Bemowo z Ursusem i Włochami. Wprowadzenie trasy zmienionej w związku z trwającym I etapem remontu pętli autobusowej P+R AL. KRAKOWSKA.
249 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie linii autobusowej w celu objęcia obsługą komunikacyjną nowych osiedli mieszkaniowych położonych w rejonie ul. Coopera.
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Przywrócenie stałej trasy wraz z utrzymaniem trasy przedłużonej do Dąbrowy Zachodniej jako stałej po zakończeniu przebudowy ul. Wiosennej w Łomiankach.
256 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (zawrotka) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA.)
Przedłużenie trasy w związku z postulatami pasażerów o utworzenie połączenia osiedla Wilno z ul. Radzymińską, Targówkiem Mieszkaniowym oraz Urzędem Dzielnicy Targówek.
385 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godz. 20.00 - 3.00)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – PLAC KONSTYTUCJI.)
Zawieszenie linii w związku z zakończeniem sezonu letniego.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – OrężnaŁoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) (pętla) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Pomorska – Kruczkowskiego – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Jana Pawła II w Piasecznie.
1 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(W godz. 11.30 - 18.30: ... – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) / ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Zachodniej w Łomiankach.
1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa). Ponowne uruchomienie linii po przywróceniu funkcjonowania stacji PKP PRUSZKÓW oraz kursowania na stałych trasach pociągów podmiejskich i linii SKM S1.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Mostowa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – ... – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem odcinka ul. 3 Maja w Pruszkowie.
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska (powrót: Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa) – Mostowa – 3 Maja – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – ... – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
6
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków)
PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).) – Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska (powrót: Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich) – Mostowa – 3 Maja – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).) – Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich) – Żbikowska – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
1 linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (prywatna)
DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach (zawrotka) – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza (pętla) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – CHOTOMÓW (powrót: CHOTOMÓW – Strażacka – Piusa XI). Przejęcie przez firmę "STALKO" linii autobusowych dotychczas obsługiwanych przez firmę "TRANSLUD".
2 linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach (zawrotka) – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (TWIERDZA MODLIN).
6 linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach (zawrotka) – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – Twierdza Modlin (pętla) – Szpitalna – 29 Listopada – Obwodowa – Bema – Zakroczym: Utrata – Gałachy – Warszawska – ZAKROCZYM (URZĄD GMINY).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOMIANKI MŁOCIŃSKA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 250).

• DZIEKANÓW POLSKI WĘDKARSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 150).
2018.10.03. 3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Pruszków)
PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – Warsztatowa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Korczaka – Tuwima – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA).)
Przedłużenie trasy wraz z docelowym skierowaniem przez ul. Zdziarską i Brzezińskiego.
2018.10.05.
godz. 22.00.

2018.10.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaryjna naprawa nawierzchni ul. Gościniec i Polskiej na odcinku od ul. Bartyckiej (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. Antoniewskiej.

108. ANANASOWA – Antoniewska – ... – METRO WILANOWSKA.

167. ZNANA – ... – Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR. [Obowiązuje w dniach 6-7 października.]

Z-8. PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Nadrzeczna – ŁOSOSIOWA.
2018.10.06.
2018.10.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu tramwajowego pętli METRO MŁOCINY w związku z pracami torowymi.

11. ALEJA REYMONTA – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – PLAC NARUTOWICZA. [Tramwaje po dojechaniu do przystanku AL. REYMONTA zmieniają oznaczenie na 33.]

33. ALEJA REYMONTA – Broniewskiego – ... – KIELECKA. [Tramwaje po dojechaniu do przystanku AL. REYMONTA zmieniają oznaczenie na 11.]
(Niektóre kursy: PIASKI – Broniewskiego – ...)

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2018.10.06. 199 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.

(Niektóre kursy: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ...)

(Stara trasa: PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – ... – REMBERTÓW AON.)
Przywrócenie dojazdu do pętli TARGÓWEK po otwarciu dla ruchu ul. Trockiej w rejonie skrzyżowania z ul. Pratulińską.
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – ... – PLAC HALLERA.)
262 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – ... – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ...)

(Stara trasa dwóch pierwszych kursów jednokierunkowo:: PRATULIŃSKA – Trocka – Radzymińska – ... – DWORZEC CENTRALNY.)
2018.10.06.
ok. godz. 22.00.
143 linia autobusowa zwykła stała GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka (powrót: Strażacka – Chełmżyńska – Marsa) – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.

(Stara trasa: GUS – ... – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – ... – REMBERTÓW-KOLONIA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ul. Strażackiej i Żołnierskiej i zamknięciem dla ruchu wyjazdu z ul. Strażackiej na ul. Żołnierską (po stronie zachodniej).
2018.10.08. L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – Wilsona – Sienkiewicza – SULEJÓWEK (SZCZECIŃSKA) (powrót: SULEJÓWEK (SZCZECIŃSKA) – Sienkiewicza – Poznańska – Narutowicza). Uruchomienie dwóch linii autobusowych obsługującej północną i południową część Sulejówka i ułatwiającą dojazd do przystanku kolejowego SULEJÓWEK MIŁOSNA.
L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SULEJÓWEK ŁOMŻYŃSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L47).

• SULEJÓWEK DŁUGA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK TRAMWAJOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK PARTYZANTÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK ŁUKASIŃSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK DĄBROWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK SZEKSPIRA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK WYSPIAŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK KRÓTKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK GŁOWACKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA 01 i 02 - uruchomienie przystankós stałych (dotyczy linii L47).

• PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA 03 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L48).

• SULEJÓWEK-MIŁOSNA POMNIK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK KOPERNIKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK WILSONA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK POLNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK SZCZECIŃSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L47).

• SULEJÓWEK POZNAŃSKA 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L47).

• SULEJÓWEK DZIELNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK KOŚCIUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK GRABSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L48).

• PKP SULEJÓWEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK BOGUSŁAWSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK MONIUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK KASPROWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK MARIAŃSKA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK KONWALIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK KOSSAKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK SZKLARNIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK PRZEJAZD 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK DZIELNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• ZAKRĘT OGRODNICZA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L48).

• ZAKRĘT DOBRA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• IZABELA DĘBÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• IZABELA MIŁEGO DNIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L48).

• MICHAŁÓWEK 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii L48).
2018.10.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO 17 STYCZNIA - zmiana nazwy na PIASECZNO KSIĘCIA JANUSZA (dotyczy linii L24 i L25).

• PIASECZNO KRUCZKOWSKIEGO - zmiana nazwy na PIASECZNO SIEDZIKÓWNY "INKI" (dotyczy linii L-1).

• LESZNOWOLA GMINNEJ RADY NARODOWEJ - zmiana nazwy na LESZNOWOLA GMINNA (dotyczy linii L-4).
2018.10.13. P linia autobusowa specjalna
(zwykła)
PLAC PIŁSUDSKIE