Linie cmentarne w 1983 roku.
29 października-1 listopada 1983 roku.

[MZK Polecenie Służbowe nr 45/83;
Express Wieczorny 1983, nr 209, 25 X 1983, str. 7;
Express Wieczorny 1983, nr 211, 27 X 1983, str. 7;
Trybuna Ludu 1983, nr 254, 26 X 1983, str. 5;
Trybuna Ludu 1983, nr 257, 29/30 X 1983, str. 7;
Trybuna Ludu 1983, nr 258, 31 X 1983, str. 5;
Życie Warszawy 1983, nr 256, 28 X 1983, str. 8;
Życie Warszawy 1983, nr 257, 29/30 X 1983, str. 8]

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), DW, CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKOWSKA (→PL. DEFILAD), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa (powrót: Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), DW, CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, PKS MARYMONT, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – Odrowąża – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(CHODECKA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Krasnobrodzka – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, CENTRUM OLIMPIJSKIE (NŻ), ŻERAŃ FSO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. CENTRALNY, RONDO WASZYNGTONA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, DW. CENTRALNY, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
DW. WSCHODNI

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna Trasa w dniach 29-31 października: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), DW. WILEŃSKI, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).

Trasa w dniu 1 listopada: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), DW. WILEŃSKI, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 29 października-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna Trasa w dniach 29-31 października: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI (IV BRAMA), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).

Trasa w dniu 1 listopada: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI (IV BRAMA), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 29 października-30 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(CHODECKA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Prozy – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Krasnobrodzka – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), PROZY, ŻERAŃ FSO, CM. BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Kursuje w dniach 29 października-30 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, ŁOMIANKI (NŻ), DZIEKANÓW (NŻ), ŁOMNA (NŻ), PALMIRY.
Kursuje 30 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Bródnowskiego.
Obowiązuje w dniach 29-30 października w godz. 9-19 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
19 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Wawrzyszewskiego.
Obowiązuje w dniach 29-30 października w godz. 9-19 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – BANACHA.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Wawrzyszewskiego.
Obowiązuje w dniach 29-30 października w godz. 9-19 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
32 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Bródnowskiego.
Obowiązuje w dniach 29-30 października w godz. 9-19 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
34 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: ANNOPOL – ... – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – OSIEDLE WOLSKA.)
Wydłużenie trasy do pętli przy Cmentarzu Wolskim.
Obowiązuje w dniach 29-30 października w godz. 9-19 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
119 linia autobusowa zwykła stała WILEŃSKA – Wileńska – Konopacka – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stała trasa: WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ... – ZACISZE.)
Wycofanie z fragmentu ul. Wileńskiej.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
120 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Krasnobrodzka – Toruńska – ŻERAŃ FSO.)
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna).
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – PIASECZYŃSKA.)
Jednokierunkowe wycofanie z fragmentu ul. Krasińskiego wraz z przeniesieniem przystanku krańcowego.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
127 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Ząbki: Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – Warszawa: Łodygowa – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
(Stała trasa: WIATRACZNA – ... – Marsa – Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Przedłużenie trasy w związku z wycofaniem z Targówka linii 145.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
145 linia autobusowa zwykła stała BIAŁOŁĘKA (KANAŁ) – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Białołęcka).
(Stała trasa: BIAŁOŁĘKA (KANAŁ) – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Krośniewicka – Kościeliska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – KAWĘCZYN.)
Wycofanie z odcinka Bródno - Targówek - Ząbki - Kawęczyn.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
145
BIS
linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.)
Wycofanie z Targówka.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – plac Zamkowy – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Wycofanie z jednokierunkowego przejazdu ul. Wileńską oraz wprowadzenie trasy objazdowej na Targówku.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
162 linia autobusowa zwykła stała CHEŁMSKA – Chełmska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: CHEŁMSKA – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Skierowanie na Targówek wzdłuż al. Solidarności w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego fragmentu ul. św. Wincentego.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Jagiellońska).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).)
Wycofanie z przejazdu ul. św. Wincentego w związku z zamknięciem fragmentu tej ulicy dla ruchu kołowego.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
170 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA.
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – JESIOTROWA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego wraz z wycofaniem z ul. Dzikiej.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Wysockiego – Jagiellońska – Toruńska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – MARCELIN WFTS.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN WFTS.)
Wycofanie z przejazdu ul. Odrowąża.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
180
BIS
linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 29-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – MŁOCINY (powrót: MŁOCINY – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Wycofanie z przejazdu ul. Wóycickiego.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
E linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków syrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska) – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), HUTA, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, POTOCKA, POPIEŁUSZKI, RONDO ZGRUPOWANIA AK "RADOSŁAW", KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, SGH, RACŁAWICKA, ODYŃCA, WIERZBNO, TELEWIZJA POLSKA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII (NŻ), SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Marymoncka – ... – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, PRZY AGORZE, ..., SPARTAŃSKA.)
Przedłużenie trasy do Komunalnego Cmentarza Północnego.
Obowiązuje w dniach 29-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Jagiellońska).
Przystanki: DW. ZACHODNI, NIEMCEWICZA (→BRÓDNO UGORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŁABISZYŃSKA (→DW. ZACHODNI), BRÓDNO UGORY.
(Stała trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, BRÓDNO UGORY.)
Wycofanie z przejazdu ul. św. Wincentego w związku z zamknięciem fragmentu tej ulicy dla ruchu kołowego.
Obowiązuje w dniu 1 listopada.
U linia autobusowa pospieszna stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→NATOLIN PŁN.), DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, MORSKIE OKO, WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, DERENIOWA, MAGELLANA, POLINEZYJSKA, MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN.
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→NATOLIN PŁN.), PL. INWALIDÓW (NŻ), ..., NATOLIN PŁN.)
Przedłużenie trasy do Powązek.
Obowiązuje w dniach 29-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 29 PAŹDZIERNIKA - 1 LISTOPADA
CM. WAWRZYSZEWSKI uruchomienie przystanku stałego - dla linii 208 i J (obowiązuje w dniach 29 października - 1 listopada).
CM. BRÓDNOWSKI uruchomienie przystanku stałego - dla linii 490 (obowiązuje w dniach 29-31 października).

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.