LINIA AUTOBUSOWA NOCNA

data numer rodzaj trasa uwagi
2009.06.05. N53 linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. Uruchomienie kursującej tylko w weekendy linii nocnej łączącej Nowodwory i Tarchomin ze stacją metra MARYMONT.
2010.07.01. N53 linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z zamknięciem ul. Obrazkowej z powodu budowy Trasy Mostu Północnego.
2012.09.16. N53 linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) LIKWIDACJA LINII. Zastąpienie przez linie: N01, N13 i N63.

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH NOCNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.