Linie cmentarne w 2018 roku.
13 października - 2 listopada 2018 roku.

LINIE CMENTARNE
numer rodzaj trasa uwagi
C1 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Linia kursuje w dniach: 27-28 października i 2-4 listopada w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
C6 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. Linia kursuje w dniach: 27-28 października i 2-4 listopada w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
C07 linia autobusowa cmentarna przyspieszona ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – LEŚNEJ POLANKI (powrót: LEŚNEJ POLANKI – Mehoffera – Modlińska).
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→ŻERAŃ FSO), KONWALIOWA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, MILENIJNA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), MYŚLIBORSKA (→LEŚNEJ POLANKI), TARCHOMIN (→LEŚNEJ POLANKI), MEHOFFERA (→LEŚNEJ POLANKI), ERAZMA Z ZAKROCZYMIA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), TALAROWA (NŻ) (→LEŚNEJ POLANKI), BRACI ZAWADZKICH (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), DROGOWA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), KLASYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), HENRYKÓW (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), CHĘCIŃSKA (NŻ) (→ŻERAŃ FSO), LEŚNEJ POLANKI.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
C09 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – ulica bez nazwy – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Nocznickiego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY.
Linia kursuje w dniach: 27-31 października i 2-4 listopada w godz. 9-17 oraz 1 listopada w godz. 7-19.
C11 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, GILARSKA, BALKONOWA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
Linia kursuje w dniach: 27-31 października i 3-4 listopada w godz. 9-19.
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-21 i 2 listopada w godz. 9-19.
C12 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. WOLSKI), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→CM. WOLSKI), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-21 i 2 listopada w godz. 9-19.
C13 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C14 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA, CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→POWĄZKI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C17 linia autobusowa cmentarna zwykła BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C20 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO), DKS TARGÓWEK (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→DW. WSCHODNI), 11 LISTOPADA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), BRÓDNOWSKA (→DW. WSCHODNI), HARNASIE (→DW. WSCHODNI), INŻYNIERSKA (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C22 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, PL. GRUNWALDZKI, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA (→POWĄZKI), PL. WILSONA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C25 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO), RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C27 linia autobusowa cmentarna przyspieszona BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – 11 Listopada – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PLAC GRZYBOWSKI (powrót: PLAC GRZYBOWSKI – Królewska – Marszałkowska).
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, BALKONOWA, GILARSKA, CM. BRÓDNOWSKI, KOŁOWA, RONDO ŻABA, DW. WILEŃSKI, STARE MIASTO, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. GRZYBOWSKI), PL. GRZYBOWSKI.
Linia kursuje w dniach: 27-31 października i 3-4 listopada w godz. 9-17.
CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy (powrót: plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).) – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO), DKS TARGÓWEK (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO ŻABA (→KRÓLEWSKA), DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), STARE MIASTO (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ (– KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C37 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Żwirowa – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), GRABÓW (NŻ), SÓJKI (NŻ), ŁAGIEWNICKA, MYSIADŁO (NŻ), IWICZNA (NŻ), PIASECZNO LAMINA (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, SOKRATESA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
Linia kursuje w dniach: 13-14, 20-21, 27-28 października i 3-4 listopada w godz. 8.00 - 17.30, 22-26 i 29-31 października w godz. 7.00 - 16.30.
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9 - 17.
C42 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→CM. PÓŁNOCNY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C47 linia autobusowa cmentarna przyspieszona P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).
Przystanki: P+R AL. KRAKOWSKA, SZYSZKOWA (NŻ), STOICKA (NŻ), NA SKRAJU (NŻ), RASZYN MŁYN (NŻ), JANKI DZIAŁKOWA (NŻ), SĘKOCIN LAS (NŻ), MAGDALENKA (NŻ), LESZNOWOLA (NŻ), ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA WSCH., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD., ANTONINÓW CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C50 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), OPŁOTEK (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), PALISADOWA (NŻ) (→CM. PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C51 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, RONDO DASZYŃSKIEGO, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C56 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Marywilska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), METRO MŁOCINY, ŚWIDERSKA (NŻ), EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), BAZYLIAŃSKA, BARTNICZA, REMBIELIŃSKA, CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, PARK BRÓDNOWSKI, ŁABISZYŃSKA, SUWALSKA, KLUB LIRA, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C63 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, RONDO DASZYŃSKIEGO, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C69 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO) – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO).) – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ŚW. WINCENTEGO), RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, PRAGA PŁD.-RATUSZ, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C70 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – aleja Armii Krajowej – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA, PIASKI (→CM. PÓŁNOCNY), KOCHANOWSKIEGO (→DW. WSCHODNI), RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (→CM. PÓŁNOCNY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→CM. PÓŁNOCNY), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C76 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – rondo Dmowskiego (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, DW. WILEŃSKI (→CM. BRÓDNOWSKI), STARE MIASTO (→CM. BRÓDNOWSKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C80 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, ESPERANTO, SMOCZA, ANIELEWICZA, MURANÓW, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C81 linia autobusowa cmentarna przyspieszona METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY (→POCIECHA), ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (NŻ), PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY (NŻ), PALMIRY-MUZEUM, POCIECHA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C84 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA (powrót: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ, HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA, SOWIŃSKIEGO, REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C88 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 i 2 listopada w godz. 9-17.
C90 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
Linia kursuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-21 i 2 listopada w godz. 9-19.
C1 linia autobusowa cmentarna zwykła PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – PRUSZKÓW (ŻBIKÓW CMENTARZ). Linia uruchomiona przez Urząd Miasta w Pruszkowie.
Kursuje tylko w dniu 1 listopada.
Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
C2 linia autobusowa cmentarna zwykła PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Akacjowa – Działkowa – Przyszłości – Solidarności – Przejazdowa – Promyka – Waryńskiego – Poznańska – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW. Linia uruchomiona przez Urząd Miasta w Pruszkowie.
Kursuje tylko w dniu 1 listopada.
Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
CMENTARZ PARAFIALNY linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Legionowo) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – tunel – aleja Róż – aleja Legionów – CYNKOWA. Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Legionowo.
Kursuje 1 i 3 listopada w godz. 8-20.
Linia bezpłatna.
WKD KAZIMIERÓWKA

