2023.03.01. |
W11 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe) |
WIĄZOWNA (URZĄD GMINY) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Duchnów: Pęclińska – Pęclin: Zamkowa – Radosna – Pęclin (pętla) – Radosna – Krótka – Dworska – Dziechciniec: Dworska – Majowa – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Czarnówka: Piłsudskiego – Bolesławów: Szlachecka – Dobrzyniec: Wawrzyniecka – Dobrzyniec (pętla) – Wawrzyniecka – Bolesławów: Szlachecka – Czarnówka: Piłsudskiego – Glinianka: Napoleońska – Łąkowa – Wola Karczewska: Łąkowa – Mostów – Wola Ducka: Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia lokalna trasy S17) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Leszczyny – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – WOLA KARCZEWSKA. |
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Wiązownę z Dobrzyńcem oraz z Wolą Karczewską. |