Linie cmentarne w 1985 roku.
1-3 listopada 1985 roku.

[MZK Polecenie Służbowe nr 44/85;
MZK Polecenie Służbowe nr 46/85;
Express Wieczorny 1985, nr 208, 24 X 1985, str. 7;
Express Wieczorny 1985, nr 212, 30 X 1985, str. 7;
Życie Warszawy 1985, nr 251, 26/27 X 1985, str. 8;
Życie Warszawy 1985, nr 255, 31 X/3 XI 1985, str. 8.

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW, CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKOWSKA (→PL. DEFILAD), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

POWĄZKI
(IV BRAMA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA).
Przystanki: PL. DEFILAD, DW, CENTRALNY (→POWĄZKI), POWĄZKI (IV BRAMA).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, PKS MARYMONT, PRZYBYSZEWSKIEGO, CM. WAWRZYSZEWSKI, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ODROWĄŻA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – Odrowąża – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – 11 Listopada).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. DEFILAD

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(CHODECKA)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC DEFILAD – jezdnia północna PKiN – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Krasnobrodzka – Chodecka – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Przystanki: PL. DEFILAD, ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, CENTRUM OLIMPIJSKIE (NŻ), ŻERAŃ FSO, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (CHODECKA).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. NARUTOWICZA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, DW. CENTRALNY, RONDO WASZYNGTONA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

POWĄZKI
(CMENTARZ WOJSKOWY)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: WIATRACZNA, SASKA, PL. ZAWISZY, POWĄZKI (IV BRAMA), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
WIATRACZNA

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: WIATRACZNA, DW. WILEŃSKI, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
DW. WSCHODNI

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna zwykła Trasa w dniach 26-31 października: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).

Trasa w dniach 1-3 listopada: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Kursuje w dniach 26-31 października w godz. 9.00 - 18.30 oraz 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
KOMUNALNY CMENTARZ PÓŁNOCNY

CMENTARZ BRÓDNOWSKI
(ŚW. WINCENTEGO)
linia autobusowa cmentarna pospieszna CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego) – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Gościeradowska – Borzymowska – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ELBLĄSKA, POWĄZKI (IV BRAMA), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
PL. WILSONA

PALMIRY
linia autobusowa cmentarna pospieszna PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY.
Przystanki: PL. WILSONA, ŁOMIANKI (NŻ), DZIEKANÓW (NŻ), ŁOMNA (NŻ), PALMIRY.
Kursuje w dniach 1-3 listopada w godz. 7.00 - 18.30.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
4 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Bródnowskiego.
Obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2-3 listopada w godz. 9-19.
19 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WYŚCIGI.)
Wydłużenie trasy w celu poprawy dojazdu do Cmentarza Wawrzyszewskiego.
Obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2-3 listopada w godz. 9-19.
34 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
(Stała trasa: ANNOPOL – ... – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – OSIEDLE WOLSKA.)
Wydłużenie trasy do pętli przy Cmentarzu Wolskim.
Obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2-3 listopada w godz. 9-19.
122 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Elbląska – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna).
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – PIASECZYŃSKA.)
Jednokierunkowe wycofanie z fragmentu ul. Krasińskiego wraz z przeniesieniem przystanku krańcowego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
142 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Korekta trasy związana ze zmianą organizacji ruchu w rejonie Komunalnego Cmentarza Północnego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
145 linia autobusowa zwykła stała BIAŁOŁĘKA (KANAŁ) – Białołęcka – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – KAWĘCZYN.
(Stała trasa: BIAŁOŁĘKA (KANAŁ) – ... – Rembielińska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Krośniewicka – Kościeliska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Łodygowa – ... – KAWĘCZYN.)
Wycofanie z przejazdu przez Targówek.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
145
BIS
linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – Berensona – KĄTY GRODZISKIE.)
Wycofanie z Targówka.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – plac Zamkowy – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Wprowadzenie trasy objazdowej na Targówku.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Lipowa – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego) – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Kołowa – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Skierowanie na Targówek wzdłuż al. Solidarności w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego fragmentu ul. św. Wincentego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).)
Wycofanie z przejazdu ul. św. Wincentego w związku z zamknięciem fragmentu tej ulicy dla ruchu kołowego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
170 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.
(Stała trasa: POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – ... – ELSNERÓW.)
Przeniesienie przystanku krańcowego wraz z wycofaniem z ul. Dzikiej.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Wysockiego – Jagiellońska – Toruńska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – MARCELIN WFTS.
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – ... – MARCELIN WFTS.)
Wycofanie z przejazdu ul. Odrowąża.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
180
BIS
linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA.)
Przedłużenie trasy.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada w godz. 8.00 - 18.30.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Wycofanie z Młocin.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
490 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Kondratowicza).
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, RONDO ONZ, KINO FEMINA, STAWKI (→DW. CENTRALNY), RONDO "RADOSŁAWA" (→SUWALSKA), DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→SUWALSKA), RONDO ŻABA, KOŁOWA, ŻUROMIŃSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, BRÓDNO PODGRODZIE (→DW. CENTRALNY), SUWALSKA.
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Kondratowicza).
Przystanki: DW. CENTRALNY, EMILII PLATER, RONDO ONZ, KINO FEMINA, STAWKI (→DW. CENTRALNY), RONDO "RADOSŁAWA" (→SUWALSKA), DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→SUWALSKA), ŁABISZYŃSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→DW. CENTRALNY), SUWALSKA.)
Wycofanie z przejazdu ul. św. Wincentego w związku z zamknięciem fragmentu tej ulicy dla ruchu kołowego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
A linia autobusowa pospieszna stała Trasa w dniach 26-27 października: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

