NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
PL. ŻELAZNEJ BRAMY
POWĄZKI (IV BRAMA) |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
PLAC ŻELAZNEJ BRAMY – Żabia – plac Bankowy – Senatorska – Bielańska – Bohaterów Getta – Andersa – Muranowska – Dzika – Powązkowska – POWĄZKI (IV BRAMA). |
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Cywilny na Powązkach ze Śródmieściem. Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19. |
PL. WILSONA
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
PLAC WILSONA – Krasińskiego – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY). |
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Wojskowy na Powązkach z Żoliborzem. Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19. |
AL. ZIELENIECKA
CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, WILEŃSKA, CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA). |
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarz Bródnowski z centrum Pragi. Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19. |
MŁYNARSKA
CM. WOLSKI |
linia autobusowa cmentarna zwykła |
MŁYNARSKA – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej łączącej Cmentarze Wolskie z przystankiem przesiadkowym przy ul. Młynarskiej. Kursuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-19. |
NUMER |
RODZAJ LINII |
TRASA |
UWAGI |
3 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Konopacka – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.
(Stała trasa: PELCOWIZNA – Wysockiego – Białołęcka – Odrowąża – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.) |
Skrócenie trasy. Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 8-18. Kursy co 6 minut. |
5 |
linia tramwajowa zwykła stała |
CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego – 11 Listopada – Konopacka – Wileńska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stała trasa: STALOWA – Stalowa – 11 Listopada – ... – WIATRACZNA.) |
Przedłużenie trasy. Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7.30-18.00. Kursy co 12 minut. |
8 |
linia tramwajowa zwykła stała |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
(Co drugi kurs: POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Okopowa – ...)
(Stała trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – KSIĄŻĘCA / CZERNIAKOWSKA.) |
Wprowadzenie dodatkowych kursów na skróconej trasie. Obowiązuje w dniach 31 października-1 listopada w godz. 7.30-18.00. Kursy co 5 / 11 minut. |
23 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – aleja 3 Maja – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.) |
Jednocześnie zwiększono liczbę wagonów obsługujących linię 25. Obowiązuje tylko w dniach 1-2 listopada w godz. 8-19. |