Linie cmentarne w 1995 roku.
28-29 października i 1 listopada 1995 roku.

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI CMENTARZ WOJSKOWY, SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY.
Linia kursuje w dniach 28-29 października w godz. 7-19.
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY.
Linia kursuje w dniu 1 listopada w godz. 7-19.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniach 28-29 października w godz. 7-19.
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, AL. REYMONTA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniu 1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – centrum – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Starzyńskiego).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, BONIFRATERSKA (→ODROWĄŻA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, STANIEWICKA, ODROWĄŻA.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Moliera – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka) – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. ZACHODNI, REDUTA WOLSKA, CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), FORT WOLA (→CM. PÓŁNOCNY), CIEPŁOWNIA WOLA, HALA WOLA, CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), BEMOWO-RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), RADIOWA, WROCŁAWSKA, AL. REYMONTA, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jageillońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: WIATRACZNA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – aleja Waszyngtona (powrót: aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów) – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA, POWĄZKI IV BRAMA, ELBLĄSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
WIATRACZNA

CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: WIATRACZNA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, SASKA, PL. NA ROZDROŻU, METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
CMENTARZ PÓŁNOCNY
(BRAMA GŁÓWNA)

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego (powrót: Słowackiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.) – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), PALMIRY CMENTARZ, POCIECHA.
Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
19 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada przez cały dzień.
31 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stała trasa: POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada przez cały dzień.
35 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WILANOWSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada przez cały dzień.
106 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – EMILII PLATER (PKiN).
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stała trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – WILANÓW.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
127 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Szwedzka – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Powsińska – SADYBA.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19.
132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – ... – MAŃKI WOJDY.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stała trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
156 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.)
Zmiana obowiązuje 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
170 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stała trasa: (W dni świąteczne: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – ...)

CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – ELSNERÓW.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.

(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – PALISADOWA (powrót: PALISADOWA – Wóycickiego).))
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
184 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.) – Nocznickiego – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – ... – DWORZEC ZACHODNI.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
205 linia autobusowa zastępcza (zwykła) HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY UKSW (powrót: MŁOCINY UKSW – Wóycickiego – Pułkowa). Linia kursuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
406 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) CHOMICZÓWKA – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Bobrowiecka – KIERBEDZIA.
(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – ... – KIERBEDZIA.)
Uruchomienie linii w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) WÓLKA WĘGLOWA – Estrady – Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA. Uruchomienie linii w dniach 28-29 października oraz 1 listopada na zmienionej trasie.
WÓLKA WĘGLOWA – Estrady – Wólczyńska – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA. Uruchomienie linii w dniach 30-31 października oraz 2 listopada na stałej trasie.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada w godz. 7-19.
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 29 PAŹDZIERNIKA - 1 LISTOPADA
POWĄZKI IV BRAMA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 402 i 406 (obowiązuje w dniach 30-31 października oraz 2 listopada).
CMENTARZ WAWRZYSZEWSKI uruchomienie przystanku stałego - dla linii 520, 701, 708, 726 (obowiązuje w dniach 28 października - 2 listopada).
KRÓLEWSKA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 409, 512, 514, 515, 516, 520, 522 i 524 (obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada).
RONDO RADOSŁAWA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 511 (obowiązuje w dniach 30-31 października oraz 2 listopada).
DOJAZDOWA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 517 (obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada).
ZAPUSTNA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 517 (obowiązuje w dniach 28-29 października oraz 1 listopada).

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.