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) MILANÓWEK (WKD KAZIMIERÓWKA) – Kazimierzowska – Nowowiejska – Cicha – Szkolna – Królewska – WKD Grudów (zawrotka) – Królewska – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Nowowiejska) – Dębowa – Smoleńskiego – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) (powrót: MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Kościuszki). Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Milanówek.
Kursuje w dniu 1 listopada w godz. 8.40 - 18.00.
Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
PKP MILANÓWEK

CMENTARZ
linia autobusowa cmentarna zwykła (komunikacja miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK – Kościuszki – Mickiewicza – Zachodnia – Słowackiego – Wojska Polskiego – MILANÓWEK (CMENTARZ) – Wojska Polskiego – Podgórna – Wspólna – Krakowska – PKP MILANÓWEK. [Linia jednokierunkowa.] Linia uruchomiona przez Urząd Miasta Milanówek.
Kursuje 1 listopada w godz. 8.50 - 17.45.
Obsługa: PKS Grodzisk Mazowiecki.
ZMIANY TRAS
numer rodzaj trasa uwagi
22 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stała trasa: PIASKI – Broniewskiego – ... – WIATRACZNA)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień.
102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Stała trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – WolskaSkierniewicka – Kasprzaka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19 oraz 2 listopada do godz. 9 i po godz. 17.
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Jarzębskiego) – aleja Armii Krajowej – aleja Prymasa Tysiąclecia – WolskaSkierniewicka – Kasprzaka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – BROWARNA.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Witosa – Beethovena – Bobrowiecka – KIERBEDZIA (powrót: KIERBEDZIA – Bobrowiecka – Chełmska – Czerniakowska).
(Stała trasa: ESPERANTO – ... – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krucza – ... – KIERBEDZIA.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
114 linia autobusowa zwykła stała ŻUBROWA-UKSW – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Wóycickiego – ŻUBROWA-UKSW.) – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – aleja Wittek – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień.
115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – SAMORZĄDOWA.
(Stała trasa: MOKRY ŁUG – ... – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada jedynie w przypadku utrudnień w ruchu w rejonie cmentarza.
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Armii Krajowej (zawrotka) – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego – Powązkowska) – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŻDZISTA.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19.
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŻDZISTA.
(Stała trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – ... – GWIAŻDZISTA.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19.
126 linia autobusowa zwykła stała SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
(Stała trasa: CH MARKI – Toruńska – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida))
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN (OGRÓD BOTANICZNY).
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – SAMORZĄDOWA.
(Stała trasa: WIATRACZNA – ... – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada jedynie w przypadku utrudnień w ruchu w rejonie cmentarza.
147 linia autobusowa zwykła stała Kursy do godz. 12.30: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – TORFOWA (powrót: TORFOWA – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – Graniczna – aleja Dzieci Polskich).

Kursy po godz. 12.30: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – Graniczna – TORFOWA (powrót: TORFOWA – Graniczna – aleja Dzieci Polskich).

