2019.12.01. |
A |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Żabia Wola) |
Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 6.00 jednokierunkowo: ZALESIE (USŁUGOWA) – Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Musuły: Grodziska – Radonie: Centralna – Adamowizna: Nałkowskiej – Osowiecka – ADAMOWIZNA.
Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 11.40 jednokierunkowo: ADAMOWIZNA – Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – ZALESIE (USŁUGOWA).
W dni powszednie nie będące dniami nauki szkolnej oraz w soboty: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Musuły: Grodziska – Radonie: Centralna – Adamowizna: Nałkowskiej – Osowiecka – ADAMOWIZNA. |
Uruchomienie przez Urząd Gminy w Żabiej Woli linii autobusowej łączącej Adamowiznę z Żabią Wolą i stanowiącej skrócony wariant linii W. |