Trasa w dniach 1-3 listopada: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), HUTA, PRZYTYK, KASPROWICZA, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, WRÓBLA (NŻ), WAŁBRZYSKA-CMENTARZ (→URSYNÓW PŁN.), NOSKOWSKIEGO (→HUTA), URSYNÓW, MEGASAM, DUNIKOWSKIEGO, STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, ..., URSYNÓW PŁN.)
Przedłużenie trasy do Komunalnego Cmentarza Północnego.
Obowiązuje w dniach 26-27 października oraz 1-3 listopada w godz. 8-19.
E linia autobusowa pospieszna stała Trasa w dniach 26-27 października: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska) – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

Trasa w dniach 1-3 listopada: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Huta (pętla) – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska) – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), HUTA, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, POTOCKA, POPIEŁUSZKI, RONDO ZGRUPOWANIA AK "RADOSŁAW", KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, SGH, RACŁAWICKA, ODYŃCA, WIERZBNO, TELEWIZJA POLSKA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII (NŻ), SPARTAŃSKA.
(Stała trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (powrót: Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – HUTA.) – Marymoncka – ... – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, PRZY AGORZE, ..., SPARTAŃSKA.)
Przedłużenie trasy do Komunalnego Cmentarza Północnego.
Obowiązuje w dniach 26-27 października oraz 1-3 listopada w godz. 8-19.
M linia autobusowa pospieszna stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Jagiellońska).
Przystanki: DW. ZACHODNI, NIEMCEWICZA (→BRÓDNO UGORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, ŁABISZYŃSKA (→DW. ZACHODNI), BRÓDNO UGORY.
(Stała trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza).
Przystanki: DW. ZACHODNI, ..., RONDO STARZYŃSKIEGO, CM. BRÓDNOWSKI, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, BRÓDNO UGORY.)
Wycofanie z przejazdu ul. św. Wincentego w związku z zamknięciem fragmentu tej ulicy dla ruchu kołowego.
Obowiązuje w dniach 1-3 listopada.
Z linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY (powrót: MŁOCINY – Wóycickiego – Pułkowa). Uruchomienie linii zastępczej w związku z wycofaniem z Młocin linii 181.
Kursuje w dniach 1-3 listopada.
ZMIANY PRZYSTANKOWE W DNIACH 1-3 LISTOPADA
CM. WAWRZYSZEWSKI uruchomienie przystanku stałego - dla linii 708 i J (obowiązuje w dniach 1-3 listopada).

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.