2022.01.01. |
58 |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni nauki szkolnej w godz. 7-18) (Grodziskie Przewozy Autobusowe) |
MAKÓWKA (LUKRECJI) – Radziejowicka – Chmielna – Miętowa – Czarny Las: Platanowa – Limbowa – Sosnowa – Kwitnącej Wiśni – Magnoliowa – Migdałowa – Kalinowa – Wiązowa – Malwowa – Cedrowa – Sumakowa – Janinów: Argentyńska – Hiszpańska – Mościska: Hiszpańska – Adamowizna: Radziejowicka – Niedźwiedzia – Adamowizna: Niedźwiedzia – Osowiecka – ADAMOWIZNA (PĘTLA). |
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Makówkę i Czarny Las z Adamowizną. Przejęcie fragmentu trasy linii 11 organizowanej dotychczas przez Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim. |