Linie cmentarne w 1998 roku.
31 października - 1 listopada 1998 roku.

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Linia kursuje w dniach 24-25 października oraz 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA. Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
46 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→CM. WOLSKI), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→CM. WOLSKI), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Puławska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, MADALIŃSKIEGO (→RAKOWIECKA), RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
256 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązki (Cmentarz Wojskowy) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, PRZYBYSZEWSKIEGO, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, PRZYBYSZEWSKIEGO, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniach 24-30 października w godz. 7-19.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązki (Cmentarz Wojskowy) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, PRZYBYSZEWSKIEGO, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – ... – WYŚCIGI.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada przez cały dzień.
35 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – METRO WILANOWSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada przez cały dzień.
106 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – ZACHĘTA (powrót: ZACHĘTA – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Grzybowska).
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
112 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – ... – CMENTARZ WOLSKI.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności) – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.

(W dni świąteczne: ... – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.))
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – SPARTAŃSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – ... – MAŃKI WOJDY.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
140 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – WITEBSKA (powrót: WITEBSKA – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska).
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Malborska – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – ... – WITEBSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniu 31 października w godz. 7-19. 1 Listopada linia nie kursuje.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA. Uruchomienie linii w dniach 24 października - 2 listopada w godz. 7-19.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
156 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
170 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązki (Cmentarz Wojskowy) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stała trasa: (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – ELSNERÓW.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).))
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – aleja KEN). Uruchomienie linii w dniach 31 października - 1 listopada na stałej trasie.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – ... – METRO POLITECHNIKA.)
Linia kursuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
410 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie linii w dniach 31 października - 1 listopada na stałej trasie.
414 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie linii w dniach 31 października - 1 listopada na stałej trasie.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. Uruchomienie linii w dniach 31 października - 1 listopada na stałej trasie.
427 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1"). Uruchomienie linii w dniach 24-30 października w godz. 7-19.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
602 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: EMILII PLATER – ... – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w nocy z 31 października na 1 listopada.
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
710 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
724 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR.
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO POLKOLOR.)
Zmiana obowiązuje w dniach 31 października - 1 listopada w godz. 7-19.
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 31 PAŹDZIERNIKA - 1 LISTOPADA
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA) uruchomienie przystanku stałego - dla linii 110, 409, 701, 708, 712 i 726.
CMENTARZ WAWRZYSZEWSKI uruchomienie przystanku stałego - dla linii 520, 701, 708, 726.
KRÓLEWSKA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 409, 410, 414, 415, 512, 514, 515, 516, 520, 522 i 524.
DOJAZDOWA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517.
ZAPUSTNA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517.

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.