LINIE CMENTARNE

NUMER RODZAJ LINII TRASA UWAGI
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie specjalnej linii tramwajowej łączącej cmentarze: Bródnowski, Powązkowski oraz Wolski.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada.
KRÓLEWSKA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa (powrót: Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – KRÓLEWSKA.) – Powązkowska – Ostrowiecka – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) (powrót: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), OKOPOWA, POWĄZKOWSKA (→KRÓLEWSKA), POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CM. WOJSKOWY).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Powązkowski (wojskowy) ze Śródmieściem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Ostrowiecka – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) (powrót: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA (→PL. NARUTOWICZA), POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CM. WOJSKOWY).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Powązkowski (wojskowy) z Ochotą.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CM. WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Ostrowiecka – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) (powrót: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska).
Przystanki: WIATRACZNA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, PL. ZAWISZY, OKOPOWA, POWĄZKOWSKA (→WIATRACZNA), POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CM. WOJSKOWY).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Powązkowski (wojskowy) ze Śródmieściem i Grochowem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19
KRÓLEWSKA

CM. PÓŁNOCNY
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA.) – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: KRÓLEWSKA, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, POTOCKA, ŻEROMSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Komunalny Cmentarz Północny ze Śródmieściem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

CM. BRÓDNOWSKI (WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: KRÓLEWSKA, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski ze Śródmieściem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
KRÓLEWSKA

CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna KRÓLEWSKA – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada).
Przystanki: KRÓLEWSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, ŚW. WINCENTEGO (→CM. BRÓDNOWSKI), STANIEWICKA (→CM. BRÓDNOWSKI), CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski ze Śródmieściem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
PL. NARUTOWICZA

CM. BRÓDNOWSKI (WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNTONA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski ze Śródmieściem i Ochotą.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
WIATRACZNA

CM. BRÓDNOWSKI (WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski z centrum Pragi, Kamionkiem i Grochowem.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
CM. PÓŁNOCNY

CM. BRÓDNOWSKI (WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKOWSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski z Cmentarzami Powązkowskimi.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Warszawska – Kolejowa – Dziekanów Polski: Kolejowa – Sadowa: Kolejowa – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna Las: Kolejowa – Palmiry: Kolejowa – Kusocińskiego – Droga Palmirska – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, POTOCKA, AWF (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), ŁOMIANKI (NŻ), DZIEKANÓW (NŻ), ŁOMNA (NŻ), PALMIRY.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej cmentarz wojenny w Palmirach z Warszawą.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.


ZMIANY TRAS

NUMER RODZAJ LINII TRASA UWAGI
19 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada.
105 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (PKiN).

(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – ... – DWORZEC CENTRALNY (PKiN).)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
106 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – PLAC GRZYNOWSKI (powrót: PLAC GRZYBOWSKI – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska).

(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście – Królewska).)
Skrócenie trasy w związku z przeznaczeniem ul. Królewskiej na kraniec dla linii cmentarnych.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 6.30-19.00.
116 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.

(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – ... – STEGNY.)
Przedłużenie trasy w związku z wycofaniem z Bemowa linii 122.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska – Ostrowiecka – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stała trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – ... – WILANÓW.)
Skrócenie trasy do Powązek. Zastąpienie na Bemowie przez wydłużoną linię 116.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
131 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
132 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.

(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – św. Wincentego [nieistniejący odcinek] – Malborska – ... – MAŃKI WOJDY.)
Wycofanie z Targówka i skierowanie do osiedla Bródno.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).

