2004.07.01. |
KLARYSEW
GASSY
CISZYCA |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Konstancin-Jeziorna) |
KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin – Łęg – Czernidła – Gassy – Czernidła – Łęg – Opacz – Ciszyca – Opacz – Habdzin – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW. |
Uruchomienie przez Urząd Miasta Konstancin-Jeziorna linii autobusowej łączącej Konstancin-Jeziorną z Gassami i Ciszycą. |