data linia rodzaj zmiana uwagi
1999.01.01. WILGA-BUS linia autobusowa prywatna (pospieszna stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – Żanęcin – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wiązowna: Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW.)
Brak dofinansowania ze strony gminy Wiązowna.
1999.01.04. 303 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – aleja Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – GOCŁAW.
(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Trębacka – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – ... – GOCŁAW.)
Połączenie linii.
495 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
Przystanki: HUTA, PRZYTYK, WOLUMEN, OCZAPOWSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, PL. WILSONA, MURANOWSKA, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA.)
WÓLCZYŃSKA
ARKUSZOWA
linia mikrobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: WÓLCZYŃSKA / ARKUSZOWA – Arkuszowa – ARKUSZOWA / ESTRADY.)
Zaprzestanie finansowania linii zastępczej przez Urząd Gminy Bielany.
1999.01.08. 155 linia autobusowa zwykła stała REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – ... – TORWAR.)
Skrócenie trasy z powodu złego stanu jezdni ul. Strąkowej.
1999.01.09. 155 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).
(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – ... – TORWAR.)
Przedłużenie trasy.
1999.01.18. ZMIANY PRZYSTANKOWE • FOKSAL 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 303).
1999.02.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SOLIDNA - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 521).
• MONTAŻOWA - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 521).
• DH FENIKS - zmiana nazwy przystanku na SIENNA.
• WARSOWIN - zmiana nazwy przystanku na MENNICA.
• KOLONIA - zmiana nazwy przystanku na PODGÓRNA.
• RSP - zmiana nazwy przystanku na TERESPOLSKA.
• WIEŚ - zmiana nazwy przystanku na KONIK NOWY.
1999.02.08. FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
356, 359, 403, 413, E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • IDZIKOWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego na okres ferii zimowych (dotyczy linii 513).
• TOR STEGNY 03 - uruchomienie przystanku warunkowego na okres ferii zimowych (dotyczy linii 513).
1999.02.22. KONIEC FERII • Przywrócenie kursowania linii:
356, 359, 403, 413, E-5.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOPUSZAŃSKA - uruchomienie warunkowego przystanku okresowego - rano w kierunku Ursusa, po południu w kierunku Gocławia (dotyczy linii E-5).
• IDZIKOWSKIEGO 02 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 513).
• TOR STEGNY 03 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 513).
1999.02.25.
godz. 19.00.

1999.02.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Okopowej (na odcinku od ronda "Radosława" do al. Solidarności) w związku z awarią wodociągową.


1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – ... – NOWE BEMOWO.
22. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
29. HUTA – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Towarowa – ... – OKĘCIE.
Z. RONDO "RADOSŁAWA" – Okopowa – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – Okopowa).
1999.03.01. 1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miejska miasta Pruszków) PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – PRUSZKÓW OSTOJA.

(Niektóre kursy: ... – Tadeusza – Waldemara – Mieczysława – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).)
Wydłużenie trasy wybranych kursów do Komorowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŻERAŃ FSO 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 509).
• SZASERÓW 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 115).
1999.03.15.
1999.04.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8.50 - 12.40 ruchu tramwajowego na ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" i Marymonckiej (na odcinku od pętli HUTA do pętli TWARDOWSKA) w związku z remontem sieci trakcyjnej.


6. POTOCKA – Słowackiego – ... – GOCŁAWEK.
15. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – PLAC NARUTOWICZA.
17. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – SŁUŻEWIEC.
27. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – CMENTARZ WOLSKI.
Z. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".
1999.03.15. 176 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).
(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem remontu mostu nad Kanałem Żerańskim w ciągu ul. Marywilskiej.
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka (powrót: Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Toruńska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) (powrót: NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej) – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).
(Stara trasa: SUWALSKA – ... – Odlewnicza – Marywilska – Marcelin WFTS – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – ... – NOWODWORY (pętla na wysokości ul. Książkowej).)
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO. Uruchomienie dodatkowej linii szczytowej wspomagającej linię 176 na odcinku PL. HALLERA - ŻERAŃ FSO.
1999.03.20. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe wprowadzenie kursowania w dni świąteczne.
1999.04.01. 301 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Zamieniecka – Grochowska – WIATRACZNA.
(Stara trasa: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – ... – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Polna – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska) – most Łazienkowski – ... – WIATRACZNA.)
Zmiana trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Dolnego Mokotowa oraz zapewnienia postulowanych przez pasażerów połaczeń Dolnego Mokotowa z Górnym Mokotowem oraz z Gocławiem.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KONWALIOWA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 509 i 510).
• POETÓW - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 723 i 801).
1999.04.05. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. W drugi dzień świąt Wielkanocnych Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w zespół z ZTM uruchomił specjalną, obsługiwaną przez historyczny tabor linię W. Dochód z linii przeznaczony został na budowę Muzeum Tramwajów.
1999.04.10.
1999.04.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej w związku z awarią wodociągową.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. NOWE BEMOWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
203. KOŁO – księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska).
1999.04.15. (NOCNA) linia autobusowa nocna zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Główna – WARSZAWA BUKÓW (powrót: WARSZAWA BUKÓW – Główna – Modlińska). Zorganizowanie przez miasto Legionowo nocnego połączenia Legionowa z Warszawą (pętla linii nocnej 609). Obsługę zapewniła firma Translud.
AL. JEROZOLIMSKIE

LECLERC
AL. JEROZOLIMSKIE
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała WKD ŚRÓDMIEŚCIE – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – ALEJE JEROZOLIMSKIE LECLERC. Uruchomienie linii dowożącej pasażerów z centrum miasta do hipermarketu Leclerc w Alejach Jerozolimskich. Obsługa: Rapid-Bus. Linia bezpłatna.
1999.04.17.
1999.04.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OSIEDLE GÓRCZEWSKA do ul. Skierniewickiej) w związku z pracami torowymi.


8. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – WIATRACZNA.
10. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – SŁUŻEWIEC.
26. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
204. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA.
1999.04.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GARWOLIŃSKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 523).
1999.04.19.
1999.05.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8.40 - 12.30 ruchu tramwajowego na ul. Słowackiego (na odcinku od ul. Popiełuszki do pl. Wilsona) oraz na ul. Mickiewicza i Andersa (na odcinku od pętli MARYMONT-POTOK do ul. Międzyparkowej) w związku z remontem sieci trakcyjnej.


6. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK.
15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – WYŚCIGI.
45. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
201. PKS MARYMONT – Duracza – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Duracza – PKS MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]
1999.04.21. 110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA.)
Zmiana organizacji ruchu na pl. Wilsona.
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
1999.04.24.
1999.04.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OSIEDLE GÓRCZEWSKA do ul. Skierniewickiej) w związku z pracami torowymi.


8. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – WIATRACZNA.
10. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – SŁUŻEWIEC.
26. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
204. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – Ordona – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA.
1999.05.01. 173 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.)
Likwidacja kursowania w dni świąteczne wraz ze zmianą oznaczenia.
373 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Chrobrego – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Odolany – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Cegielniana) – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – NOWE WŁOCHY.
206 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa szczytowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Bazyliańska – Rembielińska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Toruńska – ŻERAŃ FSO.)
Kasacja linii w związku z niewielką frekwencją.
linia autobusowa zwykła stała (kursuje w godz. 10-19) (komunikacja miejska miasta Legionowo) W dni powszednie: HUSARSKA BANK – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – Modlińska – Krótka – Niepodległości – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.

W dni świąteczne: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Sielankowa – Kwiatowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – Modlińska – Krótka – Niepodległości – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.
Ograniczenie godzin kursowania z powodu małej frekwencji.
1999.05.07. 305 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Bełdan – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne obowiązuje trasa skrócona: KŁOBUCKA – Wyczółki – Poleczki – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Bokserska – Kłobucka – Wyczółki – Poleczki – Łączyny – Wyczółki pętla (d. Fabryka Domów) – Łączyny – Poleczki – Puławska – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.

(W dni świąteczne obowiązuje trasa skrócona: WYCZÓŁKI (d.FABRYKA DOMÓW) – Łączyny – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.))
Tymczasowe wycofanie podjazdów do pętli Wyczółki (d. Fabryka Domów) w związku z budową kanalizacji.
1999.05.08.
1999.05.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OSIEDLE GÓRCZEWSKA do ul. Skierniewickiej) w związku z pracami torowymi.


8. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – WIATRACZNA.
10. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – ... – SŁUŻEWIEC.
26. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.
27. HUTA – ... – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
204. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska (powrót: Wolska – Ordona – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska) – aleja Solidarności – Okopowa – OKOPOWA.
1999.05.08.
1999.05.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego (na odcinku od pętli HUTA do pl. Grunwaldzkiego) w związku z remontem torowiska.


16. TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.
19. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
22. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WIATRACZNA.
29. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – OKĘCIE.
33. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – WYŚCIGI.
35. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – METRO WILANOWSKA.
203. HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA".
1999.05.13. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego (powrót: Batorego – Olszowa – Przewoska – Batorego) – Matejki – Andriollego – Hoża – Karczewska – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki) – Wawerska – OTWOCK WAWERSKA.)
Tymczasowa zmiana trasy w związku z powtarzającymi się napadami na kierowców i pasażerów.
1999.05.17. 522 linia autobusowa przyspieszona stała (W dni robocze w godz. 7.00 - 20.00: ZNANA PZ-BUD – Olbrachta – ...)

REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: [ZNANA PZ-BUD, ANTKA ROZPYLACZA,] REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
Przedłużenie trasy w dni powszednie do tymczasowej pętli.
1999.05.19. 702 linia autobusowa podmiejska zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego (powrót: Batorego – Olszowa – Przewoska – Batorego) – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy (powrót: Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki) – Wawerska – OTWOCK WAWERSKA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.)
Przywrócenie poprzedniej trasy pod nadzorem policyjnym.
1999.05.29.
1999.05.30.
200 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC BANKOWY – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Wesoła: Trasa Brzeska – Szosa Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA. Linia specjalna uruchomiona z okazji festynu lotniczego w Góraszce.
1999.06.01. 151 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. Przekształcenie linii w zwykłą w związku z powtarzającymi się postulatami dotyczącymi uruchomienia nowych przystanków na trasie.
501 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Egipska – Bora Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, FIELDORFA, OS. ISKRA, GOCŁAW.)
603 linia autobusowa nocna zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – Płocka – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – Puławska – aleja Lotników – Modzelewskiego – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska).
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – WILANOWSKA.)
Przedłużenie trasy na terenie Mokotowa.
1999.06.11. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w komunikacji tramwajowej związane z wizytą papieża Jana Pawła II w Warszawie:
• zamknięcie w godz. 8.30 - 20.00 trasy tramwajowej w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona);
• zamknięcie w godz. 11.00 - 20.00 trasy tramwajowej w al. Solidarności i na moście Śląsko-Dąbrowskim (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego);
• zamknięcie w godz. 15.30 - 18.00 trasy tramwajowej na ciągu: Słowackiego - Mickiewicza - Andersa - Marszałkowska (na odcinku od ul. Popiełuszki do pl. Zbawiciela), na ul. Mickiewicza (na odcinku od pętli MARYMONT-POTOK do pl. Wilsona) oraz na ul. Stawki i Międzyparkowej.

2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... OKĘCIE. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

4. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Zmiana obowiązuje w godz. 11.00 - 20.00.]

6. HUTA – ... Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

7. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

9. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

12. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje w godz. 11.00 - 20.00.]

15. HUTA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

18. ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... SŁUŻEWIEC. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

22. HUTA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

24. KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 8.00 - 20.00.]

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 11.00 - 20.00.]

32. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ...– PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 11.00 - 20.00.]

35. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... METRO WILANOWSKA. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

36. POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... WYŚCIGI. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

45. POTOCKA – ... – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 15.30 - 18.00.]

203. PLAC BANKOWY – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Linia kursuje w godz. 11.00 - 20.00.]

204. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Kursuje w godz. 8.00 - 20.00.]

205. PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra). [Kursuje w godz. 8.00 - 17.30.]

205. PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat – Ludna – Solec – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – TOPIEL (powrót: TOPIEL – Tamka – Dobra). [Kursuje w godz. 17.30 - 20.00.]
1999.06.13. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany w komunikacji tramwajowej związane z wizytą papieża Jana Pawła II w Warszawie:
• zamknięcie w godz. 9.00 - 13.00 trasy tramwajowej w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona);
• zamknięcie przez cały dzień trasy tramwajowej w al. Solidarności i na moście Śląsko-Dąbrowskim (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Wileńskiego).

4. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI. [Zmiana obowiązuje przez cały dzień.]

7. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

9. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

12. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje przez cały dzień.]

22. HUTA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

24. KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje w godz. 9.00 - 13.00.]

26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje przez cały dzień.]

32. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ...– PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje przez cały dzień.]

204. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Kursuje w godz. 9.00 - 13.00.]

205. PLAC BANKOWY – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Łazienkowska – Rozbrat – Ludna – Solec – Dobra – Zajęcza – Topiel – Tamka – TOPIEL (powrót: TOPIEL – Tamka – Dobra). [Kursuje w godz. 9.00 - 20.00.]
1999.06.13. 42 linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie specjalnych linii tramwajowych i autobusowych w związku z odbywającą się na pl. Piłsudskiego uroczystą Mszą Świętą prowadzoną przez papieża Jana Pawła II.
[Zobacz też TUTAJ.]
45 linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
METRO MARYMONT [d. POTOCKA] – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
P-0 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: WISŁOSTRADA-BIELANY – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WISŁOSTRADA-BIELANY, KS SPÓJNIA (→KRÓLEWSKA), CYTADELA (→KRÓLEWSKA), MOST GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Marymoncka – Prozy – WISŁOSTRADA-BIELANY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→BIELANY), DW. GDAŃSKI (→BIELANY), PL. WILSONA (→BIELANY), METRO MARYMONT (→BIELANY), PRZY AGORZE (→BIELANY), WISŁOSTRADA-BIELANY.
P-1 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA (→KRÓLEWSKA), RADIOWA (→KRÓLEWSKA), DYWIZJONU 303 (→KRÓLEWSKA), BEMOWO-RATUSZ (→KRÓLEWSKA), CIOŁKA (→KRÓLEWSKA), PŁOCKA-SZPITAL (→KRÓLEWSKA), OKOPOWA (→KRÓLEWSKA), KINO FEMINA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA (→NOWE BEMOWO), OKOPOWA (→NOWE BEMOWO), PŁOCKA-SZPITAL (→NOWE BEMOWO), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), BEMOWO-RATUSZ (→NOWE BEMOWO), DYWIZJONU 303 (→NOWE BEMOWO), RADIOWA (→NOWE BEMOWO), WROCŁAWSKA (→NOWE BEMOWO), NOWE BEMOWO.
P-2 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. ZACHODNI, SZCZĘŚLIWICKA (→KRÓLEWSKA), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU (→KRÓLEWSKA), PL. NARUTOWICZA (→KRÓLEWSKA), PL. ZAWISZY (→KRÓLEWSKA), DW. CENTRALNY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, DW. CENTRALNY (→DW. ZACHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. ZACHODNI), PL. NARUTOWICZA (→DW. ZACHODNI), BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU (→DW. ZACHODNI), SZCZĘŚLIWICKA (→DW. ZACHODNI), DW. ZACHODNI.
P-3 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA (→KRÓLEWSKA), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→KRÓLEWSKA), MALBORSKA (→KRÓLEWSKA), KOŁOWA (→KRÓLEWSKA), RONDO ŻABA (→KRÓLEWSKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→KRÓLEWSKA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→BRÓDNO PODGRODZIE), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO ŻABA (→BRÓDNO PODGRODZIE), KOŁOWA (→BRÓDNO PODGRODZIE), MALBORSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), BRÓDNO PODGRODZIE.
P-4 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Obrazkowa – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, MEHOFFERA (→KRÓLEWSKA), TARCHOMIN (→KRÓLEWSKA), PORAJÓW (→KRÓLEWSKA), EKSPRESOWA (→KRÓLEWSKA), METRO MARYMONT (→KRÓLEWSKA), PL. WILSONA (→KRÓLEWSKA), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→NOWODWORY), DW. GDAŃSKI (→NOWODWORY), PL. WILSONA (→NOWODWORY), METRO MARYMONT (→NOWODWORY), EKSPRESOWA (→NOWODWORY), PORAJÓW (→NOWODWORY), TARCHOMIN (→NOWODWORY), MEHOFFERA (→NOWODWORY), NOWODWORY.
P-5 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: GOCŁAW, FIELDORFA (→KRÓLEWSKA), ABRAHAMA (→KRÓLEWSKA), AFRYKAŃSKA (→KRÓLEWSKA), SASKA (→KRÓLEWSKA), STACJA KRWIODAWSTWA (→KRÓLEWSKA), RONDO WASZYNGTONA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA (→GOCŁAW), PL. BANKOWY (→GOCŁAW), RONDO WASZYNGTONA (→GOCŁAW), STACJA KRWIODAWSTWA (→GOCŁAW), SASKA (→GOCŁAW), AFRYKAŃSKA (→GOCŁAW), ABRAHAMA (→GOCŁAW), FIELDORFA (→GOCŁAW), GOCŁAW.
P-6 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WITOLIN, TARNOWIECKA (→KRÓLEWSKA), ŁUKOWSKA (→KRÓLEWSKA), PL. SZEMBEKA (→KRÓLEWSKA), WIATRACZNA (→KRÓLEWSKA), KINOWA (→KRÓLEWSKA), PARK SKARYSZEWSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO WASZYNGTONA (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→WITOLIN), RONDO WASZYNGTONA (→WITOLIN), PARK SKARYSZEWSKI (→WITOLIN), KINOWA (→WITOLIN), WIATRACZNA (→WITOLIN), PL. SZEMBEKA (→WITOLIN), ŁUKOWSKA (→WITOLIN), TARNOWIECKA (→WITOLIN), WITOLIN.
P-7 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: WILANÓW – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Sobieskiego – Belwederska – Spacerowa – Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: WILANÓW, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI (→KRÓLEWSKA), NAŁĘCZOWSKA (→KRÓLEWSKA), TRUSKAWIECKA (→KRÓLEWSKA), ŚW. BONIFACEGO (→KRÓLEWSKA), CZARNOMORSKA (→KRÓLEWSKA), MANGALIA (→KRÓLEWSKA), SPACEROWA (→KRÓLEWSKA), PL. UNII LUBELSKIEJ (→KRÓLEWSKA), PL. KONSTYTUCJI (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Gagarina – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→WILANÓW), SIELCE (→WILANÓW), SPACEROWA (→WILANÓW), DOLNA (→WILANÓW), MANGALIA (→WILANÓW), CZARNOMORSKA (→WILANÓW), ŚW. BONIFACEGO (→WILANÓW), TRUSKAWIECKA (→WILANÓW), NAŁĘCZOWSKA (→WILANÓW), KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI (→WILANÓW), WILANÓW.
P-8 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: TORWAR – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie – Grodzka – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: TORWAR, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – TORWAR. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, PL. BANKOWY (→TORWAR), TORWAR.
P-9 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
Przed mszą: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH (→KRÓLEWSKA), ROZŁOGI (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA (→KRÓLEWSKA), CIEPŁOWNIA WOLA (→KRÓLEWSKA), PKP KASPRZAKA (→KRÓLEWSKA), SZPITAL WOLSKI (→KRÓLEWSKA), RONDO ONZ (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.