(Stała trasa: PLAC WILSONA – ... – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Korekta trasy w związku ze zmienioną organizacją ruchu w rejonie Bramy Głównej Cmentarza Północnego.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
145 linia autobusowa zwykła stała BRZEZINY – Białołęcka – Toruńska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stała trasa: BRZEZINY – ... – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego [nieistniejący odcinek] – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada listopada w godz. 8-19.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – TARGÓWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przeznaczeniem ul. Królewskiej na kraniec dla linii cmentarnych.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 6.30-19.00.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Syreny – Zamoście – Sokola – Jagiellońskaaleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – ... – TARGÓWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – św. Wincentego [nieistniejący odcinek] – Kondratowicza – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
170 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Tamka – most Syreny (powrót: most Syreny – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.

(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – ELSNERÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku ze zmienioną organizacją ruchu w rejonie Cmentarz Wojskowego na Powązkach.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Toruńska – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA.

(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).

(Stała trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Korekta trasy w związku z przeznaczeniem dojazdu do Cmentarza Północnego od strony ul. Wóycickiego dla ruchu indywidualnego.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
184 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta (pętla) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.

(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – HUTA.) – Powstańców Śląskich – ... – DWORZEC ZACHODNI.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
205 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY (powrót: MŁOCINY – Wóycickiego – Pułkowa). Uruchomienie linii zastępczej w związku z wycofaniem z Młocin linii 181.
Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – św. Wincentego [nieistniejący odcinek] – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ŻABA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7-19.
506 linia autobusowa przyspieszona stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, CZUMY, PL. KASZTELAŃSKI, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), REDUTA WOLSKA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL (→BRÓDNO PODGRODZIE), PL. ZAMKOWY (→OS. GÓRCZEWSKA), BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, PARK BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CM. BRÓDNOWSKI (CHODECKA).

(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wolska – Kasprzaka – Prosta – ... – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, ..., CM. WOLSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), PKP KASPRZAKA, ..., ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie do prowizorycznego krańca przy bramie północnej Cmentarza Bródnowskiego. Wprowadzenie dodatkowego przystanku REDUTA WOLSKA.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
511 linia autobusowa przyspieszona stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta (pętla) – Kasprowicza – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Kasprowicza – Nocznickiego) – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska (powrót: Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa) – Krasickiego – Malczewskiego – Modzelewskiego – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), HUTA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ, PROZY (NŻ), PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF (NŻ), PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), ŻEROMSKIEGO (NŻ), POTOCKA, POPIEŁUSZKI, RONDO RADOSŁAWA (NŻ), STAWKI, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, BATOREGO, WIŚNIOWA, MADALIŃSKIEGO SZPITAL, PARK DRESZERA, POLSKIE RADIO, TELEWIZJA, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.

(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Marymoncka – ... – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, PRZY AGORZE, ..., SPARTAŃSKA.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
A linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Huta (pętla) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), HUTA, PRZYTYK, KASPROWICZA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, URSYNÓW, MEGASAM, DUNIKOWSKIEGO, STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.

(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, ..., URSYNÓW PŁN.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
J linia autobusowa pospieszna stała CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Koszykowa – plac Konstytucji) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, AL. REYMONTA, PIASKI, DURACZA (NŻ), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, MARSZAŁKOWSKA (→MARYSIN), PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN.

(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – aleja Reymonta – ... – MARYSIN.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, BOGUSŁAWSKIEGO (NŻ), ASPEKT, ..., MARYSIN.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, NIEMCEWICZA (→BRÓDNO UGORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, BAZYLIAŃSKA, ŁABISZYŃSKA, PARK BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CM. BRÓDNOWSKI (CHODECKA).

(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – św. Wincentego [nieistniejący odcinek] – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, SUWALSKA, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową.
Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19.


ZMIANY PRZYSTANKOWE

• SOWIŃSKIEGO (w kierunku centrum) - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 10, 11, 26, 27 i 34) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• KRÓLEWSKA (w kierunku południowym) - zawieszenie funkcjonowania przystanku (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• KRÓLEWSKA (w kierunku północnym) - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 512, 514, A, B, J i M) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• ŚWIĘTOKRZYSKA (w kierunku południowym) - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 512, 514, A, B, J i M) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• POPIELA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii J) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• CM. WAWRZYSZEWSKI - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 701, 708, 726 i J) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• RONDO "RADOSŁAWA" - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 511) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• REDUTA WOLSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 506) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).
• ELEKCYJNA (w kierunku Bemowa) - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii K) (obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada).


