2023.03.02. |
508 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Tarczyn) |
Jeden kurs ok. godz. 13.30 jednokierunkowo: TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA) – Reszki – Pocztowa – Warszawska – Rynek – Grójecka – 1 Maja – Marianka: Ogrodowa – Duki – Janówek: Spacerowa – Modrzewiowa – Przypki: Leśna – Katowicka – Księżak: Katowicka – Działkowa – Przypki: Kościelna – Nadarzyńska – Warszawska – Wola Przypkowska: Piękna – Grzędy: Brzozowa – Słoneczna – Kotorydz: Warszawska – Kotorydz (pętla) – Warszawska – Grzędy: Słoneczna – aleja Krakowska – Tarczyn: aleja Krakowska – Warszawska – Rynek – Stępkowskiego – Reszki – TARCZYN (STĘPKOWSKIEGO-SZKOŁA). |
Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym i dofinansowywanej ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. |