Po mszy: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Górczewska – GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KRÓLEWSKA, RONDO ONZ (→OS. GÓRCZEWSKA), SZPITAL WOLSKI (→OS. GÓRCZEWSKA), PKP KASPRZAKA (→OS. GÓRCZEWSKA), CIEPŁOWNIA WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), HALA WOLA (→OS. GÓRCZEWSKA), ROZŁOGI (→OS. GÓRCZEWSKA), BATALIONÓW CHŁOPSKICH (→OS. GÓRCZEWSKA), OS. GÓRCZEWSKA.
1999.06.15. PL. WILSONA

CH TARGÓWEK
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – CH TARGÓWEK. Uruchomienie bezpłatnej linii dowozowej łączącej hipermarket Carrefour mieszczący się u zbiegu ulic Toruńskiej i Głębockiej z punktem przesiadkowym na placu Wilsona.
1999.06.19.
1999.06.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od ul. Okopowej do pl. Wileńskiego).


4. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.
8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
32. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
203. DT WOLA – Młynarska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1999.06.22. 359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR.
(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – ... – TORWAR.)
Skrócenie trasy w związku z pracami drogowymi w rejonie pętli KOŁO.
1999.06.??. (NOCNA) linia autobusowa nocna zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Modlińska – Warszawa: Modlińska – Gąsiorowskiej – Przyrzecze – Główna – WARSZAWA BUKÓW (powrót: WARSZAWA BUKÓW – Główna – Modlińska).)
Niewielka frekwencja.
1999.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
16, 43, 44, 45, 46, 47, 301, 302, 326, 356, 359, 384, 394, 401, 402, 403, 404, 413, 416, 445, 460, 511, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5.

• Zawieszenie kursów szkolnych linii:
164.

415 linia autobusowa przyspieszona okresowa (kursuje w soboty w godz. 7-16) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Wakacyjne zawieszenie kursowania w dni powszednie.
803 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego). Zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
1999.07.03. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – Kawęczyńska Bazylika – Kawęczyńska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Tramwaje Warszawskie razem z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej uruchomiły sezonową turystyczną linię T kursującą co 45 minut w soboty, niedziele oraz święta i obsługiwaną przez wóz typu "K" (403), wóz typu "N" (674) oraz pociąg "4N" + "4ND" (838+1811). Linia jednokierunkowa.
1999.07.03.
1999.07.04.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od ul. Okopowej do pl. Wileńskiego).


4. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.
8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
32. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
203. DT WOLA – Młynarska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1999.07.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŻYWIECKA - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 717).
1999.07.08. 412 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO (NŻ), METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA (NŻ), AL. LOTNIKÓW, METRO URSYNÓW, KOŃSKI JAR (→EMILII PLATER), ZAOLZIAŃSKA (→OSIEDLE KABATY), MEGASAM, PIĘCIOLINII, DUNIKOWSKIEGO, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., MAGELLANA, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, PŁASKOWICKIEJ (→EMILII PLATER), MIGDAŁOWA (→OSIEDLE KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), LANCIEGO (→OSIEDLE KABATY), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Ciszewskiego – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła (powrót: Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa) – Wąwozowa – METRO KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., CYNAMONOWA, PŁASKOWICKIEJ (→EMILII PLATER), MIGDAŁOWA (→METRO KABATY), MANDARYNKI (→EMILII PLATER), LANCIEGO (→METRO KABATY), BELGRADZKA, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, METRO KABATY.)
Przedłużenie trasy do nowej pętli zbiorczej w rejonie Kabat.
504 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, ODYŃCA, POLSKIE RADIO (NŻ), METRO WIERZBNO, DOMANIEWSKA (NŻ), AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO (NŻ) (→EMILII PLATER), STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Stryjeńskich – Wąwozowa – METRO KABATY.
Przystanki: EMILII PLATER, ..., MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY.)
505 linia autobusowa przyspieszona stała EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→OS. KABATY), PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO (NŻ) (→EMILII PLATER), STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – Rosoła – Wąwozowa – METRO KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., MIKLASZEWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁCUŻYŃSKIEGO, METRO NATOLIN, LANCIEGO, BELGRADZKA (NŻ), LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, METRO KABATY.)
513 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO, CYNAMONOWA, MANDARYNKI, BELGRADZKA (NŻ), METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI (NŻ), RAABEGO, LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, ZARUBY, METRO KABATY, OS. KABATY.
(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Rosoła – Wąwozowa – METRO KABATY.
Przystanki: PL. TRZECH KRZYŻY, ..., LOKAJSKIEGO (NŻ), KIEPURY, WĄWOZOWA, METRO KABATY.
)
604 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Marynarska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – ... – Rosoła – Wąwozowa – METRO KABATY.)
607 linia autobusowa nocna zwykła stała ZACISZE – Codzienna – Młodzieńcza – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Stara trasa: ZACISZE – ... – Stryjeńskich – Wąwozowa – METRO KABATY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WARCHAŁOWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 185, 401, 403, 436, 503, 504, 505 i 604).
• ZARUBY 01 i 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 412, 505, 513 i 604).
1999.07.10.
1999.07.11.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ulic: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC.
19. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
33. HUTA – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.
205. DWORZEC CENTRALNY (zawrotka na skrzyżowaniu ul. Chałubińskiego z Al. Jerozolimskimi) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
1999.07.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. ZAMKOWY - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 125 i 170).
1999.07.13.
godz. 22.00.
127 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
Korekta trasy w związku z dokonaną przebudową układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulic św. Wincentego i Kondratowicza (zmiana przebiegu ul. św. Wincentego).
132 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – MAŃKI WOJDY.
(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Gilarska – św. Wincentego – Malborska – Głębocka – ... – MAŃKI WOJDY.)
140 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Malborska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Głębocka – Malborska – św. Wincentego – Borzymowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
156 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – ... – ZAJEZDNIA STALOWA.)
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
500 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, RONDO "RADOSŁAWA", DW. GDAŃSKI (→DW. CENTRALNY), BONIFRATERSKA (→BRÓDNO PODGRODZIE), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (poziom -1) – ... – 11 Listopada – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
602 linia autobusowa nocna zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Stara trasa: EMILII PLATER – ... – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
1999.07.15. ZMIANY PRZYSTANKOWE • AL. 3 MAJA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Solec za al. 3 Maja w kierunku ul. Tamka (dotyczy linii 118, 128 i 155).
1999.07.17.
1999.07.18.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od ul. Okopowej do pl. Wileńskiego).