OBSŁUGA

TRAMWAJE
LINIA TRASA ROZKŁAD ZASILENIE OGÓŁEM
SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE
1 Żerań Wschodni

Koło
2 (R-1)
2 (R-2)
4
2 Żerań Wschodni

Okęcie
4 (R-2)
2 (R-3)
6
3 Żerań Wschodni

Gocławek
4 (R-2) 4 (R-2) 8
4 Dw. Wschodni (Kijowska)

Wyścigi
3 (R-2)
4 (R-3)
7
6 Huta

Gocławek
2 (R-2)
3 (R-4)
5 (R-4) 10
7 Okęcie

Kawęczyńska Bazylika
5 (R-1)
2 (R-2)
7
10 Os. Górczewska

Służewiec
4 (R-1)
3 (R-3)
7
15 Huta

Pl. Narutowicza
1 (R-3)
3 (R-4)
4
17 Huta

Służewiec
2 (R-3)
5 (R-4)
7
18 Żerań FSO

Służewiec
1 (R-3)
3 (R-4)
4
19 Huta

Wyścigi
2 (R-3)
2 (R-4)
2 (R-3)
4 (R-4)
10
20 Boernerowo

Banacha
5 (R-1) 5
21 Żerań FSO

Gocławek
3 (R-2) 3
22 Huta

Wiatraczna
5 (R-1)
4 (R-4)
9
24 Koło

Gocławek
4 (R-1)
2 (R-2)
2 (R-1) 8
25 Banacha

Annopol
2 (R-2)
4 (R-3)
6 (R-3) 6 6
26 Os. Górczewska

Czynszowa
1 (R-1)
6 (R-2)
7
27 Huta

Cm. Wolski
1 (R-1)
3 (R-4)
4
29 Huta

Okęcie
3 (R-3)
2 (R-4)
3 (R-3)
2 (R-4)
10
31 Potocka

Służewiec
2 (R-3)
2 (R-4)
4
33 Huta

Wyścigi
2 (R-3)
3 (R-4)
5
36 Marymont-Potok

Wyścigi
4 (R-3)
2 (R-4)
6
40 Annopol

Cm. Wolski
8 (R-1)
7 (R-2)
15
RAZEM 91 28 43 - 134 28

TROLEJBUSY
LINIA TRASA ROZKŁAD ZASILENIE OGÓŁEM
POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ
51 Wilanowska

Piaseczno (Szkolna)
10 3 3 13 3

AUTOBUSY
LINIA TRASA ROZKŁAD ZASILENIE OGÓŁEM
AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE
101 Pl. Trzech Krzyży

Nowodworska
5 (R-8) 5
102 Emilii Plater

PKP Olszynka Grochowska
3 (R-10) 3
103 Huta

Dw. Wschodni (Kijowska)
5 (R-13) 5
104 Wyczółki

Ursynów Płd.
1 (R-12) 1
105 Cm. Północny

Dw. Centralny
6 (R-6) 10 (R-6) 16
106 Os. Górczewska

Pl. Grzybowski
4 (R-6) 4
107 Pl. Piłsudskiego

Esperanto
5 (R-5) 5
108 Pl. Trzech Krzyży

Natolin Kabaty
2 (R-9)
3 (R-12)
5
109 Stare Bemowo

Dw. Centralny
5 (R-11) 5
110 Pl. Wilsona

Wólka Węglowa
2 (R-5) 4 (R-5) 6
111 Esperanto

Gocław
3 (R-5)
2 (R-10)
5
113 Wiatraczna

Błota
1 (R-10) 3 (R-10) 1 3
114 Pl. Trzech Krzyży

Baza PPL
4 (R-7) 4
115 Dw. Wschodni (Lubelska)

