1986.04.14. |
251 |
linia autobusowa zwykła stała |
OTWOCK (BOROWA) – Borowa – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Filipowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Borowa – OTWOCK (BOROWA). [Linia jednokierunkowa.] |
Zmiana oznaczenia linii 721 w związku ze zmianą taryfy na miejską. Linia jednokierunkowa (drugi kierunek realizowany jako linia 250). Obsługa przez 1 autobus z zajezdni "Ostrobramska".
[MZK Pismo nr MZK-RS-0619-86] |