4. DWORZEC WSCHODNI – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.
8. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. NOWE BEMOWO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
26. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
32. ANNOPOL – ... – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ... – PLAC NARUTOWICZA.
203. DT WOLA – Młynarska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – DT WOLA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1999.07.19. 113 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego).
(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY (powrót: GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska).)
Powrót na stałą trasę po zakończeniu prac kanalizacyjnych.
1999.07.21. 601 linia autobusowa nocna zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa – PKP REMBERTÓW (strona południowa).
(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Korkowa – MARYSIN.)
Przedłużenie trasy w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną Nowego Rembertowa.
605 linia autobusowa nocna zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska (powrót: Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Krańcowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
(Stara trasa: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.)
Korekta trasy w celu wprowadzenia nocnej obsługi komunikacyjnej rejonu Wygody.
1999.07.22. 137 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Warszawa: Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wesoła: Wspólna – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.)
Przedłużenie trasy - odwrotny wariant trasy realizowany jako linia 183.
183 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Wesoła: Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Warszawa: Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – WESOŁA OSIEDLE ZIELONA.
(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).)
Przedłużenie trasy - odwrotny wariant trasy realizowany jako linia 137.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARYSIN 02 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 137).
1999.07.24.
1999.07.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Nowowiejskiej) w związku z pracami torowymi.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
17. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – SŁUŻEWIEC.
19. PIASKI – ... – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Młynarska – Górczewska – STASZICA (powrót: STASZICA – Wolska).
33. HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – WYŚCIGI.
206. RONDO "RADOSŁAWA" – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – aleja Niepodległości).
1999.08.01. 803 linia autobusowa podmiejska zwykła stała MARYSIN – Korkowa – Wesoła: Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – SULEJÓWEK SZKOLNA (powrót: SULEJÓWEK SZKOLNA – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – Żeromskiego – Paderewskiego).

(W dni świąteczne: ... – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.)
Przywrócenie kursowania w dni świąteczne.
1999.08.01. 222 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. Uruchomienie linii autobusowych dowożących do Cmentarza Wojskowego na Powązkach w związku z obchodami 55 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kursy w godz. 12.00 - 20.00.
270 linia autobusowa cmentarna zwykła POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
1999.08.13. ZMIANY PRZYSTANKOWE • TORWAR 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 141 i 301).
1999.08.17. 110 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej po zakończeniu robót wodociągowych na ul. Arkuszowej.
142 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.)
Oficjalna kasacja linii.
701 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego (powrót: Słowackiego – PLAC WILSONA.) – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana).
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Wólczyńska – Estrady – Trenów – ... – ŁOMIANKI ZACHODNIA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Arkuszową w związku z zakończeniem budowy wodociągu na terenie Radiowa.
708 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – ...)

(Niektóre: ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – ...)
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Estrady – Mościska: 3 Maja – ... – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO.)
726 linia autobusowa podmiejska zwykła stała PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – SIERAKÓW.
(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Żeromskiego – Wólczyńska – Estrady – Mościska: 3 Maja – ... – SIERAKÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TYTUŁOWA - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 110).
1999.08.19. 711 linia autobusowa podmiejska zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO (powrót: NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO – Sienkiewicza).
(Stara trasa: OKĘCIE – ... – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO (powrót: NADARZYN PLAC PONIATOWSKIEGO – Sienkiewicza).)
Przedłużenie trasy do Strzeniówki.
1999.08.21.
1999.08.22.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Andersa i Marszałkowskiej (na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela) w związku z robotami torowymi oraz pracami przy budowie metra.


2. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – OKĘCIE.
4. CZYNSZOWA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
15. HUTA – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – SŁUŻEWIEC.
35. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – METRO WILANOWSKA.
36. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.
201. PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
1999.08.28.
1999.08.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) w związku z pracami torowymi.


7. GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
9. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
12. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
22. HUTA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
24. KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
204. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA (powrót: WIATRACZNA – aleja Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – aleja Waszyngtona).
1999.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
16, 43, 44, 45, 46, 47, 301, 302, 326, 356, 359, 384, 394, 401, 403, 404, 413, 416, 445, 460, E-1, E-2, E-3, E-4, E-5.

• Przywrócenie kursów szkolnych linii:
164.