Międzylesie
4 (R-10) 4
116 Stare Bemowo

Stegny
6 (R-5) 3 (R-5) 9
117 Wilanowska

Gocław
3 (R-7)
2 (R-10)
5
118 Rakowiecka

Suwalska
2 (R-7)
4 (R-8)
6
120 Dw. Wschodni (Kijowska)

Żerań FSO
5 (R-13) 5
121 Pl. Wilsona

Gwiaździsta
3 (R-5) 3 (R-5) 6
122 Powązki (Cm. Wojskowy)

Wilanów
6 (R-5)
4 (R-9)
6 (R-5)
4 (R-9)
20
123 Dw. Wschodni (Lubelska)

Dw. Wschodni (Kijowska)
1 (R-10) 5 (R-10) 4 (R-10) 5 5
124 Okęcie

Paluch
3 (R-11) 3
126 Suwalska

Buków
3 (R-8) 3
130 Zajezdnia Kleszczowa

Wilanów
2 (R-9)
3 (R-11)
5
131 Dw. Centralny

Wilanów
3 (R-9) 3 (R-9) 6
132 Bródno Podgrodzie

Mańki-Wojdy
1 (R-8) 1
133 Żerań FSO

Choszczówka
1 (R-8) 1
134 Okęcie

Natolin Wolica
5 (R-7) 5
135 Pl. Hallera

PKP Olszynka Grochowska
3 (R-13) 3
136 Emilii Plater

Ursynów Płd.
5 (R-12) 5
137 Wiatraczna

Wesoła (os. Zielona)
2 (R-10) 2 (R-10) 4
138 Rakowiecka

Utrata
2 (R-9)
3 (R-13)
5
139 Wilanowska

Stare Kabaty
2 (R-9) 2
140 Pl. Unii Lubelskiej

Powsin (Park Kultury)
6 (R-7) 6
141 Marysin

Kłobucka
2 (R-10)
3 (R-12)
1 (R-10) 6
142 Pl. Wilsona

Cm. Północny
2 (R-5) 10 (R-5) 12
143 Wiatraczna

Rembertów (AON)
3 (R-10) 3
144 Konwiktorska

Spartańska
5 (R-7) 5
145 Brzeziny

Wiatraczna
5 (R-13) 3 (R-13) 3 5
146 Dw. Wschodni (Kijowska)

Falenica
4 (R-10) 4
147 Dw. Wschodni (Kijowska)

Wiśniowa Góra
5 (R-10) 5
148 Huta

Pl. Piłsudskiego
4 (R-5) 4
149 Cm. Wolski

Groty
2 (R-6) 2
150 Szczęśliwice

Mariensztat
4 (R-11) 4
152 Żerań FSO

Białołęka Dworska
2 (R-8) 2
153 Szatkowników

Mokry Ług
1 (R-10) 1
154 Dw. Zachodni

MDL Cargo
3 (R-11) 3
155 Znana

Torwar
5 (R-6) 5
156 Huta

Bródno Podgrodzie
4 (R-8) 4 (R-8) 4 4
157 Gwiaździsta

Szczęśliwice
3 (R-5)
3 (R-11)
6
158 Dw. Centralny

Witolin
4 (R-10) 4
159 Koło

EC Siekierki
4 (R-6)
2 (R-9)
6
160 Dw. Centralny

Targówek
6 (R-8) 6 (R-8) 6 6
161 Zbójna Góra

Olecka
2 (R-10) 2
162 EC Siekierki

Targówek
5 (R-13) 5
164 Wilanów

Wilanów
1 (R-9) 1 (R-9) 2
166 Młynów

Torwar
2 (R-6)
2 (R-9)
4
167 Koło

Wilanowska
2 (R-7) 3 (R-6)
1 (R-7)
2 4
168 Rakowiecka

Gocław
2 (R-7)
2 (R-10)
4
169 Dw. Wschodni (Kijowska)