(Dodatkowe kursy: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – ... – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE.)
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych. Zmiana obowiązuje w dniach 27-28 października oraz 1-4 listopada.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego (powrót: Ossowskiego – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Myszkowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19 oraz 2 listopada do godz. 9 i po godz. 17.
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).
(Stała trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – ... – OLECKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada jedynie w przypadku utrudnień w ruchu w rejonie cmentarza.
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Stała trasa: EC SIEKIERKI – ... – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska) – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa) – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
176 linia autobusowa zwykła stała KONDRATOWICZA – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – KONDRATOWICZA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stała trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
180 linia autobusowa zwykła stała POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stała trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – ... – WILANÓW.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Wóycickiego (powrót: Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa) – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19 oraz 2 listopada do godz. 9 i po godz. 17.
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – aleja Wittek – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska).
(Stała trasa: PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
191 linia autobusowa zwykła stała RONDO DASZYŃSKIEGO – Towarowa (powrót: Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO – [bez pasażerów: Prosta – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa] – RONDO DASZYŃSKIEGO.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA.
(Stała trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – ... – REGULSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień.
204 linia autobusowa zwykła stała REMBIELIŃSKA – Rembielińska – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Bartnicza – REMBIELIŃSKA.) – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.
(Stała trasa: PKP PRAGA – Pożarowa – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – OSIEDLE DERBY.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
205 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – rondo "Radosława" – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – ELBLĄSKA (powrót: ELBLĄSKA – Krasińskiego).
(Stała trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Krasińskiego – Elbląska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada przez cały dzień.
212 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Patriotów (jezdnia wschodnia) – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
(Stała trasa: GOCŁAW – ... – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – ... – BŁOTA.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1-2 listopada przez cały dzień.
227 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska) – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).
(Stała trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – Starzyńskiego – ... – DWORZEC CENTRALNY.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
250 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 27-31 października oraz 3-4 listopada w godz. 9-17.
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Sokratesa) – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19 oraz 2 listopada do godz. 9 i po godz. 17.
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – Cmentarz Północny (Brama Zachodnia) – Dziekanowska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).)
Zmiana obowiązuje w dniach: 1 listopada w godz. 7-19 oraz 2 listopada w godz. 9-17.
251 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
256 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (zawrotka) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – PRATULIŃSKA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada.
SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (zawrotka) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.
(Stała trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – Borzymowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
Zmiana obowiązuje w dniach: 20-31 października oraz 3-4 listopada przez cały dzień.
262 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stała trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w dniach 1-2 listopada.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. Uruchomienie linii w dniach 20-31 października oraz 3-4 listopada na zmienionej trasie.
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA.
(Stała trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Nocznickiego – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje 2 listopada przez cały dzień.
500 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada do godz. 7 i po godz. 19.
RONDO "RADOSŁAWA" – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego) – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje 1 listopada w godz. 7-19.
RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska (powrót: Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego) – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stała trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Zmiana obowiązuje 2 listopada w godz. 9-17.
511 linia autobusowa przyspieszona stała METRO MŁOCINY (przystanek na ul. Nocznickiego) – Nocznickiego – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Zmiana obowiązuje w dniach 28-29 października i 1-2 listopada przez cały dzień.
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).
(Stała trasa: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO (GERBERA).)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Przesmyckiego – Markowskiego – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ) (powrót: PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ) – Markowskiego – Chyliczkowska – Żeglińskiego – Przesmyckiego).
(Stała trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Zmiana obowiązuje w dniach 30 października - 2 listopada przez cały dzień.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Ratuszowa – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).
(Stała trasa: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Zmiana obowiązuje 1 listopada przez cały dzień.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa (powrót: Handlowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego) – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)
(Stała trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – ... – MARYSIN.)
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – DKS TARGÓWEK (powrót: DKS TARGÓWEK – Kołowa – św. Wincentego).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.)
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada.
N41 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Wóycickiego – ŻUBROWA-UKSW (powrót: ŻUBROWA-UKSW – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa).)
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Handlowa (powrót: Handlowa – Kołowa – św. Wincentego) – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).
(Stała trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI).)
Zmiana obowiązuje w nocy z 1 na 2 listopada.
ZMIANY PRZYSTANKOWE
DOJAZDOWA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517 (obowiązuje w dniach 27 października - 4 listopada).
KRÓLEWSKA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 520 (obowiązuje w dniach 1-2 listopada).
WAŁBRZYSKA-CMENTARZ 01 uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 402 (obowiązuje w dniach 29-31 października i 2 listopada).
ZAPUSTNA uruchomienie przystanku stałego - dla linii 401 i 517 (obowiązuje w dniach 27 października - 4 listopada).
ŻUBROWA-UKSW 01 i 02 uruchomienie przystanku warunkowego - dla linii 409 (obowiązuje w dniach 29-31 października).

 

POWRÓT DO SPISU LINII AUTOBUSOWYCH CMENTARNYCH

POWRÓT DO KARTOTEK LINII


KONTAKT: trasbus@o2.pl.