Projekt opublikowany w „Gazecie Wyborczej” z dn. 18 kwietnia 2001 roku. Jest to druga wersja zmian związanych z przedłużeniem pierwszej linii metra do stacji RATUSZ.

linia rodzaj trasa uwagi
114
linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Nowa linia z przekształconej linii 504.
117
linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. Przedłużenie trasy w zamian za skróconą linię 515.
118
linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra (powrót: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE. Połączenie z linią 128.
128
linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII. Połączenie z linią 118.
136
linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Przedłużenie trasy w związku z likwidacją linii 306.
163
linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. Nowa linia z przekształconej linii 513.
165
linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Gotarda – Kłobucka – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. Nowa linia z przekształconej linii 305.
179
linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Nowa linia dowozowa.
193
linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Nowa linia dowozowa.
305
linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII. Przekształcenie w linię 165.
306
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII. Przejęcie trasy przez linię 136.
412
linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII.
415
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) LIKWIDACJA LINII. Połączenie z linią 515.
503
linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Jastrzębowskiego – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Przejęcie odcinka trasy wycofanej z Ursynowa linii 118.
504
linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII. Przekształcenie w linię 114.
505
linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY. Skrócenie trasy.
513
linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII. Przekształcenie w linię 163.
514
linia autobusowa przyspieszona stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY. Połączenie z linią 519.
515
linia autobusowa przyspieszona stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. Połączenie z linią 415.
516
linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
519
linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII. Połączenie z linią 514.

POWRÓT DO SPISU PROJEKTÓW


KONTAKT: trasbus@o2.pl.