Bródno Podgrodzie
6 (R-8) 12 (R-8) 18
170 Cm. Północny

Elsnerów
9 (R-8) 11 (R-8)
5 (R-13)
25
171 Bemowo Lotnisko

Pl. Trzech Krzyży
7 (R-6) 3 (R-6) 10
172 Dw. Zachodni

Sadyba
1 (R-9) 2 (R-9)
2 (R-11)
1 4
173 Pl. Narutowicza

Nowe Włochy
3 (R-11) 3
174 Dw. Gdański

Bokserska
2 (R-5)
4 (R-7)
6
175 Konwiktorska

Lotnisko Chopina
7 (R-7) 7
176 Pl. Hallera

Choszczówka
3 (R-8) 3
178 Żerań FSO

Nowodworska
2 (R-8) 2 (R-8) 4
179 Dw. Gdański

Sadyba
3 (R-9) 3
180 Esperanto

Wilanów
2 (R-6)
3 (R-9)
5
181 Pl. Wilsona

Cm. Północny
3 (R-5) 12 (R-5) 15
182 Ursynów Płd.

Witolin
3 (R-10)
2 (R-12)
5
183 Wiatraczna

Nowy Rembertów (Kościół)
2 (R-10) 2 (R-10) 4
184 Cm. Północny

Dw. Zachodni
6 (R-6) 12 (R-6) 18
185 Gwiaździsta

Natolin Płn.
3 (R-5)
3 (R-12)
6
186 Falenica

Aleksandrów
1 (R-10) 1
187 Dw. Zachodni

Stegny
4 (R-9) 4
188 Lotnisko Chopina

PKP Olszynka Grochowska
5 (R-9) 2 (R-9) 5 2
189 Cm. Wolski

Sadyba
6 (R-7) 6 (R-7) 12
191 Pl. Narutowicza

Ursus Niedźwiadek
4 (R-11) 4 (R-11) 8
194 Cm. Wolski

Gołąbki
2 (R-11) 2
195 Huta

Ursynów Płd.
3 (R-5)
6 (R-12)
9
201 Młynów

Dw. Wschodni (Kijowska)
4 (R-6)
2 (R-8)
2 (R-8) 4 (R-6) 2 10
205 Pl. Wilsona

Młociny
1 (R-5) 1
350 Szczęśliwice

Mariensztat
2 (R-5) 2
500 Dw. Centralny

Bródno Podgrodzie
5 (R-8) 5
501 Dw. Centralny

Gocław
4 (R-10) 4
502 Emilii Plater

Ursynów Płn.
5 (R-7) 5
503 Konwiktorska

Natolin Płn.
1 (R-12) 6 (R-12) 1 6
504 Dw. Centralny

Natolin Płn.
5 (R-7) 5
505 Dw. Centralny

Natolin Płn.
4 (R-12) 4
506 Os. Górczewska

Cm. Bródnowski (Chodecka)
3 (R-6)
3 (R-8)
3 (R-6)
3 (R-8)
12
507 Bemowo Lotnisko

Dw. Centralny
3 (R-6) 3
508 Emilii Plater

Natolin Wolica
5 (R-12) 5
510 Dw. Centralny

Tarchomin
3 (R-8) 2 (R-8) 1 (R-8) 2 4
511 Cm. Północny

Spartańska
3 (R-5)
1 (R-7)
8 (R-7) 12
512 Szczęśliwice

Zacisze
2 (R-13) 4 (R-11) 2 4
513 Pl. Trzech Krzyży

Natolin Kabaty
2 (R-12) 2 (R-9) 2 2
514 Gwiaździsta

Natolin Płn.
5 (R-7)
1 (R-12)
5 (R-7)
1 (R-12)
12
701 Pl. Wilsona

Łomianki (Zachodnia)
3 (R-5) 3
702 Falenica

Otwock (Wawerska)
2 (R-10) 2