25 linia tramwajowa zwykła stała OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – ... – ANNOPOL.)
Zamiana fragmentów tras w celu polepszenia obsługi komunikacyjnej rejonu Okęcia.
29 linia tramwajowa zwykła stała HUTA – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Stara trasa: HUTA – ... – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.)
46 linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.)
Przedłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Jelonek.
130 linia autobusowa zwykła stała ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – ... – WILANÓW.)
Ponowne wydłużenie trasy w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ciągu Alej Jerozolimskich.
139 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY. Uruchomienie linii łączącej Ogród Botaniczny w Powsinie z przystankiem przesiadkowym przy stacji metra WILANOWSKA.
148 linia autobusowa zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Połączenie linii w związku z dublowaniem się linii 511 na dużym odcinku trasy z linią tramwajową 17 oraz niewielką prędkością przewozową.
511 linia autobusowa przyspieszona stała LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.
Przystanki: HUTA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ, PROZY (NŻ), PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF (NŻ), PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), ŻEROMSKIEGO (NŻ), METRO MARYMONT, POPIEŁUSZKI, RONDO RADOSŁAWA (NŻ), STAWKI, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, GUS, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, TELEWIZJA, WORONICZA, ZAJEZDNIA WORONICZA, INSTYTUT REUMATOLOGII, SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – ...
Przystanki: EMILII PLATER, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, ...))
180 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
(Stara trasa: ESPERANTO – Anielewicza – Zamenhofa – Lewartowskiego – Stawki – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Gagarina – ... – WILANÓW.)
Wycofanie z ul. Marszałkowskiej (dublowanie się trasy z tramwajami).
187 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Wojciechowskiego – PKP URSUS NIEDŹWIADEK.) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY.
(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – ... – STEGNY.)
Przedłużenie trasy do Ursusa.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI. Uruchomienie linii autobusowej łączącej centra handlowe na Jelonkach i w Markach z centrum wzdłuż ciągu ulicy Górczewskiej i Trasy W-Z.
306 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Dereniowa).
(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Pileckiego).)
Kolejna zmiana trasy w celu zwiększenia frekwencji.
307 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA. Przekształcenie linii w zwykłą wraz ze zmianą oznaczenia.
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Powązkowska – Dzika – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Okopowa – Powązkowska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – UTRATA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO, POWĄZKI CM. WOJSKOWY (NŻ), ELBLĄSKA, POWĄZKOWSKA, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KORSAKA, ŚNIEŻNA, KS. ZIEMOWITA, ZABRANIECKA TECHMAZBYT, KSIĘŻNEJ ANNY (NŻ), MATUSZEWSKA, ZABRANIECKA WZT, UTRATA.)
308 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. Uruchomienie linii okresowej łączącej Targówek z Targówkiem Przemysłowym (i szkołą znajdującą się na ul. ks. Ziemowita).
327 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – SZATKOWNIKÓW. Wprowadzenie kursowania poza godzinami szczytu.
359 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – TORWAR. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
415 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie oraz w soboty w godz. 7-16) HUTA – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON.
Przystanki: HUTA, SOKRATESA, PRZYTYK, WOLUMEN (NŻ), OCZAPOWSKIEGO, PRZYBYSZEWSKIEGO, PERZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON.
Przywrócenie kursowania w dni powszednie.
420 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – PLAC WILSONA.) – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Przystanki: PL. WILSONA, PL. WILSONA (→PL. WILSONA), DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NOWY REMBERTÓW (KOŚCIÓŁ).
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Nowy Rembertów ze Śródmieściem i Żoliborzem.
508 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→NOWODWORY), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY, DW. GDAŃSKI, PL. WILSONA, METRO MARYMONT, OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, STARE ŚWIDRY (NŻ), PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA) (→DW. ZACHODNI), NOWODWORY (STEFANIKA).
Uruchomienie kolejnej linii autobusowej łączącej Nowodwory i Tarchomin ze Śródmieściem.
712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Zielonki Wieś: Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej: ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego (powrót: Janów Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna) – ...)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej: ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego (powrót: Janów: Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – ...)
(Stara trasa: HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Arkuszową w związku z zakończeniem budowy wodociągu na terenie Radiowa. Wprowadzenie w wybranych kursach przejazdu przez Klaudyn.
E-4 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Andersa – plac Bankowy) – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI, CENTRUM, PL. BANKOWY, EKSPRESOWA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN.
(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Obrazkowa – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY (kraniec przy ul. Książkowej).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORY (STEFANIKA), NOWODWORY (STEFANIKA).)
Skrócenie trasy w związku z uruchomieniem linii 508 i brakiem miejsca na pętli NOWODWORY.
AIRPORT
CITY
linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Hoża – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Ossolińskich – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Hoża – Krucza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO CHOPINA.)
Niewielka frekwencja.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – GRUDZIE.

(W dni świąteczne: ... – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.)
(Stara trasa: ŁAJSKI FABRYKA DOMÓW – ... – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – PIASKI MSW.)
Wprowadzenie w dni powszednie obsługi osiedla Łajski-Grudzie.
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) W dni powszednie: MICKIEWICZA – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – Modlińska – Krótka – Niepodległości – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.

W dni świąteczne: OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Nowodworska – Wieliszew: Nowodworska – Kościelna – Modlińska – Krótka – Niepodległości – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.
(Stara trasa: W dni powszednie: HUSARSKA BANK – Sobieskiego – Piłsudskiego – ... – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.

W dni świąteczne: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Sielankowa – Kwiatowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Garnizonowa – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – ... – WIELISZEW WODOCIĄG PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie kursowania przez cały dzień, przedłużenie trasy w dni powszednie, uproszczenie w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • VIVALDIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 712).
• SZYMANOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 712).
• CIEĆWIERZA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 712).
1999.09.05. 281 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA IMIGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
Uruchomienie linii w związku z organizacją uroczystości patriotycznych przy pomniku Armii Krajowej Powstańczych Oddziałów Specjalnych "Jerzyki" we wsi Pociecha w Puszczy Kampinoskiej.
1999.09.06. linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty w godz. 7-17) (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego –Jagiellońska – Warszawska – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Stanisławów Drugi: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze: Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE.
(Stara trasa: STAROSTWO POWIATOWE – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze: Warszawska – Zegrze PKP – Warszawska – Nieporęt: Zegrzyńska – Jana Kazimierza – NIEPORĘT PLAC WOLNOŚCI.)
Zmiana trasy na terenie Nieporętu i osiedla Łajski w Legionowie.
1999.09.10. KONCERT SŁUŻEWIEC linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1").) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Wołoska – Rzymowskiego – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Rzymowskiego – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości). Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z odbywającym się na terenie Wyścigów Konnych koncertem. Linia kursowała od godz. 15 do godzin nocnych.
1999.09.11.
1999.09.12.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej i Marynarskiej (na odcinku od ul. Woronicza do pętli SŁUŻEWIEC) w związku z budową magistrali wodociągowej.


10. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Wołoska – Woronicza – WORONICZA.
17. HUTA – ... – Wołoska – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA.
18. ŻERAŃ FSO – ... – Puławska – Woronicza – WORONICZA.
205. SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Bytnara – Baszty – Joliot-Curie – Woronicza – Wołoska – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Taśmowa – SŁUŻEWIEC. [Linia jednokierunkowa.]
1999.09.18.
1999.09.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Obozowej z al. Prymasa Tysiąclecia.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Ciołka – Obozowa – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – Płocka – Górczewska – Powstańców Śląskich).
1999.09.24. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie od ok. godz. 10.00 do ok. godz. 18.00 ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) w związku z manifestacją.


7. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
8. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE.
9. OKĘCIE – ... – plac Zawiszy – Towarowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.
12. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
22. HUTA – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
24. KOŁO – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
44. PLAC NARUTOWICZA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
204. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.
1999.09.25.
1999.09.26.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 8.30 - 16.35 ruchu tramwajowego na ul. Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" i Marymonckiej (na odcinku od pętli HUTA do pętli TWARDOWSKA) w związku z pracami energetycznymi.


6. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – GOCŁAWEK.
15. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – PLAC NARUTOWICZA.
17. POTOCKA – Słowackiego – ... – SŁUŻEWIEC.
27. TWARDOWSKA – Marymoncka – ... – CMENTARZ WOLSKI.
201. HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Żeromskiego – PKS MARYMONT (powrót: PKS MARYMONT – Żeromskiego – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka).
1999.09.28. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – Kawęczyńska Bazylika – Kawęczyńska – Ząbkowska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Sezonowe zawieszenie kursowania.
1999.09.??. PIASTÓW

LECLERC
AL. JEROZOLIMSKIE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Warszawa: Warszawska – Ursus – Aleje Jerozolimskie – ALEJE JEROZOLIMSKIE LECLERC. Uruchomienie drugiej linii przeznaczonej dla mieszkańców Ursusa i Piastowa. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Obsługa: Rapid-Bus.
1999.10.02.
1999.10.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i ul. Kaliskiego (na odcinku od ul. Wolskiej do pętli NOWE BEMOWO oraz BOERNEROWO) w związku z robotami torowymi.


1. ANNOPOL – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.
12. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.
13. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA.
20. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – BANACHA.
24. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.
203. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska – Młynarska).
1999.10.02. M1 linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Tagowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI. Uruchomienie bezpłatnej linii dowozowej łączącej Gocław i śródmieście Pragi z Centrum Handlowym M1 w Markach. Obsługa: Rapid-Bus.
1999.10.04. linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miejska miasta Legionowo) OSIEDLE MŁODYCH – Olszankowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Fabryczna – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Legionowo: Jana Pawła II – Mireckiego – aleja Legionów – Narutowicza – Targowa – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – PKP Przystanek – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – plac Kościuszki – Polna – Wrzosowa – Roi – Strużańska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembielszczyzna: Strużańska – Jana Kazimierza – Stanisławów Drugi: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Zegrze: Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE.
(Stara trasa: OSIEDLE MŁODYCH – ... – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zakopiańska – Daliowa – plac Kościuszki – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
Uproszczenie trasy w centrum, wprowadzenie kursowania przez cały tydzień.
1999.10.16. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 4-12 ruchu tramwajowego na ciągu ul. Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska (na odcinku od pętli OSIEDLE GÓRCZEWSKA do pętli CMENTARZ WOLSKI).


8. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
10. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – SŁUŻEWIEC.
26. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.
46. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – ANNOPOL.
204. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.
1999.10.22. 727 linia autobusowa podmiejska zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: RybnaGłosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Antoninowa.
1999.10.??. 804 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. Sezonowe zawieszenie kursowania w dni świąteczne.
PIASTÓW

LECLERC
AL. JEROZOLIMSKIE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.
(Stara trasa: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Warszawska – Warszawa: Warszawska – Ursus – Aleje Jerozolimskie – ALEJE JEROZOLIMSKIE LECLERC.)
Likwidacja linii w związku z niewielką frekwencją.
1999.10.30.
1999.11.01.
40 linia tramwajowa cmentarna zwykła ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii cmentarnych. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
41 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.
42 linia tramwajowa cmentarna zwykła ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – Wólczyńska – Nocznickiego – HUTA.
48 linia tramwajowa cmentarna zwykła CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI.
211 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
212 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego (powrót: Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), WŁOŚCIAŃSKA, DURACZA (→POWĄZKI), RUDNICKIEGO (→KRÓLEWSKA), AL. REYMONTA, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→POWĄZKI), CZUMY (→KRÓLEWSKA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ POWĄZKI), CM. WOLSKI (→KRÓLEWSKA), REDUTA WOLSKA, RONDO DASZYŃSKIEGO, RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, KRÓLEWSKA.
213 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (powrót: CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, DW. GDAŃSKI (→CM. PÓŁNOCNY), BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, CM. BRÓDNOWSKI.
214 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Elbląska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Broniewskiego) – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. WAWRZYSZEWSKI, ASPEKT, ANDERSENA (→CM. PÓŁNOCNY), PRZYBYSZEWSKIEGO, BIELANY RATUSZ, RUDNICKIEGO (→CM. PÓŁNOCNY), DURACZA (→DW. WSCHODNI), WŁOŚCIAŃSKA, POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).
222 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Dawidowskiego – Słomińskiego – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Muranowska – Andersa) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ (powrót: RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Puławska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), SADY ŻOLIBORSKIE, POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PLAC TRZECH KRZYŻY, PIĘKNA (→POWĄZKI), PL. NA ROZDROŻU, PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, MADALIŃSKIEGO (→RAKOWIECKA), RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.
225 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
227 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (zawrotka) – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, CENTRUM (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
242 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska – plac Bankowy).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, PL. BANKOWY, ZACHĘTA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
251 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – aleja Waszyngtona) – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, WIATRACZNA.
263 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA.
269 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Smoleńska – Witebska – Ossowskiego – Kołowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI.) – 11 Listopada – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa (powrót: Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, WIATRACZNA.
270 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
276 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA) – Odrowąża (powrót: Odrowąża – Staniewicka – Pożarowa – CMENTARZ BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA).) – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Dawidowskiego – Andersa (powrót: Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Marszałkowska).
Przystanki: CM. BRÓDNOWSKI (ODROWĄŻA), STANIEWICKA, RONDO ŻABA, RONDO STARZYŃSKIEGO, BONIFRATERSKA (→CM. BRÓDNOWSKI), DW. GDAŃSKI (→KRÓLEWSKA), PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
281 linia autobusowa cmentarna przyspieszona PLAC WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny; Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: droga przez Palmiry – POCIECHA.
Przystanki: PL. WILSONA, TEATR KOMEDIA, METRO MARYMONT, ŻEROMSKIEGO, PODLEŚNA-IMiGW (NŻ), AWF (NŻ), SZPITAL BIELAŃSKI (NŻ), PRZY AGORZE (NŻ), CM. WŁOSKI, PROZY (NŻ), MUZEALNA (NŻ), DZIERŻONIOWSKA (NŻ), PARK MŁOCIŃSKI (NŻ), PALMIRY, POCIECHA.
284 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Conrada – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), BOGUSŁAWSKIEGO, CONRADA, NOWE BEMOWO, WROCŁAWSKA, RADIOWA, BEMOWO RATUSZ (→CM. PÓŁNOCNY), CZUMY (→PL. NARUTOWICZA), HALA WOLA, CIEPŁOWNIA WOLA, FORT WOLA (→ CM. PÓŁNOCNY), CM. WOLSKI (→PL. NARUTOWICZA), REDUTA WOLSKA, DW. ZACHODNI, PL. NARUTOWICZA.
288 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Wólczyńska (powrót: Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).) – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), ŻEROMSKIEGO, METRO MARYMONT, RONDO RADOSŁAWA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, WIATRACZNA.
290 linia autobusowa cmentarna przyspieszona POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – KRÓLEWSKA (powrót: KRÓLEWSKA – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, OKOPOWA, PL. BANKOWY (→KRÓLEWSKA), KRÓLEWSKA.
1999.11.02?. METRO NATOLIN

