2022.02.01. |
10 |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Mszczonów) |
Jeden kurs ok. godz. 15.10 jednokierunkowo: PIEKARY (SZKOŁA) – Piekarska – Badów Górny: Piekarska – Sokołowskiej – Adamówek: Sokołowskiej – Spacerowa – Kamionka: Spacerowa – Kamionka (pętla) – Spacerowa – Adamówek: Spacerowa – Sokołowskiej – Badowo-Dańki: Sokołowskiej – Mszczonowska – Sosnowica: Mszczonowska – Mszczonów: Kolejowa – Piekarska – Olchowa – Dworcowa – Warszawska – MSZCZONÓW (SZKOŁA). |
Uruchomienie linii autobusowej o charakterze szkolnym dofinansowywanej ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. |