704 Wiatraczna

PKP Halinów
2 (R-10) 2
705 Żerań FSO

Białobrzegi (Plaża)
1 (R-13) 2 (R-13) 3 (R-13) 4 2
706 Okęcie

Janki
2 (R-11) 2
707 / 715 Okęcie

Dąbrówka
1 (R-11)
1 (R-12)
2
708 Pl. Wilsona

Truskaw (Pomnik)
2 (R-5) 2
710 Wilanowska

Piaseczno (Polkolor)
1 (R-12) 2 (R-12) 1 2
712 Huta

Os. Górczewska
1 (R-5) 1
713 Cm. Wolski

Koprki (Agricoop)
2 (R-11) 2
714 PKP Ożarów Mazowiecki

Pruszków (Os. Staszica)
2 (R-11) 2
716 Cm. Wolski

Piastów (Ogińskiego)
3 (R-11) 3
718 Dw. Wschodni (Kijowska)

Marki (Czarna Struga)
3 (R-13)
722 Wiatraczna

Zagórze (Sanatorium)
1 (R-10) 1
723 Pl. Hallera

Legionowo (Mickiewicza)
5 (R-8) 5 (R-8) 5 5
725 Piaseczno (Polkolor)

Bobrowiec
1 (R-12) 1
726 Pl. Wilsona

Sieraków
1 (R-5) 1
727 Piaseczno (Polkolor)

Głosków (Szkoła)
1 (R-12) 1
728 Wilanowska

Piaseczno (Polkolor)
1 (R-12) 2 (R-12) 1 2
A Cm. Północny

Ursynów Płn.
7 (R-5) 14 (R-5) 21
B Redutowa

Wilanów
3 (R-6)
4 (R-9)
1 (R-6)
4 (R-9)
12
C Szczęśliwice

Falenica
2 (R-10) 4 (R-10)
5 (R-11)
2 9
D Pl. Hallera

Bokserska
3 (R-7)
2 (R-13)
5
F Os. Górczewska

Międzylesie
5 (R-6)
5 (R-10)
5 (R-6)
5 (R-10)
20
H Okęcie

Tarchomin
1 (R-8) 5 (R-11) 1 5
J Cm. Północny

Marysin
2 (R-5)
6 (R-10)
12 (R-10) 20
K Stare Bemowo

PKP Olszynka Grochowska
1 (R-10) 5 (R-6) 1 5
M Dw. Zachodni

Cm. Bródnowski (Chodecka)
8 (R-13) 8 (R-13) 8 8
Cmentarna Królewska

Powązki (Cm. Wojskowy)
31 X:
31 X:
31 X:
2 (R-13)
31 X:
10 (R-12)
8 (R-13)
31 X:
2
31 X:
18
1 XI:
1 XI:
1 XI:
5 (R-13)
1 XI:
7 (R-12)
8 (R-13)
1 XI:
5
1 XI:
15
Cmentarna Pl. Narutowicza

Powązki (Cm. Wojskowy)
31 X:
31 X:
31 X:
10 (R-6)
31 X:
2 (R-6)
31 X:
10
31 X:
2
1 XI:
1 XI:
1 XI:
10 (R-6)
1 XI:
2 (R-6)
1 XI:
10
1 XI:
2
Cmentarna Wiatraczna

Powązki (Cm. Wojskowy)
31 X:
31 X:
31 X:
4 (R-8)
11 (R-13)
31 X:
31 X:
15
31 X:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
9 (R-8)
11 (R-13)
1 XI:
1 XI:
20
1 XI:
Cmentarna Królewska

Cm. Północny
31 X:
31 X:
31 X:
31 X:
30 (R-12)
31 X:
31 X:
30
1 XI:
1 XI:
1 XI:
5 (R-9)
1 XI:
28 (R-12)
1 XI:
5
1 XI:
28
Cmentarna Królewska