CH URSYNÓW
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW. Uruchomienie drugiej linii obsługującej rejon Natolina. Obsługa: PPKS Piaseczno. Linia bezpłatna.
1999.11.18. 522 linia autobusowa przyspieszona stała ZNANA – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka (powrót: Goworka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA (→ZNANA), ZNANA (→ZNANA), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, DOLNA, CHEŁMSKA, GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, SADYBA, ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW.
(Stara trasa: (W dni robocze w godz. 7.00 - 20.00: ZNANA PZ-BUD – Olbrachta – ...)

REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – ... – WILANÓW.
Przystanki: [ZNANA PZ-BUD, ANTKA ROZPYLACZA,] REDUTOWA, CIOŁKA, PŁOCKA-SZPITAL, ..., WILANÓW.)
Przedłużenie trasy wszystkich kursów do krańca ZNANA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GOŚCIERADOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Borzymowskiej (dotyczy linii 140, 145, 156 i 602).
• PL. NA ROZDROŻU 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 151).
• SZELIGOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 408).
1999.12.01. 177 linia autobusowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie).
(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – Regulska – PRAŻMOWSKA (powrót: PRAŻMOWSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka).)
Skierowanie przez południową część Ursusa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • HALA MERA 06 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego w al. Prymasa Tysiąclecia za rondem Zesłańców Syberyjskich w kierunku Woli (dotyczy linii 154, 167, 184 i 384).
• TORWAR 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 155 i 171).
• MURANÓW 03 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 516).
• ZAMENHOFA 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 516).
1999.12.06. 712 linia autobusowa podmiejska zwykła stała HUTA – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Zielonki Wieś: Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Okulickiego – Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.
(Stara trasa: HUTA – ... – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej: ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego (powrót: Janów Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna) – ...)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej: ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego (powrót: Janów: Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – ...))
Korekta trasy na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Klaudyna.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LUTOSŁAWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 712).
• CZAJKOWSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 712).
1999.12.26. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska (powrót: Kawęczyńska – Ząbkowska – Targowa) – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. Uruchomienie kursującej tylko 26 grudnia linii specjalnej obsługiwanej taborem zabytkowym.
1999.12.28.
1999.12.31.
200
TAIZÉ
linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Solec – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR.
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, TORWAR.
Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w związku z organizowanym przez Wspólnotę Taizé Europejskim Spotkaniem Młodych.
1999.12.31. 651 linia autobusowa specjalna (nocna zwykła) DWORZEC CENTRALNY (poziom "-1") – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). Uruchomienie kursującej tylko w noc sylwestrową dodatkowej linii autobusowej w związku z imprezą organizowaną na pl. Zamkowym.
1999.12.??. DW. ZACHODNI

GIEŁDA BRONISZE
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje w godz. 4.30 - 10.30) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Świerkowa – BRONISZE GIEŁDA ROLNO-SPOŻYWCZA. Uruchomienie linii bezpłatnej dowożącej w godzinach rannych do giełdy rolno-spożywczej w Broniszach. Obsługa: PPKS Grodzisk Mazowiecki. Obsługa: Rapid-Bus.
DOKŁADNE DATY ZMIAN NIEZNANE
1999?.??.??. 512 linia autobusowa przyspieszona stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. BANKOWY (→SZCZĘŚLIWICE), METRO RATUSZ (→ZACISZE), PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, ZACISZE.
Przekształcenie przystanków BANACHA-SZPITAL i KOŚCIELISKA z warunkowych na stałe. Uruchomienie przystanku warunkowego JÓRSKIEGO.
1999?.??.??. 517 linia autobusowa przyspieszona stała PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka (powrót: Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA (→TARGÓWEK), PKP URSUS (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), SPISAKA (→TARGÓWEK), WAPOWSKIEGO (→TARGÓWEK), PL. TYSIĄCLECIA (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, RYŻOWA (NŻ), ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA (NŻ), ŚMIGŁOWCA (NŻ), DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK (NŻ), PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.
Uruchomienie przystanku warunkowego ŚMIGŁOWCA oraz stałego SZANCERA.
1999.??.??. URSUS

GEANT JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – JANKI GEANT.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW URZĄD MIEJSKI (→URSUS), PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), JANKI GEANT.
Uruchomienie drugiej linii autobusowej dowożącej mieszkańców Ursusa, Piastowa oraz Pruszkowa. Obsługa: Rapid-Bus. Linia bezpłatna.
1999.??.??. WOLA

GEANT JANKI
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła stała) JELONKI – [???] – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – JANKI GEANT. Uruchomienie trzeciej linii autobusowej dowożącej mieszkańców Jelonek. Obsługa: Rapid-Bus. Linia bezpłatna.
1999.??.??. ROJ-BUS

JULIANÓW
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Spacerowa – JULIANÓW (powrót: JULIANÓW – Spacerowa – Julianów: Julianowska – Józefosław: Geodetów). Uruchomienie przez firmę "Roj-Bus" linii autobusowej łączącej Julianów i Józefosław z Warszawą.

 

SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 1999 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI DZIENNEJ (stan na koniec grudnia 1999 r.)

SCHEMAT KOMUNIKACJI NOCNEJ (stan na koniec grudnia 1999 r.)

POWRÓT DO SPISU LAT


KONTAKT: trasbus@o2.pl.