Cm. Bródnowski
(św. Wincentego)
31 X:
31 X:
31 X:
31 X:
27 (R-7)
31 X:
31 X:
27
1 XI:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
30 (R-7)
1 XI:
1 XI:
30
Cmentarna Królewska

Cm. Bródnowski
(Odrowąża)
31 X:
31 X:
31 X:
4 (R-9)
31 X:
11 (R-9)
31 X:
4
31 X:
11
1 XI:
1 XI:
1 XI:
4 (R-9)
1 XI:
11 (R-9)
1 XI:
4
1 XI:
11
Cmentarna Pl. Narutowicza

Cm. Bródnowski
(św. Wincentego)
31 X:
31 X:
31 X:
5 (R-6)
15 (R-9)
31 X:
31 X:
20
31 X:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
8 (R-6)
12 (R-9)
1 XI:
1 XI:
20
1 XI:
Cmentarna Wiatraczna

Cm. Bródnowski
(św. Wincentego)
31 X:
31 X:
31 X:
31 X:
25 (R-10)
31 X:
31 X:
25
1 XI:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
2 (R-5)
28 (R-10)
1 XI:
1 XI:
30
Cmentarna Cm. Północny

Cm. Bródnowski
(św. Wincentego)
31 X:
31 X:
31 X:
1 (R-8)
31 X:
2 (R-8)
47 (R-11)
31 X:
1
31 X:
49
1 XI:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
2 (R-8)
50 (R-11)
8 (R-12)
1 XI:
1 XI:
60
Cmentarna Pl. Wilsona

Palmiry
31 X:
31 X:
31 X:
4 (R-5)
31 X:
31 X:
4
31 X:
1 XI:
1 XI:
1 XI:
4 (R-5)
1 XI:
1 XI:
4
1 XI:
RAZEM** 134 403 31 X:
103
31 X:
335
31 X:
237
31 X:
738
1 XI:
115
1 XI:
349
1 XI:
249
1 XI:
752

PODSUMOWANIE
TRAMWAJE
ZAJEZDNIA ROZKŁAD ZASILENIE CMENTARNE OGÓŁEM RAZEM
SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE SKŁADY PODWÓJNE SKŁADY POTRÓJNE
R-1 27 - 2 - 8 - 37 - 37
R-2 28 2 4 - 7 - 39 2 41
R-3 17 13 11 - - - 28 13 41
R-4 19 13 11 - - - 30 13 43
RAZEM 91 28 28 - 15 - 134 28 162
TROLEJBUSY
ZAJEZDNIA ROZKŁAD ZASILENIE CMENTARNE OGÓŁEM RAZEM
POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ POJEDYNCZE Z DOCZEPĄ
R-12 10 - 3 3 - - 13 3 16
AUTOBUSY
ZAJEZDNIA ROZKŁAD ZASILENIE CMENTARNE OGÓŁEM RAZEM
AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE AUTOBUSY KRÓTKIE AUTOBUSY PRZEGUBOWE
R-5 15 51 4 49 31 X:
4
31 X:
-
31 X:
23
31 X:
100
31 X:
123
1 XI:
4
1 XI:
2
1 XI:
23
1 XI:
102
1 XI:
125
R-6 2 62 - 38 31 X:
15
31 X:
2
31 X:
17
31 X:
102
31 X:
119
1 XI:
18
1 XI:
2
1 XI:
20
1 XI:
102
1 XI:
122
R-7 8 58 - 19 31 X:
-
31 X:
27
31 X:
8
31 X:
104
31 X:
112
1 XI:
-
1 XI:
30
1 XI:
8
1 XI:
107
1 XI:
115
R-8 13 52 21 27 31 X:
5
31 X:
2
31 X:
39
31 X:
81
31 X:
120
1 XI:
9
1 XI:
2
1 XI:
43
1 XI:
81
1 XI:
124
R-9 16 30 1 11 31 X:
19
31 X:
11
31 X:
36
31 X:
52
31 X:
88
1 XI:
21
1 XI:
11
1 XI:
38
1 XI:
52
1 XI:
90
R-10 28 51 7 19 31 X:
-
31 X:
25
31 X:
35
31 X:
95
31 X:
130
1 XI:
-
1 XI:
28
1 XI:
35
1 XI:
98
1 XI:
133
R-11 18 38 - 4 31 X:
-
31 X:
47
31 X:
18
31 X:
89
31 X:
107
1 XI:
-
1 XI:
50
1 XI:
18
1 XI:
92
1 XI:
110
R-12 15 36 - 1 31 X:
-
31 X:
40
31 X:
15
31 X:
77
31 X:
92
1 XI:
-
1 XI:
43
1 XI:
15
1 XI:
80
1 XI:
95
R-13 19 25 14 5 31 X:
13
31 X:
8
31 X:
46
31 X:
38
31 X:
84
1 XI:
16
1 XI:
8
1 XI:
49
1 XI:
38
1 XI:
87
RAZEM 134 403 47 173 31 X:
56
31 X:
162
31 X:
237
31 X:
738
31 X:
975
1 XI:
68
1 XI:
176
1 XI:
249
1 XI:
752
1 XI:
1001

LEGENDA:
* - trolejbus
** - bez trolejbusów

ZAJEZDNIE:
R-1 - zajezdnia tramwajowa "Wola"
R-2 - zajezdnia tramwajowa "Praga"
R-3 - zajezdnia tramwajowa "Mokotów"
R-4 - zajezdnia tramwajowa "Żoliborz"
R-5 - zajezdnia autobusowa "Inflancka"
R-6 - zajezdnia autobusowa "Redutowa"
R-7 - zajezdnia autobusowa "Woronicza"
R-8 - zajezdnia autobusowa "Pożarowa"
R-9 - zajezdnia autobusowa "Chełmska"
R-10 - zajezdnia autobusowa "Ostrobramska"
R-11 - zajezdnia autobusowa "Kleszczowa"
R-12 - zajezdnia autobusowo-trolejbusowa "Piaseczno"
R-13 - zajezdnia autobusowa "Stalowa"


MATERIAŁY DODATKOWE

           


UWAGI

UWAGI:


Opłata za przejazd autobusami linii specjalnych wynosiła 8.000 zł (do ulgi 50% upoważnieni byli tylko kombatanci). Opłata za przewóz bagażu wynosiła 4.000 zł. Uruchomiono dodatkowe punkty sprzedaży przy ul. Królewskiej, na parkingu przy Cmentarzu Wojskowym (wówczas Komunalnym) na Powązkach, przy Komunalnym Cmentarzu Północnym, na ul. św. Wincentego, na pl. Narutowicza oraz w ekspedycji w rejonie ronda Wiatraczna. Bilety miesięczne (ulgowe i normalne) z linii normalnych, miejskich i peryferyjnych w autobusach linii specjalnych były nieważne. Opłata za przejazd bez ważnego biletu w liniach specjalnych wynosiła 200.000 zł.

ŻRÓDŁA:


• MZK Dokumentacja wewnętrzna [Dokumenty udostępnione przez P. Grzegorza Gałęzowskiego.]
• MZK Polecenie Służbowe nr 51/92/R [Dokumenty udostępnione przez P. Grzegorza Gałęzowskiego.]
• MZK Serwis Informacyjny nr 59/92 [Dokumenty udostępnione przez P. Grzegorza Gałęzowskiego.]
• Express Wieczorny 1992, nr 213, 29 X 1992, str. 7
• Express Wieczorny 1992, nr 214, 30 X/1 XI 1992, str. 15
• Życie Warszawy 1992, nr 260, 31 X/1 XI 1992, str. 17

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII




KONTAKT: trasbus@o2.pl.